SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• KNMI begrippen (nederlands)
• Extreem weer begrippen (nederlands)
• Johanns Meteo Uitleg (nederlands)
• Actueel aardbevingen - IJsland + wereld (nederlands/engels)
• Kanaalrat
• Polar Low
• Windschering
• CAPE + Liftedindex
• GFS & Europese weermodel
• Waar woont iedereen?
• Realtime onweermeldingen
Never Stop Exploring!
Life begins at the end of your comfort zone!
Follow me on Twitter: https://twitter.com/EdwinKr83 Instagram: https://www.instagram.com/edwinkr83/
Geen klimaatregelaar om je zolderkamer hebbenquote:Op donderdag 30 juli 2015 12:01 schreef Burner82 het volgende:
Je kunt je ook niet kleden op dit weer... Ene moment koude wind en een stortbui, andere moment is het hartstikke warm en schijnt de zon...
Apart dat Portugal er zo buiten valt of lijkt dat zo?quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:00 schreef INViCTuS het volgende:
Flinke temperatuurafwijking in de Alpen in july:
[ afbeelding ]
Als je last hebt van een stortbui in je zolderkamer, heb je niet veel aan een klimaatregelaar en kun je beter eerst je dak repareren.quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:36 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Geen klimaatregelaar om je zolderkamer hebben
Regen maakt een herrie op je dak! Kun je het geluid niet meer horen van je schietspel.quote:Op donderdag 30 juli 2015 13:17 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als je last hebt van een stortbui in je zolderkamer, heb je niet veel aan een klimaatregelaar en kun je beter eerst je dak repareren.
Weet niet of het apart is, maar valt inderdaad wel op. Blijkbaar is het daar in july frisser geweest dan normaal. Spanje was namelijk zinderend heet, in grote delen in ieder geval. o.a dit:quote:Op donderdag 30 juli 2015 13:16 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Apart dat Portugal er zo buiten valt of lijkt dat zo?
Het klinkt misschien heel raar, maar ik kom ook wel eens buitenquote:Op donderdag 30 juli 2015 12:36 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Geen klimaatregelaar om je zolderkamer hebben
Het was inderdaad heerlijk in oostenrijkquote:Op donderdag 30 juli 2015 12:00 schreef INViCTuS het volgende:
Flinke temperatuurafwijking in de Alpen in july:
[ afbeelding ]
Dat is net niet gehaald, maar het scheelt niet veel.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 02:36 schreef GekkePoes het volgende:
19 juli 1971 Dedemsvaart, koudste juli-nacht ooit, 0,7 graden
twitter:StormchaserNL twitterde op donderdag 30-07-2015 om 20:12:45Ronduit spectaculaire foto van de waterhoos vanmiddag bij Rozenburg, boven de Nieuwe Waterweg! Foto: Hans v Overbeek. http://t.co/SxXUSfnQPJ reageer retweet
twitter:RichardMaasdijk twitterde op donderdag 30-07-2015 om 20:05:07Toch wel dichtbij
linksonder bedrijven terrein #Maassluis #waterhoos #nieuwewaterweg http://t.co/ihS3p1KSSq reageer retweet
Dat is een grotequote:Op vrijdag 31 juli 2015 09:06 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:StormchaserNL twitterde op donderdag 30-07-2015 om 20:12:45Ronduit spectaculaire foto van de waterhoos vanmiddag bij Rozenburg, boven de Nieuwe Waterweg! Foto: Hans v Overbeek. http://t.co/SxXUSfnQPJ reageer retweet
[ afbeelding ]twitter:RichardMaasdijk twitterde op donderdag 30-07-2015 om 20:05:07Toch wel dichtbij
linksonder bedrijven terrein #Maassluis #waterhoos #nieuwewaterweg http://t.co/ihS3p1KSSq reageer retweet
quote:Augustus begint met een zomerse periode met vanaf zondag middagtemperaturen van meer dan 25 graden. Volgende week maandag en donderdag wordt het volgens Meteo Limburg tropisch warm met ruim 30 graden.
Beierenquote:Op vrijdag 31 juli 2015 12:21 schreef Fred0w het volgende:
Drie weken vakantie.![]()
''Vanaf het weekend keert de zomer terug in Beieren. Het wisselvallige weer maakt plaats voor een mix van zon en wolken. De temperatuur loopt daarbij elke dag wat hoger op. Na het weekend zijn er op grote schaal tropische temperaturen te verwachten. Een enkele onweersbui behoort dan uiteindelijk weer tot de mogelijkheden, maar het lijkt dan zomers te blijven.''
Tuurlijk, hoe kan het ook anders als mijn vakantie er na dit weekend op zit!quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:12 schreef INViCTuS het volgende:
Om het te verduidelijken:
We staan aan de vooravond van een uiterst aangename periode zo laten de rekenbreinen ons deze ochtend geloven. Al enkele dagen zat de weersverbetering in de berekeningen en gezien oa gezien de EPS output van de laatste runs mogen we stellen we vanaf vandaag t/m waarschijnlijk ergens eind van de komende werkweek warm (tx > 20C) zomerweer tegemoet kunnen zien.
Het aardige is daarbij dat er wordt aangestuurd op een repeterend patroon waarbij de Benelux een week lang in de opgaande tak van een langgolvige Atlantische hoogtetrog vertoeft waarbij dan afwisselend cyclonale en anticyclonale bovenluchtpatronen elkaar afwisselen. Maar grosso modo blijft het synoptische plaatje met een hoogtetrog ten westen van ons en een rug ten (zuid)oosten gehandhaafd.
Aan de grond zien we uitlopers vanuit het Azorenhoog via onze omgeving eigen filiaaltjes vormen waarna met het naar (noord)oost passeren de warme lucht aan hun westflank ons land in wordt gestuurd. Vervolgens volgt cyclonale invloed in de vorm van (thermische) vores en een KF passage waarbij onweerskansen toenemen en we tijdelijk in koelere lucht komen. Vervolgens volgt een nieuwe rug vanuit het Azorenhoog die het weer snel stabiliseert, doortrekt en weer warmere lucht ons land in pompt waarna de onweerskans weer toeneemt.
Dit patroon wordt vandaag voor het eerst in gang gezet waarbij het eerste hogedrukfiliaaltje vanmiddag zo'n beetje pal boven NL ligt. Het systeem trekt oostwaarts waardoor we morgen in een zadelgebied liggen. Lagedrukinvloed reikt daarbij niet ver genoeg om buien te laten onstaan. Zowel vandaag als morgen dus rustig weer en oplopende temps naar 20-25C op zaterdag. Zondag volgt een nieuw hogedrukgebied welke wederom via onze omgeving (noord)oostwaarts trekt waarna, in samenwerking met een ontwikkelende thermische vore ten westen van ons, sterke WAA optreedt aan de westflank. Dat betekent zondag en maandag warmer (zondag zomers, maandag tropisch) met vanaf maandagavond toenemende onweerskansen als de vore onze omgeving nadert. Details volgen in een separaat onweerstopic.
En zo gaat het spelletje na maandag waarschijnlijk door met op dinsdag de passage van de vore en het KF waarna op woensdag een volgend filiaaltje van hogedruk zich weer via onze omgeving oostwaarts beweegt en we dus waarschijnlijk wederom tijdelijk de warme lucht in gaan en onweerskansen later weer toenemen. Opzich een uitermate fijn patroon aangezien het overwegend veel zon, warmte en periodiek onweersachtig zomerweer geeft. De snelle stabilisatie aan de polaire kant geeft daarbij ook aan dat we tijdens de relatief koele dagen (na KF passage) veel zon en al met al dus aangenaam weer zullen hebben. Genieten van de komende dagen dus!
Copy - past van een user op meteo-service
Hier ook!quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Tuurlijk, hoe kan het ook anders als mijn vakantie er na dit weekend op zit!
Ieder voordeel heeft zijn nadeel, en andersom. Uiteindelijk mag ik ook niet klagen met 6 weken vakantie aaneengesloten, maar van die hittegolf heb ik nauwelijks kunnen genieten door omstandigheden...quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:39 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Hier ook!Maar ik vond het eigenlijk niet zo erg
Ik heb ontzettend veel in huis kunnen doen. Als het 30 graden is, doe je weer niets.
Ik had maar een weekquote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ieder voordeel heeft zijn nadeel, en andersom. Uiteindelijk mag ik ook niet klagen met 6 weken vakantie aaneengesloten, maar van die hittegolf heb ik nauwelijks kunnen genieten door omstandigheden...
Lekkerquote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:41 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ik had maar een weekDan twee weken en één dag werken en dan weer 6 dagen vakantie
![]()
Wel jammer dat je in die tijd helemaal niet hebt kunnen genieten![]()
![]()
quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:43 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Lekker
Ja ach, ik heb er iets moois voor terug gekregen![]()
Jawel, want dan kan Djeez weer een mooi berichtje maken voor de FPquote:Op vrijdag 31 juli 2015 14:16 schreef INViCTuS het volgende:
Pieken en dalen en alles of niets
Beter geen kaarten plaatsen van het navgem model
Geen zorgen, dit gaat echt niet door.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 14:13 schreef Houtenbeen het volgende:
En de bakoven wordt weer aangezet![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
dan weer twee dagen minder warm, en dan weer volle bak aan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
twitter:MeteoGroupWeer twitterde op vrijdag 31-07-2015 om 16:23:05Komende nacht koelt het in het binnenland sterk af. Lokaal tot 3 graden, met op een beschutte plek mogelijk een graadje #vorst aan de grond. reageer retweet
Niet zo negatief. Een tornado is erger.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 17:29 schreef computergirl het volgende:
[..]
Zo'n krijs/schijt geval, wees er maar blij mee
Maar niet veel hoor, niet veel!quote:Op vrijdag 31 juli 2015 17:34 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Niet zo negatief. Een tornado is erger.
Over een jaar of 18quote:Op vrijdag 31 juli 2015 17:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ach ja wat zal ik zeggen... eens gaat de wind weer liggen
De zomer komt terug in volle gloriequote:Op zaterdag 1 augustus 2015 11:10 schreef aloa het volgende:
Ziet er niet verkeerd uit.
[ afbeelding ]
Amaiquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 11:10 schreef aloa het volgende:
Ziet er niet verkeerd uit.
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 31 juli 2015 17:38 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Over een jaar of 18Of 35 als je pech hebt
Werd verdomme ook eens tijd ook.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 11:10 schreef aloa het volgende:
Ziet er niet verkeerd uit.
[ afbeelding ]
Mooi piekje op vrijdag weer voor de cape en neerslag. Hopelijk kan ik nu _wel_ genieten van het onweer. (als in: mooie lucht die er aan komt)quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 11:10 schreef aloa het volgende:
Ziet er niet verkeerd uit.
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 2 augustus 2015 10:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ahá, morgen dus warm -> ik werk
Dinsdag, regenachtig -> ik vrij
woensdag, donderdag en vrijdag mooi warm weer -> ik werk
Het weekend, overgang naar minder warm weer -> ik vrij
Kutleven. Einde bericht.
Ik precies hetzelfde.....quote:Op zondag 2 augustus 2015 10:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ahá, morgen dus warm -> ik werk
Dinsdag, regenachtig -> ik vrij
woensdag, donderdag en vrijdag mooi warm weer -> ik werk
Het weekend, overgang naar minder warm weer -> ik vrij
Kutleven. Einde bericht.
Goed als je een eiwit tekort hebtquote:Op zondag 2 augustus 2015 15:02 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Even een rondje op de brommer met mijn mond open, dan vang ik zo een maaltijd
Indien je airco hebt op het werk, ideaal.quote:Op zondag 2 augustus 2015 10:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ahá, morgen dus warm -> ik werk
Dinsdag, regenachtig -> ik vrij
woensdag, donderdag en vrijdag mooi warm weer -> ik werk
Het weekend, overgang naar minder warm weer -> ik vrij
Kutleven. Einde bericht.
Nog een halve graadquote:Op maandag 3 augustus 2015 11:47 schreef Burner82 het volgende:
Mogen we al klagen dat het zo warm is?
quote:
We mogentwitter:MeteoGroupWeer twitterde op maandag 03-08-2015 om 11:50:00Het is alweer 30°C in Limburg! Daar worden vanmiddag ook de hoogste temperaturen verwacht, 33, misschien zelfs 34°C. http://t.co/8N6DNkCiZP reageer retweet
Dan wacht je nog een half uurtje... Ik begin alvastquote:
quote:Op maandag 3 augustus 2015 11:57 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Dan wacht je nog een half uurtje... Ik begin alvast
Ik ga nu naar buiten. Als je niks meer van me hoort ben ik gesmoltenquote:Op maandag 3 augustus 2015 11:58 schreef Klonk het volgende:
[..]
vind het eigenlijk wel meevallen buiten, windje maakt het lekker of ik begin te wennen
Gewoon lekker de schaduw opzoeken, heb net lekker een uurtje of twee gefietst en ik leef nogquote:Op maandag 3 augustus 2015 11:59 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik ga nu naar buiten. Als je niks meer van me hoort ben ik gesmolten
Ik ging boodschappen doenquote:Op maandag 3 augustus 2015 12:00 schreef Klonk het volgende:
[..]
Gewoon lekker de schaduw opzoeken, heb net lekker een uurtje of twee gefietst en ik leef nog
Helm op...quote:Op maandag 3 augustus 2015 12:55 schreef Daywalk3r het volgende:
Ondertussen in Michigan
[ afbeelding ]
Heerlijk dit! En voor mij goed gepland, was vandaag al om 11:30 vrij en morgen moet ik de hele dag op kantoor zitten. En woensdag weer vrijquote:Op maandag 3 augustus 2015 16:19 schreef cherrycoke het volgende:
pest pleuris, morgen alweer regen? eindelijk eens genieten met dit weer
volgens weer.nl gaat er hier zowel zaterdag als zondag nauwelijks wat vallenquote:Op maandag 3 augustus 2015 16:01 schreef Gwywen het volgende:
Wat heb ik aan dat mooie weer deze week.![]()
Zaterdag ziet er niet goed uit. Ik geef dan een tuinfeestje. Twijfelde nog tussen 1 of 8 augustus. Verdorie.![]()
Is zondag misschien een beter idee?
ik vandaag tot 15:00 met airco, dan krijg je wel een klap als je naar buiten loopt.quote:Op maandag 3 augustus 2015 16:23 schreef MaLo het volgende:
[..]
Heerlijk dit! En voor mij goed gepland, was vandaag al om 11:30 vrij en morgen moet ik de hele dag op kantoor zitten. En woensdag weer vrij
Zomer is gewoon kutquote:Op maandag 3 augustus 2015 19:43 schreef roislecxe het volgende:
Veel te warm weer hoor.
Heel de zomer al hetzelfde geplak met die hitte.
Nederlandse zomers, altijd zo heet en eentonig![]()
Zoiets toch? Lekker klagen.
En morgen weer klagen dat het maar 21 graden is want dan zijn we deze dag alweer vergeten
Heel het jaar 19 graden met een beetje zon zou het mooist zijn, maar ja, dat gaat nietquote:
Zie hier weinig mensen klagenquote:Op maandag 3 augustus 2015 19:43 schreef roislecxe het volgende:
Veel te warm weer hoor.
Heel de zomer al hetzelfde geplak met die hitte.
Nederlandse zomers, altijd zo heet en eentonig![]()
Zoiets toch? Lekker klagen.
En morgen weer klagen dat het maar 21 graden is want dan zijn we deze dag alweer vergeten
22 graden met zon, en dat is mijn laatste bod.quote:Op maandag 3 augustus 2015 20:20 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Heel het jaar 19 graden met een beetje zon zou het mooist zijn, maar ja, dat gaat niet
Maar zolang ik geen jas aan hoef vind ik het allemaal mooi.
verkochtquote:Op maandag 3 augustus 2015 21:34 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
22 graden met zon, en dat is mijn laatste bod.
Met van die rollende donders die 20 seconden nagalmenquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 00:27 schreef DemonRage het volgende:
Ik vind het weer eens tijd voor nachtelijk onweer, lang niet meer gehad!
Ik pakte m'n telefoon om dat te komen zeggen. Tering, schrok er van wakkerquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 05:32 schreef computergirl het volgende:
Flinke onweersknallen te Amsterdam
Bij 1 van die klappen gingen er meerdere autoalarmen af hier in de buurt.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 05:32 schreef computergirl het volgende:
Flinke onweersknallen te Amsterdam
Oh wat verlang ik terug naar Oostenrijk, twee keer aan het eind van de middag zulk fantastisch onweer gehadquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 00:38 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Met van die rollende donders die 20 seconden nagalmen
Zeker tussen de bergen in?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 09:11 schreef MaLo het volgende:
[..]
Oh wat verlang ik terug naar Oostenrijk, twee keer aan het eind van de middag zulk fantastisch onweer gehad
Ja, was echt prachtig. Wat een geweldquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 09:23 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Zeker tussen de bergen in?
Dat wil wel ja..
Ik dacht serieus, die Dven is ingesneeuwd ofzo tussen sneeuwduinen van 400 meter hoog (Djeez style).......quote:
Banquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 09:27 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik dacht serieus, die Dven is ingesneeuwd ofzo tussen sneeuwduinen van 400 meter hoog (Djeez style).......
Waar in Frankrijk zat je?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:36 schreef dick_laurent het volgende:
Ik werd vannacht wakker van dat stomme onweer![]()
Vandaag druildagje. Maar volgens mij vanaf morgen alweer herstel.
Ben een weekje terug uit Frankrijk, en het is tot nu toe (met uitzondering van vandaag) hier beter weer geweest dan daar
La Bresse, Vogezen.quote:
Mooie omgeving ja. Maar inderdaad niet met het 'beste' klimaat van Frankrijkquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:47 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
La Bresse, Vogezen.
Schijnt sowieso een vrij regenachtig deel van La France te zijn..... hoorde ik van een kennis pas toen ik al mn appartementje geboekt had
Maar ach, was wel hele mooie omgeving
Hehe indeed.... maar we zijn in mei/juni al drie weken naar de cote d'azur geweest dus heb mn portie vakantiezon toen wel gehadquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:49 schreef Dven het volgende:
[..]
Mooie omgeving ja. Maar inderdaad niet met het 'beste' klimaat van Frankrijk
En niet een klein beetje ookquote:
Weinig reden tot klagen dus!quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:14 schreef INViCTuS het volgende:
Komende 10 dagen, en al is dat een lang tijdbestek, zien er erg goed uit. Grote delen van Nederland temperaturen varierend tussen de 24 en 28 graden. Her en der enkele tropische uitschieters
Misschien een tweede hittegolf. Zou zomaar kunnen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:14 schreef INViCTuS het volgende:
Komende 10 dagen, en al is dat een lang tijdbestek, zien er erg goed uit. Grote delen van Nederland temperaturen varierend tussen de 24 en 28 graden. Her en der enkele tropische uitschieters
Hadden die Amerikaantjes dat niet voorspeld ?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:24 schreef aloa het volgende:
[..]
Misschien een tweede hittegolf. Zou zomaar kunnen.
Robbie Williamsquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 09:48 schreef Dven het volgende:
[..]
Ban
Warm weekje gehad vorige week. Zeker woensdag en donderdag. Donderdag was het 41.6 graden in de schaduw. Wel flink bewolkt en erg vochtig. Was geen pretje. Gevoelstemperatuur zat niet ver van de 50 graden vandaan.
Vrijdag pak koeler, nog maar 32 graden en 's avonds een flinke storm. Hele maand was er nog geen 4 mm regen gevallen, laatste uur van de laatste dag van de maand valt er in een uur 25 mm
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De prognose blijft zomersGelukkig maar, want dit weekend een strandfestival met
Robbie Williams
en daarna door naar Griekenland
[ afbeelding ]
Echt een baas ja. We gaan met de Robbie Williams EnterTrain naar het festival toequote:
Nice!quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:48 schreef Dven het volgende:
[..]
Echt een baas ja. We gaan met de Robbie Williams EnterTrain naar het festival toeSpeciaal opgezette trein met muziek, eten en drank
![]()
Meer als verwacht qua regen ja, maar depri nee... goed voor de tuin en het zwembadjequote:Op dinsdag 4 augustus 2015 14:16 schreef MaLo het volgende:
Ik word van het weer vandaag wel lichtelijk depressief. Regen, regen, regen. Zonder enig verder spektakel.
Maar morgen wordt het weer beter
Mijn zwembad zat al goed vol. Gisteren dobberde ik nog op mijn luchtbedje in ons zwembadquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 14:53 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Meer als verwacht qua regen ja, maar depri nee... goed voor de tuin en het zwembadje
Scheelt me weer sproeien vanavondquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 15:03 schreef MaLo het volgende:
[..]
Mijn zwembad zat al goed vol. Gisteren dobberde ik nog op mijn luchtbedje in ons zwembad![]()
Morgen MOET het ook wel beter zijn. Want Boeskool
Nee, maar morgen ben ik sowieso vrij en vrijdag misschien de middagquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 15:05 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Scheelt me weer sproeien vanavond
Heb je nog vrij genomen dan voor de boeskool ?
zoep'n kreng!quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 15:11 schreef MaLo het volgende:
[..]
Nee, maar morgen ben ik sowieso vrij en vrijdag misschien de middag
Hele Boeskool werken, zowel overdag als s'avondsquote:
Mijn vrouw en ik zitten twee dagen zonder kinderen. Dus van 12 tot 2 's nachts op de heide gezeten en genoten van de maan, sterren, drank en elkaarquote:
En straks een derde op komst?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 18:27 schreef Djeez het volgende:
[..]
Mijn vrouw en ik zitten twee dagen zonder kinderen. Dus van 12 tot 2 's nachts op de heide gezeten en genoten van de maan, sterren, drank en elkaar
Nee, als ik door dat staafje in haar arm weet te prikken, ben ik Godquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 18:27 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
En straks een derde op komst?
Geen idee, hier in ieder geval niet.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:38 schreef Nattekat het volgende:
Enorm harde regen met zo nu en dan een donderklap. Komt dat vaker voor buiten het forcefield?
Misschien schenk jij morgen dan wel mijn drankje inquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 17:44 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Hele Boeskool werken, zowel overdag als s'avonds!
Op de boeskool werken, werken en bierdrinken tegelijkertijd!
Misschien maak ik morgen wel een foto van jequote:Op dinsdag 4 augustus 2015 19:42 schreef MaLo het volgende:
[..]
Misschien schenk jij morgen dan wel mijn drankje in
(of sta je niet achter de bar)
Prachtig, hoe visueel kun je de luchtlagen krijgen!quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:02 schreef INViCTuS het volgende:
Van noodweerbenelux die zij binnenkregen op facebook uit de VS:
[ afbeelding ]
Zou dick_laurent nou dan toch es tevreden zijn?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 22:58 schreef INViCTuS het volgende:
Goed vooruitzicht: Vrijwel geen neerslag, weinig wind en zeker voor Oost, Midden en Zuid Nederland veelal temperaturen tussen de 25-30 graden zo ver de pluim gaat.
[ afbeelding ]
dat bestaat nietquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 23:00 schreef Cassius het volgende:
[..]
Zou dick_laurent nou dan toch es tevreden zijn?
Mooi!quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:02 schreef INViCTuS het volgende:
Van noodweerbenelux die zij binnenkregen op facebook uit de VS:
[ afbeelding ]
Mijn vakantie is al een aantal dagen bezigquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 23:16 schreef roislecxe het volgende:
Zo te zien hierboven begint vanaf zaterdag mijn vakantie.
Laat het andere topic niet doodgaan hequote:Op dinsdag 4 augustus 2015 23:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Mijn vakantie is al een aantal dagen bezig
veel plezierquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 23:16 schreef roislecxe het volgende:
Zo te zien hierboven begint vanaf zaterdag mijn vakantie.
Heb er inmiddels al een paar ingeslagen.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:12 schreef Cassius het volgende:
Ik verwacht dat over 3 dagen de ventilatoren weer uitverkocht zijn.
Ik zit nog steeds te overwegen zo'n mobiele airco aan te schaffen om in elk geval de slaapkamer te koelen (die zit aan zonzijde), maar vraag me af of dat heel veel gaat helpenquote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:21 schreef bondage het volgende:
[..]
Heb er inmiddels al een paar ingeslagen.
Heb het geprobeerd maar dat ding had er de kracht niet voor, kost gewoon veel te veel energie voor die paar graden dat het afkoelt. Ik zet 's nachts raam en deur naar dakterras open en laat het lekker doorluchten. Werkt op zich prima met temperaturen van rond de 25 graden.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:26 schreef Cassius het volgende:
[..]
Ik zit nog steeds te overwegen zo'n mobiele airco aan te schaffen om in elk geval de slaapkamer te koelen (die zit aan zonzijde), maar vraag me af of dat heel veel gaat helpen
Dat is mijn bezwaar ook. Goed ventileren als het een beetje doorwaait zal idd meer zoden aan de dijk zetten. En dan maar een ventilator op het nachtkastjequote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:46 schreef bondage het volgende:
[..]
Heb het geprobeerd maar dat ding had er de kracht niet voor, kost gewoon veel te veel energie voor die paar graden dat het afkoelt. Ik zet 's nachts raam en deur naar dakterras open en laat het lekker doorluchten. Werkt op zich prima met temperaturen van rond de 25 graden.
En als het niet waait heb ik deze oplossing:quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:50 schreef Cassius het volgende:
[..]
Dat is mijn bezwaar ook. Goed ventileren als het een beetje doorwaait zal idd meer zoden aan de dijk zetten. En dan maar een ventilator op het nachtkastje
Eh, dat bestaat al. De Russen en Chinezen gebruiken het soms. Gewoon een enorme hoeveelheid chemicaliën de lucht inschieten. Kan vast geen kwaad.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:54 schreef Klonk het volgende:
Als ik ooit rijk wordt en nog slimmer dan nu ga ik een machine bedenken die het weer kan beinvloeden, zodat we gewoon lekker weer hebben in plaats van dat kuttige hollen of stilstaan
Begin Juni, knopje om elke dag 20-25 graden, klaar
En als je dat niet zint dan ga je maar ergens anders wonen
Nopequote:Op woensdag 5 augustus 2015 12:04 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Eh, dat bestaat al. De Russen en Chinezen gebruiken het soms. Gewoon een enorme hoeveelheid chemicaliën de lucht inschieten. Kan vast geen kwaad.
Er is iig sneeuwzekerheid voor de Winterspelen van 2022.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 12:05 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nope
WKN / China knoeit met het weer: Ergste sneeuwstorm in 60 jaar tijd
* Klonk boekt reisje naar Ruslandquote:Op woensdag 5 augustus 2015 12:04 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Eh, dat bestaat al. De Russen en Chinezen gebruiken het soms. Gewoon een enorme hoeveelheid chemicaliën de lucht inschieten. Kan vast geen kwaad.
Heeft China ook gebruikt met de Olympische spelen paar jaar terug.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 12:04 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Eh, dat bestaat al. De Russen en Chinezen gebruiken het soms. Gewoon een enorme hoeveelheid chemicaliën de lucht inschieten. Kan vast geen kwaad.
Zo jaquote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:53 schreef bondage het volgende:
[..]
En als het niet waait heb ik deze oplossing:
[ afbeelding ]
Ligt eraan of ze voor die t ijd die chemische regenraketten nog wat vaker inzetten...quote:Op woensdag 5 augustus 2015 12:08 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Er is iig sneeuwzekerheid voor de Winterspelen van 2022.
dus chemtrails bestaan toch wel degelijk?quote:Op woensdag 5 augustus 2015 12:05 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nope
WKN / China knoeit met het weer: Ergste sneeuwstorm in 60 jaar tijd
Lijkt me leuk! Maar niet voor de Boeskoolquote:Op woensdag 5 augustus 2015 15:37 schreef Frutsel het volgende:
vrijdag kans op noodweer/onweer aan de oostgrens?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
20 gradenquote:Op woensdag 5 augustus 2015 15:49 schreef richolio het volgende:
Wat denken jullie van de week van 20 augustus?
Nee het kan nog alle kanten op... wie weet zet de hitte gewoon door hoorquote:Op woensdag 5 augustus 2015 16:00 schreef richolio het volgende:
[..]
Nou prima. Dag daarna graadje erop dan
Nou, heb ik je al op de foto staanquote:Op woensdag 5 augustus 2015 15:41 schreef MaLo het volgende:
[..]
Lijkt me leuk! Maar niet voor de Boeskool(zomerfeesten, voor de niet-Boeskolen).
Dat niet alleen. Het wordt al sinds 1999 op o.a. Europees niveau besproken dat er (te) weinig beperkingen bestaan als het gaat om geo-engineering en weather modification.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 12:24 schreef poederbrief het volgende:
[..]
dus chemtrails bestaan toch wel degelijk?
Nee, ik ben niet gefotografeerdquote:Op woensdag 5 augustus 2015 18:30 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Nou, heb ik je al op de foto staan?
Ik ookquote:Op woensdag 5 augustus 2015 19:19 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Heb ik dus 4 uur voor niks rond gewandeld!
Wat een goed zomerweerquote:
quote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:27 schreef ieniminimuis het volgende:
Weerstation van uni van Wageningen doet het niet
Idd want buiten komen of naar buiten kijken kan natuurlijk niet.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:32 schreef Burner82 het volgende:
[..]Nu weet je niet of het warm is, of koud. En of het regent of niet
Ik leef met je meequote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:32 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Idd want buiten komen of naar buiten kijken kan natuurlijk niet.
Je gaat toch niet op je eigen onbetrouwbare zintuigen vertrouwen? Harde data moet er zijn. sjongejonge.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:32 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Idd want buiten komen of naar buiten kijken kan natuurlijk niet.
Daarom huil ik ook dat het weerstation het niet doet en geen data door geeftquote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:36 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Je gaat toch niet op je eigen onbetrouwbare zintuigen vertrouwen? Harde data moet er zijn. sjongejonge.
Waarom is het vrijdag nice en zondag very warm?quote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:52 schreef Dven het volgende:
Heerlijk festivalweekendje aan het strand straks.![]()
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Omdat very warm nice is?quote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:59 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Waarom is het vrijdag nice en zondag very warm?
Het is allebei 30 gradenquote:
Misschien meer/minder/hogere/lagere wind/luchtvochtigheid. Geen idee. Accuweather doet dat altijdquote:
Ugh die subjectieve weerduidingen. Nice, dat bepaal ik zelf welquote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:52 schreef Dven het volgende:
Heerlijk festivalweekendje aan het strand straks.![]()
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
vrijdag is breezy-ish, en zondag nietquote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:59 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Waarom is het vrijdag nice en zondag very warm?
35463.75 hPa. RIP Dven.quote:
In die zin is alles subjectief. Er wordt natuurlijk naar de meerderheid gekeken. Is niet enkel met het weer zo.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 16:10 schreef Cassius het volgende:
[..]
Ugh die subjectieve weerduidingen. Nice, dat bepaal ik zelf wel [ afbeelding ]
En meer bewolking dus hoogstwaarschijnlijk vochtiger.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 16:11 schreef caspervc het volgende:
[..]
vrijdag is breezy-ish, en zondag niet
en met 30 graden is breezy-ish beter dan niet
Maar vrijdag is mostly sunny, zondag is maar partly sunny...quote:Op donderdag 6 augustus 2015 16:11 schreef caspervc het volgende:
[..]
vrijdag is breezy-ish, en zondag niet
en met 30 graden is breezy-ish beter dan niet
Dus vaak hogere luchtvochtigheid. En er is minder wind. Gevoelstemperatuur zal dus hoger liggen?quote:Op donderdag 6 augustus 2015 16:27 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Maar vrijdag is mostly sunny, zondag is maar partly sunny...
Same here...de sportschool is weer 1 grote sauna met dit weer.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 16:32 schreef Burner82 het volgende:
1.5 uur getraind. Ik zie eruit alsof ik uit het zwembad kom26.5 binnen
Daarom is er iets anders uitgevonden.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:54 schreef Dhalsim het volgende:
[..]
Same here...de sportschool is weer 1 grote sauna met dit weer.
Zo'n workout kan zelfs ik uren lang volhoudenquote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:59 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Daarom is er iets anders uitgevonden.
Het terras!
Ik ga niet naar de sportschoolquote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:54 schreef Dhalsim het volgende:
[..]
Same here...de sportschool is weer 1 grote sauna met dit weer.
Tot je opstaatquote:Op donderdag 6 augustus 2015 20:09 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Zo'n workout kan zelfs ik uren lang volhouden!
Kom uit Twente, daar zijn we wel wat gewendquote:Op donderdag 6 augustus 2015 20:16 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Tot je opstaat![]()
(wel een lekker gevoel, als je je dan niet zo bekeken zou voelen
)
Limburg ook, maar om dan meteen om te vallen op een druk stationspleinquote:Op donderdag 6 augustus 2015 20:37 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Kom uit Twente, daar zijn we wel wat gewend!
Nou, staan op het terras vind ik geen succes, ik wil zittenquote:Op donderdag 6 augustus 2015 20:37 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Kom uit Twente, daar zijn we wel wat gewend!
In Brabant ookquote:Op donderdag 6 augustus 2015 20:37 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Kom uit Twente, daar zijn we wel wat gewend!
Wat doe je al thuis danquote:Op donderdag 6 augustus 2015 21:41 schreef MaLo het volgende:
[..]
Nou, staan op het terras vind ik geen succes, ik wil zitten.
Was overigens een prima weertje vandaag. Nu hopen op een beetje mooi onweer in de nacht van vrijdag op zaterdag
1996 is nu al daar aangekomen?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 01:20 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Wat doe je al thuis dan? Vengaboys waren op de Boeskool
!
Ondanks de regen daar toch al de hoogste temperaturen.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 07:47 schreef Burner82 het volgende:
Onweer en regen hierAlles open, kan het even beetje afkoelen
Volgens mij is het meer: nog steeds de hoogste temperaturen...quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 07:50 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Ondanks de regen daar toch al de hoogste temperaturen.
Typisch.
Werken vandaagquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 01:20 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Wat doe je al thuis dan? Vengaboys waren op de Boeskool
!
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 01:16 schreef Burner82 het volgende:
Ik ben op de valreep gisteren peetoom gewordenGoede datum met goed weer voor verjaardagen in de toekomst
Vanavond/Vannacht kans op wateroverlast en aardverschuivingen in Limburgquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 11:13 schreef Burner82 het volgende:
Lekker regen en onweer gehadHet was ook wel nodig, het was het op 3 jaar na droogste jaar (tot nu toe) in Limburg.
we gaan deaudquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:20 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Vanavond/Vannacht kans op wateroverlast en aardverschuivingen in Limburg
quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:24 schreef Burner82 het volgende:
[..]
we gaan deaud![]()
(En laat ik nou net vanavond naar het zuiden van Limburg moeten....)
http://www.weerplaza.nl/w(...)onweers%29buien/2293quote:Vanavond: weer forse buien; ook met kans op hagel, wateroverlast
In de loop van de avond wordt de lucht dus weer flink onstabiel en tegen middernacht ontstaan waarschijnlijk weer paar forse regen- en onweersbuien in het oosten van België. Ze trekken vervolgens vooral over Limburg en de Achterhoek, maar ook iets westelijker en noordelijker kan een (onweers)bui vallen.
De buien die vanavond laat en komende nacht ontstaan, kunnen zwaardere exemplaren zijn dan vanochtend, omdat er in de hogere luchtlagen wat meer wind komt te staan. Dit helpt de buien. Ook krijgen we te maken met het kleine lagedrukgebiedje, eerder al genoemd. We verwachten geen buien in het westen en noordwesten van het land.
Weerplaza waarschuwt dat de zware buien gepaard kunnen gaan met flinke regenval en lokaal hagel. Zeker in de Limburgse heuvels kan intensieve regenval lokaal voor problemen gaan zorgen, door (kleine) overstromingen en misschien zelfs aardverschuivingen.
Vanmorgen stonden er al een paar snelwegen blankquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:30 schreef Frutsel het volgende:
[..]
[..]
http://www.weerplaza.nl/w(...)onweers%29buien/2293
denk het ook. Of dat laagje moet iets raars gaan triggeren.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:42 schreef Ener-G het volgende:
Het zal wel loslopen in het westen, volgens mij gaat er geen reet gebeuren hier.
Vooralsnog is het gewoon zonnig met een blauwe lucht en een licht briesje jaquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:42 schreef Ener-G het volgende:
Het zal wel loslopen in het westen, volgens mij gaat er geen reet gebeuren hier.
quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:42 schreef Ener-G het volgende:
Het zal wel loslopen in het westen, volgens mij gaat er geen reet gebeuren hier.
Gaan het Twentse schild het weer tegenhouden voor ons denk je?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 13:05 schreef Frutsel het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Denk dat alleen het (zuid)oosten van deze lijn, Limburg, Brabant en dat deel van Gelderland het nodige kunnen verwachten
Misschien vannacht nog wat buien en een klap onweer maar ik verwacht geen spektakelquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 13:18 schreef MaLo het volgende:
[..]
Gaan het Twentse schild het weer tegenhouden voor ons denk je?
Pas op, smelt gevaar. Het is verschrikkelijk benauwdquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 13:21 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Misschien vannacht nog wat buien en een klap onweer maar ik verwacht geen spektakel
maar goed, wie weet![]()
eerst maar boeskolen
Ik zit "lekker" op kantoor. Weer foto's maken vandaag?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 14:05 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Pas op, smelt gevaar. Het is verschrikkelijk benauwd!
Ja, 4 uur lang door het centrum slenterenquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 14:32 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ik zit "lekker" op kantoor. Weer foto's maken vandaag?
De wil van God.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 16:09 schreef VacaLoca het volgende:
Hoe werkt dat eigenlijk? Het is nu weer strakblauw, wolken zijn opgelost voor de zon terwijl toch vrij groot en dik wolkenveld was. Waar hangt het vanaf dat ene keer de wolken stug doortrekken en andere keer oplossen?
Idd, ik hoop dat ik hier in het midden er ook wat van meepik, het is inmiddels al weer 30c binnenquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 18:15 schreef Koelkastje het volgende:
In Noord-Frankrijk is de shit goed aan, ontwikkeld zich heel snel!
Net wel een mooie regenboog. Ook leuk.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 13:06 schreef JDude het volgende:
Breda valt er uiteraard weer net buiten.
Euhh... hoe doe je dat dan? Het is vandaag max 26 graden geworden @ de biltquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 18:57 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
Idd, ik hoop dat ik hier in het midden er ook wat van meepik, het is inmiddels al weer 30c binnen
ziet er best uit. droog waarschijnlijk, temp ergens tussen 20-25 graden. Net iets als vandaag hier in het westenquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 21:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Wat zijn de vooruitzichten voor a.s. dinsdag?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |