Zouden zeker 8 slachtoffers (gewonden) zijn las ik netquote:
Man met mes valt jonge kinderen aan in speeltuin in Franse Annecy: meerdere slachtoffers in levensgevaar
Een man met een mes heeft kinderen aangevallen in het Franse Annecy. Volgens de laatste informatie zouden daarbij minstens zes jonge kinderen en één volwassene gewond geraakt zijn, aldus lokale media. De dader kon worden overmeesterd.
Volgens de Franse krant Le Dauphiné vond de aanval donderdagochtend rond 9.45 uur plaats in een kleine speeltuin, nabij de Pont des Amours in Annecy (departement Haute-Savoie). Daarbij vielen minstens zeven gewonden, onder wie zes jonge kinderen, aldus lokale media. Meerdere kinderen zouden in levensgevaar zijn.
De dader droeg volgens getuigen een tulband en zou volgens lokale media een Syrische asielzoeker (geboren in 1991) zijn. Hij zou ook gewond geraakt zijn, maar kon worden overmeesterd en werd al opgepakt, zo bevestigt de Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin op Twitter.
De hulpdiensten, de politie en het leger kwamen ter plaatse om de kinderen te verzorgen en de omgeving te beveiligen. Premier Elisabeth Borne is ondertussen onderweg naar Annecy, meldt persagentschap AFP.
Steun
„Afschuwelijke mesaanval op kinderen in een speeltuin in Annecy. We weten nog heel weinig, maar al mijn steun gaat uit naar de slachtoffers, familieleden en hulpverleners”, reageert de regionale bestuurder Antoine Armand op Twitter.
Franse media melden dat de slachtoffers rond de drie jaar oud zijn. In het park aan het Meer van Annecy waren meerdere klassen met schoolkinderen aanwezig
Deze figuren horen niet in onze samenleving en zullen daar ook nooit van deel uit maken..quote:
Bij die aanslagen waren de daders iirc allemaal in Frankrijk geborenquote:Op donderdag 8 juni 2023 11:30 schreef KillerBee4ever het volgende:
Tja, als Europa deze naieve houding blijft houden t.o.v. opvang asielzoekers, zul je dit soort trieste berichten blijven lezen/horen
Dat lijkt me dan een argument te meer om de grenzen te sluiten. Kennelijk strekt het kwaad zich over meerdere generaties uit.quote:Op donderdag 8 juni 2023 11:46 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Bij die aanslagen waren de daders iirc allemaal in Frankrijk geboren
ho ho... Macron heeft "Lafaard" geroepen...quote:Op donderdag 8 juni 2023 11:31 schreef Kaneelstokje het volgende:
En wat gaat de Franse overheid er aan doen?
Helemaal niks
Probeer je te stellen dat ouders en eventueel grootouders ook al zo ‘kwaad’ waren?quote:Op donderdag 8 juni 2023 11:58 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Dat lijkt me dan een argument te meer om de grenzen te sluiten. Kennelijk strekt het kwaad zich over meerdere generaties uit.
Ik "probeer" niets te stellen. Je haalt een oorzaak binnen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 12:06 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Probeer je te stellen dat ouders en eventueel grootouders ook al zo ‘kwaad’ waren?
Ik zie het. De rechter zal er ongetwijfeld in meegaan dat de dader hierdoor al genoeg gestraft is.quote:Op donderdag 8 juni 2023 12:01 schreef Frutsel het volgende:
[..]
ho ho... Macron heeft "Lafaard" geroepen...
Das toch wel iets meer dan "helemaal niks"
[ twitter ]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)aan-frankrijk-annecyquote:Oud-profvoetballer Anthony Le Tallec laat op zijn Instagram weten dat hij de aanval heeft zien gebeuren. Volgens hem werd de man neergeschoten door de politie nadat hij de kinderen en een opa zou hebben aangevallen.
Geen een reactie ook. Dus alles verwijderd of ze zagen de bui al hangen dat er te "kwetsende" reacties zouden komen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 12:07 schreef boskameel het volgende:
Goed dat de comments op nu.nl alweer uitstaan, zo blijft er ruimte voor discussie.
Als ze meteen de reacties sluiten, weet je wel wat de achtergrond is van de dader.quote:Op donderdag 8 juni 2023 12:51 schreef Kiwi7 het volgende:
[..]
Geen een reactie ook. Dus alles verwijderd of ze zagen de bui al hangen dat er te "kwetsende" reacties zouden komen.
Maar ze zijn een zeer objectief nieuwsplatform.
quote:UPDATE: BMF TV meldt dat de 32-jarige Abdalmasih H. de meszwaaier is. De Syriër zou afgelopen november asiel hebben aangevraagd in Frankrijk en inmiddels een vluchtelingenstatus in Zweden hebben.
Lolquote:Op donderdag 8 juni 2023 11:31 schreef Kaneelstokje het volgende:
En wat gaat de Franse overheid er aan doen?
Het modereren is dan veelst te duur. Groot gelijk hebben zequote:Op donderdag 8 juni 2023 12:51 schreef Kiwi7 het volgende:
[..]
Geen een reactie ook. Dus alles verwijderd of ze zagen de bui al hangen dat er te "kwetsende" reacties zouden komen.
Maar ze zijn een zeer objectief nieuwsplatform.
Ze vinden het belangrijker om te vermelden waar Annecy in Frankrijk ligt dan iets over de dader... Nu.nl is ondertussen als objectieve site toch wel verloren.quote:Op donderdag 8 juni 2023 12:07 schreef boskameel het volgende:
Goed dat de comments op nu.nl alweer uitstaan, zo blijft er ruimte voor discussie.
Waar is de discussie in dit topic dan? Behalve het bashen van asielzoekers, buitenlanders, moslims, etc.quote:Op donderdag 8 juni 2023 12:07 schreef boskameel het volgende:
Goed dat de comments op nu.nl alweer uitstaan, zo blijft er ruimte voor discussie.
Het is natuurlijk een enorm bedreigende situatie als er een groepje kwijlende peuters op je af komt kruipen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:03 schreef Ontaard het volgende:
Laten we nu eerst eens afwachten wat beide kanten van het verhaal is mensen,
Meteen die conclusies altijd.
quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:26 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Waar is de discussie in dit topic dan? Behalve het bashen van asielzoekers, buitenlanders, moslims, kindermoordenaars en terroristen etc.
In uiterste theorie zou de dader gebrainwashed zijn, ok dan vind je hem in de buurt van de overleden peuters, dus breek je al de botten van de dader, maar zou dader zelf ook slachtoffer zijn?quote:Op donderdag 8 juni 2023 11:29 schreef nixxx het volgende:
Dit soort daders, blank of getint of wat dan ook, mag de politie wat mij betreft ter plekke executerenmaakt me niet uit of je ontoerekeningsvatbaar bent of dat je het weloverwogen als terreurdaad doet.
Stel je voor dat op berichten waar asielzoekers, buitenlanders, moslims, etc negatief in het nieuws komen niet meer kan worden gereageerd dus? Om alles af te doen als gebash is natuurlijk wel erg makkelijk.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:26 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Waar is de discussie in dit topic dan? Behalve het bashen van asielzoekers, buitenlanders, moslims, etc.
Nee, ik geef aan dat je hier wel kunt reageren in tegenstelling tot nu.nl, maar ik zie nog steeds geen discussie ontstaan.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:36 schreef boskameel het volgende:
Stel je voor dat op berichten waar asielzoekers, buitenlanders, moslims, etc negatief in het nieuws komen niet meer kan worden gereageerd dus? Om alles af te doen als gebash is natuurlijk wel erg makkelijk.
quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:39 schreef Elan het volgende:
Damn, is mijn grootste angst dat ze ze dat hier ook een keer doen. Je ziet dikwijls van die schoolpleinen met honderden kinderen, 0 beveiliging.
Als je dit soort dingen doet, maakt niet uit wat voor reden, dan verdien je het niet om verder te leven. Geen noodzaak om te pijnigen door botten te breken, maar gewoon een kogel in het achterhoofd, dood, klaar.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:35 schreef realnice11 het volgende:
[..]
In uiterste theorie zou de dader gebrainwashed zijn, ok dan vind je hem in de buurt van de overleden peuters, dus breek je al de botten van de dader, maar zou dader zelf ook slachtoffer zijn?
Je hoeft ook alleen maar op twitter te kijken, heb ik net gedaan. Ik zeg ook niks.quote:Op donderdag 8 juni 2023 11:59 schreef asco het volgende:
Prachtige stad, pas geweest.
Voor de rest ga ik er niks meer over zeggen. Ben er na 25 jaar wel klaar mee om mezelf te herhalen.
Baby's? Kleuters? Pubers? Bejaarden?quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:52 schreef tesssssssss het volgende:
Peuters?
Nee, jonguh![]()
Dat doet niemand.
Het zal je kind maar zijn in die speeltuin.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:56 schreef Pleun2011 het volgende:
Toen ik de kop boven het artikel las dacht ik.. het zal wel weer zo'n stuk stront zijn. En inderdaad.. het is zo'n stuk stront.
Maar maakt allemaal niet uit, iedereen is welkom
Bij een steekincident op een kinderdagverblijf in de Chinese provincie Jiangxi zijn drie mensen om het leven gekomen. Zes anderen raakten gewond. Over de identiteit van de slachtoffers is nog niets bekendgemaakt.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:52 schreef tesssssssss het volgende:
Peuters?
Nee, jonguh![]()
Dat doet niemand.
Het was niet echt een punt dat ik wilde maken, het was meer ongeloof.quote:Op donderdag 8 juni 2023 14:02 schreef Politicoloog het volgende:
The Sandy Hook Elementary School shooting was a mass shooting that occurred on December 14, 2012, in Newtown, Connecticut, United States, when 20-year-old Adam Lanza shot and killed 26 people. Twenty of the victims were children between six and seven years old
https://en.wikipedia.org/(...)tary_School_shooting
Komt nooit voor? Of jij let niet goed op.
Ik heb sowieso vaak eenquote:Op donderdag 8 juni 2023 11:29 schreef nixxx het volgende:
Dit soort daders, blank of getint of wat dan ook, mag de politie wat mij betreft ter plekke executerenmaakt me niet uit of je ontoerekeningsvatbaar bent of dat je het weloverwogen als terreurdaad doet.
Dat maakt eigenlijk niet uit, wat er door iemand heen gaat op het moment dat hij met een mes op je kind afkomt.quote:Op donderdag 8 juni 2023 14:08 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Ik heb sowieso vaak een- gevoel als ik lees dat zulke lui blijkbaar ontoerekeningsvatbaar waren...dat ligt er toch ook vrij dik bovenop denk ik dan maar. Verder wel opzich wel eens je post. Dit soort lui heb je gewoon niks aan in een samenleving.
Dat was een hoax toch?quote:Op donderdag 8 juni 2023 14:02 schreef Politicoloog het volgende:
The Sandy Hook Elementary School shooting was a mass shooting that occurred on December 14, 2012, in Newtown, Connecticut, United States, when 20-year-old Adam Lanza shot and killed 26 people. Twenty of the victims were children between six and seven years old
https://en.wikipedia.org/(...)tary_School_shooting
Komt nooit voor? Of jij let niet goed op.
Nee.quote:
Volgens Alex Jones.quote:
klopt wel, aangezien we hier ook per slotje, edit of note betaald wordenquote:Op donderdag 8 juni 2023 12:59 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Het modereren is dan veelst te duur. Groot gelijk hebben ze
Zijn naam betekent 'slaaf van de messias (Jezus)'quote:
Willen we dit zien? Ik in ieder geval niet. Bah.quote:Op donderdag 8 juni 2023 14:32 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Abdalmash H.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
De paniek van de moeder/oma..
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Daily Mail Video in de link
Ja sorry, de wereld bestaat niet alleen uit dikke tetten en geile wijven..quote:Op donderdag 8 juni 2023 14:35 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Willen we dit zien? Ik in ieder geval niet. Bah.
Was het maar zoquote:Op donderdag 8 juni 2023 14:41 schreef Bep-Vetklep het volgende:
[..]
Ja sorry, de wereld bestaat niet alleen uit dikke tetten en geile wijven..
De dader is een christen zonder banden met het islamisme.quote:Op donderdag 8 juni 2023 14:33 schreef Politicoloog het volgende:
Zijn naam betekent 'slaaf van de messias (Jezus)'
https://www.behindthename.com/name/abdulmasih/submitted
Toevallig ook gelezen ja, zal binnenkort wel uit de hand lopen met dit soort acties erbovenop...quote:Op donderdag 8 juni 2023 14:36 schreef tesssssssss het volgende:
Dit is volgens mij geplaatst voordat die man die speeltuin had aangevallen. Vandaag.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)en-steeds-vijandiger
Frankrijk kampt met onbeheersbare migratie: 'Fransen worden steeds vijandiger'
-knip-
Heeft Mark al een tweet geplaatst?quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:40 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Ook Nederlands kind gewond geraakt bij steekpartij in speeltuin Annecy
https://www.telegraaf.nl/(...)-in-speeltuin-annecy
Ik denk inderdaad dat deze man flink geestesziek is ja.quote:Op donderdag 8 juni 2023 14:40 schreef oor80 het volgende:
Wat een intens zieke geest moet je dan hebben.
Of een man op een missie.quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:58 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat deze man flink geestesziek is ja.
Al was hij joods of rooms-katholiek dat soort vluchtelingen gewoon eruit tyfen. Zeker als die ook uit syrie komenquote:Op donderdag 8 juni 2023 15:27 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De dader is een christen zonder banden met het islamisme.
Police have confirmed that the suspect is a 31-year-old Syrian, who had refugee status in Sweden.
According to media reports, he had a wife and a three year-old child.
He also told police he was a Syrian Christian.
He has no known links to Islamist groups, police say
https://www.bbc.com/news/live/65843586
Dus dit. We wisten allemaal al wat de achtergrond van de dader was. Weer een ‘incident’ hoorquote:Op donderdag 8 juni 2023 13:56 schreef Pleun2011 het volgende:
Toen ik de kop boven het artikel las dacht ik.. het zal wel weer zo'n stuk stront zijn. En inderdaad.. het is zo'n stuk stront.
Maar maakt allemaal niet uit, iedereen is welkom
Je snapt ook wel dat ze allemaal liegen om asiel te krijgen. Christen of homo doet het goed bij de asielaanvraag.quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:27 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De dader is een christen zonder banden met het islamisme.
Police have confirmed that the suspect is a 31-year-old Syrian, who had refugee status in Sweden.
According to media reports, he had a wife and a three year-old child.
He also told police he was a Syrian Christian.
He has no known links to Islamist groups, police say
https://www.bbc.com/news/live/65843586
Maar wel in 't Frans anders is het een beetje gek.quote:Op donderdag 8 juni 2023 16:22 schreef hertogjan_lekkerman het volgende:
gewoon het Apeldoornse koor vragen om ff weer te zingen jij bent welkom, welkom in dit land (eind sarcasme)
Tuurlijk slecht dat ze wegrennen (niet gekeken trouwens). Aan de andere kant weet je nooit wat er precies aan de hand is op dat moment. Als iemand ook schietwapens bij zich heeft kan je beter rennen.quote:
Mooi, die kunnen op de eerste vlucht terug naar Syrië.quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:27 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De dader is een christen zonder banden met het islamisme.
Police have confirmed that the suspect is a 31-year-old Syrian, who had refugee status in Sweden.
According to media reports, he had a wife and a three year-old child.
He also told police he was a Syrian Christian.
He has no known links to Islamist groups, police say
https://www.bbc.com/news/live/65843586
Video is inmiddels verwijderd, moest wel want het past niet in het gewenste narratiefquote:Op donderdag 8 juni 2023 16:32 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Tuurlijk slecht dat ze wegrennen (niet gekeken trouwens). Aan de andere kant weet je nooit wat er precies aan de hand is op dat moment. Als iemand ook schietwapens bij zich heeft kan je beter rennen.
Nee, dat zijn meestal mensen uit landen die geen kans hebben om asiel te krijgen die leugens gaan vertellen. Syriërs hoeven niet te liegen om asiel te krijgen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 16:27 schreef franske19 het volgende:
Je snapt ook wel dat ze allemaal liegen om asiel te krijgen. Christen of homo doet het goed bij de asielaanvraag.
Iets meer nuance mag wel.quote:Op donderdag 8 juni 2023 16:40 schreef Dawnbreaker het volgende:
Kogels in de knieschijven, betonblok aan z'n been en in een waterput gooien. Smerige barbaar. Naar Europa afreizen om kinderen te vermoorden, wat een cultuurverrijking weer.
Of voeren aan krokodillen met een slecht gebit (zodat het langer duurt).quote:Op donderdag 8 juni 2023 11:29 schreef nixxx het volgende:
Dit soort daders, blank of getint of wat dan ook, mag de politie wat mij betreft ter plekke executerenmaakt me niet uit of je ontoerekeningsvatbaar bent of dat je het weloverwogen als terreurdaad doet.
Maar goed stuk tuig .quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:27 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De dader is een christen zonder banden met het islamisme.
Police have confirmed that the suspect is a 31-year-old Syrian, who had refugee status in Sweden.
According to media reports, he had a wife and a three year-old child.
He also told police he was a Syrian Christian.
He has no known links to Islamist groups, police say
https://www.bbc.com/news/live/65843586
Het belangrijkste is eigenlijk om jezelf af te vragen wat er in zijn hoofd gebeurd, zodat hij tot zoiets in staat is.quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:27 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De dader is een christen zonder banden met het islamisme.
Police have confirmed that the suspect is a 31-year-old Syrian, who had refugee status in Sweden.
According to media reports, he had a wife and a three year-old child.
He also told police he was a Syrian Christian.
He has no known links to Islamist groups, police say
https://www.bbc.com/news/live/65843586
En waarom dit proportioneel vaak dezelfde groep is. Terwijl er mensen ook oorlogstraumas hebben uit andere werelddelen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 16:58 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Het belangrijkste is eigenlijk om jezelf af te vragen wat er in zijn hoofd gebeurd, zodat hij tot zoiets in staat is.
Tenminste, dat denk ik altijd.
....en eigenlijk ben je dan al te laat als je jezelf dat moet afvragen, want dan zijn er meestal al vreselijke dingen gebeurd.
....
Op zich ben ik dat gezeik dat mannen niet meer mannelijk mogen zijn flink zat omdat dat meestal geroepen wordt door antifeministen en andere mensen die elkaar napraten over alphahood en zulks, maar bij dit incident is het eigenlijk best triest ja dat een totaal van 5 volwassen mannen van alles doet behalve helpen.quote:
Op twitter staat hij echt over die buggy heen gebogen met dat mes op die foto Dan zie je dat kindje ook. Dan heb je echt geen greintje gevoel in je.quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:06 schreef Kiwi7 het volgende:
[..]
En waarom dit proportioneel vaak dezelfde groep is. Terwijl er mensen ook oorlogstraumas hebben uit andere werelddelen.
Als iedereen een geweer had, dan had hij die ook wel gehadquote:Op donderdag 8 juni 2023 16:48 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Maar goed stuk tuig .
Stel voor iedereen een geweer mag dragen.
Kan je dat stuk tuig bij de eerste slachtoffer gelijk kapot schieten.
Ben je er van af .
De christenen in Syrië vormen 10% tot 15% van de Syrische bevolking.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Christendom_in_Syri%C3%AB
Je mede-christen, sta jij mooi voor lulquote:Op donderdag 8 juni 2023 11:55 schreef inslagenreuring het volgende:
Eeuwen kruistochten gevoerd tegen deze barbaren en nu halen we het paard van troje binnen onder het mom van barmhartigheid.
Waarom ga jij het nou persoonlijk maken? Straks gooien ze het hele topic weer dicht he? Dat mag niet.quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:35 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Je mede-christen, sta jij mooi voor lul
Frankrijk: man valt jonge kinderen aan met mes in speeltuin
De vermoedelijke dader is door de politie aangehouden op verdenking van het plegen van de aanslag. Hij is geboren in 1991, heeft de Syrische nationaliteit en is asielzoeker. In zijn asielaanvraag verklaarde de aanvaller, die al tien jaar in Zweden woont, dat hij een christen uit Syrië is. Hij had ook een christelijk kruis bij zich, de man zou getrouwd zijn met een Zweedse vrouw en had een driejarig kind bij zich, aldus Le Figaro. De man komt niet voor in politiedossiers, volgens een politiebron. Het al dan niet terroristische karakter van de aanslag moet nog worden beoordeeld, aldus een bron die bekend is met de zaak. Gérald Darmanin, minister van Binnenlandse Zaken, verwelkomde een "zeer snelle interventie" van de politie, zonder te specificeren of de aanvaller gewond was geraakt tijdens zijn arrestatie.
touche :-)quote:Op donderdag 8 juni 2023 16:29 schreef Noek het volgende:
[..]
Maar wel in 't Frans anders is het een beetje gek.
Asielaanvraag in Frankrijk maar al een statushouder zijn in Zweden??quote:
Schei toch uit, hij begint over de kruistochten en barbaren, en dan lees je dit in de Franse media: "in de naam van Jezus Christus"quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:36 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Waarom ga jij het nou persoonlijk maken? Straks gooien ze het hele topic weer dicht he? Dat mag niet.
Wat is nu je punt? Zou het minder erg zijn dat hij die peuters heeft gestoken omdat hij Christen zou zijn?quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:43 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Schei toch uit, hij begint over de kruistochten en barbaren, en dan lees je dit in de Franse media: "in de naam van Jezus Christus"
Volgens een bron die bekend is met de zaak, droeg hij op het moment van zijn arrestatie een kruis en een christelijk gebedenboek. In zijn asielaanvraag verklaarde hij zich een "christen uit Syrië" te zijn. De video van de aanval gezien door BFMTV laat zien hoe hij tijdens het incident "in de naam van Jezus Christus" schreeuwde.
Zijn naam komt in geen enkel politiedossier ter wereld voor. Hij zou aan geen enkele psychische stoornis lijden en zou dus door de rechercheurs verhoord moeten kunnen worden.
https://www.bfmtv.com/pol(...)AV-202306080448.html
quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:49 schreef tesssssssss het volgende:
Zou het minder erg zijn dat hij die peuters heeft gestoken omdat hij Christen zou zijn?
Wat wil je nou zeggen, dan? Ik zie echt je punt niet?quote:
Ja leuk verhaal hoor maar iedere twaalfjarige van een bepaald soort loopt tegenwoordig met een mes waar je eng van wordt.quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:09 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Op zich ben ik dat gezeik dat mannen niet meer mannelijk mogen zijn flink zat omdat dat meestal geroepen wordt door antifeministen en andere mensen die elkaar napraten over alphahood en zulks, maar bij dit incident is het eigenlijk best triest ja dat een totaal van 5 volwassen mannen van alles doet behalve helpen.
Even voor het perspectief: in diverse derde- en tweedewereldlanden (waar mensen niet rekenen op hulp van buitenaf zoals de politie) zie je bij vechtpartijen en andere rarigheden dat iedereen eerst de handel uit elkaar trekt (zonder ze te lynchen of wat dan ook) zodat mensen elkaar niet verder kunnen afslaan, neersteken of wat dan ook. Daar kunnen we hier dan nog een puntje aan zuigen. Mensen, hoe dronken ook, weten dat ook. Je komt er niet mee weg, iedereen komt helpen.
Eigen ervaring (diverse malen) in Nederland: zodra er iets aan de hand is, laat iedereen je stikken. Heb letterlijk een keer bij de hand gehad dat één of andere 16-jarige aan één kant van het fietspad hoer en kanker stond te roepen en stond te dreigen (na alle passerende vrouwen belaagd te hebben met ranzige geluiden) en ik aan de andere kant met mijn fiets tussen hem en mij om hem op afstand te houden, en dat verderop een groepje mannen gewoon op afstand bleef en pas toen ik dat kutjong weg had gebluft weer verder durfde te fietsen. ("Wat was er aan de hand? Ooooh als we dat hadden geweten hadden we wel geholpen hoor!" Yeah right)
Die is met eoa kruistocht bezig in dit topic, negeren en reporten waar nodig.quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:36 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Waarom ga jij het nou persoonlijk maken? Straks gooien ze het hele topic weer dicht he? Dat mag niet.
Nee, er gaat niemand meer helpen, straks ga je helpen en dan komen de andere 29 mensen die bij hem horen er ineens aan. Dat kan ik me wel een beetje voorstellen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:09 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Op zich ben ik dat gezeik dat mannen niet meer mannelijk mogen zijn flink zat omdat dat meestal geroepen wordt door antifeministen en andere mensen die elkaar napraten over alphahood en zulks, maar bij dit incident is het eigenlijk best triest ja dat een totaal van 5 volwassen mannen van alles doet behalve helpen.
Even voor het perspectief: in diverse derde- en tweedewereldlanden (waar mensen niet rekenen op hulp van buitenaf zoals de politie) zie je bij vechtpartijen en andere rarigheden dat iedereen eerst de handel uit elkaar trekt (zonder ze te lynchen of wat dan ook) zodat mensen elkaar niet verder kunnen afslaan, neersteken of wat dan ook. Daar kunnen we hier dan nog een puntje aan zuigen. Mensen, hoe dronken ook, weten dat ook. Je komt er niet mee weg, iedereen komt helpen.
Eigen ervaring (diverse malen) in Nederland: zodra er iets aan de hand is, laat iedereen je stikken. Heb letterlijk een keer bij de hand gehad dat één of andere 16-jarige aan één kant van het fietspad hoer en kanker stond te roepen en stond te dreigen (na alle passerende vrouwen belaagd te hebben met ranzige geluiden) en ik aan de andere kant met mijn fiets tussen hem en mij om hem op afstand te houden, en dat verderop een groepje mannen gewoon op afstand bleef en pas toen ik dat kutjong weg had gebluft weer verder durfde te fietsen. ("Wat was er aan de hand? Ooooh als we dat hadden geweten hadden we wel geholpen hoor!" Yeah right)
Ik mannen tenminste nog wat doen, wat onhandig, overduidelijk geen vechtersbazen, fysiek de mindere en dan nog zonder wapen ook. De vrouwen rennen alleen maar weg of door (de hardloopster).quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:09 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Op zich ben ik dat gezeik dat mannen niet meer mannelijk mogen zijn flink zat omdat dat meestal geroepen wordt door antifeministen en andere mensen die elkaar napraten over alphahood en zulks, maar bij dit incident is het eigenlijk best triest ja dat een totaal van 5 volwassen mannen van alles doet behalve helpen.
Dat meen je?quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:56 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nee, er gaat niemand meer helpen, straks ga je helpen en dan komen de andere 29 mensen die bij hem horen er ineens aan. Dat kan ik me wel een beetje voorstellen.
Eigenlijk adviseer ik de mensen waar ik van hou ook niet om in zulke gevallen te helpen. Straks ben je ze kwijt.
Nee, mijn zoon gaat zich echt niet door zo een halve zachte laten neersteken die daarna naar de TBS kliniek gaat wegens ontoerekeningsvatbaar.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:05 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat meen je?
Opvoeden om altijd een ander te helpen. Je gaat toch geen lafaards opvoeden?
Zo ben ik zelf ook opgevoed en hoop dat mijn kinderen dat later ook gaan doen. Er is al een overschot aan sneeuwvlokjes.
Ummmm vaak lopen mensen dus ook je kind kans op voedselvergiftiging of krijg je opeens griep of je hebt slecht geslapen? Dan kan opeens je oplettendheid of je assertiviteit om weg te lopen van een fout figuur wel opeens enorm dalen?quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:09 schreef tesssssssss het volgende:
Nee, mijn zoon gaat zich echt niet door zo een halve zachte laten neersteken die daarna naar de TBS kliniek gaat wegens ontoerekeningsvatbaar.
Wat jij doet mag jij weten.
Ik leer mijn kinderen om weg te rennen in zulke situaties.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:05 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat meen je?
Opvoeden om altijd een ander te helpen. Je gaat toch geen lafaards opvoeden?
Zo ben ik zelf ook opgevoed en hoop dat mijn kinderen dat later ook gaan doen. Er is al een overschot aan sneeuwvlokjes.
Wie is deze toetsenbordheld danquote:
Er is niks mis met mannelijke mannen. Mijn vriend is enorm mannelijk en harig en zo. Ik verfoei die rol absoluut niet, net zomin als ik feminiene mannen verfoei, of alles ertussenin.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:03 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik mannen tenminste nog wat doen, wat onhandig, overduidelijk geen vechtersbazen, fysiek de mindere en dan nog zonder wapen ook. De vrouwen rennen alleen maar weg of door (de hardloopster).
Maar jij vindt die mannen triest omdat ze maar matig slagen in hun rol die jij zo verfoeit? Volgens mij had dit park wel een paar Andrew Tates kunnen gebruiken. Het is heel makkelijk afgeven op mannelijkheid vanuit je veilige omgeving maar zodra er iets mis gaat snak je naar de mannelijk man?
Hoezo is het makkelijk?quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:36 schreef boskameel het volgende:
[..]
Stel je voor dat op berichten waar asielzoekers, buitenlanders, moslims, etc negatief in het nieuws komen niet meer kan worden gereageerd dus? Om alles af te doen als gebash is natuurlijk wel erg makkelijk.
Kijk hem staan, binnenkort deel 2 van het interview met die "Alfaman"quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:15 schreef Qarrad het volgende:
Andrew Tate is een sukkel. Dat je die aanhaalt als hét voorbeeld van een mannelijke man
Daar heb je toch geen brein voor nodig om dat te snappen. Figuur A zegt meteen dat het om een moslim gaat (want daar zijn kruistochten tegen gestreden etc) en dan blijkt het om ene christen te gaan.. Staat figuur A mooi voor aap.quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:53 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dus het is geen barbaar? Wat probeer je met je simpele pindabrein nou duidelijk te maken?
Gewoon veilig op zolder houden dan.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:14 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik leer mijn kinderen om weg te rennen in zulke situaties.
Zelf met112 bellen weten ze je nog te vinden.
Ik zou een kind proberen te redden. Hopelijk zou mn nageslacht of de mensen die ik ken dat ook doen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:09 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nee, mijn zoon gaat zich echt niet door zo een halve zachte laten neersteken die daarna naar de TBS kliniek gaat wegens ontoerekeningsvatbaar.
Wat jij doet mag jij weten.
Dus mijn zoon is op school uitgescholden voor "mansplainer" toen hij iets uit wilde leggen aan een meisje, maar als er iemand met een mes aan komt gerend, dan mag hij ineens wel van de partij zijn?quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:26 schreef Noek het volgende:
[..]
Gewoon veilig op zolder houden dan.
Dan weten ze je op FOK! iig nog wel te vinden.
Zeker en dat lukt aardig goed!quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:26 schreef Noek het volgende:
[..]
Gewoon veilig op zolder houden dan.
Dan weten ze je op FOK! iig nog wel te vinden.
Ok.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:28 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dus mijn zoon is op school uitgescholden voor "mansplainer" toen hij iets uit wilde leggen aan een meisje, maar als er iemand met een mes aan komt gerend, dan mag hij ineens wel van de partij zijn?
Ik dacht het niet.
Los het dan ook maar zelf op.
Bovendien is hij al een keer door 10 a 12 gasten overvallen.
Ze namen zelfs zijn jas mee. Stuur jij jouw zoon dan even tegen 12 gasten?
Ik bedoel dit niet slecht, maar hij hoeft van mij niet te helpen, nee. Maar nogmaals, jij mag het zelf weten![]()
( en ook niks meer van de politie gehoord na die beroving he)
Dank je wel, ik hou hem ook op zolder, ja.
Maar wel dapper van jou dat jij de jouwe wel stuurt.quote:
Jij klaagt hier over het gebrek aan mannelijkheid van de mannen die wel wat probeerden te doen, met gevaar voor eigen leven. Ik denk dat Andrew Tate wat mannelijker en dus competenter was geweest in zijn optreden tegen een Syrische kindersteker.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:15 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Er is niks mis met mannelijke mannen. Mijn vriend is enorm mannelijk en harig en zo. Ik verfoei die rol absoluut niet, net zomin als ik feminiene mannen verfoei, of alles ertussenin.
Mijn probleem is met dat overdreven zelfbenoemde en in beeld gebrachte alfaschap waarin zielige types elkaar napraten dat je gezicht aanraken bij het schrikken ontzettend gay is etc. en dat de Echte Mannelijke Man kapot gediscrimineerd wordt.
Andrew Tate is een sukkel. Dat je die aanhaalt als hét voorbeeld van een mannelijke man
Nee hoor, is niet dapper.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:40 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Maar wel dapper van jou dat jij de jouwe wel stuurt.
Nee, over het gebrek aan reactie en daadkracht en daarmee reageerde ik op die tweet waarin dat geweten werd aan gebrek aan mannelijkheid.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:48 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Jij klaagt hier over het gebrek aan mannelijkheid
Tuurlijk wel, het één sluit het ander niet uit. Mannen met een gezonde instelling kunnen prima over hun gevoelens praten en al die andere dingen. Dat dat niet mannelijk zou zijn is een zeer ongezonde invalshoek.quote:van de mannen die wel wat probeerden te doen, met gevaar voor eigen leven. Ik denk dat Andrew Tate wat mannelijker en dus competenter was geweest in zijn optreden tegen een Syrische kindersteker.
Als er een messentrekker is, of een dijk doorbreekt, een vrouw met kind de gracht inrijdt, heb je niks aan mannen die kunnen huilen, over hun gevoelens kunnen praten, met poppen hebben gespeeld, lang stil kunnen zitten, zorgzaam zijn en hun eigen nagels kunnen lakken.
Nogmaals, mijn beeld van een man is vrij breed dus daar voldoen erg veel mannen aan. Jouw beeld is blijkbaar nogal smal want god verhoede dat een man over zijn gevoelens praat.quote:Dan kun je beter wat mannen hebben uit een cultuurtje waarin mannelijkheid wel gewaardeerd wordt. Dan kun je nu schamperen over zo'n cultuurtje, maar je schampert ook over de mannen die, weliswaar met gevaar voor eigen leven, aan het klungelen waren toen ze ineens aan jouw beeld van een man moesten voldoen in een zeer ernstige situatie.
Dit geld denk ik voor beide mannen en vrouwen. Zelfs als je fysiek niet zo sterk bent is niks doen fout in een situatie als deze. Tijdje terug was ik centrum Den Haag struikelde er een vrouw van een jaar of 75 en ging onderuit. Er liepen iets van 10 mensen eerst langs haar heen... wel kijken, niks doen...quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:58 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Het deed me denken aan een video die ik eerder vandaag zag![]()
[ twitter ]
Zelf ben ik iemand die echt een hekel heeft aan conflict dat gezegd te hebben. Als iemand aan je kinderen komt dan is alles geoorloofd. Het gebrek om daadkracht om die kids te beschermen is echt pijnlijk om te mogen aanschouwen. Ik zou mijzelf niet in de spiegel durven aankijken wanneer dit mij zou overkomen
Het is niet één dader, was er maar één dader dan was de taal ook heel anders hier. Dit is weer een extreem, een extreem wat het nieuws haalt zelfs in Nederland. Maar er zijn dagelijks steekpartijen, verkrachtingen, mishandelingen, drugscriminaliteit etc. in heel Europa waar zo'n mensen in al die statistieken oververtegenwoordigd zijn en kijk nu, zelfs al kindjes aanvallen zo diep zijn we gezakt. Het merendeel bereikt ons niet, het merendeel wordt niet meer over gesproken, en het boeit mij niet wat anderen zeggen want we weten het allemaal dat het gebeurd en dat Europa de laatste decennia negatief veranderd ondanks dat er velen aan damage control doen. En nee, ze zijn gelukkig niet allemaal zo, de meerderheid gebruikt gelukkig (vooralsnog) geen geweld, maar ontleed je de rest hoeveel van die mensen dragen niks bij aan deze samenleving? Hoeveel parasiteren op deze samenleving? Het is de meerderheid, ook al schrijft het AD één keer per jaar een artikeltje over een geïntegreerde die werkt en de taal spreekt. Er is niet één dader, er is iets ziekelijks mis met die cultuur, maar nog ziekelijker vind ik de mensen die het al jaren downplayen en wegkijken.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:16 schreef BjG956 het volgende:
[..]
Hoezo is het makkelijk?
Man, er is een (lees:1)dader. En meteen roept half fok op om Europa te sluiten voor alle (lees:heel veel) asielzoekers. Of er wordt weer gewezen naar verschillen in cultuur en dat je nooit moslims naar het westen kan halen, want die moslims hebben allemaal een achterlijke cultuur etc..
Dat is bashen, en zijn zeker geen goede doordachte meningen.
Daarbij loop je nog best wel een groot risico op een mes tussen je ribben als je je losmaakt van de groep nietsdoeners en zo iemand in je eentje te lijf gaat. Het moet echt een collectieve actie zijn (en dat moet dan in het maatschappelijk bewustzijn verankerd liggen of in de (sub)cultuur van de groep in kwestie).quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:09 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Eigen ervaring (diverse malen) in Nederland: zodra er iets aan de hand is, laat iedereen je stikken. Heb letterlijk een keer bij de hand gehad dat één of andere 16-jarige aan één kant van het fietspad hoer en kanker stond te roepen en stond te dreigen (na alle passerende vrouwen belaagd te hebben met ranzige geluiden) en ik aan de andere kant met mijn fiets tussen hem en mij om hem op afstand te houden, en dat verderop een groepje mannen gewoon op afstand bleef en pas toen ik dat kutjong weg had gebluft weer verder durfde te fietsen. ("Wat was er aan de hand? Ooooh als we dat hadden geweten hadden we wel geholpen hoor!" Yeah right)
Ja, maar dat doe je zelf ook want de spreekt de mannen die hoe dan ook wel hun leven wagen erop aan, en niet de vrouwen die zichzelf in veiligheid brengen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:58 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Nee, over het gebrek aan reactie en daadkracht en daarmee reageerde ik op die tweet waarin dat geweten werd aan gebrek aan mannelijkheid.
Het gaat om het cultuurtje. Wat hier gevraagd is zijn eigenschappen die wij als typisch mannelijk zien. Ik ben zelf helemaal niet niet zo'n mannelijke man, maar ik genoeg meegekregen vanuit zo'n mannelijk cultuurtje van niet aanstellen, niet huilen, niet bang zijn maar er opaf ipv staan gillen en kijken. Ik weet wat ik moet doen wanneer er stront aan knikker is en ben daar competent in, dat komt niet iedereen aanwaaien met een paar ballen, en zeker niet met eierstokken. Dus ik zie dat verband wel heel duidelijk, en jij ook wel want je komt aan met landen waar mannen dat beter doen en dat zijn stuk voor stuk landen waar klassieke mannelijkheid mee wordt gewaardeerd.quote:Tuurlijk wel, het één sluit het ander niet uit. Mannen met een gezonde instelling kunnen prima over hun gevoelens praten en al die andere dingen. Dat dat niet mannelijk zou zijn is een zeer ongezonde invalshoek.
Nogmaals, mijn beeld van een man is vrij breed dus daar voldoen erg veel mannen aan. Jouw beeld is blijkbaar nogal smal want god verhoede dat een man over zijn gevoelens praat.
Jij bent die figuur waar ik zoveel medelijden mee had en een beetje bezorgd over was, oude account nog niet hersteld of heb je een ban gehad?quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:06 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Het is niet één dader, was er maar één dader dan was de taal ook heel anders hier. Dit is weer een extreem, een extreem wat het nieuws haalt zelfs in Nederland. Maar er zijn dagelijks steekpartijen, verkrachtingen, mishandelingen, drugscriminaliteit etc. in heel Europa waar zo'n mensen in al die statistieken oververtegenwoordigd zijn en kijk nu, zelfs al kindjes aanvallen zo diep zijn we gezakt. Het merendeel bereikt ons niet, het merendeel wordt niet meer over gesproken, en het boeit mij niet wat anderen zeggen want we weten het allemaal dat het gebeurd en dat Europa de laatste decennia negatief veranderd ondanks dat er velen aan damage control doen. En nee, ze zijn gelukkig niet allemaal zo, de meerderheid gebruikt gelukkig (vooralsnog) geen geweld, maar ontleed je de rest hoeveel van die mensen dragen niks bij aan deze samenleving? Hoeveel parasiteren op deze samenleving? Het is de meerderheid, ook al schrijft het AD één keer per jaar een artikeltje over een geïntegreerde die werkt en de taal spreekt. Er is niet één dader, er is iets ziekelijks mis met die cultuur, maar nog ziekelijker vind ik de mensen die het al jaren downplayen en wegkijken.
Eens zien of we de komende dagen deze kindjes prominent in beeld zien met een foto in alle talkshows zoals dat dode vluchtelingenkindje op dat Grieks strand prominent weken overal te zien was, maar we weten allemaal het antwoord daarop.
Ik stel een soort van Schiphol/douane controle voor mannen voor. Voor altijd. Overal op de wereld.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:21 schreef Janneke141 het volgende:
We hebben er in elk geval weer een reden bij om argwanend te zijn bij mannen in een speeltuin.
Ben heel benieuwd of als er iemand op je af komt stormen met een mes jij terug gaat vechten.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:04 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit geld denk ik voor beide mannen en vrouwen. Zelfs als je fysiek niet zo sterk bent is niks doen fout in een situatie als deze. Tijdje terug was ik centrum Den Haag struikelde er een vrouw van een jaar of 75 en ging onderuit. Er liepen iets van 10 mensen eerst langs haar heen... wel kijken, niks doen...
Zelf zat ik meer te denken om 'm aan de varkens te voeren.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:49 schreef Kickinalfa het volgende:
Midden op zee overboord gooien.
Meer is dit gedrocht niet waard.
Ik vind dat volwassenen mensen die kinderen pijn doen een soort publieke ophanging verdienen op een marktplein.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:51 schreef damsco het volgende:
[..]
Zelf zat ik meer te denken om 'm aan de varkens te voeren.
The Dunblane massacre took place at Dunblane Primary School in Dunblane, near Stirling, Scotland, on 13 March 1996, when Thomas Hamilton shot dead 16 pupils and one teacher, and injured 15 others, before killing himself. It remains the deadliest mass shooting in British history.quote:Op donderdag 8 juni 2023 20:00 schreef capuchon_jongen het volgende:
Doet me denken aan kim de gelder. Hij heeft in een kinderdagverblijf in België ook zoiets gedaan
Wat begrijp je er precies niet aan?quote:Op donderdag 8 juni 2023 20:32 schreef Natte_BeriBeri het volgende:
[..]
Ah we hebben de nuance gevonden, nou kom maar op met de uitleg, waarschijnlijk het blanke patriarchaat... maar ik ben benieuwd
verras me
Iedereen denkt dit …. behalve onze naïeve politiciquote:Op donderdag 8 juni 2023 13:56 schreef Pleun2011 het volgende:
Toen ik de kop boven het artikel las dacht ik.. het zal wel weer zo'n stuk stront zijn. En inderdaad.. het is zo'n stuk stront.
Loos alarm:quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:40 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Ook Nederlands kind gewond geraakt bij steekpartij in speeltuin Annecy
https://www.telegraaf.nl/(...)-in-speeltuin-annecy
Oef dat scheelt!quote:Op donderdag 8 juni 2023 20:54 schreef nils_22 het volgende:
[..]
Loos alarm:
Another of the children may have either been German or Dutch: although public prosecutor Line Bonnet-Mathis indentified the child as Dutch, German chancellor Olaf Scholz later stated that it was a German child stabbed.[2]
Ik denk dat je achter je toetsenbord zonder iemand die met een mes op je in wil steken in de buurt heel makkelijk praten hebt.quote:Op donderdag 8 juni 2023 21:01 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik denk dat ik alles op alles zou zetten om dat te proberen.
Ja idd zo een lamme reactie dat verzin je toch niet.quote:Op donderdag 8 juni 2023 21:01 schreef Lospedrosa het volgende:
Hebben jullie dat filmpje gezien op nu.nl.
Die gast loopt daar rustig met dat mes, vrouwen en kinderen schreeuwen op de achtergrond.
Een gast probeert hem nog met een rugzak te slaan en roept “police is comming.”
Je zou godverdomme toch een stalen paal uit de grond rukken en die man kapot slaan, dat redt potentiële levens.
Ik denk dat ik alles op alles zou zetten om dat te proberen.
Wij zitten er over een paar weken met onze kinderen trouwens
Ik heb het al eens gedaan met een doorgesnoven gast die totaal flipte, maar die heb ik aangeredenquote:Op donderdag 8 juni 2023 21:03 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik denk dat je achter je toetsenbord zonder iemand die met een mes op je in wil steken in de buurt heel makkelijk praten hebt.
Tijdens de Mao era en zelfs in de jaren 80 was de Chinese burgerij tot de tanden toe bewapend met geweren en zwaardere wapens vanwege de dreiging van een inval van de Soviet Unie maar vanaf de late jaren 80 en in de jaren 90 heeft de overheid een verbod ingevoerd op wapenbezit onder de burgerij en enorme hoeveelheden wapens ingenomen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:59 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Bij een steekincident op een kinderdagverblijf in de Chinese provincie Jiangxi zijn drie mensen om het leven gekomen. Zes anderen raakten gewond. Over de identiteit van de slachtoffers is nog niets bekendgemaakt.
Het incident gebeurde in de regio Anfu, in het westen van Jiangxi. De politie omschrijft de verdachte als een “gangster”. Na voorlopig onderzoek vermoedt de politie dat het gaat om een 48-jarige man uit de omgeving. Hij is nog op vrije voeten. Zijn motief is onduidelijk.
De laatste jaren komen vaker mes-aanvallen voor in China. Twee jaar geleden verwondde een beveiliger van een kleuterschool 39 mensen met een mes, onder wie 37 kinderen. Een jaar eerder vielen acht doden bij een steekincident op een basisschool.
Inwoners van China kunnen nauwelijks aan andere wapens dan een mes komen, omdat de vuurwapenwet streng wordt gecontroleerd. Verder gelden strikte veiligheidsmaatregelen op scholen en kleuterscholen. Er staan vaak bewakers bij de ingang en ouders en andere familieleden worden in veel gevallen niet toegelaten in het schoolgebouw.
https://nos.nl/artikel/24(...)dent-op-creche-china
Zou je niet niet willen zeggen dat dit in een 'open carry state' niet gebeurd was?quote:Op donderdag 8 juni 2023 21:01 schreef Lospedrosa het volgende:
Hebben jullie dat filmpje gezien op nu.nl.
Die gast loopt daar rustig met dat mes, vrouwen en kinderen schreeuwen op de achtergrond.
Een gast probeert hem nog met een rugzak te slaan en roept “police is comming.”
Je zou godverdomme toch een stalen paal uit de grond rukken en die man kapot slaan, dat redt potentiële levens.
Ik denk dat ik alles op alles zou zetten om dat te proberen.
Wij zitten er over een paar weken met onze kinderen trouwens
Een wattus?quote:Op donderdag 8 juni 2023 21:52 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zou je niet niet willen zeggen dat dit in een 'open carry state' niet gebeurd was?
Na het lezen van de topictitel die niks aan de verbeelding overlaat stond nog open of hij een stuk stront zou zijn? Zou de daad voor jou acceptabeler zijn geweest als de dader een 100% volslanke autochtoon was?quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:56 schreef Pleun2011 het volgende:
Toen ik de kop boven het artikel las dacht ik.. het zal wel weer zo'n stuk stront zijn. En inderdaad.. het is zo'n stuk stront.
Maar maakt allemaal niet uit, iedereen is welkom
Weet je? Je weet niet hoe je reageert. Ik heb totaal verschillend gereageerd in vrijwel identieke noodsituaties (iemand die onwel werd in een winkel, eerste keer was ik de rust zelve en deed alles goed en snel, de tweede keer bevroor ik en was er gelukkig iemand anders die goed ingreep).quote:Op donderdag 8 juni 2023 21:21 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik heb het al eens gedaan met een doorgesnoven gast die totaal flipte, maar die heb ik aangereden
Maar serieus, als ik bloedende kinderen zie en die gast loopt er nog, denk ik niet meer aan mezelf hoor, weet ik 100% zeker.
Ja dat klopt. Het kan dat je bevriest.quote:Op donderdag 8 juni 2023 21:59 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Weet je? Je weet niet hoe je reageert. Ik heb totaal verschillend gereageerd in vrijwel identieke noodsituaties (iemand die onwel werd in een winkel, eerste keer was ik de rust zelve en deed alles goed en snel, de tweede keer bevroor ik en was er gelukkig iemand anders die goed ingreep).
Paniek is een raar ding. Helemaal in zo'n bizarre situatie is het best mogelijk dat je niet tot handelen komt ondanks dat alles in je schreeuwt om iets te doen. Je hersenen kunnen dan niet bevatten wat er gebeurt.
Ik werk dagelijks met (vooral) mannen die in extreme situaties in moeten grijpen en die daar ziek van zijn geworden. Waar ze vooral ziek van worden is de machteloosheid wanneer een situatie zo chaotisch, hectisch of gevaarlijk is dat zelfs zij met al hun training niet op tijd konden inschatten hoe te handelen of dat ze bijvoorbeeld hun collega's, kinderen of andere slachtoffers niet kunnen bijstaan.
Ik zou ook van mezelf zeggen dat mijn geweten me zou dwingen om te grijpen, maar ik weet dus ook van mezelf en mensen iha dat je niet altijd kunt instaan voor jezelf.
Knul, z'n naam zegt al meer dan voldoende. Dat betekent Slaaf van Messias oftewel Jezusquote:Op donderdag 8 juni 2023 16:27 schreef franske19 het volgende:
[..]
Je snapt ook wel dat ze allemaal liegen om asiel te krijgen. Christen of homo doet het goed bij de asielaanvraag.
100%.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:03 schreef superniger het volgende:
Alleen Marine Le Pen kan Frankrijk redden.
Dat kan. Sommige mensen zijn daar overigens ook van zichzelf beter in dan anderen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 22:03 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja dat klopt. Het kan dat je bevriest.
Maar daar ben ik wel voor behandelt om te voorkomen en wel te handelen.
Zijn ex-vrouw bevestigt het.quote:Op donderdag 8 juni 2023 22:07 schreef Deadre het volgende:
Knul, z'n naam zegt al meer dan voldoende. Dat betekent Slaaf van Messias oftewel Jezus
En volgens zijn ex vrouw woonde hij in een kerk in Frankrijk nadat hij Zweden verliet. Verder heeft hij een tatoeage en bevestigd zelf dat hij een Christen is. Hoeveel bewijs wil je nog hebben knul?
Daarom blijf ik het herhalen, hoeveel bewijs er ook is.. het boeit die gasten totaal niet. Het gaat hen helemaal niet om de slachtoffers en of om het verdriet. Ze grijpen hun kans van dit soort afschuwelijke incidenten om hun haat jegens bevolkingsgroepen te kunnen uiten. Thats all.quote:Op donderdag 8 juni 2023 22:25 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Zijn ex-vrouw bevestigt het.
A woman identified as his ex-wife told BFM TV that her former partner was a Christian.
https://www.bbc.com/news/world-europe-65841666
Klopt, het zijn extreemrechtse figuren, de burgemeester van Annecy zegt hetzelfde, rond 8 minutenquote:Op donderdag 8 juni 2023 22:36 schreef Deadre het volgende:
Daarom blijf ik het herhalen, hoeveel bewijs er ook is.. het boeit die gasten totaal niet. Het gaat hen helemaal niet om de slachtoffers en of om het verdriet. Ze grijpen hun kans van dit soort afschuwelijke incidenten om hun haat jegens bevolkingsgroepen te kunnen uiten. Thats all.
Amerikaan die je dan ineens dwars door je Syrische kop knalt.quote:
Amerikaan die je dan ineens dwars door je Syrische kop knalt.quote:
Is dat echt de enige reden waar je je zorgen om maakt? De Huidskleur van de steker?quote:Op donderdag 8 juni 2023 21:57 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Na het lezen van de topictitel die niks aan de verbeelding overlaat stond nog open of hij een stuk stront zou zijn? Zou de daad voor jou acceptabeler zijn geweest als de dader een 100% volslanke autochtoon was?
Deze was net zo gek als onze Thijs Hermans, niet Thijs H. Want hij wil zelf Thijs Hermans genoemd worden. Deze steker is net zo gek, op het filmpje speelt die een soort tikkertje.quote:Op donderdag 8 juni 2023 22:36 schreef Deadre het volgende:
[..]
Daarom blijf ik het herhalen, hoeveel bewijs er ook is.. het boeit die gasten totaal niet. Het gaat hen helemaal niet om de slachtoffers en of om het verdriet. Ze grijpen hun kans van dit soort afschuwelijke incidenten om hun haat jegens bevolkingsgroepen te kunnen uiten. Thats all.
Er zijn hier een aantal mensen die zich in allerlei bochten wringen om het maar geen moslim te laten zijn, weten jullie ook dat men bij bosjes asiel aanvraagt onder het mom van ik ben een christen of ik ben een homo? Puur en alleen maar om asiel te krijgen? En dan zitten er hier ook nog een paar van die trollaccounts zoals Daedre die altijd en alleen maar opduikt in Islam gerelateerde topics om even te trollen en te benadrukken dat het toch echt een christen was.quote:Op donderdag 8 juni 2023 22:25 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Zijn ex-vrouw bevestigt het.
A woman identified as his ex-wife told BFM TV that her former partner was a Christian.
https://www.bbc.com/news/world-europe-65841666
Dit was een extreem rechts figuur?quote:Op donderdag 8 juni 2023 22:37 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Klopt, het zijn extreemrechtse figuren, de burgemeester van Annecy zegt hetzelfde, rond 8 minuten
Wat heeft 'moslimtuig' te maken met dit topic?quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:51 schreef Purrito het volgende:
Niemand doet wat bij.moslimtuig. voor je het weet staan er 5 op je in te meppen en blijft de rest van het publiek op afstand. Ooit een groep in de trein aangesproken, nooit meer.
Lijkt mij juist eerder andersom? Een hoop mensen die zich in allerlei bochten wringen om hem een moslim te laten zijn. Je weet hopelijk wel dat er in die regio een hoop christenen wonen? Zeker in Syrië en Libanon etc.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 00:51 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er zijn hier een aantal mensen die zich in allerlei bochten wringen om het maar geen moslim te laten zijn, weten jullie ook dat men bij bosjes asiel aanvraagt onder het mom van ik ben een christen of ik ben een homo? Puur en alleen maar om asiel te krijgen? En dan zitten er hier ook nog een paar van die trollaccounts zoals Daedre die altijd en alleen maar opduikt in Islam gerelateerde topics om even te trollen en te benadrukken dat het toch echt een christen was.
Aha. En als je eenmaal asiel gekregen hebt, dan blijf je rondlopen met christelijke attributen. Je draagt een kruisje, hebt een christelijke naam. En alsof dat nog niet genoeg is, val je zelfs mensen aan uit naam van Jezus. Ja hoor, dit moet haast wel een moslim zijn die probeert over te komen als een christen...quote:Op vrijdag 9 juni 2023 00:51 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er zijn hier een aantal mensen die zich in allerlei bochten wringen om het maar geen moslim te laten zijn, weten jullie ook dat men bij bosjes asiel aanvraagt onder het mom van ik ben een christen of ik ben een homo? Puur en alleen maar om asiel te krijgen? En dan zitten er hier ook nog een paar van die trollaccounts zoals Daedre die altijd en alleen maar opduikt in Islam gerelateerde topics om even te trollen en te benadrukken dat het toch echt een christen was.
Voor zover ik weet heeft een Europese autochtoon sinds 1950 nog nooit een directe aanval op kinderen gedaan.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 00:51 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er zijn hier een aantal mensen die zich in allerlei bochten wringen om het maar geen moslim te laten zijn, weten jullie ook dat men bij bosjes asiel aanvraagt onder het mom van ik ben een christen of ik ben een homo? Puur en alleen maar om asiel te krijgen? En dan zitten er hier ook nog een paar van die trollaccounts zoals Daedre die altijd en alleen maar opduikt in Islam gerelateerde topics om even te trollen en te benadrukken dat het toch echt een christen was.
Kim de Gelder is een allochtoon? Thomas Hamilton klinkt ook niet heel exotisch.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 07:23 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Voor zover ik weet heeft een Europese autochtoon sinds 1950 nog nooit een directe aanval op kinderen gedaan.
Wutquote:Op vrijdag 9 juni 2023 07:23 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Voor zover ik weet heeft een Europese autochtoon sinds 1950 nog nooit een directe aanval op kinderen gedaan.
Kim de Gelder, dat is idd vergelijkbaar. Wat een laffe hond. Lees net dat die vrij kan komen nu.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 07:34 schreef Ericr het volgende:
[..]
Kim de Gelder is een allochtoon? Thomas Hamilton klinkt ook niet heel exotisch.
Breivik is wat? Angolees?quote:Op vrijdag 9 juni 2023 07:23 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Voor zover ik weet heeft een Europese autochtoon sinds 1950 nog nooit een directe aanval op kinderen gedaan.
Kim de Gelderquote:Op vrijdag 9 juni 2023 07:23 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Voor zover ik weet heeft een Europese autochtoon sinds 1950 nog nooit een directe aanval op kinderen gedaan.
Als je dat filmpje had gekeken op twitter dan wist je al dat hij geen moslim was toen hij die moslima aanviel met haar kind.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 01:12 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Aha. En als je eenmaal asiel gekregen hebt, dan blijf je rondlopen met christelijke attributen. Je draagt een kruisje, hebt een christelijke naam. En alsof dat nog niet genoeg is, val je zelfs mensen aan uit naam van Jezus. Ja hoor, dit moet haast wel een moslim zijn die probeert over te komen als een christen...
IS gemist?quote:Op vrijdag 9 juni 2023 09:39 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Als je dat filmpje had gekeken op twitter dan wist je al dat hij geen moslim was toen hij die moslima aanviel met haar kind.
Alleen, dan moet je wel snel zijn want die filmpjes worden allemaal verwijderd.
Ja, okee maar van Christenen moeten ze helemaal niks hebben, want dat is ook nog een andere religie. Dus die moesten helemaal maken dat ze wegkwamen.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 10:00 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
IS gemist?
Dat waren ook moslims die andere moslims aanvielen.
Sterker nog, de meeste slachtoffers van moslimgeweld/islamitische terreur zijn andere moslims.
Judith Squote:Op vrijdag 9 juni 2023 10:42 schreef Red_85 het volgende:
'Er is geen enkele reden om aan te nemen dat er terroristen zitten tussen de syrische vluchtelingenstroom'
- groenlinks.
Dat iedereen het weer even weet.
Los daarvan zijn er ook tal van migranten met trauma's en psychische stoornissen die gewoon de maatschappij in worden gestuurd.quote:
Welk punt probeer je hier precies mee te maken als ik vragen mag?quote:Op vrijdag 9 juni 2023 07:23 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Voor zover ik weet heeft een Europese autochtoon sinds 1950 nog nooit een directe aanval op kinderen gedaan.
En dit zijn gewoon enkele voorbeelden die bij users hier opkwamen. Zullen er vast nog wel meer te vinden zijn.quote:Hans Van Themsche kocht een Marlin-jachtgeweer, type 336W en trok vervolgens op moordtocht. Het eerste slachtoffer dat hij die dag trof was de Turkse Songül Koç, een vrouw die op een bankje in de buurt een boek zat te lezen. Ze geraakte ernstig gewond, maar overleefde de aanslag.
Even later kruiste zijn pad dat van de Malinese au pair Oulematou Niangadou (1981) die aan het wandelen was met de tweejarige peuter Luna Drowart in de Zwartzustersstraat. Beiden werden vermoord. Op het moment van haar overlijden was Oulematou Niangadou 24 jaar oud. Op 19 mei werd Oulematou Niangadou begraven in Bamako, de hoofdstad van Mali.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Hans_Van_Themsche
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210511_91598050
Ja, die mensen komen recht uit de oorlog en die krijgen geen psychische hulp.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 11:28 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Los daarvan zijn er ook tal van migranten met trauma's en psychische stoornissen die gewoon de maatschappij in worden gestuurd.
Met als strijdkreet Godverdomme ipv Allahu Akbarquote:Op vrijdag 9 juni 2023 10:43 schreef deedeetee het volgende:
Nou ja zeg ! Krijgen we nu ook nog christen terroristen uit die fijne landen ?
Daarom moet je dit soort mensen hier dus niet willen opvangen. Het risico is gewoon te groot.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 12:07 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Ja, die mensen komen recht uit de oorlog en die krijgen geen psychische hulp.
Dat is logisch dat die een keer doordraaien. Tenminste, dat voel je op je klompen aankomen.
( en ja er zijn ook christelijke blanke seriemoordenaars die niet uit een oorlog komen.)
Ja die zijn vaak al helemaal gehersenspoeld door de religie die ze aanhangen ( of dat nu Christendom is of Islam) en daar bovenop nog een paar trauma's van de oorlog.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 12:29 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Daarom moet je dit soort mensen hier dus niet willen opvangen. Het risico is gewoon te groot.
Ik was even benieuwd welke autochtonen soortgelijke zaken hebben uitgevoerd. Maar had geen zin zelf te zoeken.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 11:52 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Welk punt probeer je hier precies mee te maken als ik vragen mag?
Dit even los v/h feit dat dit eerder wat zegt over jouw gebrekkige kennis en/of selectief geheugen. Zie de 2 voorbeelden die al door anderen genoemd zijn. En zie ook:
[..]
En dit zijn gewoon enkele voorbeelden die bij users hier opkwamen. Zullen er vast nog wel meer te vinden zijn.
Deze man was dus ook verwardquote:Op vrijdag 9 juni 2023 12:29 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Daarom moet je dit soort mensen hier dus niet willen opvangen. Het risico is gewoon te groot.
Dat is geen bewuste keuze, staatsburgers komen ook niet aan de bak door wachtlijsten, daarom niet binnenlaten.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 12:07 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Ja, die mensen komen recht uit de oorlog en die krijgen geen psychische hulp.
Dat is logisch dat die een keer doordraaien. Tenminste, dat voel je op je klompen aankomen.
( en ja er zijn ook christelijke blanke seriemoordenaars die niet uit een oorlog komen.)
Dat zijn tikkende tijdbommetjes.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 12:43 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Ja die zijn vaak al helemaal gehersenspoeld door de religie die ze aanhangen ( of dat nu Christendom is of Islam) en daar bovenop nog een paar trauma's van de oorlog.
Nou. Wat kan er fout gaan?![]()
Ik denk dat er daarvan al heel veel hier rondlopen. Die schieten dan in een psychose en vermoorden iedereen die ze voor de voeten loopt.
Je zou maar eens net de pech hebben dat je zo iemand tegen het lijf loopt..
Nooit. Daar zijn meerdere redenen voor:quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:15 schreef matigeuser het volgende:
Wanneer gaan mensen nou eens eindelijk inzien dat de massa-immigratie de grootste bedreiging is voor ons land en ons continent? Wanneer gaan mensen nou eens eindelijk stemmen op partijen die hier iets aan willen doen?
Ja, dat zijn vaak idioten. Maar dit is nou eenmaal het grootste probleem. Al 20 jaar lang overigens, maar nu kan het toch door vrijwel niemand meer ontkend worden.
Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe lang de wachtlijst van de GGZ nu is. Ik schat een half jaar.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat is geen bewuste keuze, staatsburgers komen ook niet aan de bak door wachtlijsten, daarom niet binnenlaten.
Nou, Wopke lag vast de hele nacht te woelen in bed. Wopke Woelstra. Maar gelukkig leeft het NLse kind.quote:
Was geen zweed.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:23 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Een Zweed dus, en dat land wil lid worden van de NAVO.
In Nederland heb ik anderhalf jaar op de lijst gestaan voordat ik gebeld werd. Ze raden zelfs aan wat anders te zoeken vanwege de wachtlijsten. En als je dan eindelijk hulp hebt dan ligt de focus niet op de hulp maar je in een hokje plaatsen door mensen die zelf tegen een burnout aanlopen en je zo snel mogelijk weer naar buiten te krijgen. Mijn laatste sessies bleef ik hameren op een groeiende irritatie en agressie (wat ik gelukkig onder controle heb) en werd me verteld "we zijn klaar" en dat was het, zoek het maar uit.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 16:57 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe lang de wachtlijst van de GGZ nu is. Ik schat een half jaar.
NWS / Nederlander (71) schiet buurmeisje (11) in Frankrijk doodquote:Op vrijdag 9 juni 2023 12:53 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik was even benieuwd welke autochtonen soortgelijke zaken hebben uitgevoerd. Maar had geen zin zelf te zoeken.
Missie gelukt zou ik zeggen.
Dank voor alle goede voorbeelden.
Ja dat ga je krijgen.quote:
quote:
quote:Op donderdag 8 juni 2023 22:07 schreef Deadre het volgende:
[..]
Knul, z'n naam zegt al meer dan voldoende. Dat betekent Slaaf van Messias oftewel Jezus
En volgens zijn ex vrouw woonde hij in een kerk in Frankrijk nadat hij Zweden verliet. Verder heeft hij een tatoeage en bevestigd zelf dat hij een Christen is. Hoeveel bewijs wil je nog hebben knul?
quote:Op donderdag 8 juni 2023 17:35 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Je mede-christen, sta jij mooi voor lul
Frankrijk: ook Nederlands kindje onder neergestoken peuters
De vermoedelijke dader is door de politie aangehouden op verdenking van het plegen van de aanslag. Hij is geboren in 1991, heeft de Syrische nationaliteit en is asielzoeker. In zijn asielaanvraag verklaarde de aanvaller, die al tien jaar in Zweden woont, dat hij een christen uit Syrië is. Hij had ook een christelijk kruis bij zich, de man zou getrouwd zijn met een Zweedse vrouw en had een driejarig kind bij zich, aldus Le Figaro. De man komt niet voor in politiedossiers, volgens een politiebron. Het al dan niet terroristische karakter van de aanslag moet nog worden beoordeeld, aldus een bron die bekend is met de zaak. Gérald Darmanin, minister van Binnenlandse Zaken, verwelkomde een "zeer snelle interventie" van de politie, zonder te specificeren of de aanvaller gewond was geraakt tijdens zijn arrestatie.
Ik vraag me af wat jullie commentaar nu is.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 00:58 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Wat heeft 'moslimtuig' te maken met dit topic?
Hij was dus zogenaamd christen om de asielprocedure wat makkelijker te maken. Vraag me af hoeveel van dat soort lui we hebben binnengelaten.quote:Op dinsdag 13 juni 2023 19:50 schreef ReplaR het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Ik vraag me af wat jullie commentaar nu is.
De bron is onbetrouwbaar, "JihadWatch" die zich baseert op "Resistance Républicaine", dus ik ga dit niet zo maar aannemen terwijl de dader op video te zien is en tijdens zijn aanval "in the name of Jesus" roept.quote:Op dinsdag 13 juni 2023 19:50 schreef ReplaR het volgende:
Ik vraag me af wat jullie commentaar nu is.
https://www.mirror.co.uk/(...)tabbed-kids-30220376quote:Annecy knifeman who stabbed kids in playground was member of Syria's Assad militia
The 32-year-old knifeman served in warmonger Bashar al-Assad's military from June 2011 to December 2012, which is why his asylum application in Sweden was refused
French newspaper Le Monde has revealed that the 32-year-old served in warmonger Bashar al-Assad's military from June 2011 to December 2012.
He later escaped to Turkey and then to Sweden in 2013, accompanied by his wife.
But Swedish authorities refused his asylum application on the grounds that he had "served in the Syrian army".
Ik kan geen enkele normale bron vinden die dit verhaal brengt. Dus ik ben niet geneigd om dit voetstoots als waarheid aan te nemen.quote:Op dinsdag 13 juni 2023 19:50 schreef ReplaR het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Ik vraag me af wat jullie commentaar nu is.
@Politicoloogquote:
Wel vreemd dat een godsdienst oorlogsregels heeft.quote:Op dinsdag 13 juni 2023 21:11 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De bron is onbetrouwbaar, "JihadWatch" die zich baseert op "Resistance Républicaine", dus ik ga dit niet zo maar aannemen terwijl de dader op video te zien is en tijdens zijn aanval "in the name of Jesus" roept.
Hij is sowieso geen moslim, als het waar is dat ie zichzelf als christen voordoet om asiel te krijgen in Zweden, zo iemand heeft geen eer en is sowieso buiten de islam getreden, maar dit is meer een theologische discussie.
Islam kent oorlogsregels en het is absoluut verboden om gericht peuters te doden. Het verbaast me dan ook niet om te vernemen dat een peuterdoder lid was van Assad's moordzuchtige milities.
[..]
https://www.mirror.co.uk/(...)tabbed-kids-30220376
Het is een religie die claimt met alle facetten van het leven rekening te houden, van micro tot macro-niveau, voor een individuele gelovige of het runnen van een staat en bij een staat hoort een ministerie van defensie.quote:Op woensdag 14 juni 2023 11:41 schreef Culkin het volgende:
Wel vreemd dat een godsdienst oorlogsregels heeft.
Goh, dat zulke mensen zomaar Frankrijk in mogen.quote:Op dinsdag 13 juni 2023 21:11 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De bron is onbetrouwbaar, "JihadWatch" die zich baseert op "Resistance Républicaine", dus ik ga dit niet zo maar aannemen terwijl de dader op video te zien is en tijdens zijn aanval "in the name of Jesus" roept.
Hij is sowieso geen moslim, als het waar is dat ie zichzelf als christen voordoet om asiel te krijgen in Zweden, zo iemand heeft geen eer en is sowieso buiten de islam getreden, maar dit is meer een theologische discussie.
Islam kent oorlogsregels en het is absoluut verboden om gericht peuters te doden. Het verbaast me dan ook niet om te vernemen dat een peuterdoder lid was van Assad's moordzuchtige milities.
[..]
https://www.mirror.co.uk/(...)tabbed-kids-30220376
Ze zitten in heel Europa, handlangers van Assad, ze houden hun verleden geheim, maar velen van hen zijn inmiddels ontmaskerd. Ze krijgen geen asiel maar ze worden ook niet teruggestuurd, dus worden ze losgelaten in de samenleving met alle negatieve gevolgen van dien. Verkeerde tijd, verkeerde plaats en je komt misschien zo'n mafketel tegen.quote:Op woensdag 14 juni 2023 13:23 schreef Jacy-Jacy het volgende:
Goh, dat zulke mensen zomaar Frankrijk in mogen.
Toen de aanslag net gebeurd was, de politie de man nog in de boeien aan het slaan was en nog geen persconferentie was er één of ander B nieuwsblogje op Twitter die het volgende riep:quote:Op dinsdag 13 juni 2023 21:11 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De bron is onbetrouwbaar, "JihadWatch" die zich baseert op "Resistance Républicaine", dus ik ga dit niet zo maar aannemen terwijl de dader op video te zien is en tijdens zijn aanval "in the name of Jesus" roept.
Hij is sowieso geen moslim, als het waar is dat ie zichzelf als christen voordoet om asiel te krijgen in Zweden, zo iemand heeft geen eer en is sowieso buiten de islam getreden, maar dit is meer een theologische discussie.
Islam kent oorlogsregels en het is absoluut verboden om gericht peuters te doden. Het verbaast me dan ook niet om te vernemen dat een peuterdoder lid was van Assad's moordzuchtige milities.
[..]
https://www.mirror.co.uk/(...)tabbed-kids-30220376
Dan kan je er wel van uitgaan dat er slecht wordt gecontroleerd.quote:Op woensdag 14 juni 2023 13:28 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Ze zitten in heel Europa, handlangers van Assad, ze houden hun verleden geheim, maar velen van hen zijn inmiddels ontmaskerd. Ze krijgen geen asiel maar ze worden ook niet teruggestuurd, dus worden ze losgelaten in de samenleving met alle negatieve gevolgen van dien. Verkeerde tijd, verkeerde plaats en je komt misschien zo'n mafketel tegen.
Er is wel te horen dat die man "in the name of Jesus Christ" roept.quote:Op woensdag 14 juni 2023 13:35 schreef Tekaschi het volgende:
Op de beelden is niets te horen of te zien van hetgeen wat een Twitter media blogje geroepen heeft, maar toch heeft veel media het overgenomen.
Christendom zegt, gij zult niet doden, ik hecht daar dan meer waarde aan eerlijk gezegd.quote:Op woensdag 14 juni 2023 13:17 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Het is een religie die claimt met alle facetten van het leven rekening te houden, van micro tot macro-niveau, voor een individuele gelovige of het runnen van een staat en bij een staat hoort een ministerie van defensie.
Vergelijk het met:
De Geneefse Conventies is de verzamelnaam voor de verdragen die van 1864 tot 1949 zijn geformuleerd in Genève en die, als onderdeel van het internationaal humanitair recht, de rechtsregels bepalen ten tijde van een gewapend conflict.
En bedenk je dat de islam met vergelijkbare regels kwam in de 7de (!) eeuw.
[ afbeelding ]
De autoriteiten zijn nalatig en komen niet met een oplossing voor de mensen die tussen wal en schip vallen. Het makkelijkste is om de mensen die geen asiel krijgen en niet teruggestuurd kunnen worden los te laten en hopen dat ze zich niet misdragen.quote:Op woensdag 14 juni 2023 13:39 schreef Jacy-Jacy het volgende:
Dan kan je er wel van uitgaan dat er slecht wordt gecontroleerd.
Mwah, het is meer gij zult niet moorden, doden hebben ze volop gedaan met een grotere bodycount dan de islam.quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:07 schreef Culkin het volgende:
Christendom zegt, gij zult niet doden, ik hecht daar dan meer waarde aan eerlijk gezegd.
Ik denk niet dat voor God dit semantisch verschil iets gaat uitmaken.quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:11 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Mwah, het is meer gij zult niet moorden, doden hebben ze volop gedaan met een grotere bodycount dan de islam.
God heeft hele volkeren uitgeroeid, zelfs de hele wereld verdronken.quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:14 schreef Culkin het volgende:
Ik denk niet dat voor God dit semantisch verschil iets gaat uitmaken.
God of de mens in de naam van God? Of natuurrampen ofzo?quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:16 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
God heeft hele volkeren uitgeroeid, zelfs de hele wereld verdronken.
Beide.quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:17 schreef Culkin het volgende:
God of de mens in de naam van God? Of natuurrampen ofzo?
Ja, andere tijden.quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:19 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Beide.
Een voorbeeldvers uit de Bijbel:
Now go and strike Amalek and devote to destruction all that they have. Do not spare them, but kill both man and woman, child and infant, ox and sheep, camel and donkey.’” (1 Sam 15:1‑3)
De dader van dit topic die 'in the name of Jesus Christ' roept.quote:
Tenslotte gaat godsdienst om jouw relatie tot God en niet tot jouw relatie met de wereld.quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:38 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
De dader van dit topic die 'in the name of Jesus Christ' roept.
De natives die in Noord- en Zuid-Amerika, Australië, Nieuw-Zeeland, Zuid-Afrika zijn 'uitgeroeid'.
Kolonialisme.
Een paar dagen geleden zag ik deze voorbij komen:
George W. Bush die als born again Christian zegt na een opdracht van God Irak binnen te zijn gevallen.
Tony Blair, handlanger van Bush, die zich bekeert tot het katholicisme.
Het gebeurt tot op de dag van vandaag. Ondanks dat een van de 10 geboden "gij zult niet moorden" is.
De Koran bevat ook dit vers: "whoever kills a soul unless for a soul or for corruption [done] in the land - it is as if he had slain mankind entirely. And whoever saves one - it is as if he had saved mankind entirely".
Verschillende groepen mensen met verschillende interpretaties.
Fijn dat jij het anders ziet, maar andere christenen gaan door met moorden. Net zoals er bij moslims verschillende groepen en interpretaties bestaan.
Misschien moeten we miljarden moslims en christenen niet gaan generaliseren.
Heb je het filmpje dan voor me zodat ik het zelf kan horen?quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:07 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Er is wel te horen dat die man "in the name of Jesus Christ" roept.
Ja, het filmpje is meerdere malen in dit topic gepost maar wordt telkens gecensureerd op Twitter, hier kun je het nog horenquote:Op woensdag 14 juni 2023 15:00 schreef Tekaschi het volgende:
Heb je het filmpje dan voor me zodat ik het zelf kan horen?
Nou dan gaan we het wel horen na het politieonderzoek hoop ik.quote:Op woensdag 14 juni 2023 15:07 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Ja, het filmpje is meerdere malen in dit topic gepost maar wordt telkens gecensureerd op Twitter, hier kun je het nog horen
[ twitter ]
Ik zou het niet weten, mijn hele familie bestaat uit ongelovigen.quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:11 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Mwah, het is meer gij zult niet moorden, doden hebben ze volop gedaan met een grotere bodycount dan de islam.
Het Nederlandse strafrecht maakt hierin onderscheid, omdat de wetgever het welbewust en weloverwogen handelen ernstiger vinden. Zo is het erger als u maanden lang een moord plant, dan wanneer u in een woedeaanval iemand per ongeluk doodslaat (doodslag). Om deze reden staat er op moord dan ook een hogere straf dan op doodslag.quote:Op woensdag 14 juni 2023 16:38 schreef Jacy-Jacy het volgende:
Ik zie nog niet eens het verschil tussen moorden en doden.
Je kent toch wel het verhaal over de ark van Noach?quote:Op woensdag 14 juni 2023 14:17 schreef Culkin het volgende:
[..]
God of de mens in de naam van God? Of natuurrampen ofzo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |