Nope. Er is een wet in de VS dat ze Nederland mogen aanvallen om Amerikanen die bij het ICC gevangen worden gehouden te bevrijden.quote:Op zondag 25 mei 2025 17:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
We kunnen een klacht indienen bijhet ICC wegens mensenrechtenschendingen. Als hij dan landt kan hij meteen door naar Scheveningen.
Het gaat echt om trump trump en nog eens trump.quote:
Dat verhaal is voor narcisten natuurlijk simpel: herrie maken en afleiden door anderen een schuld te geven.quote:Op zondag 25 mei 2025 18:40 schreef Gunner het volgende:
[..]
Het gaat echt om trump trump en nog eens trump.
De immer doorgaande fascinatie over Biden is wel erg triest te noemen
Hier hebben we een heel leuk en best goedlopend topic voor.quote:
Wat inmiddels wel omgedoopt mag worden naar "post hier uw TDS topic"quote:Op zondag 25 mei 2025 19:40 schreef capricia het volgende:
[..]
Hier hebben we een heel leuk en best goedlopend topic voor.
QAnonn in POL / Politieke meme's en spotprenten #2
Tja. Ik lees het wel en moet er vaak om lachen. Maar eenzijdig is het soms wel.quote:Op zondag 25 mei 2025 19:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Wat inmiddels wel omgedoopt mag worden naar "post hier uw TDS topic".
Het is een afspiegeling van POLestina zullen we maar zeggenquote:Op zondag 25 mei 2025 19:43 schreef capricia het volgende:
[..]
Tja. Ik lees het wel en moet er vaak om lachen. Maar eenzijdig is het soms wel.
Be my guest.
Heeft niets met obsessie te maken. Dat krijg je gewoon met zo'n president, het nodigt uit tot vele cartoons en blijkbaar is er ook geen antwoord op.quote:Op zondag 25 mei 2025 19:45 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het is een afspiegeling van POLestina zullen we maar zeggen.
Echt, niets mis met kritiek op Trump hoor, maar dat topic is obsessief.
Oh dat is er wel hoor, alleen heeft het hier in POL gewoon nooit zin, als het niet tegen Trump is wordt het afgeslagen alsof je pro puppy-slachten bent ofzoquote:Op zondag 25 mei 2025 19:50 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Heeft niets met obsessie te maken. Dat krijg je gewoon met zo'n president, het nodigt uit tot vele cartoons en blijkbaar is er ook geen antwoord op.
Trump verdedigen is dan ook nogal lastig als je geen argumenten hebt en hem vergelijken met een puppy is sws lachwekkend.quote:Op zondag 25 mei 2025 19:54 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh dat is er wel hoor, alleen heeft het hier in POL gewoon nooit zin, als het niet tegen Trump is wordt het afgeslagen alsof je pro puppy-slachten bent ofzo.
En dat bedoel ik dusquote:Op zondag 25 mei 2025 19:59 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Trump verdedigen is dan ook nogal lastig als je geen argumenten hebt. Trump vergelijken met een puppy is sws lachwekkend.
Meer dan de helft van de mensen die zijn gaan stemmen bedoel je. Dat is wat anders.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En dat bedoel ik dus.
Meer dan de helft van de kiezers hebben op hem gestemd, maar blijkbaar zijn dat geen mensen, doen die stemmen er niet toe ofzo.
erg kut voor jequote:Echt, je kan de pro-Trump posts van mij op 1 hand tellen, maar ik erger me al jaren kapot aan de toon in POL als het over die man gaat.
Zoveel als nodig.quote:We weten het nou wel, hij is bad orange man, hoe veel kinderlijke spotprenten gaat men nog maken?.
Ja, ik weet het, daarom TDSquote:Op zondag 25 mei 2025 20:07 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Meer dan de helft van de mensen die zijn gaan stemmen bedoel je. Dat is wat anders.
[..]
erg kut voor je
[..]
Zoveel als nodig.
Die spotprenten zijn prima. Welke kant op dan ook.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En dat bedoel ik dus.
Meer dan de helft van de kiezers hebben op hem gestemd, maar blijkbaar zijn dat geen mensen, doen die stemmen er niet toe ofzo.
Echt, je kan de pro-Trump posts van mij op 1 hand tellen, maar ik erger me al jaren kapot aan de toon in POL als het over die man gaat.
We weten het nou wel, hij is bad orange man, hoe veel kinderlijke spotprenten gaat men nog maken?.
Ach ja, natuurlijk. Alleen is het gewoon overduidelijk dat POL een kant gekozen heeft, en dat stoort me gewoon.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:18 schreef capricia het volgende:
[..]
Die spotprenten zijn prima. Welke kant op dan ook.
En wij hebben gewoon te dealen met die man. Dat kan zuur zijn, dat kan boos zijn, dat kan enthousiast zijn.
Hij is er nu eenmaal. En hij is democratisch verkozen. En gaat de komende jaren niet weg.
Jammer.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach ja, natuurlijk. Alleen is het gewoon overduidelijk dat POL een kant gekozen heeft, en dat stoort me gewoon.
En is genoeg te zeiken, janken, kankeren op Trump, dat is mijn punt niet, het is alleen gewoon nooit meer mogelijk om een discussie te voeren, en dat doe ik hier (hand in eigen boezem) dan idd al tijden niet meer hier, heeft gewoon geen zin.
Het helpt als je niet al telkens trollend en ruziezoekend binnen zou komen vallen.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach ja, natuurlijk. Alleen is het gewoon overduidelijk dat POL een kant gekozen heeft, en dat stoort me gewoon.
En is genoeg te zeiken, janken, kankeren op Trump, dat is mijn punt niet, het is alleen gewoon nooit meer mogelijk om een discussie te voeren, en dat doe ik hier (hand in eigen boezem) dan idd al tijden niet meer hier, heeft gewoon geen zin.
Ron Filipkowski GODquote:Op zondag 25 mei 2025 20:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En dat bedoel ik dus.
Meer dan de helft van de kiezers hebben op hem gestemd, maar blijkbaar zijn dat geen mensen, doen die stemmen er niet toe ofzo.
Echt, je kan de pro-Trump posts van mij op 1 hand tellen, maar ik erger me al jaren kapot aan de toon in POL als het over die man gaat.
We weten het nou wel, hij is bad orange man, hoe veel kinderlijke spotprenten gaat men nog maken?.
Boehoehoe, de spotprenten gaan over de president en niet over de oppositiequote:Op zondag 25 mei 2025 19:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Wat inmiddels wel omgedoopt mag worden naar "post hier uw TDS topic".
Hij volgt wel een debiele strategie, waarom zou de EU op verzoek van de VS een handelsoorlog tegen China starten na alle dreigementen en beledigingen die de afgelopen 100 dagen zijn geuit?quote:Op zondag 25 mei 2025 20:45 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Dit is dus het spelletje dat hier achter zit?
Ik snap er niets van. Het staat een ieder vrij om er wat te posten wat meer in je politieke straatje past maar mee het is makkelijker om met TDS te komen. Wat dat ook moge zijnquote:Op zondag 25 mei 2025 20:57 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Boehoehoe, de spotprenten gaan over de president en niet over de oppositie
Nou meer dat hij ongeduldig begint te worden en daarom maar weer eens gaat dreigen. Hij wil snel resultaten waar hij op kan pochen! De EU moet met alle lidstaten overleggen dus dat kost tijd.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:45 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Dit is dus het spelletje dat hier achter zit?
Tja, wat verwacht je bij een president die elke dag zijn eigen gekkigheid weet te overtreffen.quote:Op zondag 25 mei 2025 19:45 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het is een afspiegeling van POLestina zullen we maar zeggen.
Echt, niets mis met kritiek op Trump hoor, maar dat topic is obsessief.
Trump derangement syndrome.quote:Op zondag 25 mei 2025 21:03 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik snap er niets van. Het staat een ieder vrij om er wat te posten wat meer in je politieke straatje past maar mee het is makkelijker om met TDS te komen. Wat dat ook moge zijn
En ais je dan bij sommigen opvde inhoud doorvraagt is er ineens geen mening over. Wat wordt er dan bereacht.
Je kent de The Hague Invasion Act?quote:Op zondag 25 mei 2025 17:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
We kunnen een klacht indienen bijhet ICC wegens mensenrechtenschendingen. Als hij dan landt kan hij meteen door naar Scheveningen.
Jij kent artikel 5 van het NAVO Handvest?quote:
Die west point speech was sowieso bizar. Ik zag hem ergens langskomenquote:
Volgens mij had hij ook nog een tirade over stealth en hij zei in elk geval dat ze in het Midden-Oosten Amerika zo cool zouden vindenquote:Frequently turning the focus on himself, he reprised some of his campaign rally one-liners, including the claim that he has faced more investigations than mobster Al Capone.
At one point the crowd listened as Trump, known for his off-message digressions, referred to “trophy wives” and yachts during an anecdote about the late real estate developer William Levitt, a billionaire friend who Trump said lost momentum
Ja, succes daarmee.quote:Op zondag 25 mei 2025 21:53 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Jij kent artikel 5 van het NAVO Handvest?
Soort van moeders op een schoolplein. Mis alleen nog het kopje thee.quote:Op zondag 25 mei 2025 21:04 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, wat verwacht je bij een president die elke dag zijn eigen gekkigheid weet te overtreffen.
Dat levert een stortvloed aan spotprenten op
Ja, hierquote:Op zondag 25 mei 2025 21:55 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Die west point speech was sowieso bizar. Ik zag hem ergens langskomen
Soort zoekt soort.quote:
In een vriendengroep gooi je zo'n persoon er vrij snel uit, als ie alleen maar over zichzelf kan praten en daarbij constant zegt dat ie de beste in alles is.quote:Op zondag 25 mei 2025 18:40 schreef Gunner het volgende:
[..]
Het gaat echt om trump trump en nog eens trump.
De immer doorgaande fascinatie over Biden is wel erg triest te noemen
'MaAr HeT ZiJn AcTiViStEn!!1!'quote:Op zondag 25 mei 2025 19:24 schreef Kijkertje het volgende:
Ook zo triest:
Judges Weigh Taking Control of Their Own Security Amid Threats
U.S. marshals, sworn to protect federal judges, ultimately answer to President Trump, who has ramped up criticism of the judiciary
[ afbeelding ]
Tja, daarvoor hebben we jarenlang de liegende spotprenten gehad over corona, Schwaab en virologen.quote:Op zondag 25 mei 2025 19:43 schreef capricia het volgende:
[..]
Tja. Ik lees het wel en moet er vaak om lachen. Maar eenzijdig is het soms wel.
Be my guest.
Hey Pino, ga je ook nog eens inhoudelijk reageren of is alles een soort voetbalwedstrijd?quote:Op zondag 25 mei 2025 20:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach ja, natuurlijk. Alleen is het gewoon overduidelijk dat POL een kant gekozen heeft, en dat stoort me gewoon.
En is genoeg te zeiken, janken, kankeren op Trump, dat is mijn punt niet, het is alleen gewoon nooit meer mogelijk om een discussie te voeren, en dat doe ik hier (hand in eigen boezem) dan idd al tijden niet meer hier, heeft gewoon geen zin.
Trump heeft dan ook geen vrienden maar gelijk (af)gestemde partners die begrijpen dat ze voor elkaar's aanzien de wereld (aan)sturen. Soort zoekt soort; en de wijze waarop de prooi wordt verkregen, is aan de top van de foodchain onbelangrijk. Gewoon als wasmiddel-reclame blijven vertellen dat anderen de schuld hebben.quote:Op maandag 26 mei 2025 00:33 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
In een vriendengroep gooi je zo'n persoon er vrij snel uit, als ie alleen maar over zichzelf kan praten en daarbij constant zegt dat ie de beste in alles is.
Bizar is dat de wereld de schuld krijgt dat USA geen respect krijgt en haar droom wordt ontnomen.quote:bron: wh 24mei25
This World Trade Week, we reaffirm our commitment to balanced and reciprocal trade with the world. For far too long, globalist elites sold out the American worker and let other countries unfairly take our factories, our jobs, and our dreams. Those days are over. America will not be treated unfairly or disrespected. The United States, and the American worker, will be put first.
Ik kan me ook totaal geen positieve actie bedenken bij Trump. Wat heeft hij jou goed gedaan? Wat heeft hij gedaan in het belang van de hardwerkende Amerikanen?quote:Op zondag 25 mei 2025 21:04 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, wat verwacht je bij een president die elke dag zijn eigen gekkigheid weet te overtreffen.
Dat levert een stortvloed aan spotprenten op
Het voornemen om de cent uit te faseren is positief. En het plan om geen zomertijd meer te hebben ben ik voorstander van.quote:Op maandag 26 mei 2025 07:50 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik kan me ook totaal geen positieve actie bedenken bij Trump. Wat heeft hij jou goed gedaan? Wat heeft hij gedaan in het belang van de hardwerkende Amerikanen?
Misschien heeft Von der Leyen hem in Jip en Janneke taal uitgelegd dat om zijn rekensommetje te laten kloppen hij niet alleen naar goederen moet kijken maar ook naar diensten.quote:Op maandag 26 mei 2025 08:04 schreef V. het volgende:
"We want to do the things with the AI and the computers"
Manmanman...
...maar dit is hoe het wordt geframed door de 'serieuze' mediaquote:Op maandag 26 mei 2025 08:00 schreef Montov het volgende:
Trumps Truth bericht is opzichzelf al een spotprent.
Helaas.quote:Op maandag 26 mei 2025 08:27 schreef V. het volgende:
[..]
...maar dit is hoe het wordt geframed door de 'serieuze' media![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Gekkies onder elkaar. Nu nog theedrinken met Netanyahu.quote:Op maandag 26 mei 2025 08:41 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Helaas.
De titel had moeten zijn gekke Trump beschuldigd Putin van gek worden..
quote:This is a War that would never have started if I were President.
Het is enorm frustrerend dat ie wel even dacht Putin te laten stoppen, maar Putin wil helemaal niet stoppen. Daarom werden daarvoor al die sancties opgevoerd, die Donnie weer heeft weggehaald. Na zoveel maanden en zoveel doden verder heeft Rusland geen concessie hoeven te doen, Oekraïne moest juist een hoop concessies doen, en nóg krijg grote muil Donnie niets voor elkaar, terwijl hij heel stoer deed dat hij het wel even ging stoppen. Trump is een narcistische klootzak, die nog steeds niet op het punt is beland wat wij al maanden zien, alleen maar omdat ie stoer wil doen.quote:Op maandag 26 mei 2025 05:27 schreef Kijkertje het volgende:
Nieuwe aflevering Trump RLS:
Trump heeft de 50% tarieven EU alweer uitgesteld:
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3lpzougsjjr2l
[ afbeelding ]
Mss is Putin besmet met het TDS-virus of zo ...
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3lpzoyhsghh2t
[ afbeelding ]
Het handelstekort op textiel is blijkbaar niet de moeite waard. Komt dat even goed uit voor zijn merchandise!
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3lpzpeuvdfm2l
[ afbeelding ]
Over het 'probleem' Harvard: veel van hun buitenlandse studenten zullen uiteraard slecht zijn en dus wil hij hun namen! Heel normaal.
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3lpzpbf7hqc2t
[ afbeelding ]
Knettergestoord![]()
En dan ook nog stug volhouden dat deze oorlog nooit onder zijn bewind was gestartquote:Op maandag 26 mei 2025 09:54 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Het is enorm frustrerend dat ie wel even dacht Putin te laten stoppen, maar Putin wil helemaal niet stoppen. Daarom werden daarvoor al die sancties opgevoerd, die Donnie weer heeft weggehaald. Na zoveel maanden en zoveel doden verder heeft Rusland geen concessie hoeven te doen, Oekraïne moest juist een hoop concessies doen, en nóg krijg grote muil Donnie niets voor elkaar, terwijl hij heel stoer deed dat hij het wel even ging stoppen. Trump is een narcistische klootzak, die nog steeds niet op het punt is beland wat wij al maanden zien, alleen maar omdat ie stoer wil doen.
Bloed aan zijn handen.
"Very old man with obvious brainrot has to make many calls and many meetings today"quote:
Jammer dat dan niemand vraagt wat hij dan had gedaan om het te voorkomen. Het laat de wappies ook heel goed zien dat 'Oekraïne wil geen vrede' en 'Het Westen heeft Putin ertoe gedwongen om oorlog te voeren, hij had geen keus' gewoon domme praat is, ook al wisten we dat al maanden geleden.quote:Op maandag 26 mei 2025 10:24 schreef Wantie het volgende:
[..]
En dan ook nog stug volhouden dat deze oorlog nooit onder zijn bewind was gestart
De Krim was toch al ingenomen toen Trump president was? Volgens mij heeft hij daar ook niets tegen gedaan?quote:Op maandag 26 mei 2025 10:42 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Jammer dat dan niemand vraagt wat hij dan had gedaan om het te voorkomen. Het laat de wappies ook heel goed zien dat 'Oekraïne wil geen vrede' en 'Het Westen heeft Putin ertoe gedwongen om oorlog te voeren, hij had geen keus' gewoon domme praat is, ook al wisten we dat al maanden geleden.
Maar zowel Trump als zijn supporters kunnen maar niet het fatsoen tonen door te stellen dat ze er naast zaten.
Het voelt allemaal zo lomp.quote:Op maandag 26 mei 2025 11:34 schreef nostra het volgende:
Jeetje, er gebeurt precies wat Zelensky tegen Trump zei over de betrouwbaarheid van Putin en hij is "totally surprised".
Yep.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:45 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Dit is dus het spelletje dat hier achter zit?
Nope, zelfs dat niet.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:07 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Meer dan de helft van de mensen die zijn gaan stemmen bedoel je.
Tja, ik denk dat men het daar wel over eens kan zijn met de vraag in deze vaststelling: wie of wat houdt hem nog tegen ?quote:Op maandag 26 mei 2025 05:27 schreef Kijkertje het volgende:
Nieuwe aflevering Trump RLS:
Trump heeft de 50% tarieven EU alweer uitgesteld:
....
Knettergestoord![]()
Dit is nu een kant van Trump waar ik me ook dood aan erger en waarvan ik heel goed snap dat daar felle kritiek op is: de man is nog steeds campagne aan het voeren. Hij is inmiddels weer president, maar is m.b.t. dit soort kwesties (en andere) steevast aan het verkondigen wiens schuld het is en dat het onder hem allemaal niet gebeurd zou zijn. Daar heeft helemaal niemand iets aan.quote:Op maandag 26 mei 2025 06:02 schreef Kijkertje het volgende:
Nabericht: vergeet niet dat het ook de schuld van Zelensky is en uiteraard van Biden.
NIET VAN TRUMP!![]()
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3lpzx7lu5o22c
[ afbeelding ]
![]()
![]()
Maar lieve vriend, dit doet hij al decennia, hij zal nooit een fout toegeven en wat de gelegenheid ook is, hij zal het altijd over zichzelf hebben en daarbij liegen over alles, bijvoorbeeld dat doktoren tegen hem zouden zeggen dat ie zoveel van het vak weet.quote:Op maandag 26 mei 2025 13:36 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dit is nu een kant van Trump waar ik me ook dood aan erger en waarvan ik heel goed snap dat daar felle kritiek op is: de man is nog steeds campagne aan het voeren. Hij is inmiddels weer president, maar is m.b.t. dit soort kwesties (en andere) steevast aan het verkondigen wiens schuld het is en dat het onder hem allemaal niet gebeurd zou zijn. Daar heeft helemaal niemand iets aan.
De race is geweest en hij is nu weer president. Dan gaat het erom wat je zelf nu kunt doen, niet wat anderen hiervoor hebben gedaan.
Velen zien toch op een of andere manier een waarheid van een messias in de objectief verfieerbare bizzarre gedachtekronkels van die flip floppende Trump. Vooral ook omdat hun bubbel zender fox dit ook zo blijft verkondigen.quote:Op maandag 26 mei 2025 13:57 schreef Vis1980 het volgende:
Die man heeft al in geen jaren de volle waarheid verteld.
Je moet - ook als (s)tellende analfabeet - toch wel durven om het merendeel van 21 miljoen immigranten te bestempelen tot crimineel.quote:
Dat noemen ze nou opjutten.quote:Op maandag 26 mei 2025 15:18 schreef Vallon het volgende:
[..]
Je moet - ook als (s)tellende analfabeet - toch wel durven om het merendeel van 21 miljoen immigranten te bestempelen tot crimineel.
Binnenkort zijn Amerikanen dansend op hun maan kennelijk veilig totdat ze ook worden "(weg)gehaald" en er niemand meer is (om ze te bevrijden van verkozen fascisten).
Ik ben je lieve vriend niet.quote:Op maandag 26 mei 2025 13:57 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Maar lieve vriend, dit doet hij al decennia, hij zal nooit een fout toegeven en wat de gelegenheid ook is, hij zal het altijd over zichzelf hebben en daarbij liegen over alles, bijvoorbeeld dat doktoren tegen hem zouden zeggen dat ie zoveel van het vak weet.
Die man heeft al in geen jaren de volle waarheid verteld.
Het idee is dan ook om 'hulp' te krijgen van 'bezorgde burgers' met masker.quote:Op maandag 26 mei 2025 15:18 schreef Vallon het volgende:
[..]
Je moet - ook als (s)tellende analfabeet - toch wel durven om het merendeel van 21 miljoen immigranten te bestempelen tot crimineel.
Binnenkort zijn Amerikanen dansend op hun maan kennelijk veilig totdat ze ook worden "(weg)gehaald" en er niemand meer is (om ze te bevrijden van verkozen fascisten).
Zeker wel, het is geen eigenschap, maar het is Trump. Dat maakt hem uiterst onbetrouwbaar en wat zijn dan de zogenaamd 'andere eigenschappen' van hem waard? Het is allemaal een leugen. Ook tijdens corona had ie het alleen maar over zichzelf, terwijl hij toen genoeg ruimte heeft gehad om zich presidentieel te gedragen. Sterker nog, ik kan mij geen moment herinneren dat ie ook maar één moment gedrag heeft vertoond 'waar iemand wat aan heeft'.quote:Op maandag 26 mei 2025 15:29 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ik ben je lieve vriend niet.
Ik geef aan dat ik dit een uiterst vervelende eigenschap van de man vind, waar niemand op dit moment iets aan heeft. Hij moet het nu doen en dan dient dit geen enkel doel.
Dan heb je ook niks aan "dat heeft hij altijd al gedaan, hij zal nooit een fout toegeven en hij liegt altijd".
Op die leeftijd kun je iemand niet meer veranderen.quote:Op maandag 26 mei 2025 15:29 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ik ben je lieve vriend niet.
Ik geef aan dat ik dit een uiterst vervelende eigenschap van de man vind, waar niemand op dit moment iets aan heeft. Hij moet het nu doen en dan dient dit geen enkel doel.
Dan heb je ook niks aan "dat heeft hij altijd al gedaan, hij zal nooit een fout toegeven en hij liegt altijd".
Het is prima dat je dat allemaal vindt hoor, maar net zoals het op dit moment geen doel dient dat Trump nog steeds campagne aan het voeren is door aan te geven wiens schuld het allemaal is en dat het onder hem niet gebeurd zou zijn, heeft het ook weinig zin om tegen iemand die aangeeft dat hij dat een vervelende eigenschap vindt, te zeggen dat dat altijd al zo was.quote:Op maandag 26 mei 2025 15:51 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Zeker wel, het is geen eigenschap, maar het is Trump. Dat maakt hem uiterst onbetrouwbaar en wat zijn dan de zogenaamd 'andere eigenschappen' van hem waard? Het is allemaal een leugen. Ook tijdens corona had ie het alleen maar over zichzelf, terwijl hij toen genoeg ruimte heeft gehad om zich presidentieel te gedragen. Sterker nog, ik kan mij geen moment herinneren dat ie ook maar één moment gedrag heeft vertoond 'waar iemand wat aan heeft'.
Vind jij hem ongeschikt voor de functie 'president van de VS'?quote:Op maandag 26 mei 2025 16:03 schreef Repentless het volgende:
[..]
Het is prima dat je dat allemaal vindt hoor, maar net zoals het op dit moment geen doel dient dat Trump nog steeds campagne aan het voeren is door aan te geven wiens schuld het allemaal is en dat het onder hem niet gebeurd zou zijn, heeft het ook weinig zin om tegen iemand die aangeeft dat hij dat een vervelende eigenschap vindt, te zeggen dat dat altijd al zo was.
Hij is op dit moment president, het is wat het is. Hij moet het nu doen, of je dat nu wel of niet leuk vindt.
Ik denk dat er vele, vele geschiktere kandidaten zijn te vinden in een land met 340 miljoen inwoners voor die functie dan Donald Trump. Maar bij de laatste verkiezingen vond ik het alternatief simpelweg nog slechter. Niet omdat het een Democraat, vrouw, whatever is.quote:Op maandag 26 mei 2025 16:08 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Vind jij hem ongeschikt voor de functie 'president van de VS'?
Dat verwacht ik ook niet, helaas.quote:Op maandag 26 mei 2025 15:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Op die leeftijd kun je iemand niet meer veranderen.
Dit gedrag van Trump is niet van gisteren of van 6 januari.
Het is al jaren schering en inslag bij hem.
Dat kan en gaat hij niet meer aanpassen nu hij president is.
Deze meneer is zo ongeveer de architect van het hele anti-DEI beleid en is redelijk teleurgesteld in het feit dat er nu geen sprake is van neutraliteit, maar van de omgekeerde situatie aan politieke beïnvloeding: https://www.economist.com(...)tack-on-universitiesquote:
Met andere woorden, jij denkt dat als Harris nu aan het roer stond, de VS er nóg slechter voor had gestaan dan nu?quote:Op maandag 26 mei 2025 16:32 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ik denk dat er vele, vele geschiktere kandidaten zijn te vinden in een land met 340 miljoen inwoners voor die functie dan Donald Trump. Maar bij de laatste verkiezingen vond ik het alternatief simpelweg nog slechter. Niet omdat het een Democraat, vrouw, whatever is.
En dan is het kiezen voor de minst slechte optie, iets wat de zwevende kiezer mijns inziens ook heeft gedaan. Als de Democratische kandidaat meer vertrouwen had gewekt, dan had Trump denk ik kansloos verloren.
Dus ongeschikt? Wellicht, ik kan prima begrijpen dat mensen zo denken. Maar net wat minder ongeschikt dan het enige alternatief dat er was, en dan is dit wat je krijgt.
Ja.quote:Op maandag 26 mei 2025 16:47 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Met andere woorden, jij denkt dat als Harris nu aan het roer stond, de VS er nóg slechter voor had gestaan dan nu?
Dat vind ik op zijn zachtst gezegd kolderiek. Welke punten hadden dan precies nóg slechter geweest? De economie? Nóg dieper in de schulden? Nóg meer ruzie met bondgenoten? Waar precies?quote:
Trump de minst slechte optie?quote:Op maandag 26 mei 2025 16:32 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ik denk dat er vele, vele geschiktere kandidaten zijn te vinden in een land met 340 miljoen inwoners voor die functie dan Donald Trump. Maar bij de laatste verkiezingen vond ik het alternatief simpelweg nog slechter. Niet omdat het een Democraat, vrouw, whatever is.
En dan is het kiezen voor de minst slechte optie, iets wat de zwevende kiezer mijns inziens ook heeft gedaan. Als de Democratische kandidaat meer vertrouwen had gewekt, dan had Trump denk ik kansloos verloren.
Dus ongeschikt? Wellicht, ik kan prima begrijpen dat mensen zo denken. Maar net wat minder ongeschikt dan het enige alternatief dat er was, en dan is dit wat je krijgt.
Dat mag je vinden.quote:Op maandag 26 mei 2025 16:50 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dat vind ik op zijn zachtst gezegd kolderiek. Welke punten hadden dan precies nóg slechter geweest? De economie? Nóg dieper in de schulden? Nóg meer ruzie met bondgenoten? Waar precies?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |