SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Ouders hebben schoenen herkend'
Ook al is er nog geen direct bewijs, alles wijst erop dat de gevonden resten in Panama afkomstig zijn van de vermiste Kris en Lisanne.
De resten die in de jungle gevonden zijn, worden op dit moment nog onderzocht door experts in Panama. Verslaggever Britta Sanders:"Ik hoor hier van de woordvoerder van de familie dat de ouders de gevonden schoenen herkend zouden hebben als de schoenen van Kris en Lisanne. En dat het dezelfde schoenen zouden zijn die ze gedragen hebben bij hun vertrek vanaf Schiphol."
Ook de politie in Nederland zegt het sterke vermoeden te hebben dat het om de vrouwen gaat. Het DNA-onderzoek dat uitsluitsel moet geven, kan nog een halve week duren.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Zolderkamerspeculaties FOK!:
• meiden zijn in de rivier de Chiangola (of Culebra) gevallen en verdronken, de rugzak lag nog op de kant
• de meiden zijn met rugzak en al in de rivier beland en de rugzak is ergens gestrand en daar gevonden
• meiden rustten uit op hun verdwalings(?)tocht en zijn door wilde dieren aangevallen en gedood, de rugzak stond ongemoeid verderop
Vragen:
• Waarom gingen Kris en Lisanne om 13:30-14:00 nog de bergen in?
• Hoe was het weer? 36 graden overdag, 22 graden 's nachts in Boquete, hoger op de berg kouder, regen/onweer wordt beweerd, bron?
• Wat staat er op de laatste foto's?
========================================================================
Lokale fauna:
Roofdieren:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aaseters:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reptielen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amfibieën:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Insecten en spinnen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuwslinks:
• http://www.nrc.nl/nieuws/(...)t-meisjes-in-panama/
• http://prensa.com/uhora/l(...)as-holandesas/345622
• http://www.bbc.com/news/world-latin-america-27939119
• http://www.elsevier.nl/Bu(...)en-Kremers-1545546W/
• http://nos.nl/video/66379(...)onden-in-panama.html
• http://www.hartvannederland.nl/tag/vermissing-panama/
• http://www.ad.nl/ad/nl/30(...)melijke-resten.dhtml
• http://www.panamaamerica.(...)cia-sobre-holandesas
• http://www.rtlnieuws.nl/n(...)-met-kris-en-lisanne
• http://www.blikopnieuws.n(...)eden-misdrijf-panama
• http://www.tvn-2.com/Noti(...)e-Lisanne-Froon.aspx
===========================================================================
Ouder nieuws:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.tvn-2.com/Noticias/Paginas/envivo.aspx
deze?![]()
Jou oma uit India wordt ziek van Hollandsch leidingwater, verder totaal irrullevant,quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:33 schreef MPCK het volgende:
[..]
Precies. Mijn oma uit India die daar haar hele leven woont wordt nooit ziek van het leidingwater. Maar zelfs minn moeder (die daar is opgegroeid) en lang in het buitenland woont wordt ziek bij terugkeer naar het land. En ik al helemaal.
De eerste dag begint het als lichte buikpijn, je voelt je maag rommelen. De tweede dag heb je een soort van constipatie/pijnlijke stoelgang.
De derde dag komt de boel met explosief geweld vrij, en ik kan je garanderen, dat is geen pret. Je blujt urenlang dichtbij de wc zitten en uiteindelijk heb je er geneeskundige tabletten nodig.
En Indiaas leidingwater wordt minimaal gezuiverd itt water in een meer.Even a broken clock is right twice a day.![]()
Je bent BH en botten vergeten. Jij bent af, tot morgenquote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:32 schreef danos het volgende:
Drinkwater, verdwalen, wilde dieren, rivier, stop.![]()
quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:11 schreef MPCK het volgende:
[..]
Komen daar geen bacteriën, virussen, schimmels en gif voor? Goh wat een Paradijs, ik wil in Panama wonen!Ja natuurlijk, maar tenzij jij een leukemiepatiënt bent heb je daar gewoon een afweer voor die zorgt dat je niet direct dood neervalt. En gif? Alleen als stroomopwaarts iemand toevallig een illegaal xtc-lab runt waarschijnlijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Daarom is natuurlijk die broek van Kris niet gevonden, wellicht helemaal volgescheten.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:39 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, maar tenzij jij een leukemiepatiënt bent heb je daar gewoon een afweer voor die zorgt dat je niet direct dood neervalt. En gif? Alleen als stroomopwaarts iemand toevallig een illegaal xtc-lab runt waarschijnlijk.Even a broken clock is right twice a day.![]()
Moet wel. Zaten beide net te schijten toen ze overvallen werden door een modderstroom.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:40 schreef danos het volgende:
[..]
Daarom is natuurlijk die broek van Kris niet gevonden, wellicht helemaal volgescheten.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
In India wordt alles in het water gedumot en het is zeer dichtbevolkt. Ook verbranden zij lijken op het water. Dit was een natuurgebied in de bergen. Totaal anders dus.
Als je dorst heb ga je overleven en dus drink/eet je alles wat in je bereik ligt.![]()
ka je kan al last hebben van ziek worden water als je als fries in zeeland gaat wonen (verschillende zuiveringssystemen, en kalk gehaltes enz)quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:34 schreef danos het volgende:
[..]
Jou oma uit India wordt ziek van Hollandsch leidingwater, verder totaal irrullevant,![]()
Nooit van parasieten gehoord? En waar kakken de dieren?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:42 schreef Mishu het volgende:
In India wordt alles in het water gedumot en het is zeer dichtbevolkt. Ook verbranden zij lijken op het water. Dit was een natuurgebied in de bergen. Totaal anders dus.
Als je dorst heb ga je overleven en dus drink/eet je alles wat in je bereik ligt.Even a broken clock is right twice a day.![]()
Nou die broek hou je niet aan, of misschien had ze wel een wond die ze met een riem heeft moeten afbinden. Broek kan tussen de 40 en 60km mee zijn gedreven met de stroom. Wacht ik zal het even uittekenen op een kaart.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:44 schreef MPCK het volgende:
[..]
Ik volg je niet, hoe zorgt een gescheten broek voor dat ie verdwijnt?Even a broken clock is right twice a day.![]()
Want voor de mensen in de laagste kasten zijn er zulke goede voorzieningenquote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:48 schreef MPCK het volgende:
[..]
Het is jammer want het merendeel va
het volk doet dit niet enkel mensen uit de laagste kasten, de Soedra's. En de goeden moet weer gaan lijden onder de slechten...
Even a broken clock is right twice a day.![]()
Die hangt nu te drogen aan een waslijn van een indiaantje.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:44 schreef MPCK het volgende:
[..]
Ik volg je niet, hoe zorgt een gescheten broek voor dat ie verdwijnt?![]()
India is echt een goor land. Ranzige mensen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:42 schreef Mishu het volgende:
In India wordt alles in het water gedumot en het is zeer dichtbevolkt. Ook verbranden zij lijken op het water. Dit was een natuurgebied in de bergen. Totaal anders dus.
Als je dorst heb ga je overleven en dus drink/eet je alles wat in je bereik ligt.![]()
![]()
We kunnen uiteindelijk concluderen dat dit de enige doodsoorzaken kunnen zijn: uitdroging, dieren, mensen.![]()
Een ongeluk kan ook nog wel of een giftige bes gegeten.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:50 schreef Tasjee het volgende:
We kunnen uiteindelijk concluderen dat dit de enige doodsoorzaken kunnen zijn: uitdroging, dieren, mensen.![]()
je kan er toch behoorlijk van verstopt of juist aan de diaree rakenquote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:49 schreef MPCK het volgende:
[..]
Minimaal lijkt me want het verschil is niet zo groot. Het is eerder een soort wenningsperiode.
wel niet in de mate als met natuur water![]()
Ik heb dit net even doorgestuurd naar het ANP, met jou IP, e-mail en telefoonnummer erbij. Zou jij dit morgen in Een Vandaag even toe willen lichten? Misschien samen met Matador en zijn kaartjes? En misschien kan je het ook wel even presenteren in een persoonlijke ontmoeting met de ouders, ik betaal je ticket wel.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:50 schreef Tasjee het volgende:
We kunnen uiteindelijk concluderen dat dit de enige doodsoorzaken kunnen zijn: uitdroging, dieren, mensen.
Soms moet je de koe bij de horens vatten..Even a broken clock is right twice a day.![]()
Of een omvallende boom. Gebeurt ook wel eens...quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
Een ongeluk kan ook nog wel of een giftige bes gegeten.![]()
Man die mensen zijn blij als ze iets te scheiten hebben.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:54 schreef MPCK het volgende:
[..]
Die zorgen er zelf voor de vervuiling, de verplundering, en de afbouw. Weinig mefelijden.Even a broken clock is right twice a day.![]()
Zal de verschillen even opsommen zoals ik ze zie:quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:35 schreef MPCK het volgende:
[..]
Dan nog zou jouw theorie over bewegend water en bacterie vrij stand moeten houden.
1. De Ganges stroomt vele malen langzamer dan de rivier in Panama
2. Langs de rivier de Ganges leven miljoenen mensen die er van alles en nog wat in gooien
3. 20 meter van de 'badplaats' schijten koeien in het water
4. Het water komt rechtstreeks uit de bergen in Panama en zal waarschijnlijk ook best fris zijn. Bacteriën houden daar al sowieso niet van.![]()
ttp://forum.fok.nl/topic/2120503/1/25#141513290]dinsdag 24 juni 2014 22:51[/url] schreef Halcon het volgende:[/b]
[..]
Een ongeluk kan ook nog wel of een giftige bes gegeten.
[/quote]
Ja dat zou kunnen ja...
Zou Kris nog kunnen leven?![]()
Wat is dat, riemen met roemen?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:58 schreef MPCK het volgende:
[..]
De mensen zijn overbevolkt en moeten riemen met de roemen die ze hebben. Ik vrees dat Nederland ook niet anders uit zou zien met 250 miljard mensen in verhouding. Dan zou er ook hier afval overal op straat liggen.
Indiërs zijn wel erg gastvrij en slim echter. Fijn land en volk. Echt bezoek maar eens een keer. Maar mijd dan de grote metrosteden en kies voor Goa en de stranden.The love you take is equal to the love you make.![]()
Vallende kokosnoot, Meteoriet.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:56 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Of een omvallende boom. Gebeurt ook wel eens...![]()
Ja dat zou kunnen ja...quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:01 schreef Tasjee het volgende:
ttp://forum.fok.nl/topic/2120503/1/25#141513290]dinsdag 24 juni 2014 22:51[/url] schreef Halcon het volgende:[/b]
[..]
Een ongeluk kan ook nog wel of een giftige bes gegeten.
Zou Kris nog kunnen leven?
[/quote]
Er was nog een schoen gevonden die misschien wel van Kris is. Ik vind het verschrikkelijk om te zeggen maar ik denk dat Kris ook niet meer leeft![]()
![]()
250 miljard? Best druk daar dan.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:58 schreef MPCK het volgende:
[..]
De mensen zijn overbevolkt en moeten riemen met de roemen die ze hebben. Ik vrees dat Nederland ook niet anders uit zou zien met 250 miljard mensen in verhouding. Dan zou er ook hier afval overal op straat liggen.
Indiërs zijn wel erg gastvrij en slim echter. Fijn land en volk. Echt bezoek maar eens een keer. Maar mijd dan de grote metrosteden en kies voor Goa en de stranden.![]()
Mumbai is echt niets. Veel troep... en al die krottewijken.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:58 schreef MPCK het volgende:
[..]
De mensen zijn overbevolkt en moeten riemen met de roemen die ze hebben. Ik vrees dat Nederland ook niet anders uit zou zien met 250 miljard mensen in verhouding. Dan zou er ook hier afval overal op straat liggen.
Indiërs zijn wel erg gastvrij en slim echter. Fijn land en volk. Echt bezoek maar eens een keer. Maar mijd dan de grote metrosteden en kies voor Goa en de stranden.
Het ene moment zit je in een mooi winkelcentrum, het andere moment rij je langs een smerige vuilnisberg. De overheid zou daar ook wel wat aan mogen doen. En dan al die tralies voor de ramen daar, tegen zelfmoord of zo?
Het zuiden is veel schoner en mooier dan het noorden.
Zuid amerika is ook mooi, Brazilie heeft mooie plekken en ook vuilnisbelten.![]()
Er was nog een schoen gevonden die misschien wel van Kris is. Ik vind het verschrikkelijk om te zeggen maar ik denk dat Kris ook niet meer leeftquote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:03 schreef Jordony het volgende:
[..]
Ja dat zou kunnen ja...
Zou Kris nog kunnen leven?
[/quote]
ik hoop op een wonder, zoals dat stel wat 24 uur watertrappelend in de zee heeft kunnen overleven, wonderen bestaan... maar ik vrees het ergste![]()
Misschien moeten we ze maar gewoon doodmaken. Ruimt lekker op. Maargoed wie moeten dan het toilet van je oma schoonlikken?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:59 schreef MPCK het volgende:
[..]
Het zijn parasieten die enkel op straatroof en drugs en bedrog gezind zijn. Ze hebben weinig moraliteit en normen en waarden. Ze eten vlees bijv en maken de slachtwinkels niet schoon waardoor vreselijke ziektes worden verspreid onder de bevolking.Even a broken clock is right twice a day.![]()
Of Kris heeft belastende getuigenis afgelegd tegen een drugsbaas en zit nu ondergedoken in een getuigenbeschermingsprogramma...quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:07 schreef MPCK het volgende:
[..]
Er was nog een schoen gevonden die misschien wel van Kris is. Ik vind het verschrikkelijk om te zeggen maar ik denk dat Kris ook niet meer leeft
of ze is lid geworden van een criminele junglebende àla Tonja Nijmeijer
of ze wil gewoon een totaal nieuw leven beginnen met een nieuwe identiteit
ik opper maar wat, jullie hadden al die theorieën, nu is het mijn beurt
[/quote]
Het is Tanja en verder, het zou zo maar kunnen
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
FARC zit in Colombia. Aangrenzend land ja, maar verwacht ze niet in Panama te zitten. Het waren volgens de familie geen avonturiers dus ik verwacht dat Kris niet zoiets doet. Er is nog een schoen gevonden (zonder botten volgens mij) en die zou wel eens van Kris kunnen zijn. Ze hebben daar nog geen uitsluitsel over. Blootvoets door de jungle lijkt me geen succes.quote:Of Kris heeft belastende getuigenis afgelegd tegen een drugsbaas en zit nu ondergedoken in een getuigenbeschermingsprogramma...
of ze is lid geworden van een criminele junglebende àla Tonja Nijmeijer
of ze wil gewoon een totaal nieuw leven beginnen met een nieuwe identiteit
ik opper maar wat, jullie hadden al die theorieën, nu is het mijn beurt![]()
Dan nog gaan we niet massaal in onze rivier schijten, zeiken, kotsen, tandenpoetsen, wassen, lijken ritueel "begraven" en laten we de koe gewoon overal maar zijn gang gaan.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:08 schreef MPCK het volgende:
[..]
Nee ik zag dit soort reactie al aankomen.
Ik bedoelde stel je maar voor dat Nederland opeens met 250 miljoen opgezadeld zit. Ik weet dat India meer dan 1 miljard heeft.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-06-2014 23:13:26 ]![]()
Iedereen heeft het er allemaal over dat Lisanne als eerste is overleden of samen. Maar wie weet was Kris wel de eerste en is Lisanne nog behoorlijk ver terug gekomen.![]()
Hoe nobel, mooie cultuur toch dat hindoeisme, echt iets van deze tijdquote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:12 schreef MPCK het volgende:
[..]
Schoonlikken?
We hebben daar huisknechten en persoonlijke chauffeurs voor.We stellen die arme Soedra's te werk zodat ook zij brood op de plank kunnen leggen 's avonds.
Even a broken clock is right twice a day.![]()
Wut?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:45 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
ka je kan al last hebben van ziek worden water als je als fries in zeeland gaat wonen (verschillende zuiveringssystemen, en kalk gehaltes enz)Als je een spastische darm hebt misschien ja.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Moest lachen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:50 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die hangt nu te drogen aan een waslijn van een indiaantje.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Waar is het bewijs dat Lisanne is overleden?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:18 schreef Markeerstift het volgende:
Iedereen heeft het er allemaal over dat Lisanne als eerste is overleden of samen. Maar wie weet was Kris wel de eerste en is Lisanne nog behoorlijk ver terug gekomen.Even a broken clock is right twice a day.![]()
Als je Kris bedoelt, die is er niet. Maar dat is het ook. Vrijwel alles wat hier geroepen wordt is onzin en m.i. behoorlijk nutteloos. Maar ieder zijn eigen vermaak denk ik dan.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:20 schreef danos het volgende:
[..]
Waar is het bewijs dat Lisanne is overleden?![]()
Oh, dus omdat ze geen schoon leidingwater schijten ze in hun watervoorziening en drijven ze er ook lijken in af. Logisch.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:14 schreef MPCK het volgende:
[..]
Die lui hebben geen schoon leidingwater. Heb eens medelijden.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-06-2014 23:22:27 ]![]()
Religie en armoede. Een van mijn exen is Hindoestaans - Surinaams. Zij zijn schoner dan Indiërs. Nou ja, zij was echt schoon en haar familie ook. In India ligt het vuil echt op straat. De middenklasse maakt binnenshuis gebruik van goedkope schoonmakers, bedienden, koks en chauffeurs. Spotgoedkoop vergeleken met NL.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:12 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dan nog gaan we niet massaal in onze rivier schijten, zeiken, kotsen, tandenpoetsen, wassen, lijken ritueel "begraven" en laten we de koe gewoon overal maar zijn gang gaan.![]()
Er is weefsel gevonden dat is geïdentificeerd met Lisanne, dat bevestigt toch niet de dood?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:21 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
Als je Kris bedoelt, die is er niet. Maar dat is het ook. Vrijwel alles wat hier geroepen wordt is onzin en m.i. behoorlijk nutteloos. Maar ieder zijn eigen vermaak denk ik dan.Even a broken clock is right twice a day.![]()
Ze kan natuurlijk door zijn gelopen op 1 voet ja, zonder schoenen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:23 schreef danos het volgende:
[..]
Er is weefsel gevonden dat is geïdentificeerd met Lisanne, dat bevestigt toch niet de dood?![]()
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
De hoge kaste krijgt juist de meest heilige plekken.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:48 schreef MPCK het volgende:
[..]
Het is jammer want het merendeel va
het volk doet dit niet enkel mensen uit de laagste kasten, de Soedra's. En de goeden moet weer gaan lijden onder de slechten...![]()
Maar zelfs de opgeleiden zijn niet echt modern. Huwelijken met mensen uit eigen kaste enzo.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:28 schreef MPCK het volgende:
[..]
De hoogste kaste doet niet mee aan riviervervuiling nee. Het zijn de onopgeleiden/analfabeten.![]()
Mijn gids was van de hoogste kaste en geleerd en die beschreef de verbranding van zijn vader.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:28 schreef MPCK het volgende:
[..]
De hoogste kaste doet niet mee aan riviervervuiling nee. Het zijn de onopgeleiden/analfabeten.![]()
Dat is bullshit. Als iemand van hogere kaste is mag het ook niet. Of van andere kaste (niet per definitie van lage kaste) die gestudeerd is en verder ok is. Het moet echt van dezelfde kaste zijn. Ze hebben geen eigen keus, die ouders beslissen. Ken iemand daar die is weggelopen om te trouwen met iemand die ze zelf had uitgezocht. Was een studievriend, ze waren verliefd en wilden trouwen. Die ouders wilden niet. Toen weggelopen, nu geen contact met ouders.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:35 schreef MPCK het volgende:
[..]
Als ze trouwen met de lagere kaste, krijgen ze weer van die vieze gewoontes terug. Nee, bedankt.![]()
waarom gaat dit over India?Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Ik zuig het niet uit mijn duimquote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:45 schreef MPCK het volgende:
[..]
Dat is dan weer zo'n dramatisch verhaal en gelukkig komt het zelden.voor. Voorzover het überhaupt helemaal waar is.
Maar ja ik ben half anti half nl, dus verder kan ik er geen uitspraken over doen.
Ben daar 1x geweest. In het noorden en zuiden. Kon in Mumbai makkelijk aan een joint komen.En heb wat mensen leren kennen daar.
Ze moeten dat gedoe met kaste daar afschaffen net als die krottenwijken en die tralies, ik dacht echt: wat is dit nu, tralies hier tralies daar.
Maar goed, weer ontopic.![]()
is dat klaar nu?
alvast bedankt ...Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Ook resten Kris Kremers gevonden
Toegevoegd: dinsdag 24 jun 2014, 23:54
De botresten die zijn gevonden in Panama zijn van Kris Kremers. Het DNA dat in het weefsel is aangetroffen komt overeen met dat van de vermiste vrouw uit Amersfoort.
NOS.nlOp woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent![]()
Eva Wiessing op #radio1: nu ook DNA-match gevonden op weefsel van Kris Kreemers."A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:57 schreef Ole het volgende:
Ook resten Kris Kremers gevonden
Toegevoegd: dinsdag 24 jun 2014, 23:54
De botresten die zijn gevonden in Panama zijn van Kris Kremers. Het DNA dat in het weefsel is aangetroffen komt overeen met dat van de vermiste vrouw uit Amersfoort.
NOS.nl. Maar viel te verwachten, helaas.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?![]()
RIPquote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:57 schreef Ole het volgende:
Ook resten Kris Kremers gevonden
Toegevoegd: dinsdag 24 jun 2014, 23:54
De botresten die zijn gevonden in Panama zijn van Kris Kremers. Het DNA dat in het weefsel is aangetroffen komt overeen met dat van de vermiste vrouw uit Amersfoort.
NOS.nl
Tijd voor een TT change.![]()
ADN, al hueso d la pelvis dio positiva, coincide con Liz Kremers, la otra Holandesa q junto a Lisane Froon desaparecieron hace 2 meses"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
In stukjes door elkaar.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:00 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zijn ze bij elkaar gevonden of toch op verschillende plekken?![]()
![]()
Pfff heftigben toch wel benieuwd wat er nu gebeurd is. Zijn ze door een misdrijf omgekomen of door dieren die daar leven
![]()
Segunda prueba de ADN es positiva, identifican a Kris Kremers
Marilyn Cejas
| 24 jun 2014 04.32pm
A través de pruebas forenses realizadas por personal del Ministerio Público se pudo comprobar que parte de los restos óseos hallados el pasado fin de semana en los alrededores del Río Culubre, en la provincia de Bocas del Toro, pertenecen a Kriss Kremers, de 21 años. Esta información fue revelada a Telemetro Reporta por una fuente, que pidió reserva de su nombre.
Con este resultado se logra identificar a las dos jóvenes holandesas que fueron reportadas como desaparecidas desde el 2 de abril, luego de ingresar al sendero El Pianista, en la provincia de Chiriquí.
El análisis de ADN comprobó que el hueso de la pelvis hallado correspondía a Kremers. El pasado domingo se pudo confirmar que otros restos óseos eran de Lisanne Froon, de 22 años.
Hasta el momento sólo se han podido ubicar restos de las dos jóvenes, la Fiscalía de Chiriquí deberá determinar si se continúa con la búsqueda. Los expertos forenses no han podido confirmar qué ocurrió con las dos chicas.
http://www.telemetro.com/(...)ers_0_709729970.html
24 juni 2014 16:32
Door forensische tests uitgevoerd door medewerkers van het Openbaar Ministerie is gebleken dat sommige van de skeletresten gevonden afgelopen weekend rond de rivier Culubre in de provincie Bocas del Toro, behoren tot Kriss Kremers, 21. Deze informatie werd onthuld door FOX Report bron, die vroeg om anoniem te blijven.
Dit resultaat wordt bereikt door het identificeren van twee jonge Nederlanders die vermist werden gemeld sinds 2 april, na het invoeren van het pad The Pianist, in de provincie Chiriqui.
DNA-analyse toonde aan dat het bot van het bekken gevonden overeen met Kremers. Afgelopen zondag werd bevestigd dat andere skeletresten waren Froon Lisanne, 22.
Tot nu toe hebben alleen in staat om de resten van twee jonge mensen te vinden zijn, moet Chiriquí justitie bepalen of om verder te zoeken. Forensische deskundigen kon niet bevestigen wat er met de twee meisjes."A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Fijn dat de ouders van Kris nu ook duidelijkheid hebben.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 23:57 schreef Ole het volgende:
Ook resten Kris Kremers gevonden
Toegevoegd: dinsdag 24 jun 2014, 23:54
De botresten die zijn gevonden in Panama zijn van Kris Kremers. Het DNA dat in het weefsel is aangetroffen komt overeen met dat van de vermiste vrouw uit Amersfoort.
NOS.nlNever argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.![]()
Nou inderdaad, er zijn vandaag al 2 inwoners van Amersfoort in het nieuws die een stuk beter op een Panamese berg verdwaald hadden kunnen raken.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:02 schreef MPCK het volgende:
[..]
Waarom plukt God twee bloedschone, onschuldige meisjes van deze aardbol weg om vervolgens talloze boeven schorem en gespuis jarenlang in vrijheid en luxe te laten leven?
Tis oneerlijk.![]()
Daar lijkt het wel op. Al missen er nog veel botten.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:03 schreef MPCK het volgende:
[..]
Tenminste waren ze samen gestorven. Klinkt lief.
Friends to the end...![]()
Neequote:Op woensdag 25 juni 2014 00:01 schreef S0nic het volgende:
Kan iemand nou vertellen wat er precies gebeurd is?![]()
Ze gaan beslissen of ze nog verder gaan zoeken.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:08 schreef MPCK het volgende:
[..]
Misschien liggen die onder de grond? Wordt er gedolven?
Of misschien heeft een gier aardig wat huisgehouden daar en weggevlogen met de restanten.
Dieren of dat riviertje. Of iemand heeft het gedumpt daar.![]()
Wat wel weer logisch zou zijn als ze iets verkeerds gegeten of gedronken hebben....quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is wel raar eigenlijk. Dan moeten ze haast wel tegelijk gestorven zijn?![]()
Ja, of de ene te zwak om bij het lijk van de ander weg te gaan.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is wel raar eigenlijk. Dan moeten ze haast wel tegelijk gestorven zijn?![]()
misschien heb ik niet opgeletquote:Op woensdag 25 juni 2014 00:07 schreef vencodark het volgende:
[..]
Samen gestorven (door wat dan ook) en toch beesten die het één en ander heeft weggeplukt?
waar halen jullie uit dat ze samen waren?![]()
Waarschijnlijk krijg ik nu iedereen over me heen... Maar orgaandiefstal, is dat nu volledig uitgesloten?quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:07 schreef vencodark het volgende:
[..]
Samen gestorven (door wat dan ook) en toch beesten die het één en ander heeft weggeplukt?![]()
Dat blijft vreemd...quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:05 schreef Halcon het volgende:
[..]
Daar lijkt het wel op. Al missen er nog veel botten.![]()
Nee. Val op het hoofd zie je niet aan een stuk heupbeen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:09 schreef MPCK het volgende:
[..]
Kunnen we op basis van forensich technische wetenschap bepalen wat de doodsoorzaak is, met enkel botten als bewijsmateriaal?
Dit gaan we wellicht nooit te weten komen.![]()
De gevonden botten etc. lagen toch bij elkaar en nu blijkt dat het van beide meiden kwam?quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:09 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
misschien heb ik niet opgelet
waar halen jullie uit dat ze samen waren?![]()
Doodsoorzaak weten ze (nog) niet dus geen idee.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:09 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Waarschijnlijk krijg ik nu iedereen over me heen... Maar orgaandiefstal, is dat nu volledig uitgesloten?![]()
hoeft nietquote:
ern poema laat niet veel achter eet ook botten
(kijk maar in een dierentuin, hele karkassen worden gevoerd, stukjes van 10 cm blijven over)![]()
Volgens mij waren dat kilometers. Dat zei de vinder.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:11 schreef MPCK het volgende:
[..]
Hoe ver zijn ze dan van de rivier af dat ie zijn oevers buiten kan lopen en hen mee opnemen?
En loopt die rivier doorgaans zijn oevers buiten?
Ja, in het regenseizoen wel denk ik.![]()
Wat hebben die arme meiden een verschrikkelijk aantal uren/dagen gehad tot hun dood. Bah. The horror.![]()
![]()
Idd. Als ik mijn hond een kip geef, blijft er 0,0 van over.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:13 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
hoeft niet
ern poema laat niet veel achter eet ook botten
(kijk maar in een dierentuin, hele karkassen worden gevoerd, stukjes van 10 cm blijven over)![]()
Dat is de vraag.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:14 schreef vencodark het volgende:
Wat hebben die arme meiden een verschrikkelijk aantal uren/dagen gehad tot hun dood. Bah. The horror.![]()
dat heb ik nergens uit opgemaakt..quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:11 schreef vencodark het volgende:
[..]
De gevonden botten etc. lagen toch bij elkaar en nu blijkt dat het van beide meiden kwam?
3 vind plaatsen waarvan 1 verweg (de schoen van kris)
overblijfselen van lisanne bij haar schoen
maar waar de rest van de overblijfselen gevonden zijn?![]()
Maar dan zitten er vast bijtsporen van de poema aan de botten die wel gevonden zijn.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:13 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
hoeft niet
ern poema laat niet veel achter eet ook botten
(kijk maar in een dierentuin, hele karkassen worden gevoerd, stukjes van 10 cm blijven over)
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-06-2014 00:16:01 ]![]()
Panter of een jaguar?quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:15 schreef MPCK het volgende:
[..]
Poema's zijn geen aaseters en ik vermoed niet dat een poema hen te lijf zou zijn gegaan aangezien poema's geen mensenvlees lusten.![]()
lol hoe weet jij nu of ze mensen vlees lusten?quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:15 schreef MPCK het volgende:
[..]
Poema's zijn geen aaseters en ik vermoed niet dat een poema hen te lijf zou zijn gegaan aangezien poema's geen mensenvlees lusten.
bewegend levend prooi dat is wat ze zien![]()
Ooh, dat dacht ik. My bad.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:15 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
dat heb ik nergens uit opgemaakt..
3 vind plaatsen waarvan 1 verweg (de schoen van kris)
overblijfselen van lisanne bij haar schoen
maar waar de rest van de overblijfselen gevonden zijn?![]()
![]()
En als er twee lijken in de jungle liggen?quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:18 schreef MPCK het volgende:
[..]
Die dieren moeten dag in dag uit jarenlang het zonder mensenvlees zien te doen. En tegen de tijd dat ze volwassen zijn verliezen de instinct om op mensen te jagen. Dus ze gaan niet opeens een mens als prooi zien.
Dit is een wel erg onwaarschijnlijke scenario met alle respect.
Die Rick Morales zei dat ook al dat panters e.d. niet op mensen gaan jagen.![]()
als je honger hebt of welpen eet je allesquote:Op woensdag 25 juni 2014 00:18 schreef MPCK het volgende:
[..]
Die dieren moeten dag in dag uit jarenlang het zonder mensenvlees zien te doen. En tegen de tijd dat ze volwassen zijn verliezen de instinct om op mensen te jagen. Dus ze gaan niet opeens een mens als prooi zien.
Dit is een wel erg onwaarschijnlijke scenario met alle respect.
zoals wij om te overleven ook alles zullen eten en drinken
wet van de jungle overleven van de sterkste![]()
Dat stuk van die voet inderdaad.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:18 schreef anonymoussie het volgende:
Het bot van het bekken van Kremers?Andere skeletresten van Froon?
Toch..![]()
Ik hoop dat ze zo min mogelijk hebben geleden. Uiteraard. Het is ook nog maar de vraag wat er precies is gebeurd.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:20 schreef vencodark het volgende:
[..]
Je hoopt dat ze 'niet zo hebben geleden'?![]()
Rick Morales zei ook dat die beesten nogal schuw zijn t.o.v. mensen. Kan natuurlijk wel zijn dat dieren gaan slepen met reeds dode mensen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:20 schreef MPCK het volgende:
[..]
Zo werkt dat niet in de natuur. Dieren volgen hun instinct en als ze hun hele levenlang niet in de buurt zijn gekomen van mensen, zullen ze eerder vluchten wanneer dat wel gebeurt.![]()
dat denk ik...quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:18 schreef anonymoussie het volgende:
Het bot van het bekken van Kremers?Andere skeletresten van Froon?
Toch..
Had niet verwacht dat die linkerbekkenbotten van kris zijn, dat lag toch bij de linkerschoen van lisanne...?![]()
Ik bedoel meer dat ik meest denk aan een scenario rond verdwalen met alle gevolgen van dien.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:20 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze zo min mogelijk hebben geleden. Uiteraard. Het is ook nog maar de vraag wat er precies is gebeurd.
Dus vreselijke uren of dagen is wat ik mij daar dan bij voorstel.
Denk dat we het nooit zullen weten.![]()
Nee. Die voet zat in de schoen en de pelvis lag kilometers verderop.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:22 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat denk ik...
Had niet verwacht dat die linkerbekkenbotten van kris zijn, dat lag toch bij de linkerschoen van lisanne...?![]()
Dat snap ik, maar dat is de vraag. Het kan ook een misdrijf of een ongeluk geweest zijn.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:23 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik bedoel meer dat ik meest denk aan een scenario rond verdwalen met alle gevolgen van dien.
Dus vreselijke uren of dagen is wat ik mij daar dan bij voorstel.
Denk dat we het nooit zullen weten.![]()
daar vergis je je goed inquote:Op woensdag 25 juni 2014 00:20 schreef MPCK het volgende:
[..]
Zo werkt dat niet in de natuur. Dieren volgen hun instinct en als ze hun hele levenlang niet in de buurt zijn gekomen van mensen, zullen ze eerder vluchten wanneer dat wel gebeurt.
het zijn absoluut geen huiskatjes
wel eens een gewoon huiskatje gezien met een prooi of op jacht zelfs die wijken niet meer af van dat prooi
geloof best dat ze niet naar dorpen trekken om.mensen aan te vallen
maar mensen op hun terein is gewoon prooi![]()
Daar is inmiddels weinig meer van voor te stellen met al die mogelijke scenario's.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:24 schreef Mishu het volgende:
Arme meiden
Krijg de kriebels als ik me hun einde voorstel... wat zielig.![]()
Een jungle-expert uit dat gebied. Zie: http://www.nathab.com/guides-and-staff/guide-bios/rick-morales/quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:24 schreef MPCK het volgende:
[..]
Mujn excuses voor mijn onwetendheid, maar wie is Rick Morales?
Hij organiseert daar trektochten.![]()
het zijn prooi jagers etersquote:Op woensdag 25 juni 2014 00:21 schreef MPCK het volgende:
[..]
Nee het zijn geen alleseters en dan nog verhongeren ze bijna nooit in de jungle want
om jullie eigen argument tegen jullie te gebruiken
er is eten en water zat in de jungle
zeker voor een poema die geen menselijke beperkingen heeft
letterlijk vertaald ze jagen op alles wat leeft en beweegt..
vers vlees dus
vandaar dat in dierentuinen het eten ook vaak achter een jeep gegeven word *in beweging*
hollandse koe staat ook niet van nature op hun menu kaart eten ze ook
aas eters eten de resten van een al dood zijnt lichaam of karkas![]()
Waarschijnlijk gewoon met de rivier meegestroomd net zoals de rugzak.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:23 schreef Halcon het volgende:
[..]
Nee. Die voet zat in de schoen en de pelvis lag kilometers verderop.
De uiteindelijke plek waar het noodlot heeft toegeslagen zal wel een stuk dichter bij het pad liggen.Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.![]()
Je moet dan toch echt eerst die berg over. Ik ken maar weinig rivieren die tegen de berg omhoog stromen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:29 schreef eight het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gewoon met de rivier meegestroomd net zoals de rugzak.
De uiteindelijke plek waar het noodlot heeft toegeslagen zal wel een stuk dichter bij het pad liggen.![]()
als deze dieren echt zo lief en schuw zijn zouden ze in een dierentuin ook minder voorzichtig zijn..![]()
Om daar op die plek terecht te komen, moeten ze toch echt vanaf de trail de top van de berg bereikt hebben.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:32 schreef MPCK het volgende:
[..]
Van de ene kant van een berg naar de andere hoeft toch niet omhoog te zijn?![]()
Er worden zoveel mensen aangevallen door poema's, ze kunnen je flink verminken en verzwakken, hoeft niet te zijn dat ze je opeten.
PLUS was het heel slecht weer toen de meiden de tocht aan het doen waren, nu staken ze het zoeken al als het slecht weer is omdat het te gevaarlijk is.![]()
Okay.. Hoe ver is deze berg dan verwijderd van de il pianiste?quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je moet dan toch echt eerst die berg over. Ik ken maar weinig rivieren die tegen de berg omhoog stromen.Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.![]()
meer dan jouquote:Op woensdag 25 juni 2014 00:30 schreef MPCK het volgende:
[..]
Dan heb je er qua dierenkennis weinig van opgestoken. Sorry.
ben ik bang..
paar cossen terug vertelde ik al het verhaal van een tv serie *i shouldnt survive* van tlc
moutenbiker reed op een dagelijks gebruikt en begaanbaar fietsroute toen ze aangevallen werd door een berg leeuw die er om bekend staan schuw te zijn en alleen snachts actief zijn
deze moutainbiker werd te hulp geschoten doir een 2de moutainbiker
bergleeuw verdedigde zijn prooi en viel 2 de moutainbiker ook aan
hun redding was een groep moutainbikers die volgde en door veel herrie te maken met fietsen boven het hoofd herrie te maken gaf bergleeuw op
later op de dag hebben ze het dier afgeschoten![]()
/telegramstijl off/quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:36 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
meer dan jou
ben ik bang..
paar cossen terug vertelde ik al het verhaal van een tv serie *i shouldnt survive* van tlc
moutenbiker reed op een dagelijks gebruikt en begaanbaar fietsroute toen ze aangevallen werd door een berg leeuw die er om bekend staan schuw te zijn en alleen snachts actief zijn
deze moutainbiker werd te hulp geschoten doir een 2de moutainbiker
bergleeuw verdedigde zijn prooi en viel 2 de moutainbiker ook aan
hun redding was een groep moutainbikers die volgde en door veel herrie te maken met fietsen boven het hoofd herrie te maken gaf bergleeuw op
later op de dag hebben ze het dier afgeschoten![]()
quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:35 schreef MPCK het volgende:
[..]
Kaartje graag? Dat ik dat overgeslagen heb kan weleens.In de OP staat een kaartje. Een kilometer of 4 a 5 hadden we het hier al eens over. Dat is wel bergop en naar het schijnt zitten er steile stukken tussen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:35 schreef eight het volgende:
[..]
Okay.. Hoe ver is deze berg dan verwijderd van de il pianiste?![]()
Poema's vallen wel degelijk mensen aan en ze lusten ook best mensenvlees. Ook eten ze wel degelijk al dode dieren (aas). Onzinnig dat je anders beweert.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:39 schreef MPCK het volgende:
[..]
Sorry maar je baseert je kennis op populariteitsseries en andere meuk van baggerkanalen als Discovery ed. Die zijn er bedoeld om zoveel mensen aan te trekken/kijkcijfers op te krikken."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
nee me kennis is daar absoluut niet op gebaseerd, ik geef het aan als voorbeeld...quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:39 schreef MPCK het volgende:
[..]
Sorry maar je baseert je kennis op populariteitsseries en andere meuk van baggerkanalen als Discovery ed. Die zijn er bedoeld om zoveel mensen aan te trekken/kijkcijfers op te krikken.
alle kennis van welk dier dan ook is gebaseerd op verhalen,en studies
maar niets is zo onvoorspelbaar als een dier![]()
Idee voor de OP:
Een landkaart en even vermelden hoeveel op hoeveel kilometer afstand men de stoffelijke resten heeft gevonden vanaf dat pension waar zij nog gezien zouden zijn.![]()
Heb je de OP al bekeken?quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:47 schreef WammesWaggel het volgende:
Idee voor de OP:
Een landkaart en even vermelden hoeveel op hoeveel kilometer afstand men de stoffelijke resten heeft gevonden vanaf dat pension waar zij nog gezien zouden zijn.![]()
Voedselquote:Op woensdag 25 juni 2014 00:45 schreef MPCK het volgende:
[..]
Probeer eens dit te staven. Ik wacht geduldig.
De poema heeft een uitgebreid voedselpakket, variërend van insecten tot grote hoefdieren. Herten hebben meestal hun voorkeur, maar ook kleinere dieren als katoenstaartkonijnen, knaagdieren zoals agoeti's, stekelvarkens en ratten alsook apen worden regelmatig gevangen. Verder vormen opossums, tapirs, pekari's, miereneters, gordeldieren, vleermuizen, hoendervogels, kleine krokodillen, kikkers, vissen, sprinkhanen en slakken de prooi van de poema. Zelfs andere roofdieren zoals coyotes en wasberen worden gedood en ook als aas gegeten
Aanvallen op mensen
Poema's vallen zelden mensen aan daar deze niet tot hun standaardprooi behoren en poema's vanwege hun schuwheid mensen liever uit de weg gaan. Vanwege de uitbreidende verstedelijking komen zij echter meer met mensen in aanraking en komen er daardoor meer aanvallen - met soms dodelijke afloop - van poema's op mensen voor. Wanneer een poema dreigt aan te vallen, kan men het best het dier scherp in de ogen kijken, hard maar kalm schreeuwen en zich groot en vervaarlijk uitziend maken, waardoor de poema mogelijkerwijs de aftocht blaast. Mocht deze toch aanvallen dan kan men zich het beste met stokken en stenen of eventueel met blote handen verdedigen, waardoor de poema zich meestal zal terugtrekken. Poema's richten zich bij hun aanval op de nek, het hoofd en de rug..
http://nl.wikipedia.org/wiki/Poema"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
ik leef al me helen leven tussen de katten, denk ze redelijk te kennen, toch heb ik verwondingen door ze opgelopen, en niet omdat is ze onderschat..quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:47 schreef MPCK het volgende:
[..]
Dieren zijn juist veel voorspelbaarder dan mensen.
op een katteshow okg in oog gestaan dat een eigenaar met spoed door een ambulanse naar het ziekenhuis moest (slagaderlijke bloeding)
omdat haar altijd lieve huiskatje schrok en flipte en dat is nog maar een huiskatje...![]()
Ik ook. Hij moet het volgende topic ook maar openen. Vanuit Moldavië ga ik op een smartphone niet heel veel bijwerken.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:49 schreef MPCK het volgende:
[..]
Ik vind El Matador als TS leuk vanwege het feit dat hij netjes bijwerkt.![]()
Dat gaat ook over poema's in verstedelijkte gebieden. Niet over poema's in de jungle. Die zijn nog bang van iedereen zonder indianentooi.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:50 schreef MPCK het volgende:
[..]
Ah bedankt. Je eerste zin, onderstreept voor jouw gemak, alleen al zegt alles. Gefeliciteerd, je bron heeft mijn punt bevestigd.![]()
quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:53 schreef MPCK het volgende:
[..]
Geen probleem maar dan moeten we de resterende 5 pagina's snel vol pompen met onzin. O wacht![]()
![]()
Helemaal niet.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:50 schreef MPCK het volgende:
[..]
Ah bedankt. Je eerste zin, onderstreept voor jouw gemak, alleen al zegt alles. Gefeliciteerd, je bron heeft mijn punt bevestigd.
En ik zeg NIET dat ze aangevallen zijn door een poema of dat ze Lisanne of Kris na hun dood verorberd hebben.
Ik zeg slechts dat poema's wel degelijk mensen aanvallen en dat ze ook best mensen lusten."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Een zieke of anderzins zwakke poema of jaguar zal best uit wanhoop een mens aanvallen, mijn schoonvader komt uit Suriname en daar werden in de tijd van zijn grootvader weleens zaaiers opgegeten, nu komen er nog amper grote katten voor aldaar.![]()
Blij dat ze beide gevonden zijn, helaas niet meer in leven.
Hopelijk kunnen ze de doodsoorzaak nog achterhalen en kan de famillie waardig afscheid nemen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
en deze kennis baseer jij op? ... ervaring??quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:55 schreef MPCK het volgende:
[..]
Jullie snappen maar niet dat zelfs wilde dieren een stuk betrouwbaarder zijn dan mensen, als er dan een vergelijking toch gemaakt moet worden, om alles in perspectief te zetten.![]()
goed lezen in dezelfde bron staat nl ook dat aanvallen op mensen steeds vaker voorkomenquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:00 schreef MPCK het volgende:
[..]
En je bron beweert juist het tegenovergestelde. Dus?
Nogmaals, staven.![]()
Dat doet de bron niet. Staaf JIJ je onzinverhalen eerst maar eens. Nog geen bron van gezien.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:00 schreef MPCK het volgende:
[..]
En je bron beweert juist het tegenovergestelde. Dus?
Nogmaals, staven.
Verder: lees de post van Wammes eens.."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
In verstedelijkte gebieden ja...quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:02 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
goed lezen in dezelfde bron staat nl ook dat aanvallen op mensen steeds vaker voorkomen![]()
uit boekjes die gepubliceerd worden in grote hoeveel heden om ons nieuwschierige behoeftige mensen van verhalen te voorzien?.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:02 schreef MPCK het volgende:
[..]
Op dierenkennis, mijn schat.
Maar goed, het wordt laat en ik moet ook straks mijn nest in. Ik ben een grote boze tijger en bereid wel een inbraak in jullie wining voor.
net zoiets als bewegend beeld van discovery en dergelijke!?![]()
Als ze dan toch zijn overleden door een "wild beest", dan eerder een slang of een spin. Ik begrijp dat een gevecht met een jaguar of zo spannender is voor de film, maar dat lijkt me zeer sterk.![]()
![]()
Dat was het punt niet he? Het gaat hier om het tegenspreken van een user die én beweert dat poema's geen aas eten én dat poema's geen mensen aanvallen én dat ze geen mensenvlees lusten. Dat is allemaal dikke nonsens.quote:
Nogmaals ik stel NIET dat een poema de dames heeft aangevallen of opgegeten, is stel dat betreffende user onzin over poema's vertelt.."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Zijn dikke duimquote:
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.![]()
Een poema zal best weleens mensen aanvallen, maar dan alleen als hij zich bedreigd voelt. Niet om op te eten.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat was het punt niet he? Het gaat hier om het tegenspreken van een user die én beweert dat poema's geen aas eten én dat poema's geen mensen aanvallen én dat ze geen mensenvlees lusten. Dat is allemaal dikke nonsens.
Nogmaals ik stel NIET dat een poema de dames heeft aangevallen of opgegeten, is stel dat betreffende user onzin over poema's vertelt..
Wat die expert al zei, ze zijn vrij schuw. Hij ziet ze nauwelijks en hij komt er dagelijks.![]()
Precies. Eenmaal tussen die kaken ben je aan het laatste hoofdstuk bezig. Dat wordt ook vrijwel altijd bewust/onbewust veroorzaakt door de mens zelf.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:08 schreef MPCK het volgende:
[..]
Het dier moet je ook niet boos maken. Kijk, het zijn soms net mensen.
Weinig dieren die zomaar een mens aanvallen omdat ze daar zin in hebben of omdat ze dat wel grappig lijkt voor een keer. Dieren houden zich over het algemeen niet bezig met dat soort onzin.![]()
alle boeken verhalen films en documenten zijn gebaseerd op kennis en verhalen van andere..quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:07 schreef MPCK het volgende:
[..]
Ik weet niet wat voor boeken jij zoal leest, maar ik zou iig een hele nieuwe genre openslaan.
ene boek verteld het 1 andere boek spreekt het tegen...
maar je hebt gelijk hoor (wilde )dieren zijn enorm betrouwbaar en voorspelbaar![]()
Lees nou eens gewoon wat ik schrijf, want volgens mij mis je het punt volledig.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Een poema zal best weleens mensen aanvallen, maar dan alleen als hij zich bedreigd voelt. Niet om op te eten.
Wat die expert al zei, ze zijn vrij schuw. Hij ziet ze nauwelijks en hij komt er dagelijks.![]()
Betreffende user beweert onzin, dáár gaat het om. Niet om of een poema de dames wel of niet aangevallen zal hebben.."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Ik reageer op de wilde verhalen in het algemeen in dit topic. Dat die dames zomaar zouden zijn aangevallen door wilde dieren. Die kans is vrij klein.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Lees nou eens gewoon wat ik schrijf, want volgens mij mis je het punt volledig.![]()
Betreffende user beweert onzin, dáár gaat het om. Niet om of een poema de dames wel of niet aangevallen zal hebben..![]()
honger? dorst? ongeval? beet giftig dier?, daarna pas opgegeten denk ik eerder.Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
Zoiets ja. Lichamen deels versleept daarna.quote:It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Dat ben ik volledig met je eens, maar dat was het punt dus niet. Het punt is dat hij onzinverhalen over poema's verspreid..quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik reageer op de wilde verhalen in het algemeen in dit topic. Dat die dames zomaar zouden zijn aangevallen door wilde dieren. Die kans is vrij klein."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Honger en dorst lijkt me sterk. Dan eerder iets verkeerds gegeten/gedronken. Misdrijf zou ook nog kunnen. Of een combinatie van dingen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:12 schreef theguyver het volgende:
honger? dorst? ongeval? beet giftig dier?, daarna pas opgegeten denk ik eerder.![]()
Pas nog een documentaire gezien waar een brute aanval van een poema op een vrouw op een mountainbike in beeld werd gebracht, je moet maar net 'pech' hebben. Ik denk alleen niet dat dit gebeurd is, ik denk meer dat het iets met het weer te maken heeft gehad,dat ze verdwaald en gewond zijn geraakt.![]()
Ik dacht dat ze geen beschadigingen aan het bot hadden gevonden? Dus dat zou moeten betekenen dat ze niet door een groot wild dier zijn aangevallen denk ik? Anders waren er toch wel sporen van die tanden?
Zal wel iets kleiners geweest zijn denk ik dan?
Maar wat een horrorverhaal zeg... Word er bijna bang van om zelf op reis te gaanDie arme meiden!
![]()
Alsof er op elke vierkante centimeter dan beschadigingen te vinden zijn.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:17 schreef Baran09 het volgende:
Ik dacht dat ze geen beschadigingen aan het bot hadden gevonden? Dus dat zou moeten betekenen dat ze niet door een groot wild dier zijn aangevallen denk ik? Anders waren er toch wel sporen van die tanden?
Zal wel iets kleiners geweest zijn denk ik dan?
Maar wat een horrorverhaal zeg... Word er bijna bang van om zelf op reis te gaanDie arme meiden!
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Even overleven lijkt geen probleem. "Hij wil niet speculeren over wat er gebeurd kan zijn. "Er is blijkbaar iets gebeurd, anders waren ze niet weg." In hetzelfde gebied is een jongen na vier, vijf dagen zoek te zijn geweest weer gezond en wel opgedoken. Er is genoeg water en er zijn vruchten om te overleven, vertelt hij. "Dat zijn hoopgevende dingen.""quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:12 schreef theguyver het volgende:
honger? dorst? ongeval? beet giftig dier?, daarna pas opgegeten denk ik eerder.
zie: http://nos.nl/artikel/632(...)vrouwen-hoopvol.html![]()
Ho, ho!!!quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:16 schreef MPCK het volgende:
[..]
Precies. Voor de feitelijke onderkenning raad ik desbetreffende users aan, die het tegengestelde hebben beweerd, eens de cijfers op te zoeken van mensen die gedood zijn door poema/jaguar/leeuw/tijgers over pak m beet 100 jaar en die te vergelijken met mensen die gedood zijn door andere mensen over eenzelfde tijdsspanne. En laten we voor het gemak, ook de doden door katachtigen inclueren waarvan het de mens zijn eigen schuld was.
JIJ beweerde dat ze géén mensen aanvallen, géén mensenvlees lusten en géén aas aten. DAT werd tegengesproken door mij.
En ik wacht nog steeds op jouw bron. Zeer geduldig..."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Ik heb er geen verstand van maar zou denken van wel... als ze letterlijk het vlees van het bot gegeten zijn? Waarom niet?quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:18 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Alsof er op elke vierkante centimeter dan beschadigingen te vinden zijn.![]()
de mensen die door mensenhand in een jungle om het leven gekomen zijn, maakt jou cijferpercentage ook kleinerquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:16 schreef MPCK het volgende:
[..]
Precies. Voor de feitelijke onderkenning raad ik desbetreffende users aan, die het tegengestelde hebben beweerd, eens de cijfers op te zoeken van mensen die gedood zijn door poema/jaguar/leeuw/tijgers over pak m beet 100 jaar en die te vergelijken met mensen die gedood zijn door andere mensen over eenzelfde tijdsspanne. En laten we voor het gemak, ook de doden door katachtigen inclueren waarvan het de mens zijn eigen schuld was.![]()
Overleven kan prima, totdat je de verkeerde tegenkomt, je gebeten wordt door een slang, iets verkeerds eet/drinkt of van zo'n bruggetje valt.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:18 schreef TrueRust het volgende:
[..]
Even overleven lijkt geen probleem. "Hij wil niet speculeren over wat er gebeurd kan zijn. "Er is blijkbaar iets gebeurd, anders waren ze niet weg." In hetzelfde gebied is een jongen na vier, vijf dagen zoek te zijn geweest weer gezond en wel opgedoken. Er is genoeg water en er zijn vruchten om te overleven, vertelt hij. "Dat zijn hoopgevende dingen.""
zie: http://nos.nl/artikel/632(...)vrouwen-hoopvol.html![]()
he tijgertje, was toch bedtijd voor jouquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:16 schreef MPCK het volgende:
[..]
Precies. Voor de feitelijke onderkenning raad ik desbetreffende users aan, die het tegengestelde hebben beweerd, eens de cijfers op te zoeken van mensen die gedood zijn door poema/jaguar/leeuw/tijgers over pak m beet 100 jaar en die te vergelijken met mensen die gedood zijn door andere mensen over eenzelfde tijdsspanne. En laten we voor het gemak, ook de doden door katachtigen inclueren waarvan het de mens zijn eigen schuld was.![]()
Dat zijn er nog steeds wel meer dan door wilde dieren. Vergeet ook niet dat de jungle de uitvalsbasis is voor veel criminele groeperingen in Z-A. FARC bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:20 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
de mensen die door mensenhand in een jungle om het leven gekomen zijn, maakt jou cijferpercentage ook kleiner![]()
Ik denk dat we het nooit gaan weten. Kan me bijna niet voorstellen dat ze conclusies kunnen trekken uit zo weinig overblijfselen![]()
![]()
Waar is die bron voor jouw eerdere beweringen nou? Ik zie nog niksquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:21 schreef MPCK het volgende:
Maar ik vroeg me ook alweer af hoe gevaarlijk is dat Lochness Monster nou wel niet of de Grote Yeti. Dat zijn toch ook wilde dieren?
Misschien waren het juist die dit keer. Vermomd in een poema-pak.
Zegt voldoende lijkt me
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
Wat voor conclusies denk jij dan te kunnen trekken uit een pelvis en een voet?quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:23 schreef Baran09 het volgende:
Ik denk dat we het nooit gaan weten. Kan me bijna niet voorstellen dat ze conclusies kunnen trekken uit zo weinig overblijfselen
Die telefoon, daar zullen ze nog het meeste uit kunnen halen.![]()
Dat zeg ik toch ook? Dat ik niet denk dat ze daar de doodsoorzaak uit kunnen halen?quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat voor conclusies denk jij dan te kunnen trekken uit een pelvis en een voet?
Die telefoon, daar zullen ze nog het meeste uit kunnen halen.![]()
De verkeerde tegenkomen midden in de Panamese jungle waar je overdag al bijna geen hand voor ogen ziet? Zelfs het 'gifslangscenario' vind ik ronduit belachelijk: dat moet wel een heel agressieve slang geweest zijn die niet 1 maar 2 volwassen vrouwen in een defence-move een dodelijke hoeveelheid gif toebrengt.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:20 schreef Halcon het volgende:
[..]
Overleven kan prima, totdat je de verkeerde tegenkomt, je gebeten wordt door een slang, iets verkeerds eet/drinkt of van zo'n bruggetje valt.![]()
verspreid in de jungle en onder een microscoop is een betere plaats?quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:05 schreef MPCK het volgende:
[..]
Tenminste bevinden ze zich nu in een betere plaats.
Zo kun je het ook zien.![]()
Toch welquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:23 schreef MPCK het volgende:
[..]
ja vergeten alweer ik ga slapen
ook wij tijgers hebben gevoelens![]()
![]()
Die arme meiden zeer zeker daar moet men eens bij stilstaan en hoe het is voor de familie.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:17 schreef Baran09 het volgende:
Ik dacht dat ze geen beschadigingen aan het bot hadden gevonden? Dus dat zou moeten betekenen dat ze niet door een groot wild dier zijn aangevallen denk ik? Anders waren er toch wel sporen van die tanden?
Zal wel iets kleiners geweest zijn denk ik dan?
Maar wat een horrorverhaal zeg... Word er bijna bang van om zelf op reis te gaanDie arme meiden!
Heel triest allemaal![]()
Ze kunnen die verkeerde ook elders tegen zijn gekomen. Het gifslangscenario vind ik niet heel belachelijk. De kans is, denk ik, wel klein dat ze allebei zijn gebeten. Van alle scenario's met wilde beesten vind ik dit wel realistischer dan bv. dat scenario van een mensenetende poema.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:25 schreef TrueRust het volgende:
[..]
De verkeerde tegenkomen midden in de Panamese jungle waar je overdag al bijna geen hand voor ogen ziet? Zelfs het 'gifslangscenario' vind ik ronduit belachelijk: dat moet wel een heel agressieve slang geweest zijn die niet 1 maar 2 volwassen vrouwen in een defence-move een dodelijke hoeveelheid gif toebrengt.![]()
ja en nee bij wat jij noemt zijn er verhalen boven gekomen door overlevende of door bekenning van de daad (zelfs eer opstrijken)quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat zijn er nog steeds wel meer dan door wilde dieren. Vergeet ook niet dat de jungle de uitvalsbasis is voor veel criminele groeperingen in Z-A. FARC bijvoorbeeld.
mensen die aangevallen worden waar dan okk door (de betrouwbare) wilde dieren kunnen het vaak niet na vertellen.. en de wilde dieren lopen niet naar de pers...
ik.denk.nu niet aan toeristen maar locals![]()
Sorry, je hebt gelijk. Het is al laat.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:24 schreef Baran09 het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch ook? Dat ik niet denk dat ze daar de doodsoorzaak uit kunnen halen?![]()
Dat dat stuk heup van Kris is.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:26 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Ben tijdje offline geweest. Is er nog echt nieuws sinds 18.00 uur?It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Als je een zwarte panter of poema zo boos hebt gemaakt dat hij/zij aanvalt, overleef je het daar niet. Maar zoals Rick Morales al zei. Dat is een vrij sterk verhaal.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:26 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
ja en nee bij wat jij noemt zijn er verhalen boven gekomen door overlevende of door bekenning van de daad (zelfs eer opstrijken)
mensen die aangevallen worden waar dan okk door (de betrouwbare) wilde dieren kunnen het vaak niet na vertellen.. en de wilde dieren lopen niet naar de pers...
ik.denk.nu niet aan toeristen maar locals![]()
Echt?quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:27 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Dat dat stuk heup van Kris is.![]()
Contra-expertise doen ze sowieso. Hebben ze bij Lisanne ook gedaan. De onzekerheid wat er is gebeurd, blijft.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:31 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Relatief goed nieuws voor de ouders. Maar ik zou wel een contra-expertise eisen.![]()
Dat is veel minder erg dan een vermissing. Kind is dood, hoe is de vraag. Maar daar kun je een verhaal bij verzinnen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:32 schreef Halcon het volgende:
[..]
Contra-expertise doen ze sowieso. Hebben ze bij Lisanne ook gedaan. De onzekerheid wat er is gebeurd, blijft.![]()
aan de ene kant krijg je rust, en kan je symbolisch je kind begraven..quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:31 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Relatief goed nieuws voor de ouders. Maar ik zou wel een contra-expertise eisen.
aan de andere kant blijf je de vragen hebben
hoe wat waar waneer, dat aangaat krijg je denk ik.nooit rust...
er waren toch reste/weefsel gevonden van het been van lisanne kunnen ze daar geen slangegif theorie uitsluiten?![]()
Nou om zo de (tot nu toe) weinige overblijfselen te vinden. Afschuwelijk hoor. Je weet wel dat ze dood zijn, maar je zal maar zo je kinderen verliezen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:36 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Dat is veel minder erg dan een vermissing. Kind is dood, hoe is de vraag. Maar daar kun je een verhaal bij verzinnen.![]()
Slangengif gaat niet in de botten zitten. Maar er zal nog wel het nodige onderzoek worden gedaan.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:36 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
aan de ene kant krijg je rust, en kan je symbolisch je kind begraven..
aan de andere kant blijf je de vragen hebben
hoe wat waar waneer, dat aangaat krijg je denk ik.nooit rust...
er waren toch reste/weefsel gevonden van het been van lisanne kunnen ze daar geen slangegif theorie uitsluiten?
Ik vind wel dat opvallend weinig botten zijn teruggevonden.![]()
Wist niet dat pelvis een bestaand woord was.. weer wat geleerdquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat voor conclusies denk jij dan te kunnen trekken uit een pelvis en een voet?
Die telefoon, daar zullen ze nog het meeste uit kunnen halen.![]()
Als je kind dood is, dan weet ik niet of het veel verschil maakt hoe.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:38 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Nou om zo de (tot nu toe) weinige overblijfselen te vinden. Afschuwelijk hoor. Je weet wel dat ze dood zijn, maar je zal maar zo je kinderen verliezen.![]()
Dat komt volgens mij in je bloed terecht, niet in je botten. Wel best pijnlijk volgens mij: http://www.newscientist.n(...)gengif-met-je-bloed/![]()
wel.in weefsel.. en na ik altijd begrijp verspreid zich dat razendsnel door het lichaamquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:39 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Slangengif gaat niet in de botten zitten. Maar er zal nog wel het nodige onderzoek worden gedaan.
Ik vind wel dat opvallend weinig botten zijn teruggevonden.![]()
Weet ik ook pas sinds vandaag.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:39 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Wist niet dat pelvis een bestaand woord was.. weer wat geleerd![]()
Huh???quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:27 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Dat dat stuk heup van Kris is.
Dus beiden zijn dood. Dat is groot nieuws. En die schoen ligt dus een paar kilometer verderop stroomopwaarts en is ook van Kris.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
nee maar het wemeld er van moordlustige moordenaars , doe de moeite nemen een lichaam in stukken te hakken en door de jungle te verspreidenquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:39 schreef MPCK het volgende:
[..]
Zoveel slangen zijn er ook weer niet in die jungle. Laat ik het maar zo stellen: als je actief op zoek gaat naar een gifslang en een met alle graagte wilt treffen, moet je soms kilometers blijven lopen zoeken.
En wij zoeken hen op, niet andersom.
dat was jou theorie toch?![]()
Ik snap eigenlijk niet dat er over dit onderwerp zoveel wordt gepost.. die arme meiden zijn verdwaald en helaas overleden.. de resten zijn door aaseters en de jungle opgenomen.. zo gaat dat in de natuur. Verder valt er weinig over te zeggen![]()
De verdwijning van de twee Nederlandse toeristes in Panama is geen ongeluk maar het werk van een of meerdere personen. Daar is dé junglespecialist van het Midden-Amerikaanse land van overtuigd.
Vooral het feit dat Lisanne Froon (22) en Kris Kremers (21) met zijn tweeën waren toen ze verdwenen, sterkt Morales in zijn overtuiging dat derden betrokken zijn bij hun verdwijning. 'Als een van de meiden tijdens het wandelen iets zou zijn overkomen dan had de ander hulp gehaald. Ik ga er tenminste van uit dat ze niet diep in de jungle liepen en dan kom je vroeg of laat wel iemand tegen.'
Rick Morales kent de Panamese jungle op zijn duimpje. Sinds zijn 13e trekt de survivalspecialist en vogelaar door de natuur in zijn vaderland. Hij begeleidt er al jaren trektochten en doorkruiste in 2011 zelfs als eerste de dichte en moeilijk doordringbare bossen van Panama over de volledige lengte van Noord naar Zuid. Dat deed de natuurtrekker via een expeditie die 93 dagen duurde en waarbij hij ruim 1100 kilometer aflegde.
Spoor
De natuurgids, die opgroeide in het gebied waar de twee Nederlandse toeristes op 1 april verdwenen, acht het niet uitgesloten dat de Nederlandse toeristes verkeerd liepen en te laat beseften dat ze verdwaald waren maar ook dan had er volgens hem al lang sporen ontdekt moeten zijn.
Morales: 'De meiden kunnen noodgewongen hebben moeten overnachten in de jungle en bevangen zijn door de kou. 's Nachts koelt het flink af in de bergen rond Boquete en de toeristes waren er qua kleding en uitrusting niet op voorbereid. Ik weet niet hoe sterk ze geestelijk zijn en of ze snel in paniek raken maar dan nog: de gespecialiseerde teams van politie en civiele bescherming hebben het hele gebied uitgekamd en veel plekken soms tweemaal. De Pianista-trail die het duo wilde gaan lopen en alle andere routes in de buurt. Dan hadden ze gevonden moeten worden. Levend of dood.'
De vondst van een plastic zakje met daarin restanten van koekjes en de lege verpakking van onder anderen chips, gisteren in een schuilplaats in de buurt van een wandelroute, zou op het verdwaalscenario kunnen wijzen maar is op zichzelf niet bijzonder omdat wandelaars wordt gevraagd geen afval achter te laten. Wellicht vergat iemand het zakje mee te nemen.
Roofdieren
De kans dat het duo ten prooi is gevallen aan roofdieren is zo goed als uitgesloten, zegt Morales. In de Panamese jungle leven weliswaar zwarte panters en poema's maar die zijn volgens hem uiterst schuw en laten zich zelden zien. 'Ik ben er nog nooit eentje tegengekomen en ik trek toch al heel waten jaren door de jungle. Bovendien leven deze dieren niet in het gebied waar de toeristes verdwenen.'
Morales is niet de enige die er van overtuigd is dat Kris Kremers en Lisanne Froon verdwenen door toedoen van derden. Een aantal bewoners in het gebied huurde een plaatselijke privédetective in omdat ze op de middag van de verdwijning van de toeristes een onbekende rode wagen op hun wandelroute. Die detective probeert de wagen op te sporen, zo verklaarde de eveneens in het gebied woonachtige oud-rechercheur Erik Westra zaterdag tegenover het AD.
Vervolg
Gespecialiseerde teams hebben tot gistermiddag gezocht naar de twee vriendinnen. De zoekacties, waarbij ook speurhonden en helikopters zijn ingezet, worden vandaag geëvalueerd. In de loop van de middag beslissen de Panamese autoriteiten hoe het nu verder moe![]()
Dat is die trol nooit geweest, die komt hier om te zieken en anderen hun speculaties afbranden om daar zelf nog veel debielere dingen tegenover te stellen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:44 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
nou ben je toch niet serieus mag ik hopen?
Ondertussen anderen belasterend.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Jij pikt toch ook elk deel weer je posts mee.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik snap eigenlijk niet dat er over dit onderwerp zoveel wordt gepost.. die arme meiden zijn verdwaald en helaas overleden.. de resten zijn door aaseters en de jungle opgenomen.. zo gaat dat in de natuur. Verder valt er weinig over te zeggen![]()
Het beste scenario is: gewoon verdwaald, na een paar dagen overleden ten gevolge van uitputting, ondervoeding, koorts, langzaam weggezakt. Pas na overlijden opgegeten door roofdieren, aaseters en insecten. Weer verenigd met de natuur als het ware.![]()
Nou, wat een expert. En overtuigingen gelden niet, alleen feiten.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:45 schreef Halcon het volgende:
De verdwijning van de twee Nederlandse toeristes in Panama is geen ongeluk maar het werk van een of meerdere personen. Daar is dé junglespecialist van het Midden-Amerikaanse land van overtuigd.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Klopt ja.. vind het wel interessant, maar grotendeels speculatieve blabla.. net als met dat verdwenen vliegtuig.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
Jij pikt toch ook elk deel weer je posts mee.![]()
Dictator gespot.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:47 schreef nikk het volgende:
Het beste scenario is dat iedereen stopt met onzinnige scenario's te bedenken.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Dat zal p.p. verschillen. Maar ik zou het vreselijk vinden. Je weet niet wat er is gebeurt, een overblijfsel van je kind ligt ergens op je wachten. Je weet niet of je kind heeft geleden. Ik zou het willen weten en dan rechtvaardigheid willen voor het kind afhankelijk van de oorzaak. Ik zou ervoor vechten om de oorzaak te achterhalen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:39 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Als je kind dood is, dan weet ik niet of het veel verschil maakt hoe.
Hoe maakt wel uit. Door natuurlijke omstandigheden is beter dan door bijv moord.![]()
Inderdaad. Of gewoon verrotting.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:46 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Het beste scenario is: gewoon verdwaald, na een paar dagen overleden ten gevolge van uitputting, ondervoeding, koorts, langzaam weggezakt. Pas na overlijden opgegeten door roofdieren, aaseters en insecten. Weer verenigd met de natuur als het ware.
Moord lijkt toch wat minder logisch in ieder geval.![]()
Feiten zijn er helaas erg weinig. Hij kent dat gebied natuurlijk wel goed en weet wel wat voor dieren daar zitten.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:47 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nou, wat een expert. En overtuigingen gelden niet, alleen feiten.
Als hij daar dagelijks rond banjert en nooit een poema heeft gezien, dan is de kans erg klein dat die twee dames er wel eentje tegen zijn gekomen.![]()
Waarom pas na een paar dagen, waarom niet gelijk de eerste nacht?quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:46 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Het beste scenario is: gewoon verdwaald, na een paar dagen overleden ten gevolge van uitputting, ondervoeding, koorts, langzaam weggezakt. Pas na overlijden opgegeten door roofdieren, aaseters en insecten. Weer verenigd met de natuur als het ware.
Die gave rugzak duidt voor mij niet op uren rondsjouwen door de "jungle"...The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Toen ik die vrouw met dat gele pakje zag lopen draaide mijn maag om. Het zal je kind maar wezen...gereduceerd tot een klein geel pakketje. En ja ik weet op fok is geen ruimte voor emoties...maar het raakte mij welquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:48 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Dat zal p.p. verschillen. Maar ik zou het vreselijk vinden. Je weet niet wat er is gebeurt, een overblijfsel van je kind ligt ergens op je wachten. Je weet niet of je kind heeft geleden. Ik zou het willen weten en dan rechtvaardigheid willen voor het kind afhankelijk van de oorzaak. Ik zou ervoor vechten om de oorzaak te achterhalen.
How does it feel..when you're alone and you're cold inside.![]()
Daar heb je wel gelijk in...quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:47 schreef nikk het volgende:
Het beste scenario is dat iedereen stopt met onzinnige scenario's te bedenken. Het heeft nul nut.
maar is dat niet mensenlijk bedenken wat er gebeurd kan zijn, vrezelijk eigenlijk en ik doe er zelf aan mee...![]()
Het gehele leven heeft sowieso nul nut.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:47 schreef nikk het volgende:
Het beste scenario is dat iedereen stopt met onzinnige scenario's te bedenken. Het heeft nul nut.![]()
nee, maar een misdrijf vermoeden is echt te belachelijk voor woorden. Welke crimineel neemt nou niet even een mooie rugzak vol geld, camera's en telefoons mee? Echt, die rugzak sluit een misdrijf gewoon uit.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Feiten zijn er helaas erg weinig. Hij kent dat gebied natuurlijk wel goed en weet wel wat voor dieren daar zitten.
Als hij daar dagelijks rond banjert en nooit een poema heeft gezien, dan is de kans erg klein dat die twee dames er wel eentje tegen zijn gekomen.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Polsensnijdertje gespot.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:50 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Het gehele leven heeft sowieso nul nut.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Niet elke moordenaar is uit op geld natuurlijk, maar dat zou in het geval van toeristen wel het meest voor de hand liggen. Dat lijkt nu inderdaad bijzonder onlogisch.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:51 schreef El_Matador het volgende:
[..]
nee, maar een misdrijf vermoeden is echt te belachelijk voor woorden. Welke crimineel neemt nou niet even een mooie rugzak vol geld, camera's en telefoons mee? Echt, die rugzak sluit een misdrijf gewoon uit.![]()
Niet helemaal. Een lustmoordenaar is niet geïnteresseerd in geld en kan de rugzak met opzet hebben achtergelaten als afleidingsmanoeuvre.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:51 schreef El_Matador het volgende:
[..]
nee, maar een misdrijf vermoeden is echt te belachelijk voor woorden. Welke crimineel neemt nou niet even een mooie rugzak vol geld, camera's en telefoons mee? Echt, die rugzak sluit een misdrijf gewoon uit.
Maar ik denk niet dat dat het geval is. Gewoon verdwaald, meer niet. Denk ik.![]()
hij is ook niet in de stromende rivier gevallen, gebeten door een slang..quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Feiten zijn er helaas erg weinig. Hij kent dat gebied natuurlijk wel goed en weet wel wat voor dieren daar zitten.
Als hij daar dagelijks rond banjert en nooit een poema heeft gezien, dan is de kans erg klein dat die twee dames er wel eentje tegen zijn gekomen.
of prooi gevallen aan bloeddorstige moordenaars![]()
Ja, heerlijk man. Volgende wedstrijd in een Urguguayaans restaurant, vandaag bij de Japanner, maar dan zonder Japanners, helaas.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:53 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Is het nog een beetje feest in Colombia? Ze doen het goedThe only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Vol geld? 83 dollar... Een 2e hands iPhone / Samsung S3 (of wat zal het zijn geweest), is misschien 200 dollar. Die Braziliaantjes in Exloo liepen tegen de lamp dankzij het aanzetten van een gestolen iPad. Ik kan me wel voorstellen dat je voor een dergelijk kleine buit geen groot risico gaat nemen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:51 schreef El_Matador het volgende:
[..]
nee, maar een misdrijf vermoeden is echt te belachelijk voor woorden. Welke crimineel neemt nou niet even een mooie rugzak vol geld, camera's en telefoons mee? Echt, die rugzak sluit een misdrijf gewoon uit.
De vraag wat ze nu aan de verkeerde kant van de berg te zoeken hadden, is ook nog steeds een open vraag.![]()
Inderdaad. Als het ging om neukseks, dan zal die 83 dollar een worst wezen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:53 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Niet elke moordenaar is uit op geld natuurlijk, maar dat zou in het geval van toeristen wel het meest voor de hand liggen. Dat lijkt nu inderdaad bijzonder onlogisch.![]()
Klein bedrag?? Dat is in Panama een hoop waard hoor. En nee, geen enkele crimineel laat een rugzak onberoerd staan, die neem je mee. Voor hetzelfde geld hebben ze je op foto?quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:55 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vol geld? 83 dollar... Een 2e hands iPhone / Samsung S3 (of wat zal het zijn geweest), is misschien 200 dollar. Die Braziliaantjes in Exloo liepen tegen de lamp dankzij het aanzetten van een gestolen iPad. Ik kan me wel voorstellen dat je voor een dergelijk kleine buit geen groot risico gaat nemen.
De vraag wat ze nu aan de verkeerde kant van de berg te zoeken hadden, is ook nog steeds een open vraag.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Als het daar krioelt van de poema's en dergelijke, dan zou dat hem toch opgevallen moeten zijn. We hebben het niet over de Beekse Bergen hè.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:54 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
hij is ook niet in de stromende rivier gevallen, gebeten door een slang..
of prooi gevallen aan bloeddorstige moordenaars![]()
83 dollars. Voor sommige mensen zal dat niet de moeite zijn. Misschien in paniek de hele handel in de rivier gegooid, die tas al eerder kwijtgeraakt?quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Klein bedrag?? Dat is in Panama een hoop waard hoor. En nee, geen enkele crimineel laat een rugzak onberoerd staan, die neem je mee. Voor hetzelfde geld hebben ze je op foto?![]()
quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:58 schreef MPCK het volgende:
[..]
Nu ik erover nadenk zijn deze meisjes gewoon vermoord door een derde betrokkene. Ik wijzig mijn theorie.
Er stinkt iets in Denemarken.
Twee slimme, wereld- en wegwijze meiden die zich hebben verdiept op reizen in en om de jungle komen niet zomaar om. Roofdierengevaar in dat wandelgebied is bijna uit te sluiten..Ook waren ze jong en gezond en gaa niet zomaar onderuit glijden of verdrinken.
Ook zouden ze hulp hebben gehaald daar ze met zn tweeën waren bij een ongeluk.
Nee, dames en heren, deze dames waren met kwaad opzet van het leven beroofd door een mens, die het op een natuurlijke dood wilde doen lijken. Daarom zijn ze ook in een onbegaanbaar gebied teruggevonden. Iets waar ze niet met gezond verstand zelf naartoe zouden zijn gaan.
Ik zou meer naar die Indiaanse gids kijken en die eigenaar van.die rode auto (al is het niet hem zelf).
Ze zijn ergens anders vermoord en vervolgens zijn hun lijken tactisch in de wildernis gezet.
Dit is de enige plausibele theorie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
nee maar het maakt het net zo uitzonderlijk als de andere theorieen..quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:57 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als het daar krioelt van de poema's en dergelijke, dan zou dat hem toch opgevallen moeten zijn. We hebben het niet over de Beekse Bergen hè.
die hij ook niet zou kunnen na vertellen als het hem overkomen was
met dat in het achterhoofd lijkt verdwalen,honger dorst moe depresie het meest waarschijnlijke![]()
Was er met die tas gegooid, waren de mobieltjes, zonnebrillen en camera allang stuk.quote:Op woensdag 25 juni 2014 01:59 schreef Halcon het volgende:
[..]
83 dollars. Voor sommige mensen zal dat niet de moeite zijn. Misschien in paniek de hele handel in de rivier gegooid, die tas al eerder kwijtgeraakt?
1 klein deukje in het flesje water duidt op een veilige plek voor die rugzak. Gedurende 2,5 maand.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Een zelfmoordscenario zou in theorie ook nog kunnen. Honger geloof ik niet in. Dat duurt weken, je gaat niet dood van een dag niet eten. Dan heb je tijd genoeg om de weg terug te vinden of in elk geval iemand tegen te komen. Dan ga je ook niet rondspoken in dat hele onherbergzame stuk, terwijl de rest eenvoudiger begaanbaar was...quote:Op woensdag 25 juni 2014 02:00 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
nee maar het maakt het net zo uitzonderlijk als de andere theorieen..
die hij ook niet zou kunnen na vertellen als het hem overkomen was
met dat in het achterhoofd lijkt verdwalen,honger dorst moe depresie het meest waarschijnlijke![]()
Een orgaan is meer waardquote:Op woensdag 25 juni 2014 01:55 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vol geld? 83 dollar... Een 2e hands iPhone / Samsung S3 (of wat zal het zijn geweest), is misschien 200 dollar. Die Braziliaantjes in Exloo liepen tegen de lamp dankzij het aanzetten van een gestolen iPad. Ik kan me wel voorstellen dat je voor een dergelijk kleine buit geen groot risico gaat nemen.
De vraag wat ze nu aan de verkeerde kant van de berg te zoeken hadden, is ook nog steeds een open vraag.![]()
Met het scenario rond zwoegen in de jungle zouden die spullen er ook wel anders uit hebben gezien.quote:Op woensdag 25 juni 2014 02:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Was er met die tas gegooid, waren de mobieltjes, zonnebrillen en camera allang stuk.
1 klein deukje in het flesje water duidt op een veilige plek voor die rugzak. Gedurende 2,5 maand.![]()
Come on..quote:Op woensdag 25 juni 2014 02:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Een zelfmoordscenario zou in theorie ook nog kunnen.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Forum Opties Forumhop: Hop naar: