abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 21:59:08 #1
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132595978
Oorspronkelijke OP:

quote:
13s.gif Op zaterdag 19 oktober 2013 13:26 schreef shifto het volgende:
VN onderzoekt Zwarte Piet

Wut? :')

Ingrijpen bij Syrie ho maar, maar wel tijd en geld om sinterklaas te onderzoeken?

Kan iemand het mij zo uitleggen dat ik dit snap? :')
Het bericht:
quote:
VN onderzoekt Zwarte Piet
Het Nederlandse Sinterklaasfeest is momenteel onderwerp van een onderzoek van de Verenigde Naties. Een mensenrechtencommissie probeert uit te zoeken of Zwarte Piet een 'racistisch stereotype' is. Dat schrijft NRC.

Het onderzoek werd gestart nadat vier mensenrechtenrapporteurs van de VN informatie hadden ontvangen over Zwarte Piet. Volgens die informatie is Zwarte Piet 'in de kern racistisch'. De rapporteurs stuurden als reactie op de informatie begin dit jaar een brief aan Nederland waarin gesteld dat het Sinterklaasfeest niet opgenomen kan worden op de UNESCO-lijst voor immaterieel erfgoed zolang ‘betrokken gemeenschappen’ er hun goedkeuring niet aan hebben gegeven.

Die 'betrokken gemeenschappen' zijn groepen als Zwarte Piet is Racisme en de Surinaamse commissie voor herstelbetalingen. Die laatste groep eist geld van Nederland vanwege het slavernijverleden. De VN zal deze 'betrokken groepen' horen over de kwestie Zwarte Piet. De verwachting is dat deze groepen sterk afwijzend tegenover Zwarte Piet staan en mogelijk zelfs een financiële genoegdoening zullen eisen wegens geleden immateriële schade.

De discussie over Zwarte Piet is sinds enige jaren een jaarlijks terugkerend ritueel geworden, maar dit jaar woedt de discussie feller dan ooit. Gisteren lieten Sinterklaasorganisaties al weten zich in januari te gaan beraden op het toekomstige uiterlijk van Zwarte Piet. Dat leidde tot een paar positieve reacties, maar ook tot verbijstering en zelfs woede.
quote:
Dit jaar kan wel eens het laatste jaar zijn waarin Sinterklaas wordt gevierd. De Verenigde Naties willen namelijk niet alleen Zwarte Piet verbieden, maar het volledige Sinterklaasfeest.

Professor Verene Shepherd van de VN doet namelijk onderzoek naar ons Snieklaasfeest. Als hoofd van deze onderzoekscommissie bezoekt zij dit jaar ons land om het feest mee te maken. Als het aan haar ligt, zal het echter de laatste keer zijn dat de goedheiligman zijn verjaardag viert.

Het VN-onderzoek is nog lang niet afgerond, maar toch wil Shepherd al haar conclusies trekken. "De werkgroep kan niet begrijpen waarom Nederlanders niet inzien dat dit een terugkeer naar de slavernij is en dat in de 21ste eeuw dit feest moet stoppen", aldus de professor.

Niemand minder dan Mark Rutte zal het feest een halt moeten toeroepen. "De premier heeft de macht om dit te veranderen en om zijn invloed uit te oefenen op de groep die deze gewoonte in stand houdt."
VN wil Sintfeest volledig verbieden

quote:
VN-onderzoeker wil af van de Sint

Het hoofd van de werkgroep van de VN die onderzoek doet naar Zwarte Piet, vindt dat het Sinterklaasfeest in Nederland moet worden afgeschaft. In een interview met het programma EenVandaag zegt Verene Shepherd dat ze het een terugkeer vindt naar de slavernij.

Shepherd komt uit Jamaica. "Als ik, als zwart persoon, in Nederland zou wonen, zou ik me er tegen verzetten", aldus Shepherd. Ze vindt het beledigend. "Wij gaan toch ook niet de straat op en zeggen; dit is hoe alle blanke mensen eruit zien."

Oproep aan Rutte
Ze roept premier Rutte in het interview op om een einde te maken aan het Sinterklaasfeest. "De premier kan invloed uitoefenen op de groeperingen die de gewoonte in stand houden", aldus Shepherd. Wat haar betreft houden we het in Nederland bij de kerstman. "Waarom moeten er twee Santa Clauses zijn. Wat is er mis met één Santa Claus."

In het kader van het onderzoek bezoekt de werkgroep binnenkort Nederland om het Sinterklaasfeest mee te maken. Shepherd benadrukt dat het om haar persoonlijke mening gaat en dat ze nader onderzoek zal doen.
quote:
Kamer mengt zich in debat Sint

Een Kamerdelegatie die op bezoek is bij de Verenigde Naties in New York, wil een gesprek met de Jamaicaanse VN-functionaris Verene Shepherd, die gezegd heeft Nederland afmoet van het Sinterklaasfeest. In een interview met EenVandaag zegt ze dat ze het feest beschouwt als een terugkeer naar de tijden van de slavernij.

Shepherd is het hoofd van de VN-werkgroep die onderzoek doet naar de Nederlandse traditie. Zij zegt dat ze op persoonlijke titel spreekt, nog voor de werkgroep aan het werk is gegaan.

Opheldering
Het CDA-Kamerlid Madeleine van Toorenburg, die deel uitmaakt van de Kamerdelegatie, zei in het Radio 1 Journaal dat ze geschrokken is van de uitspraak en dat ze die ook "een beetje bizar" vindt.

Van Toorenburg vindt dat Shepherd als voorzitter van de werkgroep niet met zulke uitspraken vooruit mag lopen op het werk van haar commissie. Het afschaffen van het Sinterklaasfeest vindt ze een onzinnige opmerking.

Overigens is het onduidelijk of Shepherd op dit moment in New York is, en of de Kamerdelegatie haar te spreken krijgt.

Oproep
Shepherd doet in het interview een oproep aan premier Rutte om een eind te maken aan het Sinterklaasfeest. Wat haar betreft houdt Nederland het bij de kerstman.

Nog voor de huidige discussie over Sinterklaas en Zwarte Piet losbarstte, schreef 'Hoofdpiet' Erik van Muiswinkel in een opiniërend stuk over het Sinterklaasfeest "dat het wel vaststaat dat zwarte piet een vrolijk relikwie is uit racistische tijden".

Voor Van Muiswinkel is het afschaffen van het Sinterklaasfeest of van Zwarte Piet geen optie, maar wat hem betreft mag Piet wat minder zwart en wat minder knecht worden.
quote:
Nederland hoeft absoluut niet te vrezen voor een serieus signaal van de Verenigde Naties tegen het sinterklaasfeest. Dat zegt Marc Jacobs, de Belgische vertegenwoordiger van Unesco.

Volgens hem bekleedt Verene Shepherd, die namens de VN kritiek uitte op Sinterklaas, geen enkele serieuze positie bij de VN. 'Ze is slechts een consultant die de naam van de VN misbruikt om een eigen agenda in de media te brengen,' aldus Jacobs.

Consultants
'Alle heisa die de Jamaicaanse Shepherd heeft veroorzaakt met haar brief is niet meer dan een slechte zet in een spel van pressiegroepen in Nederland', zegt de Belg. 'De vier ondertekenaars van die brief behoren helemaal niet tot de bevoegde organen van Unesco, maar gebruikten papier met het briefhoofd van 'de Verenigde Naties', eigenlijk het Hoog Commissariaat van de Mensenrechten. Het zijn een soort consultants die een vooronderzoek voor eigen gebruik doen, maar dan wel quasi-officieel vragen stellen aan de Nederlandse Staat.'

Klik hier voor de rest v/h artikel
En verder..
The End Times are wild
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 21:59:49 #2
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132596020
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 21:57 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Dat is een kwestie van smaak.

Echter hoe GS de laatste jaren aan het haatzaaien tegen moslims is, is gewoon ronduit gevaarlijk.
Maar dat is een andere discussie.

Tevens hebben zij ook steeds meer een moreel wijzend vingertje.
Ja, op GS wordt gewoon doelbewust aangestuurd op het steeds verder vergroten van de kloof tussen moslims en de rest van Nederland. Klopt.
The End Times are wild
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:02:20 #3
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132596123
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 21:55 schreef MouzurX het volgende:
Even iets anders:

Waarom zien kinderen het eigenlijk als een straf als ze naar Spanje worden meegenomen? In de zomer betaald menig Nederland een flinke som geld om naar Spanje op vakantie te gaan.
Omdat kinderen
1) Jarenlang van hun ouders gescheiden blijven.
2) Daar niet aan de Costa Brava aan het strand gaan liggen maar
3) De rest van hun -korte- leventjes mogen slijten in de zilvermijnen van Sinterklaas op een dieet van afgekeurde pepernoten en overjarige marsepein.

Waar dacht jij dan dat Sinterklaas dat hele feest van betaalde?
The End Times are wild
pi_132596190
En gaan sinterklaas en zwarte piet nu dit jaar al die anti-zwarte piet mensen in de zak meenemen naar Spanje?
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_132596239
quote:
Baracuda W 4 minuten geleden

hahahaahaha echt kanker droog is dit apen en slaaf hahahaha zo hoort het die niggers uit het land verdrijven weg met dat stuk stront tuig

wie dit nu zit te lezen en is een neger/vieze stinkende turk/jattende marokaan aap

of weet ik het wat uit die gore stinkende vieze apen landen

is een gore hersenloze ondergecumde gay aap
Ik was even op YouTube.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132596268
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:02 schreef LXIV het volgende:

[..]

Omdat kinderen
1) Jarenlang van hun ouders gescheiden blijven.
2) Daar niet aan de Costa Brava aan het strand gaan liggen maar
3) De rest van hun -korte- leventjes mogen slijten in de zilvermijnen van Sinterklaas op een dieet van afgekeurde pepernoten en overjarige marsepein.

Waar dacht jij dan dat Sinterklaas dat hele feest van betaalde?
wahahah
pi_132596325
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:02 schreef LXIV het volgende:

[..]

Omdat kinderen
1) Jarenlang van hun ouders gescheiden blijven.
2) Daar niet aan de Costa Brava aan het strand gaan liggen maar
3) De rest van hun -korte- leventjes mogen slijten in de zilvermijnen van Sinterklaas op een dieet van afgekeurde pepernoten en overjarige marsepein.

Waar dacht jij dan dat Sinterklaas dat hele feest van betaalde?
Jij mag dit verhaal wel aan je kinderen vertellen als je het zo stoer vindt.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132596359
Dat is ook de bedoeling
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:07:30 #9
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132596371
quote:
9s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:06 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Jij mag dit verhaal wel aan je kinderen vertellen als je het zo stoer vindt.
Ik heb mijn kinderen dit verhaal al verteld om ze het een en ander duidelijk te maken:
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 november 2011 10:30 schreef LXIV het volgende:
Als je tegenwoordig gezellig naar een intocht van Sinterklaas gaat loop je het risico dat er daar een paar mensen staan te betogen tegen het Sinterklaasfeest. Als dat dan ook nog eens pieten, negers, zwarten, pigmentaal uitgedaagden zijn noem ik ze voor het gemak protestpieten. Zie onderstaand plaatje:
[ afbeelding ]

Nu waren wij dus bij zo'n intocht waar er ook een 2-tal protestpieten stond (niet de bovenstaande). Toevallig stonden ze bij ons in de buurt toen we aan het wachten waren en mijn kinderen stonden bevreemd te kijken naar deze mannen. "Waarom hebben die Pieten geen Pietenkleren aan?", was hun voor de hand liggende vraag. "En waarom kijken ze zo boos?".

Tja, wat moet je dan als ouder. Gelukkig schoot me een plausibel antwoord snel te binnen. Ik vertelde ze dat dit zwarte Pieten waren die van Sinterklaas geen zwarte Piet meer mochten zijn. Omdat ze iets heel stouts gedaan hadden. Bijvoorbeeld gestolen bij mensen toen ze binnen waren om schoentjes te vullen. Deze Pieten mochten ook niet meer met de Sint mee naar Spanje toe. Die moesten voor altijd in Nederland blijven! Omdat deze 'zwarten' (want Piet mochten ze niet meer genoemd worden) over weinig vaardigheden ten nutte van de Nederlandse economie beschikten (veel vraag naar schoorsteenklimmen en acrobatische strapatsen is er niet), verzeilden ze vaak in een uitkeringssituatie. Maar soms kregen ze toch een baantje, zoals het voorlezen van het journaal.

Deze uitleg was voor mijn kinderen afdoende. Helaas werden deze zwarten niet afgevoerd door de politie verder.
The End Times are wild
pi_132596413
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:07 schreef LXIV het volgende:

[..]

Ik heb mijn kinderen dit verhaal al verteld om ze het een en ander duidelijk te maken:

[..]

hahahaha
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_132596443
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:07 schreef LXIV het volgende:

[..]

Ik heb mijn kinderen dit verhaal al verteld om ze het een en ander duidelijk te maken:

[..]

Ben jij een racist?
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:10:09 #12
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132596493
quote:
9s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:09 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Ben jij een racist?
Kap nu eens met die huil-smilies en die onzinnige beschuldigingen. Als je van die post de humor en de ondertoon niet kunt onderscheiden kun je beter helemaal niet reageren.
The End Times are wild
pi_132596519
quote:
13s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:10 schreef LXIV het volgende:

[..]

Kap nu eens met die huil-smilies en die onzinnige beschuldigingen. Als je van die post de humor en de ondertoon niet kunt onderscheiden kun je beter helemaal niet reageren.
Een vraag is geen beschuldiging.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:11:01 #14
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132596539
quote:
9s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:10 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Een vraag is geen beschuldiging.
Wel een insinuatie.
The End Times are wild
pi_132596549
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:09 schreef gelly het volgende:

[..]

Duh, check z'n topics.
Was toch ook een topic met schedelafmeting enzo? Terwijl de wetenschap er allang over uit is dat rassen niet bestaan.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132596568
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:11 schreef LXIV het volgende:

[..]

Wel een insinuatie.
Ja , maar dan kun je niks meer vragen.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:12:22 #17
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132596601
quote:
9s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:11 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Was toch ook een topic met schedelafmeting enzo? Terwijl de wetenschap er allang over uit is dat rassen niet bestaan.
Daar heb ik geloof ik nooit een topic over geopend hoor! Denk ik tenminste.
The End Times are wild
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:13:23 #18
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132596652
quote:
7s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:11 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Ja , maar dan kun je niks meer vragen.
Jawel hoor. Zolang het maar geen steek onder water is met een dubbele bodem.

Ik ga jou toch ook niet vragen of jij je autisme-medicijn vandaag al ingenomen hebt? Niet dat ik daar iets mee beweren wil, het is gewoon maar een vraag. Anders kun je niks meer vragen.
The End Times are wild
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:13:25 #19
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_132596655
Over die banner gesproken die nu boven Fok hangt.. redelijk freaky Piet staat daarop. Helpt ook niet echt voor het toch al beroerde image van de Zwarte Piet.
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
  Moderator zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:14:24 #20
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132596706
terug naar Zwarte Piet maar weer voor dit uit de hand loopt?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132596716
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:13 schreef LXIV het volgende:

[..]

Jawel hoor. Zolang het maar geen steek onder water is met een dubbele bodem.

Ik ga jou toch ook niet vragen of jij je autisme-medicijn vandaag al ingenomen hebt? Niet dat ik daar iets mee beweren wil, het is gewoon maar een vraag. Anders kun je niks meer vragen.
Het was een serieuze vraag voor de verandering.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132596820
Deze is wel leuk en Ontopic.

We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132596883
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:16 schreef De_Coulance het volgende:
Deze is wel leuk en Ontopic.

Het is een troll topic geworden?

En die fresku/gino pietermaai is allang niet zo grappig meer.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:20:00 #24
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132596958
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:13 schreef Ryon het volgende:
Over die banner gesproken die nu boven Fok hangt.. redelijk freaky Piet staat daarop. Helpt ook niet echt voor het toch al beroerde image van de Zwarte Piet.
Is toch een lief pietje?
The End Times are wild
pi_132597105
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:14 schreef sp3c het volgende:
terug naar Zwarte Piet maar weer voor dit uit de hand loopt?
Ok even trollen dan
Sommige mensen..... niet heel Nederland, willen perse dat de knechten van Sint zwart moet zijn
a dit is racisme
b dit is traditionalisme , aangedreven door niet kunnen of willen erkennen dat zwarte mensen er moeite mee hebben
c dit is conservatisme , aangedreven door de angst van identiteitsverlies
d dit is het symbool van een dam opwerpen tegen vreemdelingen, vooral die met een kleurtje
e van alles hierboven een beetje
f non of the above
pi_132597244
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132597259
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:02 schreef LXIV het volgende:

[..]

Omdat kinderen
1) Jarenlang van hun ouders gescheiden blijven.
2) Daar niet aan de Costa Brava aan het strand gaan liggen maar
3) De rest van hun -korte- leventjes mogen slijten in de zilvermijnen van Sinterklaas op een dieet van afgekeurde pepernoten en overjarige marsepein.

Waar dacht jij dan dat Sinterklaas dat hele feest van betaalde?
Ad 3: Mijn favoriete oom vertelde dan altijd dat je in een hok gestopt werd, waar messen ronddraaiden van links naar rechts, van voor naar achter en van boven naar beneden (waarbij hij dan de passende gebaren maakte met zijn handen en heel wreed grijnsde), waardoor we tot pepernoten versneden werden.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:29:01 #28
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132597325
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:27 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Ad 3: Mijn favoriete oom vertelde dan altijd dat je in een hok gestopt werd, waar messen ronddraaiden van links naar rechts, van voor naar achter en van boven naar beneden (waarbij hij dan de passende gebaren maakte met zijn handen en heel wreed grijnsde), waardoor we tot pepernoten versneden werden.
Dat heeft je oom van "Max und Moritz". Daar wordt dat bijna letterlijk zo beschreven!
The End Times are wild
pi_132597327
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:27 schreef Kees22 het volgende:
Ad 3: Mijn favoriete oom vertelde dan altijd dat je in een hok gestopt werd, waar messen ronddraaiden van links naar rechts, van voor naar achter en van boven naar beneden (waarbij hij dan de passende gebaren maakte met zijn handen en heel wreed grijnsde), waardoor we tot pepernoten versneden werden.
Dit verklaart een hoop allemaal.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132597338
Kunnen Marokkanen even buiten deze discussie blijven?
pi_132597372
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:23 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Ok even trollen dan
Sommige mensen..... niet heel Nederland, willen perse dat de knechten van Sint zwart moet zijn
a dit is racisme
b dit is traditionalisme , aangedreven door niet kunnen of willen erkennen dat zwarte mensen er moeite mee hebben
c dit is conservatisme , aangedreven door de angst van identiteitsverlies
d dit is het symbool van een dam opwerpen tegen vreemdelingen, vooral die met een kleurtje
e van alles hierboven een beetje
f non of the above
G het is een verzinsel van blanke Nederlanders die graag in de kont van negers kruipen.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:30:40 #32
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132597416
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:27 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Ad 3: Mijn favoriete oom vertelde dan altijd dat je in een hok gestopt werd, waar messen ronddraaiden van links naar rechts, van voor naar achter en van boven naar beneden (waarbij hij dan de passende gebaren maakte met zijn handen en heel wreed grijnsde), waardoor we tot pepernoten versneden werden.
http://www.gutenberg.org/files/17161/17161-h/17161-h.htm

En dan naar 'letzter streich'
The End Times are wild
pi_132597429
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:29 schreef LXIV het volgende:

[..]

Dat heeft je oom van "Max und Moritz". Daar wordt dat bijna letterlijk zo beschreven!
Doen ze dat in Duitsland dan met stoute kindertjes?
Oh, het verhaal is toch anders, zonder Sinterklaas, zie ik nu.

(Overigens vond ik dat pigmentaal uitgedaagden wel een sterke vondst! ^O^ _O-
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_132597446
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:02 schreef LXIV het volgende:

[..]

Omdat kinderen
1) Jarenlang van hun ouders gescheiden blijven.
2) Daar niet aan de Costa Brava aan het strand gaan liggen maar
3) De rest van hun -korte- leventjes mogen slijten in de zilvermijnen van Sinterklaas op een dieet van afgekeurde pepernoten en overjarige marsepein.

Waar dacht jij dan dat Sinterklaas dat hele feest van betaalde?
Die 3) ken ik niet, in het verhaal dat mij werd verteld zat dat er niet in... maar het is wel geniaal natuurlijk... stoute kinderen oppakken om in zilvermijnen te werk te stellen en dan met de opbrengst daarvan de trip naar Nederland financiëren om weer stoute kinderen op te halen, die als arbeidertjes in de mijnen komen te werken...
I´m back.
pi_132597449
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:29 schreef Specularium het volgende:
Kunnen Marokkanen even buiten deze discussie blijven?
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132597468
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:31 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Doen ze dat in Duitsland dan met stoute kindertjes?

(Overigens vond ik dat pigmentaal uitgedaagden wel een sterke vondst! ^O^ _O-
Nee het is discriminerend gelul
pi_132597483
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:31 schreef Kees22 het volgende:

[..]

(Overigens vond ik dat pigmentaal uitgedaagden wel een sterke vondst! ^O^ _O-
Hilarisch inderdaad.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  Moderator zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:32:42 #38
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132597503
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:31 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Nee het is discriminerend gelul
kom nou zeg

beetje gevoel voor humor mag ook wel -O-
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132597515
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:29 schreef Scorpie het volgende:

[..]

G het is een verzinsel van blanke Nederlanders die graag in de kont van negers kruipen.
Jij kruipt alleen in konten van niet-negers. ?
Nogal racistisch van je.
pi_132597538
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:29 schreef Scorpie het volgende:

[..]

G het is een verzinsel van blanke Nederlanders die graag in de kont van negers kruipen.
:X :N
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132597540
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:32 schreef sp3c het volgende:

[..]

kom nou zeg

beetje gevoel voor humor mag ook wel -O-
doe ik toch ook... zie je de humor niet ?
pi_132597554
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:31 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Nee het is discriminerend gelul
Alles is voor jou discriminerend he? Kom je wel eens buiten?
pi_132597577
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:33 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Alles is voor jou discriminerend he? Kom je wel eens buiten?
Vind jij Rotterdam discriminerend voor jezelf?
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  Moderator zaterdag 26 oktober 2013 @ 22:34:25 #44
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132597591
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:33 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

doe ik toch ook... zie je de humor niet ?
ik zag hem niet

als het een grapje was geef ik het een 7 ^O^
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132597651
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:34 schreef sp3c het volgende:

[..]

ik zag hem niet

als het een grapje was geef ik het een 7 ^O^
Hij zegt gewoon dat Scorpie een homo is...
I´m back.
pi_132597674
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:31 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Nee het is discriminerend gelul
Nou ja, in zekere zin heb je natuurlijk wel gelijk. Als je zo weinig respect hebt voor een neger dat je hem schijnheilig gaat aanduiden met pigmentaal uitgedaagd, dan is dat inderdaad discriminerend.

Ik zie net de pro-Pietdemonstratie op het nieuws. Weinig mensen!
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_132597689
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:34 schreef sp3c het volgende:

[..]

ik zag hem niet

als het een grapje was geef ik het een 7 ^O^
ohhhh sterke grap van jou !!
een 8 ^O^
pi_132597693
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:35 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Hij zegt gewoon dat Scorpie een homo is...
Wat een boefje. :P
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132597708
Iedereen krijgt van mij een 10 en een sticker.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132597772
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:34 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Vind jij Rotterdam discriminerend voor jezelf?
Roffa.
pi_132597812
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:35 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Hij zegt gewoon dat Scorpie een homo is...
Hij mag wel oppassen, hij solliciteert naar een goede beurt.
pi_132597818
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:33 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Alles is voor jou discriminerend he? Kom je wel eens buiten?
Nee hoor..... lang niet alles. Dat zijn jouw overdrijvingen.
Maar het topic is discriminatie, toch? Dat jij dat al te letterlijk opvat....
pi_132597858
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:38 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Hij mag wel oppassen, hij solliciteert naar een goede beurt.
Ojeee is dit een bedreiging ?
Dat past bij jou aard, dat wel.
pi_132597880
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:38 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Nee hoor..... lang niet alles. Dat zijn jouw overdrijvingen.
Maar het topic is discriminatie, toch? Dat jij dat al te letterlijk opvat....
Je bent zelf discriminatie, met je hoofd.
pi_132597898
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:39 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Ojeee is dit een bedreiging ?
Dat past bij jou aard, dat wel.
Een bedreiging nog wel.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-10-2013 22:39:47 ]
pi_132598009
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:39 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Een bedreiging nog wel.
Dus... je bedoelde het ook als een bedreiging.?
Of meer even ff erg stoer doen zo anoniem op het internet.
Dit laatste mag best wel hoor...
pi_132598094
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:41 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Dus... je bedoelde het ook als een bedreiging.?
Of meer even ff erg stoer doen zo anoniem op het internet.
Dit laatste mag best wel hoor...
Het was een uitnodiging om eens flink te bukken. Misschien dat je dan wat meer tolerantie in je krijgt, een centimeter of 19 bijvoorbeeld.
pi_132598213
Bluesdude kreeg nog steeds geen cadeautjes vroeger met Sinterklaas.
pi_132598304
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 21:59 schreef LXIV het volgende:

[..]

Ja, op GS wordt gewoon doelbewust aangestuurd op het steeds verder vergroten van de kloof tussen moslims en de rest van Nederland. Klopt.
Vind dit dan wel weer een goed stuk: http://www.geenstijl.nl/m(...)een_gevaarlij_1.html

Deze man heeft gelijk als je kijkt naar vanmiddag: http://gerritdeheus.wordpress.com/2013/10/26/zwarte-piet/

De gekte die de Zeurpieten teweeg hebben gebracht begint absurde vormen aan te nemen en kan tot hele nare dingen leiden. Hoewel vooropgesteld dat de schuld voor dit soort bedreigingen alleen bij de daders zelf ligt.
pi_132598324
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:38 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Maar het topic is discriminatie, toch?
Wat is er precies discriminatie aan dit topic?

Of was dit weer een hilarische grap?
pi_132598350
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:47 schreef Specularium het volgende:

[..]

Wat is er precies discriminatie aan dit topic?

Of was dit weer een hilarische grap?
Hi ha ho.
pi_132598985
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:46 schreef Vasilevski het volgende:
De gekte die de Zeurpieten teweeg hebben gebracht
En de Telegraaf met hun "VN WIL SINTERKLAAS VERBIEDEN" treft natuurlijk geen enkele blaam. Evenmin als het St. Nicolaasgenootschap dat maar doorging en doorging en doorging met lobbyen en daarbij niet helemaal eerlijk was zodat iemand bij UNESCO aan ene mevrouw Sheperd vroeg er eens naar te kijken. Evenmin als het reclameburo dat een gouden kans zag om aan zijn klanten te laten zien hoe je "social media" moet gebuiken en waardevolle internetpagina's maakt... nee, die treffen geen blaam natuurlijk, het is allemaal en uitsluitend de schuld van een paar zwarte meneren met een pietprobleem. :P
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 23:09:12 #63
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_132599269
Die pro-pieten bijeenkomst was ook wel een afvoerputje van de samenleving zeg. :D
pi_132599516
Wat ik dan wel schitterend vind. Dat er ruim 1 miljoen mensen een petitie tekenen om iets onbenulligs, en als het kabinet keer op keer faalt dan zeurt er gebeurd er niets.
pi_132599553
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:01 schreef DarkSkywise het volgende:

[..]

En de Telegraaf met hun "VN WIL SINTERKLAAS VERBIEDEN" treft natuurlijk geen enkele blaam. Evenmin als het St. Nicolaasgenootschap dat maar doorging en doorging en doorging met lobbyen en daarbij niet helemaal eerlijk was zodat iemand bij UNESCO aan ene mevrouw Sheperd vroeg er eens naar te kijken. Evenmin als het reclameburo dat een gouden kans zag om aan zijn klanten te laten zien hoe je "social media" moet gebuiken en waardevolle internetpagina's maakt... nee, die treffen geen blaam natuurlijk, het is allemaal en uitsluitend de schuld van een paar zwarte meneren met een pietprobleem. :P
Nee, er was namelijk geen Pietprobleem.

Degenen die de openbaarheid hebben gezocht zijn de schuldigen aan het (nu helaas ontstane) 'Pietprobleem'.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_132599583
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:15 schreef Antaris het volgende:
Wat ik dan wel schitterend vind. Dat er ruim 1 miljoen mensen een petitie tekenen om iets onbenulligs, en als het kabinet keer op keer faalt dan zeurt er gebeurd er niets.
Prioriteiten jonguh......priotiteiten....
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 23:18:53 #67
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_132599645
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:15 schreef Antaris het volgende:
Wat ik dan wel schitterend vind. Dat er ruim 1 miljoen mensen een petitie tekenen om iets onbenulligs, en als het kabinet keer op keer faalt dan zeurt er gebeurd er niets.
Misschien is het dus niet onbenullig
The End Times are wild
pi_132600249
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:01 schreef DarkSkywise het volgende:

[..]

En de Telegraaf met hun "VN WIL SINTERKLAAS VERBIEDEN" treft natuurlijk geen enkele blaam. Evenmin als het St. Nicolaasgenootschap dat maar doorging en doorging en doorging met lobbyen en daarbij niet helemaal eerlijk was zodat iemand bij UNESCO aan ene mevrouw Sheperd vroeg er eens naar te kijken. Evenmin als het reclameburo dat een gouden kans zag om aan zijn klanten te laten zien hoe je "social media" moet gebuiken en waardevolle internetpagina's maakt... nee, die treffen geen blaam natuurlijk, het is allemaal en uitsluitend de schuld van een paar zwarte meneren met een pietprobleem. :P
De Telegraafkoppen zijn A) te verwachten en B) werden veroorzaakt door mevr. Shepherd die namens 'de' VN sprak en riep dat Sinterklaas maar in z'n geheel moest worden afgeschaft. Het St. Nicolaasgenootschap en hun lobby heb ik nog nooit van gehoord, leg eens uit. Verene Shepherd en haar vriendjes gingen Nederland 'onderzoeken' op verzoek van de zeurpieten. Wie er achter de Pietitie zit is niet zo boeiend, ze hebben niks misdaan.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 23:46:57 #69
256363 ZoKanIkHetOok
Also twitterte Zarathustra.
pi_132600599
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:18 schreef LXIV het volgende:

[..]

Misschien is het dus niet onbenullig
Het is misschien niet onbenullig, maar ik heb me zelf ook afgevraagd wat Antaris zich afvraagt.

Ons recht op privacy is compleet uitgehold. Protest? Amper.

Monsanto vergift de wereld. Protest? 500 man op de dam.

Zwarte Piet volgens sommigen racisme: tien miljard likes, land op zijn kop.
pi_132600636
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:09 schreef pfaf het volgende:
Die pro-pieten bijeenkomst was ook wel een afvoerputje van de samenleving zeg. :D
Stelletje tokkies vielen ook nog een zwarte vrouw aan omdat ze stond te demonstreren TEGEN de VN over iets wat verder totaal niet met Zwarte Piet te maken had.

http://gerritdeheus.wordpress.com/2013/10/26/zwarte-piet/
pi_132600682
Ben ik even blij dat ik die pietitie niet heb ondertekend. Joram van Klaveren van de PVV heeft de likes in ontvangst genomen. :') :') :') :') :')

Dat is toch wel zo'n rasmongool. Die krijgt mijn like niet.
pi_132600702
?
pi_132600709
ben jij een vvd-er nielsch
pi_132600746
De Belgen konden dus wél zonder probleem hun Sinterklaasfeest en Sint Maarten als cultureel erfgoed laten vastleggen (las ik hier), ondanks de bijbehorende Zwarte Pieten.
Congolezen nemen het blijkbaar wat beter op dan Surinamers.
seek electricity                     Fok!Team Kiva micro-kredieten == Doe mee met $25! == topic
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 23:56:07 #76
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_132600897
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:15 schreef Antaris het volgende:
Wat ik dan wel schitterend vind. Dat er ruim 1 miljoen mensen een petitie tekenen om iets onbenulligs, en als het kabinet keer op keer faalt dan zeurt er gebeurd er niets.
Petitie tekenen? Ik dacht dat er slechts wat mensen op Facebook op één fucking knopje gedrukt hadden..
pi_132600936
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:50 schreef arjan1112 het volgende:
ben jij een vvd-er nielsch
Laatste twee keer wel op gestemd, maar nee, ik ben geen lid van de VVD. Hoezo?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-10-2013 23:57:42 ]
pi_132601001
omdat je Joram van Klaveren niet mag
  zondag 27 oktober 2013 @ 00:09:24 #79
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_132601286
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:59 schreef arjan1112 het volgende:
omdat je Joram van Klaveren niet mag
Moet je daar VVD'er voor zijn...? :'(
pi_132601681
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:59 schreef arjan1112 het volgende:
omdat je Joram van Klaveren niet mag
Volgens mij zijn er in het hele politieke spectrum wel mensen te vinden die Joram van Klaveren niet mogen.
pi_132601829
Zeg volgens hans jansen zijn er meer neger slaven naar arabie gegaan dan naar america

waarom zijn er dan geen negers in arabie?

zijn ze soms allemaal afgemaakt ? of mochten ze geen kinderen krijgen of wat ?
pi_132601986
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:51 schreef svann het volgende:
De Belgen konden dus wél zonder probleem hun Sinterklaasfeest en Sint Maarten als cultureel erfgoed laten vastleggen (las ik hier), ondanks de bijbehorende Zwarte Pieten.
Congolezen nemen het blijkbaar wat beter op dan Surinamers.
Dat die Congolees die een aanklacht om Kuifje In Afrika in wilde dienen niet aan de bel trok is op zich verrassend.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132602013
Wonen er zoveel Congolezen in Belgie dan?
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 00:34:08 #84
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_132602075
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:07 schreef LXIV het volgende:

[..]

Ik heb mijn kinderen dit verhaal al verteld om ze het een en ander duidelijk te maken:

[..]

De gevallen Aartsengelen. ^O^
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_132602136
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 00:27 schreef arjan1112 het volgende:
Zeg volgens hans jansen zijn er meer neger slaven naar arabie gegaan dan naar america

waarom zijn er dan geen negers in arabie?

zijn ze soms allemaal afgemaakt ? of mochten ze geen kinderen krijgen of wat ?
In Iran wonen ze vooral in Khuzestan.

http://en.wikipedia.org/wiki/Afro-Iranian

Deze mensen hebben ook een soort van Haji Firuz Is Racisme thing going...

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 27-10-2013 00:38:00 ]
pi_132602160
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 00:27 schreef arjan1112 het volgende:
Zeg volgens hans jansen zijn er meer neger slaven naar arabie gegaan dan naar america

waarom zijn er dan geen negers in arabie?

zijn ze soms allemaal afgemaakt ? of mochten ze geen kinderen krijgen of wat ?
grotendeels gecastreerd, en deels vermengd met de arabieren. Volgens de info die ik kon vinden. Van de blanke slaven in noord-afrika is ook weinig bewaard gebleven.
pi_132602183
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 00:32 schreef arjan1112 het volgende:
Wonen er zoveel Congolezen in Belgie dan?
Zoals hier ook vrij veel Surinamers en Antilianen wonen, alsook mensen van Indonesische komaf. Niet zo heel raar toch?
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132602203
ja ok

het zal wel

ik wist dat niet

wel dat er algarijnen in frankrijk wonen
pi_132603031
quote:
Users Fok! schelden voor niets Ineke Strouken helemaal verrot

Het Nederlands Centrum voor Volkscultuur en Immaterieel Erfgoed (VIE) ontkent te hebben aangedrongen op wijzigingen van Zwarte Piet. In een persbericht zegt de organisatie dat het Sinterklaasfeest juist thuishoort op de Nederlandse erfgoedlijst die het VIE beheert.

"Bij het VIE proeven we de gedachte dat mensen er alles aan willen doen om het Sinterklaasfeest te behouden en het zo een welverdiende plaats te geven op de Nationale Inventaris Immaterieel Cultureel Erfgoed in Nederland. Onze steun hebben ze."

Het Nederlands Centrum voor Volkscultuur was heel blij met deze voordracht, maar had de kanttekening dat het SNG niet moest onderschatten dat een voordracht voor de inventaris de discussie over Zwarte Piet mogelijk zou kunnen aanwakkeren."

VIE-directeur Ineke Strouken zegt nooit te hebben aangedrongen op wijzigingen. "We hebben het SNG alleen gevraagd hoe zij met de discussie over Zwarte Piet omgingen," legt ze uit. "Onze inschatting was dat de zaak gevoelig ligt en we wilden toen - een half jaar geleden - voorkomen dat het Sinterklaasfeest in een politieke wervelwind zou belanden. Helaas is dat nu wel gebeurd."

http://nos.nl/artikel/567437-geen-ergfoedeisen-zwarte-piet.html
okee, de kop is van mij, sue me :P
pi_132603268
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 01:13 schreef DarkSkywise het volgende:
Het Nederlands Centrum voor Volkscultuur en Immaterieel Erfgoed
Het Nederlands Centrum voor Volkscultuur en Immaterieel Erfgoed, en wat verdient die directeur. :').
I´m back.
pi_132603519
De rol die de media hierin spelen is wel heel belangrijk en ik moet er ook een beetje van huilen.
In de lange lijst van nieuws wat de moderne media hebben gemaakt(niet verslagen, maar zelf gemaakt) is dit wel weer echt een toppunt. Misschien dat de rellen in haren nog iets erger waren, maar het geeft in beide gevallen wel aan wat een effect de media hebben en hoe zij compleet, maar dan ook compleet zijn afgedwaald van kwalitatief hoogstaand nieuws verslaan.

Het enige wat nog geldt is zoveel mogelijk lezers krijgen. Of het nieuws klopt en of het verstandig is om iets op een dergelijke manier te drukken wordt niet meer meegenomen.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
  zondag 27 oktober 2013 @ 01:38:53 #92
256363 ZoKanIkHetOok
Also twitterte Zarathustra.
pi_132603743
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 01:13 schreef DarkSkywise het volgende:

[..]

okee, de kop is van mij, sue me :P
Tijd voor een rectificerend frontpage-bericht, zou ik zeggen.
pi_132603754
Het laat ook zien dat er een soort machtsvacuum is, waar Mark Rutte zou moeten staan. Maar waar nu de pvv gaat staan, zoals bij die petities vanmiddag (omdat niemand anders wilde komen, als ik het goed begrijp).
pi_132603831
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 01:39 schreef poemojn het volgende:
Het laat ook zien dat er een soort machtsvacuum is, waar Mark Rutte zou moeten staan. Maar waar nu de pvv gaat staan, zoals bij die petities vanmiddag (omdat niemand anders wilde komen, als ik het goed begrijp).
Noch Mark Rutte noch de PVV hebben ook maar iets te maken met hoe particulieren een bepaald feest vieren hoor.
Het staat ook nergens in onze wetboeken over hoe je dat feest moet vieren.
Verder heeft Mark Rutte de morele portée van een vaatdoek in de ogen van veruit de meerderheid van onze bevolking, denk ik, dus een beroep doen op onze morele opvattingen kan hij niet.
I´m back.
  zondag 27 oktober 2013 @ 01:44:31 #95
256363 ZoKanIkHetOok
Also twitterte Zarathustra.
pi_132603873
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 01:42 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Noch Mark Rutte noch de PVV hebben ook maar iets te maken met hoe particulieren een bepaald feest vieren hoor.
Het staat ook nergens in onze wetboeken over hoe je dat feest moet vieren.
Verder heeft Mark Rutte de morele portée van een vaatdoek in de ogen van veruit de meerderheid van onze bevolking, denk ik, dus een beroep doen op onze morele opvattingen kan hij niet.
In Amerika zul je dat sneller zien. "A national conversation about race". Of "Obama gives inspiring speech after shooting of Gabrielle Giffords."

In Nederland krijg je echter gauw zoiets:



Normen en waarden!

VOC mentaliteit!

...

Toch?
pi_132604104
Leiding geven zou hij toch wel moeten kunnen.
Rita Izsák, ook van die VN werkgroep, schrijft op haar facebook
quote:
My worry is that such an atmosphere will not enable an honest and open discussion. Black people and those non-Black Dutch who feel that something is wrong must be encouraged to speak up without fear and must be heard on an equal basis. It is the responsibility of the government and all its citizens to make it happen. From my side, I will keep on providing a space for discussion here on Facebook and I do wish for us that we will all come to a solution that will bring people and communities closer instead of dividing them. We must recognize, that what we need is unity in diversity and how we deal with such things will determine not only our common future but most importantly the way our children will grow up, think about and handle such complex social realities.
pi_132604328
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 01:44 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:

[..]

In Amerika zul je dat sneller zien. "A national conversation about race". Of "Obama gives inspiring speech after shooting of Gabrielle Giffords."

In Nederland krijg je echter gauw zoiets:

[ afbeelding ]

Normen en waarden!

VOC mentaliteit!

...

Toch?
In dit geval niet, en dat VOC-mentaliteit ding van Balkenende was natuurlijk een fuck up, en zeker voor een historicus zoals Balkenende is.
VS is wel een stuk politiek correcter over het algemeen als Nederland is. PC is daar ook uitgevonden.
I´m back.
pi_132604388
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 01:54 schreef poemojn het volgende:
Leiding geven zou hij toch wel moeten kunnen.
Rita Izsák, ook van die VN werkgroep, schrijft op haar facebook

[..]

Ja, die mevrouw begrijpt dan niet hoe dit sinterklaasfeest gevierd wordt, dat het een volksfeest is, dat niet gereguleerd door de overheid qua inhoud en hoe het grootste deel van onze bevolking denkt over morele praatjes die evt. door de regering worden verkondigd.... Rutte begrijpt dat ook wel. Als hij praatjes zou verkondigen dat Zwarte Piet niet kan, zou de meerderheid van onze bevolking meteen aangeven dat hij misschien wat beter zijn best zou moeten doen om te voorkomen dat er zoveel werklozen bijkomen iedere maand ipv zwammen over sinterklaasfeest...
I´m back.
pi_132604603
Ik denk dat ze dat best aardig begrijpt. Toen ze die blog schreef had ze 250 emails over Zwarte Piet gelezen. Ze komt echt veel beter en meer integer/deskundig over dan die Verene Shepherd.
Rutte hoeft niet te verkondigen dat Zwarte Piet niet kan, maar ipv zich te onttrekken aan een debat door te stellen dat de samenleving verantwoordelijk is voor Zwarte Piet zou hij de ruimte moeten helpen creeeren voor zo'n debat.
pi_132604980
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 02:14 schreef poemojn het volgende:
Ik denk dat ze dat best aardig begrijpt. Toen ze die blog schreef had ze 250 emails over Zwarte Piet gelezen. Ze komt echt veel beter en meer integer/deskundig over dan die Verene Shepherd.
Rutte hoeft niet te verkondigen dat Zwarte Piet niet kan, maar ipv zich te onttrekken aan een debat door te stellen dat de samenleving verantwoordelijk is voor Zwarte Piet zou hij de ruimte moeten helpen creeeren voor zo'n debat.
Dat hele sinterklaasfeest en de veronderstelde impact wordt door haar overschat.
De rol van Zwarte Piet staat in geheel totaal niets in relatie tot wat zij opmerkt ivm unity in diversity, en waarom niet?
Het is een fucking kinderfeestje, als je eigen kinderen 12, 13 jaar zijn (of eerder al) doe je er al niet meer aan mee....
Het is een traditie, hier, in Vlaanderen, om zo'n kinderfeestje te houden.
Als je geen kinderen meer hebt, ga je denken over hoe materialistisch het feest eigenlijk niet is, dat er zwarte pedagogie mee gemoeid is en dat lootjes trekken evt. tijdens kerst veel leuker is... Er was al een beweging gaande die het pakjes gebeuren meer tijdens kerst wilde plaats nemen, enkele jaren geleden... die op gegeven moment weer ophield door een revival van sint...
En de intocht kijk je alleen als je kinderen jonger zijn dan pakweg 12...
I´m back.
  zondag 27 oktober 2013 @ 02:20:55 #101
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_132605829
GODSALLEMACHTIG.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  zondag 27 oktober 2013 @ 02:39:43 #102
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_132606097
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 02:20 schreef popolon het volgende:
GODSALLEMACHTIG.
Wat een volk hè, van een afstand bezien? Zou je ze niet uit pure vreugde allemaal de bek vol schijten?
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
  zondag 27 oktober 2013 @ 03:34:29 #103
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_132606697
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 02:02 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

In dit geval niet, en dat VOC-mentaliteit ding van Balkenende was natuurlijk een fuck up, en zeker voor een historicus zoals Balkenende is.
VS is wel een stuk politiek correcter over het algemeen als Nederland is. PC is daar ook uitgevonden.
De VS is tegelijk op papier politiek correct maar van alle westerse landen in de praktijk de meest racistische ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 03:39:19 #104
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132606721
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 03:34 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

De VS is tegelijk op papier politiek correct maar van alle westerse landen in de praktijk de meest racistische ...
joh!

waar blijkt dit uit?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 07:55:42 #105
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132607673
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 22:13 schreef Ryon het volgende:
Over die banner gesproken die nu boven Fok hangt.. redelijk freaky Piet staat daarop. Helpt ook niet echt voor het toch al beroerde image van de Zwarte Piet.
Wat is daar freaky aan?
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132607852
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:56 schreef pfaf het volgende:

[..]

Petitie tekenen? Ik dacht dat er slechts wat mensen op Facebook op één fucking knopje gedrukt hadden..
Moet jij maar eens goed lezen wat er allemaal in deze topic wordt besproken. Het is naar mijn mening erg diepzinnig.
  zondag 27 oktober 2013 @ 09:23:21 #108
241662 Jian
Well, well, well
pi_132608289
quote:
15s.gif Op zondag 27 oktober 2013 09:01 schreef Fides het volgende:
Die tokkies die dat Papua-vrouwtje lastig vallen :') Laag volk.

Vrouwtje hoeft natuurlijk niet "lastig gevallen" (viel volgens mij wel mee) te worden, maar ze mag best worden aangesproken (en uiteindelijk door de politie worden verwijderd) Wat doet ze daar in hemelsnaam, protesteren tegen de VN i.v.m. de situatie in Papoea-Nieuw-Guinea???? Hoe haal je het in je hoofd!
pi_132608490
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 02:31 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dat hele sinterklaasfeest en de veronderstelde impact wordt door haar overschat.
De rol van Zwarte Piet staat in geheel totaal niets in relatie tot wat zij opmerkt ivm unity in diversity, en waarom niet?
Het is een fucking kinderfeestje, als je eigen kinderen 12, 13 jaar zijn (of eerder al) doe je er al niet meer aan mee....
Het is een traditie, hier, in Vlaanderen, om zo'n kinderfeestje te houden.
Als je geen kinderen meer hebt, ga je denken over hoe materialistisch het feest eigenlijk niet is, dat er zwarte pedagogie mee gemoeid is en dat lootjes trekken evt. tijdens kerst veel leuker is... Er was al een beweging gaande die het pakjes gebeuren meer tijdens kerst wilde plaats nemen, enkele jaren geleden... die op gegeven moment weer ophield door een revival van sint...
En de intocht kijk je alleen als je kinderen jonger zijn dan pakweg 12...
Precies om deze reden word ik helemaal gek van de hele discussie. Alsof een kind dat jong genoeg is om in sinterklaas te geloven uberhaupt het concept racisme al snapt.
En dan komen er opties voor een groene, blauwe of rode piet? En wie gaat dat aan de kindertjes uitleggen dan? Zwarte Piet is zwart van de schoorsteen, meer weet (en geloof) je niet als kind. Dat daar nu zo'n big deal van gemaakt wordt is echt onzin.
pi_132609255
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 09:23 schreef Jian het volgende:

[..]

Vrouwtje hoeft natuurlijk niet "lastig gevallen" (viel volgens mij wel mee) te worden, maar ze mag best worden aangesproken (en uiteindelijk door de politie worden verwijderd) Wat doet ze daar in hemelsnaam, protesteren tegen de VN i.v.m. de situatie in Papoea-Nieuw-Guinea???? Hoe haal je het in je hoofd!
Ik hoop dat je sarcastisch bent.

Maar is die vent in dat oranje hesje doof ofzo? :?
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_132609447
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  zondag 27 oktober 2013 @ 10:38:34 #112
241662 Jian
Well, well, well
pi_132609636
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 10:22 schreef marcodej het volgende:

[..]

Ik hoop dat je sarcastisch bent.

Dit is pas sarcasme;

Eigenlijk vind ik een dergelijke actie ook wel het geschikte moment om te gaan demonstreren voor vrouwenrechten in Saoedi-Arabië, homorechten in Rusland en tegen de onderdrukking van Tibetanen en het stierenvechten in Spanje!
pi_132609681
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 10:38 schreef Jian het volgende:

[..]

Dit is pas sarcasme;

Eigenlijk vind ik een dergelijke actie ook wel het geschikte moment om te gaan demonstreren voor vrouwenrechten in Saoedi-Arabië, homorechten in Rusland en tegen de onderdrukking van Tibetanen en het stierenvechten in Spanje!
Ik snap je niet. Laat maar.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 10:48:27 #114
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132609874
quote:
15s.gif Op zondag 27 oktober 2013 09:01 schreef Fides het volgende:
Die tokkies die dat Papua-vrouwtje lastig vallen :') Laag volk.

ze brengt dr zaak wel prima onder de aandacht zo :Y

vlag staat er prima bij me die wind ook O+
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132609987
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 09:23 schreef Jian het volgende:

[..]

Vrouwtje hoeft natuurlijk niet "lastig gevallen" (viel volgens mij wel mee) te worden, maar ze mag best worden aangesproken (en uiteindelijk door de politie worden verwijderd) Wat doet ze daar in hemelsnaam, protesteren tegen de VN i.v.m. de situatie in Papoea-Nieuw-Guinea???? Hoe haal je het in je hoofd!
Dat vrouwtje heeft meer recht van spreken dan die blanke zeurpieten. De manier waarop de Papoea's aan hun lot zijn overgelaten is een zwarte bladzijde in onze geschiedenis.
  zondag 27 oktober 2013 @ 10:55:08 #116
241662 Jian
Well, well, well
pi_132610038
quote:
13s.gif Op zondag 27 oktober 2013 10:53 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Dat vrouwtje heeft meer recht van spreken dan die blanke zeurpieten. De manier waarop de Papoea's aan hun lot zijn overgelaten is een zwarte bladzijde in onze geschiedenis.
Yup, zeker, maar niet tijdens een actie voor het behoud van Zwarte Piet.
pi_132610274
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 10:55 schreef Jian het volgende:

[..]

Yup, zeker, maar niet tijdens een actie voor het behoud van Zwarte Piet.
Zij heeft ook recht om te demonstreren. Grondwet enzo.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  Eindredactie Games zondag 27 oktober 2013 @ 11:08:52 #118
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_132610345
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 09:36 schreef silliegirl het volgende:
En wie gaat dat aan de kindertjes uitleggen dan?
Ik mag hopen dat je straks ook aan je kinderen kan uitleggen dat zij hun groentjes moeten opeten, niet met vreemde mensen mee mogen, dat drugs in bepaalde mate slecht is en overal je piemol insteken vele bezoekjes aan de huisarts kan opleveren.

Het lijkt wel alsof iedereen praten met hun kind moeilijk vindt :N
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:17:06 #119
241662 Jian
Well, well, well
pi_132610556
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:05 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Zij heeft ook recht om te demonstreren. Grondwet enzo.
Zeker, maar het is gewoon niet kies om een demonstratie die is aangemeld en georganiseerd door anderen en met een ander doel te gebruiken/misbruiken voor je eigen "belangen".
pi_132610577
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 09:36 schreef silliegirl het volgende:
En wie gaat dat aan de kindertjes uitleggen dan? Zwarte Piet is zwart van de schoorsteen, meer weet (en geloof) je niet als kind. Dat daar nu zo'n big deal van gemaakt wordt is echt onzin.
En al helemaal bij zoiets als een kinderfeestje. Het schoorsteenverhaal is toereikend genoeg. Dat een stel malloten daar racisme en de slavernij bij gaat slepen zou alleen hún probleem moeten zijn.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132610595
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 09:36 schreef silliegirl het volgende:

[..]

Precies om deze reden word ik helemaal gek van de hele discussie. Alsof een kind dat jong genoeg is om in sinterklaas te geloven uberhaupt het concept racisme al snapt.
En dan komen er opties voor een groene, blauwe of rode piet? En wie gaat dat aan de kindertjes uitleggen dan? Zwarte Piet is zwart van de schoorsteen, meer weet (en geloof) je niet als kind. Dat daar nu zo'n big deal van gemaakt wordt is echt onzin.
Ik wist als kind niet van die schoorsteenmythe hoor.
pi_132610663
quote:
4s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:08 schreef donald_dick het volgende:

[..]

Ik mag hopen dat je straks ook aan je kinderen kan uitleggen dat zij hun groentjes moeten opeten, niet met vreemde mensen mee mogen, dat drugs in bepaalde mate slecht is en overal je piemol insteken vele bezoekjes aan de huisarts kan opleveren.

Het lijkt wel alsof iedereen praten met hun kind moeilijk vindt :N
Echt he. We vinden het niet erg de kinderen te foppen met het hele Sinterklaasfeest maar enige aanpassingen aan dat feest is blijkbaar een brug te ver. Raar.
pi_132610703
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:21 schreef skrn het volgende:

[..]

Echt he. We vinden het niet erg de kinderen te foppen met het hele Sinterklaasfeest maar enige aanpassingen aan dat feest is blijkbaar een brug te ver. Raar.
Waarom zou je, als de noodzaak ontbreekt?
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:24:34 #125
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_132610730
quote:
Ik schaam me weer eens om Nederlander te zijn :@
pi_132610781
Nah je hoeft je niet te schamen voor idioten hoor, ze hebben het aan zichzelf te danken dat ze zo achterlijk zijn.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132610782
De enigen die zich moeten schamen zijn die idioten, wat mij betreft.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 11:27:29 #128
249559 crew  Lavenderr
pi_132610790
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:24 schreef beantherio het volgende:

[..]

Ik schaam me weer eens om Nederlander te zijn :@
Dus jij schaamt je voor wat zo'n kneus doet?
We moeten eens af van dat schamen voor een ander. Daar begon deze discussie ook mee. Mensen die denken voor anderen die misschien weleens aanstoot zouden kunnen nemen aan Zwarte Piet.
pi_132610818
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:27 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

We moeten eens af van dat schamen voor een ander.
Helemaal mee eens, je hoeft je als gemeenschap niet te verantwoorden voor de daden van een ander ! Noteer je het ook even voor de toekomst ?
pi_132610839
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:27 schreef Ferdo het volgende:
De enigen die zich moeten schamen zijn die idioten, wat mij betreft.
Eens, maar wel jammer dat sommige mensen van moslims verwachten dat ze als dagtaak zich moeten schamen en distantiëren. Maar dat is weer een andere discussie.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132610845
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:28 schreef gelly het volgende:

[..]

Helemaal mee eens, je hoeft je als gemeenschap niet te verantwoorden voor de daden van een ander ! Noteer je het ook even voor de toekomst ?
_O_
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2013 @ 11:30:30 #132
341203 3-voud
50 shades of fuck you todo
pi_132610865
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:29 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Eens, maar wel jammer dat sommige mensen van moslims verwachten dat ze als dagtaak zich moeten schamen en distantiëren. Maar dat is weer een andere discussie.
Bah, wat ga je alweer offtopic. En dat terwijl je er zo'n hekel aan hebt nog wel.
Op vrijdag 6 januari 2012 23:32 schreef remlof het volgende:
7 mei ga ik op Pim Fortuyn z'n graf pissen *G*
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2013 @ 11:31:47 #133
341203 3-voud
50 shades of fuck you todo
pi_132610888
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:28 schreef gelly het volgende:

[..]

Helemaal mee eens, je hoeft je als gemeenschap niet te verantwoorden voor de daden van een ander ! Noteer je het ook even voor de toekomst ?
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:30 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

_O_
Uitzondering is: Wilders
Toch? Anders spreken jullie jezelf tegen nu.
Op vrijdag 6 januari 2012 23:32 schreef remlof het volgende:
7 mei ga ik op Pim Fortuyn z'n graf pissen *G*
pi_132610890
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 17:54 schreef De_Coulance het volgende:
Was gezellig op het Malieveld met Identitair Verzet, Voorpost, NVU
Voor degenen die hieraan nog steeds twijfelen hebben we (gelukkig?) de foto's nog:
http://afanl.wordpress.co(...)e-orgie-van-racisme/
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:33:06 #135
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_132610922
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:28 schreef gelly het volgende:

[..]

Helemaal mee eens, je hoeft je als gemeenschap niet te verantwoorden voor de daden van een ander ! Noteer je het ook even voor de toekomst ?
Ik heb in deze discussie iets te vaak het zinnetje "als je het niet zint dan ga je maar terug naar je eigen land!" gehoord. Dat zet je toch wel aan het denken.
pi_132610927
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:18 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Ik wist als kind niet van die schoorsteenmythe hoor.
Is mij ook nooit verteld. :N Ik heb überhaupt nooit een uitleg/toelichting gekregen of iets dergelijks. Zou ook niet weten waarom. Voor mij waren Zwarte Pieten gewoon zwart geschminkte mensen. Ik had daar verder eigenlijk geen enkele associatie/gedachte bij, ook niet met betrekking tot échte "zwarten". Bovendien, de Zwarte Pieten vond ik in tegenstelling tot Sint nog wel enigszins te verdragen (vond Sint maar een enge, vervelende man), dus als er al een associatie was, was het juist een positieve(re)... :)

Maar goed, blijkbaar zien sommige mensen dat anders...
Tails tell tales
pi_132610942
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:31 schreef DarkSkywise het volgende:

[..]

Voor degenen die hieraan nog steeds twijfelen hebben we (gelukkig?) de foto's nog:
http://afanl.wordpress.co(...)e-orgie-van-racisme/
Voor deze idioten schaam ik mij zelfs. :r
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132610971
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:23 schreef Sunshine1982 het volgende:
Oh, het was al medegedeeld
Viel waarschijnlijk niet op omdat er erg weinig op is gereageerd. :'(

(Als de groep donker was geweest en het vrouwtje blank, zaten we hier nu al minstens 500 posts te discussiëren over herinvoering van de doodstraf.)
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2013 @ 11:34:24 #139
137949 Disana
pi_132610974
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:31 schreef DarkSkywise het volgende:

[..]

Voor degenen die hieraan nog steeds twijfelen hebben we (gelukkig?) de foto's nog:
http://afanl.wordpress.co(...)e-orgie-van-racisme/
Ik zou me rot schamen als mijn 'demonstratie' dergelijke figuren trok.
pi_132610993
quote:
Jeetje, wat een zielepoten :{
Tails tell tales
pi_132611029


Even wat aandacht voor iets dat er wél toe doet.
pi_132611059
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:31 schreef 3-voud het volgende:

[..]

[..]

Uitzondering is: Wilders
Toch? Anders spreken jullie jezelf tegen nu.
Wat ?
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2013 @ 11:38:04 #143
341203 3-voud
50 shades of fuck you todo
pi_132611081
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:37 schreef gelly het volgende:

[..]

Wat ?
Moet ik het weer met kleurplaten uitleggen?
Op vrijdag 6 januari 2012 23:32 schreef remlof het volgende:
7 mei ga ik op Pim Fortuyn z'n graf pissen *G*
pi_132611100
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:38 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Moet ik het weer met kleurplaten uitleggen?
Als dat je niveau is.
pi_132611139
quote:
13s.gif Op zondag 27 oktober 2013 10:53 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Dat vrouwtje heeft meer recht van spreken dan die blanke zeurpieten. De manier waarop de Papoea's aan hun lot zijn overgelaten is een zwarte bladzijde in onze geschiedenis.
Moet je toch echt bij America en de VN zijn, Nederland wilde dat land houden om er een nieuw thuis voor de Indische Nederlander van te maken
pi_132611149
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:33 schreef beantherio het volgende:

[..]

Ik heb in deze discussie iets te vaak het zinnetje "als je het niet zint dan ga je maar terug naar je eigen land!" gehoord. Dat zet je toch wel aan het denken.
Is ook iets wat mij heel erg aan (een deel van) de "voorstanders" stoort. Mensen hebben gewoon een afwijkende mening/visie (of je die nou terecht of onterecht vindt) en dan kom je dáármee :{
Tails tell tales
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:40:53 #147
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_132611152
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:34 schreef Disana het volgende:

Ik zou me rot schamen als mijn 'demonstratie' dergelijke figuren trok.
Ik zou me rot schamen als ik zo'n 'demonstratie' organiseerde of er überhaupt bij aanwezig was.
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
pi_132611189
"Nederland mijn Vaderland" volk.
pi_132611192
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:40 schreef arjan1112 het volgende:

[..]

Moet je toch echt bij America en de VN zijn, Nederland wilde dat land houden om er een nieuw thuis voor de Indische Nederlander van te maken
Nederland was na 1963 blij van het gezeik af te zijn en heeft nooit meer enige interesse getoond in het lot van de Papoea's, van het zelfbeschikkingsrecht kwam niets terecht. Ze konden in de stront zakken.
pi_132611198
En het ergste is nog dat dit soort lui zich waarschijnlijk voortgeplant hebben.
pi_132611213
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:31 schreef DarkSkywise het volgende:

[..]

Voor degenen die hieraan nog steeds twijfelen hebben we (gelukkig?) de foto's nog:
http://afanl.wordpress.co(...)e-orgie-van-racisme/
Die ouwe man met dat petje; dat verwacht je niet. Trouwens op dat ene filmpje vind ik het best meevallen ze heeft ook medestanders, die kale bijvoorbeeld..
pi_132611250
Ze had beter op het binnenhof kunnen gaan protesteren; je hebt altijd wel 2 , 3 gekken rondlopen
pi_132611315
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:34 schreef Disana het volgende:

[..]

Ik zou me rot schamen als mijn 'demonstratie' dergelijke figuren trok.
Je doet er weinig aan, zulke strontvliegen komen nu eenmaal af op demonstraties.
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:46:26 #154
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_132611332
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:31 schreef DarkSkywise het volgende:

[..]

Voor degenen die hieraan nog steeds twijfelen hebben we (gelukkig?) de foto's nog:
http://afanl.wordpress.co(...)e-orgie-van-racisme/
Getver! Wat een opportunistische smeerlappen zijn het toch ook. :{
pi_132611335
http://nl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Vierling

vreemd figuur, een extreem rechtse homo
pi_132611340
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:44 schreef arjan1112 het volgende:
Ze had beter op het binnenhof kunnen gaan protesteren; je hebt altijd wel 2 , 3 gekken rondlopen
Het waren er meer dan 3.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2013 @ 11:47:07 #157
137949 Disana
pi_132611357
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:45 schreef Wokkel het volgende:

[..]

Je doet er weinig aan, zulke strontvliegen komen nu eenmaal af op demonstraties.
Mijns inziens had je ze bij deze demonstratie, die zo sterk rust op wit versus zwart, kunnen verwachten. En vergeet niet dat men zelf koos voor een presentatie door de PVV.
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:47:09 #158
241662 Jian
Well, well, well
pi_132611359
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:36 schreef Sloggi het volgende:


Even wat aandacht voor iets dat er wél toe doet.
Zeker, maar zo offtopic als de neten, net zoiets als een mevrouw die een aangevraagde, georganiseerde demonstratie gebruikt voor haar eigen doeleinden.

Voor de goede orde, mevrouw hoeft niet op te rotten naar haar "eigen land" en ik ben gewoon van mening dat die mevrouw het volste recht heeft om te demonstreren voor een rechtvaardige zaak, alleen moet ze dat niet doen tussen en tijdens een georganiseerde demonstratie met een ander doel, dat is gewoon not done!
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2013 @ 11:48:05 #159
341203 3-voud
50 shades of fuck you todo
pi_132611387
quote:
7s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:46 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Het waren er meer dan 3.
Bron?
Op vrijdag 6 januari 2012 23:32 schreef remlof het volgende:
7 mei ga ik op Pim Fortuyn z'n graf pissen *G*
pi_132611393
quote:
7s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:46 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Het waren er meer dan 3.
quote:
15s.gif Op zondag 27 oktober 2013 09:01 schreef Fides het volgende:
Die tokkies die dat Papua-vrouwtje lastig vallen :') Laag volk.

als je dit filmpje kijkt dan zie je 2 mensen die haar uitschelden, verder staan ze een beetje met haar te praten, die kale man bv
pi_132611412
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:48 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Bron?
Er zijn al meerdere bronnen gepost. Gewoon scrollen.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2013 @ 11:49:45 #162
341203 3-voud
50 shades of fuck you todo
pi_132611444
quote:
7s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:48 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Er zijn al meerdere bronnen gepost. Gewoon scrollen.
Worden geen exacte aantallen genoemd.
Dus als je wat meer weet... laat me weten.
Op vrijdag 6 januari 2012 23:32 schreef remlof het volgende:
7 mei ga ik op Pim Fortuyn z'n graf pissen *G*
pi_132611450
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:48 schreef arjan1112 het volgende:

[..]


[..]

als je dit filmpje kijkt dan zie je 2 mensen die haar uitschelden, verder staan ze een beetje met haar te praten, die kale man bv
Gisteren geloofde je het niet. Nu zijn het er maar 2. Er is al een bron gepost over de aanwezigheid van bekende Voorpost/NVU figuren. Dat zijn ook gewoon gekken.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132611451
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:47 schreef Jian het volgende:

[..]

Zeker, maar zo offtopic als de neten, net zoiets als een mevrouw die een aangevraagde, georganiseerde demonstratie gebruikt voor haar eigen doeleinden.

Voor de goede orde, mevrouw hoeft niet op te rotten naar haar "eigen land" en ik ben gewoon van mening dat die mevrouw het volste recht heeft om te demonstreren voor een rechtvaardige zaak, alleen moet ze dat niet doen tussen en tijdens een georganiseerde demonstratie met een ander doel, dat is gewoon not done!
Prima, maar de uitkomst blijft hetzelfde: de ware aard van enkele protestanten kwam naar boven en mevrouw werd bejegend op een manier waar de gemiddelde plantage-eigenaar zich voor zou schamen.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 27-10-2013 11:50:33 ]
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:51:26 #165
241662 Jian
Well, well, well
pi_132611496
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:48 schreef arjan1112 het volgende:

[..]

[..]

als je dit filmpje kijkt dan zie je 2 mensen die haar uitschelden, verder staan ze een beetje met haar te praten, die kale man bv
Man, ze is zowat gelyncht, lees maar wat AFA schrijft en die zijn hartstikke objectief in dit soort kwesties.........
pi_132611509
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:47 schreef Disana het volgende:

[..]

Mijns inziens had je ze bij deze demonstratie, die zo sterk rust op wit versus zwart, kunnen verwachten. En vergeet niet dat men zelf koos voor een presentatie door de PVV.
Ja, misschien wel... maar het gros van de "voorstanders" bestaat volgens mij toch echt niet uit dit soort volk (gelukkig)...
Tails tell tales
pi_132611536
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:51 schreef Jian het volgende:

[..]

Man, ze is zowat gelyncht, lees maar wat AFA schrijft en die zijn hartstikke objectief in dit soort kwesties.........
De Telegraaf-journo die schreef dat ze klappen kreeg is ook van de AFA?
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  † In Memoriam † zondag 27 oktober 2013 @ 11:53:56 #168
137949 Disana
pi_132611560
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:51 schreef Forbry het volgende:

[..]

Ja, misschien wel... maar het gros van de "voorstanders" bestaat volgens mij toch echt niet uit dit soort volk (gelukkig)...
Dat niet, maar deze demonstratie was gekleurd - om het maar zo te zeggen.
pi_132611568
dat is niet waar ze is niet geslagen; je ziet toch dat de politie haar meenam
pi_132611588
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:51 schreef Jian het volgende:

[..]

Man, ze is zowat gelyncht, lees maar wat AFA schrijft en die zijn hartstikke objectief in dit soort kwesties.........
Ik kan me wel voorstellen dat ze zich bedreigd voelde.
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:54:56 #171
241662 Jian
Well, well, well
pi_132611596
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:50 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Prima, maar de uitkomst blijft hetzelfde: de ware aard van enkele protestanten kwam naar boven en mevrouw werd bejegend op een manier waar de gemiddelde plantage-eigenaar zich voor zou schamen.
Die mevrouw verdiende dat zeker niet, maar ja, dat soort idioten tref je overal aan.
pi_132611611
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:54 schreef Jian het volgende:

[..]

Die mevrouw verdiende dat zeker niet, maar ja, dat soort idioten tref je overal aan.
Op de ene plek wat meer dan op de andere.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 27-10-2013 11:55:39 ]
pi_132611618
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:54 schreef arjan1112 het volgende:
dat is niet waar ze is niet geslagen; je ziet toch dat de politie haar meenam
:')
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  zondag 27 oktober 2013 @ 11:56:17 #174
241662 Jian
Well, well, well
pi_132611633
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:53 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

De Telegraaf-journo die schreef dat ze klappen kreeg is ook van de AFA?
Geen idee, maar ik heb 2 filmpjes gezien en die spreken wat mij betreft voor zich.
pi_132611728
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 11:54 schreef Jian het volgende:

[..]

Die mevrouw verdiende dat zeker niet, maar ja, dat soort idioten tref je overal aan.
De kans dat je ze aantreft op een PVV demo is iets groter. Maar ik zal het noteren voor andere discussies, "dat soort idioten tref je overal aan".
pi_132611740
het was geen pvv demo
  zondag 27 oktober 2013 @ 12:01:28 #177
262 Re
Kiss & Swallow
pi_132611748
die ratten van extreem rechts kidnappen weer eens een discussie, figures
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_132611756
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:01 schreef arjan1112 het volgende:
het was geen pvv demo
Hun electoraat stond er.
  zondag 27 oktober 2013 @ 12:02:17 #179
241662 Jian
Well, well, well
pi_132611768
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:00 schreef gelly het volgende:

[..]

De kans dat je ze aantreft op een PVV demo is iets groter. Maar ik zal het noteren voor andere discussies, "dat soort idioten tref je overal aan".
Ja, hoor overal, of ze nu van links of van rechts komen, jij hebt hier toch ook je plaats :)
pi_132611783
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:02 schreef Jian het volgende:

[..]

Ja, hoor overal, of ze nu van links of van rechts komen, jij hebt hier toch ook je plaats :)
Probeer het nog eens.
pi_132611790
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 23:37 schreef Vasilevski het volgende:
Het St. Nicolaasgenootschap en hun lobby heb ik nog nooit van gehoord, leg eens uit. Verene Shepherd en haar vriendjes gingen Nederland 'onderzoeken' op verzoek van de zeurpieten.
Het St. Nicolaasgenootschap ijvert al sinds jaar en dag voor de erkenning van het Sinterklaasfeest als immaterieel cultureel erfgoed, niet alleen omdat ze het een mooi feest finden (duh :P ) maar ook omdat de jaarlijkse Zwarte Piet-discussie ze een doorn in het oog is, erkenning als erfgoed inhoudt dat het feest niet meer kan worden aangepast, we voor altijd en eeuwig (altijd en eeuwig, altijd en eeuwig) aan de versie anno nu vastzitten en een discussie over aanpassing derhalve zinloos is.

Vanwege die onveranderlijkheid heeft het Klaasgenootschap al minstens 1 keer een "nee" van de regering gekregen, het genootschap is toen buiten de regering om bij UNESCO gaan lobbyen (waarbij ze o.a. vorig jaar in Parijs de echte St. Nicolaas lieten opdraven - zonder Pieten overigens). Wat betreft de kleur van Piet werd strikt vastgehouden aan het schoorsteenverhaal, wat de enige en door iedereen in NL geaccepteerde verklaring zou zijn.

Dit laatste bleek niet helemaal correct en zo is het waarschijnlijk (intern dus) bij mevrouw Sheperd terechtgekomen, die zoals gebruikelijk eerst contact zocht met diverse belangengroepen voor hún versie van het verhaal en vervolgens de NL autoriteiten om nadere uitleg vroeg (januari), waarbij bleek dat er geen direkte plannen waren om het Sint Nicolaasfeest op de lijst te zetten, omdat het dan niet meer met de tijd zou kunnen meegroeien.

En toen kwam de Telegraaf met een "scoop" van in feite meer dan een half jaar oud en stond Nederland in brand. :')
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:16:13 #182
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612141
Anouk bemoeit zich er inmiddels ook weer eens mee.
Anouk: Nederlanders zijn racisten
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:17:15 #183
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612165
volgens mij eist UNESCO juist dat het immaterieel cultureel erfgoed met de tijd en de bevolking mee kan groeien
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132612209
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:16 schreef Danny het volgende:
Anouk bemoeit zich er inmiddels ook weer eens mee.
Anouk: Nederlanders zijn racisten
Grappig dat je dat bericht dan wel weer op de FP plaatst.
pi_132612224
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:16 schreef Danny het volgende:
Anouk bemoeit zich er inmiddels ook weer eens mee.
Anouk: Nederlanders zijn racisten
Moeite met lezen much?

quote:
"au, daar gaan je fans"!
hahaha, nee hoor, totaal niet. Ik ben blij dat ik daar vanaf ben. Ik wil nog geen Cent aan jullie ugly Haters (en een paar racisten) verdienen.
ff de bezem er doorheen. Soms moet dat gewoon ff.
Jullie mogen ook mij "bannen" hoor, scheelt mij weer.
Fijne avond allemaal
https://www.facebook.com/anouk

Of je verdraait bewust haar werkelijke woorden, dat kan natuurlijk ook.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 27-10-2013 12:19:47 ]
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:19:28 #186
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612226
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:18 schreef gelly het volgende:

[..]

Grappig dat je dat bericht dan wel weer op de FP plaatst.
Dit was nu voorhanden.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:19:36 #187
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612229
zou raar zijn als ze dit jaar ineens een voorstander van Zwarte Piet zou zijn
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132612245
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:19 schreef Danny het volgende:

[..]

Dit was nu voorhanden.
Je hebt het zelf geschreven, en ook in alle objectiviteit zo te zien.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:20:27 #189
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612260
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:19 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Moeite met lezen much?

[..]

Of je verdraait bewust haar werkelijke woorden, dat kan natuurlijk ook.
je zou ook even in het verleden moeten duiken. ze roept al minstens sinds 2011 dat ze de racistische zwarte-piet lovers niet als fan wil hebben.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:20:45 #190
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612271
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:20 schreef gelly het volgende:

[..]

Je hebt het zelf geschreven, en ook in alle objectiviteit zo te zien.
ja, en?
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612297
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:20 schreef Danny het volgende:

[..]

ja, en?
Als dat de kwaliteit is die je met de FP voor ogen hebt is het prima toch ? Jouw site.
pi_132612301
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:20 schreef Danny het volgende:

[..]

je zou ook even in het verleden moeten duiken. ze roept al minstens sinds 2011 dat ze de racistische zwarte-piet lovers niet als fan wil hebben.
Ja, en? Jij verdraait haar woorden en maakt er een citaat van. Nepjournalistiek noem ik dat. Misschien moet je bij de Telegraaf solliciteren, je zou er zo aangenomen worden.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:21:56 #193
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612310
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:19 schreef sp3c het volgende:
zou raar zijn als ze dit jaar ineens een voorstander van Zwarte Piet zou zijn
ook zij kan natuurlijk opeens verstand kweken.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:22:12 #194
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612315
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:21 schreef gelly het volgende:

[..]

Als dat de kwaliteit is die je met de FP voor ogen hebt is het prima toch ? Jouw site.
klopt, maar ik snap je punt niet helemaal.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612319
Onzin-artikel op de FP wederom. ;(
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:22:24 #196
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612325
moet ze toch zelf weten?

ik zou een aantal zwarten pietenlovers ook niet willen kennen
die figuren die dat papua dametje manhandelen zijn bij mij thuis niet welkom
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:22:58 #197
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612341
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:21 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Ja, en? Jij verdraait haar woorden en maakt er een citaat van. Nepjournalistiek noem ik dat. Misschien moet je bij de Telegraaf solliciteren, je zou er zo aangenomen worden.
Dat zou wel een eer zijn, maar ik hou het gewoon lekker bij FOK! :)
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612347
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:22 schreef Danny het volgende:

[..]

klopt, maar ik snap je punt niet helemaal.
Je zou "nieuws" beter kunnen veranderen in "Danny's blog".
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:23:45 #199
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612357
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:22 schreef sp3c het volgende:
moet ze toch zelf weten?

ik zou een aantal zwarten pietenlovers ook niet willen kennen
die figuren die dat papua dametje manhandelen zijn bij mij thuis niet welkom
klopt. bij mij ook niet. alle zwarte pieten zijn en blijven echter wel gewoon welkom bij me.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612362
-

[ Bericht 100% gewijzigd door sp3c op 27-10-2013 12:25:20 ]
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:23:52 #201
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612363
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:21 schreef Danny het volgende:

[..]

ook zij kan natuurlijk opeens verstand kweken.
zegt weinig over dr verstand denk ik, er komen nu eenmaal een heleboel racisten op Zwarte Piet af

dat is raar, geef ik toe maar ik zou er niet tussen willen staan
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132612365
Waarom geen bericht op de FP over de aanwezigheid van NVU/Voorpost of de intimidatie van Papoea-mevrouw op de FP?
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:24:05 #203
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612371
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:23 schreef gelly het volgende:

[..]

Je zou "nieuws" beter kunnen veranderen in "Danny's blog".
tnx voor de tip. nemen we mee naar achter ^O^
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:24:16 #204
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612375
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:23 schreef Danny het volgende:

[..]

klopt. bij mij ook niet. alle zwarte pieten zijn en blijven echter wel gewoon welkom bij me.
ja bij mij ook maar dat heeft er niet zoveel mee te maken, Anouk is nu eenmaal tegen

dat recht heeft ze gewoon, ik zie het probleem niet
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:24:35 #205
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612381
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:23 schreef De_Coulance het volgende:
Waarom geen bericht op de FP over de aanwezigheid van NVU/Voorpost of de intimidatie van Papoea-mevrouw op de FP?
geen idee.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612395
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:24 schreef Danny het volgende:

[..]

geen idee.
:') 14.gif
pi_132612406
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:24 schreef Danny het volgende:

[..]

geen idee.
Dat is toch nieuwswaardiger dan de mening van Anouk lijkt me.
pi_132612417
Ik heb het gelezen. "Wiggertje" ? Wtf.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:25:45 #209
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612424
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef Sloggi het volgende:

[..]

:') 14.gif
je denkt dat ik 24/7 alleen maar check welk nieuws er waarom wel of niet geplaatst wordt? :')
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612433
Spec dat was een grapje, kan gelly wel handelen.
pi_132612444
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef De_Coulance het volgende:
Ik heb het gelezen. "Wiggertje" ? Wtf.
Ze houdt wel van enorme negerlullen. Minimaal 30 centimeter.
pi_132612447
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:24 schreef Danny het volgende:

[..]

geen idee.
Lever je ook veel clicks op hoor, als het je daarom gaat dan?
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132612451
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef Danny het volgende:

[..]

je denkt dat ik 24/7 alleen maar check welk nieuws er waarom wel of niet geplaatst wordt? :')
Doe je niet dommer voor dan je bent. Het maakt je ongeloofwaardig.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 27-10-2013 12:26:46 ]
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:26:35 #214
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612453
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef Scorpie het volgende:
Spec dat was een grapje, kan gelly wel handelen.
nou gieren/brullen hoor

echt
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132612498
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef Danny het volgende:

[..]


je denkt dat ik 24/7 alleen maar check welk nieuws er waarom wel of niet geplaatst wordt? :')
Ach kom, dit past prima bij de nieuwe xenfobe FP. En je bent daar prima van op de hoogte.

Bepaald nieuws overdrijven en ander nieuws negeren past daar prima bij.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132612510
Ik kom toch nu in een situatie waarbij ik denk laat dat hele zwarte pieten gedoe nu maar, gooi die traditie maar overboord. Ik ben er ziek van constant maar op één hoop met racisten te worden gegooid.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_132612543
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef De_Coulance het volgende:
Ik heb het gelezen. "Wiggertje" ? Wtf.
quote:
I'm that true blond proud wigger
Born and raised in the suburbs
Became a rock'n roll singer
Tryin' to find my way going uptown
Haar eigen woorden.
pi_132612567
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:26 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Ze houdt wel van enorme negerlullen. Minimaal 30 centimeter.
Dat haal ik ook bijna.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132612568
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:29 schreef Wokkel het volgende:

[..]


[..]

Haar eigen woorden.
Coulance luistert geen Anouk.
pi_132612578
huh komt ze uit Leidschendam ofzo?
pi_132612583
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:28 schreef truthortruth het volgende:
Ik kom toch nu in een situatie waarbij ik denk laat dat hele zwarte pieten gedoe nu maar, gooi die traditie maar overboord. Ik ben er ziek van constant maar op één hoop met racisten te worden gegooid.
Moet je natuurlijk juist níet doen.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:30:06 #222
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612589
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:29 schreef arjan1112 het volgende:
huh komt ze uit Leidschendam ofzo?
Voorburg toch?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:30:17 #223
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612593
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef gelly het volgende:

[..]

Dat is toch nieuwswaardiger dan de mening van Anouk lijkt me.
als het marokkanen zijn die iemand kopschoppen is het een incident (zelfs al gebeurt het met enige regelmaat) en wordt het door de media aangewakkerd, als er iemand een handgemeen heeft op het malieveld dan moet dat opeens breeduit worden uitgemeten?
Er waren wat mongolen die daar iemand mepten die niet eens voor een pro/contrapiet demonstratie aanwezig was. Die moeten worden opgepakt en gestraft. Ik zie maar weinig mensen die goedpraten wat daar gebeurd is. Gek genoeg worden misdaden en geweldsdelicten van minderheidsgroepen doorgaans wél gebagatelliseerd.
Maar goed, het bericht is niet geplaatst. Ik was gisteren niet aanwezig om het te plaatsen en vandaag is het oud nieuws. Vandaar. Heeft met boze opzet niets te maken, maar ik verwacht niet dat mensen die in zwarte piet een racistisch symbool zien dat ze dat aannemen natuurlijk.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:30:55 #224
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612617
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:25 schreef De_Coulance het volgende:
Ik heb het gelezen. "Wiggertje" ? Wtf.
zo noemt ze zichzelf hoor:
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612635
quote:
6s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:29 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Dat haal ik ook bijna.
Diepe keel heb jij :)
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:31:28 #226
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612637
ze was het met de propieten eens en ging met ze meedoen

dan krijg je klappen als je de verkeerde kleur hebt blijkbaar
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:31:58 #227
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612647
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:26 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Doe je niet dommer voor dan je bent. Het maakt je ongeloofwaardig.
dus het zou geloofwaardig zijn als ik me daar wél 24/7 mee bezig zou houden? spoor jij wel? (ja, dat is een retorische vraag :'))
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:32:55 #228
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612686
quote:
12s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:27 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Ach kom, dit past prima bij de nieuwe xenfobe FP. En je bent daar prima van op de hoogte.
Bepaald nieuws overdrijven en ander nieuws negeren past daar prima bij.
je leest behoorlijk selectief. maar van een troll verwacht ik weinig anders.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612688
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:31 schreef sp3c het volgende:
ze was het met de propieten eens en ging met ze meedoen

dan krijg je klappen als je de verkeerde kleur hebt blijkbaar
Denk eerder dat het meenemen van die vlag de verkeerde indruk wekte van haar intenties.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132612704
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:30 schreef Danny het volgende:

[..]

als het marokkanen zijn die iemand kopschoppen is het een incident (zelfs al gebeurt het met enige regelmaat) en wordt het door de media aangewakkerd, als er iemand een handgemeen heeft op het malieveld dan moet dat opeens breeduit worden uitgemeten?
Er waren wat mongolen die daar iemand mepten die niet eens voor een pro/contrapiet demonstratie aanwezig was. Die moeten worden opgepakt en gestraft. Ik zie maar weinig mensen die goedpraten wat daar gebeurd is. Gek genoeg worden misdaden en geweldsdelicten van minderheidsgroepen doorgaans wél gebagatelliseerd.
Maar goed, het bericht is niet geplaatst. Ik was gisteren niet aanwezig om het te plaatsen en vandaag is het oud nieuws. Vandaar. Heeft met boze opzet niets te maken, maar ik verwacht niet dat mensen die in zwarte piet een racistisch symbool zien dat ze dat aannemen natuurlijk.
Ach, nu komt de aap uit de mouw. Het aloude minderwaardigheidscomplexje. Ja, maar als hunnie het doen...

Het Facebookbericht van Anouk is ook van gisteren. Dat is geen oud nieuws?

:W
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:34:05 #231
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612730
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:32 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Denk eerder dat het meenemen van die vlag de verkeerde indruk wekte van haar intenties.
nou als ik naar de beelden kijk dan krijg ik toch een heel ander idee

een blanke vrouw met die vlag hadden ze niet aangeraakt of wel?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132612732
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:29 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Moet je natuurlijk juist níet doen.
Dat kan zo zijn, maar ik vind het geen prettig gevoel om racist genoemd te worden door een heleboel lui internationaal. Die paar schreeuwlelijkerds hier kunnen me niet schelen.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:34:08 #233
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612734
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:33 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Ach, nu komt de aap uit de mouw. Het aloude minderwaardigheidscomplexje. Ja, maar als hunnie het doen...

Het Facebookbericht van Anouk is ook van gisteren. Dat is geen oud nieuws?

:W
agossie, stond er weer een woord op je woord-van-de-dag-schijtpapier :')
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  zondag 27 oktober 2013 @ 12:34:09 #234
241662 Jian
Well, well, well
pi_132612736
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:31 schreef Wokkel het volgende:

[..]

Diepe keel heb jij :)
Weet je zeker dat ie het over z'n keel had .......
pi_132612739
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:30 schreef Danny het volgende:

[..]

als het marokkanen zijn die iemand kopschoppen is het een incident (zelfs al gebeurt het met enige regelmaat) en wordt het door de media aangewakkerd, als er iemand een handgemeen heeft op het malieveld dan moet dat opeens breeduit worden uitgemeten?

Het zijn beide incidenten lijkt me. Waar je gewoon neutraal verslag van kan doen. Wat heeft dat met breed uitmeten te maken ?
pi_132612764
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:34 schreef Danny het volgende:

[..]

agossie, stond er weer een woord op je woord-van-de-dag-schijtpapier :')
Het spijt me, ik vergat dat ik me moet beperken tot woorden met minder dan drie lettergrepen als ik in 'discussie' met je ga.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:35:22 #237
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612767
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:34 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Dat kan zo zijn, maar ik vind het geen prettig gevoel om racist genoemd te worden door een heleboel lui internationaal. Die paar schreeuwlelijkerds hier kunnen me niet schelen.
de mensen die zwarte piet vanwege de huidskleur racistisch vinden zijn de racisten. DAT zijn de mensen die kennelijk veel waarde hechten aan huidskleur en daar dolgraag onderscheid in maken. Ze zijn zelf alleen te achterlijk om dat te zien.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:35:48 #238
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612779
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:34 schreef gelly het volgende:

[..]

Het zijn beide incidenten lijkt me. Waar je gewoon neutraal verslag van kan doen. Wat heeft dat met breed uitmeten te maken ?
FOK! is niet neutraal. Dus het kan neutraal, maar we doen het niet.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612795
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:33 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Ach, nu komt de aap uit de mouw. Het aloude minderwaardigheidscomplexje. Ja, maar als hunnie het doen...

Het Facebookbericht van Anouk is ook van gisteren. Dat is geen oud nieuws?

:W
FB vergelijken met Fok :')
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:36:22 #240
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612797
quote:
12s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:35 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Het spijt me, ik vergat dat ik me moet beperken tot woorden met minder dan drie lettergrepen als ik in 'discussie' met je ga.
het is beter je te beperken tot woorden die je zelf begrijpt ^O^
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612807
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:34 schreef gelly het volgende:

[..]

Het zijn beide incidenten lijkt me. Waar je gewoon neutraal verslag van kan doen. Wat heeft dat met breed uitmeten te maken ?
Ik vind NVU/Voorpost figuren relevanter dan Anouk die weer eens iets roept.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132612814
quote:
12s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:35 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Het spijt me, ik vergat dat ik me moet beperken tot woorden met minder dan drie lettergrepen als ik in 'discussie' met je ga.
Beperk je maar gewoon tot reaguren.
pi_132612823
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:34 schreef sp3c het volgende:

[..]

nou als ik naar de beelden kijk dan krijg ik toch een heel ander idee

een blanke vrouw met die vlag hadden ze niet aangeraakt of wel?
Een vlag van een voormalige kolonie van Nederland die dús "kennelijk komt janken over de slavernij en dús tegen zal zijn" (zal ongeveer de gedachtengang zijn geweest van degenen die het nodig vonden haar aan te vallen)? Waarom niet?

Maar goed, zou het zeker niet erg vinden als Justitie die beelden bekijkt en de nodige maatregelen neemt.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132612826
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:35 schreef Danny het volgende:

[..]

FOK! is niet neutraal. Dus het kan neutraal, maar we doen het niet.
Ah Fok is gewoon xenofoob-rechts dus?

Leuk voor iederen die eraan heeft bijgedragen maar niet in dit straatje past.
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132612830
Danny leg eens uit, waarom is het bericht van Anouk van gisteren géén oud nieuws en het belagen van een vrouw die voor een vrij Papoea demonstreert wel? Of het feit dat er weer eens fascisten aanwezig waren bij zo'n tolerant volksfeestje?
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:37:28 #246
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612836
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:35 schreef Danny het volgende:

[..]

de mensen die zwarte piet vanwege de huidskleur racistisch vinden zijn de racisten. DAT zijn de mensen die kennelijk veel waarde hechten aan huidskleur en daar dolgraag onderscheid in maken. Ze zijn zelf alleen te achterlijk om dat te zien.
maar dat is het punt toch ook helemaal niet?

men vind de traditie dat de zwarte de knecht van de sint is een wat vervelend gegeven gezien het slavernij verveden
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:37:44 #247
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612841
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:36 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Ik vind NVU/Voorpost figuren relevanter dan Anouk die weer eens iets roept.
Ik vind postzegels verzamelen leuker dan uitglijden over een bananenschil.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612851
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:36 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Ik vind NVU/Voorpost figuren relevanter dan Anouk die weer eens iets roept.
Word nieuwsposter.
pi_132612871
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:37 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Een vlag van een voormalige kolonie van Nederland die dús "kennelijk komt janken over de slavernij en dús tegen zal zijn" (zal ongeveer de gedachtengang zijn geweest van degenen die het nodig vonden haar aan te vallen)? Waarom niet?

Maar goed, zou het zeker niet erg vinden als Justitie die beelden bekijkt en de nodige maatregelen neemt.
Denk jij dat daar iemand aanwezig was die de vlag herkende?
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:39:07 #250
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612894
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:37 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Een vlag van een voormalige kolonie van Nederland die dús "kennelijk komt janken over de slavernij en dús tegen zal zijn" (zal ongeveer de gedachtengang zijn geweest van degenen die het nodig vonden haar aan te vallen)? Waarom niet?
jij denkt serieus dat een blanke dame met die vlag dezelfde behandeling had gekregen??
jij durft dat met droge ogen te beweren?

kom nou zeg :')
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132612897
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:38 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Denk jij dat daar iemand aanwezig was die de vlag herkende?
Heb je bewijs van niet?
pi_132612913
quote:
10s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:38 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Denk jij dat daar iemand aanwezig was die de vlag herkende?
"Een onbekende vlag...zal wel van zo'n kolonie zijn!"
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:39:29 #253
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612915
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:37 schreef De_Coulance het volgende:

[..]

Ah Fok is gewoon xenofoob-rechts dus?
Je bekrompen hersentjes verbinden een verkeerde conclusie aan iets dat je DENKT te lezen. Daarmee noem je me feitelijk een xenofoob en ik waarschuw je een laatste keer.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132612923
quote:
6s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:39 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Heb je bewijs van niet?
Ik heb geen bewijs voor wat Ferdo denkt.
pi_132612925
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:35 schreef Danny het volgende:

[..]

FOK! is niet neutraal. Dus het kan neutraal, maar we doen het niet.
Het verjagen van die vrouw met racistische opmerkingen was toch een opvallend onderdeel van die demonstratie. Prima dat je niet neutraal wil zijn, maar daar heeft het bewust niet plaatsen van een dergelijk iets toch niets mee te maken ?
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:39:55 #256
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612933
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:39 schreef Ferdo het volgende:

[..]

"Een onbekende vlag...zal wel van zo'n kolonie zijn!"
ja dat is inderdaad het eerste wat je denkt als je een onbekende vlag tegenkomt

doe ik ook altijd
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132612941
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:39 schreef sp3c het volgende:

[..]

jij denkt serieus dat een blanke dame met die vlag dezelfde behandeling had gekregen??
jij durft dat met droge ogen te beweren?

kom nou zeg :')
Alsof er bij demonstraties enkel gekleurde mensen klappen zouden krijgen. Dat lijkt me een beetje sterk.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132612964
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:39 schreef Ferdo het volgende:

[..]

"Een onbekende vlag...zal wel van zo'n kolonie zijn!"
Dat is wat anders dan herkennen; dat is een aanname. Sowieso een onjuiste, aangezien Nieuw-Guinea geen (noemenswaardige) rol in ons slavernijverleden heeft gespeeld.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:41:01 #259
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132612983
quote:
7s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:37 schreef Sloggi het volgende:
Danny leg eens uit, waarom is het bericht van Anouk van gisteren géén oud nieuws en het belagen van een vrouw die voor een vrij Papoea demonstreert wel? Of het feit dat er weer eens fascisten aanwezig waren bij zo'n tolerant volksfeestje?
anouk's fb bericht is van een uur geleden. Daar heb ik de berichten die eraan gerelateerd zijn bij betrokken. Maar ik ga hier niet lopen verdedigen voor het posten van nieuws. Flikker op zeg :D
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:41:06 #260
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132612986
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:40 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Alsof er bij demonstraties enkel gekleurde mensen klappen zouden krijgen. Dat lijkt me een beetje sterk.
dat zeg ik toch helemaal niet?

ik zeg dat deze vrouw klappen kreeg vanwege dr huidskleur
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132612993
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:39 schreef sp3c het volgende:

[..]

ja dat is inderdaad het eerste wat je denkt als je een onbekende vlag tegenkomt

doe ik ook altijd
Heb jij dan de gedachtengang van die idioten? Lijkt me niet. Schat je wel slimmer in.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:42:19 #262
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132613026
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:41 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Heb jij dan de gedachtengang van die idioten? Lijkt me niet. Schat je wel slimmer in.
ze kreeg gewoon klappen omdat ze er als een zwarte piet uitzag maar dan zonder oorbellen enzo

dat is een groep waar ik niets mee te maken wil hebben, gelukkig heb ik die petitie niet ondertekend :N
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:42:38 #263
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613031
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:37 schreef sp3c het volgende:

[..]

maar dat is het punt toch ook helemaal niet?

men vind de traditie dat de zwarte de knecht van de sint is een wat vervelend gegeven gezien het slavernij verveden
Ik zie niet in waarom dat het probleem van het overgrootste deel van de bevolking moet worden. Wat ik al eerder zei; er zijn zat mensen die de gay pride vervelend vinden. Die hebben ook gewoon vette pech en moeten ook maar leren dat ze zich niet moeten aanstellen.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613047
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:41 schreef sp3c het volgende:

[..]

dat zeg ik toch helemaal niet?

ik zeg dat deze vrouw klappen kreeg vanwege dr huidskleur
Er waren nog meer mensen met (van nature) een donkere huidskleur.

De vrouw heeft trouwens geen klappen gekregen als ik dat blog zo lees.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:43:13 #265
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613058
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:39 schreef gelly het volgende:

[..]

Het verjagen van die vrouw met racistische opmerkingen was toch een opvallend onderdeel van die demonstratie. Prima dat je niet neutraal wil zijn, maar daar heeft het bewust niet plaatsen van een dergelijk iets toch niets mee te maken ?
wie zegt dat dat nieuws BEWUST niet is geplaatst?
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:43:44 #266
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132613074
en dan kunnen we gaan zeuren dat de klagers zelf racisten zijn ofzo en daar via omwegen zelfs een verklaring voor in elkaar weten te draaien maar feit is dat er hele rare racisten op deze discussie afkomen die klaarbijkelijk geweld niet schuwen

nou dan ben ik er wel klaar mee
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132613078
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:41 schreef Danny het volgende:

[..]

anouk's fb bericht is van een uur geleden. Daar heb ik de berichten die eraan gerelateerd zijn bij betrokken. Maar ik ga hier niet lopen verdedigen voor het posten van nieuws. Flikker op zeg :D
Ga toch weg joh, droeftoeter die je bent. En dan ook nog even de toffe bink uithangen met je 'waarschuwingkjes' terwijl iedere andere gebruiker voor reacties als die van jouw al tig notes had gekregen.

Je tilt de discussie weer eens naar een hoger niveau, dat is duidelijk.
pi_132613098
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:43 schreef Danny het volgende:

[..]

wie zegt dat dat nieuws BEWUST niet is geplaatst?
Het is al die nieuwsposters ontgaan ? Dat lijkt me sterk.
pi_132613106
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:43 schreef Danny het volgende:

[..]

wie zegt dat dat nieuws BEWUST niet is geplaatst?
Je geeft zelf aan dat er een afweging is gemaakt. Jij dus.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:44:53 #271
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613108
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:43 schreef sp3c het volgende:
en dan kunnen we gaan zeuren dat de klagers zelf racisten zijn ofzo en daar via omwegen zelfs een verklaring voor in elkaar weten te draaien maar feit is dat er hele rare racisten op deze discussie afkomen die klaarbijkelijk geweld niet schuwen
Ik zag inderdaad een behoorlijke groep racisten die recentelijk iemand van powned en geenstijl aanvielen toen die wilden vragen waarom zij tegen zwarte piet waren.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:45:26 #272
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132613122
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:42 schreef Danny het volgende:

[..]

Ik zie niet in waarom dat het probleem van het overgrootste deel van de bevolking moet worden. Wat ik al eerder zei; er zijn zat mensen die de gay pride vervelend vinden. Die hebben ook gewoon vette pech en moeten ook maar leren dat ze zich niet moeten aanstellen.
ja ik zie dat ook niet hoor, zwarte piet 4 ever enzo

maar mensen als mensen de gay pride willen afschaffen dan zullen de organisatoren ongetwijfeld wel met kloppende argumenten komen om het te behouden
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:45:28 #273
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613126
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:44 schreef gelly het volgende:

[..]

Het is al die nieuwsposters ontgaan ? Dat lijkt me sterk.
mja, tussen wat jij denkt en wat de waarheid is zit nogal eens een behoorlijk verschil. dat klopt.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613127
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:44 schreef gelly het volgende:

[..]

Het is al die nieuwsposters ontgaan ? Dat lijkt me sterk.
Én Novum, én ANP...

Zullen dus ook wel extreem-rechts zijn, of zo.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:46:00 #275
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613142
quote:
Die heeft er al meer dan de zwarte piet is blackface pagina _O-
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613147
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:45 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Én Novum, én ANP...

Zullen dus ook wel extreem-rechts zijn, of zo.
Hardop gelachen.
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:46:14 #277
249559 crew  Lavenderr
pi_132613151
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:45 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Én Novum, én ANP...

Zullen dus ook wel extreem-rechts zijn, of zo.
Iedereen die voor Zwarte Piet is is racist. Punt.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:46:24 #278
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613152
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:44 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Je geeft zelf aan dat er een afweging is gemaakt. Jij dus.
waar geef ik dat aan? ik denk dat je weer eens iets denkt te hebben gelezen of denkt te hebben begrepen :)
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613158
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:45 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Én Novum, én ANP...

Zullen dus ook wel extreem-rechts zijn, of zo.
Uhm , FOK! was toch juist meer dan Novum en het ANP ?
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:46:50 #280
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132613170
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:44 schreef Danny het volgende:

[..]

Ik zag inderdaad een behoorlijke groep racisten die recentelijk iemand van powned en geenstijl aanvielen toen die wilden vragen waarom zij tegen zwarte piet waren.
ok?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132613176
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:45 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Én Novum, én ANP...

Zullen dus ook wel extreem-rechts zijn, of zo.
Ik zie Novum en ANP geen persbericht doen uitgaan waarin de woorden van popsterretje Anouk worden verdraaid.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:47:19 #282
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613184
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:45 schreef sp3c het volgende:

[..]

ja ik zie dat ook niet hoor, zwarte piet 4 ever enzo

maar mensen als mensen de gay pride willen afschaffen dan zullen de organisatoren ongetwijfeld wel met kloppende argumenten komen om het te behouden
zoals? en waarom zijn de argumenten om zwarte piet te behouden NIET kloppend? Omdat een kleine groep mensen vind dat de argumenten niet kloppen?
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613196
Gaat de discussie nu ineens over de keuze van nieuwsberichten op de FP? Zijn de Zwarte Piet haters nu zo hopeloos verloren dat ze elke grasspriet pakken om hun gelijk ergens te halen?
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:48:17 #284
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613216
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:46 schreef gelly het volgende:

Uhm , FOK! was toch juist meer dan Novum en het ANP ?
klopt. vandaar het anoukbericht.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613220
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:46 schreef Danny het volgende:

[..]

waar geef ik dat aan? ik denk dat je weer eens iets denkt te hebben gelezen of denkt te hebben begrepen :)
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:30 schreef Danny het volgende:

[..]

als het marokkanen zijn die iemand kopschoppen is het een incident (zelfs al gebeurt het met enige regelmaat) en wordt het door de media aangewakkerd, als er iemand een handgemeen heeft op het malieveld dan moet dat opeens breeduit worden uitgemeten?
Er waren wat mongolen die daar iemand mepten die niet eens voor een pro/contrapiet demonstratie aanwezig was. Die moeten worden opgepakt en gestraft. Ik zie maar weinig mensen die goedpraten wat daar gebeurd is. Gek genoeg worden misdaden en geweldsdelicten van minderheidsgroepen doorgaans wél gebagatelliseerd.
Maar goed, het bericht is niet geplaatst. Ik was gisteren niet aanwezig om het te plaatsen en vandaag is het oud nieuws. Vandaar. Heeft met boze opzet niets te maken, maar ik verwacht niet dat mensen die in zwarte piet een racistisch symbool zien dat ze dat aannemen natuurlijk.
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:48:26 #286
249559 crew  Lavenderr
pi_132613224
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:47 schreef Wokkel het volgende:
Gaat de discussie nu ineens over de keuze van nieuwsberichten op de FP? Zijn de Zwarte Piet haters nu zo hopeloos verloren dat ze elke grasspriet pakken om hun gelijk ergens te halen?
Ja.
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:48:30 #287
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132613229
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:47 schreef Danny het volgende:

[..]

zoals? en waarom zijn de argumenten om zwarte piet te behouden NIET kloppend? Omdat een kleine groep mensen vind dat de argumenten niet kloppen?
naja als je roept dat zwarte piet niet mag omdat een zwarte huidskleur racistisch is dan klopt dat gewoon niet, daar gaat het helemaal niet om
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132613237
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:46 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Iedereen die voor Zwarte Piet is is racist. Punt.
????
We live at a time when emotions and feelings count more than truth, and there is a vast ignorance of science. - James Lovelock
pi_132613254
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:44 schreef Danny het volgende:

[..]

Ik zag inderdaad een behoorlijke groep racisten die recentelijk iemand van powned en geenstijl aanvielen toen die wilden vragen waarom zij tegen zwarte piet waren.
Iedereen die Geenstijl of Powned met hun etterlijke gedrag aanvalt is een racist ? Grappig.
pi_132613264
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:42 schreef Wokkel het volgende:

[..]

Er waren nog meer mensen met (van nature) een donkere huidskleur.
die ik op tv zag had zich van onder tot boven volgehangen met pro-Zwarte-Piet teksten, om elk misverstand voor te zijn.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:49:41 #291
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613266
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:46 schreef sp3c het volgende:

[..]

ok?
nou, als er een groep gepigmenteerde mensen iemand aanvallen hoor ik je daar niet over, maar als het andersom gebeurt vind je dat dermate schokkend en schandalig dat je niets met dergelijke racisten te maken wil hebben? Dat is nogal meten met twee maten.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613271
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:48 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ja.
Kun je eigenlijk gewoon net zo goed meteen [FP-bash] in de TT zetten, als dat dan toch de werkelijke intentie blijkt te zijn om hier te gaan posten.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:50:05 #293
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613275
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:47 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Ik zie Novum en ANP geen persbericht doen uitgaan waarin de woorden van popsterretje Anouk worden verdraaid.
Wij hebben ook geen persbericht doen uitgaan hoor.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613276
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:47 schreef Wokkel het volgende:
Gaat de discussie nu ineens over de keuze van nieuwsberichten op de FP? Zijn de Zwarte Piet haters nu zo hopeloos verloren dat ze elke grasspriet pakken om hun gelijk ergens te halen?
Ja ze negeren alles wat hun standpunt tegenspreekt zoals dat uit een poll bleek dat 85 procent van de zwarte Nederlanders geen problemen er mee heeft. En verkleinen kleine dingen uit omdat ze geen sterke argumenten kunnen verzinnen.
pi_132613297
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:50 schreef Danny het volgende:

[..]

Wij hebben ook geen persbericht doen uitgaan hoor.
Verschuil je maar achter mijn ongelukkige woordkeuze.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:50:58 #296
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613308
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:47 schreef Wokkel het volgende:
Gaat de discussie nu ineens over de keuze van nieuwsberichten op de FP? Zijn de Zwarte Piet haters nu zo hopeloos verloren dat ze elke grasspriet pakken om hun gelijk ergens te halen?
ja. en vooral zichzelf tegenspreken, ontwijkend antwoorden, veelvuldig racist/xenofoob roepen omdat dat een allesomvattend 'argument' is en eenzijdig denken.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  Moderator zondag 27 oktober 2013 @ 12:51:11 #297
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132613314
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:49 schreef Danny het volgende:

[..]

nou, als er een groep gepigmenteerde mensen iemand aanvallen hoor ik je daar niet over, maar als het andersom gebeurt vind je dat dermate schokkend en schandalig dat je niets met dergelijke racisten te maken wil hebben? Dat is nogal meten met twee maten.
als er een groep gepigmenteerde mensen iemand aanvallen hoor je mij daar niet over???

wat klets je nou??????? |:(
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Admin zondag 27 oktober 2013 @ 12:51:29 #298
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_132613323
quote:
14s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:48 schreef Sloggi het volgende:

[..]

[..]

Ok, en daar lees je uit dat we bewust bepaalde soorten nieuws niet plaatsen? Mijn god :D
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_132613329
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:50 schreef Danny het volgende:

[..]

ja. en vooral zichzelf tegenspreken, ontwijkend antwoorden, veelvuldig racist/xenofoob roepen omdat dat een allesomvattend 'argument' is en eenzijdig denken.
Hou toch eens op met die slachtofferrol man. Het misstaat je.
pi_132613336
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2013 12:51 schreef Danny het volgende:

[..]

Ok, en daar lees je uit dat we bewust bepaalde soorten nieuws niet plaatsen? Mijn god :D
Nee, daaruit maak ik op dat er een afweging is gemaakt.
pi_132613343
Het verschil met de gaypride of halloween oid is natuurlijk dat je je niet persoonlijk aangevallen hoeft te voelen erdoor terwijl een deel van de mensen die tegen zwarte Pieten zijn zich duidelijk wel persoonlijk aangevallen voelen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')