Vaak genoeg ME busjes op mensen zien inrijden. Staat ook op wel Dumpert.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik kom regelmatig bij voetbalwedstrijden en rellen heb ik ook wel eens gezien. Maar een auto die op een menigte inrijdt nog nooit. Wel paarden, maar dat is wat anders dan een auto natuurlijk.
[..]
En dan is alles maar geoorloofd?
En anders moet je maar overreden worden? Wat een onzin.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:35 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Nogmaals, ze hebben sirene's. Volgensmij word je geleerd aan de kant te gaan.
Schandalig.quote:En ja ik heb bij voetbalwedstrijden gezien dat de ME bus vol door een menigte reed die net aan de kant kon springen.
Een perskaart is geen vrijbrief om op de verkeerde plek op de verkeerde tijd te gaan staan of regels te negeren. Soms krijg ik het idee dat de pers zich uitgezonderd en immuun voelt en de politie gaat trollen.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als je geen geweld mag gebruiken, hoe wil je de situatie dan verbeteren? En dan heb ik het primair over racisme in de VS.
En wanneer gaat dat werken dan?quote:Op zondag 31 mei 2020 15:35 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Via de politiek, vreedzame protesten. Verzin het.
Persvrijheid is dat wel tot op zekere hoogte.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:37 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Een perskaart is geen vrijbrief om op de verkeerde plek op de verkeerde tijd te gaan staan of regels te negeren. Soms krijg ik het idee dat de pers zich uitgezonderd en immuun voelt en de politie gaat trollen.
Journalisten hebben een bijzondere status in een democratie. De overheid heeft de taak om hun werk mogelijk te maken en te houden, ook onder extreme omstandigheden. Het staat altijd erg slecht als er journalisten omkomen in oorlogsgebied bijvoorbeeld. Dus het is de taak van de politie om de pers met rust te laten.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:37 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Een perskaart is geen vrijbrief om op de verkeerde plek op de verkeerde tijd te gaan staan of regels te negeren. Soms krijg ik het idee dat de pers zich uitgezonderd en immuun voelt en de politie gaat trollen.
Tja dan mag iedere relschopper of deugniet of anarchist zich ook pers gaan noemen en zolang hij staat te filmen met zijn camera de boel op kan stoken of in de weg staan. Dat is niet de bedoeling. Camera dragen maakt nog van iemand geen pers.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Persvrijheid is dat wel tot op zekere hoogte.
Ik denk dat hetgeen je aanstipt bij die mensen ook echt wel speelt.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:36 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het risico is reel. Dat is waar je als politie op moet letten. Die agenten weten het van tevoren ook niet. "Ja maar het is toch goed gegaan" vind ik nou niet zo'n sterk argument.
In een beschaafde democratie wel. Maar dat is de VS al een tijdje niet meer.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:37 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Een perskaart is geen vrijbrief om op de verkeerde plek op de verkeerde tijd te gaan staan of regels te negeren. Soms krijg ik het idee dat de pers zich uitgezonderd en immuun voelt en de politie gaat trollen.
Precies dit dus, ze reden er niet dwars doorheen.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef Pleun2011 het volgende:
Relschoppers sluiten poliewagens in en belagen die met stokken en stenen.
Politiewagens rijden zachtjes vooruit om de weg vrij te krijgen
Demonstranten: whaaa wat erg, ze rijden ons overhoop!
Idioten
Ik denk dat het probleem grotendeels daaraan ligt dat op zo'n chaotisch of spannend moment met alle drukte en geweld eromheen, de politie niet snel of niet goed kan onderscheiden wie wel pers is en wie niet. Bijna iedereen staat trouwens te filmen en kaarten kun je vervalsen voorzover deze op afstand te verifiëren zijn. Ook kan iedereen roepen dat die pers is waardoor er misbruik van wordt gemaakt. De bevelen moeten ze maar opvolgen. Orde moet er zijn.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Journalisten hebben een bijzondere status in een democratie. De overheid heeft de taak om hun werk mogelijk te maken en te houden, ook onder extreme omstandigheden. Het staat altijd erg slecht als er journalisten omkomen in oorlogsgebied bijvoorbeeld. Dus het is de taak van de politie om de pers met rust te laten.
Joh, zou je denken? Ik heb serieus medelijden met politieagenten heden ten dage.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:38 schreef Pleun2011 het volgende:
Overigens is het ergens wel sneu voor de politieagenten die wel competent zijn en goed hun werk doen. Die zijn er denk ik zelfs meer dan de rotte appels.
Als dat in en tijdens oorlogs gebieden mogelijk is, dan nu helemaal.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:43 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Ik denk dat het probleem grotendeels daaraan ligt dat op zo'n chaotisch of spannend moment met alle drukte en geweld eromheen, de politie niet snel of niet goed kan onderscheiden wie wel pers is en wie niet. Bijna iereen staat trouwens te filmen en kaarten kun je vervalsen voorzover deze op afstand te verifiëren zijn. De bevelen moeten ze maar opvolgen. Orde moet er zijn.
Je laat jezelf wel heel erg kennen zo hè.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:31 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Dat verklaard ook je reactie in bnw laatst, het plaatjes dat iemand poste paste gewoon niet in je straatje.
En je gooit het dan maar als moderator zijnde ook nog op propaganda.
Duidelijk, voortaan weet ik met wie ik te maken heb.
De politie zal dan zijn best moeten doen. Maar als Trump zegt dat journalisten boefjes zijn, dan zullen ze dat zeker niet doen.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:43 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Ik denk dat het probleem grotendeels daaraan ligt dat op zo'n chaotisch of spannend moment met alle drukte en geweld eromheen, de politie niet snel of niet goed kan onderscheiden wie wel pers is en wie niet. Bijna iereen staat trouwens te filmen en kaarten kun je vervalsen voorzover deze op afstand te verifiëren zijn. De bevelen moeten ze maar opvolgen. Orde moet er zijn.
Het doet me denken aan hoe vrouwen kunnen doen.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:42 schreef LazyDave het volgende:
[..]
Precies dit dus, ze reden er niet dwars doorheen.
Yep.. een soort masochist moet je wel zijn.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:44 schreef tfors het volgende:
[..]
Joh, zou je denken? Ik heb serieus medelijden met politieagenten heden ten dage.
Nee, het geeft weer hoe jij functioneert kerel.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:46 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Je laat jezelf wel heel erg kennen zo hè.
Iedereen kan schreeuwen dat hij pers is joh. Tegenwoordig sluit ik niets meer uit qua gekte en misbruik van de situatie. Die vroegere onschuldigere tijden zijn allang vervlogen.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:45 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Als dat in en tijdens oorlogs gebieden mogelijk is, dan nu helemaal.
Plus, de man die schreeuwde dat hij van de pers was kreeg als reactie terug, i don't care!
Nog nooit een perskaart gezien?quote:Op zondag 31 mei 2020 15:48 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Iedereen kan schreeuwen dat hij pers is joh. Tegenwoordig sluit ik niets meer uit qua gekte en misbruik van de situatie. Die vroegere onschuldigere tijden zijn allang vervlogen.
Wel met de toename aan support voor Erdoganeske mafklappers inderdaad.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:48 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Iedereen kan schreeuwen dat hij pers is joh. Tegenwoordig sluit ik niets meer uit qua gekte en misbruik van de situatie. Die vroegere onschuldigere tijden zijn allang vervlogen.
Criminelen en relschoppers krijgen meer respect, zelfs van een bepaald deel van de politici.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:47 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Yep.. een soort masochist moet je wel zijn.
Nee hoor, dat zijn een handjevol onwetende.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:54 schreef Glazenmaker het volgende:
De pers mishandelen=ok volgens fok
Wat fijn om te lezen.
Zelfs al is er een avondklok, er zijn buiten genoeg mensen die zich er niet aan houden. Het is overduidelijk dat agenten zichzelf niet gaan controleren, dus hebben we daar journalisten voor. Als je journalisten maar mag mishandelen op het moment dat het je niet uitkomt om ze erbij te hebben, dan kunnen we net zo goed de vrije pers opheffen.
En terecht. Iedereen moest gewoon weg daar op dat moment. Dan kan je wel leuk met je plastic kaartje gaan zwaaien maar dat geeft je niet het recht daar te blijven.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:45 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Als dat in en tijdens oorlogs gebieden mogelijk is, dan nu helemaal.
Plus, de man die schreeuwde dat hij van de pers was kreeg als reactie terug, i don't care!
Is het nou echt de schuld van een straatreporter in een Amerikaanse stad, dat de NOS ervoor heeft gekozen de politiemishandeling in Parijs niet op de voorpagina te zetten?quote:Op zondag 31 mei 2020 15:52 schreef Aurelius het volgende:
Hypocriet gezeik. Tijdens de gele hesjes demonstraties in Parijs hield de pers het buitensporige politiegeweld uit het nieuws, en nu doen ze huilie huilie als ze wat traangas moeten slikken. Drama queens.
Ik denk dat velen de ernst van pers niet begrijpen...quote:Op zondag 31 mei 2020 15:55 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
En terecht. Iedereen moest gewoon weg daar op dat moment. Dan kan je wel leuk met je plastic kaartje gaan zwaaien maar dat geeft je niet het recht daar te blijven.
Die perskaart geeft je dat recht wel. Behalve in een Trump-a-tuur.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:55 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
En terecht. Iedereen moest gewoon weg daar op dat moment. Dan kan je wel leuk met je plastic kaartje gaan zwaaien maar dat geeft je niet het recht daar te blijven.
Dat doet er niet toe of ik zelf zoiets heb gezien. Je kan ze gewoon vervalsen of gewoon een stuk papier aan je broek vastkoppelen waardoor het er alle schijn van heeft (zonder het te vervalsen dan). Zodat de politie je met rust laat terwijl je de boel opstookt.quote:
die zijn er in alle soorten en matenquote:
95% zwarte mannen die een niet zwarte man proberen te vermoorden.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:53 schreef LazyDave het volgende:
https://t.co/QelpbkQ7PR
Stelletje wilde dieren/beesten zijn het, echt vreselijk voor die man uit Dallas en alle andere slachtoffers.
Een perskaart geeft je het recht om je werk te doen: verslaggeving. Het plaatst je niet boven de wet.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Die perskaart geeft je dat recht wel. Behalve in een Trump-a-tuur.
Nee,quote:
Waar zie jij ze ingesloten worden, dan?quote:Op zondag 31 mei 2020 15:33 schreef Pleun2011 het volgende:
Relschoppers sluiten poliewagens in en belagen die met stokken en stenen.
Politiewagens rijden zachtjes vooruit om de weg vrij te krijgen
Demonstranten: whaaa wat erg, ze rijden ons overhoop!
Idioten
Nee. Een perskaart geeft je dat recht niet. Het geeft je de mogelijkheid om, in overleg met de politie, binnen hun afgesloten werkgebied aan verslaggeving te doen. Je hebt je echter wel te houden aan de bevelen. Als zij zeggen dat je weg moet om welke reden dan ook, dan moet je weg.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Die perskaart geeft je dat recht wel. Behalve in een Trump-a-tuur.
Misselijkmakende beeldenquote:Op zondag 31 mei 2020 15:53 schreef LazyDave het volgende:
https://t.co/QelpbkQ7PR
Stelletje wilde dieren/beesten zijn het, echt vreselijk voor die man uit Dallas en alle andere slachtoffers.
Het woord racisme zal je in deze niet horen.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:53 schreef LazyDave het volgende:
https://t.co/QelpbkQ7PR
Stelletje wilde dieren/beesten zijn het, echt vreselijk voor die man uit Dallas en alle andere slachtoffers.
Was er een 5% dan? Bij zwarte criminaliteit is het er zelfs 100%.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:58 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
95% zwarte mannen die een niet zwarte man proberen te vermoorden.
Heb je die van de vrachtwagen al gezien?quote:Op zondag 31 mei 2020 16:00 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Misselijkmakende beelden![]()
Hoe hij er ook bij ligt
Maar is ie nou wel of niet dood?
Hopelijk pakken ze alke betrokkenen op en die mogen van mij de doodstraf krijgen.
twitter:DeniseJ64072731 twitterde op zondag 31-05-2020 om 15:01:07@_Proud_American @EYEDROPMEDIA @ElijahSchaffer Paid! https://t.co/gocaTb9cYo reageer retweet
Geloof ik gewoon niet.quote:Op zondag 31 mei 2020 15:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Die perskaart geeft je dat recht wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |