SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bronquote:In de laatste acht weken was daarmee de kans om als volledig gevaccineerd persoon met het coronavirus in het ziekenhuis te worden opgenomen 12,5 keer lager dan voor een niet-gevaccineerde. Voor opname op de IC was die kans als volledig gevaccineerde 25 keer zo klein.
(Bron)[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
die waren er dan toch eerder gekomenquote:Op dinsdag 14 december 2021 09:41 schreef galantis het volgende:
[..]
Dat weet je niet. Een echte ziekenhuisgolf was het nog niet. De R was met name hoog onder jongeren.
Een zeker aantal opnames gaat hoe dan ook komen dus waarom zou je ze opsparen voor de winter?![]()
Zitten we komende zomer weer in lockdown? Zeg het maar.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja daar kan je over discussiëren maar als je uitgaat van 18 maanden zoals het vroeger was dan komen die dienstplichtigen niet veel verder dan bloedruk opmeten en af toe de gang dweilen in het ziekenhuisMaar het klinkt zo lekker DAADKRACHTIG!quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja daar kan je over discussiëren maar als je uitgaat van 18 maanden zoals het vroeger was dan komen die dienstplichtigen niet veel verder dan bloedruk opmeten en af toe de gang dweilen in het ziekenhuis![]()
Zaten jullie afgelopen zomer in lockdown?quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zitten we komende zomer weer in lockdown? Zeg het maar.![]()
Er is een andere visie waarin mensen denken dat Omikron de weg uit de pandemie is. Laat iedereen maar besmet worden, het is een "milde" ziekte.quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:36 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben de weg een beetje kwijt met betrekking tot Omikron, wordt er nu niet weer heel veel paniek gezaaid dat dit een golf des doods gaat worden, terwijl we het simpelweg niet weten...
Ik betwijfel dat het voor iedereen geschikt is, met comorbiditeiten en/of ouderdom kan Omikron nog altijd te fors uitvallen met fatale afloop.
En zelfs als iedereen besmet is, er zijn tig gevallen van herbesmetting, Omikron lijkt dan ook niet de ultieme stop dat alles tegenhoudt, je krijgt er mss een immuunboost bij maar wie weet welke die waard is in de toekomst?![]()
Basically krijgt iedereen gewoon dus ieder jaar een nieuwe Corona variant voor Kerstmis.
Of zoals Oprah zou roepen:
YOU get the new variant! YOU get the new variant! YOU get the new variant! YOU get the new variant!![]()
![]()
All I want for Christmas is Corooooooooonaaa.quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:47 schreef dick_laurent het volgende:
Basically krijgt iedereen gewoon dus ieder jaar een nieuwe Corona variant voor Kerstmis.
Of zoals Oprah zou roepen:
YOU get the new variant! YOU get the new variant! YOU get the new variant! YOU get the new variant!
ofzo.![]()
Nee, maar nu is er OMIKRONquote:Op dinsdag 14 december 2021 09:45 schreef dycto het volgende:
[..]
Zaten jullie afgelopen zomer in lockdown?[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Die is voor de zomer allang vervangen door een andere variantquote:Op dinsdag 14 december 2021 09:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nee, maar nu is er OMIKRON![]()
![]()
En snel heel snel verspreidt. Verdubbelt bijna iedere dag.quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:45 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Wel duidelijk dat Omicron overal dominant aan het worden is.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Tegen kerst al rond de 100% wss. In vele regio's zal Omikron in januari dominant zijn.quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:50 schreef miss_sly het volgende:
En snel heel snel verspreidt. Verdubbelt bijna iedere dag.![]()
Benieuwd of Omicron dan de genadeslag gaat zijn voor het ongevaccineerde zuidoosten van Europa, waar men inmiddels de beruchte najaarsgolf achter de rug heeft en de hedendaags kerstmarkten welig tieren en de glazen in cafe's en restaurants veelvuldig klinken.![]()
RIP @Dvenquote:Op dinsdag 14 december 2021 09:54 schreef dycto het volgende:
Benieuwd of Omicron dan de genadeslag gaat zijn voor het ongevaccineerde zuidoosten van Europa, waar men inmiddels de beruchte najaarsgolf achter de rug heeft en de hedendaags kerstmarkten welig tieren en de glazen in cafe's en restaurants veelvuldig klinken.![]()
Toch neig ik nog wel naar de optimistische kant als je kijkt hoe het in Zuid Afrika en ook Denemarken gaat in de zin dat het mild is.quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:45 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Wel duidelijk dat Omicron overal dominant aan het worden is.
Enige waar ik bang voor ben is dat de zorg alsnog overspoeld.
Het schijnt wel dat de ligtijd korter is dus hoop dat dat enigszins helpt.
Ben ook echt benieuwd hoe goed de bescherming is bij gevaccineerd, ongevaccineerd, ge(her)infecteerd en geboosterd.![]()
Hmmm mijn ouders zijn weer lekker bezig, ik doe altijd een sneltest als ik bij ze op bezoek ga maar nu is griep het nieuwe ding. Nu ben ik gevaarlijk omdat ik potentieel griep bij me draag en geen symptomen vertoon. Maar een griepprik halen, ho maar! Dat is niet nodig, 'want ik val niet in die doelgroep', maar alsnog ben ik een gevaar omdat ik potentieel griep bij me kan dragen? Ja dan ben je altijd een gevaar... Af en toe word ik zo moe van de onlogica van oudere mensen...Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!![]()
Van wat nu een beetje naar buiten komt is boosteren absoluut een must om die potentiële golf opnames enigszins in te dammen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:01 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ben ook echt benieuwd hoe goed de bescherming is bij gevaccineerd, ongevaccineerd, ge(her)infecteerd en geboosterd.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ja maar helpt het vaccin tegen omicron (zwaar ziekteverloop).quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:05 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Van wat nu een beetje naar buiten komt is boosteren absoluut een must om die potentiële golf opnames enigszins in te dammen.
Ik hoorde een hoop 50+ al twijfelen om te boosteren want "het werkt niet tegen de nieuwe variant".
Als dat wel zo is hoop ik dat het goed gecommuniceerd wordt met oog op de golf die eraab komt.![]()
Doen we verder niks mee.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:09 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Al besproken?
https://www.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20211213_67611496
[ afbeelding ]![]()
Oh en al die mensen die nu weer gaan roepen op een avondklok... 'want het was zo lekker rustig', wat een narigheid. Ik hoop toch echt niet dat als teveel mensen daar weer om gaan roepen, de politiek daarop ingaat en zegt 'ja vanwege Omikron'...Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!![]()
Niet zo gek bij een pandemie waarbij de wereld op zijn kop staat lijkt me.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:09 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Al besproken?
https://www.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20211213_67611496
[ afbeelding ]
Zonder effectgrootte zegt het me niet zoveel eigenlijk.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Wel jammer dat er weinig bekend is hoe virulent deze variant is. Heb alleen nog maar gegevens uit Zuid-Afrika gezien tot nu toe.quote:Op dinsdag 14 december 2021 09:45 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Wel duidelijk dat Omicron overal dominant aan het worden is.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:09 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Al besproken?
https://www.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20211213_67611496
[ afbeelding ]Ook Fokkers hebben deelgenomen.quote:Zes procent ervoer de crisis juist als positief.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Krijgen we van Hugo nog een laatste trap na dmv scholensluiting voordat hij via de achteruitgang uit de politiek verdwijnt?![]()
Dit is wel bemoedigend. Ik bereken hier de CFR door te kijken wat het aantal doden vandaag is tov het aantal besmettingen 18 dagen geleden, met een rolling average van het totaal over 7 dagen.
De CFR is dus heel hard gekelderd in Zuid Afrika. Nu is dit wel een beetje vertekend, registraties zijn nog niet compleet, veel mensen overlijden pas meer dan 18 dagen na het vaststellen van de besmetting, en het is nog steeds hoger dan in NL en UK, het was heel hoog net voordat Omikron er begon, de Beta golf veroorzaakte ook een flinke daling van de CFR (Delta niet zoveel), veel mensen hebben (zonder dat ze het weten) in ZA al immuniteit door een eerdere besmetting (vaak niet gediagnositiceerd met een test). Maar is hopelijk wel een goede indicatie dat het milder is.![]()
![]()
Mja, ik weet niet hoor. Om nou aan een puber van 16 te vragen of hij nu meer stress heeft dan toen ie 14 was... Hoe vergelijk je dat uberhaupt? Ik heb bij dit soort dingen altijd wel het gevoel dat het lekker sociaal wenselijk wordt ingevuld.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:09 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Al besproken?
https://www.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20211213_67611496
[ afbeelding ]![]()
Op het ritme van de nachtquote:Op dinsdag 14 december 2021 09:49 schreef chratnox het volgende:
[..]
All I want for Christmas is Corooooooooonaaa.
ofzo.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Hou oud zijn je ouders? Mijn moeder is 67 en houdt zich helemaal niet bezig met corona, de afstand tot haar kleinzoon of het niet oppassen als de scholen dichtgaan. En als zij zich geen zorgen maakt dan ga ik ook niet zelftesten, of mijn zoontje bewust bij haar weghalen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:05 schreef popje het volgende:
Hmmm mijn ouders zijn weer lekker bezig, ik doe altijd een sneltest als ik bij ze op bezoek ga maar nu is griep het nieuwe ding. Nu ben ik gevaarlijk omdat ik potentieel griep bij me draag en geen symptomen vertoon. Maar een griepprik halen, ho maar! Dat is niet nodig, 'want ik val niet in die doelgroep', maar alsnog ben ik een gevaar omdat ik potentieel griep bij me kan dragen? Ja dan ben je altijd een gevaar... Af en toe word ik zo moe van de onlogica van oudere mensen...![]()
Nouja, voor je moeder haar eigen bestwil kan je bij zo'n oud ding misschien toch best zelf wel even testen, niet dat het nu zo heel veel moeite is maar goed, jouw moeder, niet die van mij.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:25 schreef Questular het volgende:
[..]
Hou oud zijn je ouders? Mijn moeder is 67 en houdt zich helemaal niet bezig met corona, de afstand tot haar kleinzoon of het niet oppassen als de scholen dichtgaan. En als zij zich geen zorgen maakt dan ga ik ook niet zelftesten, of mijn zoontje bewust bij haar weghalen.![]()
Ik ken werkelijk niemand die die zelftesten gebruikt om ergens even op bezoek te gaan. We slaan aardig door.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:27 schreef dycto het volgende:
[..]
Nouja, voor je moeder haar eigen bestwil kan je bij zo'n oud ding misschien toch best zelf wel even testen, niet dat het nu zo heel veel moeite is maar goed, jouw moeder, niet die van mij.
En mijn moeder is topfit, heeft geen onderliggend lijden en is niet obese as fuck + gevaccineerd. Het is wel goed zo.![]()
Het is mij wel duidelijk geworden hoe angstig het meerendeel van bevolking is en hoe ver ze toestaan dat wordt ingegrepen om die angst te adresseren. Nu kan ik daar wel de hele dag boos om zijn of zelf bang worden voor de volgende serie repressieve maatregelen, maar daar wordt het ook niet beter van. Ik laat het maar langs me heen gaan. Leef zoals voor corona, behalve natuurlijk de onvermijdbare beperkingen op openbare plaatsen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:14 schreef popje het volgende:
Oh en al die mensen die nu weer gaan roepen op een avondklok... 'want het was zo lekker rustig', wat een narigheid. Ik hoop toch echt niet dat als teveel mensen daar weer om gaan roepen, de politiek daarop ingaat en zegt 'ja vanwege Omikron'...Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Mja, idem. Ik kan me nog voorstellen dat je het doet als je bij een heel erg kwetsbaar persoon langs zou gaan, maar verder? In werkelijkheid ken ik helemaal niemand die braaf voor elke keer visite zo'n test gaat doen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:28 schreef Questular het volgende:
[..]
Ik ken werkelijk niemand die die zelftesten gebruikt om ergens even op bezoek te gaan. We slaan aardig door.
En mijn moeder is topfit, heeft geen onderliggend lijden en is niet obese as fuck + gevaccineerd. Het is wel goed zo.![]()
Reizigers naar Brazilië alleen nog welkom met vaccinatiebewijs
Reizigers naar Brazilië komen het land vanaf vandaag alleen nog binnen als ze zijn ingeënt tegen corona. Een rechter van het Hooggerechtshof heeft dit weekend bepaald dat een vaccinatiebewijs verplicht wordt, om verspreiding van de omikronvariant tegen te gaan. De andere rechters van het Hooggerechtshof moeten de uitspraak nog wel bevestigen, maar volgens de Braziliaanse gezondheidsdienst gaat de maatregel vandaag al wel in.
President Bolsonaro is juist fervent tegenstander van een vaccinatiebewijs, dat volgens hem de vrijheid inperkt. Minister Queiroga van Volksgezondheid had daarom vorige week besloten dat ongevaccineerde reizigers vijf dagen in quarantaine moeten.![]()
Kan daarbij in ZA niet meespelen dat het zomer is? Het is wachten op cijfers hier voordat ik durf te juichen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:20 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Dit is wel bemoedigend. Ik bereken hier de CFR door te kijken wat het aantal doden vandaag is tov het aantal besmettingen 18 dagen geleden, met een rolling average van het totaal over 7 dagen.
De CFR is dus heel hard gekelderd in Zuid Afrika. Nu is dit wel een beetje vertekend, registraties zijn nog niet compleet, veel mensen overlijden pas meer dan 18 dagen na het vaststellen van de besmetting, en het is nog steeds hoger dan in NL en UK, het was heel hoog net voordat Omikron er begon, de Beta golf veroorzaakte ook een flinke daling van de CFR (Delta niet zoveel), veel mensen hebben (zonder dat ze het weten) in ZA al immuniteit door een eerdere besmetting (vaak niet gediagnositiceerd met een test). Maar is hopelijk wel een goede indicatie dat het milder is.
[ afbeelding ]![]()
Denk dat wanneer je daaraan begint je net zo goed gewoon kunt ophouden met levenquote:Op dinsdag 14 december 2021 10:27 schreef dycto het volgende:
[..]
Nouja, voor je moeder haar eigen bestwil kan je bij zo'n oud ding misschien toch best zelf wel even testen, niet dat het nu zo heel veel moeite is maar goed, jouw moeder, niet die van mij.![]()
Maar goed, dat is mijn mening.
Ouders die doodsbang zijn voor hun eigen kinderen (lol).´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Door om de zoveel tijd eens een testje te doen voor je ergens naartoe gaat? Ja. Tsjemig zeg. Nou. Einde van de wereld.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:36 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Denk dat wanneer je daaraan begint je net zo goed gewoon kunt ophouden met leven![]()
Maar goed, dat is mijn mening.
Ouders die doodsbang zijn voor hun eigen kinderen (lol).![]()
Mensen die dat willen moeten het lekker doen en mensen die het niet willen moeten het lekker laten.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:37 schreef dycto het volgende:
[..]
Door om de zoveel tijd eens een testje te doen voor je ergens naartoe gaat? Ja. Tsjemig zeg. Nou. Einde van de wereld.![]()
Ik ken ook niemand die dat doet, maar ze zijn er vast wel. Ik zou het alleen doen als degene die ik bezoek daar zelf een grote behoefte aan heeft.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:33 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Mja, idem. Ik kan me nog voorstellen dat je het doet als je bij een heel erg kwetsbaar persoon langs zou gaan, maar verder? In werkelijkheid ken ik helemaal niemand die braaf voor elke keer visite zo'n test gaat doen.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Sterk verhaal. Je hebt me weten te overtuigen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:37 schreef dycto het volgende:
[..]
Door om de zoveel tijd eens een testje te doen voor je ergens naartoe gaat? Ja. Tsjemig zeg. Nou. Einde van de wereld.
Ga nu snel even naar de winkel om 100 zelftesten te halen.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ik stel dan ook niet dat men verplicht moet zijn. Maar wanneer je eigen moeder inmiddels tegen de 70 jaar is dan maar niet de moeite nemen om even een stokje door je neus te halen, tsja.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:38 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Mensen die dat willen moeten het lekker doen en mensen die het niet willen moeten het lekker laten.
Het zal niet de eerste zijn die daar een paar weken later énorm veel spijt van heeft. Maar zoals gezegd, zijn moeder, niet die van mij, dus zijn probleem.![]()
Het is geen toeval inderdaad. Hij heeft ongetwijfeld alles en iedereen onder druk gezet om dit voor elkaar te krijgen.(per se uitnodigen ook al moeten ze nog weken wachten) Het gaat hem alleen om de beeldvorming. Die man deugt echt niet.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mooie timing, kan-ie vanavond tijdens de persco de mooie sier mee maken.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 14-12-2021 10:41:51 ]![]()
Nou lopen ze in met de booster, is het nog niet goedquote:Op dinsdag 14 december 2021 10:41 schreef Confetti het volgende:
[..]
Het is geen toeval inderdaad. Hij heeft ongetwijfeld alles en iedereen onder druk gezet om dit voor elkaar te krijgen.(per se uitnodigen ook al moeten ze nog weken wachten) Het gaat hem alleen om de beeldvorming. Die man deugt echt niet.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Het volgt gewoon een patroon. Niet alles is een complot... Eigenlijk is vrij weinig een complot zelfs..quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:41 schreef Confetti het volgende:
[..]
Het is geen toeval inderdaad. Hij heeft ongetwijfeld alles en iedereen onder druk gezet om dit voor elkaar te krijgen.(per se uitnodigen ook al moeten ze nog weken wachten) Het gaat hem alleen om de beeldvorming. Die man deugt echt niet.![]()
Ik ken niemand die dat niet doet. In mijn bubble krijgt vrijwel iedereen gratis tests en worden die regelmatig gebruikt. Ze doen dat niet bibberend van angst maar berekenend. Er wordt weer flink overdreven hier.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:28 schreef Questular het volgende:
[..]
Ik ken werkelijk niemand die die zelftesten gebruikt om ergens even op bezoek te gaan. We slaan aardig door.
En mijn moeder is topfit, heeft geen onderliggend lijden en is niet obese as fuck + gevaccineerd. Het is wel goed zo.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Ik snap 't niet helemaal. Die groep 1960 tot 1965 heeft toch AstraZeneca en heeft toch veel minder dan 6 maanden geleden de laatste vaccinatie gekregen?quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Goeie timing, kan-ie vanavond tijdens de persco mooie sier mee maken.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-12-2021 10:45:03 ]![]()
AZ toch?quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:44 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik snap 't niet helemaal. Die groep 1960 tot 1965 heeft toch Janssen en heeft toch veel minder dan 6 maanden geleden de laatste vaccinatie gekregen?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Nu doen ze er stoer over... maar over een half jaar ben je al niks meer met "maar" drie prikken.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:45 schreef WheeledWarrior het volgende:
Mijn ma is dubbel gevaccineerd en binnenkort triple, wat wil je nog meer?Ja zo'n beetje net zo zinloos als verfrommelde wegwerp mondkapjes dragen in supermarkten.... of mensen te verbieden om te sporten na 17:00 maar wel laten sporten voor 17:00....quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:39 schreef dick_laurent het volgende:
Maareh... Was het niet algemeen bekend dat een zelftest doen zonder klachten vrijwel zinloos is?Facts don't care about your feelings![]()
Zeker komt die mijlpaal goed uit, maar of Hugo er nu sier mee gaat maken of niet, het is tenminste geregeld voor die mensen. Daar ik had een paar weken terug toch minder vertrouwen in. Fijn voor de mensen die dit nodig hebben.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Goeie timing, kan-ie vanavond tijdens de persco mooie sier mee maken.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Complot zou ik het ook niet noemen maar dat zijn politieke adviseurs op het ministerie ongetwijfeld ten koste van alles wilden dat hij vanavond kon zeggen dat iedereen boven de 60 was uitgenodigd. Dat is echt geen toeval dat het net vandaag lukt.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het volgt gewoon een patroon. Niet alles is een complot... Eigenlijk is vrij weinig een complot zelfs..
Hij zal het niet hebben over het percentage 60 plus dat is geprikt. Hij zal met de uitnodigingen pronken. Daar is het hem om te doen.![]()
Weet iemand eigenlijk wat het advies is voor mensen die vervelende bijwerkingen hebben ervaren van een vaccinatie? Hebben die een hogere kans op soortgelijke bijwerkingen bij een tweede of derde vaccinatie? Dat lijkt me best zwaar wegen bij de keuze voor wel/geen boosterprik.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Hangt een beetje van de regio af volgens mij. In het zuiden hebben ze 'm eerder gekregen dan in het noorden. Maar inderdad, mijn ouders vallen in die groep en zij zijn pas in januari op het punt dat de 2e prik meer dan 6 maanden oud is.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:44 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik snap 't niet helemaal. Die groep 1960 tot 1965 heeft toch AstraZeneca en heeft toch veel minder dan 6 maanden geleden de laatste vaccinatie gekregen?![]()
Geen idee, ik loop om de paar dagen een keertje binnen voor een RAT. Van de 10.000 mensen zonder klachten mensen krijgt ongeveer 0,2% een valsnegatief resultataat. Dat zal bij zelftesten inderdaad hoger zijn, maar goed, waarom dan ook een zelftest doen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:39 schreef dick_laurent het volgende:
Maareh... Was het niet algemeen bekend dat een zelftest doen zonder klachten vrijwel zinloos is?![]()
Dat is ook zo inderdaad.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:46 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Zeker komt die mijlpaal goed uit, maar of Hugo er nu sier mee gaat maken of niet, het is tenminste geregeld voor die mensen. Daar ik had een paar weken terug toch minder vertrouwen in. Fijn voor de mensen die dit nodig hebben.![]()
Eerder prikken schijnt ook zinloos te zijn.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:47 schreef Tijn het volgende:
[..]
Hangt een beetje van de regio af volgens mij. In het zuiden hebben ze 'm eerder gekregen dan in het noorden. Maar inderdad, mijn ouders vallen in die groep en zij zijn pas in januari op het punt dat de 2e prik meer dan 6 maanden oud is.Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Nee dat is informatie die niet relevant is. Uitzonderlijke bijwerkingen en symptomen van corona wel, dat wordt in het nieuws breed uitgemeten en krijgt iedereen te horen. Terwijl ik van meerdere mensen nu heb gehoord dat ze blind zijn geworden aan één oog door vaccinatie, of heel ziek worden, lees je er helemaal niets over.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:46 schreef Claudia_x het volgende:
Weet iemand eigenlijk wat het advies is voor mensen die vervelende bijwerkingen hebben ervaren van een vaccinatie? Hebben die een hogere kans op soortgelijke bijwerkingen bij een tweede of derde vaccinatie? Dat lijkt me best zwaar wegen bij de keuze voor wel/geen boosterprik.Facts don't care about your feelings![]()
Mijn broertje heeft een slechte reactie op de eerste gehad, moest bij de tweede in bijzijn van de arts. Die werd wel goed geholpen daar, kreeg veel opvolging, extra tijd, werd extra in de gaten gehouden e.d.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:46 schreef Claudia_x het volgende:
Weet iemand eigenlijk wat het advies is voor mensen die vervelende bijwerkingen hebben ervaren van een vaccinatie? Hebben die een hogere kans op soortgelijke bijwerkingen bij een tweede of derde vaccinatie? Dat lijkt me best zwaar wegen bij de keuze voor wel/geen boosterprik.![]()
Ze moeten daar gewoon van afstappen en dit verkorten naar bijvoorbeeld 3 maanden.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:47 schreef Tijn het volgende:
[..]
Hangt een beetje van de regio af volgens mij. In het zuiden hebben ze 'm eerder gekregen dan in het noorden. Maar inderdad, mijn ouders vallen in die groep en zij zijn pas in januari op het punt dat de 2e prik meer dan 6 maanden oud is.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:48 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Nee dat is informatie die niet relevant is. Uitzonderlijke bijwerkingen en symptomen van corona wel, dat wordt in het nieuws breed uitgemeten en krijgt iedereen te horen. Terwijl ik van meerdere mensen nu heb gehoord dat ze blind zijn geworden aan één oog door vaccinatie lees je er helemaal niets over.![]()
![]()
![]()
Zou het wat uitmaken?quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:46 schreef Confetti het volgende:
[..]
Complot zou ik het ook niet noemen maar dat zijn politieke adviseurs op het ministerie ongetwijfeld ten koste van alles wilden dat hij vanavond kon zeggen dat iedereen boven de 60 was uitgenodigd. Dat is echt geen toeval dat het net vandaag lukt.
Hij zal het niet hebben over het percentage 60 plus dat is geprikt. Hij zal met de uitnodigingen pronken. Daar is het hem om te doen.
Wellicht is dat goed om na te gaan. Waarom maakt men zich hier zo druk om? Het is toch fijn dat die groepen een prik kunnen halen![]()
Gelukkig slaan zelftesten feilloos positief uit in de presymptomatische fase. Ja niet dus. Schijnveiligheid.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:40 schreef dycto het volgende:
[..]
Ik stel dan ook niet dat men verplicht moet zijn. Maar wanneer je eigen moeder inmiddels tegen de 70 jaar is dan maar niet de moeite nemen om even een stokje door je neus te halen, tsja.
Het zal niet de eerste zijn die daar een paar weken later énorm veel spijt van heeft. Maar zoals gezegd, zijn moeder, niet die van mij, dus zijn probleem.I'll give you something to do![]()
Beetje afhankelijk van het vaccin. Bij sommigen zijn er meer klachten (moderna), bij sommigen blijft het gelijk (Pfizer) bij anderen minder (AZ)quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:46 schreef Claudia_x het volgende:
Weet iemand eigenlijk wat het advies is voor mensen die vervelende bijwerkingen hebben ervaren van een vaccinatie? Hebben die een hogere kans op soortgelijke bijwerkingen bij een tweede of derde vaccinatie? Dat lijkt me best zwaar wegen bij de keuze voor wel/geen boosterprik.![]()
Meerdere mensen nog wel...quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:48 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Nee dat is informatie die niet relevant is. Uitzonderlijke bijwerkingen en symptomen van corona wel, dat wordt in het nieuws breed uitgemeten en krijgt iedereen te horen. Terwijl ik van meerdere mensen nu heb gehoord dat ze blind zijn geworden aan één oog door vaccinatie, of heel ziek worden, lees je er helemaal niets over.![]()
Meerdere mensen zelfs nog. Ik ken helemaal niemand die zulke ernstige bijwerkingen hebben gehad.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:48 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Nee dat is informatie die niet relevant is. Uitzonderlijke bijwerkingen en symptomen van corona wel, dat wordt in het nieuws breed uitgemeten en krijgt iedereen te horen. Terwijl ik van meerdere mensen nu heb gehoord dat ze blind zijn geworden aan één oog door vaccinatie, of heel ziek worden, lees je er helemaal niets over.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Nee, mensen van 60-65 jaar oud hebben AZ en die hadden het juist vroeg in het jaar, al in februari/maart. Maar dat ging overigens per regio, hier waren ze toen als eerstequote:Op dinsdag 14 december 2021 10:44 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik snap 't niet helemaal. Die groep 1960 tot 1965 heeft toch AstraZeneca en heeft toch veel minder dan 6 maanden geleden de laatste vaccinatie gekregen?![]()
Ik heb gelijk even snel omstebeurt m'n ogen dichtgedaan, maar gelukkig is m'n zicht nog prima in orde.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:48 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Terwijl ik van meerdere mensen nu heb gehoord dat ze blind zijn geworden aan één oog door vaccinatie, of heel ziek worden, lees je er helemaal niets over.![]()
Moeten de 60+ers die de afgelopen 6 maanden besmet zijn ook een booster nemen of kan je dan beter 6-12 maanden wachten.![]()
Maar daar zit wel 3 maanden tussen in plaats van 1 maand/6 weken.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:51 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee, mensen van 60-65 jaar oud hebben AZ en die hadden het juist vroeg in het jaar, al in februari/maart. Maar dat ging overigens per regio, hier waren ze toen als eerste![]()
Dat is het hele test circus sowieso.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:50 schreef galantis het volgende:
[..]
Gelukkig slaan zelftesten feilloos positief uit in de presymptomatische fase. Ja niet dus. Schijnveiligheid.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Je mag sowieso geen vaccinatie als je binnen de laatste zes maanden besmet bent geraakt.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:51 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Moeten de 60+ers die de afgelopen 6 maanden besmet zijn ook een booster nemen of kan je dan beter 6-12 maanden wachten.![]()
Ja, maar dat was toch de eerste? Tussen de eerste en tweede zat een veel langere tijd als ik me goed herinner. Wat @Tijn ook zei net.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:51 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee, mensen van 60-65 jaar oud hebben AZ en die hadden het juist vroeg in het jaar, al in februari/maart. Maar dat ging overigens per regio, hier waren ze toen als eerste![]()
Momenteel krijg je geen booster als je <6 maanden positief getest bent.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:51 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Moeten de 60+ers die de afgelopen 6 maanden besmet zijn ook een booster nemen of kan je dan beter 6-12 maanden wachten.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Nee. 6 weken.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:52 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar daar zit wel 3 maanden tussen in plaats van 1 maand/6 weken.![]()
Maar dat deden we wel met de eerste prik toch?quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:53 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je mag sowieso geen vaccinatie als je binnen de laatste zes maanden besmet bent geraakt.![]()
Bij Pfizer en Moderna zat er 4 tot 6 weken tussen de inentingen. Bij AstraZeneca drie maanden. M'n ouders hebben hun eerste prik in april gekregen en de tweede in juli.quote:![]()
Dat kan, er zijn heel veel mitsen en maren (meer mensen met immuniteit in vergelijking met vorige golven, jongere mensen, bias naar mildere cases omdat veel opgenomen worden voor iets anders en in routinetesten positief worden bevonden, etc). Maar het is wel een hele scherpe en grote daling in de CFR, groter dan in eerdere golven.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:35 schreef alpeko het volgende:
[..]
Kan daarbij in ZA niet meespelen dat het zomer is? Het is wachten op cijfers hier voordat ik durf te juichen.
Ik sta ook nog niet te juichen, maar dit is wel bemoedigend.![]()
Tot en met mei zat er 12 weken tussen de eerste en tweede prik, grotendeels vanuit schaarste:quote:In die periode is 't naar voren getrokken, maar iedereen die voor die tijd gevaccineerd is met AZ heeft die 12 weken gehad.quote:Vanwege de grote schaarste aan vaccins is begin dit jaar een interval aangehouden van 12 weken tussen de eerste en tweede prik. Zo konden zo veel mogelijk mensen zo snel mogelijk een eerste prik krijgen. Nu er steeds meer vaccins worden geleverd, kan de tweede vaccinatie sneller worden gezet.![]()
Ik heb niet zozeer een slechte reactie gehad, maar ik heb tinnitus ontwikkeld in de week na mijn eerste vaccinatie. Ik weet niet of er een oorzakelijk verband is, natuurlijk. Ik heb het verband steeds van me afgeschoven, maar recentelijk las ik dat tinnitus een inmiddels erkende bijwerking is van Janssen (bron). Tegelijk lees ik op de website van de Twijfeltelefoon dat er geen verband is.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:48 schreef chratnox het volgende:
[..]
Mijn broertje heeft een slechte reactie op de eerste gehad, moest bij de tweede in bijzijn van de arts. Die werd wel goed geholpen daar, kreeg veel opvolging, extra tijd, werd extra in de gaten gehouden e.d.
Tinnitus is een rotkwaal. Als ik eerlijk ben, heb ik geen zin in een boosterprik als er een kans is dat m'n tinnitus er erger door wordt. Het is alleen zo lastig om er goede informatie over te vinden.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Ah da's waar ja, in het begin duurde het bij AZ langer dan 6 weken inderdaad.
Maar hoe gaan ze nu verder met de mensen onder de 60? Is dat al bekend?![]()
quote:quote:Ja meer·de·re (onbepaald voornaamwoord) 1 meer dan éénquote:Op dinsdag 14 december 2021 10:51 schreef mazaru het volgende:
[..]
Meerdere mensen zelfs nog. Ik ken helemaal niemand die zulke ernstige bijwerkingen hebben gehad.
Beide knapte er een ader of bloedvaatje in het oog ofzo. En zijn geen twee mensen die gerelateerd waren maar hoorde toch dat zelfde verhaal. Lijkt me geen toeval, maar goed, technisch gezien kunnen het de enige 2 gevallen zijn wereldwijd, maar dat weet je dus niet als dat nieuws helemaal niet naar buiten komt. Terwijl als er ergens een 25 jarige dood gaat aan corona staat het in iedere krant.Heb ook van meerdere mensen gehoord dat ze tinnitus hebben gehad na vaccinatie dus nee, ook dat is geen toeval. Gelukkig heb ik dat alquote:Op dinsdag 14 december 2021 10:58 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb niet zozeer een slechte reactie gehad, maar ik heb tinnitus ontwikkeld in de week na mijn eerste vaccinatie. Ik weet niet of er een oorzakelijk verband is, natuurlijk. Ik heb het verband steeds van me afgeschoven, maar recentelijk las ik dat tinnitus een inmiddels erkende bijwerking is van Janssen (bron). Tegelijk lees ik op de website van de Twijfeltelefoon dat er geen verband is.
Tinnitus is een rotkwaal. Als ik eerlijk ben, heb ik geen zin in een boosterprik als er een kans is dat m'n tinnitus er erger door wordt. Het is alleen zo lastig om er goede informatie over te vinden.dus voor mij is dat geen angst om te prikken.
Facts don't care about your feelings![]()
Het is natuurlijk bijzonder toevallig dat jij die twee kent en de rest hier kent niemand met zulke klachten.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:00 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ja meer·de·re (onbepaald voornaamwoord) 1 meer dan één
Beide knapte er een ader of bloedvaatje in het oog ofzo. En zijn geen twee mensen die gerelateerd waren maar hoorde toch dat zelfde verhaal. Lijkt me geen toeval, maar goed, technisch gezien kunnen het de enige 2 gevallen zijn wereldwijd, maar dat weet je dus niet als dat nieuws helemaal niet naar buiten komt. Terwijl als er ergens een 25 jarige dood gaat aan corona staat het in iedere krant.![]()
Mijn broertje heeft na de eerste vaccinatie contact gehad met de huisarts, die heeft geholpen in contact met GGD en heeft uiteindelijk ook een immunoloog van het Erasmus bijgeschakeld. Voor hem was de huisarts het belangrijkst hier, misschien kan die helpen?quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:58 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb niet zozeer een slechte reactie gehad, maar ik heb tinnitus ontwikkeld in de week na mijn eerste vaccinatie. Ik weet niet of er een oorzakelijk verband is, natuurlijk. Ik heb het verband steeds van me afgeschoven, maar recentelijk las ik dat tinnitus een inmiddels erkende bijwerking is van Janssen (bron). Tegelijk lees ik op de website van de Twijfeltelefoon dat er geen verband is.
Tinnitus is een rotkwaal. Als ik eerlijk ben, heb ik geen zin in een boosterprik als er een kans is dat m'n tinnitus er erger door wordt. Het is alleen zo lastig om er goede informatie over te vinden.![]()
Hebben ze melding gedaan bij Lareb?quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:00 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ja meer·de·re (onbepaald voornaamwoord) 1 meer dan één
Beide knapte er een ader of bloedvaatje in het oog ofzo. En zijn geen twee mensen die gerelateerd waren maar hoorde toch dat zelfde verhaal. Lijkt me geen toeval, maar goed, technisch gezien kunnen het de enige 2 gevallen zijn wereldwijd, maar dat weet je dus niet als dat nieuws helemaal niet naar buiten komt. Terwijl als er ergens een 25 jarige dood gaat aan corona staat het in iedere krant.
[..]
Heb ook van meerdere mensen gehoord dat ze tinnitus hebben gehad na vaccinatie dus nee, ook dat is geen toeval. Gelukkig heb ik dat aldus voor mij is dat geen angst om te prikken.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Knapte een ader?quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:00 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ja meer·de·re (onbepaald voornaamwoord) 1 meer dan één
Beide knapte er een ader of bloedvaatje in het oog ofzo. En zijn geen twee mensen die gerelateerd waren maar hoorde toch dat zelfde verhaal. Lijkt me geen toeval, maar goed, technisch gezien kunnen het de enige 2 gevallen zijn wereldwijd, maar dat weet je dus niet als dat nieuws helemaal niet naar buiten komt. Terwijl als er ergens een 25 jarige dood gaat aan corona staat het in iedere krant.
[..]
Heb ook van meerdere mensen gehoord dat ze tinnitus hebben gehad na vaccinatie dus nee, ook dat is geen toeval. Gelukkig heb ik dat aldus voor mij is dat geen angst om te prikken.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Ik ken niemand die dat doet 'in mijn bubbel'. Zelf ook nog nooit een PCR test of zelftest gehad. In het begin 2 sneltesten (kwartier uitslag) gehad omdat ik op mn werk in nauw contact was geweest met mensen met corona. 2 maal negatief en toen besloten om niet meer te testen zonder symptomen (volgens Rutte had dat ook geen nut) dus (nog) niet weer getest.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:44 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik ken niemand die dat niet doet. In mijn bubble krijgt vrijwel iedereen gratis tests en worden die regelmatig gebruikt. Ze doen dat niet bibberend van angst maar berekenend. Er wordt weer flink overdreven hier.To BG or not to BG!![]()
Ik ooook.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:01 schreef Tijn het volgende:
Ik weet trouwens niet of het een bijwerking is of niet, maar ik heb vannacht compleet kut geslapen
Om 02:00 wakker en pas om 05:15 weer ingeslapen. toen om 06:30 wekker en nu knap min.
Sterkte voor ons vandaag!To BG or not to BG!![]()
Ik heb ook nog nooit een zelftest gedaan. Omdat ik die dingen echt onzinnig en onbetrouwbaar vind. Als ik ergens heen ga waar ze vragen of je dat vooraf wil doen (maar 1 keer meegemaakt) zeg ik dat het heel negatief was.![]()
Dat is je geweten dat opspeelt, omdat je een boosterprik ingepikt hebt van een Duitse boomerquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:01 schreef Tijn het volgende:
Ik weet trouwens niet of het een bijwerking is of niet, maar ik heb vannacht compleet kut geslapen
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-12-2021 11:11:13 ]![]()
Gisteren juist extra lekker geslapen andersquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat is je geweten dat opspeelt, omdat je een boosterprik ingepikt hebt van een Duitse boomer![]()
![]()
Ja, het is mij inmiddels ook niet meer duidelijk waarom we een zelftest doen zonder klachten als de betrouwbaarheid niet zo hoog is. Maar ja, da's het advies en het is een kleine moeite. Als er voortschrijdend inzicht is, passen we ons gedrag daar weer op aan. Zo gaat dat in onzekere tijden.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:03 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Ik ken niemand die dat doet 'in mijn bubbel'. Zelf ook nog nooit een PCR test of zelftest gehad. In het begin 2 sneltesten (kwartier uitslag) gehad omdat ik op mn werk in nauw contact was geweest met mensen met corona. 2 maal negatief en toen besloten om niet meer te testen zonder symptomen (volgens Rutte had dat ook geen nut) dus (nog) niet weer getest.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Ik heb me denk ik een stuk of 30 keer getest (ik werk in het onderwijs). 29 Keer negatief, en ja toen ik Corona kreeg positief. Bij mij was dat ieg de reden dat ik me voor het eerst officieel heb laten testen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:05 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik heb ook nog nooit een zelftest gedaan. Omdat ik die dingen echt onzinnig en onbetrouwbaar vind. Als ik ergens heen ga waar ze vragen of je dat vooraf wil doen (maar 1 keer meegemaakt) zeg ik dat het heel negatief was.
Maar knap dat je er zelf geen ervaring mee hebt maar het toch bestempeld als onzinnig en onbetrouwbaar.
Dat is een beetje het probleem met de huidige maatschappij. Iedereen meent het allemaal beter te weten. Daar doe ik zelf ook aan mee hoor dus dat is verder geen verwijt, meer een constatering.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-12-2021 11:14:47 ]![]()
Geweten heeft een incubatietijdquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:11 schreef Tijn het volgende:
[..]
Gisteren juist extra lekker geslapen anders![]()
![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:11 schreef Tijn het volgende:
[..]
Gisteren juist extra lekker geslapen anders
@miss_sly Ligt het nu aan mij of zijn we er allemaal nog. Is het toch weer tegengevallen die 13e van de 12e?![]()
![]()
Ik dacht dat ik een edit had gepost, geen nieuwe post.....
Nvm
[ Bericht 90% gewijzigd door #ANONIEM op 14-12-2021 11:14:29 ]![]()
Ik had 'm gezien inderdaad, hij is wegquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:13 schreef snivoos het volgende:
Ik dacht dat ik een edit had gepost, geen nieuwe post.....
Nvm![]()
![]()
Niet relevant.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:09 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Al besproken?
https://www.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20211213_67611496
[ afbeelding ]Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ik zou het heel kut vinden om zo voorgelogen te worden. Dan heb ik liever dat iemand zegt geen test te willen doen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:05 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik heb ook nog nooit een zelftest gedaan. Omdat ik die dingen echt onzinnig en onbetrouwbaar vind. Als ik ergens heen ga waar ze vragen of je dat vooraf wil doen (maar 1 keer meegemaakt) zeg ik dat het heel negatief was.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Wat is er zo grappig? De dokters probeerden het nog te herstellen maar het lukte niet en nu 95% blind ofzo aan dat oog.quote:Dat zeg je wel, maar die mensen gaan ook lopen zeiken als je geen test wil doen dus daar schiet je ook niets mee op. Als ik familie bezoek die allemaal wat ouder zijn doe ik gewoon ff een testje, maar m'n broertje runt een teststraat dus het gaat allemaal wel wat makkelijker.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:15 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zou het heel kut vinden om zo voorgelogen te worden. Dan heb ik liever dat iemand zegt geen test te willen doen.
Als mensen van 20-40 jaar gaan lopen zeuren over dat ik moet testen kunnen ze oprotten, maar die mensen ken ik ook niet.Facts don't care about your feelings![]()
Ja joh! Niemand zomaar dood neergevallen, geloof ikquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:13 schreef chratnox het volgende:
[..]
@:miss_sly Ligt het nu aan mij of zijn we er allemaal nog. Is het toch weer tegengevallen die 13e van de 12e?De enorme demonstratie viel ook nogal mee tegen, geloof ik.
Maar misschien is het net zoals met de voorspellingen van Nostradamus en de Maya-kalender voor het einde van de wereld: net een tikje verkeerde datum, maar het komt er nog aan
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Ik kan niet zo goed omgaan met die constante onzekerheidquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:17 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ja joh! Niemand zomaar dood neergevallen, geloof ikDe enorme demonstratie viel ook nogal mee tegen, geloof ik.
Maar misschien is het net zoals met de voorspellingen van Nostradamus en de Maya-kalender voor het einde van de wereld: net een tikje verkeerde datum, maar het komt er nog aanIk zat zo te wachten op die demonstratie.
Dan maar even goed nieuws. De waterpokken van mn dochter zijn over, de plekjes zijn weg aan 't gaan, in elk geval geen littekens in 'r gezicht. En, mn zoon (9 weken) heeft als een eindbaas tegen RS geknokt en gewonnen!
Misschien kan ik dan nu ook weer 's een beetje slapen![]()
![]()
Ik heb met twee huisartsen gesproken, m'n eigen huisarts en de huisarts aanwezig op de vaccinatiepost, maar die waren niet op de hoogte van een mogelijk verband en konden geen advies geven. Toen ik ze sprak, had ik zelf het bericht van Lareb nog niet gelezen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:01 schreef chratnox het volgende:
[..]
Mijn broertje heeft na de eerste vaccinatie contact gehad met de huisarts, die heeft geholpen in contact met GGD en heeft uiteindelijk ook een immunoloog van het Erasmus bijgeschakeld. Voor hem was de huisarts het belangrijkst hier, misschien kan die helpen?
Een eerste vraag die ik had ging trouwens over het verband tussen trombose en vaccinaties. Inmiddels heeft de Twijfeltelefoon daar een uitstekend stukje over opgenomen bij de 'veelgestelde vragen'. Zo zie je dat de informatievoorziening achter de behoefte aanhobbelt. Begrijpelijk, maar als individu is het rot als je geen serieus gesprek kunt voeren over je persoonlijke situatie.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Net even mijn ouders weer geholpen met een afspraak, dat digid is toch wel een hobbel voor de meesten, nu liepen ze de mist in omdat digid een mailadres wilde. Hoewel je dat gewoon kan negeren veroorzaakt het weer onnodige onrust bij de kudde die het moet gebruiken nu, zet die functie dan even uit als je massa's bejaarden oproept om een afspraak te maken.![]()
Anyhoe, moeders kan vrijdag terecht. Pa pas na de kerst, maar ze gaan daar nog ter plekke proberen om het vrijdag voor allebei te regelen.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Heb juist hierom mijn moeder opdracht gegeven te bellen zodat ze meteen voor mijn vader samen een afspraak kan maken om ook samen te gaan.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:20 schreef zalkc het volgende:
Net even mijn ouders weer geholpen met een afspraak, dat digid is toch wel een hobbel voor de meesten, nu liepen ze de mist in omdat digid een mailadres wilde. Hoewel je dat gewoon kan negeren veroorzaakt het weer onnodige onrust bij de kudde die het moet gebruiken nu, zet die functie dan even uit als je massa's bejaarden oproept om een afspraak te maken.![]()
Anyhoe, moeders kan vrijdag terecht. Pa pas na de kerst, maar ze gaan daar nog ter plekke proberen om het vrijdag voor allebei te regelen.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Is 't wel minder geworden, of blijft het aanhouden? Ik vind het lastig dat een aandoening als tinnitus al snel afgedaan wordt als zeuren, omdat het voor de buitenwereld geen grote gevolgen heeft. Als ik kijk naar de data van Janssen in de VS zie ik bijvoorbeeld dit:quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:20 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb met twee huisartsen gesproken, m'n eigen huisarts en de huisarts aanwezig op de vaccinatiepost, maar die waren niet op de hoogte van een mogelijk verband en konden geen advies geven. Toen ik ze sprak, had ik zelf het bericht van Lareb nog niet gelezen.
Een eerste vraag die ik had ging trouwens over het verband tussen trombose en vaccinaties. Inmiddels heeft de Twijfeltelefoon daar een uitstekend stukje over opgenomen bij de 'veelgestelde vragen'. Zo zie je dat de informatievoorziening achter de behoefte aanhobbelt. Begrijpelijk, maar als individu is het rot als je geen serieus gesprek kunt voeren over je persoonlijke situatie.Ja, zo kan ik me er ook uit kletsen. Heb je al eens met de KNO arts gesproken, misschien via de huisarts? Misschien kan die meer vertellen.quote:Six cases of tinnitus were reported in the Ad26.COV2.S group and none in the placebo group. All these cases were considered nonserious. Review of the cases revealed no pattern in terms of temporal association with Ad26.COV2.S (Time to onset range 1 to 22 days). All participants had underlying medical conditions (such as history of tinnitus and migraine, history of hypertension, seasonal allergies, and hypothyroidism) or used medications that offered a more plausible alternative cause for the event than the vaccine. None of these events have reported further complications such as hearing loss.
In het geval van mijn broertje had 't te maken met een reactie van zn lichaam op 't toedienen van de vaccinatie, één van de hulpstoffen reageerde hij niet lekker op. Dat is wel anders dan jouw situatie.![]()
Echt he.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:20 schreef zalkc het volgende:
Net even mijn ouders weer geholpen met een afspraak, dat digid is toch wel een hobbel voor de meesten, nu liepen ze de mist in omdat digid een mailadres wilde. Hoewel je dat gewoon kan negeren veroorzaakt het weer onnodige onrust bij de kudde die het moet gebruiken nu, zet die functie dan even uit als je massa's bejaarden oproept om een afspraak te maken.![]()
Anyhoe, moeders kan vrijdag terecht. Pa pas na de kerst, maar ze gaan daar nog ter plekke proberen om het vrijdag voor allebei te regelen.
Ik heb ook mijn bejaarde buren geholpen. Snapten er niks van.
Waarom lopen we hier ook weer zo te kutten met jaartallen.
Pakhuizen vol vaccins. Gewoon iedereen die dat wil van 60 jaar en ouder zonder afspraak even langs de vaccinatielocatie.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ik wel, eentje werkt in het onderwijs en doet elke week een zelftest, waardoor die vindt dat iedereen dat maar moet doen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:16 schreef YoshiBignose het volgende:
Als mensen van 20-40 jaar gaan lopen zeuren over dat ik moet testen kunnen ze oprotten, maar die mensen ken ik ook niet.Zolang ik geen klachten heb, ga ik geen zelftest doen.
![]()
Moet je wel wachten op de brief, en dat duurt mij te lang. Moeders heeft niet al te beste longen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:25 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Heb juist hierom mijn moeder opdracht gegeven te bellen zodat ze meteen voor mijn vader samen een afspraak kan maken om ook samen te gaan.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
En de dokter zei natuurlijk ook meteen dat dat door het vaccin kwam?quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:16 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Wat is er zo grappig? De dokters probeerden het nog te herstellen maar het lukte niet en nu 95% blind ofzo aan dat oog.
[..]
Dat zeg je wel, maar die mensen gaan ook lopen zeiken als je geen test wil doen dus daar schiet je ook niets mee op. Als ik familie bezoek die allemaal wat ouder zijn doe ik gewoon ff een testje, maar m'n broertje runt een teststraat dus het gaat allemaal wel wat makkelijker.
Als mensen van 20-40 jaar gaan lopen zeuren over dat ik moet testen kunnen ze oprotten, maar die mensen ken ik ook niet.Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Op dit moment, met de omicron dreiging, is het eigenlijk geen gek idee om een massale inentingscampagne te doen. ID inscannen en lopende band doorprikken. na de kerst maar de administratie bij werkenquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:26 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Echt he.
Ik heb ook mijn bejaarde buren geholpen. Snapten er niks van.
Waarom lopen we hier ook weer zo te kutten met jaartallen.
Pakhuizen vol vaccins. Gewoon iedereen die dat wil van 60 jaar en ouder zonder afspraak even langs de vaccinatielocatie.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Waarom? Ze kunnen toch gewoon bellen naar 0800-7070?quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:26 schreef zalkc het volgende:
[..]
Moet je wel wachten op de brief, en dat duurt mij te lang. Moeders heeft niet al te beste longen.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Tja, die zelftesten zijn, net als het vaccin zelf, een gigantisch verdienmodel waar dus een grote lobby voor actief is. We zitten in een gekke wereld waarbij bedrijven rijker zijn dan landen en ze dus machtiger worden. Krijg je gekke dingen van.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:12 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ja, het is mij inmiddels ook niet meer duidelijk waarom we een zelftest doen zonder klachten als de betrouwbaarheid niet zo hoog is. Maar ja, da's het advies en het is een kleine moeite. Als er voortschrijdend inzicht is, passen we ons gedrag daar weer op aan. Zo gaat dat in onzekere tijden.
Zelf heb ik meer moeite met bv mondkapjes, wetende dat ze niet goed werken en als 'gedragsverandering' worden ingezet. En daarnaast dat 'de elite' die ze zelf voorschrijft, ze zelf amper gebruikt. Of zelf feestje geeft etc. Om dat met een 'kleine moeite' te bagetaliseren gaat er bij mij niet in.To BG or not to BG!![]()
Wat een dubbel goed nieuwsquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:20 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik kan niet zo goed omgaan met die constante onzekerheidIk zat zo te wachten op die demonstratie.
Dan maar even goed nieuws. De waterpokken van mn dochter zijn over, de plekjes zijn weg aan 't gaan, in elk geval geen littekens in 'r gezicht. En, mn zoon (9 weken) heeft als een eindbaas tegen RS geknokt en gewonnen!
Misschien kan ik dan nu ook weer 's een beetje slapenEn wat een zorgen heb je dan gehad. Hopelijk dan nu even een tijdje wat rust!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Blijkbaar kunnen we het niet anders dan jaartal voor jaartal. Hopelijk komen ze vanavond met verrassend nieuws in die zin..quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:26 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Echt he.
Ik heb ook mijn bejaarde buren geholpen. Snapten er niks van.
Waarom lopen we hier ook weer zo te kutten met jaartallen.
Pakhuizen vol vaccins. Gewoon iedereen die dat wil van 60 jaar en ouder zonder afspraak even langs de vaccinatielocatie.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Volgens mij mag je alleen bellen als je een brief gekregen hebt. Ze vragen daar aan de telefoon ook om.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:29 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Waarom? Ze kunnen toch gewoon bellen naar 0800-7070?![]()
Je moet toch 15 min wachten, in die tijd kan je prima even de admin bijwerken van de geprikten.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:29 schreef zalkc het volgende:
[..]
Op dit moment, met de omicron dreiging, is het eigenlijk geen gek idee om een massale inentingscampagne te doen. ID inscannen en lopende band doorprikken. na de kerst maar de administratie bij werkenwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Een gesprongen bloedvat in het oog komt trouwens vrij veel voor. Kan geen kwaad ook ondanks dat het er eng uitziet.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:16 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Wat is er zo grappig? De dokters probeerden het nog te herstellen maar het lukte niet en nu 95% blind ofzo aan dat oog.
[..]
Dat zeg je wel, maar die mensen gaan ook lopen zeiken als je geen test wil doen dus daar schiet je ook niets mee op. Als ik familie bezoek die allemaal wat ouder zijn doe ik gewoon ff een testje, maar m'n broertje runt een teststraat dus het gaat allemaal wel wat makkelijker.
Als mensen van 20-40 jaar gaan lopen zeuren over dat ik moet testen kunnen ze oprotten, maar die mensen ken ik ook niet.Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Je moet de brief hebbenquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:29 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Waarom? Ze kunnen toch gewoon bellen naar 0800-7070?Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Hij zei wel dat het daar op leek, maar kan je natuurlijk niet met 100% zekerheid zeggen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:27 schreef mazaru het volgende:
[..]
En de dokter zei natuurlijk ook meteen dat dat door het vaccin kwam?Facts don't care about your feelings![]()
Ik heb het gevoel ook dat we het veel te moeilijk maken. Veel van de informatie die nodig is is er al, dus als je erheen gaat en je rijbewijs/paspoort laat scannen komt het documentnummer erin te staan. Dan scan je daarnaast het vaccinnummer en heb je alle info die je nodig hebt.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:29 schreef zalkc het volgende:
[..]
Op dit moment, met de omicron dreiging, is het eigenlijk geen gek idee om een massale inentingscampagne te doen. ID inscannen en lopende band doorprikken. na de kerst maar de administratie bij werken
De informatie die dan aangeleverd wordt is date/time (tijd van scannen vaccin), locatie (GGD locatie waar gescand is), documentnummer (staat in BRP en kan zo gekoppeld worden aan BSN op de achtergrond) en vaccinnummer.
Zoveel moeilijker hoeft het toch niet te zijn?![]()
Dat klinkt heel leuk, maar heb je gezien hoe dat in de UK dan ging? Dat mensen uuuuuren in de rij stonden? Jij denkt dat men dat hier massaal gaat doen? En dan met name de oudere mensen?quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:26 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Echt he.
Ik heb ook mijn bejaarde buren geholpen. Snapten er niks van.
Waarom lopen we hier ook weer zo te kutten met jaartallen.
Pakhuizen vol vaccins. Gewoon iedereen die dat wil van 60 jaar en ouder zonder afspraak even langs de vaccinatielocatie.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Staat daar weer een bepaald nummer op dan ter verificatie? Wat een gedoe zeg.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:30 schreef Tijn het volgende:
[..]
Volgens mij mag je alleen bellen als je een brief gekregen hebt. Ze vragen daar aan de telefoon ook om.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Maar daar zetten ze inmiddels wel een miljoen prikken per dag, waar kies je dan voor?quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:32 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat klinkt heel leuk, maar heb je gezien hoe dat in de UK dan ging? Dat mensen uuuuuren in de rij stonden? Jij denkt dat men dat hier massaal gaat doen? En dan met name de oudere mensen?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Bij mijn moeder en schoonmoeder niet, die hebben gewoon gebeld toen het betreffende jaartal open ging en hop, afspraak.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:30 schreef Tijn het volgende:
[..]
Volgens mij mag je alleen bellen als je een brief gekregen hebt. Ze vragen daar aan de telefoon ook om.![]()
Ja zie Leiden vorige week, toen men een booster kon halenquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:32 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat klinkt heel leuk, maar heb je gezien hoe dat in de UK dan ging? Dat mensen uuuuuren in de rij stonden? Jij denkt dat men dat hier massaal gaat doen? En dan met name de oudere mensen?![]()
Precies, gewoon bellen. Brutalen hebben de halve wereldquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:32 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Bij mijn moeder en schoonmoeder niet, die hebben gewoon gebeld toen het betreffende jaartal open ging en hop, afspraak.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Jup, gewoon massaal doorprikken. Met een beetje scanner kun je alles oppakken, extra loketje voor de specials en door.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel ook dat we het veel te moeilijk maken. Veel van de informatie die nodig is is er al, dus als je erheen gaat en je rijbewijs/paspoort laat scannen komt het documentnummer erin te staan. Dan scan je daarnaast het vaccinnummer en heb je alle info die je nodig hebt.
De informatie die dan aangeleverd wordt is date/time (tijd van scannen vaccin), locatie (GGD locatie waar gescand is), documentnummer (staat in BRP en kan zo gekoppeld worden aan BSN op de achtergrond) en vaccinnummer.
Zoveel moeilijker hoeft het toch niet te zijn?Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Je kan het inderdaad treffen als je een coulante medewerker aan de lijn krijgt.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:32 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Bij mijn moeder en schoonmoeder niet, die hebben gewoon gebeld toen het betreffende jaartal open ging en hop, afspraak.![]()
Ja, je kunt online een afspraak maken op basis van leeftijd, maar als je belt moet je een brief hebben. Dus inderdaad, die leeftijdsgroep kan een afspraak maken. Ben wel benieuwd hoe hard 't gaat in die leeftijdsgroepen aangezien veel niet zelf de afspraak online zullen maken.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:32 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Staat daar weer een bepaald nummer op dan ter verificatie? Wat een gedoe zeg.![]()
Persoonlijk voor een afspraak maken, naar de locatie rijden en een half uur later weer thuis zijn. Niet voor uren in de rij staan.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:32 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Maar daar zetten ze inmiddels wel een miljoen prikken per dag, waar kies je dan voor?![]()
80+ heeft net de brief binnen en online is vanaf 60+quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:34 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja, je kunt online een afspraak maken op basis van leeftijd, maar als je belt moet je een brief hebben. Dus inderdaad, die leeftijdsgroep kan een afspraak maken. Ben wel benieuwd hoe hard 't gaat in die leeftijdsgroepen aangezien veel niet zelf de afspraak online zullen maken.
De gemiddelde data van inenten ligt na de kerst online (beetje postcode hoppen en je hebt wel een eerder plekje, maar dat weet niet iedereen)Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Oh toch geen 250 patienten met Omikron in het ziekenhuis in Engeland, maar 10. De Engelse Hugo had de vraag verkeerd verstaan.![]()
Is toch wel een stuk minder, zou wel heel positief nieuws zijn.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:38 schreef bloodymary1 het volgende:
Oh toch geen 250 patienten met Omikron in het ziekenhuis in Engeland, maar 10. De Engelse Hugo had de vraag verkeerd verstaan.![]()
Nou, mijn moeder (COPD- en hartpatiënt, dus als zij Corona krijgt is het waarschijnlijk klaar) zou in theorie haar prik mogen halen als je kijkt naar geboortejaar, maar omdat ze pas in half juli een tweede vaccinatie AZ kon krijgen moet ze wachten tot half januari - doorkijkend naar Omikron echt fantastisch. Waarom een harde deadline van 6 maanden gehanteerd moet worden terwijl elk omringend land een korter termijn hanteert en de boostercampagne intensifieert, sla mij maar dood...![]()
Dit is belachelijk inderdaad.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:39 schreef TheRabbitEars het volgende:
Nou, mijn moeder (COPD- en hartpatiënt, dus als zij Corona krijgt is het waarschijnlijk klaar) zou in theorie haar prik mogen halen als je kijkt naar geboortejaar, maar omdat ze pas in half juli een tweede vaccinatie AZ kon krijgen moet ze wachten tot half januari - doorkijkend naar Omikron echt fantastisch. Waarom een harde deadline van 6 maanden gehanteerd moet worden terwijl elk omringend land een korter termijn hanteert en de boostercampagne intensifieert, sla mij maar dood...“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Je zou bijna naar Frankrijk rijdenquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:39 schreef TheRabbitEars het volgende:
Nou, mijn moeder (COPD- en hartpatiënt, dus als zij Corona krijgt is het waarschijnlijk klaar) zou in theorie haar prik mogen halen als je kijkt naar geboortejaar, maar omdat ze pas in half juli een tweede vaccinatie AZ kon krijgen moet ze wachten tot half januari - doorkijkend naar Omikron echt fantastisch. Waarom een harde deadline van 6 maanden gehanteerd moet worden terwijl elk omringend land een korter termijn hanteert en de boostercampagne intensifieert, sla mij maar dood...![]()
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Op zich heeft de GGD geen record van die AZ-vaccinatie, dus als je bereid bent om te liegen op het aanmeldformulier, kun je waarschijnlijk gewoon een afspraak maken. Wellicht dat ze het dan zien in het gele boekje, maar dan is de prik al gezet.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:39 schreef TheRabbitEars het volgende:
Nou, mijn moeder (COPD- en hartpatiënt, dus als zij Corona krijgt is het waarschijnlijk klaar) zou in theorie haar prik mogen halen als je kijkt naar geboortejaar, maar omdat ze pas in half juli een tweede vaccinatie AZ kon krijgen moet ze wachten tot half januari - doorkijkend naar Omikron echt fantastisch. Waarom een harde deadline van 6 maanden gehanteerd moet worden terwijl elk omringend land een korter termijn hanteert en de boostercampagne intensifieert, sla mij maar dood...![]()
Alsof ze iets anders te doen hebben.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:32 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat klinkt heel leuk, maar heb je gezien hoe dat in de UK dan ging? Dat mensen uuuuuren in de rij stonden? Jij denkt dat men dat hier massaal gaat doen? En dan met name de oudere mensen?
Een pandemie is voor niemand leuk en als de boosters de uitweg is, dan kunnen we maar beter opschieten. Dan maar een uur in de rij.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Vroegah was alles beterquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:12 schreef snivoos het volgende:
[..]
Ik heb me denk ik een stuk of 30 keer getest (ik werk in het onderwijs). 29 Keer negatief, en ja toen ik Corona kreeg positief. Bij mij was dat ieg de reden dat ik me voor het eerst officieel heb laten testen.
Maar knap dat je er zelf geen ervaring mee hebt maar het toch bestempeld als onzinnig en onbetrouwbaar.
Dat is een beetje het probleem met de huidige maatschappij. Iedereen meent het allemaal beter te weten. Daar doe ik zelf ook aan mee hoor dus dat is verder geen verwijt, meer een constatering.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Dat is een goed tippie, ga ik voorleggen!quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Op zich heeft de GGD geen record van die AZ-vaccinatie, dus als je bereid bent om te liegen op het aanmeldformulier, kun je waarschijnlijk gewoon een afspraak maken. Wellicht dat ze het dan zien in het gele boekje, maar dan is de prik al gezet.![]()
Ik zit nu op bijna een half jaar na de vaccinatie en ik heb er nog steeds last van. In het begin was het vreselijk. Ik kon bijvoorbeeld tijdens online vergaderingen geen oortjes meer in omdat de piep te luid door m'n hoofd bleef gaan. Nu is de piep duidelijk zachter maar nog steeds aanwezig. (Ik zeg 'de piep', maar het zijn drie geluiden.)quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:25 schreef chratnox het volgende:
[..]
Is 't wel minder geworden, of blijft het aanhouden? Ik vind het lastig dat een aandoening als tinnitus al snel afgedaan wordt als zeuren, omdat het voor de buitenwereld geen grote gevolgen heeft. Als ik kijk naar de data van Janssen in de VS zie ik bijvoorbeeld dit:
Ik heb er sindsdien trouwens ook duizeligheid bij gekregen, precies zoals in het bericht van Lareb en de EMA omschreven. Da's ook een lastige kwaal, maar bij mij niet zo ernstig dat ik niet kan functioneren.
Ik begon zelf het verband pas serieus te nemen toen ik dit las: COVID Can Cause Strange Eye and Ear Symptoms. Nu is een vaccinatie niet hetzelfde als het doormaken van een infectie, maar deze passage vond ik opvallend:
The research also illustrates how intertwined our sensory organs are. Nasal passages butt against Eustachian tubes and eyeballs. “The nerves that allow you to taste, the nerves that allow you to smell, and the nerves that allow you to feel corneal sensation—these are all part of the central nervous system where the brain connects to these different parts,” Patel says. Vision, smell and taste—“these are all connected.”Die heeft me doorgestuurd naar de neuroloog, wat geen nuttig bezoek was. Ik twijfel erover om een nieuwe doorverwijzing te vragen. Er is toch niks wat een KNO-arts kan doen. Door me online in te lezen heb ik begrepen dat er bepaalde behandelingen mogelijk zijn die alleen een kans van slagen hebben als je er binnen een bepaalde periode bij bent. Bij mij is die periode allang verstreken.quote:Ja, zo kan ik me er ook uit kletsen. Heb je al eens met de KNO arts gesproken, misschien via de huisarts? Misschien kan die meer vertellen.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
"Is je tweede vaccinatie langer dan 6 maanden geleden?"quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Op zich heeft de GGD geen record van die AZ-vaccinatie, dus als je bereid bent om te liegen op het aanmeldformulier, kun je waarschijnlijk gewoon een afspraak maken. Wellicht dat ze het dan zien in het gele boekje, maar dan is de prik al gezet.
Ja.
Na vaccinatie blijkt dat het niet zo is:
"Och hemeltje, wat vervelend. Ja, alle dagen zijn hetzelfde, ik was helemaal kwijt dat het nog niet zo lang geleden was."![]()
Klap in het gezicht van de vliegende ebolaquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:05 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik heb ook nog nooit een zelftest gedaan. Omdat ik die dingen echt onzinnig en onbetrouwbaar vind. Als ik ergens heen ga waar ze vragen of je dat vooraf wil doen (maar 1 keer meegemaakt) zeg ik dat het heel negatief was.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ik moest voor het prikken een vaccinatiebewijs laten zienquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:46 schreef TheRabbitEars het volgende:
[..]
Dat is een goed tippie, ga ik voorleggen!![]()
Snap ik. Zelf heb ik ook moeite met de mondkapjes. Ik draag ze braaf, net zoals ik mezelf braaf test, maar dat betekent niet dat ik er geen probleem mee heb.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:29 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Tja, die zelftesten zijn, net als het vaccin zelf, een gigantisch verdienmodel waar dus een grote lobby voor actief is. We zitten in een gekke wereld waarbij bedrijven rijker zijn dan landen en ze dus machtiger worden. Krijg je gekke dingen van.
Zelf heb ik meer moeite met bv mondkapjes, wetende dat ze niet goed werken en als 'gedragsverandering' worden ingezet. En daarnaast dat 'de elite' die ze zelf voorschrijft, ze zelf amper gebruikt. Of zelf feestje geeft etc. Om dat met een 'kleine moeite' te bagetaliseren gaat er bij mij niet in.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Sowieso dramatisch, dat geëmmer over wie precies wanneer aan de beurt is enzo. Wees blij dat er mensen zijn die een booster willen!![]()
Ik heb van de week even getest met mijn DigiD login en fake geboortejaar, ik werd geweigerd aan de digitale voordeur met de melding dat mijn prik nog geen 6 maanden geleden was, maar dan ik wel kon bellen voor een afspraak.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Op zich heeft de GGD geen record van die AZ-vaccinatie, dus als je bereid bent om te liegen op het aanmeldformulier, kun je waarschijnlijk gewoon een afspraak maken. Wellicht dat ze het dan zien in het gele boekje, maar dan is de prik al gezet.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Eens. Gewoon prikevents waar je gewoon een afspraak kunt maken, zonder geboortejaar restrictie.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:49 schreef Tijn het volgende:
Sowieso dramatisch, dat geëmmer over wie precies wanneer aan de beurt is enzo. Wees blij dat er mensen zijn die een booster willen!wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
1961, dus de eerste 50ers (nog net) kunnen nu een afspraak maken. Mijn schoonmoeder uit 1961 heeft een afspraak kunnen maken voor begin januariquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:51 schreef Tarado het volgende:
welk geboortejaar zitten ze nu met die boosters?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Dat is wel echt typisch Nederlands.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:49 schreef Tijn het volgende:
Sowieso dramatisch, dat geëmmer over wie precies wanneer aan de beurt is enzo. Wees blij dat er mensen zijn die een booster willen!![]()
ik twijfel nog, niet over de booster zelf maar meer over de datum, mocht het echt nog binnen een maand van nu zijn neem ik hem wel meteen maar indien het april wordt dan denk ik dat wel wacht.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:49 schreef Tijn het volgende:
Sowieso dramatisch, dat geëmmer over wie precies wanneer aan de beurt is enzo. Wees blij dat er mensen zijn die een booster willen!![]()
RTL Nieuwsquote:Vakbond: werknemer met klachten moet vaak toch naar werk
Wie corona-achtige klachten heeft moet thuisblijven, maar volgens CNV houden lang niet alle werkgevers zich aan die stelregel.
Uit een rondvraag onder ruim 2000 leden concludeert de vakbond dat bijna een op de vijf werknemers door hun baas wordt gevraagd om toch op het werk te verschijnen als ze snotterig zijn of moeten hoesten.
Meest simpele regel
Van de deelnemers zei 18 procent dat hun werkgevers ook bij klachten vraagt naar het werk te komen. CNV-voorzitter Piet Fortuin roept bedrijven op om verantwoordelijkheid te nemen. Hij zegt te begrijpen dat de druk soms hoog is, nu veel sectoren kampen met personeelstekorten. Maar hij vreest dat de werkplek een grote besmettingshaard wordt. "We kunnen deze crisis alleen bestrijden als iedereen zich aan de regels houdt. De regel ‘met klachten thuisblijven’ is de meest simpele regel die er is."“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ja, zo zit ik er ook in. Nu heeft het nog wel nut, al heb ik 'm volgend jaar liever in oktober ofzo. Maar aan het eind van de winter hoeft het voor mij niet meer.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik twijfel nog, niet over de booster zelf maar meer over de datum, mocht het echt nog binnen een maand van nu zijn neem ik hem wel meteen maar indien het april wordt dan denk ik dat wel wacht.![]()
Tja.. Dat was toch al wel duidelijk? Komt er nu een nog strenger thuiswerkadvies?quote:
Werk jij al thuis? Of nog steeds in zeh office?![]()
Nog altijd lekker fulltime in zie officequote:Op dinsdag 14 december 2021 11:57 schreef chratnox het volgende:
[..]
Tja.. Dat was toch al wel duidelijk? Komt er nu een nog strenger thuiswerkadvies?
Werk jij al thuis? Of nog steeds in zeh office?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
plus dat er vanaf de zomer waarschijnlijk een "omicron" vaccin beschikbaar is of iig een nieuwe aangepaste versie van het vaccinquote:Op dinsdag 14 december 2021 11:57 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, zo zit ik er ook in. Nu heeft het nog wel nut, al heb ik 'm volgend jaar liever in oktober ofzo. Maar aan het eind van de winter hoeft het voor mij niet meer.![]()
Jeetje, wat vervelend. Ja, dan snap ik wel dat je zelf op onderzoek uit gaat, als er niemand lijkt te zijn die je verder kan helpen. Ik zou inderdaad pushen op nog een doorverwijzing. Ik ga er vanuit dat je al naar het Amsterdam UMC gaat dan, dat kan misschien nog een optie zijn, een UMC kan (naar mijn ervaring) wat beter overweg met vreemde symptomen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:46 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zit nu op bijna een half jaar na de vaccinatie en ik heb er nog steeds last van. In het begin was het vreselijk. Ik kon bijvoorbeeld tijdens online vergaderingen geen oortjes meer in omdat de piep te luid door m'n hoofd bleef gaan. Nu is de piep duidelijk zachter maar nog steeds aanwezig. (Ik zeg 'de piep', maar het zijn drie geluiden.)
Ik heb er sindsdien trouwens ook duizeligheid bij gekregen, precies zoals in het bericht van Lareb en de EMA omschreven. Da's ook een lastige kwaal, maar bij mij niet zo ernstig dat ik niet kan functioneren.
Ik begon zelf het verband pas serieus te nemen toen ik dit las: COVID Can Cause Strange Eye and Ear Symptoms. Nu is een vaccinatie niet hetzelfde als het doormaken van een infectie, maar deze passage vond ik opvallend:
The research also illustrates how intertwined our sensory organs are. Nasal passages butt against Eustachian tubes and eyeballs. “The nerves that allow you to taste, the nerves that allow you to smell, and the nerves that allow you to feel corneal sensation—these are all part of the central nervous system where the brain connects to these different parts,” Patel says. Vision, smell and taste—“these are all connected.”
[..]
Die heeft me doorgestuurd naar de neuroloog, wat geen nuttig bezoek was. Ik twijfel erover om een nieuwe doorverwijzing te vragen. Er is toch niks wat een KNO-arts kan doen. Door me online in te lezen heb ik begrepen dat er bepaalde behandelingen mogelijk zijn die alleen een kans van slagen hebben als je er binnen een bepaalde periode bij bent. Bij mij is die periode allang verstreken.![]()
Zou wel wat zijn als je er dan pas achterkomt. Beetje als je tweede nier wordt het dan, kan je makkelijk missen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:51 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik heb gelijk even snel omstebeurt m'n ogen dichtgedaan, maar gelukkig is m'n zicht nog prima in orde.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Mja, ik heb er een beetje een hard hoofd in dat dat dan wel soepel gaat verlopenquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
plus dat er vanaf de zomer waarschijnlijk een "omicron" vaccin beschikbaar is of iig een nieuwe aangepaste versie van het vaccin![]()
![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mja, ik heb er een beetje een hard hoofd in dat dat dan wel soepel gaat verlopendie kans is klein uiteraard al zit er wel een Hugo2.0 dan
![]()
Mijn collega's van in de 60 wachten met het maken van een afspraak... anders komen ze mogelijk met de zomervakanties in de knoei.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:52 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
1961, dus de eerste 50ers (nog net) kunnen nu een afspraak maken. Mijn schoonmoeder uit 1961 heeft een afspraak kunnen maken voor begin januari
Nu booster = half augustus weer verlopen.![]()
Valide punt. Enige probleem wat ik voor mezelf zie is dat ik in het voorjaar naar het buitenland wil voor stedentrip / vakantie. Dan zal ik dus wel geboosterd moeten zijn.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
plus dat er vanaf de zomer waarschijnlijk een "omicron" vaccin beschikbaar is of iig een nieuwe aangepaste versie van het vaccinOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Ja, wordt wel een spannend weekje zo. Vandaag persco, morgen presentatie formatieakkoord, donderdag coronadebat, vrijdag misschien formatiedebat. Ben benieuwd wie Hugo2.0 wordt.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:03 schreef Tarado het volgende:
[..]die kans is klein uiteraard al zit er wel een Hugo2.0 dan
![]()
Ja, dat is het gevolg van die houdbaarheidsdatum van 9 maanden. Als je toch geen plannen hebt om weg te gaan, snap ik dat sommigen de neiging krijgen om te wachten.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:04 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Mijn collega's van in de 60 wachten met het maken van een afspraak... anders komen ze mogelijk met de zomervakanties in de knoei.
Nu booster = half augustus weer verlopen.![]()
Ja precies, die gaan meestal eind augustus / begin september weg, direct na de schoolvakanties. Dan zou ik zelf eerlijk gezegd ook even wachten tot 1 februari.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, dat is het gevolg van die houdbaarheidsdatum van 9 maanden. Als je toch geen plannen hebt om weg te gaan, snap ik dat sommigen de neiging krijgen om te wachten.![]()
Toch niet best dit allemaalquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:09 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Ja precies, die gaan meestal eind augustus / begin september weg, direct na de schoolvakanties. Dan zou ik zelf eerlijk gezegd ook even wachten tot 1 februari.
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ik kan het woord CORONA niet meer horen!!!
Wanneer gaan we nou China eens goed aanklagen voor wat men ons (The World) aangedaan heeft?
Zou de WHO dat niet eens moeten opstarten... hoor er weinig over!NIET aanklikken! https://youtu.be/xp18TKxsbVM?si=3ty6rKpcYlU5zf9d![]()
Nee, maar ja, dat krijg je met die rare 9 maanden. Dan blijft het verschuiven. Nu nemen is in augustus een nieuwe (waarschijnlijk) en dan is deze in december/januari als je hem mogelijk nodig hebt ivm het coronaseizoen al weer 4-5 maanden oud.quote:
Wat een puinhoop maken we er toch altijd weer van, man man man.![]()
Ok Donald.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:11 schreef Bocaj het volgende:
Ik kan het woord CORONA niet meer horen!!!
Wanneer gaan we nou China eens goed aanklagen voor wat men ons (The World) aangedaan heeft?
Zou de WHO dat niet eens moeten opstarten... hoor er weinig over!![]()
Die zullen het ook niet expres hebben gedaan lijkt mij.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:11 schreef Bocaj het volgende:
Ik kan het woord CORONA niet meer horen!!!
Wanneer gaan we nou China eens goed aanklagen voor wat men ons (The World) aangedaan heeft?
Zou de WHO dat niet eens moeten opstarten... hoor er weinig over!Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Het is drijfzand.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:12 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Nee, maar ja, dat krijg je met die rare 9 maanden. Dan blijft het verschuiven. Nu nemen is in augustus een nieuwe (waarschijnlijk) en dan is deze in december/januari als je hem mogelijk nodig hebt ivm het coronaseizoen al weer 4-5 maanden oud.
Wat een puinhoop maken we er toch altijd weer van, man man man.
Hoe harder we dingen proberen, hoe meer maatregelen, hoe harder we trappen, hoe langer het duurt.. hoe verder we in het drijfzand zakken.
Oke, dit was wel een aardige Hugo-Metafoor.
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Bestuh mensuh...quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:13 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Oke, dit was wel een aardige Hugo-Metafoor.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
neemt niet weg dat ze verantwoordelijk zijnquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:12 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die zullen het ook niet expres hebben gedaan lijkt mij.![]()
quote:"Wat we zien is..."quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:15 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Daar is 'ie mee opgehouden hé.
NIET aanklikken! https://youtu.be/xp18TKxsbVM?si=3ty6rKpcYlU5zf9d![]()
vandaag voor het laatst waarschijnlijk, ik hoop niet dat we hem gaan missenquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:15 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Daar is 'ie mee opgehouden hé.![]()
Maak maar eens een vuist en dan je duim over het eerste kootje van je wijsvinger en dan heen en weer bewegen.quote:
Dat doet 'ie altijd.
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Dat is wel een goeie ja. Je kunt het beste maar net zo lang wachten net voordat je hem echt nodig hebt.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:04 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Mijn collega's van in de 60 wachten met het maken van een afspraak... anders komen ze mogelijk met de zomervakanties in de knoei.
Nu booster = half augustus weer verlopen.I'll give you something to do![]()
sorry hoor, maar dit gaat toch totaal niet meer om de gezondheid? Degene die dit nog durven uit te dragen…quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:25 schreef galantis het volgende:
[..]
Dat is wel een goeie ja. Je kunt het beste maar net zo lang wachten net voordat je hem echt nodig hebt.![]()
Zo zijn mijn ouders ook vooral mijn vader vindt het verlies aan tijd doorbrengen met de kleinkinderen niet opwegen tegen de extra jaren. En die is ook gewoon gevaccineerdquote:Op dinsdag 14 december 2021 10:25 schreef Questular het volgende:
[..]
Hou oud zijn je ouders? Mijn moeder is 67 en houdt zich helemaal niet bezig met corona, de afstand tot haar kleinzoon of het niet oppassen als de scholen dichtgaan. En als zij zich geen zorgen maakt dan ga ik ook niet zelftesten, of mijn zoontje bewust bij haar weghalen.Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10![]()
Want? Nu zsm boosteren kan de ellende in Q1 van het nieuwe jaar hopelijk een stuk dragelijker makenquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:28 schreef mir1986 het volgende:
[..]
sorry hoor, maar dit gaat toch totaal niet meer om de gezondheid? Degene die dit nog durven uit te dragen…“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Dat gaat het allang niet meer.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:28 schreef mir1986 het volgende:
[..]
sorry hoor, maar dit gaat toch totaal niet meer om de gezondheid? Degene die dit nog durven uit te dragen…
Het zijn vakantievinkjes.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ik zie ook niet in wat er mis is met die boosters in september/oktober zetten, 1x per jaar.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:25 schreef galantis het volgende:
[..]
Dat is wel een goeie ja. Je kunt het beste maar net zo lang wachten net voordat je hem echt nodig hebt.![]()
Ja, vakantie of deelname aan de samenleving vinkjes.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:29 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Dat gaat het allang niet meer.
Het zijn vakantievinkjes.![]()
Nouja, dat is nog maar afwachten hé.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:30 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Ja, vakantie of deelname aan de samenleving vinkjes.
88% gevaccineerd en 's avonds na 17:00 sporten is nog steeds levensgevaarlijk.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Koopmans zegt dat alles perfect is in China.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:11 schreef Bocaj het volgende:
Ik kan het woord CORONA niet meer horen!!!
Wanneer gaan we nou China eens goed aanklagen voor wat men ons (The World) aangedaan heeft?
Zou de WHO dat niet eens moeten opstarten... hoor er weinig over!![]()
Alle bedrijven verplicht sluiten zodat medewerkers het niet door kunnen geven aan opa en oma bij de kerst!quote:
Want gevaarlijke variant!![]()
Kleine moeite toch om in het weekend in het bos te gaan sporten tijdens deze donkere dagen?quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:32 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Nouja, dat is nog maar afwachten hé.
88% gevaccineerd en 's avonds na 17:00 sporten is nog steeds levensgevaarlijk.![]()
![]()
Onderschat de kwaadaardigheid van de Chinese Communistische Partij niet. Een genocide voeren ze ook gewoon uit anno 2021.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:12 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die zullen het ook niet expres hebben gedaan lijkt mij.![]()
Wordt de termijn van zes maanden aangepast?
Het ministerie van Volksgezondheid lijkt te sturen op een verandering van die termijn van zes maanden, om op die manier de boostercampagne te versnellen. Anders zou de versnelling ook zinloos zijn, als mensen geen afspraak kunnen maken. "Bij de persconferentie komt daarover meer naar buiten", reageert een woordvoerder van het ministerie.
De Gezondheidsraad adviseert voor de boosterprik een periode van ten minste zes maanden en volgt hierin de European Medicines Agency (EMA). De Jonge volgt vaak de adviezen van de Gezondheidsraad. Onlangs heeft de EMA laten weten dat de boosterprik ook al na 3 maanden geven kan worden. Het zou dus kunnen dat De Jonge vanavond zegt dat de termijn naar drie maanden gaat. Zo krijgt de boostercampagne een boost en kan Nederland de achterstand inhalen op de rest van Europa.
https://www.nu.nl/coronav(...)boosterafspraak.html
Dan moet eerst de Gezondheidsraad weer vier weken nadenken of het naar 3 maanden kan. Ze hebben daar zelf niet de deskundigen voor, en die zijn druk dus vandaar dat het vier weken duurt.![]()
Maar na 1961 stopt deze procedure. Wat gaan ze dan doen en vanaf wanneer, weet jij dat?quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:52 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
1961, dus de eerste 50ers (nog net) kunnen nu een afspraak maken. Mijn schoonmoeder uit 1961 heeft een afspraak kunnen maken voor begin januari![]()
Ik wacht juist liever tot maart/april vanwege vakanties en QR code.quote:Op dinsdag 14 december 2021 11:57 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, zo zit ik er ook in. Nu heeft het nog wel nut, al heb ik 'm volgend jaar liever in oktober ofzo. Maar aan het eind van de winter hoeft het voor mij niet meer.![]()
Bij vele gaat het helemaal niet meer om het vaccin, enkel het verlopen van de QR en dat slim timen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:04 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Mijn collega's van in de 60 wachten met het maken van een afspraak... anders komen ze mogelijk met de zomervakanties in de knoei.
Nu booster = half augustus weer verlopen.
Geweldig systeem.![]()
Precies. Je kunt gewoon hardhollen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:35 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Kleine moeite toch om in het weekend in het bos te gaan sporten tijdens deze donkere dagen?
[ afbeelding ]
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ik snap de conclusie niet dat Nederland hierdoor de achterstand sneller zal inhalen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:36 schreef Mondkapje het volgende:
De Gezondheidsraad adviseert voor de boosterprik een periode van ten minste zes maanden en volgt hierin de European Medicines Agency (EMA). De Jonge volgt vaak de adviezen van de Gezondheidsraad. Onlangs heeft de EMA laten weten dat de boosterprik ook al na 3 maanden geven kan worden. Het zou dus kunnen dat De Jonge vanavond zegt dat de termijn naar drie maanden gaat. Zo krijgt de boostercampagne een boost en kan Nederland de achterstand inhalen op de rest van Europa.
https://www.nu.nl/coronav(...)boosterafspraak.html
Dan moet eerst de Gezondheidsraad weer vier weken nadenken of het naar 3 maanden kan. Ze hebben daar zelf niet de deskundigen voor, en die zijn druk dus vandaar dat het vier weken duurt.
De bottleneck is namelijk niet het aantal mensen dat een booster wil, maar het aantal mensen dat de prikken kan zetten.![]()
Toont gelijk het failliet van de QR aan.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:37 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik wacht juist liever tot maart/april vanwege vakanties en QR code.![]()
Die is op 6 november al failliet gegaan.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:38 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Toont gelijk het failliet van de QR aan.
Die hele Corona check app was bedoelt om overige maatregelen te laten vallen.
Dus óf maatregelen óf QR.
Nu hebben we weer overal maatregelen, dus waarom is de QR code nog nodig?Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Totdat ze in het ziekenhuis belanden. Goed over nagedacht idd.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:37 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Bij vele gaat het helemaal niet meer om het vaccin, enkel het verlopen van de QR en dat slim timen.
Geweldig systeem.![]()
Dat is opgelost omdat er militairen worden ingezet. Echter, mensen schijnen nu geen afspraak te kunnen maken omdat ze net nog geen 6 maanden geleden hun vaccinatie hebben gehad.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:38 schreef Fosive het volgende:
[..]
Ik snap de conclusie niet dat Nederland hierdoor de achterstand sneller zal inhalen.
De bottleneck is namelijk niet het aantal mensen dat een booster wil, maar het aantal mensen dat de prikken kan zetten.
Veel mensen vallen tussen wal en schip bij maken boosterafspraak
https://www.nu.nl/coronav(...)boosterafspraak.html![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:36 schreef Mondkapje het volgende:
Wordt de termijn van zes maanden aangepast?
Het ministerie van Volksgezondheid lijkt te sturen op een verandering van die termijn van zes maanden, om op die manier de boostercampagne te versnellen. Anders zou de versnelling ook zinloos zijn, als mensen geen afspraak kunnen maken. "Bij de persconferentie komt daarover meer naar buiten", reageert een woordvoerder van het ministerie.
De Gezondheidsraad adviseert voor de boosterprik een periode van ten minste zes maanden en volgt hierin de European Medicines Agency (EMA). De Jonge volgt vaak de adviezen van de Gezondheidsraad. Onlangs heeft de EMA laten weten dat de boosterprik ook al na 3 maanden geven kan worden. Het zou dus kunnen dat De Jonge vanavond zegt dat de termijn naar drie maanden gaat. Zo krijgt de boostercampagne een boost en kan Nederland de achterstand inhalen op de rest van Europa.
https://www.nu.nl/coronav(...)boosterafspraak.html
Dan moet eerst de Gezondheidsraad weer vier weken nadenken of het naar 3 maanden kan. Ze hebben daar zelf niet de deskundigen voor, en die zijn druk dus vandaar dat het vier weken duurt.![]()
![]()
![]()
U vraagt, wij draaien.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:28 schreef mir1986 het volgende:
[..]
sorry hoor, maar dit gaat toch totaal niet meer om de gezondheid? Degene die dit nog durven uit te dragen…I'll give you something to do![]()
misschien verandert dat nog de komende weken, ik weet niet helemaal zeker of het het in de VK een afleidingsmanoeuvre is van Johnson maar dat zij een miljoen willen boosteren per dag is toch wel een indicatie dat ze shit verwachtenquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:37 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Bij vele gaat het helemaal niet meer om het vaccin, enkel het verlopen van de QR en dat slim timen.
Geweldig systeem.![]()
Eerst strikt 6 maanden want zekerheid etc, minder risico, en volgende week mag je er 3 op een dag zetten.quote:![]()
Als ze echt heel veel shit zouden verwachten, dan hadden ze daar per direct wel weer een semi lockdown ingevoerd.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
misschien verandert dat nog de komende weken, ik weet niet helemaal zeker of het het in de VK een afleidingsmanoeuvre is van Johnson maar dat zij een miljoen willen boosteren per dag is toch wel een indicatie dat ze shit verwachtenZuiger van het FOK!-OMT![]()
Ja? Blijft zo'n vaccin ook echt maar 7 maanden werkzaam? Dus dat je beter niet tot de 9e maand kan wachten? Is dat al zeker?quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:40 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
Totdat ze in het ziekenhuis belanden. Goed over nagedacht idd.![]()
Als je nou een half jaartje extra QR zou krijgen, als lokkertje. Booster nu en krijg een half jaar QR gratis cadeau! (aanbod geldig tot 31.12)quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
misschien verandert dat nog de komende weken, ik weet niet helemaal zeker of het het in de VK een afleidingsmanoeuvre is van Johnson maar dat zij een miljoen willen boosteren per dag is toch wel een indicatie dat ze shit verwachten![]()
De Gezondheidsraad adviseert voor de boosterprik een periode van ten minste zes maanden en volgt hierin de European Medicines Agency (EMA). De Jonge volgt vaak de adviezen van de Gezondheidsraad. Onlangs heeft de EMA laten weten dat de boosterprik ook al na 3 maanden geven kan worden. Het zou dus kunnen dat De Jonge vanavond zegt dat de termijn naar drie maanden gaat. Zo krijgt de boostercampagne een boost en kan Nederland de achterstand inhalen op de rest van Europa.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
misschien verandert dat nog de komende weken, ik weet niet helemaal zeker of het het in de VK een afleidingsmanoeuvre is van Johnson maar dat zij een miljoen willen boosteren per dag is toch wel een indicatie dat ze shit verwachten
https://www.nu.nl/coronav(...)boosterafspraak.htmlIk ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Lekker de scholen sluiten mensen, wat een apenland is dit geworden. Ga de oorzaak aanpakken ipv symptoombestrijding. Ik hou me al ruim 1,5 jaar braaf aan alle maatregelen, werk al die tijd vanuit huis, heb netjes mijn prikken, en nog steeds moet ik volgende week een week stress doorgaan om te zien hoe we het weer mogen oplossen met werken en kinderen thuis.![]()
Is weer een angstreactie voor het onbekende, terwijl het best wel goed gaat in de UK, wat omikron ons brengt moeten we nog maar afwachten.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:43 schreef Za het volgende:
Hij heeft geen keuze denk ik.
Of het nog effect gaat hebben is alleen maar te hopen.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
volgens mij wordt dat advies van boosteren niet zomaar gegeven idd. Maar daar zullen sommigen vast anders over denkenquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:43 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja? Blijft zo'n vaccin ook echt maar 7 maanden werkzaam? Dus dat je beter niet tot de 9e maand kan wachten? Is dat al zeker?![]()
![]()
Wat zijn de oorzaken dan die ze aan moeten pakken, wat is jouw oplossing?quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:45 schreef byah het volgende:
Lekker de scholen sluiten mensen, wat een apenland is dit geworden. Ga de oorzaak aanpakken ipv symptoombestrijding. Ik hou me al ruim 1,5 jaar braaf aan alle maatregelen, werk al die tijd vanuit huis, heb netjes mijn prikken, en nog steeds moet ik volgende week een week stress doorgaan om te zien hoe we het weer mogen oplossen met werken en kinderen thuis.![]()
Ja zou kunnen hoor. Ik vroeg het me even af. Heb er geen probleem mee hoor.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:46 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
volgens mij wordt dat advies van boosteren niet zomaar gegeven idd. Maar daar zullen sommigen vast anders over denken![]()
Leg de verantwoordelijkheid bij de doelgroep waar het probleem zit, stel een opnamestop voor ongevacineerden in en laat het lekker los.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:47 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wat zijn de oorzaken dan die ze aan moeten pakken, wat is jouw oplossing?![]()
ik begrijp wel dat ze het eerst op deze manier proberen en ze zitten nu op plan B al weet ik niet precies wat het inhoudt, thuiswerk advies zit daar wel bij.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:43 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Als ze echt heel veel shit zouden verwachten, dan hadden ze daar per direct wel weer een semi lockdown ingevoerd.![]()
Ja dat gaat natuurlijk nooit gebeuren.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:50 schreef byah het volgende:
[..]
Leg de verantwoordelijkheid bij de doelgroep waar het probleem zit, stel een opnamestop voor ongevacineerden in en laat het lekker los.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Volgens mij neemt de effectiviteit geleidelijk af. Dus is de 7 maanden ook slechts een punt op een dalende curve.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:43 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja? Blijft zo'n vaccin ook echt maar 7 maanden werkzaam? Dus dat je beter niet tot de 9e maand kan wachten? Is dat al zeker?I'll give you something to do![]()
Volkomen terecht ook.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:50 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ja dat gaat natuurlijk nooit gebeuren.
Mensen die dat opperen zijn de grootste wappies, niet de 'wappies' zelf.![]()
https://www.wsj.com/artic(...)-omicron-11639482302quote:Antiviral drug Paxlovid stayed 89% effective at reducing the risk of hospitalization and death in a final analysis of a key study in high-risk adults.
Preliminary laboratory tests gave encouraging signs that Pfizer Inc.’s [US:PFE] experimental Covid-19 pill could work against Omicron, the company said.
Pfizer also said Tuesday that a final analysis of late-stage study results confirmed the drug, named Paxlovid, was 89% effective at reducing the risk of hospitalization and death in adults at high risk of severe Covid-19.
The positive results come as the Food and Drug Administration reviews whether to clear use of Paxlovid in high-risk adults, a decision that could come before the end of the year.
“This was a real home run, gives tremendous hope for another highly effective intervention,” Pfizer Chief Scientific Officer Mikael Dolsten said in an interview.
Meanwhile, a separate, preliminary analysis provided signs the drug may help people at low risk of severe Covid-19, such as vaccinated individuals who end up becoming sick.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Ja klopt, maar in het VK heeft de pandemie wel wat harder toegeslagen dan hier en dus zou je verwachten dat met het gevaar van Omicron op de loer, ze nu hard gaan ingrijpen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik begrijp wel dat ze het eerst op deze manier proberen en ze zitten nu op plan B al weet ik niet precies wat het inhoudt, thuiswerk advies zit daar wel bij.
Maar dat doen ze dus niet.. dan rest de vraag; waarom niet? Is het dan toch milder?Zuiger van het FOK!-OMT![]()
*kuch* noodopvang *kuch*quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:45 schreef byah het volgende:
Lekker de scholen sluiten mensen, wat een apenland is dit geworden. Ga de oorzaak aanpakken ipv symptoombestrijding. Ik hou me al ruim 1,5 jaar braaf aan alle maatregelen, werk al die tijd vanuit huis, heb netjes mijn prikken, en nog steeds moet ik volgende week een week stress doorgaan om te zien hoe we het weer mogen oplossen met werken en kinderen thuis.![]()
Op dit moment loop je als gevaccineerde 500% meer risico om Omicron op te lopen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:50 schreef byah het volgende:
Leg de verantwoordelijkheid bij de doelgroep waar het probleem zit, stel een opnamestop voor ongevacineerden in en laat het lekker los.
En natuurlijke immuniteit zit er niet meer in.
Houd dus svp op met je ongevaccineerden, en neem maatregelen om jezelf te beschermen.![]()
Als je thuis werkt is dat toch geen probleem? Je kunt best de hele dag Fok!ken met een paar spelende kinderen op de achtergrond.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:45 schreef byah het volgende:
Lekker de scholen sluiten mensen, wat een apenland is dit geworden. Ga de oorzaak aanpakken ipv symptoombestrijding. Ik hou me al ruim 1,5 jaar braaf aan alle maatregelen, werk al die tijd vanuit huis, heb netjes mijn prikken, en nog steeds moet ik volgende week een week stress doorgaan om te zien hoe we het weer mogen oplossen met werken en kinderen thuis.![]()
watquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:54 schreef Za het volgende:
[..]
Op dit moment loop je als gevaccineerde 500% meer risico om Omicron op te lopen.
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
ze monitoren wel beter dan wij hier en lopen ook ver voor met die 3e prik dus die "milder" conclusie is nog moeilijk te trekkenquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:52 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ja klopt, maar in het VK heeft de pandemie wel wat harder toegeslagen dan hier en dus zou je verwachten dat met het gevaar van Omicron op de loer, ze nu hard gaan ingrijpen.
Maar dat doen ze dus niet.. dan rest de vraag; waarom niet? Is het dan toch milder?![]()
Toch blijft het vreemd dat met Delta heel snel bekend was dat het even ziekmakend was én besmettelijker en dat we nu al 2 weken horen "dat we het niet weten"quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
ze monitoren wel beter dan wij hier en lopen ook ver voor met die 3e prik dus die "milder" conclusie is nog moeilijk te trekkenZuiger van het FOK!-OMT![]()
Bron? En zonder zelf aan te passen graag.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:54 schreef Za het volgende:
[..]
Op dit moment loop je als gevaccineerde 500% meer risico om Omicron op te lopen.
En natuurlijke immuniteit zit er niet meer in.
Houd dus svp op met je ongevaccineerden, en neem maatregelen om jezelf te beschermen.Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
Ja laten we de oorzaak aanpakken dat nog niemand heeft geprobeerd dat virus gewoon weg te halenquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:45 schreef byah het volgende:
Lekker de scholen sluiten mensen, wat een apenland is dit geworden. Ga de oorzaak aanpakken ipv symptoombestrijding. Ik hou me al ruim 1,5 jaar braaf aan alle maatregelen, werk al die tijd vanuit huis, heb netjes mijn prikken, en nog steeds moet ik volgende week een week stress doorgaan om te zien hoe we het weer mogen oplossen met werken en kinderen thuis.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna![]()
Denk dat het komt omdat Delta in de UK is "ontdekt" en het dus makkelijker is te vergelijken met de rest van Europa dan Zuid Afrika waar de bevolking gemiddeld heel jong is waar Omicron is ontdekt.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:57 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Toch blijft het vreemd dat met Delta heel snel bekend was dat het even ziekmakend was én besmettelijker en dat we nu al 2 weken horen "dat we het niet weten"![]()
Als je thuis werkt, wat is dan het probleem? Kan je prima op de kinderen passen, je werk doen en op fok! Zitten tochquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:45 schreef byah het volgende:
Lekker de scholen sluiten mensen, wat een apenland is dit geworden. Ga de oorzaak aanpakken ipv symptoombestrijding. Ik hou me al ruim 1,5 jaar braaf aan alle maatregelen, werk al die tijd vanuit huis, heb netjes mijn prikken, en nog steeds moet ik volgende week een week stress doorgaan om te zien hoe we het weer mogen oplossen met werken en kinderen thuis.
Je kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.![]()
Of gewoon alles open en gokken dat het vanzelf weer overwaait?quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:01 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ja laten we de oorzaak aanpakken dat nog niemand heeft geprobeerd dat virus gewoon weg te halenJe kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.![]()
Het is wederom één grote faalcampagne ondet leiding van Hugo.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:40 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Dat is opgelost omdat er militairen worden ingezet. Echter, mensen schijnen nu geen afspraak te kunnen maken omdat ze net nog geen 6 maanden geleden hun vaccinatie hebben gehad.
Veel mensen vallen tussen wal en schip bij maken boosterafspraak
https://www.nu.nl/coronav(...)boosterafspraak.html
Mensen uit 1960 en 1961 kunnen online afspraak maken. Maar mijn ouders uit 43 en 44 hebben uberhaupt nog geen brief ontvangen.
Alles loop straks dus weer door elkaar.
Deze ronde zou het zo zijn dat je als echtpaar gewoon tegelijkertijd geprikt kon worden, maar dat kan dus niet als je online je afspraak inplant. Kan alleen als je belt n.a.v. de brief die dus nog niet verstuurd is
Ik lees ook nog niks over het prikken van mensen die in de risicogroepen vallen en daarom eerder geprikt zijn. Mijn 2e prik is inmiddels 6 maanden geleden en ik zou niet weten wanneer ik een booster kan krijgen.
Maanden de tijd om voor te bereiden en er dan weer zo'n zooitje van maken, onvoorstelbaar
A mind with a heart of it's own![]()
Klinkt erg goed, helemaal mooi voor de patienten natuurlijk maar hoop dat we hier uiteindelijk ook in maatschappelijk opzicht de vruchten van kunnen plukken. Heb behalve dan bij de vaccins nooit het idee gehad dat we echt iets hadden aan al die veelbelovende ontwikkelingen die hier en daar voorbij kwamen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:52 schreef nostra het volgende:
[..]
https://www.wsj.com/artic(...)-omicron-11639482302I'll give you something to do![]()
Bij booster 4 en 5 gaat het wel beter, ook Hugo leert bij en gaat deze kennis met zijn opvolger delenquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:04 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Het is wederom één grote faalcampagne ondet leiding van Hugo.
Mensen uit 1960 en 1961 kunnen online afspraak maken. Maar mijn ouders uit 43 en 44 hebben uberhaupt nog geen brief ontvangen.
Alles loop straks dus weer door elkaar.
Deze ronde zou het zo zijn dat je als echtpaar gewoon tegelijkertijd geprikt kon worden, maar dat kan dus niet als je online je afspraak inplant. Kan alleen als je belt n.a.v. de brief die dus nog niet verstuurd is
Ik lees ook nog niks over het prikken van mensen die in de risicogroepen vallen en daarom eerder geprikt zijn. Mijn 2e prik is inmiddels 6 maanden geleden en ik zou niet weten wanneer ik een booster kan krijgen.
Maanden de tijd om voor te bereiden en er dan weer zo'n zooitje van maken, onvoorstelbaar![]()
![]()
Nee je kijkt gewoon waar dat virus zit en haalt het weg, we doen allemaal zo moeilijkquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:02 schreef PinkLow het volgende:
[..]
Of gewoon alles open en gokken dat het vanzelf weer overwaait?Tijd voor een massale anti-corona demonstratie, laat de regering het virus eens gewoon weghalen. Weet je wat we maken het virus illegaal en zetten het virus het land uit en laten geen nieuw virus meer binnen. Alles opgelost.
Zoals vele alle oplossingen maken: we zorgen dat <stropop> er niet meer inkomt dan lost <ander probleem> vanzelf op.En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna![]()
@Jor_Dii had gister wel een punt he, dat er wel heel veel onzin wordt geponeerd als feiten.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:54 schreef Za het volgende:
[..]
Op dit moment loop je als gevaccineerde 500% meer risico om Omicron op te lopen.
En natuurlijke immuniteit zit er niet meer in.
Houd dus svp op met je ongevaccineerden, en neem maatregelen om jezelf te beschermen.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Zelfs dat niet. Er kunnen heel veel mensen die prikken zetten. Alleen wil de GGD het allemaal in eigen beheer houden en perse op hun manier doen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:38 schreef Fosive het volgende:
[..]
Ik snap de conclusie niet dat Nederland hierdoor de achterstand sneller zal inhalen.
De bottleneck is namelijk niet het aantal mensen dat een booster wil, maar het aantal mensen dat de prikken kan zetten.![]()
Als corona voorbij is weten we precies hoe we het hadden moeten doenquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:06 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Bij booster 4 en 5 gaat het wel beter, ook Hugo leert bij en gaat deze kennis met zijn opvolger delen
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna![]()
Geboren voor 1945 kan telefonisch een afspraak maken zonder brief, heb ik begrepen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:04 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Het is wederom één grote faalcampagne ondet leiding van Hugo.
Mensen uit 1960 en 1961 kunnen online afspraak maken. Maar mijn ouders uit 43 en 44 hebben uberhaupt nog geen brief ontvangen.
Alles loop straks dus weer door elkaar.
Deze ronde zou het zo zijn dat je als echtpaar gewoon tegelijkertijd geprikt kon worden, maar dat kan dus niet als je online je afspraak inplant. Kan alleen als je belt n.a.v. de brief die dus nog niet verstuurd is
Ik lees ook nog niks over het prikken van mensen die in de risicogroepen vallen en daarom eerder geprikt zijn. Mijn 2e prik is inmiddels 6 maanden geleden en ik zou niet weten wanneer ik een booster kan krijgen.
Maanden de tijd om voor te bereiden en er dan weer zo'n zooitje van maken, onvoorstelbaar
En dan kunnen ze dus tevens voor hun partner een afspraak maken.
Dus je ouders kunnen telefonisch voor hen samen een afspraak maken zonder de brief te hebben. 0800-7070.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Echt?quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:07 schreef mir1986 het volgende:
Vaccin werkt zo goed, dat je er minimaal 3 in een jaar moet.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
CDC: 80% of Omicron cases found in the fully vaccinated, a third of them had received a booster dose Symptoms are mild in both the unvaccinated and vaccinated – Reutersquote:Op dinsdag 14 december 2021 12:57 schreef DonDruiper het volgende:
Ik heb dit nog niet ergens gelezen, nee.
En, Denemarken Omicron rapport:![]()
![]()
Zijn jullie al bang genoeg gemaakt voor de Omikron-variant om nog meer maatregelen te kunnen legitimeren?
POLL![]()
En toen werd het weer stil.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:57 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ik heb dit nog niet ergens gelezen, nee.
Wat een gast. Of hij komt dadelijk met een link van het darkweb van Thierry ofzo.
edit: hij heeft iets gepost. Blijkt weer dat hij niet kan rekenen. Laat maar gaan.![]()
*zijn best, in beide gevallen.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:08 schreef Nielsch het volgende:
Zijn jullie al bang genoeg gemaakt voor de Omikron-variant om nog meer maatregelen te kunnen legitimeren?
[poll=3246]
Tevens domme kutpoll.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Het is een zijquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:08 schreef aartstyle het volgende:
[..]
En toen werd het weer stil.
Wat een gast. Of hij komt dadelijk met een link van het darkweb van Thierry ofzo.
edit: hij heeft iets gepost. Blijkt weer dat hij niet kan rekenen. Laat maar gaan..
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Doe je even een linkje dat dat percentage van 500% onderbouwt?quote:And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
eens, geen kingflopland optie dus hier kunnen we niets meequote:Op dinsdag 14 december 2021 13:09 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
*zijn best, in beide gevallen.
Tevens domme kutpoll.![]()
Ik mis de optie:quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:08 schreef Nielsch het volgende:
Zijn jullie al bang genoeg gemaakt voor de Omikron-variant om nog meer maatregelen te kunnen legitimeren?
[poll=3246]
Nee, maar kom maar op met die maatregelen als het noodzakelijk is.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Doe je even een linkje dat dat percentage van 500% onderbouwt?![]()
![]()
Waarom niet gelijk 1000%quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:54 schreef Za het volgende:
[..]
Op dit moment loop je als gevaccineerde 500% meer risico om Omicron op te lopen.
En natuurlijke immuniteit zit er niet meer in.
Houd dus svp op met je ongevaccineerden, en neem maatregelen om jezelf te beschermen.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Je kan ook zeggen: het vaccin is zo onschuldig dat het heel snel uitgewerkt is en je afweer na een tijdje helemaal vergeten is waar het tegen in verweer kwam. Wel fijn verdienen voor Pfizer dat het elk halfjaar opnieuw moet.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:07 schreef mir1986 het volgende:
Vaccin werkt zo goed, dat je er minimaal 3 in een jaar moet.
Ik denk dat er over een tijdje wel een sterker vaccin komt dat toch minstens een jaar werkt.![]()
Ze hebben het al online geregeld, mijn ouders kunnen dat gelukkig en anders helpen we ze wel, maar er zijn genoeg ouderen die volledig vastlopen en wachten op de brief.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:08 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Geboren voor 1945 kan telefonisch een afspraak maken zonder brief, heb ik begrepen.
En dan kunnen ze dus tevens voor hun partner een afspraak maken.
Dus je ouders kunnen telefonisch voor hen samen een afspraak maken zonder de brief te hebben. 0800-7070.A mind with a heart of it's own![]()
Lekker door stapelen inderdaad.quote:Op dinsdag 14 december 2021 12:39 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Die is op 6 november al failliet gegaan.
Die hele Corona check app was bedoelt om overige maatregelen te laten vallen.
Dus óf maatregelen óf QR.
Nu hebben we weer overal maatregelen, dus waarom is de QR code nog nodig?![]()
Komt het vooroordeel over lekkere wijven toch weer uit hé.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:08 schreef Za het volgende:
[..]
CDC: 80% of Omicron cases found in the fully vaccinated, a third of them had received a booster dose Symptoms are mild in both the unvaccinated and vaccinated – Reuters
En, Denemarken Omicron rapport:
[ afbeelding ]Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Yorick is ook weer zo lekker subtiel 'ouders moeten ook wendbaar zijn' maar sorry, de overheid had dit veel beter moeten aanpakken en niet last minute weer zo'n beslissing omgooien.
Straks komt er onder druk ook weer een avondklok omdat iedereen dat zo graag wil...
Ik heb een tripje Antwerpen geboekt voor het nieuwsjaarsweekend!Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!![]()
https://t.co/ZstMAZZ2bdquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:10 schreef miss_sly het volgende:
Doe je even een linkje dat dat percentage van 500% onderbouwt?![]()
Kun je ook even aanwijzen waar?quote:And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Yorick.. Marino.. waarom we deze gasten nog aandacht geven is mij onduidelijk.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:13 schreef popje het volgende:
Yorick is ook weer zo lekker subtiel 'ouders moeten ook wendbaar zijn' maar sorry, de overheid had dit veel beter moeten aanpakken en niet last minute weer zo'n beslissing omgooien.
Straks komt er onder druk ook weer een avondklok omdat iedereen dat zo graag wil...
Ik heb een tripje Antwerpen geboekt voor het nieuwsjaarsweekend!Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ik geloof er niets van dat er weer een avondklok komt. En ook geen strenge volledige lockdown. Tenzij omicron echt ontzettend naar blijjkt te zijn in zowel verspreiding als opnames, maar dan wil iedereen ook liever in zijn eentje thuisblijven en niemand zien om maar geen risico te lopen.quote:And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Ja dat is wel de categorie kansloos inderdaadquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Lekker door stapelen inderdaad.
QR Code
Mondkapje
1,5 meter afstand
Lagere capaciteit.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Geen idee, gisteren op BNR radio hoorde ik "data analist" Yorick ook live in de uitzending.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:15 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Yorick.. Marino.. waarom we deze gasten nog aandacht geven is mij onduidelijk.![]()
Aanvullend:quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:08 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Geboren voor 1945 kan telefonisch een afspraak maken zonder brief, heb ik begrepen.
En dan kunnen ze dus tevens voor hun partner een afspraak maken.
Dus je ouders kunnen telefonisch voor hen samen een afspraak maken zonder de brief te hebben. 0800-7070.
Dit staat op de site van het RIVM
"Wie liever belt om een afspraak te maken, moet eerst de uitnodigingsbrief afwachten. Zonder brief kan er geen telefonische afspraak worden gemaakt."
Als mensen van bepaalde leeftijd toch zonder brief zouden kunnen bellen is dus ook die communicatie niet op orde.A mind with a heart of it's own![]()
Dus 20% is niet gevaccineerd. En waar zijn die? Liggen die in het ziekenhuis? Van belang om te weten.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:08 schreef Za het volgende:
[..]
CDC: 80% of Omicron cases found in the fully vaccinated, a third of them had received a booster dose Symptoms are mild in both the unvaccinated and vaccinated – Reuters
En, Denemarken Omicron rapport:
[ afbeelding ]
Hieruit haal ik op dat ongevaccineerden beter beschermd zijn tegen het virus (mits die 20% milde tot geen symptomen heeft)Je kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.![]()
Het moet ook allemaal zo moeilijk met brieven en alles.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:04 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Het is wederom één grote faalcampagne ondet leiding van Hugo.
Mensen uit 1960 en 1961 kunnen online afspraak maken. Maar mijn ouders uit 43 en 44 hebben uberhaupt nog geen brief ontvangen.
Alles loop straks dus weer door elkaar.
Deze ronde zou het zo zijn dat je als echtpaar gewoon tegelijkertijd geprikt kon worden, maar dat kan dus niet als je online je afspraak inplant. Kan alleen als je belt n.a.v. de brief die dus nog niet verstuurd is
Ik lees ook nog niks over het prikken van mensen die in de risicogroepen vallen en daarom eerder geprikt zijn. Mijn 2e prik is inmiddels 6 maanden geleden en ik zou niet weten wanneer ik een booster kan krijgen.
Maanden de tijd om voor te bereiden en er dan weer zo'n zooitje van maken, onvoorstelbaar
Zeg gewoon iedereen boven de X leeftijd (60) kan een afspraak inplannen.![]()
Yorick moet gewoon weer lekker pizza's gaan omdraaien.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:16 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Geen idee, gisteren op BNR radio hoorde ik "data analist" Yorick ook live in de uitzending.![]()
Oi, net op de radio dat de blessures bij mensen fiks was toegenomen. Veelal startende hardlopers en fietsers.
Je kunt toch wel een beetje gaan hardhollen is best een kut advies als je de zorg wil ontlasten.
Nou ja, told you so. Sporten is een vak, coaching is een vak.
Thanks for coming to my Ted Talk.Go hard or go home![]()
je hebt 100% van de mensen. Daarvan is 80% gevaccineerd en 20% ongevaccineerd.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:16 schreef PinkLow het volgende:
[..]
Dus 20% is niet gevaccineerd. En waar zijn die? Liggen die in het ziekenhuis? Van belang om te weten.
Hieruit haal ik op dat ongevaccineerden beter beschermd zijn tegen het virus (mits die 20% milde tot geen symptomen heeft)
Je hebt 100% Omicron. Daarvan is 80% van de gevaccineerde mensen mee besmet en 20% van de ongevaccineerde mensen.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Za rekenmethode:quote:
Nou komt het hoor. Er zijn 5 x zoveel gevaccineerden met omikron dan ongevaccineerden. Dus je hebt 5x zoveel kans als gevaccineerde dat je Omicron krijgt.
Tja, in groep drie had ik dat geen slechte berekening gevonden.
Edit: Za, als je zoiets post wellicht kan je het dan even laten narekenen door mensen die dat wel kunnen. Jij hebt meer verstand van andere dingen heb ik gezien. Maar dit is echt niet jouw ding.![]()
Het is nogal logisch dat 75% van je Omicron gevallen gevaccineerd is wanneer je - als Denemarken - bijna 90% van je populatie hebt gevaccineerd toch?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Er schort van alles aan, dat is duidelijk.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:16 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Aanvullend:
Dit staat op de site van het RIVM
"Wie liever belt om een afspraak te maken, moet eerst de uitnodigingsbrief afwachten. Zonder brief kan er geen telefonische afspraak worden gemaakt."
Als mensen van bepaalde leeftijd toch zonder brief zouden kunnen bellen is dus ook die communicatie niet op orde.
Maar voor 1945 kan zonder brief ook telefonisch een afspraak maken. Mijn schoonmoeder werd afgekapt op 1946, want dan moest je op de brief wachten. Mijn vader 1942 kon zonder brief wel telefonisch een afspraak maken.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Je zou haast gaan denken dat er iets is met de verhouding tussen gevaccineerden en ongevaccineerdenquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:08 schreef Za het volgende:
[..]
CDC: 80% of Omicron cases found in the fully vaccinated, a third of them had received a booster dose Symptoms are mild in both the unvaccinated and vaccinated – Reuters
En, Denemarken Omicron rapport:
[ afbeelding ]
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Statistiek kun je altijd zo brengen dat het je uitkomt.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:18 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Je zou haast gaan denken dat er iets is met de verhouding tussen gevaccineerden en ongevaccineerden[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Het ironische is dat ik hier regelmatig voorbij zie komen hoe irritant die twee wel niet zijn, maar tegelijkertijd zorgen we er daardoor wel voor dat ze wéér aandacht krijgen. Maakt hun geen reet uit dat er users zijn die ze irritant vinden; ze worden hier besproken met linkjes; dat is alleen maar goed nieuws voor ze.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:15 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Yorick.. Marino.. waarom we deze gasten nog aandacht geven is mij onduidelijk.Voor ouders is dit extreem lastig (mits ze echt kiezen voor een langere vakantie) omdat het zo kort van te voren gebeurd, maar tegelijkertijd worden er zoveel sectoren vaak last minute geraakt; ondernemers die vaak maar een paar dagen hebben om te gaan bedenken hoe ze hun zaak in de lucht kunnen houden na de sluiting, etc. Het is voor iedereen nogal lastig als ze last minute beslissingen nemen. Niks nieuws helaas.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:13 schreef popje het volgende:
Yorick is ook weer zo lekker subtiel 'ouders moeten ook wendbaar zijn' maar sorry, de overheid had dit veel beter moeten aanpakken en niet last minute weer zo'n beslissing omgooien.
Straks komt er onder druk ook weer een avondklok omdat iedereen dat zo graag wil...
Ik heb een tripje Antwerpen geboekt voor het nieuwsjaarsweekend!
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-12-2021 13:21:48 ]![]()
Even starten met hardlopen in de winter: minuutje lopen, minuutje bevriezen in je zomerkloffie. (Wie gaat er nu een winteroutfit aanschaffen als die lockdown maar 3 weken duurtquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:18 schreef Noek het volgende:
Oi, net op de radio dat de blessures bij mensen fiks was toegenomen. Veelal startende hardlopers en fietsers.
Je kunt toch wel een beetje gaan hardhollen is best een kut advies als je de zorg wil ontlasten.
Nou ja, told you so. Sporten is een vak, coaching is een vak.
Thanks for coming to my Ted Talk.)
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D![]()
Veel bejaarden die niet handig zijn met computers willen graag een brief met een telefoonnummer. Maar dan moeten die brieven wel verstuurd worden.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:16 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Het moet ook allemaal zo moeilijk met brieven en alles.
Zeg gewoon iedereen boven de X leeftijd (60) kan een afspraak inplannen.A mind with a heart of it's own![]()
Ik heb hier dus een 2e hands mountainbike gekocht voor het enorme bedrag van 65 euroquote:Op dinsdag 14 december 2021 13:18 schreef Noek het volgende:
Oi, net op de radio dat de blessures bij mensen fiks was toegenomen. Veelal startende hardlopers en fietsers.
Je kunt toch wel een beetje gaan hardhollen is best een kut advies als je de zorg wil ontlasten.
Nou ja, told you so. Sporten is een vak, coaching is een vak.
Thanks for coming to my Ted Talk.
In Nederland fiets ik dus niet he. Ik weiger, beetje in de motregen bij 8 graden fietsen en de wereld haten. Been there, done that.
Maar hier is het klimaatje wel uitnodigend, plus dan ben ik ook wat sneller op andere plekken enzo. Maar ja, plat is het hier niet bepaald. Dus de 1e keer nadat ik ging fietsen kon ik savonds nauwelijks meer op mijn beentjes staan
Inmiddels gaat het wel weer hoor![]()
![]()
Volgend jaar krijg je gewoon 1 prik van 3 doses, en dan hopen dat ie een jaar meegaat misschien? Of een abbo..quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:12 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Je kan ook zeggen: het vaccin is zo onschuldig dat het heel snel uitgewerkt is en je afweer na een tijdje helemaal vergeten is waar het tegen in verweer kwam. Wel fijn verdienen voor Pfizer dat het elk halfjaar opnieuw moet.
Ik denk dat er over een tijdje wel een sterker vaccin komt dat toch minstens een jaar werkt.![]()
Mijn verwachting van de persco:
- Achterlijke maatregelen die momenteel leiden tot enorme drukte aan het einde van de middag letterlijk overal worden verlengd tot januari
- Goede maatregelen die kunnen helpen worden afgewezen
- Er wordt iets nieuws verzonnen wat net zo slecht werkt als de bestaande achterlijke maatregelen
- Fuck de volksgezondheid, sporten ist verboten100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
En de scholen?quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:22 schreef Nattekat het volgende:
Mijn verwachting van de persco:
- Achterlijke maatregelen die momenteel leiden tot enorme drukte aan het einde van de middag letterlijk overal worden verlengd tot januari
- Goede maatregelen die kunnen helpen worden afgewezen
- Er wordt iets nieuws verzonnen wat net zo slecht werkt als de bestaande achterlijke maatregelen
- Fuck de volksgezondheid, sporten ist verboten
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: