Ook goed, dan hoeven we deze winter alleen nog even aan te tonen dat een (bedrijven) lockdown niet meer voldoende werkt. Dat zal dan voldoende ontmoedigen om verder na te gaan denken over het vervolg.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 19:41 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Vanmiddag waren er hier nog een paar mensen die een lockdown een betere oplossing vonden, dus ik weet niet of we al zo ver zijn.
Nou ja in diverse nieuwsberichten komt het argument naar voren dat we de derde wereld/arme landen moeten gaan vaccineren om gevaarlijke mutaties te voorkomen dus ik vraag me af waarom juist daar een mutatie zou ontstaan iit de rijke/gevaccineerde landenquote:Op woensdag 25 augustus 2021 18:32 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Omdat er selectiedruk is door de vaccins. Het had misschien beter geweest zijn dat we alleen ouderen en risicogroepen gevaccineerd hadden itt iedereen, maar dat merken we nog wel.
Oh, je zegt het andersom. Nee, dan is het gewoon onzin.
Er zit een onbedoeld addertje in de redenatie.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 15:40 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Tja lastig Chratnox.
Op zich ben ik tegen elke vorm van verplichting hierin. Aan de andere kant, als feitelijk bewezen kan worden dat we daardoor straks volledig open kunnen, we geen extra ic Personeel nodig hebben, dan ben ik niet tegen een verplichting. Maar gestapo op straat gaat zelfs mij iets te ver, haha. ietsie pietsie maar.
Het zou me niet verbazen indien er meer gevaccineerden positief testen dan ongevaccineerden (bij gedwongen testen).quote:Op woensdag 25 augustus 2021 15:50 schreef Stoney3K het volgende:
Want gevaccineerden testen niet positief? Ik zou de onderverdeling wel eens willen zien.
Mutaties zijn willekeurig, maar het aantal hangt natuurlijk af van de mate van replicatie. Vaccins betekenen in de basis veelal minder verspreiding en daarmee ook minder replicatie en mutaties.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 19:50 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Nou ja in diverse nieuwsberichten komt het argument naar voren dat we de derde wereld/arme landen moeten gaan vaccineren om gevaarlijke mutaties te voorkomen dus ik vraag me af waarom juist daar een mutatie zou ontstaan iit de rijke/gevaccineerde landen
Volgens mij heb jij een iets te hoge pet op van niet-gevaccineerden. Als er iemand zich onaantastbaar waant dan zijn het wel zij die denken geen vaccin nodig te hebben.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:00 schreef Za het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen indien er meer gevaccineerden positief testen dan ongevaccineerden (bij gedwongen testen).
Immers zijn ze in de meerderheid, hebben het gevoel dat hen niks meer kan gebeuren, en hangen en hossen rond, elkaar daarmee massaal besmettend, waar ongevaccineerden mogelijk wat afstand houden of een mondmasker dragen.
Ik denk dat jij geen juist beeld hebt van ongevaccineerden, dat zijn niet per definitie covid ontkenners, maar vaak vaccin sceptici, die gewoon hun maatregelen nemen en bereid zijn vrijheden in te boeten.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:05 schreef galantis het volgende:
Volgens mij heb jij een iets te hoge pet op van niet-gevaccineerden. Als er iemand zich onaantastbaar waant dan zijn het wel zij die denken geen vaccin nodig te hebben.
Ja zo lust ik er nog een paarquote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:00 schreef Za het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen indien er meer gevaccineerden positief testen dan ongevaccineerden (bij gedwongen testen).
Immers zijn ze in de meerderheid,
Welnee.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:05 schreef galantis het volgende:
[..]
Volgens mij heb jij een iets te hoge pet op van niet-gevaccineerden. Als er iemand zich onaantastbaar waant dan zijn het wel zij die denken geen vaccin nodig te hebben.
quote:Op woensdag 25 augustus 2021 15:48 schreef halfway het volgende:
Idd weer 3 k ongevaccineerden die immuun zijn toch 100k per maand #jekomtvanzelfaandebeurt
Dit gaat dan wellicht niet om alle niet-gevaccineerden - wat ik overigens ook niet heb beweerd - maar mijn wellicht te generaliserende post was dan ook een reactie op een nogal behoorlijke generalisatie hč.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:17 schreef chratnox het volgende:
[..]
Welnee.
Je hebt een grote groep jongeren die nog niet gevaccineerd is, om verschillende redenen. Dan heb je een groep niet gevaccineerden die niet gevaccineerd kunnen worden. Een groep die het niet zo nodig vinden omdat ze al corona gehad hebben. Een groep die van mening is dat het allemaal wel meevalt en nog een paar andere groepen. Dan heb je een kleine groep die zichzelf daadwerkelijk onaantastbaar waant.
O ja deze had ik ook gezien.quote:
Exact, die waren toen dan ook de enige groep.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:16 schreef Drekkoning het volgende:
Ja zo lust ik er nog een paarEen jaar geleden waren de ongevaccineerden verantwoordelijk voor alle besmettingen!!
Succes ermee, ik doe niet meer mee dan maar ziek worden.quote:
Dit kan je toch ook zelf bedenken? Ja, ze zijn in bepaalde mate beschermd. De kans is namelijk groot dat een gevaccineerde niet of minder ziek wordt van het virus.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:18 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Dan zijn gevaccineerden dus beschermd.
Wat is het nou: zijn ze beschermd of niet beschermd?
Toegegeven, ik heb niet ver genoeg teruggelezen. Ik dacht, die @galantis weet dat verschil normaal wel te makenquote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:24 schreef galantis het volgende:
[..]
Dit gaat dan wellicht niet om alle niet-gevaccineerden - wat ik overigens ook niet heb beweerd - maar mijn wellicht te generaliserende post was dan ook een reactie op een nogal behoorlijke generalisatie hč.
Het betreft hier vrijwillig geteste personen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 16:30 schreef DireStraits7 het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is toch wederom duidelijk? Groep ongevaccineerden is hier vele malen groter in verhouding tot de groep gevaccineerden. Alleen bij 60+ lijkt het andersom, en daar zijn de aantallen verwaarloosbaar.
Gedwongen testen? Is dat het zelfde als gedwongen vaccineren? Beide kanten moeten we niet op willen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:31 schreef Za het volgende:
[..]
Het betreft hier vrijwillig geteste personen.
Hoeveel volledig gevaccineerden zijn daartoe bereid, of zien er het nut van in, de tests gooien ze in de afvalbak lees ik dagelijks.
Bij gedwongen tests zouden de getallen er heel anders uitzien.
Meestal wel inderdaadquote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:29 schreef chratnox het volgende:
[..]
Toegegeven, ik heb niet ver genoeg teruggelezen. Ik dacht, die @:galantis weet dat verschil normaal wel te maken
Dat was idd een behoorlijke generalisatie, was denk ik wel een beetje te makkelijk van @:Za
Het zijn de woorden van de PM of Israël.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:29 schreef chratnox het volgende:
Dat was idd een behoorlijke generalisatie, was denk ik wel een beetje te makkelijk van @:Za
Lees dit nou eens goed. De kern van dat artikel waar ik in eerste instantie op reageerde.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 19:47 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Best wel simpele gedachtengang heb je...
De vrouw klaagt dat ze kwetsbaar is, met of zonder vaccin, door haar conditie.quote:Maar vooral: maak de openbare ruimte veilig voor de mensen die wél voor vaccinatie hebben gekozen, juist voor hen voor wie die ruimte het gevaarlijkst is. Doe dat door de bewegingsvrijheid te beperken voor mensen die uit vrije wil de keuze maken tégen levensreddende vaccinatie. Zij zullen de consequentie van hun eigen vrije keuze moeten accepteren.
Ik denk dat er duidelijkheid moet komen over het percentage gevaccineerden dat hier besmet rondloopt en hun virus verspreidt door het ganze land waardoor we straks weer in lockdown kunnen. Desnoods door gedwongen testen.quote:
Lol je gelooft nog steeds in dat fabeltje dat testen een pandemie voorkomt? Apart dat overal waar veel getest wordt er gewoon uitbraken zijn. Het enige wat helpt is mensen immuun worden zodat ze bij een besmetting niet ernstig ziek worden en in het ziekenhuis komen. Zo is namelijk elke pandemie tot zijn eind gekomen. Of dat via een vaccin of natuurlijke infectie gebeurt maakt niet uit je raakt sowieso vroeg of laat besmet.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:36 schreef Za het volgende:
[..]
Ik denk dat er duidelijkheid moet komen over het percentage gevaccineerden dat hier besmet rondloopt en hun virus verspreidt door het ganze land waardoor we straks weer in lockdown kunnen. Desnoods door gedwongen testen.
Ze zijn beschermd. Niet onkwetsbaar echter want zo werkt het niet maar dat weet je dondersgoed.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:18 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Dan zijn gevaccineerden dus beschermd.
Wat is het nou: zijn ze beschermd of niet beschermd?
Onzin, het vaccin beschermt wel degelijk tegen het krijgen, besmettingskans daalt met 90% bij gevaccineerden.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:36 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Lees dit nou eens goed. De kern van dat artikel waar ik in eerste instantie op reageerde.
[..]
De vrouw klaagt dat ze kwetsbaar is, met of zonder vaccin, door haar conditie.
Het spijt me zeer maar ik ben niet verantwoordelijk voor haar conditie. Ik vind het heel sneu voor haar, maar we kunnen de maatschappij niet inrichten op basis van de allerkwetsbaarsten.
Het tweede punt is dat er geen enkel verschil is tussen een gevaccineerde en een ongevaccineerde wat betreft besmetting. Het vaccin vermindert (zegt men) alleen de ernst van de symptomen. Maar je blijft besmettelijk.
Sterker nog, een ongevaccineerde kan anderen besmetten, maar omdat deze geen symptomen heeft, leeft die gewoon door zoals normaal.
Terwijl een ongevaccineerde eventueel nog symptomen kan ervaren en uit vrije keuze dus gewoon even thuisblijft.
Daarmee zijn het dus juist de gevaccineerden die een gevaar vormen voor mevrouw van het artikel. Die leven maar door en feesten en praten met andere mensen en gaan naar het cafe enzo. Wat een gevaren voor de maatschappij. Want ondertussen besmetten ze iedereen.
Dat hele artikel slaat daarmee nergens op.
In het geval van die vrouw uit dat artikel heb je wel gelijk. Dat is een gevalletje pech gehad voor haar.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:36 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Lees dit nou eens goed. De kern van dat artikel waar ik in eerste instantie op reageerde.
[..]
De vrouw klaagt dat ze kwetsbaar is, met of zonder vaccin, door haar conditie.
Het spijt me zeer maar ik ben niet verantwoordelijk voor haar conditie. Ik vind het heel sneu voor haar, maar we kunnen de maatschappij niet inrichten op basis van de allerkwetsbaarsten.
Het tweede punt is dat er geen enkel verschil is tussen een gevaccineerde en een ongevaccineerde wat betreft besmetting. Het vaccin vermindert (zegt men) alleen de ernst van de symptomen. Maar je blijft besmettelijk.
Sterker nog, een ongevaccineerde kan anderen besmetten, maar omdat deze geen symptomen heeft, leeft die gewoon door zoals normaal.
Terwijl een ongevaccineerde eventueel nog symptomen kan ervaren en uit vrije keuze dus gewoon even thuisblijft.
Daarmee zijn het dus juist de gevaccineerden die een gevaar vormen voor mevrouw van het artikel. Die leven maar door en feesten en praten met andere mensen en gaan naar het cafe enzo. Wat een gevaren voor de maatschappij. Want ondertussen besmetten ze iedereen.
Dat hele artikel slaat daarmee nergens op.
Nee, ik zou graag duidelijkheid hebben over hoeveel besmette gevaccineerden hier rondlopen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:40 schreef ipa84 het volgende:
Lol je gelooft nog steeds in dat fabeltje dat testen een pandemie voorkomt?
Waarvoor om de ongevaccineerde te beschermen? Misschien kunnen ze ook hun eigen verantwoording nemen door zich te laten vaccineren of zorgend dat ze niet besmet raken. Wel lachen dat de ZeroCovidians hand in hand lopen met de anti-vaxxers.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:50 schreef Za het volgende:
[..]
Nee, ik zou graag duidelijkheid hebben over hoeveel besmette gevaccineerden hier rondlopen.
Men kan wel beweren dat bv 70% van de ziekenhuis opnames ongevaccineerden betreft, maar wanneer de gevaccineerden verantwoordelijk zijn voor 90% van de besmettingen, dan moeten we daar ook eens naar gaan kijken en bv mondmaskers herinvoeren.
Lees het artikel nou eens gewoon voordat je reageert aub.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:43 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Onzin, het vaccin beschermt wel degelijk tegen het krijgen, besmettingskans daalt met 90% bij gevaccineerden.
Hij is niet wakker want hij reageert zonder het artikel te hebben gelezen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:47 schreef Ali_Kannibali het volgende:
-mensen met een andere mening zijn best ook wakker-
Israel loopt een paar maanden voor op de rest vd wereld wat betreft vaccinatieaantallen en andere restrictieve maatregelen, daarom.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:44 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik snap sowieso het coninue aanhalen van Israel niet, dat land is sociaal-maatschappelijk, bestuurlijk en economisch helemaal niet met Nederland te vergelijken en zit bovendien vuistdiep in de aars van Pfizer.
Vaccineren staat niet gelijk aan gegarandeerd beschermen iddquote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:54 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Lees het artikel nou eens gewoon voordat je reageert aub.
Dat gaat om een vrouw die dus gevaccineerd is en niet beschermd.
Dat zou inderdaad zo zijn als een groot deel van de medische wetenschap de data uit Israël momenteel niet in twijfel trekt. Dat er aangegeven wordt dat er verkeerde conclusies getrokken worden en Israël de rauwe data niet wil delen zodat anderen het niet kunnen verifiëren.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:57 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Israel loopt een paar maanden voor op de rest vd wereld wat betreft vaccinatieaantallen en andere restrictieve maatregelen, daarom.
Israel is dus een vrij goede graadmeter voor wat de rest van de landen kunnen verwachten die hetzelfde soort beleid voeren.
Slechts de helft van de ouderen produceert voldoende antistoffen, 10% geniet geen enkele bescherming.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:53 schreef ipa84 het volgende:
Waarvoor om de ongevaccineerde te beschermen? Misschien kunnen ze ook hun eigen verantwoording nemen door zich te laten vaccineren of zorgend dat ze niet besmet raken. Wel lachen dat de ZeroCovidians hand in hand lopen met de anti-vaxxers.
quote:Länder wie Dänemark, die Niederlande und Großbritannien beweisen, dass es auch anders geht.
Heb je een bron van dat de helft van de gevaccineerde onvoldoende anti-stoffen produceert en ook geen T-cel en B-cel respons hebben? Want dat vergeten die antivaxxers nog wel is dat je ook nog T en B cellen hebt.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:02 schreef Za het volgende:
[..]
Slechts de helft van de ouderen produceert voldoende antistoffen, 10% geniet geen enkele bescherming.
Dan kun je wel pedant lachend gaan rondlopen als gevaccineerde, en deze ouderen als antivaxers bestempelen, maar deze mensen lopen een reëel risico wanneer het gros van de gevaccineerden denkt onkwetsbaar te zijn, elkaar besmet, vrijelijk het virus verspreidt, wat er uiteindelijk toe kan leiden dat de zorg weer overspoelt gaat worden.
Een wekelijkse representatieve steekproef vwb asymptomatische besmettingen en viral loads onder gevaccineerden lijkt mij het minste.
Ja, zojuist hierboven.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:03 schreef Molo het volgende:
Was deze al gepost
https://www.volkskrant.nl(...)e-beperken~bf68a89d/?
Hoe stelt ze dat voor bij andere infectieziekten dan?
En medicatie kan wel ingezet worden. Antistoffen en zulks. Het is niet ideaal natuurlijk. Maar 17 miljoen mensen consequenties laten dragen voor 700.000 mensen die mógelijk ziek kúnnen gaan worden is ook nogal een pittig iets
Sorry zat niet op te lettenquote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:07 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ja, zojuist hierboven.
Mijn reactie daarop:
De vrouw klaagt dat ze kwetsbaar is, met of zonder vaccin, door haar conditie.
Het spijt me zeer maar ik ben niet verantwoordelijk voor haar conditie. Ik vind het heel sneu voor haar, maar we kunnen de maatschappij niet inrichten op basis van de allerkwetsbaarsten.
Het tweede punt is dat er geen enkel verschil is tussen een gevaccineerde en een ongevaccineerde wat betreft besmetting. Het vaccin vermindert (zegt men) alleen de ernst van de symptomen. Maar je blijft besmettelijk.
Sterker nog, een ongevaccineerde kan anderen besmetten, maar omdat deze geen symptomen heeft, leeft die gewoon door zoals normaal.
Terwijl een ongevaccineerde eventueel nog symptomen kan ervaren en uit vrije keuze dus gewoon even thuisblijft.
Daarmee zijn het dus juist de gevaccineerden die een gevaar vormen voor mevrouw van het artikel. Die leven maar door en feesten en praten met andere mensen en gaan naar het cafe enzo. Wat een gevaren voor de maatschappij. Want ondertussen besmetten ze iedereen.
Oh dat maakt mij niks uit hoor, haha.quote:
En daar gaan we weer naar BNW.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:11 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Oh dat maakt mij niks uit hoor, haha.
Ik voeg het volgende nog even toe.
Dit soort berichten zijn bedoeld om een collectivistische manier van denken op gang te krijgen.
Individuele vrijheden, individuele rechten moeten worden opgeofferd voor 'het collectief', 'het gemeengoed', het 'gemeenschappelijke goed' of het 'algemene belang'. Niet jouw belangen tellen meer als invididu, maar het 'algemene belang'.
Want anders ben je een 'egoist' of ben je 'niet solidair', en meer van dat soort flatterende labels.
Dit soort culpabilisering en chantage wordt altijd gebruikt om het individu te onderdrukken en zich maar op te offeren voor ... ja voor wat en voor wie eigenlijk?
Voor deze ene mevrouw die toevallig pech heeft? Ik heb alle compassie met haar situatie, maar dit is geen maatstaaf voor het inrichten van de maatschappij.
Er wordt steeds wel een andere groep of een andere nobele reden aangewezen om verdere individuele vrijheden en rechten uit te hollen ten gunste van een 'gemeengoed', dat de overheid ons oplegt.
Probleem is dat een collectief niet kan bestaan zonder individuen.
Daarom noem ik dit soort artikelen bijzonder gevaarlijk en een vorm van propaganda en brainwashing.
Dit wordt namelijk niet gepubliceerd zonder enige intenties erachter. Sinds covid is er een duidelijke tendens en opschuiving naar collectivistisch denken.
Een zeer ongezonde ontwikkeling.
Vergeet nooit dat als je zelf nu in het begunstigde groepje zit, dat morgen ineens misschien niet meer zo is. En dan worden jouw vrijheden en rechten verder beperkt.
Tot er uiteindelijk niets meer over is, zoals we dat in het verleden in andere totalitaire regimes ook hebben gezien.
Is niks BNW aan. Het is een simpele analyse van dit en veel van andere vergelijkbare artikelen met het oog op het verleden.quote:
Nederland gidsland dankzij het RIVM Bilthovenquote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:04 schreef Ronald het volgende:
In Duitsland komt er langzaam wat meer politieke weerstand tegen het steeds maar weer verlengen van allerlei maatregelen
https://www.bild.de/polit(...)e-77487178.bild.html
Nederland wordt zelfs bijna als een soort gidsland genoemd hoe het ook anders kan.
[..]
Dankzij of ondanks?quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:15 schreef alpeko het volgende:
[..]
Nederland gidsland dankzij het RIVM Bilthoven
Ja, we zijn allemaal schapen behalve mensen als jij die de eckte waerheit kennen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:15 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Is niks BNW aan. Iedereen die een beetje begrijpend leest, ziet dit in.
Het engste is nog dat zoveel mensen deze manier van denken klakkeloos aannemen.
In sneltreinvaart richting het eindstation; groepsimmuniteit!quote:Op woensdag 25 augustus 2021 15:31 schreef Sirolf het volgende:
[ afbeelding ]
Het is dat we op 5 augustus boven de 3.000 zaten, anders zouden we volgende week een hele maand tussen de 2.000 en 3.000 positieve tests per dag hebben gezeten.
quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:03 schreef Molo het volgende:
Was deze al gepost
https://www.volkskrant.nl(...)e-beperken~bf68a89d/?
Hoe stelt ze dat voor bij andere infectieziekten dan?
En medicatie kan wel ingezet worden. Antistoffen en zulks. Het is niet ideaal natuurlijk. Maar 17 miljoen mensen consequenties laten dragen voor 700.000 mensen die mógelijk ziek kúnnen gaan worden is ook nogal een pittig iets
Dit is natuurlijk waar het al fout gaat. Dit virus denkt niet: Wel verdomd, ik heb een smakelijke niet-gevaccineerde te pakken, nu kan ik eens lekker gaan verspreiden naar mensen die niet gevaccineerd kunnen worden <insert Dr Evil laugh>quote:Het is een grove onrechtvaardigheid dat mensen bij wie het vaccin niet werkt, zich moeten opsluiten, omdat anderen om niet-medische redenen een vaccin weigeren.
De hele 'ik heb recht op gezondheid en inclusiviteit betekent dat ik nergens last van mag hebben' visie op leven is om te huilenquote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:22 schreef chratnox het volgende:
[..]
[..]
Dit is natuurlijk waar het al fout gaat. Dit virus denkt niet: Wel verdomd, ik heb een smakelijke niet-gevaccineerde te pakken, nu kan ik eens lekker gaan verspreiden naar mensen die niet gevaccineerd kunnen worden <insert Dr Evil laugh>
Mensen bij wie het vaccin niet werkt lopen net zo goed 'gevaar' van iemand die gevaccineerd is en het virus bij zich draagt.
Niet raar. Het vaccin is door politici verkocht als de magische uitweg. Nu het vaccineren zijn einde nadert komt de vraag: "als niet nu, wanneer dan wel" zeer nadrukkelijk op tafel. Tijdelijke maatregelen zijn echt iets anders dan permanente maatregelen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:04 schreef Ronald het volgende:
In Duitsland komt er langzaam wat meer politieke weerstand tegen het steeds maar weer verlengen van allerlei maatregelen
https://www.bild.de/polit(...)e-77487178.bild.html
Nederland wordt zelfs bijna als een soort gidsland genoemd hoe het ook anders kan.
[..]
Sinds 2021 wel. Nu kun je de schuld geven aan ongevaccineerden. Onrein volk is 't, bah.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:30 schreef Molo het volgende:
[..]
De hele 'ik heb recht op gezondheid en inclusiviteit betekent dat ik nergens last van mag hebben' visie op leven is om te huilen
Mijn schoonzus is geboren met een hersenbeschadiging, nou en. Deal with it.
Die vrouw heeft kanker overleefd en daar restnarigheid van, heel vervelend maar dat is niemands schuld
Maar het OMT en het RIVM zijn twee verschillende dingen he?quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:17 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Dankzij of ondanks?
Ik kan me nog een recent adviesrapport van het OMT herinneren met allerlei draconische maatregelen.
Nee, je immuunsysteem kent dat trucje van afweren al en noemen we verworven afweer.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:00 schreef GemMagic het volgende:
Die vaccins werken toch omdat je immuunsysteem de spike eiwitten leert aanvallen? De mate waar in de spikes kunnen veranderen waardoor ze minder goed 'herkend' worden, maar toch nog effectief de cel kunnen binnendringen via de ACE2 receptor, is beperkt. Dit bepaalt grofweg in hoeverre mutaties de effectiviteit van het vaccin kunnen doen afnemen. Eigenlijk valt het tot nu toe ook wel mee, wat je wel ziet is dat de meer besmettelijkere varianten steeds zijn gaan domineren, maar dat vaccins tegen de alpha variant eigenlijk best effectief is gebleven. Mijn begrip hiervan als leek is natuurlijk wel gebaseerd op oversimplificaties van de werkelijkheid.
Ben benieuwd wanneer het bestuur van onze RIVMROFLOLMT BV wordt geďnstalleerdquote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:32 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Maar het OMT en het RIVM zijn twee verschillende dingen he?
Ad hominem.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, we zijn allemaal schapen behalve mensen als jij die de eckte waerheit kennen.
Ik las 'treinstation'.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:22 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
In sneltreinvaart richting het eindstation; groepsimmuniteit!
Beide uitspraken vertegenwoordigen een zienswijze als (eigen)waarde. Ik hou van spruitjes en wat een ander lekker vindt, mag die zelf opeten.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 20:13 schreef Za het volgende:
Volgens mij heb jij een iets te hoge pet op van niet-gevaccineerden. Als er iemand zich onaantastbaar waant dan zijn het wel zij die denken geen vaccin nodig te hebben.
Ik denk dat jij geen juist beeld hebt van ongevaccineerden, dat zijn niet per definitie covid ontkenners, maar vaak vaccin sceptici, die gewoon hun maatregelen nemen en bereid zijn vrijheden in te boeten.
Als er meer IC-verpleegkundigen vertrekken dan er bijkomen gaat dat moment er waarschijnlijk vanzelf komen op niet al te lange termijn.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 16:13 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ben benieuwd of we toe gaan naar een moment waarop we toch de acht hartpatiënten gaan behandelen en de covidpatiënten niet meer (of minder snel) gaan opnemen.
Tegelijkertijd wordt Nederland als code rood beschouwd. Dus wat zegt het nou eigenlijk.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:15 schreef alpeko het volgende:
[..]
Nederland gidsland dankzij het RIVM Bilthoven
Tongworstelen met alleen maar mannelijke allochtonen met morbide obesitas, gereformeerde engnekken en bijstandstrekkende Willem Engel aanhangers? Tsja, jedem das seine...quote:Op woensdag 25 augustus 2021 16:14 schreef chratnox het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, eitje. Gewoon op de coronacohort met alle patiënten gaan tongworstelen, binnen no-time ben je besmet.
Je moet er wat voor over hebben om 't op te lopen hč, nooit gezegd dat het leuk zou zijn.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:50 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Tongworstelen met alleen maar mannelijke allochtonen met morbide obesitas, gereformeerde engnekken en bijstandstrekkende Willem Engel aanhangers? Tsja, jedem das seine...
Eerder vanavond dit over gepost:quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:03 schreef Molo het volgende:
Was deze al gepost
https://www.volkskrant.nl(...)e-beperken~bf68a89d/?
Hoe stelt ze dat voor bij andere infectieziekten dan?
En medicatie kan wel ingezet worden. Antistoffen en zulks. Het is niet ideaal natuurlijk. Maar 17 miljoen mensen consequenties laten dragen voor 700.000 mensen die mógelijk ziek kúnnen gaan worden is ook nogal een pittig iets
Vind het wel simpele argumentatie voor iemand die zegt directrice van een onderwijsinstelling te zijn. Ik ben zielig en slachtoffer, de hele maatschappij moet rekening met mij houden.quote:Ik heb het nog eens gelezen maar het hele betoog raakt kant noch wal. Deze vrouw eist maatschappijbrede maatregelen vanuit haar eigen angst voor het virus. Ik vind dat onredelijk. En waarom geldt dit alleen voor corona en niet voor andere infectieziekten?
Ik moet me in allerlei bochten wringen zodat zij niet ziek wordt. Maar hoe is dat mijn probleem? Zij maakt haar probleem een maatschappelijk probleem terwijl het dat niet is. Je kan mijn standpunt egoďstisch noemen, maar haar standpunt dat iedereen zich aan haar aan moet passen is dat imo net zo goed.
Maar we zullen de komende tijd wel meer van dit soort discussies over botsende belangen gaan zien.
Tracheocannilingusquote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:55 schreef chratnox het volgende:
[..]
Je moet er wat voor over hebben om 't op te lopen hč, nooit gezegd dat het leuk zou zijn.
In week 7 na de vaccinatie vertoonden slechts 8/16 ouderen (50,0%, 95% BI 28,0%-72,0%) hoge S1 IgG-aviditeitsindices ( > 60) vergeleken met 28/30 jongeren deelnemers (93,3%, 95% BI 78,7%-98,8%)quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:05 schreef ipa84 het volgende:
Heb je een bron van dat de helft van de gevaccineerde onvoldoende anti-stoffen produceert
Zie hetzelfde artikel.quote:en ook geen T-cel en B-cel respons hebben? Want dat vergeten die antivaxxers nog wel is dat je ook nog T en B cellen hebt.
Geschreven uit emotiequote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:57 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Eerder vanavond dit over gepost:
[..]
Vind het wel simpele argumentatie voor iemand die zegt directrice van een onderwijsinstelling te zijn. Ik ben zielig en slachtoffer, de hele maatschappij moet rekening met mij houden.
Dat is in Nederland nu al zo; hoogbejaarden en ernstig zieken worden niet behandeld of geopereerd omdat ze volgens zorgbestuurders en politiek grof gezegd maar door hout zijn. Iets met "kwaliteit van leven"...quote:Op woensdag 25 augustus 2021 16:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Begrijp me niet verkeerd, ik ben er ook klaar mee. Een samenleving waarin we mensen die ziek zijn laten stikken voelt voor mij gewoon niet als een samenleving, dan hebben we echt iets verkeerd gedaan.
Ik vind de ongevraagde analyses niet per se nodig. Overigens is eea uitermate toepasbaar op wat je zelf hierboven schrijft.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:39 schreef Vallon het volgende:
Beide uitspraken vertegenwoordigen een zienswijze als (eigen)waarde. Ik hou van spruitjes en wat een ander lekker vindt, mag die zelf opeten.
Ja dit dus. Goed samengevat.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:03 schreef Molo het volgende:
[..]
Geschreven uit emotie
Te snappen, helemaal, maar dat gaan we gewoon niet zo doen
Voor iemand met coeliakie gaan we ook niet de wereld glutenvrij maken
Maar waarom kom je elke keer met Israel op de proppen? Daar hebben wij toch weinig mee te maken? Heel ander land, minder vaccinatiegraad, veel orthodoxe joden...quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:02 schreef Za het volgende:
[..]
In week 7 na de vaccinatie vertoonden slechts 8/16 ouderen (50,0%, 95% BI 28,0%-72,0%) hoge S1 IgG-aviditeitsindices ( > 60) vergeleken met 28/30 jongeren deelnemers (93,3%, 95% BI 78,7%-98,8%)
https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/27/8/21-1145_article
[..]
Zie hetzelfde artikel.
Kun je misschien stoppen mij telkens als antivaxer te duiden? Ik noem jou ook geen Vax-Jehova oid.
Zorgbestuurders en politiek gaan niet over kwaliteit van leven en opname of niet, behandelbeperkingen e.d.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:03 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Dat is in Nederland nu al zo; hoogbejaarden en ernstig zieken worden niet behandeld of geopereerd omdat ze volgens zorgbestuurders en politiek grof gezegd maar door hout zijn. Iets met "kwaliteit van leven"...
Daarom hebben we ook zo ongelofelijk weinig IC-bedden in Nederland.
Duizenden schoolgaande kinderen op de IC's en met Long Covidquote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:09 schreef quirina het volgende:
Hoorde net van een vriendin dat haar dochter in quarantaine moet. En dat er al meerdere klassen in quarantaine zijn.
School is net met de eerste week begonnen!
Dat belooft nog wat..
Vertraagde antilichaam- en T-celrespons op BNT162b2-vaccinatie bij ouderen, Duitslandquote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:11 schreef popje het volgende:
Maar waarom kom je elke keer met Israel op de proppen? Daar hebben wij toch weinig mee te maken? Heel ander land, minder vaccinatiegraad, veel orthodoxe joden...
Das mooi rap. Maar de logica ontgaat me eerlijk gezegd. Ouders en grootouders zijn in principe gevaccineerd of kunnen dat in theorie nu zijn. Wat is hier dan precies de meerwaarde van en waarom prevaleert een quarantaine boven onderwijs op locatie? Lijkt me een goed moment om dit beleid te heroverwegen. Dit is zo toch niet werkbaar?quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:09 schreef quirina het volgende:
Hoorde net van een vriendin dat haar dochter in quarantaine moet. En dat er al meerdere klassen in quarantaine zijn.
School is net met de eerste week begonnen!
Dat belooft nog wat..
De gemiddelde leeftijd waar ze het hebben in dat onderzoek is 81. Voor die mensen is griep en andere respiratoire virussen ook gewoon gevaarlijk omdat ze een verzwakt immuunsysteem hebben. Dat is geen reden om de wereld met NPI's op slot te houden zoals gedwongen testen en mondkapjes.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:02 schreef Za het volgende:
[..]
In week 7 na de vaccinatie vertoonden slechts 8/16 ouderen (50,0%, 95% BI 28,0%-72,0%) hoge S1 IgG-aviditeitsindices ( > 60) vergeleken met 28/30 jongeren deelnemers (93,3%, 95% BI 78,7%-98,8%)
https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/27/8/21-1145_article
[..]
Zie hetzelfde artikel.
Kun je misschien stoppen mij telkens als antivaxer te duiden? Ik noem jou ook geen Vax-Jehova oid.
Ik acht de kans niet zeer klein dat het puur verzonnen is.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 21:57 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Eerder vanavond dit over gepost:
[..]
Vind het wel simpele argumentatie voor iemand die zegt directrice van een onderwijsinstelling te zijn. Ik ben zielig en slachtoffer, de hele maatschappij moet rekening met mij houden.
Maandag gaat het basisschool circus hier weer van start, ik kijk nu al uit naar alle ergernissen die dat met zich mee gaat brengen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:09 schreef quirina het volgende:
Hoorde net van een vriendin dat haar dochter in quarantaine moet. En dat er al meerdere klassen in quarantaine zijn.
School is net met de eerste week begonnen!
Dat belooft nog wat..
Ik kwam haar het op LinkedIn tegen ookquote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:20 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik acht de kans niet zeer klein dat het puur verzonnen is.
Het OMT wilde sowieso nog tot 20 september onderwijs met meer beperkingen, dus voorlopig hoeven we denk ik nog niet veel te verwachten. En de lerarenlobby helpt ook niet... helaas.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:19 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Das mooi rap. Maar de logica ontgaat me eerlijk gezegd. Ouders en grootouders zijn in principe gevaccineerd of kunnen dat in theorie nu zijn. Wat is hier dan precies de meerwaarde van en waarom prevaleert een quarantaine boven onderwijs op locatie? Lijkt me een goed moment om dit beleid te heroverwegen. Dit is zo toch niet werkbaar?
Je kwam die vrouw op linkedin tegen of het artikel?quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik kwam haar het op LinkedIn tegen ook
Waarom zou het verzonnen zijn eigenlijk?
Jij wilde een link naar "Slechts de helft van de ouderen produceert voldoende antistoffen, 10% geniet geen enkele bescherming."quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:19 schreef ipa84 het volgende:
De gemiddelde leeftijd waar ze het hebben in dat onderzoek is 81. Voor die mensen is griep en andere respiratoire virussen ook gewoon gevaarlijk omdat ze een verzwakt immuunsysteem hebben.
Alle immuun gecompromitteerden hebben recht op gelijkwaardige deelname aan de maatschappij als ieder ander.quote:Dat is geen reden om de wereld met NPI's op slot te houden zoals gedwongen testen en mondkapjes.
Ik ben er bang voor dat het komende schooljaar weer op dezelfde manier zal gaan. Tegen de tijd dat mn dochter naar school gaat zal het wel normaal zijn, komt helemaal goed.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:22 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het OMT wilde sowieso nog tot 20 september onderwijs met meer beperkingen, dus voorlopig hoeven we denk ik nog niet veel te verwachten. En de lerarenlobby helpt ook niet... helaas.
Als straks de herfst om de hoek komt kijken en iedereen met een snotneusje thuis moet blijven, kan je net zo goed gelijk alle scholen sluiten toch.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:22 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het OMT wilde sowieso nog tot 20 september onderwijs met meer beperkingen, dus voorlopig hoeven we denk ik nog niet veel te verwachten. En de lerarenlobby helpt ook niet... helaas.
Die vrouw, we blijken wat zelfde mensen te kennenquote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:22 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Je kwam die vrouw op linkedin tegen of het artikel?
Om de publieke opinie te beinvloeden. Steun kweken voor maatregelen.
Waarom wordt het anders gepubliceerd.
Wanneer wordt ze geboren?quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:24 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik ben er bang voor dat het komende schooljaar weer op dezelfde manier zal gaan. Tegen de tijd dat mn dochter naar school gaat zal het wel normaal zijn, komt helemaal goed.
Als ze dit beleid koste wat kost willen vasthouden wel, ja.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:25 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Als straks de herfst om de hoek komt kijken en iedereen met een snotneusje thuis moet blijven, kan je net zo goed gelijk alle scholen sluiten toch.
Wat is er op 3 april 2023 anders dan, laten we zeggen, op 1 oktober 2021?quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:26 schreef chratnox het volgende:
[..]
3 april 2023 mag ze naar de basisschool. Dan is onderwijs denk wel weer volledig op locatie.
Hoe groot is die groep? Want het OMT heeft het over 700.000 in Nederland en die zegt ook dat je voor hen niet de wereld op slot kan houden met NPI's. Ten tweede jij wilt niet dat ik jouw een anti-vaxxer noem prima, maar dan noem jij mensen die gevaccineerd zijn niet gevaccineerde frisse veulens.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:23 schreef Za het volgende:
[..]
Jij wilde een link naar "Slechts de helft van de ouderen produceert voldoende antistoffen, 10% geniet geen enkele bescherming."
Die heb je gehad, je kunt je voorstellen dat andere immuun gecompromitteerden evenmin dezelfde bescherming genieten als de gevaccineerde frisse veulens.
BNW he.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:22 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Je kwam die vrouw op linkedin tegen of het artikel?
Om de publieke opinie te beinvloeden. Steun kweken voor maatregelen.
Waarom wordt het anders gepubliceerd.
Iedereen die dood kan gaan aan dit virus is of dood of 7 keer gevaccineerd?quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wat is er op 3 april 2023 anders dan, laten we zeggen, op 1 oktober 2021?
Niets.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wat is er op 3 april 2023 anders dan, laten we zeggen, op 1 oktober 2021?
We gaan vanzelf wel zien hoeveel nevenschade ze acceptabel vinden daar op het Binnenhof.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 22:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Als ze dit beleid koste wat kost willen vasthouden wel, ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |