SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
wow dikke spoiler als je kijkt naar wie der op de tafel liggne, day-ummquote:Op donderdag 5 juni 2014 15:13 schreef Pek het volgende:
Kan een mod de TT veranderen in: "Khuu Khuu Khuu"? Ofzo..
[ afbeelding ]
Oberyn, Ned Stark, Robb Stark en Khal Drogo zijn spoilers?quote:Op donderdag 5 juni 2014 15:16 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
wow dikke spoiler als je kijkt naar wie der op de tafel liggne, day-umm
Zijn het die 4 dan? Ik kan ze er amper uit halen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 15:46 schreef HamburgerHenk het volgende:
[..]
Oberyn, Ned Stark, Robb Stark en Khal Drogo zijn spoilers?
Groot zwaard: Ned Stark. Ontbloot bovenlichaam met paardenstaart: Drogo. Speer zichtbaar bij de laatste die geplet is, Oberyn.quote:Op donderdag 5 juni 2014 15:54 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Zijn het die 4 dan? Ik kan ze er amper uit halen.
Licht haar, dus zal Joffrey wel zijn.quote:Op donderdag 5 juni 2014 15:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Groot zwaard: Ned Stark. Ontbloot bovenlichaam met paardenstaart: Drogo. Speer zichtbaar bij de laatste die geplet is, Oberyn.
Alleen de ander zou ik niet zien.
Mja, groot zwaard kon ook de Mountain zijn.... Maarja boeiend, ga ik geen hele discussie over aan hoor...quote:Op donderdag 5 juni 2014 15:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Groot zwaard: Ned Stark. Ontbloot bovenlichaam met paardenstaart: Drogo. Speer zichtbaar bij de laatste die geplet is, Oberyn.
Alleen de ander zou ik niet zien.
Zoveel zei hij toch niet..quote:Op donderdag 5 juni 2014 16:24 schreef Amarantha het volgende:
Vind het ook nog steeds wel jammer dat Khal Drogo eruit is
idd, toen was je nog het denken dat die khal eens ff huis ging houden in kings landing. Maarja dan gaat ie zo lullig eraan en jaren later is ze er nog steeds niet. En ik vrees nu echt dat we daar nog jaren op moeten wachtenquote:Op donderdag 5 juni 2014 16:24 schreef Amarantha het volgende:
Vind het ook nog steeds wel jammer dat Khal Drogo eruit is
Schavuit!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn voorspelling: ze gaat er nooit komen. Tot nu toe gaat het allemaal veel te voortvarend voor haar met het opbouwen van een leger etc. dat het toch haast niet anders kan dan dat ze ook weer een enorme tegenslagen gaat krijgen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 16:30 schreef planethugo het volgende:
dd, toen was je nog het denken dat die khal eens ff huis ging houden in kings landing. Maarja dan gaat ie zo lullig eraan en jaren later is ze er nog steeds niet. En ik vrees nu echt dat we daar nog jaren op moeten wachten
Tegen de tijd dat ze richting Kings Landing wil gaan is heel Westeros al ingenomen door de White Walkersquote:Op donderdag 5 juni 2014 16:34 schreef Weakling het volgende:
[..]
Mijn voorspelling: ze gaat er nooit komen. Tot nu toe gaat het allemaal veel te voortvarend voor haar met het opbouwen van een leger etc. dat het toch haast niet anders kan dan dat ze ook weer een enorme tegenslagen gaat krijgen.
Ik kan me niet voorstellen dat de Ice en de Fire elkaar op geen enkel punt in het verhaal tegen gaan komen. Ik voorspel dus dat ze wel in Westeros aan zal komen maar hoe dat durf ik niet te zeggen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 16:34 schreef Weakling het volgende:
[..]
Mijn voorspelling: ze gaat er nooit komen. Tot nu toe gaat het allemaal veel te voortvarend voor haar met het opbouwen van een leger etc. dat het toch haast niet anders kan dan dat ze ook weer een enorme tegenslagen gaat krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door Khaleesi op 05-06-2014 16:44:50 ]"Kill the Braavosi, bring the girl!"
Nou ja, fire kunnen altijd nog alleen de draakjes zijn die even over vliegen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 16:37 schreef Khaleesi het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat de Ice en de Fire elkaar op geen enkel punt in het verhaal tegen gaan komen. Ik voorspel dus dat ze wel in Westeros aan zal komen maar hoe dat durf ik niet te zeggen.
quote:Op donderdag 5 juni 2014 16:37 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat de Ice en de Fire elkaar op geen enkel punt in het verhaal tegen gaan komen. Ik voorspel dus dat ze wel in Westeros aan zal komen maar hoe dat durf ik niet te zeggen.Ik zou niet weten waarom je Dany in verband brengt met het firegedeelte. We hebben de red god als fire tegen de dode icemannetjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laffe huichelaar
Ik denk dat ook jij wel een aantal voor de hand liggende redenen kan bedenken waarom ik die connectie maak. En veel concretere redenen dan de red god die sporadisch van zich laat horen en tot nog toe extreem vaag blijft.quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:22 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom je Dany in verband brengt met het firegedeelte. We hebben de red god als fire tegen de dode icemannetjes
Sporadisch ja, zijn priests wekken alleen de doden tot leven of poepen smokeys uitquote:Op donderdag 5 juni 2014 17:40 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ik denk dat ook jij wel een aantal voor de hand liggende redenen kan bedenken waarom ik die connectie maak. En veel concretere redenen dan de red god die sporadisch van zich laat horen en tot nog toe extreem vaag blijft.
Ik lees hier sarcasme in maar in feite geef je zelf al aan hoe klein de invloed van de red god (tot nu toe) in het verhaal is. Renly's dood was flink en onverklaarbaar, toegegeven, maar Beric is een bijfiguur en de dood van Joffrey en Robb is niet aan de red god toe te dichten.quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:46 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Sporadisch ja, zijn priests wekken alleen de doden tot leven of poepen smokeys uit
Nee, ik kom dan toch op mellisandre, ik kan er niks aan doenquote:Op donderdag 5 juni 2014 17:52 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ik lees hier sarcasme in maar in feite geef je zelf al aan hoe klein de invloed van de red god (tot nu toe) in het verhaal is. Renly's dood was flink en onverklaarbaar, toegegeven, maar Beric is een bijfiguur en de dood van Joffrey en Robb is niet aan de red god toe te dichten.
Vraag een casual fan wie of wat in de serie vuur "belichaamt" en er rolt maar 1 naam uit.
Zij die anders beweren doen dat wss meer op basis van boekkennis.
Okee, daar is ook wat voor te zeggen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:54 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nee, ik kom dan toch op mellisandre, ik kan er niks aan doen
En wat voor priest is zij? Van die ene vuurgod. #team Lord of Lightquote:Op donderdag 5 juni 2014 17:54 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Okee, daar is ook wat voor te zeggen.
Vreemd dan dat je eerder aan Mel denkt dan aan Thoros. Naar mijn weten is Thoros sterker dan Mel...quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:56 schreef timmmmm het volgende:
[..]
En wat voor priest is zij? Van die ene vuurgod. #team Lord of Light
Ice? Hoezo? Omdat hij in het noorden is geboren? Hij heeft niet zoals Dany in een wak met ijs gelegen...quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:52 schreef Khaleesi het volgende:
Bijkomend verschijnsel is het constant aan elkaar koppelen van Jon en Dany wat je elk seizoen weer ziet, en dat is echt niet alleen omdat ze lieve snoetjes hebben. De ene heeft een connectie met ice en de andere fire.
Omdat ze Targ is toch? Zal wel in haar genen zitten.quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:54 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Okee, daar is ook wat voor te zeggen.
Maar het is makkelijk om te vergeten dat Dany bijv. immuun is voor vuur, omdat er zo bitter weinig meer mee gedaan wordt. Er is nog steeds geen verklaring voor gegeven waarom ze dat heeft.
Jon heeft wellicht geen bovennatuurlijke band met "de ijswereld" (quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:59 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ice? Hoezo? Omdat hij in het noorden is geboren? Hij heeft niet zoals Dany in een wak met ijs gelegen...
Ik denk aan Mel omdat ik aan Stannis denk.quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:58 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Vreemd dan dat je eerder aan Mel denkt dan aan Thoros. Naar mijn weten is Thoros sterker dan Mel...
Renly, Robb en Joffrey toch? Of Balon?quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:04 schreef Gezicht het volgende:
Wat was de derde naam ook alweer die werd gezegd toen Stannis en Melissandre die bloedzuigers in het vuur gooiden?
balon greyjoyquote:Op donderdag 5 juni 2014 18:04 schreef Gezicht het volgende:
Wat was de derde naam ook alweer die werd gezegd toen Stannis en Melissandre die bloedzuigers in het vuur gooiden?
Balon Greyjoy?quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:04 schreef Gezicht het volgende:
Wat was de derde naam ook alweer die werd gezegd toen Stannis en Melissandre die bloedzuigers in het vuur gooiden?
Anyways, zoals ik aan het begin al aan gaf verwacht ik wel een treffen tussen de draken van Dany en anderzijds de ijswereld van Jon. Waarom zouden ze anders de verhaallijn van Dany (die overal helemaal van losstaat) introduceren en daar 3 draken in pompen om ze vervolgens voor het eind nog de serie uit te schrijven?? Zij en haar draken kunnen in potentie zo veel invloed hebben op het verhaal, ik kan geen gelijke verzinnen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik denk aan Mel omdat ik aan Stannis denk.
Warrior of Light en dingen enzulks. En ik denk dan dat als je er zelfs smokeys van gaat poepen en doden van tot leven wekt, heb ik wel geloof in die lord of light. Maar dan in die UI van jou die steeds net niks voor elkaar krijgt en alleen maar krijst over haar geboorterecht maar niks doet om eraan te komen
In een visioen van Bran, toen hij het wargen nog niet onder controle had, zag je de schaduw van een draak boven the Red Keep.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:14 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Anyways, zoals ik aan het begin al aan gaf verwacht ik wel een treffen tussen de draken van Dany en anderzijds de ijswereld van Jon. Waarom zouden ze anders de verhaallijn van Dany (die overal helemaal van losstaat) introduceren en daar 3 draken in pompen om ze vervolgens voor het eind nog de serie uit te schrijven?? Zij en haar draken kunnen in potentie zo veel invloed hebben op het verhaal, ik kan geen gelijke verzinnen.
Dany en Jon zijn perfecte hoofdrolspelers om het verhaal uit te zingen. Ze zullen vast niet trouwen en nog lang en gelukkig leven maar ik verwacht wel dat ze nog heel heel lang in de spotlight zullen blijven. Iets wat ik van Mel nog niet eens zo maar durf te zeggen.
Maar afijn, ik weet er net zo veel of weinig van dan een ander, dit zit allemaal nog in GRRM's hoofd (en deels in dat van D&D)
Ja maar of dit uitkomt dat moeten we ook maar afwachten.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:24 schreef Gezicht het volgende:
[..]
In een visioen van Bran, toen hij het wargen nog niet onder controle had, zag je de schaduw van een draak boven the Red Keep.
Kan ook terugblik op verleden zijn.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:24 schreef Gezicht het volgende:
[..]
In een visioen van Bran, toen hij het wargen nog niet onder controle had, zag je de schaduw van een draak boven the Red Keep.
De WW's nemen de winter met zich mee dus deze kan best binnen een jaar bij KL zijn als ze dat zouden willen. Niet dat ze de Iron Throne zullen willen maar neem aan dat ze het hele continent willen overrompelen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
Duurt nog best lang voordat die Winter eindelijk komt. Ned had het er al over in het eerste seizoen en zijn nu toch al weer wat jaartjes verstreken volgens mij.
Ik zie nu wel een veldslag voor me met 100.000'en White Walkers maar ik denk niet dat HBO daar het budget voor heeftquote:Op donderdag 5 juni 2014 18:35 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
De WW's nemen de winter met zich mee dus deze kan best binnen een jaar bij KL zijn als ze dat zouden willen. Niet dat ze de Iron Throne zullen willen maar neem aan dat ze het hele continent willen overrompelen.
Te egocentrisch? Het is toch Westeros waar ze over wil heersen???quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:37 schreef timmmmm het volgende:
Dany's verhaal zal ook nog wel naar Westeros komen. Kan niet anders, ze zal niet voor niets in de serie zitten. Maar ik zie in Dany niet de Fire die in Westeros komt strijden tegen het Ice, de white walkers.
Dany is daar veel te egocentrisch voor.
Die mogelijke film is ook weer zo'n reden waarom ik denk dat Jon en Dany er in blijven. Wie maken er een betere movie poster? Hun twee of een Littlefinger en een Tyrion???? (die veel beter in het spelletje zijn)quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
Misschien komt er nog een film uit voor de finale
Ik vind haar te egocentrisch om de titulaire fire te zijn, bedoel ik. Ze geeft niks om Westeros, ze geeft om zichzelf. Ze wil ruler van Westeros zijn omdat ze vindt dat dat haar toekomt. Niet omdat dat het land waar ze van houdt is, of wat dan ook. Omdat ze zich entitled voelt. Het is niet voor niets dat ze een spoor van vernieling door dat paupercontinent waar ze nu zit achterlaat. Omdat ze enkel aan zichzelf denkt, zelfs als ze dnkt het juiste te doenquote:Op donderdag 5 juni 2014 18:45 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Te egocentrisch? Het is toch Westeros waar ze over wil heersen???Ze heeft de enige 3 troeven in handen waarmee ze "haar" koninkrijk kan redden van de WW's.
Ik denk niet dat GRRM daar zijn einde van af zal laten hangen. Wie er het mooiste op de poster staanquote:Op donderdag 5 juni 2014 18:45 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Die mogelijke film is ook weer zo'n reden waarom ik denk dat Jon en Dany er in blijven. Wie maken er een betere movie poster? Hun twee of een Littlefinger en een Tyrion???? (die veel beter in het spelletje zijn)
Feiten. En daar kan je eindeloos over speculeren. En ieder karakter heeft zijn slechte en goede eigenschappen, waardoor je ook lekker 'voor' wie je maar wil kan zijnquote:Op donderdag 5 juni 2014 18:45 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Dat maakt GoT wel megagoed trouwens, dat je het einde totaal niet kan raden.![]()
Het moge wel duidelijk zijn dat jij duidelijk voor Stannis en tegen Dany bent. Want als er iemand opgevreten wordt door claimrecht dan is het Stannis wel. Als hij daar niet op uit was dan had ie Renly wel de eer gelaten.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:52 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik vind haar te egocentrisch om de titulaire fire te zijn, bedoel ik. Ze geeft niks om Westeros, ze geeft om zichzelf. Ze wil ruler van Westeros zijn omdat ze vindt dat dat haar toekomt. Niet omdat dat het land waar ze van houdt is, of wat dan ook. Omdat ze zich entitled voelt. Het is niet voor niets dat ze een spoor van vernieling door dat paupercontinent waar ze nu zit achterlaat. Omdat ze enkel aan zichzelf denkt, zelfs als ze dnkt het juiste te doen
Als ik dat even afzet tegen stannis, die ook over Westeros wil heersen. Die wil helemaal niet per se koning zijn en ziet het als een last. Maar heeft een grenzeloos verantwoordelijkheidsgevoel en gevoel voor gerechtigheid, wat hem toch drijft het koningsschap te claimen.
#TeamStannisquote:Op donderdag 5 juni 2014 18:54 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Het moge wel duidelijk zijn dat jij duidelijk voor Stannis en tegen Dany bent. Want als er iemand opgevreten wordt door claimrecht dan is het Stannis wel. Als hij daar niet op uit was dan had ie Renly wel de eer gelaten.
quote:
Mja en Dany's verhaallijn speelt zich niet echt af in de vuurwereld wel? Ik zie het verband tussen die 2 niet echt. Allicht dat nieuwe afleveringen daar meer duidelijkheid in scheppen alhoewel ik denk dat Jon gewoon een mens zal blijken. Bran is degene met magische krachten.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:02 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Jon heeft wellicht geen bovennatuurlijke band met "de ijswereld" () maar zijn verhaallijn speelt zich er wel af.
Tot ze besluit dat iets anders belangrijker is. Ze wilde ook slaven bevrijden. Tot ze iets anders belangrijker vond. Toen wilde ze naar westeros. Nu wil ze daar weer regeren. Straks wil ze vast weer wat anders. Dan weer wat anders, en dan etc. Danyquote:Op donderdag 5 juni 2014 18:57 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Het gaat me er niet om wie het meest capabel is om een koninkrijk te runnen.
Wat ik maar wil zeggen is dat Dany echt wel Westeros (en "haar" volk) wil redden als ze dat kan, want ze is "voorbestemd" om dat koninkrijk te runnen.
Ik zie haar echt niet Westeros wegwuiven om "dan maar" een stuk woestijn te gaan regeren. Ze voelt toch echt wel een onverklaarbare band met Westeros.
Het is net een vrouwquote:Op donderdag 5 juni 2014 19:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Tot ze besluit dat iets anders belangrijker is. Ze wilde ook slaven bevrijden. Tot ze iets anders belangrijker vond. Toen wilde ze naar westeros. Nu wil ze daar weer regeren. Straks wil ze vast weer wat anders. Dan weer wat anders, en dan etc. Dany
Stannis, bikkelharde lijer dat 't isquote:
Mensen die baby zeehondjes doodknuppelen bijvoorbeeld, waarom doet ze daar niks an!?quote:Op donderdag 5 juni 2014 19:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Tot ze besluit dat iets anders belangrijker is. Ze wilde ook slaven bevrijden. Tot ze iets anders belangrijker vond. Toen wilde ze naar westeros. Nu wil ze daar weer regeren. Straks wil ze vast weer wat anders. Dan weer wat anders, en dan etc. Dany
Ik snap ook niet waarom er mensen zijn die niks met doodknuppelen doenquote:Op donderdag 5 juni 2014 19:11 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Mensen die baby zeehondjes doodknuppelen bijvoorbeeld, waarom doet ze daar niks an!?
quote:Op donderdag 5 juni 2014 19:12 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik snap ook niet waarom er mensen zijn die niks met doodknuppelen doen
Is een vrouwendingetje.quote:Op donderdag 5 juni 2014 19:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Tot ze besluit dat iets anders belangrijker is. Ze wilde ook slaven bevrijden. Tot ze iets anders belangrijker vond. Toen wilde ze naar westeros. Nu wil ze daar weer regeren. Straks wil ze vast weer wat anders. Dan weer wat anders, en dan etc. Dany
Komt goedquote:Op donderdag 5 juni 2014 20:01 schreef Gezicht het volgende:
Ondanks dat 'ie geen recht heeft op de troon, denk ik dat Tommen best een goede koning zou kunnen zijn trouwens. Mits hij goede begeleiding krijgt, en niet slechts door Tywin wordt gecontroleerd.
Dat is gewoon de acteur die hem speelt. game of thrones is niet echt.quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:21 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Tywin Lannister is dinsdag in Bergen op Zoom op bezoek voor de opnames voor de film Michiel de Ruyter.
Ik heb een listig plan... als we 'm nou gijzelen, zou die dan Tyrion vrijlaten ?
Sarcasme zegt je zeker niets?quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:23 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat is gewoon de acteur die hem speelt. game of thrones is niet echt.
Oeh, das wel heel dichtbij mijquote:Op donderdag 5 juni 2014 20:21 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Tywin Lannister is dinsdag in Bergen op Zoom op bezoek voor de opnames voor de film Michiel de Ruyter.
Ik heb een listig plan... als we 'm nou gijzelen, zou die dan Tyrion vrijlaten ?
Dude...quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:23 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat is gewoon de acteur die hem speelt. game of thrones is niet echt.
Nou ik heb geen regel gelezen, maar dat dat mens tommen gaat opgeilen enzo was toch al duidelijk? nachtelijke bezoekjes enzo.quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:34 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Deze berichten probeer ik dus te vermijden... Kutboeken
Wut?quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:34 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Deze berichten probeer ik dus te vermijden... Kutboeken
Gastquote:Op donderdag 5 juni 2014 20:34 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Deze berichten probeer ik dus te vermijden... Kutboeken
hmmm ik hoop dat die gijle sma naakt gaat hmmm wat een gijltjequote:Op donderdag 5 juni 2014 20:37 schreef muzas het volgende:
[..]
Nou ik heb geen regel gelezen, maar dat dat mens tommen gaat opgeilen enzo was toch al duidelijk? nachtelijke bezoekjes enzo.
Seizoen 1 al ofzo toch?quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:41 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
hmmm ik hoop dat die gijle sma naakt gaat hmmm wat een gijltje
quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:34 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Deze berichten probeer ik dus te vermijden... Kutboeken
....quote:
...quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:34 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Deze berichten probeer ik dus te vermijden... Kutboeken
Van die mensen die van de aflevering de ene helft nooit snapten, de andere helft al zijn vergeten, en dan gaan lopen janken dat iets dat duidelijk genoemd is in de serie een spoiler is.quote:Deze berichten probeer ik dus te vermijden... Kutboeken
Heb je überhaupt gekeken?quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:34 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Deze berichten probeer ik dus te vermijden... Kutboeken
Ik ben in ieder geval blij dat je niet voor de AIVD werkt... want dan had ik nu waarschijnlijk wel een probleem gehad.quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:23 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat is gewoon de acteur die hem speelt. game of thrones is niet echt.
quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:07 schreef Evertjan het volgende:
maar wie heeft er op dit moment nog een groot genoeg leger in Westeros om stand te bieden tegen de Wildlings?
Hij is weer naar huis vertrokken met doekoe van de Iron Bank.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:10 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Stannis een leger?? Die kon toch niet voor niets geen lening bij de Iron Bank krijgen?
En dat wil zeggen dat hij daarmee nu een leger heeft ''gekocht''?quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:12 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Hij is weer naar huis vertrokken met doekoe van de Iron Bank.
Braavos backed de Lannisters niet meer up, en de Lannisters zijn daarmee afhankelijk van de Tyrells. Ik denk dat Braavos wel meer kan sponsoren dan de Tyrells.
Hoeveel de Martells op de been kunnen brengen weet ik niet.
Stannis heeft volgens mij Mycroft verteld dat ie dat geld wil gebruiken om richting Kings Landing te marchen. Anders had ie het wss niet meegekregen. Ik neem aan dat de Iron Bank net zo veel sponsort als nodig is om de Lannisters van de troon te krijgen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:14 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
En dat wil zeggen dat hij daarmee nu een leger heeft ''gekocht''?
Wat valt er voor Stannis te halen bij de Wall?![]()
Die vent wil z'n Iron Throne, laat hem Tommen lekker een kopje kleiner maken.
Waarom gaven ze Stannis dan geld mee? Stannis" march richting de Wall geeft ze waarschijnlijk geen neuk...quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:21 schreef Gezicht het volgende:
Iron Bank zou dom zijn om de Lannisters van de troon te willen, zo kunnen ze hun schulden nooit afbetalen.
Stannis wil de troon.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:25 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Waarom gaven ze Stannis dan geld mee? Stannis" march richting de Wall geeft ze waarschijnlijk geen neuk...
Het idee is volgens mij dat Stannis, als hij de troon heeft, zowel zijn eigen schuld als die van de Lannisters aflost?quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:29 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Stannis wil de troon.
Lannisters hebben de troon en schuld bij de Iron Bank.
Iron Bank wil centen zien.
Iron Bank sponsort Stannis.
Stannis maakt gehakt van de Lannisters.
Lannisters kunnen hun schuld nooit terugbetalen.
Iron Bank krijgt geen centen.
Of ik snap het niet, of ik heb ergens iets gemist.
Het kan natuurlijk zo zijn dat Stannis de Iron bank wel wil terugbetalen met belastingscenten. Iets wat de Lannisters nalaten.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:29 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Stannis wil de troon.
Lannisters hebben de troon en schuld bij de Iron Bank.
Iron Bank wil centen zien.
Iron Bank sponsort Stannis.
Stannis maakt gehakt van de Lannisters.
Lannisters kunnen hun schuld nooit terugbetalen.
Iron Bank krijgt geen centen.
Of ik snap het niet, of ik heb ergens iets gemist.
Ik zou de serie gewoon gaan kijken als ik jou was, daar worden deze vragen gewoon beantwoord.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:25 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Waarom gaven ze Stannis dan geld mee? Stannis" march richting de Wall geeft ze waarschijnlijk geen neuk...
Ik heb het idee dat niet iedereen beseft dat het allemaal niet echt is.....quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:43 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik zou de serie gewoon gaan kijken als ik jou was, daar worden deze vragen gewoon beantwoord.
quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:43 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik zou de serie gewoon gaan kijken als ik jou was, daar worden deze vragen gewoon beantwoord.
Zou zomaar eens kunnen, vuur werkt goed tegen white walkers en Stannis was geloof ik een van de weinigen (de enigen buiten the black watch??) die zich zorgen maakt over de wildlings.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:33 schreef Mr.Major het volgende:
Ik was nog even aan het denken, hoe Mellisandre zei dat ze voorlopig geen bad zou nemen. Zou dat betekenen dat ze naar de Wall gaan?
Ik heb helemaal geen zin in die houten kop en dat wijf van 'm bij de muur. Ik hoop dat Alliser d'r kop eraf hakt en dan zelf ook doodgaat.
Zouden ze er eigenlijk wel op tijd zijn? In kan het me eigenlijk niet voorstellen...
quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:51 schreef yvonne het volgende:
Net aflevering 8 gezien, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Gadverdegadverdegadver.
Ff nieuwe luier aandoen dan.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:58 schreef -Strawberry- het volgende:
Shit ik heb mezelf per ongeluk gespoiled.
Omdat die rooie dat zei.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:38 schreef KrentebolHooft het volgende:
[..]
Zou zomaar eens kunnen, vuur werkt goed tegen white walkers en Stannis was geloof ik een van de weinigen (de enigen buiten the black watch??) die zich zorgen maakt over de wildlings.
Ook net gekeken, maar hoef geen kusjequote:
En met welk leger zou Stannis dan moeten komen ... Lijkt mij nu ook niet dat die momenteel al terug manschappen heeftquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:44 schreef Mr.Major het volgende:
Ja tegen wights in ieder geval, en white walkers kunnen juist niet tegen dragonglass dacht ik. Maar ik denk niet dat er volgende aflevering al walkers komen, en voor Free Folk vs Nightswatch vraag ik me af of Stannis niet veel te laat is.
Hij heeft nog steeds een paar duizend man zoals hij dat zei tegen de kerels van de bank. Ik meen een stuk op 4000.quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:06 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
En met welk leger zou Stannis dan moeten komen ... Lijkt mij nu ook niet dat die momenteel al terug manschappen heeft
..
Wat zijn dat? Een soort van laagjes papier gemaakte bakstenen? Wat kun je daarmee?quote:
Per briefje een geliefd karakter welke sterft.quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:14 schreef Karboenkeltje het volgende:
[..]
Wat zijn dat? Een soort van laagjes papier gemaakte bakstenen? Wat kun je daarmee?
Geliefd lijkt me niet, dat zijn er wel erg veel.quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:18 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Per briefje een geliefd karakter welke sterft.
Het is Yvonne he, die vindt de meeste al gauw heel lief.quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:21 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Geliefd lijkt me niet, dat zijn er wel erg veel.
Naar George z'n hoofd gooien omdat hij weer een van de leuke personages heeft vermoord... Hij schrijft alleen wat langzaam, dus er is een tekort aan te gooien boeken.quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:14 schreef Karboenkeltje het volgende:
Wat zijn dat? Een soort van laagjes papier gemaakte bakstenen? Wat kun je daarmee?
Maakt niet uit als die sterft voor het verloop van het verhaal, hij heeft alle grote lijnen aan die dan en david verteld voor het geval dat.quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:52 schreef Skillstorm het volgende:
Ik vrees eigenlijk wel dat George zal sterven voor hij alle boeken af heeft.
De man is wat?....68 ofzo?
Ik zou snel schrijven als ik hem was, al heeft hij wel verteld hoe het eindigt aan HBO voor dat geval.
Aandachtig lezen...quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:58 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Maakt niet uit als die sterft voor het verloop van het verhaal, hij heeft alle grote lijnen aan die dan en david verteld voor het geval dat.
Ik ook, leest niet zo snelquote:Op donderdag 5 juni 2014 23:08 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ben nog met die eerste bezig.Gaat langzaam.
Ik zou snel schrijven als ik hem was, al heeft hij wel verteld hoe het eindigt aan HBO voor dat gevalquote:
Dan nog? We willen wel de boeken en in detail neem ik aan.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 00:03 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ik zou snel schrijven als ik hem was, al heeft hij wel verteld hoe het eindigt aan HBO voor dat geval
Maw Skillstorm zei het zelf al.
Ja oke maar hij zegt alleen hoe het eindigt, ik zeg dat die grrm alle grote lijnen heeft verteld.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 00:03 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ik zou snel schrijven als ik hem was, al heeft hij wel verteld hoe het eindigt aan HBO voor dat geval
Maw Skillstorm zei het zelf al.
Okee.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 00:05 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Ja oke maar hij zegt alleen hoe het eindigt, ik zeg dat die grrm alle grote lijnen heeft verteld.
Snapje.
Had de eerste 100 pagina's van het eerste boek gelezen, maar omdat seizoen 1 zo trouw aan het boek blijft en ik die 3 keer gezien heb, heb ik ook niet echt zin meer verder te lezen.quote:
Ik zit ook op pagina 107 ofzo idd.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 00:57 schreef Cikx het volgende:
[..]
Had de eerste 100 pagina's van het eerste boek gelezen, maar omdat seizoen 1 zo trouw aan het boek blijft en ik die 3 keer gezien heb, heb ik ook niet echt zin meer verder te lezen.
pas de problemquote:
De schuld is van de koning, ongeacht wie die koning is. Als de huidige koning niet wil betalen, dan zorg je dat er een nieuwe koning komt die wel wil betalen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:29 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Stannis wil de troon.
Lannisters hebben de troon en schuld bij de Iron Bank.
Iron Bank wil centen zien.
Iron Bank sponsort Stannis.
Stannis maakt gehakt van de Lannisters.
Lannisters kunnen hun schuld nooit terugbetalen.
Iron Bank krijgt geen centen.
Of ik snap het niet, of ik heb ergens iets gemist.
das toch niet tyrion? NOOOOOOOquote:Op donderdag 5 juni 2014 15:16 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
wow dikke spoiler als je kijkt naar wie der op de tafel liggne, day-umm
Ik ben rond pagina 500 ofzo. Maar het is wel irritant dat ik nu alle gebeurtenissen al ken en de meeste achtergrondverhalen ook al kenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 00:57 schreef Cikx het volgende:
[..]
Had de eerste 100 pagina's van het eerste boek gelezen, maar omdat seizoen 1 zo trouw aan het boek blijft en ik die 3 keer gezien heb, heb ik ook niet echt zin meer verder te lezen.
Ik lees het vooral om te zien wat de verschillen zijn en meer details te weten te komen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 01:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben rond pagina 500 ofzo. Maar het is wel irritant dat ik nu alle gebeurtenissen al ken en de meeste achtergrondverhalen ook al ken
je pijn wordt gedeeldquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:51 schreef yvonne het volgende:
Net aflevering 8 gezien, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Gadverdegadverdegadver.
alle doden in een boek...quote:
Huh? Ik dacht dat hij juist niets kreeg. Zal ik wel gemist hebben dan.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:25 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Waarom gaven ze Stannis dan geld mee? Stannis" march richting de Wall geeft ze waarschijnlijk geen neuk...
Davos kwam toch met gold aan bij die piraat.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 01:36 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Huh? Ik dacht dat hij juist niets kreeg. Zal ik wel gemist hebben dan.
Oh ja.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 01:37 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Davos kwam toch met gold aan bij die piraat.
Ik zelf ook niet, dat kwam denk ik helemaal niet voor.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 01:40 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Oh ja.
Ik mis aardig wat, merk ik. Zo kan ik me ook niets herinneren over dat Stannis naar de Wall zou gaan.
Laatste aflevering van vorig seizoen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 01:47 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ik zelf ook niet, dat kwam denk ik helemaal niet voor.
Klopt.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 01:53 schreef Slayage het volgende:
geldt ook voor alle mensen die beweren af te zullen haken wanneer tyrion het niet redt
[ afbeelding ]
klinkt interessanterquote:Op vrijdag 6 juni 2014 02:10 schreef Skillstorm het volgende:
Ik weet niet waarom maar ik vind die bijnamen soms zo onnodig en overused.
The Hound, The Imp. het zijn gewoon Sandor en Tyrion.
Gelukkig.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 02:17 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik heb de boeken niet gelezen of zo hoor, maar het is niet logisch dat hij dood gaat, ook al is het GoT.
en jij gelooft hem?quote:
Jawel, maar ik ging er zelf ook wel vanuit dat die niet dood zou gaan. Zou nu wel echt een schok zijn als het toch gebeurt.quote:
Yuri_Boyka staat bekend om het vrijgeven van spoilers, dus helaas...quote:Op vrijdag 6 juni 2014 02:21 schreef Cikx het volgende:
[..]
Jawel, maar ik ging er zelf ook wel vanuit dat die niet dood zou gaan. Zou nu wel echt een schok zijn als het toch gebeurt.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 02:25 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Yuri_Boyka staat bekend om het vrijgeven van spoilers, dus helaas...
Wat is er niet logisch aan?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 02:17 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik heb de boeken niet gelezen of zo hoor, maar het is niet logisch dat hij dood gaat, ook al is het GoT.
Oke, Skillstorm.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 02:10 schreef Skillstorm het volgende:
Ik weet niet waarom maar ik vind die bijnamen soms zo onnodig en overused.
The Hound, The Imp. het zijn gewoon Sandor en Tyrion.
nou ik vind the Mountain toch een stuk indrukwekkender klinken dan Gregor Cleganequote:Op vrijdag 6 juni 2014 02:10 schreef Skillstorm het volgende:
Ik weet niet waarom maar ik vind die bijnamen soms zo onnodig en overused.
The Hound, The Imp. het zijn gewoon Sandor en Tyrion.
ik geloof ook niet dat ie doodgaat want dan krijgen we twee heftige eps achter elkaar en dat is nooit zo bij GoTquote:
Aflevering 9 is normaal gesproken altijd heftig in HBO series.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 06:45 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
ik geloof ook niet dat ie doodgaat want dan krijgen we twee heftige eps achter elkaar en dat is nooit zo bij GoThet kabbelt een beetje voort en af en toe BAM!
Ik probeerde laatst na 3 jaar GoT FOK!ken ook in real life te babbelen met mensen over GoT. Blijkt dat ik Targaryen amper uit kan spreken ___quote:Op vrijdag 6 juni 2014 03:32 schreef schijffie het volgende:
Ik kwam laatst ook buiten hoor. Dacht ik: "leuk, ik ga praten met mensen over mijn favoriete serie Game of Thrones". Geeft één van hen meteen een dikke spoiler over een bepaald personage die wel of niet doodgaat verderop in de serie.
Ben uiteraard meteen terug naar mijn zolderkamer gegaan. Bah! Ik kom wel terug na seizoen 7-8.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb btw maar bitter weinig mensen in mijn omgeving die GoT uberhaupt kijken."Kill the Braavosi, bring the girl!"
Nee hoor.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 08:58 schreef SolidasRock het volgende:
Krijgen we die accent-discussie weer...
In de season preview werd anders vermeld dat dit seizoen niet specifiek 1 grote BAM heeft, maar meerdere verspreidt over de afleveringen. Dus wat hebben we nog? Tyrion en Castle Black? Of komt er ook nog wat spannend van Sansa en Arya af? Of gaat Dany nog iets geks doen? Of krijgen we een anti-climax...quote:Op vrijdag 6 juni 2014 06:45 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
ik geloof ook niet dat ie doodgaat want dan krijgen we twee heftige eps achter elkaar en dat is nooit zo bij GoThet kabbelt een beetje voort en af en toe BAM!
Je hebt al 2 a 3 BAM afleveringen gehad. De komende zal ook wel BAM worden en dan de afsluiter waarin alle eindjes weer aan elkaar geknoopt worden en alles klaargelegd wordt voor S5, dus wss filler.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 09:01 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
In de season preview werd anders vermeld dat dit seizoen niet specifiek 1 grote BAM heeft, maar meerdere verspreidt over de afleveringen. Dus wat hebben we nog? Tyrion en Castle Black? Of komt er ook nog wat spannend van Sansa en Arya af? Of gaat Dany nog iets geks doen? Of krijgen we een anti-climax...
Wanneer begint seizoen 5 dan?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 09:06 schreef Spooky4u het volgende:
![]()
Het grote zwart gat dat seizoenseinde heet kom weer snel dichterbij.
Hebben ze niet in een van die afleveringen gezegd dat als de Iron Bank zijn geld niet krijgt, ze 'wraak' nemen door de vijand te sponsoren?quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:29 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Stannis wil de troon.
Lannisters hebben de troon en schuld bij de Iron Bank.
Iron Bank wil centen zien.
Iron Bank sponsort Stannis.
Stannis maakt gehakt van de Lannisters.
Lannisters kunnen hun schuld nooit terugbetalen.
Iron Bank krijgt geen centen.
Of ik snap het niet, of ik heb ergens iets gemist.
Feitelijk zal Stannis een deel van de schuld overnemen. Als hij koning wordt zal hij wel een deel van de inkomsten moeten afdragen. Lijkt me...quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:29 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Stannis wil de troon.
Lannisters hebben de troon en schuld bij de Iron Bank.
Iron Bank wil centen zien.
Iron Bank sponsort Stannis.
Stannis maakt gehakt van de Lannisters.
Lannisters kunnen hun schuld nooit terugbetalen.
Iron Bank krijgt geen centen.
Of ik snap het niet, of ik heb ergens iets gemist.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 08:57 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ik probeerde laatst na 3 jaar GoT FOK!ken ook in real life te babbelen met mensen over GoT. Blijkt dat ik Targaryen amper uit kan spreken ___Het klonk een beetje zoals, tsja zoals
Ik heb er gelukkig maar 1 waarmee ik IRL over GoT praat, maar mèn.. dat steenkolen Engelse uitspraakSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb btw maar bitter weinig mensen in mijn omgeving die GoT uberhaupt kijken.Ik schaam me
Tie-rie-jon, Denniej, Ooh-buh-rin
Het klink allemaal zo goed in m'n hoofd![]()
"I'm gonna make you the god of tits and wine."quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:04 schreef Maanvis het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zouden ze hier bespreken? Het plot voor seizoen 5 of mooie vakantiebestemmingen voor Peter Dinklage?
OMG SPOILER RAGE RAGE RAGEquote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:10 schreef Gezicht het volgende:
Hoe Tyrion op wonderbaarlijke wijze aan de dood ontsnapt.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:10 schreef Gezicht het volgende:
Hoe Tyrion op wonderbaarlijke wijze aan de dood ontsnapt.
Tenzij hij ontsnapt door heel King's Landing om te leggen?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:10 schreef Gezicht het volgende:
Oh nee wacht, dan zou GRRM niet zo lachen.
Waarna hij stiekem voor MI6 blijkt te werken.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:12 schreef Tanin het volgende:
[..]
Tenzij hij ontsnapt door heel King's Landing om te leggen?
Ik denk iets over incest.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:04 schreef Maanvis het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zouden ze hier bespreken? Het plot voor seizoen 5 of mooie vakantiebestemmingen voor Peter Dinklage?
Hij blijkt gewoon faceless te zijn!quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:13 schreef JaqenHghar het volgende:
[..]
Waarna hij stiekem voor MI6 blijkt te werken.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:04 schreef Maanvis het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zouden ze hier bespreken? Het plot voor seizoen 5 of mooie vakantiebestemmingen voor Peter Dinklage?
Hmmz dat zou eigenlijk wel fucking brilliant zijn. Helemaal als de Lannisters zouden omkomen bij een tragisch ongeluk met een wildfire broodrooster.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:14 schreef Tanin het volgende:
[..]
Hij blijkt gewoon faceless te zijn!
JaqenHghar z'n mattie!
Prutser.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:45 schreef Gezicht het volgende:
Tyfus, volgens mij ben ik net gespoilerd. Kut internet ook.
"Have you given any thought to a trip to Belize?"quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:04 schreef Maanvis het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zouden ze hier bespreken? Het plot voor seizoen 5 of mooie vakantiebestemmingen voor Peter Dinklage?
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:17 schreef Khaleesi het volgende:
True. Maar Tyrion heeft al vriendelijk bedankt voor de Wall dus dat zit er sowieso niet meer in.
Aliensquote:
Bronn blijft plakken en gaat het spelletje spelenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:09 schreef muhahaha het volgende:
Tirion gaat gewoon kapot, trial is over en zijn champion is stuk. Wie wordt de volgende favoriet
Ik denk Tommen, die is tot dusver wel vriendelijk. Jammer dat opa nog aan de touwtjes rammelt.
Oja goed punt, die is ook wel tofquote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:10 schreef Tanin het volgende:
[..]
Aliens
[..]
Bronn blijft plakken en gaat het spelletje spelen
Volgens mij weet Tywin wel dat Joffrey het product is van zijn kinderen hoor.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:16 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Oja goed punt, die is ook wel tof
Ach ergens mag ik tywin wel, hij heeft de oorlog op een effectieve manier gewonnen en een hoop slachtoffers bespaart. Dat joffrey niet van robbert is weet ie niet. Jammer dat ie de nights watch niet serieus neemt, gaat ie nog wel op zijn bordje krijgen vermoed ik.
Hij heeft er wel van gehoord ja en uiteraard verworpen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Volgens mij weet Tywin wel dat Joffrey het product is van zijn kinderen hoor.
iedereen weet dat, zeer zeker tywin, maar hij zal dat nooit zo uiten uiteraard, zou niet rationeel zijn en dus niet des tywinsquote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Volgens mij weet Tywin wel dat Joffrey het product is van zijn kinderen hoor.
Ik vind Tywin wel een baas. De echte heerser, maar dan op de achtergrond zodat hij een minder groot doelwit is.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:16 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Oja goed punt, die is ook wel tof
Ach ergens mag ik tywin wel, hij heeft de oorlog op een effectieve manier gewonnen en een hoop slachtoffers bespaart. Dat joffrey niet van robbert is weet ie niet. Jammer dat ie de nights watch niet serieus neemt, gaat ie nog wel op zijn bordje krijgen vermoed ik.
true, momenteel grootste baas in westerosquote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik vind Tywin wel een baas. De echte heerser, maar dan op de achtergrond zodat hij een minder groot doelwit is.
Ja en dat is wel slim natuurlijk. Balon is de boosdoener terwijl tywin allerlei beloftes heeft gemaakt naar balonquote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik vind Tywin wel een baas. De echte heerser, maar dan op de achtergrond zodat hij een minder groot doelwit is.
Pfff armoedzaaier, met zijn lege mijnen. Schijnvertoning....quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:24 schreef Slayage het volgende:
[..]
true, momenteel grootste baas in westeros
Denk je dat hij het verworpen heeft omdat hij het niet gelooft of omdat de informatie schadelijk is voor zijn familie?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:21 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Hij heeft er wel van gehoord ja en uiteraard verworpen.
Natuurlijk weet ie dat welquote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:16 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Oja goed punt, die is ook wel tof
Ach ergens mag ik tywin wel, hij heeft de oorlog op een effectieve manier gewonnen en een hoop slachtoffers bespaart. Dat joffrey niet van robbert is weet ie niet.
Dat laatste denk ik.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:28 schreef Monolith het volgende:
[..]
Denk je dat hij het verworpen heeft omdat hij het niet gelooft of omdat de informatie schadelijk is voor zijn familie?
Wordt dat niet gezegd door Saul Goodman tegen Walter White in BB?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:55 schreef Cikx het volgende:
[..]
"Have you given any thought to a trip to Belize?"
Dat lijkt mij ook. Het moet een intelligente, gehaaide man voorstellen, dus het lijkt me sterk dat hij zo naïef zou zijn.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:32 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat laatste denk ik.
Ik denk dat ie dondersgoed weet dat zijn 2 kinderen doktertje speelden.
Alleen dat mag natuurlijk nooit en te nimmer een feit worden, slechts speculatie.
Jazeker, briljante scene.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:33 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Wordt dat niet gezegd door Saul Goodman tegen Walter White in BB?
Volgens mij bedoel je Walder (Frey)quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:26 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ja en dat is wel slim natuurlijk. Balon is de boosdoener terwijl tywin allerlei beloftes heeft gemaakt naar balon. Het gewone klootjesvolk heeft geen idee.
Ja precies, ik was al ff in de warquote:
Hm dat laatste.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:28 schreef Monolith het volgende:
[..]
Denk je dat hij het verworpen heeft omdat hij het niet gelooft of omdat de informatie schadelijk is voor zijn familie?
Die malle Tywin...quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:21 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Hij heeft er wel van gehoord ja en uiteraard verworpen.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:08 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Volgens mij is Tywin zelf met familie getrouwd, en anders was het de generatie daarvoor.
SPOILER: Niet echt een spoiler, maar meer achtergrond infoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja delete het maar voordat er weer mensen beginnen te klagen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:15 schreef schijffie het volgende:
Niet echt een spoiler, maar meer achtergrond info
SPOILER: BoekspoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Indeed. Als je ziet hoe lang hij over een boek doet, andere tijdenquote:
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:15 schreef schijffie het volgende:
Ik vind het wel leuk die achtergrondinfo die niks over toekomstige dingen verklapt. Het eerste punt had ik niet eens meer in mijn hoofd zitten, kan me niet voor stellen dat het niet in de serie reeds benoemd is geweest. Tweede punt verklaart nog meer waarom er zo neergekeken wordt op Tyrion (behalve dan dat ze letterlijk op hem moeten neer kijken ... ahem). Leuk.SPOILER: Niet echt een spoiler, maar meer achtergrond infoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Dat tweede punt is dan ook herhaaldelijk aan bod gekomen. Maar inderdaad leuk!quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:26 schreef Weakling het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk die achtergrondinfo die niks over toekomstige dingen verklapt. Het eerste punt had ik niet eens meer in mijn hoofd zitten, kan me niet voor stellen dat het niet in de serie reeds benoemd is geweest. Tweede punt verklaart nog meer waarom er zo neergekeken wordt op Tyrion. Leuk.
Jawel, seks met dieren.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:26 schreef Tanin het volgende:
Mjah, het is wel redelijk realistisch, vroeger deden ze niet anders
Ja? Pfff, ik vergeet echt veel te veel.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:27 schreef Tanin het volgende:
Dat tweede punt is dan ook herhaaldelijk aan bod gekomen. Maar inderdaad leuk!
Deleted scene van die schapenherder vlak voordat die draak langs kwam om ze te BBQ-en.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:27 schreef Khaleesi het volgende:
Jawel, seks met dieren.
Maar dat ben ik in de serie nog niet tegengekomen.
Niet geheel realistische weergave dus van de geportretteerde tijd.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:31 schreef Weakling het volgende:
[..]
Deleted scene van die schapenherder vlak voordat die draak langs kwam om ze te BBQ-en.
Klopt, met het idee de bloedlijn puur te houden. Zonder te beseffen dat de genenpoel wel erg klein werd...ze noemen het niet voor niets:"The dark ages"quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:26 schreef Tanin het volgende:
Mjah, het is wel redelijk realistisch, vroeger deden ze niet anders
Ja precies, door zowel Tywin als Cersei.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:27 schreef Tanin het volgende:
[..]
Dat tweede punt is dan ook herhaaldelijk aan bod gekomen. Maar inderdaad leuk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |