abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_156633803
Zo kopt de Telegraaf.

quote:
Dringen door asielinstroom

De enorme stroom asielzoekers die naar ons land komt, zet het woonstelsel in gemeenten volledig op zijn kop.

Staatssecretaris Dijkhoff (Veiligheid en Justitie) verwacht dat dorpen en steden komend jaar voor maar liefst 43.000 nieuwkomers huizen moeten vrijmaken.

De VVD-bewindsman verwacht dat gemeenten in 2016 bijna anderhalf keer zoveel woningen voor nieuwe asielzoekers moeten regelen als dit jaar, terwijl het momenteel al niet lukt om iedereen onderdak te geven. Het aantal van 43.000, evenveel als het inwoneraantal van Venray of half Hilversum, komt nog boven op de lange wachtlijsten die er nu al zijn voor betaalbare woningen.

Asielinstroom In jaar tijd huis vinden voor 43.000 vreemdelingen
Een onmogelijke opgave
’Hou ze uit de bijstand’

Voor 43.000 mensen een huis vinden gaat volgens betrokken instanties een heel erg zware klus worden. Dit jaar moesten gemeenten voor 29.000 asielzoekers woonruimte vrijmaken. Dat blijkt nu al een onmogelijke opgave. Er staan momenteel ongeveer 12.500 mensen op de wachtlijst voor een woning.

Staatssecretaris Dijkhoffs verwachting voor volgend jaar legt verplichtingen aan gemeenten op om de extra huizen te regelen. In de zogenoemde ’taakstelling’ heeft hij bepaald dat in de eerste helft van komend jaar 20.000 en dat waarschijnlijk vanaf juli nog eens 23.000 extra vreemdelingen een huis verdienen. Het gaat dan om mensen die een vergunning hebben gekregen om hier voorlopig te blijven.

De verwachtingen voor 2016 kunnen zelfs nog wel eens te voorzichtig blijken. De huidige instroom van vreemdelingen is hoog, maar er moet ook nog rekening gehouden worden met de gezinsleden die vergunninghouders over kunnen laten komen. Zodra asielzoekers hier een verblijfsvergunning krijgen, kunnen zij familie naar Nederland laten overkomen. Daarom wordt verwacht dat ook deze winter veel asielzoekers de oversteek naar Europa zullen maken. Dijkhoff (Veiligheid en Justitie) weet nog niet hoeveel dat er zullen zijn.

In Duitsland lijkt de asielinstroom nog veel groter dan verwacht te worden. Volgens de krant Bild komen er volgens een geheime prognose dit jaar circa 1,5 miljoen asielzoekers naar Duitsland. De regering ontkent dat echter.

Nederland gaat last krijgen van de grote vlucht naar Duitsland, denkt VVD-Kamerlid Azmani. Hij verwacht dat een deel van die stroom af zal buigen naar Nederland. „We moeten niet naïef zijn, dat gaat gebeuren.” De liberaal ziet het somber in. „We komen steeds dichter bij het maximale aantal vreemdelingen dat we op kunnen vangen. Nederland moet zich minder aantrekkelijk maken voor vluchtelingen”, zegt Azmani. Hoe dat moet, laat hij nog in het midden.

Het CDA zal deze week, bij de begrotingsbehandeling van minister Blok (Wonen), er op aandringen dat er meer werk gemaakt moet worden van het plaatsen van meerdere vergunninghouders in een huis. Nu zitten er gemiddeld ongeveer twee vergunninghouders in een huis. Dat moeten er meer worden.

Blok zegt toe dat hij dit zal onderzoeken. Ingewijden weten dat de invulling van het punt echter moeilijk ligt in de coalitie. Om vluchtelingen te stimuleren samen in een huis te gaan wonen, zou je ze kunnen belonen door ze niet te korten op hun uitkering en toelages. De VVD vindt dat maar niks, omdat vergunninghouders daarmee voorgetrokken worden ten opzichte van autochtone Nederlanders met een uitkering die gaan samenwonen.

De Woonbond maakt zich grote zorgen om de sterk toenemende vraag naar sociale huurwoningen. „Het loopt klem, het is echt nijpend nu”, zegt algemeen directeur Ronald Paping.”

De belangenorganisatie voor huurders vindt dat woningcorporaties ’moeten stoppen met het verpatsen van woningen’. Paping vindt onorthodoxe maatregelen nodig: „Nood breekt wet. De vraag is zo groot, daar kan niemand tegenop bouwen.”

Divosa-voorzitter René Paas pleit voor de komst van een werkgroep om vluchtelingen snel aan werk te helpen. De vereniging van managers van sociale diensten vreest dat asielzoekers anders opnieuw massaal in de bijstand komen.

„De meeste vluchtelingen krijgen bijstand, geen werk. Ze spreken onze taal niet, hun opleiding wordt niet erkend. Zonder hulp redden ze het niet op de arbeidsmarkt”, stelt Paas. „Doen we hetzelfde fout als altijd, dan worden asielzoekers vanzelf statushouders met een bijstandsuitkering.”

Uit cijfers van het CBS van afgelopen voorjaar blijkt dat ruim de helft van de mensen met de Syrische, Iraakse of Eritrese nationaliteit bijstand krijgt. „We moeten snel weten wat diploma’s waard zijn, zodat mensen aanvullende opleidingen kunnen volgen. Het vergt bovenal gedrevenheid om het deze keer niet te laten mislukken”, aldus Paas.
bron

Het meest eerlijke is dat asielzoekers zich gewoon netjes inschrijven voor een woning en op de wachtlijst komen. En niet korting op uitkeringen en bij autochtonen Nederlanders wel is natuurlijk een slecht plan.
pi_156633833
Dat is geen huizentekort maar een migrantenoverschot
pi_156633838
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 06:55 schreef Mylene het volgende:
Zo kopt de Telegraaf.

[..]

bron

Het meest eerlijke is dat asielzoekers zich gewoon netjes inschrijven voor een woning en op de wachtlijst komen.
En waar moeten ze in die tussentijd wonen?
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 07:12:40 #4
285174 Evienne
never odd or even
pi_156633843
Hier zitten ze op inwoners te wachten, we hoeven enkel vervoer te regelen?


64 miljoen woningen vrij!
think for yourself, question authority
while it is always possible to wake a person who's sleeping, no amount of noise will wake a person who is pretending to be asleep
pi_156633858
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:11 schreef devlinmr het volgende:

[..]

En waar moeten ze in die tussentijd wonen?
Noodopvang, tenten.
pi_156633871
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:10 schreef myShizzle het volgende:
Dat is geen huizentekort maar een migrantenoverschot
Of een overschot aan nederlandse tokkies die alle kansen hebben gehad om een fatsoenlijk salaris te kunnen verdienen waarmee ze een fatsoenlijk huis hadden kunnen kopen.
pi_156633872
Het tekort aan woningen komt niet door statushouders. Dat tekort was er al. Tuurlijk wordt het probleem iets groter, maar de suggestie dat het door statushouders komt is onzinnig.
pi_156633877
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:15 schreef Mylene het volgende:

[..]

Noodopvang, tenten.
10 jaar lang in Nederland in een tent? Niet erg humaan is t wel?
pi_156633884
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:19 schreef devlinmr het volgende:

[..]

10 jaar lang in Nederland in een tent? Niet erg humaan is t wel?
Niet overal is een wachtlijst van 10 jaar, enkel in de randstad.
pi_156633885
Een tent in NL is nog heel wat veiliger dan een plaggenhut in de Sahel.
pi_156633900
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:22 schreef myShizzle het volgende:
Een tent in NL is nog heel wat veiliger dan een plaggenhut in de Sahel.
Alsof deze mensen daar in een plaggenhut woonden. Bovendien pretenderen we een beschaafd land te zijn en dan laat je mensen niet jaren in een tent wonen.
pi_156633917
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:22 schreef Mylene het volgende:

[..]

Niet overal is een wachtlijst van 10 jaar, enkel in de randstad.
Dus dan is het ok om een ghetto van tenten te maken waarvan de bewoners jarenlang niet aan integratie en werk/opleiding gaat doen waarmee je meteen 2 generaties kanslozen creeert zodat de PVV weer heel hard "zie je wel" kan schreeuwen? Dacht dat ik in een beschaafd land woonde.
pi_156633927
Wat is er mis met een tent met alle gemakken voorzien? Men krijgt ook een bijstandsuitkering. Men kan de leefruimte eigen maken, afschermen zodat het privé is. In de tussentijd kan men de Nederlandse taal leren, een opleiding volgen, een werkgever vinden die garant kan staan en voor een woning kan zorgen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Mylene op 06-10-2015 09:37:24 ]
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 07:41:44 #14
285174 Evienne
never odd or even
pi_156633953
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:27 schreef devlinmr het volgende:

[..]

Alsof deze mensen daar in een plaggenhut woonden. Bovendien pretenderen we een beschaafd land te zijn en dan laat je mensen niet jaren in een tent wonen.
Mijn huis (gemeentelijk monument, huurcontract) zou volgend jaar verkocht worden als bouwgrond. Dus ik moet eruit. Nu gaan er al geruchten dat het niet verkocht wordt, maar aan asielzoekers verhuurd gaat worden. Dat is wel beschaafd zeker, dat ik een advocaat in de arm moet nemen om mijn huis te behouden.

Als deze mensen een uitkering krijgen, kunnen ze wellicht ook tijdelijk op een camping in een stacaravan of huisje verblijven, die regels (je moet normaliter 3 maanden per jaar elders verblijven en mag je er niet inschrijven) mogen best iets versoepeld worden, voor zowel asielzoekers als Nederlanders. Maar het moet niet zo zijn dat Nederlanders overal ruim baan moeten maken.
think for yourself, question authority
while it is always possible to wake a person who's sleeping, no amount of noise will wake a person who is pretending to be asleep
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 07:50:29 #15
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_156633994
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:18 schreef Tja..1986 het volgende:
Het tekort aan woningen komt niet door statushouders. Dat tekort was er al. Tuurlijk wordt het probleem iets groter, maar de suggestie dat het door statushouders komt is onzinnig.
Het was er al en werd al niet minder omdat sociale verhuurders hun sociale huurwoningen verkopen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_156633999
En vergeet de nuance tussen echte vluchtelingen, immigranten, asielzoekers én uitgeprocedeerde asielzoekers niet.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 07:53:56 #17
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_156634012
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:34 schreef Mylene het volgende:
Wat is er mis met een tent met alle gemakken voorzien? Men krijgt ook een bijstandsuitkering. Men kan de leefruimte eigen maken, afschermen zodat het privé is. In de tussentijd kan men de Nederlandse taal leren, een opleiding volgen, een werknemer vinden die garant kan staan en voor een woning kan zorgen.
Het wordt pas interessant als ze recreatiewoningen voor permanente bewoning mogen gebruiken.

Ik denk dat je dan een heleboel sociale huurwoningen beschikbaar krijgt, want dan mogen Wim en Mien, die 3 hoog achter in Amsterdam aanhouden omdat ze niet officieel in hun huisje in Voorthuizen mogen wonen, dat namelijk ook.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:00:00 #18
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_156634041
Dat tekort was er al lang. Fijn dat er mensen van buiten Nederland voor nodig zijn voordat er iets aan gedaan wordt. Prioriteiten hoor. :')
Graag op anoniem
pi_156634052
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:18 schreef devlinmr het volgende:

[..]

Of een overschot aan nederlandse tokkies die alle kansen hebben gehad om een fatsoenlijk salaris te kunnen verdienen waarmee ze een fatsoenlijk huis hadden kunnen kopen.
Kun jij me vertellen wat het percentage woningbezitters is van de immigranten uit 1960/1970/1980 en hoe dat in verhouding staat met autochtonen?
Trouwens.. gooi die fooienverdienende tokkies maar in zo'n kot als deze. :')
Racist
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:05:05 #20
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_156634064
Mooi ook dat het allemaal 'moet'
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:05:57 #21
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156634070
quote:
In de zogenoemde ’taakstelling’ heeft hij bepaald dat in de eerste helft van komend jaar 20.000 en dat waarschijnlijk vanaf juli nog eens 23.000 extra vreemdelingen een huis verdienen.
Grappig dat 'verdienen' gebruikt wordt. Want dat impliceert een tegenprestatie.

Mensen die hier al vanaf hun 18e op de wachtlijst staan en al die tijd gewoon gewerkt hebben en belasting betaald, die 'verdienen' zeker geen woonruimte. Maar mensen die ongevraagd heir massaal op de stoep staan wel. Vreemd.

Wat je zult zien is dat woonruimte vrijgemaakt wordt door de huren zo ver te verhogen dat het voor hele groepen niet meer mogelijk is om het te betalen. Die wijken dan uit naar familie of campings. Of ze emigreren. Zoiets kan alleen in übersofte landen als Nederland, Zweden of Duitsland. In Frankrijk of Polen wordt dat echt niet gepikt.
The End Times are wild
pi_156634102
Hebben we het aan Rita Verdonk te danken dat er maar 50.000 asielzoekers naar Nederland komen? In Duitsland komen er dit jaar 600.000-1.500.000 asielzoekers aan.

Als je dit in verhouding met het aantal inwoners ziet, dan komen er in Duitsland 5 keer zoveel aan.
Als dit gelijk zou zijn, dan hadden we er 250.000
  PR/Manusje van alles dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:12:56 #23
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_156634108
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:00 schreef Twiitch het volgende:
Dat tekort was er al lang. Fijn dat er mensen van buiten Nederland voor nodig zijn voordat er iets aan gedaan wordt. Prioriteiten hoor. :')
Ja, aan het probleem voor de statushouders. Niet voor jou en mij.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_156634169
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:41 schreef Evienne het volgende:

Mijn huis (gemeentelijk monument, huurcontract)
Huur. Dus niet jouw huis.
pi_156634218
En dan te bedenken dat de wachtlijsten alleen nog maar gaan groeien zelfs zonder de immigranten. Den Haag faalt met het lange termijn beleid
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:36:43 #26
80690 hooibaal
Be prepared.
pi_156634240
quote:
Het CDA zal deze week, bij de begrotingsbehandeling van minister Blok (Wonen), er op aandringen dat er meer werk gemaakt moet worden van het plaatsen van meerdere vergunninghouders in een huis. Nu zitten er gemiddeld ongeveer twee vergunninghouders in een huis. Dat moeten er meer worden.
Het is niet de doelgroep van het CDA, maar Nederland kent enorm veel (autochtone) eenpersoonshuishoudens. Die zouden er goed aan doen om eens wat in te schikken, je kunt je afvragen of die wel een heel huis moeten bezetten in hun eentje. De statushouders zijn na de gezinshereniging, die ook gewoon in de OP genoemd wordt, niet meer alleenstaand. Situaties waar meerdere gezinnen met meerdere kinderen in één rijtjeshuis wonen, moeten we volgens mij niet willen.
Brutalen hebben de halve wereld; doe mij die andere helft dan maar
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:39:13 #27
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_156634267
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:36 schreef hooibaal het volgende:
Die zouden er goed aan doen om eens wat in te schikken, je kunt je afvragen of die wel een heel huis moeten bezetten in hun eentje.
Wat een walgelijke gedachtegang heb jij.
Graag op anoniem
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:44:27 #28
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156634307
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:10 schreef myShizzle het volgende:
Dat is geen huizentekort maar een migrantenoverschot
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:18 schreef Tja..1986 het volgende:
Het tekort aan woningen komt niet door statushouders. Dat tekort was er al. Tuurlijk wordt het probleem iets groter, maar de suggestie dat het door statushouders komt is onzinnig.
Onzin. Die verergeren de bende.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156634351
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:11 schreef devlinmr het volgende:

[..]

En waar moeten ze in die tussentijd wonen?
Dat is de grote vraag natuurlijk. Een vraag waar veel Nederlanders ook zelf al jaren tegenaan lopen.
pi_156634368
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:36 schreef hooibaal het volgende:

[..]

Het is niet de doelgroep van het CDA, maar Nederland kent enorm veel (autochtone) eenpersoonshuishoudens. Die zouden er goed aan doen om eens wat in te schikken, je kunt je afvragen of die wel een heel huis moeten bezetten in hun eentje. De statushouders zijn na de gezinshereniging, die ook gewoon in de OP genoemd wordt, niet meer alleenstaand. Situaties waar meerdere gezinnen met meerdere kinderen in één rijtjeshuis wonen, moeten we volgens mij niet willen.
Mensen moeten gedwongen samen gaan wonen?
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:52:25 #31
285174 Evienne
never odd or even
pi_156634387
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:21 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Huur. Dus niet jouw huis.
Contract, dus wel rechten. Ze mogen mij er niet uitzetten, behalve bij sloop of verbouw, en dat lijken ze nu wel te willen proberen. Maar hou je oogkleppen lekker op, jij hebt er geen last van, dus er is geen vluchtelingencrisis.
think for yourself, question authority
while it is always possible to wake a person who's sleeping, no amount of noise will wake a person who is pretending to be asleep
pi_156634396
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:21 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Huur. Dus niet jouw huis.
Dus?
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:54:09 #33
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_156634410
Gewoon lekker allemaal op dezelfde wachtlijst gaan staan. En ondertussen volhouden dat het ligt aan de grote stroom vluchtelingen, en niet aan falend overheidsbeleid.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_156634418
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:36 schreef hooibaal het volgende:

[..]

Het is niet de doelgroep van het CDA, maar Nederland kent enorm veel (autochtone) eenpersoonshuishoudens. Die zouden er goed aan doen om eens wat in te schikken, je kunt je afvragen of die wel een heel huis moeten bezetten in hun eentje. De statushouders zijn na de gezinshereniging, die ook gewoon in de OP genoemd wordt, niet meer alleenstaand. Situaties waar meerdere gezinnen met meerdere kinderen in één rijtjeshuis wonen, moeten we volgens mij niet willen.
_O-
Knapen die storneren willen moeten mannen met automatische incasso's zijn
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:55:05 #35
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156634422
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:11 schreef arjan1112 het volgende:
Hebben we het aan Rita Verdonk te danken dat er maar 50.000 asielzoekers naar Nederland komen? In Duitsland komen er dit jaar 600.000-1.500.000 asielzoekers aan.

Als je dit in verhouding met het aantal inwoners ziet, dan komen er in Duitsland 5 keer zoveel aan.
Als dit gelijk zou zijn, dan hadden we er 250.000
EU-breed gezien neemt Nederland verhoudingsgewijs zeer veel vluchtelingen op. Meer als Frankrijk. Meer als Spanje, meer als Engeland, meer als Italië. Niet relatief, maar absoluut!
The End Times are wild
pi_156634431
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:54 schreef Janneke141 het volgende:
Gewoon lekker allemaal op dezelfde wachtlijst gaan staan. En ondertussen volhouden dat het ligt aan de grote stroom vluchtelingen, en niet aan falend overheidsbeleid.
Het ligt aan het falende beleid maar het wordt er niet beter door als er ineens duidende mensen extra een woning nodig hebben. Het was zgn geen probleem maar nu ineens wel natuurlijk.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:56:53 #37
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_156634445
Ah, nu er opeens vluchtelingen komen moeten er huizen komen? Wat dacht je ervan om dit sowieso te doen voor de Nederlandse bevolking, zodat mensen weer betaalbaar kunnen gaan wonen.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 08:56:57 #38
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156634447
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:36 schreef hooibaal het volgende:

[..]

Het is niet de doelgroep van het CDA, maar Nederland kent enorm veel (autochtone) eenpersoonshuishoudens. Die zouden er goed aan doen om eens wat in te schikken, je kunt je afvragen of die wel een heel huis moeten bezetten in hun eentje. De statushouders zijn na de gezinshereniging, die ook gewoon in de OP genoemd wordt, niet meer alleenstaand. Situaties waar meerdere gezinnen met meerdere kinderen in één rijtjeshuis wonen, moeten we volgens mij niet willen.
Ik hoop dat je heel snel bij zinnen komt. Mensen met jou ideeën zouden zich moeten verantwoorden voor een muur met de armen vastgebonden. Blinddoek naar keuze. Of in een akoestische witte ruimte met de armen op de rug.

Weet je waar ruimte is? Is SA, VAE en Qatar. China ook. Niet hier. Gek.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156634456
quote:
2s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Ah, nu er opeens vluchtelingen komen moeten er huizen komen? Wat dacht je ervan om dit sowieso te doen voor de Nederlandse bevolking, zodat mensen weer betaalbaar kunnen gaan wonen.
Het lijkt er bijna op dat men pas het probleem ziet.
pi_156634464
Er is helemaal geen woningtekort iedereen met een gezinsinkomen van 1500 euro of meer moet gewoon verplicht een huis kopen. Sociale huurwoningen zijn alleen voor bijstandsmoeders, bejaarden met alleen aow en gehandicapten
pi_156634469
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:58 schreef arjan1112 het volgende:
Er is helemaal geen woningtekort iedereen met een gezinsinkomen van 1500 euro of meer moet gewoon verplicht een huis kopen. Sociale huurwoningen zijn alleen voor bijstandsmoeders, bejaarden met alleen aow en gehandicapten
Onzin. Er is een groot tekort.
pi_156634474
Staan huizen zat te koop
pi_156634484
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:55 schreef LXIV het volgende:

[..]

EU-breed gezien neemt Nederland verhoudingsgewijs zeer veel vluchtelingen op. Meer als Frankrijk. Meer als Spanje, meer als Engeland, meer als Italië. Niet relatief, maar absoluut!
De hele eu is in deze een grote farce dat de oost europese landen gewoon kunnen zeggen bij ons komt er niets in. Wel de lusten niet de lasten van een eu dan zou brussel moeten zeggen dat per heden geen subsidies meer naar landen overgemaakt wordt die niet mee willen doen aan een EU.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:00:54 #44
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156634489
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:58 schreef arjan1112 het volgende:
Er is helemaal geen woningtekort iedereen met een gezinsinkomen van 1500 euro of meer moet gewoon verplicht een huis kopen. Sociale huurwoningen zijn alleen voor bijstandsmoeders, bejaarden met alleen aow en gehandicapten
Weet je hoe weinig 1500 euro is voor een gezin? Die krijgen nauwelijks de sociale huur rond. Hoe moeten die een hypotheek krijgen?
Of wil je NL terug hebben naar de 19de eeuwse Jordaan?

Ga fietsen. Verplicht kopen, halfje. :')
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156634492
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:54 schreef Janneke141 het volgende:
Gewoon lekker allemaal op dezelfde wachtlijst gaan staan. En ondertussen volhouden dat het ligt aan de grote stroom vluchtelingen, en niet aan falend overheidsbeleid.
Voorlopig zie ik jou vooral zeggen wat anderen volgens jou zeggen... Aparte gewoonte is dat. In andere topics zie ik het je ook doen: "Nou, zul je zien dat...."

Iedereen weet dat de overheid de de woningmarkt naar de knoppen heeft geholpen. Neemt niet weg dat die tienduizenden woningen er gewoon niet zijn. Punt. Er is dus gewoon geen plaats. Punt. Dat er wrijving ontstaat is dus helemaal niet zo gek.
pi_156634494
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:59 schreef arjan1112 het volgende:
Staan huizen zat te koop
Heel veel mensen kunnen dat gewoon niet betalen. En die groep gaat dit voelen. Want zij kunnen na tien jaar wachten nu nog moeilijker aan een betaalbaar huis komen.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:01:37 #47
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_156634495
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:58 schreef arjan1112 het volgende:
Er is helemaal geen woningtekort iedereen met een gezinsinkomen van 1500 euro of meer moet gewoon verplicht een huis kopen. Sociale huurwoningen zijn alleen voor bijstandsmoeders, bejaarden met alleen aow en gehandicapten
Dat zou inderdaad wel de doelgroep moeten zijn, maar in de afgelopen zeven decennia is er, als gevolg van het beleid, een situatie ontstaan waar half Nederland afhankelijk is, of zichzelf afhankelijk vindt, van sociale huur. Dat is natuurlijk gedoemd om te mislukken, migrantenprobleem of niet.

En het vervelende is dat het niet waarschijnlijk is dat de overheid nu op het idee gaat komen om de inmenging in de markt te voorkomen; ze zullen vermoedelijk alleen maar nog meer gaan reguleren om dit probleem op te lossen - waardoor het nog erger wordt.

Gelukkig heb ik een eigen huis, dus ik heb het probleem niet. Maar dit is misschien wel de grootste uitdaging waar onze samenleving mee te kampen heeft.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_156634504
Daarnaast is het niet alleen deze nieuwe groep waar je mee te maken hebt.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:02:27 #49
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156634505
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:52 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]


Genoeg mensen denk echt zo. Helaas ook veel mensen die het voor het zeggen hebben in Europa/Nederland. Dat zie je toch ook gewoon gebeuren!
Ik denk niet dat er (veel) mensen hun huis uit gezet zullen gaan worden. Wat wel gebeurd is dat mensen met 'exorbitante' inkomens (30K per jaar), aan dusdanige huurverhogingen onderworpen worden dat ze op een gegeven moment wel weg móeten gaan.
Let wel dat iemand met een inkomen van 30K effectief niet meer bestedingsruimte heeft dan iemand met een bijstandsuitkering plus alle toeslagen en vrijstellingen. Dus een huurverhoging van 7% komt bij zo iemand ook hard aan, ondanks dat 'exorbitante' inkomen.
Één voor één zullen deze mensen afdruipen naar familie, campings of het buitenland. Dat zal geleidelijk gaan en verder zul je daar weinig van merken. Ook zullen veel jongeren gewoon niet meer aan een voor een gezin geschikte woning komen. Die stichten dan geen gezin of doen dat in het buitenland. Dat verlaagt de bevolkingsgroei verder, dus creeert ook in de toekomst weer ruimte voor nog meer migranten.
Er komen meer migranten binnen (incl. gezinshereniging) dan dat er Nederlandse kinderen geboren worden.

[ Bericht 0% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:39:19 ]
The End Times are wild
pi_156634516
Wat je niet moet gaan krijgen is dat je mensen gaat voortrekken. Dat is al eerder gebeurt en dat werkt niet.
pi_156634518
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:58 schreef arjan1112 het volgende:
Er is helemaal geen woningtekort iedereen met een gezinsinkomen van 1500 euro of meer moet gewoon verplicht een huis kopen. Sociale huurwoningen zijn alleen voor bijstandsmoeders, bejaarden met alleen aow en gehandicapten
Met een gezinsinkomen van 1500 euro verplicht kopen? Wat dan? Een doos?
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:07:51 #52
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156634559
Wat ook een probleem is, is het effectieve lage vrij besteedbare vermogen voor een groot deel van de Nederlandse bevolking. Als je met een gezin minder dan zo'n 40K per jaar verdient, dan betaal je gewoon overal de volle mep voor, inclusief belastingen. Hierdoor kunnen deze mensen erg lastig vermogen opbouwen, waarmee ze een huis kunnen kopen.
Stel dat ze 200K nodig hebben voor een huis en er maar 160 kunnen lenen. Al leven ze heel zuinig en leggen ze 250 euro per maand opzij, dan duurt het nog 14 jaar voordat ze daarmee genoeg hebben om te kopen. Helaas stijgen de woningprijzen in die 14 jaar net zo hard als het gespaarde bedrag. Ze bouwen dus niks op.

Daarom moeten mensen ook als ze jong zijn, en nog nauwelijks verplichte uitgaven hebben, zorgen dat ze geld sparen. Het is echt niet zo moeilijk om met z'n tweeen 80.000 euro gespaard te hebben voor je 28 bent. Gewoon hard werken en geen dure vakanties of smartphones. Dan heb je een voorsprong en kun je gaan opbouwen!
The End Times are wild
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:08:32 #53
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156634565
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:02 schreef LXIV het volgende:

[..]

Genoeg mensen denk echt zo. Helaas ook veel mensen die het voor het zeggen hebben in Europa/Nederland. Dat zie je toch ook gewoon gebeuren!
Ik denk niet dat er (veel) mensen hun huis uit gezet zullen gaan worden. Wat wel gebeurd is dat mensen met 'exorbitante' inkomens (30K per jaar), aan dusdanige huurverhogingen onderworpen worden dat ze op een gegeven moment wel weg móeten gaan.
Let wel dat iemand met een inkomen van 30K effectief niet meer bestedingsruimte heeft dan iemand met een bijstandsuitkering plus alle toeslagen en vrijstellingen. Dus een huurverhoging van 7% komt bij zo iemand ook hard aan, ondanks dat 'exorbitante' inkomen.
Één voor één zullen deze mensen afdruipen naar familie, campings of het buitenland. Dat zal geleidelijk gaan en verder zul je daar weinig van merken. Ook zullen veel jongeren gewoon niet meer aan een voor een gezin geschikte woning komen. Die stichten dan geen gezin of doen dat in het buitenland. Dat verlaagt de bevolkingsgroei verder, dus creeert ook in de toekomst weer ruimte voor nog meer migranten.
Er komen meer migranten binnen (incl. gezinshereniging) dan dat er Nederlandse kinderen geboren worden.
Alles voor goedkope arbeidskrachten en de internationale concurrentiepositie natuurlijk. Maar het gevolg is een verder oplopende spanning tussen de inheemse cultuur en de vijandelijke opstelling tegen die cultuur door de immigranten.

Met het huidige politieke regime gaat het niet goed komen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156634571
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:07 schreef LXIV het volgende:
Wat ook een probleem is, is het effectieve lage vrij besteedbare vermogen voor een groot deel van de Nederlandse bevolking. Als je met een gezin minder dan zo'n 40K per jaar verdient, dan betaal je gewoon overal de volle mep voor, inclusief belastingen. Hierdoor kunnen deze mensen erg lastig vermogen opbouwen, waarmee ze een huis kunnen kopen.
Stel dat ze 200K nodig hebben voor een huis en er maar 160 kunnen lenen. Al leven ze heel zuinig en leggen ze 250 euro per maand opzij, dan duurt het nog 14 jaar voordat ze daarmee genoeg hebben om te kopen. Helaas stijgen de woningprijzen in die 14 jaar net zo hard als het gespaarde bedrag. Ze bouwen dus niks op.

Daarom moeten mensen ook als ze jong zijn, en nog nauwelijks verplichte uitgaven hebben, zorgen dat ze geld sparen. Het is echt niet zo moeilijk om met z'n tweeen 80.000 euro gespaard te hebben voor je 28 bent. Gewoon hard werken en geen dure vakanties of smartphones. Dan heb je een voorsprong en kun je gaan opbouwen!
Hoezo weinig verplichte uitgaven hebben als je jong bent en goed verdient? Je betaald gewoon de hoofdprijs aan huur.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:11:13 #55
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156634589
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:07 schreef LXIV het volgende:
Wat ook een probleem is, is het effectieve lage vrij besteedbare vermogen voor een groot deel van de Nederlandse bevolking. Als je met een gezin minder dan zo'n 40K per jaar verdient, dan betaal je gewoon overal de volle mep voor, inclusief belastingen. Hierdoor kunnen deze mensen erg lastig vermogen opbouwen, waarmee ze een huis kunnen kopen.
Stel dat ze 200K nodig hebben voor een huis en er maar 160 kunnen lenen. Al leven ze heel zuinig en leggen ze 250 euro per maand opzij, dan duurt het nog 14 jaar voordat ze daarmee genoeg hebben om te kopen. Helaas stijgen de woningprijzen in die 14 jaar net zo hard als het gespaarde bedrag. Ze bouwen dus niks op.

Daarom moeten mensen ook als ze jong zijn, en nog nauwelijks verplichte uitgaven hebben, zorgen dat ze geld sparen. Het is echt niet zo moeilijk om met z'n tweeen 80.000 euro gespaard te hebben voor je 28 bent. Gewoon hard werken en geen dure vakanties of smartphones. Dan heb je een voorsprong en kun je gaan opbouwen!
Maar als je zo kan sparen, ben je eigenlijk een scheefhuurder. Dus ben je een crimineel en houdt je een huis 'bezet'. Met je 'belachelijk rijke salaris' van 1800 netto in de maand.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156634591
Tot je 30ste thuis blijven wonen en je vriendin ook, en dan daarna samen een huis kopen.
pi_156634602
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:11 schreef arjan1112 het volgende:
Tot je 30ste thuis blijven wonen en je vriendin ook, en dan daarna samen een huis kopen.
Omdat de staat zaken niet geregeld heeft. Het vreemde is wel dat nieuwe bevolkingsgroepen wel aan huizen komen en kwamen.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:14:11 #58
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156634622
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:09 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Hoezo weinig verplichte uitgaven hebben als je jong bent en goed verdient? Je betaald gewoon de hoofdprijs aan huur.
Tot je 24-ste kun je prima bij je ouders wonen. Verder heb je alleen of met z'n tweeen voldoende aan een kleiner appartementje. Je hebt geen kosten van kinderopvang, je kunt met z'n tweeen fulltime (of nog wat meer) werken. Als je ooit gelegenheid hebt om wat vermogen op te bouwen is het dan, als jongvolwassene. Met een gezin is dat echt veel moeilijker. Je verdiencapaciteit is kleiner en je uitgaven zijn veel hoger. Een gezin met een modaal inkomen houd eigenlijk niks over. Als jongeren kun je gemakkelijk ieder 350 euro per maand sparen. Dat is 100K in 10 jaar met 2 man.
Denk aan stappen, smartphone, dure kleding en vakanties. Doe dat dan allemaal door de helft, dan heb je dus je spaargeld al te pakken.
The End Times are wild
pi_156634624
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:22 schreef Mylene het volgende:

[..]

Niet overal is een wachtlijst van 10 jaar, enkel in de randstad.
En de grote steden in brabant en gelderland. :D
pi_156634641
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:34 schreef Mylene het volgende:
Wat is er mis met een tent met alle gemakken voorzien? Men krijgt ook een bijstandsuitkering. Men kan de leefruimte eigen maken, afschermen zodat het privé is. In de tussentijd kan men de Nederlandse taal leren, een opleiding volgen, een werknemer vinden die garant kan staan en voor een woning kan zorgen.
Je bedoelt werkgever neem ik aan?

Zou jij iemand aannemen die de taal nauwelijks machtig is, die niet echt een huis heeft, god weet wat voor psychische problemen heeft. En dan moet je ook nog even voor een woning zorgen.
pi_156634644
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:14 schreef LXIV het volgende:

[..]

Tot je 24-ste kun je prima bij je ouders wonen. Verder heb je alleen of met z'n tweeen voldoende aan een kleiner appartementje. Je hebt geen kosten van kinderopvang, je kunt met z'n tweeen fulltime (of nog wat meer) werken. Als je ooit gelegenheid hebt om wat vermogen op te bouwen is het dan, als jongvolwassene. Met een gezin is dat echt veel moeilijker. Je verdiencapaciteit is kleiner en je uitgaven zijn veel hoger. Een gezin met een modaal inkomen houd eigenlijk niks over. Als jongeren kun je gemakkelijk ieder 350 euro per maand sparen. Dat is 100K in 10 jaar met 2 man.
Denk aan stappen, smartphone, dure kleding en vakanties. Doe dat dan allemaal door de helft, dan heb je dus je spaargeld al te pakken.
Ik ga echt niet in een land als Nederland tot mijn 24 bij mijn ouders wonen. Je moet gewoon voor een redelijk bedrag kunnen wonen. Maar ik en mijn broer kozen er wel voor samen te gaan wonen in Amsterdam omdat je op de vrije dure markt zat. Gek genoeg kregen andere mensen wel huizen.
pi_156634652
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:14 schreef Basp1 het volgende:

[..]

En de grote steden in brabant en gelderland. :D
In elke redelijk grote stad is het een probleem.
pi_156634660
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:16 schreef zovty het volgende:

[..]

Je bedoelt werkgever neem ik aan?

Zou jij iemand aannemen die de taal nauwelijks machtig is, die niet echt een huis heeft, god weet wat voor psychische problemen heeft. En dan moet je ook nog even voor een woning zorgen.
Nee. Dus men komt waarschijnlijk ook nog terecht in een uitkeringssituatie.
pi_156634721
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:07 schreef LXIV het volgende:
Wat ook een probleem is, is het effectieve lage vrij besteedbare vermogen voor een groot deel van de Nederlandse bevolking. Als je met een gezin minder dan zo'n 40K per jaar verdient, dan betaal je gewoon overal de volle mep voor, inclusief belastingen. Hierdoor kunnen deze mensen erg lastig vermogen opbouwen, waarmee ze een huis kunnen kopen.
Stel dat ze 200K nodig hebben voor een huis en er maar 160 kunnen lenen. Al leven ze heel zuinig en leggen ze 250 euro per maand opzij, dan duurt het nog 14 jaar voordat ze daarmee genoeg hebben om te kopen. Helaas stijgen de woningprijzen in die 14 jaar net zo hard als het gespaarde bedrag. Ze bouwen dus niks op.

Daarom moeten mensen ook als ze jong zijn, en nog nauwelijks verplichte uitgaven hebben, zorgen dat ze geld sparen. Het is echt niet zo moeilijk om met z'n tweeen 80.000 euro gespaard te hebben voor je 28 bent. Gewoon hard werken en geen dure vakanties of smartphones. Dan heb je een voorsprong en kun je gaan opbouwen!
Ga dat maar eens aan de jongere generatie vertellen :)
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:24:51 #65
80690 hooibaal
Be prepared.
pi_156634728
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:56 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Ik hoop dat je heel snel bij zinnen komt. Mensen met jou ideeën zouden zich moeten verantwoorden voor een muur met de armen vastgebonden. Blinddoek naar keuze. Of in een akoestische witte ruimte met de armen op de rug.

Weet je waar ruimte is? Is SA, VAE en Qatar. China ook. Niet hier. Gek.
Mensen met andere ideeën moeten we inderdaad niet willen. Je verwijzing naar dictaturen als SA en China is dan ook vrij pijnlijk, in dit geval.

We hebben een goeie acht miljoen huizen in Nederland, daar past makkelijk iedereen in. Maar niet als iedereen alleen gaat wonen.

De overheid kan en moet daar sturing aan geven. Leg maar fiscale sancties op aan mensen die in hun eentje een huis bezet houden waar ook meerdere mensen in kunnen wonen.
Brutalen hebben de halve wereld; doe mij die andere helft dan maar
pi_156634738
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:16 schreef zovty het volgende:

[..]

Je bedoelt werkgever neem ik aan?

Zou jij iemand aannemen die de taal nauwelijks machtig is, die niet echt een huis heeft, god weet wat voor psychische problemen heeft. En dan moet je ook nog even voor een woning zorgen.
Okay, misschien ben ik te optimistisch. Ik dacht dat er wel werkgevers bereidt zijn om deze mensen aan te nemen die hard hun best doen om mee te draaien in de Nederlandse samenleving, ook dus de taal.
pi_156634745
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:24 schreef hooibaal het volgende:

[..]

Mensen met andere ideeën moeten we inderdaad niet willen. Je verwijzing naar dictaturen als SA en China is dan ook vrij pijnlijk, in dit geval.

We hebben een goeie acht miljoen huizen in Nederland, daar past makkelijk iedereen in. Maar niet als iedereen alleen gaat wonen.

De overheid kan en moet daar sturing aan geven. Leg maar fiscale sancties op aan mensen die in hun eentje een huis bezet houden waar ook meerdere mensen in kunnen wonen.
dan hoop ik dat je het over sociale huur woningen hebt ?
(daar is dat trouwens al zo, je kan als alleenstaande écht niet in een eengezinswoning..)
pi_156634749
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:24 schreef Oud_student het volgende:

[..]

Ga dat maar eens aan de jongere generatie vertellen :)
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:24 schreef hooibaal het volgende:

[..]

Mensen met andere ideeën moeten we inderdaad niet willen. Je verwijzing naar dictaturen als SA en China is dan ook vrij pijnlijk, in dit geval.

We hebben een goeie acht miljoen huizen in Nederland, daar past makkelijk iedereen in. Maar niet als iedereen alleen gaat wonen.

De overheid kan en moet daar sturing aan geven. Leg maar fiscale sancties op aan mensen die in hun eentje een huis bezet houden waar ook meerdere mensen in kunnen wonen.
Dat je mijn moeder extra gaat belasten omdat ze in een groter huis woont dan gemiddeld na keihard werken en belasting betalen. Zodat zij kan meebetalen aan asielzoekers.
pi_156634757
quote:
2s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:26 schreef kovenant het volgende:

[..]

dan hoop ik dat je het over sociale huur woningen hebt ?
(daar is dat trouwens al zo, je kan als alleenstaande écht niet in een eengezinswoning..)
Die krijg je inderdaad niet toegewezen.
pi_156634762
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:25 schreef Mylene het volgende:

[..]

Okay, misschien ben ik te optimistisch. Ik dacht dat er wel werkgevers bereidt zijn om deze mensen aan te nemen die hard hun best doen om mee te draaien in de Nederlandse samenleving, ook dus de taal.
Er zijn best werkgevers te vinden die vluchtelingen een kans willen geven.
Maar dan wel voor gratis (=een pak subsidies richting de werkgever) en dan is het land weer te klein.
pi_156634766
Ik krijg soms een error 522 op het scherm :?
pi_156634768
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:31 schreef devlinmr het volgende:

[..]

Dus dan is het ok om een ghetto van tenten te maken waarvan de bewoners jarenlang niet aan integratie en werk/opleiding gaat doen waarmee je meteen 2 generaties kanslozen creeert zodat de PVV weer heel hard "zie je wel" kan schreeuwen? Dacht dat ik in een beschaafd land woonde.
De vluchtelingen zijn hier toch tijdelijk? totdat het in Syrie weer rustig is.
pi_156634772
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:28 schreef Mylene het volgende:
Ik krijg soms een error 522 op het scherm :?
Ik niet. Nu althans.
pi_156634784
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:27 schreef zovty het volgende:

[..]

Er zijn best werkgevers te vinden die vluchtelingen een kans willen geven.
Maar dan wel voor gratis (=een pak subsidies richting de werkgever) en dan is het land weer te klein.
Er zijn genoeg capabele mensen te vinden. Waarom zou iemand gaan voor een risico?
pi_156634795
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:28 schreef grimselman het volgende:

[..]

De vluchtelingen zijn hier toch tijdelijk? totdat het in Syrie weer rustig is.
Klopt, maar als het over vijf jaar pas rustig is in Syrië zul je toch iets voor ze moeten verzinnen om ze bezig te houden in de tussentijd. En ze al die tijd in een tentenkamp of noodopvang laten slapen is ook niet erg menselijk.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156634800
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:29 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Er zijn genoeg capabele mensen te vinden. Waarom zou iemand gaan voor een risico?
Als het risico voldoende is afgedekt met kortingsregelingen en subsidies en al die fratsen kan het heel goed zijn voor een bedrijf om eens een risico te nemen in het kader van maatschappelijk verantwoord ondernemen. Staat goed in je jaarverslag en op je website.
pi_156634803
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:28 schreef grimselman het volgende:

[..]

De vluchtelingen zijn hier toch tijdelijk? totdat het in Syrie weer rustig is.
Dat lijkt de insteek niet echt te zijn.
pi_156634817
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:30 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Klopt, maar als het over vijf jaar pas rustig is in Syrië zul je toch iets voor ze moeten verzinnen om ze bezig te houden in de tussentijd. En ze al die tijd in een tentenkamp of noodopvang laten slapen is ook niet erg menselijk.
Dat is wel menselijk als je het goed regelt. Niet menselijk is huidige bewoners niet juiste woonruimte aanbieden.
pi_156634824
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:30 schreef zovty het volgende:

[..]

Als het risico voldoende is afgedekt met kortingsregelingen en subsidies en al die fratsen kan het heel goed zijn voor een bedrijf om eens een risico te nemen in het kader van maatschappelijk verantwoord ondernemen. Staat goed in je jaarverslag en op je website.
Dan naai je toch andere mensen?
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:32:59 #80
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156634833
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:24 schreef hooibaal het volgende:
De overheid kan en moet daar sturing aan geven. Leg maar fiscale sancties op aan mensen die in hun eentje een huis bezet houden waar ook meerdere mensen in kunnen wonen.
Ja, fiscale sancties voor iemand die niet zo goed ligt in de versiermarkt, maar toch een tuintje wil hebben.
Of een weduwe(naar) die een huis heeft..

Dubbel straffen natuurlijk! Pak aan! Jij wil alleen wonen toch? 10x de gemeentelasten voor je bek.
Of alleen als je rijk bent, mag je alleen in een huis zitten.

Ziek ben je. Heel erg ziek. En de weg kwijt. Totaal.
NL is een vrij land, waarom moeten de inheemsen daar de dupe van worden? Alles moet gestuurd worden door de almachtige overheid :')
Er is 1 probleem: waarom zijn die gasten hier? Is het pijnlijk voor jou dat die landen aangewezen worden? Zij laten hun 'broeders' immers stikken.. Dat is pijnlijk inderdaad.

Ik hoop dat jij nooit de invloed krijgt om je walgelijke ideeën te spuien.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156634840
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:32 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dan naai je toch andere mensen?
Zo kun je elke personeelsaanname wel een negatief tintje geven.
pi_156634862
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:33 schreef zovty het volgende:

[..]

Zo kun je elke personeelsaanname wel een negatief tintje geven.
Nee. De werkelijkheid wordt dan toch dat een allochtoon veel goedkoper is om aan te nemen. Wie betaald die rekening dan?
pi_156634875
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:31 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat is wel menselijk als je het goed regelt. Niet menselijk is huidige bewoners niet juiste woonruimte aanbieden.
Als ze hier vijf jaar blijven zijn ook vluchtelingen gewoon bewoners. Iedereen heeft recht op woonruimte, daarom is het probleem eerder (al jaren) een tekort aan sociale huurwoningen dan een groeiende groep mensen die daarvan gebruik willen maken.

Als iedereen in Nederland een sociale huurwoning kon krijgen, en door de vluchtelingen moeten ze opeens jaren wachten, dan is het een ander verhaal. Nu is het gewoon een bestaand probleem toeschuiven aan de vluchtelingen, terwijl de oorzaak heel ergens anders ligt.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156634876
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:35 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Nee. De werkelijkheid wordt dan toch dat een allochtoon veel goedkoper is om aan te nemen. Wie betaald die rekening dan?
Tja, dat het nadeel van helpen he. Het levert niks op, alleen maar een goed gevoel.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:37:10 #85
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156634886
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:16 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ik ga echt niet in een land als Nederland tot mijn 24 bij mijn ouders wonen. Je moet gewoon voor een redelijk bedrag kunnen wonen. Maar ik en mijn broer kozen er wel voor samen te gaan wonen in Amsterdam omdat je op de vrije dure markt zat. Gek genoeg kregen andere mensen wel huizen.
Als je als jongere geen 400 euro in de maand weet te sparen ben je gewoon fucked. Ik zal zeggen hoe het voor het gros van de huidige jongeren zal verlopen:
Ze feesten tot ze 28 zijn en hebben nauwelijks een spaarcent dan. Ze blijven geld weggooien aan huur. Als ze een gezin krijgen dan zijn hun uitgaven niet meer af te bouwen en kunnen ze helemaal niet genoeg vermogen opbouwen voor een aanbetaling. Dus huren ze maar door. Ze storten wel in de pensioenpot, maar vergeten dat door het rente beleid van de EU (om de zuidelijke EU-staten te helpen), er helemaal geen vermogensgroei meer is, maar eerder een afname.
Ze kunnen doorwerken tot hun 70-ste. Als ze voorheen ontslagen worden door steeds soepeler ontslagrecht zijn ze helemaal zuur). Die laatste paar jaar voor het graf zijn hun inkomsten van AOW en beetje pensioen zo laag, dat ze niet eens meer een vrij fatsoenlijke huurwoning kunnen betalen. Ze worden dan in een galerijflat vol met Derde Wereldbewoners gezet die verpauperd en gevaarlijk zal zijn tot op een niveau dat we in het huidige Nederland niet eens meer kennen. Je moet tegenwoordig voor jezelf gaan zorgen, want de staat doet het echt niet meer voor je. Als je medische zorg nodig hebt kun je beter ook maar wat geld achter de hand hebben.
En dit geldt niet enkel voor Tokkies, maar gewoon tot HBO-niveau. Want die houden eigenlijk ook niet meer over dan bijstandsniveau.

Spaar je 400 euro per maand in je jeugd, heb je gemakkelijk 100K voor je 30-ste. Dan is een hypotheek krijgen een fluitje. Je lasten zijn dan sowieso lager, maar veel belangrijker: je hebt alles afbetaald op het moment dat je met pensioen gaat. Dan is dat lage bedrag nog voldoende om gewoon verder te leven, want wonen zijn de hoogste kosten. Je kunt misschien zelfs al met je 65-ste stoppen, en nog een paar jaar van je leven genieten, in plaats van van je kantoorstoel bijna meteen het graf in.

Spaar of ben zwaar de klos. Nederland zoals het was van 1960-2010 is voorgoed voorbij.
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:24 schreef hooibaal het volgende:

[..]

Mensen met andere ideeën moeten we inderdaad niet willen. Je verwijzing naar dictaturen als SA en China is dan ook vrij pijnlijk, in dit geval.

We hebben een goeie acht miljoen huizen in Nederland, daar past makkelijk iedereen in. Maar niet als iedereen alleen gaat wonen.

De overheid kan en moet daar sturing aan geven. Leg maar fiscale sancties op aan mensen die in hun eentje een huis bezet houden waar ook meerdere mensen in kunnen wonen.
Maar dan heb je het dus over mensen die gewoon hun hele leven in Nederland gewoond hebben, al die tijd gewerkt hebben en belasting betaald, daarmee zelf hun broek ophouden om zelfstandig een woonruimte te kunnen betalen. Die moeten vervolgens maar opbokken uit hun huis om plaats te maken voor ongevraagde nieuwkomers? En die mensen dan? Het armenhuis in? Als dank voor hun bijdrage aan Nederland?
The End Times are wild
pi_156634892
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:36 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Als ze hier vijf jaar blijven zijn ook vluchtelingen gewoon bewoners. Iedereen heeft recht op woonruimte, daarom is het probleem eerder (al jaren) een tekort aan sociale huurwoningen dan een groeiende groep mensen die daarvan gebruik willen maken.

Als iedereen in Nederland een sociale huurwoning kon krijgen, en door de vluchtelingen moeten ze opeens jaren wachten, dan is het een ander verhaal. Nu is het gewoon een bestaand probleem toeschuiven aan de vluchtelingen, terwijl de oorzaak heel ergens anders ligt.
De gewone bewoner als mijn ex, die van oorsprong allochtoon is, moet ook gewoon 10+ jaar wachten op een huis.
pi_156634899
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:36 schreef zovty het volgende:

[..]

Tja, dat het nadeel van helpen he. Het levert niks op, alleen maar een goed gevoel.
Ondertussen staat Sjaak de vrachtwagenchauffeur zonder baan.
pi_156634915
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:37 schreef LXIV het volgende:

[..]

Als je als jongere geen 400 euro in de maand weet te sparen ben je gewoon fucked. Ik zal zeggen hoe het voor het gros van de huidige jongeren zal verlopen:
Ze feesten tot ze 28 zijn en hebben nauwelijks een spaarcent dan. Ze blijven geld weggooien aan huur. Als ze een gezin krijgen dan zijn hun uitgaven niet meer af te bouwen en kunnen ze helemaal niet genoeg vermogen opbouwen voor een aanbetaling. Dus huren ze maar door. Ze storten wel in de pensioenpot, maar vergeten dat door het rente beleid van de EU (om de zuidelijke EU-staten te helpen), er helemaal geen vermogensgroei meer is, maar eerder een afname.
Ze kunnen doorwerken tot hun 70-ste. Als ze voorheen ontslagen worden door steeds soepeler ontslagrecht zijn ze helemaal zuur). Die laatste paar jaar voor het graf zijn hun inkomsten van AOW en beetje pensioen zo laag, dat ze niet eens meer een vrij fatsoenlijke huurwoning kunnen betalen. Ze worden dan in een galerijflat vol met Derde Wereldbewoners gezet die verpauperd en gevaarlijk zal zijn tot op een niveau dat we in het huidige Nederland niet eens meer kennen. Je moet tegenwoordig voor jezelf gaan zorgen, want de staat doet het echt niet meer voor je. Als je medische zorg nodig hebt kun je beter ook maar wat geld achter de hand hebben.
En dit geldt niet enkel voor Tokkies, maar gewoon tot HBO-niveau. Want die houden eigenlijk ook niet meer over dan bijstandsniveau.

Spaar je 400 euro per maand in je jeugd, heb je gemakkelijk 100K voor je 30-ste. Dan is een hypotheek krijgen een fluitje. Je lasten zijn dan sowieso lager, maar veel belangrijker: je hebt alles afbetaald op het moment dat je met pensioen gaat. Dan is dat lage bedrag nog voldoende om gewoon verder te leven, want wonen zijn de hoogste kosten. Je kunt misschien zelfs al met je 65-ste stoppen, en nog een paar jaar van je leven genieten, in plaats van van je kantoorstoel bijna meteen het graf in.

Spaar of ben zwaar de klos. Nederland zoals het was van 1960-2010 is voorgoed voorbij.

[..]

Maar dan heb je het dus over mensen die gewoon hun hele leven in Nederland gewoond hebben, al die tijd gewerkt hebben en belasting betaald, daarmee zelf hun broek ophouden om zelfstandig een woonruimte te kunnen betalen. Die moeten vervolgens maar opbokken uit hun huis om plaats te maken voor ongevraagde nieuwkomers? En die mensen dan? Het armenhuis in? Als dank voor hun bijdrage aan Nederland?
Laat vluchtelingen dat ook maar doen dan. Die zien er vaak ook jong uit.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:41:19 #89
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156634945
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:30 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Klopt, maar als het over vijf jaar pas rustig is in Syrië zul je toch iets voor ze moeten verzinnen om ze bezig te houden in de tussentijd. En ze al die tijd in een tentenkamp of noodopvang laten slapen is ook niet erg menselijk.
De ervaring leert dat deze mensen nooit meer weg gaan, maar daarentegen juist hun hele familie laten overkomen. Zo is het iedere keer nog gegaan, ik zie niet in waarom dat dit keer anders is.
Bovendien gaan de Nederlandse steden steeds meer op hun thuislanden lijken, maar dan met uitkeringen. Wat is de prikkel om nog terug te gaan?
The End Times are wild
pi_156634955
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:41 schreef LXIV het volgende:

[..]

De ervaring leert dat deze mensen nooit meer weg gaan, maar daarentegen juist hun hele familie laten overkomen. Zo is het iedere keer nog gegaan, ik zie niet in waarom dat dit keer anders is.
Bovendien gaan de Nederlandse steden steeds meer op hun thuislanden lijken, maar dan met uitkeringen. Wat is de prikkel om nog terug te gaan?
En......naar genoeg.....dan vaak niet succesvol zijn en veel geld kosten.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:42:40 #91
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156634967
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:39 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Laat vluchtelingen dat ook maar doen dan. Die zien er vaak ook jong uit.
Die mensen hebben daar helemaal de mentaliteit niet voor.
The End Times are wild
pi_156634986
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:42 schreef LXIV het volgende:

[..]

Die mensen hebben daar helemaal de mentaliteit niet voor.
Ze begrijpen vaak niet hoe het werkt. En daar wordt men in gesteund door hulp. Hulp die ik of mijn ex niet krijgen.
pi_156635012
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:41 schreef LXIV het volgende:

[..]

De ervaring leert dat deze mensen nooit meer weg gaan, maar daarentegen juist hun hele familie laten overkomen. Zo is het iedere keer nog gegaan, ik zie niet in waarom dat dit keer anders is.
Bovendien gaan de Nederlandse steden steeds meer op hun thuislanden lijken, maar dan met uitkeringen. Wat is de prikkel om nog terug te gaan?
Ik kan me anders de laatste grote stroom vluchtelingen niet herinneren. Indonesiërs na de onafhankelijkheid misschien?
Hoeren neuken, nooit meer werken.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:47:00 #94
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156635027
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:39 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Laat vluchtelingen dat ook maar doen dan. Die zien er vaak ook jong uit.
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:45 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Ik kan me anders de laatste grote stroom vluchtelingen niet herinneren. Indonesiërs na de onafhankelijkheid misschien?
Ik heb het over de miljoenen immigranten die inmiddels in Nederland gearriveerd zijn.
The End Times are wild
pi_156635032
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:45 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Ik kan me anders de laatste grote stroom vluchtelingen niet herinneren. Indonesiërs na de onafhankelijkheid misschien?
Niet direct vluchtelingen maar denk aan Marokkanen.
pi_156635037
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:47 schreef LXIV het volgende:

[..]

[..]

Ik heb het over de miljoenen immigranten die inmiddels in Nederland gearriveerd zijn.
Het zijn er geen miljoenen maar men trekt wel een wissel.
pi_156635116
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:05 schreef LXIV het volgende:

[..]

Grappig dat 'verdienen' gebruikt wordt. Want dat impliceert een tegenprestatie.

Mensen die hier al vanaf hun 18e op de wachtlijst staan en al die tijd gewoon gewerkt hebben en belasting betaald, die 'verdienen' zeker geen woonruimte. Maar mensen die ongevraagd heir massaal op de stoep staan wel. Vreemd.
Niet om het een of ander, maar Nederlanders die een uitkering trekken 'verdienen' net zo goed een sociale huurwoning. En ze krijgen die ook.

Niet overal een slachtoffersausje overheen gooien.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:55:36 #98
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156635143
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:53 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Niet om het een of ander, maar Nederlanders die een uitkering trekken 'verdienen' net zo goed een sociale huurwoning. En ze krijgen die ook.

Niet overal een slachtoffersausje overheen gooien.
Het probleem is dat wonen in Nederland ook eigenlijk onbetaalbaar is (zonder overheidssteun) voor mensen die tot net onder modaal verdienen.
The End Times are wild
pi_156635167
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:55 schreef LXIV het volgende:

[..]

Het probleem is dat wonen in Nederland ook eigenlijk onbetaalbaar is (zonder overheidssteun) voor mensen die tot net onder modaal verdienen.
Ja. Vaak verdienen mensen gewoon te weinig.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 09:57:41 #100
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156635176
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:57 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ja. Vaak verdienen mensen gewoon te weinig.
Of de belastingen zijn te hoog
The End Times are wild
pi_156635196
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:57 schreef LXIV het volgende:

[..]

Of de belastingen zijn te hoog
In elk geval is het vreemd dat als je 100% werk hebt je niet de huur kan betalen.
pi_156635204
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:55 schreef LXIV het volgende:

[..]

Het probleem is dat wonen in Nederland ook eigenlijk onbetaalbaar is (zonder overheidssteun) voor mensen die tot net onder modaal verdienen.
Klopt, maar daar had je het niet over.

En in de praktijk valt het wel mee allemaal met die onbetaalbaarheid in ons land. Mensen met beperkte middelen moeten gewoon leren de tering naar de nering te zetten. Je kunt ook meubels kopen bij de kringloopwinkel in plaats van bij de Ikea.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156635213
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:47 schreef LXIV het volgende:

[..]

[..]

Ik heb het over de miljoenen immigranten die inmiddels in Nederland gearriveerd zijn.
Dat weet ik. Dat is echter een andere situatie. Die mensen komen hier vrijwillig heen om een bestaan op te bouwen, deze mensen zijn verdreven uit hun thuisland en reizen hierheen om toch een soort bestaanszekerheid te hebben. De eerste groep komt zich hier sówieso semi-permanent vestigen, bij de tweede groep is er nog een behoorlijke kans dat ze terug naar huis gaan als het daar weer veilig is. Ze zijn daar immers niet uit vrije wil vertrokken.

Nu al zeggen dat ze allemaal per definitie hier blijven en met hun hele gezin ons sociale systeem komen leegzuigen is wat kortzichtig, gewoon omdat er historisch gezien nauwelijks ervaring is met vluchtelingen. Ja, vluchtelingen uit Frankrijk voor religieuze vervolging heel vroeger, maar die hebben het niet onaardig gedaan in Nederland.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156635222
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:57 schreef LXIV het volgende:

[..]

Of de belastingen zijn te hoog
Dat sowieso.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 10:00:57 #105
262 Re
Kiss & Swallow
pi_156635225
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:55 schreef LXIV het volgende:

[..]

Het probleem is dat wonen in Nederland ook eigenlijk onbetaalbaar is (zonder overheidssteun) voor mensen die tot net onder modaal verdienen.
misschien dan eerst eens die 600.000 scheefwoners eens door laten stromen
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_156635247
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:59 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Klopt, maar daar had je het niet over.

En in de praktijk valt het wel mee allemaal met die onbetaalbaarheid in ons land. Mensen met beperkte middelen moeten gewoon leren de tering naar de nering te zetten. Je kunt ook meubels kopen bij de kringloopwinkel in plaats van bij de Ikea.
Dat is niet geheel waar natuurlijk. Het verschil zit erin dat bepaalde allochtonen wel binnen zeg 1 of twee jaar een betaalbaar huis krijgen. Dat is vreemd.
pi_156635261
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:00 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Dat weet ik. Dat is echter een andere situatie. Die mensen komen hier vrijwillig heen om een bestaan op te bouwen, deze mensen zijn verdreven uit hun thuisland en reizen hierheen om toch een soort bestaanszekerheid te hebben. De eerste groep komt zich hier sówieso semi-permanent vestigen, bij de tweede groep is er nog een behoorlijke kans dat ze terug naar huis gaan als het daar weer veilig is. Ze zijn daar immers niet uit vrije wil vertrokken.

Nu al zeggen dat ze allemaal per definitie hier blijven en met hun hele gezin ons sociale systeem komen leegzuigen is wat kortzichtig, gewoon omdat er historisch gezien nauwelijks ervaring is met vluchtelingen. Ja, vluchtelingen uit Frankrijk voor religieuze vervolging heel vroeger, maar die hebben het niet onaardig gedaan in Nederland.
Die groep gaat waarschijnlijk niet terug. Want het land is kapot.
pi_156635266
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:02 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat is niet geheel waar natuurlijk. Het verschil zit erin dat bepaalde allochtonen wel binnen zeg 1 of twee jaar een betaalbaar huis krijgen. Dat is vreemd.
Nee, asielzoekers krijgen sneller een woning, want voorrang. Maar dat lijkt mij geen groot geheim.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156635295
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:04 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nee, asielzoekers krijgen sneller een woning, want voorrang. Maar dat lijkt mij geen groot geheim.
Ja. Ik verwoorde het fout. Dat is vreemd en niet uit te leggen aan andere mensen.
pi_156635328
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:03 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Die groep gaat waarschijnlijk niet terug. Want het land is kapot.
Er zijn wel meer landen kapot na een oorlog, maar daar trekken ook genoeg mensen weer terug om het op te bouwen. Mensen hebben namelijk toch een binding met hun land en hun cultuur, net zoals Nederlanders dat hebben.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156635330
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:06 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ja. Ik verwoorde het fout. Dat is vreemd en niet uit te leggen aan andere mensen.
Het is best uit te leggen, mensen vinden het alleen niet leuk.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 10:09:21 #112
262 Re
Kiss & Swallow
pi_156635337
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:03 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Die groep gaat waarschijnlijk niet terug. Want het land is kapot.
ik weet niet of het hier on-topic is maar ik zag de situaite in de vluchtelingenkampen in Turkije, en daar wil het grootste gedeelte weer terug naar Syrie, maar dat kan niet en de kampen zijn geen toekomst dus zit er niets anders op om toch naar Europa te vluchten...

Dus in principe denk ik dat er best een deel terug zal gaan als de situatie is opgelost.
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_156635346
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:08 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Er zijn wel meer landen kapot na een oorlog, maar daar trekken ook genoeg mensen weer terug om het op te bouwen. Mensen hebben namelijk toch een binding met hun land en hun cultuur, net zoals Nederlanders dat hebben.
Dat geloof ik niet echt. Ik heb nu ook Afrikaanse familie wonen in Belgie. Geen haar op hun hoofd denkt er aan terug te gaan en daar iets op te bouwen.
pi_156635353
quote:
3s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:09 schreef Re het volgende:

[..]

ik weet niet of het hier on-topic is maar ik zag de situaite in de vluchtelingenkampen in Turkije, en daar wil het grootste gedeelte weer terug naar Syrie, maar dat kan niet en de kampen zijn geen toekomst dus zit er niets anders op om toch naar Europa te vluchten...

Dus in principe denk ik dat er best een deel terug zal gaan als de situatie is opgelost.
Omdat het daar minder leuk is dan hier.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 10:13:34 #115
262 Re
Kiss & Swallow
pi_156635386
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:10 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Omdat het daar minder leuk is dan hier.
Sommige zaten al 4-5 jaar in dat kamp, met 25 euro per maand ... geen toekomst dus tsja, ik denk dat als je de oorlog stopt aldaar je best de druk van de ketel kan halen qua aantal vluchtelingen uit die regio.

Voor economische vluchtelingen uit andere landen zou een containerwoning voldoende moeten zijn of gelijk terugsturen indien mogelijk
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_156635391
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:10 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Omdat het daar minder leuk is dan hier.
Vooral omdat de mensen geen toekomstperspectief hebben in kampen in Turkije en Libanon. En teruggaan naar je eigen land is evenmin een optie. Tsja, op een gegeven moment ga je dan maar naar Europa, uit pure wanhoop.

Dat is ook de reden dat de stroom pas recent zo aan het groeien is. Mensen verliezen de hoop dat ze op korte termijn terug kunnen keren naar Syrie.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156635392
quote:
3s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:13 schreef Re het volgende:

[..]

Sommige zaten al 4-5 jaar in dat kamp, met 25 euro per maand ... geen toekomst dus tsja, ik denk dat als je de oorlog stopt aldaar je best de druk van de ketel kan halen qua aantal vluchtelingen uit die regio.

Voor economische vluchtelingen uit andere landen zou een containerwoning voldoende moeten zijn of gelijk terugsturen indien mogelijk
Daar! Niet hier dus.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 10:14:33 #118
262 Re
Kiss & Swallow
pi_156635402
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:14 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Daar! Niet hier dus.
hoe wilde je ze daar een toekomst geven?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_156635419
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:14 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Vooral omdat de mensen geen toekomstperspectief hebben in kampen in Turkije en Libanon. En teruggaan naar je eigen land is evenmin een optie. Tsja, op een gegeven moment ga je dan maar naar Europa, uit pure wanhoop.

Dat is ook de reden dat de stroom pas recent zo aan het groeien is. Mensen verliezen de hoop dat ze op korte termijn terug kunnen keren naar Syrie.
Ik begrijp wel dat men er voor kiest. Ik zou dat ook doen. Er is daar in dit geval ook geen kans op een normaal leven. Maar wij moeten dit wel gaan regelen en betalen.
pi_156635423
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:12 schreef Evienne het volgende:
Hier zitten ze op inwoners te wachten, we hoeven enkel vervoer te regelen?


64 miljoen woningen vrij!
Precies wat ik ook dacht van de week.. Is hier niet wat aan te doen vanuit andere welvarende werelddelen ? Europese, Australische, Amerikaanse arbeiders zonder uitzicht op een baan maar mét motivatie om te werken en te leren (en nieuw leven op te bouwen), al help je elke stad slechts 10% leegstand weg te werken, dan nog is het misschien al voldoende om er winkels te openen, bedrijvigheid te starten etc etc.
pi_156635437
quote:
3s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:14 schreef Re het volgende:

[..]

hoe wilde je ze daar een toekomst geven?
Ik geef aan dat als je in Turkije heel naar leeft je wel terug wil. Turkije weigerde hulp trouwens.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 10:17:46 #122
262 Re
Kiss & Swallow
pi_156635456
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:16 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ik geef aan dat als je in Turkije heel naar leeft je wel terug wil. Turkije weigerde hulp trouwens.
ja maar ze kunnen niet terug, dus ik vind het niet vreemd dat ze ergens anders naartoe gaan en zo euopa invloeien terwijl ze oorspronkelijk echt gewoon terug naar huis willen
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_156635460
quote:
3s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:17 schreef Re het volgende:

[..]

ja maar ze kunnen niet terug, dus ik vind het niet vreemd dat ze ergens anders naartoe gaan en zo euopa invloeien terwijl ze oorspronkelijk echt gewoon terug naar huis willen
Die optie is er niet echt meer.
pi_156635467
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:14 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Daar! Niet hier dus.
Korte historische vergelijking: toen miljoenen Joden vluchtten uit Duitsland ten tijde van de Tweede Wereldoorlog (1938 ongeveer) hield Nederland de grenzen potdicht en stuurde het Joden die hier aankwamen zelfs actief terug naar Duitsland.

Nu roepen dat 'de regio' het maar moet oplossen is dan wat bijdehand, aangezien wij ook nauwelijks bijdroegen toen 'de regio' gewoon in Europa was. Vluchtelingenproblemen zijn ingewikkeld, daarom is roepen dat ze het daar maar uit moeten zoeken ook een oversimplificatie.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 10:19:46 #125
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_156635480
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:07 schreef LXIV het volgende:
Wat ook een probleem is, is het effectieve lage vrij besteedbare vermogen voor een groot deel van de Nederlandse bevolking. Als je met een gezin minder dan zo'n 40K per jaar verdient, dan betaal je gewoon overal de volle mep voor, inclusief belastingen. Hierdoor kunnen deze mensen erg lastig vermogen opbouwen, waarmee ze een huis kunnen kopen.
Stel dat ze 200K nodig hebben voor een huis en er maar 160 kunnen lenen. Al leven ze heel zuinig en leggen ze 250 euro per maand opzij, dan duurt het nog 14 jaar voordat ze daarmee genoeg hebben om te kopen. Helaas stijgen de woningprijzen in die 14 jaar net zo hard als het gespaarde bedrag. Ze bouwen dus niks op.

Daarom moeten mensen ook als ze jong zijn, en nog nauwelijks verplichte uitgaven hebben, zorgen dat ze geld sparen. Het is echt niet zo moeilijk om met z'n tweeen 80.000 euro gespaard te hebben voor je 28 bent. Gewoon hard werken en geen dure vakanties of smartphones. Dan heb je een voorsprong en kun je gaan opbouwen!
Yeah right, jij denkt dat de gemiddelde afgstudeerde in pak 'm beet 3 jaar even 40k spaart? :D
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_156635491
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:18 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Korte historische vergelijking: toen miljoenen Joden vluchtten uit Duitsland ten tijde van de Tweede Wereldoorlog (1938 ongeveer) hield Nederland de grenzen potdicht en stuurde het Joden die hier aankwamen zelfs actief terug naar Duitsland.

Nu roepen dat 'de regio' het maar moet oplossen is dan wat bijdehand, aangezien wij ook nauwelijks bijdroegen toen 'de regio' gewoon in Europa was. Vluchtelingenproblemen zijn ingewikkeld, daarom is roepen dat ze het daar maar uit moeten zoeken ook een oversimplificatie.
Ja. Ik ken die verhalen van mijn ouders. Maar men wist niet echt wat daar gebeurde.

Ik heb dan ook geen commentaar op hulp geven. Wel een mening over de problemen die het geeft. En die zijn nu wel heel duidelijk.
pi_156635511
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:11 schreef arjan1112 het volgende:
Hebben we het aan Rita Verdonk te danken dat er maar 50.000 asielzoekers naar Nederland komen? In Duitsland komen er dit jaar 600.000-1.500.000 asielzoekers aan.

Als je dit in verhouding met het aantal inwoners ziet, dan komen er in Duitsland 5 keer zoveel aan.
Als dit gelijk zou zijn, dan hadden we er 250.000
Nee, aan Job Cohen. Verdonk was lekker hardvochtig in individuele gevallen, maar heeft verder helemaal niets klaargemaakt als minister.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_156635518
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:20 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Maar men wist niet echt wat daar gebeurde.
Men wist prima wat er in Duitsland met Joden gebeurde. Interessant leesvoer: https://www.groene.nl/artikel/alle-grenzen-gingen-dicht
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156635546
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:23 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Men wist prima wat er in Duitsland met Joden gebeurde. Interessant leesvoer: https://www.groene.nl/artikel/alle-grenzen-gingen-dicht
Dat is niet het geval. Joden wisten het zelf vaak niet eens. Maar dit staat geheel los van dit verhaal.
pi_156635562
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:25 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat is niet het geval. Joden wisten het zelf vaak niet eens.
Dus daarom vluchtten ze massaal uit Duitsland?
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156635587
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:27 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Dus daarom vluchtten ze massaal uit Duitsland?
Joden hier. En later in de oorlog wist men ook meer. Daarom nam men onderduikers op.
pi_156635606
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:29 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Joden hier. En later in de oorlog wist men ook meer. Daarom nam men onderduikers op.
Punt is dat de Joden die uit Duitsland vluchtten hier niet werden opgevangen, terwijl men in de politiek wel degelijk wist wat er speelde rondom de Joden in Duitsland. Maar goed, discussie voor een ander topic.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156635618
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:27 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Dus daarom vluchtten ze massaal uit Duitsland?
Lees het boek Mila 18 over Joden in Polen. Men had het nog niet echt door........tot het te laat was.
pi_156635630
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:31 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Punt is dat de Joden die uit Duitsland vluchtten hier niet werden opgevangen, terwijl men in de politiek wel degelijk wist wat er speelde rondom de Joden in Duitsland. Maar goed, discussie voor een ander topic.
Te moeilijk en te vervelend nu.
pi_156635727
Laat die migranten op campings wonen.
Ура для россии
pi_156635766
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:32 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Lees het boek Mila 18 over Joden in Polen. Men had het nog niet echt door........tot het te laat was.
Iedereen wist dat joden in het Duitsland in de jaren '30 als stront werden behandeld.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156635780
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:42 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Iedereen wist dat joden in het Duitsland in de jaren '30 als stront werden behandeld.
Dat is iets anders dan mensen massaal afmaken.
pi_156635804
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:43 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat is iets anders dan mensen massaal afmaken.
Klopt, maar het artikel in De Groene gaat over de periode voor de oorlog, dus voor de start van de massamoord.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 10:47:37 #139
66318 AvispaCS
Religion is evil !
pi_156635829
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 09:45 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Ik kan me anders de laatste grote stroom vluchtelingen niet herinneren. Indonesiërs na de onafhankelijkheid misschien?
Balkanoorlog ?
"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet.", Napoleon Bonaparte.
"I am an atheist and thank God for that.", George Bernard Shaw.
"Religion is nothing more than socially acceptable insanity.", Oscar Wilde.
pi_156635846
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:47 schreef AvispaCS het volgende:

[..]

Balkanoorlog ?
Viel qua aantallen wel mee, dacht ik.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156635877
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:45 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Klopt, maar het artikel in De Groene gaat over de periode voor de oorlog, dus voor de start van de massamoord.
Ja. En daar ging al iets heel erg mis. Maar Joodse vrienden van mij geven nu ook toe dat men bijv. een enorme hekel had aan Katholieken. Ook iets dat ik niet wist.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 11:01:35 #142
262 Re
Kiss & Swallow
pi_156636023
quote:
4s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:49 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Viel qua aantallen wel mee, dacht ik.
672.000 asielaanvragen in de EU (die toen uit 15 landen bestond)

http://nos.nl/op3/artikel(...)t-bij-in-europa.html
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_156636163
quote:
3s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:01 schreef Re het volgende:

[..]

672.000 asielaanvragen in de EU (die toen uit 15 landen bestond)

http://nos.nl/op3/artikel(...)t-bij-in-europa.html
Ten eerste: Propaganda en verdraaiing door de staatsomroep.

Ten tweede: meer dan ik verwacht had! Zijn er ook getallen over het aantal mensen dat terugkeerde?
Hoeren neuken, nooit meer werken.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 11:08:15 #144
66318 AvispaCS
Religion is evil !
pi_156636165
quote:
4s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:49 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Viel qua aantallen wel mee, dacht ik.
Het waren er toen volgens mij zo'n 50.000 in Nederland.
Dus op dit moment ongeveer vergelijkbaar, qua aantal.

http://www.trouw.nl/tr/nl(...)telingencrisis.dhtml
"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet.", Napoleon Bonaparte.
"I am an atheist and thank God for that.", George Bernard Shaw.
"Religion is nothing more than socially acceptable insanity.", Oscar Wilde.
pi_156636188
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:08 schreef AvispaCS het volgende:

[..]

Het waren er toen volgens mij zo'n 50.000 in Nederland.
Dus op dit moment ongeveer vergelijkbaar, qua aantal.
Nou, dan was dat dus de laatste grote groep. Laat mijn historische kennis me toch in de steek.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156636197
Nog meer gelukszoekers binnenhalen dat zal helpen....
Ik weet niet met welke wapens de derde wereldoorlog uitgevochten zal worden, maar de vierde wereldoorlog wordt uitgevochten met stokken en stenen.
pi_156636460
De schuldige is de overheid. Die haalt duizenden zeer laagopgeleide mensen binnen uit totaal andere culturen die grotendeels in de bijstand zullen belanden....en blijven. Waarom? Omdat ze zeer laagopgeleid zijn. That's why. Dat ze islamitisch zijn doet qua banenkans er weinig toe, alhoewel het bekend mag zijn dat het wel de integratie flink bemoeilijkt. Er zijn al grote islamitische enclaves in Nederland, dus daar zullen de migranten zich snel in roeren.

De belastingbetalende burger mag er voor op draaien. Want 1 ding is zeker voor mij: deze migratiestromen gaan heel veel geld kosten en heel veel maatschappelijke pijn veroorzaken.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 11:26:49 #148
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_156636470
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 10:19 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Yeah right, jij denkt dat de gemiddelde afgstudeerde in pak 'm beet 3 jaar even 40k spaart? :D
Op je 18e beginnen en met 300 euro per maand is dat goed te doen.
The End Times are wild
pi_156636492
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:26 schreef Homey het volgende:
De schuldige is de overheid. Die haalt duizenden zeer laagopgeleide mensen binnen uit totaal andere culturen die grotendeels in de bijstand zullen belanden....en blijven. Waarom?
Maar het zijn toch allemaal chirurgen en andersoortige hoog opgeleide artsen die we hier als economische gelukszoekers verwelkomen? (maar niet heus ;) )
pi_156636545
Dat mensen afgeven op de migranten begrijp ik niet zo. Dit zijn mensen die gewoon acteren op de lokroep van gratis geld en gratis huizen. En wat ik al zei, er zijn al grote moslimenclaves in Nederland, dus deze mensen weten dat ze daar in op kunnen gaan (gespreid bedje verhaal). Ik heb zelf uitvoerig gereisd in derde wereld landen, die mensen denken echt dat hier het gratis geld op straat ligt. I don't blame them.
pi_156636569
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:31 schreef Homey het volgende:
Dat mensen afgeven op de migranten begrijp ik niet zo. Dit zijn mensen die gewoon acteren op de lokroep van gratis geld en gratis huizen. En wat ik al zei, er zijn al grote moslimenclaves in Nederland, dus deze mensen weten dat ze daar in op kunnen gaan (gespreid bedje verhaal). Ik heb zelf uitvoerig gereisd in derde wereld landen, die mensen denken echt dat hier het gratis geld op straat ligt. I don't blame them.
Ik ook niet. Maar het kan niet.
pi_156636579
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:31 schreef Homey het volgende:
Dat mensen afgeven op de migranten begrijp ik niet zo. Dit zijn mensen die gewoon acteren op de lokroep van gratis geld en gratis huizen. En wat ik al zei, er zijn al grote moslimenclaves in Nederland, dus deze mensen weten dat ze daar in op kunnen gaan (gespreid bedje verhaal). Ik heb zelf uitvoerig gereisd in derde wereld landen, die mensen denken echt dat hier het gratis geld op straat ligt. I don't blame them.
En de werkelijk arme mensen kunnen de reis niet eens maken.
pi_156636593
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:28 schreef Elzies het volgende:

[..]

Maar het zijn toch allemaal chirurgen en andersoortige hoog opgeleide artsen die we hier als economische gelukszoekers verwelkomen? (maar niet heus ;) )
Idd ;)

Syrische chirurgen bestaan wel, maar die hebben het geld en het netwerk om te vluchten naar Canada. Deze mensen zijn kundig in het Engels vanwege hun opleiding en zijn ook niet uit op gratis geld omdat een chirurgensalaris veel meer oplevert. Daarom prefereren ze Engelstalige landen. Die gaan zich echt niet begeven tussen de tokkie migratiestromen naar Europa die uit zijn op gratis geld.

De notie dat chirurgen naar Nederland komen is per definitie onzin.
pi_156636646
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:33 schreef Jaroon het volgende:

[..]

En de werkelijk arme mensen kunnen de reis niet eens maken.
Klopt. Je ziet daarom dat voornamelijk jonge mannen de reis ondernemen die iets hadden. Het is ook een soort van momentum. Je gaat makkelijk de sprong wagen als je vrienden het ook doen. Nogmaals, deze lui weten dat er communities hier zijn waar ze op terug kunnen vallen. En de gratis voorzieningen. Ze zijn wellicht laagopgeleid, maar wel geïnformeerd op dit niveau.
pi_156636675
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:36 schreef Homey het volgende:

[..]

Klopt. Je ziet daarom dat voornamelijk jonge mannen de reis ondernemen die iets hadden. Het is ook een soort van momentum. Je gaat makkelijk de sprong wagen als je vrienden het ook doen. Nogmaals, deze lui weten dat er communities hier zijn waar ze op terug kunnen vallen. En de gratis voorzieningen. Ze zijn wellicht laagopgeleid, maar wel geïnformeerd op dit niveau.
Ja. Maar een bepaalde groep westerlingen denkt daadwerkelijk dat we de echt arme mensen opvangen. Dan moeten mensen wat meer van de wereld zien denk ik.
pi_156636742
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:38 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ja. Maar een bepaalde groep westerlingen denkt daadwerkelijk dat we de echt arme mensen opvangen. Dan moeten mensen wat meer van de wereld zien denk ik.
Dat toont de invloed van propaganda aan. Denk aan de zeer misleidende berichtgeving van het NOS journaal, de kranten en radio. Deze mensen weten niet wat ze niet weten.

Ik sprak laatst met wat mensen uit Australie, Canada, Venezuela, Spanje, en andere landen. Die verklaren Nederland en Duitsland echt voor knettergek dat ze zoveel kansloze migranten rücksichtslos opnemen. Voor het buitenland komt dit echt heel bizar en onverklaarbaar over.
pi_156636777
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:42 schreef Homey het volgende:

[..]

Dat toont de invloed van propaganda aan. Denk aan de zeer misleidende berichtgeving van het NOS journaal, de kranten en radio. Deze mensen weten niet wat ze niet weten.

Ik sprak laatst met wat mensen uit Australie, Canada, Venezuela, Spanje, en andere landen. Die verklaren Nederland en Duitsland echt voor knettergek dat ze zoveel kansloze migranten rücksichtslos opnemen. Voor het buitenland komt dit echt heel bizar en onverklaarbaar over.
Ik hoor hetzelfde van buitenlandse familie. Ook Afrikaanse mensen. Die begrijpen niets van ons en ons handelen nu. Zij zien ook dat dit fout gaat.
pi_156636816
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:38 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ja. Maar een bepaalde groep westerlingen denkt daadwerkelijk dat we de echt arme mensen opvangen. Dan moeten mensen wat meer van de wereld zien denk ik.
We vangen hier juist de meer welgestelde vluchtelingen op. Zo'n reis naar Europa kost immers het nodige.

Maar dat geeft ook niet. Of een bom wel of niet dodelijk is, is niet afhankelijk van de hoeveelheid geld op je bankrekening.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156636843
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

We vangen hier juist de meer welgestelde vluchtelingen op. Zo'n reis naar Europa kost immers het nodige.

Maar dat geeft ook niet. Of een bom wel of niet dodelijk is, is niet afhankelijk van de hoeveelheid geld op je bankrekening.
Maar je moet er wel reeel naar gaan kijken. Nederland schoot in een psychose over mensen uit Syrie.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 11:48:45 #160
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156636867
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:44 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ik hoor hetzelfde van buitenlandse familie. Ook Afrikaanse mensen. Die begrijpen niets van ons en ons handelen nu. Zij zien ook dat dit fout gaat.
Dat kan je hier ook wel zien zonder die buitenlandse bevestiging. Alleen wil de politiek er niet aan

En over 10 jaar krabben ze zichzelf achter hun oren. En is het te laat.

[ Bericht 1% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:43:46 ]
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156636883
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:47 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Maar je moet er wel reeel naar gaan kijken. Nederland schoot in een psychose over mensen uit Syrie.
Men schoot in een psychose? Hoe en waar?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156636887
De Marokkaanse regering heeft in de jaren '70 bewust hun probleemtokkie's naar Nederland gestuurd. Nederland nam toen ook al gretig deze mensen op, tot complete verbazing bij weldenkende Marokkanen in Marokko. Maar goed, die lachten wel in hun vuistje. Deze mensen stonden notabene in Marokko bekend als zeer lastig, crimineel en ongeletterd. Sterker nog, de Marokkaanse regering heeft af kunnen spreken dat zij miljoenen euro's aan subsidie binnenharken tot in de eeuwigheid. Er is geen einddatum afgesproken in het verdrag, en alleen Marokko kan het opzeggen. Je zegt natuurlijk geen nee tegen gratis geld, en daarom is het zo dat tot op de dag van vandaag er miljoenen euro's Nederlands gemeenschapsgeld naar dat land gaan zonder enige vorm van tegenprestatie. Dit is al 40 jaar aan de gang!

Marokkanen staan hier bekend als achterlijk, maar ze hebben in hun regering uiterst slimme onderhandelaars zitten. Of de Nederlandse regering is oliedom, t'is maar hoe je het bekijkt.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 11:50:19 #163
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156636903
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

We vangen hier juist de meer welgestelde vluchtelingen op. Zo'n reis naar Europa kost immers het nodige.

Maar dat geeft ook niet. Of een bom wel of niet dodelijk is, is niet afhankelijk van de hoeveelheid geld op je bankrekening.
Hebben ze hun middelen dan nog? Hebben ze hun diploma's dan nog? Kunnen ze hier aan de slag op hun eigen niveau? Zit hun 'cultuur' dan niet in de weg?

1 grote conflicterende bende wat hier binnen komt. Volslagen kansloos zijn ze.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156636922
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

We vangen hier juist de meer welgestelde vluchtelingen op. Zo'n reis naar Europa kost immers het nodige.

Maar dat geeft ook niet. Of een bom wel of niet dodelijk is, is niet afhankelijk van de hoeveelheid geld op je bankrekening.
Gratis geld en een gratis huis is een instant veelvoud op de investering van een reis naar Europa. Op dit niveau kunnen ze prima rekenen.
pi_156636937
Venray een grote stad noemen _O- _O- _O-
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 11:52:07 #166
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156636940
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:49 schreef Homey het volgende:
De Marokkaanse regering heeft in de jaren '70 bewust hun probleemtokkie's naar Nederland gestuurd. Nederland nam toen ook al gretig deze mensen op, tot complete verbazing bij weldenkende Marokkanen in Marokko. Maar goed, die lachten wel in hun vuistje. Deze mensen stonden notabene in Marokko bekend als zeer lastig, crimineel en ongeletterd. Sterker nog, de Marokkaanse regering heeft af kunnen spreken dat zij miljoenen euro's aan subsidie binnenharken tot in de eeuwigheid. Er is geen einddatum afgesproken in het verdrag, en alleen Marokko kan het opzeggen. Je zegt natuurlijk geen nee tegen gratis geld, en daarom is het zo dat tot op de dag van vandaag er miljoenen euro's Nederlands gemeenschapsgeld naar dat land gaan zonder enige vorm van tegenprestatie. Dit is al 40 jaar aan de gang!

Marokkanen staan hier bekend als achterlijk, maar ze hebben in hun regering uiterst slimme onderhandelaars zitten. Of de Nederlandse regering is oliedom, t'is maar hoe je het bekijkt.
Politiek correct en zwaar naïef waren ze toen.

In de tussentijd heeft een groot deel er nog steeds geen flikker van geleerd.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156636978
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:48 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Dat kan je hier ook wel zien zonder die buitenlandse bevestiging. Alleen wil de politiek er niet aan en ook de policor niet.

En over 10 jaar krabben ze zichzelf achter hun oren. En is het te laat.
Zoals vaker. Net als het fiasco met Marokkanen. En dan is het te laat.
pi_156636994
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:18 schreef devlinmr het volgende:

[..]

Of een overschot aan nederlandse tokkies die alle kansen hebben gehad om een fatsoenlijk salaris te kunnen verdienen waarmee ze een fatsoenlijk huis hadden kunnen kopen.
Wil je de cijfers zien van autochtone Nederlanders die in de bijstand zitten vs Syriers die in de bijstand in Nederland zitten?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_156636996
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:50 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Hebben ze hun middelen dan nog? Hebben ze hun diploma's dan nog? Kunnen ze hier aan de slag op hun eigen niveau? Zit hun 'cultuur' dan niet in de weg?

1 grote conflicterende bende wat hier binnen komt. Volslagen kansloos zijn ze.
Het gros wil zelf ook zo snel mogelijk aan het werk. Dat is alleen lastig omdat ze de taal (vooralsnog) nauwelijks spreken en hun diploma's niet worden erkend, zoals je zelf al terecht opmerkt.

Hoog tijd dat daar oplossingen voor worden gevonden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156637006
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:49 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Men schoot in een psychose? Hoe en waar?
Het totale "nu gaan we helpen"! En het gezicht van een dood kind was daar voor nodig. Ik heb al zoveel doden gezien in de derde wereld dat ik daar niet van in de war raak.
pi_156637008
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:50 schreef Homey het volgende:

[..]

Gratis geld en een gratis huis is een instant veelvoud op de investering van een reis naar Europa. Op dit niveau kunnen ze prima rekenen.
Er zitten ongetwijfeld opportunisten tussen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156637034
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:54 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het gros wil zelf ook zo snel mogelijk aan het werk. Dat is alleen lastig omdat ze de taal (vooralsnog) nauwelijks spreken en hun diploma's niet worden erkend, zoals je zelf al terecht opmerkt.

Hoog tijd dat daar oplossingen voor worden gevonden.
Er zijn een aantal banen beschikbaar.
pi_156637050
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:55 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Er zitten ongetwijfeld opportunisten tussen.
Het merendeel is en denkt zo. Terecht. Men komt niet hier om zaken op te bouwen.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 12:01:23 #174
433535 Cinemaniak
FF serieus nou
pi_156637126
Heeft er iemand al statushouders als nieuwe buren? Op wat voor plekken komen ze dan te wonen? Wat doen ze de hele dag? Dat vraag ik mij gewoon af.
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that
pi_156637164
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:01 schreef Cinemaniak het volgende:
Heeft er iemand al statushouders als nieuwe buren? Op wat voor plekken komen ze dan te wonen? Wat doen ze de hele dag? Dat vraag ik mij gewoon af.
Die mensen zijn er wel en ik heb er naast gewoond. Gewoon in de wijk. Daar is ook weinig mis mee behalve als men door krijgt dat je niet hoeft te werken.
pi_156637268
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:54 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het gros wil zelf ook zo snel mogelijk aan het werk. Dat is alleen lastig omdat ze de taal (vooralsnog) nauwelijks spreken en hun diploma's niet worden erkend, zoals je zelf al terecht opmerkt.

Hoog tijd dat daar oplossingen voor worden gevonden.
Ik betwijfel of het gros aan het werk wil. Ze willen eerst gratis geld en een gratis huis, en dan kijken ze wel verder. Aangezien ze vermoedelijk de taal toch niet oppikken - de meeste kunnen niet eens fatsoenlijk Engels - en laagopgeleid zijn, zit een normale baan er niet in. Een carriere in de bijstand is het logisch gevolg, wat je ook ziet bij eerdere migratiestromen zoals Somaliers, Irakezen en Marokkanen. Het is allemaal heel logisch te verklaren. De PVV hamert er op dat het komt omdat ze Islamitisch zijn. Ik denk dat dat wel een rol speelt maar het feit dat ze zo laagopgeleid zijn is de echte culprit. De PVV zou een beter verhaal hebben als ze daarop hameren.
pi_156637311
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:34 schreef Mylene het volgende:
Wat is er mis met een tent met alle gemakken voorzien? Men krijgt ook een bijstandsuitkering. Men kan de leefruimte eigen maken, afschermen zodat het privé is. In de tussentijd kan men de Nederlandse taal leren, een opleiding volgen, een werkgever vinden die garant kan staan en voor een woning kan zorgen.
Tenten zijn in ons klimaat niet geschikt voor langdurige opvang, daar zouden zelfs wij, die aan dit koude vochtige klimaat gewend zijn, gezondheidsproblemen mee krijgen, laat staan mensen die uit een heet en droog klimaat komen.
pleased to meet you
pi_156637315
Net zoals het NOS journaal aan sterk misleidende informatieverschaffing schuldig maakt, heb je natuurlijk ook de mensensmokkelaars die liegen en bedriegen om aan hun geld te komen. Die beloven natuurlijk het paradijs aan de migranten. Dit is lastig te bestrijden.
pi_156637326
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:08 schreef Homey het volgende:

[..]

Ik betwijfel of het gros aan het werk wil. Ze willen eerst gratis geld en een gratis huis, en dan kijken ze wel verder. Aangezien ze vermoedelijk de taal toch niet oppikken - de meeste kunnen niet eens fatsoenlijk Engels - en laagopgeleid zijn, zit een normale baan er niet in. Een carriere in de bijstand is het logisch gevolg, wat je ook ziet bij eerdere migratiestromen zoals Somaliers, Irakezen en Marokkanen. Het is allemaal heel logisch te verklaren. De PVV hamert er op dat het komt omdat ze Islamitisch zijn. Ik denk dat dat wel een rol speelt maar het feit dat ze zo laagopgeleid zijn is de echte culprit. De PVV zou een beter verhaal hebben als ze daarop hameren.
Ja. De werkelijkheid is gewoon wat je dan met bepaalde mensen dan echt kan. Ik heb het gezien binnen een bedrijf met Marokkanen. Jonge mensen zelfs. Ik kan er niets mee.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 12:12:17 #180
141482 Q.
JurassiQ
pi_156637377
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:08 schreef Homey het volgende:

[..]

Ik betwijfel of het gros aan het werk wil. Ze willen eerst gratis geld en een gratis huis, en dan kijken ze wel verder. Aangezien ze vermoedelijk de taal toch niet oppikken - de meeste kunnen niet eens fatsoenlijk Engels - en laagopgeleid zijn, zit een normale baan er niet in. Een carriere in de bijstand is het logisch gevolg, wat je ook ziet bij eerdere migratiestromen zoals Somaliers, Irakezen en Marokkanen. Het is allemaal heel logisch te verklaren. De PVV hamert er op dat het komt omdat ze Islamitisch zijn. Ik denk dat dat wel een rol speelt maar het feit dat ze zo laagopgeleid zijn is de echte culprit. De PVV zou een beter verhaal hebben als ze daarop hameren.
Dat is natuurlijk niet zo handig want een groot deel van de PVV aanhang is ook laag opgeleid en zou zich dan aangevallen voelen. :P
For great justice!
pi_156637397
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:12 schreef Q. het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk niet zo handig want een groot deel van de PVV aanhang is ook laag opgeleid en zou zich dan aangevallen voelen. :P
Dat is ook een probleem inderdaad.
pi_156637539
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:08 schreef Homey het volgende:

[..]

Ik betwijfel of het gros aan het werk wil. Ze willen eerst gratis geld en een gratis huis, en dan kijken ze wel verder. Aangezien ze vermoedelijk de taal toch niet oppikken - de meeste kunnen niet eens fatsoenlijk Engels - en laagopgeleid zijn, zit een normale baan er niet in. Een carriere in de bijstand is het logisch gevolg, wat je ook ziet bij eerdere migratiestromen zoals Somaliers, Irakezen en Marokkanen. Het is allemaal heel logisch te verklaren. De PVV hamert er op dat het komt omdat ze Islamitisch zijn. Ik denk dat dat wel een rol speelt maar het feit dat ze zo laagopgeleid zijn is de echte culprit. De PVV zou een beter verhaal hebben als ze daarop hameren.
Weet niet of je het weet, maar de meeste mensen vinden het maar niks om de hele dag thuis te zitten en het handje op te houden. En dat geldt zeker voor vluchtelingen die in Syrië een eigen zaak hadden en redelijk welgesteld waren.

Ik zie de redenering trouwens vaker voorbij komen. Het hoogste doel van mensen zou zijn om met een uitkering de hele dag thuis te zitten.

Gevalletje 'zoals de waard is, vertrouwt hij zijn gasten'? Persoonlijk ben ik het vrij zijn na een paar weken vakantie wel weer zat. En van een bijstandsuitkering word ik nou ook niet bepaald vrolijk.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156637576
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:18 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Weet niet of je het weet, maar de meeste mensen vinden het maar niks om de hele dag thuis te zitten en het handje op te houden. En dat geldt zeker voor vluchtelingen die in Syrië een eigen zaak hadden en redelijk welgesteld waren.

Ik zie de redenering trouwens vaker voorbij komen. Het hoogste doel van mensen zou zijn om met een uitkering de hele dag thuis te zitten.

Gevalletje 'zoals de waard is, vertrouwt hij zijn gasten'? Persoonlijk ben ik het vrij zijn na een paar weken vakantie wel weer zat. En van een bijstandsuitkering word ik nou ook niet bepaald vrolijk.
Maar zo is het vaak wel. Kijk naar Somalische mensen. 70% heeft een uitkering.
pi_156637619
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:12 schreef Q. het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk niet zo handig want een groot deel van de PVV aanhang is ook laag opgeleid en zou zich dan aangevallen voelen. :P
De gemiddelde PVV-stemmer is niet laag opgeleid. http://www.wereldjournali(...)lidair_met_zichzelf/
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_156637689
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:54 schreef KoosVogels het volgende:
Hoog tijd dat daar oplossingen voor worden gevonden.
Daar is men nu druk mee bezig
http://www.telegraaf.nl/b(...)ing_valideren__.html
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_156637697
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:19 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Maar zo is het vaak wel. Kijk naar Somalische mensen. 70% heeft een uitkering.
Wat niet automatisch betekent dat ze niet willen werken.

Of zijn Nederlanders die werkloos zijn dat ook bewust?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 12:26:13 #187
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_156637757
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:23 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat niet automatisch betekent dat ze niet willen werken.

Of zijn Nederlanders die werkloos zijn dat ook bewust?
Sommigen.

Afstand tot de arbeidsmarkt komt er in vele soorten, maar de taal niet spreken in combinatie met een totaal andere culturele achtergrond (wat zeker bij Somaliërs zo is, bij Syriërs een stuk minder) maakt die afstand wel enorm groot.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_156637776
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:20 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

De gemiddelde PVV-stemmer is niet laag opgeleid. http://www.wereldjournali(...)lidair_met_zichzelf/
Uit dat artikel:

quote:
En hieruit bleek toch dat de PVV-stemmer overwegend laagopgeleid is - 41% volgde een mbo als hoogste opleiding- vooral man is en behoudend georiënteerd.
quote:
Synovate verrichte ook het recente onderzoek naar de PVV-achterban. Dit maal voor NRC Handelsblad. Het aandeel laagopgeleide blijkt daar nog altijd groter dan onder de niet PVV-stemmer, maar de PVV ligt ook steeds beter bij de middenklassers als leraren en verzorgers.
Dus, het is wel degelijk een partij die meer leden onder laagopgeleiden heeft dan andere partijen.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156637778
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:23 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat niet automatisch betekent dat ze niet willen werken.

Of zijn Nederlanders die werkloos zijn dat ook bewust?
Nee. Men heeft het idee dat het zo wel goed werkt. Ik zie dat nu ook bij zwarte familie in Belgie. Men weet dat men na bepaalde tijd werken een uitkering krijgt. Men weet exact waar men recht op heeft.
pi_156637784
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:26 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Sommigen.

Afstand tot de arbeidsmarkt komt er in vele soorten, maar de taal niet spreken in combinatie met een totaal andere culturele achtergrond (wat zeker bij Somaliërs zo is, bij Syriërs een stuk minder) maakt die afstand wel enorm groot.
Misschien even mijn eerdere reactie(s) lezen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156637824
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:27 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Nee. Men heeft het idee dat het zo wel goed werkt. Ik zie dat nu ook bij zwarte familie in Belgie. Men weet dat men na bepaalde tijd werken een uitkering krijgt. Men weet exact waar men recht op heeft.
Kun je, even terzijde, wellicht proberen een keer een andere bron dan 'mijn familie' naar voren te brengen?
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156637829
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:18 schreef KoosVogels het volgende:

En dat geldt zeker voor vluchtelingen die in Syrië een eigen zaak hadden en redelijk welgesteld waren.

Hoeveel procent van het totale aantal immigranten is Syrisch vluchteling? En hoeveel procent daarvan was redelijk welgesteld ondernemer?
pi_156637832
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:27 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Nee. Men heeft het idee dat het zo wel goed werkt. Ik zie dat nu ook bij zwarte familie in Belgie. Men weet dat men na bepaalde tijd werken een uitkering krijgt. Men weet exact waar men recht op heeft.
En dat gegeven extrapoleer jij voor het gemak maar even naar alle vluchtelingen die hier binnenkomen?

Je mist het punt dat ik in mijn vorige bijdrage probeerde te maken.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156637855
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:24 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Mensen met de gevoelens?
Ik zie het als domheid. Ik heb net een feest meegemaakt met een diverse groep mensen. Men die in principe PVV kunnen stemmen en mensen de wereld hebben gezien. Dat je een leuk gesprek hebt met een arts die in Ghana heeft gewerkt en dat Piet er ineens tussendoor komt blaten met een verhaal over zwarte mensen wat niet klopt.
pi_156637884
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:27 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Uit dat artikel:

[..]

[..]

Dus, het is wel degelijk een partij die meer leden onder laagopgeleiden heeft dan andere partijen.
Ja, dat kwam uit het onderzoek in opdracht van Netwerk. Uit alle andere onderzoeken kwam dat het mensen uit alle lagen van de bevolking waren, veel middenklassers en ook steeds meer hoger opgeleiden.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 12:30:40 #196
444256 Villas__Rubin
Kwaadaardige dictator
pi_156637893
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:12 schreef Evienne het volgende:
Hier zitten ze op inwoners te wachte
Zeer apart!
"A leader must be a terror to the few who are evil in order to protect the lives and well-being of the many who are good"
pi_156637914
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:28 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Hoeveel procent van het totale aantal immigranten is Syrisch vluchteling? En hoeveel procent daarvan was redelijk welgesteld ondernemer?
Geen idee. Hoeveel was arm? Hoeveel was arbeider? Hoeveel was crimineel?

Mijn punt is dat het wat onzinnig is om de complete groep al op voorhand weg te zetten als opportunistische uitkeringszoekers.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156637919
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:29 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ik zie het als domheid. Ik heb net een feest meegemaakt met een diverse groep mensen. Men die in principe PVV kunnen stemmen en mensen de wereld hebben gezien. Dat je een leuk gesprek hebt met een arts die in Ghana heeft gewerkt en dat Piet er ineens tussendoor komt blaten met een verhaal over zwarte mensen wat niet klopt.
Dan wijkt jouw ervaring af van de werkelijkheid. Ik heb ook hele andere ervaringen.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_156637967
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Dan wijkt jouw ervaring af van de werkelijkheid. Ik heb ook hele andere ervaringen.
De waarheid is natuurlijk dat zowel jouw als zijn ervaringen de werkelijkheid zijn.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
pi_156637984
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:30 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Ja, dat kwam uit het onderzoek in opdracht van Netwerk. Uit alle andere onderzoeken kwam dat het mensen uit alle lagen van de bevolking waren, veel middenklassers en ook steeds meer hoger opgeleiden.
Ik zie in dat stuk tekst maar één ander onderzoek waar dat staat, en dat onderzoek weet te vertellen dat het aantal hoger opgeleiden is toegenomen van 9 tot 13%. Dat zou ik nou niet bepaald willen aandragen als bewijs dat de gemiddelde PVV'er niet laagopgeleid is.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156637987
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:31 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Geen idee. Hoeveel was arm? Hoeveel was arbeider? Hoeveel was crimineel?

Mijn punt is dat het wat onzinnig is om de complete groep al op voorhand weg te zetten als opportunistische uitkeringszoekers.
Waarom ga je dan uit van die groep?

Het is overigens net zo onzinnig om de totale groep weg te zetten als Syriërs die vluchten vanwege bommen op het hoofd, zoals je eerder vanmorgen nog deed.
pi_156637993
quote:
10s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:28 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Kun je, even terzijde, wellicht proberen een keer een andere bron dan 'mijn familie' naar voren te brengen?
Nee. Dat is de belangrijkste bron. Net als mijn Aziatische familie. Ik begrijp wel dat het vervelend kan zijn als ik dat aanhaal. Maar zo is het nu eenmaal.
pi_156638041
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:28 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

En dat gegeven extrapoleer jij voor het gemak maar even naar alle vluchtelingen die hier binnenkomen?

Je mist het punt dat ik in mijn vorige bijdrage probeerde te maken.
Ik heb in Afrika gewoond en gereisd. Dan weet ik wel een beetje hoe bepaalde mensen denken.
pi_156638057
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:33 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Nee. Dat is de belangrijkste bron. Net als mijn Aziatische familie. Ik begrijp wel dat het vervelend kan zijn als ik dat aanhaal. Maar zo is het nu eenmaal.
Het is niet vervelend, maar het is wel slechts een voorbeeld. Dat jij dat zo kent van je familie wil niet zeggen dat het zo is. Als je maar blijft doorhameren over 'mijn familie doet het zo, dus doet iedereen het zo' is dat niet echt goed voor het punt dat je wilt maken, dan lijkt het namelijk of je maar één voorbeeld hebt. En dat is, voor een probleem van dit formaat, vrij weinig.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156638112
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:27 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Uit dat artikel:

[..]


[..]

Dus, het is wel degelijk een partij die meer leden onder laagopgeleiden heeft dan andere partijen.
Tja, als je de hele dag thuiszit, of gemiddeld meer tijd hebt om bijv overdag eens de stad in te gaan, of een blokje door je woonplaats te fietsen, zie je automatisch meer misgaan dan wanneer je 's ochtends vroeg je huis verlaat en 's avonds op de bank zit te NOS'sen omdat je een goeie job hebt en moe bent als je thuiskomt.
pi_156638150
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:33 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Waarom ga je dan uit van die groep?

Het is overigens net zo onzinnig om de totale groep weg te zetten als Syriërs die vluchten vanwege bommen op het hoofd, zoals je eerder vanmorgen nog deed.
Veruit de meeste Syriërs vluchten voor het oorlogsgeweld. Dat ontkennen, is onzinnig.

Ik schrijf bewust 'veruit de meeste', want er bestaan natuurlijk altijd uitzonderingen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 12:38:18 #207
262 Re
Kiss & Swallow
pi_156638170
wat je ook stemt ik wil wel eens weten of men daadwerkelijk wordt achtergesteld als woningzoeker en dat er daadwerkelijk wordt voorgetrokken als het om asielzoekers gaat.

Dat er geen woningen beschikbaar zijn is geheel de verantwoordelijkheid van de politiek
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_156638189
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:37 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Veruit de meeste Syriërs vluchten voor het oorlogsgeweld. Dat ontkennen, is onzinnig.

Ik schrijf bewust 'veruit de meeste', want er bestaan natuurlijk altijd uitzonderingen.
Dat is ook zeker zo. Daarom is de discussie wat vreemd.
pi_156638240
quote:
3s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:38 schreef Re het volgende:
wat je ook stemt ik wil wel eens weten of men daadwerkelijk wordt achtergesteld als woningzoeker en dat er daadwerkelijk wordt voorgetrokken als het om asielzoekers gaat.

Dat er geen woningen beschikbaar zijn is geheel de verantwoordelijkheid van de politiek
100% En zeker. Maar dat was 25 jaar geleden al zo.
pi_156638263
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:33 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Ik zie in dat stuk tekst maar één ander onderzoek waar dat staat, en dat onderzoek weet te vertellen dat het aantal hoger opgeleiden is toegenomen van 9 tot 13%. Dat zou ik nou niet bepaald willen aandragen als bewijs dat de gemiddelde PVV'er niet laagopgeleid is.
Allereerste regel van het stukje:
quote:
Uit de vier onderzoeken naar de PVV-stemmer van het afgelopen half jaar
En je bent vrij om naar de resultaten van die 4 onderzoeken te zoeken.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_156638349
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:37 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Veruit de meeste Syriërs vluchten voor het oorlogsgeweld. Dat ontkennen, is onzinnig.

Ik schrijf bewust 'veruit de meeste', want er bestaan natuurlijk altijd uitzonderingen.
Dat is niet wat ik bedoelde. Dat de Syriërs vluchten voor oorlogsgeweld moge duidelijk zijn. Zij zijn echter maar een deel van de groep immigranten. Ook dat is bekend. Verder vallen er in Turkije nog steeds geen bommen, dus iedereen die daar vandaan 'vlucht' is niet op de vlucht voor bommen op het hoofd.

Steeds woorden als 'vluchteling', 'bommen' e.d. gebruiken is net zo onzuiver als stellen dat het allemaal IS-soldaten zijn.
pi_156638360
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:36 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat kan. Misschien ken ik alleen de domme PVV stemmers.
Begrijp me niet verkeerd, ik heb in mijn kenniskring ook zo iemand. Die begint ook op ongepaste momenten te blaten over 'die buitenlanders'. Maar ik ken genoeg PVV-stemmers en die hebben hele goede redenen om op de PVV te stemmen en kunnen prima opschieten met andere culturen. Ik ken meer GroenLinks-gekkies dan PVV-stemmers.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_156638390
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:19 schreef devlinmr het volgende:

[..]

10 jaar lang in Nederland in een tent? Niet erg humaan is t wel?
Dan ga je toch naar een ander land waar er wel genoeg woonruimte is?
Schip ahoy!
pi_156638417
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:43 schreef KoosVogels het volgende:
De vraag is vooral:

Stemmen domme mensen PVV of zijn mensen dom omdat ze PVV stemmen?
Misschien stemmen laagopgeleide mensen wel meer PVV omdat juist die laagopgeleide mensen "last" hebben van immigranten.

Immers, laagopgeleide mensen zijn degenen die op dezelfde laagopgeleide banen solliciteren en in dezelfde sociale huurwoningen willen wonen. Als je een goede baan hebt, met een koophuis, heb je weinig last van immigratie. Bovendien zijn het natuurlijk de laagopgeleide mensen die tussen deze nieuwe immigranten wonen.
pi_156638424
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:43 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Dat is niet wat ik bedoelde. Dat de Syriërs vluchten voor oorlogsgeweld moge duidelijk zijn. Zij zijn echter maar een deel van de groep immigranten. Ook dat is bekend. Verder vallen er in Turkije nog steeds geen bommen, dus iedereen die daar vandaan 'vlucht' is niet op de vlucht voor bommen op het hoofd.

Steeds woorden als 'vluchteling', 'bommen' e.d. gebruiken is net zo onzuiver als stellen dat het allemaal IS-soldaten zijn.
Asielzoekers vertrekken uit Turkije omdat de situatie daar uitzichtloos is. Daar kun je van alles van vinden. Ik snap dat wel.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156638450
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:40 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Allereerste regel van het stukje:

[..]

En je bent vrij om naar de resultaten van die 4 onderzoeken te zoeken.
Eh, ja. En daarna gaan ze de resultaten van alle vier die onderzoeken apart bespreken, waarbij alleen het eerste onderzoek iets zegt over de toename van het aantal hoogopgeleiden.

quote:
Begin dit jaar (in februari) deed TNS Nipo al onderzoek voor de Volkskrant naar de PVV-stemmer. De belangrijkste uitkomst: de PVV slaat steeds meer aan bij alle lagen van de bevolking. Het onderzoek liet ook zien dat de PVV meer hoogopgeleiden aantrekt. In 2006 was nog maar 9% van de PVV’ers hoger opgeleid, nu is dat 13%. Onder de nieuwe PVV-stemmers is het percentage hoogopgeleiden zelfs 16.
Dus, dat is maar een van de vier onderzoeken.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_156638451
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:46 schreef Pharmacist het volgende:

[..]

Misschien stemmen laagopgeleide mensen wel meer PVV omdat juist die laagopgeleide mensen "last" hebben van immigranten.

Immers, laagopgeleide mensen zijn degenen die op dezelfde laagopgeleide banen solliciteren en in dezelfde sociale huurwoningen willen wonen. Als je een goede baan hebt, met een koophuis, heb je weinig last van immigratie. Bovendien zijn het natuurlijk de laagopgeleide mensen die tussen deze nieuwe immigranten wonen.
Daarom kan ik iedereen aanraden om net iets langer te leren en een goede baan te zoeken.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156638455
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:43 schreef KoosVogels het volgende:
De vraag is vooral:

Stemmen domme mensen PVV of zijn mensen dom omdat ze PVV stemmen?
je moet op voorhand geen hele groep wegzetten als dom.
Practice what you preach
pi_156638472
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:47 schreef KoosVogels het volgende:
Daarom kan ik iedereen aanraden om net iets langer te leren en een goede baan te zoeken.
Niet iedereen is net zo slim als jij bent KoosVogels.

[ Bericht % gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:47:45 ]
pi_156638498
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:48 schreef Pharmacist het volgende:

[..]

Niet iedereen is net zo slim als jij bent KoosVogels.
En dan ben ik niet eens zo slim.

Nederland, het land waar alles mogelijk is!
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 12:52:25 #221
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156638566
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:54 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het gros wil zelf ook zo snel mogelijk aan het werk. Dat is alleen lastig omdat ze de taal (vooralsnog) nauwelijks spreken en hun diploma's niet worden erkend, zoals je zelf al terecht opmerkt.

Hoog tijd dat daar oplossingen voor worden gevonden.
Exact. Terugkeren, vechten voor je land en je land terug opbouwen. Je diploma wordt daar erkend en je spreekt ook de taal.
Wat doen al die mannen hier?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156638607
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:52 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Exact. Terugkeren, vechten voor je land en je land terug opbouwen. Je diploma wordt daar erkend en je spreekt ook de taal.
Wat doen al die mannen hier?
Vluchten voor het geweld, vermoedelijk.

Niet iedereen heeft zin om zich te mengen in een andere verkankerde burgeroorlog. Zou ik ook hebben. Voel er weinig voor om mezelf op die wijze op te offeren.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 12:55:54 #223
102757 EdvandeBerg
LETS GO BRANDON!
pi_156638637
Stacaravanparken inrichten. Een dergelijke caravan kan voor minder dan 20K gemaakt worden en als deze 10 jaar mee gaat, kost hij 2K per jaar.

Het hele stelsel moet gewoon op de kop. Geen standaard bijstand meer voor asielzoekers / vluchtelingen whatever maar onderdak + zakgeld. Landelijk de kinderbijslag afschaffen. Laten we zorgen dat Nederland onaantrekkelijk wordt om je te vestigen.
Scratch a liberal and you will find a fascist
pi_156638663
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Asielzoekers vertrekken uit Turkije omdat de situatie daar uitzichtloos is. Daar kun je van alles van vinden. Ik snap dat wel.
Ik snap dat ook. Wil niet zeggen dat je moet gaan staan jubelen en de boel gaan ophemelen. Het zijn geen hoogopgeleide mensen die ons land komen redden. In het aller, aller, allergunstigste geval kost het slechts een handvol miljarden. Waarschijnlijker is dat de woningmarkt nog meer overspannen raakt, de overvolle binnensteden nog meer problemen om de oren krijgen, scholen hier in Amsterdam ervaren NU AL de enorme problemen. De nieuwe leerlingen hebben - logisch - een enorme achterstand en er is simpelweg plaats noch geld om te voorzien in leraren, leerstof en ruimte.

Dat de situatie in Turkije uitzichtloos is maakt niet dat wij iedereen moeten binnenlaten. De situatie moet hier bovendien net zo uitzichtloos zijn; geen vaste woning, geen gezinshereniging, zo min mogelijk geld. Men moet hier niet aarden, men moet straks het eigen land weer opbouwen.
pi_156638698
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:55 schreef EdvandeBerg het volgende:
Stacaravanparken inrichten. Een dergelijke caravan kan voor minder dan 20K gemaakt worden en als deze 10 jaar mee gaat, kost hij 2K per jaar.

Krijgen we hier dadelijk in NL ook trailertrash. :D
pi_156638703
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:57 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ik snap dat ook. Wil niet zeggen dat je moet gaan staan jubelen en de boel gaan ophemelen. Het zijn geen hoogopgeleide mensen die ons land komen redden. In het aller, aller, allergunstigste geval kost het slechts een handvol miljarden. Waarschijnlijker is dat de woningmarkt nog meer overspannen raakt, de overvolle binnensteden nog meer problemen om de oren krijgen, scholen hier in Amsterdam ervaren NU AL de enorme problemen. De nieuwe leerlingen hebben - logisch - een enorme achterstand en er is simpelweg plaats noch geld om te voorzien in leraren, leerstof en ruimte.

Dat de situatie in Turkije uitzichtloos is maakt niet dat wij iedereen moeten binnenlaten. De situatie moet hier bovendien net zo uitzichtloos zijn; geen vaste woning, geen gezinshereniging, zo min mogelijk geld. Men moet hier niet aarden, men moet straks het eigen land weer opbouwen.
Daarom schreef ik ook 'daar mag iedereen iets van vinden'. Ben het verder ook wel met je eens hoor, vind persoonlijk alleen dat de grens nog niet is bereikt. We kunnen nog wel meer mensen opvangen. Maar dat is mijn mening.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156638709
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:54 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Vluchten voor het geweld, vermoedelijk.

Niet iedereen heeft zin om zich te mengen in een andere verkankerde burgeroorlog. Zou ik ook hebben. Voel er weinig voor om mezelf op die wijze op te offeren.
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:54 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Vluchten voor het geweld, vermoedelijk.

Niet iedereen heeft zin om zich te mengen in een andere verkankerde burgeroorlog. Zou ik ook hebben. Voel er weinig voor om mezelf op die wijze op te offeren.
Welk geweld is er in Turkije? En waarom vrijwel alleen de mannen? Ik laat m'n moppie niet achter voor de moordende en verkrachtende hordes, hoor
pi_156638714
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:57 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ik snap dat ook. Wil niet zeggen dat je moet gaan staan jubelen en de boel gaan ophemelen. Het zijn geen hoogopgeleide mensen die ons land komen redden. In het aller, aller, allergunstigste geval kost het slechts een handvol miljarden. Waarschijnlijker is dat de woningmarkt nog meer overspannen raakt, de overvolle binnensteden nog meer problemen om de oren krijgen, scholen hier in Amsterdam ervaren NU AL de enorme problemen. De nieuwe leerlingen hebben - logisch - een enorme achterstand en er is simpelweg plaats noch geld om te voorzien in leraren, leerstof en ruimte.

Dat de situatie in Turkije uitzichtloos is maakt niet dat wij iedereen moeten binnenlaten. De situatie moet hier bovendien net zo uitzichtloos zijn; geen vaste woning, geen gezinshereniging, zo min mogelijk geld. Men moet hier niet aarden, men moet straks het eigen land weer opbouwen.
Ja. En dat geven scholen al aan. De taalproblemen.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 12:59:59 #229
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156638731
edit: tyf eens op met die persoonlijke aanvallen of blijf anders gewoon weg

[ Bericht 88% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:49:16 ]
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156638732
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:58 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Daarom schreef ik ook 'daar mag iedereen iets van vinden'. Ben het verder ook wel met je eens hoor, vind persoonlijk alleen dat de grens nog niet is bereikt. We kunnen nog wel meer mensen opvangen. Maar dat is mijn mening.
Wat is jouw ervaring dan en waar ligt de grens? Gemeenten geven nu al aan de opvang niet aan te kunnen.
pi_156638738
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:58 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Daarom schreef ik ook 'daar mag iedereen iets van vinden'. Ben het verder ook wel met je eens hoor, vind persoonlijk alleen dat de grens nog niet is bereikt. We kunnen nog wel meer mensen opvangen. Maar dat is mijn mening.
We kunnen inderdaad nog wel meer mensen opvangen. Als we tenminste deze horde grotendeels buiten laten en échte vluchtelingen gewoon opvangen.
pi_156638755
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:00 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

We kunnen inderdaad nog wel meer mensen opvangen. Als we tenminste deze horde grotendeels buiten laten en échte vluchtelingen gewoon opvangen.
Meer kan gewoon niet. Dat geeft half Europa aan.
pi_156638768
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:59 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]


[..]

Welk geweld is er in Turkije? En waarom vrijwel alleen de mannen? Ik laat m'n moppie niet achter voor de moordende en verkrachtende hordes, hoor
Het idee is dat dat de reis gevaarlijk en ook vaak duur is. Dus sturen ze de man vooruit, eventueel in gezelschap van de oudste zoon (mannen hebben nou eenmaal een streepje voor in die cultuur). Later volgt dan de rest.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156638778
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:57 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ik snap dat ook. Wil niet zeggen dat je moet gaan staan jubelen en de boel gaan ophemelen. Het zijn geen hoogopgeleide mensen die ons land komen redden. In het aller, aller, allergunstigste geval kost het slechts een handvol miljarden. Waarschijnlijker is dat de woningmarkt nog meer overspannen raakt, de overvolle binnensteden nog meer problemen om de oren krijgen, scholen hier in Amsterdam ervaren NU AL de enorme problemen. De nieuwe leerlingen hebben - logisch - een enorme achterstand en er is simpelweg plaats noch geld om te voorzien in leraren, leerstof en ruimte.

Dat de situatie in Turkije uitzichtloos is maakt niet dat wij iedereen moeten binnenlaten. De situatie moet hier bovendien net zo uitzichtloos zijn; geen vaste woning, geen gezinshereniging, zo min mogelijk geld. Men moet hier niet aarden, men moet straks het eigen land weer opbouwen.
Maar als ze hier een uitkering genieten en van gratis gezondheidszorg kunnen profiteren zullen ze niet terug willen. Of ze komen na twee jaar sporthal en veldbedjes in opstand en veroorzaken maatschappelijke overlast. Het paard van Troje is nu eenmaal binnengehaald. Het is nu ieder voor zich met een regering die het volk heeft verraden.
pi_156638786
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:01 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Meer kan gewoon niet. Dat geeft half Europa aan.
Je bent blijven hangen bij mijn eerste zin. Lees nu de volgende eens?
pi_156638797
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:01 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het idee is dat dat de reis gevaarlijk en ook vaak duur is. Dus sturen ze de man vooruit, eventueel in gezelschap van de oudste zoon (mannen hebben nou eenmaal een streepje voor in die cultuur). Later volgt dan de rest.
Dat zijn niet de arme mensen. Die kunnen in eigen land nauwelijks de bus betalen naar de hoofdstad.
pi_156638818
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:02 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Je bent blijven hangen bij mijn eerste zin. Lees nu de volgende eens?
Klopt. Die miste ik een beetje. Maar.....dan zeg je in twee regels twee dingen.
pi_156638836
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:02 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat zijn niet de arme mensen. Die kunnen in eigen land nauwelijks de bus betalen naar de hoofdstad.
Ja, en?

Ook voor mensen met geld kan het te prijzig zijn om het hele gezin naar Europa te laten reizen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:04:56 #239
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_156638842
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 11:26 schreef LXIV het volgende:

[..]

Op je 18e beginnen en met 300 euro per maand is dat goed te doen.
Ik denk dat de gemiddelde 18-jarige niet eens 300 euro per maand verdiend. Om nog maar te zwijgen over hoeveel studenten overhouden naast alle kosten voor huur, vreten, school en zorg.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_156638893
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:04 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ja, en?

Ook voor mensen met geld kan het te prijzig zijn om het hele gezin naar Europa te laten reizen.
Dat is zeker prijzig als ik de prijzen hoor. Mensen hier doen vaak of dat de arme mensen zijn. Dat is niet het geval. Maar het zijn ook niet de echt hoog opgeleide mensen. Dus hier heb je er ook niet echt veel aan.
pi_156638895
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:55 schreef EdvandeBerg het volgende:
Stacaravanparken inrichten. Een dergelijke caravan kan voor minder dan 20K gemaakt worden en als deze 10 jaar mee gaat, kost hij 2K per jaar.

Voor 20 k kun je ook echte appartementen bouwen , die zeker 50 jaar meegaan.
pi_156638897
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:03 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Je doet er anders alles aan dat te laten denken. Je post het zelfs letterlijk en meerdere malen.

Kerel, ook goede vrienden van mij zijn tegen het opvangen van meer vluchtelingen. Dat betekent niet automatisch dat ik ze fascistisch of dom vind.

Dat staat verder los van mijn mening over PVV'ers. Want ik beoordeel die partij op meer dan alleen het vluchtelingenvraagstuk.

[ Bericht 3% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:50:04 ]
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156638915
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:07 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat is zeker prijzig als ik de prijzen hoor. Mensen hier doen vaak of dat de arme mensen zijn. Dat is niet het geval. Maar het zijn ook niet de echt hoog opgeleide mensen. Dus hier heb je er ook niet echt veel aan.
Als je geld hebt, ben je niet immuun voor oorlogsgeweld.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156638922
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:01 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het idee is dat dat de reis gevaarlijk en ook vaak duur is. Dus sturen ze de man vooruit, eventueel in gezelschap van de oudste zoon (mannen hebben nou eenmaal een streepje voor in die cultuur). Later volgt dan de rest.
Pardon my French: Gelul.

Kijk naar de vluchtelingenstromen door de eeuwen heen. Je ziet altijd complete gezinnen Weet niet of jij je bijvoorbeeld de beelden uit Joegoslavië nog kunt herinneren? Complete gezinnen op de vlucht. Zelfde met de grote interne Afrikaanse vluchtelingenstromen. Je laat je vrouw en kinderen nu eenmaal niet achter in oorlogsgebied. Als je ze achterlaat dan doe je dat in veilig gebied. En dan een stukje eigen mening: Al die jonge, fitte en strijdbare mannen zouden of voor hun gezin moeten zorgen of moeten vechten om hun land terug te claimen en niet aan een hek in Europa staan gillen om geld en huizen.
pi_156638934
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:07 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Kerel, ook goede vrienden van mij zijn tegen het opvangen van meer vluchtelingen. Dat betekent niet automatisch dat ik ze fascistisch of dom vind.

Dat staat verder los van mijn mening over PVV'ers. Want ik beoordeel die partij op meer dan alleen het vluchtelingenvraagstuk.

Maar goed, ik snap best dat je wil dat ik je fascitisch vind.
Redelijkheid zit het in het elkaar accepteren met een andere mening. Dat doe jij ook volgens mij.
pi_156638947
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:07 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat is zeker prijzig als ik de prijzen hoor. Mensen hier doen vaak of dat de arme mensen zijn. Dat is niet het geval. Maar het zijn ook niet de echt hoog opgeleide mensen. Dus hier heb je er ook niet echt veel aan.
Ook al zouden ze hoogopgeleid zijn. Ik denk dat iemand met een BSc/MSc van de UvA betere credentials heeft dan iemand met een BSc/MSc van de Universiteit van Aleppo, Kabul, Lagos of Asmara. Bovendien is het al het geval dat lang niet iedereen met een opleiding een baan op niveau kan vinden.
pi_156638951
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:08 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Als je geld hebt, ben je niet immuun voor oorlogsgeweld.
Wat niet wil zeggen dat je hier kan komen wonen. Buiten hulp om.
pi_156638966
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:08 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Pardon my French: Gelul.

Kijk naar de vluchtelingenstromen door de eeuwen heen. Je ziet altijd complete gezinnen Weet niet of jij je bijvoorbeeld de beelden uit Joegoslavië nog kunt herinneren? Complete gezinnen op de vlucht. Zelfde met de grote interne Afrikaanse vluchtelingenstromen. Je laat je vrouw en kinderen nu eenmaal niet achter in oorlogsgebied. Als je ze achterlaat dan doe je dat in veilig gebied. En dan een stukje eigen mening: Al die jonge, fitte en strijdbare mannen zouden of voor hun gezin moeten zorgen of moeten vechten om hun land terug te claimen en niet aan een hek in Europa staan gillen om geld en huizen.
Tsja, je kunt daar van alles van vinden. Ik zie het net even anders allemaal.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156638976
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:09 schreef Pharmacist het volgende:

[..]

Ook al zouden ze hoogopgeleid zijn. Ik denk dat iemand met een BSc/MSc van de UvA betere credentials heeft dan iemand met een BSc/MSc van de Universiteit van Aleppo, Kabul, Lagos of Asmara. Bovendien is het al het geval dat lang niet iedereen met een opleiding een baan op niveau kan vinden.
Lijkt mij ook. Sterker nog. Dat is gewoon zo.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:10:46 #250
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156638984
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:07 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Kerel, ook goede vrienden van mij zijn tegen het opvangen van meer vluchtelingen. Dat betekent niet automatisch dat ik ze fascistisch of dom vind.

Dat staat verder los van mijn mening over PVV'ers. Want ik beoordeel die partij op meer dan alleen het vluchtelingenvraagstuk.

Waarom zet je dan iedereen zo weg die niet dezelfde mening als jou heeft, met je complete minachting.

[ Bericht 3% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:50:28 ]
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156638985
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:08 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Redelijkheid zit het in het elkaar accepteren met een andere mening. Dat doe jij ook volgens mij.
Deze post is een lichtpuntje in dit topic.
pi_156638986
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:09 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Wat niet wil zeggen dat je hier kan komen wonen. Buiten hulp om.
Mensen in nood zijn wat mij betreft welkom.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156638987
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:04 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Klopt. Die miste ik een beetje. Maar.....dan zeg je in twee regels twee dingen.
Uhhh..nee? Vluchtelingen zijn welkom, gelukzoekers alleen als ze wat kunnen toevoegen aan ons land. En dat betekent dat de grote horde die nu aan de poorten rammelt en de nog veel grotere horden die gaan komen als we dit toestaan, grotendeels geweigerd zal worden.
pi_156639007
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:10 schreef KoosVogels het volgende:
Mensen in nood zijn wat mij betreft welkom.
Afhankelijk van je definitie van "nood", is de halve wereld in "nood". Ook binnen de EU zelf zijn mensen in nood trouwens.
pi_156639018
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:10 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Mensen in nood zijn wat mij betreft welkom.
Bij mij ook.Maar tijdelijk. Ik bagatelliseer niet de problemen van Syriers nu.
pi_156639047
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:10 schreef myShizzle het volgende:
Dat is geen huizentekort maar een migrantenoverschot
Nee, gewoonweg nee. De extra asielzoekers maken de boel er niet beter op maar het tekort aan betaalbare huurwoningen is het gevolg van decennia lang wanbeleid.

Kan me nog herinneren dat er 20 jaar geleden hier in de stad werd geklaagd over wachttijden van 2 jaar. Nu ligt die hier rond de 5,5 jaar en rising. :')

Landelijk gemiddelde ligt op 8 jaar met uitschieters naar iets van 17 jaar :') . Toen ik 16 was maakten we een schooltocht naar Praag. Daar werd ons verteld dat door het woningentekort mensen daar wel 15-20 jaar in sjofele hotels ed woonden. Dat was het Oostblok kort na de val van de muur, nu is het de situatie in Nederland anno 2015 :X
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:14:43 #257
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156639061
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:10 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Mensen in nood zijn wat mij betreft welkom.
Mij ook, alleen echte nood.

Niet die de kans grijpen om op zoek te gaan naar gratis geld, werk en huisvesting. Enige opvang die ze horen te krijgen, moet gericht zijn op terugkeer. Een veilig heenkomen en thats it. Ook moeten ze niet hier heen gelokt worden om hordes policorkutjes puur aan het werk te houden van het coa, betaald van middelen uit de algemene bron.

En een evenredige verdeling over alle landen in de regio. Waar blijven eigenlijk hun 'broeders' om ze te helpen?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156639063
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:10 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Tsja, je kunt daar van alles van vinden. Ik zie het net even anders allemaal.
Maar je ontkent dus dat het in voorgaande vluchtelingen zo ging als ik stelde? Want in mijn leventje heb ik - helaas - al heel wat vluchtelingenstromen in de media voorbij zien komen en dit is toch echt de eerste waarbij het gaat zoalss het nu gaat...

[ Bericht 9% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 14:16:09 ]
pi_156639069
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:13 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Jij bent nieuw op dit forum? Waarom worden mensen die voorstander zijn van de opvang van vluchtelingen 'policors, naivelingen en landverraders' genoemd?

Verder gedraag ik mij gewoon normaal in deze discussie en heb ik niemand uitgemaakt voor racist of fascist. Heb alleen PVV'ers dom genoemd. Nou nou, poeh poeh.
En waarom worden mensen zoals ik soms als racist gezien?
pi_156639131
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:15 schreef Jaroon het volgende:

[..]

En waarom worden mensen zoals ik soms als racist gezien?
Dat moet je aan de mensen vragen die jou een racist noemen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:18:29 #261
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156639136
quote:
Verder gedraag ik mij gewoon normaal in deze discussie en heb ik niemand uitgemaakt voor racist of fascist. Heb alleen PVV'ers dom genoemd. Nou nou, poeh poeh.
Normaal in de discussie? Je zet continu mensen weg als pvv, racist, fascist en dom. Niet alleen in dit topic, maar continu met je hooghartige minachting van alles wat rechtser is dan jou. Overal, welk onderwerp dan ook.

Walgelijk.

[ Bericht 45% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:53:09 ]
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156639147
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:18 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dat moet je aan de mensen vragen die jou een racist noemen.
Het gaat gewoon vaak over mensen die niets te zeggen hebben. Wij zijn het soms niet eens met elkaar. Dat kan.
pi_156639202
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:18 schreef Red_85 het volgende:
Normaal in de discussie? Je zet continu mensen weg als pvv, racist, fascist en dom. Niet alleen in dit topic, maar continu met je hooghartige minachting van alles wat rechtser is dan jou. Overal, welk onderwerp dan ook.

Walgelijk.
Ik noem nooit iemand racist of fascist. Had laatst nog een discussie met remlof omdat ik het nergens op vond slaan dat hij de PVV fascistisch vindt.

Jij drukt mij in een bepaald hokje en projecteert vervolgens bepaalde eigenschappen op mijn persoon.

Ik noem mensen geen racist of fascist omdat dat niet bijdraagt aan een zinnige discussie. Bovendien zijn dat benamingen waar je spaarzaam mee moet zijn.

Verder stem ik al jaren D66, VVD en zelfs CDA. Echt links zou ik mezelf dus niet noemen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156639211
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:20 schreef Red_85 het volgende:

[..]


Vergeet tussen de persoonlijke aanvallen niet inhoudelijk te reageren.

[ Bericht 21% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:53:28 ]
pi_156639218
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:14 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waar noem ik PVV-stemmers fascistisch?
5 jaar geleden vond je de PVV al een racistische partij voor domme mensen.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:24:16 #266
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156639244
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:22 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Vergeet tussen de persoonlijke aanvallen niet inhoudelijk te reageren.
Prima, als er inhoudelijk punten zijn. En bepaalde gedragingen en intonaties even uit de discussie weg blijven.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:24:45 #267
102757 EdvandeBerg
LETS GO BRANDON!
pi_156639246
quote:
2s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:07 schreef machtpen het volgende:

[..]

Voor 20 k kun je ook echte appartementen bouwen , die zeker 50 jaar meegaan.
Klopt, maar dan niemand er een vette kluif aan verdienen. Want bij permanente bebouwing moet je grond kopen die een projectontwikkelaar of gemeente in het vorige decennia al heeft aangekocht. En een projectontwikkelaar en aannemer die grof geld willen verdienen. Die opportunisten moet je omzeilen.

Er dienen nu maatregelen worden genomen die anderen niet zinnen. Eis percelen grond tegen een redelijke prijs onder dreiging van onteigening en laat projectontwikkelaars en aannemers tegen een heel schrale marge werken. Die moeten helemaal niet klagen, want zo kunnen ze in ieder geval de vaste lasten en salarissen voor personeel bekostigen.
Scratch a liberal and you will find a fascist
pi_156639256
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 12:18 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Weet niet of je het weet, maar de meeste mensen vinden het maar niks om de hele dag thuis te zitten en het handje op te houden. En dat geldt zeker voor vluchtelingen die in Syrië een eigen zaak hadden en redelijk welgesteld waren.

Ik zie de redenering trouwens vaker voorbij komen. Het hoogste doel van mensen zou zijn om met een uitkering de hele dag thuis te zitten.

Gevalletje 'zoals de waard is, vertrouwt hij zijn gasten'? Persoonlijk ben ik het vrij zijn na een paar weken vakantie wel weer zat. En van een bijstandsuitkering word ik nou ook niet bepaald vrolijk.
Ik zeg niet dat dat het hoogste doel is van hen, maar het is wel het resultaat. En als je in de bijstand zit, wil niet zeggen dat je de hele dag niets doet. Die mensen gaan hosselen, of de criminaliteit in. Trouwens, mensen in het Midden-Oosten en Afrika zijn veel beter in niets doen dan in Europa. Calvinisme kent men daar niet.

Dat jij er anders inzit snap ik. Ik zit er ook anders in. Het zal wel. Maar het staat mijlenver wat in die landen gebruikelijk is, zeker onder de laagopgeleide mensen.
pi_156639271
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:22 schreef hottentot het volgende:

[..]

5 jaar geleden vond je de PVV al een racistische partij voor domme mensen.
Racisme is geen fascisme.

En bepaalde standpunten van de PVV zijn inderdaad racistisch. Dat maakt niet elke aanhanger een racist.

Overigens stemde ik tien jaar geleden SP. Moet ik mijzelf straks ook nog gaan verantwoorden voor uitspraken van Roemer?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:26:30 #270
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156639281
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:22 schreef KoosVogels het volgende:
Jij drukt mij in een bepaald hokje en projecteert vervolgens bepaalde eigenschappen op mijn persoon.
Jij drukt hele groepen mensen in een bepaald hokje en projecteert eigenschappen op hun persoon. Direct framen in de discussie om ze te 'kaltstellen' en lekker hooghartig ze weg te kunnen zetten voor je eigen gewin.

[ Bericht 3% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:54:21 ]
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:27:20 #271
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156639301
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:25 schreef KoosVogels het volgende:
En bepaalde standpunten van de PVV zijn inderdaad racistisch.
Doe je het weer. Wie zegt dat? Jij of een rechter?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156639320
Dames en heren, laat dit topic svp niet verder ontsporen. Straks gaat het dicht wegens teveel offtopic en dan wordt er weer gegniffeld.
pi_156639328
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:52 schreef Evienne het volgende:

Contract, dus wel rechten. Ze mogen mij er niet uitzetten, behalve bij sloop of verbouw, en dat lijken ze nu wel te willen proberen.
Als het niet mag, prima. Maar als het wel mag ook prima. Sowieso vind ik de bescherming van huurders veel te ver gaan.

Voor jou maakt het niet uit wat er gebeurt met de woning gebeurt als je eruit bent.

quote:
Maar hou je oogkleppen lekker op, jij hebt er geen last van, dus er is geen vluchtelingencrisis.
Jij hebt er ook geen last van hoor. Eruit is eruit. Verder mag je proberen niet op de man te spelen.
  Moderator dinsdag 6 oktober 2015 @ 13:36:05 #274
8781 crew  Frutsel
pi_156639455
Kan de discussie weer normaal aub?

Laat die persoonlijke aanvallen maar achterwege. Ga normaal discussieren zonder sneren of elkaar woorden in de mond te leggen of BLIJF AUB WEG.

[ Bericht 92% gewijzigd door Frutsel op 06-10-2015 13:57:30 ]
pi_156639970
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 08:53 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dus?
Er is een groot verschil tussen eigendom en niet-eigendom.
pi_156640235
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 14:04 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Er is een groot verschil tussen eigendom en niet-eigendom.
En soms heb je rechten.
pi_156640275
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:27 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Doe je het weer. Wie zegt dat? Jij of een rechter?
Ik vind dat ook. Dat is gewoon een mening.
pi_156640716
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 07:34 schreef Mylene het volgende:
Wat is er mis met een tent met alle gemakken voorzien? Men krijgt ook een bijstandsuitkering. Men kan de leefruimte eigen maken, afschermen zodat het privé is. In de tussentijd kan men de Nederlandse taal leren, een opleiding volgen, een werkgever vinden die garant kan staan en voor een woning kan zorgen.
Jij denkt dat je ze aan het werk krijgt, nu ze gratis 10x meer krijgen als dat ze thuis werken?
pi_156640968
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 14:45 schreef hoas het volgende:

[..]

Jij denkt dat je ze aan het werk krijgt, nu ze gratis 10x meer krijgen als dat ze thuis werken?
Het kost ook meer om te wonen hier.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 15:41:42 #280
168739 Red_85
'echt wel'
pi_156641900
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 14:24 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Ik vind dat ook. Dat is gewoon een mening.
Exact. Dan moet je dat ook neerleggen als mening en niet als een doordrongen feit.
Dunne scheidslijn.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_156642528
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 14:21 schreef Jaroon het volgende:

[..]

En soms heb je rechten.
Ook prima.

Ik zie alleen de klacht niet als je toch al moet verkassen.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 16:17:59 #282
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_156642714
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 16:09 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Ook prima.

Ik zie alleen de klacht niet als je toch al moet verkassen.
De klacht is duidelijk dat hij niet uit huis had mogen gezet worden als het huis een andere bestemming kreeg dan verkoop of sloop.

Jij vindt misschien dat een contract niets waard is, anderen vinden van wel. Misschien verander je van gedacht als anderen eens hun voeten vegen aan een afgesloten contract met jou.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_156642836
Zolang ze niet het idee van de Duitse huurwet waarin je verplicht moet verhuizen voor een asielzoeker of gezin hier gaan toepassen zal het mij een reet roesten waar de asielzoekers moeten verblijven.

Ik gebruik mijn 3e slaapkamer liever als hobby, rommel en werkruimte om bijvoorbeeld aan mijn 3 fietsen te sleutelen/onderhouden en voor de was te drogen.

De opvang en huisvesting is hun probleem, niet de onze!
Kappers knippen met metaal in je haar en halen zo het goud van je hoofd.
pi_156643048
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 16:09 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Ook prima.

Ik zie alleen de klacht niet als je toch al moet verkassen.
Dat we nog niet in een land wonen waar je mensen zomaar uit huis kan plaatsen.
pi_156643290
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 14:56 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Het kost ook meer om te wonen hier.
Dat kost ze 0 euro incl zorg
pi_156643317
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 16:44 schreef hoas het volgende:

[..]

Dat kost ze 0 euro incl zorg
Nee. Men moet gewoon betalen. Althans als men een huis en dus eigen woonruimte krijgt. Van wat? Dat weet ik ook niet.
pi_156643624
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 16:17 schreef Lothiriel het volgende:

De klacht is duidelijk dat hij niet uit huis had mogen gezet worden als het huis een andere bestemming kreeg dan verkoop of sloop.
Als het niet mag kan ze gewoon blijven zitten. Dus ook dan is er geen probleem.

Nu komt het meer over als: ik moet mijn huis uit, maar dat vind ik een probleem omdat er nu vluchtelingen in komen.

Dat vind ik onzin.

quote:
Jij vindt misschien dat een contract niets waard is, anderen vinden van wel. Misschien verander je van gedacht als anderen eens hun voeten vegen aan een afgesloten contract met jou.
Waar haal jij het vandaan dat ik contracten niets waard vind? Integendeel!

We hadden het over de situatie dat iemand al moest verkassen en die vervolgens een probleem heeft met de nieuwe bestemming. Het is maar waar je je druk om wil maken.

Ik snap best dat er weerstand is tegen de hoeveelheid vluchtelingen, maar degenen die hier zijn, daar zullen we toch iets mee moeten.
pi_156643646
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 16:32 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat we nog niet in een land wonen waar je mensen zomaar uit huis kan plaatsen.
Dat is dan ook niet wat er speelt.
pi_156643663
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:01 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Dat is dan ook niet wat er speelt.
Wat wel door bepaalde mensen wordt gezegd als oplossing.
pi_156643666
Och och als al die mensen die onterecht in de sociale woningbouw zitten eens optiefen, komt er genoeg plek vrij
pi_156643677
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:00 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Als het niet mag kan ze gewoon blijven zitten. Dus ook dan is er geen probleem.

Nu komt het meer over als: ik moet mijn huis uit, maar dat vind ik een probleem omdat er nu vluchtelingen in komen.

Dat vind ik onzin.

[..]

Waar haal jij het vandaan dat ik contracten niets waard vind? Integendeel!

We hadden het over de situatie dat iemand al moest verkassen en die vervolgens een probleem heeft met de nieuwe bestemming. Het is maar waar je je druk om wil maken.

Ik snap best dat er weerstand is tegen de hoeveelheid vluchtelingen, maar degenen die hier zijn, daar zullen we toch iets mee moeten.
Wat is daar onzin aan?
pi_156643699
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:02 schreef Joezi het volgende:
Och och als al die mensen die onterecht in de sociale woningbouw zitten eens optiefen, komt er genoeg plek vrij
Die kunnen daar ook niet blijven wonen. Zo werkt het systeem niet.
pi_156643723
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 14:45 schreef hoas het volgende:

[..]

Jij denkt dat je ze aan het werk krijgt, nu ze gratis 10x meer krijgen als dat ze thuis werken?
67% van de werknemers in Nederland kosten meer dan een werkloze, berekende het CBS laatst.
pi_156643729
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:02 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Wat wel door bepaalde mensen wordt gezegd als oplossing.
Dat is alleen relevant als ik daartoe zou behoren lijkt mij.

Vooralsnog gaat het om niet meer dan een gerucht en moet mevrouw (kennelijk) gewoon verkassen.

En mocht de gemeente dan uiteindelijk als noodoplossing tijdelijk toch die locatie gebruijken voor opvang, dan lijkt mij dat niet echt een heel naar verhaal. Het alternatief is dat ze moest wijken voor mensen die een woning gaan bouwen.
  dinsdag 6 oktober 2015 @ 17:06:12 #295
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_156643733
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 13:10 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Mensen in nood zijn wat mij betreft welkom.
Ja, en mensen die nu hier in nood zitten, jeweetwel, werkloos en met de bloedhonden van het UWV in de nek, die moeten gewoon 'de tering naar de nering zetten'.

D'66-er dan Koos krijg je ze niet.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_156643734
quote:
3s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:05 schreef Joezi het volgende:

[..]

67% van de werknemers in Nederland kosten meer dan een werkloze, berekende het CBS laatst.
Geef die berekening maar.
pi_156643754
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:05 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Dat is alleen relevant als ik daartoe zou behoren lijkt mij.

Vooralsnog gaat het om niet meer dan een gerucht en moet mevrouw (kennelijk) gewoon verkassen.

En mocht de gemeente dan uiteindelijk als noodoplossing tijdelijk toch die locatie gebruijken voor opvang, dan lijkt mij dat niet echt een heel naar verhaal. Het alternatief is dat ze moest wijken voor mensen die een woning gaan bouwen.
Ik weet niets over een specifiek geval.
pi_156643756
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:04 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Die kunnen daar ook niet blijven wonen. Zo werkt het systeem niet.
Echt wel :') Je mag zolang blijven zitten als je wil, vaak is de truc om na toewijzingen ineens samen te gaan wonen
pi_156643768
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:02 schreef Joezi het volgende:
Och och als al die mensen die onterecht in de sociale woningbouw zitten eens optiefen, komt er genoeg plek vrij
Die mensen die tussen wal en schip zitten omdat ze niet kunnen kopen en daarom noodgedwongen zich kapot betalen aan huur? :P
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_156643773
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2015 17:07 schreef Joezi het volgende:

[..]

Echt wel :') Je mag zolang blijven zitten als je wil, vaak is de truc om na toewijzingen ineens samen te gaan wonen
Gek dat ik mensen ken waar dat zeker niet zo werkte.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')