abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_142576622
Laatste updates
De trein zou op het moment stilstaan in Donetsk, het is niet bekend of en wanneer de trein verder zal gaan naar Kharkiv. De OVSE en andere experts zouden niet aan boord van de trein zijn.

Op het moment is er een bijeenkomst van de separatisten en vertegenwoordigers van Malaysian Airlines waar de zwarte dozen overgedragen zouden worden door de separatisten.

In New York is de resolutie, opgesteld door Australië, unaniem aangenomen. De resolutie roept op tot volledige samenwerking en openheid van zaken omtrent het onderzoek van alle landen. Minister Timmermans is aanwezig en hield een emotionele toespraak.

Samenvatting persconferentie Rutte op 21 juli 19:20:

• De trein met lichamen is inderdaad vertrokken, gaat eerst naar Donetsk, zal daarna hopelijk verder rijden naar Kharkiv (10-12 uur reistijd)
• Op de trein zijn ongeveer 200 lichamen
• Eenmaal in Kharkiv zullen de lichamen zo snel mogelijk naar Nederland gebracht worden voor onderzoek en identificatie





Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting

Actueel:
Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live

Journalisten ter plekke:
https://twitter.com/PaulSonne
https://twitter.com/obk
https://twitter.com/ChristopherJM
https://twitter.com/maxseddon
Overzicht van alle Twitteraccounts van journalisten ter plekke :
https://twitter.com/Bertine83/mh17-eyes-on-site/members

Situatie vlucht MH17:
Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraïense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.

Slachtoffers:
Nationaliteiten slachtoffers vlucht MH17
· 193 Nederland
· 43 Maleisië
· 27 Australië
· 12 Indonesië
· 10 Verenigd Koninkrijk
· 4 België
· 4 Duitsland
· 3 Filippijnen
· 1 Canada
· 1 Nieuw-Zeeland
Totaal: 298

Officiële passagierslijst

De slachtoffers krijgen een gezicht - Daily Mail
Profielen van de AIDSonderzoekers en enkele andere internationaal bekendere experts (Amnesty, etc.) - NY Times

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorieën kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.

Samenvatting:

• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid.
• Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond
• Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekraïne
• Rusland legt de schuld bij de Oekraïense overheid
• Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden.
• Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng
• Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers
• Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald
• De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn
• Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat.
• Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad.

Overige feiten/speculaties

• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.

• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO

• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.

• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is één van de slachtoffers

Verschillende persconferenties Mark Rutte
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Toespraak Koning Willem-Alexander

Video speech Obama omtrent MH17

Video's VN Veiligheidsraad spoedbijeenkomst
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verklaringen Malaysia Airlines:
Friday, July 18, 08:20 PM GMT +0800 Media Statement 4 : MH17 Incident


Video van generaal buiten dienst Frans van Kappen waarom militair ingrijpen geen optie is

Video van persconferentie separatistenleider Alexander Borodai

Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_142576630
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:38 schreef no_comment het volgende:
heeft iemand een linkje van nieuwsuur live? hoelaat begint dat?
40 minuten geleden.
pi_142576647
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:32 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Ze hadden de zwarte dozen al een paar dagen (was gewoon te zien op beelden).
Daarmee hebben ze tijd genoeg gehad om de gegevens eerst te analyseren.
Wat was dat verhaal vanmiddag dan nou op Ned1 dat er maar één doos was gevonden en de ander nog in het gebied moest liggen? :?
pi_142576654
Einde tijdperk Poetin? De Russische elite is bang dat Poetin de internationale paria gaat worden.
http://www.nu.nl/economie(...)vrezen-sancties.html
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 21 juli 2014 @ 22:40:19 #5
163650 Greys
pi_142576662
Maar Timmermans z'n speech is nog niet uitgezonden bij Nieuwsuur, toch?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_142576691
Timmermans staat er een beetje bij... als dat jongetje dat als laatst word uitgekozen bij schoolgym :'(
pi_142576693
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:40 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Einde tijdperk Poetin? De Russische elite is bang dat Poetin de internationale paria gaat worden.
http://www.nu.nl/economie(...)vrezen-sancties.html
Poetin zal iedereen laten verdwijnen die tegen hem is.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:40:58 #8
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_142576701
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:40 schreef Greys het volgende:
Maar Timmermans z'n speech is nog niet uitgezonden bij Nieuwsuur, toch?
Nee.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  maandag 21 juli 2014 @ 22:41:04 #9
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142576707
shaunwalker7 twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:40:03 Following a red minibus of Malaysians accompanied by armed fighters through a rainswept curfew-hit midnight Donetsk. Unexpected. #MH17 reageer retweet
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 22:41:10 #10
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142576710
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:38 schreef no_comment het volgende:
heeft iemand een linkje van nieuwsuur live? hoelaat begint dat?
http://nieuwsuur.nl/live/
pi_142576711
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:40 schreef Greys het volgende:
Maar Timmermans z'n speech is nog niet uitgezonden bij Nieuwsuur, toch?
Ik denk dat ze die morgen gaan uitzenden.
pi_142576715
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:38 schreef DaKKiE1984 het volgende:

Ze kunnen er misschien wel mee uitsluiten dat er andere vliegtuigen in de buurt waren op dat moment.
Of waar de raket ingeslagen is, en op welke hoogte het uit elkaar gevallen is, zijn toch allemaal belangrijke punten voor duidelijkheid.
Verkeer alleen als de ATC daarvoor gewaarschuwd heeft over de radio denk ik, heel misschien hebben de piloten nog wat waargenomen vanuit de cockpit maar een raket onderschept meestal van achteren.
pi_142576719
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:40 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Poetin zal iedereen laten verdwijnen die tegen hem is.
Daar heeft hij ervaring mee.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:41:38 #14
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142576737
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:32 schreef beantherio het volgende:
wijnbardivino twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:29:05 Bravo Timmermans op #cnn geen politiek gelul dit keer. Fake Russen gooien letterlijk onze kinderen in een trein. Ik ben misselijk #mh17 reageer retweet
:'(
Nou daar heb je het weer, een domheid die je van een prehistorisch aapmens verwacht maar in deze tijd nog overal hebt.
-

Oh en @ de UN live stream:

Nee niemand had ze aan mogen raken, ze hadden moeten wegrotten in 35 graden celcius en opgegeten door wolven, duidelijk.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142576765
BG maakt zichzelf weer goed belachelijk.

Het westen beschuldigen van alles en nogwat, maar elke Russische/separatistische scheet slikken voor zoete koek.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 21 juli 2014 @ 22:42:32 #16
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142576790
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:40 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Einde tijdperk Poetin? De Russische elite is bang dat Poetin de internationale paria gaat worden.
http://www.nu.nl/economie(...)vrezen-sancties.html
Iedereen heeft een machtsbasis nodig, zelfs Poetin. Als de oliereuzen geld gaan verliezen is het zo afgelopen met Poetin.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 22:42:54 #18
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142576815
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:42 schreef KoosVogels het volgende:
BG maakt zichzelf weer goed belachelijk.

Het westen beschuldigen van alles en nogwat, maar elke Russische/separatistische scheet slikken voor zoete koek.
Is de logica je brein soms ontvlucht? Wat begrijp jij niet aan het ontbinden van een lichaam in 35 graden+ en hongerige wolven en vossen in de regio? Is dat ingewikkeld?
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:43:14 #19
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142576830
quote:
^O^ danku
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 22:44:13 #20
264415 Jahr00n
Fakkelteit
pi_142576865
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:42 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Is de logica je brein soms ontvlucht? Wat begrijp jij niet aan het ontbinden van een lichaam in 35 graden+ en hongerige wolven en vossen in de regio? Is dat ingewikkeld?
om die vossen voor te zijn jatten ze ook vast alle persoonlijke eigendommen weg
  maandag 21 juli 2014 @ 22:44:36 #21
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142576882
quote:
Zo, die spreekt inderdaad mooi Engels zeg.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 21 juli 2014 @ 22:44:45 #22
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142576894
vind het wel fantastisch dat ze ook dit soort resoluties hebben gehad wanneer er drones op burgers schoten, of nog wat eerder terug toen er moedwillig vliegtuigen neer werden geschoten door de VS.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142576905
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:42 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Is de logica je brein soms ontvlucht? Wat begrijp jij niet aan het ontbinden van een lichaam in 35 graden+ en hongerige wolven en vossen in de regio? Is dat ingewikkeld?
Zucht.

Laat ook maar.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_142576907
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:41 schreef Ferry_76 het volgende:

[..]

Verkeer alleen als de ATC daarvoor gewaarschuwd heeft over de radio denk ik, heel misschien hebben de piloten nog wat waargenomen vanuit de cockpit maar een raket onderschept meestal van achteren.
Je kunt aan de knal waarschijnlijk zelfs horen welk type raket is gebruikt omdat de explosieve lading veel verschilt. Een air to air heeft een veel kleiner lading dan een service to air.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:45:07 #25
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142576913
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:44 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

om die vossen voor te zijn jatten ze ook vast alle persoonlijke eigendommen weg
Daar is geen bewijs van, volledig verzonnen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142576919
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:43 schreef DeJori het volgende:

[..]

^O^ danku
^O^
Cosmo Bier
Het doodgaan op het hoogtepunt van je carriere is garantie voor eeuwige roem.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:45:21 #27
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_142576927
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:45:22 #28
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_142576929
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:44 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

om die vossen voor te zijn jatten ze ook vast alle persoonlijke eigendommen weg
Iedereen weet toch dat vossen van bling bling houden.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_142576932
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:44 schreef BaajGuardian het volgende:
vind het wel fantastisch dat ze ook dit soort resoluties hebben gehad wanneer er drones op burgers schoten, of nog wat eerder terug toen er moedwillig vliegtuigen neer werden geschoten door de VS.
mooi :+
pi_142576935
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:44 schreef BaajGuardian het volgende:
vind het wel fantastisch dat ze ook dit soort resoluties hebben gehad wanneer er drones op burgers schoten, of nog wat eerder terug toen er moedwillig vliegtuigen neer werden geschoten door de VS.
Dit is wel een pijnlijke waarheid inderdaad.
TARDIS. † 22-7-2015 *22-1-2016
pi_142576937
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:41 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Oh en @ de UN live stream:

Nee niemand had ze aan mogen raken, ze hadden moeten wegrotten in 35 graden celcius en opgegeten door wolven, duidelijk.
Heb je überhaupt geluisterd? Dat ging om de spullen. Niet de lijken laten wegrotten bij 35 graden, maar wel van de bagage, vliegtuigbrokstukken, paspoorten enzo afblijven.

Je moet Timmermans niet de woorden van boze twitteraars in de mond leggen, slimbo.
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 22:45:47 #32
257132 crew  Awsom
pi_142576960
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:38 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Ze kunnen er misschien wel mee uitsluiten dat er andere vliegtuigen in de buurt waren op dat moment.
Of waar de raket ingeslagen is, en op welke hoogte het uit elkaar gevallen is, zijn toch allemaal belangrijke punten voor duidelijkheid.
Een passagiers vliegtuig is niet echt gemaakt om te registreren waar een raket inslaat..
  maandag 21 juli 2014 @ 22:45:54 #33
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142576966
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:44 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Zucht.

Laat ook maar.
Ja laat maar, het is natuurlijk onmogelijk.. dode lichamen vliegen gewoon een stukje de lucht in wanneer de wolven komen, en hebben een energie schild om zich heen tegen de zon.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142576973
quote:
Dit plaatje komt ook om de topic even langs he?
pi_142576979
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:44 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

om die vossen voor te zijn jatten ze ook vast alle persoonlijke eigendommen weg
Wat moeten ze dan doen volgens jou? Misschien moet je ze jouw boekje toesturen 'hoe lichamen te conserveren in 5 makkelijke stappen door Jahr00n'
pi_142577013
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:44 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

om die vossen voor te zijn jatten ze ook vast alle persoonlijke eigendommen weg
Dit staat lang niet vast. Ben absoluut niet pro Russisch, maar vooralsnog lijkt de berging een stuk beter te zijn verlopen dan aanvankelijk was gedacht.
٩๏̯͡๏)۶
  maandag 21 juli 2014 @ 22:46:48 #37
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_142577015
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:46 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Dit plaatje komt ook om de topic even langs he?
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:46:49 #38
378177 Kotsdrol
Feel the Misery...
pi_142577016
Duitsland nu!
*Team Anti-Waaif*
  maandag 21 juli 2014 @ 22:46:51 #39
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_142577020
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:41 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Nou daar heb je het weer, een domheid die je van een prehistorisch aapmens verwacht maar in deze tijd nog overal hebt.
-

Oh en @ de UN live stream:

Nee niemand had ze aan mogen raken, ze hadden moeten wegrotten in 35 graden celcius en opgegeten door wolven, duidelijk.
Zak in de stront idioot! :r :(
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 22:46:58 #40
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142577029
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:44 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

om die vossen voor te zijn jatten ze ook vast alle persoonlijke eigendommen weg
nou je wil niet dat die beesten er met de paspoorten vandoor gaan hoor, dan kunnen ze zich als heel iemand anders voordoen!

roodkapje nooit gelezen zeker
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:47:10 #41
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577046
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:45 schreef Igen het volgende:

[..]

Heb je überhaupt geluisterd? Dat ging om de spullen. Niet de lijken laten wegrotten bij 35 graden, maar wel van de bagage, vliegtuigbrokstukken, paspoorten enzo afblijven.

Je moet Timmermans niet de woorden van boze twitteraars in de mond leggen, slimbo.
Hij had het expliciet over hoe langzaam het proces was en linkt dat in zijn gehele ingestudeerde theatrale relaas.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142577052
Waar kijken jullie?
pi_142577063
quote:
Lekker gezellig hoor :D

:')
  maandag 21 juli 2014 @ 22:47:31 #44
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_142577066
quote:
:')
  maandag 21 juli 2014 @ 22:47:44 #45
378177 Kotsdrol
Feel the Misery...
pi_142577074
*Team Anti-Waaif*
pi_142577087
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:47 schreef Tukker87 het volgende:
Waar kijken jullie?
CNN
pi_142577095
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:47 schreef Tukker87 het volgende:
Waar kijken jullie?
Thuis :+
pi_142577097
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:47 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Hij had het expliciet over hoe langzaam het proces was en linkt dat in zijn gehele ingestudeerde theatrale relaas.
Dat klopt ook, de OVSE medewerkers zijn tegen gehouden door de rebellen en onder schot genomen en mochten delen van de crash site niet in. Ook experts uit Oekraine kwamen het rampgebied niet in, omdat de seperatisten de onderhandelingen over een corridor bleven uitrekken.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:48:13 #49
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577100
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:46 schreef beantherio het volgende:

[..]

Zak in de stront idioot! :r :(
Wanneer er geen intelligentie is is er altijd woede. :/
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142577103
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:47 schreef Tukker87 het volgende:
Waar kijken jullie?
MTV
  maandag 21 juli 2014 @ 22:48:37 #51
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_142577124
quote:
Maxima aan de Heineken is nog het meest schokkend
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  maandag 21 juli 2014 @ 22:48:43 #52
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577128
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:46 schreef sp3c het volgende:

[..]

nou je wil niet dat die beesten er met de paspoorten vandoor gaan hoor, dan kunnen ze zich als heel iemand anders voordoen!

roodkapje nooit gelezen zeker
die liggen 100% zeker opgestapeld in kistjes bij de lijken, je laat dat toch niet in het veld liggen wanneer je de lijken in koeling hebt gezet?
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142577132
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:47 schreef Tukker87 het volgende:
Waar kijken jullie?
CNN tv
pi_142577143
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:48 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Wanneer er geen intelligentie is is er altijd woede. :/
Waren ze maar net zo woedend geweest toen Rusland met een aantal tanks Oekraine een paar maanden geleden binnen trok.
pi_142577157
quote:
Thanks!
pi_142577164
Guaitafran twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:42:29 Spokeman of malasyan group confirm to @RT_com that they did not receive black boxes #ukraine #MH17 http://t.co/U3QIaAKJMO reageer retweet
  maandag 21 juli 2014 @ 22:49:29 #57
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_142577166
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:48 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

die liggen 100% zeker opgestapeld in kistjes bij de lijken, je laat dat toch niet in het veld liggen wanneer je de lijken in koeling hebt gezet?
Hoe kom jij aan die zekerheid? Je hebt daar een bron van ofzo?
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  maandag 21 juli 2014 @ 22:49:57 #58
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_142577185
Best een goede speech van Timmermans. Beetje te dramatisch naar mijn smaak, maar prima.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:49:58 #59
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577188
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:48 schreef Nintex het volgende:

[..]

Dat klopt ook, de OVSE medewerkers zijn tegen gehouden door de rebellen en onder schot genomen en mochten delen van de crash site niet in. Ook experts uit Oekraine kwamen het rampgebied niet in, omdat de seperatisten de onderhandelingen over een corridor bleven uitrekken.
En hoe weten hun dat ze tegen zijn gehouden door rebellen? Je denkt toch werkelijk niet dat de rebellen die juist oproepen om het proces te versnellen en hier in alles gebaat bij zijn ZICHZELF gaan tegenwerken???? Waar is de logica hierin?
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:49:58 #60
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142577189
quote:
Doet ut niet ;(
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 22:50:10 #61
176420 Dibble
Neqschot...?
pi_142577200
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:48 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

MTV
_O-
*Hosselcopter*
pi_142577226
Het bergen an sich is relatief goed gegaan. Alles er omheen is van een barbaarse schofterigheid, niet normaal.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_142577227
quote:
Was er al Twitter in 1970? :o
pi_142577230
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:47 schreef Tukker87 het volgende:
Waar kijken jullie?
Ik kijk thuis.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:50:42 #65
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577233
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:48 schreef Deckard het volgende:

[..]

Waren ze maar net zo woedend geweest toen Rusland met een aantal tanks Oekraine een paar maanden geleden binnen trok.
Je bedoeld wat er al was? Want russen zijn nooit oekraine binnen getrokken, voor het krim niet en nu nog niet.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142577240
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:45 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Daar is geen bewijs van, volledig verzonnen.
Heerlijk die eenzijdige kijk op zaken. Nogmaals, jij beschuldigt ons ervan het oor te laten hangen naar 'westerse propaganda', maar jij doet precies hetzelfde. Alleen jouw God is Russia Today.

Man, hoepel toch op.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Redactie Frontpage maandag 21 juli 2014 @ 22:50:45 #67
145738 superworm
is erbij
pi_142577241
http://www.reddit.com/user/rultes

AMA is nog steeds bezig :)
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  maandag 21 juli 2014 @ 22:50:51 #68
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_142577245
quote:
7s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:49 schreef Twiitch het volgende:
Best een goede speech van Timmermans. Beetje te dramatisch naar mijn smaak, maar prima.
Vind het ook wat overdramatisch, maar het zal wel effect hebben en het doel heiligt de middelen zullen we maar zeggen.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_142577246
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:50 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Was er al Twitter in 1970? :o
:D
pi_142577250
Die speech van Timmermans was wel ok. ^O^
Cosmo Bier
Het doodgaan op het hoogtepunt van je carriere is garantie voor eeuwige roem.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 21 juli 2014 @ 22:50:59 #71
163650 Greys
pi_142577254
Hele statement van Timmermans:

NEW YORK, 21 July 2014

Mr. President,

We are here to discuss a tragedy: the downing of a commercial airliner and the death of 298 innocent people. Men, women and a staggering number of children lost their lives, on their way to their holiday destinations, their homes, loved ones, their jobs or international obligations. How horrible must have been the final moments of their lives, when they knew the plane was going down. Did they lock hands with their loved ones, did they hold their children close to their hearts, did they look each other in the eyes, one final time, in an unarticulated goodbye? We will never know.

The demise of almost 200 of my compatriots has left a hole in the heart of the Dutch nation, has caused grief, anger and despair. Grief for the loss of loved ones, anger for the outrage of the downing of a civilian airplane and despair after witnessing the excruciatingly slow process of securing the crash site and recovering the remains of the victims.

It is fitting that this august Council should take position on this matter and I welcome the adoption of today’s resolution of the UNSC, which was tabled by Australia and which the Netherlands co-sponsored. I thank the countries which expressed support for it.

Mr President,
For the Netherlands, one priority clearly stands out above all others: bring the victims’ remains home. It is a matter of human decency that remains should be treated with respect and that recovering victim’s remains should be done without any delay.

The last couple of days we have received very disturbing reports of bodies being moved about and looted for their possessions. It must be unbearable first to lose your husband and then to have to fear that some thug might steal his wedding ring from his remains. To my dying day I will not understand that it took so much time for the rescue workers to be allowed to do their difficult jobs and that human remains should be used in a political game. I hope the world will not have to witness this again, any time in the future.

Images of children’s toys being tossed around, luggage being opened or passports being shown, are turning our grief and mourning into anger. We demand unimpeded access to the terrain. We demand respectful treatment of the crash site. We demand dignity for the victims and the multitudes who mourn their loss.

I call on the international community, on the Security Council, on anyone with influence on the situation on the ground: allow us to bring the victims’ remains home to their loved ones without any further delay.

As we are currently taking the lead in the forensic examination of the human remains, I pledge that the Netherlands will do its utmost to make sure that all remains will be identified and returned home, where ever that home may be.

We will work intensively with all countries and international organizations involved to make this happen.

Mr. President,
I also welcome the setting up of a proper investigation into the cause of the tragedy of MH17, as envisaged in today’s resolution. The Netherlands has agreed to assume a leading role in such an investigation, in close cooperation with the relevant countries, the United Nations and ICAO. I am fully aware of the great responsibility we now take upon ourselves and I give you my personal commitment that we will discharge this responsibility to the best of our abilities.

Once the investigation ascertains who was responsible for the downing of the flight MH17, accountability and justice must be pursued and delivered. We owe that to the victims, to justice, to humanity. I call on all relevant countries to provide full cooperation.

My country will not rest until all facts are known and justice is served.

I thank you, Mr. President.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 22:51:02 #72
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142577258
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:49 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

En hoe weten hun dat ze tegen zijn gehouden door rebellen? Je denkt toch werkelijk niet dat de rebellen die juist oproepen om het proces te versnellen en hier in alles gebaat bij zijn ZICHZELF gaan tegenwerken???? Waar is de logica hierin?
ik vind het ook niet echt logisch van ze dat ze Maleisische passagiersvliegtuigen uit de lucht knallen but here we are
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:51:23 #73
94782 Nieuwschierig
Pro bikini-lijn
pi_142577272
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:49 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

En hoe weten hun dat ze tegen zijn gehouden door rebellen? Je denkt toch werkelijk niet dat de rebellen die juist oproepen om het proces te versnellen en hier in alles gebaat bij zijn ZICHZELF gaan tegenwerken???? Waar is de logica hierin?
Ben je net wakker geworden na drie dagen bezopen in bed te hebben gelegen=
Wie dit leest is gek
pi_142577274
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:49 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

En hoe weten hun dat ze tegen zijn gehouden door rebellen?
Omdat de OVSE-delegatieleider dat zelf heeft gezegd misschien? :')
pi_142577275
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:48 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

die liggen 100% zeker opgestapeld in kistjes bij de lijken, je laat dat toch niet in het veld liggen wanneer je de lijken in koeling hebt gezet?
100%, nu ineens wel :')
pi_142577279
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:45 schreef Awsom het volgende:
Een passagiers vliegtuig is niet echt gemaakt om te registreren waar een raket inslaat..
De 777 heeft de meest moderne black-box techniek daar haalt men bijna zeker informatie uit als ze nog heel zijn.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:51:39 #77
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142577284
shaunwalker7 twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:50:08 Nervy rebels with Kalashnikovs at administration building. Normal for those who've been in Donetsk a while but suspect Malaysians terrified reageer retweet
Schandalig toch ;(
pi_142577290
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:45 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ja laat maar, het is natuurlijk onmogelijk.. dode lichamen vliegen gewoon een stukje de lucht in wanneer de wolven komen, en hebben een energie schild om zich heen tegen de zon.
Ik heb toch helemaal geen bezwaar gemaakt tegen het opruimen van de lichamen, helder licht?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_142577293
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:45 schreef Awsom het volgende:

[..]

Een passagiers vliegtuig is niet echt gemaakt om te registreren waar een raket inslaat..
Grote kans dat de cockpit voice recorder wel de explosie heeft opgepikt. Alleen of die data nog intact is...
Woord.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:52:14 #80
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577303
quote:
10s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:50 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Heerlijk die eenzijdige kijk op zaken. Nogmaals, jij beschuldigt ons ervan het oor te laten hangen naar 'westerse propaganda', maar jij doet precies hetzelfde. Alleen jouw God is Russia Today.

Man, hoepel toch op.
Ik heb in dit hele jaar mischien 2 of 3 keer iets van RT gezien en dat was oud materiaal via YT. :{w
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142577305
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:40 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Einde tijdperk Poetin? De Russische elite is bang dat Poetin de internationale paria gaat worden.
http://www.nu.nl/economie(...)vrezen-sancties.html
Ik denk dat dat inderdaad de enige manier is om hem op korte termijn weg te krijgen... als de grote financiële krachten in het land hem zat zijn...
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  maandag 21 juli 2014 @ 22:52:23 #82
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142577310
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:51 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

De 777 heeft de meest moderne black-box techniek daar haalt men bijna zeker informatie uit als ze nog heel zijn.
ALS!! ;( :r
  maandag 21 juli 2014 @ 22:52:28 #83
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_142577313
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:51 schreef Igen het volgende:

[..]

Omdat de OVSE-delegatieleider dat zelf heeft gezegd misschien? :')
Ja maar die liegen natuurlijk, jeweetz!
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_142577314
quote:
Ja, dat weten we nu wel. Er zijn ook foto's waarop Merkel en Poetin samen lachen. Of Obama en Poetin lopen te dollen. :{w
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 22:52:29 #85
257132 crew  Awsom
pi_142577315
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:51 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

De 777 heeft de meest moderne black-box techniek daar haalt men bijna zeker informatie uit als ze nog heel zijn.
Het is een commercieel vliegtuig!!!! Geen gevechtsvliegtuig !!! Een commercieel vliegtuig heeft géén apparatuur om raketten op te merken..
pi_142577316
Kunnen we Baajguardian negeren? Dank!
  Moderator / Redactie Sport maandag 21 juli 2014 @ 22:52:37 #87
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_142577322
TimmerFrans ^O^
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  maandag 21 juli 2014 @ 22:53:01 #88
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_142577339
Misschien dat die rebellen juist van hot naar her rijden om die journalisten te lozen...
pi_142577340
In hoeverre is informatie uit een black box binnen twee dagen te manipuleren?
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  maandag 21 juli 2014 @ 22:53:05 #90
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577341
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:51 schreef Igen het volgende:

[..]

Omdat de OVSE-delegatieleider dat zelf heeft gezegd misschien? :')
Nou laat de beelden maar zien dat de feitelijke bewijzen heeft dat ze tegen worden gehouden door sepertaristen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142577344
Die persco van die rebellen zou 22:30 al beginnen ...
  maandag 21 juli 2014 @ 22:53:47 #92
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_142577370
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:52 schreef Fossieltje het volgende:

[..]

Ja, dat weten we nu wel. Er zijn ook foto's waarop Merkel en Poetin samen lachen. Of Obama en Poetin lopen te dollen. :{w
Dat laatste klopt inderdaad:

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_142577371
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:42 schreef DeJori het volgende:

[..]

Iedereen heeft een machtsbasis nodig, zelfs Poetin. Als de oliereuzen geld gaan verliezen is het zo afgelopen met Poetin.
Met zijn populariteitscijfers?

nationalisme zou wel eens sterker kunnen zijn dan economische overwegingen.
Best mogelijk dat Rusland en het Westen besluiten dat de relaties niet meer hersteld kunnen worden.
pi_142577372
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:52 schreef .Exe het volgende:

[..]

ALS!! ;( :r
Zijn ze niet heel dan hebben die separatisten heel wat uit te leggen, die zitten eigenlijk volledig klem. Elk bewijsstuk wat weg is zal tegen ze worden gebruikt.
pi_142577386
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:52 schreef Awsom het volgende:

[..]

Het is een commercieel vliegtuig!!!! Geen gevechtsvliegtuig !!! Een commercieel vliegtuig heeft géén apparatuur om raketten op te merken..
In zo'n vliegtuig zit een berg aan systemen die allemaal logs schrijven naar zo'n blackbox lijkt me.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 21 juli 2014 @ 22:54:24 #96
163650 Greys
pi_142577400
Joehoe, Nieuwsuur... speech vergeten op te nemen? :')
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_142577404
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:53 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Nou laat de beelden maar zien dat de feitelijke bewijzen heeft dat ze tegen worden gehouden door sepertaristen.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:54:30 #98
349086 ClapClapYourHands
Gurbansoltanedzhe
pi_142577405
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:53 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Zijn ze niet heel dan hebben die separatisten heel wat uit te leggen, die zitten eigenlijk volledig klem. Elk bewijsstuk wat weg is zal tegen ze worden gebruikt.
haha :')
  maandag 21 juli 2014 @ 22:54:33 #99
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142577412
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:53 schreef meth1745 het volgende:

[..]

Met zijn populariteitscijfers?

nationalisme zou wel eens sterker kunnen zijn dan economische overwegingen.
Best mogelijk dat Rusland en het Westen besluiten dat de relaties niet meer hersteld kunnen worden.
Dat zou leuk zijn als Rusland een democratie was zoals wij hem in het westen kennen.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
pi_142577414
Misschien zijn die zwarte boxen wel een afleidingsmanoeuvre en hebben ze andere plannen met de trein
pi_142577424
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:49 schreef Houtenbeen het volgende:
Guaitafran twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:42:29 Spokeman of malasyan group confirm to @RT_com that they did not receive black boxes #ukraine #MH17 http://t.co/U3QIaAKJMO reageer retweet
wat :o
pi_142577430
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:51 schreef Igen het volgende:

[..]

Omdat de OVSE-delegatieleider dat zelf heeft gezegd misschien? :')
LEUGENS!

En die dikke rebel-commandant was een acteur.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_142577436
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:52 schreef Awsom het volgende:

[..]

Het is een commercieel vliegtuig!!!! Geen gevechtsvliegtuig !!! Een commercieel vliegtuig heeft géén apparatuur om raketten op te merken..
Nee maar het registreert wel de geluiden en registreert heel precies wanneer iets uitvalt. Zo kan men dus heel veel herleiden.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:54:58 #104
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142577440
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:54 schreef Greys het volgende:
Joehoe, Nieuwsuur... speech vergeten op te nemen? :')
Wielrennen ( :') ) is belangrijker.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
pi_142577449
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:54 schreef naiipajiiau het volgende:

[..]

In zo'n vliegtuig zit een berg aan systemen die allemaal logs schrijven naar zo'n blackbox lijkt me.
Klopt, maar hij heeft wel gelijk dat de systemen in een commerciele Boeing niet zo'n raket kunnen detecteren.
  Redactie Frontpage maandag 21 juli 2014 @ 22:55:44 #106
145738 superworm
is erbij
pi_142577483
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:54 schreef koekii het volgende:

[..]

wat :o
Damn it :(

Ik was tot nu aan het werk, is de Ruslandrant (de persco eerder en/of die van de UN) terug te kijken ergens?
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_142577487
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:52 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik heb in dit hele jaar mischien 2 of 3 keer iets van RT gezien en dat was oud materiaal via YT. :{w
Alsof jij weet op welke dag wij leven. Dus dat jaar kan net zo goed een dag oud zijn.
Heb je ooit iets van Rusland kritisch benadert?
  maandag 21 juli 2014 @ 22:55:48 #108
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142577490
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:53 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Zijn ze niet heel dan hebben die separatisten heel wat uit te leggen, die zitten eigenlijk volledig klem. Elk bewijsstuk wat weg is zal tegen ze worden gebruikt.
Dat is gelukkig zeker!
Laten we hopen dat de russen niet zijn zoals ik ze denk te kennen(Kremlin)
pi_142577493
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:52 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik heb in dit hele jaar mischien 2 of 3 keer iets van RT gezien en dat was oud materiaal via YT. :{w
Waar je al die wijsheden die je verkondigt in dit topic dan vandaan? Je grote duim of ben je ter plekke?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 21 juli 2014 @ 22:55:59 #110
133939 egeltje1985
Elegant als een egel
pi_142577501
Geen speech op nieuws uur dus...
pi_142577502
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:49 schreef Houtenbeen het volgende:
Guaitafran twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:42:29 Spokeman of malasyan group confirm to @RT_com that they did not receive black boxes #ukraine #MH17 http://t.co/U3QIaAKJMO reageer retweet
Dat is wel eh. Ernstig, als het waar is.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:56:02 #112
175369 Studiotje
Kleuterjuf
pi_142577505
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:54 schreef naiipajiiau het volgende:

[..]

In zo'n vliegtuig zit een berg aan systemen die allemaal logs schrijven naar zo'n blackbox lijkt me.
Ja, maar als ze kapot zijn geschoten zullen ze ook niks op de black box hebben geschreven.
pi_142577506
Bedenk me net dat dodental nog kan oplopen als er een of meer vrouwen zwanger bleken te zijn, laten we hopen van niet.
pi_142577522
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:54 schreef koekii het volgende:

[..]

wat :o
#Breaking RT: Black Box uit de lucht geschoten door Oekrainse MIG
  maandag 21 juli 2014 @ 22:56:34 #115
430467 Fapsalon
kloon van Mapima
pi_142577528
quote:
2s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:53 schreef Falco het volgende:

[..]

Dat laatste klopt inderdaad:

[ afbeelding ]
_O- _O- _O-
het weeshuis staat in de brand, weg wezen
  maandag 21 juli 2014 @ 22:56:34 #116
133939 egeltje1985
Elegant als een egel
pi_142577529
quote:
9s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:56 schreef VacaLoca het volgende:
Bedenk me net dat dodental nog kan oplopen als er een of meer vrouwen zwanger bleken te zijn, laten we hopen van niet.
ah bah... ;(
pi_142577530
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:49 schreef Houtenbeen het volgende:
Guaitafran twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:42:29 Spokeman of malasyan group confirm to @RT_com that they did not receive black boxes #ukraine #MH17 http://t.co/U3QIaAKJMO reageer retweet
Waarom niet?
pi_142577539
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:55 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Klopt, maar hij heeft wel gelijk dat de systemen in een commerciele Boeing niet zo'n raket kunnen detecteren.
Klopt, maar wel trillingen en dat soort dingen waarschijnlijk...weten wij veel wat er nog geregistreerd kon worden tijdens / net na de ontploffing. Sowieso moeten de satellietbeelden gewoon echt uitsluitsel brengen..
  maandag 21 juli 2014 @ 22:56:49 #119
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142577542
Toch naar fransje.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 22:56:59 #120
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142577547
Tour de Frans *O*
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 22:57:12 #121
176420 Dibble
Neqschot...?
pi_142577558
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:54 schreef koekii het volgende:

[..]

wat :o
Borodaj gaat met die Maleisiers nog even de plaatselijke bezienswaardigheden checken :')
*Hosselcopter*
pi_142577566
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:56 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Klopt, maar wel trillingen en dat soort dingen waarschijnlijk...weten wij veel wat er nog geregistreerd kon worden tijdens / net na de ontploffing. Sowieso moeten de satellietbeelden gewoon echt uitsluitsel brengen..
Zonder meer
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 22:57:31 #123
257132 crew  Awsom
pi_142577578
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:54 schreef naiipajiiau het volgende:

[..]

In zo'n vliegtuig zit een berg aan systemen die allemaal logs schrijven naar zo'n blackbox lijkt me.
Ja maar geen systemen die een raket detecteren :P

Een grote knal die opgenomen is betekent ook niet per sé dat het een raket is.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:58:01 #124
133939 egeltje1985
Elegant als een egel
pi_142577599
Twee seconden speech. Konden zeker niet sneller ondertitelen.
  maandag 21 juli 2014 @ 22:58:12 #125
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_142577608
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:57 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ja maar geen systemen die een raket detecteren :P

Een grote knal die opgenomen is betekent ook niet per sé dat het een raket is.
Je kunt natuurlijk wel uit verschillende zaken opmaken dat er zoiets dergelijks gebeurd moet zijn.
Bijvoorbeeld het wegvallen van bepaalde onderdelen op enig moment.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  maandag 21 juli 2014 @ 22:58:12 #126
176420 Dibble
Neqschot...?
pi_142577609
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:55 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Klopt, maar hij heeft wel gelijk dat de systemen in een commerciele Boeing niet zo'n raket kunnen detecteren.
Dus piloot kon ook geen flares afvuren? :o
*Hosselcopter*
pi_142577625
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:50 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Je bedoeld wat er al was? Want russen zijn nooit oekraine binnen getrokken, voor het krim niet en nu nog niet.
Ohja wel hoor. Tuurlijk waren al een aantal gestationeerd daar, maar er kwam zeker een aantal manschappen de boel versterken.

http://www.dagelijksestan(...)rder-oekra-ne-binnen
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 22:58:35 #128
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142577632
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:56 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Klopt, maar wel trillingen en dat soort dingen waarschijnlijk...weten wij veel wat er nog geregistreerd kon worden tijdens / net na de ontploffing. Sowieso moeten de satellietbeelden gewoon echt uitsluitsel brengen..
zo'n toestel heeft toch gewoon een radar enzo aan boord?

dan gaan er misschien geen detection lampjes branden enzo maar je moet ergens terug kunnen lezen dat er ineens iets heel snel op ze af kwam vliegen lijkt me
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_142577643
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:57 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ja maar geen systemen die een raket detecteren :P

Een grote knal die opgenomen is betekent ook niet per sé dat het een raket is.
Nee dat nog niet, maar het kan wel als vergelijkingsmateriaal gebruikt worden.
Woord.
pi_142577656
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:58 schreef Dibble het volgende:

[..]

Dus piloot kon ook geen flares afvuren? :o
Nope, ook zijn anti-raket lasers niet inzetten of een mooie barrel roll maken
pi_142577668
Frans nog maar eens op CNN
pi_142577684
Wat is hij populair op cnn!
Hallo
  maandag 21 juli 2014 @ 22:59:43 #133
338108 SecretStoryWous
Geld verdienen met Jort Kelder
pi_142577690
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:57 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ja maar geen systemen die een raket detecteren :P

Een grote knal die opgenomen is betekent ook niet per sé dat het een raket is.
Als nou is geregistreerd dat heel veel systemen in 1 keer uitvielen kan je daar wel min of meer uit afleiden dat het een raket is?
Dit is gewoon raar :l
  maandag 21 juli 2014 @ 23:00:01 #134
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577709
quote:
Dat zegt werkelijk helemaal niks over of ze worden tegengehouden door de sepertaristen, het zegt alles over de veiligheid, en de situatie. Geef mij een map met de exacte locatie waar dat 'plaatsvond, en zet daar ook de positie van de aanvalst macht van kiev, en met name de lijnen van wat onder wiens bevel stond, zover ik weet (en dat aan de hand van neutrale bronnen) lag het wrak in een neutrale zone, en dat is niet makkelijk om in te trekken zonder gevaar. De conclusie die men trekt als in te worden tegengehouden bij het wrak te komen door de sepertaristen met aanlengende insinuaties vanuit hoe kan het ook weer anders kiev (word in de video gezegd, dus ik citeer) dat ze credit cards en paspoorten zouden looten is letterlijk uit de hoge hoed getrokken.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:00:10 #135
94782 Nieuwschierig
Pro bikini-lijn
pi_142577718
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:55 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Klopt, maar hij heeft wel gelijk dat de systemen in een commerciele Boeing niet zo'n raket kunnen detecteren.
Zoals de oorzaak van de crash van een spaceshuttle door de drukmeter in een ventieldopje kon worden gevonden zo kan misschien door de volgorde van het uitvallen van systemen ook conclusies worden getrokken.
Wie dit leest is gek
pi_142577720
quote:
9s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:56 schreef VacaLoca het volgende:
Bedenk me net dat dodental nog kan oplopen als er een of meer vrouwen zwanger bleken te zijn, laten we hopen van niet.
Wat ik ook nog zo verschrikkelijk vind is dat er schijnbaar ook nog honden en andere dieren in het baggageruim zaten... ;(
Maar ja die tellen niet...

Wat een f*cking ellende zeg pfff
  maandag 21 juli 2014 @ 23:00:34 #137
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577733
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:54 schreef DeJori het volgende:

[..]

Dat zou leuk zijn als Rusland een democratie was zoals wij hem in het westen kennen.
:')

Oh boy.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142577738
Frans Timmermans, de held van CNN _O_
  maandag 21 juli 2014 @ 23:00:42 #139
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142577740
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:59 schreef clavier het volgende:
Wat is hij populair op cnn!
Hij had de vorm EN de inhoud :Y
pi_142577741
Wolf Blitzer met BREAKING news hoor
  maandag 21 juli 2014 @ 23:01:02 #141
175369 Studiotje
Kleuterjuf
pi_142577753
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:00 schreef naiipajiiau het volgende:

[..]

Wat ik ook nog zo verschrikkelijk vind is dat er schijnbaar ook nog honden en andere dieren in het baggageruim zaten... ;(
Maar ja die tellen niet...

Wat een f*cking ellende zeg pfff
Ja, 3 honden oid. Dat vind ik sowieso al zielig, honden in het ruim. Maar, maar... ;(
  maandag 21 juli 2014 @ 23:01:09 #142
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577757
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:55 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Alsof jij weet op welke dag wij leven. Dus dat jaar kan net zo goed een dag oud zijn.
Heb je ooit iets van Rusland kritisch benadert?
Mag ik een lijstje maken over waar ik kritiek op heb in rusland?
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:01:22 #143
257132 crew  Awsom
pi_142577768
Sowieso hebben ze nou niet echt heel veel aan die zwarte dozen denk ik, er valt misschien wel meer informatie te halen uit de brokstukken die geraakt zijn door die mogelijke raket en die daar sporen van bevatten.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:01:25 #144
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142577769
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:00 schreef Cliffy het volgende:
Wolf Blitzer met BREAKING news hoor
Bij Wolf is alles BREAKING!
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 23:01:29 #145
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142577771
quote:
10s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:55 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waar je al die wijsheden die je verkondigt in dit topic dan vandaan? Je grote duim of ben je ter plekke?
Dat ga ik jou al helemaal niet uitleggen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:01:42 #146
8369 speknek
Another day another slay
pi_142577782
In Oost-Europa doen ze alleen zaken na zes vodka geadt te hebben. Misschien zijn er een paar Maleiers overleden voordat ze over konden gaan tot black boxen handel.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_142577793
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:01 schreef Awsom het volgende:
Sowieso hebben ze nou niet echt heel veel aan die zwarte dozen denk ik, er valt misschien wel meer informatie te halen uit de brokstukken die geraakt zijn door die mogelijke raket en die daar sporen van bevatten.
Misschien hoor je een ontploffing of iets dergelijks...gegil of meteen stilte...
pi_142577794
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:00 schreef BaajGuardian het volgende:
:')

Oh boy.
Het is dat het allemaal zo'n tragedie en ellende is, anders kon ik lachen om hoe deze situatie laat zien wat een faalhaas je bent.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_142577804
Ik wou net zeggen....

Radarsystemen, hoogte systemen.. Flight management systeem, Airco and pressurization etc. etc. Als alles zou loggen kun je wel een hoop conclusies trekken.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:02:41 #150
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142577826
Die volgde
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:00 schreef Cliffy het volgende:
Wolf Blitzer met BREAKING news hoor
ik al bij de 1e inval in Irak in 1991, met Peter Arnett die in een hotel in Bagdad zat verschanst ^O^
pi_142577830
Borodai zit gewoon die Maleisiërs voor de gek te houden. Hopelijk rijdt de trein ondertussen wel door...
  maandag 21 juli 2014 @ 23:02:50 #152
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_142577836
is er eigenlijk iets bekend van doden of gewonden door de crash op de grond?

Zag namelijk net enkele foto's van geraakte huizen door brokstukken en lichamen....
  maandag 21 juli 2014 @ 23:03:19 #153
369251 Geralt
of Rivia
pi_142577858
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:01 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Misschien hoor je een ontploffing of iets dergelijks...gegil of meteen stilte...
Of wellicht wat iemand net al opperde misschien geen waarschuwingssignalen dat iets heel snel nadert maar dat ze dat in een vliegtuig wel op een of andere manier kunnen zien en dat ze daar onderling nog iets over gezegd hebben ipv tegen een luchtverkeersleider of iets. Daar is dan ook geen tijd meer voor denk ik. Maargoed ik weet niet of normale vliegtuigen zoiets kunnen waarnemen aan boord :@
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 21 juli 2014 @ 23:03:46 #154
163650 Greys
pi_142577879
Hoe kan het dat de Timmermans speech niet bij Nieuwsuur was en nu ook op Ned. 3 nog weer niet? Wat idioot, eigenlijk :o
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_142577888
Geen idee of dit eerder gepost is, want deze topics gaan zo snel, maar deze foto wijst volgens experts op een raketinslag:


http://www.ft.com/intl/cm(...)0.html#axzz388QQjCsK
pi_142577894
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:01 schreef kurk_droog het volgende:
Misschien hoor je een ontploffing of iets dergelijks...gegil of meteen stilte...
Systemen die in een bepaalde volgorde uitvallen levert ook veel info.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
  maandag 21 juli 2014 @ 23:04:12 #157
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142577899
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:02 schreef RamboDirk het volgende:
is er eigenlijk iets bekend van doden of gewonden door de crash op de grond?

Zag namelijk net enkele foto's van geraakte huizen door brokstukken en lichamen....
Geen slachtoffers op de grond.
Wel een lijk door het dak in de slaapkamer gevallen ;(
pi_142577911
Wat gaat er nu gebeuren? Er zou toch een persco komen? Wat is de reden dat ze de zwarte dozen hebben geweigerd?
pi_142577924
Geweigerd?
pi_142577926
Zoveel vragen om van gek te worden!!!! :o :o
  maandag 21 juli 2014 @ 23:05:01 #161
168739 Red_85
'echt wel'
pi_142577938
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:03 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Geen idee of dit eerder gepost is, want deze topics gaan zo snel, maar deze foto wijst volgens experts op een raketinslag:

[ afbeelding ]
http://www.ft.com/intl/cm(...)0.html#axzz388QQjCsK
Smoking gun?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:05:01 #162
257132 crew  Awsom
pi_142577939
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:04 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Systemen die in een bepaalde volgorde uitvallen levert ook veel info.
Ik denk dat vrijwel alle systemen in één klap kapot waren. Het is een raketinslag en geen brand in het vliegtuig oid :P
pi_142577942
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:04 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Systemen die in een bepaalde volgorde uitvallen levert ook veel info.
Inderdaad. Ze kunnen echt wel wat afleiden uit die recorders.
pi_142577960
quote:
7s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:03 schreef Geralt het volgende:

[..]

Of wellicht wat iemand net al opperde misschien geen waarschuwingssignalen dat iets heel snel nadert maar dat ze dat in een vliegtuig wel op een of andere manier kunnen zien en dat ze daar onderling nog iets over gezegd hebben ipv tegen een luchtverkeersleider of iets. Daar is dan ook geen tijd meer voor denk ik. Maargoed ik weet niet of normale vliegtuigen zoiets kunnen waarnemen aan boord :@
Die raket gaat te snel om zo'n waarneming te kunnen doen lijkt mij en een reactie te geven..hoewel ik geen idee heb hoe een lviegtuig in elkaar zit en of piloten een eigen compressie hebben / elektriciteit enz.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:05:40 #165
94782 Nieuwschierig
Pro bikini-lijn
pi_142577966
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:03 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Geen idee of dit eerder gepost is, want deze topics gaan zo snel, maar deze foto wijst volgens experts op een raketinslag:

[ afbeelding ]
http://www.ft.com/intl/cm(...)0.html#axzz388QQjCsK
Als je dat zo ziet kan het bijna niet anders dan dat er ook scherven in lichamen worden gevonden.
Wie dit leest is gek
  maandag 21 juli 2014 @ 23:05:44 #166
338108 SecretStoryWous
Geld verdienen met Jort Kelder
pi_142577967
CNN heeft dus ook een studio in het pentagon
Dit is gewoon raar :l
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:06:02 #167
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142577984
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ik denk dat vrijwel alle systemen in één klap kapot waren. Het is een raketinslag en geen brand in het vliegtuig oid :P
het is geen kernraket he
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_142577987
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ik denk dat vrijwel alle systemen in één klap kapot waren. Het is een raketinslag en geen brand in het vliegtuig oid :P
Dat zal wel loslopen, het is geen atoombom.
pi_142577991
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ik denk dat vrijwel alle systemen in één klap kapot waren. Het is een raketinslag en geen brand in het vliegtuig oid :P
Ik denk dat jij dat niet kan weten.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 21 juli 2014 @ 23:06:13 #170
163650 Greys
pi_142577994
PzFeed twitterde op maandag 21-07-2014 om 23:01:54 JUST IN: The MH17 black box has now been handed over to the Malaysian government. reageer retweet
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_142577997
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ik denk dat vrijwel alle systemen in één klap kapot waren. Het is een raketinslag en geen brand in het vliegtuig oid :P
Veel systemen zijn dubbel uitgevoerd voor de co-pilot en piloot.
pi_142577998
obk twitterde op maandag 21-07-2014 om 20:41:01 Zelfbenoemde premier komt binnenlopen. Alexander Borodai. Met dozijn gewapende gorilla's, en een pistool in zijn hand http://t.co/R7oZdU4TuT reageer retweet
obk twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:37:53 Achter gesloten deuren praat Borodai met een delegatie uit Maleisie. Zijn gestolen auto's staan voor de deur. http://t.co/I3TEpW5ZKh reageer retweet
Het is maar goed voor deze journalist dat Borodai geen Nederlands kan lezen, gok ik zo.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:06:19 #173
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142578001
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Inderdaad. Ze kunnen echt wel wat afleiden uit die recorders.
Het waren de allermodernste :Y
  maandag 21 juli 2014 @ 23:06:19 #174
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_142578003
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:04 schreef .Exe het volgende:

[..]

Geen slachtoffers op de grond.
Wel een lijk door het dak in de slaapkamer gevallen ;(
die foto zag ik ook net voorbij komen, zo'n klap en het lichaam behoorlijk in tact...is niet op hele grote hoogte gevallen...
  Redactie Frontpage maandag 21 juli 2014 @ 23:06:33 #175
145738 superworm
is erbij
pi_142578016
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:03 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Geen idee of dit eerder gepost is, want deze topics gaan zo snel, maar deze foto wijst volgens experts op een raketinslag:

[ afbeelding ]
http://www.ft.com/intl/cm(...)0.html#axzz388QQjCsK
Ironische kleuren...
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  maandag 21 juli 2014 @ 23:06:37 #176
168739 Red_85
'echt wel'
pi_142578022
TimmerFrans.
^O^
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 21 juli 2014 @ 23:06:41 #177
175369 Studiotje
Kleuterjuf
pi_142578026
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef Greys het volgende:
PzFeed twitterde op maandag 21-07-2014 om 23:01:54 JUST IN: The MH17 black box has now been handed over to the Malaysian government. reageer retweet
Laat het zo zijn
  maandag 21 juli 2014 @ 23:06:58 #178
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142578040
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef Greys het volgende:
PzFeed twitterde op maandag 21-07-2014 om 23:01:54 JUST IN: The MH17 black box has now been handed over to the Malaysian government. reageer retweet
Nog geen bevestiging van daar aanwezige journo's
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 23:06:58 #179
181126 MouzurX
Misschien?
pi_142578041
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:00 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dat zegt werkelijk helemaal niks over of ze worden tegengehouden door de sepertaristen, het zegt alles over de veiligheid, en de situatie. Geef mij een map met de exacte locatie waar dat 'plaatsvond, en zet daar ook de positie van de aanvalst macht van kiev, en met name de lijnen van wat onder wiens bevel stond, zover ik weet (en dat aan de hand van neutrale bronnen) lag het wrak in een neutrale zone, en dat is niet makkelijk om in te trekken zonder gevaar. De conclusie die men trekt als in te worden tegengehouden bij het wrak te komen door de sepertaristen met aanlengende insinuaties vanuit hoe kan het ook weer anders kiev (word in de video gezegd, dus ik citeer) dat ze credit cards en paspoorten zouden looten is letterlijk uit de hoge hoed getrokken.
De crash site is in het midden van het rebellen gebied.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:07:15 #180
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_142578051
Neem aan dat die Maleisiërs ook een koffer met geld hebben om te overhandigen, anders wordt het weer zo heel amateuristisch en triest tegelijk.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  maandag 21 juli 2014 @ 23:07:19 #181
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142578052
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef DeJori het volgende:

[..]

Nog geen bevestiging van daar aanwezige journo's
;)
pi_142578053
Heeft iemand trouwens foto's van de cockpit?
  maandag 21 juli 2014 @ 23:07:29 #183
94782 Nieuwschierig
Pro bikini-lijn
pi_142578066
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ik denk dat vrijwel alle systemen in één klap kapot waren. Het is een raketinslag en geen brand in het vliegtuig oid :P
Zo werkt een raket niet, die slaat bv een gat in de vleugel, maar de andere vleugel en motor werkt eerst gewoon door.
Wie dit leest is gek
pi_142578072
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

die foto zag ik ook net voorbij komen, zo'n klap en het lichaam behoorlijk in tact...is niet op hele grote hoogte gevallen...
Dm link
pi_142578086
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:07 schreef kurk_droog het volgende:
Heeft iemand trouwens foto's van de cockpit?
Dat vroeg ik me ook al af, heb daar nog geen foto van gezien.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:07:54 #186
369251 Geralt
of Rivia
pi_142578088
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Die raket gaat te snel om zo'n waarneming te kunnen doen lijkt mij en een reactie te geven..hoewel ik geen idee heb hoe een lviegtuig in elkaar zit en of piloten een eigen compressie hebben / elektriciteit enz.
Gevechtsvliegtuigen zijn uitgerust met equipment die kan zien dat ze locked zijn en die hebben ook countermeasures. Dus zo een raket vliegt niet te snel denk ik.

Of werkt dat systeem alleen maar tegen air-to-air missiles en niet tegen ground-to-air missiles?

Ik zou het niet weten, maar het is dus niet zo dat per definitie een raket te snel vliegt om waar te kunnen nemen, want gevechtsvliegtuigen kunnen dat wel degelijk. :)
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  maandag 21 juli 2014 @ 23:08:36 #187
176420 Dibble
Neqschot...?
pi_142578123
quote:
14s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef SecretStoryWous het volgende:
CNN heeft dus ook een studio in het pentagon
Echt he :') Mijn vraag is toch, als ze al zoveel wisten wat er in het gebied gaande was waarom hebben ze toegelaten dat er daar een vliegtuig overheen vliegt.
*Hosselcopter*
  maandag 21 juli 2014 @ 23:08:45 #188
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_142578133
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Laat het zo zijn
CNN zegt van niet.
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:08:46 #189
94782 Nieuwschierig
Pro bikini-lijn
pi_142578136
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef MouzurX het volgende:

[..]

De crash site is in het midden van het rebellen gebied.
ssssttt negeren
Wie dit leest is gek
  maandag 21 juli 2014 @ 23:09:06 #190
175369 Studiotje
Kleuterjuf
pi_142578152
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:07 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Dat vroeg ik me ook al af, heb daar nog geen foto van gezien.
Paar posts terug was 'm..

  maandag 21 juli 2014 @ 23:09:18 #191
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_142578160
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef Greys het volgende:
PzFeed twitterde op maandag 21-07-2014 om 23:01:54 JUST IN: The MH17 black box has now been handed over to the Malaysian government. reageer retweet
Gekkenhuis nu bij razende reporter Olaf Koens van RTL
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_142578162
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Laat het zo zijn
Aub ik hoop het :D
  maandag 21 juli 2014 @ 23:09:22 #193
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142578164
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef Fossieltje het volgende:
obk twitterde op maandag 21-07-2014 om 20:41:01 Zelfbenoemde premier komt binnenlopen. Alexander Borodai. Met dozijn gewapende gorilla's, en een pistool in zijn hand http://t.co/R7oZdU4TuT reageer retweet
obk twitterde op maandag 21-07-2014 om 22:37:53 Achter gesloten deuren praat Borodai met een delegatie uit Maleisie. Zijn gestolen auto's staan voor de deur. http://t.co/I3TEpW5ZKh reageer retweet
Het is maar goed voor deze journalist dat Borodai geen Nederlands kan lezen, gok ik zo.
Hij verdiend een gepaste klap voor zn achterhoofd met dat soort disrespect terwijl je hun bescherming geniet.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_142578222
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:01 schreef Awsom het volgende:
Sowieso hebben ze nou niet echt heel veel aan die zwarte dozen denk ik, er valt misschien wel meer informatie te halen uit de brokstukken die geraakt zijn door die mogelijke raket en die daar sporen van bevatten.
Elk explosief heeft zijn eigen specifieke geluid dus je kunt het heel goed gebruiken voor analyse van de ontploffing.

quote:
“There are sound signatures for most different types of explosives,” Hall said. “So you can do a sound-spectrum analysis … you have recordings of the wavelengths created by the explosions of different types of explosive devices.
http://globalnews.ca/news(...)-mh17-investigation/

Maar de rest is natuurlijk ook belangrijk.
pi_142578226
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Hij verdiend een gepaste klap voor zn achterhoofd met dat soort disrespect terwijl je hun bescherming geniet.
Niet alleen disrespect maar heel onverstandig wat die malloot doet. Brengt zijn eigen veiligheid en van zijn collegas in gevaar.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:10:55 #196
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142578237
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Hij verdiend een gepaste klap voor zn achterhoofd met dat soort disrespect terwijl je hun bescherming geniet.
Mods, hoe block je ook al weer iemand op FOK!?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 21 juli 2014 @ 23:11:03 #197
338108 SecretStoryWous
Geld verdienen met Jort Kelder
pi_142578241
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Hij verdiend een gepaste klap voor zn achterhoofd met dat soort disrespect terwijl je hun bescherming geniet.
Bescherming waarvoor? De enige dreiging zijn zij zelf :P
Dit is gewoon raar :l
pi_142578252
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Paar posts terug was 'm..

[ afbeelding ]
Hoe zie je dat?
pi_142578255
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Hij verdiend een gepaste klap voor zn achterhoofd met dat soort disrespect terwijl je hun bescherming geniet.
Is er ook een graad te behalen in de kunst van het trollen?
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:11:53 #200
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142578280
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:10 schreef Strani het volgende:

[..]

Mods, hoe block je ook al weer iemand op FOK!?
abo nemen, dan krijg je die optie

lijkt mij gewoon waar voor je geld
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_142578288
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Paar posts terug was 'm..

[ afbeelding ]
idd duidelijk een cockpit
  maandag 21 juli 2014 @ 23:12:10 #202
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142578290
Russen en Maliesiers zijn lekker aan de vodka vermoed ik :Y)
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 21 juli 2014 @ 23:12:13 #203
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_142578291
Kan dat alu hoedje baaj dinges niet uit dit topic getieft worden?
pi_142578293
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:11 schreef sp3c het volgende:

[..]

abo nemen, dan krijg je die optie

lijkt mij gewoon waar voor je geld
:') |:(
  maandag 21 juli 2014 @ 23:12:20 #205
175369 Studiotje
Kleuterjuf
pi_142578296
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:11 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Hoe zie je dat?
Bovenaan zie je een kozijntje, Te recht voor een passagiersraampje en ergens anders zit er niet zo'n raam. Dit zou de linkerkant zijn.
pi_142578306
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef BaajGuardian het volgende:
Hij verdiend een gepaste klap voor zn achterhoofd met dat soort disrespect terwijl je hun bescherming geniet.
Je bent dus gewoon een ordinaire trol.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
  maandag 21 juli 2014 @ 23:12:33 #207
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142578308
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:11 schreef sp3c het volgende:

[..]

abo nemen, dan krijg je die optie

lijkt mij gewoon waar voor je geld
Dat is dan ook weer wat overdreven. Dan filter ik het wel in m'n hoofd, da's gratis.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_142578312
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:03 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Geen idee of dit eerder gepost is, want deze topics gaan zo snel, maar deze foto wijst volgens experts op een raketinslag:

[ afbeelding ]
http://www.ft.com/intl/cm(...)0.html#axzz388QQjCsK
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:03 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Geen idee of dit eerder gepost is, want deze topics gaan zo snel, maar deze foto wijst volgens experts op een raketinslag:

[ afbeelding ]
http://www.ft.com/intl/cm(...)0.html#axzz388QQjCsK
Was al eerder geplaatst maar is inderdaad belangrijk. Ik heb zelf al drie/vier foto's gezien met zulke schade in verschillende delen.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:12:47 #209
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_142578315
Je moet hem gewoon negeren, voor elke quote notificatie loopt er weer een druppeltje sperma uit z'n ouwe mannenlul.
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:12:56 #210
338108 SecretStoryWous
Geld verdienen met Jort Kelder
pi_142578323
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:12 schreef Swetsenegger het volgende:
Kan dat alu hoedje baaj dinges niet uit dit topic getieft worden?
Is het mogelijk om mensen alleen van bepaalde subfora te bannen? :D
Dit is gewoon raar :l
  maandag 21 juli 2014 @ 23:13:01 #211
396386 sturmpie
for night & nature
pi_142578327
Nu heeft men het er over dat Poetin dat BUK-raket systeem aan de separatisten heeft geleverd, terwijl dat mogelijk niet helemaal het geval is. De separatisten hebben eerder een BUK-raketsysteem van het Oekraïnse leger buit gemaakt, en hebben dat nu mogelijk gebruikt. Dit kwam eerder in het nieuws maar wordt nu niet meer over gesproken.

Het is belangrijk nu af te vragen of de separatisten daadwerkelijk een BUK-raketsysteem van Oekraine hebben gestolen. Want dit betekend dat als deze BUK gebruikt is dit buiten macht van Poetin is omgegaan.
vrede, voedsel, vrijheid, veiligheid, vooruitgang
  maandag 21 juli 2014 @ 23:13:05 #212
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_142578330
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:11 schreef sp3c het volgende:

[..]

abo nemen, dan krijg je die optie

lijkt mij gewoon waar voor je geld
Cui bono. De user baaj is gewoon een fok-complot om abo's te verkopen :o
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_142578343
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:12 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Je bent dus gewoon een ordinaire trol.
Hij krijgt bescherming van de pro russen in dat gebied. Ja of nee ?
pi_142578347
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:12 schreef Swetsenegger het volgende:
Kan dat alu hoedje baaj dinges niet uit dit topic getieft worden?
Niet op reageren, die vent heeft één of andere psychische aandoening, is ook ooit een docu over geweest.
pi_142578356
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:12 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Bovenaan zie je een kozijntje, Te recht voor een passagiersraampje en ergens anders zit er niet zo'n raam. Dit zou de linkerkant zijn.
pi_142578361
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:12 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Bovenaan zie je een kozijntje, Te recht voor een passagiersraampje en ergens anders zit er niet zo'n raam. Dit zou de linkerkant zijn.
Ok thanks, klopt wel denk ik ja zo te zien.
pi_142578369
Als jullie het nou niet de hele tijd over BG gaan hebben.

Scheelt de helft.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:14:00 #218
8369 speknek
Another day another slay
pi_142578372
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef IR1907 het volgende:

[..]

Hij krijgt bescherming van de pro russen in dat gebied. Ja of nee ?
Op z'n Maffia's ja.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 21 juli 2014 @ 23:14:05 #219
163650 Greys
pi_142578377
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:12 schreef Swetsenegger het volgende:
Kan dat alu hoedje baaj dinges niet uit dit topic getieft worden?
Ja graag.

(Pssst... NOS tweet net terug dat ze de ondertitelde versie 'niet op tijd klaar hadden om uit te kunnen zenden'.)
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 21 juli 2014 @ 23:14:09 #220
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142578382
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef IR1907 het volgende:

[..]

Hij krijgt bescherming van de pro russen in dat gebied. Ja of nee ?
Net zoveel bescherming als een winkelier in Napels ja.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_142578387
Motoren heb ik ook nog niet gezien? Die zijn toch redelijk groot
Of zijn die verpulverd
pi_142578406
Veiligheidsbijeenkomst afgelopen?
  maandag 21 juli 2014 @ 23:14:44 #223
175369 Studiotje
Kleuterjuf
pi_142578411
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef F_JD het volgende:

[..]

_O_
pi_142578419
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:14 schreef RVer het volgende:
Motoren heb ik ook nog niet gezien? Die zijn toch redelijk groot
Of zijn die verpulverd
[ afbeelding ]
Jawel, daar zijn ook foto's van geweest.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:14:54 #225
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142578424
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:14 schreef RVer het volgende:
Motoren heb ik ook nog niet gezien? Die zijn toch redelijk groot
Of zijn die verpulverd
[ afbeelding ]
Door de kerosine in de vleugels is dat deel van het vliegtuig het eerste dat weg is volgens mij.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 23:15:00 #226
338108 SecretStoryWous
Geld verdienen met Jort Kelder
pi_142578427
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:14 schreef RVer het volgende:
Motoren heb ik ook nog niet gezien? Die zijn toch redelijk groot
Of zijn die verpulverd
[ afbeelding ]
Heb ik wel een aantal foto's van gezien, is inderdaad bijna niets meer van over
Dit is gewoon raar :l
pi_142578434
Hoe komt men er eigenlijk op dat het vliegtuig neer geschoten is door een raket?

Er was eerder een foto van een raket, maar dat was niet echt, of wel?
pi_142578452
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:14 schreef RVer het volgende:
Motoren heb ik ook nog niet gezien? Die zijn toch redelijk groot
Of zijn die verpulverd
[ afbeelding ]
pi_142578454
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef sturmpie het volgende:
Nu heeft men het er over dat Poetin dat BUK-raket systeem aan de separatisten heeft geleverd, terwijl dat mogelijk niet helemaal het geval is. De separatisten hebben eerder een BUK-raketsysteem van het Oekraïnse leger buit gemaakt, en hebben dat nu mogelijk gebruikt. Dit kwam eerder in het nieuws maar wordt nu niet meer over gesproken.

Het is belangrijk nu af te vragen of de separatisten daadwerkelijk een BUK-raketsysteem van Oekraine hebben gestolen. Want dit betekend dat als deze BUK gebruikt is dit buiten macht van Poetin is omgegaan.
Dan nog, die dingen opereer je niet zomaar. Als je zoekt op berichten van voor de ramp, zie je al items waarin de russen die rebellen trainen. Tevens zijn die rebellen gewoon een huurlingen leger van putin, google die namen en dan zie je er geen oekrainer tussen, alleen maar fsb'ers en ex soldaten.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_142578456
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef F_JD het volgende:

[..]

^O^
pi_142578463
quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:05 schreef Awsom het volgende:

[..]

Ik denk dat vrijwel alle systemen in één klap kapot waren. Het is een raketinslag en geen brand in het vliegtuig oid :P
Maar wel een groot vliegtuig en de registratie werkt heel snel. In een fractie van een seconde kan men wel verschillen zien. Als er eerst schade ontstaat door de shrapnel wordt dat geregistreerd, als de motoren door een infrarood worden geraakt zal dat als eerste duidelijk zijn. Staartvlakken die afbreken door een explosie worden geregistreerd.
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:15:48 #232
257132 crew  Awsom
pi_142578465
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef sp3c het volgende:

[..]

het is geen kernraket he
Het is ook geen kleine kogel he
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Dat zal wel loslopen, het is geen atoombom.
Vergeet niet dat dit militair spul is :P
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef marcodej het volgende:

[..]

Ik denk dat jij dat niet kan weten.
Oke
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:06 schreef naiipajiiau het volgende:

[..]

Veel systemen zijn dubbel uitgevoerd voor de co-pilot en piloot.
en al die systemen zijn niet berekend op de impact van een raket

quote:
99s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:07 schreef Nieuwschierig het volgende:

[..]

Zo werkt een raket niet, die slaat bv een gat in de vleugel, maar de andere vleugel en motor werkt eerst gewoon door.
oh?
  maandag 21 juli 2014 @ 23:15:55 #233
338108 SecretStoryWous
Geld verdienen met Jort Kelder
pi_142578470
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:14 schreef RVer het volgende:
Motoren heb ik ook nog niet gezien? Die zijn toch redelijk groot
Of zijn die verpulverd
[ afbeelding ]
Dit is gewoon raar :l
pi_142578476
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:14 schreef Greys het volgende:

[..]

Ja graag.

(Pssst... NOS tweet net terug dat ze de ondertitelde versie 'niet op tijd klaar hadden om uit te kunnen zenden'.)
Dan maar een keer zonder ondertitels. Alsof het Nederlandse volk geen Engels kan
pi_142578477
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef F_JD het volgende:

[..]

Bizar om zo te zien.
pi_142578479
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 22:53 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Zijn ze niet heel dan hebben die separatisten heel wat uit te leggen, die zitten eigenlijk volledig klem. Elk bewijsstuk wat weg is zal tegen ze worden gebruikt.
En dat zou hen zorgen moeten baren want.. ?
Tot nu toe heeft het Westen hen gesteund? Na maandenlang de rebellen afdoen als pionnen van rusland die geen gesprekspartner konden zijn, na volledig achter de rgering in Kiev te staan, wat denk je dat de rebellen verwachten van het westen? Moeten ze bang zijn dat het westen kwaad op hen wordt? Ze zouden waarschijnlijk Westers militaire steun aan Kiev verwelkomen, dan willen nog meer nationalisten uit Rusland komen meevechten.
pi_142578484
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef IR1907 het volgende:

[..]

Hij krijgt bescherming van de pro russen in dat gebied. Ja of nee ?
Bescherming tegen welk gevaar ?
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:16:28 #238
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142578487
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:15 schreef Troeta het volgende:
Hoe komt men er eigenlijk op dat het vliegtuig neer geschoten is door een raket?

Er was eerder een foto van een raket, maar dat was niet echt, of wel?
naja als zo'n toestel 'normaal' neerstort dan valt niet iedereen er halverwege uit
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_142578497
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:12 schreef Swetsenegger het volgende:
Kan dat alu hoedje baaj dinges niet uit dit topic getieft worden?
Aan het begin van de avond begon hij als een Bokito om zich heen te slaan en iedereen uit te schelden met ziektes, blijkbaar vinden de modjes dat nog niet ver genoeg gaan.
pi_142578510
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:15 schreef LeTourdeFrance het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:15 schreef LeTourdeFrance het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Is dat een onderdeel ervan? die is toch een stuk kleiner dan op de foto die ik poste
  maandag 21 juli 2014 @ 23:17:03 #241
8369 speknek
Another day another slay
pi_142578520
Overigens hier nog een citaat van een Russische (ongetwijfeld niet erg geloofwaardige maar toch) man die op 13 July opschepte dat Russen geholpen hadden bij het fixen van de BUK van de separatisten, die ze nadat het vliegtuig hadden neergeschoten nooit tot hun beschikking hebben gehad.

http://pressimus.com/Interpreter_Mag/press/3463
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:17:14 #242
168739 Red_85
'echt wel'
pi_142578527
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:14 schreef RVer het volgende:
Motoren heb ik ook nog niet gezien? Die zijn toch redelijk groot
Of zijn die verpulverd
[ afbeelding ]
Die van de 777-300 zijn een stuk groter dan van de 200pax versie. En er zit een swirl in. Niet dat die van de 200pax klein zijn, maar toch.

En die fotos van hierboven inderdaad. NOS journaal gebruikt hem ook als avatar.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 21 juli 2014 @ 23:17:16 #243
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142578529
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:15 schreef Troeta het volgende:
Hoe komt men er eigenlijk op dat het vliegtuig neer geschoten is door een raket?

Er was eerder een foto van een raket, maar dat was niet echt, of wel?
Nou..met een vuurpijl red je die hoogte niet.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 21 juli 2014 @ 23:17:17 #244
382016 Brum_brum
Brum brum bruuuum
pi_142578531
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:16 schreef sp3c het volgende:

[..]

naja als zo'n toestel 'normaal' neerstort dan valt niet iedereen er halverwege uit
Er zijn wel eens explosies geweest door benzine dampen met hetzelfde effect hoor.
  Donald Duck held maandag 21 juli 2014 @ 23:17:17 #245
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_142578532
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef sturmpie het volgende:
Nu heeft men het er over dat Poetin dat BUK-raket systeem aan de separatisten heeft geleverd, terwijl dat mogelijk niet helemaal het geval is. De separatisten hebben eerder een BUK-raketsysteem van het Oekraïnse leger buit gemaakt, en hebben dat nu mogelijk gebruikt. Dit kwam eerder in het nieuws maar wordt nu niet meer over gesproken.

Het is belangrijk nu af te vragen of de separatisten daadwerkelijk een BUK-raketsysteem van Oekraine hebben gestolen. Want dit betekend dat als deze BUK gebruikt is dit buiten macht van Poetin is omgegaan.
Het is geen computerspelletje zo'n raketsysteem met een 'selecteer doelwit' en een 'vuur!' knop
Geen kans dat een stelletje burgers dat zich soldaat waant zo'n systeem kan bedienen zonder specialistische hulp (oftewel Russen)
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_142578534
Een raket slaat een gat? Volgens mij las ik nog dat deze raket voor dat deze het doel raakt uit elkaar springt en dan doorboort. Zoals een granaat?
pi_142578538
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:07 schreef kurk_droog het volgende:
Heeft iemand trouwens foto's van de cockpit?
Ik heb ze niet gezien, volgens mij is de hele romp in kleine delen en zaten alleen de vleugels, motoren en landingsgestel nog aan elkaar toen ze de grond raakten.
pi_142578544
quote:
14s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:15 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
lol die is toch een stuk kleiner
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 21 juli 2014 @ 23:17:46 #249
163650 Greys
pi_142578550
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:16 schreef Snoepje5 het volgende:

[..]

Dan maar een keer zonder ondertitels. Alsof het Nederlandse volk geen Engels kan
Ik snap het ook werkelijk niet.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 21 juli 2014 @ 23:18:08 #250
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142578561
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:14 schreef RVer het volgende:
Motoren heb ik ook nog niet gezien? Die zijn toch redelijk groot
Of zijn die verpulverd
[ afbeelding ]
Die liggen er wel, verbrand :Y
  maandag 21 juli 2014 @ 23:18:25 #251
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142578569
Daarnet op CNN dat het pentagon beelden heeft van een trainingskamp net over de grens in Rusland waar separatisten worden getraind voor die luchtafweergeschutten.

Natuurlijk weer geen beelden vrijgegeven.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
pi_142578576
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:18 schreef .Exe het volgende:

[..]

Die liggen er wel, verbrand :Y
Ja idd zullen wel uit elkaar zijn gespat
pi_142578580
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:15 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Dan nog, die dingen opereer je niet zomaar. Als je zoekt op berichten van voor de ramp, zie je al items waarin de russen die rebellen trainen. Tevens zijn die rebellen gewoon een huurlingen leger van putin, google die namen en dan zie je er geen oekrainer tussen, alleen maar fsb'ers en ex soldaten.
Pentagon zegt dat ze geen idee hebben door wie de trainig gegeven wordt, enkel dat ze heeft plaatsgevonden, over de grens in Rusland. Genoeg mensen daar die weten hoe dat ding werkt.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:18:37 #254
168739 Red_85
'echt wel'
pi_142578582
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:13 schreef F_JD het volgende:

[..]

Ezra kan zo mee.
^O^
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_142578590
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Paar posts terug was 'm..

[ afbeelding ]
Dat was volgens mij niet de cockpit.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:19:02 #256
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142578608
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:18 schreef DeJori het volgende:
Daarnet op CNN dat het pentagon beelden heeft van een trainingskamp net over de grens in Rusland waar separatisten worden getraind voor die luchtafweergeschutten.

Natuurlijk weer geen beelden vrijgegeven.
Ik hoop dat het gewoon eens waar is..
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:19:08 #257
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142578615
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:17 schreef Snoepje5 het volgende:
Een raket slaat een gat? Volgens mij las ik nog dat deze raket voor dat deze het doel raakt uit elkaar springt en dan doorboort. Zoals een granaat?
vergelijkbaar met een granaat ja

alleen vliegen de scherven met mach nog wat rond
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_142578626
Tekst van Timmermans' speech:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_142578631
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:16 schreef sp3c het volgende:

[..]

naja als zo'n toestel 'normaal' neerstort dan valt niet iedereen er halverwege uit
Is dat zo? Je zegt het alsof iedereen dat weet, maar er moet toch meer zijn dat iedereen zo zeker is van een raket?
  maandag 21 juli 2014 @ 23:19:42 #260
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_142578632
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:17 schreef Greys het volgende:

[..]

Ik snap het ook werkelijk niet.
Wat moet er vertaald worden?
Ik kom net pas weer binnen. :@
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:19:48 #261
175369 Studiotje
Kleuterjuf
pi_142578637
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:17 schreef Snoepje5 het volgende:
Een raket slaat een gat? Volgens mij las ik nog dat deze raket voor dat deze het doel raakt uit elkaar springt en dan doorboort. Zoals een granaat?
Scherven en ander rotzooi komt er uit en beschadigd de zooi.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:20:00 #262
8369 speknek
Another day another slay
pi_142578646
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:17 schreef Snoepje5 het volgende:
Een raket slaat een gat? Volgens mij las ik nog dat deze raket voor dat deze het doel raakt uit elkaar springt en dan doorboort. Zoals een granaat?
ja

They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_142578652
De VS kan roepen dat ze beelden hebben van hoe Putin in zijn badkuip lachend de crash naspeelt, maar zolang ze die beelden niet tonen hebben ze ook geen sluitend bewijs en werken dat soort claims alleen maar een degelijk onderzoek tegen.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:20:19 #264
168739 Red_85
'echt wel'
pi_142578658
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:17 schreef RVer het volgende:

[..]

lol die is toch een stuk kleiner
[ afbeelding ]
Ruimte tussen de behuizing en de echte motor in een vliegtuig motor moet je ook nog mee rekenen. Wat je op het plaatje zit op de grond is de echte verbrandingsmotor zonder de behuizing er omheen. Wat je op het plaatje ziet onder de vleugel is een motor van de iets grotere 777-300, die ook iets groter is, met behuizing.

Als je die foto goed bekijkt, kun je ook door de buitenkant van de bladen heen kijken. Daar waar je niet meer door heen kan kijken, dat is de werkelijke motor.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_142578668
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:17 schreef Snoepje5 het volgende:
Een raket slaat een gat? Volgens mij las ik nog dat deze raket voor dat deze het doel raakt uit elkaar springt en dan doorboort. Zoals een granaat?
Die raket heeft een topsnelheid van mach 3. Ik denk dat scherven met die snelheid alsnog behoorlijke gaten slaan in hun doelwit.
Woord.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:20:53 #266
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_142578681
Kwam dit nog ergens tegen, heb hier meer over gelezen:

"A Spanish citizen worked in the control tower. When people entered the control tower and began confiscating records he began messaging, every few minutes. This entire record is on vineyardsaker and/or JimStonefreelance. It's also referred to in one of globalresearch stories. It's verified he worked there. They took down his social website and deported him back to Spain. Take a look; his info covers much more."
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:21:10 #267
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142578695
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:19 schreef Troeta het volgende:

[..]

Is dat zo? Je zegt het alsof iedereen dat weet, maar er moet toch meer zijn dat iedereen zo zeker is van een raket?
Dat zal ook ongetwijfeld zo zijn, dat er meer is.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 21 juli 2014 @ 23:21:44 #268
163650 Greys
pi_142578717
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:19 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Wat moet er vertaald worden?
Ik kom net pas weer binnen. :@
Speech van Timmermans bij de VN.
Was geweldig. Maar alleen nog uitgezonden op CNN en niet te zien op Nederlandse tv.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 21 juli 2014 @ 23:22:05 #269
396386 sturmpie
for night & nature
pi_142578736
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:15 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Dan nog, die dingen opereer je niet zomaar. Als je zoekt op berichten van voor de ramp, zie je al items waarin de russen die rebellen trainen. Tevens zijn die rebellen gewoon een huurlingen leger van putin, google die namen en dan zie je er geen oekrainer tussen, alleen maar fsb'ers en ex soldaten.
ok
dan nog is het de schuld van de separatisten.
Poetin en Rusland zijn onderdeel van het Oekraïne conflict. Maar het zijn de separatisten die in dat gebied al een aantal vliegtuigen uit de lucht hebben geschoten, en nu met hun nieuwe speeltje triggerhappy zijn geworden, met alle gevolgen van dien zoals we nu zien.

het is wel een verschrikkelijk conflict zo. separatisten die bij Rusland willen horen schieten een vliegtuig neer en Rusland krijgt de schuld. echt zuur.
vrede, voedsel, vrijheid, veiligheid, vooruitgang
  maandag 21 juli 2014 @ 23:22:07 #270
3292 Tweek
Koffie graag!
pi_142578740
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:20 schreef BaajGuardian het volgende:
Kwam dit nog ergens tegen, heb hier meer over gelezen:

"A Spanish citizen worked in the control tower. When people entered the control tower and began confiscating records he began messaging, every few minutes. This entire record is on vineyardsaker and/or JimStonefreelance. It's also referred to in one of globalresearch stories. It's verified he worked there. They took down his social website and deported him back to Spain. Take a look; his info covers much more."
Ja dat was dezelfde dag nog gedebunkt.
pi_142578752
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:20 schreef Midnight_snack het volgende:

[..]

Die raket heeft een topsnelheid van mach 3. Ik denk dat scherven met die snelheid alsnog behoorlijke gaten slaan in hun doelwit.
Uiteraard. Bedoelde ook dat het mij sterk leek dat een raket 1 gat zou maken, wat iemand volgens mij aangaf.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:22:31 #272
168739 Red_85
'echt wel'
pi_142578754
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:19 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Tekst van Timmermans' speech:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er mist nog een stukje trouwens. Tussen de regels door week hij iets van zijn tekst af:

"This is a political game that’s being played with human remains, and it's despicable."
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_142578761
zo kut dat er geen livestream is van CNN. Ik krijg alleen het weer zonder geluid te zien... Of is dat alles?
pi_142578765
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:21 schreef Strani het volgende:

[..]

Dat zal ook ongetwijfeld zo zijn, dat er meer is.
Maar dat is niet bekend?

het is maar een vraag hoor, ben geen vliegtuigramp-expert.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:23:03 #275
94782 Nieuwschierig
Pro bikini-lijn
pi_142578775
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:17 schreef Snoepje5 het volgende:
Een raket slaat een gat? Volgens mij las ik nog dat deze raket voor dat deze het doel raakt uit elkaar springt en dan doorboort. Zoals een granaat?
Ja, maar er zijn verschillende technieken in omloop. Ligt eraan wat het doel is.
Dat is het vakmanschap van de wapenfabrikant.
Wie dit leest is gek
pi_142578777
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:09 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Paar posts terug was 'm..

[ afbeelding ]

Cockpit idd
pi_142578786
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:18 schreef meth1745 het volgende:

[..]

Pentagon zegt dat ze geen idee hebben door wie de trainig gegeven wordt, enkel dat ze heeft plaatsgevonden, over de grens in Rusland. Genoeg mensen daar die weten hoe dat ding werkt.
Berichtje van 30 juni, dus niet achteraf;http://news.usni.org/2014(...)krainian-separatists
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
  maandag 21 juli 2014 @ 23:23:28 #278
396386 sturmpie
for night & nature
pi_142578791
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:17 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Het is geen computerspelletje zo'n raketsysteem met een 'selecteer doelwit' en een 'vuur!' knop
Geen kans dat een stelletje burgers dat zich soldaat waant zo'n systeem kan bedienen zonder specialistische hulp (oftewel Russen)
ok
Rusland laat zich teveel meeslepen door de separatisten en verliest duidelijk de controle.
vrede, voedsel, vrijheid, veiligheid, vooruitgang
pi_142578792
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:22 schreef no_comment het volgende:
zo kut dat er geen livestream is van CNN. Ik krijg alleen het weer zonder geluid te zien... Of is dat alles?
Nee.
pi_142578808
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:20 schreef BaajGuardian het volgende:
Kwam dit nog ergens tegen, heb hier meer over gelezen:

"A Spanish citizen worked in the control tower. When people entered the control tower and began confiscating records he began messaging, every few minutes. This entire record is on vineyardsaker and/or JimStonefreelance. It's also referred to in one of globalresearch stories. It's verified he worked there. They took down his social website and deported him back to Spain. Take a look; his info covers much more."
Was de geheime dienst, die hebben de gesprekken tussen de tower en het vliegtuig in beslag genomen
pi_142578809
shaunwalker7 twitterde op maandag 21-07-2014 om 23:23:01 12.21am in Donetsk; still waiting for Borodai/Malaysians to emerge. Are these talks? Negotiations? Are black boxes handed over? Who knows. reageer retweet
  maandag 21 juli 2014 @ 23:23:58 #282
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142578818
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:22 schreef Troeta het volgende:

[..]

Maar dat is niet bekend?

het is maar een vraag hoor, ben geen vliegtuigramp-expert.
Ik denk niet dat het bij het publiek bekend is nee, hoewel bijna alle autoriteiten het er wel over eens lijken te zijn dat het zo is.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 21 juli 2014 @ 23:24:06 #283
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142578827
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:23 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Cockpit idd
Met mijn boerenverstand zou ik denken dat de sam VOOR het toestel is ontploft?
pi_142578845
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:22 schreef no_comment het volgende:
zo kut dat er geen livestream is van CNN. Ik krijg alleen het weer zonder geluid te zien... Of is dat alles?
http://www.playlivenews.com/2010/08/watch-cnn-news-live/
Maar het gaat over Gaza
pi_142578846
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:24 schreef .Exe het volgende:

[..]

Met mijn boerenverstand zou ik denken dat de sam VOOR het toestel is ontploft?
Dat is ook de bedoeling van die dingen.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:24:31 #286
264415 Jahr00n
Fakkelteit
pi_142578850
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:23 schreef Houtenbeen het volgende:
shaunwalker7 twitterde op maandag 21-07-2014 om 23:23:01 12.21am in Donetsk; still waiting for Borodai/Malaysians to emerge. Are these talks? Negotiations? Are black boxes handed over? Who knows. reageer retweet
wie is dat

ik hou hier niet van
  maandag 21 juli 2014 @ 23:24:44 #287
338108 SecretStoryWous
Geld verdienen met Jort Kelder
pi_142578859
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:23 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Cockpit idd
^O^
Dit is gewoon raar :l
  maandag 21 juli 2014 @ 23:24:50 #288
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142578862
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:23 schreef Houtenbeen het volgende:
shaunwalker7 twitterde op maandag 21-07-2014 om 23:23:01 12.21am in Donetsk; still waiting for Borodai/Malaysians to emerge. Are these talks? Negotiations? Are black boxes handed over? Who knows. reageer retweet
Ongelooflijk :(
pi_142578874
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:24 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

wie is dat

ik hou hier niet van
Correspondent van the Guardian
  maandag 21 juli 2014 @ 23:25:08 #290
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142578876
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:24 schreef Jahr00n het volgende:

[..]

wie is dat

ik hou hier niet van
quote:
Moscow Correspondent of the Guardian
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  maandag 21 juli 2014 @ 23:25:10 #291
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_142578878
Kleine opmerking tussendoor: kunnen zowel de Palestijnen als de Israëli's zo langzamerhand niet eens de tyfus krijgen? Of eigenlijk alle volkeren die oorlog voeren? ^O^
pi_142578879
quote:
Hey thanks! Zit ik al een uur naar te zoeken...
pi_142578891
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:23 schreef Strani het volgende:

[..]

Ik denk niet dat het bij het publiek bekend is nee, hoewel bijna alle autoriteiten het er wel over eens lijken te zijn dat het zo is.
ok, bedankt. Was daar benieuwd naar en kon het niet vinden tussen de duizenden nieuwsberichten.
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:25:25 #294
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142578894
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:24 schreef .Exe het volgende:

[..]

Met mijn boerenverstand zou ik denken dat de sam VOOR het toestel is ontploft?
lijkt me ja

dan vliegen ze zelf door de rommel en gaat alles stuk
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_142578927
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:23 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Berichtje van 30 juni, dus niet achteraf;http://news.usni.org/2014(...)krainian-separatists
Die heeft het niet over BUK systemen, Pentagon zei op 18 juli dat ze geen enkel bewijs hebben dat zo'n systeem geleverd is.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:26:06 #296
426473 .Exe
And Justice for All
pi_142578931
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:25 schreef beantherio het volgende:
Kleine opmerking tussendoor: kunnen zowel de Palestijnen als de Israëli's zo langzamerhand niet eens de tyfus krijgen? Of eigenlijk alle volkeren die oorlog voeren? ^O^
Hoe nonchalant :'(
pi_142578944
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:23 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Cockpit idd
deze mag wel in de OP. lijkt me vrij legitiem
  maandag 21 juli 2014 @ 23:26:23 #298
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_142578945
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:21 schreef Greys het volgende:

[..]

Speech van Timmermans bij de VN.
Was geweldig. Maar alleen nog uitgezonden op CNN en niet te zien op Nederlandse tv.
Ah, en omdat half Nederland geen fatsoenlijk Engels begrijpt krijgen wij hem dus nog niet te zien.
Ik googel hem zo wel ff, al lijkt het of ze het zo bij NOS uitzenden, thnx.
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
  maandag 21 juli 2014 @ 23:26:47 #299
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_142578961
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:25 schreef Troeta het volgende:

[..]

ok, bedankt. Was daar benieuwd naar en kon het niet vinden tussen de duizenden nieuwsberichten.
Geen probleem :)
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 21 juli 2014 @ 23:27:07 #300
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_142578976
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:26 schreef .Exe het volgende:

[..]

Hoe nonchalant :'(
Ik ben gewoon helemaal klaar met het genuanceerde gedoe :r
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:27:22 #301
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142578981
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2014 23:26 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

deze mag wel in de OP. lijkt me vrij legitiem
ja onthoud dit ff pls ik heb er vandaag geen zin meer in
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator maandag 21 juli 2014 @ 23:27:44 #302
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_142579000
ik ga al de hele dag door de slotjes :')
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')