abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 5 februari 2014 @ 15:18:34 #101
319308 Tink89
To live is to dance
pi_136364249
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 13:31 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Ach zo lang je het inderdaad weet dat het een grote portie is en daar de rest op aanpast is het inderdaad niet erg.
Wij hadden gisteren samen 125gram pasta ongekookt en hadden daar al moeite mee, maar goed daarbij houden we wel van een groot stuk (niet altijd mager) vlees.
Ik eet dan weer een dag of 3 per week geen vlees, maar bijvoorbeeld een gekookt eitje door mijn salade, een extra zak peultjes door de nasi of een beetje yoghurtsaus bij mijn wraps. Dat er dan meer rijst of pasta of aardappels op mijn bord ligt, vind ik niet zo'n ramp.

Met z'n tweeën 125 gram pasta vind ik weinig, maar als je daarbij veel vlees en groente eet, is dat alweer heel anders. Ik merk nu wel dat ik makkelijk meer ga snoepen. Komende weken veel traktaties en mijn eigen verjaardag, dus is ook even opletten.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_136366006
Grappig, ik ben juist echt een tussendoortjeseter en kan gerust af met een kinderportie voor avondeten (altijd al zo geweest). Eet dus ook weinig pasta, wraps en rijst (kan ook komen doordat ik geen rul gehakt en tomatensaus lust, carbonara ben ik ook niet gek op en omdat we dus heel vaak kip eten hoef ik dat ook vaak niet,,, waarna ik eindig met enkel rijst, enkel gevulde pasta zonder saus of wraps met alleen maar groente Ja ik ben een vervelende eter ik weet het :D ).

Wat ik wel moeilijk vind is om makkelijke, gezonde tussendoortjes te vinden. Makkelijk, omdat ik weinig tijd heb om nog vanalles te gaan staan koken en te bakken (zeker op stage gaat dat hem niet worden), en gezond nouja, anders zit ik hier niet in deze reeks :P Maar ik moet zeggen dat de appel en bananen me na 3 weken wel m'n neus uitkomen, elke dag 2 van die dingen. Iemand nog ideeën? Als ik bij WW kijk vind ik vooral heel bewerkelijke dingen.
pi_136367422
Heb je een koelkast op je stage? Dan kan je alweer meer dingen zoals yoghurt/kwark/salades meenemen.

@Tink zo is iedereen anders :Y
  Moderator woensdag 5 februari 2014 @ 17:06:45 #104
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_136367513
quote:
6s.gif Op woensdag 5 februari 2014 16:17 schreef kirsten. het volgende:
Wat ik wel moeilijk vind is om makkelijke, gezonde tussendoortjes te vinden.
Ik ben fan van deze;

Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_136367538
Meh, ik ga aan de vitaminesupplementen, ondanks mijn heilige overtuiging dat die dingen niets doen. Ik heb last van restless legs, en dat is de afgelopen maanden steeds erger geworden. Ik was altijd al een moeilijjke slaper, maar het is nu wel een serieus probleem aan het worden. In slaap vallen duurt uren (vannacht werd het 04.30 uur) waardoor ik overdag een slappe vaatdoek ben. Dat heeft weer z'n effect op alles: huishouden blijft liggen waardoor ik niet kook en makkelijk naar ongezond grijp, en de sportschool heb ik al 2 keer overgeslagen wat niét de bedoeling is. Ik las dat magnesiumsuppletie kan helpen bij de restless legs, en ik flikker er een vitamine-compleet-shizzle-pil bij om te kijken wat dat doet. En aangezien het 2+1 gratis was heb ik chroompillen meegenomen, omdat die blijkbaar je suikergehalte stabiel houden waardoor je minder trek hebt? Iemand ervaring mee?

Voordeel is dat alles wat je lichaam niet nodig is toch weer uitgepist wordt, dus hey, baat het niet...
pi_136367591
Ohja en m'n moeder logeert bij me en loopt al sinds ze hier is te bitchen over de staat van m'n huis (maar liet net wel duiven uit haar hand eten }:|) dus het kan zijn dat ik opgepakt word voor huiselijk geweld en de meet niet door kan gaan.
pi_136367702
quote:
2s.gif Op woensdag 5 februari 2014 17:07 schreef clumsy_clown het volgende:
magnesiumsuppletie kan helpen bij de restless legs, en ik flikker er een vitamine-compleet-shizzle-pil bij om te kijken wat dat doet. En aangezien het 2+1 gratis was heb ik chroompillen meegenomen, omdat die blijkbaar je suikergehalte stabiel houden waardoor je minder trek hebt? Iemand ervaring mee?

Voordeel is dat alles wat je lichaam niet nodig is toch weer uitgepist wordt, dus hey, baat het niet...
Klopt, magnesium helpt daartegen. Kijk wel even wat voor vorm magnesium je hebt, Citraat wordt geloof ik het beste opgenomen door volwassenen.

Ik heb een tijdje in een natuurvoedingswinkel gewerkt waar dit speciaal werd aanbevolen voor restless legs... Maar vraag me niet precies meer waarom :D

Ik weet wel dat mijn moeder veel van die groene-thee supplementen slikte. Ze was ontzettend veel afgevallen, maar ook grotendeels doordat ze fanatiek ging sporten en dergelijke. Dus wat de bijdrage van die pillen was weet ik niet.
pi_136367734
quote:
6s.gif Op woensdag 5 februari 2014 17:12 schreef kirsten. het volgende:

[..]

Klopt, magnesium helpt daartegen. Kijk wel even wat voor vorm magnesium je hebt, Citraat wordt geloof ik het beste opgenomen door volwassenen.

Ik heb een tijdje in een natuurvoedingswinkel gewerkt waar dit speciaal werd aanbevolen voor restless legs... Maar vraag me niet precies meer waarom :D
Hm, volgens mij heb ik magnesiumoxide.
pi_136367765
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 17:13 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Hm, volgens mij heb ik magnesiumoxide.
Ik weet niet precies of dat anders is hoor, dit is alleen wat ik me nog herinner van waar ik werkte. Daar verkochten ze (van Solgar) 2 vormen, citraat en nog iets anders.
pi_136370164
Ik ben een beetje blut deze maand, althans, het einde van m'n geld komt in zicht, dus ik moet een beetje goedkoop doen. Is wel weer goed voor de lijn, want in plaats van een rijk belegd broodje op m'n werk had ik mijn eigen bammetjes meegenomen. Dat doe ik dus zelden, heel slecht, maar vind het gewoon niet zo lekker, en de broodjes op m'n werk zijn zo heerlijk. Kan wel weer een x een lijstje doen nu :D

O: 2 volk pindakaas, bakje magere yoghurt
T: 2 volk, 1 kaas, 1 hummus
L: 2 volk, 1 kaas, 1 hummus
T: 1 dadel (ben net thuis en moet zo naar de WW)
D: rostirondjes, spinazie en tartaartje. heb ook nog wat champignons, misschien bak ik die erbij, of ik bewaar ze voor morgen in mijn omelet
T: druiven, misschien nog een bakje yoghurt

Ik weet, weinig fruit, maar ben een slechte fruiteter.
pi_136371545
Eerste dag op mn nieuwe studie en gelijk hoofdpijn. Niet zo gek ook omdat dat dus hoofdpijn is die ik krijg van spanning.
Dat is dus echt iets wat ik niet gemist heb. Aan t half jaar fulltime werken. Nu ben ik daar ook misselijk van maar heb wel heel netjes mn avondeten op alleen de rijst laten staan. Straks maar vroeg naar bed
My salvation lies in your love..
pi_136373945
Kliekjes Chinees vanavond :9
pi_136375240
Ik had nasi op, was veel minder dan ik had ingeschat (ik had 600g ingepland, maar ik heb 300g gegeten). Dus nog een extra half gebakken ei erbij gedaan en 10g extra noten vanavond. Dan heb ik nog punten over. Eet je vol om af te vallen? :')
pi_136375419
Zo lang je je punten met gezond voedsel vult kan je inderdaad blijven eten ^O^ mooi toch
pi_136375710
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 20:06 schreef Sarabi het volgende:
Zo lang je je punten met gezond voedsel vult kan je inderdaad blijven eten ^O^ mooi toch
Ja ik vind het heel fijn tot nu toe. Ook duidelijk wat wel en niet slecht is zonder het gezeik van kcals tellen. Het is een soort spelletje om dagen in te plannen :D
pi_136376287
Ik doe ook al eeuwen Weight Watchers, en in het begin is het echt veel geplan en gereken, en heb je dagen met punten over, en dagen met punten tekort, maar het went echt vanzelf. En vergeet niet de olie of boter waarin je het ei hebt gebakken mee te rekenen, dat is ook punten natuurlijk.

(ow, en je zult snel genoeg wel makkelijk aan je punten komen, want in het begin ga je er natuurlijk vol voor en sla je wijntjes, etentjes en snacks makkelijk af, maar op een gegeven moment ga je 's avonds weer wat extra's eten, of toch wat extra boterhammen tussen de middag enz, in het begin ben je natuurlijk strenger voor jezelf).

Hier was er weer een pond af. Na de 7 ons erbij van vorige week dus nog maar 2 ons van een nieuwe ATL af. En met mijn huidige financiele status gaat dat vast verbroken worden volgende week ;)!
pi_136376826
Ik vul elke dag braaf FatSecret in, dat is ongeveer hetzelfde idee geloof ik, althans: invullen wat je eet, en die app laat dan zien hoeveel calorieën je verbruikt. Gemiddeld probeer ik rond de 1700 te zitten zo'n beetje.

Ik ging de eerste weken ook best hard, om daarna een hele tijd gelijk te blijven. Uiteindelijk ging het vanzelf weer wat naar beneden.
pi_136376915
Ik gebruik ook FatSecret :) werkt best goed.
Alleen wil hij dat ik elke dag 2000kcal eet, maar ik ga meestal ook gemiddeld op 1700kcal zitten.
  Moderator woensdag 5 februari 2014 @ 20:39:08 #119
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_136377204
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 20:11 schreef SpaceInvaders het volgende:

[..]

Ja ik vind het heel fijn tot nu toe. Ook duidelijk wat wel en niet slecht is zonder het gezeik van kcals tellen. Het is een soort spelletje om dagen in te plannen :D
Mijn mama heeft het jaaren geleden ook gedaan en ik krijg binnenkort (zodra ik haar weer zie :+ ) dit boek;



Heel fijn lijkt me, want ik merk dat t variëren nog niet zo lukt...

Edit; Oh je kan t niet zo goed lezen. Het zijn 365 dagmenus uitgeteld :D
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_136377212
Ik gebruik MyFitnessPal, maar dat is volgens mij hetzelfde als FatSecret. En 1700 kcal gemiddeld.
Houden jullie dat aantal ook aan op dagen dat je sport? Ik zorg meestal dat ik het aantal verbrande kcal er weer bij eet, maar soms kan ik helemaal niet zoveel eten. Helemaal niet als ik overdag te kleine tussendoortjes heb gehad en 's avonds nog ga sporten. Om nou na het sporten de hele koelkast dan nog leeg te gaan eten lijkt me ook niet gezond..
pi_136377535
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 20:39 schreef Vlinder88 het volgende:
Ik gebruik MyFitnessPal, maar dat is volgens mij hetzelfde als FatSecret. En 1700 kcal gemiddeld.
Houden jullie dat aantal ook aan op dagen dat je sport? Ik zorg meestal dat ik het aantal verbrande kcal er weer bij eet, maar soms kan ik helemaal niet zoveel eten. Helemaal niet als ik overdag te kleine tussendoortjes heb gehad en 's avonds nog ga sporten. Om nou na het sporten de hele koelkast dan nog leeg te gaan eten lijkt me ook niet gezond..
Ik eet standaard terug wat ik verbrand op sportdagen. :Y Is ook de bedoeling als je mfp gebruikt.

Ik eet denk zo'n 80% ervan terug omdat ik bang ben te overschatten hoeveel ik verbrand.
  woensdag 5 februari 2014 @ 20:50:45 #122
242690 IJsdraakje
Womansplainer
pi_136377771
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 20:39 schreef Vlinder88 het volgende:
Ik gebruik MyFitnessPal, maar dat is volgens mij hetzelfde als FatSecret. En 1700 kcal gemiddeld.
Houden jullie dat aantal ook aan op dagen dat je sport? Ik zorg meestal dat ik het aantal verbrande kcal er weer bij eet, maar soms kan ik helemaal niet zoveel eten. Helemaal niet als ik overdag te kleine tussendoortjes heb gehad en 's avonds nog ga sporten. Om nou na het sporten de hele koelkast dan nog leeg te gaan eten lijkt me ook niet gezond..
Op sportdagen zorg ik wel dat ik meer binnen krijg ja. :Y Vooral m'n eiwitten probeer ik dan wat hoger te krijgen, dus velen kwark. :+
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_136377878
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 20:46 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik eet standaard terug wat ik verbrand op sportdagen. :Y Is ook de bedoeling als je mfp gebruikt.

Ik eet denk zo'n 80% ervan terug omdat ik bang ben te overschatten hoeveel ik verbrand.
Ja, ik had ook wel het idee dat het de bedoeling was, maar ik had dan soms het idee teveel 'slechte' dingen te eten die hoger in kcal zitten. Wat ik dan weer niet heel erg vind als het gewoon kan :P

Vandaag had ik weer zo'n dag met te weinig tussendoortjes. Maar ik ben toch te moe om te sporten, dus dat compenseert weer :D
pi_136377972
Op mijn sportdagen kom ik meestal juist lager uit -O- het plannen van het eten is dan lastiger.
Maar goed zo heftig sport ik nu ook weer niet.
pi_136378103
Bij FatSecret is dat geloof ik niet de bedoeling. Die knalt keihard op rood wanneer je de 2000 overschrijdt, zelfs als je invult dat je 100 km hebt gefietst. Of gewoon een uur gefitnesst.
pi_136379423
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 20:56 schreef Ruby88 het volgende:
Bij FatSecret is dat geloof ik niet de bedoeling. Die knalt keihard op rood wanneer je de 2000 overschrijdt, zelfs als je invult dat je 100 km hebt gefietst. Of gewoon een uur gefitnesst.
Dat is toch wel raar? Bij mfp haalt ie dat af van het totaal aantal kcal.. Ik verbrand soms zo 500 kcal met 1,5 uur fitness, dan zou ik wel erg weinig overhouden als ik dan totaal maar 1700 kcal binnen mag krijgen en 3x per week sport..
pi_136379587
Vind ik ook hoor. :) Dus ik trek me er op sportdagen wat minder van aan.
  woensdag 5 februari 2014 @ 21:24:59 #128
242690 IJsdraakje
Womansplainer
pi_136379900
Je kan je grens daar zelf instellen, dus ik trek me er weinig van aan. :P Wel een handige leidraad om te zien hoever ik zit op een dag, maar samen met intensief sporten ga ik dus echt wel meer eten dan die teller aangeeft. :)
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_136380500
Oh, kun je dat zelf instellen? :D Waar dan?
  woensdag 5 februari 2014 @ 21:36:10 #130
242690 IJsdraakje
Womansplainer
pi_136380563
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 21:35 schreef Ruby88 het volgende:
Oh, kun je dat zelf instellen? :D Waar dan?
Op ADH klikken geloof ik. :P (Ik heb de app even niet voor m'n neus)
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_136381175
Hier echt enorme cravings doordat ik stressig ben.. Gisteren oven kapot, dus er moet een nieuwe komen of hij moet gemaakt worden.
En doordat ik zo weinig vooruitzicht heb op werk maakt dat me heel onrustig.

Maar ik heb er vandaag nog niet aan toegegeven, en gisteren ook niet. Dus dat is al wel fijn. Maar toch blijf ik de snaaizin houden en zou ik zo een bak B&J naar binnen kunnen lepelen.
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
pi_136381289
M'n druiven waren niet goed meer, en toen besloot ik mijn kokosnoot te slachten en door de yoghurt te doen. Maar de kokos smaakt naar alcohol, dus die is OOK niet goed meer denk ik. En ik heb hem maandag pas gekocht :(. Blegh. Geen fruit voor mij dus vandaag :(
pi_136381400
pina colada *O*.
pi_136381620
quote:
11s.gif Op woensdag 5 februari 2014 21:50 schreef clumsy_clown het volgende:
pina colada *O*.
M'n favoriete cocktail. Maar nee, dit was echt HEEL ERG VIES.
pi_136381859
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 21:54 schreef Zeester het volgende:

[..]

M'n favoriete cocktail. Maar nee, dit was echt HEEL ERG VIES.
Ik geloof je. Fruit wat maar enigszins verdacht is gaat hier de prullenbak in. (jaaaaajaaaa heel slecht van me meelezende naturelovers, maar als er een koe op balkon zou passen zou ik hem Gijsbert noemen en m'n overblijfsels voeren).

Voordeel van een zeurende moeder aan m'n kop die eist dat ik ga schoonmaken: huis is kneiterschoon én we zijn naar de turkse supermarkt gegaan dus ik heb voor 25 euro een shitload aan groente en fruit in m'n (schone) koelkast.
pi_136382040
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2014 21:57 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Ik geloof je. Fruit wat maar enigszins verdacht is gaat hier de prullenbak in. (jaaaaajaaaa heel slecht van me meelezende naturelovers, maar als er een koe op balkon zou passen zou ik hem Gijsbert noemen en m'n overblijfsels voeren).
:D

Wat niet goed meer is (en dat is best wel eens wat, zou ik beter op moeten letten) gaat hier ook weg. Maar rimpelige appels bijvoorbeeld verwerk ik nog wel in een of ander gerecht. En bij een avocado met veel vieze plekken lepel ik daar langsheen, want die krengen zijn te duur en te onbetrouwbaar tegelijkertijd.
pi_136382077
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2014 21:57 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Ik geloof je. Fruit wat maar enigszins verdacht is gaat hier de prullenbak in. (jaaaaajaaaa heel slecht van me meelezende naturelovers, maar als er een koe op balkon zou passen zou ik hem Gijsbert noemen en m'n overblijfsels voeren).

Voordeel van een zeurende moeder aan m'n kop die eist dat ik ga schoonmaken: huis is kneiterschoon én we zijn naar de turkse supermarkt gegaan dus ik heb voor 25 euro een shitload aan groente en fruit in m'n (schone) koelkast.
Dat is waarom ik zoveel moeite heb met fruit eten, het vergaat hier allemaal. Dan koop ik 3 bananen, eet er 1 en kunnen er 2 de prullenbak in. Appels vind ik alleen de dure echt lekker en die vind ik te duur. Ik heb soms kiwi/mandarijn/pruimen en laatst een lychee fase, en dan gaat het ff goed, maar eigenlijk vind ik fruit eten ALTIJD MOEILIJK.

Maar goed, heb net een klein saladetje gemaakt van komkommer en tomaat met beetje dressing. Is veel meer mijn smaak en óók vitamientjes.
pi_136382218
Ik vind fruit ook vaak lastig, dus dan maar meer groenten...niets mis mee.
pi_136382317
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 22:03 schreef Sarabi het volgende:
Ik vind fruit ook vaak lastig, dus dan maar meer groenten...niets mis mee.
Gelukkig dat er meer zijn zoals ik. Ik eet trouwens wel graag meloenen, aardbeien en ander zomerfruit.
pi_136383601
Zomerfruit :9.

Maar bananen zijn m'n favo fruit denk ik. En die mogen dan wél weer knetterrijp zijn :9. En als ze echt donker zijn gaan ze de vriezer in voor bananenbrood. In de winter vind ik het ook lastiger hoor, maar fruit eten is één van de weinige goede eetgewoontes die m'n moeder me heeft aangeleerd. Die wordt echt ongelukkig als er geen fruit in huis is. Alleen houd ik dus absoluut niet van bruine plekken, als een verwend kind, wat bijv. een appel meenemen weer lastiger maakt voor mij. Ik zou zo'n plastic appel moeten kopen :').

Ik heb véél meer moeite met groenten. Vroeger gewoon te weinig variatie in gehad, dus nu een moeilijke eter. Ik heb net bij de turk een zoete aardappel meegenomen, en zou eigenlijk weer in moeten voeren dat ik elke week iets nieuws probeer.
pi_136383700
Oh voor de appelrestjes: ik wil al dágen dit recept voor appeltaarthavermout maken, maar nog geen tijd voor gehad. Hij klinkt in ieder geval goddelijk :9.
pi_136384247
Oeh, die houd ik in gedachte voor de volgende appelrestjes.
pi_136384591
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 22:26 schreef clumsy_clown het volgende:
Oh voor de appelrestjes: ik wil al dágen dit recept voor appeltaarthavermout maken, maar nog geen tijd voor gehad. Hij klinkt in ieder geval goddelijk :9.
Dat ziet er heel erg goed uit, ga ik ook eens proberen!
Ik had afgelopen week havermout muffins gemaakt, maar eenmaal afgekoeld vond ik ze niet zo lekker.. Er zat een raar smaakje aan, misschien door het bakpoeder. Geen succes in ieder geval :{
pi_136385121
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 22:41 schreef Vlinder88 het volgende:

[..]

Dat ziet er heel erg goed uit, ga ik ook eens proberen!
Ik had afgelopen week havermout muffins gemaakt, maar eenmaal afgekoeld vond ik ze niet zo lekker.. Er zat een raar smaakje aan, misschien door het bakpoeder. Geen succes in ieder geval :{
Had je bakpoeder of zuiveringszout gebruikt? Maakt soms verschil afhankelijk van het recept.
pi_136385571
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 22:41 schreef Vlinder88 het volgende:

[..]

Dat ziet er heel erg goed uit, ga ik ook eens proberen!
Ik had afgelopen week havermout muffins gemaakt, maar eenmaal afgekoeld vond ik ze niet zo lekker.. Er zat een raar smaakje aan, misschien door het bakpoeder. Geen succes in ieder geval :{
Ik snap wat je bedoeld met het smaakje. Had precies hetzelfde. Niet dat ze vies waren maar wel even wennen zeg maar!
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
pi_136385768
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 22:52 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Had je bakpoeder of zuiveringszout gebruikt? Maakt soms verschil afhankelijk van het recept.
Bakpoeder, die kleine zakjes van Dr. Oetker. Stond ook in het recept, daar was ook al een discussie over baking soda en bakpoeder.

quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2014 23:01 schreef J0ycie88 het volgende:

[..]

Ik snap wat je bedoeld met het smaakje. Had precies hetzelfde. Niet dat ze vies waren maar wel even wennen zeg maar!
Ik vond het een beetje chemisch, met een tintelend gevoel. Beetje rare omschrijving, haha, maar heel erg apart. Volgende keer ga ik ze als koekjes proberen, zonder bakpoeder, ben benieuwd of dat anders smaakt.
pi_136385961
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 23:06 schreef Vlinder88 het volgende:

[..]

Bakpoeder, die kleine zakjes van Dr. Oetker. Stond ook in het recept, daar was ook al een discussie over baking soda en bakpoeder.

[..]

Ik vond het een beetje chemisch, met een tintelend gevoel. Beetje rare omschrijving, haha, maar heel erg apart. Volgende keer ga ik ze als koekjes proberen, zonder bakpoeder, ben benieuwd of dat anders smaakt.
Ja, zou je de muffins ook zonder bakpoeder kunnen maken?
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
  woensdag 5 februari 2014 @ 23:12:54 #148
242690 IJsdraakje
Womansplainer
pi_136386056
Voor muffins sowieso baking soda (en een zuur), dan worden ze veel luchtiger. :9 Wel echt maar een klein beetje pakken, de smaak is niet echt briljant. :+
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_136386173
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 23:12 schreef IJsdraakje het volgende:
Voor muffins sowieso baking soda (en een zuur), dan worden ze veel luchtiger. :9 Wel echt maar een klein beetje pakken, de smaak is niet echt briljant. :+
Het recept zei een eetlepel op 125 melk/125 havermout (10 muffins), toch teveel dan?
  woensdag 5 februari 2014 @ 23:17:00 #150
242690 IJsdraakje
Womansplainer
pi_136386228
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 23:15 schreef Vlinder88 het volgende:

[..]

Het recept zei een eetlepel op 125 melk/125 havermout (10 muffins), toch teveel dan?
Ik gooi er altijd een theelepel voor 12 muffins. :D
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_136386317
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 23:17 schreef IJsdraakje het volgende:

[..]

Ik gooi er altijd een theelepel voor 12 muffins. :D
Haha, dat is nogal een verschil :P Dat wordt een 2e poging dus :)
pi_136386401
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2014 22:25 schreef clumsy_clown het volgende:
Zomerfruit :9.

Maar bananen zijn m'n favo fruit denk ik. En die mogen dan wél weer knetterrijp zijn :9. En als ze echt donker zijn gaan ze de vriezer in voor bananenbrood. In de winter vind ik het ook lastiger hoor, maar fruit eten is één van de weinige goede eetgewoontes die m'n moeder me heeft aangeleerd. Die wordt echt ongelukkig als er geen fruit in huis is. Alleen houd ik dus absoluut niet van bruine plekken, als een verwend kind, wat bijv. een appel meenemen weer lastiger maakt voor mij. Ik zou zo'n plastic appel moeten kopen :').

Ik heb véél meer moeite met groenten. Vroeger gewoon te weinig variatie in gehad, dus nu een moeilijke eter. Ik heb net bij de turk een zoete aardappel meegenomen, en zou eigenlijk weer in moeten voeren dat ik elke week iets nieuws probeer.
Ik lust juist alle groenten, eet het liefste ook altijd een extra salade naast mijn gekookte groente (mmm rauwkost). Maar groentes zijn ook zo gevarieerd te bereiden. Zo had ik van de week mijn sperzieboontjes na het koken even kort gewokt in wat sambal. Is maar heel minibeetje extra qua calorieen, maar duizend meer qua smaak.
pi_136386517
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2014 23:15 schreef Vlinder88 het volgende:

[..]

Het recept zei een eetlepel op 125 melk/125 havermout (10 muffins), toch teveel dan?
Eetlepel is veel te veel ja. :o Ik heb nooit meer dan 1.5 tsp (teaspoon) gebruikt.
pi_136386587
Van de mensen die hier met een kettlebell trainen, hoe lang doen jullie dat? En hebben jullie goede oefeningen voor je buik? Ik heb wel wat gekeken op youtube en heb ook enkele work-outs gedaan, maar heb het idee dat de buik heel erg weinig wordt meegenomen.
  donderdag 6 februari 2014 @ 07:24:40 #155
23969 RoelerMF
Amelie C'est Magnifique
pi_136390810
Gisteren weer lekker los gegaan in de sportschool, heb naast de krachttraining nu ook de crosstrainer erbij gepakt ipv de lopende band. Ben dit jaar nog niet zo dood de sportschool uitgelopen, dus dat ga ik vrijdag weer doen :)

Heb het gevoel dat ik eindelijk in de goede flow zit om dit nog heel lang vol te kunnen houden :)
»» Democracy is so overrated »»
pi_136390875
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2014 21:57 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Ik geloof je. Fruit wat maar enigszins verdacht is gaat hier de prullenbak in. (jaaaaajaaaa heel slecht van me meelezende naturelovers, maar als er een koe op balkon zou passen zou ik hem Gijsbert noemen en m'n overblijfsels voeren).

Voordeel van een zeurende moeder aan m'n kop die eist dat ik ga schoonmaken: huis is kneiterschoon én we zijn naar de turkse supermarkt gegaan dus ik heb voor 25 euro een shitload aan groente en fruit in m'n (schone) koelkast.
Mag ik je een tip geven? Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat er kippetjes bestaan zo groot als frisdrankblikjes. Die kan je (wederom uit dezelfde bron) zelfs op je studentenkamer houden. Je balkon is groot genoeg dus! :+ Geen excuus! :P
pi_136390887
Wat is eigenlijk het beste om op sportscholen te doen? Ik ben er al veel afgeweest, en ook bij veel een intakeplan e.d. gedaan, waarbij voor afvallen meestal wordt aangeraden om eerst cardio, dan krachttraining en dan weer cardio te doen.

Ditmaal heb ik geen intakeplan erbij genomen (gedoe elke keer :P ) en ben ik weer met datzelfde verder gegaan. Maar hier doen de meeste krachttraining? Ik vraag het omdat ik de cardio 1x wel leuk vind, maar 2x 20 minuten op een crosstrainer vind ik heel erg saai :D
pi_136390908
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2014 22:25 schreef clumsy_clown het volgende:
Zomerfruit :9.

Maar bananen zijn m'n favo fruit denk ik. En die mogen dan wél weer knetterrijp zijn :9. En als ze echt donker zijn gaan ze de vriezer in voor bananenbrood. In de winter vind ik het ook lastiger hoor, maar fruit eten is één van de weinige goede eetgewoontes die m'n moeder me heeft aangeleerd. Die wordt echt ongelukkig als er geen fruit in huis is. Alleen houd ik dus absoluut niet van bruine plekken, als een verwend kind, wat bijv. een appel meenemen weer lastiger maakt voor mij. Ik zou zo'n plastic appel moeten kopen :').

Ik heb véél meer moeite met groenten. Vroeger gewoon te weinig variatie in gehad, dus nu een moeilijke eter. Ik heb net bij de turk een zoete aardappel meegenomen, en zou eigenlijk weer in moeten voeren dat ik elke week iets nieuws probeer.
Ik voel je wat betreft de groentes. Same here, en ik lust absoluut geen boontjes of erwten dus qua groentes kom ik eigenlijk altijd uit bij de standaard 5: Champignon, paprika, lenteui, broccoli, bloemkool. Laatst bijvoorbeeld bleekselderij voor door een recept-salade gehaald: Ben blij dat ik het voordat ik erin gooide even proefde. Bah! Vriend erbij gehaald en die vond het ook niet lekker. Dus weer een groente die van het lijstje afgeschrapt moet worden helaas.

Qua fruit vind ik eigenlijk alles wel lekker. Wat ik vaak doe met fruit met bruine plekken is er een smoothie van maken. Voor WW is de campina magere 0% vet yoghurt voor een pak geloof ik 9 punten, dus meestal doe ik 2 bananen, een pak yoghurt en soms een kiwi of net wat ik nog heb liggen door de blender. Haal er meestal 3 porties uit, dus voor 3 punten dan een vrij vullend tussendoortje.
pi_136390982
quote:
6s.gif Op donderdag 6 februari 2014 07:38 schreef kirsten. het volgende:
Wat is eigenlijk het beste om op sportscholen te doen? Ik ben er al veel afgeweest, en ook bij veel een intakeplan e.d. gedaan, waarbij voor afvallen meestal wordt aangeraden om eerst cardio, dan krachttraining en dan weer cardio te doen.

Ditmaal heb ik geen intakeplan erbij genomen (gedoe elke keer :P ) en ben ik weer met datzelfde verder gegaan. Maar hier doen de meeste krachttraining? Ik vraag het omdat ik de cardio 1x wel leuk vind, maar 2x 20 minuten op een crosstrainer vind ik heel erg saai :D
Die eerste keer cardio is eigenlijk om op te warmen dus dat hoeft niet 20 minuten.
Verder klopt t wel dat om vet te verbranden het verstandig is om eerst kt te doen en daarna cardio.
My salvation lies in your love..
pi_136390987
Tja als het makkelijk was, waren we allemaal wel mt 36.

Je moet ook af en toe niet piepen en over jezelf heen stappen hoor. Als je iets een paar keer serieus probeert, went het vanzelf. Je kunt je smaak trainen.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_136390988
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2014 07:51 schreef BananaPancake het volgende:

[..]

Die eerste keer cardio is eigenlijk om op te warmen dus dat hoeft niet 20 minuten.
Verder klopt t wel dat t om vet te verbranden verstandig is om eerst kt te doen en daarna cardio.
ah ok! Nou ik zal het gelijk toepassen want we gaan vanavond weer sporten :) Dank!
pi_136390997
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 07:52 schreef DancingPhoebe het volgende:
Tja als het makkelijk was, waren we allemaal wel mt 36.

Je moet ook af en toe niet piepen en over jezelf heen stappen hoor. Als je iets een paar keer serieus probeert, went het vanzelf. Je kunt je smaak trainen.
Da's waar, maar ik heb al talloze keren boontjes en erwten geprobeerd, tot kotsend aan toe. Ik vrees dat daar weinig meer aan te trainen valt. Ben wel meer groentes gaan proberen nu, ook 'vergeten' groentes en dat soort dingen.
pi_136391013
quote:
6s.gif Op donderdag 6 februari 2014 07:53 schreef kirsten. het volgende:

[..]

Da's waar, maar ik heb al talloze keren boontjes en erwten geprobeerd, tot kotsend aan toe. Ik vrees dat daar weinig meer aan te trainen valt. Ben wel meer groentes gaan proberen nu, ook 'vergeten' groentes en dat soort dingen.
Als je dat bij een paar dingen hebt is het wel logisch, als je het bij nagenoeg alle groenten hebt, dan moet je echt wat aan je eigen mindset doen, want dan blijf je gewoon een beetje hangen in je LUSSIKNI fase.

Believe you me. I have been there. Ik at NIKS. Untill I got over myself.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_136391016
En bleekselderij is een slecht voorbeeld. Die smaak is echt heel uitgesproken.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_136391026
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 07:55 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Als je dat bij een paar dingen hebt is het wel logisch, als je het bij nagenoeg alle groenten hebt, dan moet je echt wat aan je eigen mindset doen, want dan blijf je gewoon een beetje hangen in je LUSSIKNI fase.

Believe you me. I have been there. Ik at NIKS. Untill I got over myself.
Daar ben ik het wel mee eens inderdaad. Ken mensen die bv. geen groene groentes aten, of helemaal geen groentes. Dan denk ik ook van tjsa... Wat wil je nou?

Ach, ik klop mezelf nu op de borst omdat ik nieuwe recepten aan het proberen ben :P We hebben in de 3 jaar dat we samenwonen overleeft op mijn quiche, zijn risotto en brood ongeveer :P Veel variatie zat er in ieder geval niet in.
  donderdag 6 februari 2014 @ 08:18:21 #166
23969 RoelerMF
Amelie C'est Magnifique
pi_136391245
quote:
6s.gif Op donderdag 6 februari 2014 07:38 schreef kirsten. het volgende:
Wat is eigenlijk het beste om op sportscholen te doen?
Als je aan 10 mensen vraagt wat het beste is krijg je 10 verschillende antwoorden. In 2008 ben ik bijna 20 kilo afgevallen in 4 maanden met alleen Cardio training 4 tot 5x in de week en een beetje opletten wat ik eet en stoppen met snoepen. Elke keer tussen de 30 en 45 minuten fietsen met hartslag tussen de 70 en 80%. Ik deed dat wel een hartslagband om mijn borst, want die zijn betrouwbaarder dan de handgrepen op de apparaten :)

Nu doe ik ik het wat anders op advies mijn nieuwe sportschoolinstructrice (Ben verhuist, dus andere sportschool). Ik begin nu met een korte warming up op de fiets van 5 a 10 minuten. Daarna doe ik om beurten 3 oefeningen voor borst en rugspieren en daarna 3 oefeningen voor beenspieren. Allemaal steeds 2x20. Afsluitend nog 20 minuten doorlopen (hardlopen is niet verantwoord voor mijn knieën met mijn gewicht) met de helling op 8% a 10%, maar gisteren dus afgewisseld met de crosstrainer.

Nu ben ik ook meer met mijn voeding bezig. Maar dat komt ook omdat ik nu op mijzelf woon en ik het een uitdaging ben gaan vinden om zo min mogelijk met pakjes voedsel eten te maken die vol zitten met onbekende e-nummers. Verse groente van het land en in het seizoen en vlees van een goede slager, bloem/meel van de molen, etc etc. Onder de streep eet je gezonder en bespaar je ook nog geld en ik heb de mazzel dat alles hier op maximaal 10 minuten rijden zit en dat is dichterbij dan de supermarkt. En daar kopen we eigenlijk alleen nog brood, melk, kwark, yoghurt en aanvullende producten die je niet zo makkelijk thuis maakt of waar je uren voor in de keuken moet staan.
»» Democracy is so overrated »»
  donderdag 6 februari 2014 @ 08:27:14 #167
319308 Tink89
To live is to dance
pi_136391332
Goooooedemorgen!

M'n collega was best te doen gisteren, en nu is ze al weg en zometeen ben ik weg en morgen is ze extern... HOERA!

En nu ga ik nog snel een uurtje werken. Toedeloe!
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_136392023
Aargh, ik ben sinds maandag een halve kilo aangekomen en ik weet niet waarom :( Heb wel wat minder netjes gegeten deze week maar niet echt teveel ofzo.. Of ik kom aan van 1800-1900 kcal per dag.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136392213
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 07:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
En bleekselderij is een slecht voorbeeld. Die smaak is echt heel uitgesproken.
Dit. Daar heb ik ook wel moeite mee, net als venkel.

Maar voor de rest eet ik alles en probeer ik te zorgen dat mijn vriend ook meer gaat lusten. Sommige groenten moet je ook een beetje lekker maken natuurlijk. Boontjes kan je bijvoorbeeld op zijn Surinaams klaarmaken, met wat kruiden, ui, sambal.

Ik vind het bij sommige groenten echt lastig te geloven dat mensen het helemaal niet lusten. Ik geloof gewoon dat je het dan niet goed klaarmaakt.

Ik zou ook geen rauwe witlof salade eten. Of pure gekookte witlof. Maar met ham/kaas uit de oven. Of gestoofd met een lepeltje honing is het heerlijk.
pi_136393147
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 09:15 schreef PluisigNijntje het volgende:
Aargh, ik ben sinds maandag een halve kilo aangekomen en ik weet niet waarom :( Heb wel wat minder netjes gegeten deze week maar niet echt teveel ofzo.. Of ik kom aan van 1800-1900 kcal per dag.
Heb je zout gegeten? Heb je weinig bewogen? Jij was vrij klein en slank toch? Zou volgens mij best kunnen dat 1800-1900 dan vrij veel is maar lijkt me niet datje dan een halve kilo aankomt in 3 dagen.
My salvation lies in your love..
pi_136393368
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2014 10:08 schreef BananaPancake het volgende:

[..]

Heb je zout gegeten? Heb je weinig bewogen? Jij was vrij klein en slank toch? Zou volgens mij best kunnen dat 1800-1900 dan vrij veel is maar lijkt me niet datje dan een halve kilo aankomt in 3 dagen.
Ik ben wel vrij slank maar niet klein, 1,79m.. Ik heb dinsdag niet kunnen sporten en gister misschien een klein beetje meer zout gegeten dan normaal, maar niets bijzonders. Ik vind het maar raar, nu heb ik het gevoel dat ik niet 1x sporten kan overslaan zonder aan te komen..

Heeft iemand een handig linkje voor je BMR en dagelijkse calorie intake te berekenen? Misschien moet ik het nog maar eens herzien.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136393434
Deze site http://rubriek.nl/fitness/bmr.php zegt dat mijn Bmr 1471 is, en ik 2354 kcal moet eten om op gewicht te blijven met gemiddelde beweging.
Dat lijkt me echt gruwelijk veel. En dan kan ik dus ook niet aankomen van 1900 kcal.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136393869
quote:
11s.gif Op donderdag 6 februari 2014 10:19 schreef PluisigNijntje het volgende:
Deze site http://rubriek.nl/fitness/bmr.php zegt dat mijn Bmr 1471 is, en ik 2354 kcal moet eten om op gewicht te blijven met gemiddelde beweging.
Dat lijkt me echt gruwelijk veel. En dan kan ik dus ook niet aankomen van 1900 kcal.
Het blijven schattingen. Ik gebruik altijd de berekening van Harris Benedict.

Het hangt er ook van af hoe je gemiddelde beweging definieert.
pi_136393988
quote:
7s.gif Op donderdag 6 februari 2014 10:36 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Het blijven schattingen. Ik gebruik altijd de berekening van Harris Benedict.

Het hangt er ook van af hoe je gemiddelde beweging definieert.
Die zegt hetzelfde: Bmr 1500 met 2050 op licht actief en 2330 op gemiddeld actief.
Of mijn lichaam klopt gewoon niet, dat kan ook :') Ik ga iig maar hopen dat die halve kilo spontane vocht en/of spieropbouw is :P
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136394051
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 10:40 schreef PluisigNijntje het volgende:

[..]

Die zegt hetzelfde: Bmr 1500 met 2050 op licht actief en 2330 op gemiddeld actief.
Of mijn lichaam klopt gewoon niet, dat kan ook :') Ik ga iig maar hopen dat die halve kilo spontane vocht en/of spieropbouw is :P
Ik was zondag ineens 0,3 zwaarder dan de zondag ervoor en ik weet gewoon écht niet hoe het komt. Deze week heel netjes gedaan + 2x sporten maar er wil gewoon niks af :')
Of course life's a bitch. If it was a slut, it would be easy.
pi_136394068
En ik weet dat het een schommeling van niks is en nog maar een korte tijd, dus ik maak me ook niet druk. Maar gek vind ik het wel :') :D
Of course life's a bitch. If it was a slut, it would be easy.
pi_136394327
Ik zal me er ook maar niet te druk over maken, maar ik zit nu weer 1,1kg boven mijn atl en dat is wel heel jammer :'( .
Vandaag moet ik de hele dag achter mijn bureautje zitten, boeken lezen en een essay voor een stom vak schrijven. Dus het is maar goed dat ik vanavond ga Bodypumpen, met voorafgaand buikspierkwartier en het liefst na de tijd nog 20 minuutjes lopen/fietsen/crosstrainen. En morgen weer Grit, ik vind het echt niet leuk :') Maar wel fijn dat het op maandag en vrijdag is, dan voel ik me niet zo schuldig over niet sporten in het weekend.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136394797
Die BMR berekeningen zijn erg onbetrouwbaar voor mensen met een hoger vetpercentage! ze gaan uit van een vrij gemiddelde spiermassa/vetvrije massa en die klopt niet voor mensen met obesitas meestal. BMR berekeningen vallen eigenlijk altijd te hoog uit naar mate je dikker bent.

Just sayin'....
Kwak
  donderdag 6 februari 2014 @ 11:14:57 #179
23969 RoelerMF
Amelie C'est Magnifique
pi_136394966
Is er een manier op die uit te rekenen die wel rekening houdt met een hoger vetpercentage?
»» Democracy is so overrated »»
pi_136395118
Ik vraag me altijd af, die BMR berekeningen schelen van persoon tot persoon toch niet mega? Als je gewoon uitgaat van 1500 calorieen op een dag dat je niets doet, en een beetje extra als je gematigd actief bent (zeg 1700) en als je sport/heel actief bent op een dag nog weer 200 meer, dan zit je toch sowieso wel goed. Hoef je geen berekening voor te doen. En als je dan heel erg zwaar bent kun je sowieso misschien 200 calorieen hoger gaan zitten, want een zwaar lijf verbrand meer.

Of ben ik nou gek...
pi_136396104
Zeester, ja op zich is het wel zo simpel natuurlijk. Tenzij je een grote gespierde man bent, of een hele kleine dikkerd, dan zal het wel net iets anders zitten. Maar het beste kun je natuurlijk gewoon uitzoeken wat voor jou persoonlijk werkt.
Ik kwam normaal gesproken met sporten nog wel eens uit op 1500-1600 netto, en deze week 1800-1900 met alleen op maandag sporten. Mijn lichaam zal de beweging dan toch wel missen ofzo..

Ik zit op dit moment echt ontzettend te SOGgen en kan alleen maar denken aan eten en sporten.. Waarom ben ik nog niet dun en gespierd :'( :D . Omdat alleen erover nadenken natuurlijk geen zoden aan de dijk zet :') Dit blok gaat qua vakken heel erg druk worden en ik hoop echt dat ik genoeg tijd over hou om te sporten.. Ik voel me ook gewoon beter als ik lekker stevig heb gesport.

Ik heb nog mooie rijpe bananen liggen, maar ik durf ze niet te eten omdat ik net 3 dagen amper naar de wc heb gekund, sinds gisteravond/ vandaag gaat het weer beter. Is het echt zo dat bananen 'stoppen'?
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136396205
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 11:48 schreef PluisigNijntje het volgende:
Zeester, ja op zich is het wel zo simpel natuurlijk. Tenzij je een grote gespierde man bent, of een hele kleine dikkerd, dan zal het wel net iets anders zitten. Maar het beste kun je natuurlijk gewoon uitzoeken wat voor jou persoonlijk werkt.
Ik kwam normaal gesproken met sporten nog wel eens uit op 1500-1600 netto, en deze week 1800-1900 met alleen op maandag sporten. Mijn lichaam zal de beweging dan toch wel missen ofzo..

Ik zit op dit moment echt ontzettend te SOGgen en kan alleen maar denken aan eten en sporten.. Waarom ben ik nog niet dun en gespierd :'( :D . Omdat alleen erover nadenken natuurlijk geen zoden aan de dijk zet :') Dit blok gaat qua vakken heel erg druk worden en ik hoop echt dat ik genoeg tijd over hou om te sporten.. Ik voel me ook gewoon beter als ik lekker stevig heb gesport.

Ik heb nog mooie rijpe bananen liggen, maar ik durf ze niet te eten omdat ik net 3 dagen amper naar de wc heb gekund, sinds gisteravond/ vandaag gaat het weer beter. Is het echt zo dat bananen 'stoppen'?
Ik zou me niet te erg op die weegschaal vastpinnen, misschien zegt hij morgen weer heel iets anders.
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
pi_136396513
Nog een leuke voor de mensen die begonnen zijn met (intensiever) sporten: pak er een meetlint bij. De weegschaal staat hier momenteel stil, maar er is wel 4cm van mijn buik af in iets meer dan een maand. :+
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_136396645
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 12:00 schreef IJsdraakje het volgende:
Nog een leuke voor de mensen die begonnen zijn met (intensiever) sporten: pak er een meetlint bij. De weegschaal staat hier momenteel stil, maar er is wel 4cm van mijn buik af in iets meer dan een maand. :+


Dat vind ik ook zo awesome idd, dit meisje is 2 kg zwaarder op de tweede foto en veel dunner.
Maar ik denk niet dat dat bij mij nu het geval is :') Morgen gaat de trainer mijn vetpercentage meten!
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136396965
Het is ook geen dag-tot-dag verschil, maar wel lollig. :P
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_136397203
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 11:48 schreef PluisigNijntje het volgende:
Ik heb nog mooie rijpe bananen liggen, maar ik durf ze niet te eten omdat ik net 3 dagen amper naar de wc heb gekund, sinds gisteravond/ vandaag gaat het weer beter. Is het echt zo dat bananen 'stoppen'?
Ja, het is echt zo. Ik het vorige week zelf nog ondervonden. :'( En ik vind bananen zo lekker maar zit er gelijk verstopt van...

Dus ik zou ze persoonlijk niet nemen. :)
Graag verwijderen.
pi_136397593
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 12:23 schreef Patoshik het volgende:

[..]

Ja, het is echt zo. Ik het vorige week zelf nog ondervonden. :'( En ik vind bananen zo lekker maar zit er gelijk verstopt van...

Dus ik zou ze persoonlijk niet nemen. :)
:'( :'( Maar ze zijn zo lekker!

Lijstje voor vandaag heeft nog wat inspiratie nodig.. Ik zet er voor de grap even de kcal volgens myfitnesspal bij.
O: kwark, muesli, honing [276]
T: 3 koppen thee [ik vertrouw die lipton thee niet helemaal, maar ja: 0]
L: weet ik nog niet, geen banaan dus :')
T: appel [75]
D: basmatirijst met kip in zoetzure saus en prei/courgette/paprika/sperzieboontjes [533]
S: Bodypump enzo
T: 1 of 2 stevig brood pindakaas [300 of 150]

= 1184 + nog iets van 400 kcal voor de lunch = 1584. Maar daar heb ik het sporten nog niet vanaf getrokken, ik moet dus nog wat meer eten erbij bedenken..
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136397653
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 12:36 schreef PluisigNijntje het volgende:

[..]

:'( :'( Maar ze zijn zo lekker!

Lijstje voor vandaag heeft nog wat inspiratie nodig.. Ik zet er voor de grap even de kcal volgens myfitnesspal bij.
O: kwark, muesli, honing [276]
T: 3 koppen thee [ik vertrouw die lipton thee niet helemaal, maar ja: 0]
L: weet ik nog niet, geen banaan dus :')
T: appel [75]
D: basmatirijst met kip in zoetzure saus en prei/courgette/paprika/sperzieboontjes [533]
S: Bodypump enzo
T: 1 of 2 stevig brood pindakaas [300 of 150]

= 1184 + nog iets van 400 kcal voor de lunch = 1584. Maar daar heb ik het sporten nog niet vanaf getrokken, ik moet dus nog wat meer eten erbij bedenken..
Wat vertrouw je niet aan lipton thee?
pi_136397696
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 12:37 schreef Zeester het volgende:

[..]

Wat vertrouw je niet aan lipton thee?
Schijnen wel calorieën in te zitten, de muntthee zit suiker in oid? :? Ik weet het niet zeker en ik maak me er ook niet druk om want het kan nooit veel zijn. Maar die thee is dus geen 0 kcal.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136397857
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 12:36 schreef PluisigNijntje het volgende:

[..]

:'( :'( Maar ze zijn zo lekker!

Lijstje voor vandaag heeft nog wat inspiratie nodig.. Ik zet er voor de grap even de kcal volgens myfitnesspal bij.
O: kwark, muesli, honing [276]
T: 3 koppen thee [ik vertrouw die lipton thee niet helemaal, maar ja: 0]
L: weet ik nog niet, geen banaan dus :')
T: appel [75]
D: basmatirijst met kip in zoetzure saus en prei/courgette/paprika/sperzieboontjes [533]
S: Bodypump enzo
T: 1 of 2 stevig brood pindakaas [300 of 150]

= 1184 + nog iets van 400 kcal voor de lunch = 1584. Maar daar heb ik het sporten nog niet vanaf getrokken, ik moet dus nog wat meer eten erbij bedenken..
Waarom zou je het sporten eraf trekken? Snap wel dat je iets meer eet op een dag waarop je sport. Maar alles er weer bij eten zou ik niet doen.

Verder zou ik sochtends ook nog wat tussendoor eten. Van thee is natuurlijk geen tussendoortje.
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
pi_136397913
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 12:46 schreef J0ycie88 het volgende:

[..]

Waarom zou je het sporten eraf trekken? Snap wel dat je iets meer eet op een dag waarop je sport. Maar alles er weer bij eten zou ik niet doen.

Verder zou ik sochtends ook nog wat tussendoor eten. Van thee is natuurlijk geen tussendoortje.
Ik eet ook niet alles er weer bij. Maar dan laat ik het wel zo, mag van mij wel wat lager zijn vandaag omdat ik op het sporten na de hele dag op m'n reet zit.
Om die reden had ik vanmorgen ook geen behoefte aan een tussendoortje.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
  donderdag 6 februari 2014 @ 13:17:31 #192
319308 Tink89
To live is to dance
pi_136398927
Ik maakte net wentelteefjes en werd er heel gelukkig van :)

Nu maar eens even flink aan de bak met sollicitatiebrieven. Iemand nog behoefte aan een sociaal psycholoog met werkervaring op het welzijnsdomein?
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
  donderdag 6 februari 2014 @ 13:26:04 #193
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_136399209
Maar als je de calorieen die je verbruikt met sporten optelt bij je minimale intake dan kun je toch niet/nauwelijks afvallen? :?

PluisigNijntje, ik bedoel het goed al gaat het misschien niet zo overkomen: Ben jij niet een beetje te obsessief met eten/sporten bezig? :@


Wentelteefjes! Die heb ik al wel 20 jaar niet gegeten denk ik. Binnenkort maar weer eens maken; even kijken of ze net zo magisch lekker zijn als in mijn gedachten. :D
Succes met de sollicitatiebrieven Tink!
A grand adventure has begun.
pi_136399472
Tink, succes met je sollicitatiebrieven!!

Hier flink aan de opruim, maar wel op het gemak.

Heb een flinke to do lijst voor vandaag en morgen. En daar heb ik nog geen eens het daadwerkelijke stoffen en stofzuigen/dweilen op vermeld.

Verder mogen we het oventje lenen van mijn schoonouders staat nu wel gigantisch in de week op een bijzettafel/salontafel naast de keuken maar goed we kunnen even vooruit. Vandaag gebeld met de monteur, en de voorrijkosten alleen al zijn 64 euro, en de prijs per 10 minuten voor de arbeid als 14 euro. En dan komen de onderdelen er nog bij en administratiekosten a 7 euro. Dus nu zitten we in dubio, of laten maken, of een nieuwe inbouwcombi aanschaffen a 500 euro.

Iemand hier ervaring met een reparatie aan een combimagnetron? Want aan de telefoon konden ze me geen schatting geven van reparatiekosten..
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
pi_136399484
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 13:26 schreef Keshet het volgende:
Maar als je de calorieen die je verbruikt met sporten optelt bij je minimale intake dan kun je toch niet/nauwelijks afvallen? :?

PluisigNijntje, ik bedoel het goed al gaat het misschien niet zo overkomen: Ben jij niet een beetje te obsessief met eten/sporten bezig? :@


Wentelteefjes! Die heb ik al wel 20 jaar niet gegeten denk ik. Binnenkort maar weer eens maken; even kijken of ze net zo magisch lekker zijn als in mijn gedachten. :D
Succes met de sollicitatiebrieven Tink!
Een klein beetje maar ;) Dat lijkt gewoon zo omdat ik nu belangrijke dingen zou moeten doen maar daar geen zin in heb en meer zin heb in sporten. :P En dan ga ik er heel diep op in, terwijl het irl wel meevalt. Weet niet wat jij precies obsessief vindt aan mijn posts?

Als je onder je verbruik eet, dus bijv 1700 bij een verbruik van 2100, val je af. Als je 1700 eet, dan voor 300 kcal gaat sporten en er dan 300kcal weer bij eet, zit je nog steeds op die 1700 waarmee je af kunt vallen. Ja toch? ;) -- Of anders gezegd, dan zit je op 2000 bij een verbruik van 2400-- Alleen dan draagt het sporten niet bij aan gewichtsverlies, maar natuurlijk wel aan spieropbouw en algehele gezondheid.

[ Bericht 6% gewijzigd door PluisigNijntje op 06-02-2014 13:43:10 ]
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_136399920
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 12:05 schreef PluisigNijntje het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Dat vind ik ook zo awesome idd, dit meisje is 2 kg zwaarder op de tweede foto en veel dunner.
Maar ik denk niet dat dat bij mij nu het geval is :') Morgen gaat de trainer mijn vetpercentage meten!
Deze had ik even nodig _O_
Of course life's a bitch. If it was a slut, it would be easy.
pi_136400741
Bluh, ik dacht gezond zelf mueslirepen te maken.

60 gram noten, 75 gr dadels, 130 gr havervlokken en 70 gr honing. Daar zou je dus 7 (maar ik dnek zelf 5) mueslirepen uithalen.

Ziet er lekker uit, smaakt ook prima en je weet exact wat je in je eten hebt zitten.

Ga ik narekenen, is dat spul dus iets van 5 punten per reep (als je er dus 7 stuks uit haalt, als je er 5 uit haalt dus iets van 7)! Nou je kan mij dus niet wijsmaken dat er meer punten in zo'n zelfgemaakte reep zitten dan in een mueslireep van de supermarkt met de chocolade erop en eraan (die dan iets van 3 punten per 30 gram zijn, of 2 punten per reep ofzo.) .
pi_136400856
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 13:33 schreef J0ycie88 het volgende:
Tink, succes met je sollicitatiebrieven!!

Hier flink aan de opruim, maar wel op het gemak.

Heb een flinke to do lijst voor vandaag en morgen. En daar heb ik nog geen eens het daadwerkelijke stoffen en stofzuigen/dweilen op vermeld.

Verder mogen we het oventje lenen van mijn schoonouders staat nu wel gigantisch in de week op een bijzettafel/salontafel naast de keuken maar goed we kunnen even vooruit. Vandaag gebeld met de monteur, en de voorrijkosten alleen al zijn 64 euro, en de prijs per 10 minuten voor de arbeid als 14 euro. En dan komen de onderdelen er nog bij en administratiekosten a 7 euro. Dus nu zitten we in dubio, of laten maken, of een nieuwe inbouwcombi aanschaffen a 500 euro.

Iemand hier ervaring met een reparatie aan een combimagnetron? Want aan de telefoon konden ze me geen schatting geven van reparatiekosten..
Mijn moeder heeft hem laten repareren maar een jaar later ging hij weer stuk op hetzelfde. Dus toen werd er subiet een nieuwe gehaald. Kosten weet ik helaas niet van en ik kan het ook niet meer vragen, sorry!
pi_136400902
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2014 11:48 schreef PluisigNijntje het volgende:
Zeester, ja op zich is het wel zo simpel natuurlijk. Tenzij je een grote gespierde man bent, of een hele kleine dikkerd, dan zal het wel net iets anders zitten. Maar het beste kun je natuurlijk gewoon uitzoeken wat voor jou persoonlijk werkt.
Ik kwam normaal gesproken met sporten nog wel eens uit op 1500-1600 netto, en deze week 1800-1900 met alleen op maandag sporten. Mijn lichaam zal de beweging dan toch wel missen ofzo..

Ik zit op dit moment echt ontzettend te SOGgen en kan alleen maar denken aan eten en sporten.. Waarom ben ik nog niet dun en gespierd :'( :D . Omdat alleen erover nadenken natuurlijk geen zoden aan de dijk zet :') Dit blok gaat qua vakken heel erg druk worden en ik hoop echt dat ik genoeg tijd over hou om te sporten.. Ik voel me ook gewoon beter als ik lekker stevig heb gesport.

Ik heb nog mooie rijpe bananen liggen, maar ik durf ze niet te eten omdat ik net 3 dagen amper naar de wc heb gekund, sinds gisteravond/ vandaag gaat het weer beter. Is het echt zo dat bananen 'stoppen'?
Volgens mij wel. Misschien kan je ze mengen met pruimen :+
pi_136400903
quote:
6s.gif Op donderdag 6 februari 2014 14:09 schreef kirsten. het volgende:
Bluh, ik dacht gezond zelf mueslirepen te maken.

60 gram noten, 75 gr dadels, 130 gr havervlokken en 70 gr honing. Daar zou je dus 7 (maar ik dnek zelf 5) mueslirepen uithalen.

Ziet er lekker uit, smaakt ook prima en je weet exact wat je in je eten hebt zitten.

Ga ik narekenen, is dat spul dus iets van 5 punten per reep (als je er dus 7 stuks uit haalt, als je er 5 uit haalt dus iets van 7)! Nou je kan mij dus niet wijsmaken dat er meer punten in zo'n zelfgemaakte reep zitten dan in een mueslireep van de supermarkt met de chocolade erop en eraan (die dan iets van 3 punten per 30 gram zijn, of 2 punten per reep ofzo.) .
Ik geloof wel dat ze meer punten bevatten als een gewone mueslireep in de winkel. Dut door de noten en dadels. Maar ik weet zeker dat ze veel meer vullen en gezonder zijn als de repen uit de supermarkt!
Verder is mijn ervaring met WW, reken alles na, want soms bevat een product echt veel meer punten als ze weergeven. Dus altijd even de voedingswaarde door de calculator gooien!
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')