SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.
i love you too poesquote:Op maandag 18 mei 2015 20:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Godverdomme Slayage, ik erger me groen en geel aan jouw nietszeggende posts
drie weken why bru?quote:Op maandag 18 mei 2015 20:52 schreef DaMart het volgende:
Maar ik zie het over drie weken wel, als ik weer GOT kan kijken.
Was die slavenhandelaar die Tyrion en Lord Friendzone tegenkwamen nou dezelfde als waar Davos al eens zaken mee heeft gedaan?
quote:
Wat?quote:Op maandag 18 mei 2015 21:03 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee jij voegt veel toe.
Constant "speculeren" over dingen die in de boeken die je gelezen hebt al lang en breed bekend zijn. Dom wicht.
Het was de eerste quote die me te binnen schootquote:
Omdat ik zo nodig een vakantie moest plannen in deze periodequote:Op maandag 18 mei 2015 21:03 schreef Slayage het volgende:
[..]
drie weken why bru?
nein iemand anders
maar dan mis je al het geneuzel hier!quote:Op maandag 18 mei 2015 21:06 schreef DaMart het volgende:
Omdat ik zo nodig een vakantie moest plannen in deze periode.Maar ach, drie afleveringen achter elkaar kijken is ook geen straf
.
Nou ja, het maakt natuurlijk nogal een verschil of je als Lord met een gewapend escorte over de King's Road reist, of als je met zn tweeen over achteraf paadjes moet.quote:Op maandag 18 mei 2015 20:35 schreef Koudspel het volgende:
Littlefinger heeft een teleporter, die reist het hele land door in een halve episode, waar types als Brienne daar een heel seizoen over doen.
ik dacht ff dat hij dat was, door de kleding, maar nee dat was hij nie!quote:Op maandag 18 mei 2015 21:20 schreef So_Surreal het volgende:
Hmm was die piraat echt niet Salladhor Saan?
Deed hij mij wel aan denken eigenlijk
[ afbeelding ]
nog 4 afleveringen wachten!quote:
Er was vorig seizoen geloof ik al gezegd dat hij in het huidige seizoen niet te zien isquote:
damn wat een onzin, enorme oploop naar niks lijkt het nu, ja het einde van het seizoen pats weer een jaar verder met niks aan vooruitgang.quote:
True that, maar alsnog gaat vriend Baelish wel erg snel met z'n reisjes door de seizoenen heen.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:13 schreef padlarf het volgende:
[..]
Nou ja, het maakt natuurlijk nogal een verschil of je als Lord met een gewapend escorte over de King's Road reist, of als je met zn tweeen over achteraf paadjes moet.
Laat maar lekker achterwege, Bran en Dani interesseren me helemaal geen reet eerlijk gezegd en de Night's Watch kan me ook niet erg boeien.quote:
quote:Op maandag 18 mei 2015 21:28 schreef Shakkara het volgende:
[..]
Laat maar lekker achterwege, Bran en Dani interesseren me helemaal geen reet eerlijk gezegd en de Night's Watch kan me ook niet erg boeien.
Volgens mij loopt de tijd tussen de verhaallijnen ook niet echt synchroon. Arya zat volgens eigen zeggen al weken bij de faceless men, maar Tyrion en Jorah lijken nog geen dag verder te zijn dan de vorige keer dat we ze zagen.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:26 schreef Koudspel het volgende:
[..]
True that, maar alsnog gaat vriend Baelish wel erg snel met z'n reisjes door de seizoenen heen.
mij juist dat hele noorden versus het capital niet. Laat sersei en de hele zooi maar doodbloeden.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:28 schreef Shakkara het volgende:
[..]
Laat maar lekker achterwege, Bran en Dani interesseren me helemaal geen reet eerlijk gezegd en de Night's Watch kan me ook niet erg boeien.
ja klopt in de boeken doet GRRM dat ook soms is een pagina weken aan tijd en soms is een hoofdstuk een dag. hij legt dat uit in de inleiding meen ik. ook in GOT wordt er gespeeld met de tijd om het verhaal soepeler te laten verlopenquote:Op maandag 18 mei 2015 21:34 schreef DaMart het volgende:
[..]
Volgens mij loopt de tijd tussen de verhaallijnen ook niet echt synchroon. Arya zat volgens eigen zeggen al weken bij de faceless men, maar Tyrion en Jorah lijken nog geen dag verder te zijn dan de vorige keer dat we ze zagen.
Wat is het probleem meid, zeg het eens.quote:
Domme zet inderdaad, Tyrrels leger heb je gewoon nodig straks.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:34 schreef Monolith het volgende:
Vond het geen onaardige aflevering. Gebeurde voldoende qua verhaallijnen.
Cersei is wel flink bezig om haar eigen graf te graven.
Dat was wel één van mijn favoriete karakters inderdaad. Cersei laat zich hoofdzakelijk leiden door wrok en haat. Beetje ongeschikt als de facto staatshoofd in Westeros.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:41 schreef FRseezu het volgende:
[..]
Domme zet inderdaad, Tyrrels leger heb je gewoon nodig straks.
Onder Tywin zou dit allemaal nooit gebeuren en met al die High Sparrow trials onzin. Man wat een baas was Tywin toch mis hem wel.
quote:Op maandag 18 mei 2015 21:45 schreef Fok-it het volgende:
wat is Myrcella in 2 jaar tijd veranderd?andere actrice zeker?
de opzet is heel anders. ik heb ook het gevoel dat er feitelijk niet veel gebeurd. veel opbouw? desalniettemin vind ik het nog steeds goed, meereen en met name dorne is dit seizoen wel teleurstellend.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:43 schreef DO2 het volgende:
Zesde aflevering op rij waarbij ik met moeite de aandacht erbij kan houden. Misschien ben ik gewoon een beetje klaar met GoT.
Ik weet niet precies wat het is. Dit seizoen is er veel minder focus, ofzo.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:50 schreef Slayage het volgende:
[..]
de opzet is heel anders. ik heb ook het gevoel dat er feitelijk niet veel gebeurd. veel opbouw? desalniettemin vind ik het nog steeds goed, meereen en met name dorne is dit seizoen wel teleurstellend.
Dat meisje was door midden gegaan als Bronn per ongeluk haar oor met z'n wijsteen had getoucheerd. Ik begrijp dat het fantasy is, maar dat dat meisje een gevaarlijke vechter zou zijn staat wat mij betreft een stuk verder van de realiteit dan de aanwezigheid van draken.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Haha dat meisje had eigenlijk een arm moeten verliezen.
Mja, deed mij er ook meteen aan denken. Then again, er zullen wel meer piraten en slavenhandelaars rondwaren in die contreienquote:Op maandag 18 mei 2015 21:20 schreef So_Surreal het volgende:
Hmm was die piraat echt niet Salladhor Saan?
Deed hij mij wel aan denken eigenlijk
[ afbeelding ]
als je actie scenes terugkijkt en ontleedt kom je wel eens dit soort gekke dingen tegen, in the battle of blackwater, zit een scene waarin mensen tegen denkbeeldige vijanden vechten, maar was niet gepostquote:
quote:
Meh, echt anticlimax. Denk nu krijg je coole gevechten ala The Mountain vs the Viper ala Bronn/Jaime versus de Sand Snakes round 2. Kom maar door Westerosi versus Dornish gevechtstijl. Ze waren zo veelbelovend die Sand Snakes, maar het is nu zeker met zo'n gifje echt power rangers materiaalquote:Op maandag 18 mei 2015 21:41 schreef ems. het volgende:
Die sandsnakes-scene leek beetje was Power Rangers dus dat hoeven ze wat mij betreft niet meer te doen. Olenna heeft wat mij betreft weer de show gestolen.
Wel vind ik dat hele faith-gebeuren in kings landing een beetje knullig. Maarja, #bookmasterracetroubles.
Ik vond het ook nogal mager. Toen ze begonnen met vechten ging ik er even goed voor zitten, maar eer dat ik goed zat was t al voorbijquote:Op maandag 18 mei 2015 22:08 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
[..]
Meh, echt anticlimax. Denk nu krijg je coole gevechten ala The Mountain vs the Viper ala Bronn/Jaime versus de Sand Snakes round 2. Kom maar door Westerosi versus Dornish gevechtstijl. Ze waren zo veelbelovend die Sand Snakes, maar het is nu zeker met zo'n gifje echt power rangers materiaal
Gewoon makkelijk en slecht geschreven dus.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:12 schreef Vieuw het volgende:
[..]
Ik vond het ook nogal mager. Toen ze begonnen met vechten ging ik er even goed voor zitten, maar eer dat ik goed zat was t al voorbij. Daarbij was t ook wel erg makkelijk gegaan, als blanke vermomd als Dornish soldaten zo die stad in kunnen, en zelfs tot de paleis tuinen komen. Dan daar toevallig zijn samen met Marcella en die sand snakes... Zo is het toch een beetje te cliché en totaal niet GoT.
Echt een dieptepunt in de serie, ja. Deed me terugdenken aan de 'reddingsactie' van Yara.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:12 schreef Vieuw het volgende:
[..]
Ik vond het ook nogal mager. Toen ze begonnen met vechten ging ik er even goed voor zitten, maar eer dat ik goed zat was t al voorbij. Daarbij was t ook wel erg makkelijk gegaan, als blanke vermomd als Dornish soldaten zo die stad in kunnen, en zelfs tot de paleis tuinen komen. Dan daar toevallig zijn samen met Marcella en die sand snakes... Zo is het toch een beetje te cliché en totaal niet GoT.
Ken je klassiekers. Voor Mr. Eko is het nog altijdquote:Op maandag 18 mei 2015 20:54 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Dacht ik eerst ook maar dat was een andere, volgens mij was die gast "gewoon" een piraat, en geen slavenhandelaar. Tevens andere acteur, Mr. Eko
badumtsssquote:Op maandag 18 mei 2015 22:20 schreef MikeyMo het volgende:
MIsschien moet er in de afbeeldingen in de OP ook een speciaal plekje komen voor een foto van Sansa's maagdenvlies, waar dan nu ook een rode streep door heen kan
Dat zijn gewoon bloopers in de serie gestopt ipv als extra contentquote:Op maandag 18 mei 2015 22:19 schreef DO2 het volgende:
[..]
Echt een dieptepunt in de serie, ja. Deed me terugdenken aan de 'reddingsactie' van Yara.
In Batman TDKR zit ook zo'n rare vechtscene. Let op de kerel links die direct aan het begin van het filmpje te zien is.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:05 schreef Slayage het volgende:
[..]
als je actie scenes terugkijkt en ontleedt kom je wel eens dit soort gekke dingen tegen, in the battle of blackwater, zit een scene waarin mensen tegen denkbeeldige vijanden vechten, maar was niet gepost
Die 'interrogation scene' vond ik ook niet echt overtuigend. Maar Lady Olenna is iig weer in beeld.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:22 schreef Odaiba het volgende:
Maar de Sparrows laten al zien niets om titels te geven en slepen zelfs de Koningin naar de kelders.
werk staat te wachten in de OPquote:Op maandag 18 mei 2015 22:34 schreef Khaleesi het volgende:
Ik zei vorig seizoen al dat wanneer Benioff en Weiss de pen ter hand nemen, heel GoT door de plee gaat.
Dat skelettengevecht met Bran en dat Child of the forest
Reddingsactie van Yara
Dit gevecht met Sand Snakes
Je houd echt je hart vast met die gasten.
Alsof Martin daar niet zelf bij was. Hij werkt er toch aan mee?quote:Op maandag 18 mei 2015 22:34 schreef Khaleesi het volgende:
Ik zei vorig seizoen al dat wanneer Benioff en Weiss de pen ter hand nemen, heel GoT door de plee gaat.
Dat skelettengevecht met Bran en dat Child of the forest
Reddingsactie van Yara
Dit gevecht met Sand Snakes
Je houd echt je hart vast met die gasten.
Wie zijn die twee dan?quote:Op maandag 18 mei 2015 22:34 schreef Khaleesi het volgende:
Ik zei vorig seizoen al dat wanneer Benioff en Weiss de pen ter hand nemen, heel GoT door de plee gaat.
Dat skelettengevecht met Bran en dat Child of the forest
Reddingsactie van Yara
Dit gevecht met Sand Snakes
Je houd echt je hart vast met die gasten.
quote:
Dit seizoen is ie er niet bij, iig. Hij ging zich volledig richten op het schrijven.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:36 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Alsof Martin daar niet zelf bij was. Hij werkt er toch aan mee?
Dat weten we niet hoe zulke sessies er aan toe gaan. Als D&D zeggen 'ja GRRM jij had het eigenlijk zo bedoeld maar we hebben maar tijd en budget voor dit en dit" tsja wat kan GRRM daar dan nog aan doen? Tsja en dan krijg je dus van die taferelen dat Bronn en Jaime ineens in die paleistuin staan... :/ Als GRRM deze verhaallijnen zelf zwart op wit had gezet dan was er minder reden geweest voor D&D om er aan te gaan morrelen...quote:Op maandag 18 mei 2015 22:36 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Alsof Martin daar niet zelf bij was. Hij werkt er toch aan mee?
GOT is doomedquote:Op maandag 18 mei 2015 22:41 schreef DO2 het volgende:
[..]
Dit seizoen is ie er niet bij, iig. Hij ging zich volledig richten op het schrijven.
moeten we 3 jaar ipv 5 jaar wachten op de boekenquote:Op maandag 18 mei 2015 22:41 schreef DO2 het volgende:
[..]
Dit seizoen is ie er niet bij, iig. Hij ging zich volledig richten op het schrijven.
if you think this has a happy ending. you werent paying attentionquote:
quote:Op maandag 18 mei 2015 22:48 schreef Buitendam het volgende:
Het kabbelt maar voort. Gebeurt echt te weinig.
Ik vind het ook ontzettend donker qua beeld. Een trend in alle series van het moment overigens. Lekker goedkoop omdat je dan een hoop detail kan verhullen, maar toch irritant...quote:Op maandag 18 mei 2015 22:46 schreef JedimindhaX het volgende:
Nare aflevering manik moet zeggen we krijgen dit seizoen wel veel rots, weinig redeeming, prettige momenten
Ik dacht al dat hij het was. Wist het nog niet 100% zeker, maar toch wel voor 99%quote:Op maandag 18 mei 2015 22:20 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ken je klassiekers. Voor Mr. Eko is het nog altijd![]()
![]()
![]()
Adebisi
![]()
![]()
![]()
en dat zal hij altijd blijven
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Vind ik ook, het begint nu best wel saai te worden. Natuurlijk komt het meeste leuks vaak aan het eind, maar ik vond vorig seizoen een stuk sterker omdat Joffrey meteen aan het begin de sjaak was en het van daaruit beter werd. Nu is het al 6 afleveringen opbouw. Ja ok wat gedoe in Mereen, maar dat boeit me echt geen reet.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:48 schreef Buitendam het volgende:
Het kabbelt maar voort. Gebeurt echt te weinig.
Reek welquote:Op maandag 18 mei 2015 22:46 schreef JedimindhaX het volgende:
Nare aflevering manik moet zeggen we krijgen dit seizoen wel veel rots, weinig redeeming, prettige momenten
Fucking jammer ook dat we Sansa niet naakt zien.
Weet je zeker dat dat niet lag aan de versie die je zag? Vergelijk ns met deze clip van de afgelopen aflevering.quote:Op maandag 18 mei 2015 23:01 schreef Djoetma het volgende:
[..]
Ik vind het ook ontzettend donker qua beeld. Een trend in alle series van het moment overigens. Lekker goedkoop omdat je dan een hoop detail kan verhullen, maar toch irritant...
Zo issie nog meer creepyquote:Op maandag 18 mei 2015 23:11 schreef Tokamak het volgende:
[..]
Weet je zeker dat dat niet lag aan de versie die je zag? Vergelijk ns met deze clip van de afgelopen aflevering.
Veel lichter dan de versie die ik zag in ieder geval.
Doe maar vierendelen door Stannis, Brienne, Baelish, Theon en waarbij Sansa zijn klokkenspel verwijdert en dat als speeltje gebruikt om hem van achteren met zijn eigen dingetje te verkrachten tot zijn ledematen eraf gerukt worden. Zo'n koekje van eigen deeg daar zit ik nu met smart op te wachtenquote:Op maandag 18 mei 2015 23:16 schreef A_Valbuena het volgende:
Erg benieuwd hoe hij uiteindelijk aan z'n einde komt (en door wie)
Dat idee had ik wel ja, dus zo komen ze aan die onbeperkte toestroom aan nieuwe identiteiten. Mensen die komen om te sterven, lichaam is dood, identiteit leeft nog voort door tig assassin'squote:Op maandag 18 mei 2015 23:18 schreef MakkieR het volgende:
Heeft iemand enig idee in wat voor soort club Ayra zich begint, dat met die duizend gezichten. Zouden misschien die gezichten gebruikt worden om je te vermommen achter een willekeurig gezicht, om zo de gevraagde mensen te elimineren zonder dat iemand weet wat er gaande is.
Nee het ligt gewoon aan dit seizoen.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:43 schreef DO2 het volgende:
Zesde aflevering op rij waarbij ik met moeite de aandacht erbij kan houden. Misschien ben ik gewoon een beetje klaar met GoT.
Ik heb ergens vernomen dat de verhaallijn van Bran dit seizoen helemaal niet aan bod komt, acteur van hem is ook niet gecast voor seizoen 5.quote:Op maandag 18 mei 2015 23:41 schreef MouzurX het volgende:
Pff dit begint echt het slechte seizoen tot nu toe te worden.
Gebeurt echt zo weinig, begint bijna op the walking dead te lijken.
En nee er hoeven niet telkens gevechten te komen, maar de verhaallijnen an sich zijn ook weinig nog waard.
Sowieso hoe gaat het met die bran? Weet al niet meer hoe dat stond aangezien het zo'n tijd geleden is.
Gaat dan waarschijnlijk terugkomen als een motherfocker in seizoen 6 met z'n nieuwe powers.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:01 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Ik heb ergens vernomen dat de verhaallijn van Bran dit seizoen helemaal niet aan bod komt, acteur van hem is ook niet gecast voor seizoen 5.
Waarom pis jij op Sansa?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:05 schreef MouzurX het volgende:
Hoe eerder Sansa dood gaat hoe beter.
Met der huilkop.
Maar iets zegt me dat zij dan weer wel seizoenen lang blijft doorleven (zoals nu dus al)
Iemand moet de plek van Sand Snakes innemen, zij waren de roze powerrangers, Bran wordt de blauwe powerranger *woosh* vliegt door de luchtquote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:06 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Gaat dan waarschijnlijk terugkomen als een motherfocker in seizoen 6 met z'n nieuwe powers.
Dat is meer iets voor Ramsey inderdaad.quote:
Huilwijf dat allang dood zou moeten zijn in de harde wereld van GoT.quote:
Ja, want wat voor reden heeft zou nou om te huilen. Ze heeft een kutleven. Arya is dan misschien wel sterker van karakter, maar niet iedereen is hetzelfde.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:09 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Huilwijf dat allang dood zou moeten zijn in de harde wereld van GoT.
Is Arya een veel leuker personage.
Zij, Dany en Marg in 1 bed..quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[ afbeelding ]
Die MyrcellaWat een heerlijk meisje
Hou die pedo drang even in bedwang wil je. Kind is 15quote:
Beetje jammer dat er weer zo'n halve Arabier mee vandoor gaatquote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[ afbeelding ]
Die MyrcellaWat een heerlijk meisje
Dat krijg je als je matige schrijvers een stuk overdoen en daarmee proberen het niveau van een geniale schrijver te halenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:15 schreef VacaLoca het volgende:
Hm matig..
Weer een vrij bedroevend uitgevoerde battle scène. Was vrij kinderlijk. Hele plannetje om Marcella te pakken ook eenvoudig voorkomen.
Waar wordt er precies al zes afleveringen naar opgebouwd? Stannis gaat dan Winterfell proberen te veroveren maar dat is de opbouw niet.
Hoop ballonnetjes die worden opgelaten maar waar al snel vrij anticlimatisch de lucht uit ontsnapt.
Sansa van de ene psycho naar de andere. Dacht al wel dat Reek moest gaan kijken. Misschien dat als opbouw dat ie straks eindelijk keer ingrijpt en 'm vermoord.
Maar overall.. Tegenvallend seizoen tot nu toe
Na fricking 4 seizoenen zouden ze toch door moeten hebben dat het pas vanaf aflevering 7 begint te rollen, PATS boem aflevering 9 en heuj aflevering 10 voorsorteren maar!quote:
Mijn idee, en dit is allemaal puur speculatief: opbouw naar terror in Winterfell, Stannis en de Boltons die niets van elkaar overlaten waar Littlefinger uiteindelijk voordeel van heeft. Daarnaast zal Brienne plots opduiken en Stannis pogen te vermoorden om Renley te wreken.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:15 schreef VacaLoca het volgende:
Hm matig..
Weer een vrij bedroevend uitgevoerde battle scène. Was vrij kinderlijk. Hele plannetje om Marcella te pakken ook eenvoudig voorkomen.
Waar wordt er precies al zes afleveringen naar opgebouwd? Stannis gaat dan Winterfell proberen te veroveren maar dat is de opbouw niet.
Hoop ballonnetjes die worden opgelaten maar waar al snel vrij anticlimatisch de lucht uit ontsnapt.
Sansa van de ene psycho naar de andere. Dacht al wel dat Reek moest gaan kijken. Misschien dat als opbouw dat ie straks eindelijk keer ingrijpt en 'm vermoord.
Maar overall.. Tegenvallend seizoen tot nu toe
Denk dit.. ook puur speculaas voor bij de thee/koffie:quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:22 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Mijn idee, en dit is allemaal puur speculatief: opbouw naar terror in Winterfell, Stannis en de Boltons die niets van elkaar overlaten waar Littlefinger uiteindelijk voordeel van heeft. Daarnaast zal Brienne plots opduiken en Stannis pogen te vermoorden om Renley te wreken.
Spanning bij Theon loopt ondertussen enorm op nu Sansa weer in Winterfell is, ik vermoed dat Theon Ramsay gaat nekken.
Daarnaast staat het in King's Landing op springen nu Margaery ook is gepakt door de religekkies, daar zit een dik conflict tussen Lannister en Tyrell aan te komen.
En bij Dany gebeurt verder niet veel bijzonders.Het meest spannende dat daar eraan zit te komen is dat Jorah en Tyrion opeens voor de deur staan.
Klinkt best logisch. Denk dat Loras en Cersei het niet overleven. Bij Dany zal alles wel z'n gangetje gaan zodat Tyrion zijn gangetje kan gaan en op het laatste moment gered wordt door Varys om Jorah in een heldhaftige dood te zien sterven.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:22 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Mijn idee, en dit is allemaal puur speculatief: opbouw naar terror in Winterfell, Stannis en de Boltons die niets van elkaar overlaten waar Littlefinger uiteindelijk voordeel van heeft. Daarnaast zal Brienne plots opduiken en Stannis pogen te vermoorden om Renley te wreken.
Spanning bij Theon loopt ondertussen enorm op nu Sansa weer in Winterfell is, ik vermoed dat Theon Ramsay gaat nekken.
Daarnaast staat het in King's Landing op springen nu Margaery ook is gepakt door de religekkies, daar zit een dik conflict tussen Lannister en Tyrell aan te komen.
En bij Dany gebeurt verder niet veel bijzonders.Het meest spannende dat daar eraan zit te komen is dat Jorah en Tyrion opeens voor de deur staan.
Voor een hoer is er anders verdraaid weinig te zien geweest, maarja, ze is idd het schoothondje voor tig mannen die haar weer stallen bij psycho'squote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:44 schreef Maanvis het volgende:
Sansa is echt een hoer met constant veranderende pooiers.
Eerst wordt ze uitgehuwelijkt door pimp ned aan een onuitstaanbaar kind geoffrey, dan is ze niet goed genoeg en moet ze met een dwerg trouwen, daarna is ze ineens met de meest evil bastard of all time littlefinger, die haar weer aan de dutroux van the north ramsay snow uit laat huwelijken.
En ze is nog geen eens 18.
Het is het type schrijfwerk dat soapschrijvers vaak hanteren (een constante cyclus van nieuwe relaties, elk weer met hun eigen ellende), ik ben het nu wel eigenlijk een beetje beu.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:46 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Voor een hoer is er anders verdraaid weinig te zien geweest, maarja, ze is idd het schoothondje voor tig mannen die haar weer stallen bij psycho's
Sinds wanneer werken die twee samen?quote:Littlefinger gaat door met Risk spelen en elders chaos creeëren op bevel van Stannis the Mannis
Nog niet, maar 1) Stannis mag nog niet dood, daar issie te leuk voor nu, 2) LF moet hem eens tegen komen en ook voor hem 'veinzen' te werkenquote:
ik heb geen verkrachting gezien...quote:Op maandag 18 mei 2015 23:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
of de bruidegom wordt vergiftigd of de bruid wordt verkracht.
de jongste rickon met osha, richting de umbers waarschijnlijk en bran beyond the wall bij the three eyed raven uiteraardquote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:14 schreef jpjedi het volgende:
Waar zijn nu die jonge zoontjes van Ned Stark? Die waren gevlucht maar ben vergeten wat er van hen geworden is?
Zoals eerder gezegd, aflevering 9 is altijd een topshow.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:28 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Interessant... Maar weer slechts een standaardaflevering. Waar zijn de pieken? Er zijn er nog 0 dit seizoen. Hopelijk komen ze nog.
Bij eerdere seizoenen hadden we nu al zo'n twee topafleveringen gehad. Aflevering 9 is meestal extra bijzonder inderdaad.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:29 schreef tralalala het volgende:
[..]
Zoals eerder gezegd, aflevering 9 is altijd een topshow.
dit wordt waarschijnlijk de minste seizoen zoals het er naar uitziet, tenzij we nu de ene na de andere uber ep te zien krjigen uiteraardquote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:31 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Bij eerdere seizoenen hadden we nu al zo'n twee topafleveringen gehad. Aflevering 9 is meestal extra bijzonder inderdaad.
Een aflevering hoeft geen grote complotten/moorden/actie scenes te hebben om goed te zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:28 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Interessant... Maar weer slechts een standaardaflevering. Waar zijn de pieken? Er zijn er nog 0 dit seizoen. Hopelijk komen ze nog.
Sowieso waarom zou een ork 'fire at will' zeggen, alsof het een mens iaquote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:49 schreef tralalala het volgende:
Ik mis een beetje dit soort scenesmaar dat zal ook met budget te maken hebben.
En het gebrek aan orks.![]()
Stannis is nu bezig met zaken ver verwijderd van een kust. Salladhor regelt (deels?) zijn vloot. Dus daar valt op dit moment weinig te beleven denk ik.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:07 schreef Vieuw het volgende:
Ik zit echt met smart op de dag te wachten dat die gestoorde Ramsay in stukken gescheurd wordt -.-'. Wat een gestoorde creep is dat toch...
Ik vraag mij overigens ook af waar die Salladhor Saan is gebleven. Hij had van Davos een kist met goud gekregen om hem en Stannis te helpen. Waarschijnlijk met schepen, maar je ziet hem verder nergens meer?
En soms praten elven onderling ook gewoon Engels, maar ik denk dat je van de schrijvers gewoon een Babel fish in je oor krijgt. Behalve wanneer iets even mysterieuzer moet lijken, dan hoor je daadwerkelijk elfs.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 02:12 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Sowieso waarom zou een ork 'fire at will' zeggen, alsof het een mens ia.
Tolkien is veel te ongeloofwaardig.
SPOILER: Hitchhiker's Guide's entry on Babel fishOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb echt niks zinnigs te zeggen, behalve iets over je penis aan de rand van een blikje snijden.
Dit. Hoe dom kun je zijn om reli-gekkies zoveel macht te geven als je zelf zo'n verdorven geheim met je meedraagt?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:36 schreef Joosie200 het volgende:
... Olenna die het publieke geheim aan de grote klok hangt, Cersei in het gevang...
Ze deed het in ieder geval niet uit vrije wilquote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:20 schreef Slayage het volgende:
[..]
ik heb geen verkrachting gezien...
het huwelijk werd exhibitionistisch geconsumeerd, dat dan weer wel
Cersei is gewoon blind van woede en jaloezie richting Margaery. Denkt totaal niet na over de gevolgen.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 06:51 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Dit. Hoe dom kun je zijn om reli-gekkies zoveel macht te geven als je zelf zo'n verdorven geheim met je meedraagt?
Ja ik heb dit seizoen wel vaker het idee dat ze een beetje makkelijk worden. Als of ze er minder moeite in steken.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:19 schreef truedestiny het volgende:
[..]
Gewoon makkelijk en slecht geschreven dus.
Eerder dat ze stukjes zelf verzinnen en niet meer het bronmateriaal gebruiken. Dit zal dan alleen maar minder worden aangezien die boeken van GRRM nooit allemaal uitkomen binnen een jaar of driequote:Op dinsdag 19 mei 2015 07:18 schreef Vieuw het volgende:
[..]
Ja ik heb dit seizoen wel vaker het idee dat ze een beetje makkelijk worden. Als of ze er minder moeite in steken.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:22 schreef maho_91 het volgende:
Jorah en Tyrion worden lekker geholpen door een lift naar Dany te krijgen. Als slavenhandelaar naar Dany gaan![]()
quote:The dwarf lives, until we find a cock merchant
Komen die verhaallijnen nog aan bod denk je?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:25 schreef Slayage het volgende:
[..]
de jongste rickon met osha, richting de umbers waarschijnlijk en bran beyond the wall bij the three eyed raven uiteraard
Volgend seizoen waarschijnlijk. De lords of the North zullen nooit buigen voor een Bolton, ze willen een Stark.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 08:28 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Komen die verhaallijnen nog aan bod denk je?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn vriend zei dat hij het een scene uit Police Academy vondquote:Op maandag 18 mei 2015 22:12 schreef Vieuw het volgende:
Ik vond het ook nogal mager. Toen ze begonnen met vechten ging ik er even goed voor zitten, maar eer dat ik goed zat was t al voorbij. Daarbij was t ook wel erg makkelijk gegaan, als blanke vermomd als Dornish soldaten zo die stad in kunnen, en zelfs tot de paleis tuinen komen. Dan daar toevallig zijn samen met Marcella en die sand snakes... Zo is het toch een beetje te cliché en totaal niet GoT.
Toen Jaime en Bronn zo verkleed als Doornse soldaten / ridders door die tuin aan het sneaken waren (achterdeur stond gewoon open, tuurlijk) had ik echt even een Monty Python and the Holy Grail momentje.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 09:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mijn vriend zei dat hij het een scene uit Police Academy vond
Theon, het was ook al een sulletje voordat ie Reek werd, maar ik zie 'm nog wel in opstand komen tegen zijn meester Ramsay. Aan de andere kant zou ik Ramsay nog lang in de serie willen zien, omdat het met het verdwijnen van Joffrey de enige overgebleven echte maniak is en geweldig gespeeld wordt. Zelfs als ie niks zegt is het al een doodeng ventje.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 09:22 schreef Akilla het volgende:
Hopelijk begint het nu een beetje los te gaan (meestal vanaf ep 7 toch?)
Al dacht ik aan het einde wel: Theon, steek m nou neer!! maar nee...
Dat was gezien de rest van de serie wel erg flauw gefilmd inderdaad. Maar ja, ze weet zelf ook wel dat ze op dit moment redelijk onmisbaar en zal er ongetwijfeld eisen aan verbonden hebben. Kan d'r geen ongelijk geven eigenlijk.quote:Voor de mensen die hoopte dat Sansa nog naakt zou gaan... ik zie het niet meer gebeuren, het was hier toch weer iets te subtiel gefilmt, net zoals bij denearys tegenwoordig
Hehe inderdaad.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 09:27 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Toen Jaime en Bronn zo verkleed als Doornse soldaten / ridders door die tuin aan het sneaken waren (achterdeur stond gewoon open, tuurlijk) had ik echt even een Monty Python and the Holy Grail momentje.
Ik heb me altijd afgevraagd toen, hoe die muts bleef zittenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 08:21 schreef kawa4 het volgende:
en ik ben ook weer bij met kijken, dus kan ik hier ook weer komen kijken.
het seizoen tot nu toe, ik vind het een beetje mager het is wel een goed seizoen.
maar het pakt me minder als de vorige seizoenen
er zitten wel weer leuke verhalen in met, de tyrellels, sansa en petyr, arya
alleen bij die slaven handelaar moet ik toch gewoon weer terug denken aan simon adebisi
[ afbeelding ]
Ik ben bang van wel. Enige oplossing: Bronn naar Qyburn verschepen en naast the Mountain leggen. Ben benieuwd welk doel die uiteindelijk gaat dienen trouwens, die inmiddels waarschijnlijk gemuteerde Mountain.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 09:58 schreef avotar het volgende:
Maar ik vrees wel het einde van Bronn... tenminste, hij was toch degene die een snee op zijn arm kreeg? Zouden die mutsen hetzelfde gif op hun wapens hebben als Prince Oberyn?
Je bent benieuwd welk doel een gemuteerde Mountain gaat dienen?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 09:59 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Ik ben bang van wel. Enige oplossing: Bronn naar Qyburn verschepen en naast the Mountain leggen. Ben benieuwd welk doel die uiteindelijk gaat dienen trouwens, die inmiddels waarschijnlijk gemuteerde Mountain.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 02:56 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
En soms praten elven onderling ook gewoon Engels, maar ik denk dat je van de schrijvers gewoon een Babel fish in je oor krijgt. Behalve wanneer iets even mysterieuzer moet lijken, dan hoor je daadwerkelijk elfs.Het gaat er om dat orken een heel ander ras zijn dan mensen en dus geen dingen zouden zeggen die mensen zouden zeggen. Dus niet als een gedisciplineerd leger ala de romeinenSPOILER: Hitchhiker's Guide's entry on Babel fishOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Elfen leven voor eeuwig dus die zullen ook andere dingen zeggen en denken. Dus een elf zal nooit zeggen 'pluk de dag' of iets dergelijks.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
En terecht naar mijn mening. Zou het niet echt netjes vinden om een minderjarige te casten voor een rol waarin ze zodra ze 18 is uit de kleren moet. Wettelijk is het misschien allemaal toegestaan, maar zoals ze het nu hebben opgelost is een stuk vriendelijker richting de actrice vind ik.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 09:22 schreef Akilla het volgende:
Voor de mensen die hoopte dat Sansa nog naakt zou gaan... ik zie het niet meer gebeuren
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 10:39 schreef Operc het volgende:
[..]
En terecht naar mijn mening. Zou het niet echt netjes vinden om een minderjarige te casten voor een rol waarin ze zodra ze 18 is uit de kleren moet. Wettelijk is het misschien allemaal toegestaan, maar zoals ze het nu hebben opgelost is een stuk vriendelijker richting de actrice vind ik.
okeequote:Op dinsdag 19 mei 2015 10:20 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Het gaat er om dat orken een heel ander ras zijn dan mensen en dus geen dingen zouden zeggen die mensen zouden zeggen. Dus niet als een gedisciplineerd leger ala de romeinen.
Elfen leven voor eeuwig dus die zullen ook andere dingen zeggen en denken. Dus een elf zal nooit zeggen 'pluk de dag' of iets dergelijks.
Sorry hoor, maar Feast for Crows (waar het hele 'kidnap Myrcella' plot wordt uitgevoerd) was nou ook niet echt een literaire accomplishment oid.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 00:17 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Dat krijg je als je matige schrijvers een stuk overdoen en daarmee proberen het niveau van een geniale schrijver te halen
Wat ben jij een eenzame freak zeg.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 09:25 schreef Nielsch het volgende:
Ik had eigenlijk gehoopt dat Sansa - gedwongen door Ramsay - bepaalde seksuele handelingen had moeten verrichten met Theon
Of dat Theon met een strap-on even z'n gang mocht gaan op Sansa nadat Ramsay klaar met haar was.
en toch had ik ook wel zoiets verwacht,quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:29 schreef pervertedhermit het volgende:
[..]
Wat ben jij een eenzame freak zeg.
alles behalve eenzaam hoor, genoeg freaks in deze wereldquote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:29 schreef pervertedhermit het volgende:
[..]
Wat ben jij een eenzame freak zeg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kijk dat hoeft dan ook weer niet voor mij.
[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 19-05-2015 11:53:20 ]
zou je denken jaquote:Op maandag 18 mei 2015 23:18 schreef MakkieR het volgende:
Heeft iemand enig idee in wat voor soort club Ayra zich begint, dat met die duizend gezichten. Zouden misschien die gezichten door middel van magie gebruikt worden om je te vermommen achter een willekeurig gezicht, om zo de gevraagde mensen te elimineren zonder dat iemand weet wat er gaande is.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:45 schreef Nielsch het volgende:
[..]
alles behalve eenzaam hoor, genoeg freaks in deze wereld
en ik hou ook wel van normale dingen zoals biertjes drinken, BBQ'en in de zon en tegen de stroming van de wildwaterbaan in zwemmen...
't schijnt dat in het boek, RamsaySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kijk dat hoeft dan ook weer niet voor mij.
Oh.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:45 schreef Nielsch het volgende:
[..]
alles behalve eenzaam hoor, genoeg freaks in deze wereld
en ik hou ook wel van normale dingen zoals biertjes drinken, BBQ'en in de zon en tegen de stroming van de wildwaterbaan in zwemmen...
't schijnt dat in het boek, RamsayJoh, lekker boeiend allemaal. Tis toch maar fantasy.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kijk dat hoeft dan ook weer niet voor mij.
Hoe extremer, hoe mooier.Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
Jij denkt serieus dat die slavenhandelaars naar daenarys durven te gaan?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 01:22 schreef maho_91 het volgende:
Cercei Cercei Cercei, wat een bitch. Wat is die Tommen toch een pussy zeg. Stuur je fcking kingsguard erop af!Heb je dan niets geleerd van je broer.
Jorah en Tyrion worden lekker geholpen door een lift naar Dany te krijgen. Als slavenhandelaar naar Dany gaan![]()
Had echt verwacht dat Reek Ramsey zou vermoorden, jammer.
Zodra Daenarys erachter komt is het Drakharis en gaan de twee draakjes oh nom nom nom. Toch handig dat ze gratis voedsel krijgt voor haar kidsquote:Op dinsdag 19 mei 2015 12:05 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Jij denkt serieus dat die slavenhandelaars naar daenarys durven te gaan?
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:45 schreef Nielsch het volgende:
[..]
alles behalve eenzaam hoor, genoeg freaks in deze wereld
en ik hou ook wel van normale dingen zoals biertjes drinken, BBQ'en in de zon en tegen de stroming van de wildwaterbaan in zwemmen...
't schijnt dat in het boek, RamsaySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kijk dat hoeft dan ook weer niet voor mij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
Lijkt meer gehuil te zijn over rape.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 12:23 schreef Nielsch het volgende:
Dit soort overdreven blablabla reacties ook![]()
http://www.themarysue.com(...)bos-game-of-thrones/
"blablabla ik ben een enorme fan van de boeken en de serie maar nu de serie een watered-down scene van het boek laat zien ben ik boos en ga ik niets meer over GoT schrijven..."
hoe kun je nou een grote fan zijn van boeken waarin rape voorkomt en dan boos worden op het moment dat je het op tv ziet?quote:
Over het moment dat ze in de scripts las wat er met haar character Sansa gaat gebeurenquote:But I also felt excited because it was so sick
naughty girlquote:Turner: When I read that scene, I kinda loved it. I love the way Ramsay had Theon watching. It was all so messed up. It's also so daunting for me to do it. I've been making [producer Bryan Cogman] feel so bad for writing that scene: "I can't believe you're doing this to me!" But I secretly loved it.
Dat was er ook bij de scène waarbij Joffrey opgebaard lag in de Septon en Jaime en Cersei het vrolijk even met elkaar deden. Maar dan niet miepen als Daenarys in seizoen 1 door Khal Drogo bereden wordt of tussen Margaery en Tommen. Haters gonna hate anywayquote:
Ik wil haar eventueel ook wel zo nemenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 12:35 schreef Nielsch het volgende:
Sophie Turner
[..]
Over het moment dat ze in de scripts las wat er met haar character Sansa gaat gebeuren
[..]
naughty girl
Dan ben je de enige denk ik.quote:Op maandag 18 mei 2015 17:12 schreef Amarantha het volgende:
En ik vind het ook vet zielig voor Theon
Omdat je het luidkeelse gejammer op de achtergrond niet hoortquote:Op dinsdag 19 mei 2015 12:27 schreef Nielsch het volgende:
hoe kun je nou een grote fan zijn van boeken waarin rape voorkomt en dan boos worden op het moment dat je het op tv ziet?
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 12:23 schreef Nielsch het volgende:
Dit soort overdreven blablabla reacties ook![]()
http://www.themarysue.com(...)bos-game-of-thrones/
"blablabla ik ben een enorme fan van de boeken en de serie maar nu de serie een watered-down scene van het boek laat zien ben ik boos en ga ik niets meer over GoT schrijven..."
Al jarenlang worden er in GoT op de meest gruwelijke manieren kinderen vermoord maar nee, nu een volwassen vrouw op het bruidsnacht iets te hard van achteren wordt genomen zijn we boos...
iddquote:Op dinsdag 19 mei 2015 12:53 schreef MPC60 het volgende:
Al die tosti's die Sansa naakt willen zien. Mag hopen dat jullie nog pubertjes zijn.
Je bent serieus verbaasd dat mannen een mooie vrouw naakt willen zien?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 12:53 schreef MPC60 het volgende:
Al die tosti's die Sansa naakt willen zien. Mag hopen dat jullie nog pubertjes zijn.
Empathisch vermogen?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
Waarom vinden mensen het zielig voor Theon?
Die wilde Sansa al een hele tijd ballen, dus het is zielig dat hij moet toekijken hoe Sansa geniet van deze foreskinned man.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
Waarom vinden mensen het zielig voor Theon?
hij ziet hoe een lekker wijf geneukt wordt. Waarom is dat zielig voor hem? Alleen omdat hij geen stijfje kan krijgen?quote:
Komt wellicht ook door het ijzersterke acteerwerk van Alfie Allen. En Sowieso de hele situatie waar hij in verkeert, zo gebroken door Ramsay.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
Waarom vinden mensen het zielig voor Theon?
Hij speelt het wel goed ja.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:07 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Komt wellicht ook door het ijzersterke acteerwerk van Alfie Allen. En Sowieso de hele situatie waar hij in verkeert, zo gebroken door Ramsay.
Het verbaast mij wel dat schijnbaar volwassen mannen zich zo aanstellen over een karakter in een tv serie. Helemaal als dat meisje 4 seizoenen lang minderjarig was en nu meerderjarig is maar gelijk d'r tietjes aan de fapperds moet laten zien.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:01 schreef seto het volgende:
[..]
Je bent serieus verbaasd dat mannen een mooie vrouw naakt willen zien?
Ik zou even langs de dokter gaan om je testosteron te laten checken.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:09 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Het verbaast mij wel dat schijnbaar volwassen mannen zich zo aanstellen over een karakter in een tv serie. Helemaal als dat meisje 4 seizoenen lang minderjarig was en nu meerderjarig is maar gelijk d'r tietjes aan de fapperds moet laten zien.
Echt een dikke
Heeft Ramsay ook jouw zaakje eraf gehaald?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:09 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Het verbaast mij wel dat schijnbaar volwassen mannen zich zo aanstellen over een karakter in een tv serie. Helemaal als dat meisje 4 seizoenen lang minderjarig was en nu meerderjarig is maar gelijk d'r tietjes aan de fapperds moet laten zien.
Echt een dikke
Die heeft zelf toegestemd om te trouwen en deed zelf al haar kleren uit.quote:
waaruit blijkt dat?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 07:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ze deed het in ieder geval niet uit vrije wil
Ik zou gewoon een vriendin zoeken als ik jullie was.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:11 schreef seto het volgende:
[..]
Ik zou even langs de dokter gaan om je testosteron te laten checken.
Dat ze niet echt enthousiast was met uitkleden ze op het bed geduwd moest worden en ze lag te jankenquote:
Tranen van vreugde mijn beste, tranen van vreugde net als Theon. Bij hem biggelde er ook grote tranen van vreugde over zijn wangetjes. Over 9 maanden mag hij de nieuwe telg verwelkomen en gaan verzorgenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat ze niet echt enthousiast was met uitkleden ze op het bed geduwd moest worden en ze lag te janken
1. Logisch want Theon was erbijquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat ze niet echt enthousiast was met uitkleden1 ze op het bed geduwd moest worden2 en ze lag te janken3
Omdat ie zijn klokkenspel kwijt is en moet toezien hoe "zijn" Sansa genomen wordt door de man die hij ondanks verafschuwt toch moet dienen als slaafje?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
Waarom vinden mensen het zielig voor Theon?
bran twijfel ik niet aan dat hij nog terug komt, rickon hoop het wel! myrcella hebben we bv seizoen twee voor het laatst gezien en nu komt ze weer eens terug, dus er is hoopquote:Op dinsdag 19 mei 2015 08:28 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Komen die verhaallijnen nog aan bod denk je?
Sansa zal tegen die tijd wel kapot gemarteld zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:18 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Tranen van vreugde mijn beste, tranen van vreugde net als Theon. Bij hem biggelde er ook grote tranen van vreugde over zijn wangetjes. Over 9 maanden mag hij de nieuwe telg verwelkomen en gaan verzorgen
Neuh, ze hebben haar nog tot aan de bevalling. Daarna mag ze bij het grof vuilquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sansa zal tegen die tijd wel kapot gemarteld zijn
Nope, hij wist dat ze het niet waren.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:19 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Omdat ie zijn klokkenspel kwijt is en moet toezien hoe "zijn" Sansa genomen wordt door de man die hij ondanks verafschuwt toch moet dienen als slaafje?
Vind het wel zijn verdiende loon. Beetje als adoptiekind je adoptiegezin de rug toekeren, diens woonplaats platbranden en familieleden verbranden (dacht ie) en dan verwachten dat Sansa zo naïef gansje is om alles maar door de vingers te zien?
Heb wel medelijden met Sansa, had echt gehoopt dat ze niet terug zou vallen. Zeker niet nu haar rol zo sterk transformeerde afgelopen seizoen. Maar niet met Roose, Ramsey of Reek. (leuk die drie R'en)
in de game wordt een familie van het noorden ook gevolgd hopelijk sluit het een beetje aan bij de serie, hebben ze tot nu toe iig wel gedaanquote:Op dinsdag 19 mei 2015 08:34 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Volgend seizoen waarschijnlijk. De lords of the North zullen nooit buigen voor een Bolton, ze willen een Stark.
Nee, maar dan nog. Ondankbare hond dat is Theonquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:20 schreef muhahaha het volgende:
Nou, de gehele adoptie was nou ook niet bepaald uit vrije wil he
Als het geen zoon is, zal ze misschien nog we aangehouden worden als roommate voor Theon.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:20 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Neuh, ze hebben haar nog tot aan de bevalling. Daarna mag ze bij het grof vuil
Kan het nog wel verkrachting zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:18 schreef DonRaja het volgende:
[..]
1. Logisch want Theon was erbij
2. Duurde ook wel erg lang dat uitkleden
3. Doet ze al 5 seizoenen
Inderdaad, die laat zich als Ironborn wegjagen door een paar honden.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:22 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Nee, maar dan nog. Ondankbare hond dat is TheonZusjelief is nog heldhaftiger
Van slaaf van de Starks naar slaaf van de Boltons, hij maakt stiekem wel promotiequote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:22 schreef Joosie200 het volgende:
Nee, maar dan nog. Ondankbare hond dat is TheonZusjelief is nog heldhaftiger
Ja en nog een keer bezwangert worden, misschien zien we dan een paar tietjesquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:22 schreef DonRaja het volgende:
Als het geen zoon is, zal ze misschien nog we aangehouden worden als roommate voor Theon.
Pas later ja, in het begin dacht ie van welquote:
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 09:57 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Ik heb me altijd afgevraagd toen, hoe die muts bleef zitten
Aah, dat heb ik dan verkeerd onthouden. Ik dacht dat hij vanaf begin op de hoogte was van het plan om maar andere jochies te nemen aangezien de Starks waren gevlucht.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:23 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Pas later ja, in het begin dacht ie van welEn ondanks dat hoop ik dat ie als ondankbare geknakte hond de ultieme wraakactie gaat uitvoeren dit seizoen. Suf stockholmsyndroom dat ie nu heeft
Mja, ze weten zulke scènes wel te verneuken hé. Eerst met haar, dan met de Sand Snakesquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:23 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Inderdaad, die laat zich als Ironborn wegjagen door een paar honden.
ja dat dacht ik ook inderdaad,quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Aah, dat heb ik dan verkeerd onthouden. Ik dacht dat hij vanaf begin op de hoogte was van het plan om maar andere jochies te nemen aangezien de Starks waren gevlucht.
geil!quote:Op dinsdag 19 mei 2015 12:35 schreef Nielsch het volgende:
Sophie Turner
[..]
Over het moment dat ze in de scripts las wat er met haar character Sansa gaat gebeuren
[..]
naughty girl
Sansa is ook lekker bezig met promotie op de ladder "worst husband"quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:23 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Van slaaf van de Starks naar slaaf van de Boltons, hij maakt stiekem wel promotie
Wel zonder zijn knakworstje.
[..]
Ja en nog een keer bezwangert worden, misschien zien we dan een paar tietjes
Maar, dit was dus direct het einde van de Sand snakes? Al die bombarie rond de casting e.d. en dan is dit het? Een nutteloze scene bij de tent en een lachwekkende scene bij de poging tot ontvoering... Sterker nog: ik denk dat je effectieve on screen tijd, de gezichten van de Sand snakes misschien 10 seconden hebt gezien...quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:25 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Mja, ze weten zulke scènes wel te verneuken hé. Eerst met haar, dan met de Sand SnakesGeen idee maar ik hoop dat GRRM het in het boek (If any want kan ook een bedenksel zijn van de filmcrew) beter uitwerkt en niet zo cheesy beschrijft ffs
Had hij een crush op Sansa?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:19 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Omdat ie zijn klokkenspel kwijt is en moet toezien hoe "zijn" Sansa genomen wordt door de man die hij ondanks verafschuwt toch moet dienen als slaafje?
Vind het wel zijn verdiende loon. Beetje als adoptiekind je adoptiegezin de rug toekeren, diens woonplaats platbranden en familieleden verbranden (dacht ie) en dan verwachten dat Sansa zo naïef gansje is om alles maar door de vingers te zien?
Heb wel medelijden met Sansa, had echt gehoopt dat ze niet terug zou vallen. Zeker niet nu haar rol zo sterk transformeerde afgelopen seizoen. Maar niet met Roose, Ramsey of Reek. (leuk die drie R'en)
omdat zij een soort zusje van hem is geweest...quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
hij ziet hoe een lekker wijf geneukt wordt. Waarom is dat zielig voor hem? Alleen omdat hij geen stijfje kan krijgen?
ze heeft geen moment tegengestribbeld. huilende vrouwen kan van alles betekenenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat ze niet echt enthousiast was met uitkleden ze op het bed geduwd moest worden en ze lag te janken
Ik hoop toch van niet. Naja, tenzij verdere screenplay net zulk Power Rangers dan wel Ninja Turtles niveau is, laat dan dit maar het laatste zijn jaquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:28 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Maar, dit was dus direct het einde van de Sand snakes? Al die bombarie rond de casting e.d. en dan is dit het? Een nutteloze scene bij de tent en een lachwekkende scene bij de poging tot ontvoering... Sterker nog: ik denk dat je effectieve on screen tijd, de gezichten van de Sand snakes misschien 10 seconden hebt gezien...
Dat was ook zoquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Aah, dat heb ik dan verkeerd onthouden. Ik dacht dat hij vanaf begin op de hoogte was van het plan om maar andere jochies te nemen aangezien de Starks waren gevlucht.
Die drie meiden die met Bronn en Jamie hebben "gevochten".quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:30 schreef muhahaha het volgende:
Wie zijn toch die Sand Snakes waar jullie het steeds over hebben?
Jouw vriendin jankt ook wel eens als jullie gaan batsen?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:30 schreef Slayage het volgende:
[..]
ze heeft geen moment tegengestribbeld. huilende vrouwen kan van alles betekenen
Nu ik erover nadenk, dat was ook de reden dat ze verbrand waren: onherkenbaar. Dus iedereen zou geloven dat het echt de Starks waren.quote:
That would have been my TTquote:
vrouwen zijn weird bruquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:31 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Jouw vriendin jankt ook wel eens als jullie gaan batsen?
Tranen van puur genot.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:31 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Jouw vriendin jankt ook wel eens als jullie gaan batsen?
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:30 schreef muhahaha het volgende:
Wie zijn toch die Sand Snakes waar jullie het steeds over hebben?
kijk jij met bananen in je oren?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:30 schreef muhahaha het volgende:
Wie zijn toch die Sand Snakes waar jullie het steeds over hebben?
dan is het toch niet om te jankenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:29 schreef Slayage het volgende:
[..]
omdat zij een soort zusje van hem is geweest...
Ik zou gaan voor Fewer.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:31 schreef Slayage het volgende:
[..]
That would have been my TTzat ff niet op te letten en weg was de TT
Alleen Luwin zag het al aan de benen van die ene, dat hij niet crippled wasquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:31 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nu ik erover nadenk, dat was ook de reden dat ze verbrand waren: onherkenbaar. Dus iedereen zou geloven dat het echt de Starks waren.
Heeft Wilders toch gelijkquote:
In before ook die tietjes willen we zien zodra ze 18 is.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:38 schreef Nielsch het volgende:
Iedereen zit nu trouwens wel een beetje te miepen over de harde seksscene van Sansa maar niemand die kraait naar arme Arya die even hardhandig met een zweep wordt bewerkt...
Terwijl die laatste antwoorden gewoon de waarheid zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:38 schreef Nielsch het volgende:
Iedereen zit nu trouwens wel een beetje te miepen over de harde seksscene van Sansa maar niemand die kraait naar arme Arya die even hardhandig met een zweep wordt bewerkt...
Zo'n beetje iedereen wel denk ik. Voorlopig hou ik het maar op een poging van de makers om ons op het verkeerde been te zetten, waardoor we niet meer aan het andere been zouden denken.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:35 schreef poker4lifee het volgende:
Had echt veel meer verwacht van die Sand Snakes
Omdat ze het verdiende. Sansa niet.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:38 schreef Nielsch het volgende:
Iedereen zit nu trouwens wel een beetje te miepen over de harde seksscene van Sansa maar niemand die kraait naar arme Arya die even hardhandig met een zweep wordt bewerkt...
Volgens mij ging dat over dat ze hem haatte wat dus eigenlijk een leugen was...quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:39 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Terwijl die laatste antwoorden gewoon de waarheid zijnOf keken we maar wie is de mol en #nietsiswathetlijkt
Sandor is dus niet dood?
Dat was maar een spelletje om iets te leren.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:38 schreef Nielsch het volgende:
Iedereen zit nu trouwens wel een beetje te miepen over de harde seksscene van Sansa maar niemand die kraait naar arme Arya die even hardhandig met een zweep wordt bewerkt...
Nee, ze vond Sandor wel tof. Ze loog toen ze zei dat ze hem intens haatte.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:39 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Terwijl die laatste antwoorden gewoon de waarheid zijnOf keken we maar wie is de mol en #nietsiswathetlijkt
Sandor is dus niet dood?
Wel modern, zo'n euthanasie-huis. Water van Drion.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:41 schreef Weakling het volgende:
Wat betreft Arya vond ik het heftiger dat ze dat zieke meisje met een leugentje de dood in joeg.
Mwoah beter vredig sterven in de armen van iemand.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:41 schreef Weakling het volgende:
Wat betreft Arya vond ik het heftiger dat ze dat zieke meisje met een leugentje de dood in joeg.
And that Luke, is how you become a Jedi Assassin of the Faceless Menquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:41 schreef Weakling het volgende:
Wat betreft Arya vond ik het heftiger dat ze dat zieke meisje met een leugentje de dood in joeg.
Door te zeggen dat je zelf ook ziek binnen kwam en beter werd nadat je het water had gedronken is niet echt fris.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:43 schreef muhahaha het volgende:
Mwoah beter vredig sterven in de armen van iemand.
Ach, je moet toch wat als sterfhuisconstructiequote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:45 schreef Weakling het volgende:
[..]
Door te zeggen dat je zelf ook ziek binnen kwam en beter werd nadat je het water had gedronken is niet echt fris.
"hier, drink dit water, dan ga je dood!" had ook niet echt geholpen denk ik.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:45 schreef Weakling het volgende:
[..]
Door te zeggen dat je zelf ook ziek binnen kwam en beter werd nadat je het water had gedronken is niet echt fris.
Ja, doe nou maar, want je pa is je gejank zat.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:46 schreef Nielsch het volgende:
[..]
"hier, drink dit water, dan ga je dood!" had ook niet echt geholpen denk ik.
Drink dit daar krijg je vleugels van. Hoe chill!quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:46 schreef Nielsch het volgende:
[..]
"hier, drink dit water, dan ga je dood!" had ook niet echt geholpen denk ik.
Ze zal zich toch moeten bewijzen tegenover Jaqen.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:41 schreef Weakling het volgende:
Wat betreft Arya vond ik het heftiger dat ze dat zieke meisje met een leugentje de dood in joeg.
Die vijver zat vol red bull?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:48 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Drink dit daar krijg je vleugels van. Hoe chill!
Gemixt met Drionquote:
Die zien we sowieso nog wel tot het eind van dit seizoen.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:50 schreef Weakling het volgende:
Laatste afleveringen voor Maisie gok ik? Want als ze een faceless wordt dan kan ze iedereen zijn behalve haarzelf. Zeker met die opmerking dat het tijd was om niet niemand te worden, maar iemand anders.
ik hoop op een reünie tussen Sansa en Arya.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:52 schreef Joosie200 het volgende:
Vond het van Arya juist mooi opgelost. Prima manier om iemand uit het lijden te verlossen met een poel aan vloeibare Drion. Verder verwacht ik dat Arya net zoveel leert als nodig is en dan op een dag ontsnapt, Needle terug oppakt, tegen Meryn Trant aanloopt en that's it.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:47 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ja, doe nou maar, want je pa is je gejank zat.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 14:16 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
ik hoop op een reünie tussen Sansa en Arya.
Arya als faceless die Sansa uit haar leiden verlost ofzo...
??? in het boek is Sansa nog steeds in Eyrie daar heeft ze heel die Ramsey bolton nog niet ontmoetquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:39 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Overigens was bed scene in het boek gruwelijker, ik vond hem eerlijk gezegd wat tegenvallen.
En Sansa was opnieuw niet naakt te zien, ja daar hoopte ik op
In het boek is het een ander personage, maar wist niet of ik dat mocht spoilen.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 14:17 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
??? in het boek is Sansa nog steeds in Eyrie daar heeft ze heel die Ramsey bolton nog niet ontmoet
Dat wel, maar vond het wel een sterke opmerking van 'm.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 14:38 schreef Aristoteless het volgende:
"We both peddle fantasties, brother, mine just happen to be entertaining."
Baelish komt er wel weer heel makkelijk vanaf
je hebt gelijk hoewel ik de Tv serie versie met Sansa heftiger vind dan met degene die in de boeken wordt gebruiktquote:Op dinsdag 19 mei 2015 14:38 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
In het boek is het een ander personage, maar wist niet of ik dat mocht spoilen.
Nee: http://screenrant.com/gam(...)n-absence-explained/quote:Op dinsdag 19 mei 2015 14:48 schreef kawa4 het volgende:
ben trouwens ook wel benieuwd of we rickon en branstark nog terug gaan zien dit seizoen.
Ik denk niet dat ze toen al wisten hoe ze seizoen vijf zouden gaan uitwerken. Volgens mij wisten ze toen nog niet eens of er een seizoen vijf zou komenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 14:57 schreef Joosie200 het volgende:
Gekke vind ik nog wel dat ze die chick wel in seizoen 1 naar voren laten komen
Wat denk je nu dat zij in haar eentje kan beginnen tegen een hitsige Ramsay?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 14:47 schreef Onufriev het volgende:
Waarom bijt Sansa eigenlijk niet meer van haar af? Ik snap wel dat die Bolton een psychopaat is, maar ze heeft nog altijd haar naam en de Boltons hebben haar nog nodig...
De "bedding" is een belangrijk einde van de bruiloft, dat het met Tyrion niet gebeurde is hoogst uitzonderlijk. Een bruiloft dat niet geconsumeerd is telt niet in Westeros, Sansa heeft dus niets te willen.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 14:47 schreef Onufriev het volgende:
Waarom bijt Sansa eigenlijk niet meer van haar af? Ik snap wel dat die Bolton een psychopaat is, maar ze heeft nog altijd haar naam en de Boltons hebben haar nog nodig...
Oh heerlijk, nu nog eentje met het intro van Power Rangers pleasequote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:03 schreef natasja230 het volgende:
Dit is echt geniaal:
Denk trouwens nog niet dat we alles gezien hebben van de Sand Snakes hoor, één van de actrices zei dat ze nog een hele grote scene in haar eentje had of zo.
Naja, mag toch hopen dat Weiss en co in 2010 of wanneer begonnen ze al wel wisten dat er iig genoeg materiaal aanwezig was tot seizoen 5quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:00 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze toen al wisten hoe ze seizoen vijf zouden gaan uitwerken. Volgens mij wisten ze toen nog niet eens of er een seizoen vijf zou komen.
Het is GoT, expect the unexpected ofwel forget the thing you'd expect anyway. Net als likeable characters aaaaaaaand they're gone /GoT-modus.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:15 schreef Vjenne12345 het volgende:
Laatste scene toch een beetje ongemakkelijk om naar te kijken. Snap niet waarom Reek, Ramsey niet gewoon neersteekt.
Ik bedoelde meer dat ze op dat moment waarschijnlijk nog niet wisten hoe 'snel' de serie zou gaan, hoe veel seizoenen ze zouden gaan maken en welke verhaallijnen in welke seizoenen moesten komen. Laat staan hoe ze deze verhaallijn precies gingen inrichten. Ofwel, het zou me niets verbazen als ze in S01 nog dachten haar nodig te hebben.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:07 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Oh heerlijk, nu nog eentje met het intro van Power Rangers please
[..]
Naja, mag toch hopen dat Weiss en co in 2010 of wanneer begonnen ze al wel wisten dat er iig genoeg materiaal aanwezig was tot seizoen 5(of kwam boek 5 net uit vlak voor seizoen 1?) Hoe dan ook.. het is niet zoals bij de verfilming van HP dat je echt nog niet weet hoe en wat, omdat de films meteen een jaar of twee na het uitkomen van het eerste boek begonnen. GRRM had al wel genoeg boeken uitgebracht inmiddels waar je mee aan de slag kon gaan.
Omdat hij gebroken is. Dan kan hij gewoon weg (nog) niet.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:15 schreef Vjenne12345 het volgende:
Laatste scene toch een beetje ongemakkelijk om naar te kijken. Snap niet waarom Reek, Ramsey niet gewoon neersteekt.
Theon was al een watje voordat ie Reek werd, dus of dat "(nog)" er ooit van gaat komen vraag ik af.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:20 schreef avotar het volgende:
Omdat hij gebroken is. Dan kan hij gewoon weg (nog) niet.
Dat is waar, maar dat kan je van elke man en vrouw in de serie (en wereld) denken. Niet iedereen is zo gestoord als Ramsay, maar Sansa blijft toch een belangrijk meisje/vrouw met aanzien en een goede komaf.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:01 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Wat denk je nu dat zij in haar eentje kan beginnen tegen een hitsige Ramsay?
Dit wist ik niet, maar ik doelde ook op het meekijken van Theon.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:02 schreef Nic1 het volgende:
[..]
De "bedding" is een belangrijk einde van de bruiloft, dat het met Tyrion niet gebeurde is hoogst uitzonderlijk. Een bruiloft dat niet geconsumeerd is telt niet in Westeros, Sansa heeft dus niets te willen.
Een half seizoen opbouwen? Zelfs het eerste seizoen had een snellere opbouw.quote:Op maandag 18 mei 2015 22:56 schreef Principia het volgende:
[..]![]()
Aflevering van vannacht wel gezien? Verhaallijnen moeten opnieuw worden opgebouwd na voorgaande seizoenen. Kan niet elke aflevering een nieuwe veldslag zijn.
quote:
heb ik ook aan gedachtquote:
flauw...quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:03 schreef natasja230 het volgende:
Dit is echt geniaal:
Denk trouwens nog niet dat we alles gezien hebben van de Sand Snakes hoor, één van de actrices zei dat ze nog een hele grote scene in haar eentje had of zo.
Nog 1 poste en je mag! hehequote:Op dinsdag 19 mei 2015 18:19 schreef Slayage het volgende:
[..]
heb ik ook aan gedachtmaar dan zo: Fewer...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |