nou klonk meer als je *moet* hoorquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:28 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Nee dat is natuurlijk haar mening / idee.
Je moet gezeik vermijden. Je had beter die chick die je wilde zoenen kunnen contacten dat ze dr mond houdt tegen dr vriend. Dat zal ze wel doen en daar zijn de problemen verholpen. Als ze het wel zou zeggen is gezeik niet te vermijden en moet je het maar zeggen tegen je vriendin en verder kun je makkelijk kogels ontwijken omdat je niks fout hebt gedaan.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:17 schreef Harlekien het volgende:
Ik snap even niet dat jullie het niet aan jullie partner zouden vertellen.
Ik bedoel, het is toch fijn als je daarover kunt praten? Mijn vriendin pakte het heel volwassen op maar is wel heel emotioneel over zoiets. Weet dat ze het niet fijn vindt, maar weet zeker dat het schadelijk voor onze relatie zou zijn als ze er op een andere manier achter zou komen.
Ja dat dus en was het nog geen gezeik geweest, want TS is er niet eens op ingegaan. (althans hij twijfelde, maar dat is nooit gezegd) Dus had ie altijd kunnen zeggen was haar schuld en had TS geen gezeik gehad.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:29 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je moet gezeik vermijden. Je had beter die chick die je wilde zoenen kunnen contacten dat ze dr mond houdt tegen dr vriend. Dat zal ze wel doen en daar zijn de problemen verholpen. Als ze het wel zou zeggen is gezeik niet te vermijden en moet je het maar zeggen tegen je vriendin en verder kun je makkelijk kogels ontwijken omdat je niks fout hebt gedaan.
Ja dat is wat ik bedoel, dat zij er zo mee om gaatquote:
Daar wachten we allemaal op natuurlijkquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:32 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Ja dat is wat ik bedoel, dat zij er zo mee om gaatwel mooi om het eindresultaat te horen natuurlijk !
Speel nou niet de moraalridder want zo eerlijk ben je nou ook weer niet, want dat je even twijfelde heb je niet gezegd.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:29 schreef Harlekien het volgende:
Ik ervaar niet zo die druk zoals beschreven om met mijn broer te praten, mijn vriendin vond een vervelende situatie en het stelde haar gerust om het zo af te spreken. Had misschien anders gekund achteraf, maar vind eerlijkheid binnen een relatie wel belangrijk. Had het andersom ook fijn gevonden als ze het zou vertellen.
Die wist waarschijnlijk van niks meer .... dus waarom slapende honden wakker maken?quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:29 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je moet gezeik vermijden. Je had beter die chick die je wilde zoenen kunnen contacten dat ze dr mond houdt tegen dr vriend. Dat zal ze wel doen en daar zijn de problemen verholpen. Als ze het wel zou zeggen is gezeik niet te vermijden en moet je het maar zeggen tegen je vriendin en verder kun je makkelijk kogels ontwijken omdat je niks fout hebt gedaan.
Ze is loslippig volgens TS, maarja neem niet aan dat ze tegen haar vriend zo snel zal zeggen wilde je broer zoenen en dan nog was er niks aan de hand geweest want was het haar/hun probleem.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:33 schreef maily het volgende:
[..]
Die wist waarschijnlijk van niks meer .... dus waarom slapende honden wakker maken?
Dit is echt zoiets dat het beste af is als niemand het er over heeft. Nu is er verdriet vertrouwensbreuk met alle gevolgen van dien. Zeker als dd vriendin van ts een emotioneel persoon isquote:Op woensdag 3 juli 2019 20:32 schreef kree het volgende:
[..]
Ja dat dus en was het nog geen gezeik geweest, want TS is er niet eens op ingegaan. (althans hij twijfelde, maar dat is nooit gezegd) Dus had ie altijd kunnen zeggen was haar schuld en had TS geen gezeik gehad.
Nu zit ie er verdomme midden in
Yup, daarom zei ik al heeeeelemaal in het begin, niks over zeggen.quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:45 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Dit is echt zoiets dat het beste af is als niemand het er over heeft. Nu is er verdriet vertrouwensbreuk met alle gevolgen van dien. Zeker als dd vriendin van ts een emotioneel persoon is
"Vlam in de pan bij familie-BBQ" ....quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:46 schreef kree het volgende:
[..]
Yup, daarom zei ik al heeeeelemaal in het begin, niks over zeggen.
Maarja dat is nu idd te laat al, dus damage control is beste optie en dat is het sowieso niet door het tegen zijn broer te gaan vertellen lijkt mij hoor.
Maar hoor graag de afloop
Nou er zijn paar opties nuquote:
tis maar te hopen dat het daarvoor opgelost is, je moet er haast niet aan denken dat het daar namelijk tussen iedereen ter sprake komt ofzoquote:
”wat spanning”quote:Op dinsdag 2 juli 2019 15:17 schreef elplato het volgende:
Wat een pussy-reacties van degenen die vinden dat je het moest vertellen..
Kom op zeg, er is niks gebeurd en wellicht is het betreffende grietje toe aan wat spanning. Laat haar dat lekker zelf uitzoeken en maak er niet zo'n drama van.
Ja, TS heeft ook niks mis gedaan dat is het erge (mooie) aan dit topic.quote:Op woensdag 3 juli 2019 21:12 schreef nils7 het volgende:
[..]
”wat spanning”
Altijd een dooddoener de broer of zus van je partner, je doorklieft letterlijk een familie dan.
Sommige zijn wel zo ziek dat klopt maar wat spanning zou ik deze toch niet onder scharen. Eerder onder een familiaire nucleaire bom.
Wat is de bedoeling van dat gesprek dan?quote:Op woensdag 3 juli 2019 20:29 schreef Harlekien het volgende:
Ik ervaar niet zo die druk zoals beschreven om met mijn broer te praten, mijn vriendin vond een vervelende situatie en het stelde haar gerust om het zo af te spreken. Had misschien anders gekund achteraf, maar vind eerlijkheid binnen een relatie wel belangrijk. Had het andersom ook fijn gevonden als ze het zou vertellen.
Inderdaad. Waarschijnlijk had TS gewoon een stijfje tijdens het typen van zijn verhaal.quote:
ongetwijfeld stiekeme droom van hem wel. Maargoed hij heeft het nog netjes gehouden dat moet ik hem toegeven.quote:Op woensdag 3 juli 2019 22:49 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Inderdaad. Waarschijnlijk had TS gewoon een stijfje tijdens het typen van zijn verhaal.
Inderdaad. Beide vrouwen boos op hemquote:Op donderdag 4 juli 2019 00:18 schreef Cockwhale het volgende:
Jezus wat dom om dit te vertellen, notabene aan je vriendin die blijkbaar overemotioneel reageert op dit soort dingen. Veel plezier @ aankomende familiedagen. Vrouwen vergeten noch vergeven dit soort dingen nooit.
En zijn broer straks ook. Allemaal om een zoen 'die nooit heeft plaatsgevonden' in een dronken staat.quote:Op donderdag 4 juli 2019 01:14 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Inderdaad. Beide vrouwen boos op hem
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |