Het lijkt of Wiwi een MiaDionnetje/Boulevard heeft gepulld met Mustii door alleen de microfoon input te laten horen oid want in diverse andere filmpjes klinkt ie een stuk minder slecht. Hij is over het podium aan het rennen enzo. Denk dat het in Malmö een stuk beter zal overkomen. Hoe zeer ik ook van Eurovision in Concert hou, ergens is het ook de pest voor het Songfestival he, allll die preparties. Zo afhankelijk van de techniek en van mobiele opnames enzo. Zo veel voor het 'fandom' om af te zeiken.quote:Op maandag 8 april 2024 09:22 schreef TheVulture het volgende: [..] Ja maar dat is dus het punt, vaak zie je bij de preparty's wel al wie er vocaal in staat is om te leveren. Zeker voor zo'n lied als dat van Belgie is dat erg belangrijk.
of terug naar vroegerquote:Op maandag 8 april 2024 09:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Het lijkt of Wiwi een MiaDionnetje/Boulevard heeft gepulld met Mustii door alleen de microfoon input te laten horen oid want in diverse andere filmpjes klinkt ie een stuk minder slecht. Hij is over het podium aan het rennen enzo. Denk dat het in Malmö een stuk beter zal overkomen. Hoe zeer ik ook van Eurovision in Concert hou, ergens is het ook de pest voor het Songfestival he, allll die preparties. Zo afhankelijk van de techniek en van mobiele opnames enzo. Zo veel voor het 'fandom' om af te zeiken.Eigenlijk zou er gewoon hooguit 1 preparty moeten zijn zoals Amsterdam, met goed geluid etc.
Dat is natuurlijk niet te doen gezien er overal nationale finales zijn.quote:Op maandag 8 april 2024 10:00 schreef Giggio het volgende:
[..]
of terug naar vroeger
toen mochten de liedjes volgens mij pas 3 weken voor het songfestival op de radio gedraaid worden
(maar ja de vorige eeuw)
toch gebeurde het zoquote:Op maandag 8 april 2024 10:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk niet te doen gezien er overal nationale finales zijn.
quote:Op maandag 8 april 2024 18:42 schreef RipCity het volgende:
Hoezo nu weer geen pers bij de pre-party zaterdag. Gaat weer nergens over.
Ik neem aan dat je bedoeld dat Joost niet naar het persmoment gaat zaterdagmiddag?quote:Op maandag 8 april 2024 18:42 schreef RipCity het volgende:
Hoezo nu weer geen pers bij de pre-party zaterdag. Gaat weer nergens over.
Er mag geen film-pers de zaal in.quote:Op maandag 8 april 2024 18:46 schreef Zigsky het volgende:
[..]Grey en Cee zijn er. Dat is ook de pers.
Tijdens het concert dus?quote:Op maandag 8 april 2024 18:50 schreef RipCity het volgende:
[..]
Er mag geen film-pers de zaal in.
Bron: RTL Boulie zojuist.
Zo slecht waren Mustii en Olly toch ook weer niet?quote:Op maandag 8 april 2024 18:56 schreef Zigsky het volgende:
Oh jezus, Boulevard is nu bij Mustii aan het doen (en olly) wat ze vorig jaar bij Mia en Dion deden. Ipv de NPO te bezuinigen kunnen ze beter Boulevard wegbezuinigen. (Geen publiek geld, ik weet het, maar sjees..).
België klonk op tv imo wel vreselijk.quote:Op maandag 8 april 2024 19:02 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Zo slecht waren Mustii en Olly toch ook weer niet?
Ze laten de slechtere stukjes horenquote:Op maandag 8 april 2024 19:02 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Zo slecht waren Mustii en Olly toch ook weer niet?
Nederlandse media gaan natuurlijk aan iedereen vragen wat ze van Joost vinden.quote:Op maandag 8 april 2024 19:04 schreef Momo het volgende:
Ik zie Aran zo Mustii of Olly interviewen over hoe slecht ze waren tijdens de andere pre parties
Niemand zegt dat je niet mag zeggen als artiesten vals zingen.quote:Op maandag 8 april 2024 19:04 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
België klonk op tv imo wel vreselijk.
Als Madonna vals zingt benoemen we dat ook. Ik snap niet zo goed waarom dat hier niet mag.
Net zoals bij S10 en haar te blote buik.quote:Op maandag 8 april 2024 19:17 schreef d_elise het volgende:
Ik kan Aran/Boulevard sowieso niet meer serieus nemen na hun continue hetze tegen Duncan en hoe ze Mia en Dion behandelen. Nu zijn ze gelukkig nog positief over Joost (omdat hij tot nu toe niks "verkeerd" doet), maar als hij in mei lager scoort dan verwacht, reken er maar op dat Aran en z'n vriendjes er als de kippen bij zijn om kritiek te leveren.
Die vindt dat je maar zuiver moet zingen dan is altijd alles goed om te laten zien. Oké bedankt.quote:Op maandag 8 april 2024 19:29 schreef Zigsky het volgende:
En Wiwiwilliam die altijd wordt opgetrommeld. Weg ermee.
Dat item over Joost die wegrende bij de 3FM Awards kwam al over als een verkapt dreigement, "flik zoiets nog een keer en we maken je kapot". Als het optreden in Amsterdam straks een beetje tegenvalt, of in Malmö natuurlijk, reken maar dat ze vrolijk weer een hetze opstarten. Dat is het verdienmodel: opschudding en haat.quote:Op maandag 8 april 2024 19:25 schreef Em31 het volgende:
[..]
Net zoals bij S10 en haar te blote buik.![]()
Ook wel weer gieren hoor, zo simpel.maar goed ze doen het natuurlijk voor de lui die in dat soort dingen stinken. Ophef proberen te maken over iets wat al jaren zo is bij EIC. Achja in het geval van Joost kan er niet zoveel gebeuren, die is groot genoeg om er schijt aan te hebben en dat weten zij ook.
Ik weet niet wanneer jij voor het laatst naar Boulevard hebt gekeken maar ik zou het geeneens riooljournalistiek noemen, dat zou betekenen dat het nog iets van journalistiek is. Boulevard is een meningenfabriek van oninteressante mensen. Soort VI maar dan met nog minder interessante mensen en meningen.quote:Op maandag 8 april 2024 20:04 schreef nik4ever het volgende:
Boulevard is gewoon wat vroeger de Privé, Story en Party was (ze bestaan nog, i know, maar hebben tegenwoordig minder invloed): riool journalistiek. Veelal opgeklopte fluff uit de context getrokken in hapklare brokken voor het grote publiek. Je moet er niet teveel van verwachten. Maar zolang het volk valt voor brood en spelen blijft het bestaan.
Je hebt gelijk, ik kijk er niet meer naar haha... Betrapt..quote:Op maandag 8 april 2024 20:06 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe lang jij voor het laatst naar Boulevard hebt gekeken maar ik zou het geeneens riooljournalistiek noemen, dat zou betekenen dat het nog iets van journalistiek is. Boulevard is een meningenfabriek van oninteressante mensen. Soort VI maar dan met nog minder interessante mensen.
Nouja met alle fans die Joost heeft en alle hype die het nummer gecreëerd heeft bij mensen die nog niet bekend met Joost waren wens ik ze toch veel succes.quote:Op maandag 8 april 2024 19:51 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat item over Joost die wegrende bij de 3FM Awards kwam al over als een verkapt dreigement, "flik zoiets nog een keer en we maken je kapot". Als het optreden in Amsterdam straks een beetje tegenvalt, of in Malmö natuurlijk, reken maar dat ze vrolijk weer een hetze opstarten. Dat is het verdienmodel: opschudding en haat.
Ja, hij heeft een vaste fanschare die het geen reet interesseert wat Boulevard over hem roept, maar voor het grote publiek heeft dat wel invloed. Dat zie je in hoe snel Duncan Laurence van hero naar zero is gegaan. Toen hij Eurovisie won werd hij nog net niet heilig verklaard, daar is niet zoveel meer van over.quote:Op maandag 8 april 2024 20:44 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nouja met alle fans die Joost heeft en alle hype die het nummer gecreëerd heeft bij mensen die nog niet bekend met Joost waren wens ik ze toch veel succes.
Je kunt het benoemen inderdaad.quote:Op maandag 8 april 2024 19:04 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
België klonk op tv imo wel vreselijk.
Als Madonna vals zingt benoemen we dat ook. Ik snap niet zo goed waarom dat hier niet mag.
Dat heeft meneer grotendeels ook aan zichzelf te wijten.quote:Op maandag 8 april 2024 21:23 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ja, hij heeft een vaste fanschare die het geen reet interesseert wat Boulevard over hem roept, maar voor het grote publiek heeft dat wel invloed. Dat zie je in hoe snel Duncan Laurence van hero naar zero is gegaan. Toen hij Eurovisie won werd hij nog net niet heilig verklaard, daar is niet zoveel meer van over.
Die is daarna wel aardig veranderd, ja.quote:Op maandag 8 april 2024 22:17 schreef RipCity het volgende:
[..]
Dat heeft meneer grotendeels ook aan zichzelf te wijten.
Ik ben nog steeds wel benieuwd hoe het zit met de complete obsessie die jij hebt met Duncan.quote:Op maandag 8 april 2024 22:17 schreef RipCity het volgende:
[..]
Dat heeft meneer grotendeels ook aan zichzelf te wijten.
Jij volgt hem erg intensief, ik niet zo, dus ik kan eigenlijk niet zoveel opnoemen wat hij verkeerd heeft gedaan. Maar dat weet jij ongetwijfeld beter.quote:Op maandag 8 april 2024 22:17 schreef RipCity het volgende:
[..]
Dat heeft meneer grotendeels ook aan zichzelf te wijten.
geen idee waarom mensen dat toch altijd denkenquote:Op maandag 8 april 2024 22:26 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds wel benieuwd hoe het zit met de complete obsessie die jij hebt met Duncan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
quote:Op maandag 8 april 2024 22:29 schreef RipCity het volgende:
[..]
geen idee waarom mensen dat toch altijd denkenMaar sommige mensen hier zijn compleet tegen het geven van meningen. Waarom zou rtl boulevard geen items mogen maken over het eurovisie? Dat is letterlijk hun doel: kijkers/clicks scoren. Maar mensen freaken de hell out hier elke keer. Laat alleen maar zien dat het gewoon werkt. Hun kijkcijfers zijn nog nooit zo hoog geweest ook dus blijkbaa doen ze toch iets goed
maar daar kunnen fanboys/girls hier niet zo goed tegen
Waarom mensen dat denken? Je zat vorig wel heel erg op alles wat Duncan deed. Elke poepscheet(nieuwsbericht van een website, social media bericht etc.) van hem stond dan hier binnen paar minuten. En dan kun je het wel een beetje trollen noemen. Maar dan ben je er dus wel heel erg mee bezig met die jongen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 8 april 2024 22:29 schreef RipCity het volgende:
[..]
geen idee waarom mensen dat toch altijd denkenMaar sommige mensen hier zijn compleet tegen het geven van meningen. Waarom zou rtl boulevard geen items mogen maken over het eurovisie? Dat is letterlijk hun doel: kijkers/clicks scoren. Maar mensen freaken de hell out hier elke keer. Laat alleen maar zien dat het gewoon werkt. Hun kijkcijfers zijn nog nooit zo hoog geweest ook dus blijkbaa doen ze toch iets goed
maar daar kunnen fanboys/girls hier niet zo goed tegen
Toen Ogene meedeed waren de grappen en kritische opmerkingen echt niet te tellen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
quote:Op maandag 8 april 2024 22:29 schreef RipCity het volgende:
[..]
geen idee waarom mensen dat toch altijd denkenMaar sommige mensen hier zijn compleet tegen het geven van meningen. Waarom zou rtl boulevard geen items mogen maken over het eurovisie? Dat is letterlijk hun doel: kijkers/clicks scoren. Maar mensen freaken de hell out hier elke keer. Laat alleen maar zien dat het gewoon werkt. Hun kijkcijfers zijn nog nooit zo hoog geweest ook dus blijkbaar doen ze toch iets goed
maar daar kunnen fanboys/girls hier niet zo goed tegen
Ja, waarom zouden mensen dat toch denken. Om in je eigen woorden te spreken: dat heb je aan jezelf te wijtenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
En terechtquote:Op maandag 8 april 2024 22:34 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Toen Ogene meedeed waren de grappen en kritische opmerkingen echt niet te tellen.
Toch eigenlijk elk jaar wel? Nu toch ook genoeg kritisch opmerkingen gemaakt op zaken van Joost. Vorig jaar was wel natuurlijk wel sneu voor Mia en Dion hoe die werden behandeld. De artiesten zijn ook mensen.quote:Op maandag 8 april 2024 22:34 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Toen Ogene meedeed waren de grappen en kritische opmerkingen echt niet te tellen.
quote:Op maandag 8 april 2024 22:29 schreef RipCity het volgende:
[..]
geen idee waarom mensen dat toch altijd denkenMaar sommige mensen hier zijn compleet tegen het geven van meningen. Waarom zou rtl boulevard geen items mogen maken over het eurovisie? Dat is letterlijk hun doel: kijkers/clicks scoren. Maar mensen freaken de hell out hier elke keer. Laat alleen maar zien dat het gewoon werkt. Hun kijkcijfers zijn nog nooit zo hoog geweest ook dus blijkbaar doen ze toch iets goed
maar daar kunnen fanboys/girls hier niet zo goed tegen
Maarja uiteindelijk ben jij vooral hun target audience he en degene die dus nogal simpel is. Je gelooft ze meteen met je ‘gaat weer nergens over’. Je doet nu een beetje stoer maar je vreet vooral zelf alles wat ze je geven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee imo eigenlijk niet. Tis best een fanatieke fanbase geworden ipv wat het voorheen was.quote:Op maandag 8 april 2024 22:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Toch eigenlijk elk jaar wel? Nu toch ook genoeg kritisch opmerkingen gemaakt op zaken van Joost. Vorig jaar was wel natuurlijk wel sneu voor Mia en Dion hoe die werden behandeld. De artiesten zijn ook mensen.
Ah ja, net zoals we vorig jaar te positief waren zeker?quote:Op maandag 8 april 2024 22:39 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee imo eigenlijk niet. Tis best een fanatieke fanbase geworden ipv wat het voorheen was.
Misschien moet je het nog eens lezen.quote:Op maandag 8 april 2024 22:41 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ah ja, net zoals we vorig jaar te positief waren zeker?
Je bedoeld ESF of Joost fans?quote:Op maandag 8 april 2024 22:39 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee imo eigenlijk niet. Tis best een fanatieke fanbase geworden ipv wat het voorheen was.
Ik lees hier al sinds de start van ESF op Fok!quote:Op maandag 8 april 2024 22:44 schreef Momo het volgende:
[..]
Je bedoeld ESF of Joost fans?
ESF was eerst geen subforum he, dat scheelt ook wel. Nu komen mensen hier die specifiek ESF fan zijn. Zou raar zijn als je fanatiek ESF volgt inclusief nationale selectie shows en dan alles kut zouden vinden. Net alsof je naar F1 subfora ofzo zou gaan en alleen maar posts zou verwachten dat autotje rijden geen sport is.
Nee hoor, ik lees het prima. Het verschil is alleen dat genoeg mensen alsnog zeggen als iets kut is, maar het niet normaal vinden om artiesten zelf keihard te grond in te beuken. Het is een keuze om dat als iets negatiefs te zien.quote:Op maandag 8 april 2024 22:43 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Misschien moet je het nog eens lezen.
Er werd vanavond helemaal niemand finaal afgebrand. Oh ja Aran. Alweer.quote:Op maandag 8 april 2024 22:48 schreef ijs_beer het volgende:
Moet dit meta-gezever nou elke keer.Tering, wordt echt minder leuk zo om dit topic te lezen hoor.
Als iets je niet aanstaat, niet op reageren. Als je een bepaalde dynamiek niet leuk vind, ga er dan tegenin of breng zelf andere onderwerpen aan. Beetje pittig mag af en toe wel, maar iemand finaal afbranden niet.
Zo moeilijk is het allemaal niet.
Gr gr. de pseudo-mod.![]()
Aran wordt overal 'songfestivalkenner' genoemd maar maakt keer op keer hele domme fouten of zegt gewoon dingen die niet kloppen. Dan is het logisch dat mensen dat irritant vinden, zeker als hij iedere keer zo'n groot podium krijgt om artiesten de grond in te boren terwijl hij de helft van de tijd zijn werk eigenlijk niet goed doet.quote:Op maandag 8 april 2024 22:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Er werd vanavond helemaal niemand finaal afgebrand. Oh ja Aran. Alweer.
Ja, een Trijntje had ook wel iets tragisch met hoe slecht dat nummer was en de staging gezien het wel een goede zangeres is. Ik heb juist het idee dat social media dynamiek veel harder aan het worden is juist de laatste jaren. Mensen die onder meerdere foto's van een artiest op instagram gaan zeggen dat die gene te lelijk is om mee te doen aan ESF en die comments ook nog hoog komen te staan door likkes, moeten we ook niet normaal gaan vinden. Hier kwamen ook al mensen langs om Joost "mongooltje" te noemen. Laten we dat niet normaal maken.quote:Op maandag 8 april 2024 22:48 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nee hoor, ik lees het prima. Het verschil is alleen dat genoeg mensen alsnog zeggen als iets kut is, maar het niet normaal vinden om artiesten zelf keihard te grond in te beuken. Het is een keuze om dat als iets negatiefs te zien.
Vocaal, daar stress ik dan wel een beetje over.quote:Op maandag 8 april 2024 22:53 schreef ijs_beer het volgende:
Anyhow, het maakt me erg nieuwsgierig hoe EIC en die NP gaat doen. Alleen op het podium gaat staan, of daar al ook een actje uitvoert. En vooral hoe hij vocaal overeind blijft. Dat was bij z'n show in 013 wel prima, maar toch, vond het nog niet heel stabiel.
Is meteen de dag na EiC, dus meteen vliegtuig in en door naar persmoment in Stockholm waarschijnlijk. Viel wel slecht dit weekend bij een aantal artiesten dit weekend. Na zaterdag Barcelona en zondag Londen, twee pre parties in 1 weekend.quote:Op maandag 8 april 2024 22:53 schreef ijs_beer het volgende:
Zat een beetje op de website van de Nordic Pre party te kijken, omdat Joost daar ook optreed. Wat me opviel, is dat ze eigenlijk nergens de datum van hun event noemen. Apart wel.
Anyhow, het maakt me erg nieuwsgierig hoe EIC en die NP gaat doen. Alleen op het podium gaat staan, of daar al ook een actje uitvoert. En vooral hoe hij vocaal overeind blijft. Dat was bij z'n show in 013 wel prima, maar toch, vond het nog niet heel stabiel.
Scheelt wel dat Joost meer vocale vrijheid heeft dan iemand die bijvoorbeeld een ballad moet zingen en alle noten moet halen.quote:Op maandag 8 april 2024 22:55 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Vocaal, daar stress ik dan wel een beetje over.
En juist omdat Aran () volgens mij zei dat Joost daar geen zorgen over moest maken, vertrouw ik erop. Ik wacht het gewoon af. Trust the process.
Ah, dat is een idd een goeie.quote:Op maandag 8 april 2024 22:58 schreef Momo het volgende:
[..]
Scheelt wel dat Joost meer vocale vrijheid heeft dan iemand die bijvoorbeeld een ballad moet zingen en alle noten moet halen.
Jup ik ook.quote:Op maandag 8 april 2024 22:55 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Vocaal, daar stress ik dan wel een beetje over.
En juist omdat Aran () volgens mij zei dat Joost daar geen zorgen over moest maken, vertrouw ik erop. Ik wacht het gewoon af. Trust the process.
Precies ja. En natuurlijk ook een FOK ding wel, in bepaalde subforums hier. Daar kun je ook alles maar zeggen en dan kom je hier en heeft ineens niet iedereen daar zin in. En dan meteen van de leg zijn, tsja zegt inderdaad veel over de online cultuur die er tegenwoordig heerst.quote:Op maandag 8 april 2024 22:55 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, een Trijntje had ook wel iets tragisch met hoe slecht dat nummer was en de staging gezien het wel een goede zangeres is. Ik heb juist het idee dat social media dynamiek veel harder aan het worden is juist de laatste jaren. Mensen die onder meerdere foto's van een artiest op instagram gaan zeggen dat die gene te lelijk is om mee te doen aan ESF en die comments ook nog hoog komen te staan door likkes, moeten we ook niet normaal gaan vinden. Hier kwamen ook al mensen langs om Joost "mongooltje" te noemen. Laten we dat niet normaal maken.
Wat hij kan zingen, zingt hij in mijn ogen gewoon prima. Ik bedoel, Joost is geen zanger, gaat hij ook niet worden, en dat Euro-pa-pa-pa-papapapa gedeelte gaat hij niet kunnen zingen (als hij dat wel kan is het gelijk een kandidaat-jurywinnaarquote:Op maandag 8 april 2024 22:53 schreef ijs_beer het volgende:
Zat een beetje op de website van de Nordic Pre party te kijken, omdat Joost daar ook optreed. Wat me opviel, is dat ze eigenlijk nergens de datum van hun event noemen. Apart wel.
Anyhow, het maakt me erg nieuwsgierig hoe EIC en die NP gaat doen. Alleen op het podium gaat staan, of daar al ook een actje uitvoert. En vooral hoe hij vocaal overeind blijft. Dat was bij z'n show in 013 wel prima, maar toch, vond het nog niet heel stabiel.
Daar heb ik ook wel een beetje stress over, vooral als hij erbij gaat tanzen. Maar gek genoeg deed de live video me veel meer dan de officiële videoclip.quote:Op maandag 8 april 2024 22:59 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Jup ik ook.
Denk dat ie twee voordelen heeft;
- de backings die tegenwoording op band mogen, dat ondersteunt matige zangers toch best wel veel is gebleken de afgelopen jaren
- het type liedje dat hij heeft hoeft ook niet helemaal perfect gezongen te worden, met een missertje komt ie wel weg.
maar toch he.![]()
Ik bedenk me nu pas dat ik bijvoorbeeld bij het feestje van Kaarija ook niet op stem gelet heb, of wel ergens maar dat ik zo in partymode was dat ik dat niet meer in m’n hoofd kon processen.quote:Op maandag 8 april 2024 22:59 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Jup ik ook.
Denk dat ie twee voordelen heeft;
- de backings die tegenwoording op band mogen, dat ondersteunt matige zangers toch best wel veel is gebleken de afgelopen jaren
- het type liedje dat hij heeft hoeft ook niet helemaal perfect gezongen te worden, met een missertje komt ie wel weg.
maar toch he.![]()
Dat is niet zo gek, hij legt er live veel meer energie in. Dat doet hij bij al z'n nummers, de meeste vind ik op plaat weinig aan maar wat ik er live van heb gezien kan me wel bekoren.quote:Op maandag 8 april 2024 23:04 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Daar heb ik ook wel een beetje stress over, vooral als hij erbij gaat tanzen. Maar gek genoeg deed de live video me veel meer dan de officiële videoclip.
Ja, maar die hebben voor eerst in 20 jaar kans op een goede klassering, die klampen zich gewoon ergens aan vast Em!quote:Op maandag 8 april 2024 23:05 schreef Em31 het volgende:
Ik zie wel vaak mensen met een vlaggetje van Kroatië in hun naam () die over Joost zeggen dat alleen België en Duitsland op ons gaan stemmen en vooral Oost-Europa niet. Dan denk ik af en toe wel, oei wat als dat gewoon klopt en we nogal een vertekend beeld hebben.
![]()
Het feit dat die Baby Lasagna-fans zo bezig zijn met Joost geeft natuurlijk aan dat ze stiekem wel een beetje bang voor hem zijnquote:Op maandag 8 april 2024 23:05 schreef Em31 het volgende:
Ik zie wel vaak mensen met een vlaggetje van Kroatië in hun naam () die over Joost zeggen dat alleen België en Duitsland op ons gaan stemmen en vooral Oost-Europa niet. Dan denk ik af en toe wel, oei wat als dat gewoon klopt en we nogal een vertekend beeld hebben.
![]()
quote:Op maandag 8 april 2024 23:09 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ja, maar die hebben voor eerst in 20 jaar kans op een goede klassering, die klampen zich gewoon ergens aan vast Em!
Dat is ook waar waarschijnlijk ja.quote:Op maandag 8 april 2024 23:10 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het feit dat die Baby Lasagna-fans zo bezig zijn met Joost geeft natuurlijk aan dat ze stiekem wel een beetje bang voor hem zijn
En onze petit tiramisu is ook niet zo'n hele beste zanger. Misschien minder dan Joost ook.quote:
Wat me opvalt is dat er veel meer Amerikanen zijn die erop reageren. Waarschijnlijk zijn er centjes mee te halen.quote:Op maandag 8 april 2024 23:14 schreef Pisces29 het volgende:
Die reaction videos, zijn die er eigenlijk elk jaar in zo’n enorme hoeveelheid of groeit dit telkens?
quote:Op maandag 8 april 2024 23:15 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Wat me opvalt is dat er veel meer Amerikanen zijn die erop reageren. Waarschijnlijk zijn er centjes mee te halen.
Kan best leuk zijn als je elke dag een video upload die 10k keer wordt bekeken (al krijgen reactie video's minder per view dan bepaalde andere type video's)quote:On average, a YouTuber earns around $0.018 for each view, which amounts to $18 for every 1,000 views.
Joost is wel een bijzondere performer. Je hebt toch zelden dat je bek openvalt van hoe goed iemand live is, en dat had ik wel bij dat Lowlands-optreden. Het is niet mooi, het is niet fijnzinnig, maar hij legt er z'n hele ziel en zaligheid in. Maar hoe dat in zo'n strak geregisseerd tv-optreden van 3 minuten gaat zijn kan ik moeilijk inschatten.quote:Op maandag 8 april 2024 23:16 schreef d_elise het volgende:
Ik zie ook steeds meer berichten van fans en kenners die denken dat Joost wel eens een Fuego/Maneskin zou kunnen worden en tijdens de repetities omhoog gaat schieten bij de bookies en alle polls.
Enige waar ik wat over twijfelde is het refrein, dat een stuk zachter was en de EURO juist wat scheller, maar dat past wel echt bij een concert. De rest eromheen deed me eigenlijk nog meer dan de clip.quote:Op maandag 8 april 2024 23:16 schreef d_elise het volgende:
Europapa kan ik ook niet echt een zangnummer noemen en behalve het europapa-papapa na het refrein wat sowieso op de plaat al een vocal effect heeft. Maar de rest klonk in 013 prima en dat was een concertsetting, ik denk dat hij voor z'n optreden in Malmö nog steeds energie in z'n stem legt, maar dat het wel 'gelikter' gaat zijn om het zo maar te zeggen.
Ik zie ook steeds meer berichten van fans en kenners die denken dat Joost wel eens een Fuego/Maneskin zou kunnen worden en tijdens de repetities omhoog gaat schieten bij de bookies en alle polls.
'Gaan echt los' vind ik enórm meevallen. Er kwam hier onlangs iemand Joost 'de grootste mongool met het kutste lied noemen'. We vroegen of het opluchtte. (En of z'n afvoer nog steeds verstopt zat omdat hij dat klustopic per ongeluk in ESF gezet had.)quote:Op maandag 8 april 2024 22:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik lees hier al sinds de start van ESF op Fok!![]()
Toen iedereen zat te lachen over Trijntje of Ogene. Nu moet je boe of ba zeggen en de fanatieke ESF kijkers gaan echt los. Er kan veel minder gezegd worden.
Prima hoor, maar valt wel op.
Oh dat laatste is best een goede regel. Je zit toch geld te verdienen met de content van een ander.quote:Op maandag 8 april 2024 23:22 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Kan best leuk zijn als je elke dag een video upload die 10k keer wordt bekeken (al krijgen reactie video's minder per view dan bepaalde andere type video's)
Het is écht bijna onmogelijk om in te schatten inderdaad. En dat maakt het supergaaf en teringspannend tegelijk.quote:Op maandag 8 april 2024 23:24 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Joost is wel een bijzondere performer. Je hebt toch zelden dat je bek openvalt van hoe goed iemand live is, en dat had ik wel bij dat Lowlands-optreden. Het is niet mooi, het is niet fijnzinnig, maar hij legt er z'n hele ziel en zaligheid in. Maar hoe dat in zo'n strak geregisseerd tv-optreden van 3 minuten gaat zijn kan ik moeilijk inschatten.
Ik vind de hele avond wachten overigens wel heftigquote:Op maandag 8 april 2024 23:50 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is écht bijna onmogelijk om in te schatten inderdaad. En dat maakt het supergaaf en teringspannend tegelijk.Want het kan enorm tegenvallen qua hoe demense thuis erop gaan reageren of het kan heel Europa bij de lurven grijpen omdat hij dat afdwingt met z'n performance en uitstraling en energie.
Ik hoop en denk het laatste want trust the processss en De Troef enzo.
Ja dat is best heftig en zenuwslopend haha. Denk voor Joost ook!quote:Op dinsdag 9 april 2024 00:13 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind de hele avond wachten overigens wel heftig, hebben we dat ooit eerder gehad?
Dan halen we nog steeds de finale en hebben we, tot de uitslag, een prachtig songfestival beleefdquote:Op maandag 8 april 2024 23:05 schreef Em31 het volgende:
Ik zie wel vaak mensen met een vlaggetje van Kroatië in hun naam () die over Joost zeggen dat alleen België en Duitsland op ons gaan stemmen en vooral Oost-Europa niet. Dan denk ik af en toe wel, oei wat als dat gewoon klopt en we nogal een vertekend beeld hebben.
![]()
Wat hier destijds ook wel meespeelde was de benadering van de media. Omdat Trijntje precies in het pulletje viel bij de journalisten, waren er nauwelijks negatieve reacties, terwijl wij hier dat helemaal mis zagen gaan. Volgens mij waagde alleen Giel Beelen het toen om het een flutnummer te noemen.quote:Op maandag 8 april 2024 22:55 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, een Trijntje had ook wel iets tragisch met hoe slecht dat nummer was en de staging gezien het wel een goede zangeres is.
Of Nederland echt gaat scoren onder de lijn Bordeaux-Budapest-Moskou moet ik ook nog maar zien hoor. Andersom voor Kroatië ook trouwens.quote:Op maandag 8 april 2024 23:05 schreef Em31 het volgende:
Ik zie wel vaak mensen met een vlaggetje van Kroatië in hun naam () die over Joost zeggen dat alleen België en Duitsland op ons gaan stemmen en vooral Oost-Europa niet. Dan denk ik af en toe wel, oei wat als dat gewoon klopt en we nogal een vertekend beeld hebben.
![]()
Nou ja goed, bij diverse bookmakers kan je niet meer inzetten op kwalificatie van Nederland, omdat de kans daarop als groter dan 99% wordt beschouwd. Ik durf dan ook wel te jinxen dat dat gedeelte in elk geval wel goed komtquote:Op dinsdag 9 april 2024 00:29 schreef Momo het volgende:
Voor een non qualifier, ben ik eigenlijk niet bang dit jaar, laat maar komen.
Dat voelt best wel verrassend, omdat ik redenen blijf zien om me zorgen te maken. Als je de achtergrond niet kent is de eerste keer luisteren het tragere einde verwarrend, en komt het lied veel oppervlakkiger over dan het is (zie de reacties van Jan Bors, the honest vocal coach, en Matt). Als ik naar de ESF fan reactie kijk (OGAE polls), vallen we daar ook tegen.quote:Op dinsdag 9 april 2024 03:52 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nou ja goed, bij diverse bookmakers kan je niet meer inzetten op kwalificatie van Nederland, omdat de kans daarop als groter dan 99% wordt beschouwd. Ik durf dan ook wel te jinxen dat dat gedeelte in elk geval wel goed komt
Toen Zwitserland ze voorbij ging bij de bookies zag je de Kroatische vlaggetjes opeens allemaal bitchen over Nemo.quote:Op maandag 8 april 2024 23:10 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het feit dat die Baby Lasagna-fans zo bezig zijn met Joost geeft natuurlijk aan dat ze stiekem wel een beetje bang voor hem zijn
Wie?quote:Op dinsdag 9 april 2024 09:04 schreef NailQueen het volgende:
Trouwens wanneer dit topic vol is hebben we de topicsreeks van Mia & Dion ingehaald
Je noemt nou zo ongeveer de enige drie negatieve reactievideo's, alle drie van boomers die toch niet de doelgroep zijn van dit nummer. En de OGAE polls, ook totaal niet de doelgroep. Dit is niet een nummer voor de Eurofans.quote:Op dinsdag 9 april 2024 07:41 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Dat voelt best wel verrassend, omdat ik redenen blijf zien om me zorgen te maken. Als je de achtergrond niet kent is de eerste keer luisteren het tragere einde verwarrend, en komt het lied veel oppervlakkiger over dan het is (zie de reacties van Jan Bors, the honest vocal coach, en Matt). Als ik naar de ESF fan reactie kijk (OGAE polls), vallen we daar ook tegen.
Ik weet dat hij niet alleen in Nederland viral is gegaan, maar als mocht blijken dat die buitenlandse luisteraars geen Eurovisie semi's kijken, heb je daar niet veel aan.
Waarschijnlijk maak ik me gewoon zorgen om niets, en haalt hij het gewoon met twee vingers in de neus, maar een dergelijk vertrouwen bij de bookmakers verrast me.
Ja, bij De Toppersquote:Op dinsdag 9 april 2024 00:13 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind de hele avond wachten overigens wel heftig, hebben we dat ooit eerder gehad?
Nou toen wist ik wel zeker dat we de finale niet gingen halen.quote:Op dinsdag 9 april 2024 11:00 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja, bij De ToppersDie sloten hun halve finale ook af
2009 was dus de laatste keer dat Nederland de hekkensluiter was.
Nee, maar normaliter let ik heel erg op iemands stem en of er zuiver gezongen wordt, maar dat heb ik bij Joost helemaal niet.quote:Op maandag 8 april 2024 23:06 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat is niet zo gek, hij legt er live veel meer energie in. Dat doet hij bij al z'n nummers, de meeste vind ik op plaat weinig aan maar wat ik er live van heb gezien kan me wel bekoren.
Die doen een Hamiltonnetjequote:Op maandag 8 april 2024 23:10 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het feit dat die Baby Lasagna-fans zo bezig zijn met Joost geeft natuurlijk aan dat ze stiekem wel een beetje bang voor hem zijn
Ik hou zo verschrikkelijk van die hele ziel en zaligheid dit datquote:Op maandag 8 april 2024 23:24 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Joost is wel een bijzondere performer. Je hebt toch zelden dat je bek openvalt van hoe goed iemand live is, en dat had ik wel bij dat Lowlands-optreden. Het is niet mooi, het is niet fijnzinnig, maar hij legt er z'n hele ziel en zaligheid in. Maar hoe dat in zo'n strak geregisseerd tv-optreden van 3 minuten gaat zijn kan ik moeilijk inschatten.
Een of andere zelfbenoemde zanglerares en een overspannen hipster.quote:
Ja ik denk ook echt dat die laatste plek mede afgedwongen is door de staging. Ben zó benieuwd.quote:Op dinsdag 9 april 2024 11:37 schreef Mandy040986 het volgende:
En hij mag als laatste in de semi. Ik verwacht spektakel. Dat moet gewoon. Het moet.
quote:Op dinsdag 9 april 2024 11:37 schreef Mandy040986 het volgende:
En hij mag als laatste in de semi. Ik verwacht spektakel. Dat moet gewoon. Het moet.
Hou op met meeeequote:Op dinsdag 9 april 2024 11:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ik denk ook echt dat die laatste plek mede afgedwongen is door de staging. Ben zó benieuwd.
Ik zou bij Boulevard solliciteren. Pas je goed tussen met deze toon.quote:Op dinsdag 9 april 2024 11:33 schreef RipCity het volgende:
[..]
Een of andere zelfbenoemde zanglerares en een overspannen hipster.
Jaaa.quote:Op dinsdag 9 april 2024 12:01 schreef GeorgeM het volgende:
Naar plekkie 4! Sorry, maar dit vond ik toch even een gifje waard![]()
[ afbeelding ]
Ik ook. Ik denk dat het heel tof gaat worden.quote:Op dinsdag 9 april 2024 11:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ik denk ook echt dat die laatste plek mede afgedwongen is door de staging. Ben zó benieuwd.
Ik denk niet dat dat gaat gebeuren. Europapa hoeft het om te beginnen niet van de vocale kwaliteiten te hebben. Wat dat betreft lopen de wat meer standaard popliedjes en ballads bij dit soort preshows altijd meer risico. Je ziet wat er met Belgie gebeurt bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 9 april 2024 12:16 schreef GeorgeM het volgende:
Nog steeds groen. Snap er niks van. Van mij hoeft het niet hoger, straks donderen we na zaterdag keihard naar beneden
Maar er is nu verder geen nieuws/reuring, dus waarom zo groen?quote:Op dinsdag 9 april 2024 12:21 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat gaat gebeuren. Europapa hoeft het om te beginnen niet van de vocale kwaliteiten te hebben. Wat dat betreft lopen de wat meer standaard popliedjes en ballads bij dit soort preshows altijd meer risico. Je ziet wat er met Belgie gebeurt bijvoorbeeld.
Het wordt vooral interessant of er een soort van overwinningsaura gaat ontstaan die 'm die laatste push richting Zwitserland en Kroatie kan geven. Ik zie hem eerlijk gezegd niet zomaar uit die Top 5 meer donderen.
Dat iedereen ineens winner vibes krijgt.quote:Op dinsdag 9 april 2024 12:21 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat gaat gebeuren. Europapa hoeft het om te beginnen niet van de vocale kwaliteiten te hebben. Wat dat betreft lopen de wat meer standaard popliedjes en ballads bij dit soort preshows altijd meer risico. Je ziet wat er met Belgie gebeurt bijvoorbeeld.
Het wordt vooral interessant of er een soort van overwinningsaura gaat ontstaan die 'm die laatste push richting Zwitserland en Kroatie kan geven. Ik zie hem eerlijk gezegd niet zomaar uit die Top 5 meer donderen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daar ben ik ook altijd zo benieuwd naar he.quote:Op dinsdag 9 april 2024 12:24 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Maar er is nu verder geen nieuws/reuring, dus waarom zo groen?
Als de zaal leuk meedoet zie ik het nog wel stijgen.quote:Op dinsdag 9 april 2024 12:21 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat gaat gebeuren. Europapa hoeft het om te beginnen niet van de vocale kwaliteiten te hebben. Wat dat betreft lopen de wat meer standaard popliedjes en ballads bij dit soort preshows altijd meer risico. Je ziet wat er met Belgie gebeurt bijvoorbeeld.
Het wordt vooral interessant of er een soort van overwinningsaura gaat ontstaan die 'm die laatste push richting Zwitserland en Kroatie kan geven. Ik zie hem eerlijk gezegd niet zomaar uit die Top 5 meer donderen.
Zaterdag is ie natuurlijk enorm in z'n voordeel doordat het in Amsterdam is en hij ook daar waarschijnlijk als laatste het podium opgaat. Plus dat iedereen benieuwd is naar z'n live optreden. Dus als het goed gaat, denk ik wel dat hij gaat stijgen ja.quote:Op dinsdag 9 april 2024 13:02 schreef Ama het volgende:
[..]
Als de zaal leuk meedoet zie ik het nog wel stijgen.
aanloop naar EIC misschien, soms wat inside-informatie. Of mensen vinden de odds dusdanig laag dat ze er toch weer geld mee denken te verdienenquote:Op dinsdag 9 april 2024 12:24 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Maar er is nu verder geen nieuws/reuring, dus waarom zo groen?
Die heeft al gezegd dat hij niet gaat. Lijkt me bovendien ook niks toevoegen, het is niet alsof de gemiddelde Spanjaard of Pool weet wie DJ Paul Elstak is.quote:Op dinsdag 9 april 2024 13:18 schreef BetterCallSally het volgende:
Die troef he...kan dat Elstak zijn? Dat hij ineens toch op het podium staat achter een draaitafel?
Dat lijkt me eerder droef.quote:Op dinsdag 9 april 2024 13:18 schreef BetterCallSally het volgende:
Die troef he...kan dat Elstak zijn? Dat hij ineens toch op het podium staat achter een draaitafel?
Soms weet ik echt niet meer wat tegenwoordig populair isquote:Op dinsdag 9 april 2024 13:20 schreef blackswangreen het volgende:
Het is deze week een interessante strijd tussen Eurodaddy en Sugardaddy om de eerste plek in de top-40.
Inmiddels wij weer op 4quote:Op dinsdag 9 april 2024 12:52 schreef Dave het volgende:
Oekraïne weer op 4 hoor, dus de stijging is weggejinxed.
Volgens mij had ze het nummer al een tijdje geteased op sociale media. En die Roxy Dekker is ook wel een hype, geloof ik. Kakmeisje die de draak steekt met kakmeisjes.quote:Op dinsdag 9 april 2024 13:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Soms weet ik echt niet meer wat tegenwoordig populair isdit realiseerde ik me namelijk toen ik van de week zag dat Sugardaddy in 1 dag meer dan 850.000 streams had.
Die laatste is van Roxy Dekker?quote:Op dinsdag 9 april 2024 13:20 schreef blackswangreen het volgende:
Het is deze week een interessante strijd tussen Eurodaddy en Sugardaddy om de eerste plek in de top-40.
Troost het als ik helemaal niet weet wie dat is?quote:Op dinsdag 9 april 2024 13:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Soms weet ik echt niet meer wat tegenwoordig populair isdit realiseerde ik me namelijk toen ik van de week zag dat Sugardaddy in 1 dag meer dan 850.000 streams had.
Ik vind haar maar een goedkoop zangeresjequote:Op dinsdag 9 april 2024 13:53 schreef molloot200 het volgende:
Roxy Dekker is onder mensen van mijn leeftijd enorm populair. (Hier volgt een unpopular opinion). En terecht. Nummers zijn gewoon enorm catchy en dansbaar. Een slimme gimmick met het kakkertype te pakken. Gaat deze week de nummer 1 pakken, ben ik van overtuigd
Ik ken er maar 2.quote:Op dinsdag 9 april 2024 14:02 schreef Arizona het volgende:
Ik voel me nu heel erg van deze tijd want ik ken Roxy wel en ook haar drie hits
Ja, precies! Toen Joost Klein aangekondigd werd, vroegen veel mensen zich af wie dat nou weer was.quote:
Ja dat wist ik dus ook niet.quote:Op dinsdag 9 april 2024 13:54 schreef H_T het volgende:
[..]
Troost het als ik helemaal niet weet wie dat is?![]()
Annefleur vakantie, Satisfyer en nu Sugardaddy.quote:
Ja, het type kakker uit 't Gooi, dat is natuurlijk universeel. Heel Europa snapt het als je zingt over Annefleur en Roderick.quote:Op dinsdag 9 april 2024 14:02 schreef engine het volgende:
Volgend jaar Roxy naar Eurovisiesongfestival
Ik voel een gen Z-versie van The Common Linnets aankomenquote:Op dinsdag 9 april 2024 14:09 schreef BillDauterive het volgende:
En ze heeft een relatie met een van de bankzitters, dat is toch ook wel aardig in het nieuws geweest.
Ik denk dat het gewoon wat willekeurige bewegingen zijn eigenlijk (ook al is dat niet zo’n bevredigende verklaringquote:Op dinsdag 9 april 2024 13:16 schreef Dave het volgende:
Of neveneffect van het dalen van andere acts? Wie weet kan Bet Fred er meer over vertellen.
Ik ben ook niet echt de doelgroep maar vind hem ook wel leuk hoorquote:Op dinsdag 9 april 2024 13:53 schreef molloot200 het volgende:
Roxy Dekker is onder mensen van mijn leeftijd enorm populair. (Hier volgt een unpopular opinion). En terecht. Nummers zijn gewoon enorm catchy en dansbaar. Een slimme gimmick met het kakkertype te pakken. Gaat deze week de nummer 1 pakken, ben ik van overtuigd
Blijkbaar niet waar ik m'n nieuws lees.quote:Op dinsdag 9 april 2024 14:09 schreef BillDauterive het volgende:
En ze heeft een relatie met een van de bankzitters, dat is toch ook wel aardig in het nieuws geweest.
Kleindochter misschienquote:Op dinsdag 9 april 2024 15:53 schreef Dave het volgende:
Dochter van Daniël Dekker, dus maar goed dat die niet meer in de commissie zit.
Uiteraard niet waar, maar wie weet pikt BLVRD dit op.quote:Op dinsdag 9 april 2024 15:53 schreef Dave het volgende:
Dochter van Daniël Dekker, dus maar goed dat die niet meer in de commissie zit.
Zag gisteren nog een filmpje dat ze hand in hand liepen dus denk het toch wel.quote:Op dinsdag 9 april 2024 15:32 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Blijkbaar niet waar ik m'n nieuws lees.
Dus een relatie met een bank. Vaagquote:Op dinsdag 9 april 2024 14:09 schreef BillDauterive het volgende:
En ze heeft een relatie met een van de bankzitters, dat is toch ook wel aardig in het nieuws geweest.
Mensen gaan die pre parties ook steeds meer zien als een generale repetitie voor het songfestival. Had het idee dat er vroeger minder op gelet werd en mensen meer zoiets hadden als "Ja zal wel zijn dag niet hebben" "Achja de techniek is hier vaak matig". Ja Mia en Dion konden het ook niet elders bij andere optredens(in originele versie). Maar genoeg artiesten die prima klinken op het ESF zelf.quote:Op dinsdag 9 april 2024 18:10 schreef Zigsky het volgende:
[ x ]
Mensen boos op Wiwiwilliam en terecht.
(Heeft niets met Joost te maken, I know)
Zij is de dochter van Daniel Dekker?quote:Op dinsdag 9 april 2024 15:53 schreef Dave het volgende:
Dochter van Daniël Dekker, dus maar goed dat die niet meer in de commissie zit.
Terecht, maar vergeet ook niet wie dit weer opgezet en geknipt en geplakt heeft/hebben.quote:Op dinsdag 9 april 2024 18:10 schreef Zigsky het volgende:
[ x ]
Mensen boos op Wiwiwilliam en terecht.
(Heeft niets met Joost te maken, I know)
Vieze Asbak en gladde paling.quote:
De reden dat ik Jan Bors, Honest Vocal Coach en Matt noemde, heeft minder te maken met het feit dat ze het nummer weinig vonden, en meer met het feit dat het stuk vanaf "aan het eind van de dag zijn we allemaal mensen" bij hen niet overkwam, waardoor ze het geheel als een oppervlakkig feestnummer beschouwden. Ik heb bij lange na niet alle reactievideos gezien, maar de reacties die ik gezien heb, die positief waren, kenden vrijwel allemaal het achtergrondverhaal, of kenden de Nederlandse gabber en house scene.quote:Op dinsdag 9 april 2024 10:28 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Je noemt nou zo ongeveer de enige drie negatieve reactievideo's, alle drie van boomers die toch niet de doelgroep zijn van dit nummer.
Belgie geef ik je, maar voor Estland en Oostenrijk vrees ik dat de overlap tussen {mensen die het nummer van Joost Klein eerder gehoord hebben} en {mensen die een eurovisie semi kijken en daarin de telefoon pakken} best wel eens klein kan zijn. In Nederland en Belgie is hij viral gegaan op een manier dat vrijwel iedereen het nummer wel gehoord heeft. Daarbuiten is het voor mijn gevoel beperkt gebleven tot fans van het genre. Dat is zeker positief meegenomen, maar daarmee ga je de televote niet domineren als de mensen die het de eerste keer horen het niet begrijpen.quote:En de OGAE polls, ook totaal niet de doelgroep. Dit is niet een nummer voor de Eurofans.
We zitten in de semi met België (12 punten bijna gegarandeerd), Estland (daar kennen ze Joost en dit nummer ook al), Oostenrijk (idem) en nog een paar landen als Noorwegen en Letland waar ze dit vast wel kunnen waarderen. Plus zijn goede positie in de running order. Dan moet je het wel heel erg verkloten wil je de finale niet halen.
Ik zie je punt, ik moet ook nog zien of we een absolute televote banger zijn of meer een 100 televote punten in de finale. Al zal Joost zijn buitenlandse fans wel heel goed oproepen om straks 20 keer te stemmen. Denk wel dat we ons geen zorgen hoeven te maken over de halve finale. Er zijn wel echt nummers bij die een stuk minder zijn en ook geen televote magneten. We gaan overal wel punten pakken, niet enkel bij onze vrienden België, Estland, Denemarken en Oostenrijk.quote:Op dinsdag 9 april 2024 19:45 schreef Sableheart het volgende:
Voor de zekerheid: mijn argumentatie hieronder gaat erover dat ik de kans dat we doorgaan eerder in de buurt van de 90 dan van de 100 procent heb liggen. Ik zie Nederland ook als grote kanshebber voor kwalificatie; lees alsjeblieft niet te veel negativiteit in mijn posts.
[..]
De reden dat ik Jan Bors, Honest Vocal Coach en Matt noemde, heeft minder te maken met het feit dat ze het nummer weinig vonden, en meer met het feit dat het stuk vanaf "aan het eind van de dag zijn we allemaal mensen" bij hen niet overkwam, waardoor ze het geheel als een oppervlakkig feestnummer beschouwden. Ik heb bij lange na niet alle reactievideos gezien, maar de reacties die ik gezien heb, die positief waren, kenden vrijwel allemaal het achtergrondverhaal, of kenden de Nederlandse gabber en house scene.
Mijn zorg zit er in dat bij iemand die in mei het nummer voor de eerste keer hoort, en die geen Nederlands spreekt, het nummer niet gaat overkomen, waardoor diegene er niet voor stemt. Dat is waar ik de reactievideos als proxy voor probeer te gebruiken. Maar om daar bruikbaar voor te zijn, moet een reactievideo aan een aantal voorwaarden voldoen:
• De reageerder moet bereid zijn een negatieve mening te geven (als diegene altijd positief reageert om kijkers te trekken, zegt de reactie weinig)
• De reageerder moet geen achtergrondkennis hebben van Joosts ouders (het is onwaarschijnlijk dat de kijkers in mei dat zullen hebben, maar dergelijke kennis beinvloed de mening enorm)
• De reageerder moet het nummer weinig tot niet eerder gehoord hebben (de eerste reactie hier was lauw, pas een paar dagen later kwam de hype op gang. Ik probeer de mening te bepalen van diegenen die het nummer voor het eerst horen)
Ik besef mij dat ik met die criteria een risico loop op de "No true scotsman" drogreden.
[..]
Belgie geef ik je, maar voor Estland en Oostenrijk vrees ik dat de overlap tussen {mensen die het nummer van Joost Klein eerder gehoord hebben} en {mensen die een eurovisie semi kijken en daarin de telefoon pakken} best wel eens klein kan zijn. In Nederland en Belgie is hij viral gegaan op een manier dat vrijwel iedereen het nummer wel gehoord heeft. Daarbuiten is het voor mijn gevoel beperkt gebleven tot fans van het genre. Dat is zeker positief meegenomen, maar daarmee ga je de televote niet domineren als de mensen die het de eerste keer horen het niet begrijpen.
Haal 12 punten uit Belgie, 6 elk uit Estland en Oostenrijk, en gemiddeld 1 voor de andere landen, en je eindigt op 40, meer dan de 37 waarmee Servie vorig jaar kwalificeerde, maar minder dan de 44 waar IJsland mee uitviel.
quote:Op dinsdag 9 april 2024 12:28 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Dat iedereen ineens winner vibes krijgt.![]()
![]()
Sorry, sorry.![]()
[ afbeelding ]Toen, met Arcade, voelde je dat tijdens EIC echt als dé bevestiging.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.K
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
Is afgevallen omdat we die titel al een keer gehad hebben.quote:Op dinsdag 9 april 2024 19:36 schreef TheVulture het volgende:
Ben ik trouwens de enige die denkt dat Goldband ook een poging heeft gedaan voor Malmo met You and Me?
Het voelt in alles aan als waar een cliché songfestivallied aan moet voldoen volgens Henk en Sjaan.
Niet iedereen in zo'n land hoeft hem te kennen, als er maar een fanatieke groep (jonge) stemmers hem wel kent of in elk geval zijn stijl kan waarderen. En dat is volgens mij wel het geval. Hij hoeft de televote ook niet te winnen he.quote:Op dinsdag 9 april 2024 19:45 schreef Sableheart het volgende:
Voor de zekerheid: mijn argumentatie hieronder gaat erover dat ik de kans dat we doorgaan eerder in de buurt van de 90 dan van de 100 procent heb liggen. Ik zie Nederland ook als grote kanshebber voor kwalificatie; lees alsjeblieft niet te veel negativiteit in mijn posts.
[..]
Het zou me niets verbazen als ze dit in 2023 hadden ingestuurd.quote:Op dinsdag 9 april 2024 19:36 schreef TheVulture het volgende:
Ben ik trouwens de enige die denkt dat Goldband ook een poging heeft gedaan voor Malmo met You and Me?
Het voelt in alles aan als waar een cliché songfestivallied aan moet voldoen volgens Henk en Sjaan.
Zou best kunnen! Denk alleen wel dat ze door dit jaar misschien de komende jaren niet zo snel gekozen worden aangezien zij en Joost enigszins in hetzelfde straatje zitten.quote:Op dinsdag 9 april 2024 19:36 schreef TheVulture het volgende:
Ben ik trouwens de enige die denkt dat Goldband ook een poging heeft gedaan voor Malmo met You and Me?
Het voelt in alles aan als waar een cliché songfestivallied aan moet voldoen volgens Henk en Sjaan.
Sowieso een poging gedaan, ben ik zeker van. Ze zijn vocaal alleen helemaal niet sterk, dus misschien maar beter.quote:Op dinsdag 9 april 2024 19:36 schreef TheVulture het volgende:
Ben ik trouwens de enige die denkt dat Goldband ook een poging heeft gedaan voor Malmo met You and Me?
Het voelt in alles aan als waar een cliché songfestivallied aan moet voldoen volgens Henk en Sjaan.
Echt, dat moment na de show dat we buiten stonden en we naar elkaar maar bleven roepen dat het MOET het MOET we MOETEN winnen nu.quote:Op dinsdag 9 april 2024 19:58 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Toen, met Arcade, voelde je dat tijdens EIC echt als dé bevestiging.K
Hij schijnt op een feestje in Zweden te zitten, maar voor de rest weinig promotie van Joost Klein zelf gezien.quote:Op dinsdag 9 april 2024 22:07 schreef Ama het volgende:
Waarom zie ik Joost nergens opduiken in filmpjes?Die gozer die nu op 1 staat bij de bookmakers zie ik bij alles en iedereen nu, ook tiktok van songfestival zelf.
Aankomend weekend komt er denk ik wel een pr-bommetje en genoeg contentquote:Op dinsdag 9 april 2024 22:07 schreef Ama het volgende:
Waarom zie ik Joost nergens opduiken in filmpjes?Die gozer die nu op 1 staat bij de bookmakers zie ik bij alles en iedereen nu, ook tiktok van songfestival zelf.
Ik hoop het.quote:Op dinsdag 9 april 2024 22:18 schreef d_elise het volgende:
[..]
Aankomend weekend komt er denk ik wel een pr-bommetje en genoeg content
Kweenie. Hij zei tegen 538 dat ze hem weer zouden bellen als hij z’n laatste troef bekend ging maken.quote:Op dinsdag 9 april 2024 22:19 schreef d_elise het volgende:
Ik had het vanmiddag met een collega (ook groot songfestivalfan) over de staging en zij denkt dat De Troef gaat zijn dat Joost de outro in het Engels zingt. Om de boodschap écht aan iedereen over te brengen.
Je bedoelt op 2 Kroatië? Want volgens mij doen ze het een beetje per dag/week wie er in de belangstelling staat. Met die filmpjes en foto’s met vragen.quote:Op dinsdag 9 april 2024 22:07 schreef Ama het volgende:
Waarom zie ik Joost nergens opduiken in filmpjes?Die gozer die nu op 1 staat bij de bookmakers zie ik bij alles en iedereen nu, ook tiktok van songfestival zelf.
Ik ben beide.quote:Op dinsdag 9 april 2024 22:31 schreef Momo het volgende:
Nog mensen hier die vooral Joost fan zijn (niet perse ESF fan) en ook zaterdag naar de pre party gaan in Amsterdam?
Misschien even een storing ofzo, het is nu weer weg.quote:Op dinsdag 9 april 2024 21:11 schreef GeorgeM het volgende:
Waarom is er een grijs vakje bij Bet Stars @:Fred_B?
Ja, wel een geruststellend idee dat dit de finale ook niet had gehaald (als het inderdaad voor 2023 was dan).quote:Op dinsdag 9 april 2024 19:36 schreef TheVulture het volgende:
Ben ik trouwens de enige die denkt dat Goldband ook een poging heeft gedaan voor Malmo met You and Me?
Het voelt in alles aan als waar een cliché songfestivallied aan moet voldoen volgens Henk en Sjaan.
Ik denk het, want Nemo had hem ook een keer iets geappt toch. Wat was dat ook alweer.quote:
De allereerste repetitieronde (alle doorlopen daarvan) hadden eigenlijk altijd achter gesloten deuren moeten zijn voor m'n gevoel. Artiesten zijn dan nog zó afhankelijk van hoe het productieteam in het organiserende land hun ingeleverde stagingplannen heeft voorbereid en van het oefenen van camerastandpunten en -blikken. Daar gaat nogal eens iets mis. Logisch ook. Dus niet helemaal fair om mensen daarop te beoordelen.quote:Op woensdag 10 april 2024 09:47 schreef Em31 het volgende:
Het is tegenwoordig beter dat het gesloten is, met al het extreme gehaat. Toch mis ik het wel.vond het altijd een hoogtepunt van het jaar. De eerste reacties, nog moeten raden wat ze bedoelen, de hype etc. Maarja ik begrijp het wel. Al was Rotterdam vanaf de tweede repetitie open ook geen ramp, denk ik.
Oh nee dat van Rotterdam heb ik dan verkeerd onthouden, ik bedoelde echt de tweede repetitie. De eerste zouden ze inderdaad gewoon helemaal gesloten moeten houden.quote:Op woensdag 10 april 2024 10:07 schreef Greys het volgende:
[..]
De allereerste repetitieronde (alle doorlopen daarvan) hadden eigenlijk altijd achter gesloten deuren moeten zijn voor m'n gevoel. Artiesten zijn dan nog zó afhankelijk van hoe het productieteam in het organiserende land hun ingeleverde stagingplannen heeft voorbereid en van het oefenen van camerastandpunten en -blikken. Daar gaat nogal eens iets mis. Logisch ook. Dus niet helemaal fair om mensen daarop te beoordelen.
In Rotterdam lieten ze op de pers stream inderdaad alleen de eerste doorloop niet zien. Vijf minuten later mochten we dan de tweede doorloop wél zien. Want ze doen het lied meerdere keren tijdens een repetitie.
Jaren geleden viel dat beoordelen dan wel nog erg mee. Men vond het puur leuk om te zien wat de stagingplannen waren en beoordeelde de artiest er zelf nog amper/niet op. Maar tegenwoordig zouden 'fans' daar al een onzeker fragmentje van online pleuren en roepen dat het allemaal niks is en de artiest sucks. Dus het is terecht dat ze dat niet meer openbaar doen imho idd.
M'n gevoel zegt ook dat Eurovision al die views gewoon zelf wil hebben op hun site bij de 2e repetitie.quote:Op woensdag 10 april 2024 10:13 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh nee dat van Rotterdam heb ik dan verkeerd onthouden, ik bedoelde echt de tweede repetitie. De eerste zouden ze inderdaad gewoon helemaal gesloten moeten houden.
Het is inderdaad helaas wel terecht. Ik dacht de laatste tijd wel, wie weet doen ze toch weer de boel open tijdens de tweede repetitie omdat je nu ook een stukje hype mist de week voor het Songfestival, iedereen komt daar ook later aan nu. Maar kan ook wel goed begrijpen dat de omroepen dit liever hebben.
quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:15 schreef Greys het volgende:
Beelden zijn aan!
The Roop in geel pak, veel paars verticaal streeplicht erachter.
Het bekende dansje als in de nationale finale. Veel zwartwit geblokt erachter.
We horen nog geen geluid! Zometeen komt een nette samenvatting maar dit is vast even hysterisch live meetypen.
Oh dat zou ook nog kunnen ja.quote:Op woensdag 10 april 2024 10:17 schreef Greys het volgende:
[..]
M'n gevoel zegt ook dat Eurovision al die views gewoon zelf wil hebben op hun site bij de 2e repetitie.
Ja precies haha. Je kunt het immers nergens anders meer zien dan op hun eigen site.quote:Op woensdag 10 april 2024 10:20 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh dat zou ook nog kunnen ja.Ze melden wel steeds dat ze meer views dan ooit hadden!! Ja logisch.
Ja! Dat kan Eurovision ook moeilijk verbieden dus dan kiest een omroep/artiest gewoon zelf of ze al iets willen laten zien van de besloten repetities.quote:Op woensdag 10 april 2024 10:57 schreef Em31 het volgende:
Je zag trouwens vorig jaar wel dat bepaalde omroepen zelf meer beelden gingen delen, de AVROTROS ook. Dus misschien dat we dat wel meer en meer gaan zien, omdat ze zelf misschien wel meer hype willen.
En die laatste zin is idd erg mooi.quote:After all these months, it is almost time!!! (29 days left) A whole year full of manifesting, hard work and marketing, but the coming weeks might be the most important of all..
We should take over every post regarding Eurovision. We should show the world our understanding of the internet. We should make sure we have the best memes (and the least corny ones haha) 🔥
Thanks everybody reading this, it means a lot. I've seen so much cool art surrounding Europapa and that's all made by you. Drawings, LEGO, animations, parodies, memes!!!!! I love all the creative stuff. Keep it coming...
🇳🇱 𝟏𝟐 𝐏𝐎𝐈𝐍𝐓𝐒 𝐓𝐎 𝐓𝐇𝐄 𝐍𝐄𝐓𝐇𝐄𝐑𝐋𝐀𝐍𝐃𝐒!!!!!!!!!!!
I do this for my parents, my inner child and for all of you!!!!!!! (ง'̀-'́)ง
Het zal ook wel weer een financieel verhaal zijn. Een perscentrum optuigen voor wat ESF-gekkies met een paar duizend volgers levert niets op, en leidt eventueel ook nog tot gezeik op Twitter. Dan kan je beter het heft in eigen hand nemen wat je ervan deelt, en dan heb je ook nog rEcOrDbReKeNdE viewing aantallen.quote:Op woensdag 10 april 2024 10:22 schreef d_elise het volgende:
Ik snap heel goed waarom ze dit doen en ik ben het er ook wel mee eens, maar het was bijvoorbeeld ook heel leuk om bij Ilse en Waylon die buzz mee te maken vanaf de eerste repetitie eigenlijk al. Dat heb je nu veel minder.
Maar het perscentrum wordt alsnog opgetuigd, accreditaties zijn al volop uitgedeeld aan fanmedia en die 'gekkies' met de paar duizend volgers mogen daar gewoon alsnog zijn. Alleen mogen ze de eerste week niks zien.quote:Op woensdag 10 april 2024 15:30 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het zal ook wel weer een financieel verhaal zijn. Een perscentrum optuigen voor wat ESF-gekkies met een paar duizend volgers levert niets op, en leidt eventueel ook nog tot gezeik op Twitter. Dan kan je beter het heft in eigen hand nemen wat je ervan deelt, en dan heb je ook nog rEcOrDbReKeNdE viewing aantallen.
Wanneer is het FOK dreamteam daar aanwezig eigenlijk?quote:Op woensdag 10 april 2024 15:48 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar het perscentrum wordt alsnog opgetuigd, accreditaties zijn al volop uitgedeeld aan fanmedia en die 'gekkies' met de paar duizend volgers mogen daar gewoon alsnog zijn. Alleen mogen ze de eerste week niks zien.
Niet. Niet in het perscentrum iig. We hebben geen accreditatie aangevraagd dit jaar om diverse redenen.quote:Op woensdag 10 april 2024 15:57 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Wanneer is het FOK dreamteam daar aanwezig eigenlijk?
Ja, die heb ik daar wel vaker gezien! Goed bezig bij WNL!quote:Op woensdag 10 april 2024 18:50 schreef Em31 het volgende:
[..]
WNL heeft wel een erg goede songfestivalkenner!
Nederland is ook niet echt een eurofan ding he. Maar goed ik had ook zelf Kroatië lager verwacht daar. Zou vooral Italië bovenaan verwachten bij een eurofan poll.quote:Op woensdag 10 april 2024 18:58 schreef Greys het volgende:
Ik vind het wel opvallend dat in de OGAE poll die nu bezig is de rest van de top 6 van de bookies daar ook bovenaan staat maar in een andere volgorde, maar dat NL daar niet in de top 10 staat. Kroatië, België, Zwitserland, Italië, Oekraïne, Frankrijk, alles doet het daar prima net als bij de bookmakers maar NL doet het daar wel wat minder tot nu toe.
Ze kunnen Joost niet plaatsen, dus plaatsen ze hem maar helemaal niet.quote:Op woensdag 10 april 2024 18:58 schreef Greys het volgende:
Ik vind het wel opvallend dat in de OGAE poll die nu bezig is de rest van de top 6 van de bookies daar ook bovenaan staat maar in een andere volgorde, maar dat NL daar niet in de top 10 staat. Kroatië, België, Zwitserland, Italië, Oekraïne, Frankrijk, alles doet het daar prima net als bij de bookmakers maar NL doet het daar wel wat minder tot nu toe.
België staat daar tweede. Dat gaat op Eurovisie niet gebeuren, kan ik je nu al vertellen. En dat zeg ik als fan van het nummer.quote:Op woensdag 10 april 2024 18:58 schreef Greys het volgende:
Ik vind het wel opvallend dat in de OGAE poll die nu bezig is de rest van de top 6 van de bookies daar ook bovenaan staat maar in een andere volgorde, maar dat NL daar niet in de top 10 staat. Kroatië, België, Zwitserland, Italië, Oekraïne, Frankrijk, alles doet het daar prima net als bij de bookmakers maar NL doet het daar wel wat minder tot nu toe.
Ik vind Kroatië eigenlijk heel erg Eurovisie, dus dat verbaast me niet zo.quote:Op woensdag 10 april 2024 19:14 schreef Momo het volgende:
[..]
Nederland is ook niet echt een eurofan ding he. Maar goed ik had ook zelf Kroatië lager verwacht daar. Zou vooral Italië bovenaan verwachten bij een eurofan poll.
Ik had verwacht dat als ze Kroatië kennelijk nogal vreten, NL ook wel ietssss hoger had gestaan.quote:Op woensdag 10 april 2024 19:18 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
België staat daar tweede. Dat gaat op Eurovisie niet gebeuren, kan ik je nu al vertellen. En dat zeg ik als fan van het nummer.
Kroatië valt in bepaalde hokjes te plaatsen, Joost is hokjesloos en dat vindt men lastig.quote:Op woensdag 10 april 2024 19:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had verwacht dat als ze Kroatië kennelijk nogal vreten, NL ook wel ietssss hoger had gestaan.
Nemo is bij 1 pre-party geweest en heeft twee keer live opgetreden op de Zwitserse tv en je doet net of het één of andere grote aandachtzoeker is.quote:Op woensdag 10 april 2024 19:15 schreef silverevlis het volgende:
[..]
Ze kunnen Joost niet plaatsen, dus plaatsen ze hem maar helemaal niet.
Verder vind ik de titel en het citaat in het videoshot van WNL sensatiegericht. Joost is nooit de topfavoriet geweest dus heeft die positie ook niet verloren (wat door deze titel wel wordt gesuggereerd).
En het citaat suggereert alsof hij heel veel inhaalwerk te verrichten heeft. Tegenover wie/wat/hen/waar/wanneer? Nemo?
Toen Baby Lasagna de topfavoriet was hoorde je hen ook niet.
Of willen ze eigenlijk gewoon dat NL weer de topfavoriet is zoals in 2019?
Dit wilde ik even kwijt.
Overigens hou ik rekening met dit scenario: Nemo serveert nu allemaal aperitieven, voorgerechten, doordat hen/de persoon (voordat daar weer over gevallen wordt) overal opduikt. Maar Joost serveert het diner/avondmaal op het moment dat de nood het hoogst is.
Dat was het.
Maar wat zijn de overeenkomsten tussen Joost en Baby Lasagna dan? Ja ok, ze kunnen allebei niet zingenquote:Op woensdag 10 april 2024 19:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had verwacht dat als ze Kroatië kennelijk nogal vreten, NL ook wel ietssss hoger had gestaan.
Ik bedoelde het als reactie op user Ama vanochtend, die bezorgd leek omdat Nemo nu overal opduikt en Joost tot nu toe in de luwte blijft.quote:Op woensdag 10 april 2024 19:57 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nemo is bij 1 pre-party geweest en heeft twee keer live opgetreden op de Zwitserse tv en je doet net of het één of andere grote aandachtzoeker is.
Nou zeg.quote:Op woensdag 10 april 2024 20:06 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Maar wat zijn de overeenkomsten tussen Joost en Baby Lasagna dan? Ja ok, ze kunnen allebei niet zingen
Zoals ik al zei vind ik Rim Tim Tagi Dim veel meer standaard Eurovisie-materiaal, weliswaar met een rocksausje eroverheen. Europapa is toch wat vreemder.quote:Op woensdag 10 april 2024 20:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou zeg.
Nee kom, je snapt toch wel een béétje wat ik bedoel? Allebei een bepaalde fun-uptempo lied. Ik had het gevoel dat het een beetje dezelfde fans zou aanspreken. Zoals ik zelf allebei écht heel tof vind. Maar kennelijk spreekt Kroatië de OGAE jury veel meer aan. Is totaal geen ramp ofzo, het verbaast me gewoon een beetje.
Oh dat ging denk ik over Kroatië want zie Zwitserland er nu niet tussenstaan. En denk dat ze niet zoveel invloed hebben op wie wanneer gepost wordt, zou ook kunnen dat Nederland dat nog niet aangeleverd heeft.quote:Op woensdag 10 april 2024 20:14 schreef silverevlis het volgende:
[..]
Ik bedoelde het als reactie op user Ama vanochtend, die bezorgd leek omdat Nemo nu overal opduikt en Joost tot nu toe in de luwte blijft.
Wellicht is mijn uitdrukking wat te zwart-wit gesteld. Ik bedoel er alleen mee te zeggen dat dit niet betekent dat Joost ineens is uitgerangeerd.
Ik trek mij weer terug, ik geloof dat ik de sfeer in het topic niet begrijp.
Zo te zien maken ze voor alle artiesten een paar posts op social media, bijvoorbeeld met wat vragen etc. op insta. Wat de artiest zelf online zet is natuurlijk vooral aan de artiest zelf, maar als iemand social media snapt dan is dat Joost welquote:Op woensdag 10 april 2024 20:43 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh dat ging denk ik over Kroatië want zie Zwitserland er nu niet tussenstaan. En denk dat ze niet zoveel invloed hebben op wie wanneer gepost wordt, zou ook kunnen dat Nederland dat nog niet aangeleverd heeft.
Ja ik bedoelde inderdaad dat wat Eurovision postquote:Op woensdag 10 april 2024 20:45 schreef Momo het volgende:
[..]
Zo te zien maken ze voor alle artiesten een paar posts op social media, bijvoorbeeld met wat vragen etc. op insta. Wat de artiest zelf online zet is natuurlijk vooral aan de artiest zelf, maar als iemand social media snapt dan is dat Joost wel
Leuk!! En ik geniet ook echt van alle verbasteringen van 'Joost' haha. Mijn favoriet tot nu toe is een of andere Amerikaan die het uitsprak als Juiced Cleanquote:
Nu ik er zo over nadenk verbaast het mij niet meer zo.quote:[Maar kennelijk spreekt Kroatië de OGAE jury veel meer aan. Is totaal geen ramp ofzo, het verbaast me gewoon een beetje.
Dat kan allemaal wel, maar wij kunnen net zo goed wat verblind zijn omdat we Nederlands zijn. In werkelijk alle lijstjes staat Kroatië boven Nederland. Nou denk ik niet dat dat 100% zeker gaat gebeuren in Malmö, maar kan dus net zo goed dat Kroatië gewoon die lieveling is/wordt.quote:Op donderdag 11 april 2024 00:35 schreef Aadrianus het volgende:
Europapa is fun en catchy, iedereen zingt het zo mee. Er is straks een zaal vol die daar helemaal in mee gaat. En dan is er die verpletterende hook aan het einde. Ik haak bij Kroatië meteen af omdat ik niet van zo'n harde rockbeat hou. En daar ben ik echt niet de enige in. Ik hou in principe ook niet van hardcore gabber, maar ik zit door Joost al zo in een happy flow aan het einde dat ik die beat daar met gemak tot me neem. En ook daar ben ik niet de enige in. En net als ik denk, nou is het wel weer genoeg, krijg ik een lief en warm slot. Dit wordt echt geen elfde plek. Ik zeg niet hij gaat winnen, maar dit nummer en Joost hebben alles in zich om de publiekslieveling te worden.
quote:Op donderdag 11 april 2024 09:16 schreef summer52 het volgende:
[..]
Ja he we blijven niet aan de gang. Wat is dat toch iedere keer.
Ik denk dat betting kantoren de potentie wel zien maar zitten te wachten op een 'echte' live performance en hoe de crowd erop reageert die niet een kaartje voor Joost maar voor Eurovisie heeft gekocht. Ze durven een veilige choice als Oekraïne en Italië nog niet af te degraderen omdat ze er anders geld op gaan verliezen als Joost tegenvalt ofzo.. Ik weet niet hoe het precies werkt maar ik ga ervanuit dat als je nu een wed zou wagen dat de odds gelden op aankoopdatum en dat je eventueel ook kan gokken op wie nummer 2, wie nummers 3 etc.. (correct me if I'm wrong, heb nog nooit gegokt in mijn leven dus ik baseer dit op aannames en logica)quote:Op donderdag 11 april 2024 09:16 schreef summer52 het volgende:
[..]
Ja he we blijven niet aan de gang. Wat is dat toch iedere keer.
Hier zit toch een behoorlijk deel chauvinisme in, vrees ik. Als Rim Tim Tagi Dim de Nederlandse inzending was geweest had je het helemaal geweldig gevondenquote:Op donderdag 11 april 2024 00:35 schreef Aadrianus het volgende:
Europapa is fun en catchy, iedereen zingt het zo mee. Er is straks een zaal vol die daar helemaal in mee gaat. En dan is er die verpletterende hook aan het einde. Ik haak bij Kroatië meteen af omdat ik niet van zo'n harde rockbeat hou. En daar ben ik echt niet de enige in. Ik hou in principe ook niet van hardcore gabber, maar ik zit door Joost al zo in een happy flow aan het einde dat ik die beat daar met gemak tot me neem. En ook daar ben ik niet de enige in. En net als ik denk, nou is het wel weer genoeg, krijg ik een lief en warm slot. Dit wordt echt geen elfde plek. Ik zeg niet hij gaat winnen, maar dit nummer en Joost hebben alles in zich om de publiekslieveling te worden.
We doen nu wel een beetje aan hypercorrectie, "we vinden het vast alleen leuk in Nederland en België". Als je de volgers/likes op Insta ziet, die komen bij Joost echt overal vandaan. Dus dat is aantoonbaar niet juist: mensen uit andere landen vinden het ook leuk. Zijn het er genoeg, dat weet je op dit moment niet, maar er is geen reden om aan te nemen dat het niet zo is. Hij valt alleen niet in de smaak bij de Eurovisie-community, maar ja, dat verbaast me ook weer niet heel erg.quote:Op donderdag 11 april 2024 09:02 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat kan allemaal wel, maar wij kunnen net zo goed wat verblind zijn omdat we Nederlands zijn. In werkelijk alle lijstjes staat Kroatië boven Nederland. Nou denk ik niet dat dat 100% zeker gaat gebeuren in Malmö, maar kan dus net zo goed dat Kroatië gewoon die lieveling is/wordt.
Ik denk dat je sowieso helemaal gelijk hebt met je laatste punt. Ja een deel van de eurofans vinden het te gek maar ook een groot deel niet. Er is nou eenmaal een groep euorfans die van mooie goed geschreven ballads/songs (Western of Balkan) houdt waarbij de uitvoerders vooral steengoede zangers moeten zijn met flinke dramatische uithalen of een britney-level choreo. Niks op tegen, soms kan ik er ook van genieten. Maar het grote publiek kiest als sinds de televote voor leuke/ grappige acts, catchy hooks en neemt het voor lief of de uitvoerende fantastische vocale kwaliteiten heeft. Ja er zijn uitzonderingen op de regel! Soms valt het grote publiek immers ook voor iets waar de eurofans voor vallen maar vaak heeft dat vooral met emotie te maken, heeft de artiest het grote publiek echt geraakt.quote:Op donderdag 11 april 2024 09:40 schreef blackswangreen het volgende:
We doen nu wel een beetje aan hypercorrectie, "we vinden het vast alleen leuk in Nederland en België". Als je de volgers/likes op Insta ziet, die komen bij Joost echt overal vandaan. Dus dat is aantoonbaar niet juist: mensen uit andere landen vinden het ook leuk. Zijn het er genoeg, dat weet je op dit moment niet, maar er is geen reden om aan te nemen dat het niet zo is. Hij valt alleen niet in de smaak bij de Eurovisie-community, maar ja, dat verbaast me ook weer niet heel erg.
Dat was Malta in 2021 ook. Stond in alle fanpolls op één, boven Italië. De lieveling van het fandom in dat jaar.quote:Op donderdag 11 april 2024 09:02 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat kan allemaal wel, maar wij kunnen net zo goed wat verblind zijn omdat we Nederlands zijn. In werkelijk alle lijstjes staat Kroatië boven Nederland. Nou denk ik niet dat dat 100% zeker gaat gebeuren in Malmö, maar kan dus net zo goed dat Kroatië gewoon die lieveling is/wordt.
Eens, maar toch staat Kroatië op 1 bij die OGAE poll. En die tikt ook geen van die genoemde boxjes af. En NL gaat daar dan weer minder.quote:Op donderdag 11 april 2024 09:58 schreef nik4ever het volgende:
Ja een deel van de eurofans vinden het te gek maar ook een groot deel niet. Er is nou eenmaal een groep euorfans die van mooie goed geschreven ballads/songs (Western of Balkan) houdt waarbij de uitvoerders vooral steengoede zangers moeten zijn met flinke dramatische uithalen of een britney-level choreo.
Nu moet ik ook aan vorig jaar Finland weer denken en dat konden ook uiteindelijk best veel mensen waarderen. Ook niet echt een emotionele ballad ofzo.quote:Op donderdag 11 april 2024 10:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Eens, maar toch staat Kroatië op 1 bij die OGAE poll. En die tikt ook geen van die genoemde boxjes af. En NL gaat daar dan weer minder.
Het maakt allemaal geen fluit uit maar het is denk ik onvoorspelbaarderderder dan ooit voor NL.Leuk.
Ook weer mee eens, al denk ik dat Kroatië iets meer in de buurt komt van wat eurofans tof vinden want "lijkt op televote favoriet ChaChacha", "Live komt het zo leuk over met de dansende poesjes visuals" en "Zanger is zo leuk en sympathiek" etc..quote:Op donderdag 11 april 2024 10:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Eens, maar toch staat Kroatië op 1 bij die OGAE poll. En die tikt ook geen van die genoemde boxjes af. En NL gaat daar dan weer minder.
Het maakt allemaal geen fluit uit maar het is denk ik onvoorspelbaarderderder dan ooit voor NL.Leuk.
Rim Tim Tagi Dim komt in die lijstjes zelden of nooit voor. Het wordt in eigen land niet veel gestreamd omdat Kroaten amper Spotify gebruiken, maar Nemo wordt in Zwitserland zelf ook maar matigjes beluisterd. Dus Baby Lasagna kan in al die fanpolls wel hoog staan, maar mensen luisteren er niet naar. Dan sta ik liever wat lager in de polls terwijl mensen wel naar m'n liedje luisteren.quote:
Is dat een antwoord op mij? Bijzondere keus dan. Maar thanksquote:Op donderdag 11 april 2024 12:07 schreef Andromache het volgende:
Hup Palestina. Het rode driehoekje is Hup Hamas.
Even voor de leuk dezelfde lijst met liedjes van vorig jaar:quote:Op donderdag 11 april 2024 11:53 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Rim Tim Tagi Dim komt in die lijstjes zelden of nooit voor. Het wordt in eigen land niet veel gestreamd omdat Kroaten amper Spotify gebruiken, maar Nemo wordt in Zwitserland zelf ook maar matigjes beluisterd. Dus Baby Lasagna kan in al die fanpolls wel hoog staan, maar mensen luisteren er niet naar. Dan sta ik liever wat lager in de polls terwijl mensen wel naar m'n liedje luisteren.
Met andere woorden Israel is de "Burning Daylight" van dit jaarquote:Op donderdag 11 april 2024 12:21 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Even voor de leuk dezelfde lijst met liedjes van vorig jaar:
[ x ]
Die hurricaned zichzelf er hopelijk uit.quote:Op donderdag 11 april 2024 12:24 schreef nik4ever het volgende:
[..]
Met andere woorden Israel is de "Burning Daylight" van dit jaar
Ja ach het kan niet altijd feest blijven natuurlijk.quote:Op donderdag 11 april 2024 16:55 schreef NailQueen het volgende:
Net op Q was er reclame voor de top 40. Over dat Joost morgen waarschijnlijk niet meer op nummer 1 staat.
Te vroeg gepiekt.quote:Op donderdag 11 april 2024 16:55 schreef NailQueen het volgende:
Net op Q was er reclame voor de top 40. Over dat Joost morgen waarschijnlijk niet meer op nummer 1 staat.
De outro bedoel je. Volgens mij stond de gitaarsolo van Sam Ryder er ook niet op, dat was tenminste een grote verrassing op Eurovisie zelf.quote:Op donderdag 11 april 2024 18:10 schreef Em31 het volgende:
[ x ]
Niets bijzonders te horen qua achtergrondzang op de officiële karaoke versie, maar de intro ontbreekt ook dus gok dat dit dan niet de officiële versie voor in Malmö is (dacht altijd wel dat dat ‘moest’ voor deze playlist/cd?)
Die komt over een maand nog wel weer terug op nummer 1.quote:Op donderdag 11 april 2024 16:55 schreef NailQueen het volgende:
Net op Q was er reclame voor de top 40. Over dat Joost morgen waarschijnlijk niet meer op nummer 1 staat.
Nee, Sugardaddy wordt enorm veel gestreamd. Bijna vergelijkbaar met de eerste week van Europapa.quote:Op donderdag 11 april 2024 19:08 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Denk eerder door Texas Hold ‘Em papa.
Outro jaquote:Op donderdag 11 april 2024 18:25 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
De outro bedoel je. Volgens mij stond de gitaarsolo van Sam Ryder er ook niet op, dat was tenminste een grote verrassing op Eurovisie zelf.
Heerlijk! gelijk gaan volgen en berichtje achtergelaten. Helemaal top.quote:Op donderdag 11 april 2024 20:19 schreef Greys het volgende:
Voor degenen met instagram, willen jullie ons ajb volgen op onze nieuwe insta? Daar gaan we zaterdagmiddag wellicht ook eea posten in de stories etc. En ook op X en hier uiteraard! Interviews zullen later op YouTube en hier op het forum komen.
Nieuwe insta:
[ x ]
Cornald z'n reactiequote:Op donderdag 11 april 2024 20:36 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Wat een songfestivalkenners hebben we he
Gedaan, maar snap amper hoe dat werkt. Wat is een story? Ik ben niet eens boomer..quote:Op donderdag 11 april 2024 20:19 schreef Greys het volgende:
Voor degenen met instagram, willen jullie ons ajb volgen op onze nieuwe insta? Daar gaan we zaterdagmiddag wellicht ook eea posten in de stories etc. En ook op X en hier uiteraard! Interviews zullen later op YouTube en hier op het forum komen.
Nieuwe insta:
[ x ]
Als je iemand volgt op insta zie je soms om de 'profielfoto' van diegene een gekleurde cirkel. Als je er dan op klikt zie je een apart verhaaltje of foto in hun 'story'. Klik maar eens op de profielfoto van ons account!quote:Op donderdag 11 april 2024 20:45 schreef Zigsky het volgende:
[..]
Gedaan, maar snap amper hoe dat werkt. Wat is een story? Ik ben niet eens boomer..
Thanks!quote:Op donderdag 11 april 2024 20:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Als je iemand volgt op insta zie je soms om de 'profielfoto' van diegene een gekleurde cirkel. Als je er dan op klikt zie je een apart verhaaltje of foto in hun 'story'. Klik maar eens op de profielfoto van ons account!
Ik ben een boomerquote:Op donderdag 11 april 2024 20:45 schreef Zigsky het volgende:
[..]
Gedaan, maar snap amper hoe dat werkt. Wat is een story? Ik ben niet eens boomer..
Kan je die even delen? Ik heb geen X/twitterquote:Op donderdag 11 april 2024 20:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Cornald z'n reactie
Die ga ik even liken.
Ondersteboven op de stoelquote:Op donderdag 11 april 2024 20:55 schreef NailQueen het volgende:
Zoveel zin in zaterdag met Joost. Ik kan echt niet hakken dus ik ga gewoon keihard stampen
Alle 30 deelnemende landen, mensen! Allemaal!quote:Op donderdag 11 april 2024 20:36 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Wat een songfestivalkenners hebben we he
Tuurlijk!quote:Op donderdag 11 april 2024 20:56 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Kan je die even delen? Ik heb geen X/twitter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |