Haha. Mensenkennisquote:Op zondag 30 juni 2019 02:22 schreef hugecooll het volgende:
haha heb je je al afgetrokken op dit verhaal of nog niet?
quote:Op zondag 30 juni 2019 02:32 schreef HarrylnDeWarrie het volgende:
Dit was de kans om haar helemaal kapot tenneuken in de wc
quote:Op zondag 30 juni 2019 02:32 schreef HarrylnDeWarrie het volgende:
Dit was de kans om haar helemaal kapot tenneuken in de wc
Dit doet mij aan mijn 1e porno fapje denken. Geil filmpje was dat...En dat had vandaag voor hem de realiteit kunnen zijnquote:
hahaha ja idd er is gewoon geen goede manier voor dit, maar dat maakt het ook zo mooi welquote:Op zondag 30 juni 2019 02:53 schreef liesje1979 het volgende:
WTF ik hoop dat dit verzonnen is maar dit is bij alle mogelijke manieren om mee om te gaan akward.
-Vertel het aan je vriendin en het wordt geheid een scene. Jee broer hoort er dan uiteindelijk ook wel van.
-Vertel het je broer. Dat gaat natuurlijk ook flink drama opleveren en je vriendin gaat er iets van meekrijgen.
Ik zou het denk ik niemand vertellen en de vriendin van je broer aanspreken zodra het mogelijk is even 1 op 1 met haar te praten. Dat ze echt normaal moet doen. Ofzo.
Succes bij het ontbijt wel morgen.
Maar als TS er tegen niemand iets over zegt en het komt toch uit dan is hij ook de lul bij zowel zijn broer en zijn vriendin. Toch maar hier op gokken, wel vertellen is sowieso de lul zijn.quote:Op zondag 30 juni 2019 02:54 schreef kree het volgende:
[..]
hahaha ja idd er is gewoon geen goede manier voor dit, maar dat maakt het ook zo mooi wel
haha ja als je hier eerlijk over gaat zijn dan is de uitkomst drama of met zijn broer of die vriendin/je eigen vriendin of sowiesoquote:Op zondag 30 juni 2019 02:58 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Maar als TS er tegen niemand iets over zegt en het komt toch uit dan is hij ook de lul bij zowel zijn broer en zijn vriendin. Toch maar hier op gokken, wel vertellen is sowieso de lul zijn.
Daarom...hij is de lui daarom had die haar beter kunnen neuken in e wc, zijn zaad over haar gezicht heen spuiten en daarover tegen niemand wat te vertellenquote:Op zondag 30 juni 2019 02:58 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Maar als TS er tegen niemand iets over zegt en het komt toch uit dan is hij ook de lul bij zowel zijn broer en zijn vriendin. Toch maar hier op gokken, wel vertellen is sowieso de lul zijn.
Alsof er morgen iets gaat gebeuren.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:08 schreef kree het volgende:
wel cliffhanger topic zo
Hahaha kun je het niet live streamen morgen enzo TS
iig ongemakkelijk ontbijtje zo gezellig samen (als ze het nog weet iig) hahahahaquote:Op zondag 30 juni 2019 03:10 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Alsof er morgen iets gaat gebeuren.
Ongemakkelijk omdat TS klem komt te zitten onder de tafel. Hij wilde wel neuken, maar durfde niet.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:11 schreef kree het volgende:
[..]
iig ongemakkelijk ontbijtje zo gezellig samen (als ze het nog weet iig) hahahaha
Hij wilde wel (zie halve seconde twijfel) maar dacht toch maar niet dan. Hahaha zo mooi dit.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:14 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Ongemakkelijk omdat TS klem komt te zitten onder de tafel. Hij wilde wel neuken, maar durfde niet.
Dus ging ‘ie maar braaf naast z’n saai vriendinnetje liggen...met een bobbel en natte plek in z’n onderbroek.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:17 schreef kree het volgende:
[..]
Hij wilde wel (zie halve seconde twijfel) maar dacht toch maar niet dan. Hahaha zo mooi dit.
En topic makenquote:Op zondag 30 juni 2019 03:23 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Dus ging ‘ie maar braaf naast z’n saai vriendinnetje liggen...met een bobbel en natte plek in z’n onderbroek.
haha ja en dan morgen kijken ze elkaar aan onder het familie ontbijtje lol hahaha priceless dat alweer.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:23 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Dus ging ‘ie maar braaf naast z’n saai vriendinnetje liggen...met een bobbel en natte plek in z’n onderbroek.
Om het nog gemakkelijker te maken bij het ontbijt bedoel je? Wil je je eitje hard of zacht gekookt ghegheghe.Ts heeft het goede gedaan, nu nog even het ontbijt overlevenquote:Op zondag 30 juni 2019 03:06 schreef HarrylnDeWarrie het volgende:
[..]
Daarom...hij is de lui daarom had die haar beter kunnen neuken in e wc, zijn zaad over haar gezicht heen spuiten en daarover tegen niemand wat te vertellen
Een halve seconde is niets. Ik zou meer seconden nodig hebben. De WTF factor is nogal groot en voor je het weet zijn er zeker 5 seconden om. TS heeft het goede gedaan. Maar moet toch op de blaren zitten.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:17 schreef kree het volgende:
[..]
Hij wilde wel (zie halve seconde twijfel) maar dacht toch maar niet dan. Hahaha zo mooi dit.
Die gaat gewoon 15 min naar z’n bord staren.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:26 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Om het nog gemakkelijker te maken bij het ontbijt bedoel je? Wil je je eitje hard of zacht gekookt ghegheghe.Ts heeft het goede gedaan, nu nog even het ontbijt overleven
haha ja, hmmms zit me ff te bedenken wat had ik gedaan? wss zelfde als TS wel gehehe,quote:Op zondag 30 juni 2019 03:31 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Een halve seconde is niets. Ik zou meer seconden nodig hebben. De WTF factor is nogal groot en voor je het weet zijn er zeker 5 seconden om. TS heeft het goede gedaan. Maar moet toch op de blaren zitten.
gehehe tjsa het is iig wel direct enzo.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:35 schreef HarrylnDeWarrie het volgende:
Beste is gewoon morgen bij ontbijt je lul uit je broek halen en hem op tafel slaan en zeggen tegen haar; joh deze wou je vannacht toch? Ga je dat even uitleggen aan ons allemaal ?
Wel eerst een schone onderbroek aandoen anders heeft ‘ie zelf nog meer uit te leggen.quote:Op zondag 30 juni 2019 03:35 schreef HarrylnDeWarrie het volgende:
Beste is gewoon morgen bij ontbijt je lul uit je broek halen en hem op tafel slaan en zeggen tegen haar; joh deze wou je vannacht toch? Ga je dat even uitleggen aan ons allemaal ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij woont hier ver vandaan, zeggen ze elders in het land
Dan zeg ik, insgelijks, u ook, a'j ‘t zien van dizze kant.
Niet melden, als zij het niet zegt is er niks aan de hand.quote:Op zondag 30 juni 2019 02:03 schreef Harlekien het volgende:
Oké, ik had een verjaardag bij mijn ouders thuis waarbij we allemaal in ons ouderlijk huis slapen (we wonen allemaal ver weg)
Mijn vriendin lag al boven op bed maar ik was nog even beneden gebleven om een paar biertjes te drinken. Nu ging ik voor het slapen gaan nog even naar de wc. Toen ik uit de wc stapte kwam ik de vriendin van mijn broer tegen. We hadden beide gedronken en we spraken even.
Toen probeerde ze me te zoenen en ik twijfelde even een halve seconde om het te doen maar heb haar afgewezen. Echt what the fuck. Ik lig nu half lam in bed te slapen. Mijn vriendin slaapt al. Ik hoorde net mijn broer met z'n vriendin ook gaan slapen.
Hoe ga ik dit morgenochtend overleven, wat ga ik doen? Jezus. Moet ik het mijn vriendin vertellen?
Dit kan echt niet hoor.
Wat doe ik morgen bij het ontbijt?
Die is er waarschijnlijk niet, ze was dronken dus die is het alweer vergeten. Een van de grote voordelen van alcohol.quote:
Hij had er ook een paar op he.quote:Op zondag 30 juni 2019 09:21 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Die is er waarschijnlijk niet, ze was dronken dus die is het alweer vergeten. Een van de grote voordelen van alcohol.
Het was echt zo'n lean in kiss, toen ik mijn hoofd wegdraaide leunde ze tegen m'n borst aan en bleef tegen me aanhangen. Het was echt zo fucked up gewoon. Echt niet fair van haar om me in zo'n situatie te brengen..quote:Op zondag 30 juni 2019 09:49 schreef Stratotanker het volgende:
Heeft niemand dit eerder gehad? Het is mij wel vaker gebeurd dat een vriendin van een vriend met een borreltje op afscheid neemt met een paar kussen op de wang.
Soms gaat dat verkeerd en pakt ze je vol op je giechel of in je nek. Beetje awkward maar als je niet meer zo soepel op je benen staat valt dat te begrijpen.
Dus mits zij d'r haren aan de kant gooide, d'r handen in je nek legde en je vollebak met getuitte lippen en een klein tongetje eruit lichamelijk schaarde zou ik er niet zo zwaar aan tillen eigenlijk.
Met de vriendin van m'n broer? Liever niet. Ik moet eerst dit gaan bespreken met iemand. Waarschijnlijk m'n vriendin, maar iets zegt me dat die me gaat pushen om met mijn broer te praten. Iets waar ik enorm tegenop kijk.quote:
Dat kan je haar toch gewoon op een nette manier vertellen. En tevens erbij vertellen dat je er niet van gediend bent. En waarom niet aan je eigen vriendin vertellen?quote:Op zondag 30 juni 2019 12:21 schreef Harlekien het volgende:
Echt niet fair van haar om me in zo'n situatie te brengen..
Misschien was het een test van je eigen vriendin om te kijken hoe betrouwbaar je bent en heeft ze dit samen met je broer en diens vriendin zo gepland. Je bent dus geslaagd! Hiep hiep hoera!!!quote:Op zondag 30 juni 2019 12:22 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Met de vriendin van m'n broer? Liever niet. Ik moet eerst dit gaan bespreken met iemand. Waarschijnlijk m'n vriendin, maar iets zegt me dat die me gaat pushen om met mijn broer te praten. Iets waar ik enorm tegenop kijk.
Tegen ‘nee’ zeggen tegen jouw vriendin? Grow a pair!quote:Op zondag 30 juni 2019 12:22 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Met de vriendin van m'n broer? Liever niet. Ik moet eerst dit gaan bespreken met iemand. Waarschijnlijk m'n vriendin, maar iets zegt me dat die me gaat pushen om met mijn broer te praten. Iets waar ik enorm tegenop kijk.
Nou of niet dan...quote:
Ja hè? Ik dacht dat ook al.quote:Op zondag 30 juni 2019 15:58 schreef Cryptocoryne het volgende:
Waarom heb je het verteld dan? Nu wordt het alleen maar lastiger.
Ik had ook niks gezegd, maakt alles alleen maar moeilijker.quote:Op zondag 30 juni 2019 16:03 schreef Fancy2 het volgende:
[..]
Ja hè? Ik dacht dat ook al.
Ik zou het laten voor wat het was. En vriendin doet ook overreact.
Mijn ex werd een keer gekust door een collega (ze wist niet dat ik het zag) en omdat ik zag dat mijn ex die kus niet beantwoordde heb ik er geen drukte over gemaakt.
Maar dat is mijn mening.
O, je hebt een brandende lont in een kruidvat gehangen.quote:Op zondag 30 juni 2019 15:51 schreef Harlekien het volgende:
Oké. Ik heb het mijn vriendin op de terugweg in auto verteld, ze was pisnijdig. Ze zegt dat ze al eens gedacht had dat de vriendin van m'n broer een oogje op me had. Ik heb haar verteld dat we er niet te veel achter moeten zoeken en dat ze redelijk dronken was. Ik ook natuurlijk. Dat vond ze geen reden, en daar moet ik haar gelijk in geven. Ik kon mezelf ook beheersen, ik heb haar niet verteld dat ik even twijfelde.
Ze stelt het op prijs dat ik het haar verteld heb maar is er flink pissig over en wil dat ik er met mijn broer over ga praten. Het lullige is dat mijn broer echt een vertrouwensmens is en dit helpt daar niet erg bij. Ik denk dat hij er kapot van gaat zijn. Dus wil ik een slapende hond wakker maken? Ik heb nog geen contact gehad met vriendin van mijn broer.
Lijkt net zo'n slechte aflevering van achter gesloten deuren dit
Maar goed, ik heb met mijn vriendin afgesproken dat we reactie van haar afwachten eerst en dat ik daarna met mijn broer ga praten hierover.
quote:Op zondag 30 juni 2019 02:22 schreef hugecooll het volgende:
haha heb je je al afgetrokken op dit verhaal of nog niet?
Ja je kon ook gewoon niks zeggen maar goed je wil persé drama blijkbaar inderdaadquote:Op zondag 30 juni 2019 15:51 schreef Harlekien het volgende:
Lijkt net zo'n slechte aflevering van achter gesloten deuren dit
Op zich is het vertellen niet het probleem, want eerlijkheid is belangrijk in een relatie. Maar hij had gewoon eerlijk kunnen zijn en het strikt bij de feiten houden. Want: niets gebeurd en alleen in zijn hoofd wilde zij hem zoenen (misschien wilde ze dat ook wel, maar misschien heeft hij zich ook vergist in die intentie en dan heb je ook de poppen aan het dansen binnen de familie).quote:Op zondag 30 juni 2019 18:52 schreef phoenyx het volgende:
[..]
Ja je kon ook gewoon niks zeggen maar goed je wil persé drama blijkbaar inderdaad
Dit ja.quote:Op maandag 1 juli 2019 01:17 schreef Szura het volgende:
Domme zenuwachtige drol
Nu heb je ook nog je vriendin achter je aan die vindt dat je met je broer moet gaan praten. En volgende week gaat je vriendin zich lekker passief-agressief opstellen naar je broers vriendin, wat je broer misschien in de gaten heeft en ertoe leidt dat het daar open en bloot op tafel wordt geflikkerd.
Je had sowieso niks moeten zeggen totdat je die vriendin van je broer bij die bbq had kunnen polsen, of ze het überhaupt nog wel wist. Maar ja, nu ben je te laat, veel plezier met vlees bakken he.
Al is de leugen nog zo snel...quote:Op maandag 1 juli 2019 12:35 schreef sirdanilot het volgende:
Waarom zou je zoeits in godsnaam vertellen
Hoe stel jij je dat voor? Heej Tineke, weet je nog hoe dronken je vorige week was? Zoiets?quote:Op maandag 1 juli 2019 01:17 schreef Szura het volgende:
Domme zenuwachtige drol
Nu heb je ook nog je vriendin achter je aan die vindt dat je met je broer moet gaan praten. En volgende week gaat je vriendin zich lekker passief-agressief opstellen naar je broers vriendin, wat je broer misschien in de gaten heeft en ertoe leidt dat het daar open en bloot op tafel wordt geflikkerd.
Je had sowieso niks moeten zeggen totdat je die vriendin van je broer bij die bbq had kunnen polsen, of ze het überhaupt nog wel wist. Maar ja, nu ben je te laat, veel plezier met vlees bakken he.
Die uitdrukking is echt kul, er zijn een hoop leugens, zeker op relatiegebied die nooit uitkomen.quote:Op maandag 1 juli 2019 12:42 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Al is de leugen nog zo snel...
En ja, vrouwen scharen iets niet vertellen onder liegen.
Je hebt het juiste gedaan hoor. Eerlijkheid en zo. Nu hoort ze het tenminste van jou in plaats van achteraf van iemand anders; dan gelooft ze je echt niet meer.quote:Op maandag 1 juli 2019 13:35 schreef Harlekien het volgende:
Voor de mensen die zeggen dat ik stil had moeten zijn tegenover mijn vriendin.
Wat nou als de vriendin van mijn broer, of mijn broer erover begint en mijn vriendin er achter komt dat ik niets verteld heb?
Dat brengt alleen maar meer verwarring en achterdocht.
Kleine update: Nog niets gehoord van haar
Is ook wel zo. Beetje geval van wat je ook doet, de gevolgen zijn bij beide keuzes niet leuk. Misschien is het ook wel goed dat je het hebt verteld, wellicht doet de vriendin van je broer dit later nog eens mij iemand anders die haar wel keihard even pakt, leuk voor je broer dan is hij nu in elk geval gewaarschuwd.quote:Op maandag 1 juli 2019 13:35 schreef Harlekien het volgende:
Voor de mensen die zeggen dat ik stil had moeten zijn tegenover mijn vriendin.
Wat nou als de vriendin van mijn broer, of mijn broer erover begint en mijn vriendin er achter komt dat ik niets verteld heb?
Dat brengt alleen maar meer verwarring en achterdocht.
Kleine update: Nog niets gehoord van haar
Er is feitelijk niets gebeurd! Dus hoe had dat terug moeten komen?quote:Op maandag 1 juli 2019 13:35 schreef Harlekien het volgende:
Voor de mensen die zeggen dat ik stil had moeten zijn tegenover mijn vriendin.
Wat nou als de vriendin van mijn broer, of mijn broer erover begint en mijn vriendin er achter komt dat ik niets verteld heb?
Dat brengt alleen maar meer verwarring en achterdocht.
Kleine update: Nog niets gehoord van haar
Wel lullig dat met het opzoeken van die spanning ze bijna een familie ruzie start.quote:Op dinsdag 2 juli 2019 15:17 schreef elplato het volgende:
Wat een pussy-reacties van degenen die vinden dat je het moest vertellen..
Kom op zeg, er is niks gebeurd en wellicht is het betreffende grietje toe aan wat spanning. Laat haar dat lekker zelf uitzoeken en maak er niet zo'n drama van.
Oeh ..... hou ons op de hoogte!!quote:Op woensdag 3 juli 2019 19:18 schreef Harlekien het volgende:
Ga morgen met m'n broer praten.
Niks van schoonzussie gehoord, dus dan zelf maar vertellen.
mss kun je je beter je vriendin eerst ff overtuigen om het met de vriendin van je broer er over te hebben enzo?quote:Op woensdag 3 juli 2019 19:18 schreef Harlekien het volgende:
Ga morgen met m'n broer praten.
Niks van schoonzussie gehoord, dus dan zelf maar vertellen.
Ik vind m'n vriendin naar nou niet bepaald de handigste in, ze handelt vaak te veel uit emotie.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:11 schreef kree het volgende:
[..]
mss kun je je beter je vriendin eerst ff overtuigen om het met de vriendin van je broer er over te hebben enzo?
Voor je je nog meer ellende op je hals gaat halen
Lekker laten doen.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:11 schreef kree het volgende:
[..]
mss kun je je beter je vriendin eerst ff overtuigen om het met de vriendin van je broer er over te hebben enzo?
Voor je je nog meer ellende op je hals gaat halen
Verder volg ik dit op de voet trouwens, beste topic ooit weer
Mwha niet van overtuigd dit, maar ok ik ken je broer niet.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:12 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Ik vind m'n vriendin naar nou niet bepaald de handigste in, ze handelt vaak te veel uit emotie.
Daarnaast zou ik het ook graag van mijn broer horen als het andersom was.
Hopen dat de ellende meevalt.
Hij had het vooral niet hier moeten postenquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:14 schreef kree het volgende:
[..]
Mwha niet van overtuigd dit, maar ok ik ken je broer niet.![]()
Stel je verteld dat tegen je broer gewoon eerlijk en zoals je vriendin wil.
Zou hij het dan laten gaan en er verder niks meer over zeggen?
Je bent zo stom ook, je had het nooooooit eerst tegen je vriendin moeten zeggen dit.
ja voor het topic wel mooi natuurlijkquote:
En nu ie dat wel heeft gedaan, wordt hij ‘the gift that keeps on giving’quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:14 schreef kree het volgende:
[..]
Mwha niet van overtuigd dit, maar ok ik ken je broer niet.![]()
Stel je verteld dat tegen je broer gewoon eerlijk en zoals je vriendin wil.
Zou hij het dan laten gaan en er verder niks meer over zeggen?
Je bent zo stom ook, je had het nooooooit eerst tegen je vriendin moeten zeggen dit.
Dat pleit voor jouquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:15 schreef kree het volgende:
[..]
ja voor het topic wel mooi natuurlijk
Maargoed neem aan dat het echt serieus is van TS ook en goed. Dat wil ik hem niet aan doen ook weer dan.
Zo ben ik dan ook weer wel.
Mwah er waren best goeie adviezen hoewel iedereen het drama al zag aankomen natuurlijk. Gehehequote:Op woensdag 3 juli 2019 20:14 schreef maily het volgende:
[..]
Hij had het vooral niet hier moeten posten
Komt het wel op neer jaquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:15 schreef Szura het volgende:
[..]
En nu ie dat wel heeft gedaan, wordt hij ‘the gift that keeps on giving’
nou het is nog beetje te fixen, maar dan moet TS nu eerst weer zijn vriendin op andere gedachten gaan brengen om het met die vriendin van broer te bespreken. Wellicht blijft de schade dan beperkt nogquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:15 schreef maily het volgende:
[..]
Dat pleit voor jou![]()
Maarja ..... te laat en zo ....
En hoe zou ze er in godsnaam achterkomen als alleen jij het nog zou weten? Stel dat die vriendin van je broer door haar zattigheid er helemaal niks meer van weet, dan was het nooit uitgekomen. Dat had je, zoals ik zei, eerst eens voorzichtig moeten uitvogelen bij die komende bbq waar je het over had.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:17 schreef Harlekien het volgende:
Ik snap even niet dat jullie het niet aan jullie partner zouden vertellen.
Ik bedoel, het is toch fijn als je daarover kunt praten? Mijn vriendin pakte het heel volwassen op maar is wel heel emotioneel over zoiets. Weet dat ze het niet fijn vindt, maar weet zeker dat het schadelijk voor onze relatie zou zijn als ze er op een andere manier achter zou komen.
Als ze het echt zou begrijpen, dan had ze gezegd "ach ja TS niet jou schuld (afgezien van die halve seconde twijfel, daaar was je dan weer niet eerlijk over) en had ze het erbij gelaten nu.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:17 schreef Harlekien het volgende:
Ik snap even niet dat jullie het niet aan jullie partner zouden vertellen.
Ik bedoel, het is toch fijn als je daarover kunt praten? Mijn vriendin pakte het heel volwassen op maar is wel heel emotioneel over zoiets. Weet dat ze het niet fijn vindt, maar weet zeker dat het schadelijk voor onze relatie zou zijn als ze er op een andere manier achter zou komen.
Had gekund, maar misschien was het van te voren al uitgekomen.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:20 schreef Szura het volgende:
[..]
En hoe zou ze er in godsnaam achterkomen als alleen jij het nog zou weten? Stel dat die vriendin van je broer door haar zattigheid er helemaal niks meer van weet, dan was het nooit uitgekomen. Dat had je, zoals ik zei, eerst eens voorzichtig moeten uitvogelen bij die komende bbq waar je het over had.
Snap ik, zou hetzelfde hebben gedaan hoor..quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:17 schreef Harlekien het volgende:
Ik snap even niet dat jullie het niet aan jullie partner zouden vertellen.
Ik bedoel, het is toch fijn als je daarover kunt praten? Mijn vriendin pakte het heel volwassen op maar is wel heel emotioneel over zoiets. Weet dat ze het niet fijn vindt, maar weet zeker dat het schadelijk voor onze relatie zou zijn als ze er op een andere manier achter zou komen.
mjah waarom dwingt zijn vriendin er dan nu op aan dat ie het met zijn broer nog moet gaan bespreken?quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:21 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Snap ik, zou hetzelfde hebben gedaan hoor..
Juist een beetje fucked up als je dit niet tegen je meisje zegt denk ik zo.
Angsthaasquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:21 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Had gekund, maar misschien was het van te voren al uitgekomen.
Ja nouja onder de duim is gelijk een groot woord wel.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:24 schreef Szura het volgende:
[..]
Angsthaas
Nu zit je onder de duim van je vriendin die steeds harder begint te drukken om met je broer te gaan praten, waardoor je fuck-up groter en groter wordt.
Nee dat is natuurlijk haar mening / idee.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:22 schreef kree het volgende:
[..]
mjah waarom dwingt zijn vriendin er dan nu op aan dat ie het met zijn broer nog moet gaan bespreken?
Dat getuigd niet echt van begrijpen van haar kant ook weer natuurlijk?
nou klonk meer als je *moet* hoorquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:28 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Nee dat is natuurlijk haar mening / idee.
Je moet gezeik vermijden. Je had beter die chick die je wilde zoenen kunnen contacten dat ze dr mond houdt tegen dr vriend. Dat zal ze wel doen en daar zijn de problemen verholpen. Als ze het wel zou zeggen is gezeik niet te vermijden en moet je het maar zeggen tegen je vriendin en verder kun je makkelijk kogels ontwijken omdat je niks fout hebt gedaan.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:17 schreef Harlekien het volgende:
Ik snap even niet dat jullie het niet aan jullie partner zouden vertellen.
Ik bedoel, het is toch fijn als je daarover kunt praten? Mijn vriendin pakte het heel volwassen op maar is wel heel emotioneel over zoiets. Weet dat ze het niet fijn vindt, maar weet zeker dat het schadelijk voor onze relatie zou zijn als ze er op een andere manier achter zou komen.
Ja dat dus en was het nog geen gezeik geweest, want TS is er niet eens op ingegaan. (althans hij twijfelde, maar dat is nooit gezegd) Dus had ie altijd kunnen zeggen was haar schuld en had TS geen gezeik gehad.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:29 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je moet gezeik vermijden. Je had beter die chick die je wilde zoenen kunnen contacten dat ze dr mond houdt tegen dr vriend. Dat zal ze wel doen en daar zijn de problemen verholpen. Als ze het wel zou zeggen is gezeik niet te vermijden en moet je het maar zeggen tegen je vriendin en verder kun je makkelijk kogels ontwijken omdat je niks fout hebt gedaan.
Ja dat is wat ik bedoel, dat zij er zo mee om gaatquote:
Daar wachten we allemaal op natuurlijkquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:32 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Ja dat is wat ik bedoel, dat zij er zo mee om gaatwel mooi om het eindresultaat te horen natuurlijk !
Speel nou niet de moraalridder want zo eerlijk ben je nou ook weer niet, want dat je even twijfelde heb je niet gezegd.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:29 schreef Harlekien het volgende:
Ik ervaar niet zo die druk zoals beschreven om met mijn broer te praten, mijn vriendin vond een vervelende situatie en het stelde haar gerust om het zo af te spreken. Had misschien anders gekund achteraf, maar vind eerlijkheid binnen een relatie wel belangrijk. Had het andersom ook fijn gevonden als ze het zou vertellen.
Die wist waarschijnlijk van niks meer .... dus waarom slapende honden wakker maken?quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:29 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je moet gezeik vermijden. Je had beter die chick die je wilde zoenen kunnen contacten dat ze dr mond houdt tegen dr vriend. Dat zal ze wel doen en daar zijn de problemen verholpen. Als ze het wel zou zeggen is gezeik niet te vermijden en moet je het maar zeggen tegen je vriendin en verder kun je makkelijk kogels ontwijken omdat je niks fout hebt gedaan.
Ze is loslippig volgens TS, maarja neem niet aan dat ze tegen haar vriend zo snel zal zeggen wilde je broer zoenen en dan nog was er niks aan de hand geweest want was het haar/hun probleem.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:33 schreef maily het volgende:
[..]
Die wist waarschijnlijk van niks meer .... dus waarom slapende honden wakker maken?
Dit is echt zoiets dat het beste af is als niemand het er over heeft. Nu is er verdriet vertrouwensbreuk met alle gevolgen van dien. Zeker als dd vriendin van ts een emotioneel persoon isquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:32 schreef kree het volgende:
[..]
Ja dat dus en was het nog geen gezeik geweest, want TS is er niet eens op ingegaan. (althans hij twijfelde, maar dat is nooit gezegd) Dus had ie altijd kunnen zeggen was haar schuld en had TS geen gezeik gehad.
Nu zit ie er verdomme midden in
Yup, daarom zei ik al heeeeelemaal in het begin, niks over zeggen.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:45 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Dit is echt zoiets dat het beste af is als niemand het er over heeft. Nu is er verdriet vertrouwensbreuk met alle gevolgen van dien. Zeker als dd vriendin van ts een emotioneel persoon is
"Vlam in de pan bij familie-BBQ" ....quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:46 schreef kree het volgende:
[..]
Yup, daarom zei ik al heeeeelemaal in het begin, niks over zeggen.
Maarja dat is nu idd te laat al, dus damage control is beste optie en dat is het sowieso niet door het tegen zijn broer te gaan vertellen lijkt mij hoor.
Maar hoor graag de afloop
Nou er zijn paar opties nuquote:
tis maar te hopen dat het daarvoor opgelost is, je moet er haast niet aan denken dat het daar namelijk tussen iedereen ter sprake komt ofzoquote:
”wat spanning”quote:Op dinsdag 2 juli 2019 15:17 schreef elplato het volgende:
Wat een pussy-reacties van degenen die vinden dat je het moest vertellen..
Kom op zeg, er is niks gebeurd en wellicht is het betreffende grietje toe aan wat spanning. Laat haar dat lekker zelf uitzoeken en maak er niet zo'n drama van.
Ja, TS heeft ook niks mis gedaan dat is het erge (mooie) aan dit topic.quote:Op woensdag 3 juli 2019 21:12 schreef nils7 het volgende:
[..]
”wat spanning”
Altijd een dooddoener de broer of zus van je partner, je doorklieft letterlijk een familie dan.
Sommige zijn wel zo ziek dat klopt maar wat spanning zou ik deze toch niet onder scharen. Eerder onder een familiaire nucleaire bom.
Wat is de bedoeling van dat gesprek dan?quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:29 schreef Harlekien het volgende:
Ik ervaar niet zo die druk zoals beschreven om met mijn broer te praten, mijn vriendin vond een vervelende situatie en het stelde haar gerust om het zo af te spreken. Had misschien anders gekund achteraf, maar vind eerlijkheid binnen een relatie wel belangrijk. Had het andersom ook fijn gevonden als ze het zou vertellen.
Inderdaad. Waarschijnlijk had TS gewoon een stijfje tijdens het typen van zijn verhaal.quote:
ongetwijfeld stiekeme droom van hem wel. Maargoed hij heeft het nog netjes gehouden dat moet ik hem toegeven.quote:Op woensdag 3 juli 2019 22:49 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Inderdaad. Waarschijnlijk had TS gewoon een stijfje tijdens het typen van zijn verhaal.
Inderdaad. Beide vrouwen boos op hemquote:Op donderdag 4 juli 2019 00:18 schreef Cockwhale het volgende:
Jezus wat dom om dit te vertellen, notabene aan je vriendin die blijkbaar overemotioneel reageert op dit soort dingen. Veel plezier @ aankomende familiedagen. Vrouwen vergeten noch vergeven dit soort dingen nooit.
En zijn broer straks ook. Allemaal om een zoen 'die nooit heeft plaatsgevonden' in een dronken staat.quote:Op donderdag 4 juli 2019 01:14 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Inderdaad. Beide vrouwen boos op hem
Die vriendin van zijn broer zal het wel zo draaien dat hij ermee begon. Die zal heus wel haar eigen straatje schoonvegen.quote:Op donderdag 4 juli 2019 07:24 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
En zijn broer straks ook. Allemaal om een zoen 'die nooit heeft plaatsgevonden' in een dronken staat.
Ja, in haar versie had haar "schoon"broer zijn gladde aal al uit zijn broek geslingerd.quote:Op donderdag 4 juli 2019 07:33 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Die vriendin van zijn broer zal het wel zo draaien dat hij ermee begon. Die zal heus wel haar eigen straatje schoonvegen.
Zou wel heel erg zijn als ze dat zou doen, maarja het blijven wel meiden he.quote:Op donderdag 4 juli 2019 09:42 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Ja, in haar versie had haar "schoon"broer zijn gladde aal al uit zijn broek geslingerd.
Zoiets, ts is hoe dan ook de geslagen hond.quote:Op donderdag 4 juli 2019 09:42 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Ja, in haar versie had haar "schoon"broer zijn gladde aal al uit zijn broek geslingerd.
Niet geluisterd he naar adviezen van mede fok!kers, zo zie je maar weer.quote:Op donderdag 4 juli 2019 09:51 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Zoiets, ts is hoe dan ook de geslagen hond.
euhmmmmms dat valt nog te bezienquote:Op donderdag 4 juli 2019 10:23 schreef KaBuf het volgende:
Al die zolderkamerautisten hier die zo goed weten dat TS niets had moeten zeggen
Verstandige keuze hoor TS![]()
quote:Op donderdag 4 juli 2019 10:23 schreef KaBuf het volgende:
Al die zolderkamerautisten hier die zo goed weten dat TS niets had moeten zeggen
Verstandige keuze hoor TS![]()
Nou, ik hoop dat die vriendin van die broer gaat zeggen: ‘het klopt, ik dacht nl dat jij (haar vriend dus) het was omdat het nogal donker was. Wel gek, die broer van jou maakte eerst aanstalten om de kus te beantwoorden’.quote:Op donderdag 4 juli 2019 10:28 schreef kree het volgende:
ohja en laten we niet ff vergeten natuurlijk die halve seconde dat TS dacht doe het toch ff wel.
1 tip TS, je hebt dat hier gezegd, maar zou die iig sowieso nooooooooooit zeggen want dan ben je helemaal fucked
gehehequote:Op donderdag 4 juli 2019 10:49 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nou, ik hoop dat die vriendin van die broer gaat zeggen: ‘het klopt, ik dacht nl dat jij (haar vriend dus) het was omdat het nogal donker was. Wel gek, die broer van jou maakte eerst aanstalten om de kus te beantwoorden’.
En dat zo het geheel in zijn gezicht ontploft.
Of beweert dat het andersom was. TS maakte aanstalten maar de zus van broer hield de boot af en gaf direct aan dat TS het er met zijn vriendin over moest hebben anders zou broers vriendin dat doen.quote:Op donderdag 4 juli 2019 10:49 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nou, ik hoop dat die vriendin van die broer gaat zeggen: ‘het klopt, ik dacht nl dat jij (haar vriend dus) het was omdat het nogal donker was. Wel gek, die broer van jou maakte eerst aanstalten om de kus te beantwoorden’.
En dat zo het geheel in zijn gezicht ontploft.
Een harde wel, maar ok het hoeft zo niet te gaan natuurlijk perce, tja aannemelijk is het wel. Maargoed. We gaan het horen, verwacht vandaag wel een update van TS ofzo eigenlijkquote:
Ook een hele goede.quote:Op donderdag 4 juli 2019 11:01 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Of beweert dat het andersom was. TS maakte aanstalten maar de zus van broer hield de boot af en gaf direct aan dat TS het er met zijn vriendin over moest hebben anders zou broers vriendin dat doen.
quote:Op donderdag 4 juli 2019 11:23 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ook een hele goede.
Kijken wie er de komende BBQ het meest geroosterd gaat worden.
quote:Op zondag 30 juni 2019 02:22 schreef hugecooll het volgende:
haha heb je je al afgetrokken op dit verhaal of nog niet?
dit!quote:Op donderdag 4 juli 2019 10:23 schreef KaBuf het volgende:
Al die zolderkamerautisten hier die zo goed weten dat TS niets had moeten zeggen
Verstandige keuze hoor TS![]()
quote:Op donderdag 4 juli 2019 16:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
dit!
hij had ter plekke iedereen uit bed moeten rammelen voor dit matige verhaal man
Er is niks gebeurt en het is TS zijn interpretatie van wat er gebeurt is waarvan jij stelt dat het een feit is. Dus ja de consensus is dat hij het niet had hoeven te vertellen omdat er niks aan de hand is waarschijnlijk. Misschien wilde ze TS iets in het oor fluisteren en denkt TS dat ze wilde zoenen, weten wij veel. Maar ja laten we haar maar vierendelen terwijl we zout in haar ogen strooien en peper in haar flamoesquote:Op donderdag 4 juli 2019 17:39 schreef sp3c het volgende:
ja toch?
er is niets gebeurd roept iedereen dan ... maar er is wel wat gebeurt
hij is er achter gekomen dat de vriendin van zijn broer zelfs bij zijn ouders thuis nog vreemd gaat als ze de kans krijgt ... met zijn broertje
en dan is de consensus schijnbaar "joh dat hoeftie helemaal niet te weten man, straks krijg jij nog ruzie"
kaalscheren dat wijf man, gewoon in de woonkamer, open haard aan, snacks op tafel alles
"
Dapper dat je de confrontatie met hem bent aangegaan. En zij ontkent ...quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:37 schreef Harlekien het volgende:
Hi all,
Ik heb vanmiddag met mijn broer gesproken. Goed gesprek gehad en het daarna opgebiecht. Heb precies verteld hoe het is gelopen. Hij vond het zich moeilijk voor te stellen maar had al eens eerder haar loyaliteit in twijfel getrokken maar nooit echt vast kunnen stellen.
We hebben het uitgebreid over zijn relatie gehad, goede gesprekken. Uiteindelijk heeft hij gezegd dat hij met haar zou praten.
Nou komt het. Ik krijg net een appje van mijn broer. Ze ontkent de hele boel. Volgens mijn broer doet ze net alsof ze van niets weet. Ik heb ook het idee dat ze hem straks zo gek maakt dat ze hem geloofd.
Dit kan nog wel eens gezellig worden zaterdag.
Natuurlijk ontkent ze... Óf ze was dronken en weet het oprecht niet meer óf ze liegt om haar relatie niet op het spel te zetten.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:37 schreef Harlekien het volgende:
Hi all,
Ik heb vanmiddag met mijn broer gesproken. Goed gesprek gehad en het daarna opgebiecht. Heb precies verteld hoe het is gelopen. Hij vond het zich moeilijk voor te stellen maar had al eens eerder haar loyaliteit in twijfel getrokken maar nooit echt vast kunnen stellen.
We hebben het uitgebreid over zijn relatie gehad, goede gesprekken. Uiteindelijk heeft hij gezegd dat hij met haar zou praten.
Nou komt het. Ik krijg net een appje van mijn broer. Ze ontkent de hele boel. Volgens mijn broer doet ze net alsof ze van niets weet. Ik heb ook het idee dat ze hem straks zo gek maakt dat ze hem geloofd.
Dit kan nog wel eens gezellig worden zaterdag.
Precies wat ik dacht. Maar waarom stuurt ze me dan geen appje met "Waar de fuck heb je het over?" oid. Ik hoor van haar niks. Of denk ik nu te veel na? Ben ergens beetje bang dat ik als verliezen uit de strijd kom.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Natuurlijk ontkent ze... Óf ze was dronken en weet het oprecht niet meer óf ze liegt om haar relatie niet op het spel te zetten.
Waarom zou je iets van haar moeten horen dan?quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:44 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Precies wat ik dacht. Maar waarom stuurt ze me dan geen appje met "Waar de fuck heb je het over?" oid. Ik hoor van haar niks. Of denk ik nu te veel na? Ben ergens beetje bang dat ik als verliezen uit de strijd kom.
Dan weet je wel dat jij de eer aan jezelf kunt houden.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:44 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Precies wat ik dacht. Maar waarom stuurt ze me dan geen appje met "Waar de fuck heb je het over?" oid. Ik hoor van haar niks. Of denk ik nu te veel na? Ben ergens beetje bang dat ik als verliezen uit de strijd kom.
Om te beginnen: dat had je zelf ook kunnen bedenken.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:37 schreef Harlekien het volgende:
Hi all,
Ik heb vanmiddag met mijn broer gesproken. Goed gesprek gehad en het daarna opgebiecht. Heb precies verteld hoe het is gelopen. Hij vond het zich moeilijk voor te stellen maar had al eens eerder haar loyaliteit in twijfel getrokken maar nooit echt vast kunnen stellen.
We hebben het uitgebreid over zijn relatie gehad, goede gesprekken. Uiteindelijk heeft hij gezegd dat hij met haar zou praten.
Nou komt het. Ik krijg net een appje van mijn broer. Ze ontkent de hele boel. Volgens mijn broer doet ze net alsof ze van niets weet. Ik heb ook het idee dat ze hem straks zo gek maakt dat ze hem geloofd.
Dit kan nog wel eens gezellig worden zaterdag.
Of ze vindt jou een enorme lul en fantast. En wil ze geen flikker meer met jou te maken hebben.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:44 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Precies wat ik dacht. Maar waarom stuurt ze me dan geen appje met "Waar de fuck heb je het over?" oid. Ik hoor van haar niks. Of denk ik nu te veel na? Ben ergens beetje bang dat ik als verliezen uit de strijd kom.
Eigen schuld, domme drol die je bentquote:Op donderdag 4 juli 2019 19:44 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Precies wat ik dacht. Maar waarom stuurt ze me dan geen appje met "Waar de fuck heb je het over?" oid. Ik hoor van haar niks. Of denk ik nu te veel na? Ben ergens beetje bang dat ik als verliezen uit de strijd kom.
Ik weet wanneer een dronken meid me probeert te zoenen jaquote:Op donderdag 4 juli 2019 19:46 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Weet je zeker dat het echt gebeurt is ?![]()
Geintje pik.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:53 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Ik weet wanneer een dronken meid me probeert te zoenen ja
Ja want iemand die me vol op m'n mond probeert te zoenen heb ik verkeerd haar intentie begrepen. Zou vast even kijken of ik nog wat voedsel tussen mijn tanden had zitten.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Om te beginnen: dat had je zelf ook kunnen bedenken.
Verder: ze heeft wellicht gewoon gelijk omdat jij met je dronken harsens icm jouw ego een totaal verkeerd beeld hebt van haar intentie.
Wat zegt je vriendin? Neen aan dat je haar ook een update hebt gegeven?quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:55 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Ja want iemand die me vol op m'n mond probeert te zoenen heb ik verkeerd haar intentie begrepen. Zou vast even kijken of ik nog wat voedsel tussen mijn tanden had zitten.
Die is aan het werk, dus vertel het wanneer ze hier is. Vanmiddag wel even kort gesproken over het gesprek en toen aangegeven dat het een goed gesprek was.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat zegt je vriendin? Neen aan dat je haar ook een update hebt gegeven?
Helderquote:Op donderdag 4 juli 2019 19:58 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Die is aan het werk, dus vertel het wanneer ze hier is. Vanmiddag wel even kort gesproken over het gesprek en toen aangegeven dat het een goed gesprek was.
Hahaha, red alert mensen!quote:Op donderdag 4 juli 2019 16:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
dit!
hij had ter plekke iedereen uit bed moeten rammelen voor dit matige verhaal man
Ingedekt? Zeg maar gerust ingegraven, incl houten kruis.quote:Op donderdag 4 juli 2019 20:09 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ach, ook als je broer er voor kiest om haar te geloven...je hebt jezelf wel ingedekt en wel eerlijk gehandeld. Kunnen ze je iig niet kwalijk nemen achteraf dat je het niet verteld hebt.
Hij is tenminste eerlijk geweest uit zichzelf. Als het later opeens uit was gekomen zou t veel erger voor hem zijn.quote:Op donderdag 4 juli 2019 20:35 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Ingedekt? Zeg maar gerust ingegraven, incl houten kruis.
Maar no way dat zijn vriendin en zijn broer dat excuus zouden aanvaarden. Veel beter dat hij het vooraf gewoon heeft aangekaart, dan heeft hij het tenminste in eigen handen ipv dat hij altijd moet hopen dat die vriendin zichzelf nooit verspreekt of zo. En eerlijkheid binnen relaties etc.quote:Op donderdag 4 juli 2019 21:25 schreef Djenuziz het volgende:
En als het alsnog was uitgekomen had je laconiek kunnen zeggen: 'oh ja, maar er is niets gebeurd dus ik hechtte er niet zo'n waarde aan.
Wel raar dat ze zoiets doet. Waarom?!quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:55 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Ja want iemand die me vol op m'n mond probeert te zoenen heb ik verkeerd haar intentie begrepen. Zou vast even kijken of ik nog wat voedsel tussen mijn tanden had zitten.
quote:Op donderdag 4 juli 2019 21:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Maar no way dat zijn vriendin en zijn broer dat excuus zouden aanvaarden. Veel beter dat hij het vooraf gewoon heeft aangekaart, dan heeft hij het tenminste in eigen handen ipv dat hij altijd moet hopen dat die vriendin zichzelf nooit verspreekt of zo. En eerlijkheid binnen relaties etc.
Natuurlijk eeriljkheid binnen relaties. Maar de kans dat het uitkwam was een stuk minder groot als hij zelf zijn mond had gehouden. Ik heb het mijn vriendin uitlgelegd, wat er allemaal is gebeurd en het eerste wat zij zei: Hij had dus gewoon zijn mond dicht moeten houden.quote:Op donderdag 4 juli 2019 21:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Maar no way dat zijn vriendin en zijn broer dat excuus zouden aanvaarden. Veel beter dat hij het vooraf gewoon heeft aangekaart, dan heeft hij het tenminste in eigen handen ipv dat hij altijd moet hopen dat die vriendin zichzelf nooit verspreekt of zo. En eerlijkheid binnen relaties etc.
Wat zei jij? Ik vraag dit voor een vriend?quote:Op donderdag 4 juli 2019 21:44 schreef Djenuziz het volgende:
[..]
[..]
Natuurlijk eeriljkheid binnen relaties. Maar de kans dat het uitkwam was een stuk minder groot als hij zelf zijn mond had gehouden. Ik heb het mijn vriendin uitlgelegd, wat er allemaal is gebeurd en het eerste wat zij zei: Hij had dus gewoon zijn mond dicht moeten houden.
En als zijn vriendin het hiermee niet eens is zou ik toch eens achter zijn oren krabben of dit wel de relatie is waar ie zelf in wil zitten. Hij is degene die zijn hoofd wegdraaide. Dus hij zit niet fout.
Als zijn broer het niet eens was met die uitleg, dan moet ie bij zijn vriendin zijn en niet bij TS.
Maar dan nog, waarom zou het uitkomen? Als het uit zou komen, komt het van die vriendin van die broer vandaan. Het enige moment dat ik dat zie gebeuren is als ze slaande ruzie over iets vergeljikbaars heeft met de broer van TS.
'JA TS..blablabla'
Als het dan bij TS terechtkomt zegt ie 'Ho, zij zoende mij en ik draaide mijn hoofd weg'
PUNT. Meer is niet nodig. TS is geen uitleg verschuldigd. Die vriendin, ja die wel. Maar die houdt haar mond wel. Waarom jezelf in zo'n lastige situatie brengen? En dus ook jezelf in je vingers snijden.
Je mond houden tegenover je eigen broer....quote:Op donderdag 4 juli 2019 21:44 schreef Djenuziz het volgende:
[..]
[..]
Natuurlijk eeriljkheid binnen relaties. Maar de kans dat het uitkwam was een stuk minder groot als hij zelf zijn mond had gehouden. Ik heb het mijn vriendin uitlgelegd, wat er allemaal is gebeurd en het eerste wat zij zei: Hij had dus gewoon zijn mond dicht moeten houden.
En als zijn vriendin het hiermee niet eens is zou ik toch eens achter zijn oren krabben of dit wel de relatie is waar ie zelf in wil zitten. Hij is degene die zijn hoofd wegdraaide. Dus hij zit niet fout.
Als zijn broer het niet eens was met die uitleg, dan moet ie bij zijn vriendin zijn en niet bij TS.
Maar dan nog, waarom zou het uitkomen? Als het uit zou komen, komt het van die vriendin van die broer vandaan. Het enige moment dat ik dat zie gebeuren is als ze slaande ruzie over iets vergeljikbaars heeft met de broer van TS.
'JA TS..blablabla'
Als het dan bij TS terechtkomt zegt ie 'Ho, zij zoende mij en ik draaide mijn hoofd weg'
PUNT. Meer is niet nodig. TS is geen uitleg verschuldigd. Die vriendin, ja die wel. Maar die houdt haar mond wel. Waarom jezelf in zo'n lastige situatie brengen? En dus ook jezelf in je vingers snijden.
Geen ''maar'' imo. Hoef je het niet mee eens te zijn hoor, zo bedoel ik het niet, maar in mijn ogen is eerlijkheid binnen een relatie vrijwel altijd de juiste weg. Hoe groot de kans is dat het op andere manieren uit zou kunnen komen is helemaal niet relevant. TS heeft zelf immers niks verkeerds gedaan, dat zeg je zelf ook. Dus waarom zou hij het verborgen moeten houden voor zijn vriendin? Hij is toch onschuldig? En dat zag zijn vriendin ook in volgens mij. Juist als hij het niet zou vertellen zou hij half impliceren dat hij wat te verbergen heeft. En zie het dan achteraf maar eens uit te leggen. Dan kan je wel zeggen dat die verantwoordelijkheid bij die andere meid ligt, maar zo simpel is het op zo'n moment echt niet. Dan is het een ''he said/she said''. En ja, dan zou vriendin van TS hem ook moeten vertrouwen, maar ik zou dan in de schoenen van vriendin TS eerder zoiets hebben van: ''als het echt zo onschuldig was vanuit jouw kant, waarom heb je het dan niet meteen verteld''?quote:Op donderdag 4 juli 2019 21:44 schreef Djenuziz het volgende:
[..]
[..]
Natuurlijk eeriljkheid binnen relaties. Maar de kans dat het uitkwam was een stuk minder groot als hij zelf zijn mond had gehouden.
En ik heb het topic dan weer aan mijn man laten lezen die meteen in lachen uitbarstte omdat er mensen waren die TS ervan wilden overtuigden om stil te blijven. Iedereen kijkt er anders naar uiteindelijk.quote:Ik heb het mijn vriendin uitlgelegd, wat er allemaal is gebeurd en het eerste wat zij zei: Hij had dus gewoon zijn mond dicht moeten houden.
En deze zin snap ik niet, sorryquote:En als zijn vriendin het hiermee niet eens is zou ik toch eens achter zijn oren krabben of dit wel de relatie is waar ie zelf in wil zitten
quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:03 schreef sp3c het volgende:
ik zie echt geen enkele reden om je mond dicht te houden als de vriendin van je broer iemand anders jou probeert te zoenen
dat moet die gast gewoon weten
Ik zou het voor een keer laten voor wat het was. Gezien de omstandigheden, dronken enzo.quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:03 schreef sp3c het volgende:
ik zie echt geen enkele reden om je mond dicht te houden als de vriendin van je broer iemand anders probeert te zoenen
dat moet die gast gewoon weten
haha je bedoelt dit grappig neem ik aan?quote:Op donderdag 4 juli 2019 17:39 schreef sp3c het volgende:
ja toch?
er is niets gebeurd roept iedereen dan ... maar er is wel wat gebeurt
hij is er achter gekomen dat de vriendin van zijn broer zelfs bij zijn ouders thuis nog vreemd gaat als ze de kans krijgt ... met zijn broertje
en dan is de consensus schijnbaar "joh dat hoeftie helemaal niet te weten man, straks krijg jij nog ruzie"
kaalscheren dat wijf man, gewoon in de woonkamer, open haard aan, snacks op tafel alles
"
aha ja nou dat was te verwachten natuurlijk, wel cool dat je broer het snapt iig. Tis nu wel weer meer het balletje richting vriendin en hem.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:37 schreef Harlekien het volgende:
Hi all,
Ik heb vanmiddag met mijn broer gesproken. Goed gesprek gehad en het daarna opgebiecht. Heb precies verteld hoe het is gelopen. Hij vond het zich moeilijk voor te stellen maar had al eens eerder haar loyaliteit in twijfel getrokken maar nooit echt vast kunnen stellen.
We hebben het uitgebreid over zijn relatie gehad, goede gesprekken. Uiteindelijk heeft hij gezegd dat hij met haar zou praten.
Nou komt het. Ik krijg net een appje van mijn broer. Ze ontkent de hele boel. Volgens mijn broer doet ze net alsof ze van niets weet. Ik heb ook het idee dat ze hem straks zo gek maakt dat ze hem geloofd.
Dit kan nog wel eens gezellig worden zaterdag.
ik zie er niets grappigs in eerlijk gezegdquote:Op donderdag 4 juli 2019 22:41 schreef kree het volgende:
[..]
haha je bedoelt dit grappig neem ik aan?
Dat is helemaal het verhaal niet hoor zoals ik het zie. TS werd aangerand door die meid en omdat ie eerlijk wil zijn zit ie nu in de nesten?
Nee, althans nu niet meer en dat is het geluk dat je broer je snapt dus. Dat heb je dus goed ingeschat.quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:44 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Precies wat ik dacht. Maar waarom stuurt ze me dan geen appje met "Waar de fuck heb je het over?" oid. Ik hoor van haar niks. Of denk ik nu te veel na? Ben ergens beetje bang dat ik als verliezen uit de strijd kom.
Zo bijzonder is het toch niet?quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:53 schreef kree het volgende:
Dit topic nomineer ik bij deze alvast van topic van het jaar trouwens
nee gebeurt geen reetquote:
Nou vond dit toch wel aardig apart verhaal enzo.quote:
hoezo? die is blijkbaar wel ok nl als ik het allemaal ff goed begrijp?quote:Op donderdag 4 juli 2019 23:03 schreef sp3c het volgende:
dan moet je aan de relatie tussen jou en jouw broer gaan werken hoor
Ik bedoelde wat er zo bijzonder is aan dit topic dat het het topic van het jaar moet worden. Ik heb veel bijzonderder voorbij zien komen.quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:58 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee gebeurt geen reet
zijn broer zijn vriendin probeert hem te zoenen, hij zegt nee, vertelt het aan zijn broer en zijn vriendin zoals het hoort ... opgelost
hopelijk is die bbq nog wat
euh nee?quote:Op donderdag 4 juli 2019 23:06 schreef sp3c het volgende:
nee als jij het de andere kant op ziet gaan dan moet jij aan de relatie met jouw broer werken want blijkbaar is er weinig vertrouwen
en de vriendin van de broer van TS was altijd al het probleem, TS deed niets fout in dit verhaal, de broer ook niet en de vriendin van TS ook niet
nee de broers in kwestie gaan primaquote:Op donderdag 4 juli 2019 23:08 schreef kree het volgende:
[..]
euh nee?
Ik zie niks mis met vertrouwen tussen broers zo als dit zo gaat?
Of ik begrijp je nu helemaal verkeerd?
ik snapte hem, er is niet zo heel veel bijzonders gebeurd, prima opgelostquote:Op donderdag 4 juli 2019 23:08 schreef Fancy2 het volgende:
[..]
Ik bedoelde wat er zo bijzonder is aan dit topic dat het het topic van het jaar moet worden. Ik heb veel bijzonderder voorbij zien komen.
Maar eind goed al goed, hopelijk. Gebeurd is gebeurd.
Nog even die BBQ afwachten ....quote:Op donderdag 4 juli 2019 23:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik snapte hem, er is niet zo heel veel bijzonders gebeurd, prima opgelost
euh haha ok nu ga je gelijk ver, het zou van de hele situatie afhangen. /quote:Op donderdag 4 juli 2019 23:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee de broers in kwestie gaan prima
jij hebt blijkbaar een probleem met vertrouwen dat je het niet zou zeggen uit angst voor problemen
zou ik aan werken
eens maar dat zeg ik toch ookquote:Op donderdag 4 juli 2019 23:13 schreef sp3c het volgende:
die vriendin boeit niet, loyaliteit is altijd aan mijn broer, die moet dat soort dingen weten
Ik snap ook jou achtergedachte. Ik snap de principe, de moraal.quote:Op donderdag 4 juli 2019 23:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik snapte hem, er is niet zo heel veel bijzonders gebeurd, prima opgelost
maar je weet toch niet of dit de eerste keer was?quote:Op donderdag 4 juli 2019 23:15 schreef Fancy2 het volgende:
[..]
Ik snap ook jou achtergedachte. Ik snap de principe, de moraal.
Maar ze waren aangeschoten en het was de eerste keer. Om problemen te voorkomen zou ik haar het voordeel van de twijfel geven. Iedereen maakt fouten. Maar als het een tweede keer gebeurt zou ik het niet laten.
Dat weet je niet zeker hè.quote:Op donderdag 4 juli 2019 23:21 schreef sp3c het volgende:
[..]
maar je weet toch niet of dit de eerste keer was?
het was de eerste keer met TS, door zijn reactie ook de laatste keer
zit je broer nog steeds met een vriendin die met wat drank op iets te vrolijk gaat lopen doen tegen de verkeerde mensen
Jij houdt van dramaquote:Op donderdag 4 juli 2019 23:27 schreef sp3c het volgende:
deels gewoon om te zien wat er gaat gebeuren natuurlijk, dat dan weer wel
quote:Op donderdag 4 juli 2019 23:25 schreef sp3c het volgende:
persoonlijk had ik er ter plekke zo'n groot probleem van gemaakt dat ik het niet meer uit hoefde te leggen aan wie dan ook
wtf doe jij nâh dan!!
hooooeerrrrrrrr
en kaalscheren
Jij hebt wel heel veel vertrouwen in het waarnemingsvermogen van iemand in beschonken toestand.quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:58 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee gebeurt geen reet
zijn broer zijn vriendin probeert hem te zoenen, hij zegt nee, vertelt het aan zijn broer en zijn vriendin zoals het hoort ... opgelost
hopelijk is die bbq nog wat
Nouja moet eerlijk toegeven ik ook wel. Ok maar heb mijn best gedaan dit hele topic al van wat ik denk wat het beste zou zijn, Dus als eerst de vraag van de TS dus.quote:
Ze gaat je nooit appen joh! Dan heb je ook nog bewijs tegen haar en nu weet ze dat jij alles meteen door kletst (wat niet slecht is in dit geval, hoewel ik erover had gezwegen).quote:Op donderdag 4 juli 2019 19:44 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Precies wat ik dacht. Maar waarom stuurt ze me dan geen appje met "Waar de fuck heb je het over?" oid. Ik hoor van haar niks. Of denk ik nu te veel na? Ben ergens beetje bang dat ik als verliezen uit de strijd kom.
nuchter genoeg om dit topic aan te maken dus ik heb niet echt reden om eraan te twijfelen tbhquote:Op vrijdag 5 juli 2019 00:23 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Jij hebt wel heel veel vertrouwen in het waarnemingsvermogen van iemand in beschonken toestand.
Waarom zou de vriendin van zijn broer zichzelf verspreken?quote:Op donderdag 4 juli 2019 21:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Maar no way dat zijn vriendin en zijn broer dat excuus zouden aanvaarden. Veel beter dat hij het vooraf gewoon heeft aangekaart, dan heeft hij het tenminste in eigen handen ipv dat hij altijd moet hopen dat die vriendin zichzelf nooit verspreekt of zo. En eerlijkheid binnen relaties etc.
Dat is inderdaad de eindknallerquote:
hahaha ja je fantasie kan aardig op hol slaan wel bij dit soort dingen enzo.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 07:50 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de eindknaller![]()
Hè vriendin van broer van ts, kun je mij even de worstjes aangeven ?
haha stokert dat je bent jijquote:
Ik denk dat zij het zeker nog weetquote:Op vrijdag 5 juli 2019 08:00 schreef kree het volgende:
[..]
hahaha ja je fantasie kan aardig op hol slaan wel bij dit soort dingen enzo.
Gehehe. Nouja we zullen het horen denk wel
Ik zie het zo voor me idd, oefff de vraag is alsnog weet die vriendin van broer het sowieso eigenlijk nog wel of was ze te lam ervoor en allang vergeten?
Hahaha daarom alleen al was ff persoonlijk met haar praten eerst handiger geweest.
Maar ok nu is het een ander verhaal geworden natuurlijk want iig 3 (4 als je broer zijn vriendin mee gaat tellen) die het weten.
Dus tjsa mijn voorspellingsradar doet het ff niet meer nu hahaha
wss wel ja, maar nu weet ts zijn broer het ook.quote:
Ik sluit niet uit dat TS gewoon de vriendin van zijn broer wel lekker vindt en daardoor een beweging van haar in zijn richting geïnterpreteerd heeft als ‘willen zoenen’.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 04:45 schreef sp3c het volgende:
[..]
nuchter genoeg om dit topic aan te maken dus ik heb niet echt reden om eraan te twijfelen tbh
hahaha omg jahquote:Op vrijdag 5 juli 2019 10:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat TS gewoon de vriendin van zijn broer wel lekker vindt en daardoor een beweging van haar in zijn richting geïnterpreteerd heeft als ‘willen zoenen’.
Als haar lippen op zijn lippen geeindigd waren, ok. Maar dat was niet het geval.
Er is feitelijk niets gebeurt en intenties kun je hoogstens inschatten.
Misschien moet je ook eens beginnen met leven en dingen meemaken buiten je zolder om....quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:53 schreef kree het volgende:
Dit topic nomineer ik bij deze alvast van topic van het jaar trouwens
ja flikker toch op vent.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:07 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Misschien moet je ook eens beginnen met leven en dingen meemaken buiten je zolder om....
Hoop geblèr en bombarie terwijl er eigenlijk dus niks gebeurt is en het gewoon in TS zijn hoofd speelt allemaal gezien de narcist dat hij is.
Het mag wel een onsje minder.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:10 schreef kree het volgende:
[..]
ja flikker toch op vent.
Mooie glazen bol heb je om het voor mij te bedenkenDoei als het je niet boeit? genoeg topics zat.
Bedankt voor deze waardevolle bijdrage aan de vraag
zou ook kunnen dat hij zo lam was dat het eigenlijk zijn eigen vriendin was die hem probeerde te zoenen!!!quote:Op vrijdag 5 juli 2019 10:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat TS gewoon de vriendin van zijn broer wel lekker vindt en daardoor een beweging van haar in zijn richting geïnterpreteerd heeft als ‘willen zoenen’.
Als haar lippen op zijn lippen geeindigd waren, ok. Maar dat was niet het geval.
Er is feitelijk niets gebeurt en intenties kun je hoogstens inschatten.
nou ja ok, kan het ook lief vragen natuurlijk of ie aub dan wel weer weg wil gaan als er niksquote:
jhaha mannen onder elkaar is dit al helemaal opgelost zoiets maar er zitten vriendinnen bij en die maken het lastig wss hoorquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:17 schreef sp3c het volgende:
zou wel wat zijn als het straks tijdens de bbq superawkward is en zijn pa ineens zijn hand opsteekt
dawassik, mannen onder elkaar toch?
wat?
Als ze keer boos is op TS kan ze doen alsof hij haar probeerde te zoenen, om TS dus even te naaien. Ze kan iets laten vallen naar een goede vriendin van haar die dan weer gaat roddelen met andere mensen waarna TS zn broer of TS zn vriendin het horen. Teveel mogelijkheden.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 05:03 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Waarom zou de vriendin van zijn broer zichzelf verspreken?
ja semie onschuldig wel. Hmms gelukkig heeft ie niet die tijd verteld dat ie ff twijfelde.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Als ze keer boos is op TS kan ze doen alsof hij haar probeerde te zoenen, om TS dus even te naaien. Ze kan iets laten vallen naar een goede vriendin van haar die dan weer gaat roddelen met andere mensen waarna TS zn broer of TS zn vriendin het horen. Teveel mogelijkheden.
Maar je mist mn punt. Het is helemaal niet relevant hoe groot de kans is dat het uitkomt. TS is onschuldig, toch? Dus waarom verborgen houden? Hij heeft niets om zich voor te schamen. Dus liegen/achterhouden is dan het domste wat hij kan doen
en dat ook, hoewel ik had er mijn handen niet aan gebrand zoietsquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:24 schreef sp3c het volgende:
plus het is wel een belangrijk dingetje voor zijn broer om te weten wat voor vlees er in de kuip zit
Gevoelig snaartje geraakt? damn sonquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:10 schreef kree het volgende:
[..]
ja flikker toch op vent.
Mooie glazen bol heb je om het voor mij te bedenkenDoei als het je niet boeit? genoeg topics zat.
Bedankt voor deze waardevolle bijdrage aan de vraag
zolang hij in die tijd niet ff stiekom in dr tetjes heeft geknepen is er niets aan de handquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:26 schreef kree het volgende:
[..]
ja semie onschuldig wel. Hmms gelukkig heeft ie niet die tijd verteld dat ie ff twijfelde.
Voor de rest geen blaam enzo.
haha ja, kan er nog ff over doorgaan wel, maar laten we het maar hierbij houdenquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:28 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Gevoelig snaartje geraakt? damn son
Advies blijft staan. Start met leven.
oooowh maar hij wilde dat wel denk, maar ok er is een soort van grens wel en die is ie niet over gegaan, respect daarvoor iiigquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:29 schreef sp3c het volgende:
[..]
zolang hij in die tijd niet ff stiekom in dr tetjes heeft geknepen is er niets aan de hand
een soort van grens?quote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:34 schreef kree het volgende:
[..]
oooowh maar hij wilde dat wel denk, maar ok er is een soort van grens wel en die is ie niet over gegaan, respect daarvoor iiig
Haha ja hoe moet ik die uitleggen? Lijkt me duidelijk toch?quote:
quote:
Dat is te hopen?quote:
nouja ja als die broer zijn vriendin het ook met hem (haar vriend dus) uit kan spreken wel jaquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:41 schreef sp3c het volgende:
de volgorde boeit niet zolang als je het beiden verteld
Daarmee verraad ze ook zichzelf dus. Want ik veronderstel dat die broer dan wel weten waarom ze daar na maanden/jaren mee aankomt en niet meteen.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Als ze keer boos is op TS kan ze doen alsof hij haar probeerde te zoenen, om TS dus even te naaien. Ze kan iets laten vallen naar een goede vriendin van haar die dan weer gaat roddelen met andere mensen waarna TS zn broer of TS zn vriendin het horen. Teveel mogelijkheden.
Maar je mist mn punt. Het is helemaal niet relevant hoe groot de kans is dat het uitkomt. TS is onschuldig, toch? Dus waarom verborgen houden? Hij heeft niets om zich voor te schamen. Dus liegen/achterhouden is dan het domste wat hij kan doen
Terwijl ze dronken was. En hij is meteen weggestapt dus er is eigenlijk niets gebeurd. Ts heeft nu alles onnodig moeilijk gemaakt.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:51 schreef sp3c het volgende:
ze probeert zijn broertje te zoenen in het huis van hun ouders
zo snugger zal ze niet zijn
mwah ... ze probeert nog steeds zijn broertje te zoenen in het huis van hun oudersquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:53 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Terwijl ze dronken was. En hij is meteen weggestapt dus er is eigenlijk niets gebeurd. Ts heeft nu alles onnodig moeilijk gemaakt.
Leef je uitquote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:48 schreef kree het volgende:
[..]
nouja ja als die broer zijn vriendin het ook met hem (haar vriend dus) uit kan spreken wel ja
Maar kan me nog een shitload bedenken aan scenario's als dat niet zo is
hahaha jij teert erop dit soort dingen hequote:
En nu ontkent ze dat gedaan heeft. Volgende stap van haar is waarschijnlijk de schuld op ts afschuiven. Ts had gewoon moeten zwijgen, zorgen dat hij niet meer met haar alleen is en het hele voorval vergeten. Kijk als ze het nou nog een keer probeert is het wat anders.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 11:54 schreef sp3c het volgende:
[..]
mwah ... ze probeert nog steeds zijn broertje te zoenen in het huis van hun ouders
dat kan ik met geen mogelijkheid goedpraten hoor, drank of geen drank
"TS probeerde mij aan te randen!!11" #metooquote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:00 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
En nu ontkent ze dat gedaan heeft. Volgende stap van haar is waarschijnlijk de schuld op ts afschuiven.
yup het was met beste intenties, maar niet goed aangepakt door TS,quote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:00 schreef SeLang het volgende:
TS, je hebt jezelf (met de beste intenties) in een kutsituatie gemanoeuvreerd.
1) Dat wijf was dronken.Iedereen doet wel eens iets stoms met een dronken kop. Je moet het niet groter maken dan het is.
2) Je had het je vriendin niet hoeven te vertellen. Jij deed niets fout dus je bent niet oneerlijk naar haar als je dit had verzwegen. Door het je vriendin te vertellen heb je het probleem veel groter en complexer gemaakt.
3) Je moet wel loyaal zijn aan je broer, dus als je echt denkt dat de vriendin van je broer hem bedriegt dan moet je het hem vertellen. Maar gezien punt 1) vind ik niet dat je dat al kunt vaststellen (al was ik er natuurlijk niet bij) dus ik zou de situatie gewoon vergeten, tenzij iets dergelijks zich herhaalt. Dan zonder reservaties je broer inlichten.
Jouw eigen vriendin heeft hier niets mee te maken en moet je er ook niet in betrekken.
Vrouwen zijn wat dat betreft echt slangen die niets schuwen. Die gaat heus niet zeggen ja dat klopt schat en het spijt me zal het echt nooit meer doen.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:03 schreef SeLang het volgende:
[..]
"TS probeerde mij aan te randen!!11" #metoo
"Hij vertelde het aan jou om zichzelf van tevoren in te dekken!!11"
Succes hiermee
Mannen proberen ook vaak zat om de schuld in de schoenen van de vrouw te schuiven though.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:06 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Vrouwen zijn wat dat betreft echt slangen die niets schuwen. Die gaat heus niet zeggen ja dat klopt schat en het spijt me zal het echt nooit meer doen.
Ik zie dat je geniet iddquote:Op vrijdag 5 juli 2019 00:26 schreef kree het volgende:
[..]
Nouja moet eerlijk toegeven ik ook wel. Ok maar heb mijn best gedaan dit hele topic al van wat ik denk wat het beste zou zijn, Dus als eerst de vraag van de TS dus.
Maar ok, dit verhaal is nog niet helemaal ten einde natuurlijk, hoop eigenlijk wel dat er daar ook nog even wat updates van komen
Uiteindelijk kende TS zijn broer gelukkig goed genoeg ervoor om het te kunnen vertellen.
Maar hier is de drama niet mee over?
iig tussen broer en vriendin dus nu wss. Hahaha
In mijn ervaring hebben heteromannen dat niet, die vinden het over het algemeen niet zo erg om toe te geven fout te zitten.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:31 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Mannen proberen ook vaak zat om de schuld in de schoenen van de vrouw te schuiven though.
Ja klopt, niemand wil er graag voor uitkomen dat je een slippertje hebt gemaakt.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:31 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Mannen proberen ook vaak zat om de schuld in de schoenen van de vrouw te schuiven though.
Ik had gewoon al gelijk in 1 van de eerste reacties en wat ik zeiquote:
ja in mijn ervaring danquote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:06 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Vrouwen zijn wat dat betreft echt slangen die niets schuwen. Die gaat heus niet zeggen ja dat klopt schat en het spijt me zal het echt nooit meer doen.
Alles is toch al gezegd? Ts overleefd het wel.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:54 schreef kree het volgende:
het verhaal is nog niet helemaal afgelopen denk ik nl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |