abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_128393177
The Capital of the World:



<plaatjes in ieder geval tijdelijk weg>
(thnx to wytze voor deze guide)



Hotels in NYC

Hotel Carter

http://www.carterhotel.com/

Goedkoop hotel met zeer gunstige ligging, 150 m van times square. W 43rd st. 7 ave - 8 ave. Hotel heeft de benodigde basics, en de bedden zijn zeer aangenaam. De kamers zien er wel wat oud uit, en de badkamer glimt niet, maar daar is de prijs dat ook naar. Er is een tv in de kamer maar je kan daar haast nix op ontvangen. (eigen ervaring)

The New Yorker

http://www.newyorkerhotel.com/

Centraal gelegen, ruime kamers maar niet supernieuw.

Hotel Pennsylvania

http://www.hotelpenn.com/

Goede ervaringen, na de renovatie mooier dan New Yorker Hotel.

Milford Plaza

http://www.milfordplaza.com

Ongeveer 1300 kamer, en kost ongeveer 100 dollar per nacht. Er schijnen veel stewardessen te slapen! Hebben ook een eigen reisburo, die korting kan regelen!

Southgate Suite Hotel

Southgate Suite Hotel, 371 Seventh Avenue.

Grote kamers, enorm bed met dito tv (met goede ontvangst.. plus game mogelijkheden). Kamers $ 189,- .. luxe entree, netjes, perfect. Enig nadeel vond ik de piepkleine badkamertjes. Damn, nu ben ik niet dik, maar enigszins gezette mensen hebben een probleem!

Novotel

http://www.novotel.com/novotel/index.html

Ik ben in het Novotel geweest. Het ligt vlakbij Time Square en Central Park. Kwaliteit van het ontbijt e.d. weet ik niet. Ze hebben in ieder geval wel een restaurant waar je kan ontbijten. Ook een winkeltje waar je de krant kan kopen en wat snoep. Onze kamer had uitzicht op Time Square. Kamer was groot genoeg, net zoals de douche. TV m�t HBO! Receptie werden we goed geholpen. Tevens een fitnissruimte en computer met internet. En een servicebalie waar je kan reserveren voor bustours e.d.

Website vermeld volgende prijs: Price of rooms* : 199 USD >> 359 USD. Wellicht dat het met arrangementen anders ligt. Ik was tevreden en geef het hotel een 8.

Uitgaan

Webster Hall
Grote Club waar veel grote namen hebben gestaan. 19 to Enter 21 to drink. Entree $10 Dollar voor mannen. Vrouwen gratis
Capaciteit 2500 Mensen
http://www.websterhall.com

Cream NYC
Exclusieve Club. VIP gasten moeten 21 zijn. Verder staat er niks bij Capaciteit ongeveer 1000 mensen.
http://www.creamnyc.com

quote:
Afgelopen keer naar een nieuwe club geweest in Meatpacking district, Tanjune. Erg goed bevallen, supersfeer en dat mis ik toch vaak in deze 'High-profile' clubs. Verder:

- Cain (Chelsea): Ook een hele ontspannen sfeer, maar zeker de moeite waard. Eigenlijk voornamelijk tafels, maar dat doet de sfeer hier juist goed (mijn favoriet)
- Bungalow 8: Enige die ik echt nog moet zien, standaard hang-out voor wat bekende mensen en aapjes kijken is altijd leuk. Waarschijnlijk moeilijkste deur van het lijstje, zie het als een uitdaging
- Marquee (Chelsea): Glitter & Glamour, zit vlakbij Cain en Pink Elephant
- Pink Elephant (Chelsea): Goeie club, onmogelijk deurbeleid, de reden waarom ik na 1 keer niet meer terug ben geweest
- Tanjune (Meatpacking): Nieuwe tent, trekt direct een hoop mensen! Is me erg goed bevallen, mijn nummer 2 na Cain door de relaxte sfeer, maar wel een tough door
- Milk & Honey: Goeie cocktails, enorm aparte ervaring (google maar even). Ik heb het nummer ergens nog liggen, zonder nummer geen entree
- Crobar: Grote tent, mooie aankleding, maar mij iets te massaal
- PM (Meatpacking): Iets makkelijker binnen komen, leuk publiek, minder flashy (meatpacking)
- 230 Fifth: Grootste rooftop van NY, prachtig uitzicht, helaas slechte cocktails, leuk voor een vroege borrel met mooi weer
- Gansevoort Hotel Rooftop (Meatpacking): Wederom rooftop, midden in meatpacking dus goed om door te gaan naar Tanjune/PM

Nou ja, dit zijn wel aardig de 'hotspots' van NY op het moment, hoewel ik er ongetwijfeld nog genoeg mis. Bij alle clubs eigenlijk lastig binnenkomen, dus zorgen dat je op de lijst staat (een telefoontje van tevoren is voldoende). Als je alleen met je vriendinnetje bent, komt het vervolgens wel goed. Anders zorgen voor even aantal mannen en vrouwen, tenzij je je credit card wilt trekken en een tafel met een hoop flessen drank betaalt, dan kom je ook wel makkelijk binnen. Dat laatste klinkt heel erg duur, maar valt vaak nog wel mee. Als je alleen met kerels gaat drinken, kom je bij Marquees weg voor 120 dollar de neus, zit je met een beetje mazzel wel naast een celebrity, heb je een relaxte tafel met bediening en genoeg drank om je te misdragen (maar let wel, bouncers zijn niet lief in NY).
Korting

New York City Pass
Voor een vast bedrag mag je met die pass gratis in alle grote attracties van New York. Het scheelt een hoop geld, en vaak ook wachttijden. Bij benadering zijn de prijzen:

1 dag $69
2 dagen $99
3 dagen $125
7 dagen $165

Klik hier om de pas aan te vragen, actuele prijzen te bekijken en van kortingen op de hoogte te blijven.

Studenten korting

Met je OV en studentenpas verschillende kortingen!

Internetkorting

Als je, 30 dagen voor vertrek, hier je gegevens invult:

Krijg je een kortingskaart van $20, te besteden aan eten of ESPN-artikelen en een koeltasje. Daarnaast krijg je een gamecard met 40 punten erop, waarmee je in de ESPNZONE spelletjes kunt spelen (boxen enzo).
Toch mooi een keer goedkoop eten of een leuk T-shirt voor nop!

Bezienswaardigheden

Restaurants/eetgelegenheden:
• B.B. King Blues Club & Grill
• Hard Rock Cafe
• Cold Stone Creamery
• Juniors Restaurant
• Planet Hollywood (Prijzen zijn redelijk)

Musea:
• American Museum of the Moving Image (Museum over o.a. films)
• Museum of Television & Radio (Museum over TV enz)
• Solomon R. Guggenheim Museum (Bekendste museum van NY)
• South Street Seaport Museum (Hier liggen mooie ouder handelschepen)
• Statue of Liberty and Ellis Island Immigration Museum (Vrijheidsbeeld en een interessant museum met aantal NL'rs in NY)
• Intrepid Sea, Air & Space Museum (Hier ligt een groot vliegdekschip)

• Winkels/warenhuizen:
• Bloomingdales (Groot warenhuis, wat duurder dan Macy's)
• Macy*s Herald Square Visitors Center (Grootste warenhuis ter wereld, dus wel de moeite waard lijkt me)
Woodbury Common Premium Outlets/ Short Line/ Coach USA Bus (Kledingwinkel met interessant lage prijzen)
• Manhattan Mall (Groot winkelcentrum met glazen liften)
Century 21 Department Store (Kledingwinkel met interessant lage prijzen)

Dierentuinen:
• Bronx Zoo (Grootste dierentuin ter wereld, zo vermeld de site, wel een bezoek waard lijkt me)
• Central Park Zoo (Andere grote dierentuin)

Stadstoertjes:
• Circle Line Sightseeing Cruises (Zoals eerder aangegeven in dit topic: DE boottrip, met name de 3 uurs versie)
• Gray Line New York (Toer met dubbeldekker door de stad en rijdt langs de bezienswaardigheden)
• Helicopter Flight Services Inc. (Met de helicopter over en rond Manhattan vliegen)
• Liberty Helicopter Tours (Met de helicopter over en rond Manhattan vliegen)
• New York Water Taxi (Boot met typisch taxi uiterlijk die je rond Manhattan vaart)
• New York Visions Sightseeing Tours (Een bus die je door verschillende wijken kan rijden en langs de bekendste bezienswaardigheden rijdt.
On Location Tours (Movie, serie en nog wat tours met een bus, misschien wel leuk. Er stond ergens Sopranos tour)
• New York Skyride (IMAX idee, maar dan een soort virtuele tour door de stad, volgens mij wel leuk)

Gebouwen te bezichtigen:
• Carnegie Hall Tours (Hele grote operazaal, misschien ff kort een kijkje nemen)
• Empire State Building Observation Deck (Spreekt voor zich)
• Madison Square Garden, All Access Tour (Is wel interessant volgens mij, oude bokswedstrijden, basketballstadion enz. Leuk om op foto vast te leggen)
• NBC Experience Store (Kunnen ze je met blue sceen projecteren als gast bij Jay Leno en dat op foto zetten, leuk voor thuis)
NBC Studio Tour (Alle grote studios van de TV in de VS, je kunt misschien nog een stukje zien van iets in pre-productie)
• Rockefeller Center Tour (volgens mij wel interessant, misschien dat iemand er wat meer over kan vertellen)
• Tour at Lincoln Center (Groot opera gebouw ofzo, misschien leuk om ff bij de stoppen)
• United Nations Tour (Bij iedereen wel bekend, misschien ff een kijkje nemen)
• Grand Central Station (heel groot trein/metrostation)
• Times Square (adembenemend!)
• Ground Zero (spreekt voor zich)
• Yankee Stadium

Wijken/Parken:
• Little Italy (Pizza)
• Chinatown (Ook lekker eten)
• Central Park (spreekt ook voor zich)
• Battery Park ( rustig parkje op het punte van Manhattan met uitzicht over de zee)

Misschien dat mensen hier wat aan kunnen toevoegen of weghalen. Of maak een eigen lijst met de leuke dingen. Misschien iets voor in de OP.

Misschien dat mensen ook tegenvallers/afrader kunnen aangeven (op deze lijst).

Vervoer

Subway
Het slimste en snelste is met de metro, brengt je bijna overal voor weinig geld.
7-day fun pass: 29 dollar. Mag je een week lang met de metro/bus (geen express-bus)
Zie voor meer info: http://www.mta.info/metrocard/mcgtreng.htm

Taxi
En dan zijn er ook nog taxis, wat iedereen minstens 1 keer gedaan moet hebben!
Initial fare.............$2.50
Each 1/5 mile (4 blocks).$0.30
Each 1 minute idle.......$0.20
Night surcharge..........$0.50 (after 8pm until 6am)
Additional riders........FREE

Luchthavens in New York

Manieren om er te komen:
JFK
Newark
La Guardia

de nieuwe termijn voor paspoort 6 maanden (was 3) en het visum mbt biometrische kenmkerken

Vliegtickets van en naar New York

www.skybreakers.nl
www.ebookers.nl
www.dreizen.nl
www.cheaptickets.nl
www.americanairlines.com
www.klm.nl
www.expedia.nl
www.vliegwinkel.nl
www.continental.com
www.delta.com
www.unitedairlines.nl
vliegtickets.pagina.nl

Foto's New York van FOK users!

MaxMark
Kre$J
Jaguarized
Keijs
mr.Marcus
Cidex
renz0r
WooZ
mechatronics
jakkeluchtgitaar
Dennisskyscrapers 1
Dennisskyscrapers 2
Dennisskyscrapers 3
Dennisskyscrapers 4
Dr_Evil
Dr_Evil 2
Dr_Evil 3
miss_sly
edsuit
Max-Westerman

Reviews van hotels in New York

www.tripadvisor.com

Meeting in New York

New York (mini)meet

Vorige NYC topics

New York City Part I
New York City Part II
New York City Part III
New York City Part IV
New York City Part V
New York City Part VI
New York City Part VII
New York City Part VIII
New York City Part IX
New York City Part IIV
New York City Part XVI
New York City Part XIX
New York City Part XX
New York City Part XXI
New York City Part XXII
New York City Part XXIII
New York City Part XXIV
New York City Part XXV
New York City Part XXVI
New York City Part XXVII
New York City Part XXVIII
New York City Part XXIX
New York City Part XXX
New York City Part XXXII
New York City Part XXXIII
New York City Part XXXIV
New York City part XXXV
New York City part XXIX
New York City part XL
New York City Part XLI
New York City Part XLII
New York City Part XLVIII
New York City Part XLIX

Deze OP is hier te vinden
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_128393252
Wij gaan dus 22 augustus naar NYC. We vliegen op Washington, brengen daar 2 dagen door. Gaan dan met de trein naar NYC en gaan 1 dag sight-seeen en 2 dagen US Open bezoeken. Dan gaan we door naar het Noorden naar Niagara Falls en Toronto. En dan weer terug naar NYC om daar wellicht nog een dagje te pakken en dan terug te vliegen.

Het enige dat nog geboekt moet worden zijn onze overnachtigingen. Het moet niet te duur, maar ook niet te pauper. Beetje zoiets 50/60 euro per nacht ofzo. ZIjn nu aan het kijken voor Washington en NYC (Brooklyn/Queens) . Jullie nog goede tips? (ik weet, had het al eerder gevraagd, maar nu lezen vast weer anderen het :) )
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_128395202
quote:
7s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 15:31 schreef Norrage het volgende:
Het enige dat nog geboekt moet worden zijn onze overnachtigingen. Het moet niet te duur, maar ook niet te pauper. Beetje zoiets 50/60 euro per nacht ofzo. ZIjn nu aan het kijken voor Washington en NYC (Brooklyn/Queens) . Jullie nog goede tips? (ik weet, had het al eerder gevraagd, maar nu lezen vast weer anderen het :) )
Long Island City, in de omgeving van metrostations Queensboro Plaza / 39 Av / 12 St - Queensbridge staan een aantal prima hotels voor niet al te veel geld. Je zit met de metro dan in een kwartiertje midden in Manhattan.
pi_128401021
Dank :)

En wat zijn de beste wijken om in te zitten in Washington? Aanraders? :)
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
  ESF Reporter maandag 1 juli 2013 @ 16:04:47 #5
87554 Cee
Welluk?
pi_128463424
Zo, ik ben vanochtend geland, heb er weer 5 daagjes NYC op zitten. :'(
pi_128463621
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 16:04 schreef Cee het volgende:
Zo, ik ben vanochtend geland, heb er weer 5 daagjes NYC op zitten. :'(
Welkom terug Sjeeke *O*
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
  ESF Reporter maandag 1 juli 2013 @ 16:22:49 #7
87554 Cee
Welluk?
pi_128464235
Dank je roosjkeh. ^O^ Nu een jetlag weg zien te werken maar dat wil niet lukken (of juist wel) omdat de bovenburen aan het boren zijn. Dus steeds als ik wegdommel schiet ik van de schrik wakker. _O-
Weer veel gezien, gedaan en gegeten en ik heb heel vaak Times Square nog getolereerd (die lichten O+ die heerlijke tyfustakketeringherrie O+ ) maar ik ben er nu echt helemaal klaar mee. Fuckin' Elmos op iedere hoek.

Norrage, ik ben 5 jaar geleden in DC geweest en weet alleen dat ik, samen met 4 andere meiden, toen een volledig rijtjeshuis heb gehuurd van iemand die aan toeristen haar woning uitleent als vakantieverblijf (Air B&B principe). PER-FECT huis, van alle gemakken voorzien, echt riant, veel kamers, mooi ingericht, alles erop en eraan. Het stond alleen wel midden in een buurt waar we in het donker niet door durfden te lopen. De straat heette Quincy Place, in de wijk Eckington. Het was nog best een stukje lopen naar het dichtstbijzijnde metrostation en er was geen supermarkt om de hoek.
pi_128465105
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 16:22 schreef Cee het volgende:
Fuckin' Elmos op iedere hoek.


:') _O-
pi_128471214
ff mee op de foto gaan, gaan ze om geld schooien :')
pi_128471423
Tijd voor een nieuwe TT, die andere was zo deel #70
2015: &lt;span class="s"&gt;MLA - JFK - PMI&lt;/span&gt;
pi_128471578
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 16:04 schreef Cee het volgende:
Zo, ik ben vanochtend geland, heb er weer 5 daagjes NYC op zitten. :'(
welkom terug *O*
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  dinsdag 2 juli 2013 @ 21:05:23 #12
64792 Mryc
play me one more song
pi_128515066
quote:
7s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 20:04 schreef Norrage het volgende:
Dank :)

En wat zijn de beste wijken om in te zitten in Washington? Aanraders? :)
Georgetown is een leuke wijk, alleen jammer dat de metro daar niet komt. Gelukkig wel een frequent busnetwerk.
  dinsdag 2 juli 2013 @ 21:53:13 #14
64792 Mryc
play me one more song
pi_128515217
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:49 schreef larsico het volgende:

[..]

Georgetown is een leuke wijk, alleen jammer dat de metro daar niet komt. Gelukkig wel een frequent busnetwerk.
En verblijf je niet in Georgetown, moet je er eigenlijk gewoon nog even een bezoekje aan brengen :)
  ESF Reporter woensdag 3 juli 2013 @ 09:39:34 #15
87554 Cee
Welluk?
pi_128528167
quote:
6s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:36 schreef Thetallguy het volgende:
Tijd voor een nieuwe TT, die andere was zo deel #70
_O- ^O^

Ik moet trouwens bekennen dat ik uit pure nieuwsgierigheid naar de Today Show ben gegaan. Ja, tussen die idioten met felgekleurde banners. Ja, at the buttcrack of dawn. Het was... special. :D
  woensdag 3 juli 2013 @ 12:19:47 #16
194695 franklop
Fran knock
pi_128533089
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:53 schreef Mryc het volgende:

[..]

En verblijf je niet in Georgetown, moet je er eigenlijk gewoon nog even een bezoekje aan brengen :)
savonds drankje doen enzo :)
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  woensdag 3 juli 2013 @ 12:35:17 #17
64792 Mryc
play me one more song
pi_128533638
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2013 12:19 schreef franklop het volgende:

[..]

savonds drankje doen enzo :)
En overdag een red velvet cupcake eten bij Georgetown Cupcake (bereid je wel voor op een flinke rij)
  woensdag 3 juli 2013 @ 17:48:54 #18
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128547827
Vraagje: mijn paspoort verloopt in oktober van dit jaar. Is het in theorie nog mogelijk in september een NYC-trip te plannen met het bijna verlopen paspoort? Lijkt me dat een aangevraagde VISA-waiver dat gekoppeld is aan het oude paspoort ook vervalt per oktober 2013.
pi_128549904
quote:
5s.gif Op woensdag 3 juli 2013 17:48 schreef MissionPhailed het volgende:
Vraagje: mijn paspoort verloopt in oktober van dit jaar. Is het in theorie nog mogelijk in september een NYC-trip te plannen met het bijna verlopen paspoort? Lijkt me dat een aangevraagde VISA-waiver dat gekoppeld is aan het oude paspoort ook vervalt per oktober 2013.
Als u naar de VS afreist, moet uw paspoort nog minstens geldig zijn gedurende uw geplande verblijf in de VS om toegelaten te worden.

http://www.allesamerika.com/douane-paspoort-amerika.html
  woensdag 3 juli 2013 @ 21:42:11 #20
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128557170
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2013 18:51 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

Als u naar de VS afreist, moet uw paspoort nog minstens geldig zijn gedurende uw geplande verblijf in de VS om toegelaten te worden.

http://www.allesamerika.com/douane-paspoort-amerika.html
Duidelijk. Geen vuiltje aan de lucht wat dat betreft :+
  woensdag 3 juli 2013 @ 22:26:30 #21
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128559509
Prijsverschillen tussen hotels in Manhattan en sommige nét daarbuiten zijn soms wel markant; goedkoopste hotels in Manhattan van beetje redelijke kwaliteit kosten toch al gauw 110-130 euro per nacht en dat met gemeenschappelijke badkamer. Maar bijv. het Red Roof Inn Queens kost 80-85 euro p/n met eigen badkamer én bovendien grotere kameroppervlakte. Reistijd naar Manhattan vanuit het Red Roof Inn zal hooguit 20 minuten bedragen.

Nu zijn zaken als kameroppervlakte en eigen badkamer voor mij niet écht belangrijk, maar illustreert toch fraai de prijsverschillen over korte afstand :+
  donderdag 4 juli 2013 @ 08:04:38 #22
12621 tcr
*nix 4ever
pi_128569516
quote:
14s.gif Op woensdag 3 juli 2013 21:42 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Duidelijk. Geen vuiltje aan de lucht wat dat betreft :+
Ik dacht altijd dat het een half jaar was, ik had daarom mijn VS plannen in de koelkast gezet tot volgend jaar (december loopt mijn paspoort af), enige wat dan zonde is, is de nieuwe ESTA die is volgens mij wel verlopen, dus tenzij er een ticket (<¤300) voor NYC langskomt blijf ik voorlopig in Europa :).

quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2013 22:26 schreef MissionPhailed het volgende:
Nu zijn zaken als kameroppervlakte en eigen badkamer voor mij niet écht belangrijk, maar illustreert toch fraai de prijsverschillen over korte afstand :+
Maar ja dan zit je niet 2 blocks van Times Square :). Je kan altijd proberen met Priceline of Hotwire om een leuke deal te pakken, maar zelf zit ik toch liever op Manhattan.
  donderdag 4 juli 2013 @ 20:27:01 #23
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128593884
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 08:04 schreef tcr het volgende:

Maar ja dan zit je niet 2 blocks van Times Square :). Je kan altijd proberen met Priceline of Hotwire om een leuke deal te pakken, maar zelf zit ik toch liever op Manhattan.
Hotel in Manhattan is ongetwijfeld het summum. Loop je 's avonds ook veel gemakkelijker een blokje om om avondsfeer op te snuiven en Elmo's te ontwijken :+

Maar het prijsverschil weegt ook wel wat. Al peins ik er niet over een overnachtingsplek te regelen in bijv. Staten Island of bij Newark Airport ofzo met immense reistijden richting Manhattan. Moet wel min of meer 'om de hoek' liggen.
  donderdag 4 juli 2013 @ 20:33:09 #24
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_128594216
Jeej, vorige week geboekt, en ik ga in oktober voor het eerst 6 dagen naar New York. Hotel in Lower East Side, en voldoende tijd om nog allemaal plannetjes te maken ;)
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  donderdag 4 juli 2013 @ 21:46:13 #25
64792 Mryc
play me one more song
pi_128597524
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 20:27 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]
Maar het prijsverschil weegt ook wel wat. Al peins ik er niet over een overnachtingsplek te regelen in bijv. Staten Island of bij Newark Airport ofzo met immense reistijden richting Manhattan. Moet wel min of meer 'om de hoek' liggen.
Precies. Een aantal hotels liggen vlak bij Queensboro Bridge/Queens Plaza. Eerstvolgende halte is al op Manhattan.
  ESF Reporter donderdag 4 juli 2013 @ 22:23:02 #26
87554 Cee
Welluk?
pi_128599686
Ik heb hier trouwens een selectie uit m'n foto's van NYC gezet.
pi_128599868
ik zat in howard johnson inn op long island, goede prijs/kwaliteit en op 3 minuten loopafstand van metro. na 3 haltes sta je al bij het rockefeller centre
Hooray for boobies!
pi_128600306
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 22:23 schreef Cee het volgende:
Ik heb hier trouwens een selectie uit m'n foto's van NYC gezet.
[ Flickr Photoset ]
O+ O+ O+
Ik wil weer! Ik mis NY nu al! :D
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  donderdag 4 juli 2013 @ 22:44:36 #29
67174 Dos37
Come on Twente
pi_128600878
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 22:34 schreef MissJ het volgende:

[..]

O+ O+ O+
Ik wil weer! Ik mis NY nu al! :D
Haha hier ook, mooie foto's.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_128609438
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2013 22:26 schreef MissionPhailed het volgende:
Prijsverschillen tussen hotels in Manhattan en sommige nét daarbuiten zijn soms wel markant; goedkoopste hotels in Manhattan van beetje redelijke kwaliteit kosten toch al gauw 110-130 euro per nacht en dat met gemeenschappelijke badkamer. Maar bijv. het Red Roof Inn Queens kost 80-85 euro p/n met eigen badkamer én bovendien grotere kameroppervlakte. Reistijd naar Manhattan vanuit het Red Roof Inn zal hooguit 20 minuten bedragen.
Je moet ook gewoon geluk (of geduld?) hebben voor een goede deal. Ik verblijf in november voor ¤ 125 p/nacht in het *** Yotel (2 blocks van Times Square) met ontbijt (muffins) en eigen badkamer. Geboekt via www.clever-hotels.com Vlucht A'dam - JFK heb ik ¤ 550 voor betaald.
pi_128609999
Op Manhattan kan je ook voor <¤100 verblijven. Geduld, zoeken en nog eens zoeken.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:24:57 #32
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_128610751
Goedkoopste met redelijke reviews wat ik kan vinden is Hotel31:
http://www.hotel31.com/default.aspx?pg=home#content

Reviews:
http://www.tripadvisor.nl(...)l#mtreview_166108356

Betaal voor een twin met eigen badkamer 140 euro per nacht in november (Thanksgivingsday).
Lokatie vind ik perfect daar in Midtown bij Macy's & 34th shopping, leuker dan bij Times Square.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_128618925
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:24 schreef matthijst het volgende:
Goedkoopste met redelijke reviews wat ik kan vinden is Hotel31:
http://www.hotel31.com/default.aspx?pg=home#content

Reviews:
http://www.tripadvisor.nl(...)l#mtreview_166108356

Betaal voor een twin met eigen badkamer 140 euro per nacht in november (Thanksgivingsday).
Lokatie vind ik perfect daar in Midtown bij Macy's & 34th shopping, leuker dan bij Times Square.
Wij hebben afgelopen augustus voor ¤100 in St Giles The Court gezeten en in mei 2010 voor ¤80 in Roosevelt. Daar was geduld, gevloek en doorzettingsvermogen voor nodig. :) Maar dat is voor mij onderdeel van de voorpret.
pi_128619960
Nu ben ik nog steeds niet in New York geweest, maar zag op trivago wel leuke prijzen staan voor overnachtingen in New York.
Misschien voor volgend jaar eens kijken.
Wordt wel tijd dat ik eens naar NYC ga, ben tot nu toe alleen er overheen gevlogen op weg naar het westen.
Every living creature on earth dies alone
pi_128626916
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 14:06 schreef DonnieDarko1979 het volgende:
Nu ben ik nog steeds niet in New York geweest, maar zag op trivago wel leuke prijzen staan voor overnachtingen in New York.
Misschien voor volgend jaar eens kijken.
Wordt wel tijd dat ik eens naar NYC ga, ben tot nu toe alleen er overheen gevlogen op weg naar het westen.
Ga je geen spijt van krijgen! New York is zo gaaf.
pi_128692112
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 22:23 schreef Cee het volgende:
Ik heb hier trouwens een selectie uit m'n foto's van NYC gezet.
[ Flickr Photoset ]
Mooie foto's! ^O^ Over 2 weken zit ik er ook weer, zin in!
  zondag 7 juli 2013 @ 18:49:05 #37
302018 Grielen
Ave est autem verbum
pi_128693747


4th of July fireworks :)
hier schreef kensei: haha komen
hier schreef UnicornFarts: Ik weet dat SV heet is, Grielen heet is, maar van jou heb ik nog geen bewijs.
pi_128717830
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 22:23 schreef Cee het volgende:
Ik heb hier trouwens een selectie uit m'n foto's van NYC gezet.
[ Flickr Photoset ]
Mooie foto's! Ik kom meestal niet verder dan de standaard shots, lang niet zo mooi als deze reeks.
pi_128723288
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 13:36 schreef exode het volgende:

[..]

Wij hebben afgelopen augustus voor ¤100 in St Giles The Court gezeten en in mei 2010 voor ¤80 in Roosevelt. Daar was geduld, gevloek en doorzettingsvermogen voor nodig. :) Maar dat is voor mij onderdeel van de voorpret.
Ik merk wel dat het erg veel scheelt als je met zijn 2-en bent. 160 euro voor een kamer is toch heel wat minder erg samen :X

Ik zit nu voor 98$ per nacht in het Carter, maar wel al in maart geboekt. Als ik niet alleen was had ik toch liever voor een wat positiever gereviewed hotel gekozen :')

Maar volgende week vliegen en dan na 5 dagen in NY *O*
pi_128723711
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 15:47 schreef Dot. het volgende:

[..]

Ik merk wel dat het erg veel scheelt als je met zijn 2-en bent. 160 euro voor een kamer is toch heel wat minder erg samen :X

Ik zit nu voor 98$ per nacht in het Carter, maar wel al in maart geboekt. Als ik niet alleen was had ik toch liever voor een wat positiever gereviewed hotel gekozen :')

Maar volgende week vliegen en dan na 5 dagen in NY *O*
De prijzen die ik noem zijn per kamer :) Veel plezier volgende week maar dat komt vast wel goed!
  maandag 8 juli 2013 @ 15:58:51 #41
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128723719
Even bij meerdere partijen peilen of een vakantietrip in september mogelijk is, en indien het groene licht wordt gegeven ga ik toch voorbereidingen treffen om dan weer eens NYC op te zoeken. Eerst VISA regelen (slechts geldig t/m oktober vanwege verlopen paspoort, maar boeiend) en dan hotel + vervoer.

Opvallend is dat ik de goedkoopste hotel + vliegcombinatie tot dusver met een 'pakketboeking' via Expedia heb getraceerd; 880 euro voor retourvlucht en 4 hotelovernachtingen in het Red Roof Inn in stadsdeel Queens. Toch nog even kayak.com en skyscanner.nl afstruinen om te bekijken of het tóch nog iets goedkoper kan :+
pi_128725729
quote:
1s.gif Op maandag 8 juli 2013 15:58 schreef exode het volgende:

[..]

De prijzen die ik noem zijn per kamer :) Veel plezier volgende week maar dat komt vast wel goed!
Lekker! Ik kijk af en toe nog even op hotel-sites voor last minute aanbiedingen ;)
  maandag 8 juli 2013 @ 20:26:05 #43
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128732486
Zo, Visa (ESTA) aangevraagd en betaald. Slechts 30 seconden na betaling kreeg ik al toestemming de VS te betreden. Dan nu op zoek naar een degelijke deal :+
pi_128752784
Zit een beetje uit te zoeken wat ik wil doen, maar ik strand een beetje op de Morgan Library, een uitkijkpunt (Rockefeller of Empire State) en een boottochtje :') Ga verder denk ik vooral rondwandelen en genieten van de stad :s)

Maar welke is leuker/kortere wachttijd qua uitkijkpunt? Beide kun je kaartjes vooraf kopen, dus dat scheelt wachten iig.

Zin in *O*
  dinsdag 9 juli 2013 @ 11:59:50 #45
67174 Dos37
Come on Twente
pi_128752928
Ik vond Rockefeller veel toffer, dat heb ik ook twee keer gedaan. Overdag en in de avond. Bij Empire State moest ik echt vreselijk lang wachten maar dat was eigenlijk mijn eigen schuld ik ging op zaterdag.

Boottocht is ook erg tof, heb zelf full islands circle line cruise gedaan.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  dinsdag 9 juli 2013 @ 12:43:56 #46
64792 Mryc
play me one more song
pi_128754395
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 11:59 schreef Dos37 het volgende:
Ik vond Rockefeller veel toffer, dat heb ik ook twee keer gedaan. Overdag en in de avond. Bij Empire State moest ik echt vreselijk lang wachten maar dat was eigenlijk mijn eigen schuld ik ging op zaterdag.

Boottocht is ook erg tof, heb zelf full islands circle line cruise gedaan.
Ik zou ook Rockefeller aanraden ipv Empire State Building. Rijen zijn relatief korter, mooier uitzicht en je kijkt door glas i.p.v. spijlen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Mryc op 09-07-2013 12:52:09 ]
pi_128754794
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 16:58 schreef Dot. het volgende:

[..]

Lekker! Ik kijk af en toe nog even op hotel-sites voor last minute aanbiedingen ;)
Hotwire is erg fijn bij last minute boekingen....en ook Priceline stunt last minute nog wel eens. Heb je je a ingeschreven bij Booking.com? Als je dan inlogt en gaat zoeken, krijg je nog wel eens leuke aanbiedingen (zo hebben wij St Giles The Court geboekt)
pi_128754825
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 11:55 schreef Dot. het volgende:
Zit een beetje uit te zoeken wat ik wil doen, maar ik strand een beetje op de Morgan Library, een uitkijkpunt (Rockefeller of Empire State) en een boottochtje :') Ga verder denk ik vooral rondwandelen en genieten van de stad :s)

Maar welke is leuker/kortere wachttijd qua uitkijkpunt? Beide kun je kaartjes vooraf kopen, dus dat scheelt wachten iig.

Zin in *O*
Het voordeel van The Rock: je ziet Empire....en die zie je uiteraard niet vanaf de Empire zelf. Wij hadden een kaartje dat je overdag en 's avonds op The Rock mag. Erg gaaf!
pi_128759359
Het allergrootste voordeel van The Rock vind ik het uitzicht op Central Park. Wat je dus ook bijna volledig mist vanaf het Empire...
  dinsdag 9 juli 2013 @ 16:17:44 #50
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128762026
Hmmm, had qua overnachtingslocatie eerst de focus op Red Roof Inn Queens (Long Island City) maar via Trivago.nl viel mijn oog op Hotel YMCA Vanderbilt (lijkt qua categorie tussen motel en hotel te zitten). Weliswaar gedeelde badkamer maar zowaar goedkoper dat het Red Roof én centrale locatie. Eens even Tripadvisor natrekken hoe het YMCA presteert :+
pi_128762552
Ik was deze ook nog tegengekomen, ook niet duur: http://www.chelseahostel.com/

En ik denk idd dat ik voor de Rock ga :)
pi_128767062
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 12:58 schreef exode het volgende:

[..]

Het voordeel van The Rock: je ziet Empire....en die zie je uiteraard niet vanaf de Empire zelf. Wij hadden een kaartje dat je overdag en 's avonds op The Rock mag. Erg gaaf!
of rond sunset the rock op gaan. Heb je hem in het licht, het donker en alles ertussenin :)
2015: &lt;span class="s"&gt;MLA - JFK - PMI&lt;/span&gt;
pi_128768851
Top of the Rock vond ik ook veel leuker. Er is veel meer ruimte bovenop en wachttijd ook korter. Sunset is inderdaad een aanrader, prachtig om langzaam alle lichtjes aan te zien gaan.

2 foto's van mij uit 2008:


  dinsdag 9 juli 2013 @ 21:06:43 #54
64792 Mryc
play me one more song
pi_128772278
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 19:31 schreef Tourniquet het volgende:
Top of the Rock vond ik ook veel leuker. Er is veel meer ruimte bovenop en wachttijd ook korter. Sunset is inderdaad een aanrader, prachtig om langzaam alle lichtjes aan te zien gaan.

2 foto's van mij uit 2008:

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een prachtige foto's!
pi_128780258
quote:
14s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 18:35 schreef Thetallguy het volgende:

[..]

of rond sunset the rock op gaan. Heb je hem in het licht, het donker en alles ertussenin :)
Dat is ook een idee!
Wij vonden de lift naar boven ook erg tof. :)
pi_128782080
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 20:26 schreef MissionPhailed het volgende:
Zo, Visa (ESTA) aangevraagd en betaald. Slechts 30 seconden na betaling kreeg ik al toestemming de VS te betreden. Dan nu op zoek naar een degelijke deal :+
Haha, cool dat je eerst ESTA aan hebt gevraagd voordat je daadwerkelijk je vakantie hebt geboekt :) Je was er niet helemaal zeker van of je wel mocht? :P
pi_128790575
Airberlin heeft op het moment New York ( en Chicago) in de aanbieding voor 427,-. Op expedia kan je daardoor mooie combinaties maken. Bv begin februari vlucht incl 4 overnachtingen in Hotel Belleclaire upper west voor 580 en 6 nachten voor 660. ( voorbeelddata 7 tm 11/13 feb)
Wel vanaf Dusseldorf en in februari maar niet slecht.
Travel 2014: Jan: Florida. Mei: Antwerpen en Trier
Juli: Rome + Athene en eilanden Greece Okt: Peru!
  woensdag 10 juli 2013 @ 17:36:49 #58
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128803896
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2013 00:10 schreef El_jefe07 het volgende:

[..]

Haha, cool dat je eerst ESTA aan hebt gevraagd voordat je daadwerkelijk je vakantie hebt geboekt :) Je was er niet helemaal zeker van of je wel mocht? :P
Jawel :+ Maar kwam alvast op het idee m'n ESTA al te regelen. Bepaalde gegevens kunnen nog aangepast worden, komt mooi uit want de precieze details van de trip staan nog niet vast.
  woensdag 10 juli 2013 @ 18:29:01 #59
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_128805605
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2013 11:41 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
Airberlin heeft op het moment New York ( en Chicago) in de aanbieding voor 427,-. Op expedia kan je daardoor mooie combinaties maken. Bv begin februari vlucht incl 4 overnachtingen in Hotel Belleclaire upper west voor 580 en 6 nachten voor 660. ( voorbeelddata 7 tm 11/13 feb)
Wel vanaf Dusseldorf en in februari maar niet slecht.
Cool, thanks voor de tip.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_128814864
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 11:55 schreef Dot. het volgende:
Zit een beetje uit te zoeken wat ik wil doen, maar ik strand een beetje op de Morgan Library, een uitkijkpunt (Rockefeller of Empire State) en een boottochtje :') Ga verder denk ik vooral rondwandelen en genieten van de stad :s)

Maar welke is leuker/kortere wachttijd qua uitkijkpunt? Beide kun je kaartjes vooraf kopen, dus dat scheelt wachten iig.

Zin in *O*
Rockefeller moet je doen! *O*. Heb je uitzicht op Empire en kortere wachtrijen. Wij hadden een ticket dat we 's morgens (zonsopgang) en 's avonds (ondergang) naar boven konden, was erg gaaf (in najaar, in de zomer wordt het denk ik lastiger :P). En 's morgens geen wachtrij, konden gelijk doorlopen de lift in.

Nog een paar weken *O* dan gaan we weer *O*.
  ESF Reporter woensdag 10 juli 2013 @ 23:23:29 #61
87554 Cee
Welluk?
pi_128819086
Als je trouwens niet allergisch bent voor musicals kan ik The Book of Mormon ten zeerste aanraden. _O_ Fantastische show, grof, leuke nummers en ontzettend grappig. De bedenkers van South Park hebben het verhaal geschreven en dat merk je.
pi_128825831
Ik ben benieuwd, we hebben ons voor de derde keer voor een Apple Greeter ingeschreven. De vorige 2 keren konden zij geen Greeter voor ons 'vinden'. Ik hoop het nu wel.

Ik ga de schema's van de zomerconcerten in de parken eens bekijken, zijn er ook weer openlucht films? Weet iemand dat? (ja ik ga ook even Googlen)

Nog een paar weken en dan gaan we (weer) :)
  donderdag 11 juli 2013 @ 19:58:58 #63
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128845524
Godverrrr, door omstandigheden staat een NYC-trip in september nu op losse schroeven. Indien het dan niet lukt wordt het maart/april 2014 en dan minimaal 6 a 7 overnachtingen. Die maanden heb ik op het oog vanwege langere dagen en tóch meevallende prijzen, heb voor die periode al enkele interessante deals voorbij zien komen.

Maargoed, hoop uiteindelijk toch op aankomende september als mogelijkheid.
pi_128850127
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 19:31 schreef Tourniquet het volgende:
Top of the Rock vond ik ook veel leuker. Er is veel meer ruimte bovenop en wachttijd ook korter. Sunset is inderdaad een aanrader, prachtig om langzaam alle lichtjes aan te zien gaan.

2 foto's van mij uit 2008:

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
O+ _O_
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  donderdag 11 juli 2013 @ 23:33:32 #65
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_128855271
Space Shuttle pavillion ook weer open, bij Intrepid.
Haters everywhere but I don't really care.
  vrijdag 12 juli 2013 @ 16:59:47 #66
8760 Beavis
Proud to be South African!
pi_128878003
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2013 23:33 schreef matthijst het volgende:
Space Shuttle pavillion ook weer open, bij Intrepid.
Ja, fuck. Dat heb ik dus mooi gemist afgelopen mei :(
  vrijdag 12 juli 2013 @ 19:08:22 #67
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128882567
quote:
9s.gif Op donderdag 11 juli 2013 19:58 schreef MissionPhailed het volgende:
Godverrrr, door omstandigheden staat een NYC-trip in september nu op losse schroeven. Indien het dan niet lukt wordt het maart/april 2014 en dan minimaal 6 a 7 overnachtingen. Die maanden heb ik op het oog vanwege langere dagen en tóch meevallende prijzen, heb voor die periode al enkele interessante deals voorbij zien komen.

Maargoed, hoop uiteindelijk toch op aankomende september als mogelijkheid.
Heh, retourvlucht + 7 hotelovernachtingen in het Red Roof Inn Queens kosten eind-maart volgend jaar slechts 948 euro. Da's voor NYC-begrippen een prijsklapper lijkt me. Enige minpunt is dan 5 minuten lopen + 10 minuten metro om Manhattan te bereiken.

Binnen 10 dagen wordt er in ieder geval iets geboekt. Aankomende september of maart/april volgend jaar, 't maakt me niet uit :+
  vrijdag 12 juli 2013 @ 19:19:02 #68
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128882996
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 19:08 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Heh, retourvlucht + 7 hotelovernachtingen in het Red Roof Inn Queens kosten eind-maart volgend jaar slechts 948 euro. Da's voor NYC-begrippen een prijsklapper lijkt me. Enige minpunt is dan 5 minuten lopen + 10 minuten metro om Manhattan te bereiken.
Nou breekt m'n klomp. Retourvlucht + 8 hotelovernachtingen (dus overnachting méér) kost ruim honderd euro mínder, namelijk 832 euro. :') Geldend voor hetzelfde hotel overigens.
pi_128883394
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 19:19 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Nou breekt m'n klomp. Retourvlucht + 8 hotelovernachtingen (dus overnachting méér) kost ruim honderd euro mínder, namelijk 832 euro. :') Geldend voor hetzelfde hotel overigens.

Welke site? :@
  vrijdag 12 juli 2013 @ 19:33:07 #70
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128883490
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 19:30 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

Welke site? :@
Expedia.nl, maar de prijs is nu ineens omhooggeschoten naar 1007 euro :+ Ook niet gek natuurlijk.
  vrijdag 12 juli 2013 @ 21:51:02 #71
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_128888441
Mocht er nog een hiphopfan in NY zijn op dit moment.
Morgen:


$20, Pusha-T, Redman, EPMD
http://www.bkhiphopfestival.com/
Haters everywhere but I don't really care.
  vrijdag 12 juli 2013 @ 22:36:33 #72
67174 Dos37
Come on Twente
pi_128890153
Hier nog drie foto's van mij vanaf het ESB.


Noord-westen.

Richting 30 Rock

Neer beneden
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_128890201
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 19:33 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Expedia.nl, maar de prijs is nu ineens omhooggeschoten naar 1007 euro :+ Ook niet gek natuurlijk.
Kan ook eens helpen om je cookies te wissen. Sommige reiswebsites anticiperen op hoe vaak je naar een vlucht zoekt/hotel zoekt en daardoor gaat de prijs omhoog.
pi_128899855
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 19:08 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Heh, retourvlucht + 7 hotelovernachtingen in het Red Roof Inn Queens kosten eind-maart volgend jaar slechts 948 euro. Da's voor NYC-begrippen een prijsklapper lijkt me. Enige minpunt is dan 5 minuten lopen + 10 minuten metro om Manhattan te bereiken.

Binnen 10 dagen wordt er in ieder geval iets geboekt. Aankomende september of maart/april volgend jaar, 't maakt me niet uit :+
September/oktober is NY erg mooi en kan het nog erg lekker weer zijn met hoge, aangename temperaturen. Die prijs voor maart vind ik voor Queens eigenlijk niet opvallend. Ik denk zelfs dat het voor zeven nachten nog wel goedkoper kan.
pi_128920128
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 19:33 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Expedia.nl, maar de prijs is nu ineens omhooggeschoten naar 1007 euro :+ Ook niet gek natuurlijk.
Prijs pp neem ik aan? Vind ik niet goedkoop...voor Queens.
Wij betalen iets meer voor 7 nachten in Greenwich in augustus. (Apart geboekt niet via Expedia, ¤500 pp voor rechtstreekse vluchten en ¤150 pn appartement)
  zondag 14 juli 2013 @ 00:28:54 #76
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128922921
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 juli 2013 23:07 schreef exode het volgende:

[..]

Prijs pp neem ik aan? Vind ik niet goedkoop...voor Queens.
Wij betalen iets meer voor 7 nachten in Greenwich in augustus. (Apart geboekt niet via Expedia, ¤500 pp voor rechtstreekse vluchten en ¤150 pn appartement)
Ik ga solo indien de trip doorgaat (is altijd wat duurder dan met meerdere mensen).
pi_128931625
quote:
12s.gif Op zondag 14 juli 2013 00:28 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Ik ga solo indien de trip doorgaat (is altijd wat duurder dan met meerdere mensen).
Dat is waar! Maar wil je dan niet liever op Manhattan in een hostel zitten? Dat zou mijn voorkeur heeft als ik alleen ging.
  zondag 14 juli 2013 @ 13:47:43 #78
4259 JK
In for a penny, in for a pound
pi_128932576
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 22:36 schreef Dos37 het volgende:
Hier nog drie foto's van mij vanaf het ESB.

[ afbeelding ]
Noord-westen.
[ afbeelding ]
Richting 30 Rock
[ afbeelding ]
Neer beneden
Mooie foto's. Volgende keer ga ik ook wel een keer op het ESB staan. Had alleen TOTR gedaan. Je ziet St Patricks Cathedral niet eens... een flinke kerk, wat gewoon weg valt tussen de wolkenkrabbers. Op de eerste foto zie je in de verte nog USS Intrepid.
  zondag 14 juli 2013 @ 16:33:24 #79
64792 Mryc
play me one more song
pi_128939003
Tickets voor Village Vanguard zijn binnen! *O*
  zondag 14 juli 2013 @ 23:24:08 #80
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_128955406
quote:
1s.gif Op zondag 14 juli 2013 13:20 schreef exode het volgende:

[..]

Dat is waar! Maar wil je dan niet liever op Manhattan in een hostel zitten? Dat zou mijn voorkeur heeft als ik alleen ging.
Overnachtingslocatie op Manhattan is uiteraard ideaal maar heb liever wél een eigen verblijfsruimte, gemeenschappelijke badkamer is daarintegen geen probleem. Hostels vallen over het algemeen wel af, al behoort o.a het YMCA Vanderbilt nog tot één van de mogelijkheden.

Hoop nog wel in september te kunnen gaan :+ Hoor deze week of daartoe nog mogelijkheden zijn.
  maandag 15 juli 2013 @ 22:42:35 #81
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_128987454
Vandaag geboekt om van 4 aug - 13 aug naar NYC te gaan. We zitten in het Yotel op 42nd street (stukje van Times Square af). Zag er best hip en futuristisch uit. Iemand hier ervaring mee?
We vonden dat hotel qua prijs/kwaliteit/ligging de beste keuze.

Heb er enorm veel zin in. Al sinds ik me kan heugen al naar die stad gewild. Kreeg vroeger altijd boeken over New York en boeken van Max Westerman die schreef over New York. In al die boeken staat het WTC nog overeind, zo lang ben ik al aan het wachten om er een keer heen te gaan. Kan niet wachten.
"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
  ESF Reporter maandag 15 juli 2013 @ 22:53:02 #82
87554 Cee
Welluk?
pi_128987938
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 22:42 schreef T_Killer het volgende:
Vandaag geboekt om van 4 aug - 13 aug naar NYC te gaan. We zitten in het Yotel op 42nd street (stukje van Times Square af). Zag er best hip en futuristisch uit. Iemand hier ervaring mee?
We vonden dat hotel qua prijs/kwaliteit/ligging de beste keuze.

Heb er enorm veel zin in. Al sinds ik me kan heugen al naar die stad gewild. Kreeg vroeger altijd boeken over New York en boeken van Max Westerman die schreef over New York. In al die boeken staat het WTC nog overeind, zo lang ben ik al aan het wachten om er een keer heen te gaan. Kan niet wachten.
Wat gaaf dat je na al die jaren hunkeren, wachten, lezen en smachten eindelijk gaat! Je gaat het nog beter vinden dan in de boeken. O+

Ik heb zelf niet in het Yotel gezeten maar sprak toevallig eergisteren een vriendin van me die er eerder dit jaar een aantal dagen heeft overnacht. Was er prima over te spreken! Ontbijten op het dak en zo. O+ Goede ligging, niet al te ver van een metrostation. En ik zie op Tripadvisor ook dat hij hoog gewaardeerd wordt. Ik zou er alle vertrouwen in hebben.
pi_128988916
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 22:42 schreef T_Killer het volgende:
Vandaag geboekt om van 4 aug - 13 aug naar NYC te gaan. We zitten in het Yotel op 42nd street (stukje van Times Square af). Zag er best hip en futuristisch uit. Iemand hier ervaring mee?
We vonden dat hotel qua prijs/kwaliteit/ligging de beste keuze.

Heb er enorm veel zin in. Al sinds ik me kan heugen al naar die stad gewild. Kreeg vroeger altijd boeken over New York en boeken van Max Westerman die schreef over New York. In al die boeken staat het WTC nog overeind, zo lang ben ik al aan het wachten om er een keer heen te gaan. Kan niet wachten.
Tof! Geen ervaring met dat hotel maar de locatie is _O_
Ik ben vorige maand voor het eerst naar NY geweest, wilde ook al jaren gaan. Nou ben in O+ hoor. Nu al aan het nadenken om volgend jaar weer te gaan *O*
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  dinsdag 16 juli 2013 @ 19:39:56 #84
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_129017176
Godverrrrrr, is niet meer mogelijk om in september nog te gaan. Wordt waarschijnlijk 2e helft maart of april 2014. Helaas 14 dollar door de plee gespoeld door té voorbarig een ESTA aan te vragen die gekoppeld is aan een paspoort dat nog tweeënhalve maand geldig is. :')

Maar er zijn nu wel méér mogelijkheden om een fraaie prijsklapper te regelen. Binnen een week zal de NYC-trip geregeld zijn.
  dinsdag 16 juli 2013 @ 19:51:01 #85
187510 IrCute
Americunt
pi_129017584
quote:
15s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 19:39 schreef MissionPhailed het volgende:
Godverrrrrr, is niet meer mogelijk om in september nog te gaan. Wordt waarschijnlijk 2e helft maart of april 2014. Helaas 14 dollar door de plee gespoeld door té voorbarig een ESTA aan te vragen die gekoppeld is aan een paspoort dat nog tweeënhalve maand geldig is. :')

Maar er zijn nu wel méér mogelijkheden om een fraaie prijsklapper te regelen. Binnen een week zal de NYC-trip geregeld zijn.
Volgens mij kun je je paspoortnummer veranderen.
  dinsdag 16 juli 2013 @ 20:00:57 #86
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_129017905
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 19:51 schreef IrCute het volgende:

[..]

Volgens mij kun je je paspoortnummer veranderen.
Aan die optie dacht ik ook, maar de site waarop je je ESTA verkrijgt geeft onomwonden aan dat een ESTA verloopt als je huidige paspoort verloopt (tenzij paspoort nog langer dan twee jaar geldig is) ;)
pi_129018475
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 20:00 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Aan die optie dacht ik ook, maar de site waarop je je ESTA verkrijgt geeft onomwonden aan dat een ESTA verloopt als je huidige paspoort verloopt (tenzij paspoort nog langer dan twee jaar geldig is) ;)
Klopt, mijn Esta is nog een jaar geldig maar mijn paspoort is verlopen dus moet een nieuwe aanvragen. Nette mail over gekregen...:)
pi_129018662
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 22:42 schreef T_Killer het volgende:
Vandaag geboekt om van 4 aug - 13 aug naar NYC te gaan. We zitten in het Yotel op 42nd street (stukje van Times Square af). Zag er best hip en futuristisch uit. Iemand hier ervaring mee?
We vonden dat hotel qua prijs/kwaliteit/ligging de beste keuze.

Heb er enorm veel zin in. Al sinds ik me kan heugen al naar die stad gewild. Kreeg vroeger altijd boeken over New York en boeken van Max Westerman die schreef over New York. In al die boeken staat het WTC nog overeind, zo lang ben ik al aan het wachten om er een keer heen te gaan. Kan niet wachten.
Leuk! Yotel hoor ik alleen goede verhalen over.
Dan heb je vast ook 'Ik ben een New yorker' van Twan Huys gelezen? Is ook een leuk boek.

Wij gaan 19 augustus dus laat je het een beetje heel in New York?
pi_129019067
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 20:24 schreef exode het volgende:

[..]

Leuk! Yotel hoor ik alleen goede verhalen over.
Dan heb je vast ook 'Ik ben een New yorker' van Twan Huys gelezen? Is ook een leuk boek.

Wij gaan 19 augustus dus laat je het een beetje heel in New York?
'Bij Starbucks heet ik Amy' is dan ook een leuke. :) Het dagelijkse leven in NYC beschreven door een Nederlandse.
pi_129020049
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 20:35 schreef Maravilla het volgende:

[..]

'Bij Starbucks heet ik Amy' is dan ook een leuke. :) Het dagelijkse leven in NYC beschreven door een Nederlandse.
Ik noteer hem, dank je!
  dinsdag 16 juli 2013 @ 23:31:14 #91
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_129028252
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 20:24 schreef exode het volgende:

[..]

Leuk! Yotel hoor ik alleen goede verhalen over.
Dan heb je vast ook 'Ik ben een New yorker' van Twan Huys gelezen? Is ook een leuk boek.

Wij gaan 19 augustus dus laat je het een beetje heel in New York?
Alleen maar goede verhalen, dat hoor ik graag *O*
Heb dat boek niet gelezen, zal m wel even noteren.

Zit je ook in Yotel vanaf de 19e? Ik ben dan al een paar dagen terug, dus zal een verse review geven.
"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
pi_129035171
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 23:31 schreef T_Killer het volgende:

[..]

Alleen maar goede verhalen, dat hoor ik graag *O*
Heb dat boek niet gelezen, zal m wel even noteren.

Zit je ook in Yotel vanaf de 19e? Ik ben dan al een paar dagen terug, dus zal een verse review geven.
Nee, wij zitten in Contempo Design Suites in Greenwich. De afgelopen 2 keer in de omgeving van Times Square gezeten en nu even een andere wijk :) De TS wijk vond ik wel erg leuk overigens...!

Vrienden van mij zijn in Yotel geweest, die gaan elk jaar naar New York en zijn lyrisch over dit hotel. Dus je zit vast hartstikke goed!
pi_129036693
Yotel is niet de goedkoopste, maar blijkbaar wel de moeite waard. :)
  woensdag 17 juli 2013 @ 11:30:01 #94
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_129037866
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 10:48 schreef Craptacular het volgende:
Yotel is niet de goedkoopste, maar blijkbaar wel de moeite waard. :)
Vind het nog meevallen als je bijv. kijkt in maart 2014 op de website van Arke. Wat mij alleen wel opvalt bij Arke is dat toeslagen voor de luchten zo gigantisch hoog zijn.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  woensdag 17 juli 2013 @ 19:57:20 #95
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_129057107
Nog een vraagje over Yotel: Zijn die bedden echt zo klein als dat ze eruit zien op de foto's?
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_129081458
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 11:30 schreef Katth het volgende:

[..]

Vind het nog meevallen als je bijv. kijkt in maart 2014 op de website van Arke. Wat mij alleen wel opvalt bij Arke is dat toeslagen voor de luchten zo gigantisch hoog zijn.
Biedt Arke ook al New York aan tegenwoordig? Wat vragen zij voor een week New York? (sorry ik ben niet zo van de organisaties, ik regel zoveel mogelijk zelf. A. is voor mij voorpret. B. Ik heb de arrogantie om te denken dat ik het zelf altijd beter kan)
  donderdag 18 juli 2013 @ 14:32:23 #97
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_129083649
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 13:36 schreef exode het volgende:

[..]

Biedt Arke ook al New York aan tegenwoordig? Wat vragen zij voor een week New York? (sorry ik ben niet zo van de organisaties, ik regel zoveel mogelijk zelf. A. is voor mij voorpret. B. Ik heb de arrogantie om te denken dat ik het zelf altijd beter kan)
Ja, je vliegt dan met KLM, Delta of United geloof ik. Met een reisorganisatie heb ik wel altijd het idee dat je goedkoper uit bent dan als je hotel+vlucht apart boekt. Tenzij je wellicht aanbiedingen Booking.com en werelddealweken KLM kan combineren.

Weekje New York ligt volgens mij bij Arke tussen 800-1000 Euro voor de goedkoopste. Heb je wel hotel en geen hostel.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_129178853
Ik vind New York nu alleen al leuk omdat ik net Orlando Bloom heb gezien :9

Carter is idd erg shabby, maar nog geen beestje gezie gelukkig :) En ik ben een beetje overdondeerd door de drukte :')
  zondag 21 juli 2013 @ 07:05:35 #99
8760 Beavis
Proud to be South African!
pi_129179703
Ik hoop voor je dat vandaag koopzondag is. Anders is alles dicht!
  zondag 21 juli 2013 @ 10:10:12 #100
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_129180763
:D

Over alles dicht gesproken. Iemand een idee of op thanksgiving day ondertussen winkels al eerder ('s middags ipv 's avonds voor Black Friday) open zijn?
Haters everywhere but I don't really care.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')