Daar kun je best een boompje over opzettenquote:Op woensdag 19 juni 2013 18:00 schreef gateway het volgende:
balen met de auto PureEvil! En dat fahrverbot, als je het er niet mee eens bent, dan dien je toch bezwaar in en vraag je naar eikrapporten van de gebruikte apparatuur?
quote:Op woensdag 19 juni 2013 19:04 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Daar kun je best een boompje over opzetten
Met een tomatensausje graagquote:Op donderdag 20 juni 2013 10:21 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Staat er volledig los van of de bak goed onderhouden wordt. Je hebt dat gewoon te onderhouden, keuring of niet.
Daarnaast zie ik maar heel zelden slecht onderhouden motoren om het simpele feit dat een motor die niet in topconditie is vrijwel meteen niet meer fatsoenlijk te bereiden valt.
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:01 schreef iemand het volgende:
[..]
dgene die het kortste lontje trekt en alles in moet gaan vullen
het maakt niet uit, je moet gewoon steeds gegevens van beide door geven
Als je depri bent geef je natuurlijk minder uit, maar blijkbaar helpt dat niet voldoende.quote:Op zondag 23 juni 2013 14:03 schreef OngeschiktX het volgende:
Ik krijg een beetje het idee dat het zo nooit lukt om echt iets op te bouwen. Ik heb vrij somber geleefd de laatste jaren, maar heel hard sparen lukt niet echt. Ik verwacht dat ik nog wel een paar jaar tegen m'n zin moet blijven wonen waar ik nu zit. Het is echt niet zo dat ik ieder dubbeltje moet omdraaien om eten te kunnen kopen, maar m'n 7 jaar oude computer vervangen is gaat toch wel een flinke hap uit m'n spaargeld worden. En elke keer als ik denk dat ik iets opbouw, komt er wel weer een onverwachte uitgave. Echt geld uitgeven aan hobby's en vakantie durf ik niet.
quote:
Toen holte de bolte en nu is de liefde over.quote:Op maandag 24 juni 2013 16:58 schreef iemand het volgende:
Dat geplak en echte liefde ontvangen van iemand die holte de bolte op me was, was helemaal nieuw voor mij.
Duurde ook echt gewoon 10 seconden voor ik snapte wat hij/zij bedoeldequote:Op maandag 24 juni 2013 17:02 schreef Copycat het volgende:
[..]
Toen holte de bolte en nu is de liefde over.
Werkt nog altijd beter dan een uitradar.quote:Op woensdag 26 juni 2013 11:21 schreef larsvh12 het volgende:
[..]
Ga der zelf maar heen. Is btw ook een aanradar!!
De hele post is een pareltje hoor, maar deze sprong eruit.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 13:07 schreef iemand het volgende:
Helaas zijn het niet alleen bedrijven die dit doen maar voornamelijk bij requitment bureau's. Ik ben ICT'er en daar ontkom je bijna niet aan dit soort vacature-schuif bedrijfjes.
Sorry, maar dit is toch wel heel triest voor iemand die een PhD wil gaan doen/doet.quote:Op maandag 29 april 2013 15:50 schreef Felagund het volgende:
Zojuist ook begonnen aan mijn eerste paper van mijn Phd. Nog alleen niet zeker waar heen ik hem heen stuur, de stichting waaruit ik wordt betaald wil het artikel open access gepubliceerd hebben. Maar daar is volgens mij ook geld voor.
quote:Op donderdag 27 juni 2013 05:08 schreef Lienekien het volgende:
LIF / Waar kun je deze Lacoste polo vinden?
En dat is na een edit, er stond lactose...
En hij begint:quote:Op woensdag 26 juni 2013 00:29 schreef voetbalmanager2 het volgende:
TDF / Ideale ´Tourlijstje´samen stellen
Alleen voor stelletjes
Over 2 jaar is ie al best lang nieuwquote:Ik ben pas nieuw op dit Forum
quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:31 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Sorry, maar dit is toch wel heel triest voor iemand die een PhD wil gaan doen/doet.
het is sowieso niet zo'n bijster originele fout en de tekst die je er dan bijzet gaat nogal tegen het hele idee van dit topic in als je het mij vraagtquote:
En hengsten maar!quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:52 schreef motorbloempje het volgende:
Nou, dan kan het ook wel gewoon volluit:
Op 1 oktober begin ik aan de University of Loughborough aan een 3-jarig studentship voor het project "The Big Society"-Does voluntary work build stronger communities, een hybridproject tussen de Business School en Geography met begeleiders uit de Business School (van oorsprong een Human Geographer) en uit Sociologie.![]()
![]()
![]()
Een d/t-fout is geen originele taalfout. De manier waarop je het post, is doelbewust iemand belachelijk proberen te maken/op de man spelen. Daar is dit topic niet voor bedoeld, dus het topic is opgeschoondquote:Op donderdag 27 juni 2013 13:31 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Sorry, maar dit is toch wel heel triest voor iemand die een PhD wil gaan doen/doet.
quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:59 schreef sp3c het volgende:
[..]
het is sowieso niet zo'n bijster originele fout en de tekst die je er dan bijzet gaat nogal tegen het hele idee van dit topic in als je het mij vraagt
het gaat echt om de leuke/originele foutjes en niet om het afkatten van fok!kers die spelfoutjes maken
Het is zeker wel een originele fout, en ik snap ook de redenatie naar de fout toe. Bij het woord worden verwart men vaak het lijdend voorwerp met het onderwerp.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:53 schreef DaMart het volgende:
[..]
Een d/t-fout is geen originele taalfout. De manier waarop je het post, is doelbewust iemand belachelijk proberen te maken/op de man spelen. Daar is dit topic niet voor bedoeld, dus het topic is opgeschoond.
Wat Sp3c zegt dus:
[..]
quote:Op maandag 24 juni 2013 21:40 schreef TheSorrow het volgende:
Nu zijn we verhaal gaan halen bij de gemeente maar die zegt dat de vrachtwagenchauffeurs dit stellig ontkennen, het is geen waar.
Een party crashen en dan flabberguested zijnquote:Op vrijdag 28 juni 2013 11:38 schreef knakworst3d het volgende:
Zo oo gisteren. Als notoire eindexamenfeestjes bezoeker wist ik me als 24 jarige ex-student met twee vrienden toegang te verschaffen tot een feest bij in een doorzonwoning hier vlak in de buurt. (....)
Totdat een paar gasten ineens moeilijk begonnen te doen; wij kennen jullie niet, wie zijn jullie en wat komen jullie doen![]()
![]()
????? Flabberguested als ik was kon ik niet direct antwoord geven waarop die kleuter me begon te duwen
![]()
Whehehe, die is wel erg grappig!! Zeker als je bedenkt dat het correcte Engelse woord dan weer gast in het Nederlands in zich herbergt.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 14:09 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een party crashen en dan flabberguested zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |