SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok leuk, en die Champions, zitten er ook tieten bij?
Ja zeker! Heel veel tieten, want Riot ( de makers ) die houden van dikke tieten!
Er zijn dus veel Champions en ongeveer elke 2-3weken komt er een nieuwe bij.
Er zijn er op het moment (16-07-2012) 100 Champions waar uit je kunt kiezen.
Keuze genoeg dus.
Nu weet je een beetje over LoL en hoe het werkt;
Wil je het zelf proberen?
League of Legends EU
Vids
Het officiele youtubekanaal van Riot Games. Hier vind je alle Champion spotlights en Patch Previews terug.
Cinematic trailer
Dominion trailer (nieuwe gamemode)
Meer uitleg over minions/creatures
Community site links
Own3d Site met streams.
Twitch Site met streams.
CLGaming NA Top Tier ( High ELO ) team met links naar Live streams van matches etc, ook grappig forum.
Solomid Community site met handige info, tournaments etc
Lolking Site waarop je scores van spelers en statistieken van Champions kunt vinden. Op het moment de beste site om snel iemand's summoner profiel op te vragen zonder dit via de in-game client te doen.
Championselect Site met counterpicks
Groepschat:
Voor FOK!kers is er een ingame chatkanaal FOK aangemaakt. In dit kanaal zijn je medefokkers te vinden en kun je makkelijk een premade of duo-queue afspreken zonder dat je iedereen via de friendslist individueel hoeft aan te spreken om dit te organiseren. Rechtsboven via het opties-icoontje in het chatvenster kun je autojoin aanzetten zodat het kanaal standaard opent bij het opstarten van het spel.
Teamspeak 3:
Voor FOK!kers die willen praten met andere FOK!kers tijdens het Gamen is het mogelijk om onze Teamspeak3 server te joinen.
Server: ts3.mrmanuel.nl:1337
Vraag om het FOK! lidmaatschap aan MrManuel!
Ingame name van FOK!kersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nice! Ik ben nu 1350ELO met mn ranked 5s team, maar pas iets van 11 potjes gedaan ofzo.quote:Op maandag 13 augustus 2012 01:34 schreef Keselo het volgende:
5 Ranked team op een rij gewonnen, lekker hoor
Ik ook, 11 games. 8 gewonnen 3 verloren. Maar om de een of andere reden hadden we na 2 wins 2 losses al 1400 elo. 1549 current rating nu. Altijd mijn duoqueue partner supporten op bot, begint echt een goed samenwerkingsverband te worden.quote:Op maandag 13 augustus 2012 01:34 schreef Jajong het volgende:
[..]
Nice! Ik ben nu 1350ELO met mn ranked 5s team, maar pas iets van 11 potjes gedaan ofzo.
Op sommige champs snap ik niet hoe sommige mensen kunnen spelen ZONDER smartcast. Denk aan bijv. Ryze.quote:Op maandag 13 augustus 2012 05:20 schreef Skillstorm het volgende:
Ik snap niet hoe mensen kunnen spelen met smartcast, ik MOET de range kunnen zien, zorgt er ook voor dat ik movements kan anticiperen enzo.
Als je een champion veel speelt, dan leer je de range wel (tenminste, dat heb ik dan). Ik weet nu dus hoe ver nautilus zijn anker kan gooien, hoe ver corki's ult komt, etc. Natuurlijk zal je er wel eens naast zitten door movement, etc. Maar het smartcasten laat je toch net iets vlugger zijn.quote:Op maandag 13 augustus 2012 05:20 schreef Skillstorm het volgende:
Ik snap niet hoe mensen kunnen spelen met smartcast, ik MOET de range kunnen zien, zorgt er ook voor dat ik movements kan anticiperen enzo.
Knop ingedrukt houden om te mikken. Loslaten als je wilt schieten.quote:Op maandag 13 augustus 2012 08:50 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Als je een champion veel speelt, dan leer je de range wel (tenminste, dat heb ik dan). Ik weet nu dus hoe ver nautilus zijn anker kan gooien, hoe ver corki's ult komt, etc. Natuurlijk zal je er wel eens naast zitten door movement, etc. Maar het smartcasten laat je toch net iets vlugger zijn.
Alleen Varus (van wat ik gespeeld heb) kan je niet constant smartcasten, omdat hij zijn arrow charged bij de eerste cast (en smartcast vuurt em instantly)
Ah, kijk! Ik drukte altijd gewoon 1 keer zonder shift, en daarna met shiftquote:Op maandag 13 augustus 2012 13:08 schreef znarch het volgende:
[..]
Knop ingedrukt houden om te mikken. Loslaten als je wilt schieten.
Daarom moet je ook 'smartcast indicator' aanzetten ergens bij settings. Dan heb je een hybride tussen smartcast en gewoon cast. Je ziet namelijk de range wanneer je een spel indrukt en kan dan nog sturen maar als je loslaat schiet hij meteen die richting op.quote:Op maandag 13 augustus 2012 05:20 schreef Skillstorm het volgende:
Ik snap niet hoe mensen kunnen spelen met smartcast, ik MOET de range kunnen zien, zorgt er ook voor dat ik movements kan anticiperen enzo.
Ik moet helemaal niksquote:Op maandag 13 augustus 2012 14:30 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Daarom moet je ook 'smartcast indicator' aanzetten ergens bij settings. Dan heb je een hybride tussen smartcast en gewoon cast. Je ziet namelijk de range wanneer je een spel indrukt en kan dan nog sturen maar als je loslaat schiet hij meteen die richting op.
Meer spelen, komt automatisch. Ik doe vrijwel niet anders dan smartcasten meer.quote:Op maandag 13 augustus 2012 05:20 schreef Skillstorm het volgende:
Ik snap niet hoe mensen kunnen spelen met smartcast, ik MOET de range kunnen zien, zorgt er ook voor dat ik movements kan anticiperen enzo.
Heb je nu een ban dan?quote:Op maandag 13 augustus 2012 17:36 schreef Jajong het volgende:
Ik ga m'n chatknop unbinden overigens ik rage veel te veel en als ik nog een keer gebanned word en moet spelen om m'n lvl14 smurf flip ik door.
Ja al een week, tot vannacht half 2 ofzo.quote:
En daarom was mijn post ook niet voor jou bedoeldquote:Op maandag 13 augustus 2012 16:11 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Ik moet helemaal niksVergeet niet dat je wel een kleine vertraging inbouwt als je het zo doet (pas op keyrelease wordt je skill geschoten)
als ze je eerst "charged" kan ze die charge niet nog een keer gebruiken.quote:Op maandag 13 augustus 2012 18:44 schreef dustbrain het volgende:
[..]
En daarom was mijn post ook niet voor jou bedoeld
------
Ik haat diana. Ik moest tegen één lanen en ik wist dat die champ een charge had maar had nooit gedacht dat is ZO FACKING!!!! veel range had. Dus het ging als volgt: Charge > Q > ??? > dood.
En ze heeft meer wins dan Malphite. http://www.lolking.net/champions/diana#statistics
Het is gewoon een Akali met mega-range. Meer is het niet. Hoe counter je deze?
Wachten op de nerf, zoals bij alle nieuwe champsquote:Op maandag 13 augustus 2012 18:44 schreef dustbrain het volgende:
[..]
En daarom was mijn post ook niet voor jou bedoeld
------
Ik haat diana. Ik moest tegen één lanen en ik wist dat die champ een charge had maar had nooit gedacht dat is ZO FACKING!!!! veel range had. Dus het ging als volgt: Charge > Q > ??? > dood.
En ze heeft meer wins dan Malphite. http://www.lolking.net/champions/diana#statistics
Het is gewoon een Akali met mega-range. Meer is het niet. Hoe counter je deze?
ga je dan met een pistool door de straten?quote:Op maandag 13 augustus 2012 17:36 schreef Jajong het volgende:
Ik ga m'n chatknop unbinden overigens ik rage veel te veel en als ik nog een keer gebanned word en moet spelen om m'n lvl14 smurf flip ik door.
Sejuani nerfen?....quote:Op maandag 13 augustus 2012 18:50 schreef ems. het volgende:
Ik blijf maar wachten op die Sejuani nerf
Helaas gaat elke diana die ik tegen kom 5+-0-0. Geen idee waarom.quote:Op maandag 13 augustus 2012 18:49 schreef jagga het volgende:
[..]
als ze je eerst "charged" kan ze die charge niet nog een keer gebruiken.
t punt is dat ze eerst die Q moet hitten(die best langzaam is en redelijk makkelijk te ontwijken is) als ze die mist, mist ze meteen 50% van der burst, EN de mogelijkheid om 2x die dash te doen.
Als je trouwens geganket word, en ze doet R > E> W+Q kun je het wel shaken trouwens,dat dan weer wel.
Maar dat kun je ook als je geganked wordt en je lane tegenstander is akali...
quote:
Oke, lol, mensen zijn wel erg snel op de teentjes getrapt.quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:01 schreef kensei het volgende:
[..]
Hij maakt een grapje, omdat 1 op de 10 champs niet OP wordt gereleased sherlock
Dat vond ik juist zo ongelofelijk kut werken zelf. Iedereen zijn voorkeur natuurlijk.quote:Op maandag 13 augustus 2012 14:30 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Daarom moet je ook 'smartcast indicator' aanzetten ergens bij settings. Dan heb je een hybride tussen smartcast en gewoon cast. Je ziet namelijk de range wanneer je een spel indrukt en kan dan nog sturen maar als je loslaat schiet hij meteen die richting op.
Preciesquote:Op maandag 13 augustus 2012 19:01 schreef kensei het volgende:
[..]
Hij maakt een grapje, omdat 1 op de 10 champs niet OP wordt gereleased sherlock
Als je van die opmerkingen maakt vraag je gewoon om zulke replies. Komt wel goed hoor, schatjequote:Op maandag 13 augustus 2012 19:03 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
[..]
Oke, lol, mensen zijn wel erg snel op de teentjes getrapt.
Ehm nee, hoe moest ik weten dat hij een grapje maakte?quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:12 schreef kensei het volgende:
[..]
Als je van die opmerkingen maakt vraag je gewoon om zulke replies. Komt wel goed hoor, schatje
Omdat normale mensen sarcasme snappen, tenzij je een vrouw bent..quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:16 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ehm nee, hoe moest ik weten dat hij een grapje maakte?
Er was geen aanleiding naar een sarcastische grap of dergelijke. Misschien een andere post, maar die heb ik dus niet gelezen dan.quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:23 schreef kensei het volgende:
[..]
Omdat normale mensen sarcasme snappen, tenzij je een vrouw bent..
quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:24 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Er was geen aanleiding naar een sarcastische grap of dergelijke. Misschien een andere post, maar die heb ik dus niet gelezen dan.
Goed antwoord, veel uitleg ook.quote:
Er is altijd aanleiding voor een grap, sarcastisch of niet.quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:24 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Er was geen aanleiding naar een sarcastische grap of dergelijke. Misschien een andere post, maar die heb ik dus niet gelezen dan.
Eens. Darius was bij release lichtjes OP en Zyra was zwaar OP, maar voor de rest moet ik helemaal tot misschien Ahri in December 2011 teruggaan voor een OP @ release, en eigenlijk vond ik die ook nog wel meevallen.quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:11 schreef ems. het volgende:
[..]
Precies
Maar ik vind het eigenlijk wel meevallen hoor, met hoe OP de champs nieuwe champs zouden zijn. Varus is niet OP, Draven is allesbehalve OP, Lulu is als support nog nihil gebruikt, Darius zit prima op niveau.
Diana vind ik het eerlijk gezegd nog te vroeg om wat over te zeggen. Maar ik ben haar dan ook nog niet zo vaak tegengekomen. Voor zover ik het nu zie heeft ze ongeveer dezelfde handleiding als Akali.
Ahri is nu al een veilige nuker. Dan was ei bij release gewoon zwaar op.quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:42 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Eens. Darius was bij release lichtjes OP en Zyra was zwaar OP, maar voor de rest moet ik helemaal tot misschien Ahri in December 2011 teruggaan voor een OP @ release, en eigenlijk vond ik die ook nog wel meevallen.
Graves vergeten? Daar kon je na release botlane mee soloen zonder supportquote:Op maandag 13 augustus 2012 19:42 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Eens. Darius was bij release lichtjes OP en Zyra was zwaar OP, maar voor de rest moet ik helemaal tot misschien Ahri in December 2011 teruggaan voor een OP @ release, en eigenlijk vond ik die ook nog wel meevallen.
graves was zelfs nog eerder dan ahri.quote:Op maandag 13 augustus 2012 20:21 schreef znarch het volgende:
[..]
Graves vergeten? Daar kon je na release botlane mee soloen zonder support![]()
![]()
![]()
Of kwam graves na ahri?
Tja zulke potjes zitten er helaas gewoon tussen. Tipje: ga gewoon lekker aanklooien en experimenteren. De kans is 95% dat je verliest, kun je net zo goed gewoon fun hebben toch? Negeer de flamers en doe lekker waar je zin in hebt.quote:Op maandag 13 augustus 2012 21:54 schreef Bienelientjee het volgende:
Potje beginnen met een AFK'er, die verder ook nooit is op komen dagen in het potje. En een tweede persoon die om de minuut ging disconnecten! .......... 3v5! Lost case!
quote:
Ahri op?quote:Op maandag 13 augustus 2012 23:17 schreef tdrone het volgende:
Xerath
Graves OP
Shyvana OP in competetive maar niemand had het door
Fizz
Volibear
Ahri OP
Viktor UP
Sejuani UP
Ziggs OP (vooral de e)
Nautilus OP
Fiora
Lulu OP (vooral qua harass)
Hecarim
Varus
Darius tikkeltje OP
Draven
Jayce
Zyra OP
Met OP bedoel ik vanaf aan de sterke kant tegen het te sterke aan, tot aan Zwaar OP
Naast deze releases zijn er natuurlijk ook nog champs remade die OP waren zoals sivir
Vandaar dat ze Varus buffen en Hecarim niet nerfen.quote:
en diana moet een generfd worden. Het is gewoon free charge en je bent dood. Zelfs met akali werkt dat niet zo.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:16 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Vandaar dat ze Varus buffen en Hecarim niet nerfen.
En nautilus was bij zijn release misschien wel iets te sterk, maar mensen wisten niet hoe ze ermee moesten spelen (zijn jungle is vrij traag als je het niet goed doet) en hij werd sowieso weinig gespeeld in vergelijking met bijv. Darius en Zyra. Daar heb ik dus niet gek veel last van gehad. Van Zyra daarentegen.... Lulu was als support niet OP, maar het bleek dat ze als AP veel beter was. Dat kon Riot niet echt voorzien denk ik. Al met al was alleen Zyra recentelijk echt OP bij release naar mijn mening.
Nou ja en nee. Ik speel zelf Ahri ook dus wat dat betreft heb je gelijk. Al vind ik Veigar meestal niet lastig om tegen te spelen. Zolang je die slow zone maar ontwijkt is er niks aan de hand. Doe je dat niet dan ben je mid - late game gewoon hardstikke dood. En dan is veigar 15 tot 80 seconden waardeloos.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:16 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ahri op?Die skillshots zijn zo facking makkelijk om te dodgen. Ik heb nog nooit moeite gehad met een ahri, wellicht omdat ik hem zelf vaak speel.
Een goeie veigar is veel enger.
ahri was vies sterk op het begin met haar ult met extreem lage cooldown en tussen de dashes maar .5 sec cdquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:16 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ahri op?Die skillshots zijn zo facking makkelijk om te dodgen. Ik heb nog nooit moeite gehad met een ahri, wellicht omdat ik hem zelf vaak speel.
Een goeie veigar is veel enger.
een champ kopen natuurlijkquote:
Ik had die nieuwe champ Rengar gespeeld op de PBE. die was best wel hardquote:
Mjah ik heb een tijd met hem gejungled, dat was op zich wel lachen. Maar dat was in een tijd dat er niet zo gek veel goede junglers waren (de oude jungle), nu zijn er veel betere opties.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 12:44 schreef jagga het volgende:
[..]
een champ kopen natuurlijk
Heb pantheon weer opgepikt. Zowel in proving grounds als in SR. Wat is het toch een beest van een champ
heb het niet over jungle, maar als bijv een "support" op bot voor de kill lane. Of mid. Of solo top (indien enemy champ zich daarvoor leent)quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 12:46 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Mjah ik heb een tijd met hem gejungled, dat was op zich wel lachen. Maar dat was in een tijd dat er niet zo gek veel goede junglers waren (de oude jungle), nu zijn er veel betere opties.
Daar ben ik het op zich wel mee eens ja. Alleen moet je dan zorgen dat je een jungler hebt met wat AP damage en een AP top hebt (vlad, rumble) anders kopen die gasten gewoon veel armor en verlies je hard mid/lategame.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 13:00 schreef Jajong het volgende:
Je kan Panth beter mid spelen, dan kan je daadwerkelijk ook wat doen met je ulti
Klopt, alleen niet voor mij. Ik verlies mn lane meestal als ik hem probeer als top.quote:
Dat las ik al. Het was ook niet echt een reactie op jouquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 13:10 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Klopt, alleen niet voor mij. Ik verlies mn lane meestal als ik hem probeer als top.
Jep. Dat is 't grootste probleem met AD Casters zoals Panth & Talon enzo..quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 13:10 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Daar ben ik het op zich wel mee eens ja. Alleen moet je dan zorgen dat je een jungler hebt met wat AP damage en een AP top hebt (vlad, rumble) anders kopen die gasten gewoon veel armor en verlies je hard mid/lategame.
Oh ok, ik dacht weer eens dat de hele wereld om mij draaidequote:Op dinsdag 14 augustus 2012 13:16 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat las ik al. Het was ook niet echt een reactie op jou
Die zone is instant.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:26 schreef Dr.Sexy het volgende:
[..]
Nou ja en nee. Ik speel zelf Ahri ook dus wat dat betreft heb je gelijk. Al vind ik Veigar meestal niet lastig om tegen te spelen. Zolang je die slow zone maar ontwijkt is er niks aan de hand. Doe je dat niet dan ben je mid - late game gewoon hardstikke dood. En dan is veigar 15 tot 80 seconden waardeloos.
Echt he,quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 12:07 schreef Jajong het volgende:
Klopt, ik ben ook andere champs gaan spelen omdat 't te makkelijk werd.
Is ie echt zo sterk? Hoe kan het nou dan maplhite zoveel verschil maakt?quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 17:21 schreef kensei het volgende:
[..]
Echt he,
9e match met malphite achter elkaar gewonnen nu![]()
Mijn ervaring is: in de lane heel erg sterk door die shield & constante harrass met je Q. Na je philo stone kan je ook veel Q's spammen zonder veel mana problemen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 17:27 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Is ie echt zo sterk? Hoe kan het nou dan maplhite zoveel verschil maakt?
Als ik er iets over opzoek kom ik op de forums van league of legends en daar is altijd iedereen het oneens met wat de OP te vertellen heeft. Standaard is dat.
nee hij is niet zo-sterk, het is gewoon dat mensen te dom zijn om te stoppen met vastgeroest tanky dps top kiezen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 17:27 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Is ie echt zo sterk? Hoe kan het nou dan maplhite zoveel verschil maakt?
Als ik er iets over opzoek kom ik op de forums van league of legends en daar is altijd iedereen het oneens met wat de OP te vertellen heeft. Standaard is dat.
Morgana is volgens mij wel harder gebanned ja.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 18:19 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
nee hij is niet zo-sterk, het is gewoon dat mensen te dom zijn om te stoppen met vastgeroest tanky dps top kiezen.
mwah op zich kan hij tegen een vlad of swain ook aardig zijn lane houden hoor. Hij blijft gewoon enorm tanky, heeft een hele sterke ulti en aardige burst damage. Bovendien kan hij in teamfights aan de enemy carry blijven plakken en deze gedurende lange tijd uit de fight houden of zelfs killen. Gewoon een enorm goede teamfight presence.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 18:19 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
nee hij is niet zo-sterk, het is gewoon dat mensen te dom zijn om te stoppen met vastgeroest tanky dps top kiezen.
Bullshit. Allebei klote champions. Varus geen ad steroid of escape, sub-par in alle fases van een match. Hecarim zero damage en is een grap na z'n ult.quote:
Wel. Een vrij sterke trouwens. Eentje die hem een-niet-klote champion maakt.quote:Bullshit. Allebei klote champions. Varus geen ad steroid
Daarom altijd met bekenden spelen.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 00:30 schreef BaajGuardian het volgende:
beetje retarded eigenlijk dat ik er 2 potjes over doe om 30 elo te gainen, verlies er 1 en meteen 20 elo naar beneden, en ik verloor nieteens om onze lane, wij wonnen onze lane en stompten de enemy comp hard maar ons team bleef maar overal op de map door blitz gegrabbed worden, het was echt niet te geloven hoe slecht die lui waren, hele laning phase ook perma top ally slain ally slain ally slain, mid ally slain ally slain ally slain, en onze pro jungler (alistar) had nognooit eerder gejungled oid, of uberhaupt alistar gespeeld want hij speelde alsof ie 200 elo had, verneukte echt elke gank attempt, om je kapot te schamen.
Maar ok, ik had gewoon weer pech, ik kom vanzelf wel in gold terecht.
Jammer dat je alleen mag duo-queuenquote:Op woensdag 15 augustus 2012 00:52 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Daarom altijd met bekenden spelen.
Triple werkt ook nog.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:34 schreef kensei het volgende:
[..]
Jammer dat je alleen mag duo-queuen
Niet nodig, gewoon veel spelen, kom je uiteindelijk wel op hogere elo terecht als je daar behoort. Tijdje geleden zelf ook veel ranked gedaan en zit nu rond de 1500 elo, voornamelijk door support te spelenquote:Op woensdag 15 augustus 2012 00:52 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Daarom altijd met bekenden spelen.
ik speelde met calsot fyi.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 00:52 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Daarom altijd met bekenden spelen.
Zulke dingen zie ik nog regelmatig gebeuren. Dan zijn ze niet dood maar ontvangen wel 70% schade door de turret.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 10:50 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik speelde met calsot fyi.
p.s. jajong je staat online met je nunu
Of van die junglers die denken dat een gank gewoon de lane inlopen is en dan kijken of er nog iemand in de buurt isquote:Op woensdag 15 augustus 2012 13:18 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Zulke dingen zie ik nog regelmatig gebeuren. Dan zijn ze niet dood maar ontvangen wel 70% schade door de turret.
--------
Junglen is soms best frustrerend. Je bent enorm afhankelijk van de skills van degene die je gankt. Sommige gasten gaan ineens met een boog om de target heen lopen, nou dan heeft ie het niet door hoor! Je moet synergy vinden met je jungler. Lokaas zijn en stunnen! YES!!1
Dat kan alleen met shaco.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 14:10 schreef tdrone het volgende:
[..]
Of van die junglers die denken dat een gank gewoon de lane inlopen is en dan kijken of er nog iemand in de buurt is
Wie ben jij? Waarom denk jij mij op een gebiedende wijze te kunnen aanspreken?quote:Op woensdag 15 augustus 2012 15:48 schreef Skweezer het volgende:
Never surrender natuurlijk duh,,
en beter spam je niet zo
Beter doe je normaal, anders zoek ik je huis via je IP en dan gaan we op de vuist.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 15:48 schreef Skweezer het volgende:
Never surrender natuurlijk duh,,
en beter spam je niet zo
lachennnn.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 16:33 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Beter doe je normaal, anders zoek ik je huis via je IP en dan gaan we op de vuist.
Staat het in de code dan?quote:Op woensdag 15 augustus 2012 18:25 schreef dustbrain het volgende:
De champion designers van league of legends noemen Zyra incredibly overpowered in die mid august patch.
Haha dat hoorde ik ze ook zeggenquote:Op woensdag 15 augustus 2012 18:25 schreef dustbrain het volgende:
De champion designers van league of legends noemen Zyra incredibly overpowered in die mid august patch.
leuk man kom maarquote:Op woensdag 15 augustus 2012 16:33 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Beter doe je normaal, anders zoek ik je huis via je IP en dan gaan we op de vuist.
dat heb ik ook al wel gemerkt.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 19:53 schreef CyberJesus het volgende:
[..]
Haha dat hoorde ik ze ook zeggen
quote:
Komt nog wel als je het echt leuk vindt, trust mequote:
Mwah, het HOEFT niet.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:40 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Komt nog wel als je het echt leuk vindt, trust me
Wut.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 00:32 schreef benx het volgende:
Zit er aan te denken die collectors edition te halen. Volgens mij heeft het aardige goede value.
Die Digital Collectors Pack in de store voor 3900 points.quote:
Oooh dat.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 01:28 schreef benx het volgende:
[..]
Die Digital Collectors Pack in de store voor 3900 points.
Heeft geloof ik een aardige value voor wat hij kost.
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Digital_Collector's_Packquote:Op donderdag 16 augustus 2012 01:28 schreef benx het volgende:
[..]
Die Digital Collectors Pack in de store voor 3900 points.
Heeft geloof ik een aardige value voor wat hij kost.
Fixedquote:Op donderdag 16 augustus 2012 01:32 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Digital_Collector's_Pack
Wtf, er is iets mis met de link.
Maar die link wilde maar niet volledig komen bij mij, raar....quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Quicksilver sash. Dit item kan vrijwel alle CC / debuffs verwijderen dus het werkt ook op bijv. warwick ult.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 02:10 schreef dustbrain het volgende:
Omg, ik las net waarom malzahar zo'n waardeloze chamo is in ranked. Je kan zijn ult verwijderen met een item, en daarmee verwijder je dus ook zijn E,W en voidling agro. Wat een bullshit zeg.
Ook annuleert zijn ult wanneer iemand uit zicht loop net nadat je hem cast. Dit heb ik best vaak gehad en ik dacht telkens dat het kwam omdat ik per ongeluk R in drukte. Je ult annuleert namelijk pas na 0.5 seconde. Dan spamm ik mijn R al niet meer.
Ook kunnen gankplank en Olaf gewoon uit mijn ult lopen. Waar slaat dat op? Laat malzahar tenminste nog door kotsen tot dat enemy volledig uit range is.
Godverdomme zeg, maar hij's nog steeds heel vet.
quote:Op donderdag 16 augustus 2012 01:58 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Maar die link wilde maar niet volledig komen bij mij, raar....
Je hoeft geen denigrerende smiley te plaatsen btw.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tip:
Je hebt hier allemaal knopjes, die zijn niet voor de sier![]()
Wil je daar mee stoppen, straks kwets je mijn tedere gevoelens nog.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 03:00 schreef kensei het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Tip:
Je hebt hier allemaal knopjes, die zijn niet voor de sier![]()
Ik druk op de knopjes maar ze doen het niet?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 03:00 schreef kensei het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Tip:
Je hebt hier allemaal knopjes, die zijn niet voor de sier![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
samequote:Op donderdag 16 augustus 2012 02:59 schreef -0mega- het volgende:
[..]
Heb trouwens haat aan LoL's verkoopmodel, heb ondertussen al richting de honderd skins
edit: waarom is er geen HoN topic
yep, same. Enige wat er bij mij tegen helpt is om de computer helemaal opnieuw op te starten... Zijn van die spikes waarbij je nog gewoon goed kan bewegen, maar de minions stil staan / geen hp balk hebben...quote:Op donderdag 16 augustus 2012 00:04 schreef Salamando het volgende:
En ik heb weer random spikes, feest.
Begint nu toch echt wel onzin te worden, heb zo vaker spikes dan geen spikes.
en daarom klik je tab en kijk je constant wat iedereen build zodat je weet wie je niet moet focussen als malzahar.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 02:10 schreef dustbrain het volgende:
Godverdomme zeg, maar hij's nog steeds heel vet.
Wat soms ook helpt bij spikes is om (als er niks anders aan staat wat je connectie kan verprutsen) de priority van de LoLClient naar laag te verschuivenin taakbeheer. Aangezien die los van het spel zelf staat wil die nog weleens veel ram / cpu gebruiken tijdens een potje.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 09:48 schreef Zith het volgende:
[..]
yep, same. Enige wat er bij mij tegen helpt is om de computer helemaal opnieuw op te starten... Zijn van die spikes waarbij je nog gewoon goed kan bewegen, maar de minions stil staan / geen hp balk hebben...
Maar ram / cpu is het probleem niet, het is puur de internet connectie die continu spikedquote:Op donderdag 16 augustus 2012 12:18 schreef -0mega- het volgende:
[..]
Wat soms ook helpt bij spikes is om (als er niks anders aan staat wat je connectie kan verprutsen) de priority van de LoLClient naar laag te verschuivenin taakbeheer. Aangezien die los van het spel zelf staat wil die nog weleens veel ram / cpu gebruiken tijdens een potje.
Laatst had ik daar een probleem mee, maar dat kwam omdat ik WoW speel. Als je dat ook speelt, kijk eens of de background downloader aan staat. Ik had daardoor 600 ms in LoL.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 12:27 schreef Salamando het volgende:
[..]
Maar ram / cpu is het probleem niet, het is puur de internet connectie die continu spiked.
Speel ik niet meer, dus daar kan het niet aan liggen, andere spellen als dota2 lopen wel soepel, dus ik heb geen idee waar het aan kan liggen behalve het feit dat ik soms gewoon pech heb met routing ofzo.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 13:22 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Laatst had ik daar een probleem mee, maar dat kwam omdat ik WoW speel. Als je dat ook speelt, kijk eens of de background downloader aan staat. Ik had daardoor 600 ms in LoL.
Plotse spikes van 600-800ms? dat heb ik een hele tijd gehad en het werd steeds erger. Het is nu opgelost tho. Heb je UPC?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 14:04 schreef Salamando het volgende:
[..]
Speel ik niet meer, dus daar kan het niet aan liggen, andere spellen als dota2 lopen wel soepel, dus ik heb geen idee waar het aan kan liggen behalve het feit dat ik soms gewoon pech heb met routing ofzo.
Ik ga zondag naar Gamescom, gratis skins oppikken!quote:Op donderdag 16 augustus 2012 14:34 schreef Jajong het volgende:
Riot Nasus & de nieuwe Riot Graves zijn in de store tijdens Gamescom, daarna niet meer te kopen via normale wegen... Die Riot Graves is wel cool... Hmm....
kan je er een paar voor ons mee hustlen denk je?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 14:38 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Ik ga zondag naar Gamescom, gratis skins oppikken!
Kan kijken hoeveel ik er mee kan krijgenquote:Op donderdag 16 augustus 2012 14:39 schreef Xetran het volgende:
[..]
kan je er een paar voor ons mee hustlen denk je?
had zelf trouwens ook graag gegaan, wist niet dat het zo vlakbij in Keulen was
Ik lees dat 't niet zo makkelijk is.. Maarja heb 'm nu al gekochtquote:Op donderdag 16 augustus 2012 14:38 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Ik ga zondag naar Gamescom, gratis skins oppikken!
Nee, Ziggo, en wat er gebeurt is dat ik continu maar half zie wat er gebeurt, en dan 'fast forward' opeens alles naar het moment zelf, en dan blijft het weer hangen (ik zie bijvoorbeeld mijn HP bar wel naar beneden gaan, en die van creeps ook, maar zie niet dat ze doodvallen / ik abilities gebruik). Zo gaat dat dan iedere 10-15 seconden.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 14:20 schreef Xetran het volgende:
[..]
Plotse spikes van 600-800ms? dat heb ik een hele tijd gehad en het werd steeds erger. Het is nu opgelost tho. Heb je UPC?
Yep, exact het zelfde.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 15:20 schreef Salamando het volgende:
[..]
Nee, Ziggo, en wat er gebeurt is dat ik continu maar half zie wat er gebeurt, en dan 'fast forward' opeens alles naar het moment zelf, en dan blijft het weer hangen (ik zie bijvoorbeeld mijn HP bar wel naar beneden gaan, en die van creeps ook, maar zie niet dat ze doodvallen / ik abilities gebruik). Zo gaat dat dan iedere 10-15 seconden.
Omdat je bij een 100 steady ping continue vertraging hebt in je spel tov de tegenstander. Bij lagspikes heb je dat 1 x in de zoveel tijd. Gisteravond zelf ook last gehad van een constant hoge ping(200-300) terwijl ik normaal rond de 30 ping zit. En dan is blitzcrank spelen toch niet al te handig, met zon ping. Daarna pc gerestart en toen was mijn ping weer goed.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 15:51 schreef Salamando het volgende:
Hoezo vind je lagspikes minder irritant dan 100 ping? Ik heb liever 100 steady ping dan continu dat lelijke gespike waarbij ik niet zie of ik gedived wordt of wat er gebeurt tot 5 seconden nadat het gebeurd is.
De spikes gebeurden in games waarin ik 13/2/4 en 7/0/nogwat stond, dan is zo'n lagspike niet heel erg.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 15:51 schreef Salamando het volgende:
Hoezo vind je lagspikes minder irritant dan 100 ping? Ik heb liever 100 steady ping dan continu dat lelijke gespike waarbij ik niet zie of ik gedived wordt of wat er gebeurt tot 5 seconden nadat het gebeurd is.
Lol, dat wordt nog wat.quote:
RAMMUS IS EEN GORDELDIER JAquote:
kuthonden.jpgquote:Op donderdag 16 augustus 2012 20:06 schreef Xetran het volgende:
[ afbeelding ]'
useless top'
'useless shen'
'shen so bad'
aldus ashe katarina en sona. ashe had 75 cs uit laning phase.
Neem wel iets van damage man (wit's end oid). Als je je zo tanky maakt is er geen enkele reden om ook maar één seconde aandacht aan je te bestedenquote:Op donderdag 16 augustus 2012 20:06 schreef Xetran het volgende:
[ afbeelding ]'
useless top'
'useless shen'
'shen so bad'
aldus ashe katarina en sona. ashe had 75 cs uit laning phase.
Nee...quote:Op donderdag 16 augustus 2012 21:07 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Maar even echt, Shen #1 farm is best wel triest
Dat begrijp ik echt wel, maar dan nog vind ik het vrij treurig dat shen zoveel (90!) CS meer dan Cait heeft. Dat iemand anders dan de ranged carry #1 is gebeurt regelmatig, maar met zoveel verschil is het niets minder dan triest.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 21:15 schreef ems. het volgende:
Shen die de hele tijd aan het splitpushen is met sunfire cape kan vrij gemakkelijk uit de hand lopen qua farm hoor.
Relevantie mist.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 21:57 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Jij komt net kijken broekmans, rustig aan.
Ja, zit ik ook vaak aan te denken maar ik ben dan weer bang tankyness te verliezen. wanneer zou je die het beste kunnen kopen? en is iets als vampiric sceptre(MR en AP toch?) niet een beter idee?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 21:06 schreef ems. het volgende:
[..]
Neem wel iets van damage man (wit's end oid). Als je je zo tanky maakt is er geen enkele reden om ook maar één seconde aandacht aan je te besteden
Als je uit warwick of andere champs ontsnapt hebben die champs nog andere spells dan hun ult, maar malzahars E, W EN R worden verwijderd door één meizerig itempje. Zijn Q heeft een halve seconde delay en doet minder dammage dan Annie's nuke. Voor malz is het dus veel oneerlijker.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 02:59 schreef -0mega- het volgende:
[..]
Quicksilver sash. Dit item kan vrijwel alle CC / debuffs verwijderen dus het werkt ook op bijv. warwick ult.
Hij is niet noodzakelijk waardeloos in ranked an sich, het gaat eerder om high elo play. Als jij in ranked met malzahar gaat spelen kan je net zo goed op 1600+ elo komen als iemand die swain of leblanc of wat dan ook gebruikt.
Voor mij heeft soraka een heilige plaats in ranked maar dat komt omdat ik met haar tot nu toe nog 100% winrate heb
Dat van die ult uit zicht hebben zoveel champs last van.
Heb trouwens haat aan LoL's verkoopmodel, heb ondertussen al richting de honderd skins
edit: waarom is er geen HoN topic
Nauwelijks, een standaard warwick heeft eigenlijk alleen zijn ult waarmee hij de carry van de tegenstander 3 seconden bezig houdt. Verder is hij vrij defensief.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:07 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Als je uit warwick of andere champs ontsnapt hebben die champs nog andere spells dan hun ult, maar malzahars E, W EN R worden verwijderd door één meizerig itempje. Zijn Q heeft een halve seconde delay en doet minder dammage dan Annie's nuke. Voor malz is het dus veel oneerlijker.
Mwa, de AP scaling van Shen is niet om over naar huis te schrijven. Zijn passive proct echter wel vaker met de attack speed van Wit's end en bovendien krijg je in combinatie met je shieldje des te meer ki strikes.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:06 schreef Xetran het volgende:
[..]
Ja, zit ik ook vaak aan te denken maar ik ben dan weer bang tankyness te verliezen. wanneer zou je die het beste kunnen kopen? en is iets als vampiric sceptre(MR en AP toch?) niet een beter idee?
Ongetwijfeldquote:trouwens, mensen op dit niveau blijven vaak toch wel aan me hangen hoor
Malzahar heeft al zijn spells op 5+ seconden cooldown en is een squishy mage zonder defense nadat iemand dat item gebruikt. Dat is daar echt niet mee te vergelijken.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:09 schreef Adames het volgende:
[..]
Nauwelijks, een standaard warwick heeft eigenlijk alleen zijn ult waarmee hij de carry van de tegenstander 3 seconden bezig houdt. Verder is hij vrij defensief.
Te pro daarvoor?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:19 schreef BaajGuardian het volgende:
voordat shen gebuffed werd heb ik em een tijdje gemained top, en bouwde hem nooit fulltank, altijd tanky dps (frozen mallet, bers boots, wits end, atmas (oude atmas overigens) en mogs etc)
rapetrain echt.
nu hij gebuffed is speel ik em niet meer tho.
Naja, wel herkenbaar hoor. Sivir en Shen heb ik allebei maar een keertje of twee-drie gespeeld sinds de laatste reworks/buffs, terwijl ik die tot dan toe mainde en er alle skins voor had (tenminste, alle reguliere skins).quote:
Hey ik ben beroemd. Ik was die carryende Darius. Niet zeuren trouwens. Ik had daarvoor een 2/7 anivia die dacht dat het handig was om gp/10's te bouwen ipv AP.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 11:27 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
en daarom klik je tab en kijk je constant wat iedereen build zodat je weet wie je niet moet focussen als malzahar.
p.s. http://www.leaguereplays.(...)-599be6db343c-s0.jpg
en onze graves was een troll of volgens groarr 'just bad' nou sorry maar als hij slechts bad was geweest dan had hij op zn minst nog iemand anders dan skarner gefocussed in de hele game, en elke TF niet weggerend met 3 kwart hp.
quote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:07 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Als je uit warwick of andere champs ontsnapt hebben die champs nog andere spells dan hun ult, maar malzahars E, W EN R worden verwijderd door één meizerig itempje. Zijn Q heeft een halve seconde delay en doet minder dammage dan Annie's nuke. Voor malz is het dus veel oneerlijker.
Voor zover ik weet wordt Malzahar's AoE %hp poel (W) niet verwijderd door QSS.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:19 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Malzahar heeft al zijn spells op 5+ seconden cooldown en is een squishy mage zonder defense nadat iemand dat item gebruikt. Dat is daar echt niet mee te vergelijken.
ik houd niet van fotm champs, ik speel liever underdog champs thats all.quote:
Dit dus. Inb4 twee maanden yorick main, maar dat even terzijde.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik houd niet van fotm champs, ik speel liever underdog champs thats all.
Wat als een champ fotm wordt zonder buffs of nerfs?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik houd niet van fotm champs, ik speel liever underdog champs thats all.
Dan wordt ie generfed. Zie Malphite, Rumble etc.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 00:06 schreef -0mega- het volgende:
[..]
Wat als een champ fotm wordt zonder buffs of nerfs?
Ik doelde eerder op of Baaj die champs dan nog steeds speelt of wacht tot ze generft zijn, aangezien hij tot fotm gebuffte champs niet speelt terwijl sommige champs niet aangeraakt worden maar wel fotm worden.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 00:15 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dan wordt ie generfed. Zie Malphite, Rumble etc.
Als andere champions (of bepaalde items) generfd worden dan ontvangt een niet generfde champion in feite dus een buff.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 00:21 schreef -0mega- het volgende:
[..]
Ik doelde eerder op of Baaj die champs dan nog steeds speelt of wacht tot ze generft zijn, aangezien hij tot fotm gebuffte champs niet speelt terwijl sommige champs niet aangeraakt worden maar wel fotm worden.
Vb: Irelia is een (kort) tijdje zo'n middelmoot champ geweest. Geen nerfs, geen buffs en opeens was ze geweldig superfotm met bepaalde builds. (En werd ze tienmiljoen keer generft)
quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:46 schreef -0mega- het volgende:
[..]
[..]
Voor zover ik weet wordt Malzahar's AoE %hp poel (W) niet verwijderd door QSS.
Overigens weet ik niet waar jij je cijfers vandaan haalt, maar los van het feit dat al zijn skills meer damage doen dan Annie's skills (Base value *en* ratios, los van de ult als je tibbers meerekent.) krijgt hij ook *elke keer* een silence op z'n Q. (Die dubbel kan triggeren). Annie heeft wel iets betere cooldowns.
Uiteraard ligt het natuurlijk ook nog aan jezelf en je team om in te schatten wanneer die persoon QSS zal gebruiken. Als jij bang bent gecounterd te worden door QSS is het natuurlijk dom om je E en R en ignite tegelijk te gebruiken op 1 persoon, om vervolgens te klagen dat je compleet gecounterd wordt door QSS. Ook zijn er genoeg viable malzahar builds die wat tanky ap items gebruiken om niet super squishy te zijn.
Uiteindelijk is LoL een teamspel en als jij je bijdrage als Malzahar volledig laat afhangen van een of meerdere QSS's dan ben je helaas niet goed bezig. Ik mag dan ook hopen dat in die situaties jouw ult niet de enige stun in je team is en je E niet de enige DoT.
Bedankt voor je feedback, hier kan ik wel veel mee. Ik heb wel eens wit's end gebouwd maar dat was wel heel late game waar het niet heel gek veel meer uit maakte(erg gefeed ed.) Frozen mallet ook al eens over gedacht maar ik twijfelde of dat geen domme keuze was. Ik ga het eens uitproberenquote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:13 schreef ems. het volgende:
[..]
Mwa, de AP scaling van Shen is niet om over naar huis te schrijven. Zijn passive proct echter wel vaker met de attack speed van Wit's end en bovendien krijg je in combinatie met je shieldje des te meer ki strikes.
En ja, je verliest wel wat tankyness, maar er blijft zat over hoorBovendien is de MR van wit's end (en z'n stacks) ook niet mis. Items als frozen mallet zijn trouwens ook prima op Shen. Survivability en een perma-dikke-slow erbij (en wederom meer damage van ki strike). Doe je je team ook een plezier mee.
[..]
OngetwijfeldMaar probeer het eens. Is ook wel leuker vind ik om óók wat damage te doen. En met die vrij-goedkope wit's end gaat die best flink omhoog dankzij je ki strikes
fair enoughquote:Malzahar's Nether Grasp
Damage will still be applied if you don't leave tether.
beetje zoals taric, dat is mn main... maar hij is een geval appart, erryboddy needs sum taric.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 00:06 schreef -0mega- het volgende:
[..]
Wat als een champ fotm wordt zonder buffs of nerfs?
Ik vind het ook leuk.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:40 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Vind het eigenlijk alleen maar mooi. Hoe harder het gaat, hoe minder sommige champs gespeeld worden, hoe leuker die vaak zijn om te spelen.
Rengar lijkt me idd ook wel erg gaaf. Ik heb nog geen AP runes, dus de AP mid laat ik voor wat het is voor nu (dus ook Syndra, die champs trekken me toch minder dan top/jungle en enkele AD carries).quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:41 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ik vind het ook leuk.
Wat ik leuk vind is dat er steeds meer champions komen, steeds meer variaties etc etc.
Maar ik bedoel, Rengar is nog niet eens uit.
Oh en ik vind Rengars passive echt een van de leukste passives.![]()
Waar staat dat?quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:46 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
God allejezus sion rework? Wat de FUCK allemachtig ik heb net een week geleden de laatste ontbrekende skin gekocht en speel sinds een weekje weer regelmatig met hem!
Weet iemand wat er gaat gebeuren/hoezo ze een rework willen?
Op de champion page van de lol wikiquote:
Ehm...ik zie mensen alleen maar vragen om een rework. Maar geen link naar een bron ofzo?quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:51 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Op de champion page van de lol wiki
De tering, als dit waar is ga ik gillen godverdomme zeg
Ik vind het juist zo'n leuk champ zoals hij is, lekker tegen de meta aanschoppen en met beide routes (AD/AP) verrekte viable zijn.![]()
Niet op ZIJN champion page, op de algemenequote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:54 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ehm...ik zie mensen alleen maar vragen om een rework. Maar geen link naar een bron ofzo?
Ooh ja, maar hij staat alleen onder visual.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:57 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Niet op ZIJN champion page, op de algemene
HAH beat you to itquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:58 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ooh ja, maar hij staat alleen onder visual.
Hij krijgt dus een nieuwe classic skin.
Lol.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:58 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
HAH beat you to it
Ik raakte even te snel in paniek
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Succes! Doe even 1x de tutorial en ga gewoon tegen normale mensen spelen (niet tegen botjes dus), dan leer je het het snelst. Ohja, negeer geflame, meer dan je best kun je niet doen en je bent nieuwquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 10:22 schreef GlenSpey het volgende:
Al sinds lange tijd hoor ik heel veel over deze game, dat het geweldig schijnt te zijn... nou, vandaag ga ik het proberende download staat al aan.
Het spel is enorm leuk en de community is itt veel online games erg volwassen en warm, ook voor nieuwe spelers. Ik denk dat je het wel naar je zin zult krijgen!quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 10:22 schreef GlenSpey het volgende:
Al sinds lange tijd hoor ik heel veel over deze game, dat het geweldig schijnt te zijn... nou, vandaag ga ik het proberende download staat al aan.
Waarom moet je liegen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:01 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
de community is itt veel online games erg volwassen en warm
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:01 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Het spel is enorm leuk en de community is itt veel online games erg volwassen en warm, ook voor nieuwe spelers. Ik denk dat je het wel naar je zin zult krijgen!
Wacht even, ik heb trouwens nog wel een last hitguide voor je volgens mij!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom zou je daar niet blij mee zijn, Sion is echt een poepchamp atm.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:46 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
God allejezus sion rework? Wat de FUCK allemachtig ik heb net een week geleden de laatste ontbrekende skin gekocht en speel sinds een weekje weer regelmatig met hem!
Weet iemand wat er gaat gebeuren/hoezo ze een rework willen?
Je moesje is een poepchamp. Sion is lastiger dan veel andere champs maar niet slecht.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:19 schreef Jajong het volgende:
[..]
Waarom zou je daar niet blij mee zijn, Sion is echt een poepchamp atm.
Waarom? Zowel AD als AP kan hij redelijk gespeeld worden. Geen topper, maar zeker in een betere staat dan champs als Evelynn, Heimer, Karma etc.quote:
Maar het is echt veel leuker om in extremen te denken dan genuanceerde meningen te geven.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:26 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Waarom? Zowel AD als AP kan hij redelijk gespeeld worden. Geen topper, maar zeker in een betere staat dan champs als Evelynn, Heimer, Karma etc.
Bedankt voor de uitleg, topquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:18 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Trouwens even onthouden: je hebt runes en masteries.
Runes zijn 24 (3x9 + 3) "voordeeltjes" die aan tiers gebonden zijn en de ingame valuta kosten.
De tiers zijn:
Tier 1 = t/m summoner level tien
Tier 2: = summoner level tien t/m twintig
Tier 3: = summoner leven twintig t/m dertig
Koop pas runes vanaf level twintig en zorg dat die tier 3 zijn. Tier 1&2 zijn verspilling van de ingame-valuta.
Verder heb je de masteries; een soort van skilltree waarin je per summoner level een punt kunt verdelen. In totaal dus dertig punten voor dertig levels en de punten kunnen over verschillende categorietjes verdeelt worden.
Per "groep" champions (range carry, AP carry, tank, support e.d.) maak je een aparte pagina, uiteindelijk maak je ook pagina's voor individuele champs.
De voordelen van runes en masteries zijn o.a. lifesteal, health regen, extra HP, meer mana, meer aanvalssnelheid, armor penetration, kortere cooldowns enz. enz. enz.
Ingame heb je twee valuta: RP en IP.
RP koop je voor geld, IP verdien je door games te winnen. Beide kun je gebruiken om champs te unlocken of runes en runepages te kopen, skins kun je alleen met RP kopen. Geld uitgeven geeft geen voordelen t.o.v. andere spelers.
Je hebt met twee soorten levels te maken; ingame levels en summoner levels.
Ingame levels resetten bij iedere game die je speelt, dus je probeert elke keer level achttien te worden (= max. ingamelevel).
Summonerlevel hou je altijd , max is daar dertig. Summonerlevel wordt bij matchmaking, het "vrijspelen" van de gamemodes en het leren van nieuwe "summonerspells" gebruikt.
Dat vind ik wel leuk, ja. Maar dat neemt niet weg dat dat (mits de omstandigheden/compo het toelaten) heel erg goed kan werken.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:42 schreef Jajong het volgende:
Jij vindt het gewoon leuk om tegen mij in te gaan omdat je denkt dat jij mij op de kast kan krijgen. Jij denkt ook dat GP viable is top en dat AD Sion botlane niet slecht is.
Let maar op, die gaan je carrien.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:43 schreef Jajong het volgende:
En geloof 't of niet, net nu ik dat type gaat iemand AD Sion bot en GP top in mijn game.
Hm? Met GP kan ik het niet lastig vinden om aan ganks te ontsnappen (cc remove, MS steroid en slow), maar Sion kan wel lastig zijn (stun a la, maar die is ook niet eeuwig en is single target).quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:52 schreef tdrone het volgende:
Ik denk dat en GP en Sion allebei viable zijn in bepaalde situaties, enig probleem dat ik met ze heb als ik ze top speel is dat ik me zo nutteloos voel als ik gegankt word en niet meer weg kan komen.
Goede beginchamps zijn trouwens Ashe, Annie en Garen. Die zijn allemaal erg makkelijk en erg sterk de eerste pak hem beet twintig levels.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:43 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Bedankt voor de uitleg, topDe download en updates zijn klaar, dus we gaan het in de praktijk brengen
GP top is ook viable. Wederom lang niet de beste optie, maar je kan in principe je lane houden en als je lang genoeg kan farmen kun je lategame wel degelijk een toevoeging aan je team zijn. Bepaalde matchups win je zelfs zodra je je philo stone hebt.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:42 schreef Jajong het volgende:
Jij vindt het gewoon leuk om tegen mij in te gaan omdat je denkt dat jij mij op de kast kan krijgen. Jij denkt ook dat GP viable is top en dat AD Sion botlane niet slecht is.
Ik ben sowieso een erg slechte top lanerquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:55 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Hm? Met GP kan ik het niet lastig vinden om aan ganks te ontsnappen (cc remove, MS steroid en slow), maar Sion kan wel lastig zijn (stun a la, maar die is ook niet eeuwig en is single target).
Daarom is het daar wel erg belangrijk om alert te blijven, maar een onmogelijke opgave zou ik het niet willen noemen.
[..]
Goede beginchamps zijn trouwens Ashe, Annie en Garen. Die zijn allemaal erg makkelijk en erg sterk de eerste pak hem beet twintig levels.
Erg goedkoop ook, daar kun je geen buil aan vallen.
Vul "Melfino" maar in, sympathieke user.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:43 schreef GlenSpey het volgende:
Trouwens, mocht iemand er iets aan hebben hier; ik heb de 'reffered by a friend' pagina nog open staan. Dus als iemand zijn summoner name daar nog ingevuld wil hebben voor ingame rewards dan roep het maar
Ja, voor alles is wel wat te zeggen. Ik bedoel Shushei speelt ook AP Eve mid tegen M5 op 1 van de belangerijkste LANs van ´t jaar. Dat betekent niet dat ´t goed is. Dat is gewoon cheese. Iets wat normaliter niet ideaal is doen om je tegenstander off their game te gooien zeg maar. Maar als je dat te vaak doet is ´t heel makkelijk te counteren.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:45 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Dat vind ik wel leuk, ja. Maar dat neemt niet weg dat dat (mits de omstandigheden/compo het toelaten) heel erg goed kan werken.
[..]
Let maar op, die gaan je carrien.
Bij zo'n score ligt het denk ik evenveel aan de Morgana als aan julliequote:Op vrijdag 17 augustus 2012 12:32 schreef Jajong het volgende:
En geloof 't of niet, net nu ik dat type gaat iemand AD Sion bot en GP top in mijn game.
[..]
Ja, voor alles is wel wat te zeggen. Ik bedoel Shushei speelt ook AP Eve mid tegen M5 op 1 van de belangerijkste LANs van ´t jaar. Dat betekent niet dat ´t goed is. Dat is gewoon cheese. Iets wat normaliter niet ideaal is doen om je tegenstander off their game te gooien zeg maar. Maar als je dat te vaak doet is ´t heel makkelijk te counteren.
En zolang Ninja Tabi nog steeds de dmg van GP´s Q reduced, is ´t lastig lanen met ´m. Ik heb de game wel gewonnen maar dat was meer omdat hun Morgana 2/15 ging ofzo dan door leetness van ons.
yep, ik ben nu net met vladimir en malzahar begonnen, al best goed mee aan het worden, en je ziet ze juist door hun zwaktes tegenover de huidige meta steeds minder.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:40 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Vind het eigenlijk alleen maar mooi. Hoe harder het gaat, hoe minder sommige champs gespeeld worden, hoe leuker die vaak zijn om te spelen.
Het duurt meestal 20 a 30 sec.. , en vaak nog minder.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 13:27 schreef GlenSpey het volgende:
Tutorials gedaan en heb inmiddels Ashe gekocht. Sta nu op searching for matches al 10 minuten, duurt het altijd zo lang?
Op welke match ben je aan het zoeken? Het is idd meestal maar 20 seconden. Wat je het beste kan doen, is Summoner's Rift Blind Pick pakken, die is veruit het vlugste.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 13:27 schreef GlenSpey het volgende:
Tutorials gedaan en heb inmiddels Ashe gekocht. Sta nu op searching for matches al 10 minuten, duurt het altijd zo lang?
Teemo?quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 14:39 schreef dustbrain het volgende:
Eigenlijk kun je aan de hoeveelheid skins van een champion zien hoe viable hij is.
Dat werkt dus ECHT NIET héquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 14:39 schreef dustbrain het volgende:
Eigenlijk kun je aan de hoeveelheid skins van een champion zien hoe viable hij is.
Soraka, Teemo.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 14:39 schreef dustbrain het volgende:
Eigenlijk kun je aan de hoeveelheid skins van een champion zien hoe viable hij is.
Soraka was nieuwquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:04 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
HAHAHAHA SPUIT ELF ASDF ASDF ASDF AHAHAHAHASD FSADF
Kan ik ook eens![]()
Nou oké. Maar een champ met 2 skins is vaak minder viable dan een champ met veel skins.quote:
I call bullshit.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:48 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Nou oké. Maar een champ met 2 skins is vaak minder viable dan een champ met veel skins.
Zyra leren spelen danquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:56 schreef Skillstorm het volgende:
Heb Zyra gister tegen bots geprobeerd even.
Je hebt niks aan de bitch als al die bots wegrennen voor hun leven.
Nope, had er niks mee te maken.quote:
Yorick hedder twee, de meeste nieuwe champs ook.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:48 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Nou oké. Maar een champ met 2 skins is vaak minder viable dan een champ met veel skins.
Yorick.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:02 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Yorick hedder twee, de meeste nieuwe champs ook.
Lees vaak.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:02 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Yorick hedder twee, de meeste nieuwe champs ook.
Zo jammer dat Forrellen bij hun zit..quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:01 schreef tdrone het volgende:
net CLG eu gewonnen tegen ALTernate
die gast van alternate na het potje: "We forgot to ban anivia against froggen the first match"___________!
Darius is niet zo heel viable en diana is net 2 weken uit.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:17 schreef Skweezer het volgende:
Snoopeh is een baas!
maar Darius en Diana hebben maar 1 skin en de "standaard look" die noem ik nou niet heel slecht..
Darius en niet viable? Dat darius een noobchamp is en een faceroller, betekend niet dat hij niet viable is. Alsof 2k elo mensen hersenen hebben. Iedereen is viable!quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:06 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Darius is niet zo heel viable en diana is net 2 weken uit.
Kom uit je droomwereldje. Darius kun je nog harder kiten dan nasus. Hij is echt niet beter dan andere offtanks.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:09 schreef EpicKnife het volgende:
[..]
Darius en niet viable? Dat darius een noobchamp is en een faceroller, betekend niet dat hij niet viable is. Alsof 2k elo mensen hersenen hebben. Iedereen is viable!
je kan het best even op http://solomid.net/guides.php kijken voor een guide van de champ die je speelt. hierin staat welke masteries het best zijn en welke items het best zijn.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:16 schreef GlenSpey het volgende:
Heb tot nog toe het meeste succes gehad met Siren. Heb ook Annie even geprobeerd maar die gaat wel ERG snel dood. Wat is trouwens het meest handig ingame, moet ik de items kopen die geadviseerd worden of niet? Mijn masteries heb ik in offense zitten... is dat een goeie keuze of kan ik beter voor defense gaan?
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:18 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Verschilt per champ. Wie is Siren?
Die heb ik zag ik netquote:
Darius word gespeeld door het minderwaardige volkquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:37 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Kom uit je droomwereldje. Darius kun je nog harder kiten dan nasus. Hij is echt niet beter dan andere offtanks.
Lekker genuanceerd zoals altijd! Ik begon je al te missen!quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:58 schreef EpicKnife het volgende:
[..]
Darius word gespeeld door het minderwaardige volk
Nait soezen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 21:30 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Lekker genuanceerd zoals altijd! Ik begon je al te missen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |