quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 21:07 schreef Hexagon het volgende:
Hubert komt een beetje in verlegenheid
https://www.gld.nl/nieuws(...)da-ik-weet-van-niets
Als een uitspraak van een voetballer die door een journalist obligaat gevraagd wordt naar zijn mogelijke transfer naar club X. Die zal het dus wel worden.quote:Of Bruls daadwerkelijk is gepolst als nieuwe CDA-lijsttrekker voor de komende verkiezingen, blijft ongewis: "Dit nieuws zegt mij niets en het is wat mij betreft niet aan de orde. Erover speculeren heeft ook weinig zin."
Dus Keijzer gaat voor BBB de Kamer in.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 20:33 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Tja ook Hugo mag een favoriete kandidaat hebben natuurlijk. Wel typisch overigens dat het dat andere controversiële figuur uit de coronatijd is dat niet tegen kritiek kan. Maar dat geheel terzijde.
Deze komt op het bordje van de partijvoorzitter. Mona Keijzer heeft genoeg kansen gehad om te breken als ze dat graag had gewild. Of om de boel in het honderd te sturen (ze was Kamerlid op 1 april bijvoorbeeld). Die is altijd loyaal geweest naar de partij en loopt nu weg, om iets ogenschijnlijk onbenulligs. Dan heb je als voorzitter je verbindende rol niet waargemaakt.
Eppink ook naar BBB ??quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 23:05 schreef capricia het volgende:
Dit klinkt alsof ie weer naar een andere partij gaat?? BvNL misschien?
[ twitter ]
Dirk Jan "Die trein komt maar een keer voorbij" Eppink stapt weer een deurtje verder. Je verwacht het niet.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 23:05 schreef capricia het volgende:
Dit klinkt alsof ie weer naar een andere partij gaat?? BvNL misschien?
[ twitter ]
Tja, hij zal zien dat zijn pluche in gevaar komt doordat BBB zetels wegsnoept bij zijn enge rechtse partijtje, dus zal hij wel overstappen. “If you cannot beat them…..”quote:
Schrijf de opheffingsvergadering maar uit. Dit wordt nooit meer wat.quote:Op donderdag 10 augustus 2023 21:56 schreef Koffieplanter het volgende:
https://www.ad.nl/politie(...)iet-werken~aa821883/
Ok, ik ken de beste man niet en kan ook zijn functioneren niet beoordelen maar het is wel weer om te gieren dat het CDA vrolijk verder gaat met de zelfdestructie der anonieme aantijgingen en fluistercampagnes.
Hugo blijft straks als enige over , minister van lege stoelenquote:Op donderdag 10 augustus 2023 21:56 schreef Koffieplanter het volgende:
https://www.ad.nl/politie(...)iet-werken~aa821883/
Ok, ik ken de beste man niet en kan ook zijn functioneren niet beoordelen maar het is wel weer om te gieren dat het CDA vrolijk verder gaat met de zelfdestructie der anonieme aantijgingen en fluistercampagnes.
quote:Meer realiteitszin politieke partijen nodig'
Coen Teulings, oud-directeur CPB: 'Politici beloven te veel'
author avatar
MARTIN VISSER
Gisteren, 21:11in FINANCIEEL
Politici beloven veel te veel en maken te weinig waar, zo constateert Coen Teulings.
De boodschap van de oud-directeur van het Centraal Planbureau: ga met een reëel verhaal de verkiezingen in.
Hij richt zijn pijlen op gratis kinderopvang, hoge belasting voor de rijken en betaalbare woningen.
,,Wat zijn dit voor krankzinnige redeneringen?"
quote:Het argument in die rechtszaak was: waarom moet je zoveel belasting betalen over je spaargeld als je amper spaarrente krijgt.
,,De politiek heeft geblunderd, en vooral de VVD, door wat feitelijk een vermogensbelasting was een vermogensrendementsheffing te noemen.
Daardoor werd het juridisch onhoudbaar.
Ik zie geen enkele reden waarom je geen vermogensbelasting zou mogen heffen.
quote:Oftewel: politieke partijen moeten tijdens de campagne zeggen: er is een wooncrisis en die gaan wij niet voor u oplossen?
Nederland staat voor tal van grote uitdagingen, van arbeidsmarkt tot energietransitie, klimaatbeleid, en stikstof.
Is Nederland politiek stabiel genoeg om dit allemaal op te lossen?
,,Ik ben vrij optimistisch. Ik denk dat er een groot wantrouwen bestaat tussen Randstad en niet-Randstad.
Ik beschouw in die zin de opkomst van BBB als een positief teken.
Omdat daarmee de onvrede een heldere en vrij positieve formulering heeft gekregen."
BBB moet in een volgend kabinet?
,,Ja, dat denk ik. Dat hangt natuurlijk wel van de uitslag af. Je moet je ook afvragen hoe het gaat met gebieden waar de bevolking krimpt of stabiel is.
We zijn te ver gegaan door voorzieningen te schrappen.
Politieposten die steeds verder weg zijn, brandweer die steeds verder van mensen af is, kleine scholen die gesloten zijn.
Daar moet je opnieuw naar kijken.
Wie weet heeft Amsterdam wel teveel geld en aandacht gehad en zou er meer moeten gaan naar regio's buiten de Randstad."
Mona heeft gelijk denk ik. De koers die de partijtop voorstaat sluit niet aan bij wat de leden en kiezers willen. Voor wie zit je er dan als bestuur, als je dat principe niet snapt?quote:Op donderdag 10 augustus 2023 22:24 schreef Janneke141 het volgende:
Zijn ze in het bestuur van het CDA natuurlijk niet gewend, tegengas.
Bruls is een bestuurder met teveel noten op de zang, rare uitspraken gedaan en vooral het charisma van een stoeptegelquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 08:26 schreef Hexagon het volgende:
Nou de timing is bij het CDA geweldig zo te zien
Overigens denk ik dat Bruls wel degelijk een optie was maar dat de man heeft gezien dat hij teveel weerstand opwekt.
Bruls is de perfecte lijsttrekker voor het CDA. Zou een mooi laatste zetje zijn voor het CDA. Kan hij trouwens ook niet nog lijsttrekker worden van VVD en D66? Zou een mooie combi zijn voor papa Bruls...quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 07:29 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Mona heeft gelijk denk ik. De koers die de partijtop voorstaat sluit niet aan bij wat de leden en kiezers willen. Voor wie zit je er dan als bestuur, als je dat principe niet snapt?
En die lobby om Bruls in het zadel te helpen. Hoe ver kan je van de realiteit af staan zeg.
Bruls heeft altijd zin in meer, meer, meer!quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 14:42 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Bruls is de perfecte lijsttrekker voor het CDA. Zou een mooi laatste zetje zijn voor het CDA. Kan hij trouwens ook niet nog lijsttrekker worden van VVD en D66? Zou een mooie combi zijn voor papa Bruls...
De naam is Bralsquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 11:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Bruls is een bestuurder met teveel noten op de zang, rare uitspraken gedaan en vooral het charisma van een stoeptegel
De klimaatwoordvoerder.quote:
Lekker cynisch. Het kan altijd beter, maar we hebben het hier toch echt beter dan praktisch overal ter wereld. Iets waar ik toch bijna dagelijks aan herinnerd wordt in gesprekken met mijn expat collega's.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 19:50 schreef asco het volgende:
Wat een genot om dit hele circus weer te mogen gaan aanschouwen.![]()
Mijn 10e verkiezingen sinds stemgerechtigde leeftijd.
Nog geloof in oplossingen?
Neuh, sinds 2003 al niet meer.
Maar dat doet er niet toe, zin in het Feest Der Democratie.
Voor bepaalde groepen klopt dat inderdaad.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:48 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
maar we hebben het hier toch echt beter dan praktisch overal ter wereld.
Niet dat je geen recht hebt om te zeuren trouwens, uiteraard... zonder gezeik hadden we het vast niet zo goed...quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:03 schreef asco het volgende:
[..]
Voor bepaalde groepen klopt dat inderdaad.
Ja lekker boeiend hoe het in de rest van de wereld is, zo goedkoop argument vaak voor het verdedigen van slecht beleid hierquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:48 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Lekker cynisch. Het kan altijd beter, maar we hebben het hier toch echt beter dan praktisch overal ter wereld. Iets waar ik toch bijna dagelijks aan herinnerd wordt in gesprekken met mijn expat collega's.
Het is geen verdediging van slecht beleid. Het gaat in tegen wat hij zegt over het ongeloof van oplossingen. Kennelijk hebben we een hoop oplossingen hier die elders niet toegepast worden. Dat klakkeloze alles is kut gaat er bij mij niet in.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:30 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja lekker boeiend hoe het in de rest van de wereld is, zo goedkoop argument vaak voor het verdedigen van slecht beleid hier
Ik zeg toch helemaal niet dat alles kut is?quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Het is geen verdediging van slecht beleid. Het gaat in tegen wat hij zegt over het ongeloof van oplossingen. Kennelijk hebben we een hoop oplossingen hier die elders niet toegepast worden. Dat klakkeloze alles is kut gaat er bij mij niet in.
Het is toch al vanaf het begin af aan duidelijk dat dit de strategie is van de VVD? Niet dat het er ooit van gaat komen, want bij lange na geen meerderheid, maar enkel door er mee te schermen is er straks wel een 'alternatief' wat door anderen is afgeschoten. Dat geeft de VVD een betere onderhandelingspositie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:09 schreef deedeetee het volgende:
Kijk eens aan.
Maar afwachten of ze dit echt gaat overwegen.
Zo groot is de kans gelukkig niet:quote:
https://www.ad.nl/politie(...)er-aan-zet~ae842122/quote:De kans is klein dat de VVD na publicatie van het PVV-programma graag met Wilders samenwerkt: de verkiezingsprogramma's van Wilders zijn radicaal-rechts en bevatten onder meer plannen voor een asielstop en een ministerie van ‘De-islamisering'. Wilders zelf zal zijn toon niet matigen, weten vertrouwelingen van de PVV-leider: hij gelooft niet in een mildere opstelling.
Dus als Yesilgöz de deur ná bekendmaking van het PVV-programma verder open zet, zal er binnen de VVD een stevige discussie ontstaan. Na de eerdere flirt van Tweede Kamerlid Brekelmans reageerden diverse liberalen al direct dat samenwerking met Wilders taboe moet blijven. De JOVD, de jongerentak van de VVD, liet weten dat de PVV ‘heel ver afstaat van de basisbeginselen van de VVD'. Oud-VVD-leider Ed Nijpels refereerde aan Brekelmans’ voorzichtige toenadering naar Wilders en meldde: ‘Is dit de nieuwe koers van de VVD? Kan toch niet waar zijn’.
Ja, dit lijkt me inderdaad puur een onderhandelingspositie creëren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:12 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het is toch al vanaf het begin af aan duidelijk dat dit de strategie is van de VVD? Niet dat het er ooit van gaat komen, want bij lange na geen meerderheid, maar enkel door er mee te schermen is er straks wel een 'alternatief' wat door anderen is afgeschoten. Dat geeft de VVD een betere onderhandelingspositie.
Tenzij een boel mensen die inmiddels zijn afgehaakt weer op de PVV of VVD gaan stemmen, je weet maar nooit wat voor effect de dreiging van Timmermans aan de macht gaat opleveren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:12 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het is toch al vanaf het begin af aan duidelijk dat dit de strategie is van de VVD? Niet dat het er ooit van gaat komen, want bij lange na geen meerderheid, maar enkel door er mee te schermen is er straks wel een 'alternatief' wat door anderen is afgeschoten. Dat geeft de VVD een betere onderhandelingspositie.
Ja daar ben ik ook bang voor, maar een mens blijft hopen toch ?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
Nee joh, VVD wil gewoon kunnen roepen dat zij het wél geprobeerd hebben. Om vervolgens gewoon aan te haken bij een GL/PvdA, D66, CDA en Volt.
Hopen op een regering met een man die in alles laat merken niet te willen regeren (zodra hij dichterbij komt verzint hij een idioot plan als een koranverbod) en die duidelijk ook absoluut niet bezig is met de echte problemen in het land, ik kan dat gewoon nooit begrijpen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:43 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ja daar ben ik ook bang voor, maar een mens blijft hopen toch ?
Heb je ondertussen niet door dat de pvv een tegenpartij is? Op het moment dat Wilders gaat deelnemen aan een regering kan hij zich niet meer profileren als een tegenpartij en kan hij niet meer zo tekeer gaan tegen de regering en zal hij overkomen als een tandeloze tijger, waardoor hij stemmers zal verliezen. Dat zie ik Wilders echt niet doen. Wilders heeft al die jaren met zijn extreem rechtse gezwets, zonder regeringsdeelname zon beetje het gehele parlement een stuk naar rechts getrokken. Dat is toch een behoorlijke politieke prestatie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:43 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ja daar ben ik ook bang voor, maar een mens blijft hopen toch ?
Hopelijk gaan er weer een hele hoop mensen stemmen, ja.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:17 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Tenzij een boel mensen die inmiddels zijn afgehaakt weer op de PVV of VVD gaan stemmen, je weet maar nooit wat voor effect de dreiging van Timmermans aan de macht gaat opleveren.
Ik kan niet begrijpen dat mensen Timmermans aan de macht willen zien. Die maakt ook niet de indruk zich om het volk te bekommeren. Die heeft het veel te druk met zichzelf en zijn plannen om als klimaat kampioen te schitteren. Eerlijk gezegd vind ik zijn plannen hem een stuk idioter dan Wilders zijn provocerende * dwaze * opmerkingen. De laatste heeft iig fatsoen dat mist Timmermans.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:55 schreef Hanca het volgende:
[..]
Hopen op een regering met een man die in alles laat merken niet te willen regeren (zodra hij dichterbij komt verzint hij een idioot plan als een koranverbod) en die duidelijk ook absoluut niet bezig is met de echte problemen in het land, ik kan dat gewoon nooit begrijpen.
Tja, het fatsoen van Wilders heeft de rechter zelfs veroordeeld. Timmermans is best een fatsoenlijke vent en zijn klimaatplannen zijn eerder essentieel dan idioot.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:28 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik kan niet begrijpen dat mensen Timmermans aan de macht willen zien. Die maakt ook niet de indruk zich om het volk te bekommeren. Die heeft het veel te druk met zichzelf en zijn plannen om als klimaat kampioen te schitteren. Eerlijk gezegd vind ik zijn plannen hem een stuk idioter dan Wilders zijn provocerende * dwaze * opmerkingen. De laatste heeft iig fatsoen dat mist Timmermans.
De veroordeling over de minder Marokkanen uitspraak ? Is IMO gewoon een lachertje. Zowel de uitspraak als de rechtszaak.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:32 schreef Hanca het volgende:
[..]
Tja, het fatsoen van Wilders heeft de rechter zelfs veroordeeld. Timmermans is best een fatsoenlijke vent en zijn klimaatplannen zijn eerder essentieel dan idioot.
Dat jij blijkbaar lacht om de Nederlandse Rechtsstaat zegt dan weer genoeg over wat voor mensen blijkbaar PVV graag zien regeren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
De veroordeling over de minder Marokkanen uitspraak ? Is IMO gewoon een lachertje. Zowel de uitspraak als de rechtszaak.
Wat Timmermans betreft : daarover gaan wij het niet eens worden.
quote:Erfenis Kaag: een wanordelijke financiële cultuur van ondemocratische miljardenverkwisting
Aangepast: 7 min geleden8 min geledenin COLUMNS
De warme maaltijd is een uitzondering, soms is er geen ontbijt. Kapotte meubels en apparatuur kunnen niet vervangen worden, kleren worden zelden nieuw gekocht, een tweedehandsfiets is een luxe. Sporten, uitgaan, een vakantie, cadeautjes geven en krijgen zie je alleen bij anderen. Bij jou is het elke dag ’eind van de maand’ in de portemonnee. Artsenbezoek wordt vermeden, de eigen bijdrage is te hoog. Jong en oud worden steeds zieker en hebben een ongunstige levensverwachting. Intussen stapelen de schulden zich op. Zo groeien ook de schaamte, het isolement, het schuldgevoel ten opzichte van je dierbaren, de wanhoop en ontreddering: zo is het om arm te zijn in het rijke Nederland. En die armoede neemt toe.
Die “huppelkut” gaat een enorme lading strategische stemmen opvegen van mensen die tegen elke prijs geen Timmermans willen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 19:02 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik voorspel dat Rutte toch nog terugkomt als partijleider van de VVD voor de komende verkiezingen
die huppelkut die nu aangesteld is zal voor de verkiezingen nog eruit getrapt worden
je las het hier voor het eerst
En dan kiezen ze voor de partij die de afgelopen twee decennia werkelijk alles heeft uitgekleed en duurder gemaakt en verpest? Waardoor je nu met 100 over een weg tuft, ipv met 130, zodat je een normale reistijd hebt als je naar je werk moet?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:17 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Die “huppelkut” gaat een enorme lading strategische stemmen opvegen van mensen die tegen elke prijs geen Timmermans willen.
De VVD is niet mijn partij en ik zou er nooit op stemmen maar wat blijft er over dan? Bontenbal?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:19 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En dan kiezen ze voor de partij die de afgelopen twee decennia werkelijk alles heeft uitgekleed en duurder gemaakt en verpest? Waardoor je nu met 100 over een weg tuft, ipv met 130, zodat je een normale reistijd hebt als je naar je werk moet?
Ik denk niet dat dat gaat gebeuren.
Jij trekt wel erg gemakkelijk een conclusie. Ik voorzie ellende als GL/PvdA aan de macht komt. En dat is niet hetzelfde als de PVV in de regering zien. Ik vrees dat dit geen groot succes zou worden. Maar laat me daar veel liever door verrassen dan Timmermans zijn gang te zien gaan.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:50 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat jij blijkbaar lacht om de Nederlandse Rechtsstaat zegt dan weer genoeg over wat voor mensen blijkbaar PVV graag zien regeren.
Dat is gevallen voordat je je auto hebt ingeladen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:42 schreef Cupfighter het volgende:
VVD PVV BBB Ja21 n een kabinet is misschien reden om te emigreren
quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:46 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Dat is gevallen voordat je je auto hebt ingeladen.
Nee, wel een reden om allerlei stichtingen financieel te steunen die alles wat zo'n kabinet wil doen dat tegen verdragen of wetten in gaat (en dat zal zo'n beetje alles zijn) ook voor gaan leggen aan de rechter.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:42 schreef Cupfighter het volgende:
VVD PVV BBB Ja21 n een kabinet is misschien reden om te emigreren
Activisme via de rechterquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:48 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nee, wel een reden om allerlei stichtingen financieel te steunen die alles wat zo'n kabinet wil doen dat tegen verdragen of wetten in gaat (en dat zal zo'n beetje alles zijn) ook voor gaan leggen aan de rechter.
Tja, als wie dan ook zich niet aan de wet wil houden moet die gestopt worden. En dat geldt des te meer als het een regering is. Een regering die zich niet aan de wet en verdragen wil houden, is namelijk weinig beter dan een dictatuur.quote:
Fatsoen? Wilders? Je bedoelt de man die Poetin in woord en daad vereerde en hem een voorbeeld noemde voor Westerse leiders NA MH 17 en een onderscheiding van hem accepteerde? Die Wilders? Die na de inval van Rusland in Oekraine de NAVO de schuld gaf van de inval?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:28 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik kan niet begrijpen dat mensen Timmermans aan de macht willen zien. Die maakt ook niet de indruk zich om het volk te bekommeren. Die heeft het veel te druk met zichzelf en zijn plannen om als klimaat kampioen te schitteren. Eerlijk gezegd vind ik zijn plannen hem een stuk idioter dan Wilders zijn provocerende * dwaze * opmerkingen. De laatste heeft iig fatsoen dat mist Timmermans.
Wilders heeft ook jarenlang bewindslieden met een dubbele nationaliteit met een MvW om de oren geslagen. In dat kader zie ik ook niet hoe de PVV ooit geloofwaardig een kabinet onder leiding van Yesilgoz kan steunen, aangezien zij ook een dubbele nationaliteit heeft.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 00:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Fatsoen? Wilders? Je bedoelt de man die Poetin in woord en daad vereerde en hem een voorbeeld noemde voor Westerse leiders NA MH 17 en een onderscheiding van hem accepteerde? Die Wilders? Die na de inval van Rusland in Oekraine de NAVO de schuld gaf van de inval?
De man van heks en ministers beschuldigen omdat hun ouders uit een ander land kwamen? Schei toch uit, zeg, fatsoen is wel het laatste wat Wilders heeft.
Hmmm hij gaat soms wel wat erg te keer ja. Dat is wel zo.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 00:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Fatsoen? Wilders? Je bedoelt de man die Poetin in woord en daad vereerde en hem een voorbeeld noemde voor Westerse leiders NA MH 17 en een onderscheiding van hem accepteerde? Die Wilders? Die na de inval van Rusland in Oekraine de NAVO de schuld gaf van de inval?
De man van heks en ministers beschuldigen omdat hun ouders uit een ander land kwamen? Schei toch uit, zeg, fatsoen is wel het laatste wat Wilders heeft.
Onafhankelijke rechtspraak is erg belangrijk. En dat zou met zo'n regering met idioot rechts best in het geding komen. Ik heb ook weinig trek in Poolse of Hongaarste toestanden eigenlijk…quote:
Toch geeft zo’n man jou blijkbaar meer vertrouwen dan en een Timmermans. Waar zit dat dan in?quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:23 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hmmm hij gaat soms wel wat erg te keer ja. Dat is wel zo.
Ander wereldbeeld denk ik.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Toch geeft zo’n man jou blijkbaar meer vertrouwen dan en een Timmermans. Waar zit dat dan in?
Hij geeft mij helemaal geen vertrouwen als t op regeren aankomt. Maar als persoon kan ik wel om hem lachen. Ik walg gewoon van Timmermans. En voorwacht geen goede zaken als een machtswellustig en ijdel persoon als hij in de regering komt. De man is een geboren huichelaar en hij gaat voor dat wat hem in een mooi daglicht kan stellen. Hij gaat echt niet voor zijn eigen mening maar voor dat wat hij aanzien of iets anders zal brengen. Op dit moment is klimaat * in * en dus gaat hij daarvoor. Zo zit hij nu eenmaal in elkaar.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Toch geeft zo’n man jou blijkbaar meer vertrouwen dan en een Timmermans. Waar zit dat dan in?
Dit is een analyse die helemaal niet op te maken is uit interviews met hem of wat naaste medewerkers e.d. over hem zeggen, integendeel zelfs. Ik snap echt niet dat je in zo'n campagne vanuit met name de Telegraaf trapt.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 11:06 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hij geeft mij helemaal geen vertrouwen als t op regeren aankomt. Maar als persoon kan ik wel om hem lachen. Ik walg gewoon van Timmermans. En voorwacht geen goede zaken als een machtswellustig en ijdel persoon als hij in de regering komt. De man is een geboren huichelaar en hij gaat voor dat wat hem in een mooi daglicht kan stellen. Hij gaat echt niet voor zijn eigen mening maar voor dat wat hij aanzien of iets anders zal brengen. Op dit moment is klimaat * in * en dus gaat hij daarvoor. Zo zit hij nu eenmaal in elkaar.
Wees gerust, de club waar hij leiding aan moet geven is vrij bedreven met messen in de rug van eigen mensen steken. Daar krijgt hij echt niet de macht die jij hem toedicht.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 11:06 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hij geeft mij helemaal geen vertrouwen als t op regeren aankomt. Maar als persoon kan ik wel om hem lachen. Ik walg gewoon van Timmermans. En voorwacht geen goede zaken als een machtswellustig en ijdel persoon als hij in de regering komt. De man is een geboren huichelaar en hij gaat voor dat wat hem in een mooi daglicht kan stellen. Hij gaat echt niet voor zijn eigen mening maar voor dat wat hij aanzien of iets anders zal brengen. Op dit moment is klimaat * in * en dus gaat hij daarvoor. Zo zit hij nu eenmaal in elkaar.
Best wel grappig he? Iemand die racistisch bevolkingsgroepen wegzet, bevriende Ruslandspeldjes droeg, zelfs nadat ze een Nederlands vliegtuig hebben neergehaald en de Krim hadden geannexeerd. Ik kan er niet om lachen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 11:06 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hij geeft mij helemaal geen vertrouwen als t op regeren aankomt. Maar als persoon kan ik wel om hem lachen. Ik walg gewoon van Timmermans. En voorwacht geen goede zaken als een machtswellustig en ijdel persoon als hij in de regering komt. De man is een geboren huichelaar en hij gaat voor dat wat hem in een mooi daglicht kan stellen. Hij gaat echt niet voor zijn eigen mening maar voor dat wat hij aanzien of iets anders zal brengen. Op dit moment is klimaat * in * en dus gaat hij daarvoor. Zo zit hij nu eenmaal in elkaar.
Geen enkele Nederlandse premier heeft zoveel macht. Het zijn altijd coalities terwijl er ook in de eigen partij vaak nog verschillende bloedgroepen zijn. Behalve bij de PVV uiteraard want dat is geen democratische partij met leden die geen Geert Wilders hetenquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 11:30 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Wees gerust, de club waar hij leiding aan moet geven is vrij bedreven met messen in de rug van eigen mensen steken. Daar krijgt hij echt niet de macht die jij hem toedicht.
Je blijft maar bezig met conclusies trekken. Ik lees de telegraaf niet.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 11:24 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dit is een analyse die helemaal niet op te maken is uit interviews met hem of wat naaste medewerkers e.d. over hem zeggen, integendeel zelfs. Ik snap echt niet dat je in zo'n campagne vanuit met name de Telegraaf trapt.
Aha omdat ik een nadere mening heb over het neerhalen van dat vliegtuig en wat racisme nou precies is, heb ik last van vooroordelen ? De daden van Timmersmans staan mij niet aan. De hele man staat mij niet aan. Mag hij nog zo keurig en netjes overkomen, ik zie hem als een huichelaar. Doe mij dan maar een idioot. Daar kan ik tenminste wél om lachen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 11:31 schreef papert het volgende:
[..]
Best wel grappig he? Iemand die racistisch bevolkingsgroepen wegzet, bevriende Ruslandspeldjes droeg, zelfs nadat ze een Nederlands vliegtuig hebben neergehaald en de Krim hadden geannexeerd. Ik kan er niet om lachen.
Tip; beoordeel politici op hun daden en standpunten, en niet op je eigen vooroordelen.
Dat zeg ik ook niet, ik zeg dat de campagne met de woorden die jij gebruikt bij de Telegraaf vandaan komt. Onzinnige woorden, onzinnige vooroordelen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 12:37 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Je blijft maar bezig met conclusies trekken. Ik lees de telegraaf niet.
Als biomassa in is dan is timmermans voor biomassa , nu is zijn gezeur over kerncentrales weer verdwenen , en begint ie over stikstof, omdat ie naar Nederland wilquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 11:06 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hij geeft mij helemaal geen vertrouwen als t op regeren aankomt. Maar als persoon kan ik wel om hem lachen. Ik walg gewoon van Timmermans. En voorwacht geen goede zaken als een machtswellustig en ijdel persoon als hij in de regering komt. De man is een geboren huichelaar en hij gaat voor dat wat hem in een mooi daglicht kan stellen. Hij gaat echt niet voor zijn eigen mening maar voor dat wat hij aanzien of iets anders zal brengen. Op dit moment is klimaat * in * en dus gaat hij daarvoor. Zo zit hij nu eenmaal in elkaar.
Timmermans dus.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:21 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De VVD is niet mijn partij en ik zou er nooit op stemmen maar wat blijft er over dan? Bontenbal?
JA21 is wel klaar en FvD of PVV is toch geen serieus alternatief?
Ik denk dat hij hoofdzakelijk populair is onder zijn eigen achterban, net zoals Kaag de vorige keer. Links loopt met hem weg, maar ik ken er ook genoeg die van hem walgen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 18:08 schreef Kickinalfa het volgende:
Ik denk nog steeds dat Timmermans hier enorm wordt onderschat.
Na jaren Rutte zal er wel een behoefte zijn aan een linkse premier, hij heeft het aanzien uit de EU, klimaat is een hot topic tegenwoordig en hij heeft geen "schade" opgelopen uit eerdere kabinetten.
Daar tegenover staat een enigzins versplinterd rechts met een "Turkse" premier kandidaat.
Je vergist je in de groep die op een grote naam of man/vrouw met internationale uitstraling stemmen, denk ik. Volgens mij zijn dat echt nog wel een heel aantal zetels. Die stemmers zouden nog best van Rutte naar Timmermans kunnen gaan.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 20:13 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij hoofdzakelijk populair is onder zijn eigen achterban, net zoals Kaag de vorige keer. Links loopt met hem weg, maar ik ken er ook genoeg die van hem walgen.
Sowieso denk ik dat kiezers die naar rechts neigen niet zo snel op de PvdA zullen stemmen.
Rutte had in 2010 nou ook niet echt een internationale uitstraling. Maar we zullen het zien, Parijs is nog ver. Tijdens de campagne en de debatten kan er nog een hoop gebeuren.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 20:36 schreef Hanca het volgende:
[..]
Je vergist je in de groep die op een grote naam of man/vrouw met internationale uitstraling stemmen, denk ik. Volgens mij zijn dat echt nog wel een heel aantal zetels. Die stemmers zouden nog best van Rutte naar Timmermans kunnen gaan.
Maar alleen 17 zetels van de huidige PvdA+GL en dan een stuk of 14 zetels van D66 lijkt me al ruim voldoende om de grootste te worden. Als Omtzigt niet langs komt.
nog een midden partijquote:Op zondag 20 augustus 2023 22:08 schreef Janneke141 het volgende:
Eigenlijk kan dit alleen maar een teleurstelling worden.
quote:Burgers zijn en doen vaak anders dan beleidmakers veronderstellen.
Een diep en wederzijds wantrouwen is het gevolg.
Volgens Kim Putters, aftredend directeur van het Sociaal en Cultureel Planbureau, kan die kloof overbrugd worden met een nieuw sociaal contract.
Linksom of rechtsom verandert dit alles. Voor ons politieke junkies interessant.quote:Op zondag 20 augustus 2023 22:08 schreef Janneke141 het volgende:
Eigenlijk kan dit alleen maar een teleurstelling worden.
Het verandert het speelveld totaal, maar de kans dat Omtzigt in drie maanden tijd enkele tientallen geschikte kamerleden kan optrommelen is nihil, dat ze samen door een deur kunnen nog kleiner, en dat hij zelf in staat is om het te leiden al niet veel beter. Tel daarbij op dat zijn USP, zijn kamerwerk, fundamenteel verandert als hij zich ineens in het centrum van de macht bevindt.quote:Op zondag 20 augustus 2023 22:09 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Linksom of rechtsom verandert dit alles. Voor ons politieke junkies interessant.
Goede zaak dat hij een eigen partij start.quote:Op zondag 20 augustus 2023 22:07 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
En daar is het tweetje dat alles verandert.
positief benaderen , ik vind het een goede startquote:Op zondag 20 augustus 2023 22:12 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het verandert het speelveld totaal, maar de kans dat Omtzigt in drie maanden tijd enkele tientallen geschikte kamerleden kan optrommelen is nihil, dat ze samen door een deur kunnen nog kleiner, en dat hij zelf in staat is om het te leiden al niet veel beter. Tel daarbij op dat zijn USP, zijn kamerwerk, fundamenteel verandert als hij zich ineens in het centrum van de macht bevindt.
Dus ja, interessant wordt het zeker, maar dat maakt nog niet dat dit een goed idee is. Van de andere kant, een beetje opschudding is na 24 jaar Balk+Mark wel een keer nodig.
quote:Volgens Kim Putters, aftredend directeur van het Sociaal en Cultureel Planbureau, kan die kloof overbrugd worden met een nieuw sociaal contract.
Die premierskandidaat van Caroline kan alvast terug de kast in.quote:Op zondag 20 augustus 2023 22:12 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het verandert het speelveld totaal, maar de kans dat Omtzigt in drie maanden tijd enkele tientallen geschikte kamerleden kan optrommelen is nihil, dat ze samen door een deur kunnen nog kleiner, en dat hij zelf in staat is om het te leiden al niet veel beter. Tel daarbij op dat zijn USP, zijn kamerwerk, fundamenteel verandert als hij zich ineens in het centrum van de macht bevindt.
Dus ja, interessant wordt het zeker, maar dat maakt nog niet dat dit een goed idee is. Van de andere kant, een beetje opschudding is na 24 jaar Balk+Mark wel een keer nodig.
Het schijnt dat Nieuw Sociaal Bewustzijn in een eerder stadium is afgevallen.quote:Op zondag 20 augustus 2023 22:13 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik vind NSC geen geslaagde afkorting eigenlijk
Niveautje ONZquote:Op zondag 20 augustus 2023 22:24 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het schijnt dat Nieuw Sociaal Bewustzijn in een eerder stadium is afgevallen.
Ik ben er ook erg benieuwd naar, als me dat aanstaat heeft hij mijn stemquote:Op zondag 20 augustus 2023 22:27 schreef Hanca het volgende:
Tja, geen fan van de man Omtzigt en zijn vaak genoeg creëren van problemen (die hij soms dan wel weer zelf mede oplost), maar ik geef zijn partij maar voorlopig het voordeel van de twijfel. Een middenpartij lijkt me altijd goed. Hij is in elk geval voor het beperken van de stikstofuitstoot, voor klimaatmaatregelen, wil ook wel opkomen voor minderbedeelden. Tenminste, dat was afgelopen jaar zo. Al was de partij waar hij het meest mee gelijk stemde SGP (81%), hij is dus vooral oer-conservatief. Ik ben benieuwd naar zijn standpunten voor de verkiezingen.
Die van mij ook. Heel benieuwd naar zijn programmaquote:Op zondag 20 augustus 2023 22:32 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik ben er ook erg benieuwd naar, als me dat aanstaat heeft hij mijn stem
Prima.quote:Op zondag 20 augustus 2023 22:24 schreef Spablauw214 het volgende:
Hoe zou de sfeer zijn op de partijburelen van CDA en VVD?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |