Kortingquote:Afgelopen keer naar een nieuwe club geweest in Meatpacking district, Tanjune. Erg goed bevallen, supersfeer en dat mis ik toch vaak in deze 'High-profile' clubs. Verder:
- Cain (Chelsea): Ook een hele ontspannen sfeer, maar zeker de moeite waard. Eigenlijk voornamelijk tafels, maar dat doet de sfeer hier juist goed (mijn favoriet)
- Bungalow 8: Enige die ik echt nog moet zien, standaard hang-out voor wat bekende mensen en aapjes kijken is altijd leuk. Waarschijnlijk moeilijkste deur van het lijstje, zie het als een uitdaging
- Marquee (Chelsea): Glitter & Glamour, zit vlakbij Cain en Pink Elephant
- Pink Elephant (Chelsea): Goeie club, onmogelijk deurbeleid, de reden waarom ik na 1 keer niet meer terug ben geweest
- Tanjune (Meatpacking): Nieuwe tent, trekt direct een hoop mensen! Is me erg goed bevallen, mijn nummer 2 na Cain door de relaxte sfeer, maar wel een tough door
- Milk & Honey: Goeie cocktails, enorm aparte ervaring (google maar even). Ik heb het nummer ergens nog liggen, zonder nummer geen entree
- Crobar: Grote tent, mooie aankleding, maar mij iets te massaal
- PM (Meatpacking): Iets makkelijker binnen komen, leuk publiek, minder flashy (meatpacking)
- 230 Fifth: Grootste rooftop van NY, prachtig uitzicht, helaas slechte cocktails, leuk voor een vroege borrel met mooi weer
- Gansevoort Hotel Rooftop (Meatpacking): Wederom rooftop, midden in meatpacking dus goed om door te gaan naar Tanjune/PM
Nou ja, dit zijn wel aardig de 'hotspots' van NY op het moment, hoewel ik er ongetwijfeld nog genoeg mis. Bij alle clubs eigenlijk lastig binnenkomen, dus zorgen dat je op de lijst staat (een telefoontje van tevoren is voldoende). Als je alleen met je vriendinnetje bent, komt het vervolgens wel goed. Anders zorgen voor even aantal mannen en vrouwen, tenzij je je credit card wilt trekken en een tafel met een hoop flessen drank betaalt, dan kom je ook wel makkelijk binnen. Dat laatste klinkt heel erg duur, maar valt vaak nog wel mee. Als je alleen met kerels gaat drinken, kom je bij Marquees weg voor 120 dollar de neus, zit je met een beetje mazzel wel naast een celebrity, heb je een relaxte tafel met bediening en genoeg drank om je te misdragen (maar let wel, bouncers zijn niet lief in NY).
Long Island City, in de omgeving van metrostations Queensboro Plaza / 39 Av / 12 St - Queensbridge staan een aantal prima hotels voor niet al te veel geld. Je zit met de metro dan in een kwartiertje midden in Manhattan.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 15:31 schreef Norrage het volgende:
Het enige dat nog geboekt moet worden zijn onze overnachtigingen. Het moet niet te duur, maar ook niet te pauper. Beetje zoiets 50/60 euro per nacht ofzo. ZIjn nu aan het kijken voor Washington en NYC (Brooklyn/Queens) . Jullie nog goede tips? (ik weet, had het al eerder gevraagd, maar nu lezen vast weer anderen het)
Welkom terug Sjeekequote:Op maandag 1 juli 2013 16:04 schreef Cee het volgende:
Zo, ik ben vanochtend geland, heb er weer 5 daagjes NYC op zitten.
welkom terugquote:Op maandag 1 juli 2013 16:04 schreef Cee het volgende:
Zo, ik ben vanochtend geland, heb er weer 5 daagjes NYC op zitten.
Georgetown is een leuke wijk, alleen jammer dat de metro daar niet komt. Gelukkig wel een frequent busnetwerk.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 20:04 schreef Norrage het volgende:
Dank
En wat zijn de beste wijken om in te zitten in Washington? Aanraders?
En verblijf je niet in Georgetown, moet je er eigenlijk gewoon nog even een bezoekje aan brengenquote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:49 schreef larsico het volgende:
[..]
Georgetown is een leuke wijk, alleen jammer dat de metro daar niet komt. Gelukkig wel een frequent busnetwerk.
quote:Op maandag 1 juli 2013 19:36 schreef Thetallguy het volgende:
Tijd voor een nieuwe TT, die andere was zo deel #70
savonds drankje doen enzoquote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:53 schreef Mryc het volgende:
[..]
En verblijf je niet in Georgetown, moet je er eigenlijk gewoon nog even een bezoekje aan brengen
En overdag een red velvet cupcake eten bij Georgetown Cupcake (bereid je wel voor op een flinke rij)quote:
Als u naar de VS afreist, moet uw paspoort nog minstens geldig zijn gedurende uw geplande verblijf in de VS om toegelaten te worden.quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:48 schreef MissionPhailed het volgende:
Vraagje: mijn paspoort verloopt in oktober van dit jaar. Is het in theorie nog mogelijk in september een NYC-trip te plannen met het bijna verlopen paspoort? Lijkt me dat een aangevraagde VISA-waiver dat gekoppeld is aan het oude paspoort ook vervalt per oktober 2013.
Duidelijk. Geen vuiltje aan de lucht wat dat betreftquote:Op woensdag 3 juli 2013 18:51 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Als u naar de VS afreist, moet uw paspoort nog minstens geldig zijn gedurende uw geplande verblijf in de VS om toegelaten te worden.
http://www.allesamerika.com/douane-paspoort-amerika.html
Ik dacht altijd dat het een half jaar was, ik had daarom mijn VS plannen in de koelkast gezet tot volgend jaar (december loopt mijn paspoort af), enige wat dan zonde is, is de nieuwe ESTA die is volgens mij wel verlopen, dus tenzij er een ticket (<¤300) voor NYC langskomt blijf ik voorlopig in Europaquote:Op woensdag 3 juli 2013 21:42 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Duidelijk. Geen vuiltje aan de lucht wat dat betreft
Maar ja dan zit je niet 2 blocks van Times Squarequote:Op woensdag 3 juli 2013 22:26 schreef MissionPhailed het volgende:
Nu zijn zaken als kameroppervlakte en eigen badkamer voor mij niet écht belangrijk, maar illustreert toch fraai de prijsverschillen over korte afstand
Hotel in Manhattan is ongetwijfeld het summum. Loop je 's avonds ook veel gemakkelijker een blokje om om avondsfeer op te snuiven en Elmo's te ontwijkenquote:Op donderdag 4 juli 2013 08:04 schreef tcr het volgende:
Maar ja dan zit je niet 2 blocks van Times Square. Je kan altijd proberen met Priceline of Hotwire om een leuke deal te pakken, maar zelf zit ik toch liever op Manhattan.
Precies. Een aantal hotels liggen vlak bij Queensboro Bridge/Queens Plaza. Eerstvolgende halte is al op Manhattan.quote:Op donderdag 4 juli 2013 20:27 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Maar het prijsverschil weegt ook wel wat. Al peins ik er niet over een overnachtingsplek te regelen in bijv. Staten Island of bij Newark Airport ofzo met immense reistijden richting Manhattan. Moet wel min of meer 'om de hoek' liggen.
quote:Op donderdag 4 juli 2013 22:23 schreef Cee het volgende:
Ik heb hier trouwens een selectie uit m'n foto's van NYC gezet.
[ Flickr Photoset ]
Haha hier ook, mooie foto's.quote:
Je moet ook gewoon geluk (of geduld?) hebben voor een goede deal. Ik verblijf in november voor ¤ 125 p/nacht in het *** Yotel (2 blocks van Times Square) met ontbijt (muffins) en eigen badkamer. Geboekt via www.clever-hotels.com Vlucht A'dam - JFK heb ik ¤ 550 voor betaald.quote:Op woensdag 3 juli 2013 22:26 schreef MissionPhailed het volgende:
Prijsverschillen tussen hotels in Manhattan en sommige nét daarbuiten zijn soms wel markant; goedkoopste hotels in Manhattan van beetje redelijke kwaliteit kosten toch al gauw 110-130 euro per nacht en dat met gemeenschappelijke badkamer. Maar bijv. het Red Roof Inn Queens kost 80-85 euro p/n met eigen badkamer én bovendien grotere kameroppervlakte. Reistijd naar Manhattan vanuit het Red Roof Inn zal hooguit 20 minuten bedragen.
Wij hebben afgelopen augustus voor ¤100 in St Giles The Court gezeten en in mei 2010 voor ¤80 in Roosevelt. Daar was geduld, gevloek en doorzettingsvermogen voor nodig.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 09:24 schreef matthijst het volgende:
Goedkoopste met redelijke reviews wat ik kan vinden is Hotel31:
http://www.hotel31.com/default.aspx?pg=home#content
Reviews:
http://www.tripadvisor.nl(...)l#mtreview_166108356
Betaal voor een twin met eigen badkamer 140 euro per nacht in november (Thanksgivingsday).
Lokatie vind ik perfect daar in Midtown bij Macy's & 34th shopping, leuker dan bij Times Square.
Ga je geen spijt van krijgen! New York is zo gaaf.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 14:06 schreef DonnieDarko1979 het volgende:
Nu ben ik nog steeds niet in New York geweest, maar zag op trivago wel leuke prijzen staan voor overnachtingen in New York.
Misschien voor volgend jaar eens kijken.
Wordt wel tijd dat ik eens naar NYC ga, ben tot nu toe alleen er overheen gevlogen op weg naar het westen.
Mooie foto's!quote:Op donderdag 4 juli 2013 22:23 schreef Cee het volgende:
Ik heb hier trouwens een selectie uit m'n foto's van NYC gezet.
[ Flickr Photoset ]
Mooie foto's! Ik kom meestal niet verder dan de standaard shots, lang niet zo mooi als deze reeks.quote:Op donderdag 4 juli 2013 22:23 schreef Cee het volgende:
Ik heb hier trouwens een selectie uit m'n foto's van NYC gezet.
[ Flickr Photoset ]
Ik merk wel dat het erg veel scheelt als je met zijn 2-en bent. 160 euro voor een kamer is toch heel wat minder erg samenquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:36 schreef exode het volgende:
[..]
Wij hebben afgelopen augustus voor ¤100 in St Giles The Court gezeten en in mei 2010 voor ¤80 in Roosevelt. Daar was geduld, gevloek en doorzettingsvermogen voor nodig.Maar dat is voor mij onderdeel van de voorpret.
De prijzen die ik noem zijn per kamerquote:Op maandag 8 juli 2013 15:47 schreef Dot. het volgende:
[..]
Ik merk wel dat het erg veel scheelt als je met zijn 2-en bent. 160 euro voor een kamer is toch heel wat minder erg samen
Ik zit nu voor 98$ per nacht in het Carter, maar wel al in maart geboekt. Als ik niet alleen was had ik toch liever voor een wat positiever gereviewed hotel gekozen
Maar volgende week vliegen en dan na 5 dagen in NY
Lekker! Ik kijk af en toe nog even op hotel-sites voor last minute aanbiedingenquote:Op maandag 8 juli 2013 15:58 schreef exode het volgende:
[..]
De prijzen die ik noem zijn per kamerVeel plezier volgende week maar dat komt vast wel goed!
Ik zou ook Rockefeller aanraden ipv Empire State Building. Rijen zijn relatief korter, mooier uitzicht en je kijkt door glas i.p.v. spijlen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 11:59 schreef Dos37 het volgende:
Ik vond Rockefeller veel toffer, dat heb ik ook twee keer gedaan. Overdag en in de avond. Bij Empire State moest ik echt vreselijk lang wachten maar dat was eigenlijk mijn eigen schuld ik ging op zaterdag.
Boottocht is ook erg tof, heb zelf full islands circle line cruise gedaan.
Hotwire is erg fijn bij last minute boekingen....en ook Priceline stunt last minute nog wel eens. Heb je je a ingeschreven bij Booking.com? Als je dan inlogt en gaat zoeken, krijg je nog wel eens leuke aanbiedingen (zo hebben wij St Giles The Court geboekt)quote:Op maandag 8 juli 2013 16:58 schreef Dot. het volgende:
[..]
Lekker! Ik kijk af en toe nog even op hotel-sites voor last minute aanbiedingen
Het voordeel van The Rock: je ziet Empire....en die zie je uiteraard niet vanaf de Empire zelf. Wij hadden een kaartje dat je overdag en 's avonds op The Rock mag. Erg gaaf!quote:Op dinsdag 9 juli 2013 11:55 schreef Dot. het volgende:
Zit een beetje uit te zoeken wat ik wil doen, maar ik strand een beetje op de Morgan Library, een uitkijkpunt (Rockefeller of Empire State) en een boottochtjeGa verder denk ik vooral rondwandelen en genieten van de stad
Maar welke is leuker/kortere wachttijd qua uitkijkpunt? Beide kun je kaartjes vooraf kopen, dus dat scheelt wachten iig.
Zin in
of rond sunset the rock op gaan. Heb je hem in het licht, het donker en alles ertusseninquote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:58 schreef exode het volgende:
[..]
Het voordeel van The Rock: je ziet Empire....en die zie je uiteraard niet vanaf de Empire zelf. Wij hadden een kaartje dat je overdag en 's avonds op The Rock mag. Erg gaaf!
Wat een prachtige foto's!quote:Op dinsdag 9 juli 2013 19:31 schreef Tourniquet het volgende:
Top of the Rock vond ik ook veel leuker. Er is veel meer ruimte bovenop en wachttijd ook korter. Sunset is inderdaad een aanrader, prachtig om langzaam alle lichtjes aan te zien gaan.
2 foto's van mij uit 2008:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is ook een idee!quote:Op dinsdag 9 juli 2013 18:35 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
of rond sunset the rock op gaan. Heb je hem in het licht, het donker en alles ertussenin
Haha, cool dat je eerst ESTA aan hebt gevraagd voordat je daadwerkelijk je vakantie hebt geboektquote:Op maandag 8 juli 2013 20:26 schreef MissionPhailed het volgende:
Zo, Visa (ESTA) aangevraagd en betaald. Slechts 30 seconden na betaling kreeg ik al toestemming de VS te betreden. Dan nu op zoek naar een degelijke deal
Jawelquote:Op woensdag 10 juli 2013 00:10 schreef El_jefe07 het volgende:
[..]
Haha, cool dat je eerst ESTA aan hebt gevraagd voordat je daadwerkelijk je vakantie hebt geboektJe was er niet helemaal zeker van of je wel mocht?
Cool, thanks voor de tip.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:41 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
Airberlin heeft op het moment New York ( en Chicago) in de aanbieding voor 427,-. Op expedia kan je daardoor mooie combinaties maken. Bv begin februari vlucht incl 4 overnachtingen in Hotel Belleclaire upper west voor 580 en 6 nachten voor 660. ( voorbeelddata 7 tm 11/13 feb)
Wel vanaf Dusseldorf en in februari maar niet slecht.
Rockefeller moet je doen!quote:Op dinsdag 9 juli 2013 11:55 schreef Dot. het volgende:
Zit een beetje uit te zoeken wat ik wil doen, maar ik strand een beetje op de Morgan Library, een uitkijkpunt (Rockefeller of Empire State) en een boottochtjeGa verder denk ik vooral rondwandelen en genieten van de stad
Maar welke is leuker/kortere wachttijd qua uitkijkpunt? Beide kun je kaartjes vooraf kopen, dus dat scheelt wachten iig.
Zin in
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 19:31 schreef Tourniquet het volgende:
Top of the Rock vond ik ook veel leuker. Er is veel meer ruimte bovenop en wachttijd ook korter. Sunset is inderdaad een aanrader, prachtig om langzaam alle lichtjes aan te zien gaan.
2 foto's van mij uit 2008:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, fuck. Dat heb ik dus mooi gemist afgelopen meiquote:Op donderdag 11 juli 2013 23:33 schreef matthijst het volgende:
Space Shuttle pavillion ook weer open, bij Intrepid.
Heh, retourvlucht + 7 hotelovernachtingen in het Red Roof Inn Queens kosten eind-maart volgend jaar slechts 948 euro. Da's voor NYC-begrippen een prijsklapper lijkt me. Enige minpunt is dan 5 minuten lopen + 10 minuten metro om Manhattan te bereiken.quote:Op donderdag 11 juli 2013 19:58 schreef MissionPhailed het volgende:
Godverrrr, door omstandigheden staat een NYC-trip in september nu op losse schroeven. Indien het dan niet lukt wordt het maart/april 2014 en dan minimaal 6 a 7 overnachtingen. Die maanden heb ik op het oog vanwege langere dagen en tóch meevallende prijzen, heb voor die periode al enkele interessante deals voorbij zien komen.
Maargoed, hoop uiteindelijk toch op aankomende september als mogelijkheid.
Nou breekt m'n klomp. Retourvlucht + 8 hotelovernachtingen (dus overnachting méér) kost ruim honderd euro mínder, namelijk 832 euro.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 19:08 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Heh, retourvlucht + 7 hotelovernachtingen in het Red Roof Inn Queens kosten eind-maart volgend jaar slechts 948 euro. Da's voor NYC-begrippen een prijsklapper lijkt me. Enige minpunt is dan 5 minuten lopen + 10 minuten metro om Manhattan te bereiken.
Welke site?quote:Op vrijdag 12 juli 2013 19:19 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Nou breekt m'n klomp. Retourvlucht + 8 hotelovernachtingen (dus overnachting méér) kost ruim honderd euro mínder, namelijk 832 euro.Geldend voor hetzelfde hotel overigens.
Expedia.nl, maar de prijs is nu ineens omhooggeschoten naar 1007 euroquote:
Kan ook eens helpen om je cookies te wissen. Sommige reiswebsites anticiperen op hoe vaak je naar een vlucht zoekt/hotel zoekt en daardoor gaat de prijs omhoog.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 19:33 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Expedia.nl, maar de prijs is nu ineens omhooggeschoten naar 1007 euroOok niet gek natuurlijk.
September/oktober is NY erg mooi en kan het nog erg lekker weer zijn met hoge, aangename temperaturen. Die prijs voor maart vind ik voor Queens eigenlijk niet opvallend. Ik denk zelfs dat het voor zeven nachten nog wel goedkoper kan.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 19:08 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Heh, retourvlucht + 7 hotelovernachtingen in het Red Roof Inn Queens kosten eind-maart volgend jaar slechts 948 euro. Da's voor NYC-begrippen een prijsklapper lijkt me. Enige minpunt is dan 5 minuten lopen + 10 minuten metro om Manhattan te bereiken.
Binnen 10 dagen wordt er in ieder geval iets geboekt. Aankomende september of maart/april volgend jaar, 't maakt me niet uit
Prijs pp neem ik aan? Vind ik niet goedkoop...voor Queens.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 19:33 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Expedia.nl, maar de prijs is nu ineens omhooggeschoten naar 1007 euroOok niet gek natuurlijk.
Ik ga solo indien de trip doorgaat (is altijd wat duurder dan met meerdere mensen).quote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:07 schreef exode het volgende:
[..]
Prijs pp neem ik aan? Vind ik niet goedkoop...voor Queens.
Wij betalen iets meer voor 7 nachten in Greenwich in augustus. (Apart geboekt niet via Expedia, ¤500 pp voor rechtstreekse vluchten en ¤150 pn appartement)
Dat is waar! Maar wil je dan niet liever op Manhattan in een hostel zitten? Dat zou mijn voorkeur heeft als ik alleen ging.quote:Op zondag 14 juli 2013 00:28 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Ik ga solo indien de trip doorgaat (is altijd wat duurder dan met meerdere mensen).
Mooie foto's. Volgende keer ga ik ook wel een keer op het ESB staan. Had alleen TOTR gedaan. Je ziet St Patricks Cathedral niet eens... een flinke kerk, wat gewoon weg valt tussen de wolkenkrabbers. Op de eerste foto zie je in de verte nog USS Intrepid.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 22:36 schreef Dos37 het volgende:
Hier nog drie foto's van mij vanaf het ESB.
[ afbeelding ]
Noord-westen.
[ afbeelding ]
Richting 30 Rock
[ afbeelding ]
Neer beneden
Overnachtingslocatie op Manhattan is uiteraard ideaal maar heb liever wél een eigen verblijfsruimte, gemeenschappelijke badkamer is daarintegen geen probleem. Hostels vallen over het algemeen wel af, al behoort o.a het YMCA Vanderbilt nog tot één van de mogelijkheden.quote:Op zondag 14 juli 2013 13:20 schreef exode het volgende:
[..]
Dat is waar! Maar wil je dan niet liever op Manhattan in een hostel zitten? Dat zou mijn voorkeur heeft als ik alleen ging.
Wat gaaf dat je na al die jaren hunkeren, wachten, lezen en smachten eindelijk gaat! Je gaat het nog beter vinden dan in de boeken.quote:Op maandag 15 juli 2013 22:42 schreef T_Killer het volgende:
Vandaag geboekt om van 4 aug - 13 aug naar NYC te gaan. We zitten in het Yotel op 42nd street (stukje van Times Square af). Zag er best hip en futuristisch uit. Iemand hier ervaring mee?
We vonden dat hotel qua prijs/kwaliteit/ligging de beste keuze.
Heb er enorm veel zin in. Al sinds ik me kan heugen al naar die stad gewild. Kreeg vroeger altijd boeken over New York en boeken van Max Westerman die schreef over New York. In al die boeken staat het WTC nog overeind, zo lang ben ik al aan het wachten om er een keer heen te gaan. Kan niet wachten.
Tof! Geen ervaring met dat hotel maar de locatie isquote:Op maandag 15 juli 2013 22:42 schreef T_Killer het volgende:
Vandaag geboekt om van 4 aug - 13 aug naar NYC te gaan. We zitten in het Yotel op 42nd street (stukje van Times Square af). Zag er best hip en futuristisch uit. Iemand hier ervaring mee?
We vonden dat hotel qua prijs/kwaliteit/ligging de beste keuze.
Heb er enorm veel zin in. Al sinds ik me kan heugen al naar die stad gewild. Kreeg vroeger altijd boeken over New York en boeken van Max Westerman die schreef over New York. In al die boeken staat het WTC nog overeind, zo lang ben ik al aan het wachten om er een keer heen te gaan. Kan niet wachten.
Volgens mij kun je je paspoortnummer veranderen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:39 schreef MissionPhailed het volgende:
Godverrrrrr, is niet meer mogelijk om in september nog te gaan. Wordt waarschijnlijk 2e helft maart of april 2014. Helaas 14 dollar door de plee gespoeld door té voorbarig een ESTA aan te vragen die gekoppeld is aan een paspoort dat nog tweeënhalve maand geldig is.![]()
Maar er zijn nu wel méér mogelijkheden om een fraaie prijsklapper te regelen. Binnen een week zal de NYC-trip geregeld zijn.
Aan die optie dacht ik ook, maar de site waarop je je ESTA verkrijgt geeft onomwonden aan dat een ESTA verloopt als je huidige paspoort verloopt (tenzij paspoort nog langer dan twee jaar geldig is)quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:51 schreef IrCute het volgende:
[..]
Volgens mij kun je je paspoortnummer veranderen.
Klopt, mijn Esta is nog een jaar geldig maar mijn paspoort is verlopen dus moet een nieuwe aanvragen. Nette mail over gekregen...:)quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:00 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Aan die optie dacht ik ook, maar de site waarop je je ESTA verkrijgt geeft onomwonden aan dat een ESTA verloopt als je huidige paspoort verloopt (tenzij paspoort nog langer dan twee jaar geldig is)
Leuk! Yotel hoor ik alleen goede verhalen over.quote:Op maandag 15 juli 2013 22:42 schreef T_Killer het volgende:
Vandaag geboekt om van 4 aug - 13 aug naar NYC te gaan. We zitten in het Yotel op 42nd street (stukje van Times Square af). Zag er best hip en futuristisch uit. Iemand hier ervaring mee?
We vonden dat hotel qua prijs/kwaliteit/ligging de beste keuze.
Heb er enorm veel zin in. Al sinds ik me kan heugen al naar die stad gewild. Kreeg vroeger altijd boeken over New York en boeken van Max Westerman die schreef over New York. In al die boeken staat het WTC nog overeind, zo lang ben ik al aan het wachten om er een keer heen te gaan. Kan niet wachten.
'Bij Starbucks heet ik Amy' is dan ook een leuke.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:24 schreef exode het volgende:
[..]
Leuk! Yotel hoor ik alleen goede verhalen over.
Dan heb je vast ook 'Ik ben een New yorker' van Twan Huys gelezen? Is ook een leuk boek.
Wij gaan 19 augustus dus laat je het een beetje heel in New York?
Ik noteer hem, dank je!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:35 schreef Maravilla het volgende:
[..]
'Bij Starbucks heet ik Amy' is dan ook een leuke.Het dagelijkse leven in NYC beschreven door een Nederlandse.
Alleen maar goede verhalen, dat hoor ik graagquote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:24 schreef exode het volgende:
[..]
Leuk! Yotel hoor ik alleen goede verhalen over.
Dan heb je vast ook 'Ik ben een New yorker' van Twan Huys gelezen? Is ook een leuk boek.
Wij gaan 19 augustus dus laat je het een beetje heel in New York?
Nee, wij zitten in Contempo Design Suites in Greenwich. De afgelopen 2 keer in de omgeving van Times Square gezeten en nu even een andere wijkquote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:31 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Alleen maar goede verhalen, dat hoor ik graag![]()
Heb dat boek niet gelezen, zal m wel even noteren.
Zit je ook in Yotel vanaf de 19e? Ik ben dan al een paar dagen terug, dus zal een verse review geven.
Vind het nog meevallen als je bijv. kijkt in maart 2014 op de website van Arke. Wat mij alleen wel opvalt bij Arke is dat toeslagen voor de luchten zo gigantisch hoog zijn.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:48 schreef Craptacular het volgende:
Yotel is niet de goedkoopste, maar blijkbaar wel de moeite waard.
Biedt Arke ook al New York aan tegenwoordig? Wat vragen zij voor een week New York? (sorry ik ben niet zo van de organisaties, ik regel zoveel mogelijk zelf. A. is voor mij voorpret. B. Ik heb de arrogantie om te denken dat ik het zelf altijd beter kan)quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:30 schreef Katth het volgende:
[..]
Vind het nog meevallen als je bijv. kijkt in maart 2014 op de website van Arke. Wat mij alleen wel opvalt bij Arke is dat toeslagen voor de luchten zo gigantisch hoog zijn.
Ja, je vliegt dan met KLM, Delta of United geloof ik. Met een reisorganisatie heb ik wel altijd het idee dat je goedkoper uit bent dan als je hotel+vlucht apart boekt. Tenzij je wellicht aanbiedingen Booking.com en werelddealweken KLM kan combineren.quote:Op donderdag 18 juli 2013 13:36 schreef exode het volgende:
[..]
Biedt Arke ook al New York aan tegenwoordig? Wat vragen zij voor een week New York? (sorry ik ben niet zo van de organisaties, ik regel zoveel mogelijk zelf. A. is voor mij voorpret. B. Ik heb de arrogantie om te denken dat ik het zelf altijd beter kan)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |