Nice! Biden stuurt dus ook schooi-mailtjesquote:Op donderdag 5 november 2020 22:06 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hier tracken ze ook alle campagne-mails: https://sendview.io/trump-v-biden
Het onderwerp van de e-mail uit die tweet klopt in elk geval wel, maar je kan helaas de inhoud niet zien.
Eens, maar dat zegt niet zoveel als er straks ineens een groot blok komt vanuit een blauw county.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:08 schreef Zelva het volgende:
[..]
https://alex.github.io/ny(...)d-state-changes.html
[..]
[..]
Klopt, daarom is het ook een trend.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:11 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Eens, maar dat zegt niet zoveel als er straks ineens een groot blok komt vanuit een blauw county.
En Obama: Tunesie, Algerije, Jordanie, Oman, Egypte, Syrie, Jemen, Syria en Libie. Indirect is Obama sowieso verantwoordelijk voor ISIS. Dat kun je gewoon niet ontkennen.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:09 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat hebben republikeinen in 2003 gedaan.
Welnee. Er moeten nog 480k stemmen geteld worden, het verschil is 98k en 70 tot 80 procent van de laatst binnengekomen votes is voor Biden.quote:
Bush is volgens mij verantwoordelijk voor ISIS. Dat waren voor een groot deel ex soldaten uit het leger van Hoessein.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:12 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
En Obama: Tunesie, Algerije, Jordanie, Oman, Egypte, Syrie, Jemen, Syria en Libie. Indirect is Obama sowieso verantwoordelijk voor ISIS. Dat kun je gewoon niet ontkennen.
Kans acht ik heel klein. Biden loopt enorm snel in nu en er zijn nogal vooral democratische districten over.quote:
Als het met deze percentages gaat dan wint Biden PA niet eens nipt, maar met een keurige marge.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:12 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Welnee. Er moeten nog 480k stemmen geteld worden, het verschil is 98k en 70 tot 80 procent van de laatst binnengekomen votes is voor Biden.
Marketing werkt gewoon, en trump team doet het veel beter als je die lijst bekijkt. Al hoewel ik de rust van beiden waardeer.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:06 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hier tracken ze ook alle campagne-mails: https://sendview.io/trump-v-biden
Het onderwerp van de e-mail uit die tweet klopt in elk geval wel, maar je kan helaas de inhoud niet zien.
Is het wat anders ja? Lijkt me dat ze gewoon vrolijk doorgaan met wat de GOP al jarenlang geen enkel probleem lijkt te vinden.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:09 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Ben benieuwd hoe en wanneer de republikeinse partij Trump zijn gang laat gaan. Zo'n tweet van Eric Trump is geen partijpolitiek meer maar gewoon een aanval op een kernwaarde van waar de VS voor staat.
Republikein Santorum gaf na het claimen van de overwinning door Trump ook al aan dat dit idioot is en echt iets anders is als wat de GOP de afgelopen 4 jaar oogluikend heeft toegestaan.
Ja, lijkt af te stevenen op een punt of 2.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:13 schreef FYazz het volgende:
[..]
Als het met deze percentages gaat dan wint Biden PA niet eens nipt, maar met een keurige marge.
Ah dat wist ik nietquote:Op donderdag 5 november 2020 22:12 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Welnee. Er moeten nog 480k stemmen geteld worden, het verschil is 98k en 70 tot 80 procent van de laatst binnengekomen votes is voor Biden.
Niet alleen de familie, ook de cirkel er omheen (Giuliani, Grennell) en officiële mensen van het Witte Huis zoals die woordvoerster, maar bv. ook opiniemakers.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:17 schreef KoosVogels het volgende:
Toch best tragisch dat de familie alles op alles zet om de legitimiteit van deze verkiezingen te ondermijnen.
Ben benieuwd of ze daar nog voor kunnen worden vervolgd.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:17 schreef KoosVogels het volgende:
Toch best tragisch dat de familie Trump alles op alles zet om de legitimiteit van deze verkiezingen te ondermijnen.
Past prima in het patroon van het uithollen van de democratie en rechtsstaat dat we de afgelopen jaren gezien hebben: de legitimiteit ondermijnen en poppetjes die doen wat jij wil op de juiste posities plaatsen.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:17 schreef KoosVogels het volgende:
Toch best tragisch dat de familie Trump alles op alles zet om de legitimiteit van deze verkiezingen te ondermijnen.
Ik vind het vooral tragisch dat zo'n Trump niet afgestraft wordt door de kiezers. Als je alle debiele uitspraken van die man de afgelopen 4 jaar op een rij zet val je van je stoel. Sommigen daarvan regelrecht anti-democratisch ook. En uiteindelijk kan ie alleen super nipt verslagen worden na 3 dagen stemmen tellen. En waarschijnlijk was ie überhaupt niet eens verslagen als we geen corona-uitbraak hadden gehad.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:17 schreef KoosVogels het volgende:
Toch best tragisch dat de familie Trump alles op alles zet om de legitimiteit van deze verkiezingen te ondermijnen.
Een potje bejaarden golf in Sunrise Florida phase 4 bij Nob hill road waar ze extra grote gaten hebben en niet al te veel hobbels in het veld misschien maar een tweede presidentstermijn zit er niet meer in.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:16 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
Ik was ontopic: Trump gaat winnen.
Wat bedoelt hij daar nu mee?quote:
Ericje denkt dat hij er toe doet, das wel schattig. Als Donny onder de zoden ligt of dement in een bejaardentehuis zit dan kunnen Ericje en Don Jr gewoon in de stront zakken.quote:
Dat de GOP partij zich ook niet massaal uitspreekt over de verschrikkelijke fraudequote:
Ik denk dat hij de uitslag al weet. Die moet alleen nog maar officieel bevestigd wordenquote:Op donderdag 5 november 2020 22:23 schreef Isdatzo het volgende:
Nou, niet heel veel wijzer geworden hoor.
Dat is wel knap als ze nog bezig zijn met tellen.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:25 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Ik denk dat hij de uitslag al weet. Die moet alleen nog maar officieel bevestigd worden
De GOP heeft haar handen al lang afgetrokken van deze wanvertoning mag ik toch hopen.quote:
Special politics.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:25 schreef Szura het volgende:
[..]
Fijn, richt je eigen partij maar op dan
Die hebben er niks mee te winnen tenzij ze echt een coup zouden willen plegen.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:26 schreef Gezicht het volgende:
[..]
De GOP heeft haar handen al lang afgetrokken van deze wanvertoning mag ik toch hopen.
Ja, en dat is een Democratisch dingetje...quote:Op donderdag 5 november 2020 22:14 schreef RoW_0 het volgende:
Dit is geen trollpost. Ik begrijp jullie manier van denken natuurlijk wel: enge moslims, dat moeten zij zelf gedaan hebben. Right?![]()
Iets met olie. Faalhazen.
Dat ie zich in de steek gelaten voelt.quote:
Ga er maar van uit dat ze genoeg observeren wat er in zo'n stembureau gebeurt.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:26 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat is wel knap als ze nog bezig zijn met tellen.
Media mob?quote:Op donderdag 5 november 2020 22:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat ie zich in de steek gelaten voelt.
[ twitter ]
Die rellen komen nog wel.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:29 schreef BlackLining het volgende:
Het valt me inderdaad alles mee hoeveel er wordt geroepen om fraude. Ik had echt dikke rellen verwacht, maar het blijft erg stil. Vooralsnog natuurlijk.
Het is eigenlijk alleen de president zelf en ach, toen mijn opa die mate van aftakeling had bereikt riep hij ook wel eens dingen waarvan de wenkbrauwen omhoog gingen. Zo gaat dat.
Voor republikeinen zelf is het zeker anders.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:14 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Is het wat anders ja? Lijkt me dat ze gewoon vrolijk doorgaan met wat de GOP al jarenlang geen enkel probleem lijkt te vinden.
Er zal vast wel wat gereld worden als er een uitslag bekend wordt. Echter, zien vermoedelijk, of hopelijk, veel mensen ook wel in dat dit circus onzin is. Ik ben wel benieuwd hoeveel kiezers van Trump dit acceptabel vinden?quote:Op donderdag 5 november 2020 22:29 schreef BlackLining het volgende:
Het valt me inderdaad alles mee hoeveel er wordt geroepen om fraude. Ik had echt dikke rellen verwacht, maar het blijft erg stil. Vooralsnog natuurlijk.
Het is eigenlijk alleen de president zelf en ach, toen mijn opa die mate van aftakeling had bereikt riep hij ook wel eens dingen waarvan de wenkbrauwen omhoog gingen. Zo gaat dat.
Daar is het nog te vroeg voor. Trump wordt nu door zijn team rustig gehouden, ik weet niet hoe lang ze dat nog vol kunnen houden.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:29 schreef BlackLining het volgende:
Het valt me inderdaad alles mee hoeveel er wordt geroepen om fraude. Ik had echt dikke rellen verwacht, maar het blijft erg stil.
Laat demonstreren maar aan BLM over, die doen dit veel effectiever. Schreeuwen bij een stembureau dat ze moeten stoppen met tellen terwijl de tegenstander voor staat.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:29 schreef BlackLining het volgende:
Het valt me inderdaad alles mee hoeveel er wordt geroepen om fraude. Ik had echt dikke rellen verwacht, maar het blijft erg stil. Vooralsnog natuurlijk.
Het is eigenlijk alleen de president zelf en ach, toen mijn opa die mate van aftakeling had bereikt riep hij ook wel eens dingen waarvan de wenkbrauwen omhoog gingen. Zo gaat dat.
Oh vast wel. Maar de protesten bij de telbureaus zijn nog opvallend rustig. Ik had al lang roodpetters verwacht. Zeker in Michigan, het zou daar immers niet de eerste keer zijn dat men daarmee te maken krijgt.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:31 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Die rellen komen nog wel.
Als Biden wint gaan Trump supporters de straten op.
Als Trump wint gaan BLM en Antifa de straten op.
Gelukkig blijken die vooral incompetente graaiers te zijnquote:Op donderdag 5 november 2020 22:20 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Past prima in het patroon van het uithollen van de democratie en rechtsstaat dat we de afgelopen jaren gezien hebben: de legitimiteit ondermijnen en poppetjes die doen wat jij wil op de juiste posities plaatsen.
Daarom is Barr ook zo'n gevaarlijke: die is allerminst incompetent, maar wel bijzonder eng.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:34 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Gelukkig blijken die vooral incompetente graaiers te zijn
Och die knuppelen ze wel neerquote:Op donderdag 5 november 2020 22:31 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Die rellen komen nog wel.
Als Biden wint gaan Trump supporters de straten op.
Als Trump wint gaan BLM en Antifa de straten op.
Ze maken er echt een cult van hequote:Op donderdag 5 november 2020 22:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat ie zich in de steek gelaten voelt.
[ twitter ]
Ik vraag me af of dit ook voor een persoon als Trump geldt.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:33 schreef Zwansen het volgende:
Enige waar ik echt bang voor ben is dat Trump na zn verlies helemaal doordraait en de atoomcodes wil gaan gebruiken.
Alles naar de fillestijnen helpen. Nukes afvuren, Noord Korea boos maken, niets meer ondertekenen, geen covid relief package, oproepen tot geweld, poep op de muren van het witte huis smeren.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:33 schreef Zwansen het volgende:
Enige waar ik echt bang voor ben is dat Trump na zn verlies helemaal doordraait en de atoomcodes wil gaan gebruiken.
quote:Op donderdag 5 november 2020 22:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat ie zich in de steek gelaten voelt.
[ twitter ]
Ach er is nog Amendement 25 en Mike Pence die nog wel twee maandjes op de winkel wil passen.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:36 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Alles naar de fillestijnen helpen. Nukes afvuren, Noord Korea boos maken, niets meer ondertekenen, geen covid relief package, oproepen tot geweld, poep op de muren van het witte huis smeren.
Dat kan ook nog, Trump treedt af, Pence doet een pardon voor alles waar Trump voor wordt aangeklaagd, beetje zoals Nixon/Ford.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:40 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ach er is nog Amendement 25 en Mike Pence die nog wel twee maandjes op de winkel wil passen.
Trump heeft een eigen Copingstijl 🤣🤣quote:Op donderdag 5 november 2020 22:35 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Ik vraag me af of dit ook voor een persoon als Trump geldt.![]()
[ afbeelding ]
Die smerige formulering gebruikte Rubio ook alquote:Op donderdag 5 november 2020 22:40 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
[ twitter ]
[ twitter ]
Lekkere doublespeak
Damn...quote:Op donderdag 5 november 2020 22:40 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
[ twitter ]
[ twitter ]
Lekkere doublespeak
Jammer voor m dat hij niet voor alles een pardon kan gevenquote:Op donderdag 5 november 2020 22:42 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Dat kan ook nog, Trump treedt af, Pence doet een pardon voor alles waar Trump voor wordt aangeklaagd, beetje zoals Nixon/Ford.
Dat laatste zou ik me kunnen voorstellen. Toen Bush junior in het witte huis trok hadden ze alle letters W uit de toetsenborden gesloopt meen ik me te herinneren. Maar Trump is een orang-utan dus ik gok op poep.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:36 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Alles naar de fillestijnen helpen. Nukes afvuren, Noord Korea boos maken, niets meer ondertekenen, geen covid relief package, oproepen tot geweld, poep op de muren van het witte huis smeren.
De Clintons hadden zelfs een behoorlijke ravage achtergelatenquote:Op donderdag 5 november 2020 22:44 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Dat laatste zou ik me kunnen voorstellen. Toen Bush junior in het witte huis trok hadden ze alle letters W uit de toetsenborden gesloopt meen ik me te herinneren. Maar Trump is een orang-utan dus ik gok op poep.
Met sperma besmeurde cocktail jurken. Daar zijn aardig wat stomerijen van in de stress geraakt, idd.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:46 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De Clintons hadden zelfs een behoorlijke ravage achtergelaten
Die weten hun hand goed te verbergen als ze poker spelen .quote:Op donderdag 5 november 2020 22:47 schreef Hexagon het volgende:
90% van wat er uit Nevada nog komt is Las Vegas
Clark County is niet alleen Las Vegas. Henderson bijvoorbeeld is ook nog wel een aardig plaatsje.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:47 schreef Hexagon het volgende:
90% van wat er uit Nevada nog komt is Las Vegas
Militaire basis ook dacht ik. Hoewel na de belediging van McCain die wel eens minder republikeins kunnen ziijn.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:54 schreef Zelva het volgende:
[..]
Clark County is niet alleen Las Vegas. Henderson bijvoorbeeld is ook nog wel een aardig plaatsje.
quote:
Het zal krap worden, kan 2 kanten uit vallen met minimaal verschil.quote:
Aannemende dat NV naar Biden gaat (kan eigenlijk niet anders), Trump moet dan én AZ én GA én PA pakken. Als er één afvalt is 't klaar.quote:Op donderdag 5 november 2020 23:03 schreef MoreDakka het volgende:
Nevada + AZ kan ook nog steeds voor Biden, ondanks dat men nog steeds onzeker is over AZ.
Vind het opvallend dat FOX stug vasthoudt aan zijn call voor AZ.quote:Op donderdag 5 november 2020 23:03 schreef MoreDakka het volgende:
Nevada + AZ kan ook nog steeds voor Biden, ondanks dat men nog steeds onzeker is over AZ.
Correct, maar die kans is er dus absoluut nog. Het is nog niet gedaan.quote:Op donderdag 5 november 2020 23:05 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Aannemende dat NV naar Biden gaat (kan eigenlijk niet anders), Trump moet dan én AZ én GA én PA pakken. Als er één afvalt is 't klaar.
En dat was toch een van de grootste overwinningen ooit.quote:Op donderdag 5 november 2020 23:04 schreef zalkc het volgende:
Als het zo door gaat wint Biden haast ruimer dan Trump in 2016
Bush jr heeft het daarentegen spic en span overgedragen aan Obama en die zette de traditie voort. Trump zal dat wel weer terugdraaien inderdaad en er een teringbende van maken. The yugest.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:44 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Dat laatste zou ik me kunnen voorstellen. Toen Bush junior in het witte huis trok hadden ze alle letters W uit de toetsenborden gesloopt meen ik me te herinneren. Maar Trump is een orang-utan dus ik gok op poep.
Biden gaat de 300 in elk geval wel halen op deze manierquote:Op donderdag 5 november 2020 23:04 schreef zalkc het volgende:
Als het zo door gaat wint Biden haast ruimer dan Trump in 2016
Als de huidige evolutie in Arizona zo verder gaat, zou Trump dat nog nipt kunnen winnen.quote:Op donderdag 5 november 2020 23:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vind het opvallend dat FOX stug vasthoudt aan zijn call voor AZ.
Hopelijk heel langquote:Op donderdag 5 november 2020 23:06 schreef Slobeend het volgende:
Hoe lang houdt John King dit nog vol?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |