abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_193401732
Opnieuw rellen in Minneapolis na dood George Floyd







Ondanks de avondklok zijn demonstranten in de Amerikaanse stad Minneapolis gisteravond opnieuw de straat opgegaan. De nationale garde werd bekogeld met vuurwerk en gebruikte als reactie daarop traangas en rubberen kogels.

Inwoners van Minneapolis werden gisteren gewaarschuwd om niet de deur uit te gaan, om zo de nationale garde de ruimte te geven om op te kunnen treden tegen plundering en brandstichting.

"Als je vanavond op straat bent, dan is het heel duidelijk: dan hoor je niet bij ons. Je deelt onze waarden dan niet en daarom zullen wij optreden om ervoor te zorgen dat dit eindigt", zei Tim Walz, de gouverneur van de staat Minnesota gisteravond.

Verschillende Amerikaanse staten willen nu de nationale garde inzetten tegen de rellen die zijn uitgebroken. De nationale garde zou de lokale politie moeten ondersteunen.

De Amerikaanse nieuwszender CNN meldt dat in zeker acht staten daarvoor toestemming is gegeven of in ieder geval hulp is gevraagd van de reservestrijdkrachten. Het gaat om Minnesota, Ohio, Georgia, Colorado, Wisconsin, Kentucky, Utah en Texas. Ook hoofdstad Washington doet er een beroep op.

De rellen in Minneapolis braken uit na de dood van George Floyd na een hardhandige arrestatie. De agent die zijn knie daarbij op de nek van Floyd zette, is inmiddels aangehouden.

De demonstraties zijn niet alleen in Minneapolis. In meerdere grote steden in Amerika zijn de afgelopen dagen duizenden mensen de straat op gegaan om te protesteren.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)acisme-discriminatie
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 31 mei 2020 @ 15:23:17 #2
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_193401738
quote:
10s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:21 schreef ExTec het volgende:

[..]

Zeer goedkope verontwaardigdheid.

Nee, het is niet de bedoeling, en waarschijnlijk ook geen beleid om journalisten te pesten,

Ja, er zijn situaties dat zelfs je perskaart je geen extra-vrijheid meer levert, en dan moet je gewoon luisteren naar die mensen in blauwe pakjes.

En luister je dan niet, krijg je de behandeling die ook mensen zonder perskaarten krijgen.
Maar ze luisteren vaak wél, vragen zelfs aan de agenten waar ze moeten gaan staan en geven aan dat ze daar dan ook naartoe zullen gaan (uiteraard), maar dat wordt dan genegeerd.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_193401743
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2020 11:56 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Of:

Stellen dat zwarten steeds gretig in de slachtofferrol zitten en een racismekaart misbruiken...

... dat is dan weer geen intens, stuitend racistisch denken.

Zoals ik al zei: historisch besef van een doperwt.

Fijn dat je verder niet ingaat op haar Southern Strategy flater, en dat je filmpje verder niets afdoet aan het feit dat Owens zei wat ze zei:

"The problem is that he wanted – he had dreams outside of Germany. He wanted to globalize. He wanted everybody to be German, everybody to be speaking German. Everybody to look a different way."

Vergetend dat BINNEN Duitsland een hele hoop mensen - Joden, socialisten, homo's - al 'problemen' hadden met Herr Hitler.

Ofwel, ook jij gaat weer niet verder dan je 'Hoe DURF je te zeggen dat ze Hitler goedpraat!'-reflex, wanneer die uitspraak geschiedkundig gezien absurd, dom en populistisch blijft en niets te maken heeft met of Herr Hitler gerechtvaardigd zou worden of niet. Het toont het deplorabele niveau betreffende kennis van historie aan m.b.t. Owens, en jezelf.

En laat dat nou de enige manier zijn waarop je dat hele rechts-conservatisme - de stroming die meer dan alle andere de mensheid eeuwen dom, arm en achterlijk heeft gehouden, al dan niet in combi me religie - ineens kunt presenteren als het allerbeste was ons kan overkomen: blind zijn voor de geschiedenis.
Wederom aankomen met die volledig weerlegde en misbruikte uitspraak en er nu Joden, socialisten en homo's bijslepen om te trachten die volledig weerlegde en misbruikte uitspraak opeens meer waarde te geven / waar te laten zijn.

quote:
After visiting these two places you can easily see how that within a few years Hitler will emerge from the hatred that surrounds him now as one of the most significant figures who ever lived. He had boundless ambition for his country, which rendered him a menace to the peace of the world, but he had a mystery about him in the way that he lived and in the manner of his death that will live and grow after him. He had in him the stuff of which legends are made.
Dagboek aantekening betreffende Herr Hitler uit augustus 1945 van je grote held / avatar. Geniet ervan.

Maar goed, even een snelle diagnose want ik heb het ietwat druk.

Je bent (vast) het type mens, een heel wit mens vermoed ik, die als een zwart mens je iets te melden heeft betreffende het zwart zijn in de VS , of waar dan ook, en zijn of haar ervaringen daarmee en denkwijzes daarover met je deelt die niet met de jouwe overeenkomen, dat ook dan je die zult trachten te ontkrachten met het argument dat jij, als wit en oh zo onderlegd mens, de situatie toch heus beter kunt inschatten.

Het syndroom dat we opmerkelijk genoeg zo vaak en ook bij zoveel witten zien betreffende pregnante en soms zeker tragische, trieste kwesties als deze.

De witte weet immers het beste hoe de zwarte te redden is, de zwarte die dat zelf wil doen en graag op een andere manier dan de witte geschikt acht, wordt gulzig afgebrand en, zoals bij de zwarte Owens en Elder is gebeurt, weggezet als Oncle Tom negers en zelf White Supremacists.

Het toont inderdaad het deplorabele niveau betreffende kennis van historie , van mensen en van jezelf.

Ik geef je nog een quote, ter overdenking :

quote:
“There is another class of coloured people who make a business of keeping the troubles, the wrongs, and the hardships of the Negro race before the public. Having learned that they are able to make a living out of their troubles, they have grown into the settled habit of advertising their wrongs — partly because they want sympathy and partly because it pays. Some of these people do not want the Negro to lose his grievances, because they do not want to lose their jobs.”
Gezien je meer dan enorme kennis weet je meteen van wie die is.

Toch?
pi_193401759
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:20 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Sterker nog, ik zag er al een waar een groepje pers op een parkeerplaats, weg van de rellen, werd getrakteerd op rubberkogels.
MikeGeorgeCBS twitterde op zondag 31-05-2020 om 04:28:29 This is the moment Minneapolis Police fired on our CBS News crew with rubber bullets. As you can see, no protesters anywhere near us- we all were wearing credentials and had cameras out. Our sound engineer was hit in the arm. #cbsnews https://t.co/UAy7HYhGnL reageer retweet
Als je even 2 minuten leest dan weet je dat er een avondklok actief was op dat moment en die journalisten die avondklok schonden en daar niet hoorde te zijn. Schieten in zo'n situatie is wellicht wat overdreven, maar er speelt wel degelijk iets meer dan 'zomaar' worden beschoten.
No amount of money ever bought a second of time.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:24:37 #5
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401761
quote:
Allemaal blanken

En tis New York dus allemaal Links.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193401766
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:22 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Ze hebben een protest gepland van BLM november in Rotterdam
Serieus? :')
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:25:18 #7
355869 Jellereppe
ZOA-Amfora!FAN
pi_193401775
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:24 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Allemaal blanken
Oh, dat was mij niet eens opgevallen. Mijn ogen waren gericht op die politiewagens.
pi_193401778
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:24 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Als je even 2 minuten leest dan weet je dat er een avondklok actief was op dat moment en die journalisten die avondklok schonden en daar niet hoorde te zijn. Schieten in zo'n situatie is wellicht wat overdreven, maar er speelt wel degelijk iets meer dan 'zomaar' worden beschoten.
Nog los van of je vind dat zo'n avondklok geldt voor journalisten. Dan ga je toch niet schieten man. Dat is toch ronduit absurd.
zie email 27 oktober
  zondag 31 mei 2020 @ 15:25:43 #9
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401783
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193401786
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:13 schreef TigerXtrm het volgende: [..]

Ik snap heel goed dat mensen het zat, aangezien dit de zoveelste keer is dat zoiets gebeurt en er maar niets veranderd. Prima en logisch dat er dan protesten ontstaan. Probleem is dat er groeperingen in de VS actief zijn die dit soort protesten in rellen veranderen. Het zijn die zelfde groeperingen die er vervolgens alles aan doen om het geweld gaande te houden, elke confrontatie met de politie aangrijpen om hun 'politie is slecht' agenda te pushen naar het grote publiek, de rellers voorzien van verdediging en middelen om tegen de politie te vechten.

Het gaat inderdaad al lang niet meer om Floyd. Het gaat nu om de politieke agenda van een hele gevaarlijke anarchistische groep die het manipuleren van boze mensen meester zijn, en graag doen alsof ze zelf de good guys zijn.
Bron? Anders is het een loze bewering bedoeld om ons te manipuleren.
pi_193401791
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:26 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Bron? Anders is het een loze bewering bedoeld om ons te manipuleren.
Doe je eigen research naar deze groepering. We weten allemaal over wie we het hebben.
No amount of money ever bought a second of time.
pi_193401793
MichaelAdams317 twitterde op zondag 31-05-2020 om 06:11:05 Police just raided the gas station we were sheltering at. After shouting press multiple times and raising my press card in the air, I was thrown to the ground. Then another cop came up and peppered sprayed me in the face while I was being held down. https://t.co/23EkZIMAFC reageer retweet
Maar goed. Journalisten die al op de grond liggen (wederom, als je dat al behoorlijk vind) pepperen is ook volstrekt normaal.

De politie bewijst wel dat die demonstranten een punt hebben zo. (al is geweld natuurlijk nooit het middel om dat punt te maken)
zie email 27 oktober
pi_193401795
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:24 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Allemaal blanken

En tis New York dus allemaal Links.
Wat vind je ervan dat deze politieauto's op mensen inrijden?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_193401797
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:24 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Als je even 2 minuten leest dan weet je dat er een avondklok actief was op dat moment en die journalisten die avondklok schonden en daar niet hoorde te zijn. Schieten in zo'n situatie is wellicht wat overdreven, maar er speelt wel degelijk iets meer dan 'zomaar' worden beschoten.
Als ik het goed heb dan zijn agenten in Minneapolis verplicht om hun bodycam aan te zetten als zij aan het werk zijn. Dat worden dus overuurtjes voor wat mensen op kantoor.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:27:20 #15
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193401804
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:23 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Maar ze luisteren vaak wél, vragen zelfs aan de agenten waar ze moeten gaan staan en geven aan dat ze daar dan ook naartoe zullen gaan (uiteraard), maar dat wordt dan genegeerd.
Op dit punt is het zo'n circus dat excessen meer en meer voor zullen gaan komen.

Een politie agent die nu met riot gear daar rondloopt zal zich ook niet echt senang voelen.

Maar ik denk dat het devies is: blijf weg uit het circus.
&lt;signature here&gt;.
pi_193401812
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:26 schreef recursief het volgende:

[..]

Wat vind je ervan dat deze politieauto's op mensen inrijden?
Wat vind je ervan dat deze mensen politiewagens belagen en aanvallen?
No amount of money ever bought a second of time.
pi_193401817
Je kan zeggen wat je wil van China, maar ze hebben daar tenminste wel sociale cohesie. In het westen is dat totaal verneukt en zie hier het gevolg.

In Hong Kong gingen de protesten in ieder geval nog om democratie, dat is iets heel anders.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:28:38 #18
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401821
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:26 schreef recursief het volgende:

[..]

Wat vind je ervan dat deze politieauto's op mensen inrijden?
Ik zie dat ze juist de agenten belagen.

In Nederland hadden ze je er allang met wapenstokken vanaf geslagen, (ME is om een 1 of andere reden altijd kei snel op bestemming)
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193401836
Maar goed, alle gekheid op een stokje, de Amerikaanse politie heeft dit over zich afgeroepen, door jarenlange treitering en onderdrukking van de burgerbevolking. Van hypocriet optreden bij incidenten, tot poltiewangedrag onder het tapijt vegen, tot valse aanklachten, tot mensonwaardige gevangenisomstandigheden, tot noem maar op. Ze hebben van het volk een vijand gemaakt.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:29:49 #20
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193401837
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:28 schreef Takadanobaba het volgende:
Je kan zeggen wat je wil van China, maar ze hebben daar tenminste wel sociale cohesie.
Wat jij bedoeld is dat ze in China de boel niet eerst aankijken, en meteen troepen sturen die er hard met de lat overheen gaan.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:30:06 #21
481589 Orion_in_space
The world is ours
pi_193401839
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:26 schreef recursief het volgende:

[..]

Wat vind je ervan dat deze politieauto's op mensen inrijden?
Ik vind dat zij dit redelijk beheerst deden, het is niet dat zij vol gas gaven.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:30:10 #22
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401840
quote:
10s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:29 schreef ExTec het volgende:

[..]

Wat jij bedoeld is dat ze in China de boel niet eerst aankijken, en meteen troepen sturen die er hard met de lat overheen gaan.
Werkt wel, daar hebben ze respect voor de blauwen.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193401844
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:28 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Ik zie dat ze juist de agenten belagen.

In Nederland hadden ze je er allang met wapenstokken vanaf geslagen, (ME is om een 1 of andere reden altijd kei snel op bestemming)
Klets er niet omheen. Op mensen inrijden is een schande en politie-onwaardig. Toch?
zie email 27 oktober
pi_193401848
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:29 schreef KI1234 het volgende:
Maar goed, alle gekheid op een stokje, de Amerikaanse politie heeft dit over zich afgeroepen, door jarenlange treitering en onderdrukking van de burgerbevolking. Van hypocriet optreden bij incidenten, tot poltiewangedrag onder het tapijt vegen, tot valse aanklachten, tot mensonwaardige gevangenisomstandigheden, tot noem maar op. Ze hebben van het volk een vijand gemaakt.
Het is niet alleen tegen de politie gericht
pi_193401849
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:26 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Doe je eigen research naar deze groepering. We weten allemaal over wie we het hebben.
Zou misschien helpen om te vertellen welke groepering je bedoelt. 8)7
  zondag 31 mei 2020 @ 15:31:14 #26
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193401854
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:30 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Klets er niet omheen. Op mensen inrijden is een schande en politie-onwaardig. Toch?
:')

Nee, jezelf af laten tuigen door een boze menigte, dat is "politie-waardig" :')
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:31:34 #27
8369 speknek
Another day another slay
pi_193401861
quote:
10s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:29 schreef ExTec het volgende:

[..]

Wat jij bedoeld is dat ze in China de boel niet eerst aankijken, en meteen troepen sturen die er hard met de lat overheen gaan.
Ja dat werkte erg goed in Hong Kong. De protesten duurden helemaal niet maanden.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_193401864
quote:
6s.gif Op zondag 31 mei 2020 14:37 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Nee, want tot die groep behoor ik zelf.
Dat verklaard ook je reactie in bnw laatst, het plaatjes dat iemand poste paste gewoon niet in je straatje.
En je gooit het dan maar als moderator zijnde ook nog op propaganda.

Duidelijk, voortaan weet ik met wie ik te maken heb.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_193401865
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:28 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Wat vind je ervan dat deze mensen politiewagens belagen en aanvallen?
Dat is al niet meer belangrijk.

De massahysterie draait al op volle toeren.

De PIGS zijn 100% corrupt, en "Shoot the white people" roepen is niet zorgwekkend blijkbaar.

En de racistische BLM smult ervan.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:31:59 #30
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401867
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:30 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Klets er niet omheen. Op mensen inrijden is een schande en politie-onwaardig. Toch?
'
Nee, gebeurd vaak zat hoor.

Moet jij es een keer naar een demonstratie gaan of een voetbalwedstrijd (Liefst Europees). Ooit van Charges gehoord? Die paarden boeien het echt niet of ze iemand zwaar verwonden.

Net als hier, deze mensen staan midden op de openbare weg en verstoren dus de openbare orde.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 15:32:26 #31
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193401875
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:30 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Klets er niet omheen. Op mensen inrijden is een schande en politie-onwaardig. Toch?
kan weinig anders hier denk ik
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:32:34 #32
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401878
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:31 schreef speknek het volgende:

[..]

Ja dat werkte erg goed in Hong Kong. De protesten duurden helemaal niet maanden.
Hong Kong is China niet he. Over de grens in Shenzen zal dat niet gebeuren.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193401880
quote:
10s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:31 schreef ExTec het volgende:

[..]

:')

Nee, jezelf af laten tuigen door een boze menigte, dat is "politie-waardig" :')
Proportionele geweldsaanwending. Dat is politie-waardig.
Met een auto op mensen inrijden is dat niet.
zie email 27 oktober
pi_193401883
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:32 schreef sp3c het volgende:

[..]

kan weinig anders hier denk ik
Zit er geen achteruit op Amerikaanse autos?
zie email 27 oktober
pi_193401886
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:30 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Klets er niet omheen. Op mensen inrijden is een schande en politie-onwaardig. Toch?
Moeten ze doen dan? Wachten tot er ruiten worden ingetikt en ze door een bloeddorstige menigte door het portier naar buiten worden gesleept en lynched? Je dient met je poten van hulpverleners af te blijven. Agenten hebben prima gehandeld.
No amount of money ever bought a second of time.
pi_193401888
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:30 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Het is niet alleen tegen de politie gericht
Grotendeels wel toch? Lees de protestborden. En verder vallen ze niet elkaar massaal aan maar hun woorden en projectielen en geweld zijn voornamelijk op de politie gericht. Ze staan trouwens dicht op elkaar 'schouder aan schouder'.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:33:17 #37
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193401889
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:31 schreef speknek het volgende:

[..]

Ja dat werkte erg goed in Hong Kong. De protesten duurden helemaal niet maanden.
:?

Ik doe een constatering, waardeoordelen waarvan jij hebt gefantaseerd dat ik die er over vel mag je gewoon houden :W
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:33:40 #38
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193401890
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:26 schreef trein2000 het volgende:
MichaelAdams317 twitterde op zondag 31-05-2020 om 06:11:05 Police just raided the gas station we were sheltering at. After shouting press multiple times and raising my press card in the air, I was thrown to the ground. Then another cop came up and peppered sprayed me in the face while I was being held down. https://t.co/23EkZIMAFC reageer retweet
Maar goed. Journalisten die al op de grond liggen (wederom, als je dat al behoorlijk vind) pepperen is ook volstrekt normaal.

De politie bewijst wel dat die demonstranten een punt hebben zo. (al is geweld natuurlijk nooit het middel om dat punt te maken)
Als je geen geweld mag gebruiken, hoe wil je de situatie dan verbeteren? En dan heb ik het primair over racisme in de VS.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193401895
Relschoppers sluiten poliewagens in en belagen die met stokken en stenen.
Politiewagens rijden zachtjes vooruit om de weg vrij te krijgen
Demonstranten: whaaa wat erg, ze rijden ons overhoop!

Idioten
  zondag 31 mei 2020 @ 15:34:04 #40
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401899
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Zit er geen achteruit op Amerikaanse autos?
Volgensmij hebben ze sirene's? Als ze daar doorheen moeten omdat een straat verder iemand neergestoken is moeten ze toch niet een straat omrijden wegens wat teringlijertjes?
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193401903
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:31 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

'
Nee, gebeurd vaak zat hoor.

Moet jij es een keer naar een demonstratie gaan of een voetbalwedstrijd (Liefst Europees). Ooit van Charges gehoord? Die paarden boeien het echt niet of ze iemand zwaar verwonden.
Ik kom regelmatig bij voetbalwedstrijden en rellen heb ik ook wel eens gezien. Maar een auto die op een menigte inrijdt nog nooit. Wel paarden, maar dat is wat anders dan een auto natuurlijk.
quote:
Net als hier, deze mensen staan midden op de openbare weg en verstoren dus de openbare orde.
En dan is alles maar geoorloofd?
zie email 27 oktober
pi_193401904
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef Pleun2011 het volgende:
Relschoppers sluiten poliewagens in en belagen die met stokken en stenen.
Politiewagens rijden zachtjes vooruit om de weg vrij te krijgen
Demonstranten: whaaa wat erg, ze rijden ons overhoop!

Idioten
Dit dus.
pi_193401906
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Moeten ze doen dan? Wachten tot er ruiten worden ingetikt en ze door een bloeddorstige menigte door het portier naar buiten worden gesleept en lynched? Je dient met je poten van hulpverleners af te blijven. Agenten hebben prima gehandeld.
Rustig wegrijden en wachten op versterking.
zie email 27 oktober
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 15:34:45 #44
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193401908
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Zit er geen achteruit op Amerikaanse autos?
die mensen die erachteraan lopen zijn onkwetsbaar?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:34:51 #45
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193401909
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:32 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Proportionele geweldsaanwending. Dat is politie-waardig.
Met een auto op mensen inrijden is dat niet.
Zijn er dan mensen zeer ernstig gewond geraakt nav die actie....?

Of zitten we fijntjes vanuit pure emotie te reageren: " ja maar dat kan toch niet... -O- ".
&lt;signature here&gt;.
pi_193401914
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Als je geen geweld mag gebruiken, hoe wil je de situatie dan verbeteren? En dan heb ik het primair over racisme in de VS.
Via de politiek, vreedzame protesten. Verzin het.
zie email 27 oktober
  zondag 31 mei 2020 @ 15:35:27 #47
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401918
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:34 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Ik kom regelmatig bij voetbalwedstrijden en rellen heb ik ook wel eens gezien. Maar een auto die op een menigte inrijdt nog nooit. Wel paarden, maar dat is wat anders dan een auto natuurlijk.
[..]

En dan is alles maar geoorloofd?
Nogmaals, ze hebben sirene's. Volgensmij word je geleerd aan de kant te gaan.

En ja ik heb bij voetbalwedstrijden gezien dat de ME bus vol door een menigte reed die net aan de kant kon springen.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193401923
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:34 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Volgensmij hebben ze sirene's? Als ze daar doorheen moeten omdat een straat verder iemand neergestoken is moeten ze toch niet een straat omrijden wegens wat teringlijertjes?
Dat zou ik maar wel doen. Voor je het weet heb je straks een tweede dode. Het is gewoon potentieel dodelijk geweld wat je gebruikt.
zie email 27 oktober
  zondag 31 mei 2020 @ 15:36:48 #49
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193401936
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:35 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Dat zou ik maar wel doen. Voor je het weet heb je straks een tweede dode. Het is gewoon potentieel dodelijk geweld wat je gebruikt.
In dit geval mogen ze dat ook.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193401937
quote:
5s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:34 schreef ExTec het volgende:

[..]

Zijn er dan mensen zeer ernstig gewond geraakt nav die actie....?

Of zitten we fijntjes vanuit pure emotie te reageren: " ja maar dat kan toch niet... -O- ".
Het risico is reel. Dat is waar je als politie op moet letten. Die agenten weten het van tevoren ook niet. "Ja maar het is toch goed gegaan" vind ik nou niet zo'n sterk argument.
zie email 27 oktober
  zondag 31 mei 2020 @ 15:37:12 #51
374936 RensAjacied
VI Hooligans
pi_193401940
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:34 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Ik kom regelmatig bij voetbalwedstrijden en rellen heb ik ook wel eens gezien. Maar een auto die op een menigte inrijdt nog nooit. Wel paarden, maar dat is wat anders dan een auto natuurlijk.
[..]

En dan is alles maar geoorloofd?
Vaak genoeg ME busjes op mensen zien inrijden. Staat ook op wel Dumpert.
AFCA!
pi_193401943
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:35 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Nogmaals, ze hebben sirene's. Volgensmij word je geleerd aan de kant te gaan.
En anders moet je maar overreden worden? Wat een onzin.
quote:
En ja ik heb bij voetbalwedstrijden gezien dat de ME bus vol door een menigte reed die net aan de kant kon springen.
Schandalig.
zie email 27 oktober
pi_193401945
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Als je geen geweld mag gebruiken, hoe wil je de situatie dan verbeteren? En dan heb ik het primair over racisme in de VS.
Een perskaart is geen vrijbrief om op de verkeerde plek op de verkeerde tijd te gaan staan of regels te negeren. Soms krijg ik het idee dat de pers zich uitgezonderd en immuun voelt en de politie gaat trollen.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:37:41 #54
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193401947
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:35 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Via de politiek, vreedzame protesten. Verzin het.
En wanneer gaat dat werken dan?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193401960
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:37 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Een perskaart is geen vrijbrief om op de verkeerde plek op de verkeerde tijd te gaan staan of regels te negeren. Soms krijg ik het idee dat de pers zich uitgezonderd en immuun voelt en de politie gaat trollen.
Persvrijheid is dat wel tot op zekere hoogte.
zie email 27 oktober
pi_193401964
Overigens is het ergens wel sneu voor de politieagenten die wel competent zijn en goed hun werk doen. Die zijn er denk ik zelfs meer dan de rotte appels.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:39:43 #57
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193401976
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:37 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Een perskaart is geen vrijbrief om op de verkeerde plek op de verkeerde tijd te gaan staan of regels te negeren. Soms krijg ik het idee dat de pers zich uitgezonderd en immuun voelt en de politie gaat trollen.
Journalisten hebben een bijzondere status in een democratie. De overheid heeft de taak om hun werk mogelijk te maken en te houden, ook onder extreme omstandigheden. Het staat altijd erg slecht als er journalisten omkomen in oorlogsgebied bijvoorbeeld. Dus het is de taak van de politie om de pers met rust te laten.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193401978
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:38 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Persvrijheid is dat wel tot op zekere hoogte.
Tja dan mag iedere relschopper of deugniet of anarchist zich ook pers gaan noemen en zolang hij staat te filmen met zijn camera de boel op kan stoken of in de weg staan. Dat is niet de bedoeling. Camera dragen maakt nog van iemand geen pers.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:40:21 #59
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193401980
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:36 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Het risico is reel. Dat is waar je als politie op moet letten. Die agenten weten het van tevoren ook niet. "Ja maar het is toch goed gegaan" vind ik nou niet zo'n sterk argument.
Ik denk dat hetgeen je aanstipt bij die mensen ook echt wel speelt.

Totdat ze zich in een situatie bevinden waar ze van mening zijn dat ze geen andere keus hebben.

En het plasje van iemand die op een ander continent zit, die lekker van achter zijn toetsenbordje zit te oreren dat het allemaal prima anders had gekund vind ik niks waard :)
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:40:35 #60
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193401984
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:37 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Een perskaart is geen vrijbrief om op de verkeerde plek op de verkeerde tijd te gaan staan of regels te negeren. Soms krijg ik het idee dat de pers zich uitgezonderd en immuun voelt en de politie gaat trollen.
In een beschaafde democratie wel. Maar dat is de VS al een tijdje niet meer.
pi_193402015
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef Pleun2011 het volgende:
Relschoppers sluiten poliewagens in en belagen die met stokken en stenen.
Politiewagens rijden zachtjes vooruit om de weg vrij te krijgen
Demonstranten: whaaa wat erg, ze rijden ons overhoop!

Idioten
Precies dit dus, ze reden er niet dwars doorheen.
ADHD-C
pi_193402023
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Journalisten hebben een bijzondere status in een democratie. De overheid heeft de taak om hun werk mogelijk te maken en te houden, ook onder extreme omstandigheden. Het staat altijd erg slecht als er journalisten omkomen in oorlogsgebied bijvoorbeeld. Dus het is de taak van de politie om de pers met rust te laten.
Ik denk dat het probleem grotendeels daaraan ligt dat op zo'n chaotisch of spannend moment met alle drukte en geweld eromheen, de politie niet snel of niet goed kan onderscheiden wie wel pers is en wie niet. Bijna iedereen staat trouwens te filmen en kaarten kun je vervalsen voorzover deze op afstand te verifiëren zijn. Ook kan iedereen roepen dat die pers is waardoor er misbruik van wordt gemaakt. De bevelen moeten ze maar opvolgen. Orde moet er zijn.

En even een klein nevengedachtje, heel soms is de politie al die opstokerij van de media gewoon zat. De media heeft vaak een helpende hand in de rellen.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:44:43 #63
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_193402047
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:38 schreef Pleun2011 het volgende:
Overigens is het ergens wel sneu voor de politieagenten die wel competent zijn en goed hun werk doen. Die zijn er denk ik zelfs meer dan de rotte appels.
Joh, zou je denken? Ik heb serieus medelijden met politieagenten heden ten dage.
pi_193402064
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:43 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Ik denk dat het probleem grotendeels daaraan ligt dat op zo'n chaotisch of spannend moment met alle drukte en geweld eromheen, de politie niet snel of niet goed kan onderscheiden wie wel pers is en wie niet. Bijna iereen staat trouwens te filmen en kaarten kun je vervalsen voorzover deze op afstand te verifiëren zijn. De bevelen moeten ze maar opvolgen. Orde moet er zijn.
Als dat in en tijdens oorlogs gebieden mogelijk is, dan nu helemaal.

Plus, de man die schreeuwde dat hij van de pers was kreeg als reactie terug, i don't care!
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  zondag 31 mei 2020 @ 15:46:07 #65
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_193402075
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:31 schreef schommelstoel het volgende:

[..]

Dat verklaard ook je reactie in bnw laatst, het plaatjes dat iemand poste paste gewoon niet in je straatje.
En je gooit het dan maar als moderator zijnde ook nog op propaganda.

Duidelijk, voortaan weet ik met wie ik te maken heb.
Je laat jezelf wel heel erg kennen zo hè.
Huilen dan.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:46:11 #66
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193402077
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:43 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Ik denk dat het probleem grotendeels daaraan ligt dat op zo'n chaotisch of spannend moment met alle drukte en geweld eromheen, de politie niet snel of niet goed kan onderscheiden wie wel pers is en wie niet. Bijna iereen staat trouwens te filmen en kaarten kun je vervalsen voorzover deze op afstand te verifiëren zijn. De bevelen moeten ze maar opvolgen. Orde moet er zijn.
De politie zal dan zijn best moeten doen. Maar als Trump zegt dat journalisten boefjes zijn, dan zullen ze dat zeker niet doen.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193402079
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:42 schreef LazyDave het volgende:

[..]

Precies dit dus, ze reden er niet dwars doorheen.
Het doet me denken aan hoe vrouwen kunnen doen.
Vrouw is boos op man en gaat helemaal door het lint..slaat wild om zich heen
Man grijpt haar arm om haar rustig te houden
Vrouw: 'whaaa, je slaat me!'

Inderdaad..ik spreek uit ervaring
  zondag 31 mei 2020 @ 15:46:17 #68
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_193402082
Avondklok schenden is rubberen kogels eten. Journalist of geen journalist. Een plastic perskaartje helpt je niet.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_193402097
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:44 schreef tfors het volgende:

[..]

Joh, zou je denken? Ik heb serieus medelijden met politieagenten heden ten dage.
Yep.. een soort masochist moet je wel zijn.
pi_193402100
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:46 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Je laat jezelf wel heel erg kennen zo hè.
Nee, het geeft weer hoe jij functioneert kerel.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_193402120
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:45 schreef schommelstoel het volgende:

[..]

Als dat in en tijdens oorlogs gebieden mogelijk is, dan nu helemaal.

Plus, de man die schreeuwde dat hij van de pers was kreeg als reactie terug, i don't care!
Iedereen kan schreeuwen dat hij pers is joh. Tegenwoordig sluit ik niets meer uit qua gekte en misbruik van de situatie. Die vroegere onschuldigere tijden zijn allang vervlogen.
pi_193402137
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:48 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Iedereen kan schreeuwen dat hij pers is joh. Tegenwoordig sluit ik niets meer uit qua gekte en misbruik van de situatie. Die vroegere onschuldigere tijden zijn allang vervlogen.
Nog nooit een perskaart gezien?
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  zondag 31 mei 2020 @ 15:50:25 #73
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193402144
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:48 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Iedereen kan schreeuwen dat hij pers is joh. Tegenwoordig sluit ik niets meer uit qua gekte en misbruik van de situatie. Die vroegere onschuldigere tijden zijn allang vervlogen.
Wel met de toename aan support voor Erdoganeske mafklappers inderdaad.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:51:59 #74
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_193402160
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:47 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Yep.. een soort masochist moet je wel zijn.
Criminelen en relschoppers krijgen meer respect, zelfs van een bepaald deel van de politici.
pi_193402162
Hypocriet gezeik. Tijdens de gele hesjes demonstraties in Parijs hield de pers het buitensporige politiegeweld uit het nieuws, en nu doen ze huilie huilie als ze wat traangas moeten slikken. Drama queens.
pi_193402177
https://t.co/QelpbkQ7PR

Stelletje wilde dieren/beesten zijn het, echt vreselijk voor die man uit Dallas en alle andere slachtoffers.
ADHD-C
pi_193402183
De pers mishandelen=ok volgens fok

Wat fijn om te lezen.

Zelfs al is er een avondklok, er zijn buiten genoeg mensen die zich er niet aan houden. Het is overduidelijk dat agenten zichzelf niet gaan controleren, dus hebben we daar journalisten voor. Als je journalisten maar mag mishandelen op het moment dat het je niet uitkomt om ze erbij te hebben, dan kunnen we net zo goed de vrije pers opheffen.
pi_193402193
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:54 schreef Glazenmaker het volgende:
De pers mishandelen=ok volgens fok

Wat fijn om te lezen.

Zelfs al is er een avondklok, er zijn buiten genoeg mensen die zich er niet aan houden. Het is overduidelijk dat agenten zichzelf niet gaan controleren, dus hebben we daar journalisten voor. Als je journalisten maar mag mishandelen op het moment dat het je niet uitkomt om ze erbij te hebben, dan kunnen we net zo goed de vrije pers opheffen.
Nee hoor, dat zijn een handjevol onwetende.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_193402194
Heb ook nog geen waterkanonnen gezien.
  zondag 31 mei 2020 @ 15:55:30 #80
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402196
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:45 schreef schommelstoel het volgende:

[..]

Als dat in en tijdens oorlogs gebieden mogelijk is, dan nu helemaal.

Plus, de man die schreeuwde dat hij van de pers was kreeg als reactie terug, i don't care!
En terecht. Iedereen moest gewoon weg daar op dat moment. Dan kan je wel leuk met je plastic kaartje gaan zwaaien maar dat geeft je niet het recht daar te blijven.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  zondag 31 mei 2020 @ 15:56:03 #81
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402199
Beter zetten ze tanks in. Beetje actie!
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_193402200
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:52 schreef Aurelius het volgende:
Hypocriet gezeik. Tijdens de gele hesjes demonstraties in Parijs hield de pers het buitensporige politiegeweld uit het nieuws, en nu doen ze huilie huilie als ze wat traangas moeten slikken. Drama queens.
Is het nou echt de schuld van een straatreporter in een Amerikaanse stad, dat de NOS ervoor heeft gekozen de politiemishandeling in Parijs niet op de voorpagina te zetten?
pi_193402201
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:55 schreef Zipportal het volgende:
Heb ook nog geen waterkanonnen gezien.
Ik denk dat ze meer geloven in de national guard dan een waterkanon :P
pi_193402202
quote:
6s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:55 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

En terecht. Iedereen moest gewoon weg daar op dat moment. Dan kan je wel leuk met je plastic kaartje gaan zwaaien maar dat geeft je niet het recht daar te blijven.
Ik denk dat velen de ernst van pers niet begrijpen...
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  zondag 31 mei 2020 @ 15:56:43 #85
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193402211
quote:
6s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:55 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

En terecht. Iedereen moest gewoon weg daar op dat moment. Dan kan je wel leuk met je plastic kaartje gaan zwaaien maar dat geeft je niet het recht daar te blijven.
Die perskaart geeft je dat recht wel. Behalve in een Trump-a-tuur.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193402213
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:49 schreef schommelstoel het volgende:

[..]

Nog nooit een perskaart gezien?
Dat doet er niet toe of ik zelf zoiets heb gezien. Je kan ze gewoon vervalsen of gewoon een stuk papier aan je broek vastkoppelen waardoor het er alle schijn van heeft (zonder het te vervalsen dan). Zodat de politie je met rust laat terwijl je de boel opstookt.
pi_193402216
Pers heeft dit vuurtje zelf gestookt. Nu moeten ze niet zeuren. Geen medelijden mee. :W
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 15:57:19 #88
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402218
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:49 schreef schommelstoel het volgende:

[..]

Nog nooit een perskaart gezien?
die zijn er in alle soorten en maten

ik heb er ook nog wel 1 ergens via FOK! maar dat was voor een ijshockey wk :P
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  PR/Manusje van alles zondag 31 mei 2020 @ 15:58:10 #89
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_193402228
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:53 schreef LazyDave het volgende:
https://t.co/QelpbkQ7PR

Stelletje wilde dieren/beesten zijn het, echt vreselijk voor die man uit Dallas en alle andere slachtoffers.
95% zwarte mannen die een niet zwarte man proberen te vermoorden. :{
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_193402241
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Die perskaart geeft je dat recht wel. Behalve in een Trump-a-tuur.
Een perskaart geeft je het recht om je werk te doen: verslaggeving. Het plaatst je niet boven de wet.
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_193402244
Dus er zijn FOK!ers die luk raak vertrouwen wat staats zenders uitbrengen.
Alles door de ogen van de machthebbers.

Pers laat 9/10 keer zien wat er zich werkelijk afspeelt op het veld.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  zondag 31 mei 2020 @ 15:59:44 #92
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402248
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:54 schreef Glazenmaker het volgende:
De pers mishandelen=ok volgens fok
Nee,

Je aan de regels houden, en niet denken dat omdat je pers bent die regels niet voor jou gelden, da's ok :)
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:00:17 #93
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_193402255
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef Pleun2011 het volgende:
Relschoppers sluiten poliewagens in en belagen die met stokken en stenen.
Politiewagens rijden zachtjes vooruit om de weg vrij te krijgen
Demonstranten: whaaa wat erg, ze rijden ons overhoop!

Idioten
Waar zie jij ze ingesloten worden, dan?
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zondag 31 mei 2020 @ 16:00:20 #94
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402257
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Die perskaart geeft je dat recht wel. Behalve in een Trump-a-tuur.
Nee. Een perskaart geeft je dat recht niet. Het geeft je de mogelijkheid om, in overleg met de politie, binnen hun afgesloten werkgebied aan verslaggeving te doen. Je hebt je echter wel te houden aan de bevelen. Als zij zeggen dat je weg moet om welke reden dan ook, dan moet je weg.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_193402261
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:53 schreef LazyDave het volgende:
https://t.co/QelpbkQ7PR

Stelletje wilde dieren/beesten zijn het, echt vreselijk voor die man uit Dallas en alle andere slachtoffers.
Misselijkmakende beelden :r
Hoe hij er ook bij ligt :X

Maar is ie nou wel of niet dood?

Hopelijk pakken ze alke betrokkenen op en die mogen van mij de doodstraf krijgen.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:01:17 #96
476957 Ciclon
San Lorenzo de Almagro
pi_193402270
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:53 schreef LazyDave het volgende:
https://t.co/QelpbkQ7PR

Stelletje wilde dieren/beesten zijn het, echt vreselijk voor die man uit Dallas en alle andere slachtoffers.
Het woord racisme zal je in deze niet horen.
pi_193402274
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:58 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

95% zwarte mannen die een niet zwarte man proberen te vermoorden. :{
Was er een 5% dan? Bij zwarte criminaliteit is het er zelfs 100%.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:02:15 #98
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402281
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:00 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Misselijkmakende beelden :r
Hoe hij er ook bij ligt :X

Maar is ie nou wel of niet dood?

Hopelijk pakken ze alke betrokkenen op en die mogen van mij de doodstraf krijgen.
Heb je die van de vrachtwagen al gezien?
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  zondag 31 mei 2020 @ 16:02:31 #99
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_193402284
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 31 mei 2020 @ 16:02:33 #100
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402285
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Die perskaart geeft je dat recht wel.
Geloof ik gewoon niet.

Ja, een pers kaart zal je privileges geven. Nee, ik geloof niet dat als de wetgever aanwijzingen geeft, je die als houder van een pers kaart standaard kunt negeren.
&lt;signature here&gt;.
pi_193402290
quote:
10s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:59 schreef ExTec het volgende:

[..]

Nee,

Je aan de regels houden, en niet denken dat omdat je pers bent die regels niet voor jou gelden, da's ok :)
Weet je wat: ik geef je helemaal gelijk. Laten we vooral de pers weghouden van dingen die de staat geheim wil houden!

Wat vindt je ervan dat een niet gewelddadige man die al op de grond ligt en zich niet verzet mishandeld wordt door een agent? Is het de rol van een agent om straffen uit te delen of hebben we daar een andere groep mensen voor?
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:03:11 #102
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402294
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:02 schreef ExTec het volgende:

[..]

Geloof ik gewoon niet.

Ja, een pers kaart zal je privileges geven. Nee, ik geloof niet dat als de wetgever aanwijzingen geeft, je die als houder van een pers kaart standaard kunt negeren.
het ligt aan de kaart
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:03:11 #103
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_193402295
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:02 schreef ExTec het volgende:

[..]

Geloof ik gewoon niet.

Ja, een pers kaart zal je privileges geven. Nee, ik geloof niet dat als de wetgever aanwijzingen geeft, je die als houder van een pers kaart standaard kunt negeren.
Vaak mag de pers wel even door de linie om die van achteren te filmen.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_193402301
quote:
6s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:02 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

Heb je die van de vrachtwagen al gezien?
Volgens mij niet.
Wat was daar dan gebeurd?
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_193402306
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:58 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

95% zwarte mannen die een niet zwarte man proberen te vermoorden. :{
De enorme haat die in de zwarte Amerikanen zit is niets vergeleken met die domme rednecks. Echt bizar hoe geweld in die cultuur zo normaal is.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:04:28 #106
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402316
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:03 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Volgens mij niet.
Wat was daar dan gebeurd?
Let op! Schokkend!
https://twitter.com/RealMattCouch/status/1267056416088604672
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_193402323
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:00 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Misselijkmakende beelden :r
Hoe hij er ook bij ligt :X

Maar is ie nou wel of niet dood?

Hopelijk pakken ze alke betrokkenen op en die mogen van mij de doodstraf krijgen.
Dat weet ik niet, hij zal het wel overleefd hebben. Hij ligt er ook niet goed bij, alsof zijn arm ook gebroken is. Doodstraf inderdaad.
ADHD-C
pi_193402342
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:00 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Misselijkmakende beelden :r
Hoe hij er ook bij ligt :X

Maar is ie nou wel of niet dood?

Hopelijk pakken ze alke betrokkenen op en die mogen van mij de doodstraf krijgen.
Hij overleefde het maar met grote bloedwonden en kneuzingen en mogelijk houdt hij een permanent trauma aan over. Verloor wel het bewustzijn (dan is er altijd sprake van hersenschade).
  zondag 31 mei 2020 @ 16:06:23 #109
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_193402355
quote:
Holy shit, maar die chauffeur kan terecht de verdediging gebruiken dat hij vreesde voor zijn leven als hij daar nog langer zou blijven stilstaan.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:07:07 #110
193178 Ensiferum
Met zonder usericon
pi_193402367
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:03 schreef Confetti het volgende:

[..]

De enorme haat die in de zwarte Amerikanen zit is niets vergeleken met die domme rednecks. Echt bizar hoe geweld in die cultuur zo normaal is.
De praktijk laat iets anders zien. Tenzij je Antifa als rednecks ziet, dan heb je gelijk.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:08:30 #111
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402383
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:06 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]

Holy shit, maar die chauffeur kan terecht de verdediging gebruiken dat hij vreesde voor zijn leven als hij daar nog langer zou blijven stilstaan.
:Y
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  zondag 31 mei 2020 @ 16:09:59 #112
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_193402402
quote:
Wat ik überhaupt niet snap is waarom mensen deze situaties opzoeken. Je ziet toch aan alle kanten dat het allang geen vreedzaam protest meer is, blijf dan lekker thuis. Dat je onder een truck belandt is dan groot en deels te danken aan het besluit van jezelf om daarheen te gaan.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:10:15 #113
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402406
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:02 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Weet je wat: ik geef je helemaal gelijk. Laten we vooral de pers weghouden van dingen die de staat geheim wil houden!
Zo overdreven :')

De pers mag wmb hier zeker met z'n giechel bovenop zitten. WMB, graag zelfs.

Maar menig copper die daar rondhobbelt zit in survival mode. Die weet dat iedereen van de straat af dient te zijn, en gaat niet met mensen in discussie over de diepere zin van de vrije pers, ofzo.

Dus krijgen we nu, eigenlijk best wel voorspelbaar, een niet aflatende stroom berichten van journo's, die niet luisterde naar de aanwijzingen, de behandeling kregen die ze konden verwachten,

En indeed the cops don't care, het zijn geen sociaal werkers,

En figuren zoals jij die natuurlijk de verleiding niet kunnen weerstaan, want:

quote:
Maar de vrijheid van de pers is in het geding!!!! *)
:')

Goedkoop.
&lt;signature here&gt;.
pi_193402407
quote:
Tja ik kan die vrachtwagenchauffeur wel begrijpen, dat als je door een doorgedraaide en woedende menigte belaagd wordt dat je dan in paniek gas geeft.
Ik kan me de beelden uit LA in '92 nog wel herinneren, dat er een blanke onschuldige chauffeur door een woedende menigte uit zijn truck werd getrokken en daar onderhand gelyncht werd.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:10:35 #115
102757 EdvandeBerg
LETS GO BRANDON!
pi_193402413
Lijkt erop dat de relschoppers in Minneapolis grotendeels van buiten Michigan komen en er veel antifatuig tussen zit. Stapels bakstenen die opeens op hoeken van straten verschijnen zonder dat er ergens in de buurt verbouwing plaatsvindt en een mysterieuze kerel die alvast voorbereidingen en verkenning uitvoert, waarna later deze winkels worden beroofd en vernield. Allemaal opgestookt door de media en door externe krachten voorbereid. En de zwarte bewoners van die buurten en eigenaren van de winkels blijven nog jarenlang met de ellende zitten.
Scratch a liberal and you will find a fascist
pi_193402426
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:06 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]

Holy shit, maar die chauffeur kan terecht de verdediging gebruiken dat hij vreesde voor zijn leven als hij daar nog langer zou blijven stilstaan.
Reginald Denny komt naar voren.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:11:45 #117
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193402436
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:57 schreef Aurelius het volgende:
Pers heeft dit vuurtje zelf gestookt. Nu moeten ze niet zeuren. Geen medelijden mee. :W
Hoi Erdogan-supporter. :W
pi_193402451
quote:
Holy shit, hoe beland je in vredesnaam daartussen/onder de wielen? Wat had hij daar te zoeken? Ik kan die vrachtwagenchauffeur wel begrijpen.
ADHD-C
  zondag 31 mei 2020 @ 16:13:01 #120
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193402453
quote:
13s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:10 schreef EdvandeBerg het volgende:
Lijkt erop dat de relschoppers in Minneapolis grotendeels van buiten Michigan komen en er veel antifatuig tussen zit. Stapels bakstenen die opeens op hoeken van straten verschijnen zonder dat er ergens in de buurt verbouwing plaatsvindt en een mysterieuze kerel die alvast voorbereidingen en verkenning uitvoert, waarna later deze winkels worden beroofd en vernield. Allemaal opgestookt door de media en door externe krachten voorbereid. En de zwarte bewoners van die buurten en eigenaren van de winkels blijven nog jarenlang met de ellende zitten.
Ja, laten we het vooral maar niet hebben over de aanleiding en doen alsof dit een georkestreerd zooitje is waarbij Antifa en de media hier de schuldige van zijn.

:')
  zondag 31 mei 2020 @ 16:13:12 #121
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402456
hemkellz twitterde op zondag 31-05-2020 om 07:53:50 Random guy ran over a cop in down town Denver #denverprotests https://t.co/AJBSkLGU79 is live-streaming the riot , clip from stream. Anyone in Denver stay safe https://t.co/HvwwdxbCgO reageer retweet
LibertyHangout twitterde op zondag 31-05-2020 om 04:56:07 HOLY SHIT. The rioters appear to have just murdered a man defending his shop from looters in Dallas. Please pray for this country. https://t.co/kYbBYJlpYE reageer retweet
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193402457
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:10 schreef ExTec het volgende:

[..]

Zo overdreven :')

De pers mag wmb hier zeker met z'n giechel bovenop zitten. WMB, graag zelfs.

Maar menig copper die daar rondhobbelt zit in survival mode. Die weet dat iedereen van de straat af dient te zijn, en gaat niet met mensen in discussie over de diepere zin van de vrije pers, ofzo.

Dus krijgen we nu, eigenlijk best wel voorspelbaar, een niet aflatende stroom berichten van journo's, die niet luisterde naar de aanwijzingen, de behandeling kregen die ze konden verwachten,

En indeed the cops don't care, het zijn geen sociaal werkers,

En figuren zoals jij die natuurlijk de verleiding niet kunnen weerstaan, want:
[..]

:')

Goedkoop.
Grappig hoe je mijn post maar half gequote hebt.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:14:08 #123
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_193402478
quote:
13s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:10 schreef EdvandeBerg het volgende:
Lijkt erop dat de relschoppers in Minneapolis grotendeels van buiten Michigan komen en er veel antifatuig tussen zit. Stapels bakstenen die opeens op hoeken van straten verschijnen zonder dat er ergens in de buurt verbouwing plaatsvindt en een mysterieuze kerel die alvast voorbereidingen en verkenning uitvoert, waarna later deze winkels worden beroofd en vernield. Allemaal opgestookt door de media en door externe krachten voorbereid. En de zwarte bewoners van die buurten en eigenaren van de winkels blijven nog jarenlang met de ellende zitten.
Ah ja, het is de schuld van de Antifa en de media. De gigantische sociale ongelijkheid in de VS is ook hun schuld?
Huilen dan.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:14:52 #124
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402487
LibertyHangout twitterde op zondag 31-05-2020 om 01:18:06 Rioters in Cleveland, Ohio are now attempting to set skyscrapers on fire https://t.co/Q2EzV7T5I8 reageer retweet
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193402497
quote:
Wat was de aanleiding alweer? Waarom uit de wagen stappen überhaupt? Waarom niet wegrijden of blokkeerde ze hem de doorgang?
  zondag 31 mei 2020 @ 16:15:39 #126
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402498
quote:
13s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:10 schreef EdvandeBerg het volgende:
Stapels bakstenen die opeens op hoeken van straten verschijnen zonder dat er ergens in de buurt verbouwing plaatsvindt en een mysterieuze kerel die alvast voorbereidingen en verkenning uitvoert, waarna later deze winkels worden beroofd en vernield.
Je gaat niet zonder een significante paper trail achter te laten overal pallets met bakstenen neer zetten.

Je hebt bv zo'n vrachtwagen met hijskraan nodig hebben om die dingen af te laden.

Niet erg waarschijnlijk, dus.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:16:52 #127
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402519
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:13 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Grappig hoe je mijn post maar half gequote hebt.
Nee, niet grappig, want ik laat me door figuren zoals jij niet de maat nemen. :W
&lt;signature here&gt;.
pi_193402529
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:15 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Wat was de aanleiding alweer? Waarom uit de wagen stappen überhaupt? Waarom niet wegrijden of blokkeerde ze hem de doorgang?
Hij riep 'All lives mathers'. Toen werd zijn auto vernield waarop hij uitstapte met een kruisboog waarna hij tegen de grond getrapt werd, zijn auto werd door een groep demonstranten omgekeerd en in brand gestoken.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  zondag 31 mei 2020 @ 16:17:58 #129
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402545
Mensen vinden die wapenwet soms raar,

Nou als je winkel geloot word en daarmee je leven kan ik het wel begrijpen.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 16:18:02 #130
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402546
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:09 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

Wat ik überhaupt niet snap is waarom mensen deze situaties opzoeken. Je ziet toch aan alle kanten dat het allang geen vreedzaam protest meer is, blijf dan lekker thuis. Dat je onder een truck belandt is dan groot en deels te danken aan het besluit van jezelf om daarheen te gaan.
Waarschijnlijk zat hij er tussen omdat hij de aanhanger wilde loskoppelen ofzo.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_193402549
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Hij riep 'All lives mathers'.
Is dat de broer van Eminem?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 31 mei 2020 @ 16:18:27 #132
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_193402550
quote:
heftig.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  zondag 31 mei 2020 @ 16:19:14 #133
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_193402564
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:17 schreef hollandia02 het volgende:
Mensen vinden die wapenwet soms raar,

Nou als je winkel geloot word en daarmee je leven kan ik het wel begrijpen.
Rooftop Koreans. :D
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  zondag 31 mei 2020 @ 16:19:21 #134
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402565
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:20:05 #135
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402579
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:21:44 #136
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402614


Van dit gebouw is echt alleen t frame nog over
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193402636
quote:
13s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:16 schreef ExTec het volgende:

[..]

Nee, niet grappig, want ik laat me door figuren zoals jij niet de maat nemen. :W
De maat nemen? Je had ook gewoon kunnen zeggen dat het niet redelijk is om als politieagent eigen rechter te spelen tegen iemand die op de grond ligt. Als mijn vragen overkwamen als een valstrik ben je gewoon een moreel minderwaardig mens.

[ Bericht 26% gewijzigd door sp3c op 31-05-2020 16:23:53 ]
  zondag 31 mei 2020 @ 16:22:49 #138
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_193402638
Iemand nog bijgehouden hoeveel doden er ondertussen zijn gevallen?
Ik heb:
- winkelier die een plunderaar doodschoot
- knakker die onder een vrachtwagen kwam (een van de filmpjes hierboven)
pi_193402647
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:22 schreef slashdotter3 het volgende:
Iemand nog bijgehouden hoeveel doden er ondertussen zijn gevallen?
Ik heb:
- winkelier die een plunderaar doodschoot
- knakker die onder een vrachtwagen kwam (een van de filmpjes hierboven)
Zijn die twee echt dood dan?
  zondag 31 mei 2020 @ 16:24:22 #140
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402661
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:22 schreef slashdotter3 het volgende:
Iemand nog bijgehouden hoeveel doden er ondertussen zijn gevallen?
Ik heb:
- winkelier die een plunderaar doodschoot
- knakker die onder een vrachtwagen kwam (een van de filmpjes hierboven)
8
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 16:24:27 #141
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_193402663
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:21 schreef hollandia02 het volgende:
[ afbeelding ]

Van dit gebouw is echt alleen t frame nog over
Dit mag ik hier waarschijnlijk niet zeggen. Ik zie alleen witte mensen helpen.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_193402665
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:24:57 #143
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_193402669

Dit is hoe het heurt.
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:25:02 #144
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402672
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:24 schreef superniger het volgende:

[..]

Dit mag ik hier waarschijnlijk niet zeggen. Ik zie alleen witte mensen helpen.
stel je niet aan joh :')
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_193402673
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Hij riep 'All lives mathers'. Toen werd zijn auto vernield waarop hij uitstapte met een kruisboog waarna hij tegen de grond getrapt werd, zijn auto werd door een groep demonstranten omgekeerd en in brand gestoken.
Waarom zijn daar geen beelden van? Waarom zijn de beelden vaak niet compleet?
  zondag 31 mei 2020 @ 16:25:43 #146
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402681
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:23 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Zijn die twee echt dood dan?
https://www.nbcnews.com/n(...)protests-st-n1219701
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 16:26:16 #147
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193402684
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:24 schreef Oostwoud het volgende:
NBC Philadelphia: PHOTOS: Looting, Violence Erupt After Peaceful Protest in Philadelphia
CBS Philadelphia: Mandatory Curfew Implemented For Philadelphia, Gov. Wolf Signs Emergency Declaration As George Floyd Protests Turn Violent

Apple en Gap winkels aanvallen en plunderen. Wie stapt er nog naar voren om te zeggen dat dit om de voortijdige en te voorkomen dood van een zwarte man gaat?
Het gaat ook om de ongelijkheid en het gebrek aan sociale mobiliteit. In z'n algemeen om de positie van de desbetreffende bevolkingsgroep dus. Dit was slechts één van de vele dominostenen.
pi_193402690
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:25 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Waarom zijn daar geen beelden van? Waarom zijn de beelden vaak niet compleet?
https://www.dumpert.nl/filmpjes/item/7921969_86ac4d2e
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_193402691
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:26 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Het gaat ook om de ongelijkheid en het gebrek aan sociale mobiliteit. In z'n algemeen om de positie van de desbetreffende bevolkingsgroep dus. Dit was slechts één van de vele dominostenen.
En je wordt sociaal mobiel door een Apple mobiel te roven en de winkel kort en klein te slaan?
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_193402693
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:24 schreef superniger het volgende:

[..]

Dit mag ik hier waarschijnlijk niet zeggen. Ik zie alleen witte mensen helpen.
Maar die zwarte filmt toch? Stel dat de video viraal gaat dan kunnen de blanken er mogelijk nog een leuk centje aan verdienen. Als dat geen helpen is? Toch?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:27:13 #151
479089 wollah
#BLACKLIVESMATTER
pi_193402695
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:24 schreef RamboDirk het volgende:

Dit is hoe het heurt.
Wat leuk zeg
#KICKOUTZP
  zondag 31 mei 2020 @ 16:27:14 #152
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402697
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 16:27:49 #153
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193402704
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:59 schreef Oostwoud het volgende:

[..]

Een perskaart geeft je het recht om je werk te doen: verslaggeving. Het plaatst je niet boven de wet.
Het geeft de politie wel vergaande verantwoordelijkheid om de pers met rust te laten.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:29:29 #154
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402719
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:27 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Het geeft de politie wel vergaande verantwoordelijkheid om de pers met rust te laten.
das niet helemaal waar
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:29:39 #155
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402723
quote:
Met scherp schieten op dit tuig!!!!!!!!!!!!
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_193402746
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:29 schreef sp3c het volgende:

[..]

das niet helemaal waar
Euhm jawel. Dat heet persvrijheid, een van de kernelementen van een rechtsstaat.
Maar dat de US dat niet is is al langer duidelijk.
zie email 27 oktober
pi_193402756
raminrezai twitterde op zondag 31-05-2020 om 16:06:59 Morgen is er een protest in Amsterdam voor #blacklivematters op de Dam van 17:00 - 18:30.
Dit is het eerste protest in Nederland!
Retweet🖤🙏 https://t.co/wjTbGBhsCX reageer retweet
:')
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:31:45 #158
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402758
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:22 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

De maat nemen? Je had ook gewoon kunnen zeggen dat het niet redelijk is om als politieagent eigen rechter te spelen tegen iemand die op de grond ligt.
Nee. Ik moet inderdaad bekennen dat als ik dat zo zonder ook maar gram context lees, ik dat inderdaad ook niet redelijk vind. :)

quote:
Als mijn vragen overkwamen als een valstrik ben je gewoon een moreel minderwaardig mens.
Net als Pim Fortuyn? :)

Ben jij dat, Marcel?
&lt;signature here&gt;.
pi_193402760
quote:
Nou ik hoop dat het stelen van wat random pakjes het waard was. Wat een tenenkrommende reactie van FedEx ook. Hun eerste prioriteit zou de veiligheid van hun chauffeurs moeten zijn en niet die van demonstranten die op mysterieuze wijze tussen de trailers van je vrachtwagen in zijn gekomen.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:32:11 #160
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193402763
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:26 schreef Oostwoud het volgende:

[..]

En je wordt sociaal mobiel door een Apple mobiel te roven en de winkel kort en klein te slaan?
Neuh, er is dan ook niemand die beweerde dat dit nou heel rationele beslissingen zijn.
pi_193402774
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:29 schreef sp3c het volgende:

[..]

das niet helemaal waar
De politie heeft een verregaande verantwoordelijkheid om niet mensen die al op de grond liggen te mishandelen.
pi_193402786
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:31 schreef Oostwoud het volgende:
raminrezai twitterde op zondag 31-05-2020 om 16:06:59 Morgen is er een protest in Amsterdam voor #blacklivematters op de Dam van 17:00 - 18:30.
Dit is het eerste protest in Nederland!
Retweet🖤🙏 https://t.co/wjTbGBhsCX reageer retweet
:')
:') Ben benieuwd of ze afstand houden. Kan dit niet na corona?
zie email 27 oktober
  zondag 31 mei 2020 @ 16:33:50 #163
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193402791
quote:
6s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:00 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

Nee. Een perskaart geeft je dat recht niet. Het geeft je de mogelijkheid om, in overleg met de politie, binnen hun afgesloten werkgebied aan verslaggeving te doen. Je hebt je echter wel te houden aan de bevelen. Als zij zeggen dat je weg moet om welke reden dan ook, dan moet je weg.
Die CNN verslaggever vroeg zelfs waar hij naar toe moest. Dus de persvrijheid in de VS staat gewoon flink onder druk.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 31 mei 2020 @ 16:33:50 #164
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402792
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:31 schreef Oostwoud het volgende:
raminrezai twitterde op zondag 31-05-2020 om 16:06:59 Morgen is er een protest in Amsterdam voor #blacklivematters op de Dam van 17:00 - 18:30.
Dit is het eerste protest in Nederland!
Retweet🖤🙏 https://t.co/wjTbGBhsCX reageer retweet
:')
Airfryer is er zeker ook bij? :')

TheRebelThePoet twitterde op zaterdag 30-05-2020 om 17:38:31 De mensen die zeggen dat onze mensen die nu in opstand komen plunderaars zijn, zijn dezelfde mensen die tijdens de slavernij zouden zeggen dat de tot slaaf gemaakten die hun vrijheid opzochten, gevlucht waren i.p.v. ontsnapt.
#Besef #JusticeForGeorgeFloyd
#BlackLivesMatter reageer retweet
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_193402795
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:32 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

De politie heeft een verregaande verantwoordelijkheid om niet mensen die al op de grond liggen te mishandelen.
Of om niet op ongewapende rustige mensen te schieten.
zie email 27 oktober
  zondag 31 mei 2020 @ 16:34:11 #166
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402797
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:24 schreef superniger het volgende:

[..]

Dit mag ik hier waarschijnlijk niet zeggen. Ik zie alleen witte mensen helpen.
:D _O-

Ik wilde dat niet zeggen :X

Eerlijk is eerlijk, ik zag ergens ook een burgers die opruimen plaatje waar een gesluierde moslima ook aan het vegen was. ;)
&lt;signature here&gt;.
pi_193402805
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:24 schreef superniger het volgende:

[..]

Dit mag ik hier waarschijnlijk niet zeggen. Ik zie alleen witte mensen helpen.
Die anderen liggen op bed. Of genieten van hun nieuwe spullen.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:35:57 #168
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_193402822
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:31 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Euhm jawel. Dat heet persvrijheid, een van de kernelementen van een rechtsstaat.
Maar dat de US dat niet is is al langer duidelijk.
Een onnozelheid als scheiding der machten is dat ook, en in de VS hebben ze daar ook niet heel veel meer mee.
Huilen dan.
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:36:05 #169
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402825
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:31 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Euhm jawel. Dat heet persvrijheid, een van de kernelementen van een rechtsstaat.
Maar dat de US dat niet is is al langer duidelijk.
euhm nee het is niet helemaal waar

de joirnalist is verantwoordelijk voor zijn/haar eigen veiligheid
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:37:08 #170
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193402832
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:02 schreef ExTec het volgende:

[..]

Geloof ik gewoon niet.

Ja, een pers kaart zal je privileges geven. Nee, ik geloof niet dat als de wetgever aanwijzingen geeft, je die als houder van een pers kaart standaard kunt negeren.
De politie moet met hele sterke argumenten komen om de pers weg te mogen sturen. Stel dat tegenover een CNN verslaggever die nota bene vraagt waar hij naartoe moet voor hij gearresteerd word, dan is wel duidelijk dat de persvrijheid met voeten getreden word.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193402833
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:31 schreef ExTec het volgende:

[..]

Nee. Ik moet inderdaad bekennen dat als ik dat zo zonder ook maar gram context lees, ik dat inderdaad ook niet redelijk vind. :)
[..]

Net als Pim Fortuyn? :)

Ben jij dat, Marcel?
Nee Pim Foruyn was slimmer dan jij bent en hij was zover ik weet geen fan van onredelijk staatsgeweld. Het filmpje met de persmishandeling is al meerdere keren geplaatst hier en we praten erover, dus ik had het idee dat je de minimale moeite had gedaan om hem te kijken. Sorry dat ik je overschat heb. Ik zal het niet meer doen. Hier heb je wat te doen:
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:37:24 #172
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402838
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:32 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

De politie heeft een verregaande verantwoordelijkheid om niet mensen die al op de grond liggen te mishandelen.
true maar das ook niet goed te praten als het om een achteloze hondenuitlater gaat

dat heeft geen kut met zijn perskaart te maken
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:38:20 #173
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402853
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:33 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Die CNN verslaggever vroeg zelfs waar hij naar toe moest. Dus de persvrijheid in de VS staat gewoon flink onder druk.
Onzin.

Maak aannemelijk, dat ook onder normale omstandigheden dit het geval is.

Dan praat ik er graag verder over met jou ;)
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:38:24 #174
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193402855
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:36 schreef sp3c het volgende:

[..]

euhm nee het is niet helemaal waar

de joirnalist is verantwoordelijk voor zijn/haar eigen veiligheid
Dat is een gevaarlijk standpunt omdat dat te makkelijk als copout gebruikt kan worden.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193402863
Stelen slaat nergens op.


JohnRipple17 twitterde op zondag 31-05-2020 om 15:05:14 It’s was meant to be a protest against police brutality which I fully support but I can’t get behind this craziness 😫😫#GeorgeFloydProtests https://t.co/v1rdwQievS reageer retweet
  zondag 31 mei 2020 @ 16:39:44 #176
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193402878
quote:
14s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:38 schreef ExTec het volgende:

[..]

Onzin.

Maak aannemelijk, dat ook onder normale omstandigheden dit het geval is.

Dan praat ik er graag verder over met jou ;)
Onder normale omstandigheden is er geen pers aanwezig, dus deze reactie is nutteloos.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193402879
quote:
6s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:33 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

Airfryer is er zeker ook bij? :')

TheRebelThePoet twitterde op zaterdag 30-05-2020 om 17:38:31 De mensen die zeggen dat onze mensen die nu in opstand komen plunderaars zijn, zijn dezelfde mensen die tijdens de slavernij zouden zeggen dat de tot slaaf gemaakten die hun vrijheid opzochten, gevlucht waren i.p.v. ontsnapt.
#Besef #JusticeForGeorgeFloyd
#BlackLivesMatter reageer retweet
Is dit nu dan omgekeerde racisme ?
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:39:58 #178
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402882
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:38 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Dat is een gevaarlijk standpunt omdat dat te makkelijk als copout gebruikt kan worden.
klopt
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:40:30 #179
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402889
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:37 schreef Glazenmaker het volgende:
Het filmpje met de persmishandeling is al meerdere keren geplaatst hier...
Ow, maar daar spreek ik me ook ruim over uit, wat ik daar van vind, en kun je hier gewoon lezen ;)

Dat ik het niet altijd aan jou richt, moet je maar mee leren leven, zo belangrijk ben je uiteindelijk ook weer niet.
&lt;signature here&gt;.
pi_193402891
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:36 schreef sp3c het volgende:

[..]

euhm nee het is niet helemaal waar

de joirnalist is verantwoordelijk voor zijn/haar eigen veiligheid
Ook. Maar de overheid heeft daar ook zeker een verregaande verantwoordelijkheid in. Die verantwoordelijkheid gaat zeker zover dat journalisten geen doelwit moeten zijn.
zie email 27 oktober
  zondag 31 mei 2020 @ 16:41:38 #181
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_193402906
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:38 schreef polderturk het volgende:
Stelen slaat nergens op.

JohnRipple17 twitterde op zondag 31-05-2020 om 15:05:14 It’s was meant to be a protest against police brutality which I fully support but I can’t get behind this craziness 😫😫#GeorgeFloydProtests https://t.co/v1rdwQievS reageer retweet
Kansloos is het idd. En dan ook nog met zo'n blije kop gaan jatten. Dat mensen medicijnen of eten looten in rampgebieden kan ik begrijpen maar dozen met nikes... :') En dan ook nog in de je auto stappen dus arm ben je sowieso niet.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zondag 31 mei 2020 @ 16:41:39 #182
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193402907
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Onder normale omstandigheden is er geen pers aanwezig, dus deze reactie is nutteloos.
Onzin :)

Wil je dan stellen dat de pers in de VS nooit welkom is bij rellen? :)
&lt;signature here&gt;.
pi_193402913
stillgray twitterde op zondag 31-05-2020 om 11:26:43 Portland. Antifa rioters gang up on this civilian and kick him in the head after shoving him head-first into the ground.

The assailants taunt him after he struggles for breath, bloody. His teeth are gone. https://t.co/5i79Nh96B2 reageer retweet
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:42:18 #184
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193402916
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:40 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Ook. Maar de overheid heeft daar ook zeker een verregaande verantwoordelijkheid in.
zou leuk zijn maar nee
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:42:58 #185
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193402927
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:41 schreef ExTec het volgende:

[..]

Onzin :)

Wil je dan stellen dat de pers in de VS nooit welkom is bij rellen? :)
Er zijn te vaak problemen. Rassenrellen, occupy...
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 31 mei 2020 @ 16:43:07 #186
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_193402929
Wat een jaar is 2020:

• Bijna 3e wereld oorlog USA vs Iran
• Coronavirus pandemie
• Locust plaag Afrika
• rassenrellen die zich als een olievlek over Amerika verspreiden
• Ben vast nog een paar vergeten.
pi_193402943
quote:
14s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:40 schreef ExTec het volgende:

[..]

Ow, maar daar spreek ik me ook ruim over uit, wat ik daar van vind, en kun je hier gewoon lezen ;)

Dat ik het niet altijd aan jou richt, moet je maar mee leren leven, zo belangrijk ben je uiteindelijk ook weer niet.
:')
  zondag 31 mei 2020 @ 16:44:02 #188
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_193402949
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:43 schreef slashdotter3 het volgende:
Wat een jaar is 2020:

• Bijna 3e wereld oorlog USA vs Iran
• Coronavirus pandemie
• Locust plaag Afrika
• rassenrellen die zich als een olievlek over Amerika verspreiden
• Ben vast nog een paar vergeten.
Bosbranden australie. Ook behoorlijk bizarre momenten zoals een paar honderd man die een dag lang in de zee moeten zitten om uit de brand te blijven voordat ze weg konden, en de apocalyptische luchten boven Sydney.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zondag 31 mei 2020 @ 16:45:54 #189
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402975
quote:
4s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:42 schreef SpaceOddity het volgende:
stillgray twitterde op zondag 31-05-2020 om 11:26:43 Portland. Antifa rioters gang up on this civilian and kick him in the head after shoving him head-first into the ground.

The assailants taunt him after he struggles for breath, bloody. His teeth are gone. https://t.co/5i79Nh96B2 reageer retweet
Die gozer die m tegen zn hoofd trapt moeten ze doodschieten, ook snel wegrennen erna. Laf kanker ventje
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 16:46:22 #190
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193402982
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:44 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Bosbranden australie. Ook behoorlijk bizarre momenten zoals een paar honderd man die een dag lang in de zee moeten zitten om uit de brand te blijven voordat ze weg konden, en de apocalyptische luchten boven Sydney.
Dat was 2019 toch? :T
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  zondag 31 mei 2020 @ 16:46:26 #191
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193402983
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:43 schreef slashdotter3 het volgende:
Locust
Wtf is dat ahahha
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193402984
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:44 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Bosbranden australie. Ook behoorlijk bizarre momenten zoals een paar honderd man die een dag lang in de zee moeten zitten om uit de brand te blijven voordat ze weg konden, en de apocalyptische luchten boven Sydney.
Dankje. Ik wist zeker dat er nog wat ontbrak, maar kon er niet opkomen wat.
pi_193402987
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:43 schreef slashdotter3 het volgende:
Wat een jaar is 2020:

• Bijna 3e wereld oorlog USA vs Iran
• Coronavirus pandemie
• Locust plaag Afrika
• rassenrellen die zich als een olievlek over Amerika verspreiden
• Ben vast nog een paar vergeten.
Een derde wereldoorlog tussen de VS en Iran? Er was al niet eens oorlog gekomen, laat staan dat je bij die twee landen praat over een mondiaal conflict.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 31 mei 2020 @ 16:46:59 #194
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_193402994
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:38 schreef polderturk het volgende:
Stelen slaat nergens op.


JohnRipple17 twitterde op zondag 31-05-2020 om 15:05:14 It’s was meant to be a protest against police brutality which I fully support but I can’t get behind this craziness 😫😫#GeorgeFloydProtests https://t.co/v1rdwQievS reageer retweet
Sommige zullen vast ook wel een riem gejat hebben toch?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:47:12 #195
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_193402998
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:26 schreef recursief het volgende:

[..]

Wat vind je ervan dat deze politieauto's op mensen inrijden?
Geen enkel probleem mee, ze hebben kans genoeg gehad om aan de kant te gaan.
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_193403004
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:46 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Wtf is dat ahahha
De collectieve naam voor de variabele soorten treksprinkhanen, welke ook de plagen veroorzaken! :)
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_193403006
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:43 schreef slashdotter3 het volgende:
Wat een jaar is 2020:

• Bijna 3e wereld oorlog USA vs Iran
• Coronavirus pandemie
• Locust plaag Afrika
• rassenrellen die zich als een olievlek over Amerika verspreiden
• Ben vast nog een paar vergeten.
Daarintegen hebben wij wel even het klimaat gered!

Positief blijven.
pi_193403014
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:42 schreef sp3c het volgende:

[..]

zou leuk zijn maar nee
Dus de overheid mg journalisten bewust tegenwerken, tot aan fysiek belagen aan toe? Dat lijkt mij in strijd met de persvrijheid.
zie email 27 oktober
pi_193403029
quote:
4s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:47 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]

Daarintegen hebben wij wel even het klimaat gered!

Positief blijven.
Precies en het thuiswerken voor koppige stugge werkgevers en managers duidelijk op de kaart gezet!
http://epicshirtsandgadgets.spreadshirt.nl/
Epic Beard Man is in My web Shop ;-]
  zondag 31 mei 2020 @ 16:49:27 #200
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193403035
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:48 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Dus de overheid mg journalisten bewust tegenwerken, tot aan fysiek belagen aan toe? Dat lijkt mij in strijd met de persvrijheid.
Als ze niet luisteren naar bevelen, dan mogen ze best aangepakt worden wat mij betreft.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_193403058
quote:
6s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:49 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

Als ze niet luisteren naar bevelen, dan mogen ze best aangepakt worden wat mij betreft.
Wat ben je dan aan het doen als politie? Wraak nemen? Ook niet echt rechtstatelijk.
zie email 27 oktober
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:51:35 #202
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193403066
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:48 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Dus de overheid mg journalisten bewust tegenwerken, tot aan fysiek belagen aan toe? Dat lijkt mij in strijd met de persvrijheid.
das doelpalen verschuiven

de overheid moet in principe helemaal niemand fysiek belagen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:51:40 #203
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403069

In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193403075
quote:
4s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:42 schreef SpaceOddity het volgende:
stillgray twitterde op zondag 31-05-2020 om 11:26:43 Portland. Antifa rioters gang up on this civilian and kick him in the head after shoving him head-first into the ground.

The assailants taunt him after he struggles for breath, bloody. His teeth are gone. https://t.co/5i79Nh96B2 reageer retweet
Hij sloeg daarvoor op een andere protester. Dat is te zien. De protester die hij slaat is niet degene die hem achterna zit overigens.

USABotGuy twitterde op zondag 31-05-2020 om 13:08:17 @FarleyMedia @FarleyMedia, @gingertealkp
Hey I just found the video of what led up to his unjust beating. He tried saving this man. See @ 1:01 This man was chased away.
@MrAndyNgo @larryelder https://t.co/EBbtMIwBMX reageer retweet
  zondag 31 mei 2020 @ 16:52:13 #205
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403079
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:37 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

De politie moet met hele sterke argumenten komen om de pers weg te mogen sturen. Stel dat tegenover een CNN verslaggever
Een CNN verslaggever zelfs. Nou nou. Want die gasten van CNN zijn zo goed,... zoiets?

quote:
die nota bene vraagt waar hij naartoe moet voor hij gearresteerd word, dan is wel duidelijk dat de persvrijheid met voeten getreden word.
Ik mis gewoon te veel context om hier een serieus waardeoordeel over te kunnen vellen.

Als er glashelder gecommuniceerd is dat je je niet op straat moet begeven, of niet op deze specifieke plek, en de journalist word betrapt op zich het niet er aan houden, en de agent denkt: leuk dat je nu ineens doet alsof je dom bent,

Door beeld proberen neer te zetten: ik wil me wel aan de regels houden, maar ik weet niet waar ik naar toe moet,

De agent calls it bullshit,

Vind ik niks mis aan de gang van zaken.

Maar voor de duidelijkheid, ik heb geen context, en daarom vul ik die zelf in?
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:52:57 #206
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403090
kron4news twitterde op zondag 31-05-2020 om 06:15:15 #BREAKING: The Federal Protective Service officer who died Friday night after suffering from a gunshot wound in #Oakland amid protests has been identified as 53-year-old Patrick Underwood of Pinole, according to a family member.

Read more: https://t.co/qHDechu2nK https://t.co/Orzzgl1W4X reageer retweet
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193403091
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:51 schreef sp3c het volgende:

[..]

das doelpalen verschuiven

de overheid moet in principe helemaal niemand fysiek belagen
Jawel. Om ze te kunnen arresteren of detineren wel.
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:53:37 #208
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193403099
je kunt ook niet verwachten dat ze daar rustig pasjes gaan staan checken
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_193403103
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:52 schreef hollandia02 het volgende:
kron4news twitterde op zondag 31-05-2020 om 06:15:15 #BREAKING: The Federal Protective Service officer who died Friday night after suffering from a gunshot wound in #Oakland amid protests has been identified as 53-year-old Patrick Underwood of Pinole, according to a family member.

Read more: https://t.co/qHDechu2nK https://t.co/Orzzgl1W4X reageer retweet
[ afbeelding ]
Wie is dat? Edit..oh die dus
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:53:59 #210
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193403104
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:52 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Jawel. Om ze te kunnen arresteren of detineren wel.
liefst zonder geweld
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:54:10 #211
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193403106
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:52 schreef ExTec het volgende:

[..]

Een CNN verslaggever zelfs. Nou nou. Want die gasten van CNN zijn zo goed,... zoiets?
[..]

Ik mis gewoon te veel context om hier een serieus waardeoordeel over te kunnen vellen.

Als er glashelder gecommuniceerd is dat je je niet op straat moet begeven, of niet op deze specifieke plek, en de journalist word betrapt op zich het niet er aan houden, en de agent denkt: leuk dat je nu ineens doet alsof je dom bent,

Door beeld proberen neer te zetten: ik wil me wel aan de regels houden, maar ik weet niet waar ik naar toe moet,

De agent calls it bullshit,

Vind ik niks mis aan de gang van zaken.

Maar voor de duidelijkheid, ik heb geen context, en daarom vul ik die zelf in?
Dus je weet niet waar het over gaat maar je hebt er wel een mening over? Lekker nuttig weer.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_193403109
https://twitter.com/AndrewSolender/status/1266924387795709954

I spoke with one of the organizers who was holding people back, a Brooklyn resident named David.

This interview was conducted as protestors were fleeing charging NYPD Officers #nycprotest:

https://twitter.com/AndrewSolender/status/1266935464021430274
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  zondag 31 mei 2020 @ 16:54:35 #213
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193403110
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:51 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Wat ben je dan aan het doen als politie? Wraak nemen? Ook niet echt rechtstatelijk.
Zorgen voor veiligheid.
Luister je niet, dan heb je een probleem.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  zondag 31 mei 2020 @ 16:54:35 #214
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403111
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:42 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Er zijn te vaak problemen. Rassenrellen, occupy...
Eh, wow.

Maar het ging ff om:

- Jij: pers vrijheid is in gevaar bla bla bla bla bla
- Ik: is het dan altijd zo, dat de pers structureel weggehouden word van,

En je antwoord is bovenstaande? :')
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 16:55:14 #215
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403122
nypost twitterde op zondag 31-05-2020 om 16:50:19 Biden staffers donate to bail fund for Minnesota protesters: report https://t.co/BYqHWhoIXS https://t.co/oceiFoCBsd reageer retweet
Wauw
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193403125
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:51 schreef sp3c het volgende:

[..]

das doelpalen verschuiven

de overheid moet in principe helemaal niemand fysiek belagen
De doelpalen verschuiven helemaal niet. Maar jij stelt dat de overheid geen verregaande verantwoordelijkheid heeft om journalisten met rust te laten. Dat is onzin.
zie email 27 oktober
pi_193403127
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:53 schreef sp3c het volgende:

[..]

liefst zonder geweld
Dat wil niet zeggen dat het niet mag. Als niet geweld niet lukt bijv.
pi_193403130
quote:
6s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:54 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

Zorgen voor veiligheid.
Luister je niet, dan heb je een probleem.
En dat moet dan gelijk met geweld?
zie email 27 oktober
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:56:21 #219
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193403137
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:55 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Dat wil niet zeggen dat het niet mag. Als niet geweld niet lukt bijv.
dat zeg ik ook niet

het moet niet, uitganspunt is altijd zonder geweld
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_193403140
quote:
13s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:54 schreef ExTec het volgende:

[..]

Eh, wow.

Maar het ging ff om:

- Jij: pers vrijheid is in gevaar bla bla bla bla bla
- Ik: is het dan altijd zo, dat de pers structureel weggehouden word van,

En je antwoord is bovenstaande? :')
Persvrijheid is net zo goed in gevaar als de pers het doelwit van de politie wordt.
zie email 27 oktober
  zondag 31 mei 2020 @ 16:57:10 #221
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403148
At least three people were killed after "multiple shootings" were reported in downtown Indianapolis Saturday night into early Sunday morning as protests over the death of George Floyd in Minneapolis turned into violent riots.

The Indianapolis Metropolitan Police Department said one of the shootings happened around 2:30 a.m. near the intersection of Talbot and Market streets, in the heart of the downtown area.

https://www.foxnews.com/u(...)police-investigation
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193403164
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:51 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Hij sloeg daarvoor op een andere protester. Dat is te zien. De protester die hij slaat is niet degene die hem achterna zit overigens.

USABotGuy twitterde op zondag 31-05-2020 om 13:08:17 @:FarleyMedia @:FarleyMedia, @:gingertealkp
Hey I just found the video of what led up to his unjust beating. He tried saving this man. See @ 1:01 This man was chased away.
@:MrAndyNgo @:larryelder https://t.co/EBbtMIwBMX reageer retweet
Waar is dat te zien? Ik zie een antifa die begint met meppen, dan een hoop tumult en hij loopt weg.

Wat een klerezooi allemaal zeg...

Edit; owja nu zie ik het ook ja.

Edit 2; je ziet dat ie iemand mept die iemand anders continu aan het meppen was
pi_193403171
De rellen zullen zo wel afgelopen zijn.

Batman is aangekomen bij de demonstratie.

https://twitter.com/R_U_StillDown/status/1267059438655021056
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  zondag 31 mei 2020 @ 16:58:21 #224
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193403173
quote:
13s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:54 schreef ExTec het volgende:

[..]

Eh, wow.

Maar het ging ff om:

- Jij: pers vrijheid is in gevaar bla bla bla bla bla
- Ik: is het dan altijd zo, dat de pers structureel weggehouden word van,

En je antwoord is bovenstaande? :')
De Amerikaanse geschiedenis is geen lichtend voorbeeld van persvrijheid. En wat er nu gebeurd is meer dan een bevestiging van dat beeld.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 31 mei 2020 @ 16:58:32 #225
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193403176
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:56 schreef trein2000 het volgende:

[..]

En dat moet dan gelijk met geweld?
Tja, er werd tig keer geroepen dat iedereen moest vertrekken. Tja, als je dan niet luistert, dan moet het maar met de harde hand ;)
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 16:58:39 #226
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193403178
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:55 schreef trein2000 het volgende:

[..]

De doelpalen verschuiven helemaal niet. Maar jij stelt dat de overheid geen verregaande verantwoordelijkheid heeft om journalisten met rust te laten. Dat is onzin.
die is er ook niet

das nog niet hetzelfde als actief tegenwerken en fysiek belagen ... dat is echt doelpalen verschuiven
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_193403179
Als persparasiet sta je in de vuurlinie en dan kan je klapjes oplopen. Zo gek is dat toch niet?
pi_193403196
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:56 schreef trein2000 het volgende:

[..]

En dat moet dan gelijk met geweld?
Tuurlijk, hoog tijd dat BOA's hier ook AR-15's krijgen voor als er weer eens mensen moeilijk doen omdat ze te dicht op elkaar zitten in een park.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  Moderator zondag 31 mei 2020 @ 17:00:00 #229
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_193403198
een perskaart kan nooit een excuus zijn om niet naar handhavers te luisteren
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:00:03 #230
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403199
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:58 schreef schommelstoel het volgende:
De rellen zullen zo wel afgelopen zijn.

Batman is aangekomen bij de demonstratie.

https://twitter.com/R_U_StillDown/status/1267059438655021056
https://www.foxnews.com/p(...)is-protesters-report

Biden betaald dat ze de gevangenis niet in hoeven.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 17:00:42 #231
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403208
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:54 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Dus je weet niet waar het over gaat maar je hebt er wel een mening over? Lekker nuttig weer.
Ik geef aan dat ik niet veel context heb nee.

En ik zie jou die ook niet geven.

Niet dat je dat überhaupt zou kunnen.

Want we mogen het doen met filmpjes op twitter van 2 minuten hooguit. ;)
&lt;signature here&gt;.
pi_193403221
quote:
4s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:57 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]

Waar is dat te zien? Ik zie een antifa die begint met meppen, dan een hoop tumult en hij loopt weg.

Wat een klerezooi allemaal zeg...

Edit; owja nu zie ik het ook ja.
Dan kijk je niet goed. Kijk rechtsaan in beeld. Tis de kerel met blauwe slijkerjas.

Het oorspronkelijke handgemeen ging trouwens tussen twee andere gasten. Dan bemoeide hij zich mee. Is vanaf 0:45 te zien in dd video.

pi_193403222
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:00 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

https://www.foxnews.com/p(...)is-protesters-report

Biden betaald dat ze de gevangenis niet in hoeven.
Biden, de man die altijd zo ongemakkelijk met vrouwen/meisjes om gaat.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_193403249
'Demonstrant' die een politiepaard steelt:

Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  zondag 31 mei 2020 @ 17:04:05 #235
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403263
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:58 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

De Amerikaanse geschiedenis is geen lichtend voorbeeld van persvrijheid. En wat er nu gebeurd is meer dan een bevestiging van dat beeld.
En welk land is dan het lichtende voorbeeld? :')

En:

Zou je die drang kunnen weerstaan omdat als je qua een zeker argument verloren hebt, de discussie maar meteen op te blazen naar existentiële proporties (Amerikaanse geschiedenis en hoe het blijkbaar "nooit goed is geweest" :') ?)

Bekijk de topic titel naar even,

Daar hebben we het hier over ;)
&lt;signature here&gt;.
pi_193403264
quote:
4s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:57 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]

Waar is dat te zien? Ik zie een antifa die begint met meppen, dan een hoop tumult en hij loopt weg.

Wat een klerezooi allemaal zeg...

Edit; owja nu zie ik het ook ja.

Edit 2; je ziet dat ie iemand mept die iemand anders continu aan het meppen was
En dát zie ik dan weer niet.
pi_193403276
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
'Demonstrant' die een politiepaard steelt:

Dit gaat een grote meme meneer worden.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_193403331
eelcobvr twitterde op zondag 31-05-2020 om 15:20:36 Geweldloos protest -> steun voor Democraten/burgerrechten groeit
Gewelddadig protest -> Republikeinen profiteren

...schrijft ⁦@DouthatNYT⁩ (met historische context) https://t.co/epNkaTPuwN reageer retweet
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_193403338
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
'Demonstrant' die een politiepaard steelt:

:D _O-
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:10:34 #240
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193403366
quote:
4s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:57 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]

Waar is dat te zien? Ik zie een antifa die begint met meppen, dan een hoop tumult en hij loopt weg.

Wat een klerezooi allemaal zeg...

Edit; owja nu zie ik het ook ja.

Edit 2; je ziet dat ie iemand mept die iemand anders continu aan het meppen was
Een Antifa? Waar zie je dat precies aan?
  zondag 31 mei 2020 @ 17:12:17 #241
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_193403387
quote:
10s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:00 schreef ExTec het volgende:

[..]

Ik geef aan dat ik niet veel context heb nee.

En ik zie jou die ook niet geven.

Niet dat je dat überhaupt zou kunnen.

Want we mogen het doen met filmpjes op twitter van 2 minuten hooguit. ;)
We hebben 200 jaar geschiedenis in uit te putten.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 31 mei 2020 @ 17:12:20 #242
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403391
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:10 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Een Antifa? Waar zie je dat precies aan?
Dunne blanke sukkeltjes met zwarte kleding
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 17:13:04 #243
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403403
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:12 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

We hebben 200 jaar geschiedenis in uit te putten.
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:04 schreef ExTec het volgende:

Zou je die drang kunnen weerstaan omdat als je qua een zeker argument verloren hebt, de discussie maar meteen op te blazen naar existentiële proporties (Amerikaanse geschiedenis en hoe het blijkbaar "nooit goed is geweest" :') ?)
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:18:01 #244
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403467
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 17:19:58 #245
68091 borbit
Is dit het begin van een pr0n?
pi_193403500
livestream?
  zondag 31 mei 2020 @ 17:21:40 #246
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193403523
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:12 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Dunne blanke sukkeltjes met zwarte kleding
Juist ja. :')
pi_193403537
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:19 schreef borbit het volgende:
livestream?
Twitter
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  zondag 31 mei 2020 @ 17:23:59 #248
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403554
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 17:24:28 #249
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
  zondag 31 mei 2020 @ 17:30:12 #250
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193403663
ElijahSchaffer twitterde op zondag 31-05-2020 om 04:52:30 BREAKING: man critically injured at Dallas riots

It appears he attempted to defend a shop with a large sword

Looters ran at him, then he charged rioters

They then beat him with a skateboard and stoned him with medium sized rocks

I called an Ambulance and it’s on the way https://t.co/kFxl3kjsBC reageer retweet
21 miljoen views in 12 uur, zo krijgen de protesten ook een andere wind
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_193403754
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:24 schreef slashdotter3 het volgende:
https://en.wikipedia.org/wiki/George_Floyd_protests
> As of May 30, there were simultaneous protests in over 100 other cities in the United States

Rellen in meer dan 100 steden, wow
Niet alle 100 demonstraties zijn meteen rellen :')
pi_193403756
Trump Tower. Zal wel goed beveiligd worden.

patronofpeace twitterde op zondag 31-05-2020 om 15:03:41 US Police attacking citizens at their own property now. SHAMEFUL AND INHUMANE
#GeorgeFloydProtests https://t.co/EKINCL8dvd reageer retweet
Weet alleen niet waar dit is en van wanner. Desnoods, is dit een oud filmpje en waren ze op zoek naar iemand.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:38:19 #253
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403802
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:21 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Juist ja. :')
Discussie is al gevoerd hé? :)

Antifa'tjes hebben geen uniform aan, waardoor we met 100% zekerheid kunnen stellen dat ze antifa zijn :)

En voor volk als jij is en blijft dat een vrijbrief om wanneer je dat uitkomt, elke keer dat je het woord maar ziet staan, ultra-pedant terug te komen met:

quote:
Eh, hoezo antifa? :{w Wie zegt dat dan? :{w
:)
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:39:25 #254
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_193403827
laat maar.
Huilen dan.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:40:03 #255
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193403833
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:38 schreef ExTec het volgende:

[..]

Discussie is al gevoerd hé? :)

Antifa'tjes hebben geen uniform aan, waardoor we met 100% zekerheid kunnen stellen dat ze antifa zijn :)

En voor volk als jij is en blijft dat een vrijbrief om wanneer je dat uitkomt, elke keer dat je het woord maar ziet staan, ultra-pedant terug te komen met:
[..]

:)
Het wordt ook wat gortig om zwarte kleding aan te merken als Antifa, al zal dat voor een aantal ongetwijfeld aantrekkelijke retoriek zijn.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:40:44 #256
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_193403844
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:36 schreef StephanL het volgende:

patronofpeace twitterde op zondag 31-05-2020 om 15:03:41 US Police attacking citizens at their own property now. SHAMEFUL AND INHUMANE
#GeorgeFloydProtests https://t.co/EKINCL8dvd reageer retweet
Weet alleen niet waar dit is en van wanner. Desnoods, is dit een oud filmpje en waren ze op zoek naar iemand.
Een commando van de politie ("go inside") moet je gewoon opvolgen als je uit de problemen wilt blijven en zo niet dan zijn er geheid consequenties.
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
  zondag 31 mei 2020 @ 17:41:08 #257
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403854
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:39 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Kan jij niet nog even één keer uitleggen waarom die Antifa zo belangrijk zijn in deze situatie?
Kan jij voor eens en voor altijd uitleggen waarom links volk alhier er zoveel problemen mee heeft om het simpele feit dat dit een antifa feestje is, te erkennen?

:)
&lt;signature here&gt;.
pi_193403863
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:43 schreef slashdotter3 het volgende:
Wat een jaar is 2020:

• Bijna 3e wereld oorlog USA vs Iran
• Coronavirus pandemie
• Locust plaag Afrika
• rassenrellen die zich als een olievlek over Amerika verspreiden
• Ben vast nog een paar vergeten.
Het zijn geen rassenrellen. 80% van de demonstranten zijn blank van wat ik heb gezien.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:42:07 #259
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403866
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:40 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Het wordt ook wat gortig om zwarte kleding aan te merken als Antifa, al zal dat voor een aantal ongetwijfeld aantrekkelijke retoriek zijn.
Ja, precies.

Het zijn gewoon allemaal mensen met een smaak voor zwarte kleding. Voor de rest is er geen achterliggende ideologie ofzo ;)
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:43:04 #260
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193403885
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:39 schreef Isdatzo het volgende:
laat maar.
Want het antwoord was relatief snel,

En niet wat je wenste? :)
&lt;signature here&gt;.
pi_193404017
Dezelfde gozer, andere view :P Dit vind ik toch wel grappig, zo lang hij het paard niks doet en netjes achterlaat ofzo.

  zondag 31 mei 2020 @ 17:54:04 #262
102757 EdvandeBerg
LETS GO BRANDON!
pi_193404032
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:13 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Ja, laten we het vooral maar niet hebben over de aanleiding en doen alsof dit een georkestreerd zooitje is waarbij Antifa en de media hier de schuldige van zijn.

:')
Een arrestant werd door een agent mishandeld met de dood van de arrestant als gevolg. De rechter/jury mag uitmaken of dit moord danwel doodslag is. De media hebben van begin af aan aangestuurd op het verschil in huidskleur en daarmee aangestuurd op een racistische moord. Mooi dat er een CNN kantoor is aangevallen door de angry mob. Hopelijk worden de haathitsers als Don Lemon en anderen ook eens flink aangepakt. De huidige schade aan de zwarte gemeenschap en zwarte winkeleigenaren zou men moeten verhalen op de media, dit police brutality tot etnische rel hebben opgeblazen.
Scratch a liberal and you will find a fascist
pi_193404034
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:10 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Een Antifa? Waar zie je dat precies aan?
Ze vragen vaak om een link/bron en vallen de poster persoonlijk aan.

Dus niet op het commentaar reageren maar de user afkraken.
http://epicshirtsandgadgets.spreadshirt.nl/
Epic Beard Man is in My web Shop ;-]
pi_193404042
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:51 schreef Ludachrist het volgende:
Die reflex om alles maar antifa te labelen is ook wel een beetje sneu. Wel te verwachten alhier, maar het blijft vreemd om te zien.
Och, er zijn meerdere bronnen die het bevestigen. US Department of Justice en inlichtingendiensten. Is dat voldoende?
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_193404043
Ondertussen heeft Trump al 15 uur niet getweet. Opmerkelijk.
  zondag 31 mei 2020 @ 17:55:23 #266
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_193404050
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:55 schreef wokkelfok het volgende:
Ondertussen heeft Trump al 15 uur niet getweet. Opmerkelijk.
Zondag golfdag.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zondag 31 mei 2020 @ 17:55:43 #267
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_193404059
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:23 schreef DrMabuse het volgende:

[..]

Wederom aankomen met die volledig weerlegde en misbruikte uitspraak en er nu Joden, socialisten en homo's bijslepen om te trachten die volledig weerlegde en misbruikte uitspraak opeens meer waarde te geven / waar te laten zijn.
[..]

Dagboek aantekening betreffende Herr Hitler uit augustus 1945 van je grote held / avatar. Geniet ervan.

Maar goed, even een snelle diagnose want ik heb het ietwat druk.

Je bent (vast) het type mens, een heel wit mens vermoed ik, die als een zwart mens je iets te melden heeft betreffende het zwart zijn in de VS , of waar dan ook, en zijn of haar ervaringen daarmee en denkwijzes daarover met je deelt die niet met de jouwe overeenkomen, dat ook dan je die zult trachten te ontkrachten met het argument dat jij, als wit en oh zo onderlegd mens, de situatie toch heus beter kunt inschatten.

Het syndroom dat we opmerkelijk genoeg zo vaak en ook bij zoveel witten zien betreffende pregnante en soms zeker tragische, trieste kwesties als deze.

De witte weet immers het beste hoe de zwarte te redden is, de zwarte die dat zelf wil doen en graag op een andere manier dan de witte geschikt acht, wordt gulzig afgebrand en, zoals bij de zwarte Owens en Elder is gebeurt, weggezet als Oncle Tom negers en zelf White Supremacists.

Het toont inderdaad het deplorabele niveau betreffende kennis van historie , van mensen en van jezelf.

Ik geef je nog een quote, ter overdenking :
[..]

Gezien je meer dan enorme kennis weet je meteen van wie die is.

Toch?
Nergens ga je in op wat ik aangegeven heb. En nog steeds heb je totaal niet begrepen waarom die uitspraak zo tergend dom blijft. Nog steeds moet en zal je erin lezen dat het op een of andere manier van Owens een Hitler-fanaat maakt, hetgeen helemaal niets te maken heeft met de kwestie.

Dat je daarna JFK aanhaalt die ook eens wat over Hitler gezegd heeft, toont opnieuw aan dat je nog steeds geen enkel idee hebt waar het over gaat: niet om dat er over Hitler wordt gesproken, maar hoe. En dan blijft de uitspraak van Owens historisch gezien dom en achterlijk; overigens had zij ook nog eens 20/20 hindsight, JFK niet. Maar ik snap dat je probeert hier een 'quote mine' zaak van te maken, omdat je nog steeds in je bubbel zit waarin Owens wordt vereenzelvigd met een neonazi of zo.

Tenslotte kom je met de nieuwste inventie uit rechts-conservatieve kring: iedereen, maar vooral blanken, die zich op basis van historische gegevens wagen een analyse te geven van de situatie in de V.S., vooral waar het rassenrelaties en burgerrechten betreft, is of een 'helper whitey' of een 'reverse racist' die zwarten ziet als onmondige kindjes die gered moeten worden.

Je zult echt met iets beters moeten komen dan deze neoconservatieve afleidingsmanoeuvre om het eigen intense ongelijkheidsdenken gekoppeld aan de ironisch genoeg politiek zeer correcte neiging eindelijk eens buiten de lijntjes naar stemmen op zoek te gaan om te vormen tot een steekhoudend argument.

Het feit alleen al dat je met Uncle Toms op de proppen komt, geeft al aan dat wat dat betreft die conservatieve propaganda goed werkt.

Dat je ook niets zegt over de Southern Strategy, spreekt boekdelen.

Je bent de zoveelste Nederlandse Trump fanboy die Nederlandse termen en Nederlandse sitiaties dolgraag wil extrapoleren op de Amerikaanse, zonder ook maar een greintje historisch besef van die plek te hebben. Werkelijk alles wat je ter tafel brengt is neoconservatief revisionisme dat sinds de jaren '90 van de vorige eeuw conservatief-rechts ineens heel ruimdenkend, inclusief en kleurenblind probeert te maken, de echte vrienden van de verschoppelingen der aarde (blank maar vooral ook zwart), die de Democratische plantage (lol) overhoop wil halen.

Maar vertel nog eens over je Turkse vrienden enzo, dat maakt je kennelijk wel een expert.

PS: Ook wel erg leuk hoe je mij beschuldigt het beter te weten dan een zwarte als Owens; wat doe jij precies met al die zwarten die volgens jou in een slachtofferrol zitten? En dan nog Booker T. aanhalen ook... Echt, ga eerst eens een cursus logisch argumenteren volgen.

PPS: Voordat je dit boek hebt gelezen, bemoei je gewoon niet met Amerikaanse politiek. Of blijf de soundbites van Owens en, waarom niet, Jesse Lee Peterson op youtube afdraaien zodat je jezelf kunt blijven wijsmaken dat de (linkse, lol) Democrats het kwaad zelve waren en zijn.



[ Bericht 2% gewijzigd door EttovanBelgie op 31-05-2020 18:09:51 ]
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zondag 31 mei 2020 @ 18:00:54 #268
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193404125
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:51 schreef Ludachrist het volgende:
Die reflex om alles maar antifa te labelen is ook wel een beetje sneu.
Ik kan vanzelfsprekend niet voor anderen spreken, maar ik reageer primair op juist diegene die leuke kunstjes flikken om koste wat het kost te ontkennen dat die partij hier hand in heeft :)

En dat varieert van met een lazer focus alleen maar kijken naar bedenkelijke publicaties die extreem-rechts uit hun hoge hoed trekken en daar de schuld neer leggen, tegelijkertijd alles wat dat tegenspreekt natuurlijk diskwalificeren,

Tot aan veelvuldig het feit dat antifa an sich natuurlijk een abstracte bende is, die moeilijk te vangen zijn, maar gebruiken als: Ja, maar wie zegt dat het antifa zijn?

:')

Het zou hier een stuk saaier zijn als die bepaalde mensen niet zo krampachtig de noodzaak voelde om het stoepje van het antifa tuig schoon te blijven vegen ;)
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 18:01:07 #269
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_193404129
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:55 schreef wokkelfok het volgende:
Ondertussen heeft Trump al 15 uur niet getweet. Opmerkelijk.
Hopelijk betekent dat dat er eindelijk iemand tot hem door heeft kunnen dringen dat hij dom bezig is.

Maar wellicht is hij uitgelogd op al zijn devices en weet het wachtwoord niet meer.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_193404142
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:01 schreef Leandra het volgende:

[..]

Hopelijk betekent dat dat er eindelijk iemand tot hem door heeft kunnen dringen dat hij dom bezig is.

Maar wellicht is hij uitgelogd op al zijn devices en weet het wachtwoord niet meer.
Maga2016
pi_193404151
quote:
1s.gif Op zondag 31 mei 2020 16:00 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Misselijkmakende beelden :r
Hoe hij er ook bij ligt :X

Maar is ie nou wel of niet dood?

Hopelijk pakken ze alke betrokkenen op en die mogen van mij de doodstraf krijgen.
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 15:53 schreef LazyDave het volgende:
https://t.co/QelpbkQ7PR

Stelletje wilde dieren/beesten zijn het, echt vreselijk voor die man uit Dallas en alle andere slachtoffers.
HarrierMagnus twitterde op zondag 31-05-2020 om 12:20:09 So, hey, funny story. The guy in this video getting his ass kicked?

That's me.😬

I had a bit of an adventure this evening trying to protect a bar I love, one that ended with me in the hospital. But I am quite alive, if a bit worse for wear. https://t.co/ADu72KjOA2 reageer retweet
  zondag 31 mei 2020 @ 18:03:34 #272
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_193404181
quote:
7s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:00 schreef Ludachrist het volgende:

Je bedoelt uiteraard alleen Barr.

Procureur-generaal Barr is het hoofd van het departement waar ongeveer 100.000 mensen werken.
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
pi_193404204
quote:
4s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:02 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]

[..]

HarrierMagnus twitterde op zondag 31-05-2020 om 12:20:09 So, hey, funny story. The guy in this video getting his ass kicked?

That's me.😬

I had a bit of an adventure this evening trying to protect a bar I love, one that ended with me in the hospital. But I am quite alive, if a bit worse for wear. https://t.co/ADu72KjOA2 reageer retweet
^O^
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  zondag 31 mei 2020 @ 18:05:07 #274
217702 Lonaa
Honger!
pi_193404210
Het is wel klaar met dat 'Antifa dit' 'Antifa dat' welles-nietes spelletje.
Sterkheidsbaas van alles.
pi_193404238


Wat een bizarre foto. Als je had vertelt dat dit uit een film komt had ik het meteen geloofd, maar het is werkelijkheid.
  zondag 31 mei 2020 @ 18:07:13 #276
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_193404240
- klachten kunnen in FB.

[ Bericht 88% gewijzigd door Lonaa op 31-05-2020 18:08:33 ]
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  zondag 31 mei 2020 @ 18:08:04 #277
217702 Lonaa
Honger!
pi_193404260
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:06 schreef StephanL het volgende:
[ afbeelding ]

Wat een bizarre foto. Als je had vertelt dat dit uit een film komt had ik het meteen geloofd, maar het is werkelijkheid.
Wauw. Ik vind het wel ook een hele gave foto.
Sterkheidsbaas van alles.
  zondag 31 mei 2020 @ 18:09:08 #278
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_193404285
- klaar.

[ Bericht 36% gewijzigd door Lonaa op 31-05-2020 18:11:22 ]
Huilen dan.
  zondag 31 mei 2020 @ 18:10:15 #279
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193404307
- klaar had ik gezegd.

[ Bericht 96% gewijzigd door Lonaa op 31-05-2020 18:10:39 ]
&lt;signature here&gt;.
pi_193404313
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:04 schreef KI1234 het volgende:

[..]

En dát zie ik dan weer niet.
Op 0:43, daar zie je een gast met groene rugtas en een wit mondkapje op, die is aan het slaan op iemand die op de grond ligt, daar loopt ie op af, en die slaat hij weer.
  zondag 31 mei 2020 @ 18:11:30 #281
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193404331
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 17:54 schreef EdvandeBerg het volgende:

[..]

Een arrestant werd door een agent mishandeld met de dood van de arrestant als gevolg. De rechter/jury mag uitmaken of dit moord danwel doodslag is. De media hebben van begin af aan aangestuurd op het verschil in huidskleur en daarmee aangestuurd op een racistische moord. Mooi dat er een CNN kantoor is aangevallen door de angry mob. Hopelijk worden de haathitsers als Don Lemon en anderen ook eens flink aangepakt. De huidige schade aan de zwarte gemeenschap en zwarte winkeleigenaren zou men moeten verhalen op de media, dit police brutality tot etnische rel hebben opgeblazen.
Ja, negeer de onderliggende spanningen die jarenlang hebben gewoekerd gewoon en leg de schuld bij 'de media'.

:')
  zondag 31 mei 2020 @ 18:11:56 #282
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_193404342
Waarom ligt dat überhaupt zo gevoelig? De procureur-generaal heeft het over Antifa-achtige praktijken. Dit is best wel een aanwijzing te noemen.
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
pi_193404351
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:08 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Wauw. Ik vind het wel ook een hele gave foto.
Hele mooie foto :Y
pi_193404360
Batman is gearriveerd.

  zondag 31 mei 2020 @ 18:22:30 #285
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_193404535
Twitterbericht van de commander in chief waar ik het mee eens ben. Jacob Frey heeft werkelijk een wanprestatie geleverd en veel burgers door zijn lafhartige, slappe gedrag aan hun lot overgelaten en als klap op de vuurpijl heeft Tim Walz de situatie volledig verkeerd ingeschat of op een andere manier volledig verzaakt leiding te nemen. Echt een schande die twee, imo.

realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:03:17 Congratulations to our National Guard for the great job they did immediately upon arriving in Minneapolis, Minnesota, last night. The ANTIFA led anarchists, among others, were shut down quickly. Should have been done by Mayor on first night and there would have been no trouble! reageer retweet
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
pi_193404539
Ah, de term Jim Crow is gevallen. Wie lukt het deze test 'op te lossen', anders mag je niet stemmen?


SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bron
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  zondag 31 mei 2020 @ 18:26:16 #287
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193404611
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:22 schreef dellipder het volgende:
Twitterbericht van de commander in chief waar ik het mee eens ben. Jacob Frey heeft werkelijk een wanprestatie geleverd en veel burgers door zijn lafhartige, slappe gedrag aan hun lot overgelaten en als klap op de vuurpijl heeft Tim Walz de situatie volledig verkeerd ingeschat op een andere manier volledig verzaakt leiding te nemen. Echt een schande die twee, imo.

realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:03:17 Congratulations to our National Guard for the great job they did immediately upon arriving in Minneapolis, Minnesota, last night. The ANTIFA led anarchists, among others, were shut down quickly. Should have been done by Mayor on first night and there would have been no trouble! reageer retweet
Weer lekker op de zaak vooruit lopen en de zaak eenzijdig benaderen. Trump laat zich weer van zijn beste leiderschapskant zien.
  zondag 31 mei 2020 @ 18:27:27 #288
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_193404628
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:22 schreef dellipder het volgende:
Twitterbericht van de commander in chief waar ik het mee eens ben. Jacob Frey heeft werkelijk een wanprestatie geleverd en veel burgers door zijn lafhartige, slappe gedrag aan hun lot overgelaten en als klap op de vuurpijl heeft Tim Walz de situatie volledig verkeerd ingeschat of op een andere manier volledig verzaakt leiding te nemen. Echt een schande die twee, imo.

realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:03:17 Congratulations to our National Guard for the great job they did immediately upon arriving in Minneapolis, Minnesota, last night. The ANTIFA led anarchists, among others, were shut down quickly. Should have been done by Mayor on first night and there would have been no trouble! reageer retweet
eens met trump
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_193404633
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:22 schreef dellipder het volgende:
Twitterbericht van de commander in chief waar ik het mee eens ben. Jacob Frey heeft werkelijk een wanprestatie geleverd en veel burgers door zijn lafhartige, slappe gedrag aan hun lot overgelaten en als klap op de vuurpijl heeft Tim Walz de situatie volledig verkeerd ingeschat of op een andere manier volledig verzaakt leiding te nemen. Echt een schande die twee, imo.

realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:03:17 Congratulations to our National Guard for the great job they did immediately upon arriving in Minneapolis, Minnesota, last night. The ANTIFA led anarchists, among others, were shut down quickly. Should have been done by Mayor on first night and there would have been no trouble! reageer retweet
Haha. Kijk eens naar de rest van het land en oordeel zelf. Dit is een revolte en had niet voorkomen kunnen worden. Dit is nog maar het begin.
pi_193404641
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:22 schreef SnertMetChoco het volgende:
Ah, de term Jim Crow is gevallen. Wie lukt het deze test 'op te lossen', anders mag je niet stemmen?

[ afbeelding ]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bron
Vraag 11 is duidelijk bedoeld om Fred Teeven en Ivo Opstelten het stemrecht te ontzeggen.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 31 mei 2020 @ 18:29:21 #291
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_193404661
realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:23:43 The United States of America will be designating ANTIFA as a Terrorist Organization. reageer retweet
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:26 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Weer lekker op de zaak vooruit lopen en de zaak eenzijdig benaderen. Trump laat zich weer van zijn beste leiderschapskant zien.
Hoe bedoel je op de zaak vooruit lopen? Precint 3 kreeg de opdracht het pand te verlaten. Dit betekent een dikke middelvinger en een zoek het lekker zelf maar uit naar de gemeenschap die Frey en zijn politiemacht dient.
Ik vind jouw inbreng niet echt samenhangend, eigenlijk.
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
pi_193404681
Ondertussen is Anonymous weer ten ten tonele gekomen en heeft de e-mailadressen en wachtwoorden van Minneapolis PD online gezet.

  zondag 31 mei 2020 @ 18:30:37 #293
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_193404689
En weer een aanwijzng...

realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:23:43 The United States of America will be designating ANTIFA as a Terrorist Organization. reageer retweet
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
pi_193404696
Antifa een terroristische organisatie :o
pi_193404697
Wel gek, om iets wat geen organisatie is, aan te merken als organisatie.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  zondag 31 mei 2020 @ 18:31:40 #296
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_193404720
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:30 schreef dellipder het volgende:
En weer een aanwijzng...

realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:23:43 The United States of America will be designating ANTIFA as a Terrorist Organization. reageer retweet
Dat werd echt tijd!

Kunnen we hier wat van leren. Helaas.
&lt;signature here&gt;.
  zondag 31 mei 2020 @ 18:32:00 #297
471046 YoungDriller
Stampt graag op lange tenen
pi_193404727
This is getting good. *popcorn*

https://twitter.com/i/status/1266921821653385225
  zondag 31 mei 2020 @ 18:32:00 #298
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_193404728
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:29 schreef dellipder het volgende:
realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:23:43 The United States of America will be designating ANTIFA as a Terrorist Organization. reageer retweet
[..]

Hoe bedoel je op de zaak vooruit lopen? Precint 3 kreeg de opdracht het pand te verlaten. Dit betekent een dikke middelvinger en een zoek het lekker zelf maar uit naar de gemeenschap die Frey en zijn politiemacht dient.
Ik vind jouw inbreng niet echt samenhangend, eigenlijk.
Er is nog helemaal niet duidelijk wie welke invloed heeft gehad en welke bewegingen hier achter zitten. Wacht onderzoek af en probeer in de tussentijd de zaak een beetje in goede banen te leiden. Maar dat vergt natuurlijk teveel van Trump.
pi_193404730
quote:
2s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:30 schreef dellipder het volgende:
En weer een aanwijzng...

realDonaldTrump twitterde op zondag 31-05-2020 om 18:23:43 The United States of America will be designating ANTIFA as a Terrorist Organization. reageer retweet
^O^
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_193404761
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2020 18:30 schreef SnertMetChoco het volgende:
Wel gek, om iets wat geen organisatie is, aan te merken als organisatie.
Haha inderdaad.

Trump doet waar Trump goed in is; de zaak afleiden. Ik ben benieuwd hoe lang hij dit vol gaat houden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')