quote:Op donderdag 4 augustus 2011 18:18 schreef GoudIsEcht het volgende:
De beurs is weer een slachtbank voor veel papierschaapjes geworden.
Zaten er nog mensen short?
Heb een paar reverse trackers met 3x multiplier, gekocht in januari. Zijn vandaag terug in 't groen gekomen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 18:18 schreef GoudIsEcht het volgende:
De beurs is weer een slachtbank voor veel papierschaapjes geworden.
Zaten er nog mensen short?
Oh? Staat de AEX op 80?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 18:02 schreef Soldier2000 het volgende:
@vandergeld, waar is je signature gebleven? Ik kan me herinneren dat die nu wel erg toepasselijk is
Margin verhoging?quote:
Goud kan je best alleen fysiek kopen en als je het begrijpt.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 18:42 schreef Lucas15 het volgende:
Ik zit te overwegen om long te gaan in goud.
Ze kunnen niet anders want zonder nieuw geld gaan de schulden klappen en is iedereen zijn illusionaire kapitaal (aandelen etc.) kwijt.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 19:14 schreef tony_clifton- het volgende:
Wordt wel interessant nu in mijn ogen - komt er QE3 of gaan ze die blunder dan toch niet maken?
Marginverhoging in het papierspel.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 19:07 schreef Bowny het volgende:
[..]
Margin verhoging?
DAX heeft ook heerlijk kop z'n flikker gehad, heerlijk beurs daar, i.p.v. de gewoonlijk saaie AEX.
Ik kan hem ook niet meer terugvinden, maar de gedachte blijft hetzelfde..quote:Op donderdag 4 augustus 2011 18:02 schreef Soldier2000 het volgende:
@vandergeld, waar is je signature gebleven? Ik kan me herinneren dat die nu wel erg toepasselijk is
En juist die perceptie voed deze hele bubble, wat gaan de markten echt hard klappen en terug naar koopbare niveaus als autoriteiten zijn uitgespeeld. De perceptie zal dan omslaan en dat is ook waar de huidige paniek vandaan (autoriteiten falen elke keer weer en markten beginnen dat te beseffen) komt en misschien aanleiding word voor een crash.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 19:38 schreef GoudIsEcht het volgende:
Ze kunnen niet anders want zonder nieuw geld gaan de schulden klappen en is iedereen zijn illusionaire kapitaal (aandelen etc.) kwijt.
Dan gaan ze liever printen. We zagen dat al eerder hè.
Als de uiteindelijke onvermijdelijke crisis de kop opsteekt gaat dat gepaard met een wereldwijde schuldschanering. Dat is immers dé en enige oplossing op termijn en goud gaat dan evengoed door het putje. Ik zou bij het losbarsten van die onvermijdelijke crisis niet in goud willen zitten, maar tot die tijd zijn de kansen op verdere stijgende prijzen redelijk, maar speculatief imo. Probleem is alleen dat je dergelijke zaken niet kunt timen en de kans aanwezig is dat je de greatest fool word.quote:Goud gaat pas dalen als de problemen structureel worden opgelost, en dat blijkt vooralsnog onmogelijk.
Dit was al lang voorzien.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:10 schreef Walkerr het volgende:
Het probleem is, ik zie niet hoe dit kan verbeteren. De VS is shit, als het banenrapport morgen tegenvalt, zal het nog shitter zijn. Europa is naar mijn idee een verloren zaak zo'n beetje. Het noodfonds is niet genoeg lijkt mij. Plus, dit noodfonds is weer gecreeërd geld.
De ECB gaat weer obligaties opkopen, Trichet zegt dat het wat slechter zal gaan. Het zijn allemaal geen positieve woorden.
Dit dacht ik vanmiddag ook toen ik las dat er beleggers long gaan: wat zou je morgen in de krant kunnen lezen om dit sentiment te keren ?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:10 schreef Walkerr het volgende:
Het probleem is, ik zie niet hoe dit kan verbeteren. De VS is shit, als het banenrapport morgen tegenvalt, zal het nog shitter zijn.
We gaan ballen tot we knallen wat geld drukken betreft. Hoor jij al mensen roepen om de 'hand op de knip' (drukpers) en verdere dalingen?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:05 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
En juist die perceptie voed deze hele bubble, wat gaan de markten echt hard klappen en terug naar koopbare niveaus als autoriteiten zijn uitgespeeld. De perceptie zal dan omslaan en dat is ook waar de huidige paniek vandaan (autoriteiten falen elke keer weer en markten beginnen dat te beseffen) komt en misschien aanleiding word voor een crash.
Die is er al tien jaar en de laatste tijd steeds openlijker.quote:Als de uiteindelijke onvermijdelijke crisis de kop opsteekt
Middels de drukpers. Dat is al bezig.quote:gaat dat gepaard met een wereldwijde schuldschanering.
Geld gaat door het putje (deels). Goud komt terug als oplossing en schuldenvrij bezit.quote:Dat is immers dé en enige oplossing op termijn en goud gaat dan evengoed door het putje.
De oplossing verzinnen is redelijk eenvoudig:quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:10 schreef Walkerr het volgende:
Het probleem is, ik zie niet hoe dit kan verbeteren.
Idem hier, enige longpositie is nog in DL.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:16 schreef jaco het volgende:
Even laten uitrazen totdat we Shiller P/E levels gaan naderen. Ik zit zelf klaar met cash aan de zijlijn en een kleine long positie die ik al langer heb.
Bezuinigen en groeien tegelijkertijd is niet zo eenvoudig. Zeker niet als je groei in het verleden nagenoeg volledig gebaseerd was op easy cheap money.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:18 schreef WinningMood het volgende:
[..]
De oplossing verzinnen is redelijk eenvoudig:
bezuinigen enerzijds en economisch groeien anderzijds.
De schuldencrisis zit in het hele Westen, het zijn hier allemaal 'landen als Griekenland'.quote:De uitvoering kan wel pijnlijk zijn. Maar dat is een zure appel waar landen als Griekenland doorheen moeten bijten.
Bezuinigen en groeien is eenvoudiger als er in het land altijd veel te weinig belasting betaald werd, of zelfs de belasting helemaal ontdoken werd. En daar bovenop wordt er ook nog eens veel te kort gewerkt/ te vroeg met pensioen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:22 schreef GoudIsEcht het volgende:
Bezuinigen en groeien tegelijkertijd is niet zo eenvoudig. Zeker niet als je groei in het verleden nagenoeg volledig gebaseerd was op easy cheap money.
Dat valt wel mee. Griekenland is van een veel andere orde dan Italie bijvoorbeeld. Italie heeft ook geen huizenbubble, groeit nog steeds qua economie.quote:De schuldencrisis zit in het hele Westen, het zijn hier allemaal 'landen als Griekenland'.
Wat jou niet lukt om te begrijpen hebben centrale banken al lang gezien.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:05 schreef piepeloi55 het volgende:
Ik zou bij het losbarsten van die onvermijdelijke crisis niet in goud willen zitten, maar tot die tijd zijn de kansen op verdere stijgende prijzen redelijk, maar speculatief imo.
Maar het is wel mogelijk, maar het vereist enerzijds selectief bezuinigen en anderzijds selectief investeren. Bijvoorbeeld door nu wel investeren in innovatie en R&D, waarin de afgelopen 30 jaar steeds meer op bezuinigd werd (zowel door de overheid als het bedrijfsleven). Productie en innovatie zijn de enige factoren die werkelijk de economische welvaart bevorderen, niet het schuiven met geld door speculatie.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:22 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Bezuinigen en groeien tegelijkertijd is niet zo eenvoudig. Zeker niet als je groei in het verleden nagenoeg volledig gebaseerd was op easy cheap money.
[..]
Nee en daar zit juist een van de belangrijkste motivatoren die deze hele bubble drijft, de perceptie van almachtige autoriteitein. Die perceptie gaat fors draaien de komende jaren.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:17 schreef GoudIsEcht het volgende:
We gaan ballen tot we knallen wat geld drukken betreft. Hoor jij al mensen roepen om de 'hand op de knip' (drukpers) en verdere dalingen?
Niet almachtig, integendeel.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:35 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Nee en daar zit juist een van de belangrijkste motivatoren die deze hele bubble drijft, de perceptie van almachtige autoriteitein. Die perceptie gaat fors draaien de komende jaren.
Geen goudstandaard, wel CDSs en CDOs, en een enorme schuldenberg bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:35 schreef piepeloi55 het volgende:
We leven nu in een andere tijd met andere variabelen
Die sturende kracht is er nu ook niet, en daarom doen de centrale banken het enige wat ze kunnen: geld drukken. We zijn dus al 'vies hard aan het klappen', maar de klapt gaat uiteindelijk in de dollar (en treasuries) komen.quote:De sturende kracht is niet ongelimiteerd en wanneer dat gaat blijken gaan we vies hard klappen!
Goud is op dat moment (afschrijven treasuries/dollares) zoveel in prijs gestegen dat het als enige asset nog wat waard is op de balansen.quote:Goud is op dat moment geen uitvlucht meer omdat de echte oplossing zich gaat manifesteren in een wereldwijde schuldsanering en bijbehorende hervormingen. Goud gaat in die deflatoire bust evengoed door het putje (net als alle andere assets) en omdat je niet weet wanneer die uiteindelijke/ultieme crisis gaat plaatsvinden moet je goud en andere assets mijden.
Dat is ook precies wat ik zeg, maar ik zou het op prijs stellen om niet selectief te quoten en ook de volgende quote aan de quote toe te voegen: De essentie blijft hetzelfde.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:44 schreef GoudIsEcht het volgende:
Geen goudstandaard, wel CDSs en CDOs, en een enorme schuldenberg bijvoorbeeld.
Die sturende kracht is er niet? Waar dacht je dat het enorme begrotingstekort voor bedoeld is?quote:Die sturende kracht is er nu ook niet, en daarom doen de centrale banken het enige wat ze kunnen: geld drukken. We zijn dus al 'vies hard aan het klappen', maar de klapt gaat uiteindelijk in de dollar (en treasuries) komen.
Er zal ook geen nieuwe munt hoeven komen die de bevolking moet accepteren, aangezien de afloop deflatoir is. Maargoed onze meningen zijn duidelijk laten we het daarbij houden voordat het topic weer in een goudtopic ontspoord.quote:Goud is op dat moment (afschrijven treasuries/dollares) zoveel in prijs gestegen dat het als enige asset nog wat waard is op de balansen.
Iedereen zal dan willen dat hij tijdig was ingestapt. Goud gaat op die positie blijven in het nieuwe systeem. Na dit fiat-debacle gaat het publiek geen autoriteiten die een nieuwe nepmunt lanceren meer accepteren.
Dat is toch de basisregel van beleggen: buy low, sell high?!quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:57 schreef sitting_elfling het volgende:
Ligt het aan mij of komen er hier wekelijks meer users in dit topic? Zien ze allemaal buitenkansjes op de markt omdat die lijkt in te storten?
*meldt*quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:16 schreef jaco het volgende:
[..]
Dit dacht ik vanmiddag ook toen ik las dat er beleggers long gaan: wat zou je morgen in de krant kunnen lezen om dit sentiment te keren ?
Even laten uitrazen totdat we Shiller P/E levels gaan naderen. Ik zit zelf klaar met cash aan de zijlijn en een kleine long positie die ik al langer heb.
Klopt. Ik bedoel, we staan volgens dat grafiekje zo laag als begin jaren 90! Ik ben overigens wel benieuwd naar LXIV zijn mening.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:04 schreef piepeloi55 het volgende:
De meeste van die nieuwelingen lijken trouwens long te zitten/ willen zitten.
Wat betreft de p/e; Bedrijven hebben dan ook gesneden in de kosten die bij een depressie-achtige situatie hoort. Dat is niet ten kosten gegaan van hun omzet (wat normaal wel gebeurd in een dergelijke situatie) door de stimulansen van overheden. Die rekening word later betaald (direct of indirect via de consument) door die bedrijven, waarbij de kans imo groot is dat de echte depressie nog gaat komen. De p/e geet dus inderdaad een zeer vertekend beeld en is (wederom) het bestaansrecht van de p/e-schiller.
Volgens mij is de basis regel ook dat 9 van de 10 beleggers geen stuiver verdient met beleggen en de nieuwelingen relatief nog vaker de boot in verdwijnen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:01 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Dat is toch de basisregel van beleggen: buy low, sell high?!
De succesverhalen druppelen maar langzaam door en iedereen heeft de crash nog in het achterhoofd. Men is op het begin nog risicoavers en denkt lineair inplaats van cyclisch, pas als het langere tijd goed gaat wil iedereen weer een graantje meepikken. De leken/ klein vermogende burger (maar dankzij regelgeving ook de pensioenfondsen e.d.) zijn dan (vaak) diegene die er het laatst bij zijn en daar kan de meer verdiepte/vermogende handig gebruik van maken als die manische toestand omslaat. Iemand moet toch de greatest fool en greatest sucker zijn?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:18 schreef sitting_elfling het volgende:
Je vraagt je toch af wat ze die hele fucking tijd sinds 2009 maart hebben gedaan toen de beurzen weer omhoog gingen. Rente relatief laag was.
Voor 3 duizend euro uit het raam springen? Succes!quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:10 schreef MultiRecorder het volgende:
Ik keek net naar de AEX en vroeg mij af hoe het kan dat ik opeens 30% verlies sta met SBM in 1 week
Ik wil eigenlijk uit het raam springenIk zie niet in dat dit ooit weer op het oude niveau kan komen!
Ah, ben je er zo eentje. Een complot theoreticus! De echte insiders...quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:36 schreef piepeloi55 het volgende:
De echte insiders zagen deze crisis ver vantevoren aankomen (denk ik), net als ze de komende crisis zien aankomen. Het is de politieke elite die gelooft in de keynesiaanse sprookjes tegen beter weten in.
De oorzaak is de euro, als die geklapt is dan komt het weer goedquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:36 schreef piepeloi55 het volgende:
De echte insiders zagen deze crisis ver vantevoren aankomen (denk ik), net als ze de komende crisis zien aankomen. Het is de politieke elite die gelooft in de keynesiaanse sprookjes tegen beter weten in.
Nee niet in die zijn. Ik bedoel meer dat de echte insider, maar ook de kritisch economische volger, de wereldwijde economische onevenwichten allang herkend had en daar een mogelijke afloop aan had toegedicht. Zo moeilijk is dat niet met een dosis gezond verstand.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:38 schreef macondo het volgende:
Ah, ben je er zo eentje. Een complot theoreticus! De echte insiders...
Ja maar dat is een gevolg van de huizenbubble, blame bushquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:40 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Gelukkig is er geen crisis in Amerika
'T is gewoon de cultuur die voorschrijft om te consumeren en geld te lenen indien 't op is. 'T minder aan doen komt gewoon niet in de mensen daar op. Kan Bush niets aan doen...quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:40 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja maar dat is een gevolg van de huizenbubble, blame bush
Deels Bush, maar als de Euro klapt is de crisis echt niet overquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:40 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja maar dat is een gevolg van de huizenbubble, blame bush
Hij heeft het wel aangemoedigd samen met de CEO van Goldman Sachs, Paulssonquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:42 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
'T is gewoon de cultuur die voorschrijft om te consumeren en geld te lenen indien 't op is. 'T minder aan doen komt gewoon niet in de mensen daar op. Kan Bush niets aan doen...
De grondstoffen/energie/voedsel/water-crisis helpt ook niet mee..quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:42 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
'T is gewoon de cultuur die voorschrijft om te consumeren en geld te lenen indien 't op is. 'T minder aan doen komt gewoon niet in de mensen daar op. Kan Bush niets aan doen...
Ja dat denk ik wel,quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:43 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Deels Bush, maar als de Euro klapt is de crisis echt niet over
Je weet zelf ook dat diverse IBs genoeg kracht bij elkander hebben om de markt een procent of wat naar beneden te drukken. En ze er genoeg modellen op loslaten om in een relatief korte tijd zo goed mogelijk van bepaalde assets af te komen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:38 schreef macondo het volgende:
[..]
Ah, ben je er zo eentje. Een complot theoreticus! De echte insiders...
Ik denk dat de meeste dit wel zagen aankomen. Ik bedoel, je geeft continu geld uit, er worden geen constructieve banen gecreëerd en de werkloosheid daalt niet. Dat zorgt voor relatief lagere consumpties wat weer doortrekt naar mindere resultaten bij bedrijven die het goed hebben kunnen verwerken door behoorlijk wat personeel te ontslaan.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:36 schreef piepeloi55 het volgende:
De echte insiders zagen deze crisis ver vantevoren aankomen (denk ik), net als ze de komende crisis zien aankomen. Het is de politieke elite die gelooft in de keynesiaanse sprookjes tegen beter weten in.
Darwinisme.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:33 schreef Mercer het volgende:
Voor 3 duizend euro uit het raam springen? Succes!
2008 staat weer om de hoekquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:50 schreef sitting_elfling het volgende:
Zelfs op de main page bij http://www.cnn.com/ zie je de woorden 'total fear' staan. Nou nou, dat kwam ook niet zo maar om de hoek verschijnen niet waar?
Het wordt pas echt een drama als de 'normale' journalisten hun zegje gaan doen over de markt.
Ik vraag me alleen af of en zo ja welke maatregelen autoriteiten nog kunnen nemen, naar mijn inschattingen is de speelruimte zo goed als op. Als dat zo is zijn we eindelijk op weg naar koopwaardige niveaus en échte oplossingen.quote:
Vraag is ook hoe de markten erop gaan reageren als ze nog iets uit de hoed toverenquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:54 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Ik vraag me alleen af welke maatregelen autoriteiten nog kunnen nemen, naar mijn inschattingen is de speelruimte zo goed als op.
Echte oplossingen gaan een stuk meer pijn doen dan monetaire verruiming..quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:54 schreef piepeloi55 het volgende:
Als dat zo is zijn we eindelijk op weg naar koopwaardige niveaus en échte oplossingen.
Nee.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:36 schreef piepeloi55 het volgende:
De echte insiders zagen deze crisis ver vantevoren aankomen (denk ik), net als ze de komende crisis zien aankomen. Het is de politieke elite die gelooft in de keynesiaanse sprookjes tegen beter weten in.
Monetaire verruiming gaat geleidelijker, en lijkt dus minder pijn te doen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
Echte oplossingen gaan een stuk meer pijn doen dan monetaire verruiming..
Niet voor mij en ik denk zelfs niet of weinig voor het merendeel vaste posters op dit subforum.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:56 schreef Perrin het volgende:
Echte oplossingen gaan een stuk meer pijn doen dan monetaire verruiming..
quote:
Jij zit er structureel naast hè?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:40 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja maar dat is een gevolg van de huizenbubble, blame bush
Daar komt de USA niet bovenop voorlopig, de huizen daar dalen nog steeds in prijs, pas als de dollar nog maar 10% waard is komt het weer goed
Waar gaan banken deze keer flink op afschrijven? Toen was het rommel hypotheken, nu zijn het?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:55 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Vraag is ook hoe de markten erop gaan reageren als ze nog iets uit de hoed toveren
Hij kan net doen alsof, maar het heeft geen impact meer op de reele economie door een haperende kredietmotor. Hoogstens een psychologisch, maar zoals je ziet is die psychologische impact verwaarloosbaar/tijdelijk.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:56 schreef GoudIsEcht het volgende:
Nee.
Bernanke gelooft niet in Keynesiaanse sprookjes, maar weet dat hij geen andere mogelijkheden heeft.
Dan maar net doen of dat hij denkt te kunnen stimuleren.
Waarom denk je dat hij het ooit over helicopters had?
Haha.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:38 schreef macondo het volgende:
[..]
Ah, ben je er zo eentje. Een complot theoreticus! De echte insiders...
Waarom blijf jij maar denken dat Bernanke denkt dat het invloed op 'de economie' zal hebben?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:01 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Hij kan net doen alsof, maar het heeft geen impact meer op de reele economie door een haperende kredietmotor. Hoogstens een psychologische.
Ik kan ook net doen alsof het gras blauw is maar het gras blijft toch echt groen. Het draait alleen nog maar om de fiscale speelruimte.
Doet hij niet, hij probeerd een contractie in het bankwezen te voorkomen. Jij doet echter net alsof monetaire verruiming er nog toe doet, maar het draait alleen nog maar om de fiscale stimulansen en dat plafond is zo langzaamaan bereikt.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:02 schreef GoudIsEcht het volgende:
Waarom blijf jij maar denken dat Bernanke denkt dat het invloed op de economie zal hebben?
Hoog hangt af waarmee je meet.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:37 schreef piepeloi55 het volgende:
Nog steeds veel te hoog. Ik ben trouwens benieuwd welke trucendoos dit weekend word opengetrokken of zal er geen (werkbare) trucendoos over zijn?
Waartoe zou monetaire verruiming volgens mij doen?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:03 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Doet hij niet, hij probeerd een contractie in het bankwezen te voorkomen. Jij doet echter net alsof monetaire verruiming er nog toe doet, maar het draait alleen nog maar om de fiscale stimulansen en dat plafond is zo langzaamaan bereikt.
Ik ben op een depressie voorbereid en ben niet zo afhankelijk van de excessen van het systeem. Alleen als er totale anarchie uitbreekt denk ik dat het me (fors) zal raken, maar ik geloof niet in die doomverhalen rondom een depressie. Ik denk trouwens dat dat geld voor het merendeel van de vaste posters hier.quote:
Hij heeft er anders wel verstand van en gebruikt normaliter goede argumenten. Iets wat je van anderen niet altijd kunt zeggen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:01 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Haha.
En maar dom geloven dat er geen insiders bestaan...
En nog trots op die stupiditeit zijn ook.![]()
Zit je ook nog long toevallig?
Ja want het is in werkelijkheid een vrije marktquote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:05 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hij heeft er anders wel verstand van en gebruikt normaliter goede argumenten. Iets wat je van anderen niet altijd kunt zeggen.
De manier waarop insiders hier worden besproken heeft ook een veel te hoog alu hoedje gehalte. Dat is natuurlijk wel een issue.
Vliegticket naar het gebergte in Azie en daar in een boeddhistisch klooster in tot de shit is over gewaaid?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:05 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Ik ben op een depressie voorbereid en ben niet zo afhankelijk van de excessen van het systeem. Alleen als er totale anarchie uitbreekt denk ik dat het me zal raken. Ik denk trouwens dat dat geld voor het merendeel van de vaste posters hier.
Ook niet overdrijven. Die chinese walls binnen bedrijven zijn al vrij sterk (in sommige gevallen letterlijk) en regulatie daarin is ook een stuk sterker geworden.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:09 schreef tony_clifton- het volgende:
Ach kom, al die mensen in de financiële wereld kennen elkaar. Zeg niet dat alles puur toeval is wat gebeurt...
Brr..quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:11 schreef PabloLopez het volgende:
Dow 11,383.76 -512.68 -4.31%
Nasdaq 2,556.39 -136.68 -5.08%
S&P 500 1,200.07 -60.27 -4.78%
Pfffffffffff.............
Bron: Yahoo Finanz
Kan het nog mooier?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:12 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ook niet overdrijven. Die chinese walls binnen bedrijven zijn al vrij sterk (in sommige gevallen letterlijk) en regulatie daarin is ook een stuk sterker geworden.
Niet nodig, ik verwacht niet dat er totale anarchie zal uitbreken en de samenleving in zijn huidige vorm afbrokkeld. Er zullen best wat protesten en relletjes komen, maar de ernst en politieke uitkomst daarvan zal meevallen. Dat zie je ook gebeuren in landen waar de endgame zich al afspeelt.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:09 schreef sitting_elfling het volgende:
Vliegticket naar het gebergte in Azie en daar in een boeddhistisch klooster in tot de shit is over gewaaid?
Gast, de wereld is echt niet zo verrot als je denktquote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:15 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Kan het nog mooier?
Alsof de insider-afpraakjes op het niveau van mensen die achter zo'n wall werken gemaakt worden.
Daar zitten alleen maar usefull-idiots die er nog in geloven ook.
(Misschien eens bij jezelf te rade gaan?)
De betere deals worden natuurlijk elders gesloten.
Weet jij bijvoorbeeld met wie Blankfein privé praat? Of zit ie dan ook achter zo'n chinese wall![]()
Waarom denk jij dat Greenspan 'adviseur' bij Pimco is?
Ik hoop ook dat ik er goed door heen kom. Het zal in ieder geval een wijze les zijn voor iedere student die nog hoopt wat pensioen te ontvangenquote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:16 schreef piepeloi55 het volgende:
Ik denk trouwens dat jij er ook vrij ongeschonden/winstgevend doorheen komt. De echte klappen gaan imo vallen bij mensen die bepaalde assets bezitten (zij het via pensioenfondsen) en de onderkant van de samenleving.
"Het lijkt mij..."quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:21 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Gast, de wereld is echt niet zo verrot als je denkt. Het lijkt mij dat die CEO's nog eens vele malen beter gecontroleerd worden dan de mannetjes op de vloer.
Ik denk daar positiever over, tegen de tijd dat onze generatie echt pensioen gaat opbouwen zijn de verliezen al genomen. Ik denk dat vooral de 50+-ers hard geraakt gaan worden inclusief de babyboomers. Zij kunnen geen pensioen meer opbouwen en zijn afhankelijk van de rendementen of hebben te weinig tijd om grote verliezen te compenseren.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:23 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik hoop ook dat ik er goed door heen kom. Het zal in ieder geval een wijze les zijn voor iedere student die nog hoopt wat pensioen te ontvangen
Wat dacht je van studenten die in vrije markten en eerlijke CEOs geloven?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:23 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat ik er goed door heen kom. Het zal in ieder geval een wijze les zijn voor iedere student die nog hoopt wat pensioen te ontvangen
Amerikaanse rating agencies zijn zeker ook objectief?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:21 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Gast, de wereld is echt niet zo verrot als je denkt. Het lijkt mij dat die CEO's nog eens vele malen beter gecontroleerd worden dan de mannetjes op de vloer.
Ik ..quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:28 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Amerikaanse rating agencies zijn zeker ook objectief?
Wat is jouw opleiding en je huidige arbeidsmarktpositie?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:27 schreef GoudIsEcht het volgende:
Wat dacht je van studenten die in vrije markten en eerlijke CEOs geloven?
Jij denkt argumenten beter op de positie van de boodschapper te kunnen beoordelen dan op de inhoud?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:31 schreef nostra het volgende:
[..]
Wat is jouw opleiding en je huidige arbeidsmarktpositie?
NOSSIEquote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:31 schreef nostra het volgende:
[..]
Wat is jouw opleiding en je huidige arbeidsmarktpositie?
Ik stel een vraag.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:32 schreef GoudIsEcht het volgende:
Jij denkt argumenten beter op de positie van de boodschapper te kunnen beoordelen dan op de inhoud?
haha heldquote:
Gevondenquote:Op donderdag 4 augustus 2011 19:41 schreef Vandergeld het volgende:
Ik kan hem ook niet meer terugvinden, maar de gedachte blijft hetzelfde..
Een beetje goedgelovigheid is op zich niet erg hoor; het is an sich geen slechte eigenschap.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:30 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik ..
Naja, laat maar. Dit gaat misschien toch wat te ver.
Thanks!quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:34 schreef Arcee het volgende:
[..]
Gevonden
• CRASH CRASH CRASH, 2013 Dow Jones 700-1000 AEX 25-45, Olie 10-20
Die 80 voor AEX die ik net noemde was nog veel te hoog dus.
Dit is echt lachwekkend. Een krediet beoordelaar die aangeeft dat Italiaanse banken diep in Griekenland zijn genesteld (waar de Italiaanse banken vrijwillig(!) die data aan Moody's en S&P geven) en die 2 krediet beoordelaars op basis daarvan een rating geven aan die banken. En dan komt de overheid, ja dat hadden jullie niet moeten doen!quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:34 schreef Soldier2000 het volgende:
Hou het aub een beetje op niveau
Gepubliceerd op 4 aug 2011 om 22:03
MILAAN (AFN) - De Italiaanse autoriteiten hebben invallen gedaan bij kantoren van de kredietbeoordelaars Moody's en Standard & Poor's (S&P) in Milaan. Volgens de Italianen hebben zij onrust gestookt met hun rapportages over de schuldencrisis. Er zijn documenten in beslag genomen.
De invallen op woensdag volgden op twee klachten van consumentenorganisaties over dat de bureaus onrust op de financiële markten zouden hebben veroorzaakt. Eén klacht had betrekking op een rapport dat Moody's had gepubliceerd in mei 2010 over het risico van besmetting van Italiaanse banken door de Griekse crisis. Ook werd een klacht ingediend over de waarschuwing van S&P dat de Italiaanse kredietwaardigheid afgewaardeerd kan worden.
De kredietbeoordelaars ontkennen dat ze iets verkeerd hebben gedaan en hebben gezegd dat ze mee zullen werken met het onderzoek.
Woooow
Je hoeft niet te antwoorden, dan weet ik genoeg.quote:
Je gaat ons toch niet vertellen dat niet iedereen zich even braaf gedraagt hè?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:40 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dit is echt lachwekkend. Een krediet beoordelaar die aangeeft dat Italiaanse banken diep in Griekenland zijn genesteld (waar de Italiaanse banken vrijwillig(!) die data aan Moody's en S&P geven) en die 2 krediet beoordelaars op basis daarvan een rating geven aan die banken. En dan komt de overheid, ja dat hadden jullie niet moeten doen!
Ja. Als ik een mooie baan had of veel geld zou ik daar natuurlijk over gaan blaten omdat ik het op inhoud niet red hier.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:41 schreef nostra het volgende:
[..]
Je hoeft niet te antwoorden, dan weet ik genoeg.
Prima.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:45 schreef sitting_elfling het volgende:
Oke, het lijkt me beter dat we nu dimmen want dit voegt werkelijk niks toe qua discussie. Moddergooien is niemand beter van geworden. We zijn het niet eens, jammer dan.
Mja, qua wereldbeeld heb ik toch elke ochtend hier wel een goed voorbeeld. Maar ik laat het wel rusten. Daar heb ik ook geen tijd voor anyway.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:46 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Prima.
Ik raad je toch aan je wereldbeeld nog eens goed te onderzoeken. Er zijn daarvoor aanwijzingen genoeg.
Prima om het te laten rusten, maar je wereldbeeld klopt niet.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:49 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Mja, qua wereldbeeld heb ik toch elke ochtend hier wel een goed voorbeeld. Maar ik laat het wel rusten. Daar heb ik ook geen tijd voor anyway.
Waarom niet langzaam beginnen met (bij)kopen, zonder in één keer al je kruit te verschieten?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:52 schreef JimmyJames het volgende:
Het wordt wel erg moeilijk te bepalen wanneer het een goed instappunt is. 290? 275? 230?
35kquote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:01 schreef benx het volgende:
Ben wel is benieuwd voor hoeveel euro mensen hier eigenlijk belegt hebben, ik zal maar beginnen, ik zit met 20.000.
Ik beleg op het moment niet meer sinds ik full time aan het werk ben. Maar een 'bedrag' waar men mee investeert zegt in wezen geen druif. 20k kan veel zijn maar als jij nog een 100k op de rekening hebt staan valt het dus wel mee.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:01 schreef benx het volgende:
Ben wel is benieuwd voor hoeveel euro mensen hier eigenlijk belegt hebben, ik zal maar beginnen, ik zit met 20.000.
16k, 60% van mijn spaargeld.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:01 schreef benx het volgende:
Ben wel is benieuwd voor hoeveel euro mensen hier eigenlijk belegt hebben, ik zal maar beginnen, ik zit met 20.000.
Volgens mij is het op elk willekeurig even moeilijk om te bepalen wat je moet.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:52 schreef JimmyJames het volgende:
Het wordt wel erg moeilijk te bepalen wanneer het een goed instappunt is. 290? 275? 230?
Ik bedoel maar.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 20:44 schreef Radiopiet het volgende:
Als je op dit moment niet long bent, ben je gek
Toch nog even wachten tot +/- 250 punten voor dat ik long ga, morgen eerst maar wat short kopen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:12 schreef Arcee het volgende:
[..]
Volgens mij is het op elk willekeurig even moeilijk om te bepalen wat je moet.
Zoals iemand gisteren nog zei:
[..]
Ik bedoel maar.
Ik heb 20% van mijn vermogen belegd in een spaarrekening.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:04 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik beleg op het moment niet meer sinds ik full time aan het werk ben. Maar een 'bedrag' waar men mee investeert zegt in wezen geen druif. 20k kan veel zijn maar als jij nog een 100k op de rekening hebt staan valt het dus wel mee.
Een relevantere maatstaf is dus in hoeverre je belegt met vermogen wat je kunt missen, waar je het vermogen vandaan haalt en met welk percentage van je vermogen je belegt.
Getallen rond schieten is enigszins nutteloos.
maar velen hebben dezelfde waarde of meer als hypotheekschuld opgenomen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:01 schreef benx het volgende:
Ben wel is benieuwd voor hoeveel euro mensen hier eigenlijk belegt hebben, ik zal maar beginnen, ik zit met 20.000.
Good lord, jij moet analist worden!quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 01:53 schreef Radiopiet het volgende:
Ik denk dat de markt niet meer verder kan dalen. Het is maar een daling van 10%. Het feit dat dit binnen 2 weken is gebeurt zegt mij dat dit pure paniekverkoop is. Dat is gemiddeld 1% daling per dag elke dag. Dat betekent dat over 90 trading dagen of 3 en een halve maand de markt op 0 staat.
Ik denk dat we nog volgende week een goede relief rally krijgen, die longs de kans geven hun positie te sluiten.![]()
en als dat niet gebeurt wordt ik gek
Weer rake klappen.quote:De belangrijkste beurzen in Azië toonden vrijdag zware verliezen. De toonaangevende Nikkei-index in Japan noteerde tussentijds 3,5 procent lager.
Zorgden dat de Amerikaanse economie terugvalt in een recessie en de wereldwijde economie meesleept, in combinatie met de vrees dat de crisis in de eurozone zich verder zal uitbreiden, zorgden voor dieprode koersenborden.
Eerder gingen de graadmeters in Europa en New York al fors onderuit. Omstreeks 6.30 uur (Nederlandse tijd) stond de Nikkei-index in Tokio op 9321 punten. De All Ordinaries in Sydney daalde 4,3 procent en de Kospi in Seoul verloor 3,5 procent. De Hang Seng in Hongkong noteerde 4,8 procent lager.
Alles hangt af van het banencijfer dat vanmiddag uitkomt. Als het slecht is. Dan gaan we weer ten onder.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 07:58 schreef ComplexConjugate het volgende:
Zal het bloed vandaag weer over de straten vloeien? Ik hoop het niet want dat is niet goed voor mijn beleggingshypotheek. Niemand maar dan ook niemand had deze W-crash voorspelt, behalve azijnpissers als Kees de Kort![]()
Het ging toch allemaal weer zo goed? Hopelijk krijgen we nog QE deeltje 3 t/m 37 want als we niet blijven stimuleren gaat het nooit meer goed komen
Dus we gaan vandaag onder de 300 openen wat al duidelijk was. Hopen dat we niet verder lijdenquote:De beurs in Amsterdam zal vrijdag naar verwachting lager van start gaan in navolging van de aanhoudend negatieve stemming en Azië en New York.
,,Het is een ongekend slagveld op de beurzen en de malaise gaat door. We zullen 4 tot 6 punten lager openen. Het zou richting 9 uur nog wat minder kunnen worden, want het elastiek is te strak gespannen. De markt is oververkocht'', aldus handelaar Rob Koenders van Harmony Vermogensbeheer. De AEX-index zal daarmee onder de 300 punten openen.
Volgens Koenders zei de Europese Centrale Bank donderdag ,,te weinig en te laat''. Alle ogen zijn volgens de handelaar vrijdag gericht op het belangrijke Amerikaanse banenrapport. ,,Houdt je hart vast als dat tegenvalt'', aldus Koenders.
Aziatische beurzen
De aandelenbeurzen in het Verre Oosten leden vrijdag zware verliezen. Zorgen dat de Amerikaanse economie terugvalt in een recessie en de wereldwijde economie meesleept, in combinatie met de vrees dat de crisis in de eurozone zich verder zal uitbreiden, zorgden voor dieprode koersenborden.
De effectenbeurzen in Europa sloten donderdag al diep in de rode cijfers door grote zorgen over de Europese schuldencrisis. De vrees neemt steeds verder toe dat de crisis overslaat naar landen als Italië, Portugal en Spanje.
Eindstanden donderdag
De AEX-index daalde 9,84 punten (3,2 procent) tot 300,85 punten. De MidKap zakte 22,13 punten (4,3 procent) tot 490,65 punten. De aandelenmarkten in Parijs, Frankfurt en Londen gingen tot 3,9 procent omlaag. Ook in New York eindigden de aandelenbeurzen donderdag fors lager door de toenemende zorgen over de schuldencrisis en de afzwakkende economie.
De toonaangevende Dow-Jones index eindigde 4,3 procent lager op 11.383,68 punten. De breder samengestelde S&P 500 zakte 4,8 procent tot 1200,07 punten. De technologiebeurs Nasdaq verloor 5,1 procent tot 2556,39 punten.
In Amsterdam maken Arseus en Logica vrijdag voorbeurs de halfjaarcijfers bekend. De euro was vrijdag voor de opening van de beurs 1,4118 dollar waard tegen 1,4150 dollar aan het eind van de Europese beurshandel donderdag. De prijs van een vat ruwe Amerikaanse olie zakte 1,2 procent tot 85,57 dollar.
www.belegger.nl
Is geen complot hoor, gewoon even nadenken, waar komen alle oud politici terecht? Juist ere baantjes in het bedrijfsleven, en daar moeten ze wel eerst wat voor doen? Juist even de economie oppompen door er wat geld in te stoorten. Dacht je nou dat al die politici zoveel medelijden met Griekenland hebben? Nee ze hebben alleen medelijden met de banken uit hun eigen land die er heel veel geld in hebben.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:38 schreef macondo het volgende:
[..]
Ah, ben je er zo eentje. Een complot theoreticus! De echte insiders...
Heb jij een prognose of gevoel dat de banencijfers top zijn?quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 08:26 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Tot aan 3 uur als het Amerikaanse banencijfer bekend wordt gemaakt.
[ afbeelding ]
Vermoed eerder flop (als ik diep in mijn glas kijk). Amerika alsook Europa zwakken op dit moment af.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 08:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Heb jij een prognose of gevoel dat de banencijfers top zijn?
De laatste tijd was wel te merken dat het allemaal wat minder werd. QE 3t/m x.... ik ben bang dat het wel zal moeten, maar het is volgens mij geen structurele oplossing van het probleem. Wat het wel is weet ik niet.quote:Het ging toch allemaal weer zo goed? Hopelijk krijgen we nog QE deeltje 3 t/m 37 want als we niet blijven stimuleren gaat het nooit meer goed komen
Deflationair of Hyperinflatie..... je zet er alleen maar meer spanning op. En speculanten doen de rest wel voor je.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 08:43 schreef Walkerr het volgende:
[..]
De laatste tijd was wel te merken dat het allemaal wat minder werd. QE 3t/m x.... ik ben bang dat het wel zal moeten, maar het is volgens mij geen structurele oplossing van het probleem. Wat het wel is weet ik niet.
Er zijn altijd mensen die zeggen dat ze het zien aankomen, maar dat wordt altijd gezegd nadat er iets is gebeurd, dat is makkelijk praten natuurlijk. De mensen die het wel weten, verdienen hier goud geld aan door short te zijn gegaan.
'Ongekend'? Ik vind die titel nogal overdreven. De vraag is uiteraard tot welk dieptepunt deze bear rally ons gaat brengen. Het zou maar zo kunnen dat we daadwerkelijk een ongekend dieptepunt bereiken.quote:Ongekend slagveld op beurzen
AMSTERDAM - De AEX is gisteren 3,17 procent gedaald waardoor het verlies in de afgelopen 9 handelsdagen is opgelopen tot 11,67 procent. Het Damrak werd geconfronteerd met brede verliezen waarbij sommige aandelen gewoonweg werden gedumpt.
Alle aandelenbeurzen wereldwijd denderen naar beneden. Het is een ongekend slagveld op de beuren waarbij grote verliezen worden geleden. Aandelen, grondstoffen behalve goud, werden sterk verkocht. Er vloeide bloed door de straten.
Er vonden extreem nerveuze handelingen plaats. Op het Damrak verloren diverse aandelen 6, 7 tot zelfs over 8 procent. De AEX is zeer sterk over verkocht maar de daling lijkt niet te stoppen. De daling accelereert juist, capitulatie nadert.
De angst heerst steeds sterker dat Italië en Spanje zich op korte termijn niet meer kunnen financieren op de kapitaalmarkten en dat de snel verslechterende economische omstandigheden in Amerika in combinatie met de zware schuldenlasten de wereldeconomie in een dubbel dip zal leiden.
bron
Euhm.... is dat slecht voor mijn beleggingshypotheekquote:
Volgens mij is het ook beurswijsheid om "stil te zitten als je geschoren wordt". Ga niet lopen paniekeren en ondoordacht lopen verkopen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 08:53 schreef Rejected het volgende:
Gasten wat gaan we hard!
Lees veel over paniek is hoog waardoor nu het juiste koopmoment is, de oude beurswijsheid.
Ik zal eerlijk zeggen dat ik nu niet durf in te stappen.
Ik gebruik tegenwoordig http://one.iex.nl/monitor , daar heb je nog allerlei andere live informatie.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:05 schreef Ajacied422 het volgende:
http://www.belegger.nl/koersen/aex/index
Hier kan je live alle Fondsen van Nederland volgen en de AEX. Air France KLM heeft 8.5 procent verloren
bedanktquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:08 schreef jaco het volgende:
[..]
Ik gebruik tegenwoordig http://one.iex.nl/monitor , daar heb je nog allerlei andere live informatie.
Een beurswijsheid is ook: probeer geen vallende messen op te vangen ...
ziet er ook overzichtelijk uitquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:08 schreef jaco het volgende:
[..]
Ik gebruik tegenwoordig http://one.iex.nl/monitor , daar heb je nog allerlei andere live informatie.
Een beurswijsheid is ook: probeer geen vallende messen op te vangen ...
quote:
Doen ze lekker dan. De particuliere verliezers beleggers nu tijdelijk niet handelen?quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:10 schreef Drugshond het volgende:
alex kan orders niet verwerken, "onvoldoende aanroepcapaciteit"
Zit op DFT ook mee te lezen.
Heb RTL Z maar aangezet, ze zitten daar behoorlijk te stuiteren van het slechte nieuwsquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:10 schreef Drugshond het volgende:
alex kan orders niet verwerken, "onvoldoende aanroepcapaciteit"
Zit op DFT ook mee te lezen.
Ik wel, als bepaalde users hier weer posten met de kenmerkende drama verhalen is het weer tijd om selectief te gaan snoepenquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 08:53 schreef Rejected het volgende:
Gasten wat gaan we hard!
Lees veel over paniek is hoog waardoor nu het juiste koopmoment is, de oude beurswijsheid.
Ik zal eerlijk zeggen dat ik nu niet durf in te stappen.
Dat hangt van je fondsmanager af. Als die je aandeeltjes al voor obligaties heeft omgeruild valt het wel mee.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:04 schreef ComplexConjugate het volgende:
Euhm.... is dat slecht voor mijn beleggingshypotheek?
Dat gebeurt ook, al die aandelen die gedumpt worden worden net zo hard opgekocht.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:39 schreef Wokkel het volgende:
Jullie weten het he?
Kopen als het bloed door de straten loopt.
Vind je het gek. Grote klappers boven de 2% verliesquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:43 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]
Media berichten groot over de beurzen, dus de rally naar boven kan beginnen.
2008-2009 was dit elke dag zo, dus dat zegt ook niet alles.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:43 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]
Media berichten groot over de beurzen, dus de rally naar boven kan beginnen.
dan zou ik nog maar ff wachtenquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:39 schreef Wokkel het volgende:
Jullie weten het he?
Kopen als het bloed door de straten loopt.
als je hun H1 2011 persbericht leest, begrijp je dat het dividend verlaagd gaat worden. In het persbericht staat dat ze een hoog dividend gaan uitkeren, maar een positieve kasstroom willen overhouden. Hun kasstroom (gebaseerd op H1) over 2011 zal naar verwachting niet hoog genoeg zijn het huidige dividend te handhaven. Ik heb het berekend op max. 300M is ongeveer 0,70 per aandeel. Da's ongeveer 6% rendement op huidige koers..... (dat lijkt realistischer)quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:40 schreef Mercer het volgende:
Veolia staat wel erg laag, bijna 10% dividend nu.![]()
http://www.google.com//fi(...)ine&q=EPA:VIE&ntsp=0
Noem even een reeks namen dan maak ik een pollquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:48 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Ow, ik zit al te wachten op PPT-posts
Pooltje maken wie de eerste maakt?
Op de bodem kopen is onmogelijk. Kijk naar Logica, stond vanmorgen 19% in de min, nu nog -15%.quote:
En als het niet bagger is, gaan we onzettend groen de dag uit.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:48 schreef Ajacied422 het volgende:
Parijs tikt 3.2% verlies aan dus we zijn hier nog bespaard. Als het banencijfer echt bagger is dan vliegt Parijs echt paar hordes naar beneden.
Parijs staat nog maar minder dan 1% in de minquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:48 schreef Ajacied422 het volgende:
Parijs tikt 3.2% verlies aan dus we zijn hier nog bespaard. Als het banencijfer echt bagger is dan vliegt Parijs echt paar hordes naar beneden.
Dat zou een opsteker zijn aan het eind van de weekquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:51 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
En als het niet bagger is, gaan we onzettend groen de dag uit.
0.79% zie ikquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:51 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Parijs staat nog maar minder dan 1% in de min
tuurlijk kan dat niet. maar komop. het bloed loopt (nog) niet door de straten hoor. overdrijven is ook een vak. beurzen kunnen nu eenmaal niet altijd stijgen. waar een 'op' is, is ook een 'neer'quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:50 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Op de bodem kopen is onmogelijk. Kijk naar Logica, stond vanmorgen 19% in de min, nu nog -15%.
Dus? Dat is toch juist de grap waar iedereen zijn geld mee probeert te verdienen? Up of down maakt niet uit, als het maar beweegt.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 09:53 schreef simmu het volgende:
[..]
tuurlijk kan dat niet. maar komop. het bloed loopt (nog) niet door de straten hoor. overdrijven is ook een vak. beurzen kunnen nu eenmaal niet altijd stijgen. waar een 'op' is, is ook een 'neer'
Ik loop pas binnen als de koersen diep gecrasht zijn, shorten durf ik niet aan. Zowiezo door te kopen op een lage p/e-schiller maar ook door enkele ondernemersplannen uit te werken.quote:
FAZ, TZAquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 10:40 schreef Walkerr het volgende:
Welke aandelen houden jullie in de gaten om in te stappen?
Ik kijk zelf naar wat vastgoed en bodemonderzoekers
AM staat laag, misschien wat december calls oppakken.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 10:40 schreef Walkerr het volgende:
Welke aandelen houden jullie in de gaten om in te stappen?
Ik kijk zelf naar wat vastgoed en bodemonderzoekers
Royce Tostramsquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 11:16 schreef Sokz het volgende:
Waarom laten ze bij rtl Z juist nu Royce Tostrams een commentaar geven
Ja die had het gelijk weer over de niveaus 230 - 240 .. Man heb ik ongeveer 2 jaar niet gehoord op Rtl Z en nu het iets slechter staat halen ze zo iemand er weer uit.quote:
Zou je bedrijven als Royal Dutch Shell gratis op kunnen pikken, ideaal ofniet?quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 11:29 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
miscchien een simpele vraag ,maar wat als de AEX op 0 staat![]()
![]()
Dat gebeurd pas als de som van alle beursgenoteerde bedrijven nul is, nooit dus.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 11:29 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
miscchien een simpele vraag ,maar wat als de AEX op 0 staat![]()
![]()
zeg nooit nooitquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 11:31 schreef thesiren.nl het volgende:
[..]
Dat gebeurd pas als de som van alle beursgenoteerde bedrijven nul is, nooit dus.
NOOIT, als hij op nul komt krijg jij van mij een blik bruine bonen, als hij niet op nul komt krijg ik van jou ¤100quote:
Het blijft grappig, dit soort berichten tussen het beursnieuws, omdat Ajax op de beurs genoteerd isquote:Ajax verhuurt Geoffrey Castillion aan RKC Waalwijk
850 aandelen geschorst wegens meer dan 10% eraf in 10 minuten sinds die maatregel van kracht werd in februari. 'T vorige record stond op 300.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:08 schreef Walkerr het volgende:
De verwachting is dat er 85000 banen zijn bijgekomen in juli.... naar mijn idee wat hoog.
Feitje: Gister is er 817miljard dollar verdampt op de S&P. En volgens de regels zitten we in een bearmarket.
0% nu.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:20 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
whehehehe... weinig relativeringszin
(ING al weer bijna groen trouwens)
We gaan door het putje.quote:Tostrams: als AEX onder 296 zakt dan gaan we door het putje
VANDAAG 12:11
Voor de AEX is het heel belangrijk dat de steun op 296 stand houdt. Mocht dat niet lukken, dan gaan we richting de 230-240 punten.
Dubbele dip
Dat zegt chartechnisch analist, Royce Tostrams op RTL Z. ''Als je kijkt naar de dalende aandelenkoersen en stijgende koersen van staatsobligaties, dan duidt dat op maar één scenario: markten prijzen een economische winter in. Ik denk dat we aan de vooravond staan van een koele economische periode. Misschien keren we terug naar een recessie, een dubbele dip dus.''
Geen duurzaam herstel
''Ook als de steun van de AEX op 296 stand houdt, dan nog zit een duurzaam herstel er niet in. 'We krijgen dan een soort zijdelings kabbelende markt in de komende weken en maanden.'' Tostrams denkt dat als de AEX tot onder de 296 punten zakt, de kans daarop schat hij op meer dan 50-60%, dat we dan een kopie krijgen van de situatie in 2007 en 2008. ''Ook toen kregen we pas daarn economische ellende over ons heen, dan gaat de AEX richting de 230-240 punten.
Staatsleningen, edelmetalen en cash
Tostrams ziet maar weinig plekken waar beleggers nog rendement kunnen halen. ''Op staatsleningen verdien je niet zoveel, maar de koerswinst is best wel groot, voor Nederlandse en Duitse staatsobligaties. Een klein deel zou ik in edelmetalem steken. Je kunt ook cash aanhouden, je verdient dan niets, maar je verliest ook niets. Voorlopig moeten we de ellende uitzitten.
Als je trader bent moet je instappen, ben je belegger doe het dan niet.
=> Bekijk het hele verhaal van Royce Tostrams
Bron: RTLZ
Mooie joker die Roycequote:
Alsof het niet allemaal een grote gokhal is.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:26 schreef macondo het volgende:
[..]
Mooie joker die Royce
Alsof het niet allemaal 100% afhangt van de rest van de wereld. Alsof wij onder de 296 tien punten zakken terwijl de Dow dan stijgtCorrelatie met rest van de wereld is bijna 1.
Dat is 't voor een groot deel ook, maar als je iets van een zinnige analyse wil doen kun je het koerskaartje van de AEX natuurlijk niet los van de rest van de wereld bekijken.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:26 schreef eriksd het volgende:
[..]
Alsof het niet allemaal een grote gokhal is.
Fijn dat jullie aan mij denken! Ik was deze week op vakantie met het gezin. Zonder internet, dus heb maar weinig gedaan. Wel heel gezellig gehad, maar was even schrikken toen ik terugreed en hoorde dat de stand van de AEX onder de 300 gekomen was!quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 11:16 schreef Sokz het volgende:
Haha het moet haast wel crisis zijn, zoveel 'nieuwe' users heb ik nog nooit gezien. Waar is LXIV?
Gister Long CAC en Short FTSE gegaan met strakke stoplosses.
Waarom laten ze bij rtl Z juist nu Royce Tostrams een commentaar geven
Cijfers van ING waren natuurlijk goed. Dat scheelt.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:43 schreef Ajacied422 het volgende:
Hm, ING heeft waarschijnlijk een oppepper gehad. was even weg en ze staan op 3.85 in de plus
Vanochtend stonden ze nog in de min in zo'n 1%. Gisteren knalden ze van 5+ naar 5-quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Cijfers van ING waren natuurlijk goed. Dat scheelt.
Deze crisis is primair een overheidscrisis. De vorige crisis was primair een bankencrisis. Dus of de financials tot die laagtes zullen dalen blijft maar de vraag.
vannochtend gekocht @ 6,10quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:43 schreef Ajacied422 het volgende:
Hm, ING heeft waarschijnlijk een oppepper gehad. was even weg en ze staan op 3.85 in de plus
+5 op cijfers, -5 op sentiment.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Vanochtend stonden ze nog in de min in zo'n 1%. Gisteren knalden ze van 5+ naar 5-
Maar waarom dan kopen op 6,10 en verkopen op 6,7? (behalve dat je winst maakt). Ligt jouw fair value van ING dan op 6,50 ofzo?quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:48 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
vannochtend gekocht @ 6,10
verkocht @ 6,707
10% in krap 3 uur tijd.
Mag ik nog een keer?
Heeft weinig meer met fundamenten te maken deze achtbaan.
misschien dat t.a.v. banken begint door te dringen dat het nemen van ongerealiseerde verliezen + koersverliezen op obligaties door stijging eff. rendementen + herkap. volgens Basel III = extreme verwatering.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Cijfers van ING waren natuurlijk goed. Dat scheelt.
Deze crisis is primair een overheidscrisis. De vorige crisis was primair een bankencrisis. Dus of de financials tot die laagtes zullen dalen blijft maar de vraag.
Nou ja, winst maken is geen slecht idee he. Je weet, ik doe het voor de knikkers, niet voor het spel. En als ik zo op een ochtend een paar maanden reizen bij elkaar kan sprokkelen, vind ik dat wel primaquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar waarom dan kopen op 6,10 en verkopen op 6,7? (behalve dat je winst maakt). Ligt jouw fair value van ING dan op 6,50 ofzo?
Mwah dat vraag ik me af. Als je naar al die italiaanse banken kijkt, dan zitten die allemaal op 2009 lows. Wil niet zeggen dat ING die richting op gaat, maar ik zou er liever niet inzitten.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:50 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Niettemin heeft ING nu wel een slimme bescheiden man aan het roer staan, dus het zal wel niet zo'n zooi als in 2008 meer worden.
Ik ook niet langer dan een dag of wat, hoor, om de redenen als eerder genoemd: Basel III --> herkapitalisatie --> verwatering.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:54 schreef Mercer het volgende:
[..]
Mwah dat vraag ik me af. Als je naar al die italiaanse banken kijkt, dan zitten die allemaal op 2009 lows. Wil niet zeggen dat ING die richting op gaat, maar ik zou er liever niet inzitten.
niet als chart, wel als data:quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 13:04 schreef Mercer het volgende:
Waar vind ik 10-year charts van de scandinavische beurzen?
Ik zou ze direct verkopen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 13:32 schreef JimmyJames het volgende:
Ik heb nog mijn handjevol sep puts 240. Gekocht aan 40 cent per stuk. Ik heb er net eentje uitgedaan voor 1,35.
Wat zouden jullie doen met deze positie? Gedeeltelijk winstnemen?
Als er een mini-herstelrallytje komt lopen ze snel leeg denk ik.
Verkoop de helft dan. Dan heb je sowieso winst. De rest houdt je speculatief aan. Dan heb je of winst, of veel winst.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 13:37 schreef JimmyJames het volgende:
En als de AEX vervolgens naar 200 gaat dan kan ik wel door het raam springen denk ik
Ja maar ja, dat is altijd het dilemma. Ik zou in ieder geval gedeeltelijk winst nemen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 13:37 schreef JimmyJames het volgende:
En als de AEX vervolgens naar 200 gaat dan kan ik wel door het raam springen denk ik
Vind ik wel wat voor te zeggen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 13:39 schreef LXIV het volgende:
[..]
Verkoop de helft dan. Dan heb je sowieso winst. De rest houdt je speculatief aan. Dan heb je of winst, of veel winst.
Als de AEX vervolgens naar de 240 gaat hoef je dan ook niet uit het raam te springen. Wat er nu gebeurd is, is toch beter dan je had durven dromen, denk ik!
Het is nog maar de vraag of CapitalOne ING Direct mag overnemen. Het zou hun too big too fail maken en daar zijn ze niet zo happig op. Dus dat wordt op dit moment nog onderzocht.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 12:56 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Ik ook niet langer dan een dag of wat, hoor, om de redenen als eerder genoemd: Basel III --> herkapitalisatie --> verwatering.
Maar Jan Hommen aan het roer vind ik toch een aardig betere waarborg dan een Belgische blaaskaak met foute scheiding en sigaarImho beperkt dat het risico naar beneden wel.
PS LXIV: ik zag in de commentaren ING Direct genoemd als de reden waarom resultaten van ING zo goed waren. Laten ze die nou net verkocht hebben
200 Zie ik nog niet gebeuren op korte termijn.. We zullen waarschijnlijk nu eerst weer een jaar in zo'n zijwaartse markt zitten net zoals vorig jaar, totdat de beerput weer open gaat over de PIIGS.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 13:37 schreef JimmyJames het volgende:
En als de AEX vervolgens naar 200 gaat dan kan ik wel door het raam springen denk ik
Niet slecht, iets van 200% winst maken op een trade..quote:
Het compenseert enigszins het papierenverlies dat ik nu heb op mijn geschreven put arcadis.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:06 schreef Perrin het volgende:
[..]
Niet slecht, iets van 200% winst maken op een trade..
Papieren verliezen zijn net zo goed verliezen als genomen verliezen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:11 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Het compenseert enigszins het papierenverlies dat ik nu heb op mijn geschreven put arcadis.
Dat is waar.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:21 schreef LXIV het volgende:
Papieren verliezen zijn net zo goed verliezen als genomen verliezen.
quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:26 schreef RvLaak het volgende:
Nog 5 minuutjes voor het banencijfer... RTLZ vindt het zelfs zo belangrijk dat ze er een live uitzending voor ingelast hebben.
Ben benieuwd...
Oh & BTW: ik kijk weer eens mee
nou... Paar jaar terug was hier een user (uit mijn hoofd Yi-Long, maar weet het niet meer zeker) die met grote precisie de cijfers kon voorspellen... Werkte in London.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:27 schreef Wokkel het volgende:
Het mooie is dat , voordat je als mens de betekenis van die cijfers doorhebt, de beurs er al mee aan de haal is gegaan.
Je kan beter naar de index kijken om 14.30 om te weten of het goed of slecht is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |