FOK!forum / Lifestyle / [Gezond Slank] #2113 - 1/3 chocoladetaartpunt
lovelizondag 10 februari 2013 @ 23:19
De Slankreeks

taartpunt.jpg
Vorige topics: Topicreeks: Gezond Slank

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt!
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), vis (liefst ook veel), vlees, en koolhydraten (niet teveel en vooral niet veel suiker). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Topicreeks: Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!
lovelizondag 10 februari 2013 @ 23:19
Kudo's voor het niet eten van de overige 2/3.
motorbloempjezondag 10 februari 2013 @ 23:21
Blokje pure chocoladeomnomnomnom :9
MaJozondag 10 februari 2013 @ 23:26
Bedankt voor de uitleg loveli! Weet alleen niet of ik het helemaal snap :@ Fruit is met mate wel gewoon gezond toch? Maar zal sowieso laag blijven met de carbs :Y
_aurum_zondag 10 februari 2013 @ 23:36
Ola!

Kwak, goed bezig.

Qua Cots en haar eetshizzle, ik zou het lekker bij de dietist houden en misschien ff geen lijstjes posten, je bent al zo met eten bezig...

Ik heb in de zee gezwommen O+
_aurum_zondag 10 februari 2013 @ 23:37
quote:
0s.gif Op zondag 10 februari 2013 23:26 schreef MaJo het volgende:
Bedankt voor de uitleg loveli! Weet alleen niet of ik het helemaal snap :@ Fruit is met mate wel gewoon gezond toch? Maar zal sowieso laag blijven met de carbs :Y
Alles met mate is toch gezond?
lovelizondag 10 februari 2013 @ 23:38
quote:
0s.gif Op zondag 10 februari 2013 23:26 schreef MaJo het volgende:
Bedankt voor de uitleg loveli! Weet alleen niet of ik het helemaal snap :@ Fruit is met mate wel gewoon gezond toch? Maar zal sowieso laag blijven met de carbs :Y
Suiker is troep, kort door de bocht (snoep, cola, witmeel). In fruit zitten vitamines, mineralen, bioflavonoiden, allerlei gezonde stofjes die goed zijn voor je lichaam, op korte of lange termijn. Er zit ook suiker in fruit.

Als je suiker (glucose + fructose) binnenkrijgt, stijgt je bloedsuiker. Om dat te neutraliseren maakt je lichaam insuline aan, dat zorgt voor een daling van de suikerspiegel. Hoe gaat dat in z'n werk? Je lichaamscellen worden door insuline bewerkt dat ze glucose opnemen. Heb je energie nodig, dan gebruikt de lichaamscel daar de glucose voor, anders wordt het opgeslagen in vetcellen. De fructose is een ander verhaal, klein beetje kun je hebben, als je te veel binnenkrijgt sla je het op in de lever (risico's op lange termijn: leververvetting en insulineresistentie, diabetes II).

De normale hoeveelheden suiker die men binnenkreeg voor de introductie van suiker, was prima te doen. Tegenwoordig zit in bijna alles wat we eten suiker. Op de lange termijn uit zich dat in obesitas en ouderdomsdiabetes.

Fruit is goed voor je, omdat al die stofjes erin zitten. Maar als je het eet om je suikerdip op te vangen, is het effect niet heel anders voor je lichaam dan wanneer je iets anders met suiker eet. Met fruit krijg je wel wat vezels binnen waardoor het niet helemaal met iets suikerrijks te vergelijken is, maar het is een quick fix.

Voed je je lichaam met relatief minder (snelle) koolhydraten en raakt het gewend aan ander voer, dan kan dat allerhande gezondheidsvoordelen opleveren, zoals meer energie en geen (of een kleinere) dip/suikercraving.
lovelizondag 10 februari 2013 @ 23:41
quote:
0s.gif Op zondag 10 februari 2013 23:36 schreef _aurum_ het volgende:
Ik heb in de zee gezwommen O+
Fijn voor je chagarijn.gif
Probabilitymaandag 11 februari 2013 @ 00:59
quote:
18s.gif Op zondag 10 februari 2013 23:41 schreef loveli het volgende:

[..]

Fijn voor je [ afbeelding ]
Whehe
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 07:40
Goedemorgen allemaal :)
Na alle tentamenweken en leerweken weer eens naar school, heerlijk

Het plan van vandaag (dus moet nog uitgevoerd worden).
O. 2 boterhammen met kaas glas melk
L. 2 boterhammen met dun roomkaas en veel rucula
T. Appel met een yoghurtje uit de kantine
D. Restje rijst met prei en surumi van gisteren
T. Peer en appel met twee rijstwafels
motorbloempjemaandag 11 februari 2013 @ 08:02
Waar is je groente?
Perruchemaandag 11 februari 2013 @ 08:32
Goedemorgen O+
quote:
0s.gif Op zondag 10 februari 2013 23:19 schreef loveli het volgende:
Kudo's voor het niet eten van de overige 2/3.
Ik werd geforceerd door mijn gezelschap, die wilden ook een stukje :P
Perruchemaandag 11 februari 2013 @ 08:39
Planning:
O: boekweit met sojamelk, banaan, chia/lijnzaad, kokos
L: gevulde salade met tonijn en ei en gegrilde groente (totaal ongeveer 350 gr)
T: handje noten (walnoot/amandel)
D: two potato vindaloo met zilvervliesrijst en raita
T: sinaasappel

Morgen maak ik pompoen uit de oven met couscous en prei koekjes en dan woensdag de rest van de vindaloo en dan met salade, donderdag hoef ik niet te koken en dan vrijdag bietjes salade denk ik met sinaasappel. Bam.

[ Bericht 12% gewijzigd door Perruche op 11-02-2013 09:23:45 ]
V1z0Rmaandag 11 februari 2013 @ 08:43
Mogguh :W

Weer op 't werk!
Was beetje eerder dan normaal alleen de buurman vond het vannacht nodig om tot 1u. piratenhits af te wisselen met hardcore. :{

Dus c_/

Dat vindaloo ziet er best nog lekker uit Perr, beetje als Indiase snert :D
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 09:09
Mogge :O

Koffie indeed!

Lijstje
O: yoghurt met muesli
T: appel, cappuccino
L: 2 rijstwafels hamkaas, rauwkost
T: cappuccino, banaan
D: nasi met veel roerbakgroente en komkommersalade
T: kwark met kokos
Jagärtrutmaandag 11 februari 2013 @ 09:23
goedemorgen allemaal!

Vandaag krijgen we een tijdelijke kat. Ik ben een beetje zenuwachtig, nog nooit een kat gehad, en weet eigenlijk niets over deze!
motorbloempjemaandag 11 februari 2013 @ 09:25
Leuk O+ Komt vast goed. Als 'ie wat schuchter is gewoon rustig laten wennen enzo!
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 09:37
Schuwe kattebeestjes zijn prima om te kopen met wat melk :P of vlees, of kaas..
An24maandag 11 februari 2013 @ 09:38
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 09:37 schreef MarMar het volgende:
Schuwe kattebeestjes zijn prima om te kopen met wat melk slagroom :P of vlees, of kaas..
Fixed. Zeker stresskatten zijn gevoelig voor diaree. Slagroom is vetter, krijgen ze minder snel diaree van.
Nalliemaandag 11 februari 2013 @ 09:43
Lekker lijstje Perr.
En succes met de kat. Gewoon met rust laten en rustig wennen :Y zowel jij als de kat :P

Planning:

O: havermout, cacao, banaan
T: 3 slokken koffie, appel
L: 3 crackers met kip, salade met tomaat/kikkererwten/komkommer en zonnebloempitjes
T: rijstwafel met pindakaas
S: half uur cardio, buikspieren enzo
D: uit!

Ik ben benieuwd wat ervan komt want nog steeds misselijk :')
Cocotrimoniummaandag 11 februari 2013 @ 09:48
Succes met de kat! O+

En Nallie, succes met de misselijkheid :+

Ik ga zo beginnen aan de Game of Thrones boekenserie. Is Martijn me al maanden gek over aan t maken, maar nu heb ik pas de rust ervoor :+
An24maandag 11 februari 2013 @ 09:49
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 09:43 schreef Nallie het volgende:
Lekker lijstje Perr.
En succes met de kat. Gewoon met rust laten en rustig wennen :Y zowel jij als de kat :P

Planning:

O: havermout, cacao, banaan
T: 3 slokken koffie, appel
L: 3 crackers met kip, salade met tomaat/kikkererwten/komkommer en zonnebloempitjes
T: rijstwafel met pindakaas
S: half uur cardio, buikspieren enzo
D: uit!

Ik ben benieuwd wat ervan komt want nog steeds misselijk :')
Testje doen? :P
An24maandag 11 februari 2013 @ 09:50
Ik heb vandaag voor de opleiding mijn eerste coachingsessie. Gaan ze mij onder de loep nemen om te kijken of ik in communicatie mijn effectiviteit kan vergroten. Anderhalf uur voor de camera over jezelf praten. Joy :')
the85mcmaandag 11 februari 2013 @ 09:57
Morgen! Je voelt je al een paar dagen niet zo fit toch Nallie? Hoop dat t snel over gaat! Ik vind uiteten als ik niet lekker ben niet zo.. Gelukkig is dat bijna nooit :)
Novemmaandag 11 februari 2013 @ 10:00
Morgen!

Ik zou de kat helemaal geen melk of room geven. Katten zijn lactose-intolerant en krijgen er diarree van. Vooral als de kat anders nooit melk/room drinkt.

Je kan ook wat kattenmelk kopen, daar is de meeste lactose uitgehaald.

Ik moet vanmiddag met de kat naar de dierenarts, heeft een rot tandje! Vreemd, aangezien hij nog geen jaar is. De dierenarts denkt dat het een tandje is dat uberhaupt nooit levensvatbaar is geweest.

Deze week even netjes eten, teveel crap op afgelopen week.

Vanavond reuzenberg geroosterde groenten/aardappeltjes in schil met pesto en parmezaan eten :9
the85mcmaandag 11 februari 2013 @ 10:01
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 09:50 schreef An24 het volgende:
Ik heb vandaag voor de opleiding mijn eerste coachingsessie. Gaan ze mij onder de loep nemen om te kijken of ik in communicatie mijn effectiviteit kan vergroten. Anderhalf uur voor de camera over jezelf praten. Joy :')
Toch is dat wel handig dat t gefilmd wordt. Mijn presentaties zijn wel eens gefilmd en je ziet jezelf dingen doen waarvan je je niet eens bewust bent.

En melk/kaas is idd slecht voor katten. Onze kat krijgt er blijkbaar jeuk van en dan krabt ie zichzelf een kaal plekje op zn rug. Dat heeft ie anders nooit.
Nalliemaandag 11 februari 2013 @ 10:06
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 09:57 schreef the85mc het volgende:
Morgen! Je voelt je al een paar dagen niet zo fit toch Nallie? Hoop dat t snel over gaat! Ik vind uiteten als ik niet lekker ben niet zo.. Gelukkig is dat bijna nooit :)
Ja maar ik voel me verder prima, dat is t stomme. Alleen maagzuur en misselijk. Ach ja, ik ga er niet dood aan :)

Lekker diner Novem :9
the85mcmaandag 11 februari 2013 @ 10:10
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 10:06 schreef Nallie het volgende:

[..]

Ja maar ik voel me verder prima, dat is t stomme. Alleen maagzuur en misselijk. Ach ja, ik ga er niet dood aan :)

Lekker diner Novem :9
Heb je het de hele dag of vooral na zwaar sporten?
Nalliemaandag 11 februari 2013 @ 10:11
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 10:10 schreef the85mc het volgende:

[..]

Heb je het de hele dag of vooral na zwaar sporten?
Vanaf zaterdag gewoon de hele tijd. Maar vooral nadat ik iets heb gegeten
the85mcmaandag 11 februari 2013 @ 10:15
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 10:11 schreef Nallie het volgende:

[..]

Vanaf zaterdag gewoon de hele tijd. Maar vooral nadat ik iets heb gegeten
Dan weet ik het niet.. Misschien wel licht griepje. Als je het vooral zou hebben na sporten kon t scheurtje in het middenrif zijn maar zo klinkt t niet.
Beterschap iig :*
Nalliemaandag 11 februari 2013 @ 10:22
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 10:15 schreef the85mc het volgende:

[..]

Dan weet ik het niet.. Misschien wel licht griepje. Als je het vooral zou hebben na sporten kon t scheurtje in het middenrif zijn maar zo klinkt t niet.
Beterschap iig :*
Thanks, volgens mij werkt dat maagklepje gewoon ff niet goed ofzo. Is ie toe aan vakantie :P
V1z0Rmaandag 11 februari 2013 @ 10:54
Misschien kon je sfincter die alcohol van laatst gewoon even niet aan :P
Hoop dat het meevalt!

Oh en nog dikke ^O^ voor An, helemaal overheen gelezen, maar top!
Probabilitymaandag 11 februari 2013 @ 11:00
Ik ben gestresste en boos op de sneeuw. Kutgladheid. Nu kom ik te laat of val ik.
En vriendinnetje heeft haar pols gebroken en een vriendje z'n enkel op 3 plaatsen door die kut gladheid.

Normaal ben ik echt sneeuw lovah no#1
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 11:00
Magzuur - magnesium. Als het structureel is gaat er bij 'middenrif' een lampje branden.
HenkPietKlaasWimmaandag 11 februari 2013 @ 11:01
Sorry, ik ga weer een taart bakken http://www.bbc.co.uk/food/recipes/celebration_chocolate_18175

#taartbakkersanonymous
Nalliemaandag 11 februari 2013 @ 11:01
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:00 schreef loveli het volgende:
Magzuur - magnesium. Als het structureel is gaat er bij 'middenrif' een lampje branden.
Magnesium heb ik! Neem ik dagelijks... Als t over een week nog niet weg is ga ik wel ff naar de huisarts!
Probabilitymaandag 11 februari 2013 @ 11:02
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 10:06 schreef Nallie het volgende:

[..]

Ja maar ik voel me verder prima, dat is t stomme. Alleen maagzuur en misselijk. Ach ja, ik ga er niet dood aan :)

Lekker diner Novem :9
Dat heb ik ook vaak 's winters. En als je toch gaat eten komt het er bijna weer uit :P
Sarabimaandag 11 februari 2013 @ 11:06
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:00 schreef loveli het volgende:
Magzuur - magnesium. Als het structureel is gaat er bij 'middenrif' een lampje branden.
Toch maar eens naar magnesium gaan kijken dan.
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:07
Structureel omeprazol voor de maag hier..
Een glas melk vind ik ook fijn als het erg opspeelt.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 11:11
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:07 schreef MarMar het volgende:
Structureel omeprazol voor de maag hier..
Een glas melk vind ik ook fijn als het erg opspeelt.
Toch vanwege de structurele pijnstillers?
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:12
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:11 schreef loveli het volgende:

[..]

Toch vanwege de structurele pijnstillers?
Nope, ook los daarvan. Maagkleppen sluiten niet goed en een gat in mijn middenrif.
Phaidramaandag 11 februari 2013 @ 11:14
Maagpijn / misselijkheid suckt, sterkte!

Afgelopen weekend een fotoshoot gehad met alle neefjes en nichtjes en twee waren al ziek, één is de dag erna ziek geworden... Ik wil niet, ik wil niet, ik wil niet!!1!! Ik begin eindelijk wat aan te komen, ben nu een recordtijd van 1,5 maand niet ziek geweest, dus NEE! *stampvoet*
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:16
Overigens is vaak last hebben van maagzuur niet iets wat je moet onderschatten, ookal is de last ervan relatief klein.
Maagzuur kan de slokdarm beschadigen en als dat structureel gebeurt, heb je aanzienlijk meer kans op slokdarmkanker.
Daarom slik ik braaf mijn omeprazol, ook in periodes dat ik er relatief weinig last van heb.
the85mcmaandag 11 februari 2013 @ 11:17
Ik heb daar soms ook wat last van. Als ik echt zware dingen til, buitenboordmotors bijvoorbeeld, en dan draaiende beweging maak dan ben ik soms daarna een beetje misselijk.
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:18
Overigens is het prachtig weer hier, ik denk dat ik nog een wandeling inlas vanmiddag en dan ook nog maar ergens een extra handje nootjes ofzo.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 11:19
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:12 schreef MarMar het volgende:

[..]

Nope, ook los daarvan. Maagkleppen sluiten niet goed en een gat in mijn middenrif.
Linkdump van eerste 2 hits, ben geen fan van structureel maagbeschermers slikken.
http://www.natuurlijkwelz(...)remmers-en-de-logica
http://www.rolandbakker.com/?p=385
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:20
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:17 schreef the85mc het volgende:
Ik heb daar soms ook wat last van. Als ik echt zware dingen til, buitenboordmotors bijvoorbeeld, en dan draaiende beweging maak dan ben ik soms daarna een beetje misselijk.
Ik moet er vooral om denken dat ik niet hele grote hoeveelheden tegelijk eet en dat ik na het eten even een tijdje goed rechtop blijf, dus niet hangen op de bank 's avonds vlak na het eten en ook niet gelijk de was gaan doen oid (de wasmachine staat laag).
Wandelen na het eten is behalve fijn voor mijn lijf ook lekker voor mijn maag.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 11:21
Rettich/rammenas helpt sommige mensen tegen maagzuur.
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:22
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:19 schreef loveli het volgende:

[..]

Linkdump van eerste 2 hits, ben geen fan van structureel maagbeschermers slikken.
http://www.natuurlijkwelz(...)remmers-en-de-logica
http://www.rolandbakker.com/?p=385
Ik heb er een camera voor moeten inslikken, het is niets preventief ;)
Voor ALLE medicatie geldt dat het in principe nooit meer is dan een noodzakelijk kwaad en dat je lijf wanneer het gezond is, altijd beter af is zonder.
Skoapmaandag 11 februari 2013 @ 11:22
quote:
1s.gif Op zondag 10 februari 2013 20:33 schreef Tinkepink het volgende:
Secret eaters is interessant vandaag. Gaat over gezond maar teveel eten.
Is dat met dat meisje dat o.a. kokosnoot en zonnebloem pitten als tussendoortje at?
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:23
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:22 schreef Skoap het volgende:

[..]

Is dat met dat meisje dat o.a. kokosnoot en zonnebloem pitten als tussendoortje at?
Yep.
Jagärtrutmaandag 11 februari 2013 @ 11:23
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:00 schreef Probability het volgende:
Ik ben gestresste en boos op de sneeuw. Kutgladheid. Nu kom ik te laat of val ik.
En vriendinnetje heeft haar pols gebroken en een vriendje z'n enkel op 3 plaatsen door die kut gladheid.

Normaal ben ik echt sneeuw lovah no#1
heb je wel goede schoenen? Ik vind sneeuw echt niet glad, pas als het dooit en dan weer vriest, dan is het glad! Maar goed, ik draag buiten dan ook de meest oncharmante schoenen. Pas op kantoor wissel ik die..
Skoapmaandag 11 februari 2013 @ 11:24
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:23 schreef MarMar het volgende:

[..]

Yep.
ja die had ik al eens gezien...
Was inderdaad wel een interessante aflevering!
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:24
Ik had goedkope Ella laarzen voorheen, die zijn een paar tientjes en goed stroef in de sneeuw.
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 11:26
Ik zit nu de obese van gister te kijken, wat een ontzettend sympathieke gast, hoop dat het hem lukt!
Probabilitymaandag 11 februari 2013 @ 11:28
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:23 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

heb je wel goede schoenen? Ik vind sneeuw echt niet glad, pas als het dooit en dan weer vriest, dan is het glad! Maar goed, ik draag buiten dan ook de meest oncharmante schoenen. Pas op kantoor wissel ik die..
Ja de stukken sneeuw die ijs zijn geworden, die zijn glad, goede schoenen of niet, maar dat zeg je zelf ook al
the85mcmaandag 11 februari 2013 @ 11:33
Elastiek om je schoenen doen helpt ook als je geen ander paar mee kan nemen. Charmant, nou nee, maar je gaat iig niet meer onderuit.
Jagärtrutmaandag 11 februari 2013 @ 11:35
Het sneeuwt hier al de hele dag. Zo langzamerhand ben ik het zat!
HenkPietKlaasWimmaandag 11 februari 2013 @ 12:00
Ik heb pas van die "magic spikers" gekocht.
magic_spiker.jpg
Kun je om je schoen heen doen en er zitten een soort van ijzeren klauwtjes onder, waardoor je meer grip hebt.
Kosten: 3,50 bij de action.
AnneXmaandag 11 februari 2013 @ 12:17
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:19 schreef loveli het volgende:

[..]

Linkdump van eerste 2 hits, ben geen fan van structureel maagbeschermers slikken.
http://www.natuurlijkwelz(...)remmers-en-de-logica
http://www.rolandbakker.com/?p=385
Lurker meldt zich.

Dank voor je linkdump.
# had ik beter moeten zoeken -O-

Na lezen van de bijsluiter en een maand slikken, doe ik het voorlopig op een alternatieve manier.
Tips waren ook : glaasJE karnemelk voor het slapen, de Statenbijbel _O_ onder het hoofdkussen,
goede kwaliteit pepermunt, nl. pepermuntoliën !
An24maandag 11 februari 2013 @ 13:06
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 10:01 schreef the85mc het volgende:

[..]

Toch is dat wel handig dat t gefilmd wordt. Mijn presentaties zijn wel eens gefilmd en je ziet jezelf dingen doen waarvan je je niet eens bewust bent.

En melk/kaas is idd slecht voor katten. Onze kat krijgt er blijkbaar jeuk van en dan krabt ie zichzelf een kaal plekje op zn rug. Dat heeft ie anders nooit.
Is ook. Je moet er gewoon even door heen. En ik verlang van mijn eigen trainingsdeelnemer dat ze het ook doen.

Maar het was erg nuttig. Ik zie het echt als een cadeautje dat je aan jezelf kunt werken bij het leren van een vak :Y
An24maandag 11 februari 2013 @ 13:08
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:16 schreef MarMar het volgende:
Overigens is vaak last hebben van maagzuur niet iets wat je moet onderschatten, ookal is de last ervan relatief klein.
Maagzuur kan de slokdarm beschadigen en als dat structureel gebeurt, heb je aanzienlijk meer kans op slokdarmkanker.
Daarom slik ik braaf mijn omeprazol, ook in periodes dat ik er relatief weinig last van heb.
Ik ook. Dat stomme spiertje tussen maag en slokdarm doet het bij mij niet goed, waardoor ik die omeprazol nodig heb. Als ik een paar dagen niet neem, merk ik het gelijk }:|
An24maandag 11 februari 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:19 schreef loveli het volgende:

[..]

Linkdump van eerste 2 hits, ben geen fan van structureel maagbeschermers slikken.
http://www.natuurlijkwelz(...)remmers-en-de-logica
http://www.rolandbakker.com/?p=385
Soms moet je kiezen tussen twee kwaden loveli. Heb het hier met de huisarts ook over gehad.
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 13:16
Doe ik er ook even een linkdumpje tegenaan: http://www.slokdarmkanker.info/pages/view.php?page_id=482
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 13:29
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:10 schreef An24 het volgende:

[..]

Soms moet je kiezen tussen twee kwaden loveli. Heb het hier met de huisarts ook over gehad.
Ik weet, herinner me onze pm-wisseling nog goed. Soms heb je geen keus.

Maagbeschermers staan in de top 3 van meest gebruikte medicijnen, bij veel andere gebruikers is het middel erger dan de kwaal en zijn andere oplossingen voorhanden.
Sarabimaandag 11 februari 2013 @ 13:31
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:07 schreef MarMar het volgende:
Structureel omeprazol voor de maag hier..
Een glas melk vind ik ook fijn als het erg opspeelt.
Die gebruik ik af en toe, maar ben er nooit mee naar de ha gegaan dus 'durf' ze niet structureel te gebruiken.
An24maandag 11 februari 2013 @ 13:34
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:29 schreef loveli het volgende:

[..]

Ik weet, herinner me onze pm-wisseling nog goed. Soms heb je geen keus.

Maagbeschermers staan in de top 3 van meest gebruikte medicijnen, bij veel andere gebruikers is het middel erger dan de kwaal en zijn andere oplossingen voorhanden.
Ja, dat is zo. Elke oorzaak kan anders opgelost worden. Niet aan beginnen als het niet nodig is :N
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 13:35
Dat medicatie vrij verkrijgbaar is, betekent nog niet dat je niet naar de huisarts moet gaan als de klachten structureel zijn...
Doe dus toch maar even wel Sarabi..

En idd loveli, dat klopt wel, veel mensen gebruiken maagzuurremmers naast een ontzettend slecht eetpatroon waar ieder gezond mens het zuur van zou krijgen bijvoorbeeld.
Maar gezien de uitslag van de gastroscopie destijds (wat een #$%$#^&*onderzoek is dat overigens) is het toch echt een noodzakelijk kwaad hier.
Perruchemaandag 11 februari 2013 @ 13:36
Bububububu geen zin. Lunch is meer geworden dan gedacht want trek:
O: boekweit met sojamelk, banaan, chia/lijnzaad, kokos
T: peer
L: hard wit broodje forel, salade met tomaat, komkommer. kidneybonen en ei
T: handje noten (walnoot/amandel)
D: two potato vindaloo met zilvervliesrijst en raita
T: sinaasappel
An24maandag 11 februari 2013 @ 13:38
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:35 schreef MarMar het volgende:
Dat medicatie vrij verkrijgbaar is, betekent nog niet dat je niet naar de huisarts moet gaan als de klachten structureel zijn...
Doe dus toch maar even wel Sarabi..

En idd loveli, dat klopt wel, veel mensen gebruiken maagzuurremmers naast een ontzettend slecht eetpatroon waar ieder gezond mens het zuur van zou krijgen bijvoorbeeld.
Maar gezien de uitslag van de gastroscopie destijds (wat een #$%$#^&*onderzoek is dat overigens) is het toch echt een noodzakelijk kwaad hier.
Dat onderzoek is niet leuk nee. Liever van onder, dan krijg je een roesje :+

Ik vind die reclame ook zo erg. Vrouwtje heeft maagzuur, neemt zo'n drankje en vervolgens zit zij met haar man met chips en cola in haar hand. WUT!? :')
V1z0Rmaandag 11 februari 2013 @ 13:39
Cola is heel goed voor bij maagzuur lijkt me inderdaad :')
Sarabimaandag 11 februari 2013 @ 13:41
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:35 schreef MarMar het volgende:
Dat medicatie vrij verkrijgbaar is, betekent nog niet dat je niet naar de huisarts moet gaan als de klachten structureel zijn...
Doe dus toch maar even wel Sarabi..

I know.....
Heb zo nog een lijstje waar ik al jaren eigenlijk mee naar de ha moet :@
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 13:42
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:41 schreef Sarabi het volgende:

[..]

I know.....
Heb zo nog een lijstje waar ik al jaren eigenlijk mee naar de ha moet :@
Weer een slachtoffer om te schoppen ~O>

Wanneer ga je bellen?
Sarabimaandag 11 februari 2013 @ 13:44
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:42 schreef loveli het volgende:

[..]

Weer een slachtoffer om te schoppen ~O>

Wanneer ga je bellen?
Grote kans dat je jaren geleden mij al ooit hebt geschopt (niet voor het maagzuur dat is nieuw) en dat ik niet gegaan ben.
Dus deze keer ga ik nog niets beloven.
HenkPietKlaasWimmaandag 11 februari 2013 @ 13:45
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:44 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Grote kans dat je jaren geleden mij al ooit hebt geschopt (niet voor het maagzuur dat is nieuw) en dat ik niet gegaan ben.
Dus deze keer ga ik nog niets beloven.
Waarom niet?
Sarabimaandag 11 februari 2013 @ 13:48
Ik reageer straks even loveli, moet nu weer verder :)
@HPKW omdat ik koppig (en dus waarschijnlijk gewoon bang) ben.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 13:49
okidoki
HenkPietKlaasWimmaandag 11 februari 2013 @ 13:49
En je gezondheid vind je niet belangrijk genoeg?
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 13:52
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:49 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
En je gezondheid vind je niet belangrijk genoeg?
Niet elk onderzoek is even prettig..
HenkPietKlaasWimmaandag 11 februari 2013 @ 13:58
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:52 schreef loveli het volgende:

[..]

Niet elk onderzoek is even prettig..
Dat weet ik.
anna82maandag 11 februari 2013 @ 14:07
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:52 schreef loveli het volgende:

[..]

Niet elk onderzoek is even prettig..
That reminds me: ik moet mijn uitstrijkje nog inplannen!
HenkPietKlaasWimmaandag 11 februari 2013 @ 14:15
Ik heb een onderzoek opnieuw moeten inplannen omdat ik me had vergist in de datum. 8)7
Heb me zelden zo dom gevoeld.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 14:18
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:07 schreef anna82 het volgende:

[..]

That reminds me: ik moet mijn uitstrijkje nog inplannen!
Over uitstrijkjes gesproken, als ze tegelijk een hpv-test doen, kunnen ze het risico op bmhk beter inschatten. Maar dat kost meer geld enzo, dus wordt niet meegenomen met bevolkingsonderzoek.

Vrouwen die niet meedoen met bevolkingsonderzoek, doen vaak wel mee aan thuistest (zelf wattenstaafje swappen en opsturen), zo worden meer risicogevallen eruit gepikt. Ben voorstander van hpv-test bij bevolkingsonderzoek.

Raar vakgebied, medische statistiek. Maar goed, protocollen.
An24maandag 11 februari 2013 @ 14:20
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:18 schreef loveli het volgende:

[..]

Over uitstrijkjes gesproken, als ze tegelijk een hpv-test doen, kunnen ze het risico op bmhk beter inschatten. Maar dat kost meer geld enzo, dus wordt niet meegenomen met bevolkingsonderzoek.

Vrouwen die niet meedoen met bevolkingsonderzoek, doen vaak wel mee aan thuistest (zelf wattenstaafje swappen en opsturen), zo worden meer risicogevallen eruit gepikt. Ben voorstander van hpv-test bij bevolkingsonderzoek.

Raar vakgebied, medische statistiek. Maar goed, protocollen.
Bij de eerste test bevolkingsonderzoek niet nee. Maar zodra je boven pap 1 uitkomt doen ze nog een test incl hpv.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 14:21
Oh, jippie, er wordt vaker getest dan vroeger:

http://www.hpvtest.nl/

http://www.rivm.nl/Onderw(...)vragen/Testen_op_HPV
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 14:22
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:20 schreef An24 het volgende:

[..]

Bij de eerste test bevolkingsonderzoek niet nee. Maar zodra je boven pap 1 uitkomt doen ze nog een test incl hpv.
Volgens mij is dat recent ingevoerd.
*blij*
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 14:32
Voor iedereen die een uitstrijkje moet: vraag aan je verzekeraar of ze ook een HPV-test vergoeden, of gooi er zelf 200 euro tegenaan om dat te laten testen.
oO<
An24maandag 11 februari 2013 @ 14:35
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:22 schreef loveli het volgende:

[..]

Volgens mij is dat recent ingevoerd.
*blij*
Mjah, bij mij was het gelijk foute boel, dus ze moesten wel. Dat is al bijna drie jaar geleden. Ik moest nu sinds die tijd elk half jaar voor een controle uitstrijkje en dan nemen ze hpv elke keer mee :Y
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 14:41
En hpv is negatief? Sinds mei 2011 geldt het nieuwe protocol officieel, als ik het goed lees. Mooi dat ze bij jou al eerder zijn gaan testen.

antwoorden staat vrij ;)
MariaEtceteramaandag 11 februari 2013 @ 14:46
Bonjour Slankiefaces!

Ik weet niet meer of ik al gepost heb vandaag :') :D Dus excuus als ik in herhaling val! Jetlag valt alles mee, gisteravond viel ik om 21:00 half in slaap op de bank dus ben ik naar bed gegaan en toen heb ik klokkie rond geslapen :@ :D Om 9:00 weer aan het werk (thuis), nu bijna 5 uurtjes gemaakt al, gaat prima *O*

Misschien gaat het zo goed omdat ik toch al een butt ritme heb :+
An24maandag 11 februari 2013 @ 14:49
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:41 schreef loveli het volgende:
En hpv is negatief? Sinds mei 2011 geldt het nieuwe protocol officieel, als ik het goed lees. Mooi dat ze bij jou al eerder zijn gaan testen.

antwoorden staat vrij ;)
Het stomme is: 2 keer positief, de laatste keer negatief. De laatste keer is geweest nadat ze met een pap drie wat heben weg gehaald. Dus ik ben nu schoon *O*
An24maandag 11 februari 2013 @ 14:50
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:46 schreef MariaEtcetera het volgende:
Bonjour Slankiefaces!

Ik weet niet meer of ik al gepost heb vandaag :') :D Dus excuus als ik in herhaling val! Jetlag valt alles mee, gisteravond viel ik om 21:00 half in slaap op de bank dus ben ik naar bed gegaan en toen heb ik klokkie rond geslapen :@ :D Om 9:00 weer aan het werk (thuis), nu bijna 5 uurtjes gemaakt al, gaat prima *O*

Misschien gaat het zo goed omdat ik toch al een butt ritme heb :+
Haha, lang leve butritmes *O*

Maar fijn dat het goed gaat :Y
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 14:50
Da's wel heftig en *O* indeed!
An24maandag 11 februari 2013 @ 14:51
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:50 schreef loveli het volgende:
Da's wel heftig en *O* indeed!
:Y Ik raad het iedereen aan. Gewoon checken, want je weet maar nooit. Beter een paar milimeter uit je doos ruimen dan je hele doos ruimen :P :+
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 14:52
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:51 schreef An24 het volgende:

[..]

:Y Ik raad het iedereen aan. Gewoon checken, want je weet maar nooit. Beter een paar milimeter uit je doos ruimen dan je hele doos ruimen :P :+
Daarom wil ik die hpv-test er standaard bij.
MariaEtceteramaandag 11 februari 2013 @ 14:54
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:51 schreef An24 het volgende:

[..]

:Y Ik raad het iedereen aan. Gewoon checken, want je weet maar nooit. Beter een paar milimeter uit je doos ruimen dan je hele doos ruimen :P :+
Wahow mental imagery xD

Better safe than sorry met dit soort dingen idd! :Y
V1z0Rmaandag 11 februari 2013 @ 14:56
:D

Ik even blij dat ik geen doos heb :+
MariaEtceteramaandag 11 februari 2013 @ 15:01
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 14:56 schreef V1z0R het volgende:
:D

Ik even blij dat ik geen doos heb :+
Je bent dus nog niet aan de haak geslagen door je booty call? :+
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 15:03
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 15:01 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Je bent dus nog niet aan de haak geslagen door je booty call? :+
Go Maria!
Skoapmaandag 11 februari 2013 @ 15:17
Maria :D
V1z0Rmaandag 11 februari 2013 @ 15:19
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 15:01 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Je bent dus nog niet aan de haak geslagen door je booty call? :+
:D
Nope, nog een vrij man :7
An24maandag 11 februari 2013 @ 15:37
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 15:01 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Je bent dus nog niet aan de haak geslagen door je booty call? :+
}) _O-
Phaidramaandag 11 februari 2013 @ 16:02
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 13:31 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Die gebruik ik af en toe, maar ben er nooit mee naar de ha gegaan dus 'durf' ze niet structureel te gebruiken.
mij is verteld dat omeprazol pas bij gebruik van een paar dagen achter elkaar gaat werken. Af en toe 1 slikken zal dan geen zoden aan de dijk zetten ;).
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 16:08
Fijn stuk gewandeld, wel koude wind.
Nu custardcake in de oven, want dan kon er wel een tussendoortje bij en bakken is leuk O+ :)
DavetheNLmaandag 11 februari 2013 @ 16:10
Ga vanavond een nieuw trainingsschema krijgen op de sportschool. Ben benieuwd :)
Probabilitymaandag 11 februari 2013 @ 16:17
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 15:01 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Je bent dus nog niet aan de haak geslagen door je booty call? :+
:7
_aurum_maandag 11 februari 2013 @ 16:18
Ola! Schijnt boven de dertig zo te zijn dat je vaker te weinig! Maagzuur aanmaakt dan teveel. Dan voel je je ook bloated en ongemakkelijk.

Betaine hcl is de oplossing :)

Misschien dat iemand zich hierin herkent. http://scdlifestyle.com/2(...)or-low-stomach-acid/
Probabilitymaandag 11 februari 2013 @ 16:35
weet iemand trouwens bij station zuid of bij hoofddorpplein een chill cafeetje/oid om nog even te werken?
moet daar namelijk zijn en moet nog wat typen..!
Chicolatemaandag 11 februari 2013 @ 17:04
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 11:01 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Sorry, ik ga weer een taart bakken http://www.bbc.co.uk/food/recipes/celebration_chocolate_18175

#taartbakkersanonymous
Zullen we een praatgroepje oprichten? Ik heb zowaar 2 baksels op 1 dag gemaakt, zonder visite of anderen om het op te eten :'). Dus ga ik het vanavond maar uitdelen.
Perruchemaandag 11 februari 2013 @ 17:08
Bakken O+. Ik wil drie nieuwe ovenschalen. Een grote een middel en een kleintje. Van boerenbont O+ of le creuset. De vorige die ik had is gewoon doormidden gebarsten :').
Chicolatemaandag 11 februari 2013 @ 17:15
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:08 schreef Perruche het volgende:
Bakken O+. Ik wil drie nieuwe ovenschalen. Een grote een middel en een kleintje. Van boerenbont O+ of le creuset. De vorige die ik had is gewoon doormidden gebarsten :').
Ik wil ook nieuwe ovenschalen! Eentje die niet op het rekje past, eentje die niet op het draaiplateau past en eentje die niet in de oven past :+. (ergo: ik wil een echte, grote oven)
HenkPietKlaasWimmaandag 11 februari 2013 @ 17:17
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:04 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Zullen we een praatgroepje oprichten? Ik heb zowaar 2 baksels op 1 dag gemaakt, zonder visite of anderen om het op te eten :'). Dus ga ik het vanavond maar uitdelen.
Deze is voor een verjaardag, dus ik hoef m niet zelf op te eten. :D
Ben wel erg benieuwd naar de witte chocolade topping van mijn taart. B-)

Wat heb jij gebakken? En waarom?
Moest het gewoon? Kwam het van binnenuit en was het gevoel te sterk om te bedwingen? B-)
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 17:29
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:08 schreef Perruche het volgende:
Bakken O+. Ik wil drie nieuwe ovenschalen. Een grote een middel en een kleintje. Van boerenbont O+ of le creuset. De vorige die ik had is gewoon doormidden gebarsten :').
Als je ooit in Duitsland of Engeland bent, TKmaxx opzoeken met keukenafdeling.
http://www.tkmaxx.com/
Chicolatemaandag 11 februari 2013 @ 17:31
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:17 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Deze is voor een verjaardag, dus ik hoef m niet zelf op te eten. :D
Ben wel erg benieuwd naar de witte chocolade topping van mijn taart. B-)

Wat heb jij gebakken? En waarom?
Moest het gewoon? Kwam het van binnenuit en was het gevoel te sterk om te bedwingen? B-)
http://www.ah.nl/allerhande/recepten/900662/sticky-walnut-pie omdat het sticky is en omnomnom en ik moest die walnoten toch een keer opmaken. En toen zag ik nog wat lekkers, wat je makkelijk mee kan nemen in mijn nieuwe kookboek van Nigella en daarvoor hadden we ook bijna alles in huis dus toen ging ik ook http://www.foodnetwork.co(...)rs-recipe/index.html maken. En tja, dan moet je toch caramel maken, dus nog maar wat meer gemaakt om zo op te eten. En natuurlijk nog hachee en 8 liter erwtensoep, die laatste voor in de vriezer.

Het is sterker dan ik :'(
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 17:32
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:31 schreef Chicolate het volgende:

[..]

http://www.ah.nl/allerhande/recepten/900662/sticky-walnut-pie omdat het sticky is en omnomnom en ik moest die walnoten toch een keer opmaken. En toen zag ik nog wat lekkers, wat je makkelijk mee kan nemen in mijn nieuwe kookboek van Nigella en daarvoor hadden we ook bijna alles in huis dus toen ging ik ook http://www.foodnetwork.co(...)rs-recipe/index.html maken. En tja, dan moet je toch caramel maken, dus nog maar wat meer gemaakt om zo op te eten. En natuurlijk nog hachee en 8 liter erwtensoep, die laatste voor in de vriezer.

Het is sterker dan ik :'(
Tentamenweek?
Chicolatemaandag 11 februari 2013 @ 17:33
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:32 schreef loveli het volgende:

[..]

Tentamenweek?
Tweede weekend echt vrij in maanden. Eerste weekend was uitrusten, afgelopen weekend was flink soppen en (vergeten) restjes opmaken zoals winterpenen en noten.
Probabilitymaandag 11 februari 2013 @ 17:35
Hahahaha aan ik zit nu ergens waar ik hopelijk nier herkend word door bekenden met m'n MacBook en iPhone :') hipster
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 17:36
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:35 schreef Probability het volgende:
Hahahaha aan ik zit nu ergens waar ik hopelijk nier herkend word door bekenden met m'n MacBook en iPhone :') hipster
O-)
HenkPietKlaasWimmaandag 11 februari 2013 @ 17:37
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:31 schreef Chicolate het volgende:

[..]

http://www.ah.nl/allerhande/recepten/900662/sticky-walnut-pie omdat het sticky is en omnomnom en ik moest die walnoten toch een keer opmaken. En toen zag ik nog wat lekkers, wat je makkelijk mee kan nemen in mijn nieuwe kookboek van Nigella en daarvoor hadden we ook bijna alles in huis dus toen ging ik ook http://www.foodnetwork.co(...)rs-recipe/index.html maken. En tja, dan moet je toch caramel maken, dus nog maar wat meer gemaakt om zo op te eten. En natuurlijk nog hachee en 8 liter erwtensoep, die laatste voor in de vriezer.

Het is sterker dan ik :'(
Hmmmm.... voor dat eerste recept heb ik ook alles in huis.....
Maar ik ga het niet maken. B-) Morgen chocoladetaart bakken, zaterdag appeltaart bakken. Ik vind het wel goed. B-)
denk ik
Probabilitymaandag 11 februari 2013 @ 17:39
quote:
5s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:36 schreef loveli het volgende:

[..]

O-)
Nee :P
uniekhoornmaandag 11 februari 2013 @ 17:57
Had uitstrijkje 5 jaar lang uitgesteld, toch gedaan, gelukkig goed maar het stelt zo helemaal niks voor. En degene die een swabje neemt die ligt er echt niet wakker van hoe je doos eruit ziet :D
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 18:19
Er zitten wat wijzigingen in mijn geweldige plan

quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 07:40 schreef ChildoftheStars het volgende:

Het plan van vandaag (dus moet nog uitgevoerd worden).
O. 2 boterhammen met kaas glas melk
L. 2 boterhammen met dun roomkaas en veel rucula
T. Appel met een yoghurtje uit de kantine
D. Restje rijst met prei en surumi van gisteren Dat worden aardappeltjes met een salade van komkommer, tomaat, ei en olijven
T. Peer en appel met twee rijstwafels
Beetje ruzie met mezelf vandaag :')
Xenniamaandag 11 februari 2013 @ 18:56
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 17:57 schreef uniekhoorn het volgende:
Had uitstrijkje 5 jaar lang uitgesteld, toch gedaan, gelukkig goed maar het stelt zo helemaal niks voor. En degene die een swabje neemt die ligt er echt niet wakker van hoe je doos eruit ziet :D
Meh. Ik moet ook weer. Het kan me niet zo veel schelen dat iemand mijn doos ziet, maar die grote, koude eendenbek brr.

Loveli, als ik zo'n thuistest zou doen en op zou sturen, wordt dat zeker niet vergoed door de verzekering?
Tinkepinkmaandag 11 februari 2013 @ 19:15
Lijstje
O. 250 gram halfvolle kwark en een appel
T. Sinaasappel
L. Boterham pindakaas en boterhsm filet smericain
T. 2 creamcrackers, een appel, 5 dropjes
D. Spaghetti bolognese en sla
T. Bakje frambozen
S. 20 minuten crosstrainer
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 19:16
quote:
7s.gif Op maandag 11 februari 2013 18:56 schreef Xennia het volgende:

[..]

Meh. Ik moet ook weer. Het kan me niet zo veel schelen dat iemand mijn doos ziet, maar die grote, koude eendenbek brr.

Loveli, als ik zo'n thuistest zou doen en op zou sturen, wordt dat zeker niet vergoed door de verzekering?
Die thuistest is ooit voor een een proef gebruikt. Zonder HPV krijg je geen bmhk. Van de vrouwen die niet meededen aan het bevolkingsonderzoek, stuurde 2/3 wel de thuistest op. Belangrijk gegeven, omdat de meeste fatale gevallen van bmhk in die groep zitten. Bij een positieve thuistest liet men zich wel verder onderzoeken => onder de streep minder sterfgevallen.

Ik weet niet of die thuistest gangbaar is, of dat die alleen voor die proef beschikbaar was. Heb ookm niet gehoord dat die proef lanelijk werd uitgerold (kan er alleen op hopen). Mogelijk weet je huisarts (of contactpersoon bij bevolkingsonderzoek) meer.

En een goede gyn houdt het kreng even onder de warme kraan, zodat 'ie in ieder geval niet meer koud is.

Antwoord op de verzekeringsvraag: sommige verzekeraars vergoeden de hpv-test als die tegelijk met uitstrijkje gedaan wordt, ik hoop het, maar denk dat de kans niet heel groot is.
Xenniamaandag 11 februari 2013 @ 19:18
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 19:16 schreef loveli het volgende:

[..]

Die thuistest is ooit voor een een proef gebruikt. Zonder HPV krijg je geen bmhk. Van de vrouwen die niet meededen aan het bevolkingsonderzoek, stuurde 2/3 wel de thuistest op. Belangrijk gegeven, omdat de meeste fatale gevallen van bmhk in die groep zitten. Bij een positieve thuistest liet men zich wel verder onderzoeken => onder de streep minder sterfgevallen.

Ik weet niet of die thuistest gangbaar is, of dat die alleen voor die proef beschikbaar was. Heb ookm niet gehoord dat die proef lanelijk werd uitgerold (kan er alleen op hopen). Mogelijk weet je huisarts (of contactpersoon bij bevolkingsonderzoek) meer.

En een goede gyn houdt het kreng even onder de warme kraan, zodat 'ie in ieder geval niet meer koud is.
Maar waarom moet die eendenbek uberhaupt zo groot zijn, als ze alleen maar een wattenstaafje met slijm nodig hebben?
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 19:24
quote:
7s.gif Op maandag 11 februari 2013 19:18 schreef Xennia het volgende:

[..]

Maar waarom moet die eendenbek uberhaupt zo groot zijn, als ze alleen maar een wattenstaafje met slijm nodig hebben?
Voor een uitstrijkje hebben ze een wat groter borsteltje. En het ding zal wel door een man zijn ontworpen.
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 19:24
Ik ben een paar jaar geleden behoorlijk binnenstebuiten gekeerd door de gynaecoloog, na die tijd heb ik vooralsnog niet meegedaan aan het bevolkingsonderzoek. Ik wacht wel ff af wanneer ik de volgende oproep weer krijg :P
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 19:28
Da's over 2 jaar.
/sherlock
Goodbyemaandag 11 februari 2013 @ 19:45
Lijstje :s)

O: bakje magere kwark/bloedsinaasappelkwark met havermout en muesli
T: volk. boterham achterham, kiwi
L: 2 volk. boterhammen pindakaas, cup a soup tomaat
T: gekookt eitje, rijstwafel pindakaas, appel
D: couscoussalade met gegrilde kip
T: ik denk een schaaltje pudding
sigmemaandag 11 februari 2013 @ 19:49
lijst
• roomyoghurt met appel, nootjes en zaden en wat goji-bessen
• grote bak witlofsalade met tonijn in olijfolie uit blik
• 2 gebakken ei met ham en kaas
• stukje gerookte makreel
• glaasje rode wijn
avondeten:
• lamsbout met prei, wortel en koolraap
• toe: appelcompote met krentjes en kaneel & roomyoghurt
• beweging: de beesten en gesleep met kuilpakjes
uniekhoornmaandag 11 februari 2013 @ 19:55
GB en sigme, wat een heerlijke lijstjes O+

Hier iets met veel te veel spruitjes :'), slaaptekort, visite, chips en bier.

Morgen weer vroeg urineren, trusten lieve slankies
Goodbyemaandag 11 februari 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 19:55 schreef uniekhoorn het volgende:
GB en sigme, wat een heerlijke lijstjes O+

Hier iets met veel te veel spruitjes :'), slaaptekort, visite, chips en bier.

Morgen weer vroeg urineren, trusten lieve slankies
:D . Trusten!
MariaEtceteramaandag 11 februari 2013 @ 20:09
Mooi Sigme en GeeBee O+

Terusten Uniekje!
MaJomaandag 11 februari 2013 @ 20:16
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 09:48 schreef Cocotrimonium het volgende:
Succes met de kat! O+

En Nallie, succes met de misselijkheid :+

Ik ga zo beginnen aan de Game of Thrones boekenserie. Is Martijn me al maanden gek over aan t maken, maar nu heb ik pas de rust ervoor :+
Oeh pas op, die boeken zijn erg verslavend! Ik heb net boek 5 uit en baal dat deel 6 en 7 er nog niet zijn -O-
An24maandag 11 februari 2013 @ 20:28
Mooie lijstjes indeed! ^O^

Okay, ik ben er klaar mee. Vandaag acht uur lang zitten non-verbal-en :')

:O
MevrouwPuffmaandag 11 februari 2013 @ 20:40
Zware dag gehad, moeten tanken, in de rij gestaan en de zwakte laten prevaleren, tijdens het kopen de tijd van de maand de schuld gegeven. Chocola op dus.

Wel lekkere D: pastasalade met oa rauwe ham, cherrytomaatjes en balsamicodressing.
MaJomaandag 11 februari 2013 @ 21:10
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 16:02 schreef Phaidra het volgende:

[..]

mij is verteld dat omeprazol pas bij gebruik van een paar dagen achter elkaar gaat werken. Af en toe 1 slikken zal dan geen zoden aan de dijk zetten ;).
Dat klopt niet! Ik heb af en toe last van maagzuur en als ik dan omeprazol neem dan is het na een half uur weg :)
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 21:21
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:10 schreef MaJo het volgende:

[..]

Dat klopt niet! Ik heb af en toe last van maagzuur en als ik dan omeprazol neem dan is het na een half uur weg :)
Apart, op de bijsluiter staat dat het een maagsapresistente capsule is, dan zou ik verwachten dat het iets langer duurt voor je de werking ervaart.

Heb het 1 keer gebruikt icm pijnstillers en moest er ontzettend van overgeven. Zonder pijn, dat was dan wel weer prettig.
Tinkepinkmaandag 11 februari 2013 @ 21:25
Muh. Ik heb trek.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 21:25
http://mens-en-gezondheid(...)en-bijwerkingen.html
quote:
Hoe snel werkt omeprazol?
Verbetering van de symptomen na het starten met omeprazol treedt meestal na ongeveer 2 tot 3 dagen op. De meeste patiënten zijn na ongeveer 7 dagen verlost van hun brandend maagzuur. Men dient de behandeling te stoppen wanneer de symptomen volledig zijn verdwenen.
Kanttekening: niet een officiele site van fabrikant of apotheek, kan het in de bijsluiter niet vinden.
An24maandag 11 februari 2013 @ 21:30
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:25 schreef loveli het volgende:
http://mens-en-gezondheid(...)en-bijwerkingen.html

[..]

Kanttekening: niet een officiele site van fabrikant of apotheek, kan het in de bijsluiter niet vinden.
Klopt wel :Y
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 21:30
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:25 schreef Tinkepink het volgende:
Muh. Ik heb trek.
Dan moet je eten
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 21:32
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:25 schreef Tinkepink het volgende:
Muh. Ik heb trek.
Harzer?
Tinkepinkmaandag 11 februari 2013 @ 21:41
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:32 schreef loveli het volgende:

[..]

Harzer?
Op. Ik denk dat ik maar een speltboterham neem.

En ik heb nu al twee weken last van een gescheurde mondhoek. Googelen stemt niet vrolijk.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 21:42
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:41 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Op. Ik denk dat ik maar een speltboterham neem.

En ik heb nu al twee weken last van een gescheurde mondhoek. Googelen stemt niet vrolijk.
Vitamine A-gebrek. Of E. Je gaat niet dood. Nou ja, ooit wel natuurlijk.
Tinkepinkmaandag 11 februari 2013 @ 21:45
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:42 schreef loveli het volgende:

[..]

Vitamine A-gebrek. Of E. Je gaat niet dood. Nou ja, ooit wel natuurlijk.
Of b. Of schimmel. Of exceem. Waarschijnlijk chronisch.
lovelimaandag 11 februari 2013 @ 21:49
Kokosolie werkt goed tegen schimmels => potje scoren en proberen of het werkt?

Rode plek naast je neus is dacht ik wel A-gebrek. Moet weer eens opfrissen welke vitamine wat doet.
Tinkepinkmaandag 11 februari 2013 @ 21:50
Ik denk dat ik maar even langs de apotheek rij.
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 22:08
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:49 schreef loveli het volgende:
Kokosolie werkt goed tegen schimmels => potje scoren en proberen of het werkt?

Rode plek naast je neus is dacht ik wel A-gebrek. Moet weer eens opfrissen welke vitamine wat doet.
Vaseline doet het ook goed
kwakz0rmaandag 11 februari 2013 @ 22:17
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:08 schreef ChildoftheStars het volgende:

[..]

Vaseline doet het ook goed
vaseline niet te vaak op eczeem smeren! t is een minerale olie, sluit de huid af en dan kan het extra gaan smetten. vaseline is eigenlijk alleen om je huid te beschermen tegen kou of vocht goed, om je huid te voeden beter iets anders smeren

/eczeempatientje

kloofje in de mondhoek is vitaminetekort dacht ik altijd... vooral B-vitamines idd...
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 22:19
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:17 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

vaseline niet te vaak op eczeem smeren! t is een minerale olie, sluit de huid af en dan kan het extra gaan smetten. vaseline is eigenlijk alleen om je huid te beschermen tegen kou of vocht goed, om je huid te voeden beter iets anders smeren

/eczeempatientje

kloofje in de mondhoek is vitaminetekort dacht ik altijd... vooral B-vitamines idd...
Ik dacht aan schimmels, dat woord stond erbij. Toen ik een schimmelplekje op mijn borst had moest ik er van de HA vaseline op smeren en het was met enkele dagen weg :)

Van eczeem heb ik eerlijk gezegd nul verstand :@
Tinkepinkmaandag 11 februari 2013 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:08 schreef ChildoftheStars het volgende:

[..]

Vaseline doet het ook goed
Ik gebruik xinkzalf.
Tinkepinkmaandag 11 februari 2013 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:19 schreef ChildoftheStars het volgende:

[..]

Ik dacht aan schimmels, dat woord stond erbij. Toen ik een schimmelplekje op mijn borst had moest ik er van de HA vaseline op smeren en het was met enkele dagen weg :)

Van eczeem heb ik eerlijk gezegd nul verstand :@
Bijzonder. Heb een keer een schimmelinfectie op mijn arm gehad, maar daarvoor kreeg ik een stevige anti-schimmelkuur.
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 22:25
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:24 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Bijzonder. Heb een keer een schimmelinfectie op mijn arm gehad, maar daarvoor kreeg ik een stevige anti-schimmelkuur.
Misschien een ander soort oid of een kleiner plekje. Het werkte iig
Tinkepinkmaandag 11 februari 2013 @ 22:26
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:25 schreef ChildoftheStars het volgende:

[..]

Misschien een ander soort oid of een kleiner plekje. Het werkte iig
Mocht ik onverhoopt een schimmelplekje krijgen al ik het eens proberen.
Nu denk ik eerder aan exceem als gevolg van verminderde weerstand.
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 22:27
Niet gewoon schrale en daardoor gebarsten huid door de kou wat nu een beetje ontsteekt?
Calendulazalf is ook fijn, maar als het echt eczeem is, beter even een zalfje van de dok.
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 22:29
Misschien even langs de HA gaan om daar advies te vragen kan in principe ook verstandig zijn ;)
MarMarmaandag 11 februari 2013 @ 22:30
Mjah, gewoon een schraal plekje zou ik eerst zelf wel mee om durven prutsen om te kijken of eea helpt voordat je ermee naar een huisarts gaat.
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 22:32
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:30 schreef MarMar het volgende:
Mjah, gewoon een schraal plekje zou ik eerst zelf wel mee om durven prutsen om te kijken of eea helpt voordat je ermee naar een huisarts gaat.
Het hangt er vanaf hoe lang het duurt, maar in principe ben ik het er wel mee eens
Perruchemaandag 11 februari 2013 @ 22:47
:D wat een doktersdiscussies vandaag!

Mijn potatovindaloo was lekker :9 echt verwarmend, heel cool! Gegeten met rijstsalade met munt en granaatappelpitjes.

Eindstand:
O: boekweit met banaan/sojamelk/maple syrup
T: handje noten
L: hard wit broodje forel, salade met ei/waterkers/tomaat/komkommer
T: trosje druiven
T: schaaltje bugles
D: wat hierboven staat
T: raw brownie

B: totaal uur fietsen in de Extreme Koude

*O*
the85mcmaandag 11 februari 2013 @ 23:19
Klinkt als een lekker diner Perr! Mijn lijstje is vrij standaard:
O 3 bth kip, pindakaas, beker melk
T appel, cappuccino
L 4 bth kip, smeerkaas
T sinaasappel
B uurtje fietsen, 15 min KT
D pasta met saus met van alles erin, door huisgenoot gemaakt. Nu beetje op tijd slapen, morgen komt groep vrienden hier eten, dus wordt dan laat. Slaap lekker allemaal!
ChildoftheStarsmaandag 11 februari 2013 @ 23:27
Voor morgen heb ik al een plannetje:
O. 2 boterhammen met kaas en een glas melk
L. 2 boterhammen met rucula, roomkaas, tomaat en komkommer
T. sinaasappel en een appel
D. Wrap met zalm, sla, roomkaaslight again en veel kruiden. Daarbij een salade met groenterestjes (worteltjes, paprika oid).
S. (laat ik eens beginnen met die te noemen) twee uur fitness
T. Kwark met daarin een banaan
MaJomaandag 11 februari 2013 @ 23:47
Vreemd, bij mij werkt omeprazol altijd meteen :D

En ik heb al 6 weken een uitgescheurde mondhoek/koortslip. Sinds vandaag speelt ie weer op :X
Phaidradinsdag 12 februari 2013 @ 07:38
Meh. Vandaag dekentje - bank - thee. -O-
HenkPietKlaasWimdinsdag 12 februari 2013 @ 07:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 07:38 schreef Phaidra het volgende:
Meh. Vandaag dekentje - bank - thee. -O-
Alweer! -O-
Beterschap!
Hoe is het met de mini? Slaapt hij al wat beter? En is hij niet ziek?
Phaidradinsdag 12 februari 2013 @ 08:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 07:46 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Alweer! -O-
Beterschap!
Hoe is het met de mini? Slaapt hij al wat beter? En is hij niet ziek?
Ja, het was te verwachten na fotoshoot met 3!! zieke kindjes. Het blijft beperkt tot longen eruit hoesten, hoofdpijn en koortsig. Maar morgen is mijn vrije dag en wil ik wel opgeknapt zijn. Voor de mini zorgen terwijl je ziek bent is echt heel vervelend ;). Dus nu maar even mijn rust pakken. Eerder was ik wel gewoon gaan werken, zo net wel- net niet ziek..

Mini is (nog?) niet ziek gelukkig. Slapen gaat sinds kort beter! *O* Meestal nog maar 1x wakker en wat meer slaap is zó fijn!! We zijn hem meer avondeten gaan geven en blijkbaar deed dat de truuk :).
Ml-etjedinsdag 12 februari 2013 @ 08:13
Mogge!!

Ben weer eens tegen het type mens aangebotst dat alleen maar achter de rug van mensen durft te kletsen :')
Blijft leuk om die mensen gewoon met hun uitspraken te confronteren :P

Nu maar eens ontbijt, griekse yoghurt met banaan en wat hagelslag :9
HenkPietKlaasWimdinsdag 12 februari 2013 @ 08:29
Lekker rustig aan doen dan Phaidra!
En fijn dat de mini beter lijkt te slapen. O+

Perr, je had gelijk! Deze jurk is echt enorm tuttig en ouwelijk. :D
ImageServerMexx?T=BgScale&P_L=W%2CH%2CC%2CF%2CQ&P_I_Q=90&P_I_F=JPEG&P_I_W=555&P_I_H=555&P_I_C=FFFFFF&A_L=SRC&A_I_SRC_O=MarAqAERkFoAAAE7A6wHjUyO
Kleur is wel heel tof overigens. :)

Verder ga ik ongeveer dood aan de jeuk op mn scheenbenen! Iemand nog andere tips behalve regelmatig scrubben en insmeren met bodylotion?
Ml-etjedinsdag 12 februari 2013 @ 08:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Lekker rustig aan doen dan Phaidra!
En fijn dat de mini beter lijkt te slapen. O+

Perr, je had gelijk! Deze jurk is echt enorm tuttig en ouwelijk. :D
[ afbeelding ]
Kleur is wel heel tof overigens. :)

Verder ga ik ongeveer dood aan de jeuk op mn scheenbenen! Iemand nog andere tips behalve regelmatig scrubben en insmeren met bodylotion?
De winter laten verdwijnen ;)
Herkenbaar probleem, calendula zelf does the trick hier.

De kleur van die jurk is inderdaad mooi :Y
Probabilitydinsdag 12 februari 2013 @ 08:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Lekker rustig aan doen dan Phaidra!
En fijn dat de mini beter lijkt te slapen. O+

Perr, je had gelijk! Deze jurk is echt enorm tuttig en ouwelijk. :D
[ afbeelding ]
Kleur is wel heel tof overigens. :)

Verder ga ik ongeveer dood aan de jeuk op mn scheenbenen! Iemand nog andere tips behalve regelmatig scrubben en insmeren met bodylotion?
Die zou cycledinges of hoe haar naam nu was leuk staan!
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 08:35
Mogguh!

Moest door het onderwerp van gisteren hier aan denken :+
354lil.jpg

quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Lekker rustig aan doen dan Phaidra!
En fijn dat de mini beter lijkt te slapen. O+

Perr, je had gelijk! Deze jurk is echt enorm tuttig en ouwelijk. :D
[ afbeelding ]
Kleur is wel heel tof overigens. :)

Verder ga ik ongeveer dood aan de jeuk op mn scheenbenen! Iemand nog andere tips behalve regelmatig scrubben en insmeren met bodylotion?
WA-TER drinken! :9
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 08:40
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 23:27 schreef ChildoftheStars het volgende:
Voor morgen heb ik al een plannetje:
O. 2 boterhammen met kaas en een glas melk
L. 2 boterhammen met rucula, roomkaas, tomaat en komkommer
T. sinaasappel en een appel
D. Wrap met zalm, sla, roomkaaslight again en veel kruiden. Daarbij een salade met groenterestjes (worteltjes, paprika oid).
S. (laat ik eens beginnen met die te noemen) twee uur fitness
T. Kwark met daarin een banaan
Wut, 2 uur fitnessen op zo'n lijstje? Nog daargelaten dat je waarschijnlijk niet eens dit eet? Kan je dan niet gewoon 1 uur doen :?

quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Lekker rustig aan doen dan Phaidra!
En fijn dat de mini beter lijkt te slapen. O+

Perr, je had gelijk! Deze jurk is echt enorm tuttig en ouwelijk. :D
[ afbeelding ]
Kleur is wel heel tof overigens. :)

Verder ga ik ongeveer dood aan de jeuk op mn scheenbenen! Iemand nog andere tips behalve regelmatig scrubben en insmeren met bodylotion?
:D waren de andere dingetjes wel leuk?

En coconut butter dinges van Palmers' smeren, gewoon 3x per dag. Ik heb een potje mee in mijn tas. En wat viz zegt, veel water!
HenkPietKlaasWimdinsdag 12 februari 2013 @ 08:48
Telt groene thee ook mee als water?

De overige jurkjes moet ik nog even passen op een zonnige dag. :P
Morgen shoppen in Rosada met een vriend, misschien kan ik daar nog wat leuks op de kop tikken. :)
Tinkepinkdinsdag 12 februari 2013 @ 08:49
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 23:27 schreef ChildoftheStars het volgende:
Voor morgen heb ik al een plannetje:
O. 2 boterhammen met kaas en een glas melk
L. 2 boterhammen met rucula, roomkaas, tomaat en komkommer
T. sinaasappel en een appel
D. Wrap met zalm, sla, roomkaaslight again en veel kruiden. Daarbij een salade met groenterestjes (worteltjes, paprika oid).
S. (laat ik eens beginnen met die te noemen) twee uur fitness
T. Kwark met daarin een banaan
Wat was je uiteindelijke lijstje van geisteren ook alweer?
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 08:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:48 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Telt groene thee ook mee als water?

De overige jurkjes moet ik nog even passen op een zonnige dag. :P
Morgen shoppen in Rosada met een vriend, misschien kan ik daar nog wat leuks op de kop tikken. :)
Nee, pure H2O alleen. :P Al is groene thee ook wel goed want ECGC.
Maar drink gewoon 3 tot 3,5l water naast je andere drinken en dan gaat het over (als het goed is).
HenkPietKlaasWimdinsdag 12 februari 2013 @ 08:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:52 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Nee, pure H2O alleen. :P Al is groene thee ook wel goed want ECGC.
Maar drink gewoon 3 tot 3,5l water naast je andere drinken en dan gaat het over (als het goed is).
Ok, ik zet wel een fles water naast me neer.
Het is maar goed dat het niet zo ver lopen is naar de wc hier. :P
Goodbyedinsdag 12 februari 2013 @ 08:54
Allo! O+

O: volk. boterham pindakaas
T: nog zo'n boterham, appel
L: 2 volk. boterhammen achterham
T: banaan, 2 rijstwafels, soepje
S: uurtje fitness (2 uur is me wat te gortig :+)
D: rijst, kip, groente
T: bakje kwark met muesli
Tinkepinkdinsdag 12 februari 2013 @ 08:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:52 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Nee, pure H2O alleen. :P Al is groene thee ook wel goed want ECGC.
Maar drink gewoon 3 tot 3,5l water naast je andere drinken en dan gaat het over (als het goed is).
Dat is echt veel te veel. Zeker als je klein bent moet je oppassen dat je niet ook te veel gezonde stofjes mee je lichaam uitspoelt. Mijn huisarts raadt het mij dringend af zoveel water te drinken. 1,5 is genoeg en daarnaast wil hij dat ik sportdrank oid drink (doe ik niet, maar dat is weer een ander verhaal :') )

En groene thee (= water met een smaakje zonder suiker) is m.i. prima.
MarMardinsdag 12 februari 2013 @ 08:59
mogge!

Vandaag dan eindelijk weer sporten, ben best trots op mezelf dat ik me tot nu toe heb kunnen inhouden zodat ik niet weer gelijk een griep induik.

En ik ga nu ook even serieus aan de slag om ietsjes droger te worden.

O: yoghurt met muesli
B: krachttraining, loopband, fietsen
T: kwark met banaan en kokos
L: 2 rijstwafels met ham, rauwkost
B: wandelen
T: cappuccino, rijstwafel kaas
D: weet ik nog niet, maar iig veel groente en een portie vlees
T: appel in stukjes met wat walnoot en een paar rozijntjes
HenkPietKlaasWimdinsdag 12 februari 2013 @ 09:00
Ik drink dagelijks wel een paar potten groene thee leeg, dus theoretisch zou ik dan geen last van een droge huid moeten hebben.

Overigens ben ik met GB, een uurtje krachttraining is meer dan genoeg. Dan heb ik zwabberende ledematen en wil ik gewoon naar huis. :P
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 09:02
3,5 liter water per dag _O- mwhahaha.

En planning:
O: 250 gr biogarde met granaatappelpitjes en bloedinsaasappel
T: raw brownie
L: broodje met of soep of salade
T: walnootjes en peer
B: 2x20 minuten fietsen in de kou
S: bodyattack (nooit gedaan... ben benieuwd!) en buikspieren
D: pompoen uit de oven met couscous met feta en komkommer en muntyoghurt, eventueel nog wortelsalade erbij
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 09:04
:? ik drink op het werk 2-3 koppen koffie en ~2,5l water en dan 's avonds ook nog best wat...
Bij 30graden kom ik makkelijk over de 3,5l.
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:55 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Dat is echt veel te veel. Zeker als je klein bent moet je oppassen dat je niet ook te veel gezonde stofjes mee je lichaam uitspoelt. Mijn huisarts raadt het mij dringend af zoveel water te drinken. 1,5 is genoeg en daarnaast wil hij dat ik sportdrank oid drink (doe ik niet, maar dat is weer een ander verhaal :') )

En groene thee (= water met een smaakje zonder suiker) is m.i. prima.
HPKW sport ook veel he? Dus die verliest er standaard ook wat meer.
Is waarschijnlijk net als met alles, gewoon een goede balans vinden natuurlijk. :)
MarMardinsdag 12 februari 2013 @ 09:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:00 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik drink dagelijks wel een paar potten groene thee leeg, dus theoretisch zou ik dan geen last van een droge huid moeten hebben.

Overigens ben ik met GB, een uurtje krachttraining is meer dan genoeg. Dan heb ik zwabberende ledematen en wil ik gewoon naar huis. :P
Wat nog meer helpt: sauna en als je daar voorlopig niet aantoe komt: afwisselend warm koud baden/douchen op je benen om de doorstroming goed op gang te krijgen.
ChildoftheStarsdinsdag 12 februari 2013 @ 09:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:40 schreef Perruche het volgende:

[..]

Wut, 2 uur fitnessen op zo'n lijstje? Nog daargelaten dat je waarschijnlijk niet eens dit eet? Kan je dan niet gewoon 1 uur doen :?

Nope, het is een cursusachtig iets en die duurt twee uur.
Ml-etjedinsdag 12 februari 2013 @ 09:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:05 schreef MarMar het volgende:

[..]

Wat nog meer helpt: sauna en als je daar voorlopig niet aantoe komt: afwisselend warm koud baden/douchen op je benen om de doorstroming goed op gang te krijgen.
Dat laatste is echt heel slecht.
Je benen krijgen steeds een opdonder, dan kun je beter een scrubborstel oid pakken en daarmee de bloedsomloop stimuleren.
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 09:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:06 schreef ChildoftheStars het volgende:

[..]

Nope, het is een cursusachtig iets en die duurt twee uur.
Waarom reageer je alleen hierop en niet op de opmerkingen/suggesties/vragen van anderen :P
MarMardinsdag 12 februari 2013 @ 09:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:06 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Dat laatste is echt heel slecht.
Je benen krijgen steeds een opdonder, dan kun je beter een scrubborstel oid pakken en daarmee de bloedsomloop stimuleren.
Het helpt mij wel? Met sauna krijg je ook een opdonder, moet je ook afkoelen na de tijd..
ChildoftheStarsdinsdag 12 februari 2013 @ 09:08


[ Bericht 100% gewijzigd door ChildoftheStars op 12-02-2013 09:11:23 ]
ChildoftheStarsdinsdag 12 februari 2013 @ 09:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:49 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Wat was je uiteindelijke lijstje van geisteren ook alweer?
Op maandag 11 februari 2013 07:40 schreef ChildoftheStars het volgende:

Het plan van vandaag (dus moet nog uitgevoerd worden).
O. 2 boterhammen met kaas glas melk
L. 2 boterhammen met dun roomkaas en veel rucula
T. Appel met een yoghurtje uit de kantine
D. Restje rijst met prei en surumi van gisteren Dat worden aardappeltjes met een salade van komkommer, tomaat, ei en olijven
T. Peer en appel met twee rijstwafels
ChildoftheStarsdinsdag 12 februari 2013 @ 09:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:52 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Nee, pure H2O alleen. :P Al is groene thee ook wel goed want ECGC.
Maar drink gewoon 3 tot 3,5l water naast je andere drinken en dan gaat het over (als het goed is).
Kom je dan niet met zouttekorten oid te zitten?
kwakz0rdinsdag 12 februari 2013 @ 09:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:00 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik drink dagelijks wel een paar potten groene thee leeg, dus theoretisch zou ik dan geen last van een droge huid moeten hebben.

Overigens ben ik met GB, een uurtje krachttraining is meer dan genoeg. Dan heb ik zwabberende ledematen en wil ik gewoon naar huis. :P
Ik heb in de winter ook meer jeuk. Is niet persé vanwege droge huid. Heeft volgens mij ook te maken met temperatuurverschillen buiten/binnen, bloedvaatjes die minder goed de huid doorbloeden met kou, droge lucht in huis, meer sluitende kleding en minder zuurstof bij je huid, warmer douchen dan in de zomer, minder zonlicht op je huid, etc.
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 09:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:12 schreef ChildoftheStars het volgende:

[..]

Kom je dan niet met zouttekorten oid te zitten?
Ik ging uit van mijzelf :@
2m 110kg en eet veel vlees waaronder rookvlees maar ook gerookte vis.

Misschien maar wat minder doen.
ChildoftheStarsdinsdag 12 februari 2013 @ 09:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:15 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Ik ging uit van mijzelf :@
2m 110kg en eet veel vlees waaronder rookvlees maar ook gerookte vis.

Misschien maar wat minder doen.
Het was geen kritiek, alleen een vraag.
Als het voor jou werkt moet je het vooral doen, ik vrees alleen niet dat ik in je voetsporen ga treden ;)
Ml-etjedinsdag 12 februari 2013 @ 09:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:07 schreef MarMar het volgende:

[..]

Het helpt mij wel? Met sauna krijg je ook een opdonder, moet je ook afkoelen na de tijd..
Klopt, is ook niet supergoed.
Dermatologen zijn er niet over te spreken, ik krijg ook echt een dubbele klap met die zwakker vaten/lymfen.
DavetheNLdinsdag 12 februari 2013 @ 09:19
Bitter... Instructeur was ziek }:| Dan nog maar een weekje met mijn huidige schema!

Wil vanavond maar eens zalm klaarmaken, wat is de lekkerste manier?
Nalliedinsdag 12 februari 2013 @ 09:19
Veel medische kennis hier zeg ;)

Mijn misselijkheid is weg *O* geen idee waardoor, maar prima. En heeerlijk geslapen vannacht.
Vandaag dagje thuiswerken :D

Henk, bij mij werkt ook wat Perr zegt, dat cacao butter spul. En regelmatig scrubben!
An24dinsdag 12 februari 2013 @ 09:20
Onderweg naar Dordrecht *O*
HenkPietKlaasWimdinsdag 12 februari 2013 @ 09:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:14 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Ik heb in de winter ook meer jeuk. Is niet persé vanwege droge huid. Heeft volgens mij ook te maken met temperatuurverschillen buiten/binnen, bloedvaatjes die minder goed de huid doorbloeden met kou, droge lucht in huis, meer sluitende kleding en minder zuurstof bij je huid, warmer douchen dan in de zomer, minder zonlicht op je huid, etc.
Dat klinkt wel herkenbaar eigenlijk!
Brakke doorbloeding in de kleine bloedvaten hier, tenen zitten tegen wintertenen aan en ik vind het dusdanig koud, dat ik graag wat warmer douche!
Nouja, ik ga er rekening mee houden. :)
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 09:21
Dave, alu-pakketje met citroen, olijfolie en kruiden en dan in de oven :9
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:17 schreef ChildoftheStars het volgende:

[..]

Het was geen kritiek, alleen een vraag.
Als het voor jou werkt moet je het vooral doen, ik vrees alleen niet dat ik in je voetsporen ga treden ;)
Nee oke, maar zie ook commentaar van Tink.

Zag op BB-forum trouwens een richtlijn van 1l water per 1000kcal inname.
HenkPietKlaasWimdinsdag 12 februari 2013 @ 09:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:21 schreef V1z0R het volgende:
Dave, alu-pakketje met citroen, olijfolie en kruiden en dan in de oven :9
Neejoh, gewoon bakken in roomboter!
quote:
[..]

Nee oke, maar zie ook commentaar van Tink.

Zag op BB-forum trouwens een richtlijn van 1l water per 1000kcal inname.
Dat klinkt wel als een aardige richtlijn. :)
ChildoftheStarsdinsdag 12 februari 2013 @ 09:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:21 schreef V1z0R het volgende:
Dave, alu-pakketje met citroen, olijfolie en kruiden en dan in de oven :9

[..]

Nee oke, maar zie ook commentaar van Tink.

Zag op BB-forum trouwens een richtlijn van 1l water per 1000kcal inname.
True... soms lees ik een beetje te snel :@ maar dat was inderdaad waar ik ook op doelde.

Hm... die richtlijn is op zich niet eens zo gek
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 09:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:21 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Dat klinkt wel herkenbaar eigenlijk!
Brakke doorbloeding in de kleine bloedvaten hier, tenen zitten tegen wintertenen aan en ik vind het dusdanig koud, dat ik graag wat warmer douche!
Nouja, ik ga er rekening mee houden. :)
Ook jeuk hier. Nooit echt last van gehad in de winter, nu wel.
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 09:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:19 schreef Nallie het volgende:
Veel medische kennis hier zeg ;)

Mijn misselijkheid is weg *O* geen idee waardoor, maar prima. En heeerlijk geslapen vannacht.
Vandaag dagje thuiswerken :D

Henk, bij mij werkt ook wat Perr zegt, dat cacao butter spul. En regelmatig scrubben!
Ik heb die ook van jou :@ ik zag dat spul en ik dacht "jaaaaaaaah" en nu heb ik drie potten gekocht :').
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 09:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:23 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Neejoh, gewoon bakken in roomboter!

[..]

Dat klinkt wel als een aardige richtlijn. :)
Kan ook, maar je hebt ook mensen die dan de zalm niet helemaal doorbakken en om eerlijk te zijn ben ik daar geen fan van :@
Smaken verschillen :9
HenkPietKlaasWimdinsdag 12 februari 2013 @ 09:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:27 schreef Perruche het volgende:

[..]

Ik heb die ook van jou :@ ik zag dat spul en ik dacht "jaaaaaaaah" en nu heb ik drie potten gekocht :').
Binnenkort ook een praatgroepje omdat we veel te veel goede ideeen krijgen en daardoor veel te veel geld uitgeven? :D
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:28 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Kan ook, maar je hebt ook mensen die dan de zalm niet helemaal doorbakken en om eerlijk te zijn ben ik daar geen fan van :@
Smaken verschillen :9
Dat vind ik nou net lekker. :D
DavetheNLdinsdag 12 februari 2013 @ 09:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:21 schreef V1z0R het volgende:
Dave, alu-pakketje met citroen, olijfolie en kruiden en dan in de oven :9

[..]

Nee oke, maar zie ook commentaar van Tink.

Zag op BB-forum trouwens een richtlijn van 1l water per 1000kcal inname.
Dat klinkt als een goed plan! :9

Ik bak al vaak pangasiusfilet, met de zalm wilde ik dus maar eens wat anders doen ;)
ChildoftheStarsdinsdag 12 februari 2013 @ 09:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:28 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Kan ook, maar je hebt ook mensen die dan de zalm niet helemaal doorbakken en om eerlijk te zijn ben ik daar geen fan van :@
Smaken verschillen :9
O... niet doorgebakken zalm... buh
Dierlijke producten die rauwig zijn vind ik maar niks
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 09:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Binnenkort ook een praatgroepje omdat we veel te veel goede ideeen krijgen en daardoor veel te veel geld uitgeven? :D

[..]

Dat vind ik nou net lekker. :D
Goede zalm helemaal doorbakken - tssss. Net zoals steak een beetje rose in het midden. Maar alleen als ie echt lekker & vers is. Omnomnom.
Nalliedinsdag 12 februari 2013 @ 09:33
Ik vind rauwe zalm t allerlekkerst! :9
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 09:34
Steak/biefstuk vind ik rosé dus ook heerlijk, maar zalm dan weer niet.
Gewoon lekker gerookte zalm of smeuïg uit zo'n pakketje.
ChildoftheStarsdinsdag 12 februari 2013 @ 09:35
Poeh, ik ga nu kennismaken op een nieuwe stageplaats voor het volgende blok. Spannend :S

Dus mensen, nog een fijne dag!
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 09:36
Zalm grillen, net aan gaat van binnen :9
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 09:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:35 schreef ChildoftheStars het volgende:
Poeh, ik ga nu kennismaken op een nieuwe stageplaats voor het volgende blok. Spannend :S

Dus mensen, nog een fijne dag!
:W En denk eraan, ook bij iets dat 2 uur duurt kun je zelf na een uur stoppen.
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 09:48
Overigens had ik gisteren voor 8 euro gekocht bij de turk:
- granaatapppel
- kilo'tje aardappels
- rode puntpaprika
- rozemarijn
- munt
- thijm
- 600 gram tomaten
- groot stuk gember

hoe stoer!

En ik heb de rest van mijn aardappelcurry in de vriezert gedaan voor volgende week :9. Voelde me helemaal zo'n huisvrouwtje *O*
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 09:56
:D

Heel stoer hoor Perr, heel stoer ;) ^O^
MaJodinsdag 12 februari 2013 @ 10:13
Meuning :W voor de zoveelste ochtend op rij zwaar misselijk :X Gelukkig is het bij jou net over nallie! Bij mij wordt het alleen maar erger -O- Word een beetje moe van dat half zieke gevoel al weken. Ik wil gewoon óf fit zijn óf ziek maar niet dat halfslachtige gedoe :')
Sarabidinsdag 12 februari 2013 @ 10:16
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 16:02 schreef Phaidra het volgende:

[..]

mij is verteld dat omeprazol pas bij gebruik van een paar dagen achter elkaar gaat werken. Af en toe 1 slikken zal dan geen zoden aan de dijk zetten ;).
Ik bedoelde ook om de zoveel tijd een paar dagen :Y

Net ontbeten met de muesli van de AH.
40 gram is een portie maar dat vond ik achteraf wel erg veel....
Nalliedinsdag 12 februari 2013 @ 10:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 10:13 schreef MaJo het volgende:
Meuning :W voor de zoveelste ochtend op rij zwaar misselijk :X Gelukkig is het bij jou net over nallie! Bij mij wordt het alleen maar erger -O- Word een beetje moe van dat half zieke gevoel al weken. Ik wil gewoon óf fit zijn óf ziek maar niet dat halfslachtige gedoe :')
Ochtendmisselijkheid... je weet wat dat indiceert :P
Ja, ik dacht dat t over was, alleen net na mn ontbijt begon t weer :')
uniekhoorndinsdag 12 februari 2013 @ 10:23
Zalmpakketje, heerlijk. Gisteren ook gemaakt, expres teveel dus nu heb ik lekker zalm op brood voor bij de snet mer spek, rookworst en saucijs . Jan niet wachten
Jagärtrutdinsdag 12 februari 2013 @ 10:38
We hebben vanmorgen de kat opgehaald, nu zit ze onder de bank....Ben benieuwd hoe het zal gaan!
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 10:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 10:13 schreef MaJo het volgende:
..voor de zoveelste ochtend op rij zwaar misselijk..
Hmmm......... O-)

Net longfoto gehad, nu wachten op de uitslag daarvan. Vooral wachten op de dokter though, maar dat kan nog wel even duren.

557874_10200561842791977_945441226_n.jpg
had m laatst al op mn facebook geplempt, maar ik vind m zo grappig :+ :')

Denk dat ik wel naar huis mag :Y Mgoed, je weet het nooit, dus ik ga nergens vanuit.
Novemdinsdag 12 februari 2013 @ 10:41
Oeh leuk Jagar! Gewoon laten zitten, als het een dapper katje is komt ze er wel onderuit als je d'r wat eten aanbiedt. Als ze niet dapper is heb je een week een kat onder de bank :D

Ik laat altijd een oppas komen, katten houden er meestal niet van verplaatst te worden.

Ik eet vanavond gebakken noodles met veel groenten en tofu met een crispy tempurajasje! Misschien ook nog wat yoga doen.
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 10:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 10:40 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Hmmm......... O-)

Net longfoto gehad, nu wachten op de uitslag daarvan. Vooral wachten op de dokter though, maar dat kan nog wel even duren.

[ afbeelding ]
had m laatst al op mn facebook geplempt, maar ik vind m zo grappig :+ :')

Denk dat ik wel naar huis mag :Y Mgoed, je weet het nooit, dus ik ga nergens vanuit.
Lig je niet meer op je solo-kamertje? :@
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 10:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 10:42 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Lig je niet meer op je solo-kamertje? :@
Jawel :Y

Longafdeling blijft overvol, geloof ik. En volgens mij hadden ze zoiets van, ze ligt er nu al zo lang, laat haar nu maar liggen ook. Dikke prima! :D
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 10:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 10:44 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Jawel :Y

Longafdeling blijft overvol, geloof ik. En volgens mij hadden ze zoiets van, ze ligt er nu al zo lang, laat haar nu maar liggen ook. Dikke prima! :D
Was al bang :D
MaJodinsdag 12 februari 2013 @ 10:47
Ik weet waar jullie op doelen :P maar dat zou niet moeten kunnen en zit ook niet in de planning. Maar je weet het nooit natuurlijk :')
Jagärtrutdinsdag 12 februari 2013 @ 10:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 10:41 schreef Novem het volgende:
Oeh leuk Jagar! Gewoon laten zitten, als het een dapper katje is komt ze er wel onderuit als je d'r wat eten aanbiedt. Als ze niet dapper is heb je een week een kat onder de bank :D

Ik laat altijd een oppas komen, katten houden er meestal niet van verplaatst te worden.

Ik eet vanavond gebakken noodles met veel groenten en tofu met een crispy tempurajasje! Misschien ook nog wat yoga doen.
ze is al wat op verkenning geweest, en heeft al wat gegeten. Maar ze is blijkbaar onder de bank het comfortabelst. En oppas was niet mogelijk, de kat is van de moeder van een vriend en die ligt op sterven en is naar een verzorginshuis. Kan ook best zijn dat we haar tot april hebben. Wel gezellig!
the85mcdinsdag 12 februari 2013 @ 10:57
Gewoon net doen alsof die kat er niet is. Hij komt er vanzelf wel onder vandaan. Hij krijgt vanzelf wel dorst :P
Ik ga zo even naar emmeloord voor mn pa's bedrijf. Even kijken hoe ze iets bij een ander bedrijf doen. Beter goed gejat dan slecht bedacht ;)
Phaidradinsdag 12 februari 2013 @ 11:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 08:52 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Nee, pure H2O alleen. :P Al is groene thee ook wel goed want ECGC.
Maar drink gewoon 3 tot 3,5l water naast je andere drinken en dan gaat het over (als het goed is).
wtf, hoe krijg je het weg?? In totaal drink ik nog niet eens 2 liter :D
Phaidradinsdag 12 februari 2013 @ 11:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:28 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Kan ook, maar je hebt ook mensen die dan de zalm niet helemaal doorbakken en om eerlijk te zijn ben ik daar geen fan van :@
Smaken verschillen :9
Dat vind ik nou juist heerlijk idd, rosé gebakken zalm :9
Phaidradinsdag 12 februari 2013 @ 11:13
Coco, ik duim voor een goede uitslag!
the85mcdinsdag 12 februari 2013 @ 11:15
Puur water is toch helemaal niet gezond? Ontrekt vanalles aan je lichaam toch? Ik wilde met scheikunde eens demi water drinken en (vraag me niet waarom) volgens mijn lerares was dat niet best. Of ze had niet zoveel vertrouwen in meer in mijn scheikunde skills toen ik het gebouw bijna in de fik had gestoken.. 2x :@
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 11:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 11:15 schreef the85mc het volgende:
Puur water is toch helemaal niet gezond? Ontrekt vanalles aan je lichaam toch? Ik wilde met scheikunde eens demi water drinken en (vraag me niet waarom) volgens mijn lerares was dat niet best. Of ze had niet zoveel vertrouwen in meer in mijn scheikunde skills toen ik het gebouw bijna in de fik had gestoken.. 2x :@
Osmose. In gewoon kraanwater zit meer dan H2O.
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 11:19
H2O! }:|
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 11:23
Was dat The Fonz?
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 11:26
Yup, maar Henry Winkler speelt in legio Adam Sandler films.
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 11:32
Eeeeyyy! Wow!
An24dinsdag 12 februari 2013 @ 11:33
Ik heb getekend, het huis is VERKOCHT! *O*
Ml-etjedinsdag 12 februari 2013 @ 11:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 11:33 schreef An24 het volgende:
Ik heb getekend, het huis is VERKOCHT! *O*
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 11:36
:* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*
kwakz0rdinsdag 12 februari 2013 @ 11:36
*O* X 10oneindig
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 11:39
Woohoo! *O*
Sarabidinsdag 12 februari 2013 @ 11:40
*O* *O* *O* wat fijn An!
Phaidradinsdag 12 februari 2013 @ 11:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 11:33 schreef An24 het volgende:
Ik heb getekend, het huis is VERKOCHT! *O*
JAAAAAA!!!!

*O* *G* *O* *G* *O*
MariaEtceteradinsdag 12 februari 2013 @ 11:41
Yaaaay An! :D Goed nieuws zeg! En een smooch erbij! :*
An24dinsdag 12 februari 2013 @ 11:41
Zo blij, moet huilen :')
Ml-etjedinsdag 12 februari 2013 @ 11:48
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 11:41 schreef An24 het volgende:
Zo blij, moet huilen :')
:* logisch ook.
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 11:53
An!! Wat een fantastisch nieuws! *O* *O* *O*

Dat gaan jullie vieren zeker?

Ik zou overigens niet bijna huilen maar zeker weten de sluizen open gooien van blijdschap en opluchting :Y :* O+
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 11:54
Oh, wacht, je moet ook huilen. Niet bijna huilen :+ Mgoed, wat ik al zei, zou ik zeker weten ook hebben :Y

Vind het echt Heel Erg Awesome Geweldig Fijn voor jullie O+
An24dinsdag 12 februari 2013 @ 11:56
Ja, Freud is vrij, ik officieus ook. Nu even uit lunchen en er komen vrienden zaterdag. Wordt zeker op gedronken :Y
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 11:57
Oh, en eindelijk een soort ontopic van mijn kant: ik ben net op een weegschaal neergeplempt en schrok me de pleuris! ( :') _O- het is triest hoe grappig ik mezelf vind nu _O- :@ :') )

Bijna 72 kilo! Thuis woog ik 69 de laatste tijd, en aangezien ik heel weinig heb gegeten de laatste dagen, had ik verwacht nog een paar kilo kwijt te zijn. Valt tegen dus. Maar goed. Ik ben weer een paar weken extra thuis, mooie gelegenheid om mijn eetpatroon aan te pakken. Bovendien is mijn conditie nu nul, dus dat kan ik mooi verantwoord gaan opbouwen weer :Y
kwakz0rdinsdag 12 februari 2013 @ 11:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 11:57 schreef Cocotrimonium het volgende:
Oh, en eindelijk een soort ontopic van mijn kant: ik ben net op een weegschaal neergeplempt en schrok me de pleuris! ( :') _O- het is triest hoe grappig ik mezelf vind nu _O- :@ :') )

Bijna 72 kilo! Thuis woog ik 69 de laatste tijd, en aangezien ik heel weinig heb gegeten de laatste dagen, had ik verwacht nog een paar kilo kwijt te zijn. Valt tegen dus. Maar goed. Ik ben weer een paar weken extra thuis, mooie gelegenheid om mijn eetpatroon aan te pakken. Bovendien is mijn conditie nu nul, dus dat kan ik mooi verantwoord gaan opbouwen weer :Y
lieve schat, je hebt vocht in/op je longen, dat kan zomaar een paar liter=kilo zijn!
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 12:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 11:59 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

lieve schat, je hebt vocht in/op je longen, dat kan zomaar een paar liter=kilo zijn!
:D Ik klamp me gewoon even vast aan die strohalm :+ ;)
motorbloempjedinsdag 12 februari 2013 @ 12:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 11:33 schreef An24 het volgende:
Ik heb getekend, het huis is VERKOCHT! *O*
*O*
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 12:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:01 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

:D Ik klamp me gewoon even vast aan die strohalm :+ ;)
LOL!

En wat je pas zei over jezelf, dat je moeite hebt om jezelf mooi te vinden, dat kost mij nou totaal geen moeite. Of de camera liegt dat 'ie barst (maar dat ding heeft volgens mij gewoon een crush op je, net als de rest).
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:22 schreef loveli het volgende:

[..]

LOL!

En wat je pas zei over jezelf, dat je moeite hebt om jezelf mooi te vinden, dat kost mij nou totaal geen moeite. Of de camera liegt dat 'ie barst (maar dat ding heeft volgens mij gewoon een crush op je, net als de rest).
Ik wou dat het mij zo makkelijk afging als jou, lijkt me heel fijn als je jezelf mooi kunt vinden O+
kwakz0rdinsdag 12 februari 2013 @ 12:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:26 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik wou dat het mij zo makkelijk afging als jou, lijkt me heel fijn als je jezelf mooi kunt vinden O+
Ze vindt JOU mooi. Ik ook. O+

En dta van dat vocht kan echt hoor. Mijn oma had soms wel 13 liter (ok, dan kon ze bijna niet meer ademen, maar toch).
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:26 schreef Cocotrimonium het volgende:
lijkt me heel fijn als je jezelf mooi kunt vinden O+
Mij ook :P
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 12:34
Oh ja, ik had koffie gemaakt.
MarMardinsdag 12 februari 2013 @ 12:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:18 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Klopt, is ook niet supergoed.
Dermatologen zijn er niet over te spreken, ik krijg ook echt een dubbele klap met die zwakker vaten/lymfen.
Hm, mijn huid doet het er goed mee, maar misschien is dat inderdaad juist een indicatie dat het eigenlijk niet goed is, bij mij gaat wel meer precies verkeerd om ;)

En *O* *O* *O* *O*
Ondanks een weekje niet sporten (hoewel ik wel gewandeld en gezwommen heb) is het me vandaag gelukt om de legpress naar de 60 kg op te hogen (3 series van 15)
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 12:35
Ik vind mezelf in ieder geval mooi genoeg om met regelmaat sex met mezelf te hebben, ook al ben ik nuchter :+
MarMardinsdag 12 februari 2013 @ 12:35
En coco, ik vind mezelf wel mooi, maar niet zo mooi als ik jou vind! :*
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 12:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:30 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Ze vindt JOU mooi. Ik ook. O+

En dta van dat vocht kan echt hoor. Mijn oma had soms wel 13 liter (ok, dan kon ze bijna niet meer ademen, maar toch).
Oh :@ Dat had ik niet goed gelezen dan.

Ik denk eerlijk gezegd niet dat ik echt zoveel vocht erin heb zitten. Kan inderdaad wel, maar ik heb geen moeite met ademhalen verder. Bedoel, er zit wel vocht, alleen niet zoveel vocht. Lijkt me heel nasty als je longen zo vol zitten, meh. Dan krijg je ook zuurstof extra, niet?
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 12:40
En ik ben niet echt zo gigantisch geschrokken van die kilo's (al was het wel een beetje zo van, ' oh, crap'), niet de bedoeling dat het zo overkwam. Mijn woordkeuze was meer gebaseerd op het grapje dat ik ermee kon maken.

ik schrok me de pleuris --> pleuris = pleuritis = (soort) longontsteking :') :+

Desalniettemin moet ik gewoon wel echt kilo's kwijt gaan raken, en heb ik me door dat weegmoment wel even beseft dat het dus niet vanzelf gaat, wat ik volgens mij voorheen wel dacht. Dus opnieuw die knop om. Zeker gezien mijn gezondheidstoestand is het zaak om even extra goed voor mezelf te zorgen.
MarMardinsdag 12 februari 2013 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:36 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Oh :@ Dat had ik niet goed gelezen dan.

Ik denk eerlijk gezegd niet dat ik echt zoveel vocht erin heb zitten. Kan inderdaad wel, maar ik heb geen moeite met ademhalen verder. Bedoel, er zit wel vocht, alleen niet zoveel vocht. Lijkt me heel nasty als je longen zo vol zitten, meh. Dan krijg je ook zuurstof extra, niet?
Medicatie helpt ook niet echt, reken maar dat je een boel extra vocht vasthoudt nu. Die 3 kilo verschil heb je dan zomaar, voordeel is dat die ook wel weer zomaar verdwijnt en ik heb daar best wat ervaring mee ;)
Cocotrimoniumdinsdag 12 februari 2013 @ 12:42
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:35 schreef V1z0R het volgende:
Ik vind mezelf in ieder geval mooi genoeg om met regelmaat sex met mezelf te hebben, ook al ben ik nuchter :+
:D

Ik trek dan meestal een zak over mijn eigen hoofd heen :Y :')

quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:35 schreef MarMar het volgende:
En coco, ik vind mezelf wel mooi, maar niet zo mooi als ik jou vind! :*
Oh, dankjewel :@

Maar nu ophouden met complimentjes want daar was het me helemaal niet om te doen en nu voel ik me net alsof ik dat probeerde uit te lokken. En dat was totaal niet de bedoeling.
MariaEtceteradinsdag 12 februari 2013 @ 12:44
13 liter in longen!? :o holy smokes!

Coco O+ Li O+ :7
Phaidradinsdag 12 februari 2013 @ 12:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:36 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Oh :@ Dat had ik niet goed gelezen dan.

Ik denk eerlijk gezegd niet dat ik echt zoveel vocht erin heb zitten. Kan inderdaad wel, maar ik heb geen moeite met ademhalen verder. Bedoel, er zit wel vocht, alleen niet zoveel vocht. Lijkt me heel nasty als je longen zo vol zitten, meh. Dan krijg je ook zuurstof extra, niet?
ligt eraan. Je moet de extra CO2 die je daarmee opbouwt wel weer kwijt kunnen ook. Mijn mams krijgt bijv wel zuurstof, maar die mag niet heel hoog staan omdat ze anders te veel CO2 in haar lichaam krijgt. /offtopic
MaJodinsdag 12 februari 2013 @ 12:46
Gefeliciteerd An! Wat een super nieuws *O* Kan me voorstellen dat er een hele last van je schouders is gevallen!

Ik heb vandaag weer een low carb dagje na gisteren iets teveel carbs gegeten te hebben :@ :')

Planning:

O: Bak yoghurt met blauwe bessen, kopje koffie verkeerd
T: Appel
L: Salade met veul groente en gerookte zalm
T: Gekookt eitje, nog wat groente (tomaat/komkommer waarschijnlijk)
D: Geen idee nog, ik denk aardappelen, bietjes en vlees
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:42 schreef Cocotrimonium het volgende:
Maar nu ophouden met complimentjes want daar was het me helemaal niet om te doen en nu voel ik me net alsof ik dat probeerde uit te lokken. En dat was totaal niet de bedoeling.
fishing-for-compliments.jpg
MaJodinsdag 12 februari 2013 @ 12:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:51 schreef loveli het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
_O- Doet me een beetje denken aan een vriendin die echt zo is _O-
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 12:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 10:13 schreef MaJo het volgende:
Meuning :W voor de zoveelste ochtend op rij zwaar misselijk :X Gelukkig is het bij jou net over nallie! Bij mij wordt het alleen maar erger -O- Word een beetje moe van dat half zieke gevoel al weken. Ik wil gewoon óf fit zijn óf ziek maar niet dat halfslachtige gedoe :')
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:46 schreef MaJo het volgende:
Ik heb vandaag weer een low carb dagje na gisteren iets teveel carbs gegeten te hebben :@ :')
Just wondering.. als je niet halfslachtig gezond doet (maar voluit), ga je je dan ook niet halfslachtig gezond voelen, maar stukken beter?
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 12:55
Maar MaJo eet toch heel gezond nu :?

Verder een *O* voor an, lijkt me een heerlijk gevoel!
MaJodinsdag 12 februari 2013 @ 12:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:53 schreef loveli het volgende:

[..]

[..]

Just wondering.. als je niet halfslachtig gezond doet (maar voluit), ga je je dan ook niet halfslachtig gezond voelen, maar stukken beter?
Dat betwijfel ik want ik ben juist aan het kwakkelen sinds ik begonnen ben met het dieet :')

En verder niet ongezond gegeten gisteren maar wel veel carbs (6 boterhammen en pasta) dus vandaar vandaag even low carb ;)
MaJodinsdag 12 februari 2013 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:55 schreef Perruche het volgende:
Maar MaJo eet toch heel gezond nu :?

Verder een *O* voor an, lijkt me een heerlijk gevoel!
Dat dus :Y Die koortslip zit er letterlijk sinds de eerste week dat ik begon met het dieet. En aan vitaminen kan het niet liggen want nog nooit zoveel vitaminen binnengekregen als nu :?
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 12:57
Update:
O: 250 gr biogarde met granaatappelpitjes en bloedinsaasappel
T: raw brownie, koffie verkeerd
L: broodje met of soep of salade zalm, gepofte aardappel, prei creme en courgette erbij
T: walnootjes, appel en peer
B: 2x20 minuten fietsen in de kou
S: bodyattack (nooit gedaan... ben benieuwd!) en buikspieren
D: pompoen uit de oven met couscous met feta en komkommer en muntyoghurt, eventueel nog wortelsalade erbij

1800 kcal voglens eetmeter....?
MariaEtceteradinsdag 12 februari 2013 @ 12:57
Ik heb sinds het vliegen ook giga-honger steeds :@ :') Niet zo handig!
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 12:58
Het is weer duidelijk dat ik geen lijstjes lees :)
MarMardinsdag 12 februari 2013 @ 12:58
Oh en congrats An! *O*
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 12:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:57 schreef MaJo het volgende:

[..]

Dat dus :Y Die koortslip zit er letterlijk sinds de eerste week dat ik begon met het dieet. En aan vitaminen kan het niet liggen want nog nooit zoveel vitaminen binnengekregen als nu :?
Zink, vitamine C, L-lysine, goed voor je immuunsysteem en preventief tegen koortslip.
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 12:59
En m'n dm's lijken in het luchtledige te verdwijnen :')
MaJodinsdag 12 februari 2013 @ 13:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:59 schreef loveli het volgende:

[..]

Zink, vitamine C, L-lysine, goed voor je immuunsysteem en preventief tegen koortslip.
Producten waar dat in zit? Ik eet in ieder geval regelmatig sinaasappel of mineola (vitamine C) en zink zit in vis toch? Dat eet ik nu ongeveer 2 keer per week. L-lysine ken ik niet :@
Ewelinadinsdag 12 februari 2013 @ 13:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 12:59 schreef loveli het volgende:
En m'n dm's lijken in het luchtledige te verdwijnen :')
ik heb trouwens voor je gekeken bij de Steps, al een tijdje terug, maar die jurk was er niet meer in M. Heb alleen nog een S gevonden.
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 13:04
L-lysine is een aminozuur, ik neem het als supplement om koortslippen buiten de deur te houden. Zink neem ik ook als supplement (als zinkcitraat, de goedkope vorm is zinkoxide en die is slecht opneembaar).
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 13:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 13:03 schreef Ewelina het volgende:

[..]

ik heb trouwens voor je gekeken bij de Steps, al een tijdje terug, maar die jurk was er niet meer in M. Heb alleen nog een S gevonden.
Tx, scheelt me weer geld ;) Mijn schouders en S is geen haalbare kaart.
MaJodinsdag 12 februari 2013 @ 13:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 13:04 schreef loveli het volgende:
L-lysine is een aminozuur, ik neem het als supplement om koortslippen buiten de deur te houden. Zink neem ik ook als supplement (als zinkcitraat, de goedkope vorm is zinkoxide en die is slecht opneembaar).
Toch maar weer aan de supplementen gaan dan :) Zijn dit allemaal losse supplementen of is er een overkoepelende waar alle goede vitaminen in zitten?
Ewelinadinsdag 12 februari 2013 @ 13:06
wat fijn An! *O* *O* *O*
MarMardinsdag 12 februari 2013 @ 13:12
Lief had nieuwe vitD tabletten gehaald, maar met calcium en ik word misselijk van die dingen :P
Straks even gewone scoren.
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 13:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 13:06 schreef MaJo het volgende:

[..]

Toch maar weer aan de supplementen gaan dan :) Zijn dit allemaal losse supplementen of is er een overkoepelende waar alle goede vitaminen in zitten?
Ik neem ze los, ook omdat ik niet overal tegen kan. Verder is een multi te klein om alles in te proppen. Van een completee multi zul je er meer per dag moeten slikken.
Een tablet met bv. magnesiumoxide is klein, maar slecht opneembaar. Magnesiumpidolaat is biologisch goed opneembaar omdat het in een bepaalde chemische structuur zit, maar wel een paar keer groter per eenheid.

Ortho Basis van AOV is een goede allround basis multi, Orthica heeft ook een goede multi (Orthica = no-brainer goed, maar duur).

L-lysine is een aminozuur waar het virus zich aan hecht en daarna niet meer kan verspreiden. De Tuinen heeft die ook in het assortiment.

Vitamine C heb je ook in verschillende vormen: zure, niet zure, vetoplosbaar. Die laatste is leuk, omdat je hersenen baat hebben bij vetoplosbare stofjes.

Afhankelijk van wat je waarvoor wilt gebruiken, kun je onderscheid maken tussen de verschillende vormen. Maar de bovengenoemde OrthoBasis is een goede, complete start.
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 13:19
Als je normaal eet krijg je toch zat l-lysine binnen?
lovelidinsdag 12 februari 2013 @ 13:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 13:19 schreef V1z0R het volgende:
Als je normaal eet krijg je toch zat l-lysine binnen?
Dunno, weet alleen dat als ik een onderhoudsdosis neem, er minder koortslippen voorbij komen en ik haat koortslippen. Alles wat ik kan doen om ze te mijden.. Co heeft hetzelfde met L-lysine.
DavetheNLdinsdag 12 februari 2013 @ 13:22
Net tijdens de lunch een salade van kapucijners, zilveruitjes, mais, doperwtjes en nog meet van zulks op :9 (Ook nog wat boterhammen natuurlijk). Heeft iemand een idee hoe zo'n salade heet?
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 13:22
Ik heb nog nooit een koortslip gehad :@ lijkt me echt vervelend vies om te hebben ook :P
Ml-etjedinsdag 12 februari 2013 @ 13:24
Lijstje:

O: Griekse yoghurt met banaan en hagelslag (1 geutje)
T: Pepitamix (amandelen-pitjes en katjang)
L: 3 spelt zuurdesem boterhammen met grillworst, frambozen jam en komkommersalade + een amaranthcracker met diezelfde salade. Met een minneola.
T: handje chocomix
T: wat snoeptomaatjes
D: eten bij een vriendin, geen idee nog wat.
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 13:27
Ik heb een recept gevonden met kwark wat ik volgende week ga proberen!!
high protein bread
Jagärtrutdinsdag 12 februari 2013 @ 13:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 13:22 schreef Perruche het volgende:
Ik heb nog nooit een koortslip gehad :@ lijkt me echt vervelend vies om te hebben ook :P
ik ook niet!

Ik heb net heerlijk gelunched met een kom snert. mmmmm!
DavetheNLdinsdag 12 februari 2013 @ 13:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 13:27 schreef Perruche het volgende:
Ik heb een recept gevonden met kwark wat ik volgende week ga proberen!!
high protein bread
Zou dat lekker zijn? Klinkt niet heel erg smakelijk in mijn hoofd..
V1z0Rdinsdag 12 februari 2013 @ 13:31
Meld je het resultaat hier, Perr? Wel benieuwd! :Y
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 13:21 schreef loveli het volgende:

[..]

Dunno, weet alleen dat als ik een onderhoudsdosis neem, er minder koortslippen voorbij komen en ik haat koortslippen. Alles wat ik kan doen om ze te mijden.. Co heeft hetzelfde met L-lysine.
Ik zie dat 200gr rundvlees ongeveer het dubbele aan L-lysine heeft van de dagelijkse dosering van een supplement dat lipblaasjes moet tegengaan :@
Nalliedinsdag 12 februari 2013 @ 13:35
Ziet er lekker uit Perr, dat brood!
En snert :9
Perruchedinsdag 12 februari 2013 @ 13:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 13:35 schreef Nallie het volgende:
Ziet er lekker uit Perr, dat brood!
En snert :9
Ja vond ik ook!