Bij het woord 'maagdelijkheid'?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:16 schreef matspontius het volgende:
[..]
Waar in dit stuk staat iets over maagdelijkheid [...]?
In die verdraaide linkse jaren 70 ja?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:14 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Yep, In de jaren ’70 was het prima mogelijk om met één middeninkomen rond te komen. Je kon een huis kopen, auto rijden, af en toe op vakantie en je kinderen konden studeren. Dat is tegenwoordig ondenkbaar. Participatie van vrouwen op de arbeidsmarkt een mooi streven. Maar het moet wel met de goede motieven gebeuren. En dat is “overleven omdat we jullie helemaal kapot belasten” niet.
Nee hoor, een lobbygroep vraagt aan de lokale overheid om iets te doen en de lokale overheid vind dat wel een goed idee en doet dat.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:18 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Positieve discriminatie noemen ze zoiets.
Juist. Echt precies dat.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Precies dat!
Mijn vriend zei hetzelfde, gelukkig: als het moeilijk blijkt om carrière, relatie en kinderen goed te combineren, is het niet aan anderen om te stellen dat de vrouw terug moet in de ondersteunende rol tov de man, maar moeten beide partners zoeken naar een manier die voor hen past.
Echt goeie argumenten lees ik niet. Als er op grotere schaal afspraken worden gemaakt over milieu dan vind ik dat prima. Het gepriegel van Nederland op de vierkante meter gaat toch nergens toe leiden.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:16 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ja laten we maar niks doen en alleen maar naar anderen wijzen. Daar gaat het vast beter van.![]()
Maar duidelijk waar je prioriteiten liggen.
Ah, 45 vrouwen vinden iets. Dus dan moet het wel zo zijn dat dat ook daadwerkelijk het gehanteerde beleid is.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:14 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Blijkbaar wel: https://www.parool.nl/nie(...)vrouw-zijn~b34f2f0f/
Dit ja.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:15 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ambitieuze vrouwen willen graag een andere vrouw zien in een hoge positie.
Oh shit zeg, hou me vast
Iemand geen behandeling geven is geen euthanasie.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:17 schreef Aurelius het volgende:
Zeker. Maar dan is de andere kant van de medaille dus ook dat je toegeeft dat euthanasie wordt uitgevoerd terwijl er nog alternatieven zijn, maar je dit uit kostenoverwegingen niet doet.
Die grotere afspraken in de EU daar is FVD dus ook tegen.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:20 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Echt goeie argumenten lees ik niet. Als er op grotere schaal afspraken worden gemaakt over milieu dan vind ik dat prima. Het gepriegel van Nederland op de vierkante meter gaat toch nergens toe leiden.
Positieve discriminatie bestaat niet.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:18 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Positieve discriminatie noemen ze zoiets.
Maar in hoeverre wordt dit opgelegd? Als ik naar mijn omgeving kijk (overheid) zijn er maar een handvol vrouwen die ambitieus zijn, en full-time werken. De meeste werken 36 uur of minder, en als er kinderen komen gaan ze veelal nog minder werken. Niet omdat het moet, maar omdat het kan. En degene die wel richting management doorstromen zijn drukker bezig elkaar dolken in de rug te steken dan elkaar te helpen.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:17 schreef probeer het volgende:
Maar Baudet verwijt dat dan de vrouwen (of iig hun emancipatie) binnen zo'n relatie. Ipv op te merken dat in zo'n gezin dan blijkbaar beiden een verneukte rolverdeling hanteren. Want de man heeft daar traditioneel gezien het alleenrecht op, of zoiets.
Nikonlover is een ventquote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:22 schreef DustPuppy het volgende:
Ik moet zeggen Nikon, de zelfhaat die je hier als Nederlandse, westerse vrouw soms tentoonspreid is echt schrijnend. Waarom heb je zo'n hekel aan jezelf?
Als dat (het tweeverdienend gezin) iets is wat opgelegd wordt, dan heeft dat volgens mij ook inderdaad eerder te maken met economische noodzaak dan met opgedrongen emancipatie.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:23 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Maar in hoeverre wordt dit opgelegd? Als ik naar mijn omgeving kijk (overheid) zijn er maar een handvol vrouwen die ambitieus zijn, en full-time werken. De meeste werken 36 uur of minder, en als er kinderen komen gaan ze veelal nog minder werken. Niet omdat het moet, maar omdat het kan. En degene die wel richting management doorstromen zijn drukker bezig elkaar dolken in de rug te steken dan elkaar te helpen.
Daarom is het ook walgelijk.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:22 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Positieve discriminatie bestaat niet.
Agreequote:
Precies. Twee mensen die full-time moeten werken en de zorg voor hun kinderen uitbesteden om de overleven is niet iets wat je als samenleving moet willen.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:24 schreef probeer het volgende:
Als dat (het tweeverdienend gezin) iets is wat opgelegd wordt, dan heeft dat volgens mij ook inderdaad eerder te maken met economische noodzaak dan met opgedrongen emancipatie.
En wat ik ook gewoon veel om me heen zie, kinderen worden dan ondergebracht bij een BSO, ouders vervreemden van elkaar. Gaan vervolgens uit elkaar, met alle ellende van dien.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:31 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Precies. Twee mensen die full-time moeten werken en de zorg voor hun kinderen uitbesteden om de overleven is niet iets wat je als samenleving moet willen.
Je hebt wel iets, ja. Maar ballen zijn het niet.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:30 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Ik heb de ballen om FvD te stemmen.
Schaf dan een hamster aan ipv kinderen, scheelt een hoop onkosten en verplichtingenquote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:31 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Precies. Twee mensen die full-time moeten werken en de zorg voor hun kinderen uitbesteden om de overleven is niet iets wat je als samenleving moet willen.
Prima. Maar geef daar dan niet de emancipatie van vrouwen de schuld van.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:31 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Precies. Twee mensen die full-time moeten werken en de zorg voor hun kinderen uitbesteden om de overleven is niet iets wat je als samenleving moet willen.
Ik vind de FvD-stemmers en Baudetbillenboys een stuk jankeriger overkomen dan de anti-FvD mensen eerlijk gezegd.quote:
Inderdaad, ze stemmen vooral FvD omdat ze van alles te janken hebbenquote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:37 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Ik vind de FvD-stemmers en Baudetbillenboys een stuk jankeriger overkomen dan de anti-FvD mensen eerlijk gezegd.
Kijk eens in het nieuws nav het essay. Allemaal triest gejank om niets.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:37 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Ik vind de FvD-stemmers en Baudetbillenboys een stuk jankeriger overkomen dan de anti-FvD mensen eerlijk gezegd.
Flirten met sharia-ideeen. Noem het maar niets.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:39 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Kijk eens in het nieuws nav het essay. Allemaal triest gejank om niets.
Het is een vicieuze cirkel. Ergens vind ik het streven dat je in een relatie stapt, kinderen wilt én financieel onafhankelijk wilt zijn conflicterend. Dat is het stukje van doorgeschoten individualisme. Yolo!quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:32 schreef Toefjes het volgende:
En wat ik ook gewoon veel om me heen zie, kinderen worden dan ondergebracht bij een BSO, ouders vervreemden van elkaar. Gaan vervolgens uit elkaar, met alle ellende van dien.
Maar als gescheiden alleenstaande moeders kansloos zijn op de arbeidsmarkt is dat een goed idee?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:41 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Het is een vicieuze cirkel. Ergens vind ik het streven dat je in een relatie stapt, kinderen wilt én financieel onafhankelijk wilt zijn conflicterend. Dat is het stukje van doorgeschoten individualisme. Yolo!
En dan nog zie ik eigenlijk veel meer gejank over het vermeende gejank dmv nieuwsberichten. Lees de commentsectie van de nieuwssites of de berichten op Facebook maar eens. En hier op FOK! hetzelfde verhaal.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:40 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Flirten met sharia-ideeen. Noem het maar niets.
Ach het is zo'n vast kunstje om tegenstanders de mond te willen snoeren. Daar trapt bijna niemand meer in.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:43 schreef Chia het volgende:
[..]
En dan nog zie ik eigenlijk veel meer gejank over het vermeende gejank dmv nieuwsberichten. Lees de commentsectie van de nieuwssites of de berichten op Facebook maar eens. En hier op FOK! hetzelfde verhaal.
Het is inderdaad het streven. Maar je wil dat een kind in een veilige omgeving opgroeit. Dus, ik kom bijvoorbeeld uit Rotterdam, en daar trekt iedereen dan naar Barendrecht. Duurdere huizen, maar het is daar dan wel veiliger.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:41 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Het is een vicieuze cirkel. Ergens vind ik het streven dat je in een relatie stapt, kinderen wilt én financieel onafhankelijk wilt zijn conflicterend. Dat is het stukje van doorgeschoten individualisme. Yolo!
Och.. D66-orgaanrovers hebben er al voor gezorgd dat Nederlanders geen zelfbeschikking meer hebben over hun eigen lijf.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:40 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Flirten met sharia-ideeen. Noem het maar niets.
Als dat de reden is dat mensen op 'm stemmen, geeft dat enkel aan hoe ontzettend simpel zijn achterban isquote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:10 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Weet je nog wat de uitslag van de provinciale verkiezingen? Dit is allemaal te danken aan al dat walgelijke uit de context gerukte woordjes gebash…… Jullie maken Baudet juist groot!
Bovendien met dit soort uitspraken mobiliseert hij ook prima zijn tegenstanders.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:46 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Als dat de reden is dat mensen op 'm stemmen, geeft dat enkel aan hoe ontzettend simpel zijn achterban is![]()
Men stemde toen grotendeels voor de 'underdog', uit protest tegen de gevestigde orde. Had de gevestigde orde daar qua zetels last van: amper tot niet. Andere protest partijen als de PVV en SP leverden wel flink in.
Als de FvD weer uit de mode is, en de volgende populistische tegenpartij opstaat, gaan daar de meeste stemmen naartoe..Totdat blijkt dat ook hun, net als al hun voorgangers niets kunnen en/of willen bijdragen.
Ik ben thuis ook alleen verdiener. We hebben 2 jonge kinderen. We hebben in gezamenlijk overleg besloten dat mijn vrouw primair de zorg voor de kinderen op zich zou nemen. Terwijl ze een goede baan had. Ze doet nu vanuit huis af en toe een klus als ZZP-er, maar dat is echt extra. Op zich komen we goed rond. Leuk huis in goede buurt in een grote stad. Al hebben we wel al ons spaargeld erin moeten steken om het betaalbaar te houden. Als beide kinderen naar school gaan zien we wel verder, misschien gaan we dan allebei part-time werken. Maar voor nu werkt het goed. Misschien wat minder te besteden, maar ook een stuk minder stress aangezien ik weet dat er voor de kids goed gezorgd wordt.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:45 schreef Toefjes het volgende:
Het is inderdaad het streven. Maar je wil dat een kind in een veilige omgeving opgroeit. Dus, ik kom bijvoorbeeld uit Rotterdam, en daar trekt iedereen dan naar Barendrecht. Duurdere huizen, maar het is daar dan wel veiliger.
Hoge hypotheek dus allebei werken. Kinderen op de BSO. Ja en dan gebeurt er iets vervelends, één van de twee wordt ziek. Of werkloos. Of je vervreemd gewoon van elkaar, omdat er te weinig quality time meer over is en na een jaar of twee kwakkelen kun je naar de mediator om op een nette manier uit elkaar te gaan.
Jij kunt gewoon aangeven dat je je organen niet wenst af te staan, beste jongen.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:46 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Och.. D66-orgaanrovers hebben er al voor gezorgd dat Nederlanders geen zelfbeschikking meer hebben over hun eigen lijf.
Dit is het enige zinnige dat er in dit topic gezegd is eigenlijk.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:17 schreef probeer het volgende:
[..]
Dat in een gezin met kinderen, niet beide ouders zich kunnen gedragen als een individualistische carriere-tijger die alleen maar thuis komt om te eten en slapen.
En dat lijkt mij een inkoppertje.
Maar Baudet verwijt dat dan de vrouwen (of iig hun emancipatie) binnen zo'n relatie. Ipv op te merken dat in zo'n gezin dan blijkbaar beiden een verneukte rolverdeling hanteren. Want de man heeft daar traditioneel gezien het alleenrecht op, of zoiets.
Waarom zou dat alleen voor vrouwen moeten gelden. Zouden mannen dan ook niet een stuk van die financiële onafhankelijkheid moeten inleveren?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:41 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Het is een vicieuze cirkel. Ergens vind ik het streven dat je in een relatie stapt, kinderen wilt én financieel onafhankelijk wilt zijn conflicterend. Dat is het stukje van doorgeschoten individualisme. Yolo!
Dat doen ze toch ook? De kostwinnaar heeft zorgplicht voor de niet-werkende partner (of dit nu de man of de vrouw is) en de kinderen. Door die verplichtingen aan te gaan, geef je een flink stuk toekomstige onafhankelijkheid op.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:53 schreef -XOR- het volgende:
Waarom zou dat alleen voor vrouwen moeten gelden. Zouden mannen dan ook niet een stuk van die financiële onafhankelijkheid moeten inleveren?
Dat is te makkelijk, het gaat hier om zelfontplooiing en zelfverwezenlijking. Waarom zou de de man én kinderen én een carriere kunnen hebben en de vrouw niet?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:58 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Dat doen ze toch ook? De kostwinnaar heeft zorgplicht voor de niet-werkende partner (of dit nu de man of de vrouw is) en de kinderen. Door die verplichtingen aan te gaan, geef je een flink stuk toekomstige onafhankelijkheid op.
Zelfontplooiing en zelfverwezenlijking is niet persé gebonden aan een kantoorbaan. Wat als een vrouw (of man) bevrediging haalt uit zorgen voor het gezin, sociale contacten en hobby’s? Dit bedoel ik met iedereen maar in een hokje stoppen. "De vrouw" bestaat niet.quote:
Precies, de stille grijze massa, wat het grootste deel van de stemmers is, is absoluut niet gediend van dit soort uitspraken.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:47 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Bovendien met dit soort uitspraken mobiliseert hij ook prima zijn tegenstanders.
Is er iemand daar op tegen?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 12:03 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Zelfontplooiing en zelfverwezenlijking is niet persé gebonden aan een kantoorbaan. Wat als een vrouw (of man) bevrediging haalt uit zorgen voor het gezin, sociale contacten en hobby’s?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |