Lekker cynisch. Het kan altijd beter, maar we hebben het hier toch echt beter dan praktisch overal ter wereld. Iets waar ik toch bijna dagelijks aan herinnerd wordt in gesprekken met mijn expat collega's.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 19:50 schreef asco het volgende:
Wat een genot om dit hele circus weer te mogen gaan aanschouwen.![]()
Mijn 10e verkiezingen sinds stemgerechtigde leeftijd.
Nog geloof in oplossingen?
Neuh, sinds 2003 al niet meer.
Maar dat doet er niet toe, zin in het Feest Der Democratie.
Voor bepaalde groepen klopt dat inderdaad.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:48 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
maar we hebben het hier toch echt beter dan praktisch overal ter wereld.
Niet dat je geen recht hebt om te zeuren trouwens, uiteraard... zonder gezeik hadden we het vast niet zo goed...quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:03 schreef asco het volgende:
[..]
Voor bepaalde groepen klopt dat inderdaad.
Ja lekker boeiend hoe het in de rest van de wereld is, zo goedkoop argument vaak voor het verdedigen van slecht beleid hierquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:48 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Lekker cynisch. Het kan altijd beter, maar we hebben het hier toch echt beter dan praktisch overal ter wereld. Iets waar ik toch bijna dagelijks aan herinnerd wordt in gesprekken met mijn expat collega's.
Het is geen verdediging van slecht beleid. Het gaat in tegen wat hij zegt over het ongeloof van oplossingen. Kennelijk hebben we een hoop oplossingen hier die elders niet toegepast worden. Dat klakkeloze alles is kut gaat er bij mij niet in.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:30 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja lekker boeiend hoe het in de rest van de wereld is, zo goedkoop argument vaak voor het verdedigen van slecht beleid hier
Ik zeg toch helemaal niet dat alles kut is?quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 21:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Het is geen verdediging van slecht beleid. Het gaat in tegen wat hij zegt over het ongeloof van oplossingen. Kennelijk hebben we een hoop oplossingen hier die elders niet toegepast worden. Dat klakkeloze alles is kut gaat er bij mij niet in.
Het is toch al vanaf het begin af aan duidelijk dat dit de strategie is van de VVD? Niet dat het er ooit van gaat komen, want bij lange na geen meerderheid, maar enkel door er mee te schermen is er straks wel een 'alternatief' wat door anderen is afgeschoten. Dat geeft de VVD een betere onderhandelingspositie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:09 schreef deedeetee het volgende:
Kijk eens aan.
Maar afwachten of ze dit echt gaat overwegen.
Zo groot is de kans gelukkig niet:quote:
https://www.ad.nl/politie(...)er-aan-zet~ae842122/quote:De kans is klein dat de VVD na publicatie van het PVV-programma graag met Wilders samenwerkt: de verkiezingsprogramma's van Wilders zijn radicaal-rechts en bevatten onder meer plannen voor een asielstop en een ministerie van ‘De-islamisering'. Wilders zelf zal zijn toon niet matigen, weten vertrouwelingen van de PVV-leider: hij gelooft niet in een mildere opstelling.
Dus als Yesilgöz de deur ná bekendmaking van het PVV-programma verder open zet, zal er binnen de VVD een stevige discussie ontstaan. Na de eerdere flirt van Tweede Kamerlid Brekelmans reageerden diverse liberalen al direct dat samenwerking met Wilders taboe moet blijven. De JOVD, de jongerentak van de VVD, liet weten dat de PVV ‘heel ver afstaat van de basisbeginselen van de VVD'. Oud-VVD-leider Ed Nijpels refereerde aan Brekelmans’ voorzichtige toenadering naar Wilders en meldde: ‘Is dit de nieuwe koers van de VVD? Kan toch niet waar zijn’.
Ja, dit lijkt me inderdaad puur een onderhandelingspositie creëren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:12 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het is toch al vanaf het begin af aan duidelijk dat dit de strategie is van de VVD? Niet dat het er ooit van gaat komen, want bij lange na geen meerderheid, maar enkel door er mee te schermen is er straks wel een 'alternatief' wat door anderen is afgeschoten. Dat geeft de VVD een betere onderhandelingspositie.
Tenzij een boel mensen die inmiddels zijn afgehaakt weer op de PVV of VVD gaan stemmen, je weet maar nooit wat voor effect de dreiging van Timmermans aan de macht gaat opleveren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:12 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het is toch al vanaf het begin af aan duidelijk dat dit de strategie is van de VVD? Niet dat het er ooit van gaat komen, want bij lange na geen meerderheid, maar enkel door er mee te schermen is er straks wel een 'alternatief' wat door anderen is afgeschoten. Dat geeft de VVD een betere onderhandelingspositie.
Ja daar ben ik ook bang voor, maar een mens blijft hopen toch ?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
Nee joh, VVD wil gewoon kunnen roepen dat zij het wél geprobeerd hebben. Om vervolgens gewoon aan te haken bij een GL/PvdA, D66, CDA en Volt.
Hopen op een regering met een man die in alles laat merken niet te willen regeren (zodra hij dichterbij komt verzint hij een idioot plan als een koranverbod) en die duidelijk ook absoluut niet bezig is met de echte problemen in het land, ik kan dat gewoon nooit begrijpen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:43 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ja daar ben ik ook bang voor, maar een mens blijft hopen toch ?
Heb je ondertussen niet door dat de pvv een tegenpartij is? Op het moment dat Wilders gaat deelnemen aan een regering kan hij zich niet meer profileren als een tegenpartij en kan hij niet meer zo tekeer gaan tegen de regering en zal hij overkomen als een tandeloze tijger, waardoor hij stemmers zal verliezen. Dat zie ik Wilders echt niet doen. Wilders heeft al die jaren met zijn extreem rechtse gezwets, zonder regeringsdeelname zon beetje het gehele parlement een stuk naar rechts getrokken. Dat is toch een behoorlijke politieke prestatie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:43 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ja daar ben ik ook bang voor, maar een mens blijft hopen toch ?
Hopelijk gaan er weer een hele hoop mensen stemmen, ja.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:17 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Tenzij een boel mensen die inmiddels zijn afgehaakt weer op de PVV of VVD gaan stemmen, je weet maar nooit wat voor effect de dreiging van Timmermans aan de macht gaat opleveren.
Ik kan niet begrijpen dat mensen Timmermans aan de macht willen zien. Die maakt ook niet de indruk zich om het volk te bekommeren. Die heeft het veel te druk met zichzelf en zijn plannen om als klimaat kampioen te schitteren. Eerlijk gezegd vind ik zijn plannen hem een stuk idioter dan Wilders zijn provocerende * dwaze * opmerkingen. De laatste heeft iig fatsoen dat mist Timmermans.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:55 schreef Hanca het volgende:
[..]
Hopen op een regering met een man die in alles laat merken niet te willen regeren (zodra hij dichterbij komt verzint hij een idioot plan als een koranverbod) en die duidelijk ook absoluut niet bezig is met de echte problemen in het land, ik kan dat gewoon nooit begrijpen.
Tja, het fatsoen van Wilders heeft de rechter zelfs veroordeeld. Timmermans is best een fatsoenlijke vent en zijn klimaatplannen zijn eerder essentieel dan idioot.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:28 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik kan niet begrijpen dat mensen Timmermans aan de macht willen zien. Die maakt ook niet de indruk zich om het volk te bekommeren. Die heeft het veel te druk met zichzelf en zijn plannen om als klimaat kampioen te schitteren. Eerlijk gezegd vind ik zijn plannen hem een stuk idioter dan Wilders zijn provocerende * dwaze * opmerkingen. De laatste heeft iig fatsoen dat mist Timmermans.
De veroordeling over de minder Marokkanen uitspraak ? Is IMO gewoon een lachertje. Zowel de uitspraak als de rechtszaak.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:32 schreef Hanca het volgende:
[..]
Tja, het fatsoen van Wilders heeft de rechter zelfs veroordeeld. Timmermans is best een fatsoenlijke vent en zijn klimaatplannen zijn eerder essentieel dan idioot.
Dat jij blijkbaar lacht om de Nederlandse Rechtsstaat zegt dan weer genoeg over wat voor mensen blijkbaar PVV graag zien regeren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 18:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
De veroordeling over de minder Marokkanen uitspraak ? Is IMO gewoon een lachertje. Zowel de uitspraak als de rechtszaak.
Wat Timmermans betreft : daarover gaan wij het niet eens worden.
quote:Erfenis Kaag: een wanordelijke financiële cultuur van ondemocratische miljardenverkwisting
Aangepast: 7 min geleden8 min geledenin COLUMNS
De warme maaltijd is een uitzondering, soms is er geen ontbijt. Kapotte meubels en apparatuur kunnen niet vervangen worden, kleren worden zelden nieuw gekocht, een tweedehandsfiets is een luxe. Sporten, uitgaan, een vakantie, cadeautjes geven en krijgen zie je alleen bij anderen. Bij jou is het elke dag ’eind van de maand’ in de portemonnee. Artsenbezoek wordt vermeden, de eigen bijdrage is te hoog. Jong en oud worden steeds zieker en hebben een ongunstige levensverwachting. Intussen stapelen de schulden zich op. Zo groeien ook de schaamte, het isolement, het schuldgevoel ten opzichte van je dierbaren, de wanhoop en ontreddering: zo is het om arm te zijn in het rijke Nederland. En die armoede neemt toe.
Die “huppelkut” gaat een enorme lading strategische stemmen opvegen van mensen die tegen elke prijs geen Timmermans willen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 19:02 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik voorspel dat Rutte toch nog terugkomt als partijleider van de VVD voor de komende verkiezingen
die huppelkut die nu aangesteld is zal voor de verkiezingen nog eruit getrapt worden
je las het hier voor het eerst
En dan kiezen ze voor de partij die de afgelopen twee decennia werkelijk alles heeft uitgekleed en duurder gemaakt en verpest? Waardoor je nu met 100 over een weg tuft, ipv met 130, zodat je een normale reistijd hebt als je naar je werk moet?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:17 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Die “huppelkut” gaat een enorme lading strategische stemmen opvegen van mensen die tegen elke prijs geen Timmermans willen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |