quote:
quote:Op dinsdag 5 april 2016 14:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ja voor militaire samenwerking met een land in burgeroorlog, met een corrupte regering?
quote:Op dinsdag 5 april 2016 14:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De EU werkt op militair gebied al nauwelijks samen. Hoe zie jij dat militaire bondgenootschap tussen de EU en een land dat geen lidstaat is dan precies voor je?
quote:
quote:Op dinsdag 5 april 2016 14:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat is precies jouw interpretatie van die artikelen? In mijn ogen zijn het namelijk tamelijk nietszeggende artikelen. Het is niet alsof wij de oorlog aan Rusland moet verklaren op basis van die overeenkomst.
quote:Op dinsdag 5 april 2016 14:48 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik vind het samenwerken met een land in burgeroorlog op militair gebied, ontwikkeling van wapensystemen, etc niet in orde.
quote:Op dinsdag 5 april 2016 14:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar leg dan eens uit wat die samenwerking op militair gebied volgens jou dan precies behelst. Dan kan ik misschien wel samen met jou heel afkeurend doen.
quote:Op dinsdag 5 april 2016 14:56 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wapens ontwikkelen
Samen op oefening aan de grens van Rusland
Oekraïense militairen opleiden
Je, en? De landen van de EU hebben legersquote:
Excuses, dan had ik het per abuis verkeerd gelezen.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:18 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik zei dat een hoog opkomst percentage bij dit referendum een winst voor de democratie is. Jij haalt er gelijk Hitler bij, triest figuur.
Hun succes komt en gaat al een jaar of 25, en Wilders zit er ook al langer dan de vluchtelingencrisis.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:18 schreef Euribob het volgende:
[..]
De SP/PvdD/50+ is in opkomst? Die laatste twee hebben toch nog niet meer dan twee zetels gehaald in het parlement?
De reden dat de PVV het nu goed doet lijkt me vrij simpel; vluchtelingencrisis. Mensen zien de problematiek elke dag in de media en willen daar gewoon een duidelijk antwoord op. Wilders is de enige die dat geeft (want geen rekening houdend met de consequenties) en daarom zie je zijn partij nu stijgen in de peilingen.
Je zou maar een cirkel om het tegen-vakje zetten die zo groot is dat je ook het rondje van het voor-vakje raakt.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:20 schreef Tchock het volgende:
Wat een onzin over dat stembiljet zeg. Volgens de Kiesraad mag praktisch alles.
https://www.kiesraad.nl/s(...)j%20referendum_0.pdf
Dus in het verdrag is volgens jou vastgelegd dat de afzonderlijke lidstaten militaire oefeningen gaan houden met Oekraine, aan de grens met Rusland? Kun je die claim wellicht ook nog staven met feiten?quote:Op woensdag 6 april 2016 11:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je, en? De landen van de EU hebben legers
Echt, een stipje rood kleuren is al te moeilijk voor bepaald volk zonder impulscontrole.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:24 schreef Euribob het volgende:
[..]
Je zou maar een cirkel om het tegen-vakje zetten die zo groot is dat je ook het rondje van het voor-vakje raakt.
Die kut-smiley ook.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:20 schreef Tchock het volgende:
Wat een onzin over dat stembiljet zeg. Volgens de Kiesraad mag praktisch alles.
https://www.kiesraad.nl/s(...)j%20referendum_0.pdf
Binding met je achterban kweek je niet in een jaar of 25, ik hoop dat je dat snapt.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:24 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Hun succes komt en gaat al een jaar of 25, en Wilders zit er ook al langer dan de vluchtelingencrisis.
En ik vroeg jou om een scenario wat op dit moment realistisch is en waarbij er duidelijke winnaars zijn, maar een hoge opkomst (toch wel minimaal 50+%) is niet erg reëel momenteel.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:18 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik zei dat een hoog opkomst percentage bij dit referendum een winst voor de democratie is. Jij haalt er gelijk Hitler bij, triest figuur.
Vind vooral die ongeldige stem met "Ik stem blanco" er op sneuquote:Op woensdag 6 april 2016 11:24 schreef Euribob het volgende:
[..]
Je zou maar een cirkel om het tegen-vakje zetten die zo groot is dat je ook het rondje van het voor-vakje raakt.
Typisch sociologisch gelul. De echte reden is dat de zakkenvullers en graaiers op de hardwerkende Nederlander spugen en de gewone man maar alles pikt.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:26 schreef Euribob het volgende:
Achterliggende verklaringen zijn de ontzuilling, invloed van de media en globalisering (waaronder de vluchtelingencrisis). Niet echt iets waar het establishment wat aan kan doen mijn inziens.
Stem van de heer Jansen.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:26 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Echt, een stipje rood kleuren is al te moeilijk voor bepaald volk zonder impulscontrole.
'Onzinreferendum. Gr. gr.'quote:
"Hartelijke groet van de buurman van de voorzitter."quote:Op woensdag 6 april 2016 11:29 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
'Onzinreferendum. Gr. gr.'
Prachtig zo'n democratie.
Gefeli Druggie!quote:Op woensdag 6 april 2016 11:35 schreef Drugshond het volgende:
Dank je Disana... eerste cijfer is nog steeds een 4.
En hoe is dat in vergelijking met oplomst eu verkiezingen?quote:
quote:11:00 uur
Leeuwarden: 6,58 procent
Schiermonnikoog: 16,65 procent
10:00 uur
Breda: 4 procent
Tilburg: 3,47 procent
Staphorst: 3,18 procent
9.30 uur
Eindhoven: 2,6 procent
09.00 uur
Maastricht: 2,14 procent
Groningen: 1,8 procent
Enschede: 1,8 procent
Emmen: 2,6 procent
Sittard-Geleen: 2,3 procent
Daar was 8% om 10:00.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:39 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
En hoe is dat in vergelijking met oplomst eu verkiezingen?
Consciëntieus eilandvolk.quote:
Shit, dan moet ik toch nog gaan stemmen.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:41 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Best hoog. Wellicht gaan we de 30% toch halen dan.
Shit.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:46 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Shit, dan moet ik toch nog gaan stemmen.
Waarom? Zelfs al stemt de meerderheid tegen, dan nog heeft dat niet of nauwelijks gevolgen voor het verdrag.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:46 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Shit, dan moet ik toch nog gaan stemmen.
Wat was het uiteindelijke percentage?quote:
Correct. Je zou hooguit kunnen hopen dat bij een "voor" Jan Roos voorgoed van de televisie verdwijnt.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waarom? Zelfs al stemt de meerderheid tegen, dan nog heeft dat niet of nauwelijks gevolgen voor het verdrag.
37% ongeveer.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:50 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Wat was het uiteindelijke percentage?
Overigens staat op de website van rotterdam 5,4% om 11:00 uur.
http://www.rotterdam.nl/referendum6aprilquote:Op woensdag 6 april 2016 11:50 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Wat was het uiteindelijke percentage?
Overigens staat op de website van rotterdam 5,4% om 11:00 uur.
Nog wel ja. Maak er maar een mooie dag van.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:35 schreef Drugshond het volgende:
Dank je Disana... eerste cijfer is nog steeds een 4.
Nee, willen we in Amsterdam niet.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:52 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Ook per gebied, dit moet in heel nl kunnen.
quote:Op woensdag 6 april 2016 11:39 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
En hoe is dat in vergelijking met oplomst eu verkiezingen?
quote:Op woensdag 6 april 2016 10:44 schreef Kaas- het volgende:
Meest recente opkomstpercentages Rotterdam / Nederland:
72% / 74% Tweede Kamer
48% /54% gemeenteraad
30% /37% Europees Parlement
36% /48% Provinciale Staten
Ratio opkomstpercentage Rotterdam t.o.v. Nederland was daarmee de afgelopen 4 verkiezingen (vlnh): 75%, 81%, 88%, 97%.
Op basis daarvan zou de minimumopkomst van 30% nationaal vertaald moeten worden in een Rotterdamse opkomst van tussen de 22,5% - 29,1%. Ik verwacht dat een Rotterdams opkomstpercentage in de bovenste helft van dit interval zal moeten zitten, omdat Rotterdam relatief veel PVV'ers heeft, die vaker tegenstander zullen zijn en van wie ik verwacht dat een hoger percentage van de tegen- dan van de voorstanders zal stemmen. Dus laten we zeggen dat er in Rotterdam een opkomstpercentage van minimaal 26% behaald moet worden.
Dat ligt dicht bij het opkomstpercentage in Rotterdam tijdens de Europees Parlementsverkiezingen (87% van het percentage van toen moet nu behaald worden).
Destijds stond de teller om 10:00 uur op 4,3% en om 14:00 uur op 11,8%.
Op basis daarvan zou ik stellen dat er in Rotterdam vandaag om 10:00 uur een opkomstpercentage van minimaal 3,7% en om 14:00 uur van minimaal 10,3% moet zijn om te verwachten dat er vandaag in heel Nederland minimaal 30% opkomst zal zijn.
Als voorstander, woonachtig in Rotterdam, zal ik derhalve om 2 uur vanmiddag beslissen of ik ga stemmen.
Zo zou ik dat niet zien. 30% legt men makkelijker naast zich neer dan 40 of zelfs 50% natuurkijkquote:Op woensdag 6 april 2016 11:46 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Shit, dan moet ik toch nog gaan stemmen.
Ah, je bent weer aan het plannen. Succes daarmee.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:49 schreef Drugshond het volgende:
Ben meer met Barcelona in September. Stay or Dagtrip of via (Camp) Tarragona naar andere bestemmingen.Tricky. Heen via Girona terug via Barcelona. Maar dat zegt me eigenlijk niks. Ik kan in die streek heel veel rare dingen bedenken. Veel steden ken ik daar inmiddels wel.
Da's ook een goed argument om toch maar thuis te blijven inderdaadquote:Op woensdag 6 april 2016 11:53 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Zo zou ik dat niet zien. 30% legt men makkelijker naast zich neer dan 40 of zelfs 50% natuurkijk
Nee, want jouw stem brengt dan het percentage tegenstemmers omlaag en maakt ze zo minder relevant.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:55 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Da's ook een goed argument om toch maar thuis te blijven inderdaad
Dat is waar. Meeste vooruitgang komt tegenwoordig uit Rotterdam.quote:
Ga gewoon werken hoor. Zaterdag doe ik wel iets.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:53 schreef Disana het volgende:
[..]
Nog wel ja. Maak er maar een mooie dag van.
Bijzondere dag, op deze manierquote:Op woensdag 6 april 2016 11:57 schreef Kaas- het volgende:
Om 12 uur moet Rotterdam op 7% zitten om het te halen. Om 1 uur op 8.7% en om 2 uur op 10,3%. De 6,6% van nu is nog geen reden om naar de stembus te gaan Kosmo.
Ze waren al over de 7 heen nu volgens mij.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:57 schreef Kaas- het volgende:
Om 12 uur moet Rotterdam op 7% zitten om het te halen. Om 1 uur op 8.7% en om 2 uur op 10,3%. De 6,6% van nu is nog geen reden om naar de stembus te gaan Kosmo.
Ik denk dat het gros van de voortuinmensen tegen stemtquote:Op woensdag 6 april 2016 11:37 schreef Drugshond het volgende:
Gestemd... tegen. Wat hebben we in de voortuin van Rusland te zoeken ?! Willen ze betere handelsbetrekkingen Prima. Laat ze zelf schoon schip maken (daar is de EU niet voor).
Aiaiaiaaiai.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:59 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ze waren al over de 7 heen nu volgens mij.
Ik acht de kans redelijk groot dat ze het heel nipt gaan halen eigenlijk, maar een uitslag van 30,5% wordt natuurlijk ook gewoon door de Tweede Kamer genegeerd dus ik vind het nu al een mooie dag. Zolang die paar hansworsten die gestemd hebben dat maar niet 90% tegen hebben gedaan.quote:
Ik zou ervan uitgaan dat het gehaald wordt, en dat het "tegen" is. De verdere consequenties zullen redelijk beperkt blijven, omdat het referendum in feite niets anders doet dan het resultaat van 2005 bevestigen.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:00 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik acht de kans redelijk groot dat ze het heel nipt gaan halen eigenlijk, maar een uitslag van 30,5% wordt natuurlijk ook gewoon door de Tweede Kamer genegeerd dus ik vind het nu al een mooie dag. Zolang die paar hansworsten die gestemd hebben dat maar niet 90% tegen hebben gedaan.
Oftewel het Nederlandse volk leert niet, dat vraagt om sancties.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:02 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik zou ervan uitgaan dat het gehaald wordt, en dat het "tegen" is. De verdere consequenties zullen redelijk beperkt blijven, omdat het referendum in feite niets anders doet dan het resultaat van 2005 bevestigen.
De vraag is alleen hoe de opkomst verloop is. Hier op kantoor gaat iedereen pas om 20.00 uur en alleen als het nodig is. Bij de EP verkiezingen was iedereen voor het werk al geweest. Ik verwacht dat er rond 12 uur (als alle werkeloze PVV'ers en SP'ers wakker worden) even een piek is, maar daarna niet meer.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:00 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik acht de kans redelijk groot dat ze het heel nipt gaan halen eigenlijk, maar een uitslag van 30,5% wordt natuurlijk ook gewoon door de Tweede Kamer genegeerd dus ik vind het nu al een mooie dag. Zolang die paar hansworsten die gestemd hebben dat maar niet 90% tegen hebben gedaan.
Laten we met een selecte groep een voorbeeld stellen. Ik pleit voor een extra langstudeerheffing.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:03 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Oftewel het Nederlandse volk leert niet, dat vraagt om sancties.
Goeiemorgen.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:03 schreef Ryon het volgende:
Ik verwacht dat er rond 12 uur (als alle werkeloze PVV'ers en SP'ers wakker worden) even een piek is,
Tijdens studeren leer je juist, opa. Net zoiets als een alcoholist bestraffen met een dagelijks gratis krat bier.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:04 schreef Reya het volgende:
[..]
Laten we met een selecte groep een voorbeeld stellen. Ik pleit voor een extra langstudeerheffing.
Heb ik in mijn voorspellingen overigens wel rekening gehouden met het opkomstverloop bij vorige verkiezingen.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:03 schreef Ryon het volgende:
[..]
De vraag is alleen hoe de opkomst verloop is. Hier op kantoor gaat iedereen pas om 20.00 uur en alleen als het nodig is. Bij de EP verkiezingen was iedereen voor het werk al geweest. Ik verwacht dat er rond 12 uur (als alle werkeloze PVV'ers en SP'ers wakker worden) even een piek is, maar daarna niet meer.
Opkomst Oekraïne-referendum in Groningen op 6,9 procent om 11:30.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:55 schreef Disana het volgende:
Ik moet nog stemmen, maar ik combineer het met een ziekenhuisbezoekje. Jammer genoeg staat daar bij deze stemming geen stembus.
quote:
Dat is laag, en ik hoorde net in het nieuws dat er nota bene in Groningen en Friesland de hoogste opkomst is.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:05 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Opkomst Oekraïne-referendum in Groningen op 6,9 procent om 11:30.
KLB / Mensen die niet stemmenquote:Op woensdag 6 april 2016 12:05 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Heb ik in mijn voorspellingen overigens wel rekening gehouden met het opkomstverloop bij vorige verkiezingen.
Mensen hebben daar niets beters te doen. Beetje de hele dag kijken hoe je koeien gras eten, of gaan stemmen. Geen lastige keuze.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is laag, en ik hoorde net in het nieuws dat er nota bene in Groningen en Friesland de hoogste opkomst is.
Daar heb je een puntquote:Op woensdag 6 april 2016 12:14 schreef Reya het volgende:
[..]
Mensen hebben daar niets beters te doen. Beetje de hele dag kijken hoe je koeien gras eten, of gaan stemmen. Geen lastige keuze.
Heb je in Twente ook nog wel, inderdaad. Normaal ga ik ook altijd wel stemmen, maar deze keer had ik geen zin om me in te schrijven.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:15 schreef Disana het volgende:
[..]
Daar heb je een puntAl denk ik eerder dat de mensen hier van de oude stempel zijn: stemmen is een plicht.
Lekker elkaar de harses inslaan.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:16 schreef Tchock het volgende:
Rangers FC gepromoveerd, the Old Firm is terug
Ja, ik las dat jij er moeite voor moet doen. Dan is deze stemming niet zo belangrijk, want dat verdrag komt er toch wel.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:16 schreef Reya het volgende:
[..]
Heb je in Twente ook nog wel, inderdaad. Normaal ga ik ook altijd wel stemmen, maar deze keer had ik geen zin om me in te schrijven.
Een van de mooiste voetbalrivaliteiten in Europa. Zolang ze elkaar slaan kan ik daar niet echt wakker van liggen.quote:
En over hoeveel dozijn van de kiesgerechtigden hebben we het dan?quote:Op woensdag 6 april 2016 12:23 schreef Gutmensch het volgende:
Van de Nederlandse expats in Japan heeft 59% 'voor' gestemd.
Aldus BNR.
Dode babygrappen zijn wel een klein beetje 2012. Pas slechts een paar jaar uit de mode dus.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:23 schreef Pokkelmans het volgende:
Over slechte grappen gesproken, ik hoorde er gister voor het eerst in lange tijd weer eentje waar ik hard om moest lachen.
Een hoogzwangere vrouw wordt puffend en hijgend het ziekenhuis binnen gereden. Na een lange en pijnlijke bevalling is de baby er eindelijk uit. "Gefeliciteerd", zegt de dokter, "Het is een jongetje met een speciale gave! Hij kan vliegen". Om zijn constatering kracht bij te zetten legt hij het baby'tje op de bedrand en schuift hem er af. Met een klap slaat het kindje tegen de vloer. "Geen nood, mevrouw, hij dient slechts wat snelheid te hebben". De dokter raapt het baby'tje weer op, en neemt een aanloop door de kamer en slingert het kind tegen de muur. Weer vliegt het kind niet. "Drie keer, scheepsrecht" zegt de dokter. Hij opent het raam, neem een aanloop, en slingert het kind van vijf hoog het raam uit. Als te horen is hoe het kindje te pletter slaat op het asfalt is de horror op het gezicht van de jonge moeder af te lezen. "Maakt u zich geen zorgen", zegt de dokter, "hij was al dood".
Alhoewel, als ik hem zo lees is het ook een 2/10.
Die grap zou ik niet in OUD makenquote:Op woensdag 6 april 2016 12:23 schreef Pokkelmans het volgende:
Over slechte grappen gesproken, ik hoorde er gister voor het eerst in lange tijd weer eentje waar ik hard om moest lachen.
Een hoogzwangere vrouw wordt puffend en hijgend het ziekenhuis binnen gereden. Na een lange en pijnlijke bevalling is de baby er eindelijk uit. "Gefeliciteerd", zegt de dokter, "Het is een jongetje met een speciale gave! Hij kan vliegen". Om zijn constatering kracht bij te zetten legt hij het baby'tje op de bedrand en schuift hem er af. Met een klap slaat het kindje tegen de vloer. "Geen nood, mevrouw, hij dient slechts wat snelheid te hebben". De dokter raapt het baby'tje weer op, en neemt een aanloop door de kamer en slingert het kind tegen de muur. Weer vliegt het kind niet. "Drie keer, scheepsrecht" zegt de dokter. Hij opent het raam, neem een aanloop, en slingert het kind van vijf hoog het raam uit. Als te horen is hoe het kindje te pletter slaat op het asfalt is de horror op het gezicht van de jonge moeder af te lezen. "Maakt u zich geen zorgen", zegt de dokter, "hij was al dood".
Alhoewel, als ik hem zo lees is het ook een 2/10.
Ze hadden geen idee of er tientallen of duizenden expats in Japan hebben gestemdquote:Op woensdag 6 april 2016 12:24 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
En over hoeveel dozijn van de kiesgerechtigden hebben we het dan?
Negen stemgerechtigden.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:24 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
En over hoeveel dozijn van de kiesgerechtigden hebben we het dan?
quote:Op woensdag 6 april 2016 12:23 schreef Pokkelmans het volgende:
Over slechte grappen gesproken, ik hoorde er gister voor het eerst in lange tijd weer eentje waar ik hard om moest lachen.
Een hoogzwangere vrouw wordt puffend en hijgend het ziekenhuis binnen gereden. Na een lange en pijnlijke bevalling is de baby er eindelijk uit. "Gefeliciteerd", zegt de dokter, "Het is een jongetje met een speciale gave! Hij kan vliegen". Om zijn constatering kracht bij te zetten legt hij het baby'tje op de bedrand en schuift hem er af. Met een klap slaat het kindje tegen de vloer. "Geen nood, mevrouw, hij dient slechts wat snelheid te hebben". De dokter raapt het baby'tje weer op, en neemt een aanloop door de kamer en slingert het kind tegen de muur. Weer vliegt het kind niet. "Drie keer, scheepsrecht" zegt de dokter. Hij opent het raam, neem een aanloop, en slingert het kind van vijf hoog het raam uit. Als te horen is hoe het kindje te pletter slaat op het asfalt is de horror op het gezicht van de jonge moeder af te lezen. "Maakt u zich geen zorgen", zegt de dokter, "hij was al dood".
Alhoewel, als ik hem zo lees is het ook een 2/10.
Nee idd, daar zitten er nogal wat die werkelijk met een overleden kind te maken hebben gehad, dus daar zou hij nog triester zijn dan hier.quote:
Voor mij supermodern.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:25 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dode babygrappen zijn wel een klein beetje 2012. Pas slechts een paar jaar uit de mode dus.
Daar komt zo'n grap hard bij aan. Hier kan hij wel, maar is hij niet erg grappig.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee idd, daar zitten er nogal wat die werkelijk met een overleden kind te maken hebben gehad, dus daar zou hij nog triester zijn dan hier.
De ochtend en avond zouden droog zijn. Zo midden op de dag heeft de meerderheid van de mensen wel iets te doen, vermoed ik.quote:
Vind deze altijd leuk.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:29 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Voor mij supermodern.
Net kwam ook deze "meme" door de inbelverbinding:
[ afbeelding ]
Vertaald naar een Soemerisch spreukenboek uit 1500-2000 v.Chr. Een van de oudste grappen die we kennen.quote:Something which has never occurred since time immemorial: a young woman did not fart in her husband's lap
Sparta Rotterdam.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:36 schreef Friek_ het volgende:
FC Eindhoven mag dit jaar eens promoveren naar de Eredivisie.
Zo ligt Rotterdam op schema voor circa 27%. Maar wellicht gaan aan het einde van de dag allemaal bange voorstemmers voor de zekerheid toch maar heen, hun eigen kuik gravend. Ik heb inmiddels besloten gewoon sowieso niet te stemmen.quote:
Niet stemmon mensen.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Zo ligt Rotterdam op schema voor circa 27%. Maar wellicht gaan aan het einde van de dag allemaal bange voorstemmers voor de zekerheid toch maar heen, hun eigen kuik gravend. Ik heb inmiddels besloten gewoon sowieso niet te stemmen.
Ik zou dan expres wel gaan stemmen. Enkel om jou te trollen.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Zo ligt Rotterdam op schema voor circa 27%. Maar wellicht gaan aan het einde van de dag allemaal bange voorstemmers voor de zekerheid toch maar heen, hun eigen kuik gravend. Ik heb inmiddels besloten gewoon sowieso niet te stemmen.
Heel goed, ik heb inmiddels ook m'n stempas weggeflikkerd.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik heb inmiddels besloten gewoon sowieso niet te stemmen.
quote:Op woensdag 6 april 2016 12:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Zo ligt Rotterdam op schema voor circa 27%. Maar wellicht gaan aan het einde van de dag allemaal bange voorstemmers voor de zekerheid toch maar heen, hun eigen kuik gravend. Ik heb inmiddels besloten gewoon sowieso niet te stemmen.
quote:De opkomst gaat ruim boven de kiesdrempel van dertig procent uitkomen. Dat verwacht politicoloog André Krouwel van Kieskompas.nl, die de afgelopen dagen een panelonderzoek heeft uitgevoerd naar het stemgedrag. 'Er kan een meetfout inzitten, maar wij denken dat alles tussen de 42 en 58 procent mogelijk is', zegt hij bij EenVandaag.
Ja dat zei hij, maar het lijkt nog tegen te vallen. Boven de 30% denk ik ook wel, maar ver erboven niet.quote:
Denk niet dat dat gaat gebeuren, daarvoor zijn NAC en VVV te sterk. Tenzij Twente kopje onder gaat, misschien dat er dan een extra promotieplek komt.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:36 schreef Friek_ het volgende:
FC Eindhoven mag dit jaar eens promoveren naar de Eredivisie.
Als de kiesdrempel niet gehaald wordt stelt de referendumwet dat inwerkingtreding moet volgen. Niemand kan dan dus zeggen dat ze genegeerd worden of dat het de politiek niet interesseert. Ik hoop dat dat de schade aan het vertrouwen in de democratie enigszins kan beperken.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:53 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik zou die hele opkomstdrempel sowieso vergeten, die is totaal niet relevant.
quote:Op woensdag 6 april 2016 12:59 schreef Kaas- het volgende:
We gaan vandaag zien dat mijn voorspellingen veel betrouwbaarder zijn dan die van De Hond, Ipsos, Krouwel en weet ik veel wie allemaal.
Peter Kanne is niet 100% objectief in deze, maar zijn methode is best wel oké. Beter dan die van Maurice.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:58 schreef Kosmoproleet het volgende:
Opiniepeiler Maurice de Hond van Peil.nl voorspelt een opkomst van 25 procent en onderzoeker Peter Kanne van I&O Research gaat vooralsnog uit van een opkomst van 35 procent.
Maurice
Wat vind je van De Hond's methode?quote:Op woensdag 6 april 2016 12:59 schreef Kaas- het volgende:
We gaan vandaag zien dat mijn voorspellingen veel betrouwbaarder zijn dan die van De Hond, Ipsos, Krouwel en weet ik veel wie allemaal.
Economie he.
Zowat een alfa, niet serieus te nemen dus.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:05 schreef Tchock het volgende:
[..]
In de Sociale Geografie. Ik heb geen idee wat dat is.
Feeststudie. Ryon is expert op dat gebied.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:05 schreef Tchock het volgende:
[..]
In de Sociale Geografie. Ik heb geen idee wat dat is.
quote:Op woensdag 6 april 2016 13:05 schreef Tchock het volgende:
[..]
In de Sociale Geografie. Ik heb geen idee wat dat is.
quote:De opkomst is juist relatief laag in enkele gereformeerde gemeenten, zoals Urk (2,7 procent), Staphorst (3,18 procent) en Bunschoten (4 procent).
Vind ik overigens vrij hoog. Zeker voor zo'n onzinnig referendum, er zijn verkiezingen waar minder man op afkomst.quote:
Die laten zich niet ophitsen door schreeuwende populisten.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:11 schreef 99.999 het volgende:
Wel knap dat men met dit referendum de doorgaans zeer stemgetrouwe gereformeerden weet te weren.
[..]
Inderdaad, feiten willen ze zien en niks anders.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:13 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Die laten zich niet ophitsen door schreeuwende populisten.
Dat zal maar bij de grondwet waren daar juist hoge opkomsten en grote percentages tegen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:13 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Die laten zich niet ophitsen door schreeuwende populisten.
in 2005 was Fortuijn al dood en moest Wilders nog echt opkomen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:13 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat zal maar bij de grondwet waren daar juist hoge opkomsten en grote percentages tegen.
Amsterdam is een D66-GL-PvdA stad. Die boycotten gewoon massaal.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:16 schreef Chai het volgende:
[..]
Volgens de opkomstverdeling van de hont zou dat leiden tot 21%.
Mwah, die kijken gewoon wat CDA of de SGP doet.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:15 schreef Kosmoproleet het volgende:
Dus de gereformeerden verkiezen de Katholieken boven de Russiche orthodoxen?
En vooral wat de dominee afgelopen zondag gezegd heeft in z'n preek.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:18 schreef PolitiekGeaard het volgende:
[..]
Mwah, die kijken gewoon wat CDA of de SGP doet.
Gewoon degelijke gammastudie.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:07 schreef Reya het volgende:
[..]
Feeststudie. Ryon is expert op dat gebied.
Goed vakgebied wel.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:05 schreef Tchock het volgende:
[..]
In de Sociale Geografie. Ik heb geen idee wat dat is.
Dat kan zomaar.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:20 schreef Kosmoproleet het volgende:
Dus de dominee heeft gezegd: niet stemmen jongens?
De steuntrekkers zijn na hun spannende stemavontuur gewoon weer bier en shag halen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:23 schreef 99.999 het volgende:
Kwam hier net weer langs een stemlokaal en de leden hadden het op dat moment weer erg rustig.
Spreekt unu over uzelf in derde persoon meervoud?quote:Op woensdag 6 april 2016 13:33 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De steuntrekkers zijn na hun spannende stemavontuur gewoon weer bier en shag halen.
Die voelen de bui al hangen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:21 schreef Kosmoproleet het volgende:
Bij de PvdA blijft het ook redelijks stil hoor, qua oproepen. En daarmee bedoel ik lokale inidividuele politici. Bij voorgaande verkiezingen spamden ze facebook en twitter vol.
Ik trek geen steun en en doe ook niet aan shag.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:34 schreef Reya het volgende:
[..]
Spreekt unu over uzelf in derde persoon meervoud?
Zal even lang het stemlokaal op de campus gaan fietsen. Verwacht met al die 'linkse gehersenspoelde wegkijkers' ook niet dat het heel druk is.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:23 schreef 99.999 het volgende:
Kwam hier net weer langs een stemlokaal en de leden hadden het op dat moment weer erg rustig.
Dit vraagt om een matige opmerking over uw vriendin.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:35 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik trek geen steun en en doe ook niet aan shag.
We kunnen het ook wel over de FP hebben andersquote:Op woensdag 6 april 2016 13:35 schreef Reya het volgende:
[..]
Dit vraagt om een matige opmerking over uw vriendin.
Nu je het zegt. Normaal is meneer de praeses van de VVD er als de kippen bij om de leden gevraagd/ongevraagd van zijn advies te voorzien.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:21 schreef Kosmoproleet het volgende:
Bij de PvdA blijft het ook redelijks stil hoor, qua oproepen. En daarmee bedoel ik lokale inidividuele politici. Bij voorgaande verkiezingen spamden ze facebook en twitter vol.
Dat moet in FB, dat doe ik ook tegenwoordig. Daar word je vervolgens wel genegeerd maar dat hindert niet.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
We kunnen het ook wel over de FP hebben anders
Foreign Policy?quote:Op woensdag 6 april 2016 13:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
We kunnen het ook wel over de FP hebben anders
De citroenen gaan weer dertien in een dozijn, zie ik.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat moet in FB, dat doe ik ook tegenwoordig. Daar word je vervolgens wel genegeerd maar dat hindert niet.
Alsof iemand ook maar een reet geeft om dat verdrag.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:37 schreef KoosVogels het volgende:
Het schijnt maar niet tot de nee-roepers door te willen dringen dat 95 procent van het verdrag gewoon blijft staan, ongeacht wat er vandaag wordt gestemd.
Prima bron.quote:
In het topic mag het niet, in FB krijg je geen antwoord en per mail ook niet. Ik moet mijn frustraties toch ergens uiten, Reya.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:38 schreef Reya het volgende:
[..]
De citroenen gaan weer dertien in een dozijn, zie ik.
35%-40% van de stemgerechtigde bevolking, naar het zich laat aanzienquote:Op woensdag 6 april 2016 13:38 schreef Reya het volgende:
[..]
Alsof iemand ook maar een reet geeft om dat verdrag.
Of als toiletpapier gebruiken. Is ook weer lekker zuinig.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:39 schreef Tchock het volgende:
[..]
In het topic mag het niet, in FB krijg je geen antwoord en per mail ook niet. Ik moet mijn frustraties toch ergens uiten, Reya.
Maar ten behoeve van de SC zal ik ze opschrijven en het papier ritueel verbranden.
Roebels zijn waardeloos man.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
35%-40% van de stemgerechtigde bevolking, naar het zich laat aanzien
Die mensen willen graag stemmen, dat is iets anders.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
35%-40% van de stemgerechtigde bevolking, naar het zich laat aanzien
En waar zijn die dan? Op dit moment nog niet in de stemlokalen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
35%-40% van de stemgerechtigde bevolking, naar het zich laat aanzien
Och ja, het is een signaal. Zo'n bejaarde zei ook al tegen de NOS dat maar eens afgelopen moest zijn met dit geouwehoer, en dat we lullen over verdragen terwijl vluchtelingen verdrinken. Daarom stemde ze tegen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:38 schreef Reya het volgende:
[..]
Alsof iemand ook maar een reet geeft om dat verdrag.
We hebben massaal in bingoclubs en bij Action-vestigingen het nieuws lopen verspreiden dat het referendum is uitgesteld tot morgen. Niet zonder resultaat.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:40 schreef Ryon het volgende:
[..]
En waar zijn die dan? Op dit moment nog niet in de stemlokalen.
Dat is geen slecht idee. Het doorspoelen lijkt me ook erg voldoenend.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:39 schreef Reya het volgende:
[..]
Of als toiletpapier gebruiken. Is ook weer lekker zuinig.
Bejaarden moeten sowieso hun stemrecht verliezen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Och ja, het is een signaal. Zo'n bejaarde zei ook al tegen de NOS dat maar eens afgelopen moest zijn met dit geouwehoer, en dat we lullen over verdragen terwijl vluchtelingen verdrinken. Daarom stemde ze tegen.
Waar de fuck heb je het over, mens?
Tenzij een minimale netto bijdrage aan de publieke kas.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:44 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Bejaarden moeten sowieso hun stemrecht verliezen.
De lezers smullen ervan, daar gaat het om.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:46 schreef PolitiekGeaard het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)utraal.html#comments
Zelfs Twitter zit in het complot volgens Geenstijl
Opkomst van 6,7%. Dat valt tegen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:47 schreef EenzameFietser het volgende:
Ben benieuwd of ze uiteindelijk aan die 30pct gaan komen.
Hier bij ons op de zaak (15 man) stemt iedereen eigenlijk altijd. Nu welgeteld 1.
twitter:Bernd_de_Boer twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:25:20Mevrouw in #NHPeilt over #referendum Oekraïne. 'Als Pechtold ja zegt, ben ik tegen' https://t.co/DMqt208aaK https://t.co/uJvyDLXNFW reageer retweet
"Ik zeg graag op tv dat ik dom ben"quote:Op woensdag 6 april 2016 13:52 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:Bernd_de_Boer twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:25:20Mevrouw in #NHPeilt over #referendum Oekraïne. 'Als Pechtold ja zegt, ben ik tegen' https://t.co/DMqt208aaK https://t.co/uJvyDLXNFW reageer retweet
![]()
Lekker woedende reacties plaatsen op internet met z'n allen. De komende dagen zal die site wel helemaal ontploffen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:47 schreef Reya het volgende:
[..]
De lezers smullen ervan, daar gaat het om.
Er is een markt voor, en handel is handel.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Lekker woedende reacties plaatsen op internet met z'n allen. De komende dagen zal die site wel helemaal ontploffen.
Schattig paupertje.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:52 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:Bernd_de_Boer twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:25:20Mevrouw in #NHPeilt over #referendum Oekraïne. 'Als Pechtold ja zegt, ben ik tegen' https://t.co/DMqt208aaK https://t.co/uJvyDLXNFW reageer retweet
Die denken sowieso geen stap verder dan hun boze proteststem tegen de regering en Europa. Heb nog van niemand hier los kunnen peuteren wat er dan concreet anders of beter moet na dat Nee.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:37 schreef KoosVogels het volgende:
Het schijnt maar niet tot de nee-roepers door te willen dringen dat 95 procent van het verdrag gewoon blijft staan, ongeacht wat er vandaag wordt gestemd.
En ze geloven het blind, dat blijkt ook hier op FOK! weer volopquote:Op woensdag 6 april 2016 13:47 schreef Reya het volgende:
[..]
De lezers smullen ervan, daar gaat het om.
Hier is men normaal ook bijzonder stemgetrouw maar nu toch wel heel veel collega's die niet gaan stemmen of nog twijfelen of ze gaan stemmen.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:47 schreef EenzameFietser het volgende:
Ben benieuwd of ze uiteindelijk aan die 30pct gaan komen.
Hier bij ons op de zaak (15 man) stemt iedereen eigenlijk altijd. Nu welgeteld 1.
Och, zo goed loopt die site nou ook niet meer. Het is te hopen voor GS dat het gekibbel over vluchtelingen, de islam en de EU nog lang door blijft etteren, anders kunnen ze de tent wel sluiten.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:54 schreef Reya het volgende:
[..]
Er is een markt voor, en handel is handel.
Iedereen die bij ons niet "voor" gaat stemmen en morgen niet met een "stemfie" als bewijs aankomt zetten is zijn baan kwijt.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:57 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hier is men normaal ook bijzonder stemgetrouw maar nu toch wel heel veel collega's die niet gaan stemmen of nog twijfelen of ze gaan stemmen.
Hulde.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:58 schreef Ryon het volgende:
[..]
Iedereen die bij ons niet "voor" gaat stemmen en morgen niet met een "stemfie" als bewijs aankomt zetten is zijn baan kwijt.
Drastische maatregelen moeten maar ingezet worden om de democratie te redden.
Waar zie je dat?quote:Op woensdag 6 april 2016 13:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
35%-40% van de stemgerechtigde bevolking, naar het zich laat aanzien
Nog een econoom. Jezus. Waar komen ze vandaan.quote:
quote:Op woensdag 6 april 2016 14:02 schreef Ryon het volgende:
[..]
Nog een econoom. Jezus. Waar komen ze vandaan.
In de meeste gemeentes is het opkomstpercentage nu nog onder de 10% volgens BNR.quote:
Ik zeg 't niet vaak, maar luister naar Jetta, mensen.twitter:JettaKIijnsma twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:35:50Vrees dat het opkomstpercentage gehaald gaat worden dus VERGEET HET STRATEGISCH THUISBLIJVEN EN GA STEMMEN LIEVE MENSEN: VOOR! #referendum reageer retweet
Ik heb een hekel aan gehandicapten.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:03 schreef Perrin het volgende:
Ik zeg 't niet vaak, maar luister naar Jetta, mensen.twitter:JettaKIijnsma twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:35:50Vrees dat het opkomstpercentage gehaald gaat worden dus VERGEET HET STRATEGISCH THUISBLIJVEN EN GA STEMMEN LIEVE MENSEN: VOOR! #referendum reageer retweet
Dat wordt lastig.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:03 schreef Perrin het volgende:
Ik zeg 't niet vaak, maar luister naar Jetta, mensen.twitter:JettaKIijnsma twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:35:50Vrees dat het opkomstpercentage gehaald gaat worden dus VERGEET HET STRATEGISCH THUISBLIJVEN EN GA STEMMEN LIEVE MENSEN: VOOR! #referendum reageer retweet
En nog een smiley getekend?quote:Op woensdag 6 april 2016 14:04 schreef Disana het volgende:
Ik kon toch gewoon in het UMCG stemmen. Heb het rondje voor JA roodgekleurd.
quote:Op woensdag 6 april 2016 13:00 schreef Reya het volgende:
In het panel van Maurice zitten toch enkel werklozen? Die zouden juist alle tijd moeten hebben
[..]
[ afbeelding ]
Econoom voorspelt opkomst referendum.
Correct. Deze is te herleiden tot remlof en daarom ook ongeldig:quote:Op woensdag 6 april 2016 14:06 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Deze valt te herleiden naar du_ke en is daarom ongeldig ->
Ah vandaar de oproep van Jetta. Jouw schuld.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:04 schreef Disana het volgende:
Ik kon toch gewoon in het UMCG stemmen. Heb het rondje voor JA roodgekleurd.
quote:Op woensdag 6 april 2016 14:03 schreef Perrin het volgende:
Ik zeg 't niet vaak, maar luister naar Jetta, mensen.twitter:JettaKIijnsma twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:35:50Vrees dat het opkomstpercentage gehaald gaat worden dus VERGEET HET STRATEGISCH THUISBLIJVEN EN GA STEMMEN LIEVE MENSEN: VOOR! #referendum reageer retweet
Maurice blijft erbij dat de 30% niet gehaald gaat worden.twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:58:57Om 13u 4 grote steden 7%. Was bij EP2014 10%. Normaal is nu 1/3e opgekomen. Dat wijst op ongeveer 9% minder dan EP2014 van 37% #referendum. reageer retweet
Is een nep-account trouwens. PvdA roept sowies op om te stemmen. Zouden nooit zeggen 'vrees dat het opkomstpercentage gehaald wordt'.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:03 schreef Perrin het volgende:
Ik zeg 't niet vaak, maar luister naar Jetta, mensen.twitter:JettaKIijnsma twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:35:50Vrees dat het opkomstpercentage gehaald gaat worden dus VERGEET HET STRATEGISCH THUISBLIJVEN EN GA STEMMEN LIEVE MENSEN: VOOR! #referendum reageer retweet
Is nep.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:08 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ah vandaar de oproep van Jetta. Jouw schuld.
[..]
Ik had een smiley in het rondje verwacht.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:07 schreef Tchock het volgende:
[..]
https://www.kiesraad.nl/s(...)j%20referendum_0.pdf
Zie het een-na-laatste stembiljet.
Is inderdaad nep. Wat een treurige bedoening.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:10 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Is een nep-account trouwens. PvdA roept sowies op om te stemmen. Zouden nooit zeggen 'vrees dat het opkomstpercentage gehaald wordt'.
Ik vond die hoofdletters ook al te onderbuikerig voor Jetta.quote:
Alsof daar twijfelaars zittenquote:Op woensdag 6 april 2016 14:09 schreef Perrin het volgende:
Uit het NWS draadje over het referendum blijkt dat 99.999 tegenstemmen aan het werven is.
NWS / Referendum Oekraïne #13 - Ga stemmen!quote:
Uiteraard maar sommige mensen willen iets te graag in de propaganda trappen.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:10 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Is een nep-account trouwens. PvdA roept sowies op om te stemmen. Zouden nooit zeggen 'vrees dat het opkomstpercentage gehaald wordt'.
Hij is nog geldig ook. Wat een hoop voorbeelden.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:07 schreef Tchock het volgende:
[..]
https://www.kiesraad.nl/s(...)j%20referendum_0.pdf
Zie het een-na-laatste stembiljet.
Nederland zet zichzelf voor goed voor lul.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:11 schreef Ryon het volgende:
[..]
Is inderdaad nep. Wat een treurige bedoening.
Zolang je maar één van die twee rondjes (deels) kleurt en het niet herleidbaar is naar je persoon mag blijkbaar alles.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij is nog geldig ook. Wat een hoop voorbeelden.
Ik lees net dat dit een nep-Jetta is. Maar jij dan, jij gaat toch ook wel stemmen?quote:Op woensdag 6 april 2016 14:08 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ah vandaar de oproep van Jetta. Jouw schuld.
[..]
Wat dan?quote:Op woensdag 6 april 2016 14:13 schreef Kosmoproleet het volgende:
Het kan nog alle kanten op, met de opkomst. Maar ook als het onder de 30% blijft moet je er iets mee vind ik.
Behalve dan dat Rotterdam een vrij afwijkende opkomst in vergelijking met de rest van Nederlandquote:
Alleen als het nodig is.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik lees net dat dit een nep-Jetta is. Maar jij dan, jij gaat toch ook wel stemmen?
Wat precies? Dat Associatieverdrag blijft voor 99 procent van kracht, ongeacht ons geweldige referendum.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:13 schreef Kosmoproleet het volgende:
Het kan nog alle kanten op, met de opkomst. Maar ook als het onder de 30% blijft moet je er iets mee vind ik.
Maar dan heb je dus JA wel roodgekleurd en dan is het geldig.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zolang je maar één van die twee rondjes (deels) kleurt en het niet herleidbaar is naar je persoon mag blijkbaar alles.
Hele stemblad rood kleuren behalve het rondje bij "tegen" is dan wel komisch.
Exact.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar dan heb je dus JA wel roodgekleurd en dan is het geldig.
Dan moeten we er maar eens water ingooien om dat te testen.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:14 schreef Kosmoproleet het volgende:
Ik weet niet of Kaas zijn model nou 100% waterdicht is.
Ja, zoals Geenpeil de rekening sturen voor dit grapje.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:13 schreef Kosmoproleet het volgende:
Het kan nog alle kanten op, met de opkomst. Maar ook als het onder de 30% blijft moet je er iets mee vind ik.
Het is dan ook een goede photoshop. Zeker anno 2016.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:18 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Pechtold met het haar van Wilders als baard?
twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:58:57Om 13u 4 grote steden 7%. Was bij EP2014 10%. Normaal is nu 1/3e opgekomen. Dat wijst op ongeveer 9% minder dan EP2014 van 37% #referendum. reageer retweet
twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 14:01:16Als om 16u de 4 grote gemeenten niet op 13% staan dan heel kleine kans dat landelijk de 30% wordt overschreden #referendum reageer retweet
Die eeuwige fittie tussen deze twee.twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 14:11:27Nu al duidelijk: Het demasque van @AndreKrouwel. Hoe durf je als wetenschapper dit over de opkomst te beweren. https://t.co/La0fhewoID…; reageer retweet
Pre-coïtaal conflict, vermoedelijk.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:20 schreef Kosmoproleet het volgende:
twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:58:57Om 13u 4 grote steden 7%. Was bij EP2014 10%. Normaal is nu 1/3e opgekomen. Dat wijst op ongeveer 9% minder dan EP2014 van 37% #referendum. reageer retweet
twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 14:01:16Als om 16u de 4 grote gemeenten niet op 13% staan dan heel kleine kans dat landelijk de 30% wordt overschreden #referendum reageer retweet
Die eeuwige fittie tussen deze twee.twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 14:11:27Nu al duidelijk: Het demasque van @AndreKrouwel. Hoe durf je als wetenschapper dit over de opkomst te beweren. https://t.co/La0fhewoID…; reageer retweet
Die laatste tweet is direct verwijderdquote:Op woensdag 6 april 2016 14:20 schreef Kosmoproleet het volgende:
twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 13:58:57Om 13u 4 grote steden 7%. Was bij EP2014 10%. Normaal is nu 1/3e opgekomen. Dat wijst op ongeveer 9% minder dan EP2014 van 37% #referendum. reageer retweet
twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 14:01:16Als om 16u de 4 grote gemeenten niet op 13% staan dan heel kleine kans dat landelijk de 30% wordt overschreden #referendum reageer retweet
Die eeuwige fittie tussen deze twee.twitter:mauricedehond twitterde op woensdag 06-04-2016 om 14:11:27Nu al duidelijk: Het demasque van @AndreKrouwel. Hoe durf je als wetenschapper dit over de opkomst te beweren. https://t.co/La0fhewoID…; reageer retweet
Nee, hij heeft nu een betere link.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Die laatste tweet is direct verwijderd
Zo'n clown moet je dan ook negeren, in plaats van aandacht geven.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:22 schreef Tchock het volgende:
http://www.z24.nl/algemee(...)ne-referendum-631009
Ik vind dit trouwens zo sneuAchterlijke vragen stellen is Roos' handelsmerk en als je dan als nette presentator een keer de bal kaatst kom je overal in het nieuws.
!
Absoluut.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:23 schreef Reya het volgende:
[..]
Zo'n clown moet je dan ook negeren, in plaats van aandacht geven.
Nou nou nou nou nou.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:14 schreef Kosmoproleet het volgende:
Ik weet niet of Kaas zijn model nou 100% waterdicht is.
Calimero-taktieken.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:23 schreef Reya het volgende:
[..]
Zo'n clown moet je dan ook negeren, in plaats van aandacht geven.
Ik wacht nog steeds op het moment dat hij een keer keihard wordt neergehoekt als hij weer irritant staat te doen met z'n microfoon.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:23 schreef Reya het volgende:
[..]
Zo'n clown moet je dan ook negeren, in plaats van aandacht geven.
Hoop het niet. Dan kruipt hij in de martelaarsrol en wordt het nog erger.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik wacht nog steeds op het moment dat hij een keer keihard wordt neergehoekt als hij weer irritant staat te doen met z'n microfoon.
Dat gaat gewoon een keer gebeuren.
of een peuter haar lolly afpakken.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:28 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hoop het niet. Dan kruipt hij in de martelaarsrol en wordt het nog erger.
Roos slaan is net als Wilders aanklagen.
Daar was ie ook voor aangenomen. Roos is een van de weinigen die voor de camera een klap durft te krijgen.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik wacht nog steeds op het moment dat hij een keer keihard wordt neergehoekt als hij weer irritant staat te doen met z'n microfoon.
Dat gaat gewoon een keer gebeuren.
Die Jurgen van den Berg is dan ook tenenkrommend. Wat een vertoning elke ochtend.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:22 schreef Tchock het volgende:
http://www.z24.nl/algemee(...)ne-referendum-631009
Ik vind dit trouwens zo sneuAchterlijke vragen stellen is Roos' handelsmerk en als je dan als nette presentator een keer de bal kaatst kom je overal in het nieuws.
!
Best knap eigenlijk met zo'n leven.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:33 schreef eriksd het volgende:
Blijft er goed uit zien die Rutte. Geen grijze haren of bol.
quote:
quote:Op woensdag 6 april 2016 14:22 schreef Kaas- het volgende:
Ik heb voor 9 gemeenten de tussentijdse opkomstcijfers vergeleken met het opkomstpatroon en voorspel dat Amsterdam, Rotterdam, Breda, Maastricht en Eindhoven allemaal niet de drempel zullen halen. Den Haag, Utrecht en Groningen nipt wel.
Ik denk niet dat dat aan Jan Roos ligt. Volgens mij beantwoordde hij die vraag vrij netjes.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:22 schreef Tchock het volgende:
http://www.z24.nl/algemee(...)ne-referendum-631009
Ik vind dit trouwens zo sneuAchterlijke vragen stellen is Roos' handelsmerk en als je dan als nette presentator een keer de bal kaatst kom je overal in het nieuws.
!
Dat denk ik ook niet. Het ligt aan de media die het opblazen alsof het nieuws is.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:34 schreef BenX_95 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat aan Jan Roos ligt. Volgens mij beantwoordde hij die vraag vrij netjes.
Die maak je de pis ook niet lauw, volgens mij.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:33 schreef eriksd het volgende:
Blijft er goed uit zien die Rutte. Geen grijze haren of bol.
O ja, typische econoom. Nog even de prognose aanpassen.quote:
Per uur wordt het betrouwbaarheidsinterval van m'n voorspelling gewoon iets kleiner, bedoel je.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:36 schreef Ryon het volgende:
[..]
O ja, typische econoom. Nog even de prognose aanpassen.
Wel fijn dat je eerst een keer droog kunt oefenen bij een verkiezing die nergens over gaat.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:47 schreef KetchupFTW het volgende:
Nou het eerste keer stemmen was wel een ervaring hoor. Ik heb nog even ''Ketchup was here'' op de muren geschreven.
Dan weet ik in ieder geval beter dat ik het volgende keer goed doe.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:47 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wel fijn dat je eerst een keer droog kunt oefenen bij een verkiezing die nergens over gaat.
Al 6,5% opkomst in jouw stad.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:47 schreef KetchupFTW het volgende:
Nou het eerste keer stemmen was wel een ervaring hoor. Ik heb nog even ''Ketchup was here'' op de muren geschreven.
Dat is minder dan het om 13:00 was, dat lijkt me sterk.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Al 6,5% opkomst in jouw stad.
Het is nu officieel: de hoofdstad geeft geen ene neuk.
Amsterdammers werken in tegendeel tot Rotterdammers over het algemeen wel. Die stemmen later pas.quote:Op woensdag 6 april 2016 14:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Al 6,5% opkomst in jouw stad.
Het is nu officieel: de hoofdstad geeft geen ene neuk.
Doet me denken aan:quote:Op woensdag 6 april 2016 14:51 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Amsterdammers werken in tegendeel tot Rotterdammers over het algemeen wel
Die komt uit OUDquote:Op woensdag 6 april 2016 14:06 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Deze valt te herleiden naar du_ke en is daarom ongeldig ->
quote:Op woensdag 6 april 2016 14:57 schreef Gutmensch het volgende:
Jammer dat www.moetikstemmenofniet.nl al sinds 12:00 uur niet meer geupdate is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |