Wat maakt dat voor verschil? Althans op dit forum, dan? Hier heeft men al lang besloten dat het een fake-operatie was. Op het moment dat er dadelijk foto's verschijnen wordt elke pixel weer aangegrepen om te laten zien dat het een grote cover-up is.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:30 schreef Lavenderr het volgende:
Afwachten wanneer Amerika met de foto's en andere bewijsmaterialen komt.
Opzich ook niet zo gek dat je niks meer kan vertrouwen. Het is zo makkelijk om overal maar een photoshop van te maken.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:46 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Wat maakt dat voor verschil? Althans op dit forum, dan? Hier heeft men al lang besloten dat het een fake-operatie was. Op het moment dat er dadelijk foto's verschijnen wordt elke pixel weer aangegrepen om te laten zien dat het een grote cover-up is.
edit dat gaat natuurlijk via die satellietenquote:De regering, de legertop en de leiding van inlichtingendiensten en andere topfunctionarissen volgden de operatie in een speciale ruimte in de kelder van het Witte Huis, de Situation Room genaamd. Via spionagesatellieten kregen ze beelden van de actie door.
EKIA
Toen het woord Geronimo klonk, wisten de aanwezigen dat de commando's Bin Laden hadden gevonden. Even later hoorden ze Geronimo EKIA (enemy killed in action, vijand gedood in actie), de bevestiging dat het doelwit dood was.
Tja. Dat is natuurlijk zo. Maar er is een verschil tussen kritisch kijken naar foto's en videoos enerzijds, en anderzijds per definitie uitgaan van de gedachte dat alles wat in de MSM verschijnt vals is.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:49 schreef Dynd het volgende:
[..]
Opzich ook niet zo gek dat je niks meer kan vertrouwen. Het is zo makkelijk om overal maar een photoshop van te maken.
Hier:
[ afbeelding ]
Misschien niet voor de diehards in dit subforum, maar er zijn ook genoeg gematigde users die bewijsmateriaal wel op de waarde ervan vertrouwen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:46 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Wat maakt dat voor verschil? Althans op dit forum, dan? Hier heeft men al lang besloten dat het een fake-operatie was. Op het moment dat er dadelijk foto's verschijnen wordt elke pixel weer aangegrepen om te laten zien dat het een grote cover-up is.
Ik vind het vooral interessant hoe je overal mensen hoort twijfelen aan dit verhaal en niet alleen de gebruikelijke weirdo's.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:10 schreef internal het volgende:
Het blijft interessant om te lezen wat de conspiracy fans hier van vindenEn natuurlijk is het leuk om te kijken waar Bankfurt altijd mee komt.
En ergens anders slikken ze het allemaal als zoete koek. Boeiend.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:46 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Wat maakt dat voor verschil? Althans op dit forum, dan? Hier heeft men al lang besloten dat het een fake-operatie was. Op het moment dat er dadelijk foto's verschijnen wordt elke pixel weer aangegrepen om te laten zien dat het een grote cover-up is.
Ja, onderbuikgevoel is onomstotelijk bewijs en geeft bij vrijwel elke rechtzaak de doorslag.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:10 schreef Symer het volgende:
Zag net op BBC Obama een speechje doen voor een zaal vol klapvee. Waar ik dit eerst een vreemd verhaal vond ben ik er nu vrijwel zeker van dat het gelogen is.
Zoals Obama snel over 'we captured and killed Bin Laden' heen praatte en hoe schuldig hij keek toen hij daar applaus voor kreeg zegt alles.
Dat is ook waar ja. Maar het is dan ook wel op een zeer vreemde wijze uitgevoerd.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:12 schreef Symer het volgende:
[..]
Ik vind het vooral interessant hoe je overal mensen hoort twijfelen aan dit verhaal en niet alleen de gebruikelijke weirdo's.
Juist.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:54 schreef Stranger het volgende:
[..]
Misschien niet voor de diehards in dit subforum, maar er zijn ook genoeg gematigde users die bewijsmateriaal wel op de waarde ervan vertrouwen.
Oh, zijn we hier met een rechtzaak bezig? Ik dacht dat het gewoon over meningen ging.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:12 schreef Gray het volgende:
[..]
Ja, onderbuikgevoel is onomstotelijk bewijs en geeft bij vrijwel elke rechtzaak de doorslag.
Dus omdat hij schuldig keek tijdens applaus is het voor jou een grote leugen? Doe je goed.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:10 schreef Symer het volgende:
Zag net op BBC Obama een speechje doen voor een zaal vol klapvee. Waar ik dit eerst een vreemd verhaal vond ben ik er nu vrijwel zeker van dat het gelogen is.
Zoals Obama snel over 'we captured and killed Bin Laden' heen praatte en hoe schuldig hij keek toen hij daar applaus voor kreeg zegt alles.
Ik ook, omdat het laat zien dat er meer en meer mensen aan de belachelijk subjectieve nieuwstoevoer die we al lange tijd voor lief nemen in twijfel gaan trekken. Verder stinkt dit verhaal natuurlijk aan alle kanten, dus zonder duidelijk bewijs hebben 'gewone' mensen ook alle reden tot twijfelen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:12 schreef Symer het volgende:
[..]
Ik vind het vooral interessant hoe je overal mensen hoort twijfelen aan dit verhaal en niet alleen de gebruikelijke weirdo's.
Straw that broke the camels back.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:16 schreef Ketamier het volgende:
[..]
Dus omdat hij schuldig keek tijdens applaus is het voor jou een grote leugen? Doe je goed.
Nee, we zijn hier niet met een rechtzaak bezig. Toch heb je voldoende informatie nodig om goed een mening kunnen vormen. Als een onderbuikgevoel voor mensen voldoende is geen twijfel over te laten, dan hebben we veel grotere problemen dan mogelijk bedrog betreffende dit soort voorvallen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:15 schreef Symer het volgende:
[..]
Oh, zijn we hier met een rechtzaak bezig? Ik dacht dat het gewoon over meningen ging.
Dit zal nooit 'bewezen' worden als zijnde leugen, daar twijfel ik niet over.
Werkelijk? Onderbuik rules the world hoor. Je dacht toch niet dat we met z'n allen lijstjes gaan maken van argumenten voor en tegen en op basis daarvan een mening vormen? Zo werken meningen namelijk niet. Die vormen automatisch en vervolgens ga je op zoek naar dingen die die mening versterken danwel 'bevestigen'.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:25 schreef Gray het volgende:
[..]
Nee, we zijn hier niet met een rechtzaak bezig. Toch heb je voldoende informatie nodig om goed een mening kunnen vormen. Als een onderbuikgevoel voor mensen voldoende is geen twijfel over te laten, dan hebben we veel grotere problemen dan mogelijk bedrog betreffende dit soort voorvallen.
Dat is waarom de meeste meningen er ook niet toe doen. Weloverwogen meningen op basis van solide argumenten hebben nut, omdat ze getuigen van verstand van zaken. Dat is waar verstandige mensen doorgaans mee werken, maar gezien wat je schrijft behoor jij niet tot deze groep.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:31 schreef Symer het volgende:
[..]
Werkelijk? Onderbuik rules the world hoor. Je dacht toch niet dat we met z'n allen lijstjes gaan maken van argumenten voor en tegen en op basis daarvan een mening vormen? Zo werken meningen namelijk niet. Die vormen automatisch en vervolgens ga je op zoek naar dingen die die mening versterken danwel 'bevestigen'.
Obama maakte een paar dagen geleden al grapjes over de fake maanlanding, en tupac en biggiequote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:24 schreef Symer het volgende:
Zouden die lui van de afdeling Fictie van het Pentagon van te voren niet hebben bedacht dat dit alle ruimte tot twijfel open laat?
Het onvermogen om het volk van sluitend bewijs te voorzien moet dan wel opzettelijk zijn, toch? Of zouden ze naar de 9/11 gekkies gekeken hebben die nergens serieus worden genomen en gedacht hebben dat ook hier de massa de POTUS op z'n bruine ogen gaat geloven?
Ja, dat bracht me wel aan het lachen. Ook leuk hoe hij iedereen belachelijk maakt met de verhalen rond zijn geboortecertificaat.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:59 schreef Darklight het volgende:
[..]
Obama maakte een paar dagen geleden al grapjes over de fake maanlanding, en tupac en biggie
Wat dan precies?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:31 schreef kL0j00h het volgende:
We worden hard voor de gek gehouden. Er gaat iets gebeuren vandaag of morgen en dan hebben de gekke moslims het zogenaamd uit wraak gedaan.
Leuke fotoshop van grote smurf. Is dit je laatste fotoshop project, of is dit een original?quote:
Ja, want die nemen nooit wraakquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:31 schreef kL0j00h het volgende:
We worden hard voor de gek gehouden. Er gaat iets gebeuren vandaag of morgen en dan hebben de gekke moslims het zogenaamd uit wraak gedaan.
Wat een kansloze reactie van die mensen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:57 schreef Lavenderr het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)-dood-bin-laden.html
Nederland de gekste
quote:- The fact that numerous intelligence professionals and heads of state have publicly stated that Obsama has been dead for years and that the U.S. government was waiting to announce his death at the most politically opportune time.
- The fact that Osama Bin Laden was armed and funded by the CIA from 1979 onwards as a proxy to fight the Soviets in Afghanistan.
- The fact that the CIA supported Bin Laden’s Al-Qaeda during the invasion of Yugoslavia and Serbia in 1999.
- The fact that Bin Laden’s right-hand man Anwar Al-Alawki was dining with top brass at the Pentagon months after 9/11.
- The fact that FBI translator Sibel Edmonds testified how Bin Laden worked for the United States all the way up until 9/11.
- The fact that the Bin Laden acolyte and Al-Qaeda member Haroon Rashid Aswat, labeled the mastermind behind the 7/7 bombings in London, was a western intelligence asset.
- The fact that Abu Qatada, the figure labeled ‘Osama bin Laden’s right hand man in Europe’, was a western intelligence asset.
- The fact that the United States is currently arming and funding Al-Qaeda to help conduct regime change in Iran.
- The fact that western intelligence agencies bankrolled a Libyan Al-Qaeda cell controlled directly by Bin Laden to hatch a plot to kill Colonel Gaddafi in 1996.
- The fact that the United States is currently helping Bin Laden’s Al-Qaeda conduct regime change in Libya.
- The fact that every shred of evidence clearly indicates that Al-Qaeda is an intelligence front for the US military-industrial complex.
bron
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:57 schreef Stranger het volgende:
Meteen een leuke Obama/Osama fout in je eerste punt
Obama is een leugenaar. Osama is al ettelijke jaren dood.quote:
??quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Obama is een leugenaar. Osama is al ettelijke jaren dood.
Er is toch geen uitleg meer nodig. Feiten spreken voor zich
Ja Lambiekje, je hebt gelijk; Ik moest het even checken in mijn archieven:quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Obama is een leugenaar. Osama is al ettelijke jaren dood.
Er is toch geen uitleg meer nodig. Feiten spreken voor zich
quote:Het Witte Huis zegt foto's en videobeelden te hebben die de dood van Bin Laden kunnen bewijzen, maar weet nog niet of het die vrijgeeft. Volgens de woordvoerder van president Barack Obama kunnen de gruwelijke beelden extremisten aanzetten tot geweld.
Misschien moet je eens kritisch naar je posts kijken. Hoezo het beste moment? Dan hadden ze hem echt wel iets later (vlak voor de verkiezingen ofzo) vermoord.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Obama is een leugenaar. Osama is al ettelijke jaren dood.
Er is toch geen uitleg meer nodig. Feiten spreken voor zich
Dit vind ik een beetje lastig verenigbaar met wat je eerder aangaf:quote:Op dinsdag 3 mei 2011 21:11 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ja Lambiekje, je hebt gelijk; Ik moest het even checken in mijn archieven:
Osama bin Laden is in december 2001 gestorven aan een ziekte.
En dat zeg jij?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 21:43 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Misschien moet je eens kritisch naar je posts kijken. Hoezo het beste moment? Dan hadden ze hem echt wel iets later (vlak voor de verkiezingen ofzo) vermoord.
Jij bent zo verschrikkelijk goedgelovig he.
Ja, dit is van belang voor de beeldvorming in de media/MSM, d.w.z. voor the global ceremony & rituals.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:07 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Dit vind ik een beetje lastig verenigbaar met wat je eerder aangaf:
Op pagina 2 van de draad nummer 1 zeg je namelijk:
De fake Anti-Christ (Osama Bin Laden) is dood.
De echte Anti-Christ (Prince William) neemt nu het voortouw.
Precies, zoals ik al voorspeld heb.
De echte OBL is in 2001 al gestorven, ja, maar dat is niet relevant voor de global ceremony.quote:Die precieze voorspelling kan nu dus al door de sanitaire voorziening, aangezien hij dus al in 2001 gestorven is.
Nee, het sprookje is "hij leeft lang en gelukkig". Om aan te geven dat alles om OBL irrelevant en hoax is.quote:Vervolgens geef je aan op pagina 5 van hetzelfde draadje dat het een fake dood is en dat hij nog lang en gelukkig leeft. Dit is uiteraard ook niet verenigbaar met hetgeen je nu beweerd.
?? stellingen ???, ik stak alleen de draak over de berichtgeving over OBL in MSM.quote:Op pagina 7 geef je aan dat hij inderdaad recentelijk dood is gegaan. Hiermee spreek je dus niet alleen je hier geplempte stelling tegen, maar ook je 'feit' op pagina 5 draadje 1.
Nee, jij mist de essentie van BNW; het gaat niet feitelijk om OBL, het gaat om de "berichtgeving over OBL" in de MSM, die bepalend is voor wat "realiteit" is in de denkbeelden van gewone mensen, en wat niet.quote:Kortom, je bent een draaikont die tot de rand toe gevuld is met stierenstront.
Ik zag net op het journaal het hoofd van de CIA Panetta die verklaart dat Obama in principe niets van de operatie heeft gezien. Ze konden in ieder geval niet "live" meekijken met de operatie, terwijl ze je dat wel willen doen geloven met die foto.quote:Op woensdag 4 mei 2011 06:07 schreef Bastard het volgende:
Die foto's die rondgaan van Obama tijden de operatie in die kamer.. wat is dat eigenlijk voor hollywood project? Sinds wanneer komt er een fotograaf bij dit soort situaties over de vloer? Wie denkt er aan om daar toestemming voor te verlenen en met welke gedachte word dat goedgekeurd, gepubliceerd?
Niet anders dan propaganda, stemmingsmakerij
nee natuurlijk niet. Zijn eigen geboorteakte zet hij nog in scene.quote:Op woensdag 4 mei 2011 06:37 schreef _The_General_ het volgende:
Als Bush OBL in de vriezer had liggen dan had hij deze troefkaart ZELF gebruikt en niet laten liggen voor een Democratische President!
Obama zou nooit het risico nemen om iets in scene te zetten als er ook maar de kans was dat OBL een uur later op tv zou verschijnen met de voorpagina van de krant, met eigen doodsbericht, in zijn hand.
Bijna 10 jaar geleden.quote:Deze twee zaken zeggen mij iig dat OBL 100% zeker dood is.
Dus de 12-jarige dochter heeft geholpen bij de identificatie?quote:Het meisje zou de Amerikanen geholpen hebben met de identificatie van het lichaam.
nos.nlquote:De Amerikaanse minister van Defensie Gates en zijn collega van Buitenlandse Zaken Clinton hebben president Obama geadviseerd de foto's van de overleden Osama bin Laden niet te publiceren. Dat meldt de Amerikaanse zender ABC News.
Volgens hen geloven alleen extremisten dat Bin Laden nog leeft. Die zouden zich niet door de foto's laten overtuigen. Verder zouden de gruwelijke beelden veel woede kunnen opwekken. Eerder zei CIA-chef Panetta dat hij verwacht dat de foto's wel worden vrijgegeven.
De FBI waarschuwt intussen voor e-mails die beelden van Bin Laden beloven, maar die slechts een virus bevatten.
Raar , als je zo een hekel aan de USA hebt dat je dan toch dollars gebruikt, waarom geen Pakistaan roepies ofzoquote:wo 04 mei 2011, 14:44
Bin Laden was klaar om te vluchten
Abbottabad - Osama bin Laden hield rekening met een eventuele bestorming van zijn compound in het Pakistaanse Abbottabad. De gedode topterrorist had briefgeld in zijn kleding genaaid, samen met twee telefoonnummers.
Dat zouden verschillende veiligheidsofficieren woensdagmiddag tijdens een vergadering hebben laten weten aan het Amerikaanse Congres.
Osama droeg 640 dollar, omgerekend zo'n 500 euro, in zijn kleding. Ook had hij twee telefoonnummers in zijn kleren genaaid. De gedode Al-Qaeda strijder kon zo - mocht zijn achterban hem op tijd waarschuwen - op ieder moment vluchten
Ik begreep dat ze een aantal jaar geleden al een inval hebben gedaan in dat huis, maar dat Osama er toen nog niet woonde. Kennelijk had men informatie dat dat huis werd gebouwd in opdracht van of iets dergelijks.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:35 schreef Lavenderr het volgende:
Pakistan moet toch geweten hebben dat hij daar woonde? Hoe kan zoiets ze zijn ontgaan? Geloof daar niks van.
Nee, kan ik me ook niet voorstellen, hoewel níemand zuiver spel speelt heb ik het idee.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:37 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ik begreep dat ze een aantal jaar geleden al een inval hebben gedaan in dat huis, maar dat Osama er toen nog niet woonde. Kennelijk had men informatie dat dat huis werd gebouwd in opdracht van of iets dergelijks.
Ik kan mij ook niet voorstellen dat Pakistan hier een zuiver spel speelt.
Ze werken nu wel de schijn tegen zich zegquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:30 schreef djdg het volgende:
[..]
nos.nl
Ze zijn he-le-maal krankjorem. Dat mensen bewijs willen wil toch niet meteen zeggen dat zij denken dat hij nog leeft?
Ik kan je volgen, maar het timingsargument dat geloof ik niet. Kom ik weer bij mijn carnavalshit-verhaal. Het is nu te vroeg om hiermee de herverkiezing zeker te stellen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, kan ik me ook niet voorstellen, hoewel níemand zuiver spel speelt heb ik het idee.
Kan me niet voorstellen dat Amerika er nu pas achter kwam dat hij daar zat. Misschien wisten ze het wel maar vonden ze het opportuun om hem nu te liquideren. Ambtstermijn Obama bijna verstreken-> nieuwe termijn.
In het nieuws vertelden ze net dat de CIA de foto's zeker willen publiceren. Alleen nog niet op welk tijdstip en welke manier. Dat ze eens een besluit nemen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:59 schreef Maron het volgende:
Wanneer krijgen we de foto's van Osama bin Laden te zien? Dat vraagt bijna iedereen zich nu af. Maar wees gewaarschuwd, want in je zoektocht naar de foto kun je wel eens een virus te pakken krijgen. De FBI waarschuwt ondertussen internetters dan ook voor cybercriminelen die gebruik maken van de dood van Osama bin Laden..
Nou, zo denkbeeldig is dat niet.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:13 schreef Ketamier het volgende:
[..]
In het nieuws vertelden ze net dat de CIA de foto's zeker willen publiceren. Alleen nog niet op welk tijdstip en welke manier. Dat ze eens een besluit nemen.
Bang voor wraakacties.. Pfff..
Psies, als je al ziet hoe er gereageerd kan worden op een spotprent, of op een Koranverbranding..quote:
Want Osama is net zo heilig voor moslims als Allah en Mohammed wou je zeggen?quote:Op woensdag 4 mei 2011 17:00 schreef Maron het volgende:
[..]
Psies, als je al ziet hoe er gereageerd kan worden op een spotprent, of op een Koranverbranding..
Die buurman...quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:53 schreef UncleScorp het volgende:
btw ... wie komt er nu eigenlijk in aanmerking voor de prijs van 50.000.000 $ die op Osama's hoofd stond ??
Nee, maar voor vele (radicale) Moslims is en blijft hij toch een held..quote:Op woensdag 4 mei 2011 17:07 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Want Osama is net zo heilig voor moslims als Allah en Mohammed wou je zeggen?
Zullen dat zoveel zijn?quote:Op woensdag 4 mei 2011 17:13 schreef Maron het volgende:
[..]
Nee, maar voor vele (radicale) Moslims is en blijft hij toch een held..
Er zijn er maar een paar met invloed nodig om de boel weer eens flink op te hitsen, dat hebben we al eerder gezien..quote:
Je hebt zeker gelijk.quote:Op woensdag 4 mei 2011 17:41 schreef Maron het volgende:
[..]
Er zijn er maar een paar met invloed nodig om de boel weer eens flink op te hitsen, dat hebben we al eerder gezien..
Tsja, of anders de verklaring van zijn vrouw en/of dochter afwachten..dat lijkt mij het beste bewijs..quote:Op woensdag 4 mei 2011 17:48 schreef Ketamier het volgende:
[..]
Je hebt zeker gelijk.
Hadden ze de hele operatie dan niet beter helemaal voor zichzelf moeten houden, als hun angst voor wraakacties zo groot is? Die foto's kunnen er wel bij.
Walgelijk leugenaars. Wie geloofd die misdadiger nog !quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:45 schreef Darklight het volgende:
Die komen ook niet
http://www.nu.nl/buitenla(...)niet-vrij-geven.html
Of reeds verrezen zoals sommige geruchten reeds de ronde doen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:56 schreef Hoppahoppa het volgende:
Wat nou als Osama inderdaad niet gedood is, maar wel gevangen is genomen?
Laat je niet bang makenquote:
Waarom wordt er zo openlijk gelogen, met in zee gooien dat ieder wel denkend persoon weet dat er iets fundamenteels niet klopt.quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:56 schreef Hoppahoppa het volgende:
Wat nou als Osama inderdaad niet gedood is, maar wel gevangen is genomen?
Tuurlijk wel. Als je dit niet gelooft heb je gewoon issues.quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:25 schreef nokwanda het volgende:
Daarvoor hoef je inderdaad geen conspiracy theorist te zijn.
Als je ergens een rotlucht ruikt ga je toch ook zoeken of er geen dooie rat ergens ligt of zo.
Wat geloof jij wel eigenlijk?quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Waarom wordt er zo openlijk gelogen, met in zee gooien dat ieder wel denkend persoon weet dat er iets fundamenteels niet klopt.
Ik heb al issues met de manier van handelen van de US sinds de eerste golfoorlog. Tot dusver zijn die issues redelijk terecht imo. En die issues had ik al eerder kunnen hebben als ik me eerder bewust was geweest van wat er daarvoor al allemaal speelde.quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:27 schreef pfaf het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Als je dit niet gelooft heb je gewoon issues.
Ow come on! Dus deze gruwelfoto's wel en de gruwelfoto's van OBL zelf niet?quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:33 schreef MaGNeT het volgende:
Ziet er niet fake uit...
http://www.telegraaf.nl/b(...)it_huis_Osama__.html
Alles in MSM is een complot;quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:27 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Wat geloof jij wel eigenlijk?
Denk jij echt dat ALLES een complot is? Dat hele gebeuren in Alphen, wie heeft dat bijvoorbeeld gedaan?
Haha dit zaakje stinkt zo erg...quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:45 schreef Darklight het volgende:
Die komen ook niet
http://www.nu.nl/buitenla(...)niet-vrij-geven.html
Al die overheidspersonen die elkaar ook trouwens tegenspreken elke keer weer, wat voor amateurs zitten daar aan de top zeg? Dit nieuws is tenminste niet zo goed geplanned als 9/11.quote:Bovendien lijken niet veel mensen te betwijfelen dat de terroristenleider dood is. De noodzaak om de foto's te tonen, is daarom volgens een van de functionarissen niet groot genoeg.
Met hologrammen twee torens in een miljoenenstad opblazen lukt ze wel, maar iemand niet vermoorden weer niet. Het blijven rare snuiters, die illuminatie.quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:42 schreef Stranger het volgende:
[..]
Haha dit zaakje stinkt zo erg...
En dan ook dit soort dingen
[..]
Al die overheidspersonen die elkaar ook trouwens tegenspreken elke keer weer, wat voor amateurs zitten daar aan de top zeg? Dit nieuws is tenminste niet zo goed geplanned als 9/11.
Grapjurk.quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:54 schreef MaGNeT het volgende:
Dus even résumé:
- Osama is niet vermoord
- Osama was in 2001 al dood.
- Osama is niet Osama, er zijn 2 Osama's
- Osama was in 2006 al dood.
- Osama is Obama
- Osama was in 2001 al dood
- Obama is dus ook dood
- Obama heeft de dood van Osama vervalst
- Obama heeft zijn geboortecertificaat vervalst
- Obama is geboren in Afrika
- Osama is dus ook geboren in Afrika
- Osama heeft nooit bestaan
- Obama is dus een hologram
Samenvatten maakt dingen altijd weer helder
Ik vat alleen de informatie van Lambiekje en Bankfurt van de afgelopen jaren samen.quote:
a) Best grappig ja.quote:
De Waarheid kent inderdaad duidelijk vele gezichten.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:04 schreef nokwanda het volgende:
De Waarheid is in deze alleen niet zo simpel.
Ik ken de waarheid niet, kan alleen afgaan op bronnen, media en gezond verstand.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:04 schreef nokwanda het volgende:
De Waarheid is in deze alleen niet zo simpel.
Goeie trollquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:37 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
...
9-4-2011 = 13-13; Alphen staat voor n Aleph; dus alfa 13-13 = Top van de pyramide;
...
Yep.quote:
quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:13 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Yep.
- Osama is (een creatie) van de CIA
- Osama is niet vermoord
- Osama was in 2001 al dood.
- De Twin Towers zijn niet ingestort maar opgeblazen
- Osama is niet Osama, er zijn 2 Osama's
- De Twin Towers zijn er nog
- Osama was in 2006 al dood.
- Osama is Obama (in het ritueel spiegelend wel ja)
- Osama was in 2001 al dood
- De Twin Towers hebben nooit bestaan (na 09/11 niet meer idd).
- Obama is dus ook dood (de echte waarschijnlijk wel)
- Obama heeft de dood van Osama vervalst
- Obama heeft zijn geboortecertificaat vervalst
- Obama is geboren in Afrika
- Osama is dus ook geboren in Afrika
- Osama (als stoute boef achter 09/11) heeft nooit bestaan
- Obama is dus een hologram
idd mooie samenvatting.
Jij snapt het niet; geeft niet hoor.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:09 schreef again1928 het volgende:
[..]
Goeie troll
top van de pyramide -> jack de vries -> peter R de vries -> Rrrr -> 3 -> 3 - 2 -> 5
En 5 betekent 14 op de waddenzee tot 20 in het zuiden met zwakke zuid oostelijke wind![]()
Inderdaad.quote:Alhoewel ze wel beter een foto hadden kunnen publiceren van Bin Laden.
En vooral het feit dat ze het lijk meteen in zee hebben gedumpt.
Lijken spoelen bijna altijd weer aan. Dus snap dat niet zo goed. En dat is eigenlijk het vreemdste van deze hele zaak vind ik.
Omdat iedere gek wat op internet kan zetten. Vroegah dacht men zelf nog na, nu wordt klakkeloos geloofd wat er op het internet staat.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:16 schreef Ikbenserieus het volgende:
Maar wat eigenlijk écht interessant is; Waarom beginnen steeds meer mensen zo ernstig te twijfelen aan nieuwsberichten vanuit de overheid die over dit soort zaken gaan?
Het is een proces van bewustwording.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:16 schreef Ikbenserieus het volgende:
Maar wat eigenlijk écht interessant is; Waarom beginnen steeds meer mensen zo ernstig te twijfelen aan nieuwsberichten vanuit de overheid die over dit soort zaken gaan?
Wat wordt geloofd volgens jou? Soortgelijke berichten als die van tegenstrijdig naar de dood van Bin Laden zijn?quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:19 schreef pfaf het volgende:
[..]
Omdat iedere gek wat op internet kan zetten. Vroegah dacht men zelf nog na, nu wordt klakkeloos geloofd wat er op het internet staat.
Bronnen en media... mijn gezond verstand en ook genoeg bronnen zeggen mij dat ook leiders zelf "waarheden" uitvinden. Dat is ook een waarheid. Dus mijn gezond verstand zegt mij dat je ook niet alles klakkeloos moet geloven wat in de media komt. Bovendien wil er nog weleens iets anders blijken na een aantal jaar en als de wind dan goed staat komt het in dezelfde media weer anders terug.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:07 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ik ken de waarheid niet, kan alleen afgaan op bronnen, media en gezond verstand.
Niemand kent de waarheid, zelfs Obama weet mogelijk niet alles en moet in zijn werk ook afgaan op informatie van geheime diensten en archieven die ooit zijn aangelegd onder het bewind van Bush, Clinton, Bush Sr, Reagen, etc...
Er zijn echter enkele lieden die de waarheid verkondigen alsof ze hem zelf hebben uitgevonden hebben, niet luisteren naar anderen en bij ieder nieuwsfeit een andere waarheid verkondigen.
Vroegah slikte men ook alles wat men werd voorgeschoteld, net zoals nu.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:19 schreef pfaf het volgende:
[..]
Omdat iedere gek wat op internet kan zetten. Vroegah dacht men zelf nog na, nu wordt klakkeloos geloofd wat er op het internet staat.
'Conspiracy'-sites ja. Ik kan nu wat LSD nemen en de meest bizarre theorie bedenken, deze (over)morgen op een (vooral erg lelijke) site zetten en lieden als Lambiekje (no offence) zullen het als zoete koek slikken en zonder ook maar een moment kritisch bekijken geloven, zolang het maar tegen de berichtgeving van mainstream-media, wetenschappers en overheid ingaat. Blijkbaar hebben zij er een soort verslaving van gemaakt om alles blind aan te nemen en zichzelf in de moeilijkste bochten te wringen, met honderden tegenstrijdigheden (kijk eens in een willekeurig 9/11 topic, of het Osama is dood/heeft nooit bestaan/leeft nog verhaal), omdat dat het web is waarin ze verstrikt zijn geraakt. Fascinerend, maar ook erg tragisch.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:25 schreef Ikbenserieus het volgende:
[..]
Wat wordt geloofd volgens jou? Soortgelijke berichten als die van tegenstrijdig naar de dood van Bin Laden zijn?
Ik zeg ook zeker niet dat je alles moet geloven wat de media je voorschotelen, verre van zelfs! Het is echter wel zo dat wat serieuze media je voorschotelen (in zekere mate) 99 van de 100 keer met logica te beredeneren valt en je met je gezonde verstand kunt concluderen dat het de meest plausibele verklaring is, totdat iemand met meer logische verklaringen komt. Bij complotten is het 999 van de 1000 keer zo dat een theorie of verklaring logisch rammelt.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:41 schreef nokwanda het volgende:
Dat gaat misschien heel ver, dat ben ik met je eens. Maar omgekeerd gaat het toch even ver om alles te geloven wat de mainstream media je voorschotelen. Je hebt toch hopelijk wel wat inzicht in politieke processen zodat je sommige dingen kunt zien aankomen en weet dat sommige zaken wel erg convenient zijn.
Ik ben benieuwd wat er rammelt aan dit verhaal? Ik zie geen reden om aan te nemen dat Bin Laden niet vermoord is. Als jij me er wel één kunt geven hoor ik die graag.quote:Op woensdag 4 mei 2011 23:00 schreef nokwanda het volgende:
Nou, in het hele war on terrorismverhaal rammelt wel heel veel, met dit laatste stukje als slagroom op de taart.
Zo... nu wat vreedzamere zaken. Mijn tederbeminde echtgenoot gaat mijn nek een goeie massage geven. En dat is in ieder geval wel echt
Nou, doei. Morgen verder met dit feuilleton
Ik kan je er wel een geven hoor... De mensen die in de VS aan de touwtjes trekken zijn criminele leugenaars. Dat jij daar geen besef van hebt, ligt aan je opvoeding die wellicht grotendeels uit tv-kijken heeft bestaan.quote:Op woensdag 4 mei 2011 23:02 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat er rammelt aan dit verhaal? Ik zie geen reden om aan te nemen dat Bin Laden niet vermoord is. Als jij me er wel één kunt geven hoor ik die graag.
Slaap lekker en rustig.![]()
wowquote:Op woensdag 4 mei 2011 20:17 schreef hondjes het volgende:
Of zoals in dit filmpje..Is Osama Obama.....
De ogen lijken wel![]()
En de flaporen ook.
Gaat er nu iets dagen?quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:35 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ow come on! Dus deze gruwelfoto's wel en de gruwelfoto's van OBL zelf niet?
Nee na 911 zijn er veel heel veel mensen wakker geworden. En doorzien die grappen grollen beter dan voorheen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:46 schreef pfaf het volgende:
[..]
Met hologrammen twee torens in een miljoenenstad opblazen lukt ze wel, maar iemand niet vermoorden weer niet. Het blijven rare snuiters, die illuminatie.
Nee het moet wel passen in eerder alternatieve nieuwsberichten. De realiteit blijtk keer op keer gekker dan we met elkaar kunnen verzinnen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:33 schreef pfaf het volgende:
[..]
'Conspiracy'-sites ja. Ik kan nu wat LSD nemen en de meest bizarre theorie bedenken, deze (over)morgen op een (vooral erg lelijke) site zetten en lieden als Lambiekje (no offence) zullen het als zoete koek slikken en zonder ook maar een moment kritisch bekijken geloven, zolang het maar tegen de berichtgeving van mainstream-media, wetenschappers en overheid ingaat.
Het is niet verstrikt. Dat denk je, omdat je nog niet ingelezen genoeg bent. Volgens mij is er niemand die nog beweert dat Osama nog leeft.quote:Blijkbaar hebben zij er een soort verslaving van gemaakt om alles blind aan te nemen en zichzelf in de moeilijkste bochten te wringen, met honderden tegenstrijdigheden (kijk eens in een willekeurig 9/11 topic, of het Osama is dood/heeft nooit bestaan/leeft nog verhaal), omdat dat het web is waarin ze verstrikt zijn geraakt. Fascinerend, maar ook erg tragisch.
http://www.infowars.com/m(...)und-dead-obl-photos/quote:Op woensdag 4 mei 2011 23:02 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat er rammelt aan dit verhaal? Ik zie geen reden om aan te nemen dat Bin Laden niet vermoord is. Als jij me er wel één kunt geven hoor ik die graag.
Slaap lekker en rustig.![]()
quote:Op donderdag 5 mei 2011 00:12 schreef DeuceFour het volgende:
Weer leuk gefabriceerd. Net als saddam die met zijn soldaten in een paleis tijdens een inval wordt opgepakt en daarna in een ondergronds hol wordt gestopt voor de media.
http://bluehoney.org/2011/05/02/video-the-truth-about-bin-laden/
Omdat dankzij internet en social media mensen veel beter de bronnen achter het nieuws kunnen controleren in plaats van maar blind uit gaan van wat het journaal of de krant ons voedt. Mensen staan ook dankzij dit soort dingen dichter bij het nieuws, en kunnen dus sneller onjuistheden in berichtgeving ontdekken.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:16 schreef Ikbenserieus het volgende:
Maar wat eigenlijk écht interessant is; Waarom beginnen steeds meer mensen zo ernstig te twijfelen aan nieuwsberichten vanuit de overheid die over dit soort zaken gaan?
Inderdaadquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:35 schreef nokwanda het volgende:
Ow come on! Dus deze gruwelfoto's wel en de gruwelfoto's van OBL zelf niet?
Net zoals iedere president op tv kan liegen .quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:19 schreef pfaf het volgende:
[..]
Omdat iedere gek wat op internet kan zetten. Vroegah dacht men zelf nog na, nu wordt klakkeloos geloofd wat er op het internet staat.
... dus die raid duurt 40 min , en Osama zit daar boven op zijn kamertje ... te nietsen ofwa , terwijl er in de rest van het gebouw een kleine oorlog aan de gang is ?quote:"Bin Laden neergeschoten toen hij naar wapens greep"
Toen een Amerikaans commando zondag oog in oog kwam te staan met terroristenleider Osama bin Laden in zijn Pakistaans schuiloord, waren er wapens in de nabijheid, zo heeft de Amerikaanse nieuwszender CNN gemeld.
Het Navy Seal Team 6 heeft met snelvuur kogels afgevuurd in de borst en het gelaat van bin Laden, zo vernam CNN van een Amerikaanse ambtenaar die militaire rapporten over de operatie heeft gelezen. De ongewapende bin Laden, die volgens het Witte Huis wat verzet bood, bewoog toen hij een eerste schot incasseerde.
Senator Dianne Feinstein, voorzitster van de Senaatscommissie voor de Inlichtingendiensten, vertelde CNN dat er wapens waren nabij bin Laden die zich op een bovenverdieping bevond. Hij overleed tegen het einde van de raid die 40 minuten heeft geduurd. "Hij was daar en wou naar die wapens grijpen. Je mag dat risico niet lopen", zo citeerde de nieuwszender de politica. Het bewuste commando is alweer op Amerikaanse bodem. (belga/dea)
Dat valt nogal tegen. Als Obama wat vertelt zijn er miljoenen zo niet miljarden critici die iedere bewering aan hun kennis en logica toetsen en wordt hij er vervolgens door Senaat en Huis op afgerekend. Als iemand wat op internet plempt komen er een paar kritische reacties (waar nooit op ingegaan wordt) en één andere complotdenker, wat de eerste versterkt in z'n gedachte. Dat de eerste complotdenker denkt dat Bin Laden al 8 jaar dood is en de tweede dat hij nog leeft is voor beide irrelevant, het is anders dan algemene opvatting en dat is voor beide genoeg.quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:24 schreef Summers het volgende:
[..]
Net zoals iedere president op tv kan liegen .
Ik vind die foto van die gecrashte heli wel intressant.. dat is geen normaal model heli .. die vorm doet mij denken aan de stealth bommenwerpers!quote:Op donderdag 5 mei 2011 08:27 schreef hondjes het volgende:
http://www.liveleak.com/view?i=d3b_1304540048
drie fotos, van de andere 3 doden....
geen mooie beelden, dus wie niet tegen bloed kan, kijk maar niet.
Vandaar toch dat iedereen bewijs wilt zien juist omdat kennis en logica vertellen dat we eigenlijk geen feiten hebben maar een verhaal van horen zeggen die vanaf de eerste berichtgeving tegenstrijdig is .quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:32 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dat valt nogal tegen. Als Obama wat vertelt zijn er miljoenen zo niet miljarden critici die iedere bewering aan hun kennis en logica toetsen en wordt hij er vervolgens door Senaat en Huis op afgerekend. Als iemand wat op internet plempt komen er een paar kritische reacties (waar nooit op ingegaan wordt) en één andere complotdenker, wat de eerste versterkt in z'n gedachte. Dat de eerste complotdenker denkt dat Bin Laden al 8 jaar dood is en de tweede dat hij nog leeft is voor beide irrelevant, het is anders dan algemene opvatting en dat is voor beide genoeg.
Het is niet anders dan dat we elke avond op het journaal zien , eerst waren het 2 mannen en 1 vrouw maar nu zijn het 3 mannen , ik ben benieuwd wat het verhaal morgen isquote:Op donderdag 5 mei 2011 08:27 schreef hondjes het volgende:
http://www.liveleak.com/view?i=d3b_1304540048
drie fotos, van de andere 3 doden....
geen mooie beelden, dus wie niet tegen bloed kan, kijk maar niet.
Ja lol ... supergeheime en superstille Black Hawk helicopter ... maar hij is wel tegen een muur gevlogenquote:Op donderdag 5 mei 2011 10:31 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik vind die foto van die gecrashte heli wel intressant.. dat is geen normaal model heli .. die vorm doet mij denken aan de stealth bommenwerpers!
De heli is niet te zien, maar van binnen naar buiten zie je dus ook niksquote:Op donderdag 5 mei 2011 11:00 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja lol ... supergeheime en superstille Black Hawk helicopter ... maar hij is wel tegen een muur gevlogen![]()
Maar goed, het is dan ook logisch dat de VS voor dit soort operaties materiaal inzetten waarvan wij niet weten dat het bestaat.quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:31 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik vind die foto van die gecrashte heli wel intressant.. dat is geen normaal model heli .. die vorm doet mij denken aan de stealth bommenwerpers!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:23 schreef YpS het volgende:
tsss Kan niet eens meer tegenspraak doen in mijn eigen topic..
Maar ik vind nog steeds dat Osama nooit bestaan heeft, en dat ze een Obama (Barry Soetoro*) hadden rondlopen op de loonlijst en die dan maar wat nuttig lieten doen > Terroristen filmpjes maken..
Aangezien Bush 'connecties' had met de Bin Laden familie hebben ze hem Osama Bin Laden genoemd en al van te voren bedacht om hem naderhand als president te laten 'runnen'.
Niemand kan dan meer Bin Laden vinden want die bestaat gewoon niet.
Bush verliest populariteit > tijd voor een nieuwe president.. tijd voor een oude bekende en een met dezelfde visies maar die het beter verwoord en populairder lijkt te zijn..
Oeps een probleem, hij is moslim en niet Amerikaan.. Ag mensen houden toch al van hem.. boeiend gewoon president laten worden.. De rest zien we later wel..
En nu zitten we in die 'later'-fase, waar we dus met al deze niet kloppende shit zitten te kijken..
Maar nu is hij de 'held' van een land wat erg graag over de hele wereld domineert..
Ik zeg heel het zaakje stinkt en is niet te vertrouwen daar kunnen we over eens zijn en daarmee uit.
*Kom op zeg, dit is gewoon te ridicuul om maar even serieus te overwegen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The truth was in here.
Niet voor niks TRU? Als het hier al niet meer kan ...quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:29 schreef Bastard het volgende:
[..]
Kom op zeg, dit is gewoon te ridicuul om maar even serieus te overwegen.
quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:55 schreef YpS het volgende:
[..]
Niet voor niks TRU? Als het hier al niet meer kan ...
*kuchquote:Op donderdag 5 mei 2011 13:55 schreef YpS het volgende:
[..]
Niet voor niks TRU? Als het hier al niet meer kan ...
quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:23 schreef YpS het volgende:
tsss Kan niet eens meer tegenspraak doen in mijn eigen topic..
Maar ik vind nog steeds dat Osama nooit bestaan heeft, en dat ze een Obama (Barry Soetoro*) hadden rondlopen op de loonlijst en die dan maar wat nuttig lieten doen > Terroristen filmpjes maken..
Aangezien Bush 'connecties' had met de Bin Laden familie hebben ze hem Osama Bin Laden genoemd en al van te voren bedacht om hem naderhand als president te laten 'runnen'.
Niemand kan dan meer Bin Laden vinden want die bestaat gewoon niet.
Bush verliest populariteit > tijd voor een nieuwe president.. tijd voor een oude bekende en een met dezelfde visies maar die het beter verwoord en populairder lijkt te zijn..
Oeps een probleem, hij is moslim en niet Amerikaan.. Ag mensen houden toch al van hem.. boeiend gewoon president laten worden.. De rest zien we later wel..
En nu zitten we in die 'later'-fase, waar we dus met al deze niet kloppende shit zitten te kijken..
Maar nu is hij de 'held' van een land wat erg graag over de hele wereld domineert..
Ik zeg heel het zaakje stinkt en is niet te vertrouwen daar kunnen we over eens zijn en daarmee uit.
*Obama zijn geschiedenis is best te traceren.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoewel hij geen uitbundig of bekende student was in zijn college jaren, zijn er genoeg foto's en mensen te vinden die hem kunnen verifieren.
Obama en Osama zijn in dat geval toch twee personen.
http://davidsd.org/2009/02/obama-at-occidental-college/
[ Bericht 2% gewijzigd door Ticker op 05-05-2011 14:22:23 ]- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
Ik heb op BNW nog wel belachelijkere dingen voorbij zien komen, maar ik ben blij dat nu eindelijk de norm eens gezet is....quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:29 schreef Bastard het volgende:
[..]
Kom op zeg, dit is gewoon te ridicuul om maar even serieus te overwegen.
Hoho, het was voor TRU bedoeld hequote:Op donderdag 5 mei 2011 14:17 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ik heb op BNW nog wel belachelijkere dingen voorbij zien komen, maar ik ben blij dat nu eindelijk de norm eens gezet is....
Ik zeg ook niet dat Obama niet bestaat, maar hij kan toch vanaf zijn 25ste zijn gaan werken voor de overheid en dan de "rol" hebben gekregen om Osama Bin Laden filmpjes te maken zodat ook de rebellen (terroristen) een leider hebben....quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:16 schreef Ticker het volgende:
[..]
Obama zijn geschiedenis is best te traceren.
Hoewel hij geen uitbundig of bekende student was in zijn college jaren, zijn er genoeg foto's en mensen te vinden die hem kunnen verifieren.
Obama en Osama zijn in dat geval toch twee personen.
[ afbeelding ]
http://davidsd.org/2009/02/obama-at-occidental-college/
In de lijn van toeval, vind ik de 'facial features' die overlappen schrikbarender en ben ik langer in de ban geweest van de theorie dat beiden dezelfde waren. Totdat ik wat natrok over Obama's jongeren jaren, daar zijn te veel foto's van te vinden om voor mij nog te twijfelen aan zijn echtheid.quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:55 schreef YpS het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat Obama niet bestaat, maar hij kan toch vanaf zijn 25ste zijn gaan werken voor de overheid en dan de "rol" hebben gekregen om Osama Bin Laden filmpjes te maken zodat ook de rebellen (terroristen) een leider hebben....
En dit is nou precies de reden dat conspiracies zo lek als een mandje zijn in de US (of de wereld)quote:Op donderdag 5 mei 2011 16:22 schreef polderturk het volgende:
Wacht even
- Ze hebben Bin Laden doodgeschoten ipv levend gevangen genomen
- Ze hebben hem in zee gedumpt uren na zijn dood?
- Eerst werd verteld dat hij bewapend was, daarna werd gemeld dat hij ongewapend was?
- Er werd gemeld dat hij zich verschuilde achter zijn vrouw en daarna werd gemeld dat dit niet het geval was?
- Er werd gemeld dat hij werd neergeschoten omdat Bin Laden 40 minuten na de inval greep naar een wapen? Later werd gemeld dat hij is neergeschoten omdat ze bang waren dat hij een bomgordel om had?
- Er is een foto gemaakt van het moment waarop de Obama administration mee keek maar later werd gemeld dat het beeld op zwart ging tijdens de operatie?
- Obama wil niet dat er foto's vrijgegeven worden van Bin Laden maar er zijn wel foto's vrijgegeven van de andere slachtoffers in het gebouw?
Wie gelooft deze onzin nog?
quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:23 schreef YpS het volgende:
Maar ik vind nog steeds dat Osama nooit bestaan heeft, en dat ze een Obama (Barry Soetoro*) hadden rondlopen op de loonlijst en die dan maar wat nuttig lieten doen > Terroristen filmpjes maken..
Aangezien Bush 'connecties' had met de Bin Laden familie hebben ze hem Osama Bin Laden genoemd en al van te voren bedacht om hem naderhand als president te laten 'runnen'.
Niemand kan dan meer Bin Laden vinden want die bestaat gewoon niet.
Bush verliest populariteit > tijd voor een nieuwe president.. tijd voor een oude bekende en een met dezelfde visies maar die het beter verwoord en populairder lijkt te zijn..
Oeps een probleem, hij is moslim en niet Amerikaan.. Ag mensen houden toch al van hem.. boeiend gewoon president laten worden.. De rest zien we later wel..Ja, het lijkt me inderdaad zeer aannemelijk dat men op deze manier geredeneerd heeft.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
Mijn collega`s, mijn vader, 2 van m`n vrienden.quote:Op donderdag 5 mei 2011 16:22 schreef polderturk het volgende:
Wacht even
- Ze hebben Bin Laden doodgeschoten ipv levend gevangen genomen
- Ze hebben hem in zee gedumpt uren na zijn dood?
- Eerst werd verteld dat hij bewapend was, daarna werd gemeld dat hij ongewapend was?
- Er werd gemeld dat hij zich verschuilde achter zijn vrouw en daarna werd gemeld dat dit niet het geval was?
- Er werd gemeld dat hij werd neergeschoten omdat Bin Laden 40 minuten na de inval greep naar een wapen? Later werd gemeld dat hij is neergeschoten omdat ze bang waren dat hij een bomgordel om had?
- Er is een foto gemaakt van het moment waarop de Obama administration mee keek maar later werd gemeld dat het beeld op zwart ging tijdens de operatie?
- Obama wil niet dat er foto's vrijgegeven worden van Bin Laden maar er zijn wel foto's vrijgegeven van de andere slachtoffers in het gebouw?
Wie gelooft deze onzin nog?
Als hij een bomgordel had gedragen had hij die al die 40 minuten af kunnen laten gaanquote:Op donderdag 5 mei 2011 13:29 schreef Darklight het volgende:
Nou waren ze weer bang dat die een bomgordel droeg, en hem daarom maar doodschoten
alsof iemand 24/7 een bomgordel draagt
Commandos told to kill Osama bin Laden because of fears he was wearing suicide vest
http://www.telegraph.co.u(...)ng-suicide-vest.html
En uiteraard A-Tuinhek en Terecht.quote:Op donderdag 5 mei 2011 16:50 schreef m0j0 het volgende:
[..]
Mijn collega`s, mijn vader, 2 van m`n vrienden.
En dat ben ik dus alleen, tel dan alle mensen in de wereld bij elkaar op, en zie hoeveel schapen er rond lopen op deze aardkloot..
Ik voel me buitengesloten.quote:
Ik ben geen bnw-er maar dit klinkt nogal als een grote hoax.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:46 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Wat maakt dat voor verschil? Althans op dit forum, dan? Hier heeft men al lang besloten dat het een fake-operatie was. Op het moment dat er dadelijk foto's verschijnen wordt elke pixel weer aangegrepen om te laten zien dat het een grote cover-up is.
Dat is een keuzequote:
Je bedoeld tot het 'officieel' als bewezen wordt gezien.quote:Op donderdag 5 mei 2011 21:00 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is een keuze![]()
Voorlopig geloof ik de officiele versie, tot het tegendeel bewezen is.
Eigenlijk hetzelfde als het 9/11 drama.
Nou nee, als het bewezen is geloof ik het.quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:18 schreef YpS het volgende:
[..]
Je bedoeld tot het 'officieel' als bewezen wordt gezien.
Het ligt er maar aan welke feiten je geloofd of het bewezen is of niet..
Hebben ze in deze zaak jou al bewezen dat het wel echt is dan?quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:45 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou nee, als het bewezen is geloof ik het.
Ok,quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:45 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou nee, als het bewezen is geloof ik het.
Nee, nog niet.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 00:48 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hebben ze in deze zaak jou al bewezen dat het wel echt is dan?
http://www.volkskrant.nl/(...)erjaardag-9-11.dhtmlquote:'Treinen mogelijk doelwit Al Qaida op tiende verjaardag 9/11'
Het terreurnetwerk Al Qaida overwoog aanslagen te plegen op Amerikaanse treinen op 11 september 2011, precies tien jaar na de aanslagen in de VS. Dat stelden Amerikaanse functionarissen gisteren op basis van informatie die is gevonden in de Pakistaanse woning van de omgebrachte terroristenleider Osama bin Laden.
Sinds februari overwoog Al Qaida 'naar verluidt het uitvoeren van een operatie tegen treinen op een onbekende locatie in de Verenigde Staten op de tiende verjaardag van 11 september 2001', meldt een memo van het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Veiligheid dat persbureau AFP in handen heeft. Een van de ideeën was het laten ontsporen van een trein zodat die van een brug of in een vallei zou storten. Erg concreet waren de plannen volgens antiterrorisme-adviseurs echter niet en er zijn geen tekenen dat er daadwerkelijk een aanslag is beraamd.
In de memo staat verder dat de verwachting is gebaseerd op 'de eerste berichten' en waarschuwt dat dit soort informatie 'vaak misleidend of verkeerd blijkt te zijn door snel veranderende situaties'. En: 'Het is duidelijk dat er iets gepland werd, maar we hebben geen recente informatie die aangeeft dat er een actief lopend complot gaande was dat zich richtte op de transportsector.'
Complot
De memo werd volgens een woordvoerder van het ministerie opgesteld om betrokkenen te waarschuwen voor een mogelijk complot. Ook is het onduidelijk of na februari nog verder is gewerkt aan het idee om aanslagen te plegen, aldus de zegsman.
In de woning van Bin Laden namen de VS een schat aan informatie in beslag, waaronder vijf computers, tien harddrives en honderd andere apparaten geschikt voor de opslag van informatie. Een speciaal team gaat alle bestanden bekijken om te zien of er verwijzingen zijn naar andere terroristen of op handen zijnde aanslagen. Naar verwachting duurt het maanden of misschien wel jaren voor al het materiaal is doorgespit.
Uit de gevonden documenten blijkt ook dat de terroristen aanslagen in grote steden op belangrijke dagen wilden plegen. Er zijn echter geen tekenen dat het meer dan wensen waren, aldus een medewerker van de veiligheidsdiensten.
http://www.telegraph.co.u(...)y-were-watching.htmlquote:Hillary Clinton has said she has "no idea" what she and the rest of Barack Obama's national security team were watching at the precise moment a photographer snapped what has become the defining image of the Osama bin Laden operation.
Ze waren eerst in staat vliegtuigen te kapen en deze neer te laten storten in gebouwen. Tien jaar laten zouden ze dan 'slechts' in staat zijn om een treintje op te blazenquote:Op vrijdag 6 mei 2011 10:25 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)erjaardag-9-11.dhtml
Waarom laten we ons zo psychologisch beetnemen?
Niet eens zwaar encrypted ook.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 11:12 schreef Darklight het volgende:
In plaats van inlichtingen te verkrijgen van de terrorist zelf(die schoten ze dood), vinden ze toevallig computers, harddrives etc waar alles op staat
Het is wel voor gevorderden !quote:Op vrijdag 6 mei 2011 11:06 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ze waren eerst in staat vliegtuigen te kapen en deze neer te laten storten in gebouwen. Tien jaar laten zouden ze dan 'slechts' in staat zijn om een treintje op te blazen
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 10:50 schreef Darklight het volgende:
Clinton weet niet meer wat ze zag toen die foto van haar werd genomen
[..]
http://www.telegraph.co.u(...)y-were-watching.html
Ondanks alles toch wel bewonderenswaardig hoe hij zó lang van de 'vrijheid' heeft kunnen 'genieten'..quote:Op vrijdag 6 mei 2011 15:28 schreef Bastard het volgende:
En nu hij dood is.. hoe voelen we ons er bij. Veiliger? Was de wraak zoet en kunnen we er op teren?
De wereld is een stuk vrediger. Ik bedoel, de afgelopen week werd het weer opeens een stuk kouder en slechter. Maar nu zijn we weer een paar dagen verder na het nieuws van Osama, en het zonnetje schijnt nu buiten en het is 25 graden. Toch een groot verschil met toen Osama nog in leven was.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 15:28 schreef Bastard het volgende:
En nu hij dood is.. hoe voelen we ons er bij. Veiliger? Was de wraak zoet en kunnen we er op teren?
Nee ik denk niet dat het weer invloed heeft op het wel of niet bestaan van een Osama op de wereld. Tenslotte hebben we toch mooi dagen gehad in de afgelopen 10 jaar nietwaar?quote:Op vrijdag 6 mei 2011 15:56 schreef WSquater het volgende:
[..]
De wereld is een stuk vrediger. Ik bedoel, de afgelopen week werd het weer opeens een stuk kouder en slechter. Maar nu zijn we weer een paar dagen verder na het nieuws van Osama, en het zonnetje schijnt nu buiten en het is 25 graden. Toch een groot verschil met toen Osama nog in leven was.
Ach,quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:20 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee ik denk niet dat het weer invloed heeft op het wel of niet bestaan van een Osama op de wereld. Tenslotte hebben we toch mooi dagen gehad in de afgelopen 10 jaar nietwaar?
Er is 1 bekende boeman gedood, ook die man was vader, en had vast wel vrienden en andere familie.. er lopen nog zoveel gekken rond die misschien nog wel veel gevaarlijker zouden wezen als ze de macht kregen om de dingen te doen die ze willen.. beinvloeden ook het weer niet
Great.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:07 schreef Ali_boo het volgende:
Al-Qaida bevestigt dood Bin Laden
1998: Bin Laden met zijn volgelingen in Afghanistan» 1998: Bin Laden met zijn volgelingen in Afghanistan APTN
Toegevoegd: vrijdag 6 mei 2011, 14:41
Update: vrijdag 6 mei 2011, 15:38
Terreurorganisatie al-Qaida heeft bevestigd dat Osama bin Laden dood is. De organisatie heeft op verschillende radicale sites een bericht over de dood van Bin Laden geplaatst, ondertekend door "de algehele leiding van al-Qaida".
Volgens de terreurbeweging zullen de aanvallen op de Amerikanen en hun bondgenoten doorgaan.
"Hun blijdschap zal plaatsmaken voor droevigheid", is op een site te lezen. "We zullen een vloek blijven voor de Amerikanen en ze achtervolgen in binnen- en buitenland. Hun bloed wordt vermengd met tranen."
Audiofragment
Ook staat in de verklaring: "Wij onderstrepen dat het bloed van de heilige oorlogssjeik Osama bin Laden, moge Allah hem zegenen, ons en alle moslims dierbaar is. Zijn bloed heeft niet tevergeefs gevloeid."
De terreurbeweging roept alle Pakistanen op om in opstand te komen tegen de regering, omdat die geholpen heeft om Bin Laden te vinden. "De Pakistaanse bevolking moet de schaamte uitwissen die door de kliek van boeven en verraders is opgelegd."
Verder zei de leiding van al-Qaida dat de Pakistanen bevrijd moeten worden van de "vuiligheid die de Amerikanen verspreid hebben". Ook maakte de leiding bekend dat er binnenkort een audiofragment wordt vrijgegeven waarop Bin Laden een week voor zijn dood nog sprak.
Het is de eerste keer dat al-Qaida de dood van Bin Laden veroordeelt. De organisatie had zich tot nu toe nog niet uitgelaten over de dood van haar leider.
Uiteraard hebben ook zij geen bewijs voor zijn dood maar als het op het internet staat en het nog is ondetekend door "de algehele leiding van al-Qaida" dan moet het wel waar zijn
Nog ff oefenen dusquote:Op vrijdag 6 mei 2011 11:39 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Het is wel voor gevorderden !
De timing moet juist zitten zodat de trein net van een brug of in een vallei valt ...
Of: van wie heb je die onzin? Ik heb deze verhalen namelijk helemaal niet in de media gezien?quote:Op donderdag 5 mei 2011 16:22 schreef polderturk het volgende:
Wacht even
- Ze hebben Bin Laden doodgeschoten ipv levend gevangen genomen
- Ze hebben hem in zee gedumpt uren na zijn dood?
- Eerst werd verteld dat hij bewapend was, daarna werd gemeld dat hij ongewapend was?
- Er werd gemeld dat hij zich verschuilde achter zijn vrouw en daarna werd gemeld dat dit niet het geval was?
- Er werd gemeld dat hij werd neergeschoten omdat Bin Laden 40 minuten na de inval greep naar een wapen? Later werd gemeld dat hij is neergeschoten omdat ze bang waren dat hij een bomgordel om had?
- Er is een foto gemaakt van het moment waarop de Obama administration mee keek maar later werd gemeld dat het beeld op zwart ging tijdens de operatie?
- Obama wil niet dat er foto's vrijgegeven worden van Bin Laden maar er zijn wel foto's vrijgegeven van de andere slachtoffers in het gebouw?
Wie gelooft deze onzin nog?
En ook dit bericht had ik zelfs nog kunnen plaatsen op elk forum, ondertekend door elke naam die ik zou willen.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 17:11 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Great.
De te verwachten Pavlov-reactie .
Uit de Standaard: http://www.standaard.be/a(...)elid=DMF20110502_030quote:Een lid van de Jemenitische tak van Al-Qaeda heeft de dood van Osama bin Laden, de leider van de organisatie, bevestigd. In een telefoongesprek met het Franse persagentschap AFP benadrukt hij dat Bin Ladens dood een 'catastrofe' is voor het netwerk.
Osama bin Laden
'Dit nieuws is een catastrofe voor ons. Aanvankelijk geloofden we de informatie niet, maar we hebben contact opgenomen met onze broeders in Pakistan en die hebben het ons bevestigd', aldus het lid van 'Al-Qaeda op het Arabische Schiereiland' (AQAP).
Hij voegde eraan toe dat de verantwoordelijken van AQAP, ontstaan uit de fusie van de Saudische en Jemenitische takken van het netwerk, in het zuiden van Jemen een bijeenkomst zullen houden om een communiqué op te stellen over 'de toekomst van de jihad in de komende periode'.
http://english.aljazeera.(...)156125729467729.htmlquote:Al-Qaeda has confirmed the death of its leader, Osama bin Laden, and said in an online posting that it would continue to launch attacks on the West.
The group said it would not deviate from the path of armed struggle and that bin Laden's blood " is more precious to us and to every Muslim than to be wasted in vain".
The statement was released on forums sympathetic to al-Qaeda and translated by the SITE monitoring service on Friday.
"It [bin Laden's blood] will remain, with permission from Allah the Almighty, a curse that chases the Americans and their agents, and goes after them inside and outside their countries,"al-Qaeda said.
It was not clear what country the statement had been posted from.
The message called upon Pakistan, where bin Laden was discovered, to "rise up and revolt to cleanse this shame that has been attached to them... and to clean their country from the filth of the Americans who spread corruption in it".
It added that the group would soon release an audiotape of bin Laden that was recorded one week before he was killed by US commandos on Monday.
Al Qaeda's branch in Yemen confirmed the death of bin Laden four days ago, after speaking to their contacts in Pakistan.
A spokesman for Al Qaeda in the Arabian Peninsula (AQAP) said they were devastated at the news.
"This news has been a catastrophe for us. At first we did not believe it, but we got in touch with our brothers in Pakistan who have confirmed it," a member told the AFP news agency.
http://english.alarabiya.net/articles/2011/05/06/148081.htmlquote:Al-Qaeda confirmed the death of its founder and leader Osama Bin Laden that it threatened to avenge, in a statement posted on jihadist Internet forums on Friday, the US monitoring group SITE Intelligence reported.
“We in Al-Qaeda organization pledge to Allah the Almighty and ask His help, support and steadfastness to continue on the path of jihad, the path walked upon by our leaders, and on top of them, Sheikh Osama,” SITE said, quoting the statement.
“We also stress that the blood of the mujahid Sheikh Osama bin Laden, may Allah have mercy upon him, weighs more to us and is more precious to us and to every Muslim than to be wasted in vain,” it said.
“We call upon our Muslim people in Pakistan, on whose land Sheikh Osama was killed, to rise up and revolt to cleanse this shame that has been attached to them by a clique of traitors and thieves who sold everything to the enemies,” the statement continued.
“(We call upon them) to rise up strongly and in general to cleanse their country (Pakistan) from the filth of the Americans who spread corruption in it,” said the statement.
The statement came after US President Barack Obama said that American commandos killed bin Laden on Sunday in a covert operation in the Pakistani garrison town of Abbottabad.
Soon after President Obama’s announcement, the Shumukh al-Islam forum, which had been a conduit for Al-Qaeda announcements, had asked users to wait for confirmation of his death, but many had posted threats against the US to avenge the killing.
The latest statement promised that America and those who live in the US “will never enjoy security until our people in Palestine enjoy it.”
The formal Qaeda statement came four days after the Al-Qaeda branch in Mr. Bin Laden’s ancestral home of Yemen said they had confirmation through their contacts in Pakistan that he had been killed.
Saudi and Yemeni Al-Qaeda branches, which merged in January 2009 to form the Yemen-based Al-Qaeda in the Arabian Peninsula (AQAP), said on Monday that Mr. Bin Laden had been “killed.”
“This news has been a catastrophe for us. At first we did not believe it, but we got in touch with our brothers in Pakistan who have confirmed it,” said an AQAP member reached by telephone.
Ik wel. Gehoord op radio en tv en gelezen in diverse kranten.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 17:55 schreef pfaf het volgende:
[..]
Of: van wie heb je die onzin? Ik heb deze verhalen namelijk helemaal niet in de media gezien?
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:20 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee ik denk niet dat het weer invloed heeft op het wel of niet bestaan van een Osama op de wereld. Tenslotte hebben we toch mooi dagen gehad in de afgelopen 10 jaar nietwaar?
Er is 1 bekende boeman gedood, ook die man was vader, en had vast wel vrienden en andere familie.. er lopen nog zoveel gekken rond die misschien nog wel veel gevaarlijker zouden wezen als ze de macht kregen om de dingen te doen die ze willen.. beinvloeden ook het weer niet
Ik wel speculaties gezien, maar het zou nogal flauw zijn om daarop een actie als absurd af te doen. Als Bin Laden zich achter een vrouw verscholen had en hij daardoor neergeschoten is zou ik dat graag van een betrokkene of z'n superieur willen horen. Niet op een blog, sensatiekrant of site.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 18:01 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik wel. Gehoord op radio en tv en gelezen in diverse kranten.
Die vergelijking is stuitend en ook best wel beangstigend. Dat het gewone volk op deze vrij doorzichtige manier via de onderbuik zou kunnen worden beinvloed. maar we zien het toch echt wle gebeuren gezien de beelden vóór The Whitehouse net na verkondiging.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:50 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ach,
Een Osama Bin Photoshop Laden minder,
Het gewone volk wil vermaakt worden, gun ze nou toch dat ene pleziertje van een echte boef, die echt gepakt wordt op het einde van het verhaal, net als in een spannende thriller.
Yep, dit is net zo stuitend:quote:Op vrijdag 6 mei 2011 22:55 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
....."dude shouldn't have bought an iPhone" of
"Osama Bin Laden: World Hide and Seek Champion, 2001-2011 "
Het is gewoon een psychologisch spel om de aandacht weer vol op de War on Terror te vestigen.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 11:24 schreef HolyGhost het volgende:
Ik vind het verhaal er niet echt geloofwaardiger op worden nu het belangrijkste bewijs van Al Qaeda zelf lijkt te moeten komen (door toe te geven dat hij dood is, en door te zeggen dat het een catastrofe is voor Al Qaeda).
Denkt de VS nu serieus dat dit genoeg bewijs is, dat kan toch niet?
Die War is voorbij.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 11:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het is gewoon een psychologisch spel om de aandacht weer vol op de War on Terror te vestigen.
Ik moest denken aan Werner von Braun, na de koude oorlog kwam het terrorisme en daarna de dreiging vannuit de ruimte...asteroiden of een alien invasie?quote:Die War is voorbij.
Ik denk dat het niet zo zeer de vraag is of hij al dan niet dood is, maar of het verhaal rondom zijn dood wel de waarheid is.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 17:39 schreef Skint het volgende:
Waarom zouden de VS dit faken, met de wetenschap dat de echte Bin Laden op zou kunnen duiken om alle geloofwaardigheid die de VS nog hebben in één klap onderuit te halen? De enige reden voor deze operatie om fake te zijn zou zijn dat ze al lang wisten dat OBL al lang dood was en ze willen nu deze kaart spelen, om redenen die ik alleen kan raden.. Wie er nog aan twijfelt of hij écht wel dood is, zou daar eens over na moeten denken.
Omdat Osama toevallig de ongelukkige persoon is die uitgekozen is om als boeman te fungeren. Het Islamitische terreur moest een gezicht krijgen waar iedere westerling angst voor zou hebben. In werkelijkheid is het allemaal psychologische oorlogsvoering waarbij de tvkijker het doelwit is. Osama is waarschijnlijk al lang niet meer. Ze hebben hem wellicht al uit de weg geruimd voordat die hele War on Terror begon.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 17:39 schreef Skint het volgende:
Waarom zouden de VS dit faken, met de wetenschap dat de echte Bin Laden op zou kunnen duiken om alle geloofwaardigheid die de VS nog hebben in één klap onderuit te halen? De enige reden voor deze operatie om fake te zijn zou zijn dat ze al lang wisten dat OBL al lang dood was en ze willen nu deze kaart spelen, om redenen die ik alleen kan raden.. Wie er nog aan twijfelt of hij écht wel dood is, zou daar eens over na moeten denken.
Ik denk dat die foto's binnenkort toch gaan komen. Je ziet nu de tendens dat zelfs de meest nuchtere persoon twijfelt aan het verhaal. Dit laten ze nog even doorgaan en dan ineens komen ze tóch met die foto's en dat zal dan als een bom inslaan. 99% van de personen die twijfelden zullen het voor zoete koek slikken...quote:Op zaterdag 7 mei 2011 22:11 schreef summer2bird het volgende:
Ik vind het zo vaag waarom er geen foto's van Bin Laden zijn vrijgegeven en wel van die anderen. Er zijn wel meer vage dingen aan de zaak.
OBL is al dood sinds december 2001.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 17:39 schreef Skint het volgende:
Waarom zouden de VS dit faken, met de wetenschap dat de echte Bin Laden op zou kunnen duiken om alle geloofwaardigheid die de VS nog hebben in één klap onderuit te halen?
Zo is het maar net.quote:De enige reden voor deze operatie om fake te zijn zou zijn dat ze al lang wisten dat OBL al lang dood was en ze willen nu deze kaart spelen, om redenen die ik alleen kan raden..
Ik zou ook twijffelen zolang ik geen lijk had gezien; Maar ik hoef niet te twijffelen want ik weet dat OBL al bijna 10 jaar dood is; en dit is al zo vaak bevestigd, dat het Osama Bin Photoshop Laden zelfs voor mij genant begint te worden.quote:Wie er nog aan twijfelt of hij écht wel dood is, zou daar eens over na moeten denken.
Nee, ze zweren wraak omdat ze het zich niet kunnen veroorloven om dat niet te doen.. Als ze niks zeggen denken hun moslimbroeders dat ze slappe hap zijn en niks durven te zeggen. Hun aanhangers willen nu een reactie, net zoals de Amerikanen meteen een statement wilden toen 9/11 gebeurde.. Vervolgens heeft het nog 10 jaar geduurd voordat OBl echt gepakt werd, maar nu kan de VS wel zeggen dat ze haar belofte waar heeft gemaakt. Hetzelfde kan de tegenpartij doen als ze over x tijd weer een grote aanslag kunnen plegen in de VS. Zo raar is dat allemaal niet.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 18:46 schreef Ace-of-Spades het volgende:
Wat ik zo twijfelachtig vind is dat 'Al Qaeda' (geef het beestje een naam) de dood bevestigd heeft. Waarom zouden ze dat in godsnaam doen? En waarom zouden ze 'en plein public' gaan dreigen met aanslagen en andere wraakacties. De enige partij die gebaat is bij bevolkingsbrede angst voor aanslagen en een bevestiging van zijn dood is de US Government en de lijpe partijen die daarbij horen.
Al Kaida heeft geen belang bij angst?quote:Op zaterdag 7 mei 2011 18:46 schreef Ace-of-Spades het volgende:
De enige partij die gebaat is bij bevolkingsbrede angst voor aanslagen en een bevestiging van zijn dood is de US Government en de lijpe partijen die daarbij horen.
Nee hoor, wie omkomt in de heilige strijd is een martelaar.quote:Al Qaeda heeft toch alleen een voordeel bij het daadwerkelijk opblazen van shit (gebouwen, materiaal, belangrijke personen etc) ?
Al Quada is een benaming, voor een bij elkaar gesprokkelde groep islamitische 'terroristen', verzonnen door de FBI.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:01 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Al Kaida heeft geen belang bij angst?
Even ervan uitgaande dat de Koran de waarheid spreekt.quote:Nee hoor, wie omkomt in de heilige strijd is een martelaar.
Is de naam nu verzonnen of zijn de terroristen verzonnen?quote:Op zondag 8 mei 2011 17:46 schreef Ticker het volgende:
[..]
Al Quada is een benaming, voor een bij elkaar gesprokkelde groep islamitische 'terroristen', verzonnen door de FBI.
Nee dus.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:17 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die bevestiging van zijn dood door Al Qaida was op een forum. Lekker betrouwbaar.
http://news.blogs.cnn.com(...)rms-bin-ladens-dead/
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 18:01 schreef nokwanda het volgende:
[..]
En ook dit bericht had ik zelfs nog kunnen plaatsen op elk forum, ondertekend door elke naam die ik zou willen.
Ik vond dit stukje interessanter:
[..]
Uit de Standaard: http://www.standaard.be/a(...)elid=DMF20110502_030
en deze uit Al Jazeera en Al Arabiya
[..]
http://english.aljazeera.(...)156125729467729.html
[..]
http://english.alarabiya.net/articles/2011/05/06/148081.html
Net als geschiedenis wordt geschreven door de overwinnaar wordt ook iemand een held of een terrorist onder gelijke omstandigheden. Ligt eraan wie ernaar kijkt.quote:Op zondag 8 mei 2011 19:57 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Is de naam nu verzonnen of zijn de terroristen verzonnen?
Niet verzonnen; wel gefabriceerd door FBI, CIA etc.quote:Op zondag 8 mei 2011 19:57 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Is de naam nu verzonnen of zijn de terroristen verzonnen?
Mompelt iets over de patriot act. Dan mag alles.quote:Op maandag 9 mei 2011 00:15 schreef damirovic het volgende:
Het gehele operatie is toch in strijd met internationale wetgeving? Volgens mij mag Amerika niet zomaar een land binnenvallen en iemand daar proberen te arresteren/doden oid. Maar ja, 't is Amerika hè.
Hij oogt oud door die grijzen baard, die hij nu blijkt te vervenquote:Op maandag 9 mei 2011 01:55 schreef Biogarde het volgende:
Ik vind het erg lachwekkend dat ze OBL steeds neerzetten als een ouwe grijze vent (ook in die zogenaamde video's), terwijl die man 54 is/was. Maar ze doen steeds alsof het een ouwe seniele bejaarde in een rolstoel is
Op TV, in kranten, filmpjes, overal.
Die heeft alleen betrekking op de Verenigde Staten, natuurlijk.quote:Op maandag 9 mei 2011 01:58 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Mompelt iets over de patriot act. Dan mag alles.
Goed beschreven... Osama als gezicht van de krachten van 'het kwaad' dat nu ogenschijnlijk overwonnen is door de mythische krachten van 'het goed', de VS die een heilige oorlog (kruistocht) in naam van God tegen de boeman islamfundamentalisme heeft gevoerd en heeft overwonnen.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 19:42 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Omdat Osama toevallig de ongelukkige persoon is die uitgekozen is om als boeman te fungeren. Het Islamitische terreur moest een gezicht krijgen waar iedere westerling angst voor zou hebben. In werkelijkheid is het allemaal psychologische oorlogsvoering waarbij de tvkijker het doelwit is. Osama is waarschijnlijk al lang niet meer. Ze hebben hem wellicht al uit de weg geruimd voordat die hele War on Terror begon.
Je denkt toch niet dat ze zo'n gruwelijke fout zouden maken, zoals je nu schetst. Er zitten heel wat slimme koppen bij de psyop divisie van Uncle Sam.
Net als die 1,5 miljard moslims in de wereld?quote:Op maandag 9 mei 2011 12:51 schreef nokwanda het volgende:
Nou ja, okay, dat ZIJN ook best wel engnekken
Dat zijn niet allemaal enge mensen. Alleen de fundamentalisten en extremisten. Die zijn er in elk geloof, alleen in wat verder geevolueerde geloven wat minder.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:05 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Net als die 1,5 miljard moslims in de wereld?
Nee, maar de engnekken onder die diverse groepen dan weer wel. Die lui die zeggen: either you're for us, or you're against us. Die je het liefst willen omleggen als je niet hetzelfde standpunt hanteert.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:05 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Net als die 1,5 miljard moslims in de wereld?
Onder de moslims die ik persoonlijk ken (een deel van mijn familie trouwens) speelt dat helemaal niet.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:07 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Dat zijn niet allemaal enge mensen. Alleen de fundamentalisten en extremisten. Die zijn er in elk geloof, alleen in wat verder geevolueerde geloven wat minder.
Uiteindelijk zal dat aantal binnen de Islam ook afnemen, als de landen waar deze godsdienst zich concentreert een stap richting ontwikkeling zet. Het fundamentalisme in rijke, democratische Islamitische landen is veel minder aanwezig dan in de bergen van Afghanistan.
Waarom dat woord 'engnekken'. Waarom plak je zo'n denigrerende naam op een groep mensen die je niet kent, die niet gedefinieerd zijn, en als je ze zou kennen je waarschijnlijk weinig van zou begrijpen. Waarom programmeer je jezelf al om een bepaalde groep mensen met bepaalde ideeen of uitspraken te zien als 'engnekken' en ze daarmee te veroordelen voor 'dodenswaardig want gevaarlijk'. Dan doe je precies waar je je hier tegen uitspreekt, mensen onwaardig maken.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:17 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Nee, maar de engnekken onder die diverse groepen dan weer wel. Die lui die zeggen: either you're for us, or you're against us. Die je het liefst willen omleggen als je niet hetzelfde standpunt hanteert.
Daar ben ik dus helemaal niet bang voor. Gaat niet gebeuren.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:31 schreef Ali_Kannibali het volgende:
De mindcontrol machine draait op volle toeren.
Ik wacht op de eerste 'terroristische aanval' van een patriottische christenfundamentalist opgezet door een geheime dienst of iets dergelijks.
Ik vond Mei altijd zo'n heerlijk positieve maand eigenlijkquote:Op maandag 9 mei 2011 12:40 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Goed beschreven... Osama als gezicht van de krachten van 'het kwaad' dat nu ogenschijnlijk overwonnen is door de mythische krachten van 'het goed', de VS die een heilige oorlog (kruistocht) in naam van God tegen de boeman islamfundamentalisme heeft gevoerd en heeft overwonnen.
Typisch ook dat het op de hoogsatanische dag 1 mei is aangekondigd.
Nu is het tijd voor een nieuwe boeman.
Ik gok op de christenfundmentalisten en patriotten van de VS.
Ja goed, maar omdat het in jouw kennissenkring niet speelt kun je er natuurlijk niet vanuit gaan dat het dan nergens speelt.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:18 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Onder de moslims die ik persoonlijk ken (een deel van mijn familie trouwens) speelt dat helemaal niet.
Nee precies. Maar jij leeft ook in een ontwikkeld land.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:18 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Onder de moslims die ik persoonlijk ken (een deel van mijn familie trouwens) speelt dat helemaal niet.
Familie, he! Da's anders dan kennissen.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja goed, maar omdat het in jouw kennissenkring niet speelt kun je er natuurlijk niet vanuit gaan dat het dan nergens speelt.
Lees de kranten, kijk het nieuws. Het is één en al bedreigingen en aanvallen op kerken en andere narigheid.
Nee idd, de (fake-)aliens zijn nu aan de beurt.quote:Op maandag 9 mei 2011 13:36 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar ben ik dus helemaal niet bang voor. Gaat niet gebeuren.
Nee, wel een stammenoorlog Rothschild-Windsor.quote:Op maandag 9 mei 2011 19:25 schreef Skint het volgende:
Zijn er geen BNW'ers die in de beschuldigingen van de VS aan Pakistan een mogelijke eerste stap in een serie incidenten die zullen leiden tot een (wereldwijde) kernoorlog zien?
Hij is al bijna 10 jaar dood.quote:Op maandag 9 mei 2011 20:08 schreef Darklight het volgende:
Waar blijft nou het bewijs dat die dood is? Obama kan wel van alles roepen, maar heb nog steeds niks gezien, behalve wat funniest homevideos van 'Osama'
Laatst zei je nog dattie nog leeft?quote:Op maandag 9 mei 2011 20:51 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Hij is al bijna 10 jaar dood.
Daarvoor is genoeg bewijs beschikbaar, maar het volk wil bedrogen worden.
Ja en Nee.quote:Op maandag 9 mei 2011 15:18 schreef nokwanda het volgende:
Hoe slechter welvaart verdeeld is in een land, hoe extremistischer de mensen. Mensen zijn daarin overal gelijk.
Ik heb z'n tegenstrijdigheden omtrent Osama al eerder op een rijtje gezet, moet je eventjes dit topic backtracken.quote:
Dat is jouw perceptiequote:Op maandag 9 mei 2011 23:49 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Ik heb z'n tegenstrijdigheden omtrent Osama al eerder op een rijtje gezet, moet je eventjes dit topic backtracken.
Topic: Verbindingen op zwart tijdens executie Bin Ladenquote:CIA-baas: Live-verbinding viel weg bij dood Bin Laden
zaterdag 7 mei 2011 13:19
Er zijn geen live-beelden van het moment waarop de Amerikaanse Navy-Seals 's werelds meest gezochte terrorist Osama bin Laden doodschieten.
Er zijn toch geen live-beelden van de dood van Osama bin Laden
Lees alles over de operatie en de dood van de Al-Qa'ida-leider in het dossier Osama bin Ladens dood
Dat heeft CIA-baas Leon Panetta gezegd tegen de Amerikaanse publieke omroep.
Helm
Vanwege technische problemen ging het beeld op zwart toen de Navy-Seals het huis van Bin Laden binnenvielen.
De Amerikaanse commando's maakten met behulp van camera's op hun helm opnames van de operatie, maar op het moment dat ze het huis bestormden, viel de live-verbinding weg.
Zwart
Ook de Amerikaanse president Barack Obama, die vanuit Washington DC meekeek, kon niets meer zien. Het scherm bleef 25 minuten, het grootste deel van de operatie, op zwart.
Het Witte Huis meldde eerder dat Obama live getuige was van 'operatie-Geronimo'. 'We konden redelijk volgen wat er gebeurde,' zegt Panetta, 'maar hadden geen directe verbinding toen de Navy-Seals het huis binnengingen.'
Na eerder Al-Qa'ida, hebben nu ook de Taliban de dood van Bin Laden erkend.
Door Jeroen Langelaar
Ik heb een bericht gemaakt met alle posts van jou op een rijtje die zichzelf duidelijk tegenspreken. Ook vind ik de stelling die je er nu ingooit. "Jij weet niet het verschil tussen beeldvorming door MSM en realiteit omtrent OBL." Een beetje raar. Als het gaat over het naar geloven van het naar ons toe gecommuniceerde verhaal klopt je stelling niet, ik heb namelijk nergens uitgelaten dat ik dat verhaal geloof. Dit doe ik dan ook niet voor de volle 100% (wie eist bewijst dus laat maar zien!) Als je het hebt over MSM beeldvorming in het algemeen dan sla je de plank nog verder mis aangezien deze algemene beeldvorming niets te maken heeft met de specifieke kwestie "realiteit omtrent OBL."quote:Op dinsdag 10 mei 2011 00:03 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Dat is jouw perceptie
Jij weet niet het verschil tussen beeldvorming door MSM en realiteit omtrent OBL.
Dat heb je in deze thread al laten zien.
Grappig dat je dat denkt, OBL is namelijk een verzonnen identiteit, hij heeft nooit werkelijk bestaan. Na de tweede wereldoorlog zijn ze al begonnen met het maken van valse identiteiten; Bill Gates, André van Duin (puppet voor de Van Duyn's), Obama en Osama dus ook. Hij is niet dood want hij heeft nooit bestaan, het is slechts een entiteit om te verhullen dat de fundering is gelegd voor de overname door de kwaadaardige uit het 4e dal-universum. Nu brengen ze naar buiten dat "het" dood is en zal straks niemand meer bang zijn voor terroristen, maar des te meer voor het 4e dal-universum. Het zal niet lang meer duren voor ze arriveren met hun "liquid planes", wat kunnen wij ertegen doen? Vooral blijven geloven in je eigen body, dat je de power hebt om alles te kunnen. Visualiseer ook vlammenwerpers en sterke wapens om je heen.quote:Op maandag 9 mei 2011 20:51 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Hij is al bijna 10 jaar dood.
Daarvoor is genoeg bewijs beschikbaar, maar het volk wil bedrogen worden.
Mismis.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:45 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Grappig dat je dat denkt, OBL is namelijk een verzonnen identiteit, hij heeft nooit werkelijk bestaan. Na de tweede wereldoorlog zijn ze al begonnen met het maken van valse identiteiten; Bill Gates, André van Duin (puppet voor de Van Duyn's), Obama en Osama dus ook. Hij is niet dood want hij heeft nooit bestaan, het is slechts een entiteit om te verhullen dat de fundering is gelegd voor de overname door de kwaadaardige uit het 4e dal-universum. Nu brengen ze naar buiten dat "het" dood is en zal straks niemand meer bang zijn voor terroristen, maar des te meer voor het 4e dal-universum. Het zal niet lang meer duren voor ze arriveren met hun "liquid planes", wat kunnen wij ertegen doen? Vooral blijven geloven in je eigen body, dat je de power hebt om alles te kunnen. Visualiseer ook vlammenwerpers en sterke wapens om je heen.
Mismis, ik houd mij altijd al bezig met BNW stuff. Waarschijnlijk heb je gewoon desinformatie tot je genomen, dat verklaart jouw reactie. Tevens hoef ik geen zekerheid, zekerheid is niet spannend dus daar rol ik niet mee. Ik verzin niets Bankfurt, deze informatie is net zo legitiem als jouw informatie. Jij stelt dat agent orange bijvoorbeeld een mini nuke is en een verzamelnaam voor ziektes uit de golfoorlog, dat vind ik dan weer onserieus. Volgens mij ben JIJ diegene die hier mensen in de maling probeert te nemen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:58 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Mismis.
Je houdt je niet meer serieus bezig met deze BNW stuff. Je was er tot voor kort wel druk mee bezig; maar het overzicht ben je kwijt geraakt door gebrek aan zekerheid in de BNW-verhalen die je dacht te kennen, en daarom ga je een beetje semi-conspiracy verhaaltjes verzinnen om af te reageren.
Er is een ziekteverschijnsel opgelopen door Vietnam-oorlogsveteranen; men brengt dit in verband met een ontbladeringsmiddel; Agent Orange etc etc.; maar deze ZIEKTEVERSCHIJNSELEN hebben een andere oorzaak: straling van mininukes.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:09 schreef HyperViper het volgende:
[..]
..Jij stelt dat agent orange bijvoorbeeld een mini nuke is als een verzamelnaam voor ziektes uit de golfoorlog, dat vind ik dan weer onserieus. Volgens mij ben JIJ diegene die hier mensen in de maling probeert te nemen.
Dit soort kennis wil ik niet eens weten.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:11 schreef HyperViper het volgende:
Tevens verbaast het mij niets dat jij geen kennis hebt van het derde, vierde en geheime vijfde dal-universum. Dit soort informatie is niet op dertien in een dozijn schreeuwsites te vinden, dit is echte shit rechtstreeks uit het hol van de leeuw.
Kan je daar es geen topic over starten ?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:11 schreef HyperViper het volgende:
Tevens verbaast het mij niets dat jij geen kennis hebt van het derde, vierde en geheime vijfde dal-universum. Dit soort informatie is niet op dertien in een dozijn schreeuwsites te vinden, dit is echte shit rechtstreeks uit het hol van de leeuw.
met de nadruk op "geen topic", alsjeblieft...quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:13 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Kan je daar es geen topic over starten ?
Ahhhh..quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:11 schreef HyperViper het volgende:
Tevens verbaast het mij niets dat jij geen kennis hebt van het derde, vierde en geheime vijfde dal-universum. Dit soort informatie is niet op dertien in een dozijn schreeuwsites te vinden, dit is echte shit rechtstreeks uit het hol van de leeuw.
Sorry maar dit klopt niet. Mininukes zijn niet gebruikt in Vietnam, tevens hebben ze überhaupt nooit mini nukes gebruikt, die technologie was na de 2e wereldoorlog al achterhaald. Waarom denk je dat ze in 1970 al aan het slepen waren met delen van de deeltjesversneller? 90% van de ziekteverschijnselen uit de Golfoorlog zijn te wijten aan de "liquid planes" afkomstig van de agressieve entiteiten uit het 4e dal-universum. Reptielen zijn niet ons primaire probleem, geloof mij maar.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:12 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Er is een ziekteverschijnsel opgelopen door Vietnam-oorlogsveteranen; men brengt dit in verband met een ontbladeringsmiddel; Agent Orange etc etc.; maar deze ZIEKTEVERSCHIJNSELEN hebben een andere oorzaak: straling van mininukes.
Ah je ogen bewust sluiten voor de realiteit dus, heb je nog last van implants ofzo?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:13 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Dit soort kennis wil ik niet eens weten.
En wat zijn liquid planes ?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:18 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Sorry maar dit klopt niet. Mininukes zijn niet gebruikt in Vietnam, tevens hebben ze überhaupt nooit mini nukes gebruikt, die technologie was na de 2e wereldoorlog al achterhaald. Waarom denk je dat ze in 1970 al aan het slepen waren met delen van de deeltjesversneller? 90% van de ziekteverschijnselen uit de Golfoorlog zijn te wijten aan de "liquid planes" afkomstig van de agressieve entiteiten uit het 4e dal-universum. Reptielen zijn niet ons primaire probleem, geloof mij maar.
Ticker, hoe kom je aan deze terminologie .... ?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:17 schreef Ticker het volgende:
[..]
Ahhhh..
Jij bent van de Haunebu generatie.
Alleen als ik jouw icoontje zie.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:20 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ah je ogen bewust sluiten voor de realiteit dus, heb je nog last van implants ofzo?
Waar heb je moeite mee dan? Dan leg ik het uit. Want je kan wel zitten schoppen tegen mijn posts maar daar schieten we niks mee op, misschien steek je er nog wat van op.quote:
Ken je de T-1000 uit Terminator 2? Denk aan die technologie maar dan voor voertuigen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:21 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
En wat zijn liquid planes ?
Ben hier (nog) niet in thuis ... daarom ook de vraag voor een apart topic
Tja lastig..quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:22 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ticker, hoe kom je aan deze terminologie .... ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:44 schreef Ticker het volgende:
[..]
Tja lastig..
Ok ik geef hem prijsToch apart hoe er wordt omgegaan met veteranen. Zo vlieg je met een X28 volgeladen met zilver en goud door dal-universums heen om vervolgens als een hond behandeld te worden door het thuisfront. Heel erg vind ik dit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ok nu ik "weet" wat liquid planes zijn, blijft volgende post me fascineren :quote:dinsdag 10 mei 2011 13:18[/url] schreef HyperViper het volgende:[/b]
[..]
Sorry maar dit klopt niet. Mininukes zijn niet gebruikt in Vietnam, tevens hebben ze überhaupt nooit mini nukes gebruikt, die technologie was na de 2e wereldoorlog al achterhaald. Waarom denk je dat ze in 1970 al aan het slepen waren met delen van de deeltjesversneller? 90% van de ziekteverschijnselen uit de Golfoorlog zijn te wijten aan de "liquid planes" afkomstig van de agressieve entiteiten uit het 4e dal-universum. Reptielen zijn niet ons primaire probleem, geloof mij maar.
Om dezelfde reden dat ze nu nog bezig zijn: stof X. Ik noem het maar even X omdat er geen officiële benaming voor is, men noemt het ook wel "the God particle"quote:Op dinsdag 10 mei 2011 14:05 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok nu ik "weet" wat liquid planes zijn, blijft volgende post me fascineren :
Waarom waren ze in 1970 al bezig met de deeltjesversneller ?
Het is ook een tijdsmachine, deels. Je moet begrijpen dat buiten onze planeet de term "tijd" niet bestaat. Het is mogelijk om naar verschillende dimensies te reizen door portalen te openen, met extreem veel gevaar. Daar is het apparaat niet voor gemaakt, stof X is de reden.quote:Wat is het doel van die machine volgens jou ? (De enige alternatieve visie hierover die ik tegengekomen ben, was dat het een eventuele tijdmachine zou kunnen worden.)
Ze zijn verantwoordelijk voor veel van de slachtoffers door het gebruik van hun "liquid planes" door onze regeringen. Het 3e dal-universum bruist van de positiviteit, mentaal sterke entiteiten leven daar. Het 4e en geheime 5e dal-universum daarentegen... Daar komen we sinds 1954 niet meer, na contact gezocht te hebben en kleine uitwisselingen van grondstoffen en techniek doorgemaakt te hebben zijn ze gestopt met ons (het westen) te communiceren. Ze doen liever zaken met inheemse bevolkingen.quote:En wat hebben 4e dal aliens met de golfoorlog te maken ?
Ik geloof zelf ook wel in meerdere dimensies mét entiteiten maar totnutoe heb ik enkel over de positieve kant hiervan gelezen.
Ja, oops. Maar ja weetje, de waarheid moet boven tafel.quote:Dit gaat natuurlijk compleet offtopic in het OBL-topic ...
Als je vindt dat de waarheid boven tafel moet, moet je er een topic over openenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 14:21 schreef HyperViper het volgende:
Ja, oops. Maar ja weetje, de waarheid moet boven tafel.
Komt voor de bakker, hopelijk komt Bankfurt ook.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 14:30 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Als je vindt dat de waarheid boven tafel moet, moet je er een topic over openen![]()
Lol, bij die tweede foto van z'n oren worden zijn oren gewoon naar buiten gedrukt door de tulband. En dat is bewijs dat het een andere man is?!quote:Op maandag 9 mei 2011 23:16 schreef Bankfurt het volgende:
Ben even laden.
http://www.sott.net/artic(...)oulders-and-Left-Ear
laden en lossen.
Opladen van Osama Bin Photoshop Laden
En als ik dit dan ook weer lees en de frustratie weer voel opborrelen in mijn aderen, dan heb ik altijd een beetje spijt dat ik toch weer in BNW zit te kijken.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:12 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Er is een ziekteverschijnsel opgelopen door Vietnam-oorlogsveteranen; men brengt dit in verband met een ontbladeringsmiddel; Agent Orange etc etc.; maar deze ZIEKTEVERSCHIJNSELEN hebben een andere oorzaak: straling van mininukes.
Als je denkt dat het onzin is wat hij verteld heb je implants, fysiek of spiritueel. De spirituele implants zijn het ergst, probeer ze maar weg te krijgen, lukt je niet. Tenzij je de juiste informatie hebt. Belangrijk is dat je vooral blijft visualiseren dat je in een violet gekleurd gewaad de strijd aan gaat met de implants, visualiseer kettingzagen en vlammenwerpers en laat je vooral niet verrassen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 15:47 schreef VitaminWater het volgende:
[..]
En als ik dit dan ook weer lees en de frustratie weer voel opborrelen in mijn aderen, dan heb ik altijd een beetje spijt dat ik toch weer in BNW zit te kijken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door Schenkstroop op 10-05-2011 18:07:22 ]heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
Ik schop absoluut niet tegen jouw posts; jouw icoontje is in vervelende kleuren en symbolen opgesteld; maar daar hadden we het een tijdje geleden al over gehad, n.l. datze etherische implanten kunnen veroorzaken.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:31 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Waar heb je moeite mee dan? Dan leg ik het uit. Want je kan wel zitten schoppen tegen mijn posts maar daar schieten we niks mee op, misschien steek je er nog wat van op.
aardige optie, die van de violette cirkelzaag bedoel ik dan.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:53 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Als je denkt dat het onzin is wat hij verteld heb je implants, fysiek of spiritueel. De spirituele implants zijn het ergst, probeer ze maar weg te krijgen, lukt je niet. Tenzij je de juiste informatie hebt. Belangrijk is dat je vooral blijft visualiseren dat je in een violet gekleurd gewaad de strijd aan gaat met de implants, visualiseer kettingzagen en vlammenwerpers en laat je vooral niet verrassen.
Dat weet ik nog wel ja. Toch heeft dit icoontje grote betekenis voor mij.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:38 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ik schop absoluut niet tegen jouw posts; jouw icoontje is in vervelende kleuren en symbolen opgesteld; maar daar hadden we het een tijdje geleden al over gehad, n.l. datze etherische implanten kunnen veroorzaken.
Ah, kijk. Ik wil je toch even waarschuwen, ik ben daar geweest, ik heb dat gedaan en het is niet niets. Het is niet iets voor marginale geesten, dat garandeer ik je. Pas op voor de zwakke plekken, de hoogste spirituele sferen zijn fragiel.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:41 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
aardige optie, die van de violette cirkelzaag bedoel ik dan.
Maar ik ben inmiddels bezig met zwaarder geschut; er zijn wat ontwikkelingen in de hoogste spirituele sferen gaande, en daar moet ik bij zijn.
quote:
Ik ben blij dat mijn input gewaardeerd wordt.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:33 schreef Gray het volgende:
[..]
Hij doet het echt goed!![]()
Laten we er een hype van maken!
En dat geldt niet voor de echte vervuilers.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 17:32 schreef Schenkstroop het volgende:
Het heeft allemaal met mekaar te maken. Ringen binnen ringen binnen ringen. Het binnenbewind weet wat het buitenbewind niet weet. Het buitenbewind kan welleens dénken dat het voor een goede zaak vecht. terwijl juist het tegenovergestelde wordt bewerkstelligt, Zie maar eens wat de politici doen. "Alles voor uw eigen bestwil". Dat was de zorg, het vervoer, de banken, het millieu en de kastjes. Dat is geen toeval meer, Dat is met opzet.
En let op, alles wat goed lijkt (een millieu beweging bijv) is net zo goed kwaadaardig. Want je mag letterlijk minder en moet meer betalen.
je plasser beschadigd na het pissen tegen een draad waarbij dat logo stond ?!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 19:54 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat weet ik nog wel ja. Toch heeft dit icoontje grote betekenis voor mij.
Waarom moet alles altijd zo negatief zijn bij jou?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 20:26 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
je plasser beschadigd na het pissen tegen een draad waarbij dat logo stond ?!
Waarom negatief ?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:07 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Waarom moet alles altijd zo negatief zijn bij jou?
Incorrect. Er schuilt een romantisch verhaal achter dit icoontje waar jouw oortjes van zouden wapperen. Tevens is electronische mind-control al tientallen jaren achterhaald. Maar leuk geprobeerd, je hebt nog veel bij te leren voor je begint met diagnoses te stellen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:29 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Waarom negatief ?
Het zou in ieder geval kunnen verklaren waarom jij zou koppig vasthoudt aan dit bliksem-icoontje.
ter toelichting:een soort onbewust Post-Freudiaans ingebouwd bevestigingsverlangen van een opgelopen trauma; daarmee ben je een standaard geval van electronic mind-control van 50Hz.
Let wel, ik pleeg hier een voorwaardelijke diagnose; ik spreek geen oordeel uit, dus ik houd me keurig aan de forumregels.
?! hoezo achterhaalt. Werken onze hersenen nu opeens niet meer met electrische prikkels. Man man man.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:40 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Incorrect. Er schuilt een romantisch verhaal achter dit icoontje waar jouw oortjes van zouden wapperen. Tevens is electronische mind-control al tientallen jaren achterhaald. Maar leuk geprobeerd, je hebt nog veel bij te leren voor je begint met diagnoses te stellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |