Snap dat je dat zegt. Maar soms duurt het nog geen 5 minuten en dan slaapt hij ineens weer.quote:Op zondag 13 juli 2014 05:44 schreef L-E het volgende:
Wat me opvalt is dat je zegt dat er na een paar minuten iemand bij hem gaat kijken. Als we hier hem zo lang zouden laten huilen zou hij zo overstuur raken dat hij er niet gauw meer uit komt, misschien eerder naar hem toe gaan?
Ik ben weer beneden met dreumes vanaf 4:30
Dat had ik begrepen ja. Dus bij de volgende keer zal ik dat niet doen.quote:Op zondag 13 juli 2014 08:04 schreef Susie het volgende:
Bij nachtangst mag je hem ook niet wakker maken. Ervoor zorgen dat hij zich niet bezeerd, rustig tegen hem praten etc. Maar dus niet wakker maken.Soms worden ze zelf wakker, maar vaak slapen ze ook weer verder.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
+1quote:Op zondag 13 juli 2014 11:58 schreef Omentielvo het volgende:
Gulara![]()
Ik voel me soms bijna schuldig met mijn doorslaper. Ligt meestal tussen 18.30-19.00 uur in bed en wordt pas de volgende ochtend wakker.
Ik geniet me te pletter!quote:Op zondag 13 juli 2014 12:13 schreef Gulara het volgende:
Ja, gaan jullie je lekker schuldig voelen. Genieten van jullie doorslapende kroost zullen jullie!
Nee maar echt, ik heb er zelf maar weinig problemen mee. Ik krijg meer dan genoeg slaap. En het gaat vast wel een keer over.
En als het nou een draak van een kind zou zijn overdag, maar hij is zo leuk, dus niks te klagen.
quote:Op zondag 13 juli 2014 13:27 schreef Zolena het volgende:
Mijn dreumes is weer zo blij ineens. Echt, gierend van het lachen door de kamer rennen, vallen, nog harder lachen en weer opstaan.Terwijl een week geleden nog alles stom was.
Dat zal je nog verbazen.quote:Op maandag 14 juli 2014 11:26 schreef Twinkle20 het volgende:
Djen vindt W&P super op de telefoon. Maar betwijfel of ze zon show interessant genoeg vindt. Die kleintjes hebben vaak nog niet zoveel concentratievermogen.
Oów! Zijn dat de Twentse roots?! Arme Lars... sorry vent!quote:Op maandag 14 juli 2014 09:55 schreef LadyBlack het volgende:
Mijn kind begint steeds meer dr Twentse roots te laten doorschemeren, die kijkt echt eerst de kat uit de boom (en wordt dan een regelrechte flirt, maar dat terzijde)
Ik weet uit ervaring dat ze echt wel eerder kunnen voorkomen dan de twee jaar die vaak genoemd wordt. Het geen contact kunnen krijgen is 1 van de kenmerken, maar die van ons reageerden ook echt lichamelijk. Dus zeiknat van het zweet, ademhaling en hartslag compleet over de zeik, gloeiend van de warmte. Wat eigenlijk niet klopt in jouw verhaal is de timing. Ze horen bij een slaapfase die optreed na een uurtje/anderhalf uur. Maar het kan natuurlijk prima een gewone droom zijn.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 23:58 schreef vencodark het volgende:
Mijn man en ik hebben het nu een paar keer meegemaakt dat Aiden na een paar uurtjes slaap (3 á 4 uurtjes) heel zielig en huilend wakker wordt. Na een paar minuten gaat 1 van ons even kijken. Aiden zit dat meestal rechtop in zijn bedje heel dramatisch te huilen.
Ogen dicht, niks willen. Geen contact mee te krijgen en lijkt ook niet door te hebben dat je er bent. Hij is niet eens echt wakker ofzo.
Troosten kunnen we dus ook niet want ja...geen contact. Als hij al even stil is, dan begint hij na een minuut gewoon weer opnieuw.
Heel vervelend maar na eventjes brengen we hem gewoon huilend weer naar bed. Meestal slaapt hij dan toch weer in, na niet al te lange tijd.
Ik heb toch online even gekeken en vond het volgende:
http://www.opvoedadvies.nl/nachtangsten.htm
Nu herken ik dus wel die punten die daarin staan. Verschil is alleen dat Aiden niets bijzonders met zijn lichaam doet. Al heb ik het 1 keer gezien dat hij erg draaide in bewoog in zijn bed.
Daarnaast staat er dat het zich voornamelijk voordoet vanaf zo'n 18 maanden. Aiden is bijna 15 maanden.
Is er iemand die het herkent en eventueel tips heeft voor ons? Ik zie op de site wel tips staan maar misschien ken iemand nog andere manieren wat bij jullie kleintje helpt of heeft geholpen.
Thx.
Ow, dat is ook echt niet leuk!quote:Op maandag 14 juli 2014 16:41 schreef As1981 het volgende:
Dat scheelt wel heel veel ja. Ik zit echt regelmatig met een brok in mijn keel als yaro zegt "ik ben niet zo goed in slapen he mama ik kan alleen maar over niet leuke dingen dromen dus ik blijf wel wakker"
Ach gossiequote:Op maandag 14 juli 2014 16:41 schreef As1981 het volgende:
Dat scheelt wel heel veel ja. Ik zit echt regelmatig met een brok in mijn keel als yaro zegt "ik ben niet zo goed in slapen he mama ik kan alleen maar over niet leuke dingen dromen dus ik blijf wel wakker"
quote:Op maandag 14 juli 2014 16:41 schreef As1981 het volgende:
Dat scheelt wel heel veel ja. Ik zit echt regelmatig met een brok in mijn keel als yaro zegt "ik ben niet zo goed in slapen he mama ik kan alleen maar over niet leuke dingen dromen dus ik blijf wel wakker"
zette ze vanochtend zomaar een paar pasjes langs de bank!! Ze wilde namelijk perse de afstandsbedieningquote:
Hoi!quote:Op maandag 14 juli 2014 17:29 schreef Kyara het volgende:
Oh dat is wel heel sneu As
Freehoe is het bij jou/jullie?
Jaaaaquote:Op zondag 13 juli 2014 21:10 schreef Loj het volgende:
Ergens in oktober/november gingen onze dreumesjes weer een keer samen spelen toch Fiederdan ga je vast rammelen van Ow z'n broertje/zusje
Nee was het maar zo'n feestquote:Op maandag 14 juli 2014 18:36 schreef Fieder het volgende:
[..]
Twinke lig jij nou live te bevallen ofzo![]()
![]()
jup! En altijd vanalles te beleven hierquote:Op maandag 14 juli 2014 17:36 schreef Twinkle20 het volgende:
Free!![]()
![]()
Da's lang geleden! Hoop dat alles goed gaat met jou en je gezin. 3 Kiddo's heb jij inmiddels toch?
Ja shandaly ik vond die foto gisteren op je facebook echt master
Oh nee, balen! En wat een naar idee van dat bloedvat. Hopelijk gaat het snel weer beginnenquote:Op maandag 14 juli 2014 18:59 schreef Twinkle20 het volgende:
Nee was het maar zo'n feest![]()
We waren op meer ontsluiting aan het wachten om te bepalen of er wel/niet een bloedvat voor de bmm zou liggen. Mochten op de vloskamer gaan slapen en toen namen de weeen ineens af. Dus nu met 3 cm ontsluiting naar huis. Hele dag rustig geweest. Nu begint het weer wat te rommelen. Maar ik wacht de volgende keer wel op iets meer geweld want wil niet dat de boel weer stil valt.
Als de boel weer los barst doe ik een update in z&g want dit is immers het dreumestopic
Ja maar, ja maar... dan is het toch de update over dat je dreumesje grote zus is geworden? Volledig on-topic als je het mij vraagtquote:Op maandag 14 juli 2014 18:59 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Nee was het maar zo'n feest![]()
We waren op meer ontsluiting aan het wachten om te bepalen of er wel/niet een bloedvat voor de bmm zou liggen. Mochten op de vloskamer gaan slapen en toen namen de weeen ineens af. Dus nu met 3 cm ontsluiting naar huis. Hele dag rustig geweest. Nu begint het weer wat te rommelen. Maar ik wacht de volgende keer wel op iets meer geweld want wil niet dat de boel weer stil valt.
Als de boel weer los barst doe ik een update in z&g want dit is immers het dreumestopic
Eens!quote:Op maandag 14 juli 2014 20:17 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Ja maar, ja maar... dan is het toch de update over dat je dreumesje grote zus is geworden? Volledig on-topic als je het mij vraagt![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagje naar een dierentuin in de buurt geweest. Was erg leuk. Meisjes hebben hun ogen uitgekeken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.D heeft vele (kilo)meters gelopen aan vooral opa's hand. Ze pakte steeds zijn hand en sleepte hem meeHet heeft wel geholpen want vandaag steeds meer stapjes los gezet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hun tafelmanieren zijn er ook niet op vooruit gegaan. Ze willen alleen nog maar zelf eten. Dus dat is dan met verschillende lepels en vorken en dan ruilen.....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.J wil alles aanwijzen en benoemen wat ze ziet. En zeker vanaf mijn rug kan ze ook veel zien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Qua praten hebben ze ook grote stappen gemaakt. Wel veel gebiedende wijs (boek! lezen!)En duidelijk dat ze een grote broer hebben. Als ik Bob zeg, dan zeggen zij Bouwer
En dat je probeert je peuter "Au revoir" te leren en je hoort ineens achter je "oweva"
Qua woordjes is het weer heel anders als bij M, M sprak wel beter (bataaah is bijvoorbeeld water, dat moet je weten zegt maar... M was al meteen goed verstaanbaar).
![]()
Ja, was super. Enige nadeel was dat we met z'n vieren op 1 kamer sliepen en dat ging een beetje ten koste van onze nachtrust....
Heel grappig: D keek ons met grote ogen aan vanuit haar bedje toen ze wakker werd en ons in het bed tegenover haar aantrof. Ze ging meteen boven het bed van haar zus hangen om haar wakker te maken: "zus? zus! zussss!"
(ze noemen elkaar "zus" en M noemen ze "as")![]()
Wat ontroerend. Hoe lief. Mij zus en ik deden dat vroeger ook (elkaar zus noemen) dus word er erg emo van hoe lief dat is![]()
![]()
quote:Op maandag 14 juli 2014 21:56 schreef Kyara het volgende:
Heel grappig: D keek ons met grote ogen aan vanuit haar bedje toen ze wakker werd en ons in het bed tegenover haar aantrof. Ze ging meteen boven het bed van haar zus hangen om haar wakker te maken: "zus? zus! zussss!"![]()
!
Riley, wat een goed plekje daar!![]()
Freecell! Ik zie ineens allemaal posts van je opduiken, welcome back!
Och en As, wat een narigheid voor je oudstedat lijkt me echt heel naar als ie dat zelf al zo goed weet....
![]()
Zus vind ik echt het liefste wat er is.
Door hoe mijn middelste dat tegen mijn oudste zei zou ik ondertussen gerust een dochter echt Zus noemen ()
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.![]()
Hihi Moppert. Ik vind het mooie van zus dat het echt de band tussen die twee weergeeft. Alleen zij (en M) kunnen elkaar zus noemen. Om die reden zou ik nooit een eventuele tweede dochter zus noemen![]()
De oudste noemt haar zusje ook zus. En dat leren we de kleine ook. Denk dat ze dat eerder zou zeggen dan haar naam
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.![]()
Bram roept de hele dag "Leeeeeelaaaaaa"I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.![]()
Mijn hummel zegt pappa, mamma en nog de namen van twee vrienden van ons. De overige mensen die hij lief vindt (en dat is echt de maatstaf) daar heeft hij een speciaal woordje voor. Eventueel gevolgd door iets wat lijkt op hun naam
![]()
![]()
![]()
Het kan nog veel erger
![]()
Het is heel erg leuk om zwanger te zijn met een (nu echt bijna-bijna-bijna, nog 16 dagen!) 2-jarige om je heen die het al echt goed begrijpt. Natuurlijk begrijpt ze niet wat er straks allemaal op haar af gaat komen maar het hele idee van baby in de buik is goed tot haar doorgedrongen.
Nog een klein verhaaltje dan? Als ze haar pop een flesje melk geeft (zo'n poppenflesje uiteraard) dan wil ze ook altijd 'baby zien' en moet ik m'n shirt omhoog doen (en broekband naar beneden
). Dan krijgt de babyinnebuik ook een flesje via m'n navel (en die moet ook altijd een boertje laten
) en knuffels en kusjes. Dat komt echt helemaal vanuit E. zelf, dat heb ik haar nooit gevraagd om te doen ofzo
![]()
![]()
Soesamijnes heeft geen idee nog, is iets te klein. Hoewel hij wel bij een vriendin met verse baby gisteren dit weekend naar baby toe liep en ging aaien.
![]()
Riley![]()
Gistermiddag kieperde dreumes heel ongelukkkig op een plankje met zijn hoofd. Wel vrolijk daarna verder. Gaat ie 's avonds ineens spugenHapost gebeld, dreumes vooral boos omdat ik zijn bed wou schoonmaken en hij er dus niet in mocht liggen - insert krijsende dreumes op de achtergrond - hapost, hij klinkt nog best alert
![]()
. Nou ja, wekadvies, dus de hele nacht om het uur de wekker gezet, niks aan de hand, hoogstens beetje boos dat ik hem wakker maakte, en vanmorgen gewoon gegeten en gedronken. Het lijkt dus toch wel mee te vallen. Maar wat schrikken (en nou ben ik moe...).
![]()
Ojee, meteen geclaimd
Zolena, dat is ook schrikken inderdaadachteraf zo te horen waarschijnlijk toeval, maar op dat moment kan je dan dan niet zien hè?
Ik heb zowel zondag als maandag een zes-wekertje op mijn schoot gehad (2 verschillende ook nog, haha) en ik rammel ook wel een beetje, vooral omdat mijn dreumpje heel lief reageerde.
Maar mooi niet, haha. Been there done thaten anderhalf jaar ertussen is ontzettend schattig en ontzettend hard werken
![]()
![]()
Oei Zolena .. gelukkig dat ie het zo goed doet. Tijdens het volgende slaapje zelf ook even een powernap?![]()
Tante Soesa, hoe lief is die bijna peuter van jou
Zolena dat is inderdaad heel erg schrikken. Gelukkig dat het allemaal mee lijkt te vallen
Ferrari, groot gelijk dat ze haar zusje gelijk claimde. Jij had haar al lang genoeg voor jezelf gehad
Free, leuk dat jouw dreumesje zo lief reageert op die kleine baby’s.![]()
![]()
Mijn dreumes noemt mij Mama, zijn vader Mama en zijn grote zus Memma. Lekker makkelijk.
Henkie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A grand adventure has begun.![]()
Mijn kleinste zou een baby ook wel leuk vinden geloof ik. Oudste vond zijn zus niet zo heel boeiend toen volgens mij. Hoewel ook wel lief, want ik was op dag 2 al minder boeiend dan naar zijn zusje kijkennu is het echt 2 handen op 1 buik. Zij noemt hem: owis! (Uitroepteken hoort erachter
)
Blijf het een gek idee vinden dat toen oudste bijna 2 was (zoals zij nu, 14 dagen nog) er al bijna een baby bij kwam. Zou ik nu niet aan moeten denken![]()
![]()
Toen mijn oudste zo jong was al de jongste nu raakte ik (geheel onverwacht) zwanger.
De oudste vond het geweldig ook al was ze zo jongEn toen Fee er was wilde ze haar ook dragen in de doek, ging ze klaar zitten als Fee huilde want zij gaf haar wel borstvoeding en op sommige momenten stond ze met een emmertje en haar blote buik klaar want dan kon ze de mamamelk opvangen in het emmertje
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.![]()
Kesher wat een heerlijk mannetje.
som dan geef je dat toch voor haar derde verjaardag een broertje of zusje
toch zit er wel een verschil in jongens en meisjes hoor. Mijne vond de baby wel leuk maar echt het zorgen voor deed hij niet. Ze zijn echt wel handtastelijk maar meer van het kieteken, stoeien, plagen. Broertjes![]()
![]()
Wat een blijerd keshet.
En M. doet het vandaag ook prima, nergens last van, dus er zal wel niks aan de hand zijn, gelukkig maar.
En grote broer, we gaan het meemaken, maar hij lijkt me in ieder geval niet het zorgzame type grote broer, we zien wel.
![]()
Bestaat er zoiets als een 21-maandensprong ofzo?![]()
Djen jankt vandaag om werkelijk ALLES. Valt haar speelgoedvorkje over de vloer? Brullen! Geeft de hond haar een lik over haar wang? Brullen! Krijgt ze haar boterhammen met worst waar ze normaal wild op is? Brullen!
Net heeft ze wel 3 uur geslapen maar ze gaat nu op dezelfde tour verder. Heb tegen manlief maar gezegd dat ie haar maar even mee moet nemen in de wandelwagen bij het uitlaten van de hond. Brullen ..![]()
Ze is ook super knuffelig maar o zo hangerig vandaag. Zo sneu! Als je haar maar vast hebt.. dan is het goed. Maar dan zit ik weer met mijn dikke pens en buikpijn/harde buiken. Dus dat houd ik ook niet eeuwig vol.
Keshet je ventje ziet er goed uit zeg!![]()
![]()
En dat baby een grote zus heeft zegt ook niks over het zorgzaam zijn. We zijn aan het oefenen met de pop maar als ik zie hoe ze daarmee om gaat en de pop zo op de grond gooit of heel wild in de wandelwagen ..quote:Op dinsdag 15 juli 2014 15:00 schreef Zolena het volgende:
Wat een blijerd keshet.
En M. doet het vandaag ook prima, nergens last van, dus er zal wel niks aan de hand zijn, gelukkig maar.
En grote broer, we gaan het meemaken, maar hij lijkt me in ieder geval niet het zorgzame type grote broer, we zien wel.
![]()
![]()
Ik denk dat ik haar broertje voorlopig nog heel veilig hoog en droog bij haar vandaan moet houden![]()
![]()
Neequote:Op dinsdag 15 juli 2014 13:43 schreef As1981 het volgende:
Kesher wat een heerlijk mannetje.
som dan geef je dat toch voor haar derde verjaardag een broertje of zusje
toch zit er wel een verschil in jongens en meisjes hoor. Mijne vond de baby wel leuk maar echt het zorgen voor deed hij niet. Ze zijn echt wel handtastelijk maar meer van het kieteken, stoeien, plagen. Broertjes
tis goed zo!
Oudste was ook niet zorgzaam en nu gaat het er meestal zo aan toe![]()
![]()
Aaawww
Ik ben net in navolging van sommigen hier mijn huis ontvlucht (de boel was ontploft) en ben koffie gaan drinken bij de V&D met Isa. Ze heeft heerlijk in de speelhoek gespeeld en appelsap gedronkenNa een half uur begon ze alleen het restaurant door te rennen, dus toen zijn we maar weer weggegaan. Maar toen we thuis kwamen kon ze wel meteen haar bed in en kon ik de ontploffing opruimen
Dit ga ik vaker doen!
Sarcasme. Herken het.![]()
Wij zijn net maar even er vandoor gegaan naar de kinderboerderij.
Ons dreumpje aait dus gewoon zomaar koeien en schapen die boven hem uittorenen![]()
AAAAAAI!!!!!
En maar achter de kippen aanrennen
Maar mijn man en de andere twee jongens durven ook elk beest te aaien/op te pakken wat ze vinden, dus misschien is het genetisch![]()
![]()
Hooi, even een lurkend antwoord hoorquote:Op dinsdag 15 juli 2014 15:07 schreef Twinkle20 het volgende:
Bestaat er zoiets als een 21-maandensprong ofzo?![]()
Djen jankt vandaag om werkelijk ALLES. Valt haar speelgoedvorkje over de vloer? Brullen! Geeft de hond haar een lik over haar wang? Brullen! Krijgt ze haar boterhammen met worst waar ze normaal wild op is? Brullen!
Net heeft ze wel 3 uur geslapen maar ze gaat nu op dezelfde tour verder. Heb tegen manlief maar gezegd dat ie haar maar even mee moet nemen in de wandelwagen bij het uitlaten van de hond. Brullen ..![]()
Ze is ook super knuffelig maar o zo hangerig vandaag. Zo sneu! Als je haar maar vast hebt.. dan is het goed. Maar dan zit ik weer met mijn dikke pens en buikpijn/harde buiken. Dus dat houd ik ook niet eeuwig vol.
Keshet je ventje ziet er goed uit zeg!Maar zou het niet door je bevalling kunnen komen? Kan me voorstellen dat ze daardoor zondag al halsoverkop naar opvang moest (weet ook niet wat jullie toen verteld hebben.. Als je hebt verteld dat de baby zou komen en die er nu niet is kan het ook nog verwarring zijn
) , en dat ze sowieso voelt dat er iets staat te gebeuren en dat jij en man misschien anders doen/reageren dan normaal?
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)![]()
Wat een leuke foto's![]()
Twinkel, ik dacht ook gelijk aan dat ze misschien wel merkt dat er iets aan het gebeuren is en daardoor extra aanhankelijk is.
Ik merk wel dat bij meisjes vaak het zorgzame er al vroeg inzit. Dat verschil merk ik ook in de speeltuin. Iets oudere meisjes willen altijd gelijk Nora optillen, met haar spelen en drinken etc geven, terwijl jongens eigenlijk alleen maar willen ravotten en geen oog hebben voor (bijna)dreumesjes
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Ik zei ook al tegen manlief dat ze misschien stiekem toch meer mee krijgt dan wij in de gaten hebben![]()
Zondag is ze rond 10 uur 's avonds zomaar slapend uit haar bed getrokken. Toen naar schoonouders. Daar even een knuffel en kus en toen zijn wij snel door gegaan richting zkh.
Hoewel ze de nacht daar heel goed heeft gedaan, kan dat best indruk hebben gemaakt.
En nu idd ook weer![]()
Mama zou zoveel gezellige dingen willen ondernemen met haar maar lichamelijk zit het er nu gewoon echt effe niet meer in.
Dan naar extra knuffelen![]()
Zal dadelijk ook wel wennen zijn dat de aandacht wat meer verdeeld moet gaan worden.![]()
Mag ik trouwens even inbreken met een voedingsvraag?
Nora volgde altijd netjes de middenlijn, zowel gewicht als lengte, maar bij de laatste meting op het cb met 11 maanden maakte haar gewichtslijntje ineens een flinke schuine streep omhoog richting de +1. Hoewel het cb er niks over zei, schrok ik er zelf een klein beetje van.
Ik was als kind altijd een beetje stevig en dat wil ik eigenlijk voorkomen met Nora
Ze eet érg goed en ik dacht dat dat geen probleem is zolang ze gezonde dingen krijgt, maar twijfel toch een beetje of ik het wel goed doe.
Haar schema is meestal ongeveer zo:
* wakker worden: papfles (180/6 met 5 schepjes fijne granenpap)
* tussendoor: boterham met appelstroop (was normaal beschuit, maar heeft ze niet meer genoeg aan)
* tussendoor: fruit (ze is erg dol op avocado en kan hier wel een hele van op, anders krijgt ze banaan, mango, peer, perzik/nectarine/abrikoos of sinaasappel of een combinatie)
* lunch: 2 boterhammen met kokosolie, (geiten)kaas, appelstroop, pindakaas, gekookte ei, avocado, mangopuree of kwark
* tussendoor: meestal knijpfruit en een (halve) beschuit
* avondeten: groente met rijst/quinoa/couscous/(zoete)aardappel (denk dat ze wel 250gram hiervan eet) en 2x per week stukje gebakken vis (is ze dol op) en soms een gekookt eitje. Als toetje een bekertje halfvolle yoghurt, biogarde of kwark
* fles - meestal 2x een halve fles
Wat betreft de flesjes is ze een beetje een rare. M.u.v. de papfles wil ze overdag geen fles, maar komt er wel 's avonds/'s nachts voor.
Voor het slapengaan probeer ik nog steeds een fles te geven, maar meer dan 30ml drinkt ze dan niet en komt vervolgens na 1 a 2 uur slapen voor een flesje.
Al met al krijgt ze zo'n 14 of 15 schepjes opvolgmelk per dag.
Ik vind dat ze wel veel eet. Vooral m.b.t het avondeten vind ik dat ze aardig veel op kan (nu kook ik natuurlijk ook wel erg lekker![]()
)
Het kan natuurlijk best zijn dat er binnenkort een groeispurtje aankomt en dat er niks aan de hand is, maar ik dacht ik vraag toch eens wat jullie ervan vinden.
Kan je een (bijna)dreumes ook teveel eten geven?
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Het klinkt allemaal best normaal. Ik zou me er nog niet te druk om maken. M. eet ongeveer hetzelfde. Behalve de pap, das een boterham hier.![]()
Volgens mij staat het CB vooraan om dit soort dingen op te merken dus als zij zich niet druk maken dan zou ik dat al helemaal niet doen. Misschien net na een groeispurtje gewogen of zo.![]()
Ook met 11 maanden?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 20:49 schreef Zolena het volgende:
Het klinkt allemaal best normaal. Ik zou me er nog niet te druk om maken. M. eet ongeveer hetzelfde. Behalve de pap, das een boterham hier.Tja, de vrouw die ik nu had op het cb zei uberhaupt niet veel. Normaal vragen ze altijd heel veel, maar zij vroeg eigenlijk alleen of ik vragen had en deed daarna een paar motoriektestjes.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 21:01 schreef Kyara het volgende:
Volgens mij staat het CB vooraan om dit soort dingen op te merken dus als zij zich niet druk maken dan zou ik dat al helemaal niet doen. Misschien net na een groeispurtje gewogen of zo.
Maar gelukkig vinden jullie Nora's voedingsschema niet zo gek
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Dat verklaart wel de hoeveelheid flesvoedingquote:
Maar aangezien je post in het dreumestopic ga ik er vanuit dat alle kindjes over wie gepost wordt hier ouder dan 1 en jonger dan 2 zijn![]()
![]()
Ik zit nog een beetje illegaalquote:Op dinsdag 15 juli 2014 21:21 schreef Kyara het volgende:
[..]
Dat verklaart wel de hoeveelheid flesvoeding
Maar aangezien je post in het dreumestopic ga ik er vanuit dat alle kindjes over wie gepost wordt hier ouder dan 1 en jonger dan 2 zijnVolgende week wordt ze 1!
Maar m.u.v. de boterham na de papfles eet ze dit sinds ze een maand of 11 (of 10 misschien zelfs) is.Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Sylver, ik zou me er niet druk om maken. Baby's en dreumessen zullen zichzelf van nature niet overeten, tenzij je het er echt in propt. Daarnaast ziet het er idd goed gezond uit, dus lekker laten eten hoor!
Ellie eet ongeveer 1/5 hiervan op een dag, als dat het al is... Ik zou juist willen dat ze wat meer at
Home is where the O+ is...![]()
Inproppen gebeurt idd niet CwenZe rukt het nog net niet uit mijn handen en is ook altijd érg blij als ik met eten aan kom
Maar ik ken idd geen baby's/dreumessen die zoveel eten als Nora! Vandaar ook een beetje mijn onzekerheid nu ze van die middenlijn afstapt.Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Sylver, Isa at voor ze 1 was ook BERGEN! Ze zat in een sprong/groeispurt. Inmiddels eet ze veel minder. Nog wel goed hoor, maar geen 2 boterhammen meer bij de lunch en maar 1x avondeten ipv 2x. Je vraagt je soms echt af waar al dat eten blijft in dat kleine lijfje he?Ik zou er maar gewoon in mee gaan voorlopig. Blijkbaar heeft ze het nu even nodig
Sarcasme. Herken het.![]()
Dat idd!quote:Op dinsdag 15 juli 2014 21:29 schreef Spirit82 het volgende:
Sylver, Isa at voor ze 1 was ook BERGEN! Ze zat in een sprong/groeispurt. Inmiddels eet ze veel minder. Nog wel goed hoor, maar geen 2 boterhammen meer bij de lunch en maar 1x avondeten ipv 2x. Je vraagt je soms echt af waar al dat eten blijft in dat kleine lijfje he?Ik zou er maar gewoon in mee gaan voorlopig. Blijkbaar heeft ze het nu even nodig
Maar goed om te horen dat het niet een stijgende lijn blijft aan hoeveelheid voedingZe zal het idd wel nodig hebben.
Haar schoentjes zijn wel van de ene op de andere dag ineens te klein - toch al een groeispurtje
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Sylver misschien komt er bij jou ook nog wel een moment dat je kleintje ineens niks meer wil. Dan schrik je je ook rot maar ik vertrouw erop dat ze zelf goed aan geven wat ze nodig hebben (tot op zekere hoogte).![]()
Dag dames (en wellicht ook heren?)!
Ik zit normaal eigenlijk alleen maar mee te lezen met jullie verhalen en post zelf niet mee, omdat ik het ook altijd erg snel vind gaan qua reacties en het dan voor mijn gevoel toch niet bij kan houden ;-) Maar nu heb ik eigenlijk wel even iets wat ik me afvraag omtrent het gedrag van mijn dreumesje van 21 maanden, waarvan ik hoop dat sommigen van jullie het herkennen.
Ons dochtertje is altijd al een temperamentvol meisje geweest, en dat vind ik ook ontzettend leuk aan haar, dat er wat pit in zit. Het is echt een gekkerd en maakt ons altijd onwijs veel aan het lachen met d'r acties. Maar sinds een paar maanden komt ook steeds meer haar driftige/ongeduldige kant opzetten. En dan ook echt behoorlijk.. ze wordt om niks boos (soms létterlijk om niks) en geregeld mondt dat dan uit in een driftbui. Zelf ben ik nu hoogzwanger van onze tweede en dat breekt me af en toe echt op. Vooral gezien ik om me heen van vriendinnen ook bij niemand herken dat hun kindjes dit ook (in zulke mate) hebben. Dus ik vroeg me af: heb ik gewoon een temperamentvolle meid en is dat verder niet bijzonder/gewoon een fase? Overigens heeft ze op het KDV nooit driftbuien, hoeft ze nooit in de hoek en herkennen ze niks van wat ik wel eens vertel. Dus dat is natuurlijk heel fijn, maar geeft me ook het gevoel dat ik dan dus vast iets "verkeerd doe".
En tips voor hoe met dit boze/driftige gedrag om te gaan hoor ik ook graag natuurlijk! Vooralsnog laat ik haar meestal maar uitrazen, want iets anders kan ook niet. Ze wil niet getroost worden of überhaupt dat ik in d'r buurt komt. Als ze een driftbui heeft althans. Boos wordt ze vooral als iets niet lukt of ze haar zin niet krijgt. En gezien alles tegenwoordig op háár manier moet, hoe en wanneer zíj wil, wordt ze nogal vaak boos haha. Ik weiger namelijk toe te geven, zodat ze maar niet boos wordt. Dan wordt m'n huishouden dalijk gerund door een dreumes ;-)
Ik hoor graag van jullie en sorry voor het binnenvallen!![]()
Danio hoe herkenbaar!![]()
Ik ook hoogzwanger, dreumesje bijna 21 maanden en als het niet op haar manier gaat is het hommeles. Bij anderen vertoont ze dit gedrag niet en is ze super lief.
Ik denk dat dat laatste ook komt juist omdat het zo vertrouwd is bij papa en mama![]()
Ik herken je hele verhaal van de eerste tot de laatste letter en ik drnk dat het typisch dreumesgedrag is![]()
Toch, als je je er niet lekker bij voelt hulp inschakelen?
Maar mij klinkt het niet vreemd in de oren.![]()
Danio, pick your battles. Je hoeft je huishouden niet door een dreumes te laten runnen, maar een beetje mee veren hier en daar kan er wel voor zorgen dat zij zich gehoord en gezien voelt, en dat is voor veel kindjes die leeftijd heel waardevol. Dat heeft niets met 'toegeven' te maken maar met inspelen op haar behoeftes. Het hoort er echt bij, volgens mij hebben ze het allemaal in meer of mindere mate.![]()
Danio, hier ook een temperamentvolle dreumes. Wat ik zelf probeer als zij een woedebui heeft is om achteraf te kijken waarom ze zo boos was. Kan ik de volgende keer iets doen om dat te voorkomen?
Bijvoorbeeld. Een aantal weken aten we soep en Riley was zo boos dat ze met dingen wilde gooien. Gooien uit boosheid mag niet. Dus dan zeg ik dat ook. Dus moest ze heel erg huilen. Dan troost ik haar en vertel ik haar dat ik veel van haar houd (ik vind dat belangrijk dat ze weet dat ik ook van haar houd als ze boos is)
Later op bed ben ik alles voor mezelf nagegaan. De boosheid begon, omdat ze alles zelf wil doen. En dan probeer ik een oplossing te bedenken dat ze de volgende keer zelf soep kan eten (dus de soep voor haar iets minder warm aanbieden, zodat ze zelf kan rommelen)
Vaag verhaal, maar voor mij geeft deze manier veel rust bij mij en mijn dreumes![]()
![]()
Ah Sylver, ik kwam een tijdje geleden met dezelfde vraag hier! Ok, na de 14-maanden-afspraak, maar toch. Ook ineens een stijging die ik niet had verwacht, en ik wilde ook voorkomen dat ik mijn kind nu al teveel zou voeren.
Maarrrrr dezelfde geruststellende gedachtes, en E is ook inderdaad wat minder gaan eten; waar ze eerst makkelijk een boterham én een banaan at bij het ontbijt, heeft ze nu soms na een halve banaan/ boterham al genoeg. Nora kan nu best even flink reserves aanleggen voor als ze straks gaat lopen! Of voor als de dreumesbuien eraan komen
Danio, ik sluit mij aan bij LE! Misschien kun je keuzes bieden binnen jouw grenzen?
En Twinkle, hoe is de dag verder verlopen? Ik las vanmiddag even snel bij, en dacht ook in de richting van dat Djenna waarschijnlijk mee meekrijgt van de hele aanstaande bevalling dan je misschien denkt. En dat geeft ook niet, er staat ook iets heel moois te gebeuren! Ik hoop voor jou dat je snel daarna weer wat mobieler bent, en dat jullie samen fijn met je kleine jongetje kunnen knuffelen!![]()
Wat goed!quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:13 schreef Omentielvo het volgende:
Danio, hier ook een temperamentvolle dreumes. Wat ik zelf probeer als zij een woedebui heeft is om achteraf te kijken waarom ze zo boos was. Kan ik de volgende keer iets doen om dat te voorkomen. Bijvoorbeeld. Een aantal weken aten we soep en Riley was zo boos dat ze met dingen wilde gooien. Gooien uit boosheid mag niet. Dus dan zeg ik dat ook. Dus moest ze heel erg huilen. Dan troost ik haar en vertel ik haar dat ik veel van haar houd (ik vind dat belangrijk dat ze weet dat ik ook van haar houdt als ze boos is)
Later op bed ben ik alles voor mezelf nagegaan. De boosheid begon, omdat ze alles zelf wil doen. En dan probeer ik een oplossing te bedenken dat ze de volgende keer zelf soep kan eten (dus de soep voor haar iets minder warm aanbieden, zodat ze zelf kan rommelen)
Vaag verhaal, maar voor mij geeft deze manier veel rust bij mij en mijn dreumes![]()
Omen, wat mooi beschreven, en wat goed dat je zo kan kijken naar wat je dochter nodig heeft
Mijn Stickertje heeft vandaag zijn eerste stapjes gezet trouwens!Dat enorm slechte slapen (de gehele afgelopen week is hij elke nacht een paar uur wakker) kan dus best van een sprongachtigiets komen"
![]()
![]()
Yay!!quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:16 schreef L-E het volgende:
Omen, wat mooi beschreven, en wat goed dat je zo kan kijken naar wat je dochter nodig heeft
Mijn Stickertje heeft vandaag zijn eerste stapjes gezet trouwens!Dat enorm slechte slapen (de gehele afgelopen week is hij elke nacht een paar uur wakker) kan dus best van een sprongachtigiets komen"
Ik neem even aan dat je stapjes aan de hand bedoelt toch? Anders moet ik mijn kin even van de grond gaan rapen hoor!![]()
![]()
Haha, ja aan de hand hoor!quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:17 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Yay!!
Ik neem even aan dat je stapjes aan de hand bedoelt toch? Anders moet ik mijn kin even van de grond gaan rapen hoor!![]()
Bedankt voor de reactiesGoed om te horen dat ze nog gewoon mag blijven bunkeren
L-E wat goed!
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Twinkle, kunnen wij misschien een praatgroep beginnen??!? ;-) haha! Ik kan er zo slecht tegen dat iedereen om mij heen altijd maar alleen de "leuke" kanten benadrukt en niet altijd eerlijk vermeld wat bijvoorbeeld minder gaat. Maar fijn om te merken dat hier iedereen dat wel gewoon toegeeft :-) En ook wat goed gaat natuurlijk! Mag ook zeker gezegd worden!
L-E, dat probeer ik ook absoluut al wel te doen inderdaad. Ik ga niet overal een strijd van maken, in sommige gevallen is dat het gewoon niet waard. Maar dingen die ze nooit gemogen heeft, daar blijf ik nu wel ook voet bij stuk over houden. Maar het is vooral ook lastig als ze dus compleet uit het niets boos wordt of begint te huilen, want dan denk ik echt wel eens van HUH?! wat nu ineens dan ;-)
Omentielvo, wat goed dat je het zo rationeel benadert en zo'n creatieve oplossing zoekt/vindt! Daar doe ik ook m'n best voor, maar als het zo vaak voorkomt is dat best lastig helaas.
LadyBlack, ik probeer haar inderdaad de keuze te geven, of af te leiden met iets anders, om haar zo proberen uit d'r "boze modus" te halen. En dat werkt de ene keer beter dan de ander ;-)
In elk geval bedankt alvast voor jullie reacties/ervaringen/tips! Voel me gelijk een stuk minder "alleen" hierin :-)![]()
Toen ik hoogzwanger was, was de oudste ontzettend lief voor me. Ze haalt nu haar driftbuien en woede aanvallen wel inDe jongste heeft ze altijd gehad
![]()
Maar ze kan ook ontzettend veel lachen.
Hoe ik er mee om gaat. Ik probeer er achter te komen waarom. Maar dat is niet altijd makkelijk of er is niet altijd een oorzaak.Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.![]()
Mijnes is dan nog maar 15 maanden, maar die kan er de laatste tijd ook wat van hoor
Ze gooide zich gisteravond bijna van mn arm zo kwaad was ze!Het wattenstaafje met dentinox (normaal de traktatie van de dag
) werd uit mijn handen geslagen, ik wist echt niet wat me overkwam. Wat bleek, het meiske was gewoon ontzettend moe en wilde slapen. 1 slok aan de borst en dr oogjes begonnen al te draaien. Een minuut later sliep ze
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:02 schreef L-E het volgende:
Danio, pick your battles. Je hoeft je huishouden niet door een dreumes te laten runnen, maar een beetje mee veren hier en daar kan er wel voor zorgen dat zij zich gehoord en gezien voelt, en dat is voor veel kindjes die leeftijd heel waardevol. Dat heeft niets met 'toegeven' te maken maar met inspelen op haar behoeftes. Het hoort er echt bij, volgens mij hebben ze het allemaal in meer of mindere mate.![]()
+1
Omen, wat goed dat je dat zo aanpakt.
Danio, succes. Het is ook heel moeilijk. Maar gefeliciteerd, je dreumes is al bijna peuter.....![]()
![]()
Hier een dreumes die ontzettend bang is om overgeslagen te worden. Echt heel zielig, zodra zuslief ook maar iets krijgt (aandacht/eten whatever) en zij (nog) niet dan komt ze al weer aangekropen met haar armpjes omhoog "ook ook ook" roepend. Heel schattig maar ook wel een beetje sneu want madame komt heus wel voor zichzelf op en wordt zeker niet overgeslagen. Maar wil haar ook niet steeds als eerste aandacht/drinken/eten geven /op een stoel zetten/uit bed halen etc.![]()
![]()
![]()
ik houd van de herkenbaarheid hier. Ik zou me echt oprecht zorgen maken om de buien van mijn dreumes als ik niet op dit forum had gezeten.
Maar dit forum geeft mij ook meer. Dat kijken waar Riley's gedrag vandaan komt, kom ook door dit forum. Ik las een paar topics terug iets over de gedachtengang van een dreumes. En dan lees ik daar wat over. En voor mij geeft het rust om te weten dat een dreumes zich niet zo gedraagt, omdat ze stout is of de regels aan het testen is. Maar dat bijna alle gedrag komt, omdat ze alles aan het ontdekken zijn.
En met die wetenschap probeer ik dan de grenzen voor Riley te bepalen.
Wat ik alleen echt nog moet leren is om zelf wat zekerder te worden van mezelf![]()
LB, Kyara en Ela. Ik wilde jullie morgen nog een leuke dag wensen. En ik wil foto's zien![]()
![]()
Het ging op en af met huilen. Manlief snapte het ook niet. Zei hem ook dat het misschien kwam door dat gesjouw afgelopen zondag kwam![]()
En ik doe ook een soort van Omen aanpak. Laten merken dat iets niet kan/mag. Dan is het even brullen meestal. Dan lekker de knuffeldood en erbij zeggen waarom het niet kan. Dus duidelijk maar liefdevol. Hopelijk will that do the trick op den duur
![]()
![]()
Wat is er morgen voor dag?
Kyara, Sticker is alleen maar heeft dat ook!Het natuurlijke ongeduld van een dreumes wellicht?
![]()
Kan ik me voorstellen Omentielvo! Daarom maakte ik me dus ook zorgen. Ik miste de herkenbaarheid bij anderen. En ook al is elk kindje natuurlijk anders en moet je niet "vergelijken", toch geeft het me enige rust in m'n hoofd als ik weet: oke, andere ouders hebben hier ook mee te maken.![]()
Bij Luc was het vanaf 11 maanden tot 14/15 maanden het ergste ....quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:29 schreef LadyBlack het volgende:
Mijnes is dan nog maar 15 maanden, maar die kan er de laatste tijd ook wat van hoor
Ze gooide zich gisteravond bijna van mn arm zo kwaad was ze!Het wattenstaafje met dentinox (normaal de traktatie van de dag
) werd uit mijn handen geslagen, ik wist echt niet wat me overkwam. Wat bleek, het meiske was gewoon ontzettend moe en wilde slapen. 1 slok aan de borst en dr oogjes begonnen al te draaien. Een minuut later sliep ze
Gaat nu hij kan praten echt zoveel beter
Life is what happens while you are busy making other plans...![]()
Wij gaan ook een soort minimeisjes-meet doen. Waarbij de dochters van Kyara, L0t en Ela de mijne gaan laten zien hoe je los moet lopenquote:![]()
![]()
Vandaag zei een dame met een babymeisje op de arm tegen haar kind terwijl ze naar Sticker keek; Oh kijk, nog een klein meisje!
![]()
![]()
Hihi ja we houden gewoon vol inderdaad Twinkle! Ze zullen vast op een gegeven moment een andere manier vinden om zich te uiten (hoop ik)![]()
![]()
Oh dat heb ik gemist, maar gezelligquote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:44 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Wij gaan ook een soort minimeisjes-meet doen. Waarbij de dochters van Kyara, L0t en Ela de mijne gaan laten zien hoe je los moet lopen![]()
![]()
Oh! Kijk ik vermoedde ook al zoiets, maar dat klinkt goedquote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:44 schreef Skoap het volgende:
[..]
Bij Luc was het vanaf 11 maanden tot 14/15 maanden het ergste ....
Gaat nu hij kan praten echt zoveel beter![]()
En dat praten komt wel goed denk ik. Ik heb gisteren een lijstje zitten maken van woordjes die ze gebruikt en dat zijn er véél!![]()
![]()
Ging bij Luc ook zoquote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:45 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Oh! Kijk ik vermoedde ook al zoiets, maar dat klinkt goed![]()
En dat praten komt wel goed denk ik. Ik heb gisteren een lijstje zitten maken van woordjes die ze gebruikt en dat zijn er véél!
Heel veel woordjes en dat werden al snel 2-3 woorden zinnetjes...
En nu praat hij vaak al 5-6 woorden zinnetjes. En begrijpt zo ongeveer alles wat we tegen hem zeggen.
Kan opeens zo snel gaan
Life is what happens while you are busy making other plans...![]()
Mijn meisje is geen mini meisje dus niet uitgenodigd![]()
L-E jouw Sticker met een meisje vergelijken. Hoe durven ze![]()
Riley praat nog steeds met 1 woord zinnetjes. Het enige twee woord zinnetje dat ze gebruikt is "Pas op" (en dan met het gebiedende vingertje erbij)
![]()
Wat waren de toelatingseisen Omen, want ik vind Riley juist enorm miniDat vingertje
Hier nog niet veel woordjes. Mama, papa, baah (de katten heten Balou en Abu, ik weet nooit welke van de twee hij dus bedoelt), ja, nee, en die. heeeeeel veel DIE! Augurk is echt zooo 2013![]()
![]()
Djen schelden ze ook nog weleens uit voor 'wat een lief jongetje he'?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:44 schreef L-E het volgende:
Vandaag zei een dame met een babymeisje op de arm tegen haar kind terwijl ze naar Sticker keek; Oh kijk, nog een klein meisje!
![]()
Roze schoenen, roze truitje.. alles roze! En dan nog!
Dames veel plezier morgen bij de mini meet!![]()
![]()
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:39 schreef Omentielvo het volgende:
Maar dit forum geeft mij ook meer. Dat kijken waar Riley's gedrag vandaan komt, kom ook door dit forum. Ik las een paar topics terug iets over de gedachtengang van een dreumes. En dan lees ik daar wat over. En voor mij geeft het rust om te weten dat een dreumes zich niet zo gedraagt, omdat ze stout is of de regels aan het testen is. Maar dat bijna alle gedrag komt, omdat ze alles aan het ontdekken zijn.
ken je het boek Mensenkinderen van van Stefan Pont toevallig? Aanrader!Ze vinden het prima om op M te wachten. Alleen niet op elkaar.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:42 schreef L-E het volgende:
Kyara, Sticker is alleen maar heeft dat ook! Het natuurlijke ongeduld van een dreumes wellicht?Nou.... ik denk dat mijnessen ook nog even mee moeten kijken hoorquote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:44 schreef LadyBlack het volgende:
Waarbij de dochters van Kyara, L0t en Ela de mijne gaan laten zien hoe je los moet lopenBril nodig?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:44 schreef L-E het volgende:
Vandaag zei een dame met een babymeisje op de arm tegen haar kind terwijl ze naar Sticker keek; Oh kijk, nog een klein meisje!
Hier ook niet hoor. Hooguit "boek lezen" maar dat zijn stiekem gewoon 2 losse woordjes. Dat vingertje is ook herkenbaarquote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:50 schreef Omentielvo het volgende:
Riley praat nog steeds met 1 woord zinnetjes. Het enige twee woord zinnetje dat ze gebruikt is "Pas op" (en dan met het gebiedende vingertje erbij)
Qua woordjes ben ik de tel een beetje kwijtdus dat gaat goed
![]()
![]()
Oh, vanmiddag belde mijn man me terwijl Sticker in de draagzak zat. Ik nam op, Sticker hoort mijn man praten en doet: BABABABA-PAPAAAAA!
Hij herkende zijn stem, hoe lief is dat![]()
![]()
Misschien kindjes vanaf maat 80![]()
Dat pas op doet ze vaak als ze bij een iemand op de schoot zit en een tweede gaat dan bijvoorbeeld in haar dijtjes knijpen.![]()
Maar en van de kdv leidsters vertelde dat ze dit ook deed bij een kindje die iets deed wat (in Riley haar ogen) niet mocht![]()
Riley werd vorig jaar een jongetje genoemd toen ze een jurkje aanhad![]()
![]()
Echt, mensen zijn domquote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:07 schreef Omentielvo het volgende:
Riley werd vorig jaar een jongetje genoemd toen ze een jurkje aanhad![]()
En niet zo doorgaan over die minimeisjesmeet, nu voel ik me helemaal schuldig alsof er mensen bewust buiten zijn geslotenen dat is niet zo!
LE, wat cute dat ie zo goed doorhad wie er aan de telefoon was!![]()
E zat gisteren in de auto met haar nieuwe nijntje-telefoon (compromis voor de autorit naar Frankrijk), en ik hoorde ineens allerlei geklets. Zat ze echt met dat ding aan haar oor een verhaal af te steken, dat eindigde met 'dahaaaaa!'
![]()
![]()
![]()
![]()
Mensenkinderen lijkt me interessant.
Leuk dat ze 'boek lezen' zeggen
Riley pakt een boek uit de kast, loopt naar mij toe en draait zich om (met kont naar me toe) om aan te geven dat ik haar moet tillen. Ze bladert dan zelf door het boek heen. Met topsnelheid noem ik dan alle dieren op die ik zie. Volgens mij is ze gewoon een snellezer en moet ze nog leren dat niet iedereen dat is![]()
L-E hoe lief dat hij je herkende aan de telefoon![]()
![]()
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:14 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
En niet zo doorgaan over die minimeisjesmeet, nu voel ik me helemaal schuldig alsof er mensen bewust buiten zijn geslotenen dat is niet zo!
niet doen hoor. Ik houd er echt over op. Echt heel veel plezier morgen. En ga pas naar huis als je meisje losloopt
![]()
![]()
Okquote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:18 schreef Omentielvo het volgende:
[..]niet doen hoor. Ik houd er echt over op. Echt heel veel plezier morgen. En ga pas naar huis als je meisje losloopt
![]()
En bij dat laatste krijg ik een hilarisch treurige visualvan mij en E in het gras bij zonsondergang, allebei op van de slaap, en maar vallen en opstaan.....
![]()
E zegt 'nese' terwijl ze een boekje omhooghoudt, ook duidelijk voor ons![]()
![]()
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:28 schreef LadyBlack het volgende:
En bij dat laatste krijg ik een hilarisch treurige visual van mij en E in het gras bij zonsondergang, allebei op van de slaap, en maar vallen en opstaan.....
Hier klinkt het lezen ook als "lehsah"
Omen, wat klinkt dat schattig![]()
![]()
Troost je, die van mij werd gister weer voor jongen uitgemaakt. Het ligt aan die mensen!quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:44 schreef L-E het volgende:
Vandaag zei een dame met een babymeisje op de arm tegen haar kind terwijl ze naar Sticker keek; Oh kijk, nog een klein meisje!
Sarcasme. Herken het.![]()
Ik kleed Nora tegenwoordig ook overdreven meisjesachtig sinds ze 2 keer in een week een jongetje werd genoemd. Beide keren door bejaarde mannen, trouwens. Misschien hebben ze wel gewoon een nieuwe bril nodig, maar voortaan alleen nog maar jurkjes en (mini)staartjes voor Nora!
Wat knap al die pratende dreumesjes!
En leuk zo'n minimeisjesmeet - daar wil ik ook wel graag foto's van zien!
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Ik sluit me bij Omen aanIk wil ook meeten!
Nee hoor meiden, hele fijne en gezellige dag vandaag![]()
Rosalie was gisteren ziekjes. Er heerst schijnbaar een of ander buikvirus dus die had gisteren 8 dunne luiers. En ook echt gloeien.
Nu lijkt het gelukkig weer helemaal over.
Ze zit as we speak tussen mijn benen op de grond duplo te bouwen. Want dat kan zeen met het duplo paard 'tikketikketik' te zeggen en dan over me heen laten lopen.
Ze kan ineens ook echt met je praten. Net aan tafel zei ze eerst 'haaa' en stak ze haar handje uit. Bleek er een haar aan te zitten.
Daarna weer die handjes en dan 'viesjh' en vervolgens ging ze papa roepen. Toen ik zei dat papa centjes aan her verdienen was maakte ze het gebaar voor geld(duim en wijsvinger over elkaar wrijven).
Echt omg!! Ik wist helemaal niet dat ze dat kon!
Nu zit ze heel lief op het kleed te spelen met afwisselend de duplo en zo'n klein kralenbaantje.
Ik wilde alleen dat ze eens afleerde om mijn borst te gebruiken als ze zich tot staan wil optrekken![]()
![]()
Sylver, het is juist heel normaal, fijn en goed dat je dochtertje iets omhoog gaat in gewicht, ze maakt zich klaar voor wat lichamelijke ontwikkelingMeestal zorgt het lichaam dan eerst voor wat gewichtstoename, als reserves. Bij mijn dochtertje was het ook heel mooi te zien, vlak voor ze ging kruipen en staan en later even voor ze ging loslopen. De meeste kindjes hebben dat, maar omdat alle kindjes het op hun eigen tijd hebben, is er in een gemiddelde curve niets van te zien, die loopt altijd heel geleidelijk over de hele linie. Helemaal fijn dus juist
L-Edaar gaat Sticker! Z'n eerste stapjes <3 Hij gaat snel ineens met alle lichamelijke ontwikkeling ook. Het er niet van kunnen slapen is heel herkenbaar.
Hier worstelen we met kiesjes, rechts heeft ze nu onder en boven 1 kiesje. Links staan ze op doorkomen. Dus hier lekker veel drinken 's nachts, maar er wordt wel geslapen dus dat is wel fijn.
De taalontwikkelingen gaan ook hard hier! Ze zegt steeds meer dingetjes, zoals 'kindje' en 'baby' en als ik het noem gaat ze ook kijken of ze ze ergens ziet. Absolute favo is nu 'vogel' (googol) met wijzend vingertje naar de lucht.
En laatst trok ze een keer aan mijn staart en ik riep 'au', nu is dat een soort spelletje gewordenDoet ze eerst 'aai aai' en daarna trekt ze terwijl ze 'au' roept en heel hard moet lachen... Als ik dan een sip gezicht trek, moet ze daar weer om lachen
Danic, knap he, dat bouwen en zulks! Hier kan ze dat ook al hartstikke goed, ik sta elke keer weer met verbazing te kijken! En die gesprekjes, wat schattig <3![]()
Stuur je nog ff een pm met je adres voor dat spijkerbroekje?quote:Op woensdag 16 juli 2014 09:44 schreef elamanilo het volgende:
Sylver, het is juist heel normaal, fijn en goed dat je dochtertje iets omhoog gaat in gewicht, ze maakt zich klaar voor wat lichamelijke ontwikkelingMeestal zorgt het lichaam dan eerst voor wat gewichtstoename, als reserves. Bij mijn dochtertje was het ook heel mooi te zien, vlak voor ze ging kruipen en staan en later even voor ze ging loslopen. De meeste kindjes hebben dat, maar omdat alle kindjes het op hun eigen tijd hebben, is er in een gemiddelde curve niets van te zien, die loopt altijd heel geleidelijk over de hele linie. Helemaal fijn dus juist
L-Edaar gaat Sticker! Z'n eerste stapjes <3 Hij gaat snel ineens met alle lichamelijke ontwikkeling ook. Het er niet van kunnen slapen is heel herkenbaar.
Hier worstelen we met kiesjes, rechts heeft ze nu onder en boven 1 kiesje. Links staan ze op doorkomen. Dus hier lekker veel drinken 's nachts, maar er wordt wel geslapen dus dat is wel fijn.
De taalontwikkelingen gaan ook hard hier! Ze zegt steeds meer dingetjes, zoals 'kindje' en 'baby' en als ik het noem gaat ze ook kijken of ze ze ergens ziet. Absolute favo is nu 'vogel' (googol) met wijzend vingertje naar de lucht.
En laatst trok ze een keer aan mijn staart en ik riep 'au', nu is dat een soort spelletje gewordenDoet ze eerst 'aai aai' en daarna trekt ze terwijl ze 'au' roept en heel hard moet lachen... Als ik dan een sip gezicht trek, moet ze daar weer om lachen
Danic, knap he, dat bouwen en zulks! Hier kan ze dat ook al hartstikke goed, ik sta elke keer weer met verbazing te kijken! En die gesprekjes, wat schattig <3![]()
Ela, dat trekken is herkenbaar. Hier knijpt hij graag keihard in mijn nek als hij in de Boba zit, en ik slaak dan een gilletje van de pijn, dus nu knijpt hij en slaakt hij zelf al dat gilletje![]()
![]()
Sylver, ik snap dat je jurkjes aantrekt hoor. Maar zulke dingen liggen echt aan de mensen (en het valt me inderdaad op dat het vaak oudere mannen zijn die zich vergissen)
Danic, wat knap van je meisje dat ze al zo goed kan bouwen. En ook al zo goed kan praten
Ela, zielig van die kiesjes
Envoor het haren trekken. Soms hebben dreumesjes spelletjes die alleen voor hun zelf leuk zijn
Hier zei Riley vanmorgen ineens boek. Zo leuk![]()
![]()
Hey, ik ontdek nu pas dat ongelezen pm's ervoor zorgen dat je niet ziet dat je ook dm's hebt (mobiel dan). En ik had een pm ongelezen patenten als reiner dat ik erop moest reageren.quote:Op woensdag 16 juli 2014 09:50 schreef elamanilo het volgende:
Hee ik had je al geDMd, maar ik zal je ook even PMen
Zag dus niet dat ik al 7 dm's had![]()
Maar het is onderweg hoor.![]()
Je zat duidelijk mobielquote:Op woensdag 16 juli 2014 14:37 schreef danic het volgende:
[..]
Hey, ik ontdek nu pas dat ongelezen pm's ervoor zorgen dat je niet ziet dat je ook dm's hebt (mobiel dan). En ik had een pm ongelezen patenten als reiner dat ik erop moest reageren.
Zag dus niet dat ik al 7 dm's had![]()
Maar het is onderweg hoor."gelaten als reminder" gok ik?
Omen, "boek"! Wat goed al! Femke kan tegenwoordig heel lief "jah!" zeggen. (en tegelijkertijd nee schudden, echt knap) Ik geniet er maar van, want die 'NEE!!!'-fase gaat ongetwijfeld ook komen...
Yay Fieder, vakantie!![]()
Wij doen niet aan vakantie dit jaar...Wij zijn momenteel heel druk bezig met het kopen van een (reeds gebouwd nieuwbouw-)huis,
![]()
dus we sparen vakantiedagen voor tripjes naar de bank en notaris en dergelijke, én natuurlijk om in het najaar waarschijnlijk echt te gaan verhuizen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat haren trekken is heel herkenbaar, hier ook.Ik probeer nu vaak mijn haar op te steken als ik Femke op m'n rug draag, want ik kan me voor haar ook wel voorstellen dat die haren van mij onhandig in de weg zitten en kriebelen. Overigens kan ik me ook niet meer herinneren wanneer ik voor het laatst oorbellen heb gedragen die voorbij mijn oorlelletjes kwamen. Mijn huidige oorbellen groeien nog eens vast, zo lang heb ik al dezelfde knopjes in...
Meeten wil ik ook!! Laatste keer is al weer veel te lang geleden! Tijd om weer een centrale meet te organiseren?
LB, heeft je meisje nog leren lopen van die andere dreumesdames?
Afgelopen weekend werd me wel eens gevraagd of Femke een jongen of een meisje was, maar met name toen ze in de doek zat en je haar kleding dus amper zag.Mama van Lars & Femke![]()
quote:Op woensdag 16 juli 2014 20:40 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Je zat duidelijk mobiel"gelaten als reminder" gok ik?
yep
![]()
![]()
Leuk om te lezen, al die verhaaltjes over de (snelle) ontwikkeling van dreumesjes. Ik vind het 2e jaar ook zo ontzettend snel gaan. Dat vond ik vorig jaar ook al maar ook nu valt het me weer op.![]()
"Nee" begon toch pas bij 2??
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.![]()
Hier welquote:Nah ja, weekje er voor
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Danic. Mobiele woordenboeken zijn altijd super
Fieder. Fijne vakantie![]()
Shandaly verhuizen![]()
Kyara ik vond de ontwikkelingen in het tweede jaar ook zo snel![]()
Kleinzusje bijna een peuter![]()
Tico.![]()
![]()
Bram praat echt heel veel! En hij snapt zo ongelofelijk veel ook. Waar is mn baby??!I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.![]()
Zie fototopic ook.I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.![]()
Tico. Ik zag de foto's net. Hij wordt echt al groot. Lijkt ouder dan anderhalf hoor. Kleine bink![]()
Ik vind het zo leuk hoeveel ze begrijpen.![]()
![]()
Neej! Is hier al erg erg aanwezig
Maar 'smorgens: "heeeej mama!" En dan echt een beetje sloom uitgesproken als een jamaicaan... Dat maakt een boel goed![]()
![]()
Bram spreek veel dingen erg haags uit.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.![]()
Past goed bij mijn Utregs moppiequote:
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.![]()
Mogguh !
Sorry dat ik niet zo sociaal reageer deze week. Druk met een peuterverjaardag
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Aiden noemt alle katten Raja, zo heet onze kater.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:02 schreef L-E het volgende:
Wat waren de toelatingseisen Omen, want ik vind Riley juist enorm miniDat vingertje
Hier nog niet veel woordjes. Mama, papa, baah (de katten heten Balou en Abu, ik weet nooit welke van de twee hij dus bedoelt), ja, nee, en die. heeeeeel veel DIE! Augurk is echt zooo 2013
En hier ook veel "die", "deze" en "ach". Dat laatste zegt hij meestal wanneer iets ineens weg, kwijt of gevallen is.
En "papa". Hij probeer heel erg hard "mama" te zeggen maar dat gaat nog niet zo.
Merk dat zijn taal echt anders wordt. Niet meer dat "goegelie" maar meer korte klanken als "dadada". Meer proberen een woord te vormen.
Vd week had Aiden weer prikjes gehad en hij gaf geen kik!![]()
Die hard.![]()
Naast gewoon lopen kan hij nu ineens ook achteruit lopen en zelfs stapjes opzij.![]()
![]()
Ik blijf het zeggen maar ik vind het zo leuk dat ieder kind andere woordjes leert!
Ik dacht dat L nog niet zoveel woordjes zei maar ik hou nu een lijstje bij en het is best veelwel alles op zn eigen manier die alleen ik versta
![]()
Selectie:
ba=banaan
battie=badje
bei=aardbei
daah=daar
boeba=bumba
bij=bij
boeje=bloemen
wahwah=hond
maw=poes
rije=draaien/ rijden
pottie=kapot (ik heb een spijkerbroek met gaatjes en rafels en dan zegt hij dat altijd)
woewe=roeren
pfoe=koe
wraah=leeuwquote:nope, helaas
quote:Op donderdag 17 juli 2014 06:16 schreef Omentielvo het volgende:
Gisteren had Riley een ijsje op. Ze was maar een klein beetje vies gewordenlekker gegeten! L lust geen ijs
hij wil het heeeeeeeel graag hebben maar zodra hij merkt dat het koud is, is het klaar
![]()
Haha pottie![]()
En dat woorden voor buitenstaanders nog niet zo verstaanbaar zijn: check!
Riley klein ijsmonster
Shandaly een nieuw huis, tof!
Oh en ik hoop toch E een beetje accentloos groot te krijgen. Zit niet echt te wachten op een knauwende GroningseWij doen het haar wel redelijk abn voor, dat scheelt vast.
![]()
Ze had inderdaad ook nog wat ijs binnen gekregen
Fieder, ik snap L helemaal. Ik houd dus ook niet van ijs. Dat heeft Riley echt van haar oma (echt soms heb ik spijt dat ik mijn kind met haar tweede naam vernoemd hebt naar oma)
En knap dat je zijn woordjes allemaal snapt.
Ik snap niet alles wat ze tegen mij zegt![]()
![]()
![]()
Wat leuk die meet! Allemaal blonderige kindjes lijkt het? Had mijn donkere dame niet tussen misstaan.
Hier nog steeds geen woordjes. Ze zegt wel dingen na, maar niks uit zichzelf helaas. Naja, komt vast wel ooit.
Verder gaat het goed met haar op het moment! Ze schuifelt echt in steeds hoger tempo langs de bank en tafel en op het kdv had ze al 2x heeeeeeel eventjes los gestaan. Om daar vervolgens heel erg van te schrikken en zich snel weer aan iets/iemand vast te klampen
.
En ze is weer wat spekkiger lijkt het, maar misschien verbeeld ik me het. Volgende week vrijdag BMR en weer meten en wegen. Ben benieuwd, want vorige keer boog de curve wat af.[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!![]()
XMgoeie berichten! Stoer he, dat je baby dan zo ineens voorbij komt schuifelen
![]()
Mijnes kroop gisteren in de speeltuin echt méters ver weg, en wilde kost wat kost het voetbalveldje op![]()
![]()
XM
Goed dat het beter gaat. Ik ben benieuwd naar de statsvoor het beter lopen langs bank en tafel
LB, ik houd van ondernemende dreumesjes![]()
![]()
Hey, ik ontmoette vandaag een jongetje van 1,5 dat ook een hond wahwah noemt, Fieder. En ik snapte in 1 keer wat hij bedoelt. Ik vind wahwah best logisch
LB, mijn ouders zijn Drents/Gronings en ik ben geboren en getogen in Drenthe, maar ze hebben mij abn geleerd. Ik woon nu alweer 10 jaar in Zuid Holland, maar niemand hoort dat ik eigenlijk een provinciaaltje benDus het kan wel!
Wat goed XM!Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Oh! We hadden vandaag onze eerste dreumesdrama! Inclusief stervende zwaan en hard huilend over de grond rollen![]()
Blijkbaar was het heel erg stom van mij om te denken dat ze het slaapje die ze al maanden tussen de middag doet nog steeds wil doen
Ik moest zelf een beetje meehuilen, omdat dit heel erg nieuw is
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Ahh, en er zullen vast nog meer drama's komen. Het went vast!
Hier nog geen stervende zwaan gespot. Ze vindt het wel Heel Erg als er iets niet gaat zoals ze wil, maar over de grond rollen enzo, nee dat nog niet. Wel dreinen.
En hier ook de meeste dagen nog maar 1 slaapje. We merkten dat ze nog niet moe genoeg was op haar vaste slaapjestijden en als we haar nu s middags nog naar bed doen, komt ze 's avonds niet goed in slaap. Dan ligt ze tot ca. 21:00 te kwaken in bed, zo niet langer.[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!![]()
Hier ook goed nieuws, we hebben weer kunnen slapen vannacht! Wel met de gebruikelijke onderbrekingen van elke 2,5 uur maar dat is echt zo veel beter dan elke nacht van 2 tot 6 op zitten![]()
![]()
Haha Omen, de rest is hier ook onverstaanbaar gebrabbel hoor. En ook een aantal vaste woorden die regelmatig gezegd worden maar ik heb geen idee wat die betekenen.![]()
XM wat goed![]()
Sylver niet leuk heik moet er soms ook van huilen. Maar soms word ik er ook gewoon heel boos om
![]()
Ik spotte net tijdens het stoeien/ giechelen 2 hoektandpuntjes boven!![]()
Dreumesbuien![]()
![]()
En praten, dreumes zegt best ook al wat verstaanbare woordjes. Maar ook woorden die verstaanbaar lijken. Zegt ie heel hard APPEL, dus ik appel schillen stukjes snijden geven, slaat ie hem uit mijn hand, appelappelappel. Geen idee, echt niet, wijzen hielp ook al niet. Insert dreumesbuiMaar het kwam goed, want er liep een kat door de tuin en die is te interessant om door te gaan met op de grond liggen huilen. En daarna was het over.
![]()
L-e beter geslapen![]()
Ijs etenik heb hier de slag om het willen helpen met eten ook maar opgegeven, mag niet, wil ie niet en is garantie voor bui. Dus zoveel mogelijk wat vies kan worden uit bereik en gaan. Er gaat best veel in ook, hij krimpt nog steeds niet en het komt vast ooit goed met die tafelmanieren.
![]()
![]()
Zolena, love je droogheid
L-E beter geslapenEn, gaat dat gepaard met nog meer nieuwe kunstjes of is ie nu gewoon die-hard aan het stappen?
![]()
Dreumes hier kan zo boos worden dat hij ko gaat...keer of vier gebeurd nu. (Hij gaat sowieso al sinds hij vier maanden is altjd ko als hij zich flink pijn doet) Sowieso kan hij Heel Erg Boos worden.
favoriete woord: neej!
Nummer twee: didde (drinken bij mama)![]()
Houdt 'ie dan z'n adem in? Ellie doet dat ook, maar (nog) niet zo lang dat ze ko gaat...quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:31 schreef freecell het volgende:
Dreumes hier kan zo boos worden dat hij ko gaat...keer of vier gebeurd nu. (Hij gaat sowieso al sinds hij vier maanden is altjd ko als hij zich flink pijn doet) Sowieso kan hij Heel Erg Boos worden.
favoriete woord: neej!
Nummer twee: didde (drinken bij mama)Home is where the O+ is...![]()
quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:31 schreef freecell het volgende:
Dreumes hier kan zo boos worden dat hij ko gaat...keer of vier gebeurd nu. (Hij gaat sowieso al sinds hij vier maanden is altjd ko als hij zich flink pijn doet) Sowieso kan hij Heel Erg Boos worden.
favoriete woord: neej!
Nummer twee: didde (drinken bij mama)wow! Hoe kan dat??
![]()
Dreumes doet dat ook. Stopt gewoon met ademen. Blauwe lippen dan dan kan ie zo flauw vallen.
Mafkees![]()
Dat deed ik vroeger blijkbaar ook![]()
Gelukkig lijkt Djen dat tot op heden niet georven te hebben. Schrik je je toch ook het apelazerus of niet?![]()
![]()
Dat lijkt me heel eng, zeker de eerste keer.quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:31 schreef freecell het volgende:
Dreumes hier kan zo boos worden dat hij ko gaat...keer of vier gebeurd nu. (Hij gaat sowieso al sinds hij vier maanden is altjd ko als hij zich flink pijn doet) Sowieso kan hij Heel Erg Boos worden.
"Neej" check!quote:favoriete woord: neej!
Nummer twee: didde (drinken bij mama)
Nummer twee, check! Alleen is Otje minder subtiel "mamma melleken"![]()
(ze beheerst de woorden melk en drinken verder prima
)
![]()
Oh, dat is hier gewoon het beva "dinken!" terwijl mijn shirt naar beneden wordt getrokken. En dan ondertussen ook zus die er meteen bovenop duikt met "ook ook ook".... En als het niet snel genoeg gaat![]()
![]()
quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:12 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Dat lijkt me heel eng, zeker de eerste keer.
[..]
"Neej" check!
Nummer twee, check! Alleen is Otje minder subtiel "mamma melleken"![]()
(ze beheerst de woorden melk en drinken verder prima
)
![]()
E gebruikt er nog niet echt een woord voor, maar ze kan wel heel goed aangeven dat ze wil drinkenZe duikt dan gewoon mn decolleté in
![]()
![]()
Oh en somebody stop me!!! Ik heb de webshops van Zara en Noppies (via Limango) open en 2 mandjes vol![]()
![]()
![]()
Oh, had ik net ook. Maar snel weer weggeklikt.quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:20 schreef LadyBlack het volgende:
Oh en somebody stop me!!! Ik heb de webshops van Zara en Noppies (via Limango) open en 2 mandjes vol![]()
Nu even op mijn handen gaan zitten om niet de Zara te openen![]()
![]()
Whehe, sorry
Maarrrrrrr ik had vandaag mail van die hele leuke winkel waar ik in al mijn enthousiasme een open sollicitatie naar had verstuurd; dat er een vacature kwam voor de zaterdag en of ik langs wilde komen voor een gesprek?!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dus ik heb wat te vieren, toch??![]()
![]()
Oohquote:Op donderdag 17 juli 2014 22:22 schreef LadyBlack het volgende:
Whehe, sorry
Maarrrrrrr ik had vandaag mail van die hele leuke winkel waar ik in al mijn enthousiasme een open sollicitatie naar had verstuurd; dat er een vacature kwam voor de zaterdag en of ik langs wilde komen voor een gesprek?!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dus ik heb wat te vieren, toch??![]()
Hele leuke winkel?
[ Bericht 0% gewijzigd door _Ophelia_ op 17-07-2014 22:32:56 ]![]()
Oh wat tof! Superleuk!quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:22 schreef LadyBlack het volgende:
Whehe, sorry
Maarrrrrrr ik had vandaag mail van die hele leuke winkel waar ik in al mijn enthousiasme een open sollicitatie naar had verstuurd; dat er een vacature kwam voor de zaterdag en of ik langs wilde komen voor een gesprek?!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dus ik heb wat te vieren, toch??![]()
![]()
Wat leuk LB! Succes zaterdag !
Oh, en onze dreumes vindt Sultana's errug lekker. We hadden ze, dachten we, buiten bereik gelegd van D. Maar D kon er wel bij en vond het heel erg lekker.
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.![]()
L-e![]()
Freecell dat lijkt me schrikken.
En zijn twee favoriete woorden![]()
Hihi. Als ik lees hoe bv dreumesjes op borsten reageren is duidelijk dat die van mij een fv kindje is. Die knijpt in mijn tepels en gaat lachen als ze die ziet![]()
Zara en limango open ik maar even niet.![]()
Mandy![]()
![]()
Checkquote:Op donderdag 17 juli 2014 22:54 schreef Omentielvo het volgende:
Hihi. Als ik lees hoe bv dreumesjes op borsten reageren is duidelijk dat die van mij een fv kindje is. Die knijpt in mijn tepels en gaat lachen als ze die ziet![]()
dat gebeurt hier óók
![]()
![]()
Lieve verhalen , grote mijlpalen en prachtige foto's
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Morgen heb ik een ware peuter![]()
Met kroon en gelakte nageltjes
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Spam wordt herhaald op later tijdstip
Hoop dat jullie het mooi vinden
[ Bericht 77% gewijzigd door kleinzusje op 18-07-2014 09:17:28 ]All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Leuke foto's kz. Alvast gefeliciteerd!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!![]()
Thx lieve dames !![]()
[ Bericht 19% gewijzigd door kleinzusje op 18-07-2014 09:16:03 ]All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Thx Spirit !Klopt ze is zooooooooooooooo groot opeens
![]()
Ik haal ze weg en zet ze later weer neer. Hele dag weg ! Spam wordt vervolgd.All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Wauw KZ... echt een prachtig meisje...
(Maar pff... krijg het heet bij die winterse foto's met dikke sjaal enzo... )
Ik zag vanochtend op weg naar m'n werk een papa lopen met een klein meisjesdreumesje, in een rompertje op sandaaltjes dat heel wiebelig naast haar papa liep...het zag er zo aandoenlijk uit, van die blote krommige wiebelbeentjes die volgens mij nog maar net wisten hoe dat lopen moest... lieve zomerse sandaaltjes, in zo'n lekker vroeg ochtendzonnetje..
![]()
Het kon een foto-object van Ela zijnprecies dát sfeertje.
Ik zag ineens voor me hoe het eruit zou zien als Femke zou kunnen lopen, en dan met Lars die aanmoedigt en 'helpt' enzo...![]()
Mama van Lars & Femke![]()
Ah gemist KZ. Hopelijk zie ik ze later nog.
Shandaly![]()
Door jullie tepelknijp verhalen besef ik dat L mij eigenlijk nooit bloot ziet. Maar eens testen![]()
Hij trekt wel regelmatig mijn shirt omhoog en doet dan zo'n blaasscheet op mijn buikeen echte vent al
![]()
![]()
Aahw dat klinkt heel leuk Shandaly!
Kiek dit portret dan
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!![]()
Op het kdv wel, naar het schijnt. Hier is het vooral speelgoed. Hema rietjesbeker gaat wel goed. Ik zet ze meestal beiden neer, kan ze zelf kiezen.[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!![]()
Breath holding spells. In de categorie: best welquote:
Ik had het vroeger zelf ook, maar minder dan mijn dreumpje.
Hij doet zich pijn, doet 1 keer BRUL, buigt achterover, banaant en gaat ko.
Daarna wordt hij wakker en is is hij heel wit en wil hij graag drinken.
En héél soms komt dat van boosheid.
En ik word hier vandaag een beetje simpel.
Mijn bijzondere kleuter en mijn dreumes maken ruzie.
Zet je één met speelgoed in een hoek, pakt de ander het af, zet je de ander met iets anders in een andere hoek, pakt de ander het af.
AAAAH
En maar brullen allebei.
En ze snappen allebei ongeveer hetzelfde van wat je ze uitlegt en dat is te weinig om de situatie op te lossen![]()
![]()
kiddyboo is die op de foto?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:35 schreef Fieder het volgende:
Staartjes![]()
Drinkt ze nog uit de kiddyboo? Mijnes snapt er niks van
Die van mij laat de rand vollopen met drinken, kiept hem om en gaat er dan mee smeren.
Kliederboel.![]()
Even heel iets anders tussendoor, een soort overdenking...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sarcasme. Herken het.![]()
Spirit, ik denk dat het moederschap zo intens en overheersend is of kan zijn, dat het je absoluut voorgoed kan veranderen (al dan niet door de veranderde hormoonhuishouding). Ik ben geneigd te zeggen dat ik het herken, maar dat zou valsspelen zijn, met de ptss en alNa mijn eerste bemerkte ik ook al een zekere lichtgeraaktheid cq kwetsbaarheid die compleet nieuw was. Ik kijk echt al jaren geen nieuws meer, ik slaap er echt slecht van..
![]()
Maakt niet uit. Ik heb het meer in spoiler gezet omdat ik mensen die daar geen zin in hebben, niet nodeloos wil vermoeien met mn gepeins
Sarcasme. Herken het.![]()
Past het ook niet binnen het beeld van je burnout? Het snel overprikkeld zijn, het snel van de leg zijn..![]()
Jazeker, maar ik herken heel erg veel in al mijn levensfases. Van basisschool tot nu. Het is nu wel heel extreem en natuurlijk komt dat mede door mijn burnout, maar het kan ook andersom zijn, dat ik juist hierdoor nu burnout ben. En als dat het geval is, wil ik het leren begrijpen en leren hoe ik hier het beste mee om kan gaan. Maar zoals ik al zei, misschien is het ook wel gewoon normaal als je moeder bent gewordenIk vind mezelf zo ingewikkeld
Sarcasme. Herken het.![]()
+1 op alles inclusief thuis ivm burn-out of hoe men het ook wil noemen. Mijn hapto opperde ook al dat ze dacht dat ik hoog-sensitief ben (ondanks haar hekel aan modebegrip). Ik heb dat altijd al gehad, maar sinds de kinderen echt veeeeel meer. Voor licht, drukke beelden, maar vooral voor geluid. Het huilen/krijsen van nu-dreumes heeft er dan ook enorm ingehakt afgelopen anderhalf jaar. Weet eigenlijk niet wat je hieraan hebt....wilde alleen laten weten dat het herkenbaar is
Oh ja en dat het denk ik bij mij één van de redenen van het burn-out zijn is en niet een gevolg.Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart![]()
Spirit, toevallig had ik het hier vandaag ook over met de psycholoog. Ik ben ook hoogsensitief en hoewel dat tegenwoordig te pas en te onpas gebruikt wordt, zorgt het bij al van kind af aan voor dingen. Nu met Ellie moet ik de gebruiksaanwijzing opnieuw vinden, zeg maar. Met een klein kind heb je nooit rust - en omdat je niet aan rust toekomt, kun je prikkels nauwelijks of niet goed verwerken. Tel daarbij de grootste prikkel van je leven, namelijk je kind, op en je hebt een recipe for disaster. Nee, grapje, maar het lijkt me dus helemaal niet gek dat je jezelf wat kwijt bent.
Home is where the O+ is...![]()
Het klinkt misschien stom, maar ik vind jullie herkenning echt heel fijn. Op internet kun je jezelf natuurlijk allerlei diagnoses aanmeten, maar als ik jullie reacties lees, denk ik gewoon dat het klopt. Eens wat boeken bestellen en me er meer in verdiepen en hopen dat ik wat nuttige handvatten kan vinden. Als jullie nog tips hebben, zijn die meer dan welkom!
Sarcasme. Herken het.![]()
Ik heb hier ook wel wat herkenning in. Ik zal niet zeggen dat ik hoogsensitief ben, maar ik herken wel dingen.
Als de meiden aan het spelen zijn kan ik af en toe getikt worden van de 'herrie'. Die is er dan eigenlijk niet. Het is dan niet zo dat ze met pollepels op pannen lopen te meppen ofzo. Maar ik kan daar echt heel geïrriteerd van raken en moet mezelf dan even rust gunnen om te herpakken.
Of dat verergerd door de komst van kinderen? Ik denk het wel. Als je alleen of met een partner thuis bent, heb je momenten van rust. Kinderen zijn constant bezig en zorgen voortdurend voor prikkels.
En ik reageer ook emotioneel op de nieuwsberichten over de ramp hoor. Volg het wel, maar het raakt me ook echt.![]()
En dan nu weer volledig OT: Isa heeft veel moeite om in slaap te komen met de warmte. Ze ligt nu in alleen een romper in bed, maar ze moet steeds zo huilen en dan vis ik haar alsnog kletsnat uit bed. Hoe houden jullie kleintjes het?Sarcasme. Herken het.![]()
We hebben een ventilator in zijn kamer gezet. Hij sliep afgelopen nacht niet geweldig in ieder geval. Maar ik ook niet. Het is hier zo snel warm in huis.![]()
Otje ligt nu met een lakendunne slaapzak in alleen haar luier. Eigenlijk net te warm maar anders slaapt ze echt niet.![]()
Ik wilde net ongeveer hetzelfde vragen Spirit. Hier ligt ze alleen met een pamper aan in bed. Het is daar 30 graden. Haar deur staat open. Ik ben bang dat ze in de trek komt te liggen als ik ook haar raam op kantelen zet (dan komt de bovenkant 15 cm los ongeveer).
Zouden jullie het wel aan durven?
Ook omdat ze vorige week snotoogjes had. Ik denk dat ze die op eenzelfde manier heeft gekregen. Of de ramen van de auto te wijd open oid. Ze is nooit ziek maar daar wel gevoelig voor.![]()
Wij hebben dus zelfs een ventilator aan gezet. Niet gericht op bed. Maar zonder slaapt ie echt niet. En ook alleen romper aan trouwens.
Babyfoon zegt nu 29 graden op zijn kamer.![]()
![]()
Is het echt zo warm in nederland?
Hmz.I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.![]()
We zijn maar gaan wandelen, want het was echt brullen. Nu met alleen slaapzak en luier in bed en ze was zo vertrokken. Mag ook wel, 20:45 Pfff...
Ik had wel ramen en deuren boven open gezet, maar denk dat dat teveel licht en geluid was. Nu alleen raam open, maar zonwering helemaal dicht. Straks maar even checken of ze haar bed niet uit drijft...Sarcasme. Herken het.![]()
Hier slaapt ze nog niet, het is 30C. Alleen een luier, maar ik betwijfel of 't gaat lukken any time soon...
Spirit, ken je ookzogevoelig.nl al? Het is een beetje overtrokken soms, maar ook wel fijne info!Home is where the O+ is...![]()
Hier slaapt D alleen in een luier met mouwloze romper en voor het eerst zonder slaapzak 's nachts, op zijn kamer is het 27 graden. In slaap vallen is hier niet zo'n probleem.
De ochtend- en avondfles melk heb ik wel aangevuld met 100cc extra water met deze warmte.
[ Bericht 8% gewijzigd door -mandy- op 18-07-2014 22:18:03 ]Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.![]()
E ligt net in bedmaar dat lag meer aan t feit dat ze vanmiddag in slaap was gesukkeld op schoot
Ik ga nu het slaapzakje afmaken dat ik van een oud lakentje en superluchtig stukje katoen heb geknutseld. Hopelijk kan ze daarmee op vakantie lekker slapen. Ze ligt nu in een luier in een mouwloze hemaslaapzak, maar die vind ik alsnog wel dik.![]()
Spirit, om nog even een beetje te relativeren; ik denk dat t twee dingen zijn. Hoe Cwen het ene deel omschrijft lijkt me heel logisch. Als je al hoogsensitief bent, dan is een kind natuurlijk de ultieme prikkel, en met jullie nachtrusten..... pfoei, dat moet er dan zeker wel inhakken ja!
Maar het andere gedeelte, het emotione(e)l(er) zijn, dat herken ik zelf ook. En ik denk dat bijna iedereen die moeder is, minder goed zich af kan sluiten voor kwade dingen, omdat er altijd een stemmetje roept 'stel je voor dat dat om jouw kind ging'![]()
![]()
Nora heeft ook last van de warmte denk ik. Ze had vandaag en gisteren moeite met in slaap komen, maar op het kdv sliep ze wel erg goed. Het was daar ook een stuk koeler dan in haar eigen kamer.
Het is er nu 29 gradenZe slaapt in mouwloze romper (zo'n spaghettiband romper) en een lakendunne mouwloze slaapzak. Misschien morgen ook maar zonder slaapzak of romper proberen.
Ook geen raam open daar. Er zit een weg onder haar raam en met het raam open is er echt enorm veel lawaai, terwijl het bijna stil is met het raam dicht. En met de luid optrekkende motorrijders zit ze echt rechtop in bed.
Wat een leuke foto XM
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Dit wilde ik ook zeggen, dus ik +1 maar gewoonquote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:56 schreef LadyBlack het volgende:
Spirit, om nog even een beetje te relativeren; ik denk dat t twee dingen zijn. Hoe Cwen het ene deel omschrijft lijkt me heel logisch. Als je al hoogsensitief bent, dan is een kind natuurlijk de ultieme prikkel, en met jullie nachtrusten..... pfoei, dat moet er dan zeker wel inhakken ja!
Maar het andere gedeelte, het emotione(e)l(er) zijn, dat herken ik zelf ook. En ik denk dat bijna iedereen die moeder is, minder goed zich af kan sluiten voor kwade dingen, omdat er altijd een stemmetje roept 'stel je voor dat dat om jouw kind ging'
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Oh en ik ben vandaag wezen kraamschudden bij een van mijn oudste vriendinnen, en haar dochtertje was zoooooooooo lief en klein en perfect!!Net 2800 gram, potver
![]()
Ze had kleertjes van E aan in maat 50 en daar verzoop ze echt nog in
Rrrrrrramnmel!!![]()
![]()
Dit wilde ik eigenlijk ook zeggen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:56 schreef LadyBlack het volgende:
Spirit, om nog even een beetje te relativeren; ik denk dat t twee dingen zijn. Hoe Cwen het ene deel omschrijft lijkt me heel logisch. Als je al hoogsensitief bent, dan is een kind natuurlijk de ultieme prikkel, en met jullie nachtrusten..... pfoei, dat moet er dan zeker wel inhakken ja!
Maar het andere gedeelte, het emotione(e)l(er) zijn, dat herken ik zelf ook. En ik denk dat bijna iedereen die moeder is, minder goed zich af kan sluiten voor kwade dingen, omdat er altijd een stemmetje roept 'stel je voor dat dat om jouw kind ging'
Hier ook herkenning mbt het 2e stuk. Ik las ook altijd veel van Karen Slaughter maar ook die boeken kan ik nu niet meer lezen.
Veel gevoeliger geworden door het moederschap
Meiden liggen nu in hun luier in een mouwloze slaapzak. Ik heb nog wel een dunnere maar die kon ik zo snel niet vinden. Ze hebben we kletsnatte haartjes en ik verwacht dat ze zich vannacht ook nog wel een keertje extra komen melden.
Wat lief LB en wat een mini![]()
![]()
Riley is echt een stoere ja!
Oh en Kyara, ik was woensdagavond nog naar een vriend die een meisjestweeling heeft gekregen![]()
2 maandjes oud waren ze nu, en ohohooohh wat schattig! En de vader was erg blij met de twee leuke tuinbroekjes
![]()
![]()
In de herhalingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 37% gewijzigd door kleinzusje op 19-07-2014 06:18:32 ]All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Leuk Omen![]()
Spirit: herkenning !
Warmte: hier met alleen luier op peutermatras. 2 uur later dan normaal en stikkie heet.
Morgen feest
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Kz, wat een lieve spam! Je meisje is prachtigAlvast een heerlijke dag gewenst morgen en gefeliciteerd!
![]()
Dank lotquote:Op vrijdag 18 juli 2014 23:19 schreef L0t.. het volgende:
Kz, wat een lieve spam! Je meisje is prachtigAlvast een heerlijke dag gewenst morgen en gefeliciteerd!
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Wat een mooie spam KZ!
Heel veel plezier morgen!Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.![]()
Dank lieve dames![]()
Ik heb een peuter !![]()
Die gelukkig nog heerlijk ligt te pitten zodat ik wat ballonnen kan opblazen
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Emotioneler ben ik ook geworden. Gisteren moest ik huilen bij Bassie en Adriaan, omdat het zo ontroerend was![]()
Hoe hebben jullie dreumesjes geslapen?
Hier ligt ze nog op bed ze is wel bezig met wakker worden![]()
Kleinzusje. Gefeliciteerd met je peuter. Die spam blijft![]()
![]()
Dank Omen en heerlijk dat ze nog even in bed ligt he
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)![]()
Gefeliciteerd kz!!
Hier gewoon geslapen, in een romper en dunne slaapzak. Nu 28 graden daar. Hij zal wel weer stipt om 6:50 wakker worden
Maar de hele familie slaapt normaal met dit weer![]()
![]()
Omen, wat een lieve stoere foto![]()
Wauw kz, wat is ze al groot!Van harte gefeliciteerd met je kersverse peuter!
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Gefeliciteerd KZ!
Ik vind die hitte echt helemaal niets... Vroeger had ik er niet zo'n moeite mee, gewoon relaxen en alles wat langzamer enzo. Maar nu met kindjes gaat dat "alles wat langzamer" natuurlijk iets minder goed. Plus dat je je eigenlijk ook nog druk maakt over hoe zij het zo koel mogelijk hebben en toch slaap krijgen en voldoende drinken en etc etc etc... Waar blijft dat onweer en de afkoeling?
(Dat ik zelf snipverkouden ben en me beroerd voel, maar nog niet zo beroerd dat je het ziek kunt noemen is ook niet goed voor je humeur)
Sorry, einde klaag postMama van Lars & Femke![]()
KZ van harte met je mooie meisjeen
![]()
![]()
L heeft verbazingwekkend genoeg gewoon doorgeslapen. Op zijn kamertje was het 30 gr pfff
Omen wat stoer van Riley![]()
![]()
Dat dus. Gister bij haar middagslaapje was ze zo vertrokken maar in de avond/nacht wist ze zich geen raad met de hitte. En dat komt haar humeur nu niet ten goedequote:Op zaterdag 19 juli 2014 07:39 schreef Shandaly het volgende:
Gefeliciteerd KZ!
Ik vind die hitte echt helemaal niets... Vroeger had ik er niet zo'n moeite mee, gewoon relaxen en alles wat langzamer enzo. Maar nu met kindjes gaat dat "alles wat langzamer" natuurlijk iets minder goed. Plus dat je je eigenlijk ook nog druk maakt over hoe zij het zo koel mogelijk hebben en toch slaap krijgen en voldoende drinken en etc etc etc... Waar blijft dat onweer en de afkoeling?![]()
Beterschap!![]()
![]()
KZ gefeliciteerd met je peuter
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.![]()
KZ gefeliciteerd met je peuter!
Shandaly, beterschap.
Dat rustig aan doen lukt hier trouwens wel aardig. Huishouden doen we s avonds en de kinderen laat ik gewoon hun gang gaan binnen en buiten. Drinken zorgen ze zelf wel voor dat ze niks te kort komen![]()
Kz, gefeliciteerd.
Hier vannacht ook onrustig door de warmte. Drinken bieden we steeds aan, maar meer dan 1 rietjesbeker gaat er gewoon niet in. Ze laat het gewoon uit haar mond lopen. Tuthola.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!![]()
Ik 'join the club'quote:Op zaterdag 19 juli 2014 08:21 schreef Spirit82 het volgende:
Ik wil ook een slapend kind! Wat een nacht weer..![]()
Overdag slapen lukt haar ook bijna niet, net met moeite in slaap kunnen wiegen (nu zijn we allebei drijfnat).
Afgelopen nacht heeft ze 4 flessen van 200ml leeggedronken. Na de tweede fles ben ik ze maar heel erg waterig gaan maken, anders kreeg ze wel erg veel voeding. Gewoon water wilde ze niet.
Kan ik eigenlijk een ventilator op d'r zetten? Tocht dat niet te veel?Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Kz gefeliciteerd![]()
Hier viel de nacht eigenlijk wel mee. In slaap vallen was ingewikkeld, maar daarna sliep hij door tot zeven uur. Best netjes![]()
Wij doen ventilator in kamer aan niet op bed gericht en als we gaan slapen weer uit. Ik laat over een paar dagen wel weten of ie er verkouden van geworden is.![]()
As we speak zit meneer in een badje in de schaduw te chillen. Ik krijg mezelf ook helemaal niet aan de gang. Wou was doen enzo![]()
![]()
Sylver, hier wordt snachts ook gewoon water getankt hoor! Wil die van jou dat niet? Voor mijn gevoel koelt dat ook wat af ipv een warme melkfles. Overdag geven we nu veel verdunde sapjes of diksap. Dat wordt echt naar binnen gegoten! Liever zo, dan drinkt ze in elk geval genoeg.
As we speak zitten we trouwens in de auto richting limburg. Lekker 2,5 uur in de aircoIsa viel meteen in slaap, gek spookje, dus die kan nu even lekker bijslapen en dan is ze straks hopelijk gezellig bij mn familie. Ik kreeg al een whatsapp dat het zwembadje klaar stond voor haar
Sarcasme. Herken het.![]()
KZ, gefeliciteerd! Fijne dag gehad?
Lang leve het zwembadje, biedt lekker verkoeling op zulke dagen. Ik maak me nooit druk om hoe veel ze binnen krijgen overigens, dat regelen ze echt zelf wel.
Sylver, met deze temperaturen zou ik me niet druk maken om tocht hoor. Ik denk dat je je kind eerder een plezier dan kwaad doet met wat tochtIk las gisteren nog het eea over warme nachten, hier in huis is het snachts nog steeds rond de 26 graden. Stickertje slaapt dus in alleen een luier. Geen romper, geen slaapzak, geen laken.. (hebben jullie nog kleding aan 's nachts met deze temperaturen dan?
)
![]()
Wij allen slapen naakt. Nou ja de kleintjes met een luier.
33 graden was het net op onze slaapkamer
Straks de fan maar eens zoeken. Kijken of het wat verkoeling brengt.Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.![]()
Ik slaap nog met shirt en onder een laken. Ik kan anders echt niet slapen. Noor ligt in luier in een lakendunne slaapzak.[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!![]()
Ik vond het vandaag overdag way too warm en heb de hele dag binnen opgesloten gezeten met de gordijnen dicht en de ventilator aan. Djenna was bang van het ding.. Huilen jonge toen ze erlangs wilde
. Hebben we stapje voor stapje gedaan en gezegd dat ze niet bang hoefde te zijn. En dat de ventilator er juist voor was dat het wat prettiger aan zou voelen enzo. Uiteindelijk is het goed gekomen en racet ze er gewoon langs af met haar Ferrari
.. Muppetje. Wist niet dat ze zo'n watje was
![]()
Wij slapen hier ook altijd naakt maar ik moet wel een laken of iets over me heen hebben hoor, anders kan ik echt niet slapen![]()
Vanmiddag heeft ze haar middagslaapje prima gedaan.. Een goeie 2,5 uur weg geweest.
Gisteren hebben we haar een uurtje later in bed gelegd en ik denk dat we dat vanavond ook gaan doen. De zon is weg. Zometeen alles tegen elkaar open zetten in de hoop dat het een klein beetje af wil koelen. En dan zien we wel![]()
![]()
En Free. Werd jouw dreumes 6:50 wakker? Die van mij werd uiteindelijk even na zevenen wakker
Shandaly voel je jezelf al iets beter. Ziek zijn met deze verkoudheid is helemaal niet fijn
Sylver. Zielig dat ze overdag bijna niet kon slapen. En beter dat je de flessen wateriger bent gaan maken.
Fieder ook al een goed slapende dreumes![]()
Spirit en Twinkle
Zolena. De was doen met dit warme weer is niet fijn. Kan je hem niet vannacht aan zetten en morgen opvouwen?![]()
L-E ik slaap altijd onder een deken en met een onderbroek aan
Spirit. In de auto met airco is geweldig. Fijne dag verder nog?![]()
Twinkle. Jouw dreumes die bang was voor de ventilator![]()
![]()
Hier een leuke dag. Ik heb ook een zwembad gekocht voor in de tuin en dat was een groot succes. Lekker gezwommen en gestoeid in het zwembad. En ze heeft goed gedronken. Lief moppie. Nu slaapt ze![]()
![]()
Nee, mijn dreumes sliep uit tot 7:50echt, altijd exact 6:50, maf kind
Hier zijn we op ons tijdelijke adresje aangekomen. Dreumpje vindt het fantastisch buiten, maar het was vandaag hier echt te heet voor hem buiten, zelfs mèt zwembadje. Dus maar beetje aangemoedigd om binnen te blijven. Lukte matig, omdat er hier veel ruimte is en veel speelgoed. Maar eigenlijk wilde hij buiten zijn![]()
![]()
Rosalie moet iets met mouwen anders slaapt ze niet. En ze moet een romper aan anders trekt ze dr luier uit. Druif.
Dus ze ligt nu in een lange mouwen romper in een lakendikke slaapzak te slapen.
Overdag kan het wel mouwloos trouwens. Vanmiddag nog een tweede slaapje gedaan en daar kwam ze heel rot uit. Drijfnat! Ik dacht dat mijn vriend haar wat had opgefrist, maar hij had alleen haar bezwete haartjes gekamd. Niks zelf nat gemaakt.
En maar huilen. Alles was HEEL ERG! Als haar speen viel verging de wereld zowat. Ze was echt heel zielig.
Ze kwam pas weer bij toen we 45 minuten later naar boven gingen voor bad en bed.
Nou mocht ik rechtsonder haar tanden ook niet poetsen, dus òf haar hoektand komt door, òf ze krijgt last van haar mond. Haar zus heeft hand voet mond ziekte kwamen we achter, dus zij wellicht ook.
Ik had echtt met haar te doen. Zielepietje.![]()
Sneu he, dat leren omgaan met die hitte. Femke was vanochtend ook niet te genieten. Niets was goed, spelen niet, eten niet, drinken niet, knuffelen niet, of alles maar voor 10 seconden ofzo. Flinke middagdut gedaan, aan het eind van de middag buitenbadje opgezet waar ze ongelooflijk veel lol met haar broer heeft gehad, en alles was weer vergeten![]()
He Danic.. wat naar... zo'n besmettelijke ziekte zit je nu ook niet echt op te wachten. Beterschap! Hopelijk is het alleen een onschuldig (maar vervelend) hoektandje.
OmenFijne dagen zijn goed! En badjes in de tuin met vrolijke kindjes kunnen zelfs je eigen dag helemaal goed maken (sprak ze uit ervaring... lief dat je ernaar vroeg)
Hoe is het met jou Twinkle? Trek je het zelf nog met die laatste loodjes? De 4daagse is inmiddels voorbij, dus de weg naar het ziekenhuis is weer begaanbaar
XM, dat je dat kan, met een shirt slapen... ik ben zo gewend om naakt te slapen, dat ik het met shirt echt vreselijk vind. Raak helemaal verstrikt naar mijn gevoel. Laatste keer met shirt was toen ik met de bevalling van Lars een nachtje in het ziekenhuis moest blijven(En toen heb ik ook niet geslapen trouwens, maar dat lag niet aan dat shirt
)
Volgens buienradar kan het hier elk moment gaan regenen... laat die verkoeling maar komen!!Mama van Lars & Femke
Forum Opties Forumhop: Hop naar: