FOK!forum / Lifestyle / [Gezond Slank] #1887 - Met Waldorf en Statler
motorbloempjemaandag 23 april 2012 @ 16:21
De Slankreeks

Vorige topics: Topicreeks: Gezond Slank

StatlerWaldorf.JPG

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!
Viking84maandag 23 april 2012 @ 16:37
Stil hier! :o
Sjaapjemaandag 23 april 2012 @ 16:39
Ik ben grumpy op wortel aan het knagen... ;)
Nalliemaandag 23 april 2012 @ 16:39
Goed nieuws Coco!
En ik moest gniffelen om V1z0r die druk kittens knuffelt O+
Nalliemaandag 23 april 2012 @ 16:40
Oh en tomaten zitten boordevol gezonde stofjes, dus nooit weg!
Syrenamaandag 23 april 2012 @ 16:44
Argh, in een reclamefolder de Nest 5 van Joseph Joseph gezien O+ (maatlepels & cups die in elkaar passen). Omdat ik de prijs absurd vind (14.95 }:| ), wilde ik gaan googlen op andere sets. Ik heb al een bundeltje maatschepjes, ik zoek eigenlijk alleen nog iets om cups mee af te meten.

Nou, zoek daar maar eens op :')

Nu kan ik wel die Joseph kopen, maar dan wil ik eigenlijk ook wel de Nest 8, want daar zitten 2 kommen bij O-) (die ik heul niet nodig heb, maar leueueueek).
lovelimaandag 23 april 2012 @ 16:49
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 16:44 schreef Syrena het volgende:
Argh, in een reclamefolder de Nest 5 van Joseph Joseph gezien O+ (maatlepels & cups die in elkaar passen). Omdat ik de prijs absurd vind (14.95 }:| ), wilde ik gaan googlen op andere sets. Ik heb al een bundeltje maatschepjes, ik zoek eigenlijk alleen nog iets om cups mee af te meten.

Nou, zoek daar maar eens op :')

Nu kan ik wel die Joseph kopen, maar dan wil ik eigenlijk ook wel de Nest 8, want daar zitten 2 kommen bij O-) (die ik heul niet nodig heb, maar leueueueek).
4 of 5 euro bij de appie. IKEA heeft ze ook.
-Peachmaandag 23 april 2012 @ 16:52
Hoi dames en heren,
hebben jullie nog tips over wat je het best kunt eten voor het sporten als het niet lukt om vooraf je avondeten op te hebben?

Alvast dank!
Syrenamaandag 23 april 2012 @ 16:54
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 16:49 schreef loveli het volgende:

[..]

4 of 5 euro bij de appie. IKEA heeft ze ook.
Bij IKEA zie ik ze niet op de site staan :'( Appie ga ik kijken!
Stiekem ben ik gewoon die 14.95 al aan het incalculeren :+ Ik ben ook wel een beetje zielig en heel zuinig geweest afgelopen maand O-)

Jammer dat Bol.com ze niet heeft, ik heb nog voor 100 euro bonnen.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 16:55
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 16:52 schreef -Peach het volgende:
Hoi dames en heren,
hebben jullie nog tips over wat je het best kunt eten voor het sporten als het niet lukt om vooraf je avondeten op te hebben?

Alvast dank!
Gewoon iets lichts? Wat fruit of kwark oid? Of een boterham? Niet te ingewikkeld denken :P.
-Peachmaandag 23 april 2012 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 16:55 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Gewoon iets lichts? Wat fruit of kwark oid? Of een boterham? Niet te ingewikkeld denken :P.
Oeh ja, kan ik m'n 3u kwark omruilen met fruit en eet ik de kwark voor het sporten ofzo. Ingewikkeld denken, ik kan het. :') Dank!
Novemmaandag 23 april 2012 @ 17:11
Henk, katje is idd vandaag ingeslapen :'(

Lig al de hele dag op de bank te zwelgen :')

Hij was heel lief bij de dierenarts, spinde zelfs wat, liet zich lekker aaien, hij voelde het prikje van het infuusje in zijn arm helemaal niet en binnen 2 seconden na het inspuiten van de overdosis slaapmiddel zakte hij zachtjes om en was hij dood, dus dat was wel fijn :)

Lijstje van vandaag:

O - 2 speltbth, 1 met jam, 1 met pindakaas
T - griekse yoghurt met noten en honing
L - 2 speltbth boter en kaas, 1 kleintje met boter en pure hagelslag
D - vk spaghetti met saus met veel groenten en rundergehakt, beetje parmezaan
T - 2 koffie verkeerd, 2 blokjes pure choco

Mwah, niet echt goed, niet echt slecht

Morgen weer proberen het ritme op te pakken en kijken of ik me naar de sportschool kan slepen of gaan hardlopen.
motorbloempjemaandag 23 april 2012 @ 17:12
Ocherm :* -O-
LadyBlackmaandag 23 april 2012 @ 17:12
He bah Novem.... ;( naar is dat toch, dat jij daarover moet beslissen he.
Ewelinamaandag 23 april 2012 @ 17:16
Novem :*
Viking84maandag 23 april 2012 @ 17:19
Wat naar novem. Ik weet hoe t voelt :*
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 17:27
He bah Novem :* * MarMar weet ook hoe het voelt
sterkte!
lovelimaandag 23 april 2012 @ 17:28
:*
Sarabimaandag 23 april 2012 @ 17:31
Sterkte Novem :*
LadyBlackmaandag 23 april 2012 @ 17:31
Ik hou mn hart vast voor mn oudje dat hier rondloopt; hij doet t nog steeds best goed, maar soms komt ie echt helemaal verfomfaaid uit zn mand en dan denk ik "dat kan niet goed zijn :') "
Novemmaandag 23 april 2012 @ 17:39
Bedankt allemaal :)

Het is even raar na 18 jaar, maar het is beter zo. We hebben nog een andere kat en over 2/3 weekjes komt het kitten, dus die ga ik nu helemaal platknuffelen :P :')
Phaidramaandag 23 april 2012 @ 17:39
Novem :*
Heb aan je gedacht vandaag. Zwelgen mag, het is ook zwaar klote.
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 17:43
Coco: *O*

Novem: -O- :*
HenkPietKlaasWimmaandag 23 april 2012 @ 17:45
Niets mis met een beetje zwelgen toch?
In dit geval mag het ook wel. :)

Even wat anders, welke bureau hoogte hebben jullie?
Ik zie bij mij op kantoor echt mensen die echt geen 1.60 zijn ofzo met een bureauhoogte van 65 cm. :o
Voor mij is dat ongeveer kabouterhoogte.
LadyBlackmaandag 23 april 2012 @ 17:47
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 17:45 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Niets mis met een beetje zwelgen toch?
In dit geval mag het ook wel. :)

Even wat anders, welke bureau hoogte hebben jullie?
Ik zie bij mij op kantoor echt mensen die echt geen 1.60 zijn ofzo met een bureauhoogte van 65 cm. :o
Voor mij is dat ongeveer kabouterhoogte.
Ik ben 1.68 en heb mn bureau meestal op 72 cm staan.

65 is wel heel laag! Dan zouden onze bureaustoelen er ook niet meer met de armleuningen onder kunnen :D
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 17:49
Ik ben 1.85 en heb bureau op iets van 80cm staan volgens mij.
LieLiemaandag 23 april 2012 @ 17:53
Ik ben 1,75 en heb mijn bureau op 77/78 cm staan over het algemeen.
LieLiemaandag 23 april 2012 @ 17:53
En de uitvinder van piepschuim haalde zijn inspiratie vast uit bloemkool....
An24maandag 23 april 2012 @ 18:09
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 15:48 schreef V1z0R het volgende:
Goed nieuws Cococakes! O+
Nogmaals mijn excuses voor het ontbreken van kitten-pics :@ Was zo druk met ze aan het spelen, vergat zelfs met An te praten :D
Voor mij een goed teken dat het katje goed terecht zal komen, dus mij hoor je niet klagen ;)

Coco: *O* feli met de uitslagen!

Een een :* voor Novem
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 18:10
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 17:53 schreef LieLie het volgende:
Ik ben 1,75 en heb mijn bureau op 77/78 cm staan over het algemeen.
Zoiets ja :)

Maar ik toren dan ook graag overal bovenuit :@

Sterkte Novem :*
An24maandag 23 april 2012 @ 18:14
Training was super leuk. Het ging goed, zeker omdat ik voor het eerst zelf een totale training heb geschreven en de resultaten goed waren *O*

Lijstje voor nu:

O: Zuurdesembrood met boter en kaas. Beker thee met melk
T: Banaan
L: op werk, helaas viel het menu tegen: Pistolet met beenham en mosterdsaus, optimel drink
T: twee mini milkyway (oeps)
D: aardappels, spinazie, Duits biefstukje, appelmoes. Prakje *O* :')
B: ik ben moe, maar misschien nog even yoga proberen
T: griesmeelpudding

Morgen werklunch beter plannen :@
Viking84maandag 23 april 2012 @ 18:40
Ik ben 1.72 en volgens mij staat mijn tafel op 72 cm. Iig boven de 70.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 18:42
Gaaf An!
Ik moet morgen eens naar je linkjes gaan kijken om er wat over te kunnen vertellen binnenkort.
Al weet ik de eerste vraag al wel :D "is dat een erkend gebeuren, krijg je een erkend diploma?"
Viking84maandag 23 april 2012 @ 18:49
Zo. Een 1 kg-pot Whey kokos besteld :9. Kan ik zeker weer een halfjaartje vooruit (korter als ik het ook na krachttraining ga gebruiken, wat wel waarschijnlijk is).
sigmemaandag 23 april 2012 @ 18:52
Hoop gedaan vandaag en nog even bij de sportschool langsgeweest. Blootsvoets; geen principekwestie maar schoenen vergeten :+.

Omdat ze hier: fitness: wie heeft ervaring en kan helpen? doen alsof ik de boel oplicht met m'n seated leg press heb ik de instructeur gevraagd even te kijken of ik het wel goed doe. Volgens hem doe ik het prima, al stond hij ook wel wat te kijken van hoe zwaar ik dat ding zet. Op zijn advies doe ik het nu met 1 been tegelijk, nu deed ik links 75 en rechts 85kg.
Het leg extension ding doe ik nu met 2 benen op 40 kg en met links op 17,5 en rechts 22,5. Kan denk ik wel iets hoger nog.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 18:54
Wow Sigme! Ze gaan gewoon uit van kantoormiepjens ;) jij bent way stoerder dan dat.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 18:55
quote:
7s.gif Op maandag 23 april 2012 18:52 schreef sigme het volgende:
Hoop gedaan vandaag en nog even bij de sportschool langsgeweest. Blootsvoets; geen principekwestie maar schoenen vergeten :+.

Omdat ze hier: fitness: wie heeft ervaring en kan helpen? doen alsof ik de boel oplicht met m'n seated leg press heb ik de instructeur gevraagd even te kijken of ik het wel goed doe. Volgens hem doe ik het prima, al stond hij ook wel wat te kijken van hoe zwaar ik dat ding zet. Op zijn advies doe ik het nu met 1 been tegelijk, nu deed ik links 75 en rechts 85kg.
Het leg extension ding doe ik nu met 2 benen op 40 kg en met links op 17,5 en rechts 22,5. Kan denk ik wel iets hoger nog.
In dat topic zeggen ze ook dat een instructeur vaak ook niet kan zien of je het goed doet, dus ik weet niet of je ze nu te pakken hebt :+.

Ik geloof overigens wel dat je het goed doet hoor :P.
motorbloempjemaandag 23 april 2012 @ 19:01
Jemig, ik blijk tijdens m'n rondje stiekem toch nog 20m te stijgen en dalen! :o

http://afstandmeten.nl/index.php?id=854731

7,2km gerend. Tijdens 't steilste stuk omhoog béétje last van de knie, maar naar beneden ook rustig aan gedaan en uiteindelijk nèt nèt nèt onder de 10km per uur gelopen. Ben goed tevreden 8-)

Zo maar's het avondeten afmaken. De kippensoep zit in ieder geval goed gevuld met kippenvleesch! :9 :P
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:02
562888_10151555313760402_771860401_24087287_1065922630_n.jpg

Moest erom lachen :') :D
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:03
Ja hier is de D gebakken eieren met spek :'). Maar er gaat ook nog zo'n 300 gram worteltjes in in de loop vd avond (ben alleen thuis en alles is vies en ik heb dan geen zin om uitgebreid te koken).
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:05
Ola. Feli Coco met de goede uitslagen en :* voor Novem... altijd zo akelig zoiets.

Enfin, change of plans. Morgen is snel voer handiger, dus vanaaf al boodschappen gedaan en D van vanaaf gaat naar morgen. De planning voor deeeeeze week, inclusief het lijstje van vandaag :+.

SPOILER
Maandag:

O: hk-pannenkoek (2)
L: salade met gerookte kip, 3 cherrytomaatjes, dressing (3)
T: 50 gr kaas, 3 cabernossi (<1)
D: kabeljauwfilet met citroen en salsa verde (2) + witlofsalade met gekookt eitje erdoor(5)
T: crème fraiche indien nog trek

Dinsdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: gekookt eitje
L: salade met gerookte zalm + dressing (3)
T: kaas, cabernossi (<1)
D: gehakt met champignonroerbakgroente (5)

Woensdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: plak kaas
L: salade met gerookte kip, gekookt eitje, dressing (3)
T: cabernossi en nog plak kaas (<1)
D: zelfgemaakte runderburgers op portobello-muffins + salade (5)

Donderdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: gekookt eitje (0)
L: salade met ?? (3)
T: kaas, cabernossi (<1)
D: Gegrilde kip met bloemkoolpuree (5,5)

Vrijdag:

O: hk-pannenkoek (2)
L: wokgarnaaltjes met knoflook + beetje salade oid (4)
T: cabernossi, blokjes kaas, olijfjes (<1)
D: gepocheerde zalm met sjalotsaus + salade (6)

Zaterdag zijn we dus de hele dag buiten de deur. Dat wordt dus uitkijken en maar zien wat het wordt. Weinig invloed op. Zondag weet ik nog niet, haal vrijdag boodschappen voor zondag en maandag.
En nu maar eens voor het eerst in mn leven witlof schoonmaken :').
HenkPietKlaasWimmaandag 23 april 2012 @ 19:06
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 18:42 schreef Ml-etje het volgende:
Gaaf An!
Ik moet morgen eens naar je linkjes gaan kijken om er wat over te kunnen vertellen binnenkort.
Al weet ik de eerste vraag al wel :D "is dat een erkend gebeuren, krijg je een erkend diploma?"
Dat zou je zelf waarschijnlijk ook vragen als iemand een exotische cursus zou willen doen. :P

Ik ben zelf overigens 180 en heb mijn bureau op 77 cm staan, maar het valt mij dus op dat ik dus collega's heb die 10 cm kleiner zijn ofzo en dat bureau op 65 cm hebben staan. En dat zijn dan vooral de collega's die hebben geluisterd naar de werkplekinstelmiep.
Als ik daar ga zitten, dan heb ik echt het gevoel achter een kleuterbureautje te zitten. :D
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:08
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:06 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Dat zou je zelf waarschijnlijk ook vragen als iemand een exotische cursus zou willen doen. :P

Ik ben zelf overigens 180 en heb mijn bureau op 77 cm staan, maar het valt mij dus op dat ik dus collega's heb die 10 cm kleiner zijn ofzo en dat bureau op 65 cm hebben staan. En dat zijn dan vooral de collega's die hebben geluisterd naar de werkplekinstelmiep.
Als ik daar ga zitten, dan heb ik echt het gevoel achter een kleuterbureautje te zitten. :D
Ik vraag het niet, ik zoek het zelf op ;)

Mijn bureau moet ook lager staan volgens de meneer maar die stelde mijn stoel zo in dat ik de worst rugpijn ever kreeg.

Jeetje XM, heb je dat werkelijk nog nooit gedaan?
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:08
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ola. Feli Coco met de goede uitslagen en :* voor Novem... altijd zo akelig zoiets.

Enfin, change of plans. Morgen is snel voer handiger, dus vanaaf al boodschappen gedaan en D van vanaaf gaat naar morgen. De planning voor deeeeeze week, inclusief het lijstje van vandaag :+.

SPOILER
Maandag:

O: hk-pannenkoek (2)
L: salade met gerookte kip, 3 cherrytomaatjes, dressing (3)
T: 50 gr kaas, 3 cabernossi (<1)
D: kabeljauwfilet met citroen en salsa verde (2) + witlofsalade met gekookt eitje erdoor(5)
T: crème fraiche indien nog trek

Dinsdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: gekookt eitje
L: salade met gerookte zalm + dressing (3)
T: kaas, cabernossi (<1)
D: gehakt met champignonroerbakgroente (5)

Woensdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: plak kaas
L: salade met gerookte kip, gekookt eitje, dressing (3)
T: cabernossi en nog plak kaas (<1)
D: zelfgemaakte runderburgers op portobello-muffins + salade (5)

Donderdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: gekookt eitje (0)
L: salade met ?? (3)
T: kaas, cabernossi (<1)
D: Gegrilde kip met bloemkoolpuree (5,5)

Vrijdag:

O: hk-pannenkoek (2)
L: wokgarnaaltjes met knoflook + beetje salade oid (4)
T: cabernossi, blokjes kaas, olijfjes (<1)
D: gepocheerde zalm met sjalotsaus + salade (6)

Zaterdag zijn we dus de hele dag buiten de deur. Dat wordt dus uitkijken en maar zien wat het wordt. Weinig invloed op. Zondag weet ik nog niet, haal vrijdag boodschappen voor zondag en maandag.
En nu maar eens voor het eerst in mn leven witlof schoonmaken :').
Ik vind het knap! ^O^. He-le-maal geen brood :'(.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:08
Ik heb ook nog nooit witlof schoongemaakt :').
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:09
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:08 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb ook nog nooit witlof schoongemaakt :').
Whut?
Eet je dat dan gewoon nooit?
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:09
Nope. En van het weekend ook mn eerste bloemkool ever geslacht.

Net even gegoogled hoe je witlof moet schoonmaken :').
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:09
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:09 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Whut?
Eet je dat dan gewoon nooit?
Idd. Ik zal het als kind voor het laatst gegeten hebben. Geldt voor heel veel veggies trouwens.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:10
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:08 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik vind het knap! ^O^. He-le-maal geen brood :'(.
Joh! ;(.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:10
quote:
10s.gif Op maandag 23 april 2012 19:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nope. En van het weekend ook mn eerste bloemkool ever geslacht.

Net even gegoogled hoe je witlof moet schoonmaken :').
Najaaaa :D maar wat eten jullie dan normaal?

Vergeet dat hart er niet een beetje uit te snijden hé ;) als het goede witlof is heb je met dat hart een bijzonder zurig witlofje :P
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 19:10
Dat van die witlof wordt tijd dan!

* MarMar doet ook geen brood..
Alleen als ik het zelf bak eens in de paar weken.. maar dat is TE lekker om niet op te eten ook.

Nog ff en die broek die nu weer past zakt je van de kont als je zo doorzet XM :)
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:10
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:09 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Idd. Ik zal het als kind voor het laatst gegeten hebben. Geldt voor heel veel veggies trouwens.
Oh dan ben ik wel erg goed bezig ofzo.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:11
Veggies die ik regelmatig eet: boerenkool, zuurkool, spinazie, erwten, aubergine, courgette, paprika, wortelen, artisjokken (als die onder veggies vallen?) en daar houdt het wel een beetje mee op :@. Kan nu wel ook knolselderij aan het lijstje toevoegen dankzij ML :+.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:11
quote:
11s.gif Op maandag 23 april 2012 19:10 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Oh dan ben ik wel erg goed bezig ofzo.
Of jij normaal en ik heel slecht :+.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:12
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:10 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Najaaaa :D maar wat eten jullie dan normaal?

Vergeet dat hart er niet een beetje uit te snijden hé ;) als het goede witlof is heb je met dat hart een bijzonder zurig witlofje :P
Zoveel mogelijk voorgesneden. Maar dat is niet available bij witlof. En mja, courgette, spinazie, boerenkool, zuurkool... rode kool uit een pot, worteltjes voorgesneden, gemengde groente voorgesneden.
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 19:12
Ik kan niet eens uit mijn hoofd opsommen welke groentes ik allemaal eet :')

Vanavond werd het trouwens broccoli met een runderburger (gewoon platte gehaktbal :P )
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:13
Ik moet nu van het leeuwendeel van de dingen die we nu eten opzoeken hoe ik het schoon moet maken en hoelang het moet koken :').
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:13
Oh, rode kool met appel uit een pot lijkt me ook nog wel eens lekker. En ik wil witlof ook echt nog een keer proberen. En broccoli in een saus waardoor je er niks meer van proeft :P.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:13
Lijstje van vandaag, bagger

O: 2,5 ei met paprika en broccoli erdoor
T: handje amandelen
L: bruin pistoletje (jaja :') ) met ei-tomaat en komkommer (geen ander beleg)
T: 2 handjes amandelen
T: 2 zelfgemaakte mini kokoskoekjes en stukje geitenkaas
D: broccoli met speltpasta (Penne) en pesto
T: blokje choco en een peer

Dat krijg je dus als je je brood vergeet en de kantinemevrouw je broodje met 2 eieren, 2 tomaten en een halve komkommer volstouwt (had een salade bij, die is nu dus voor morgen).
Het is wél een echte schat O+
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:14
quote:
10s.gif Op maandag 23 april 2012 19:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik moet nu van het leeuwendeel van de dingen die we nu eten opzoeken hoe ik het schoon moet maken en hoelang het moet koken :').
Ja, dan snap ik dat je snel flauw bent van koken :').
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:14
quote:
10s.gif Op maandag 23 april 2012 19:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik moet nu van het leeuwendeel van de dingen die we nu eten opzoeken hoe ik het schoon moet maken en hoelang het moet koken :').
Waarom nu geen voorgesneden dan XM?
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:14
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:14 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Waarom nu geen voorgesneden dan XM?
Voorgesneden witlof nog niet gesignaleerd. Wel gekeken.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:15
Oh ja, mijn lijstje :').

O: half bakje yoghurt met muesli, banaan, honing
T: niks (hele ochtend over m'n yoghurt gedaan :'))
L: Italiaanse bol brie met een zielig blaadje sla (qua proporties niet te vergelijken met die van Bart)
T: appel
D: twee bth, twee gebakken eieren met spek, glas melk
T: iets van 300 gram worteltjes
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:15
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:14 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, dan snap ik dat je snel flauw bent van koken :').
Nou ik vind de handelingen zelf ook echt bloedvervelend. Bedoel, we zijn nu echt aan het kóken, met recepten enzo, en ik vind het echt verschrikkelijk. Het is dat je honger hebt en het uiteindelijk wel goed smaakt, maar vind de klus om het te maken echt goed voor een humeurleveldaling van 90%.
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 19:16
Witlof gaat snel slap worden als je het snijdt, voorgesneden heb ik het ook nog nooit gezien.
Ik spoel het ook niet extreem af tho, gewoon buitenste blaadjes eraf, ff onder de kraan en snijden maar.
De harde bittere binnenkantjes moeten er dan uit, maar die vind ik juist lekker en snoep ik altijd op :P
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:16
Weekmenu:

Ma: broccoli met speltpasta
Di: wortelen-doperwten (iemand nog een geniaal wortelrecept?? ik krijg hier wat van) :X hamburger
Wo: vries (nasi ws)
Do: snijbonen met witte bonen in tomatensaus en spek
Vrij: ijsbergsla met allerlei erdoor, aardappelen uit de oven en nog nader te bedenken vlees/vis of?
Zat: home made pizza
Zon: soepje vermoed ik by the Mr
_aurum_maandag 23 april 2012 @ 19:16
Maar kookte je moeder dan nooit toen je kleinwas XM?

sig, probeer het gewicht voor beide lichaamszijden hetzelfde te houden. Je wil je zwakke kant gelijktrekken met je sterke kant.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:17
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:14 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Voorgesneden witlof nog niet gesignaleerd. Wel gekeken.
De bloemkool dan?
Voorgesneden witlof kan idd niet, dan heb je wel heel veel chemicaliën nodig om het goed te houden buiten hetgeen ze er nu al bij gooien.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:17
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:16 schreef _aurum_ het volgende:
Maar kookte je moeder dan nooit toen je klein was XM?
Ja, tuurlijk wel, maar daar was ik niet bij. Het heeft me nooit geïnteresseerd. Toen niet, nu niet.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:17
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:15 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nou ik vind de handelingen zelf ook echt bloedvervelend. Bedoel, we zijn nu echt aan het kóken, met recepten enzo, en ik vind het echt verschrikkelijk. Het is dat je honger hebt en het uiteindelijk wel goed smaakt, maar vind de klus om het te maken echt goed voor een humeurleveldaling van 90%.
Tsja je zal toch moeten eten en dit is gewoon gezonder.
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 19:18
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:16 schreef Ml-etje het volgende:
Weekmenu:

Ma: broccoli met speltpasta
Di: wortelen-doperwten (iemand nog een geniaal wortelrecept?? ik krijg hier wat van) :X hamburger
Wo: vries (nasi ws)
Do: snijbonen met witte bonen in tomatensaus en spek
Vrij: ijsbergsla met allerlei erdoor, aardappelen uit de oven en nog nader te bedenken vlees/vis of?
Zat: home made pizza
Zon: soepje vermoed ik by the Mr
Ik maak vaak soep van wortel, rauw en geraspt en dan een salade er van maken met koude erwtjes is vast ook wel te eten, zonder erwtjes iig wel.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:18
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:17 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

De bloemkool dan?
Voorgesneden witlof kan idd niet, dan heb je wel heel veel chemicaliën nodig om het goed te houden buiten hetgeen ze er nu al bij gooien.
Ja, was uitverkocht :{. En nu hebben we nog een halve liggen, vandaar dat het recept in de repeat is deze week.
Mini.maandag 23 april 2012 @ 19:18
:* Novem!

Hongerrr... maar ik moet op vriendje wachten. }:| Dan maar wat Griekse yoghurt lepelen...
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:19
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:17 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Tsja je zal toch moeten eten en dit is gewoon gezonder.
Geloof ik direct, maar zo uitvoerig zoals we nu doen, dat gaat 'm echt niet blijvend worden :').
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:19
Mijn weeklijstje:

Zat: spinazie, courgette, champignons met geraspte grana padano
Zon: turkse tortilla's
Ma: gebakken eieren met spek dus en worteltjes
Di: knolselderij a la ML
Wo: frittata boerenkool/artisjokken
Do: spinazie, geitenkaas, pijnboompitten, zongedroogde tomaatjes
Vrij: aubergine van Jamie Oliver

Dit weekend maar weer eens wat nieuwe carbloze recepten opsnorren.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:19
Ik poets echt liever 10 wc's dan dat gekook :').
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:16 schreef _aurum_ het volgende:
Maar kookte je moeder dan nooit toen je kleinwas XM?

sig, probeer het gewicht voor beide lichaamszijden hetzelfde te houden. Je wil je zwakke kant gelijktrekken met je sterke kant.
Mijn moeder kookt op een manier die mij niet aanspreekt: avg, alleen maar wat nootmuskaat/peper/zout als kruiden. Dus daar heb ik geen goed voorbeeld aan gehad.
Ewelinamaandag 23 april 2012 @ 19:20
Lijstje vandaag

O: 2 boterhammen gebraden gehakt
T: 2 boterhammen gebraden gehakt
L: aubergine/kikkerwtensalade met turkse yoghurtdressing met munt en honing
T: klein beetje chocoladeijs
D: rijst met kipfilet, zoetzure saus en courgette
T: wat fruit
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:20 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Mijn moeder kookt op een manier die mij niet aanspreekt: avg, alleen maar wat nootmuskaat/peper/zout als kruiden. Dus daar heb ik geen goed voorbeeld aan gehad.
Oja, dat ook. AGV idd, zonder opsmuk.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:20
quote:
10s.gif Op maandag 23 april 2012 19:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik poets echt liever 10 wc's dan dat gekook :').
Ik vind het best wel leuk :@. Alleen knoflook pellen háááát ik. Heb wel een potje gepelde knoflooktenen staan :').
HenkPietKlaasWimmaandag 23 april 2012 @ 19:21
Groente snijden is toch helemaal niet zoveel werk ofzo?!
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:19 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Geloof ik direct, maar zo uitvoerig zoals we nu doen, dat gaat 'm echt niet blijvend worden :').
Is het ook niet een kwestie van wat lekkere snelle gerechten vinden die je dan gewoon vaker maakt? :)
Ik vind koken ontzettend leuk, maar ik sta doordeweeks ook niet uitgebreid te koken. Werkt ook niet met mijn werk en sportschema. :P
Ewelinamaandag 23 april 2012 @ 19:21
Nootmuskaat vind ik vreselijk. Lustte thuis ook nooit sperziebonen, want dat spul strooide mijn moeder in ruime mate overheen. ;(
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:21
Oh en als we iets anders aten, zaten daar ook geen veggies in (macaroni met smac of gehakt en een uitje) en dat vond ik best want veggies waren vieieieies en we hadden al genoeg strijd aan tafel elke avond :').
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:18 schreef MarMar het volgende:

[..]

Ik maak vaak soep van wortel, rauw en geraspt en dan een salade er van maken met koude erwtjes is vast ook wel te eten, zonder erwtjes iig wel.
2x salade of soep dan krijg ik ruzie :@
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:18 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ja, was uitverkocht :{. En nu hebben we nog een halve liggen, vandaar dat het recept in de repeat is deze week.
Je kunt het invriezen ;)
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:19 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Geloof ik direct, maar zo uitvoerig zoals we nu doen, dat gaat 'm echt niet blijvend worden :').
Zonde want die voorgesneden groente is de helft van zijn voedingswaarde/vitamines al kwijt en dan wordt er ook nog een van alles overhee gemikt voor kleurbehoud enz enz.
HenkPietKlaasWimmaandag 23 april 2012 @ 19:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:20 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik vind het best wel leuk :@. Alleen knoflook pellen háááát ik. Heb wel een potje gepelde knoflooktenen staan :').
Dat is rete-eenvoudig: leg je knoflookteentje neer, plet m met een mes en je kunt het vel er zo vanaf halen. :D
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:21 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Groente snijden is toch helemaal niet zoveel werk ofzo?!

Echt wel! :o.
Sarabimaandag 23 april 2012 @ 19:22
Witlof :9 ...maar dan wel rauw.
Minstens een kilo per week de laatste tijd.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Echt wel! :o.
Amen!
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 19:22
Mjah mijn ouders zijn ook niet de meest creatieve koks, al vond mijn pa altijd van wel.
Dat was juist een motivatie om zelf te gaan koken :P de allereerste keer dat ik lasagna had, heb ik m zelf gemaakt.. jaartje of 22 geleden.
HenkPietKlaasWimmaandag 23 april 2012 @ 19:23
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Echt wel! :o.
Hoe dan?!
Is toch een kwestie van een snijplank en een mes, alles in stukken hakken, in een vergiet, afspoelen, klaar?
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:23
Ik herinner me nog goed dat mijn moeder voor het eerst lasagne maakte. Was echt iets exotisch toen _O-.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:23
Ja, hier ook alleen rauw hoor. Warme witlof is ... niet zo lekker :+. Laatste keer witlof is echt jaaaaaaaaaaaren geleden.

Nouja, ik het maar weer eens proberen :W.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:23
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:19 schreef Viking84 het volgende:
Mijn weeklijstje:

Zat: spinazie, courgette, champignons met geraspte grana padano
Zon: turkse tortilla's
Ma: gebakken eieren met spek dus en worteltjes
Di: knolselderij a la ML
Wo: frittata boerenkool/artisjokken
Do: spinazie, geitenkaas, pijnboompitten, zongedroogde tomaatjes
Vrij: aubergine van Jamie Oliver

Dit weekend maar weer eens wat nieuwe carbloze recepten opsnorren.
Nom!
Heb je dat aubergine recept voor mij? Heb er twee liggen en geen trek in moussaka.
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:22 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Dat is rete-eenvoudig: leg je knoflookteentje neer, plet m met een mes en je kunt het vel er zo vanaf halen. :D
Haal het velletje er niet eens af, hup zo de knoflookpers in, dat velletje blijft dan netjes in de pers steken.
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 19:23
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:21 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

2x salade of soep dan krijg ik ruzie :@

Als ik er een goed stuk vlees en zelfgebakken brood bij doe, krijg ik er nooit ruzie van ;) Kip uit de oven of zulks..
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:24
quote:
11s.gif Op maandag 23 april 2012 19:23 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Hoe dan?!
Is toch een kwestie van een snijplank en een mes, alles in stukken hakken, in een vergiet, afspoelen, klaar?
Wij doen alles met aardappelschilmesjes. Hebben geen fatsoenlijke messen en weet ook niet of ik het daar wel goed mee zou kunnen. Die mr van Phaidra is pas echt een talent :P.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:24
quote:
11s.gif Op maandag 23 april 2012 19:23 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Hoe dan?!
Is toch een kwestie van een snijplank en een mes, alles in stukken hakken, in een vergiet, afspoelen, klaar?
5 minuten werk hier, en het afspoelen is makkelijker wanneer de bloemkool nog heel is.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:23 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Nom!
Heb je dat aubergine recept voor mij? Heb er twee liggen en geen trek in moussaka.
http://www.jamieoliver.co(...)parmigiana-aubergine :9

[..]

Haal het velletje er niet eens af, hup zo de knoflookpers in, dat velletje blijft dan netjes in de pers steken.
[/quote]
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 19:24
http://www.jamieoliver.co(...)parmigiana-aubergine deze aubergine van Jamie? Die had ik vorig weekend, belachelijk lekker O+ (foto zweeft rond bij foodgawkerstopic)


spuitelf, ja deze dus :P erg lekker!
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:25
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:22 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Dat is rete-eenvoudig: leg je knoflookteentje neer, plet m met een mes en je kunt het vel er zo vanaf halen. :D
Probeer ik dat eens de volgende keer :).

Ik snijd de knoflook wel. Anders blijft er te veel in de pers zitten. Zonde.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:25
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:24 schreef MarMar het volgende:
http://www.jamieoliver.co(...)parmigiana-aubergine deze aubergine van Jamie? Die had ik vorig weekend, belachelijk lekker O+ (foto zweeft rond bij foodgawkerstopic)
Ik ga er de komende keer nog een bol mozzarella overheen doen, denk ik :Y.
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 19:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:25 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik ga er de komende keer nog een bol mozzarella overheen doen, denk ik :Y.
Dat had ik ook gedaan, plukjes mozzarella en die was heerlijk gesmolten en gebruind O+
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:26
_O- Vik!
Lepeltje door de pers et voila, of zo'n joseph en joseph pers nemen.

Oh thanks, even receptje lezen :+
An24maandag 23 april 2012 @ 19:27
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 18:42 schreef Ml-etje het volgende:
Gaaf An!
Ik moet morgen eens naar je linkjes gaan kijken om er wat over te kunnen vertellen binnenkort.
Al weet ik de eerste vraag al wel :D "is dat een erkend gebeuren, krijg je een erkend diploma?"
Dit was een training gesprekstechnieken die ik zelf moest geven. Non verbal leaks begint op 4 juni.

En het ligt er aan hoe ver je komt. Non verbal strategic analyst is erkent, en duurt wel twee jaar voordat je het bent. Je moet dan elk jaar een licentie van 500 euro betalen, waar je 'intervisie' bijeenkomsten voor krijgt. Als je na het eerste deel stopt, krijg je enkel een certificaat.
Viking84maandag 23 april 2012 @ 19:27
Volgens mij zijn er nu wel wat verklaringen langsgekomen waardoor groente snijden zo lang duurt bij mij :+.

Anyway, ik ga Game of Thrones kijken :9.
sigmemaandag 23 april 2012 @ 19:27
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:16 schreef _aurum_ het volgende:
Maar kookte je moeder dan nooit toen je kleinwas XM?

sig, probeer het gewicht voor beide lichaamszijden hetzelfde te houden. Je wil je zwakke kant gelijktrekken met je sterke kant.
Dank, dat vroeg ik me al af. Dus sterke kant even niet opbouwen en de zwakke kant wel totdat ze gelijk zijn en dan samen op?

Wat ik raar vind trouwens, bij die leg extension en leg press is het duidelijk dat rechts sterker is. Bij de machine hip extension (kan op google geen plaatje vinden dat lijkt op mijn apparaat) voelt links sterker.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:28
quote:
1s.gif Op maandag 23 april 2012 19:27 schreef An24 het volgende:

[..]

Dit was een training gesprekstechnieken die ik zelf moest geven. Non verbal leaks begint op 4 juni.

En het ligt er aan hoe ver je komt. Non verbal strategic analyst is erkent, en duurt wel twee jaar voordat je het bent. Je moet dan elk jaar een licentie van 500 euro betalen, waar je 'intervisie' bijeenkomsten voor krijgt. Als je na het eerste deel stopt, krijg je enkel een certificaat.
Zolang dat een erkend certificaat is ^O^ en ik hou 2 jaar wel vol mits ik de zomer mag skippen :+
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 19:30
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:27 schreef Viking84 het volgende:
Volgens mij zijn er nu wel wat verklaringen langsgekomen waardoor groente snijden zo lang duurt bij mij :+.

Anyway, ik ga Game of Thrones kijken :9.
Als er weer eens zo'n messenactie is bij de super moet je eens iemand lief aankijken voor de zegels.
quote:
14s.gif Op maandag 23 april 2012 19:27 schreef sigme het volgende:

[..]

Dank, dat vroeg ik me al af. Dus sterke kant even niet opbouwen en de zwakke kant wel totdat ze gelijk zijn en dan samen op?

Wat ik raar vind trouwens, bij die leg extension en leg press is het duidelijk dat rechts sterker is. Bij de machine hip extension (kan op google geen plaatje vinden dat lijkt op mijn apparaat) voelt links sterker.
Heb geleerd dat je moet beginnen bij de zwakke kant, kan je het daarmee bijv 5 keer dan doe je de sterke kant ook 5 keer.
Verder geen verstand van :@
sigmemaandag 23 april 2012 @ 19:32
Oh, dit lijkt op mijn hip machine:
Maxicam_2081_MultiHip.jpg
Mini.maandag 23 april 2012 @ 19:33
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Echt wel! :o.
Hoe vaker je het doet, hoe meer handigheid je erin krijgt. :)
sigmemaandag 23 april 2012 @ 19:34
Vik :D :@!
_Calimero_maandag 23 april 2012 @ 19:35
ik kom even tussendoor vertellen dat ik ben gebeld door het bedrijf waar ik laatst twijfelde of ik zou solliciteren of niet...! ik heb woensdag een gesprek :o dan ga ik kennismaken en kan ik ook zelf bekijken of het me wat lijkt *O*
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 19:35
quote:
7s.gif Op maandag 23 april 2012 18:52 schreef sigme het volgende:
Hoop gedaan vandaag en nog even bij de sportschool langsgeweest. Blootsvoets; geen principekwestie maar schoenen vergeten :+.

Omdat ze hier: fitness: wie heeft ervaring en kan helpen? doen alsof ik de boel oplicht met m'n seated leg press heb ik de instructeur gevraagd even te kijken of ik het wel goed doe. Volgens hem doe ik het prima, al stond hij ook wel wat te kijken van hoe zwaar ik dat ding zet. Op zijn advies doe ik het nu met 1 been tegelijk, nu deed ik links 75 en rechts 85kg.
Het leg extension ding doe ik nu met 2 benen op 40 kg en met links op 17,5 en rechts 22,5. Kan denk ik wel iets hoger nog.
Ze zijn gewoon jaloers dat ze dat gewicht zelf niet weggeduwd krijgen. :P Wel knap hoor! :Y
Ewelinamaandag 23 april 2012 @ 19:35
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:35 schreef _Calimero_ het volgende:
ik kom even tussendoor vertellen dat ik ben gebeld door het bedrijf waar ik laatst twijfelde of ik zou solliciteren of niet...! ik heb woensdag een gesprek :o dan ga ik kennismaken en kan ik ook zelf bekijken of het me wat lijkt *O*
*O* *O* *O*

Yay!
Novemmaandag 23 april 2012 @ 19:37
Goed bezig met de menuutjes XM en Viking ^O^

Heb laatst nieuwe messen gekocht bij knivesandtools.nl. Ik vind die echte koksmessen te duur, maar ze hebben daar een eigen lijn met supergoede reviews, stuk goedkoper dan de dure Sabatiers, maar beter dan de goedkope lijnen van de grote merken. Het snijden gaat echt tien keer sneller!
An24maandag 23 april 2012 @ 19:37
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:28 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Zolang dat een erkend certificaat is ^O^ en ik hou 2 jaar wel vol mits ik de zomer mag skippen :+
^O^ misschien komen we wel in dezelfde groep :+
Syrenamaandag 23 april 2012 @ 19:38
Ik heb de courgettesaus van Kaotic gemaakt vandaag, ben even vergeten wie van jullie me het recept heeft gegeven :@ maar het was lekker. Ik was netjes alles door de helft aan het doen, tot ik bij de bloem kwam :') dus de saus was wat dik. En moet wat meer kruiden. Morgen de andere helft :9

Morgen weer drie lessen geven, tweemaal in 't Engels. Ik heb er echt helemaal geen zin, en heb net op het punt gestaan om gewoon niet te gaan en een lamme smoes te verzinnen. Maar dat zou bad karma zijn, zo met mijn vaders operatie in het vooruitzicht. Dus maar doorbijten. Vrijdag ook nog eentje.

Ik vind het helemaal niet erg om mensen met vragen te helpen, maar voor de klas een heul verhaal houden waar ze 10% van onthouden :'( baaaaaaaah.

Eerstvolgende functioneringsgesprek ga ik zeggen dat ik het echt geprobeerd heb, maar het niet meer doe. Het opzetten van een les vind ik superleuk, evalueren hoe het ging ook, zelf geven: nee.
_aurum_maandag 23 april 2012 @ 19:40
quote:
14s.gif Op maandag 23 april 2012 19:27 schreef sigme het volgende:

[..]

Dank, dat vroeg ik me al af. Dus sterke kant even niet opbouwen en de zwakke kant wel totdat ze gelijk zijn en dan samen op?
ik zou je zwakke kant het gewicht laten bepalen en dat gewicht ook voor de sterke kant gebruiken.
quote:
Wat ik raar vind trouwens, bij die leg extension en leg press is het duidelijk dat rechts sterker is. Bij de machine hip extension (kan op google geen plaatje vinden dat lijkt op mijn apparaat) voelt links sterker.
heb ik volgens mij ook, rechts is sterker met de voorkant. Links met de achterkant, geen idee wat de verklaring is :P
sigmemaandag 23 april 2012 @ 19:40
Lijst:
• yoghurt met havermout
• 6 krekkers met beleg, 1 gekookt ei
• 6 pakken kuil a 40kg per stuk met behulp van een meneer in de kar tillen
• 4 zakken voer a 25 kg per stuk in de auto tillen
• 1 hond a 16,5 kg ( }:| ) in de auto tillen (hij wil niet in de auto, en hij zou eigenlijk 15kg moeten wegen)
• 8 zakken voer a 25 kg uit de auto tillen
• 6 pakken kuil a 40kg uit de kar manoeuvreren in m'n eentje
• blik sperziebonen met blik tonijn (in water, brrrrr) met mayo
• hapje oude sloffe tortillachips
• 5 krekkers boter & jam
• sportschool
• avondeten: 2 grote stronken witlof met 4 plakjes eigen ham en wat geraspte kaas, uit de oven
Syrenamaandag 23 april 2012 @ 19:43
Oja en mijn maaltijd afgesloten met een stuk mokkastam :9 speciaal voor naar de Lidl gegaan, kon al een week nergens anders aan denken :') /sad
sigmemaandag 23 april 2012 @ 19:44
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:35 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Ze zijn gewoon jaloers dat ze dat gewicht zelf niet weggeduwd krijgen. :P Wel knap hoor! :Y
Nou, ze kunnen natuurlijk best gelijk hebben dat het ene apparaat het andere niet is, dat werd hier laatst ook al gezegd. Overbrenging maakt verschil schijnt het, al snap ik dat eerlijk gezegd niet. Je duwt een zekere hoeveelheid kilo's weg, de meting kan onjuist zijn maar de overbrenging maakt toch weinig uit zolang er geen geluste katrollen in voorkomen.

Niettemin zou ik best een keer een slankmeet willen in een fitnesscentrum. Met prive-les van Aurum en Vizor :@ :D.
An24maandag 23 april 2012 @ 19:45
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:38 schreef Syrena het volgende:
Ik heb de courgettesaus van Kaotic gemaakt vandaag, ben even vergeten wie van jullie me het recept heeft gegeven :@ maar het was lekker. Ik was netjes alles door de helft aan het doen, tot ik bij de bloem kwam :') dus de saus was wat dik. En moet wat meer kruiden. Morgen de andere helft :9

Morgen weer drie lessen geven, tweemaal in 't Engels. Ik heb er echt helemaal geen zin, en heb net op het punt gestaan om gewoon niet te gaan en een lamme smoes te verzinnen. Maar dat zou bad karma zijn, zo met mijn vaders operatie in het vooruitzicht. Dus maar doorbijten. Vrijdag ook nog eentje.

Ik vind het helemaal niet erg om mensen met vragen te helpen, maar voor de klas een heul verhaal houden waar ze 10% van onthouden :'( baaaaaaaah.

Eerstvolgende functioneringsgesprek ga ik zeggen dat ik het echt geprobeerd heb, maar het niet meer doe. Het opzetten van een les vind ik superleuk, evalueren hoe het ging ook, zelf geven: nee.
Als ze er 10 % van onthouden ( wat ook logisch is, want mensen onthouden maar 10% van wat hen wordt verteld), moet je een andere lesopzet verzinnen. Van informatie die de cursisten zelf aan medecursisten moeten vertellen onthoudt men 90% Discussies en dergelijke hebben tevens een grotere opbrengst.
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 19:46
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:44 schreef sigme het volgende:

[..]

Nou, ze kunnen natuurlijk best gelijk hebben dat het ene apparaat het andere niet is, dat werd hier laatst ook al gezegd. Overbrenging maakt verschil schijnt het, al snap ik dat eerlijk gezegd niet. Je duwt een zekere hoeveelheid kilo's weg, de meting kan onjuist zijn maar de overbrenging maakt toch weinig uit zolang er geen geluste katrollen in voorkomen.

Niettemin zou ik best een keer een slankmeet willen in een fitnesscentrum. Met prive-les van Aurum en Vizor :@ :D.
Zo lang er weer rekening gehouden wordt met die katrollen zou zelfs dat niet uit moeten maken, maar het blijft wel lastig vergelijken.

Slankmeet in een sportschool zou niet heel druk worden denk ik? :P
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:47
23 minuten bezig geweest, maar de witlofsalade is klaar. Alleen eitjes er nog door. Je gooit wel veel weg zeg van zo'n stronkding. Van voorgesneden dingen gooi ik bijna nooit wat weg O-).
Xenniamaandag 23 april 2012 @ 19:51
O: uitslapen
T: roeryoghurt
L: 2 gebakken eieren met kaas
S: Jillian level 1 met 2 kg, klussen
D: gesmoorde prei met pijnboompitten en parmezaanse kaas; courgette van de grill met oregano; zalm
T: pittige gehaktballetjes

Ik vind het wat weinig, maar op zich wel goede voedingsstoffen.
sigmemaandag 23 april 2012 @ 19:55
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
23 minuten bezig geweest, maar de witlofsalade is klaar. Alleen eitjes er nog door. Je gooit wel veel weg zeg van zo'n stronkding. Van voorgesneden dingen gooi ik bijna nooit wat weg O-).
Ik gooi van een stonkding het onderste plakje weg, dikte hooguit een halve cm. Verder niks. Harten uitsnijden is onzin, witlof is bij benadering niet meer zo bitter als 'ie vroeger ooit was.
Als er blaadjes met bruine randjes weg moeten heb je niet opgelet bij het kopen van de witlof. Als de witlof een bruin hart heeft ben je belazerd door de groenteboer.
An24maandag 23 april 2012 @ 19:56
quote:
7s.gif Op maandag 23 april 2012 19:55 schreef sigme het volgende:

[..]

Ik gooi van een stonkding het onderste plakje weg, dikte hooguit een halve cm. Verder niks. Harten uitsnijden is onzin, witlof is bij benadering niet meer zo bitter als 'ie vroeger ooit was.
Als er blaadjes met bruine randjes weg moeten heb je niet opgelet bij het kopen van de witlof. Als de witlof een bruin hart heeft ben je belazerd door de groenteboer.
^^
Ewelinamaandag 23 april 2012 @ 19:56
quote:
7s.gif Op maandag 23 april 2012 19:55 schreef sigme het volgende:

[..]

Ik gooi van een stonkding het onderste plakje weg, dikte hooguit een halve cm. Verder niks. Harten uitsnijden is onzin, witlof is bij benadering niet meer zo bitter als 'ie vroeger ooit was.
Als er blaadjes met bruine randjes weg moeten heb je niet opgelet bij het kopen van de witlof. Als de witlof een bruin hart heeft ben je belazerd door de groenteboer.
^^
Syrenamaandag 23 april 2012 @ 19:59
quote:
1s.gif Op maandag 23 april 2012 19:45 schreef An24 het volgende:

[..]

Als ze er 10 % van onthouden ( wat ook logisch is, want mensen onthouden maar 10% van wat hen wordt verteld), moet je een andere lesopzet verzinnen. Van informatie die de cursisten zelf aan medecursisten moeten vertellen onthoudt men 90% Discussies en dergelijke hebben tevens een grotere opbrengst.
De studenten hebben een case-study gekregen (opdrachtgever wil een hotel beginnen in land X. Maak van land X een rapportage aan de hand van de DESTEP-factoren)

De lesopzet is nu: ze maken een online toets informatievaardigheden. Krijgen online terugkoppeling (die leest geen mens. Het is echt zo van: Oh. Ik had een 3. Whaha. *klik weg*) Dan vertel ik hoe ze een onderzoek moeten opzetten + laat drie (duur)betaalde databanken zien (gaaperdegaap, snurkerdersnurk, klepperdeklep, de powerpoint staat op Blackboard. Waar? Daar. Waar? Daar? Waar? Daar.)

Dan nog 30 minuten waarin ze in de genoemde databanken kunnen zoeken naar informatie over hun land en aan mij vragen kunnen stellen ("Mag ik weg? Mijn groepje zit in de andere les." "Mag ik weg, dit kan ik thuis ook wel doen" "Mag ik weg? Ik moet koffie""Mag ik weg, ik moet poepen. Etc). Als hun docent erbij is houden ze zich nog wel een beetje in :+

Dat dus twee keer, en dan nog twee keer in het Engels. Die snappen het helemaal niet, maar die blaten tenminste niet door je uitleg heen :')
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 19:59
Groentenboer = Jumbo in dit geval. Witlof lag al paar dagen in de koelkast, beetje bruine randjes aan de bladen, maar ging nog goed. Maar las op internet dat ze eraf moesten, dus maar gedaan. Net als dat hart, dat overigens niet bruin was.
sigmemaandag 23 april 2012 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:59 schreef XcUZ_Me het volgende:
Groentenboer = Jumbo in dit geval. Witlof lag al paar dagen in de koelkast, beetje bruine randjes aan de bladen, maar ging nog goed. Maar las op internet dat ze eraf moesten, dus maar gedaan. Net als dat hart, dat overigens niet bruin was.
Als je maar weet dat het niet zoveel werk hoeft te zijn.
Belangrijker is of je het een beetje lekker vindt/vond.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 20:02
Dat is nog even afwachten. De kabeljauw staat nog in de oven. Salade staat in de koelkast. Met citroensap erover tegen verkleuren.
An24maandag 23 april 2012 @ 20:02
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:59 schreef Syrena het volgende:

[..]

De studenten hebben een case-study gekregen (opdrachtgever wil een hotel beginnen in land X. Maak van land X een rapportage aan de hand van de DESTEP-factoren)

De lesopzet is nu: ze maken een online toets informatievaardigheden. Krijgen online terugkoppeling (die leest geen mens. Het is echt zo van: Oh. Ik had een 3. Whaha. *klik weg*) Dan vertel ik hoe ze een onderzoek moeten opzetten + laat drie (duur)betaalde databanken zien (gaaperdegaap, snurkerdersnurk, klepperdeklep, de powerpoint staat op Blackboard. Waar? Daar. Waar? Daar? Waar? Daar.)

Dan nog 30 minuten waarin ze in de genoemde databanken kunnen zoeken naar informatie over hun land en aan mij vragen kunnen stellen ("Mag ik weg? Mijn groepje zit in de andere les." "Mag ik weg, dit kan ik thuis ook wel doen" "Mag ik weg? Ik moet koffie""Mag ik weg, ik moet poepen. Etc). Als hun docent erbij is houden ze zich nog wel een beetje in :+

Dat dus twee keer, en dan nog twee keer in het Engels. Die snappen het helemaal niet, maar die blaten tenminste niet door je uitleg heen :')
Haha! Je hebt het zwaar :+
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 20:03
En straks nog ff half uurtje wii fitten! Denk ik :').
Syrenamaandag 23 april 2012 @ 20:04
Nu wil ik in elk geval die toets er nog wel in houden, maar dan wel zo dat ik alle uitslagen krijg op mijn pc en dus na het maken van de toets de vragen met ze kan doornemen die het meeste fout worden gedaan.

Moet mezelf ook beter voorbereiden, vorige keer vroeg ik aan zo'n zeikend snotjong wat voor land ze hadden, zegt ie : Oesbekistan. Ik wist dat ze landen binnen Europa hadden, maar niet of Oesbekistan in Europa lag :') Heb het toch maar opgezocht (niks gezegd over binnen/buiten Europa) kreeg 3 hits. Tegen snotjong: "Zo. 3 hits. Niet veel, wat een rotland" _O-

Ik had het wel meteen goed gespeld in het Engels :7
kwakz0rmaandag 23 april 2012 @ 20:05
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:20 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik vind het best wel leuk :@. Alleen knoflook pellen háááát ik. Heb wel een potje gepelde knoflooktenen staan :').
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:22 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Dat is rete-eenvoudig: leg je knoflookteentje neer, plet m met een mes en je kunt het vel er zo vanaf halen. :D
Dat!

kontje eraf, klap met je brede mes of even op duwen met de muis van je hand, en je trekt in een keer t velletje eraf!
kwakz0rmaandag 23 april 2012 @ 20:09
oh, ik was spuit elf.

wij eten stamppot rauwe andijvie met gehaktballen. NOM.
Syrenamaandag 23 april 2012 @ 20:13
En in gedachten zijn mijn lessen en college's altijd zo informatief en humoristisch, ze hangen aan mijn lippen en stellen slimme vragen en knikken elkaar waarderend toe als ze dan een duidelijk doch beknopt antwoord van mij krijgen O+

Misschien moet ik met dat verhaal beginnen. En dan zeggen: Maar helaas heeft mijn collega deze les in elkaar gedraaid, dus hier is de Powerpoint. Hij staat ook op Blackboard.

:')
Perruchemaandag 23 april 2012 @ 20:13
Ohai!

Lekker kwak :9 hoe is het nu met alles, met de drukte enzo? Beetje rustiger?

Ml, wat ik heel lekker vind is: wortel raspen (dikke rasp) en kort koken. Afgieten en als het nog warm is in een laagje sinaasappelsap leggen. Rozijntjes, kaneel, chilipoeder erbij. Roeren, tijd laten staan, eventueel sinaasappelsap afgieten (hoeft niet) en dan heb je een bijgerechtje. Marokkaanse kennis van me maakte dat zo. Ook nog wat citroensap erover voor het serveren, trouwens.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 20:14
quote:
1s.gif Op maandag 23 april 2012 19:37 schreef An24 het volgende:

[..]

^O^ misschien komen we wel in dezelfde groep :+
Als er iets in september start wellicht wel :D
Maar ik moet me nodig in gaan lezen.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:13 schreef Perruche het volgende:
Ohai!

Lekker kwak :9 hoe is het nu met alles, met de drukte enzo? Beetje rustiger?

Ml, wat ik heel lekker vind is: wortel raspen (dikke rasp) en kort koken. Afgieten en als het nog warm is in een laagje sinaasappelsap leggen. Rozijntjes, kaneel, chilipoeder erbij. Roeren, tijd laten staan, eventueel sinaasappelsap afgieten (hoeft niet) en dan heb je een bijgerechtje. Marokkaanse kennis van me maakte dat zo. Ook nog wat citroensap erover voor het serveren, trouwens.
Klinkt lekker!

XM wij halen de witlof meestal bij een van de buren en die is bitter.
De super witlof niet dus dan geldt wat Sigme zegt.
En dat het zo lang niet hoeft te duren klopt, meestal begin ik om 17h-17:15 en is het uiterlijk half 6 kwart voor zes klaar afhankelijk van wat ik ermee doe.
_aurum_maandag 23 april 2012 @ 20:18
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:44 schreef sigme het volgende:

[..]

Nou, ze kunnen natuurlijk best gelijk hebben dat het ene apparaat het andere niet is, dat werd hier laatst ook al gezegd. Overbrenging maakt verschil schijnt het, al snap ik dat eerlijk gezegd niet. Je duwt een zekere hoeveelheid kilo's weg, de meting kan onjuist zijn maar de overbrenging maakt toch weinig uit zolang er geen geluste katrollen in voorkomen.

Niettemin zou ik best een keer een slankmeet willen in een fitnesscentrum. Met prive-les van Aurum en Vizor :@ :D.
:D

Vaiz woont wel bij je in de buurt he?
Nalliemaandag 23 april 2012 @ 20:31
Pulp alert: I love Sterretje op rtl5 :')
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 20:33
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:31 schreef Nallie het volgende:
Pulp alert: I love Sterretje op rtl5 :')
Hmm CSI lijkt me dan toch leuker.
Nalliemaandag 23 april 2012 @ 20:34
Je hoort mij niks over 'leuk' zeggen he :P
Syrenamaandag 23 april 2012 @ 20:35
Supermarktwitlof is ook bitter. En de kern eruitsnijden helpt geen ene fuck. Het enige wat helpt is om de witlof te smoren in een klontje roomboter met wat suiker en dan af te blussen met witte balsamico O+

Zelfs mijn handen smaken bitter na het hanteren van witlof. Denk je ff lekker een kloddertje saus van je vinger te likken *ril*.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 20:36
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:34 schreef Nallie het volgende:
Je hoort mij niks over 'leuk' zeggen he :P
_O- correct, vanuit eigen impuls reageren moet ik ook eens afleren.
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 20:39
Wie kijkt er nou vrijwillig naar Sterretje z'n zoektocht naar één of ander haags viswijf. :')
sigmemaandag 23 april 2012 @ 20:40
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:39 schreef ElDinosaur het volgende:
Wie kijkt er nou vrijwillig naar Sterretje z'n zoektocht naar één of ander haags viswijf. :')
Het verbaast me sowieso wat mensen allemaal voor ranzigheid in hun hoofd proppen via mond, ogen en oren.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 20:45
Wil vlees bestellen maar kanniet kiezen :')

Als ik er sta en de prijzen zie enz. dan gaat dat een stuk beter.
LieLiemaandag 23 april 2012 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:24 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Wij doen alles met aardappelschilmesjes. Hebben geen fatsoenlijke messen en weet ook niet of ik het daar wel goed mee zou kunnen. Die mr van Phaidra is pas echt een talent :P.
Koop een goed mes. Echt. En een goede snijplank. Dan gaat het echt sneller! Ik heb een hartstikke goed houten snijblok, van de Ikea. En een mes van de Herman-serie van de Blokker, ook dikke prima!

Trouwens, misschien een tip voor het snijden van paprika (mits groot mes dan): gewoon rechtop zetten en dan de zijkanten eraf snijden. Hou je de kern met pitten over.
Perruchemaandag 23 april 2012 @ 20:51
Ik heb een roze mes O+.
En rode nagels! Whoei, zien hoe lang het er op blijft.
Nalliemaandag 23 april 2012 @ 20:52
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:39 schreef ElDinosaur het volgende:
Wie kijkt er nou vrijwillig naar Sterretje z'n zoektocht naar één of ander haags viswijf. :')
Ik niet :N don't shoot the messenger!!
Viking84maandag 23 april 2012 @ 20:53
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:51 schreef Perruche het volgende:
Ik heb een roze mes O+.
En rode nagels! Whoei, zien hoe lang het er op blijft.
Ik heb roze nagels, want dat past mooi bij m'n roze broek :P :@. In Madrid hielden ze het van zondagavond t/m woensdag uit.
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 20:53
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:52 schreef Nallie het volgende:

[..]

Ik niet :N don't shoot the messenger!!
Jaja, dat zegt iedereen en ondertussen kijken er toch weer honderdduizenden mensen naar. ;(
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 20:53
Heb die messen van de plus en een messenset van de airmiles.
Die van de plus snijden echt heerlijk.

Heb een Qi board snijplank, geen plastic meer voor mij en dat glas knarst veel te veel op het betonnen aanrechtblad.
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 20:54
quote:
10s.gif Op maandag 23 april 2012 20:53 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Jaja, dat zegt iedereen en ondertussen kijken er toch weer honderdduizenden mensen naar. ;(
Moet wel even zien wat mensen ertoe drijft hé :D

Er zitten warempel echt leuke meiden tussen :Y
Perruchemaandag 23 april 2012 @ 20:55
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:53 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik heb roze nagels, want dat past mooi bij m'n roze broek :P :@. In Madrid hielden ze het van zondagavond t/m woensdag uit.
Ik begin na een paar dagen het er altijd af te krabben :')
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 20:56
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:54 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Er zitten warempel echt leuke meiden tussen :Y

:')
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 20:57
_O- wat een enorme konten :o
An24maandag 23 april 2012 @ 20:58
Ik heb er nog een rondje yoga uitgeperst. Dus mijn lijstje is definitief geworden *O*
Perruchemaandag 23 april 2012 @ 20:59
Ik moet NU gaan hardlopen.
MariaEtceteramaandag 23 april 2012 @ 21:01
Bowaaaa paar dagen ziek en veel slapen hakt er toch wel in, je kunt me nagenoeg opvegen :') Vandaag maar op tijd slapen, pfoei.
Probabilitymaandag 23 april 2012 @ 21:01
Nu afgesproken, zin om van huis te gaan en er niet te zijn
Nalliemaandag 23 april 2012 @ 21:02
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:59 schreef Perruche het volgende:
Ik moet NU gaan hardlopen.
Ga je nu nog? Bikkel! Lampjes mee :')
LieLiemaandag 23 april 2012 @ 21:03
Maar weer eens een lijstje?

O: twee boterhammen smeerkaas
T: mineola
L: pistoletje en foccacciabroodje met kaas, blikje chocomel
T: boterham smeerkaas
D: bloemkoolcurry, naan, kipschnitzel
S: fitness
B: 2x 20 min fietsen (werk)

Wat veel carbs, niet zo'n goede lunch. Wel twee tussendoortjes en daar kwam het door de drukte de laatste twee weken steeds niet van, dus dat is nog iets positiefs ;)
sigmemaandag 23 april 2012 @ 21:10
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:01 schreef Probability het volgende:
Nu afgesproken, zin om van huis te gaan en er niet te zijn
:*
slacker_nlmaandag 23 april 2012 @ 21:10
Appelflap bij de koffie gehad.. bad me, maar was wel lekker. Mss moet ik eens gewoon een appel eten ipv appeltaart en -flappen :P

Gelijk ook maar m'n lijstje, laatste twee T's zijn nog onder voorbehoud:

O: 6x eiwit, 3x eigeel, 3x casselrib, glas sap met glutamine
T: peer, mandarijn
L: Indiase kipsalade (kip, sla, wortel, ui?, drizzle of dressing) en een tall White cafe mocha vd starbucks
T: koffie, appelflap (vriendin geholpen met eea, dit was de beloning..)
D: roti kip speciaal: kouseband, 4x kipstukken (1 overgebleven), aardappels, ei, halve roti
T: 2 handjes noten
T: glas sap (of water) met glutamine

Ben even vergeten wie hier de urbanathon ookalweer ging lopen, ik ga 20 mei meedoen aan dit: http://www.marathoneindhoven.nl/nl/Bereid_je_voor/Army_Urban_Run.

En probability: sterkte... :{
creepycookiemaandag 23 april 2012 @ 21:12
Hai :)

Weekend heeft me wel goed gedaan :) Bij vriendje geweest en heel veel afleveringen van Community gekeken vanuit bed, mee uit eten genomen door oom en tante en vandaag mijn eerste college van het nieuwe blok gehad.

Ik ga zo bijlezen!

Eerst even een lijstje:

O: magere yoghurt met peer en kiwi
L: 3 boterhammen, kaas, eiersalade, kipkerrie salade
T: kleine capuchino, koffie
D: pasta met roomsaus en salade, kopje wortel/bloemkool soep
T: bakje bio yoghurt, perzik/framboos

Lijkt niet veel, maar D was een grote hoeveelheid :)
Jagärtrutmaandag 23 april 2012 @ 21:14
:W

Toen ik om 6 uur thuis kwam uit het werk zjn de duutser en ik een uur gaan wandelen en kletsen. Fijn!

Dat maakt het lijstje zo:

O: havermout met aardbeien
L: goulashsoup (300 kcals), 150 gram wortels en een appel met hummus
T: 200 gram spercibonen, gekookt ei
T: beetje aardbeienyoghurt met wat muesli
B: uur wandelen
D: paddestoelen risotto
T: yoghurt met rabarbercompote (zelfgemaakt).

Ik ben tevreden. Fijne dag, fijn lijstje!
Probabilitymaandag 23 april 2012 @ 21:16
quote:
2s.gif Op maandag 23 april 2012 21:10 schreef sigme het volgende:

[..]

:*
Nog te laat ook :') ik ga denk ik iets anders doen
LieLiemaandag 23 april 2012 @ 21:16
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:03 schreef LieLie het volgende:
Maar weer eens een lijstje?

O: twee boterhammen smeerkaas
T: mineola
L: pistoletje en foccacciabroodje met kaas, blikje chocomel
T: boterham smeerkaas
D: bloemkoolcurry, naan, kipschnitzel
S: fitness
B: 2x 20 min fietsen (werk)

Wat veel carbs, niet zo'n goede lunch. Wel twee tussendoortjes en daar kwam het door de drukte de laatste twee weken steeds niet van, dus dat is nog iets positiefs ;)
Oh, ik vergeet nog een aardbei met een dikke dot slagroom die ik in de winkel kreeg :+
HenkPietKlaasWimmaandag 23 april 2012 @ 21:16
Ik mag niet meer zo stom doen van mn verstandelijk gehandicapten, ze schamen zich voor me. -O-
MariaEtceteramaandag 23 april 2012 @ 21:17
College volgen O+ Mis het wel een beetje :+ Gelukkig lijken sommige events van mijn werk op hoorcolleges :P

Fijn dat je je beter voelt, Cookie!
En mooie lijstjes, zowel Cookie als Jätje :Y
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 21:17
quote:
11s.gif Op maandag 23 april 2012 21:16 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik mag niet meer zo stom doen van mn verstandelijk gehandicapten, ze schamen zich voor me. -O-
Wat heb je gedaan om dat voor elkaar te krijgen? :o
uw_koninklijke_sneuheidmaandag 23 april 2012 @ 21:20
O: 2 boterhammen, gekookt ei, 2 bekers melk
T: 600 koffie, appel
L: 4 boterhammen pindakaas
T: thee, appel
D: rijst, groente, dit, dat, lekkerste babi ketjap van 2012 tot vandaag hallo zeg!
T: handje chips, yoghurt, 2 kiwis, appel
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 21:20
quote:
11s.gif Op maandag 23 april 2012 21:16 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik mag niet meer zo stom doen van mn verstandelijk gehandicapten, ze schamen zich voor me. -O-
_O- wtf?
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:17 schreef MariaEtcetera het volgende:
College volgen O+ Mis het wel een beetje :+ Gelukkig lijken sommige events van mijn werk op hoorcolleges :P

Fijn dat je je beter voelt, Cookie!
En mooie lijstjes, zowel Cookie als Jätje :Y
Oh dat mis ik echt totaal niet, maar heb dan ook de aandachtspanne van een mug :@
HenkPietKlaasWimmaandag 23 april 2012 @ 21:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:17 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Wat heb je gedaan om dat voor elkaar te krijgen? :o
Ik ging de hele tijd dit liedje zingen:"
*O* *O*
En bijbehorende dansjes doen.
Tijdens het wandelen. :P
Probabilitymaandag 23 april 2012 @ 21:20
quote:
11s.gif Op maandag 23 april 2012 21:16 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik mag niet meer zo stom doen van mn verstandelijk gehandicapten, ze schamen zich voor me. -O-
Haha wat heb je gedaan?
ElDinosaurmaandag 23 april 2012 @ 21:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:20 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Ik ging de hele tijd dit liedje zingen:"
*O* *O*
En bijbehorende dansjes doen.
Tijdens het wandelen. :P
Juist.. ik snap ze wel. :P
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 21:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:20 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Ik ging de hele tijd dit liedje zingen:"
*O* *O*
En bijbehorende dansjes doen.
Tijdens het wandelen. :P
De live en cooking ones.
creepycookiemaandag 23 april 2012 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:17 schreef MariaEtcetera het volgende:
College volgen O+ Mis het wel een beetje :+ Gelukkig lijken sommige events van mijn werk op hoorcolleges :P

Fijn dat je je beter voelt, Cookie!
En mooie lijstjes, zowel Cookie als Jätje :Y
Begrijp ik wel ja! Het was ook erg leuk (Varieties of English) en dit jaar heel erg gericht op dialecten in populaire muziek. Kregen dus ook dit filmpje te zien:


Dizzie O+

"I fink hip-hop encouraged the youf" :D
Jagärtrutmaandag 23 april 2012 @ 21:33
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 17:45 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Niets mis met een beetje zwelgen toch?
In dit geval mag het ook wel. :)

Even wat anders, welke bureau hoogte hebben jullie?
Ik zie bij mij op kantoor echt mensen die echt geen 1.60 zijn ofzo met een bureauhoogte van 65 cm. :o
Voor mij is dat ongeveer kabouterhoogte.
ik sta tegenwoordig meestal achter m'n bureau! 1.40, ofzo?
HenkPietKlaasWimmaandag 23 april 2012 @ 21:33
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:22 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

De live en cooking ones.
Ja, daar waren ze ook hoorde ik. :D
Ze zijn zo ontzettend leuk en grappig. :D

En die meiden zijn zo grappig. Die liepen echt met een "wij horen niet bij haar" houding. :D O+
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 21:35
pff die aflevering van GA trok ik maar matig

SPOILER
Wel heel erg herkenbaar zo'n inimini van 24 weken, Jeff was 22 weken..
Jagärtrutmaandag 23 april 2012 @ 21:35
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ola. Feli Coco met de goede uitslagen en :* voor Novem... altijd zo akelig zoiets.

Enfin, change of plans. Morgen is snel voer handiger, dus vanaaf al boodschappen gedaan en D van vanaaf gaat naar morgen. De planning voor deeeeeze week, inclusief het lijstje van vandaag :+.

SPOILER
Maandag:

O: hk-pannenkoek (2)
L: salade met gerookte kip, 3 cherrytomaatjes, dressing (3)
T: 50 gr kaas, 3 cabernossi (<1)
D: kabeljauwfilet met citroen en salsa verde (2) + witlofsalade met gekookt eitje erdoor(5)
T: crème fraiche indien nog trek

Dinsdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: gekookt eitje
L: salade met gerookte zalm + dressing (3)
T: kaas, cabernossi (<1)
D: gehakt met champignonroerbakgroente (5)

Woensdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: plak kaas
L: salade met gerookte kip, gekookt eitje, dressing (3)
T: cabernossi en nog plak kaas (<1)
D: zelfgemaakte runderburgers op portobello-muffins + salade (5)

Donderdag

O: hk-pannenkoek (2)
T: gekookt eitje (0)
L: salade met ?? (3)
T: kaas, cabernossi (<1)
D: Gegrilde kip met bloemkoolpuree (5,5)

Vrijdag:

O: hk-pannenkoek (2)
L: wokgarnaaltjes met knoflook + beetje salade oid (4)
T: cabernossi, blokjes kaas, olijfjes (<1)
D: gepocheerde zalm met sjalotsaus + salade (6)

Zaterdag zijn we dus de hele dag buiten de deur. Dat wordt dus uitkijken en maar zien wat het wordt. Weinig invloed op. Zondag weet ik nog niet, haal vrijdag boodschappen voor zondag en maandag.
En nu maar eens voor het eerst in mn leven witlof schoonmaken :').
ik vind het allemaal heel erg weinig, XM. Zou je ook niet een flinke T na je O en na je D eten?

Oh ja, ik ben aan het bijlezen!
Jagärtrutmaandag 23 april 2012 @ 21:38
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 19:20 schreef Viking84
het volgende:


[..]

Ik vind het best wel leuk :@. Alleen knoflook pellen háááát ik. Heb wel een potje gepelde knoflooktenen staan :').
tip van flip: knoflook kun je met velletje in de knoflookpers doen. De knoflook perst eruit, het velletje blijft erin. En zo is je knoflookpers ook nog makkelijker schoon te maken.
MariaEtceteramaandag 23 april 2012 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:24 schreef creepycookie het volgende:

[..]

Begrijp ik wel ja! Het was ook erg leuk (Varieties of English) en dit jaar heel erg gericht op dialecten in populaire muziek. Kregen dus ook dit filmpje te zien:


Dizzie O+

"I fink hip-hop encouraged the youf" :D
Hehe mooi :D Ik hou van non-RP-achtig Brits O+ Be-ah ipv 'bettah' en annithin' ipv anything :D Ik vind o.a. daarom Dr Who ook zo leuk om te kijken, daarin zitten ook veel mensen met kekke lokale accentjes :P
lovelimaandag 23 april 2012 @ 21:45
quote:
7s.gif Op maandag 23 april 2012 20:40 schreef sigme het volgende:

[..]

Het verbaast me sowieso wat mensen allemaal voor ranzigheid in hun hoofd proppen via mond, ogen en oren.
dat verwoord je precies goed.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 21:46
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:35 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik vind het allemaal heel erg weinig, XM. Zou je ook niet een flinke T na je O en na je D eten?

Oh ja, ik ben aan het bijlezen!
Ik vind het wel zat eigenlijk. Alles is vrij hoog in de vetten. Wil niet compleet dichtgeslibt zijn na deze drie weken.

Net half uurtje wii fit gedaan, aerobics dingetjes. En verrassend, halve kg zwaarder :'). Maar 's avonds gewogen, dus ik kijk er niet zo van op. Maar goed. De kilo's vliegen er niet af, dat is wel duidelijk. Ik denk dat dit mijn eerste serieuze lowcarb-weken zijn en tevens mijn laatste.
Sjaapjemaandag 23 april 2012 @ 21:49
Spinaziesalade is zooooooo lekker! Altijd jammer dat het op is. Straks nog lopen, en dan ineens even mijn vriendje bezoeken op de spoedgevallen.
Jagärtrutmaandag 23 april 2012 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:46 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik vind het wel zat eigenlijk. Alles is vrij hoog in de vetten. Wil niet compleet dichtgeslibt zijn na deze drie weken.

Net half uurtje wii fit gedaan, aerobics dingetjes. En verrassend, halve kg zwaarder :'). Maar 's avonds gewogen, dus ik kijk er niet zo van op. Maar goed. De kilo's vliegen er niet af, dat is wel duidelijk. Ik denk dat dit mijn eerste serieuze lowcarb-weken zijn en tevens mijn laatste.
ik schat dat het niet meer is dan 1200 kcals per dag. Hooguit!
Ml-etjemaandag 23 april 2012 @ 21:52
Dichtgeslibt?
Tinkepinkmaandag 23 april 2012 @ 22:08
Lijstje
s. Kwartiertje stretchen
O. geroosterd brood met kaas en geroosterd brood met appelstroop
T. 50 gram oude kaas + 2 bastognes
l. 3 crackers: kaas, rauwe ham, apelstroop
T. halve komkommer, 5 dropjes, appel-wortelmuffin
d. 3 opscheplepels spinazie, ui en champignons in roomsaus
s. Uurtje sport
T.250 gram kwark
Tinkepinkmaandag 23 april 2012 @ 22:12
En ik heb nog trek.
uw_koninklijke_sneuheidmaandag 23 april 2012 @ 22:15
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 22:12 schreef Tinkepink het volgende:
En ik heb nog trek.
Nou, nog een halve komkommer
slacker_nlmaandag 23 april 2012 @ 22:20
@Tinkepink hoeveel kcal is dat nou? Je lunch oogt m.i. mager.
_aurum_maandag 23 april 2012 @ 22:22
Lijstje
O: smoothie
T: rijstwafels met pindakaas
L: rijst, broccoli en kalkoen
T: kwark en bessen
T: hapjes bij borrel
D: erwten fetasalade, rijstwafels
T: kwark en ananas
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:50 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik schat dat het niet meer is dan 1200 kcals per dag. Hooguit!
Denk echt dat het wel meevalt.. al die eieren, kaas, worstjes. Zou echt niet weten wat ik verder nog zou kunnen eten. Ben ook vol genoeg, loop niet de hele dag met knorrende maag.

B vandaag: 30 minuten wii fit, 20 minuten oefeningen met een app :').
Tinkepinkmaandag 23 april 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 22:20 schreef slacker_nl het volgende:
@Tinkepink hoeveel kcal is dat nou? Je lunch oogt m.i. mager.
Ongeveer 1600 - 1700 volgens mij. Gisteren zat ik uiteindelijk op 2400. Mijn onderhoud is 1700.
Tinkepinkmaandag 23 april 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 22:23 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Denk echt dat het wel meevalt.. al die eieren, kaas, worstjes. Zou echt niet weten wat ik verder nog zou kunnen eten. Ben ook vol genoeg, loop niet de hele dag met knorrende maag.

B vandaag: 30 minuten wii fit, 20 minuten oefeningen met een app :').
Apps zijn cool. Ik blijf er slank mee.
XcUZ_Memaandag 23 april 2012 @ 22:25
Nou, ik verwacht geen wonderen, maar iiiieeets strakker zou wel leuk zijn :).
slacker_nlmaandag 23 april 2012 @ 22:27
@Tinkerbell Okay.. Je hebt gesport dus je mag best wat meer eten vandaag, je zit met een uur sport al gauw 250kcal boven onderhoud. Logisch dat je honger hebt dan :)
Perruchemaandag 23 april 2012 @ 22:56
Lijstje en slapen!
O: peer en banaan
T: 2 pakjes jip en janeke rozijnen
L: grote kerriesoep, 2 bth, 250 gr rauwkost met olijfolie
T: 200 ml hv yoghurt met tros druiven
T: handje cashews
B: 2x20 minuten fietsen
D: aardappels gebakken met ui, beetje chorizo,en knoflook, 2 gebakken eieren
S: Evy les 11 (toch maar gewoon doorgepakt, ging lekker!)
T: stukje marsepein, 2 dadelballetjes

1900 kcals
Xenniamaandag 23 april 2012 @ 23:05
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:46 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik vind het wel zat eigenlijk. Alles is vrij hoog in de vetten. Wil niet compleet dichtgeslibt zijn na deze drie weken.

Net half uurtje wii fit gedaan, aerobics dingetjes. En verrassend, halve kg zwaarder :'). Maar 's avonds gewogen, dus ik kijk er niet zo van op. Maar goed. De kilo's vliegen er niet af, dat is wel duidelijk. Ik denk dat dit mijn eerste serieuze lowcarb-weken zijn en tevens mijn laatste.
Ik denk dat je nog even door moet gaan en weegschalen moet mijden en over 2 weken pas een conclusie trekken. Ik denk dat je echt wel gaat afvallen met deze lijstjes.

Heb je je voor je begon met lowcarben ook gemeten?
MarMarmaandag 23 april 2012 @ 23:39
quote:
14s.gif Op maandag 23 april 2012 22:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nou, ik verwacht geen wonderen, maar iiiieeets strakker zou wel leuk zijn :).
's avonds ben ik altijd ongeveer 2 kg zwaarder dan 's ochtends (ik heb dat een paar keer getest) dus die halve zwaarder kan zomaar juist anderhalve lichter zijn ;)
lovelimaandag 23 april 2012 @ 23:44
Iemand zo snel een tip hoe ik text uit een pdf kan kopieren naar een document?
slacker_nlmaandag 23 april 2012 @ 23:49
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 23:44 schreef loveli het volgende:
Iemand zo snel een tip hoe ik text uit een pdf kan kopieren naar een document?
Je hebt een T icoontje in Acrobat reader, kan je tekst kopieren en daarna plakken elders.. Tenzij ze een kopieerbeveiliging hebben.
lovelimaandag 23 april 2012 @ 23:53
Zat er idd op. Is gelukkig op een andere manier opgelost.
slacker_nlmaandag 23 april 2012 @ 23:54
quote:
1s.gif Op maandag 23 april 2012 23:53 schreef loveli het volgende:
Zat er idd op. Is gelukkig op een andere manier opgelost.
Print to PDF en dan die PDF c/p'en?
lovelimaandag 23 april 2012 @ 23:56
Nope, het is de partij die eerst in paniek geen pdf kon openen alsnog gelukt :+
slacker_nlmaandag 23 april 2012 @ 23:57
owkee.... *puzzled*
lovelidinsdag 24 april 2012 @ 00:02
Gewoon oudere mensen die het verschil tussen een browser, provider, mail en internet niet snappen en ook niet helemaal begrijpen hoe ze een bijlage van een mail kunnen openen.

Makkelijkste oplossing: ik copy-paste de pdf en mail de platte tekst. Moeilijke oplossing: ik leg door de foon uit hoe ze een attachment moeten openen.
slacker_nldinsdag 24 april 2012 @ 00:11
Owwwww. Erg irritant ja. En nu slapen, truste.
ElDinosaurdinsdag 24 april 2012 @ 04:58
:O

Mogge!
Probabilitydinsdag 24 april 2012 @ 06:47
Helleu
Tinkepinkdinsdag 24 april 2012 @ 07:15
Hoe ging het gesprek gisteren probje, die met die directeur ofzo.
Probabilitydinsdag 24 april 2012 @ 07:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 07:15 schreef Tinkepink het volgende:
Hoe ging het gesprek gisteren probje, die met die directeur ofzo.
Heel goed, ze vonden ons leuk en onze ideeën leuk.
_aurum_dinsdag 24 april 2012 @ 07:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 07:21 schreef Probability het volgende:

[..]

Heel goed, ze vonden ons leuk en onze ideeën leuk.
^O^

mogguh! Lekker geslapen, alleen weer de wekker niet gehoord :')
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 07:47
Mogge :W ik heb een takelwagen en een emmer water (lees douche) nodig gehad om kantoor uberhaupt te bereiken.

Moeeeooeee! Naja maar even wakker worden.
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 07:52
In dat kader mezelf net maar in juni en september vakantie gegeven O+
HenkPietKlaasWimdinsdag 24 april 2012 @ 07:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 07:21 schreef Probability het volgende:

[..]

Heel goed, ze vonden ons leuk en onze ideeën leuk.
Mooi!
En is je ex nog op komen dagen?
Probabilitydinsdag 24 april 2012 @ 08:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 april 2012 07:54 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Mooi!
En is je ex nog op komen dagen?
Ja. Het was wel gezellig ook al hebben we het niet gehad over 'ons' en hij is blijven slapen. Het gaat niet zo goed met hem. Wel beide gehuild en de hele nacht wakker.Het gekke is dat we geen ruzie hebben of zo. Raar. Ik ben ook niet boos.

Hij wilde graag dat ik liet weten hoe het met mij ging maar ik zei dat het beter was om geen contact meer te hebben. Meh.
Syrenadinsdag 24 april 2012 @ 08:05
Ik was nog nooit zo vroeg op mijn werk als vandaag :')
16.30 klaar hoop ik.
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:05 schreef Syrena het volgende:
Ik was nog nooit zo vroeg op mijn werk als vandaag :')
16.30 klaar hoop ik.
:D

Collega's die chocola meenemen terwijl ze weten dat je dat niet eet *zucht!
Nalliedinsdag 24 april 2012 @ 08:14
Goedemorgen :W Slapen O+

quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:07 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:D

Collega's die chocola meenemen terwijl ze weten dat je dat niet eet *zucht!
Hadden ze t speciaal voor jou meegenomen?
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:14 schreef Nallie het volgende:
Goedemorgen :W Slapen O+

[..]

Hadden ze t speciaal voor jou meegenomen?
Voor ons overleg vanmiddag. Heb maar vriendelijk gezegd dat ik geen chocola eet (althans niet die).

Vanavond vroeg naar bed modus heb ik nu :D slapen O+
Perruchedinsdag 24 april 2012 @ 08:18
Morning! Ik zit met de complete huishoudbeurs in de trein :') maar ik heb een boterham pindakaas om ze de mond te snoeren!

Ik Ben heel tevreden over mijn lijstje van gisteren, hopelijk wordt die van vandaag ook mooi.
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:18 schreef Perruche het volgende:
Morning! Ik zit met de complete huishoudbeurs in de trein :') maar ik heb een boterham pindakaas om ze de mond te snoeren!

Ik Ben heel tevreden over mijn lijstje van gisteren, hopelijk wordt die van vandaag ook mooi.
Ik zie je spontaan wapperen met de smeerde zijdes van die boterham :D

Oh ja lijstje:

O: boterham (een hele dikke spelt zuurdesem, zelfgesneden :@ ) met filet American
T: boterham kipfilet en wat amandelen of een peer
L: geitenkaas-ui-paprika-komkommer salade, ei (2,5 gebakken met broccoli en paprika)
T: yoghurt met peer of een blokje choco (thuis)
D: iets met wortelen en een megahamburger (zelfgemaakt)
T: of yoghurt met fruit als ik dat nog niet op heb of gewoon fruit
ElDinosaurdinsdag 24 april 2012 @ 08:23
Jeuj huisvrouwen gekwebbel. :')

Vanochtend in mn vinger gesneden. :{ En weer de helft van mn spullen vergeten. Gaat heerlijk zo. :')
Perruchedinsdag 24 april 2012 @ 08:25
Besmeerde kant, ml, niet smeerde :p
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:23 schreef ElDinosaur het volgende:
Jeuj huisvrouwen gekwebbel. :')

Vanochtend in mn vinger gesneden. :{ En weer de helft van mn spullen vergeten. Gaat heerlijk zo. :')
Het is nu dinsdag hoor ;) ud snu mag je wel alles bij je hebben :+

Ik ben vanmorgen ook de auto weer uitgerend omdat ik wat vergeten was :D
Vanmiddag 14h klaar, shoppennn :9
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:25 schreef Perruche het volgende:
Besmeerde kant, ml, niet smeerde :p
Ik beroep me op mijn niet wakker zijn :D

Heb ook al drie keer wakkeeer getikt :')
Novemdinsdag 24 april 2012 @ 08:32
Morgen.

Lekker lijstje MI

Mijn lijstje:

O - 3 vk knackebrod pindakaas en 1 pruim
L - 3 vk bth hummus/vlees/kaas/tom&kom
T - banaan of kiwi
D - gegrilde kipfilet, krieltjes in schil, wortels, doperwten
S - grote krabpaal meeslepen en in elkaar zetten
T - koffie verkeerd
lovelidinsdag 24 april 2012 @ 08:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:07 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:D

Collega's die chocola meenemen terwijl ze weten dat je dat niet eet *zucht!
Evol bitch!
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:38 schreef loveli het volgende:

[..]

Evol bitch!
Meld!

Ik bied ze ook geen dadels aan ofzo :D
Viking84dinsdag 24 april 2012 @ 08:40
quote:
14s.gif Op maandag 23 april 2012 22:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nou, ik verwacht geen wonderen, maar iiiieeets strakker zou wel leuk zijn :).
Ik vind wel dat je snel resultaat verwacht, hoor. Zou het gewoon drie weken proberen vol te houden :).

Co en GB, hoe snel zagen jullie resultaat?
lovelidinsdag 24 april 2012 @ 08:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:39 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Meld!

Ik bied ze ook geen dadels aan ofzo :D
Jij niet, je collega.
Viking84dinsdag 24 april 2012 @ 08:41
En ik heb mijn brood vandaag wel bij me *O*.
V1z0Rdinsdag 24 april 2012 @ 08:42
Wakkeeer, ud snu meer ens aa n't rekw :+
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:41 schreef loveli het volgende:

[..]

Jij niet, je collega.
Het is een man, heb hier maar 1 vrouw op locatie qua kantoor ;)

Oh en als klap op de vuurpijl wordt me net door een bureau een uitnodiging zowat in mijn maag gesplitst.

SPOILER
"jij komt toch ook bij de opening?"
"ligt eraan wanneer het is :) "
"s'avonds natuurlijk!"
"oh nee dank je dan ben ik vrij"
"Ja juist dan is het tijd voor een feestje!"
"Ehh nou als je het niet erg vind ga ik niet 2 uur rijden op mijn vrije avond voor werk :) "
Ik ga wel in een hoekje wakkerder worden ofzo :D
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:42 schreef V1z0R het volgende:
Wakkeeer, ud snu meer ens aa n't rekw :+
Wakker, dus nu weer eens aan het werk.
V1z0Rdinsdag 24 april 2012 @ 08:51
quote:
14s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:44 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Wakker, dus nu weer eens aan het werk.
Maar dan op z'n Ml's :)
MarMardinsdag 24 april 2012 @ 08:52
mogge

Veel te kort geslapen, veel te niet wakker, maar vandaag komt mn nieuwe espresso-apparaat dus dat heft elkaar hopelijk wat op ;)

Lijstje:

O: kwark met muesli en een paar rozijntjes
T: cappuccino, peer (red barlett, die kende ik ook niet, gruwlijk lekker vind ik 'm, beetje kruizing tussen een normale peer en een ouderwets zuur appeltje en hij is rood O+ )
L: omelet, salade, karnemelk
T: espresso hoop ik :) druifjes
D: iets met koolrabi en wortel
T: kwark, 2 kiwi's
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 08:52
quote:
17s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:51 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Maar dan op z'n Ml's :)
:D Ml is onbewust sjaggo geloof ik of die drammer van daarnet landde verkeerd.
Ewelinadinsdag 24 april 2012 @ 08:54
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 21:20 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Ik ging de hele tijd dit liedje zingen:"
*O* *O*
En bijbehorende dansjes doen.
Tijdens het wandelen. :P
_O- _O- _O- _O-
HenkPietKlaasWimdinsdag 24 april 2012 @ 08:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:01 schreef Probability het volgende:

[..]

Ja. Het was wel gezellig ook al hebben we het niet gehad over 'ons' en hij is blijven slapen. Het gaat niet zo goed met hem. Wel beide gehuild en de hele nacht wakker.Het gekke is dat we geen ruzie hebben of zo. Raar. Ik ben ook niet boos.

Hij wilde graag dat ik liet weten hoe het met mij ging maar ik zei dat het beter was om geen contact meer te hebben. Meh.
Vervelende situatie, maar ik denk dat het verstandig is als jullie gewoon een tijdje geen contact hebben. Rot dat het niet goed met hem gaat, maar dan moet hij naar je toe komen en zich niet gaan afzonderen. Je hebt niet alleen een relatie voor de leuke dingen.
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:07 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:D

Collega's die chocola meenemen terwijl ze weten dat je dat niet eet *zucht!
Misschien was het wel gewoon lief bedoeld.
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:52 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:D Ml is onbewust sjaggo geloof ik of die drammer van daarnet landde verkeerd.
Hehehehe, zo kom je wel over bij mij! :D
V1z0Rdinsdag 24 april 2012 @ 08:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:52 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:D Ml is onbewust sjaggo geloof ik of die drammer van daarnet landde verkeerd.
Dan voor jou
bed-hog.jpg
Een Jack Russel in een kleedje :)
MarMardinsdag 24 april 2012 @ 08:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:54 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Vervelende situatie, maar ik denk dat het verstandig is als jullie gewoon een tijdje geen contact hebben. Rot dat het niet goed met hem gaat, maar dan moet hij naar je toe komen en zich niet gaan afzonderen. Je hebt niet alleen een relatie voor de leuke dingen.

Dat denk ik ook.. even jezelf in bescherming nemen, maar dat voel/weet je zelf het beste :* heel veel sterkte iig, dit zijn en blijven rotdingen.
Perruchedinsdag 24 april 2012 @ 08:58
Leuk mar, nieuwe espressomachine! Wat voor 1?

En peren :9 ze hebben bij de appie nu ook een andere soort, geen conference, echt top!

Nog Meer huisvrouwen in de trein :')
MarMardinsdag 24 april 2012 @ 08:59
product_image.php?size=original&id=35255

Deze O+
_aurum_dinsdag 24 april 2012 @ 09:02
Ml die modus heb ik op mijn werk ook altijd, maar als ik thuis ben is het vaak ineens over :D :')
Probabilitydinsdag 24 april 2012 @ 09:02
Ik ga sporten, jeuj.
XcUZ_Medinsdag 24 april 2012 @ 09:03
Ola :)
Probabilitydinsdag 24 april 2012 @ 09:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:54 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Vervelende situatie, maar ik denk dat het verstandig is als jullie gewoon een tijdje geen contact hebben. Rot dat het niet goed met hem gaat, maar dan moet hij naar je toe komen en zich niet gaan afzonderen. Je hebt niet alleen een relatie voor de leuke dingen.

Dat was niet de hoofdreden, maar ook doordat hij denkt dat hij in een andere levensfase zit enz. En we misschien toch niet zo bij elkaar passen maar dat vind ik een beetje wazig.

Hij vond het niet meer leuk om met mij af te spreken en kan zichzelf er niet meer voor motiveren, dus dan zeg ik dat ik het niet voor minder meer doe dan gewoon heel erg leuk en graag en niet half.
Jagärtrutdinsdag 24 april 2012 @ 09:06
goedzo, probje!

Mijn planning is wat koolhydraterich, maar goed, dat mag wel een keertje:

O:havermout met rabarber en banaan
T: sinaasappel
L: spinazielasagna met gorgonzola en ricotta
T: spercibonen
T: gekookt ei
T: yoghurt met wat muesli
D: ik denk volkorenpasta met courgette en tomatensaus, aangezien ik pas om 8 uur thuis kom.
T: misschien nog wat rabarber?
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 09:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:02 schreef _aurum_ het volgende:
Ml die modus heb ik op mijn werk ook altijd, maar als ik thuis ben is het vaak ineens over :D :')
Ik begrijp gewoon niet dat men denkt dat ik op vrije avonden en dagen gezellig allerlei openingen ga aflopen. Heb er nu al 4 liggen, naja ik kom van een andere planeet.

quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:59 schreef MarMar het volgende:
[ afbeelding ]

Deze O+
Het is een hele mooie Marmar!

quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:56 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Dan voor jou
[ afbeelding ]
Een Jack Russel in een kleedje :)
Bobo *O* O+

quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:54 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Vervelende situatie, maar ik denk dat het verstandig is als jullie gewoon een tijdje geen contact hebben. Rot dat het niet goed met hem gaat, maar dan moet hij naar je toe komen en zich niet gaan afzonderen. Je hebt niet alleen een relatie voor de leuke dingen.

[..]

Misschien was het wel gewoon lief bedoeld.

[..]

Hehehehe, zo kom je wel over bij mij! :D
Ja, is ook zo :Y maar het is inmiddels wel bekend dat ik niet snoep@work.
Ik weet het, zit dan ook met mijn deur dicht ijverig te werken.
Nalliedinsdag 24 april 2012 @ 09:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:04 schreef Probability het volgende:

[..]

Dat was niet de hoofdreden, maar ook doordat hij denkt dat hij in een andere levensfase zit enz. En we misschien toch niet zo bij elkaar passen maar dat vind ik een beetje wazig.

Hij vond het niet meer leuk om met mij af te spreken en kan zichzelf er niet meer voor motiveren, dus dan zeg ik dat ik het niet voor minder meer doe dan gewoon heel erg leuk en graag en niet half.
Goede beslissing Prob!

Ik vind je lijstje flink hoor Jagar... misschien de muesli weglaten uit de yoghurt?
lovelidinsdag 24 april 2012 @ 09:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 08:52 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:D Ml is onbewust sjaggo geloof ik of die drammer van daarnet landde verkeerd.
:o je hebt 'em omgegooid?
Jagärtrutdinsdag 24 april 2012 @ 09:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:08 schreef Nallie het volgende:

[..]

Goede beslissing Prob!

Ik vind je lijstje flink hoor Jagar... misschien de muesli weglaten uit de yoghurt?
Het is ook flink. Het is lastig, omdat ik pas om kwart voor 9 vanavond kan eten...En ik heb iets nodig wat me tot die tijd kan laten functioneren!

Misschien nog even wat anders avond eten bedenken, maar alles duurt zo lang om klaar te maken.
Sarabidinsdag 24 april 2012 @ 09:12
Wel weer afgevallen deze week maar nog steeds niet mijn 1e doel gehaald....hoelang kan je er over doen om 1,5 kilo af te vallen }:|
Nalliedinsdag 24 april 2012 @ 09:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:11 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Het is ook flink. Het is lastig, omdat ik pas om kwart voor 9 vanavond kan eten...En ik heb iets nodig wat me tot die tijd kan laten functioneren!

Misschien nog even wat anders avond eten bedenken, maar alles duurt zo lang om klaar te maken.
Anders gewoon een kleine portie pasta en veel groenten?
MarMardinsdag 24 april 2012 @ 09:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:12 schreef Sarabi het volgende:
Wel weer afgevallen deze week maar nog steeds niet mijn 1e doel gehaald....hoelang kan je er over doen om 1,5 kilo af te vallen }:|
Ik deed daar wel eens een maand over, maar tis het eindresultaat dat telt.
Ml-etjedinsdag 24 april 2012 @ 09:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:09 schreef loveli het volgende:

[..]

:o je hebt 'em omgegooid?
Uitgezwaaid :Y

En 57,5 *O* ik blijf verbijsterend op gewicht.
Jagärtrutdinsdag 24 april 2012 @ 09:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:16 schreef Nallie het volgende:

[..]

Anders gewoon een kleine portie pasta en veel groenten?
ja, ik denk dat dat het plan is.
V1z0Rdinsdag 24 april 2012 @ 09:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:11 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Het is ook flink. Het is lastig, omdat ik pas om kwart voor 9 vanavond kan eten...En ik heb iets nodig wat me tot die tijd kan laten functioneren!

Misschien nog even wat anders avond eten bedenken, maar alles duurt zo lang om klaar te maken.
Kip met cashew?

Is gewoon kipfilet opbakken met wat wortel en paprika en cashewnoten, sojasaus erbij :9 In je L zit ook al groente, dus daar hoef je niet te veel op te letten.
Eventueel brood erbij :) (of rijst, of aardappel)
Ik doe gewoon 2 kipfilets, 2 paprika, 4 wortels en 30-40gr cashews en paar beste scheuten sojasaus
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:20
De O+ zon schijnt O+

*O* yeah! Dus zo lekker op de fiets in 't zonnetje naar de uni.

Lijst vandaag wordt iets in de richting van:

O: Griekse yoghurt met een hele banaan en een flinke hand walnoten
T: gekookt eitje
L: Geroosterde grote bagel met tonijnsalade, melk
T: gekookt eitje
T: 3 knackebrod hummus
D: fajitas met een lading groente en kip
T: gevulde sweet peppers

Voor een uni-dagje ben ik tevreden! :Y Nu eerst maar's van m'n koffie genieten O+
Perruchedinsdag 24 april 2012 @ 09:21
Jagar, je hoeft toch niet 2x warm te eten? Neem gewoon die lasagne en in de avong nog een eitje en een snee brood, ofzo?

Mar, mooi hoor!
MarMardinsdag 24 april 2012 @ 09:22
Alstie nu ook nog lekkere koffie maakt, ben ik tevreden ;)
Nalliedinsdag 24 april 2012 @ 09:24
Doe ik ook een planning:

O: appel, kiwi, yoghurt, speltflakes
T: koffie verkeerd, 3 abrikozen, een dadel en wat kokos
L: dubbele bh auberginespread/geitenkaas/alfalfa, 1 bh pindakaas
T: salade van spinazie, erwtjes, alfalfa en een klein beetje feta
D: kikkererwten/tomaat/courgette prutje met chorizo
S: ruim een uur boksen
T: eiwitshake met banaan en cacao :)
V1z0Rdinsdag 24 april 2012 @ 09:25
8)7 Zeg ik nu tegen Jagar om kipfilet te bakken terwijl de Duutser er is? :@
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:22 schreef MarMar het volgende:
Alstie nu ook nog lekkere koffie maakt, ben ik tevreden ;)
Ghehe :D Ziet er in ieder geval tof uit!
Ik kan zo slecht tegen van die kleine kopjes he!? :')
Viking84dinsdag 24 april 2012 @ 09:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:22 schreef MarMar het volgende:
Alstie nu ook nog lekkere koffie maakt, ben ik tevreden ;)
Hehehe... "Hij maakt misschien niet zulke lekkere koffie, maar hij is wel heel mooi O+" :P.
Viking84dinsdag 24 april 2012 @ 09:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:25 schreef V1z0R het volgende:
8)7 Zeg ik nu tegen Jagar om kipfilet te bakken terwijl de Duutser er is? :@

[..]

Ghehe :D Ziet er in ieder geval tof uit!
Ik kan zo slecht tegen van die kleine kopjes he!? :')
Ik ook :'). Ga je ergens op visite, krijg je zo'n kopje dat je na 2 slokken leeg hebt. Ik wil een mok! }:|.
HenkPietKlaasWimdinsdag 24 april 2012 @ 09:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:06 schreef Jagärtrut het volgende:
goedzo, probje!

Mijn planning is wat koolhydraterich, maar goed, dat mag wel een keertje:

O:havermout met rabarber en banaan
T: sinaasappel
L: spinazielasagna met gorgonzola en ricotta
T: spercibonen
T: gekookt ei
T: yoghurt met wat muesli
D: ik denk volkorenpasta met courgette en tomatensaus, aangezien ik pas om 8 uur thuis kom.
T: misschien nog wat rabarber?
Het zijn sperziebonen! Onthoud dat nou toch! >:O

Ik vind het wel een mooi lijstje. Zit er nog wat sport in het verschiet vanavond? Anders kun je de courgette ook gebruiken als vervanger van de pasta. :) Heel low carb (denk ik, want ik heb geen idee hoeveel carbs er in courgette zit!). *)
Sarabidinsdag 24 april 2012 @ 09:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:17 schreef MarMar het volgende:

[..]

Ik deed daar wel eens een maand over, maar tis het eindresultaat dat telt.
Ja, maar het is nu al iets meer dan een maand.
Eindresultaat heb ik ook in mijn hoofd :Y maar zo kan dat nog wel een half jaar duren.
Viking84dinsdag 24 april 2012 @ 09:29
Mijn lijstje:

O: yoghurt, banaan, muesli (krijg het alweer met moeite weg)
T: bth pindakaas of sandwichspread
L: twee bth kaas
T: bth pindakaas of sandwichspread
T: appel
S: 5 km hardlopen
D: knolselderij
MarMardinsdag 24 april 2012 @ 09:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:25 schreef V1z0R het volgende:
8)7 Zeg ik nu tegen Jagar om kipfilet te bakken terwijl de Duutser er is? :@

[..]

Ghehe :D Ziet er in ieder geval tof uit!
Ik kan zo slecht tegen van die kleine kopjes he!? :')
Je kan er natuurlijk heel prima grotere koppen onder zetten en dan 2 in 1 gieten :P
Dat is meestal mijn beleid O-) hoewel ik van een goede sterke espresso niet altijd grote bakken hoef..
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:30
Kleine koffiekopjes moeten dood.
Nalliedinsdag 24 april 2012 @ 09:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:29 schreef Viking84 het volgende:
Mijn lijstje:

O: yoghurt, banaan, muesli (krijg het alweer met moeite weg)
T: bth pindakaas of sandwichspread
L: twee bth kaas
T: bth pindakaas of sandwichspread
T: appel
S: 5 km hardlopen
D: knolselderij
Misschien tijdelijk even iets anders als ontbijt dan? Of is het eten in het algemeen?
Hoe gaat het verder met je gezonde regime, merk je al wat?
XcUZ_Medinsdag 24 april 2012 @ 09:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:26 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

Heel low carb (denk ik, want ik heb geen idee hoeveel carbs er in courgette zit!). *)
Per 100 gr 4,5 gr kH.
Perruchedinsdag 24 april 2012 @ 09:32
Nou ja, als je espresso vraagt, lekker Klein natuurlijk. Koffie gewoon lekker filterkoffie :9 maar ik drink nooit koffie op bezoek omdat veel mensen dat niet lekker maken, doe dan maar thee!
Jagärtrutdinsdag 24 april 2012 @ 09:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:26 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Het zijn sperziebonen! Onthoud dat nou toch! >:O

Ik vind het wel een mooi lijstje. Zit er nog wat sport in het verschiet vanavond? Anders kun je de courgette ook gebruiken als vervanger van de pasta. :) Heel low carb (denk ik, want ik heb geen idee hoeveel carbs er in courgette zit!). *)
ik probeer elke keer wat anders te schrijven omdat ik weet dat ik het elke keer fout schrijf...

faal!

Ik denkd at ik weinig pasta neem en veel groente en saus en dan moet het goedkomen...
Phaidradinsdag 24 april 2012 @ 09:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:07 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Ik begrijp gewoon niet dat men denkt dat ik op vrije avonden en dagen gezellig allerlei openingen ga aflopen. Heb er nu al 4 liggen, naja ik kom van een andere planeet.
Ik vond openingen op mijn vorige werk altijd erg leuk! Maar dan hadden collega's en/of ikzelf er ook hard aan gewerkt om alles op tijd af te krijgen. En ik hoefde er alleen maar 2 trappen voor af te lopen (tenzij ik toevallig die dag niet werkte, maar dat is misschien 1x voorgekomen) en ik werkte aansluitend. Scheelt natuurlijk wel.
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:32 schreef Perruche het volgende:
Nou ja, als je espresso vraagt, lekker Klein natuurlijk. Koffie gewoon lekker filterkoffie :9 maar ik drink nooit koffie op bezoek omdat veel mensen dat niet lekker maken, doe dan maar thee!
Mensen weten zelfs thee te verpesten ;( Heet water met het theezakje er 1 tel in.... ;(
Jagärtrutdinsdag 24 april 2012 @ 09:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:18 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Kip met cashew?

Is gewoon kipfilet opbakken met wat wortel en paprika en cashewnoten, sojasaus erbij :9 In je L zit ook al groente, dus daar hoef je niet te veel op te letten.
Eventueel brood erbij :) (of rijst, of aardappel)
Ik doe gewoon 2 kipfilets, 2 paprika, 4 wortels en 30-40gr cashews en paar beste scheuten sojasaus
ik eet met een duutser, die vegetarisch eet. Ik dus ook! En daarom eten we ook warm. Ik eet een kliekje tussen de middag, maar hij gewoon brood...En samen eten is wel zo gezellig!
XcUZ_Medinsdag 24 april 2012 @ 09:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:32 schreef Perruche het volgende:
Nou ja, als je espresso vraagt, lekker Klein natuurlijk. Koffie gewoon lekker filterkoffie :9 maar ik drink nooit koffie op bezoek omdat veel mensen dat niet lekker maken, doe dan maar thee!
Filterkoffie O+
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:34
Zeg, XM, waren jullie nog van plan om tijdens jullie verblijf iets af te zakken naar 't zuiden? Wellicht kan ik jullie tegemoet komen voor een middagje?
V1z0Rdinsdag 24 april 2012 @ 09:35
Mar, met zulke kopjes voel ik mij gewoon nog lomper :')

Jagar, had mezelf al verbeterd ;) Even niet nagedacht...
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:32 schreef Perruche het volgende:
Nou ja, als je espresso vraagt, lekker Klein natuurlijk. Koffie gewoon lekker filterkoffie :9 maar ik drink nooit koffie op bezoek omdat veel mensen dat niet lekker maken, doe dan maar thee!
Bij thee laten ze bijna nooit het zakje zitten :{ Ik wil sterke thee! Moet net zo zwart als koffie zijn }:|
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:35 schreef V1z0R het volgende:
Mar, met zulke kopjes voel ik mij gewoon nog lomper :')

Jagar, had mezelf al verbeterd ;) Even niet nagedacht...

[..]

Bij thee laten ze bijna nooit het zakje zitten :{ Ik wil sterke thee! Moet net zo zwart als koffie zijn }:|
Dat!
Viking84dinsdag 24 april 2012 @ 09:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:31 schreef Nallie het volgende:

[..]

Misschien tijdelijk even iets anders als ontbijt dan? Of is het eten in het algemeen?
Hoe gaat het verder met je gezonde regime, merk je al wat?
Ja ik merkte wel wat voor ik naar Madrid ging :'). Nu ben ik weer terug bij af _O-. Nou ja, niet helemaal, maar wel een beetje :+.
Perruchedinsdag 24 april 2012 @ 09:36
Haha xm wandelende carb-encyclopedie!

Vik waarom eet je dan niet iets anders :D vind je lijstje trouwens niet veel, en alleen knolselderij voor je d?

Mar grote bak espresso kan ook helemaal niet :P espresso is Klein :D
XcUZ_Medinsdag 24 april 2012 @ 09:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:34 schreef motorbloempje het volgende:
Zeg, XM, waren jullie nog van plan om tijdens jullie verblijf iets af te zakken naar 't zuiden? Wellicht kan ik jullie tegemoet komen voor een middagje?
Denk het niet, want we hebben geen auto tot onze beschikking. Van 13 t/m 17 zit ik bij Manchester in de buurt, de 17e vliegt Duvel daar ook heen en de 18e pakken we samen de trein naar Durham.
Viking84dinsdag 24 april 2012 @ 09:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:36 schreef Perruche het volgende:
Haha xm wandelende carb-encyclopedie!

Vik waarom eet je dan niet iets anders :D vind je lijstje trouwens niet veel, en alleen knolselderij voor je d?

Mar grote bak espresso kan ook helemaal niet :p
Knolselderij met gehakt hoor :P. En een tomatensausje.
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:37
Jammer ;(
XcUZ_Medinsdag 24 april 2012 @ 09:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:37 schreef motorbloempje het volgende:
Jammer ;(
Ja! Maar we vinden Engeland wel erg leuk, dus komt vást een keer :Y.
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:38
De zon schijnt zelfs vandaag! Maar niet lang meer zo te zien :(
LadyBlackdinsdag 24 april 2012 @ 09:38
Mar, ik ben jaloers op je espressomachine!! O+

Later als ik veel geld heb koop ik ook een mooie espressomaker oO<
MarMardinsdag 24 april 2012 @ 09:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:36 schreef Perruche het volgende:
Haha xm wandelende carb-encyclopedie!

Vik waarom eet je dan niet iets anders :D vind je lijstje trouwens niet veel, en alleen knolselderij voor je d?

Mar grote bak espresso kan ook helemaal niet :p
jawel! driedubbele espresso O+
MarMardinsdag 24 april 2012 @ 09:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:38 schreef LadyBlack het volgende:
Mar, ik ben jaloers op je espressomachine!! O+

Later als ik veel geld heb koop ik ook een mooie espressomaker oO<
de prijs viel me mee, 99
DevilsAndDustdinsdag 24 april 2012 @ 09:43
Verdorie, KPN blijft geld afschrijven voor een abonnement dat ik per 1 maart al niet meer heb.
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:44
quote:
13s.gif Op dinsdag 24 april 2012 09:43 schreef DevilsAndDust het volgende:
Verdorie, KPN blijft geld afschrijven voor een abonnement dat ik per 1 maart al niet meer heb.
Oh, da's stom. Wel een goeie: vandaag of morgen even naar KPN bellen om mijn abo om te laten zetten in iets pre-paid achtigs.
motorbloempjedinsdag 24 april 2012 @ 09:44
Vol!