Nee kan eerder die week gebeurd zijn. Politie pakt inbreker op, neemt hem mee naar bureau, vingers in de inkt het hele protocol. Dan zit zijn vingerafdruk in de database waar NFI een match op wil laten doen. Of het was een vrijwilliger die mee heeft helpen zoeken die achter in die auto gezeten heeft. Dan zit zijn vingerafdruk er niet bij.quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:49 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Wie heeft die vingerafdrukken? Er is niet gereageerd op de actie van de hond. Geen onderzoek gedaan.
haha, nee, maar ik heb op zo'n soort centrum gewerkt, zo een directeur komt gewoon de werkvloer op lopen, en zegt, he, jongens, heeft iemand van jullie een 112/911 oproepje gehad van die chicas Hollandesas?? Ik vraag t want La Estrella is hier, nee, oh, dacht ik al..quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:46 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe hij aan zijn volgende baantje gaat komen. Weet jij iets voor hem?
Niet alleen die steen, nog tientallen andere foto's ook. Met flits? Terwijl er Sinaproc rondloopt?quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:51 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
degene die de rugzak vond ging op die meet-en-greet steen zitten, en rookte een sigaretje. Toen dacht ie, toch niemand hier, laat ik es ff kijken wat er eigenlijk in die rugzak zit... he, cameraatje....??
Hij maakte die foto van die steen, en verderop liepen die Sena / Sinaproc mensen rond...
Dat verklaart wel de aanwezigheid van diverse mannen die op de foto gezien worden.quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:51 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
Hij maakte die foto van die steen, en verderop liepen die Sena / Sinaproc mensen rond...
Dat is niet perse zo gegaan. Ik heb al eerder gezegd dat volgens mij, als er sprake is van een dader, dit waarschijnlijk iemand is die vertrouwen en/of autoriteit uitstraalt. Dit omdat K&L voorzichtig waren. Iemand die boven verdenking staat, vervoer en een huis heeft. Dus niet een doorsnee crimineel.quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:54 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Nee kan eerder die week gebeurd zijn. Politie pakt inbreker op, neemt hem mee naar bureau, vingers in de inkt het hele protocol. Dan zit zijn vingerafdruk in de database waar NFI een match op wil laten doen.
De kern van het artikel bestaat uit kritiek van enkele ondervraagde experts op het OM in de provincie Chiriquí (geleid door mevr. Pittí). Er wordt opgemerkt dat het OM te weinig van zich laat horen, en dat het heeft nagelaten de gebruikelijke procedures te volgen. Dat slaat vooral op het feit dat Pittí nooit aan het Imelcf (het Panamese forensische instituut) heeft opgedragen om een DNA-onderzoek uit te voeren op de rugzak en de inhoud ervan. Zo'n onderzoek is volgens medische deskundigen nodig omdat het licht kan werpen op de doodsoorzaak van de vrouwen. DNA-onderzoek van de vingerafdrukken is niet goed meer mogelijk omdat het materiaal door het elektronisch onderzoek in Nederland onbruikbaar is geworden. Behalve het OM treft ook andere organisaties blaam, omdat ze gebrekkig hebben samengewerkt.quote:Op zondag 5 oktober 2014 21:37 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Zoals bij alle artikelen die hier geplaatst worden in het Spaans: Ik ben die taal niet machtig.
En via Google-translate is het onduidelijk.
En het zou ook mooi zijn als iemand op mijn vraag het antwoord zou weten over dat reisbureau.
Ik wilde het al eerder schrijven hier, maar omdat ik zelf verdwaalde in het bos waar ik woon.quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:27 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Als je hier gelijk in hebt vind ik dat wel een goed punt. Waar ik ook nog aan denk is dat toen de Nederlandse speurhonden in Boquete waren, de honden altijd achter in een pick-up vervoerd werden.
In de dagelijkse verslagen werd een keer verteld dat één van de honden op een gegeven moment achter in één van de andere auto's sprong.De man van wie de auto was was duidelijk geschrokken van deze actie van de hond. Er werd door de begeleiders om gelachen en gezegd dat de hond kennelijk eens wat luxer wilde meerijden. Ik dacht toen, wat als de hond een spoor geroken heeft?
Als jij mij op Google Maps en Bing Maps de Rio Culebra kan laten zien, graag....quote:Op zondag 5 oktober 2014 02:41 schreef Perico het volgende:
Als nu Global Maps, Google Maps, en Bing Maps het allemaal Rio Culebra noemen... wie ben ik dan om het niet zo over te nemen... omdat Baru het zegt?
ja, hij kent het gebied: nergens bereik. Dus bellen of proberen te bellen slaat naar zijn idee nergens op, dus komt niet bij hem op. Hij is ook niet in 112 nood.quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:56 schreef agter het volgende:
[..]
Niet alleen die steen, nog tientallen andere foto's ook. Met flits? Terwijl er Sinaproc rondloopt?
En van de telefoons blijft hij dagen af...
Ik weet niet precies waar jij het allemaal over hebt, maar mijn suggestie betrof slechts het zoeken naar resten in de jungle. Er is bij mijn weten geen enkele wet die dat zou kunnen verbieden.quote:Op zondag 5 oktober 2014 20:44 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Niet raar? Het is niet raar dat hier mensen zijn die er zo over denken. Maar denken dat zorgvuldigheid en respect genoeg is, vind ik geen goed voorteken. Je gaat toch ook niet naar een dokter die door websleuthing het idee gekregen heeft dat 'ie het minstens even goed kan als een echte?
Bovendien krijgen FOK! 'ers de FOK! versie te horen, waarvoor nu al getuigen worden klaargestoomd Twee scenario's uiteraard, voor beide kampen. Getuigen voor de rabiate fantasten zijn duurder, want die moeten extra getraind worden om niet in de lach te schieten.
Voor SuddenIntuition wordt een aparte categorie opgeleid, die bestaat uit één getuige. Die slager geeft gratis onderdak aan de getuige. Zijn identiteit is al uitgelekt maar ik weet alleen zijn beroep: Slager. Dus, SuddenIntution, ik hoop niet dat je vegetariër bent.
Ik krijg net een mailtje van een onbekende, maar volgens mij is het die slager. Vragen over lichaamsgewicht van FOK!'ers. Dat moet nog vertaald worden. Maar ik nu het antwoord al: Gaat je niks aan. Grappig, er zit nog een flyer van zijn slagerij bij. Deze week lever in de aanbieding. Even kijken hoe duur,
Nou, dat met een drukfout zijn. Of hun munt is 0.000000000000001 euro waard
Het artikel op de site is ook aangepast want ik herinner me nog dat toen het in eerste instantie geplaatst werd, er ook bij stond dat het best veel moeite kostte om de hond uit die auto te krijgen.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:02 schreef A_Fortiori het volgende:
[..]
Ik wilde het al eerder schrijven hier, maar omdat ik zelf verdwaalde in het bos waar ik woon.
Het bos is een labirint al op zich en overdag heb ik er al eens moeite mee, ook al zijn er paden, rechte en ook gebogen afslagen.
Anyway, mijn buurman en ik willen in de schemering terug naar huis en het lukt niet, we hebben ook helemaal geen maanschemering.
Komen we plotseling een man tegen met 3 herdershonden, politiehonden. Wij vertellen hem, dat we de weg kwijt zijn en hij zegt dat we hem moeten volgen, hij weet het wel.
Tijdens die wandeling werd het pikkedonker en praatten we niet zoveel, we volgden vooral.
Na een minuut of 20 waren we weer bij ons pad, bij onze huizen.
Enkele dagen later, zet ik mijn fiets op slot voor een kleine supermarkt aan een drukke weg. Op het moment dat ik naar de winkeldeur loop, springen 3 grote herdershonden met hun voorpoten op mijn schouder. Heel lief.
Terwijl ik doodsbang ben van herdershonden.
Ik had direct door dat het de honden uit het bos waren, die mijn spoor roken, zonder dat ik ook maar een stem verheft had.
De eigenaar, politieagent dus, kwam gelijk naar buiten en werd heel kwaad op die honden.
Ik zei, geeft niets hoor, het is wel duidelijk dat ze me nog ruiken, zei ik.
Nee, riep hij, dat mogen ze niet, hij was echt gepikeerd. Ik denk dat hij baalde, want poltiehonden mogen dit niet doen, volgens mij.
Er wordt altijd bij gezegd dat het om een plaatselijk gebruikte naam gaat voor de Changuinola. Zoals wij Waal noemen wat voor een Duitser gewoon de Rijn is.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:03 schreef danyoromijn het volgende:
[..]
Als jij mij op Google Maps en Bing Maps de Rio Culebra kan laten zien, graag....
Ik zie alleen de Rio Changuinola, Rio Playita, Rio Estrellita en dan Rio CULUBRE.
Of jij moet een andere/nieuwere/spaansere versie van deze kaarten hebben?
Heeft verder niets met Baru te maken, ik heb uren op Google maps en Bing maps gezeten.
Nou, ik had die man nog nooit zien optreden, maar afgelopen week wel, en pff... Als zijn beweging nu al zo gelikt met de media omgaan, en hij zelf de routine heeft waar een politicus tien jaar voor nodig heeft, dan vrees ik dat ik de oprichting van Krisquote:Op zondag 5 oktober 2014 22:05 schreef Falco het volgende:
[..]
Ook om spreekpoppen in te schakelen om zijn eigen agenda (misdrijfscenario) door te laten zetten? Vast niet alle donateurs zullen dat op prijs stellen.
Je hoeft maar één ding tot je te laten doordringen, om te weten dat het helemaal niet gaat over hoe die Steffens het ziet, en hoe goed hij is was/is als rechercheur: hij heeft een ander beroep, en daarmee een andere opdracht.quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:37 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
oh, ik begrijp het. Een rechercheur met 30 jaar ervaring ziet het allemaal verkeerd, sja, zo lust ik er nog wel een. Als het in de NRC had gestaan, of het AD klopt het zeker wel? Die Panamese directeur van dat 911 centrum kreeg zijn baantje daar anders niet op basis van zijn technische opleiding of kennis igg.
Hear, hear!quote:Op zondag 5 oktober 2014 20:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En dat is iedereens goed recht hier, jouw visie en mening is niets meer of minder waard dan van een ander, al wil ik de vader beschuldigen dat hij ze zelf heeft vermoord, dan kan dat gewoon.
Deal the fuck with it.
Ik vond het al zo knap van DRIE honden nog wel, dat ze me roken en alledrie tegen me op spoongen. De geschrokken agent vond ik nog merkwaardiger. Ik kan me wel voorstellen dat die chauffeur is geschrokken, maar wie weet was die hond de domst nog zo niet.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:09 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Het artikel op de site is ook aangepast want ik herinner me nog dat toen het in eerste instantie geplaatst werd, er ook bij stond dat het best veel moeite kostte om de hond uit die auto te krijgen.
Het hele geval werd met een grapje afgedaan, de begeleiders hadden gelachen om de duidelijk geschrokken chauffeur van de auto. Maar ja, daar kan ik nu geen bron meer van geven aangezien het artikel ingekort is
Ayúdame.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:10 schreef Poekje01 het volgende:
maar terug in het verdwaalscenario: what the hell moet je dan met die flitsen en die foto van die steen?
Je kunt toch ook roepen naar wie daar rond liep te zoeken? Ajuto, ajuto of zoiets?
Er zijn twee versies in omloop wat betreft de naam ' Rio Culebra' : de ene die zegt dat het de Rio Changuinola is, de ander die zegt dat het de kleinere rivier is die iets ten oosten van de mirador ontspringt en later in de Rio Changuinola stroomt (ter hoogte van de 2e en 3e kabelbrug).quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:10 schreef Gorraay het volgende:
[..]
Er wordt altijd bij gezegd dat het om een plaatselijk gebruikte naam gaat voor de Changuinola. Zoals wij Waal noemen wat voor een Duitser gewoon de Rijn is.
Goede opmerking.quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:17 schreef Poekje01 het volgende:
Even iets anders. Vroeger had ik een bril. Als je ook een bril hebt gedragen heb je dat vast in een verstrooide bui ook wel eens gehad, bril kwijt. Of als je teveel gezopen had, bril kwijt. Iedereen mee zoeken. Alleen... je kunt het ding tenslotte nergens vinden... want je hebt hem op!! Iedereen lachen. De ruiter zoekt zijn paard, en zit er op.
De beste schuilplaats voor een terrorist of inbreker, is soms daar waar al gezocht is, of vlak bij het hoofdkwartier. Zoekt namelijk niemand, verwacht niemand iets te vinden.
Nu on topic: uit de excel tabel blijkt, dat er geen enkele handeling met de telefoons zijn geweest in de dagen dat Sinaproc aan het zoeken was. Dat vind ik opmerkelijk. Op geeneen dag. Dat zou er op kunnen wijzen dat een Sinaproccer /booswicht de rugzak van de meiden heeft gevonden, die om heeft gehangen en er gewoon mee rond liep. Want zeg nou zelf, niemand kende toch die rugzak? En als je daar dus rond sjouwde met een kek petje op, en een rugzak om... was je toch gewoon 1 van de velen?
Wees eens duidelijk? Waar doel je op?quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:17 schreef Whiskers2009 het volgende:
De fantasie draait weer overuren.. Waarom toch??
Precies! Als ik nu daar heen wil en ik ga daar gewoon "wandelen" dan is dat toch mijn vrijheid om te doen?quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:08 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Ik weet niet precies waar jij het allemaal over hebt, maar mijn suggestie betrof slechts het zoeken naar resten in de jungle. Er is bij mijn weten geen enkele wet die dat zou kunnen verbieden.
Mensen van Sinaproc met de rugzak aan de haal en nog meer van dat soort praatquote:
Als je helemaal naar beneden scrolt staat er een link naar de foto"s. Ook van de hond die tegen die auto aan springt.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:09 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Het artikel op de site is ook aangepast want ik herinner me nog dat toen het in eerste instantie geplaatst werd, er ook bij stond dat het best veel moeite kostte om de hond uit die auto te krijgen.
Het hele geval werd met een grapje afgedaan, de begeleiders hadden gelachen om de duidelijk geschrokken chauffeur van de auto. Maar ja, daar kan ik nu geen bron meer van geven aangezien het artikel ingekort is
De nachtfoto's zijn mogelijk genomen op een tijd dat er geen zoekteams aanwezig waren. De timing die nacht is dan niet om gesignaleerd te worden maar om niet gezien te worden. Degene die de backpack in bezit heeft wil bepaalde belastende foto's overschrijven met foto's die een verdwaling moeten suggereren. Deze persoon komt met de auto (of boot?) naar de lokatie. Drukt 87 keer af zonder flits richting de hemel voor voldoende zinloos zwart, 2 zorgvuldig gestyleerde plaatjes met items uit de tas (medicijndoosje versnipperd) en 1 nog onbekende foto. Dan alleen nog even wachten op het juiste moment om mevrouw Piti te informeren over deze vondst.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:06 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
Ja, dat van die flitsen. Dat is vreemd, tenzij hij die foto's schoot, om met dat aantal over anderen
"heen te schrijven " op de geheugenkaart of camerageheugen disk...expres dus...
?quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mensen van Sinaproc met de rugzak aan de haal en nog meer van dat soort praat
Ik persoonlijk vind dat nogal vergezochte onzin. Net als het scenario van 11en30. Voor mij totaal ongeloofwaardig en streep erdoor.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:20 schreef Lutalo het volgende:
[..]
?
Dat is toch gewoon brainstormen over het hoe en wat in dit hele gebeuren?
Politiehonden mogen geen vriendjes maken met andere mensen. Stel jij begaat de week daarop een misdaadquote:Op zondag 5 oktober 2014 23:13 schreef A_Fortiori het volgende:
[..]
Ik vond het al zo knap van DRIE honden nog wel, dat ze me roken en alledrie tegen me op spoongen. De geschrokken agent vond ik nog merkwaardiger. Ik kan me wel voorstellen dat die chauffeur is geschrokken, maar wie weet was die hond de domst nog zo niet.
Ah, dat!quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mensen van Sinaproc met de rugzak aan de haal en nog meer van dat soort praat
Zo werkt dat voor mij niet. Als ik het te onzinnig voor woorden vind ga ik mijn tijd niet besteden aan uitvoerige tegenargumentatie. Maar ieder zijn/haar ding.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:22 schreef agter het volgende:
[..]
Ah, dat!
Tja, je mag alles roepen. Anderen moeten het maar zien te weerleggen. Zo werkt dat.
Falsificatie toch?
quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:22 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik persoonlijk vind dat nogal vergezochte onzin. Net als het scenario van 11en30. Voor mij totaal ongeloofwaardig en streep erdoor.
ok, hier dan de vraag waar sommigen mee bezig zijn, nu ook voor jou:quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mensen van Sinaproc met de rugzak aan de haal en nog meer van dat soort praat
Tja dat kan. Net zoals het voor jou ongeloofwaardig is.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:22 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik persoonlijk vind dat nogal vergezochte onzin. Net als het scenario van 11en30. Voor mij totaal ongeloofwaardig en streep erdoor.
Ik heb het over bagger en niet over weerzinwekkend.quote:Op zondag 5 oktober 2014 20:32 schreef agter het volgende:
[..]
Kun je wat specifieker zijn? Welke posts precies vind je zo weerzinwekkend?
Ik benoem slechts dat ik het de grootst mogelijke onzin vind. Deal the fuck with it!quote:
Omdat de feiten dat toelaten.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:17 schreef Whiskers2009 het volgende:
De fantasie draait weer overuren.. Waarom toch??
"net beginnende" FOK'kers.... alsjeblieft zeg... alsof het wat zegt of je hier al 5 jaar rondhangtquote:Op zondag 5 oktober 2014 04:17 schreef Poekje01 het volgende:
grappig om te zien dat nieuwe - net beginnende - FOK'kers enorm afgeven op sommige onderzoekers, maar zelf klagen als een baby als ze hier of elders wat gezonde tegengas krijgen.
Ah, eindelijk ook wat zelfkritiek, beter laat dan nooit....quote:Vreemd om te moeten constateren hoe ook oudere users hier diezelfde kenmerken vertonen in hun vaak zeer aanmatigende laagbijdegrondse eenzijdige voorspelbare niet al te slimme reacties.
Het is geen officiële naam, en dan kun je varianten en verwarring verwachten. Wel officieel is, dacht ik, de naam van een dorpje Culebra, ter hoogte van Alto Romero maar ten westen van de rivier. Sendero Culebra zal wel bedacht zijn door de uitbater van dat wandelpad. Ik las dat de Pipeline Trail nu Waterfall Trail heet, om klanten te lokken die eigenlijk op zoek zijn naar de Lost Waterfalls Trail. Boquete en omgeving heeft een hoog Wild West gehalte.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:15 schreef danyoromijn het volgende:
[..]
Er zijn twee versies in omloop wat betreft de naam ' Rio Culebra' : de ene die zegt dat het de Rio Changuinola is, de ander die zegt dat het de kleinere rivier is die iets ten oosten van de mirador ontspringt en later in de Rio Changuinola stroomt (ter hoogte van de 2e en 3e kabelbrug).
Maar ik ben bang dat de Panamezen het zelf ook niet goed weten, aangezien ze dezelfde naam voor van alles en nog wat gebruiken (Sendero Culebra is kennelijk ook iets totaal anders dan de Camino de Culebra, terwijl het allebei "Slangenpad" (Snake path/trail) betekent.
Ja, dan kun je er ook aliens bijhalen...quote:
Breng hem nou niet op het idee....quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, dan kun je er ook aliens bijhalen...
Ja, daar dacht ik nog aan ja, wat een wandeling van 20 minuten je 3 nieuwe vriendjes geeft.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:22 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Politiehonden mogen geen vriendjes maken met andere mensen. Stel jij begaat de week daarop een misdaaden de politie stuurt de honden achter je aan. Dan gaan ze alleen staan kwispelen en blij zijn als ze je zien
LOL, je weet waar de naam "Pianista" in de Pianista trail vandaan komt?quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:32 schreef Gorraay het volgende:
[..]
Het is geen officiële naam, en dan kun je varianten en verwarring verwachten. Wel officieel is, dacht ik, de naam van een dorpje Culebra, ter hoogte van Alto Romero maar ten westen van de rivier. Sendero Culebra zal wel bedacht zijn door de uitbater van dat wandelpad. Ik las dat de Pipeline Trail nu Waterfall Trail heet, om klanten te lokken die eigenlijk op zoek zijn naar de Lost Waterfalls Trail. Boquete en omgeving heeft een hoog Wild West gehalte.
Ik ben waarschijnlijk de oudste (in leeftijd) hier en misschien ook de domste maar daar kun jij misschien beter over oordelen.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:31 schreef danyoromijn het volgende:
[..]
"net beginnende" FOK'kers.... alsjeblieft zeg... alsof het wat zegt of je hier al 5 jaar rondhangt
zonder iets nuttigs te zeggen of net aanschuift bij een topic, verder onbekend met het forum zelf.
Ja hoor, ik kom net uit een ei gekropen en ben ' witte band' FOK'ker, godzijdank...
Ik loop waarschijnlijk langer op deze planeet rond dan jij, maar dat doet verder niet terzake...
[..]
Ah, eindelijk ook wat zelfkritiek, beter laat dan nooit....
Owh, nu ben ik nieuwsgierig... Vertelquote:Op zondag 5 oktober 2014 23:36 schreef schuschuho het volgende:
[..]
Ik ben waarschijnlijk de oudste (in leeftijd) hier en misschien ook de domste maar daar kun jij misschien beter over oordelen.
Aanname: Kris en Lisanne zijn verdwaald en door een ernstig ongeval waar één van de meiden ( Kris) direct is overleden en de ander ergens zwaar gewond rond gekropen te hebben een plaats gevonden heeft op een rots om aandacht te trekken.
Ja, wie met aliens wil komen, is daar vrij in toch?quote:
Nou ja precies, dat blijft onduidelijk dus. Dat bedoel ik met als iemand boven verdenking staat.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:33 schreef A_Fortiori het volgende:
[..]
Ja, daar dacht ik nog aan ja, wat een wandeling van 20 minuten je 3 nieuwe vriendjes geeft.
Maar serieus, als die hond echt niet die auto uit wilde, dan kan dat toch iets over een geurspoor in die auto zeggen, anders was die hond er gelijk uitgesprongen als er geroepen wordt en dat wilde die hond niet, of een slecht opgeleide hond?
Dat die hond in die auto springt, kan om meerdere redenen zijn, maar dat die hond het dan moeite kost er uit te springen, dat vind ik dan wel opmerkelijk. Want een speelse hond springt en luistert ook op commando. Een hond die spoor heeft, blijft op zijn plek. Maar dit zal wel niet meegenomen worden in het onderzoek, zoals je zegt: je komt er mee weg als iemand boven verdenking staat.quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:42 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Nou ja precies, dat blijft onduidelijk dus. Dat bedoel ik met als iemand boven verdenking staat.
Dan kom je met zoiets weg. Toen tijdens de zoekactie in het dorp één van de honden een huis binnen rende gingen ze wel gelijk kijken wat de reden was. De reden was toen dat er een ander hondje daar binnen was. Maar als er een hond plotseling achter in de auto van iemand van het Panamese zoekteam springt wordt er niet op gereageerd
..dan zou ik als stagiair beginnen met, waar die auto was tussen 1 en 2 april.quote:Op maandag 6 oktober 2014 00:02 schreef 11en30 het volgende:
Dat is zo'n moment waarop de knappe baas van de speurdersafdeling de brildragende schuchtere stagiare oproept en haar de opdracht geeft om die auto en wie er allemaal op de achterbank gezeten hebben te onderzoeken.
een paar topics geleden heb IK dat voorgesteld, ....frappant......ik had toen iedereen tegen !quote:Op zondag 5 oktober 2014 19:52 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Dat van John de Mol was natuurlijk niet serieus. Maar het idee van een zoektocht door vrijwilligers, die bereid zijn op eigen kosten naar Panama te reizen en daar op een zorgvuldige en respectvolle manier helpen met zoeken, is niet helemaal raar.
Een zoektocht door professionals zou natuurlijk beter zijn, maar het lijkt me onmogelijk de financiering daarvan rond te krijgen.
ik zit mobiel, ik wacht dan meestal op een vertalingquote:Op zondag 5 oktober 2014 21:31 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Ik heb vandaag een link naar een nieuwsbericht geplaatst (lijkt wel Spaans, en is het ook) maar dat interesseert niemand nog...
quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:01 schreef Gorraay het volgende:
[..]
De kern van het artikel bestaat uit kritiek van enkele ondervraagde experts op het OM in de provincie Chiriquí (geleid door mevr. Pittí). Er wordt opgemerkt dat het OM te weinig van zich laat horen, en dat het heeft nagelaten de gebruikelijke procedures te volgen. Dat slaat vooral op het feit dat Pittí nooit aan het Imelcf (het Panamese forensische instituut) heeft opgedragen om een DNA-onderzoek uit te voeren op de rugzak en de inhoud ervan. Zo'n onderzoek is volgens medische deskundigen nodig omdat het licht kan werpen op de doodsoorzaak van de vrouwen. DNA-onderzoek van de vingerafdrukken is niet goed meer mogelijk omdat het materiaal door het elektronisch onderzoek in Nederland onbruikbaar is geworden. Behalve het OM treft ook andere organisaties blaam, omdat ze gebrekkig hebben samengewerkt.
Ja precies, het hele gebied wordt "Culebra" genoemd... het is zoals Gorraay aanhaalde...quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:15 schreef danyoromijn het volgende:
Er zijn twee versies in omloop wat betreft de naam ' Rio Culebra' : de ene die zegt dat het de Rio Changuinola is, de ander die zegt dat het de kleinere rivier is die iets ten oosten van de mirador ontspringt en later in de Rio Changuinola stroomt (ter hoogte van de 2e en 3e kabelbrug).
Maar ik ben bang dat de Panamezen het zelf ook niet goed weten, aangezien ze dezelfde naam voor van alles en nog wat gebruiken (Sendero Culebra is kennelijk ook iets totaal anders dan de Camino de Culebra, terwijl het allebei "Slangenpad" (Snake path/trail) betekent.
oook DAT heb ik hier vele topics geleden al geschreven, dat die zoekers erbij betrokken konden zijn.........en oook DAT werd in het belachelijke getrokken !! ........quote:Op zondag 5 oktober 2014 22:17 schreef Poekje01 het volgende:
Even iets anders. Vroeger had ik een bril. Als je ook een bril hebt gedragen heb je dat vast in een verstrooide bui ook wel eens gehad, bril kwijt. Of als je teveel gezopen had, bril kwijt. Iedereen mee zoeken. Alleen... je kunt het ding tenslotte nergens vinden... want je hebt hem op!! Iedereen lachen. De ruiter zoekt zijn paard, en zit er op.
De beste schuilplaats voor een terrorist of inbreker, is soms daar waar al gezocht is, of vlak bij het hoofdkwartier. Zoekt namelijk niemand, verwacht niemand iets te vinden.
Nu on topic: uit de excel tabel blijkt, dat er geen enkele handeling met de telefoons zijn geweest in de dagen dat Sinaproc aan het zoeken was. Dat vind ik opmerkelijk. Op geeneen dag. Dat zou er op kunnen wijzen dat een Sinaproccer /booswicht de rugzak van de meiden heeft gevonden, die om heeft gehangen en er gewoon mee rond liep. Want zeg nou zelf, niemand kende toch die rugzak? En als je daar dus rond sjouwde met een kek petje op, en een rugzak om... was je toch gewoon 1 van de velen?
en is die auto al herkend?quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:20 schreef schuschuho het volgende:
[..]
Als je helemaal naar beneden scrolt staat er een link naar de foto"s. Ook van de hond die tegen die auto aan springt.
ja, dat zou kunnen.....maar is niet relevant in d e z e zaak, schreef ik al eerder....quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, dan kun je er ook aliens bijhalen...
Misschien omdat er maar 1 hond was die erop reageerde? Ik weet niet hoe het werkt hoor, maar als alle andere honden er niet op reageerden dan denken ze misschien dat het aan de hond ligt ipv aan een spoor?quote:Op zondag 5 oktober 2014 23:42 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Nou ja precies, dat blijft onduidelijk dus. Dat bedoel ik met als iemand boven verdenking staat.
Dan kom je met zoiets weg. Toen tijdens de zoekactie in het dorp één van de honden een huis binnen rende gingen ze wel gelijk kijken wat de reden was. De reden was toen dat er een ander hondje daar binnen was. Maar als er een hond plotseling achter in de auto van iemand van het Panamese zoekteam springt wordt er niet op gereageerd
Op televisie zeiden de ouders al lang geleden dat Kris en Lisanne tot de puntjes alles hadden voorbereid.quote:Wat ook nog wel een interessante discussie is.. als je alle beschrijvingen moet geloven, is het pad naar Las Cascadas Perdidas, de Verloren Watervallen heel erg mooi, net als de Quetzal Trail.
Door anderen hoger aangeslagen dan Sendero Pianista, ook met een makkelijker pad, met relingen. Dus waarom dan voor no. 3 kiezen en de andere dagen de no. 1 en 2 niet eens op het programma hebben staan...
wie weet, is dat spook-kasteel er ook wel bij betrokken.....er zal niet vaak iemand komen denk ik..... tenzij.........??? idee, om daar eens onderzoek te doen.........prima, als t niks oplevert, maar dan heb je je best gedaan tenminste.....quote:Op maandag 6 oktober 2014 02:07 schreef jackie12 het volgende:
Via google Pianista Boquete gevonden (maar is de watervallen trail!)
Heel interessant. Goed beeld van de omgeving.
na 3.22 min het spookkasteel. Op de plattegrond ligt ie maar een km of 6 vanaf de 1e qubrada.
Waar loopt deze geasfalteerde weg verder naar toe? De jungle soms in?
Nadat ze ergens aan de trail zijn begonnen (mooie beelden) komen ze weer terug bij het spookkasteel. (27.44 min)
Ik opperde het al lang geleden maar is het mogelijk dat er ergens vanaf de quebrada of mirador een pad loopt naar dat spookkasteel? (en misschien wel een pad die alleen inheemsen/gidsen weten?
eens ! .....maar dan....gaat het verhaal ook nog verder natuurlijk.....quote:Op maandag 6 oktober 2014 02:58 schreef jackie12 het volgende:
1:
K en L zoeken informatie op over de Pianista op de computer van de taalschool.
Ze willen eigenlijk wel een gids maar die is volgens het reisbureau niet beschikbaar.
1- Welk reisbureau?
2- Is het zeker dat K en L dat opgezocht hebben op de computer en zo ja hoe laat?
3- Hoe hebben K en L de tours geboekt?
A via Eileen/ Sigrid of iemand anders van de taalschool?
B Of hebben ze dat rechtstreeks bij Feliciano geboekt
en zo ja: telefonisch of via een ontmoeting? (heeft Feliciano een reisbureau)
4- Op welke dag hebben ze die excursies geboekt?
5- Waaruit blijkt dat er geen gidsen beschikbaar waren?
Er wordt gezegd in de OP dat het reisbureau geen gidsen beschikbaar had (10.00 uur)
Als zij de al voor 1 april de aardbeien en Baru hadden geboekt bij Feliciano dan wisten ze toen toch ook al dat Feliciano niet kon.
Waarom staat er dan 10.00 uur geen gids beschikbaar in de OP?
En als hij niet kon waarom was ie dan bij de taalschool?
Er wordt in verschillende stukken gezegd dat de meiden anderen waarschuwden met gids de Pianista te doen.
Anderen waarschuwen klinkt als goed voorbereid maar zelf dan geen gids nemen maar vervolgens met halflege telefoons, korte broekjes enz aan de hike beginnen?
Maw voor je allereerste hike in je leven (oeh wat spannend) ga je alleen?
Waarom heeft niemand ze gezien vanaf het hostel tot aan de mirador op een tijdstip dat klopt met de foto op de mirador?
Waarom zien ze er zo schoon en fris uit na een wandeling van 3 en half uur bergopwaarts?
(ik ga uit van wandelen vanaf de hostel want geen taxi- of buschauffeur heeft zich gemeld dat hij ze naar de Pianista heeft gebracht)
En verder wat ik al zei:
- geen smsjes/appje naar huis voor hun eerste excursie
- de kamer die eruit ziet alsof ze in haast zijn vertrokken
- de korte broekjes die ze aanhadden
- de dingen die je normaliter meeneemt op een hike
Wat is dan het meest logische?
Mijn conclusie is dat Kris en Lisanne onverwacht een lift hebben gehad van Feliciano en ik ga nog verder:
Ik denk dat hij of een goede bekende van hem hun gids was voor die dag.
Daarom gingen ze ook verder na de mirador. Ze waren vrolijk, onbezorgd, fris en fruitig.
Even voor 16.39 is er iets gebeurd.
En waarschijnlijk iets wat Feliciano smorgens ook niet had voorzien.
Ja. Daarom hamer ik er ook op (tot vervelens aan toe) dat het "onderzoek" moet beginnen al bij aankomst 30 maart.quote:Op maandag 6 oktober 2014 03:06 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
eens ! .....maar dan....gaat het verhaal ook nog verder natuurlijk.....
plus.....kan het ook zijn, dat het hele verhaal al veel eerder begon......voor 31 maart.....?
ook daar heb ik het al over gehad, die rode auto die tegen 18.00 u de berg af kwam.......maar NIEMAND heeft hun de berg af zien komen......werd gezegd...quote:
ja uiteraard, mee eens ! ......in mijn hoofd zitten ook nog steeds die 2 mannen uit Costa Rica..quote:Op maandag 6 oktober 2014 03:10 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ja. Daarom hamer ik er ook op (tot vervelens aan toe) dat het "onderzoek" moet beginnen al bij aankomst 30 maart.
Niet pas na de 1e noodoproep om 16.39 uur
Het was meer dat de hond in een onbewaakt ogenblik in de auto sprong. Het gebeurde na de speurtocht toen ze de honden in de pick-up aan het doen waren om terug te rijden. Dan hebben ze niet de vrijheid zoals tijdens de zoektocht. Deze hond zag even de kans om in de andere auto te springen.quote:Op maandag 6 oktober 2014 02:34 schreef Marrije het volgende:
[..]
Misschien omdat er maar 1 hond was die erop reageerde? Ik weet niet hoe het werkt hoor, maar als alle andere honden er niet op reageerden dan denken ze misschien dat het aan de hond ligt ipv aan een spoor?
Ho, wacht ff. Waar heb ik dat geopperd?quote:Op maandag 6 oktober 2014 02:58 schreef jackie12 het volgende:
1:
K en L zoeken informatie op over de Pianista op de computer van de taalschool.
Ze willen eigenlijk wel een gids maar die is volgens het reisbureau niet beschikbaar.
1- Welk reisbureau?
2- Is het zeker dat K en L dat opgezocht hebben op de computer en zo ja hoe laat?
3- Hoe hebben K en L de tours geboekt?
A via Eileen/ Sigrid of iemand anders van de taalschool?
B Of hebben ze dat rechtstreeks bij Feliciano geboekt
en zo ja: telefonisch of via een ontmoeting? (heeft Feliciano een reisbureau)
4- Op welke dag hebben ze die excursies geboekt?
5- Waaruit blijkt dat er geen gidsen beschikbaar waren?
Er wordt gezegd in de OP dat het reisbureau geen gidsen beschikbaar had (10.00 uur)
Als zij de al voor 1 april de aardbeien en Baru hadden geboekt bij Feliciano dan wisten ze toen toch ook al dat Feliciano niet kon.
Waarom staat er dan 10.00 uur geen gids beschikbaar in de OP?
En als hij niet kon waarom was ie dan bij de taalschool?
Er wordt in verschillende stukken gezegd dat de meiden anderen waarschuwden met gids de Pianista te doen.
Anderen waarschuwen klinkt als goed voorbereid maar zelf dan geen gids nemen maar vervolgens met halflege telefoons, korte broekjes enz aan de hike beginnen?
Maw voor je allereerste hike in je leven (oeh wat spannend) ga je alleen?
Waarom heeft niemand ze gezien vanaf het hostel tot aan de mirador op een tijdstip dat klopt met de foto op de mirador?
Waarom zien ze er zo schoon en fris uit na een wandeling van 3 en half uur bergopwaarts?
(ik ga uit van wandelen vanaf de hostel want geen taxi- of buschauffeur heeft zich gemeld dat hij ze naar de Pianista heeft gebracht)
En verder wat ik al zei:
- geen smsjes/appje naar huis voor hun eerste excursie
- de kamer die eruit ziet alsof ze in haast zijn vertrokken
- de korte broekjes die ze aanhadden
- de dingen die je normaliter meeneemt op een hike
Wat is dan het meest logische?
Mijn conclusie is dat Kris en Lisanne onverwacht een lift hebben gehad van Feliciano en ik ga nog verder:
Ik denk dat hij of een goede bekende van hem hun gids was voor die dag.
Daarom gingen ze ook verder na de mirador. Ze waren vrolijk, onbezorgd, fris en fruitig.
Even voor 16.39 is er iets gebeurd.
En waarschijnlijk iets wat Feliciano smorgens ook niet had voorzien.
En ach, brandt het maar af.
Maar als een moderator oppert dat zelfs gezegd mag worden dat de vader van Kris de moordenaar is en daar wordt door niemand op gereaggeerd, dan is dit peanuts maar i.i.g wel onderbouwd
Dat was een post van Heatwave.quote:Op maandag 6 oktober 2014 09:50 schreef Lavenderr het volgende:
Ho, wacht ff. Waar heb ik dat geopperd?
Dankjewel. Ja, die post komt geheel op conto van de user Heatwave.quote:Op maandag 6 oktober 2014 09:57 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Dat was een post van Heatwave.
En nu mag jij gaan uitleggen aan iemand die hier 'al heel lang zit' dat Heatwave hier post als user en niet als moderator.
Dat wist ik niet meer, maar misschien heb je me toch onbewust beïnvloed in mijn denken.quote:Op maandag 6 oktober 2014 01:27 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
een paar topics geleden heb IK dat voorgesteld, ....frappant......ik had toen iedereen tegen !
maar ja......als JIJ `t voorstelt hier ....is `t misschien anders...........da kan..........
`t zal de eerste keer niet zijn, dat als ik iets opschrijf, dat het niet geloofd wordt of het wordt
als belachelijk afgewezen.....maar da s nie erg........
Blijft verwarrend hoor. Ik dacht ook dat hij aan het modden was toen hij dat postte.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dankjewel. Ja, die post komt geheel op conto van de user Heatwave.
Nee hoor, mods van andere subforums zijn hier gewoon als user.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:27 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Blijft verwarrend hoor. Ik dacht ook dat hij aan het modden was toen hij dat postte.
Ik hou me niet bezig met wie waar mod. Ik post gewoon en ik lees gewoon.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee hoor, mods van andere subforums zijn hier gewoon als user.
Vandaar dat ik het ook nog even uitlegquote:Op maandag 6 oktober 2014 10:39 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Ik hou me niet bezig met wie waar mod. Ik post gewoon en ik lees gewoon.
Ik weet nu wel dat jij hier meestal mod maar of dat nooit door iemand anders gedaan wordt zou ik niet weten. Je kan ook wel eens ziek of zo zijn toch?
Het was denk ik het moment en de toon van het bericht icm de blauwe lettertje "moderator" die mij de indruk gaven dat hij aan het modden was. Het kan voor jullie wel niet verwarrend zijn maar ik kan je verzekeren dat het voor een aantal users wel verwarrend is.
Ja oke ik ga niet weer op door maar de uitleg neemt de verwarring niet weg. Ik ga niet elke keer als ik on line kom controleren wie op welk topic op dat moment aan het modden is. Ik denk dat bijna niemand dat doet. Dus ook mensen die af en toe langs komen of voor het eerst, zullen denken dat het een post van de mod is en niet van een user.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:41 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Vandaar dat ik het ook nog even uitleg.
Lavenderr, die onderste VETGEDRUKTE ALINEA, staat niet in de `originele post `quote:Op maandag 6 oktober 2014 09:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ho, wacht ff. Waar heb ik dat geopperd?
Dank je wel.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:04 schreef SAJ het volgende:
The camera recorded the Dutch 90 photos in three hours
Monday October 6, 2014 - 12:00 a.m.
Most of the photos are dark and impossible to decipher its contents
A week after the disappearance of the Dutch Kris Kremers and Lisanne Froon, the camera of one of them was shot 90 times between one and four in the morning.
If we did an average, we would conclude that a photo was taken every two minutes.
But only three of the 90 images captured on April 8 and recovered the memory card from the camera by the Dutch Forensic Institute of Medicine clearly show its contents. Of the rest, there is little or no notice.
CONTENT OF THE PICTURES
The photo image identify as 'A' was taken to 01:38 am. Here a rock surrounded by low vegetation is observed.
A minute later the picture 'B', showing a bush branch in an area of land that looks like a rock, surrounded by plants similar to those portrayed in the picture 'A' register.
The branch has at each end a red bag. Nearby, you can see a gum wrapper and other papers.
What was sought with these pictures? To send a message? Is the amount of photos indicative of despair or of an imminent threat? There is no clear answer to any of these questions.
Nor could we say that they were taken by them. It may have been a third person who triggered the camera button.
Certainly, the research needed to clarify these questions and to establish accurately where in the path between the path and The Pianist Culubre the banks of the river, where were the bones of the girls, the photos were taken, would provide critical information to decipher what it happened to girls.
BACKGROUND
On April 1, the trace of Kris and Lisanne missed while visiting the trail The Pianist in Boquete, Chiriqui.
What had begun as a tourist route, from one moment to another it became tragedy.
The two girls who boasted of their journey through the viewpoint and rested quietly in the photos, a few moments later crying for help over the phone line.
No one who observes the images where the girls were in danger guess that appear.
However, about 2 hours after the last photo, the same April 1 at 16:39, Kris dialed 112 Something was wrong.
It was the first call for help that made the emergency line in Holland.
Half an hour later, at 16:51, came another call, this time from Samsung Lisanne, the same number.
Whatever happened in that span of time that adventure turned to tragedy?
The Dutch forensic report indicates that, in all, eight emergency calls were made from cell girls. The latter is registered on 3 April.
The report also notes that it was not possible to find the position data in the phone is found or the route taken by the Dutch after one in the afternoon of Tuesday, April 1.
This eliminates the possibility that cell help decipher the location over time vanishes.
Skeletal Remains
The forensic report of the Institute of Legal Medicine and Forensic Sciences Panama (IMELCF) analyzed a femur, a tibia, a foot (seven tarsal bones, five metatarsal and fourteen phalanges), which together constitute a set of 28 bones belonging to Lisanne Froon.
Among the identified pathologies 'periostitis' reported. The literature explains that shin splints, a typical runner injury, involving inflammation of the periosteum or membrane covering the tibia bone. It usually occurs at a time when brokers increase the level of training, causing the muscles to traccionen.
The IMELCF also considered a rib and hip bone Kris. No pathologies, although environmental organisms were detected in these remains. In criminology, the finding of these organisms is useful to define the possible scenario of the events under investigation.
BACKGROUND TO THE MYSTERY
Attorney Enrique Arrocha advocacy, Kremers family wants answers. Search the prosecution define your hypothesis. Not content with holding tax theory Pittí Bethsaida, head of research, who argues that the girls died Culubre river washed away.
The lawyer takes into account the low level of the river beds dry finish, not enough to drag a body station. He therefore asked the prosecutor Pittí rethink their assumptions and do a field test that takes into account the length of time between the last photo on the girls and the first call for help appear.
With this, the prosecution intended to determine the point where the events that resulted in the discovery of skeletons of the girls on the banks of river Culebre -sitio located 12 hour walk of the path began a month later.
FROM OUTSIDE
The case of Dutch youth has caught the attention of a group of independent volunteers of various nationalities who follow the case through the internet.
These maintain a virtual debate on his theories, based on a time line that includes the first day of disappearance, the search performed by rescuers, distress calls and a chronological map of belongings and bones.
Within this group of volunteers, some agree with Arrocha attorney that what happened to Kirs and Lisanne was not injured fact, and it is likely that the girls were killed
Voordat ik het hele verhaal ga lezen, wat is de bron? Staan er nieuwe dingen in?quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:04 schreef SAJ het volgende:
The camera recorded the Dutch 90 photos in three hours
Monday October 6, 2014 - 12:00 a.m.
Most of the photos are dark and impossible to decipher its contents
A week after the disappearance of the Dutch Kris Kremers and Lisanne Froon, the camera of one of them was shot 90 times between one and four in the morning.
If we did an average, we would conclude that a photo was taken every two minutes.
But only three of the 90 images captured on April 8 and recovered the memory card from the camera by the Dutch Forensic Institute of Medicine clearly show its contents. Of the rest, there is little or no notice.
CONTENT OF THE PICTURES
The photo image identify as 'A' was taken to 01:38 am. Here a rock surrounded by low vegetation is observed.
A minute later the picture 'B', showing a bush branch in an area of land that looks like a rock, surrounded by plants similar to those portrayed in the picture 'A' register.
The branch has at each end a red bag. Nearby, you can see a gum wrapper and other papers.
What was sought with these pictures? To send a message? Is the amount of photos indicative of despair or of an imminent threat? There is no clear answer to any of these questions.
Nor could we say that they were taken by them. It may have been a third person who triggered the camera button.
Certainly, the research needed to clarify these questions and to establish accurately where in the path between the path and The Pianist Culubre the banks of the river, where were the bones of the girls, the photos were taken, would provide critical information to decipher what it happened to girls.
BACKGROUND
On April 1, the trace of Kris and Lisanne missed while visiting the trail The Pianist in Boquete, Chiriqui.
What had begun as a tourist route, from one moment to another it became tragedy.
The two girls who boasted of their journey through the viewpoint and rested quietly in the photos, a few moments later crying for help over the phone line.
No one who observes the images where the girls were in danger guess that appear.
However, about 2 hours after the last photo, the same April 1 at 16:39, Kris dialed 112 Something was wrong.
It was the first call for help that made the emergency line in Holland.
Half an hour later, at 16:51, came another call, this time from Samsung Lisanne, the same number.
Whatever happened in that span of time that adventure turned to tragedy?
The Dutch forensic report indicates that, in all, eight emergency calls were made from cell girls. The latter is registered on 3 April.
The report also notes that it was not possible to find the position data in the phone is found or the route taken by the Dutch after one in the afternoon of Tuesday, April 1.
This eliminates the possibility that cell help decipher the location over time vanishes.
Skeletal Remains
The forensic report of the Institute of Legal Medicine and Forensic Sciences Panama (IMELCF) analyzed a femur, a tibia, a foot (seven tarsal bones, five metatarsal and fourteen phalanges), which together constitute a set of 28 bones belonging to Lisanne Froon.
Among the identified pathologies 'periostitis' reported. The literature explains that shin splints, a typical runner injury, involving inflammation of the periosteum or membrane covering the tibia bone. It usually occurs at a time when brokers increase the level of training, causing the muscles to traccionen.
The IMELCF also considered a rib and hip bone Kris. No pathologies, although environmental organisms were detected in these remains. In criminology, the finding of these organisms is useful to define the possible scenario of the events under investigation.
BACKGROUND TO THE MYSTERY
Attorney Enrique Arrocha advocacy, Kremers family wants answers. Search the prosecution define your hypothesis. Not content with holding tax theory Pittí Bethsaida, head of research, who argues that the girls died Culubre river washed away.
The lawyer takes into account the low level of the river beds dry finish, not enough to drag a body station. He therefore asked the prosecutor Pittí rethink their assumptions and do a field test that takes into account the length of time between the last photo on the girls and the first call for help appear.
With this, the prosecution intended to determine the point where the events that resulted in the discovery of skeletons of the girls on the banks of river Culebre -sitio located 12 hour walk of the path began a month later.
FROM OUTSIDE
The case of Dutch youth has caught the attention of a group of independent volunteers of various nationalities who follow the case through the internet.
These maintain a virtual debate on his theories, based on a time line that includes the first day of disappearance, the search performed by rescuers, distress calls and a chronological map of belongings and bones.
Within this group of volunteers, some agree with Arrocha attorney that what happened to Kirs and Lisanne was not injured fact, and it is likely that the girls were killed
Als je naar de index gaat kun je zien wie er modt op welk topic.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:44 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Ja oke ik ga niet weer op door maar de uitleg neemt de verwarring niet weg. Ik ga niet elke keer als ik on line kom controleren wie op welk topic op dat moment aan het modden is. Ik denk dat bijna niemand dat doet. Dus ook mensen die af en toe langs komen of voor het eerst, zullen denken dat het een post van de mod is en niet van een user.
Lees maar even terug, dan weet je precies hoe de vork in de steel zitquote:Op maandag 6 oktober 2014 10:47 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
Lavenderr, die onderste VETGEDRUKTE ALINEA, staat niet in de `originele post `
van Jackie12......hoe kan da dan van heatwave af komen ?
In principe is Lavenderr hier de mod en zijn alle andere mods hier als user. Als er nou echt iets wordt gepost dat echt niet kan dan kan een andere mod even gastmodden. Maar als ze dat er niet bij zeggen kun je ervan uitgaan dat alle andere mods hier zijn als user. Maar als het hier echt uit de klauwen loopt zul je misschien nog eerder een rooie zien dan een andere blauwequote:Op maandag 6 oktober 2014 10:44 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Ja oke ik ga niet weer op door maar de uitleg neemt de verwarring niet weg. Ik ga niet elke keer als ik on line kom controleren wie op welk topic op dat moment aan het modden is. Ik denk dat bijna niemand dat doet. Dus ook mensen die af en toe langs komen of voor het eerst, zullen denken dat het een post van de mod is en niet van een user.
De toon van het bericht van Heatwave en het moment gaf mij de indruk dat hij aan het modden was.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:58 schreef Marrije het volgende:
[..]
In principe is Lavenderr hier de mod en zijn alle andere mods hier als user. Als er nou echt iets wordt gepost dat echt niet kan dan kan een andere mod even gastmodden. Maar als ze dat er niet bij zeggen kun je ervan uitgaan dat alle andere mods hier zijn als user. Maar als het hier echt uit de klauwen loopt zul je misschien nog eerder een rooie zien dan een andere blauwe
Dat doe ik nooit. Ik selecteer gelijk bnw en daar zie ik het niet staan. Maar ik snap wel hoe het werkt, het blijft voor de niet doorgewinterde user verwarrend.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Als je naar de index gaat kun je zien wie er modt op welk topic.
Op BNW ben ik dat. Op TRU is Enneacanthus_Obesus dat. Op GC is Heatwave dat. Om er maar een paar te noemen.
fixedquote:Op maandag 6 oktober 2014 11:03 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
De toon van het bericht van Heatwave en het moment gaf mij de indruk dat hij aan het modden trollen was.
Blijft een aannemelijk scenario.quote:Op maandag 6 oktober 2014 02:58 schreef jackie12 het volgende:
1:
K en L zoeken informatie op over de Pianista op de computer van de taalschool.
Ze willen eigenlijk wel een gids maar die is volgens het reisbureau niet beschikbaar.
1- Welk reisbureau?
2- Is het zeker dat K en L dat opgezocht hebben op de computer en zo ja hoe laat?
3- Hoe hebben K en L de tours geboekt?
A via Eileen/ Sigrid of iemand anders van de taalschool?
B Of hebben ze dat rechtstreeks bij Feliciano geboekt
en zo ja: telefonisch of via een ontmoeting? (heeft Feliciano een reisbureau)
4- Op welke dag hebben ze die excursies geboekt?
5- Waaruit blijkt dat er geen gidsen beschikbaar waren?
Er wordt gezegd in de OP dat het reisbureau geen gidsen beschikbaar had (10.00 uur)
Als zij de al voor 1 april de aardbeien en Baru hadden geboekt bij Feliciano dan wisten ze toen toch ook al dat Feliciano niet kon.
Waarom staat er dan 10.00 uur geen gids beschikbaar in de OP?
En als hij niet kon waarom was ie dan bij de taalschool?
Er wordt in verschillende stukken gezegd dat de meiden anderen waarschuwden met gids de Pianista te doen.
Anderen waarschuwen klinkt als goed voorbereid maar zelf dan geen gids nemen maar vervolgens met halflege telefoons, korte broekjes enz aan de hike beginnen?
Maw voor je allereerste hike in je leven (oeh wat spannend) ga je alleen?
Waarom heeft niemand ze gezien vanaf het hostel tot aan de mirador op een tijdstip dat klopt met de foto op de mirador?
Waarom zien ze er zo schoon en fris uit na een wandeling van 3 en half uur bergopwaarts?
(ik ga uit van wandelen vanaf de hostel want geen taxi- of buschauffeur heeft zich gemeld dat hij ze naar de Pianista heeft gebracht)
En verder wat ik al zei:
- geen smsjes/appje naar huis voor hun eerste excursie
- de kamer die eruit ziet alsof ze in haast zijn vertrokken
- de korte broekjes die ze aanhadden
- de dingen die je normaliter meeneemt op een hike
Wat is dan het meest logische?
Mijn conclusie is dat Kris en Lisanne onverwacht een lift hebben gehad van Feliciano en ik ga nog verder:
Ik denk dat hij of een goede bekende van hem hun gids was voor die dag.
Daarom gingen ze ook verder na de mirador. Ze waren vrolijk, onbezorgd, fris en fruitig.
Even voor 16.39 is er iets gebeurd.
En waarschijnlijk iets wat Feliciano smorgens ook niet had voorzien.
En ach, brandt het maar af.
Maar als een moderator oppert dat zelfs gezegd mag worden dat de vader van Kris de moordenaar is en daar wordt door niemand op gereaggeerd, dan is dit peanuts maar i.i.g wel onderbouwd
Goede aanvulling.quote:Op maandag 6 oktober 2014 03:06 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
eens ! .....maar dan....gaat het verhaal ook nog verder natuurlijk.....
plus.....kan het ook zijn, dat het hele verhaal al veel eerder begon......voor 31 maart.....?
ook zo raar en vreemd, met dat vrijwilligerswerk.....waaaarom ging dat nou precies niet door ??
Ik heb begrepen dat ze allebei daar best boos en verdrietig om waren......wat is daar precies gebeurd en waarom ging het niet door ??
Heatwave is meer van het aanmodderen.quote:Op maandag 6 oktober 2014 11:03 schreef Grijzemassa het volgende:
De toon van het bericht van Heatwave en het moment gaf mij de indruk dat hij aan het modden was.
quote:Op maandag 6 oktober 2014 09:57 schreef SAJ het volgende:
Voordat we weer de zoveelste herhalingsoefening gaan doen over ongefundeerd 'bepaalde-gids- scenario': er is een nieuw artikel in la estrella vandaag:
http://laestrella.com.pa/(...)-tres-horas/23810714
En raad eens waar deze info vandaan komt.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:04 schreef SAJ het volgende:
[...]
The case of Dutch youth has caught the attention of a group of independent volunteers of various nationalities who follow the case through the internet.
These maintain a virtual debate on his theories, based on a time line that includes the first day of disappearance, the search performed by rescuers, distress calls and a chronological map of belongings and bones.
Within this group of volunteers, some agree with Arrocha attorney that what happened to Kirs and Lisanne was not injured fact, and it is likely that the girls were killed
wat bedoel je ? ....waar vandaan dan ?quote:Op maandag 6 oktober 2014 11:33 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
[..]
En raad eens waar deze info vandaan komt.
Deze journaliste heeft contact gehad met een user op WS.quote:Op maandag 6 oktober 2014 11:46 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
wat bedoel je ? ....waar vandaan dan ?
Nieuwe dingen:quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:53 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Voordat ik het hele verhaal ga lezen, wat is de bron? Staan er nieuwe dingen in?
Lijkt me niet echt slim om andere bronnen en mensen bij voorbaat al uit te sluiten, zoals jij nu stelt.quote:Op maandag 6 oktober 2014 11:59 schreef suddenintuition het volgende:
ik zit niet op WS.......zou ik 2 van deze websites moeten bijlezen, dan kunnen we hier thuis elke dag wel naar de friettent.....ik moet tussendoor mijn huishouden ook nog doen, anders wonen we hier op een vuilnisbelt binnen de kortste keren hahahaha ................
Maar zijn ze op WS s l i m m e r dan als wij hier.....?? Die indruk heb ik nooit gekregen, gezien de reacties hier ooit......
laat ze toch, die lui daar....
ik heb daar ook geen tijd voor, maar de belangrijkste bevindingen waaien wel overquote:Op maandag 6 oktober 2014 11:59 schreef suddenintuition het volgende:
ik zit niet op WS.......zou ik 2 van deze websites moeten bijlezen, dan kunnen we hier thuis elke dag wel naar de friettent.....ik moet tussendoor mijn huishouden ook nog doen, anders wonen we hier op een vuilnisbelt binnen de kortste keren hahahaha ................
Maar zijn ze op WS s l i m m e r dan als wij hier.....?? Die indruk heb ik nooit gekregen, gezien de reacties hier ooit......
laat ze toch, die lui daar....
Ik zit op beide fora en ik ben hier niet slimmer dan daar, of andersom. Datzelfde geldt voor een stuk of vijf anderen.quote:Op maandag 6 oktober 2014 11:59 schreef suddenintuition het volgende:
Maar zijn ze op WS s l i m m e r dan als wij hier.....?? Die indruk heb ik nooit gekregen, gezien de reacties hier ooit......
laat ze toch, die lui daar....
wat!?!? en dan ben jij hier niet slimmerquote:Op maandag 6 oktober 2014 12:04 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Ik zit op beide fora en ik ben hier niet slimmer dan daar, of andersom. Datzelfde geldt voor een stuk of vijf anderen.
Met wie?quote:Op maandag 6 oktober 2014 11:51 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Deze journaliste heeft contact gehad met een user op WS.
Onderwerpen en conclusies kwamen me al enigszins bekend voor.quote:Op maandag 6 oktober 2014 11:51 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Deze journaliste heeft contact gehad met een user op WS.
Hoezoooo sluit ik andere bronnen uit ?? Ik heb het niet over de `informatie ` hoor, als die op een positieve wijze als NUTTIG kunnen worden meegenomen....PRIMA van WS naar hier, en van hier naar WS.....maar ik bedoelde dat ik aan de reacties hier, kan merken dat er een bepaaldequote:Op maandag 6 oktober 2014 12:02 schreef agter het volgende:
[..]
Lijkt me niet echt slim om andere bronnen en mensen bij voorbaat al uit te sluiten, zoals jij nu stelt.
Ik noemde onterecht Klaas Wilting de oud hoofdcommissaris van de politie in Amsterdam.quote:Op maandag 6 oktober 2014 05:37 schreef Vance het volgende:
Hallo
Ik ben aan het bijlezen.
Ik kom nu al 2 keer een post tegen van Jackie12 waarin hij Klaas Wilting DE Hoofdcommissaris van politie Amsterdam noemt " een echt Nederlands recherche kopstuk" . Jackie noemt Klaas als een expert die weet waar hij het over heeft.
Beste Jackie wil je jezelf aub eerst even inlezen en jezelf op de hoogte stellen van feiten alvorens je zulke uitspraken doet?
Jouw recherche kopstuk Klaas Wilting "Hoofdcommissaris van Amsterdam" was ooit een persvoorlichter van de Amsterdamse politie . Later heeft Klaas onder andere ook voor de DSB bende van Dirk Scheringa gewerkt.
Klaas deed mij altijd denken aan Wethouder Hekkink van Juinen ( Koot en Bie).
http://nl.wikipedia.org/wiki/Klaas_Wilting.
---->
De Amsterdamse politie verbood hem uiteindelijk nog op te treden in programma's die niets met zijn ambt als woordvoerder van de politie te maken hadden. Daarop nam hij in 2000 ontslag bij de politie
Take Care.
Matteo.quote:
De conclusies in het artikel komen voor rekening van deze journaliste. Maar wel een succesje iddquote:Op maandag 6 oktober 2014 12:08 schreef SAJ het volgende:
[..]
Onderwerpen en conclusies kwamen me al enigszins bekend voor.
Toch wel een leuk succesje: eerste resultaten van ''zolderkamer-onderzoekers" komen in de media.
of KLBquote:Op maandag 6 oktober 2014 12:12 schreef 11en30 het volgende:
Kan het topic niet verplaatst worden naar GC?
De snipper met wit en blauw is volgens mij van een verpakking medicijnen waar met stift of pen "keel" op geschreven staat.quote:Op maandag 6 oktober 2014 10:04 schreef SAJ het volgende:
Nearby, you can see a gum wrapper and other papers.
Nee. Dat is de conclusie van Adelita Coriat.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:23 schreef MidnightB00m het volgende:
Wat ik meest interessant vond is de nieuwe info m.b.t. zogenaamde schoen van Kris. Is het dan nu officieel vastgesteld dat het niet aan Kris toebehoort?
Misschien wel van Alex Humphrey.quote:En aan wie dan wel? Is daar uberhaupt fatsoenlijk DNA-onderzoek op toegepast?
Als die schoen van Alex was/is, zou de vader van Alex dit vast kunnen stellen (op zijn vakantiefoto's)?quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:30 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Nee. Dat is de conclusie van Adelita Coriat.
Officieel is de schoen van Kris en officieel zijn K & L ongekomen door een ongelukje in de rivier.
Ik zet GROTE vraagtekens bij het officiële verhaal.
[..]
Misschien wel van Alex Humphrey.
Ik ben weinig over het onderzoek naar die schoenen tegengekomen.
In dit filmpje zit toch ook een bepaalde steen waarvan een bepaald persoon als enige van overtuigd is dat dat de steen van een bepaalde foto is?quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:36 schreef eigendeegcookie het volgende:
ik zag op t filmpje hierboven post 208 een tak [IMG]http://i62.tinypic.com/2nu3py1.jpg[/
en een bank [IMG]http://i58.tinypic.com/n5g3o5.jpg[/I
Als we nou van nieuwsbronnen uit moeten gaan die hun informatie halen bij een forum, in dit geval ws, dan wordt het toch helemaal een trieste zaak.quote:Op maandag 6 oktober 2014 11:57 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Nieuwe dingen:
- De patholoog heeft de zware volleybalblessure van Lisanne vastgesteld op de botten. Haar ouders noemden dit in een interview.
- De blauwe schoen is volgens het schema bij dit artikel niet van Kris.
- Er zijn geen locatielogs op de telefoons aangetroffen (grote tegenvaller).
Over het flesje water hebben we het hier een paar maanden geleden al over gehad.quote:Op maandag 6 oktober 2014 06:02 schreef Vance het volgende:
Hallo
Verder wil ik nogmaals en nogmaals benadrukken dat ik het echt heel erg belangrijk vind dat de inhoud van het water in het aangetroffen flesje bekeken moet worden. (ik had daar al eerder een post over gedaan)
Als het kraanwater uit Boquette is dan zegt dat heel erg veel.
Als het rivierwater is? in hoeverre was dat verontreinigd en hoe snel kan je na het drinken van het water uit dat flesje een vergiftiging oplopen.
Take Care.
De info over het pathologisch onderzoek en de locatielogs is nieuw. Ze heeft zo haar eigen bronnen.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:42 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Als we nou van nieuwsbronnen uit moeten gaan die hun informatie bij een forum, in dit geval ws, dan wordt het toch helemaal een trieste zaak.
De aandacht is goed dat wel. Maar ik vind het ook vervuiling van nieuwsbronnen, omdat we straks niet meer duidelijk kunnen scheiden wat van welke bron komt. Ik bedoel een forum met amateurs is helemaal geen harde bron.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:50 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
De info over het pathologisch onderzoek en de locatielogs is nieuw. Ze heeft zo haar eigen bronnen.
Het is mooi dat er nu een artikel wordt geplaatst n.a.v. contact met een WS-user. Zo blijft de zaak in het nieuws en krijgen wij meer gegevens.
Ik vind het ook handig dat de forums zo meer gegevens van de forums krijgen.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:50 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Zo blijft de zaak in het nieuws en krijgen wij meer gegevens.
Dank je voor uitleg en toelichting.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:30 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Nee. Dat is de conclusie van Adelita Coriat.
Officieel is de schoen van Kris en officieel zijn K & L ongekomen door een ongelukje in de rivier.
Ik zet GROTE vraagtekens bij het officiële verhaal.
[..]
Misschien wel van Alex Humphrey.
Ik ben weinig over het onderzoek naar die schoenen tegengekomen.
Nope.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:41 schreef SAJ het volgende:
[..]
In dit filmpje zit toch ook een bepaalde steen waarvan een bepaald persoon als enige van overtuigd is dat dat de steen van een bepaalde foto is?![]()
ja en de 'verdrinking' van osman is ook wel erg toevalligquote:Op maandag 6 oktober 2014 12:56 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Dank je voor uitleg en toelichting.
Mijn hoofd zegt dat K&L verdwaald zijn en misschien zijn ongeluk hebben gekregen, maar mijn gevoel staat daar nog steeds niet achter. Ik kan niet begrijpen waarom er geen uitgebreid onderzoek is gedaan naar DNA op alle vondsten. Voelt beetje alsof er bewijs weg gemoffeld is (of misschien zelfs corruptie).
Moest ook denken aan Alex. Eigenlijk raar idee dat de ouders van Alex voornamelijk denken aan orgaanhandel m.b.t. hun eigen zoon.
Nee, dat klopt.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:53 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
De aandacht is goed dat wel. Maar ik vind het ook vervuiling van nieuwsbronnen, omdat we straks niet meer duidelijk kunnen scheiden wat van welke bron komt. Ik bedoel een forum met amateurs is helemaal geen harde bron.
Niet echt eigenlijk. Er zijn in de tussentijd al meer mensen verdronken daar. Die rivieren zijn gevaarlijk.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:58 schreef Marrije het volgende:
[..]
ja en de 'verdrinking' van osman is ook wel erg toevallig
Bij Osman (vriendje van Henry) werd er geen water in zijn longen gevonden bij zijn verdrinking op 4 april.quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:04 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Niet echt eigenlijk. Er zijn in de tussentijd al meer mensen verdronken daar. Die rivieren zijn gevaarlijk.
Osman kwam in het nieuws omdat men dat zo kort na de verdwijning van K & L verdacht vond.
wij / zij moeten ons niet onderschatten ! omdat we op een forum zitten, en de meesten van ons misschien bepaalde opleidingen niet gevolgd hebben, en daarom geen `harde bron ` zijn....quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:53 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
De aandacht is goed dat wel. Maar ik vind het ook vervuiling van nieuwsbronnen, omdat we straks niet meer duidelijk kunnen scheiden wat van welke bron komt. Ik bedoel een forum met amateurs is helemaal geen harde bron.
precies, wat ik zei, erg toevallig.quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:04 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Niet echt eigenlijk. Er zijn in de tussentijd al meer mensen verdronken daar. Die rivieren zijn gevaarlijk.
Osman kwam in het nieuws omdat men dat zo kort na de verdwijning van K & L verdacht vond.
In april is de waterstand laag, helemaal na 3 extreem droge maanden. Als je er van 30meter hoogte in dondert kun je nog te pletter slaan op de stenen ja maar samen door een tsunami van het pad gespoeld worden en verdrinken lijkt mij schier onmogelijk.quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:04 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Niet echt eigenlijk. Er zijn in de tussentijd al meer mensen verdronken daar. Die rivieren zijn gevaarlijk.
Waren ook rare verhalen over hè? Vreemd wat daar ook achterweg kwam, terwijl het ging om 'gewoon' een verdrinking.quote:Op maandag 6 oktober 2014 12:58 schreef Marrije het volgende:
[..]
ja en de 'verdrinking' van osman is ook wel erg toevallig
Het ging in dit geval over Osman. In welke toestand hij in het water kwam weten we niet. We weten ook niet of hij een zwemdiploma had.quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:14 schreef 11en30 het volgende:
[..]
In april is de waterstand laag, helemaal na 3 extreem droge maanden. Als je er van 30meter hoogte in dondert kun je nog te pletter slaan op de stenen ja maar samen door een tsunami van het pad gespoeld worden en verdrinken lijkt mij schier onmogelijk.
K en L zijn bovendien in Nederland zwemdiplomaland opgegroeid en de locals daar waarschijnlijk niet. Verder hebben de meiden veel gesport en liepen ze daar niet dronken en/of gedrogeerd rond te lallen onderwijl stoer met machetes te zwaaien.
ja, dat is er. Heb er een video van gezien op YouTube, komen ze aanlopen vanuit het bospad, Panamezen, ik meen vanaf de Quetzal trail, en dat die de Camino Culebra snijdt...quote:Op maandag 6 oktober 2014 02:07 schreef jackie12 het volgende:
Via google Pianista Boquete gevonden (maar is de watervallen trail!)
Heel interessant. Goed beeld van de omgeving.
na 3.22 min het spookkasteel. Op de plattegrond ligt ie maar een km of 6 vanaf de 1e qubrada.
Waar loopt deze geasfalteerde weg verder naar toe? De jungle soms in?
Nadat ze ergens aan de trail zijn begonnen (mooie beelden) komen ze weer terug bij het spookkasteel. (27.44 min)
Ik opperde het al lang geleden maar is het mogelijk dat er ergens vanaf de quebrada of mirador een pad loopt naar dat spookkasteel? (en misschien wel een pad die alleen inheemsen/gidsen weten?
Waarom denk jij dat ze dat doen? Ik denk namelijk van niet. Alleen al omdat alle hoofdpersonen uit het verhaal hier om onbekende redenen vergaande immuniteit genieten zijn wij niet in staat om hier alle scenario's te plempen en dus een lachertje.quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:10 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
WAAROM LEZEN ZIJ HIER DAN MEE ???
Ze zouden niet de eerste toeristen zijn die overvallen worden door een plotselinge snelle en heftige stijging van een riviertje.quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:23 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Het ging in dit geval over Osman. In welke toestand hij in het water kwam weten we niet. We weten ook niet of hij een zwemdiploma had.
Vanaf 4 april begon het noodweer in dat gebied en de rivieren kunnen dan plotseling overstromen.
ik w e e t dat ze dat doen ! ( geen bron, sorry )quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:24 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Waarom denk jij dat ze dat doen? Ik denk namelijk van niet. Alleen al omdat alle hoofdpersonen uit het verhaal hier om onbekende redenen vergaande immuniteit genieten zijn wij niet in staat om hier alle scenario's te plempen en dus een lachertje.
Is dat zo? Dat haalde ik niet uit de informatie van de weerstations die hier eerder gepost zijn.quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:23 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Vanaf 4 april begon het noodweer in dat gebied en de rivieren kunnen dan plotseling overstromen.
Intuïtie zeker?quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:27 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
ik w e e t dat ze dat doen ! ( geen bron, sorry )
Dan zouden er tekenen van sleepsporen van de rivier aangetroffen moeten zijn op de beenderen en spullen. En die waren er volgens mij niet.quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:26 schreef agter het volgende:
[..]
Ze zouden niet de eerste toeristen zijn die overvallen worden door een plotselinge snelle en heftige stijging van een riviertje.
Het water kan dan (vaak kort) echt kolkend door zo'n rivier heen stromen.
Er zijn daar geen weerstations in de directe omgeving (?)quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:27 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Is dat zo? Dat haalde ik niet uit de informatie van de weerstations die hier eerder gepost zijn.
Waarom?quote:Op maandag 6 oktober 2014 13:32 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Dan zouden er tekenen van sleepsporen van de rivier aangetroffen moeten zijn op de beenderen en spullen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |