Werkverschaffing voor de fietsopruimservice en extra inkomsten voor de gemeente. Zolang betaalde fietsenstallingen niet 24/7 open zijn zijn ze geen alternatief voor gratis stallen.quote:Op woensdag 19 januari 2011 10:29 schreef Neelix het volgende:
Overigens ben ik zeer benieuwd naar de plannen van de gemeente om bij het nieuwe stationsgebied alleen nog maar betaalde fietsenstallingen te hebben. Volgens mij is dat volstrekt niet haalbaar en zal dat er alleen maar op neer komen dat er idioot veel wildstalling zal zijn.
Hoe lang zouden ze de Van Sijpensteintunnel dicht gooien? Vast weer een half jaar. De binnenstad wordt lekker onbereikbaar vanuit West.quote:Op woensdag 19 januari 2011 10:25 schreef Neelix het volgende:
Utrecht doet weer zijn naam eer aan qua vertragingen. De fietsbrug naar Leidsche Rijn is vertraagd en het grote winkelcentrum daar is ook voor onberkte tijd vertraagd.
Een halfjaar plus de standaard Utrechtse vertraging wordt vast een jaar dus.quote:Op woensdag 19 januari 2011 10:42 schreef Q. het volgende:
[..]
Hoe lang zouden ze de Van Sijpensteintunnel dicht gooien? Vast weer een half jaar. De binnenstad wordt lekker onbereikbaar vanuit West..
Nog maar vier jaar wachten!quote:Op woensdag 19 januari 2011 11:41 schreef Neelix het volgende:
[..]
Een halfjaar plus de standaard Utrechtse vertraging wordt vast een jaar dus.
Fijn dat die fietsbrug er al is, not.
Het gaat nog wel even duren.quote:Op woensdag 19 januari 2011 13:53 schreef MissHobje het volgende:
Alweer een nieuween dem wat een verbouwingsellende
I hate it
Ga ik ook doen!quote:Op woensdag 19 januari 2011 13:59 schreef MissHobje het volgende:
Q dus jij kunt elke werkdag een update geven
Het duurde even voor ik hem doorhad, maar ik heb zijn bron gevondenquote:
Toch blij dat ik helemaal bovenin woon dan, dat gooit lastig een raam inquote:Op woensdag 19 januari 2011 13:56 schreef Doedezemaar het volgende:
Het is wel triest zeg, ben blij dat ik er weinig mee te maken heb.
Bij mij in de buurt (Overvecht Zuid) zijn de laatste tijd nogal wat pogingen tot inbraak geweest, raam ingooien enzo. En toen hoorde ik vannacht om 2 uur wat, dus ik zat rechtop in mijn bed. Was het mijn achterbuuf die zich kennelijk buitengesloten had en probeerde haar tienerdochter te wekken door o.a. met een schoen tegen haar slaapkamerraam te gooien... *zucht*
Dat zet ik er altijd keurig bij hoor.quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:10 schreef Neelix het volgende:
[..]
Het duurde even voor ik hem doorhad, maar ik heb zijn bron gevondenAls je ook zo op de hoogte wil zijn: www.bouwpututrecht.nl en www.dnu.nu zijn Q's vaste bronnen
No shit Sherlock! Knap speurwerk aan het einde van Q z'n postquote:Op donderdag 20 januari 2011 09:10 schreef Neelix het volgende:
[..]
Het duurde even voor ik hem doorhad, maar ik heb zijn bron gevondenAls je ook zo op de hoogte wil zijn: www.bouwpututrecht.nl en www.dnu.nu zijn Q's vaste bronnen
http://www.cobouw.nl/nieu(...)in-startblokken.htmlquote:Bouw Utrecht Centraal in startblokken
UTRECHT - Met het boren van de eerste paal is het Belgische bouwbedrijf Besix gisteren begonnen met de bouw van de nieuwe stationshal van Utrecht Centraal. Contractwaarde van dit project: 95 miljoen euro. ProRail is de opdrachtgever.
De nieuwe stationshal - een constructie van beton, staal en glas - wordt aanmerkelijk groter dan de huidige hal: 90 meter breed en 280 meter lang. Dat zijn drie voetbalvelden bij elkaar. De vloer en draagconstructie van de huidige stationshal blijven gehandhaafd en worden uitgebreid. Besix bouwt de hal inclusief technische ruimtes, een tunnel voor kabels en leidingen en de commerciële ruimten (winkelpanden).
De planning is enorm strak, typeert projectdirecteur Emiel Braeckman van Besix. "Wij hebben de absolute verplichting dat de nieuwe stationshal eind 2015 klaar moet zijn. Lukt dat niet, dan staat er een boete tegenover. We gaan het in zes fasen doen; elke fase is door onze opdrachtgever zeer uitvoerig beschreven. We bouwen in delen, steeds op een andere plek, zodat de rest in gebruik kan blijven en we al die reizigers zo min mogelijk tot last zijn.''
Braeckman realiseert zich dat Utrecht Centraal dagelijks meer dan 100.000 bezoekers telt. "We hebben voldoende ervaring om in een zeer druk, stedelijk gebied te werken. Ook in Nederland." De projectdirecteur doelt onder meer op de bouw van station Amsterdam Bijlmer ArenA. "De evaring die we daar hebben opgedaan, komt ons in Utrecht goed van pas."
Op dit moment heeft Besix dertig mensen op de Utrechtse bouwplaats rondlopen, op piekmomenten zullen dat er volgens Braeckman zo'n 85 zijn.
"Natuurlijk zullen reizigers enige overlast ondervinden van de bouwwerkzaamheden", zegt coördinerend bouwmanager Jan van Swam van ProRail. "Soms zijn er omleidingen nodig, daar ontkom je niet aan. Maar we proberen de reizigers en omwonenden zo min mogelijk pijn te doen. Bovendien blijft de stationshal veilig, dat garanderen wij."
Bouwvakkers gaan werken achter meterhoge hekken (tot 18 meter hoog) die stof- en waterdicht zijn.
Metamorfose
Het nieuwe station bestaat uit een ruime, lichte hal met golvende dakconstructie. De zuidzijde van de hal bestaat uit één lange, glazen wand met uitzicht op de perrons en sporen. Aan weerszijden van de hal komen twee grote stationspleinen. Het bouwwerk is ontworpen door Benthem Crouwel Architekten, in samenwerking met ingenieursbureau Movares.
De nieuwe stationshal is onderdeel van een groter geheel: de ov-terminal. De totale investeringskosten bedragen 227 miljoen euro. Naast uitbreiding en vervanging van de stationshal gaat het om de bouw van twee nieuwe busstations, een tramstation, verbreding van perrons, verlegging van de sporen en vernieuwing van de perronkappen. Ook komen er nieuwe fietsstallingen. Niet alle aanbestedingen van deze deelprojecten zijn afgerond.
De metamorfose is hard nodig: het huidige station is ooit gebouwd voor 35 miljoen reizigers per jaar, terwijl er momenteel al 65 miljoen mensen gebruik maken van het station. En dat aantal groeit nog steeds: ProRail verwacht dat over twintig jaar tot 100 miljoen reizigers Utrecht jaarlijks aandoen.
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 02:29 schreef lost95 het volgende:
Net bijna doodgereden omdat zo'n k*nkerleijer het cool vind om een politiewagen te jatten. Jammer dat er geen trein aankwam toen ze hem op t spoor drukte
Daar ben ik ook blij omquote:Op zaterdag 22 januari 2011 02:38 schreef MissHobje het volgende:
[..]bizar! maar gelukkig ben je er nog
De hufter
quote:Op zondag 23 januari 2011 17:38 schreef speknek het volgende:
Sluiting van de Van Sijpesteijntunnel is echt zeer naad.
je kan toch de tramtunnel nemen of niet?quote:Op zondag 23 januari 2011 17:38 schreef speknek het volgende:
Sluiting van de Van Sijpesteijntunnel is echt zeer naad.
En dat is nu net ook op de schop om minder tochtig te worden.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:06 schreef speknek het volgende:
Tof, ben benieuwd. Zal wel Rotterdam-centraal-tochtig gaan worden.
Dat is zeker een heel mooi filmpje! Ziet er allemaal erg verzorgd en duidelijk uit.quote:
Nu net pas?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:11 schreef Q. het volgende:
[..]
En dat is nu net ook op de schop om minder tochtig te worden.
Je ziet nu eindelijk wat.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:29 schreef Neelix het volgende:
[..]
Nu net pas?die zijn al een paar jaartjes bezig daar hoor.
Met mooie kleurtjes.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:28 schreef Neelix het volgende:
[..]
Dat is zeker een heel mooi filmpje! Ziet er allemaal erg verzorgd en duidelijk uit.
Ik ben benieuwd of dat straks in het echt ook allemaal zo overzichtelijk zal zijn
RTVUtrecht.nlquote:BRU fout in aanbesteding busvervoer
UTRECHT - De aanbesteding van het busvervoer in de regio Utrecht moet opnieuw. Dat is de uitkomst van het bezwaar dat Connexxion maakte tegen de concessieverlening van het busvervoer.
Huidig vervoerder Conexxion, waar ook het GVU onder valt, was het oneens met manier waarop het Bestuur Regio Utrecht (BRU) eerder nog voor het busbedrijf Qbuzz koos. En zo blijkt met succes. Volgens het college van beroep heeft het BRU de twee partijen niet gelijk behandeld en moet de aanbesteding over worden gedaan.
FOUT BESLUIT
Het Bestuur Regio Utrecht nam eerder het besluit om Qbuzz vanaf december volgend jaar het busverkeer te laten exploiteren. Q-buzz zou daarmee verantwoordelijk worden voor het stads-en streekvervoer in de regio Utrecht.
Welk busbedrijf verantwoordelijk wordt voor het vervoer wordt opnieuw bekeken. De keuze voor Qbuzz zou eerder zijn gevallen, omdat het kwalitatief beter en ook goedkoper zou zijn dan Connexxion.
Bron: DNUquote:MUZIEKPALEIS PAS KLAAR IN 2014
Dinsdag zal het Utrechtse stadsbestuur de nieuwste voortgangsrapportage van het Stationsgebied vaststellen. Dan zal definitief duidelijk worden dat de viering van de Vrede van Utrecht in 2013 zonder afgebouwd Muziekpaleis moet plaatsvinden. Alle partijen proberen onder stoom en kokend water de oude grote zaal gereed te hebben voor een eerste concert op 31 december 2013.
Nadat uit de wandelgangen al duidelijk werd dat er op Oudjaar 2013 een concert gepland staat om het Muziekpaleis toch in 2013 open te hebben, bevestigt de Projectorganisatie Stationsgebied (POS) inmiddels ook dat het gebouw pas medio 2014 gereed is: bijna twee jaar later dan gepland. Woordvoerder Suik: Dinsdag stelt het college de nieuwste voortgangsrapportage vast maar het gebouw is niet volledig opgeleverd als er op de laatste dag van 2013 een concert is.
Tijdens een pittig raadsdebat medio 2009 over de extra 34 miljoen euro die nodig was voor de bouw, werd uitgegaan van een opening begin 2013. Het gebouw zou eind 2012 worden opgeleverd. Toenmalig wethouder Harm Janssen: Conform planning vindt het openingsconcert van de Vrede van Utrecht begin januari 2013 in de vernieuwde zaal plaats.
Insiders geven aan dat de geplande datum nog verre van vaststaat omdat niemand nog kan garanderen dat de grote zaal dan al publiek kan verwerken. De nieuwe zalen zijn op zn vroegst medio 2014 gereed.
Het gebouw kost inmiddels geen 98 maar 132 miljoen euro. Dezelfde insiders verwachten nog een bouwstrop van vele miljoenen.
De gemeente doet geen mededelingen over voorliggende collegebesluiten.
Ik denk dat ze het om die reden de gemeente noemen. De overheid staat voor sloom en dom. Er gebeurt bijna nooit wat nuttigs door de gemeente, zeker niet als jij het als individu aandraagt.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 09:07 schreef Neelix het volgende:
Onvoorstelbaar. Is het mogelijk om ook maar iets bij de gemeente gedaan te krijgen zonder vertraging? Stelletje prutsers.
Die pessimistische insteek deel ik niet. Er is genoeg te doen voor en door de overheid, en er zijn ook best gebieden waar dat best goed gaat.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:01 schreef marloesw het volgende:
[..]
Ik denk dat ze het om die reden de gemeente noemen. De overheid staat voor sloom en dom. Er gebeurt bijna nooit wat nuttigs door de gemeente, zeker niet als jij het als individu aandraagt.
Een winkelcentrum en een hotel.quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:29 schreef speknek het volgende:
Iets anders, ik las op bouwpututrecht.nl dat het hoofdpostkantoor in de zomer geen postkantoor meer werd? Iemand een idee wat ervoor in de plaats komt? Ik hoop een restaurant of een cafe, de locatie is nog veel mooier dan Olivier.
[ afbeelding ]
quote:Hoewel het postkantoor aan de Neude in Utrecht pas na 2015 zal worden herontwikkeld, heeft ASR Vastgoed (voorheen Fortis Vastgoed) alvast de plannen en een eerste ontwerp onthuld. De ontwikkelaar wil het Rijksmonument een recreatief karakter geven, met hoogwaardige modewinkels, een viersterren hotel met daaraan gekoppeld een restaurant en andere horecafaciliteiten.
Het binnenplein van het gebouw aan de Oudegracht krijgt een spectaculaire gevel annex overkapping van glas. Dit zal dan tevens de nieuwe hoofdingang van het centrum worden. Rijnboutt Van der Vossen Rijnboutt is de architect van de eerste plannen.
Mattijs Rijnboutt: ,,Het postkantoor aan de Neude opent zich straks ook naar de Oudegracht en vervolmaakt het winkelcircuit in de Utrechtse binnenstad. De huidige centrale hal met de paraboolvormige bogen blijft als winkelpassage voor iedereen toegankelijk.
Het karakteristieke en monumentale karakter van het pand leent zich volgens de ontwikkelaar uitstekend voor kwalitatief hoogwaardige (mode)winkels. Deze komen op de begane grond, het souterrain en een deel van de eerste verdieping.
Ook de bovengelegen lagen worden toegankelijk. Op de eerste verdieping tot en met de zolder met haar schuin aflopende daken, komt een hotel. Deze krijgt 93 ruime kamers, met elk een eigen, luxe uitstraling.
Op de eerste verdieping komt een restaurant dat is gekoppeld aan het hotel, maar dat ook toegankelijk is voor mensen die niet in het hotel verblijven. De ingang van het hotel bevindt zich op de begane grond aan de Neude. De exploitant van het hotel is reeds bekend; de Eden Hotel Group.
nooit! Maar tegen de tijd dat dat allemaal klaar is, kan ik alleen nog maar bij de Miss Etam terechtquote:Op woensdag 9 februari 2011 17:16 schreef Q. het volgende:
[..]
HC wordt al 50% groter, is dat nog niet genoeg?
Dan winkel jij gewoon bij seniorenmode.nl.quote:Op woensdag 9 februari 2011 17:24 schreef CherryLips het volgende:
[..]
nooit! Maar tegen de tijd dat dat allemaal klaar is, kan ik alleen nog maar bij de Miss Etam terecht
Ja dat ook nog eens. Kleren in de winkel kopenquote:Op woensdag 9 februari 2011 17:25 schreef Q. het volgende:
[..]
Dan winkel jij gewoon bij seniorenmode.nl.
Van hun geld kunnen wij weer allerlei mooie dingen verzinnen om het leven van automobilisten te vergallen!quote:Op woensdag 9 februari 2011 17:28 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja dat ook nog eens. Kleren in de winkel kopen_!
Nouja de mensen uit de provincie vinden het prachtig op een koopzondag.
Terug brengen in originele staat!quote:Op woensdag 9 februari 2011 21:11 schreef WD.40 het volgende:
Los van de functie(s) of de architectonische uitwerking doet het bovenstaande ontwerp in ieder geval wat aan die lelijke achterkantsituatie. Dat is op dit moment echt zo'n dooie hoek aan de gracht. Nu nog die oerlelijke gevel van 'De Planeet' aan de overzijde aanpakken.
HC is voor de toeristen. het is dat er in de HC een Mediamarkt zit, anders zou ik er echt nooit komenquote:Op woensdag 9 februari 2011 17:16 schreef Q. het volgende:
[..]
HC wordt al 50% groter, is dat nog niet genoeg?
De mediamarktquote:Op vrijdag 11 februari 2011 10:57 schreef Blik het volgende:
[..]
HC is voor de toeristen. het is dat er in de HC een Mediamarkt zit, anders zou ik er echt nooit komen
Tijdens de BTW-vrije weken anders een aardig goede deal gescoort, een EOS 550D + kitlens + 55-250 mm lens voor 720 euro. Goedkoopste alternatief op internet was 820 euroquote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:50 schreef zatoichi het volgende:
[..]
De mediamarkt10~20% teveel betalen en behandelt worden als slachtvee...
Op zich valt er nog best wat aan de prijzen te doen bij de mediamarkt als je de prijzen op internet noemt.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:50 schreef zatoichi het volgende:
[..]
De mediamarkt10~20% teveel betalen en behandelt worden als slachtvee...
Bron: CU2030.nlquote:Restaurant De Tijd sluit met ingang van maandag 21 februari haar deuren. Deze sluiting is het gevolg van de verbouwing van Utrecht Centraal.
Het station wordt in fasen verbouwd en biedt daardoor gedurende de verbouwing niet genoeg ruimte om een dergelijke zit- en vergadergelegenheid terug te laten komen op een andere locatie in de stationshal. In de nieuwe OV-terminal komt een prachtige half open verdieping met restaurantfaciliteiten.
Een aantal alternatieve zit- en vergadergelegenheden dichtbij het station:
- Seats2meet, www.seats2meet.nl, Moreelsepark 65 Utrecht (Hoog Catharijne, ingang naast Albert Heijn)
- Meetingplaza, www.meetingplazautrecht.nl, Godebaldkwartier 20 Utrecht (Hoog Catharijne, ingang achter bakkerij Tamminga)
- Restaurant Zeyn, www.zeyn.nl, Jaarbeursplein 4 Utrecht (nabij Beatrixtheater)
- Brasserie de Babbelaar, Gildenkwartier 39 Utrecht (Hoog Catharijne, tegenover de Mediamarkt)
- Hagenouw eten en drinken Godebaldkwartier 255 Utrecht (Hoog Catharijne)
Als extra faciliteit in de stationshal wordt maandag 8 maart een tweede vestiging van Starbucks geopend naast de Burger King.
AH to Go.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:24 schreef Nielsch het volgende:
Eerst Cafe Hoog Centraal dicht, toen The Copperfield Pub en nu De Tijd. Waar moet ik nu een biertje drinken als ik op de trein sta te wachten? De rest is me echt een beetje te ver.
Bij die Ierse pub op de van Sijpesteinkade?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:24 schreef Nielsch het volgende:
Eerst Cafe Hoog Centraal dicht, toen The Copperfield Pub en nu De Tijd. Waar moet ik nu een biertje drinken als ik op de trein sta te wachten? De rest is me echt een beetje te ver.
The Guardian. Die is ook nog wel een aardig eindje lopen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:32 schreef T.O.P het volgende:
[..]
Bij die Ierse pub op de van Sijpesteinkade?
Valt mee, gewoon perron aflopen en door de tunnel heen. Stuk rustiger daar ook altijd en niet van die idioten die maar kriskras door de stationshal gaan lopen en dan ineens stil gaan staan om te kijken hoe laat hun trein ook weer gingquote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:07 schreef Q. het volgende:
[..]
The Guardian. Die is ook nog wel een aardig eindje lopen.
Nee maar wel last van die bankmensen die daar hun borrels/recepties e.d. daar doen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:32 schreef Neelix het volgende:
[..]
Valt mee, gewoon perron aflopen en door de tunnel heen. Stuk rustiger daar ook altijd en niet van die idioten die maar kriskras door de stationshal gaan lopen en dan ineens stil gaan staan om te kijken hoe laat hun trein ook weer ging
Sinds dat blauwe bord daar halverwege de jaarbeurstraverse hangt knal ik idd regelmatig tegen die idioten daar op. Wie verzint zoiets?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:32 schreef Neelix het volgende:
[..]
Valt mee, gewoon perron aflopen en door de tunnel heen. Stuk rustiger daar ook altijd en niet van die idioten die maar kriskras door de stationshal gaan lopen en dan ineens stil gaan staan om te kijken hoe laat hun trein ook weer ging
WanAleid FTW!quote:Meer slachtoffers buurtterreur Leidsche Rijn
UTRECHT - Het homostel Hans en Ton is niet de enige die is verjaagd uit Leidsche Rijn. Dat heeft RTV Utrecht ontdekt. Ook een gezin met kinderen is uit hun huis gejaagd.
Het gaat om dezelfde tieners die het ook op de twee mannen hadden gemunt. De overlastgevende jongens wonen naast het gevluchte gezin en vlak achter de voormalige woning van de twee mannen.
Aanleiding voor de buurtterreur zou een opmerking van het gezin zijn over het asociale gedrag van hun buurjongens.
OPGEPAKT
Eén van de jongens is vorig jaar opgepakt in verband met de pesterijen tegen het homostel is ook verantwoordelijk voor de buurtterreur tegen het gezin. Hij kwam toen niet voor de rechter.
De familie leeft inmiddels ondergedoken in een woning buiten Utrecht. Burgemeester Wolfsen van Utrecht reageert later vandaag in U Vandaag om 18.00 uur op de buurtterreur in Leidsche Rijn.
Bron: RTV Utrecht.
RTV Utrechtquote:Grote brand in Rabotoren Utrecht
UTRECHT - In de Rabotoren in Utrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. De brandweer spreekt van een een grote brand op de tweede verdieping en heeft het pand laten ontruimen.
Het is voor de vierde keer dat in het toekomstige hoofdkantoor van de bank brand woedt. Afgelopen zomer zorgde een brand op de 25ste en 26ste verdieping er al voor dat de oplevering van het gebouw een jaar moest worden uitgesteld.
In oktober was het zelfs twee keer op een dag raak. Toen greep het vuur om zich heen op de negende en op de 21ste verdieping.
Dat gebouw kom je niet zomaar binnen hoor.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:02 schreef speknek het volgende:
Zou het toch brandstichting van een boze Rabobank klant zijn?
Leidsche Rijn FTW!quote:WEER BAL OP DE BERTÉSTRAAT
De buurt praat over de gebeurtenissen terwijl cameraploegen gesprekken proberen aan te knopen.
Wederom is de Heinrich Bertéstraat in de Leidsche Rijn wijk Terwijde toneel van straatterreur. Na een moord in 2007, het wegtreiteren van homostel Hans en Ton is nu een familie ondergedoken na straatterreur van een gekende jonge buurtbewoner.
Burgemeester Aleid Wolfsen zei donderdagavond tijdens een gemeenteraadsvergadering dat het ingewikkeld ligt de jongen uit huis te zetten en moeilijk is om bewijslast te vergaren van zijn wandaden. Buurtbewoners zijn woedend over de lakse houding van gemeente en politie en eisen actie.
Hans van Gemmert, een van de weggetreiterde homos, prijst zich inmiddels gelukkig in Nieuwegein. Gekmakend is de opstelling van politie, Wolfsen maar ook woonwethouder Bosch. Wij weten precies om wie het hier gaat en dat weten politie en gemeente ook. De ouders van deze jongen zijn naar Marokko teruggekeerd en de jongen gebruikt het huis als feesttent, drugshonk en bordeel. En dan kan je niet uitgezet worden?
In dezelfde raadsvergadering kwam SP-fractievoorzitter Tim Schipper met schrijnende voorbeelden van personen die door Utrecht recent onterecht het huis uit werden gezet. De Raad van State tikte Utrecht hard op de vingers. Een van de personen in kwestie verbleef af en toe elders om haar zieke en bejaarde moeder te verzorgen en werd zonder pardon, en dus ten onrecht, toch uitgezet. Wethouder Harrie Bosch (PvdA) zegt de procedures beter na te gaan nu de gemeente opeens en onverwacht verkeerd heeft gehandeld.
Ondertussen wil in de Bertéstraat niemand commentaar geven met naam en toenaam. Een Turkse vrouw en tegenover haar een Nederlandse man snappen niet waarom de ouders van de jongen en huurders van het onrusthuis, rustig in Marokko kunnen verblijven terwijl hun zoon ongemoeid zijn gang kan gaan. De hele zomer was het hier bal, maar er ingegrepen werd er niet gebeurt.
In Utrecht is het nu het vierde geval in korte tijd waarbij slachtoffers vluchten en daders ongemoeid worden gelaten. De kamerleden Ahmed Marcouche en Hans Spekman, partijgenoten van PvdA-burgemeester Wolfsen vielen hem daar recent snoeihard op aan. Volgens Hans van Gemmert is het onbegrijpelijk dat de inwoners van Utrecht het blijven pikken dat slachtoffers de wijk nemen. Ik heb te doen met de mensen uit mijn oude buurt. Dit is ongekend. Wij starten binnenkort een juridische procedure tegen de gemeente Utrecht naast de procedure die al loopt om als nog wat te doen met onze stapels aangiftes van het geweld van destijds. Wel zijn we blij dat gevecht vanuit onze heerlijke nieuwe wijk in Nieuwegein te voeren. Maar erg is het wel, want het zal alleen maar erger worden in Terwijde.
Vrijdag was de politie continu in de straat aanwezig. Op Twitter plaatste het korps zelfs oproepen om aangifte te doen tegen de daders. Wolfsen deed donderdagavond hetzelfde. En als burgers bang zijn om aangifte te doen bel dan de gemeente. Wij kunnen uw anonimiteit zeker waarborgen.
Ha! Dat vind ik een veel betere naam dan dat ontzettend gemaakte "De Verrekijker"quote:Op zaterdag 19 februari 2011 10:49 schreef lost95 het volgende:
[..]
Zoals het AD het noemde: De vuurtorens
er is toch zioiets als verkiezingenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 07:27 schreef Nielsch het volgende:
Aleid Wolfsen is het aller- aller- aller- aller- aller- allerslechtste dat Utrecht ooit is overkomen. Zelfs de sloop van De Utrecht en de komst van Hoog Catharijne was nog minder dramatisch dan de "verkiezing" van die man. Die vent zou zich de ogen uit de kop moeten schamen over zijn wanbeleid. Gadverdamme![]()
![]()
![]()
Burgemeesters worden niet direct door het volk gekozen.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:59 schreef rubje het volgende:
[..]
er is toch zioiets als verkiezingenof geldt dat niet in censuurcity Utreg?
We hebben het hier over de burgemeester. Die wordt aangesteld door de koningin. In Utrecht hadden we wel een referendum over de burgemeester, waarbij we mochten 'kiezen' uit twee PvdA'ers.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:59 schreef rubje het volgende:
[..]
er is toch zioiets als verkiezingenof geldt dat niet in censuurcity Utreg?
Er zijn toen ook amper mensen komen opdagen om aan die schertsvertoning mee te doen. Jammer genoeg werd dat door de minister destijds aangegrepen om te concluderen dat er in Nederland geen animo is voor verkiezingen van de burgemeester. Dat laatste is natuurlijk een belachelijke conclusie. Ik geloof dat er best animo voor is, op voorwaarde dat het vrije en echte democratische verkiezingen zijn.quote:Op zondag 20 februari 2011 10:30 schreef zatoichi het volgende:
Ja dat kiezen vond ik zo nep; ik stem altijd, maar dat is de eerste keer dat ik uit protest niet heb gestemd; je houdt of verkiezingen, en dan maak je er echt verkiezingen van, of je houdt het niet; maar doe niet net alsof je zo democratisch bent dat je vrije verkiezingen houdt, om vervolgens met twee kandidaten aan te komen die politieke één-eieige tweelingen zijn...
mijn TT wat doe je!? Noem het volgende topic maar zoquote:Op zondag 20 februari 2011 14:32 schreef Q. het volgende:
Wie kan de TT even veranderen naar 'Weg met Wolfsen!' ?
wat heeft Djeez er nou weer mee te makenquote:Op zondag 20 februari 2011 14:22 schreef Doedezemaar het volgende:
Weg met Wolfsen!
Djeez, je zal maar in die buurt daar wonen, dan valt Overvecht-Zuid best mee. Voordat ik hier woonde zijn mijn buren trouwens ook lastig gevallen door zulk tuig. Een ervan woonde ook echt in de buurt en kreeg uiteindelijk huisarrest, de rest waren 'vriendjes' die een buurtverbod hebben gekregen. Maar daar is heel wat aan vooraf gegaan. Ik merk trouwens dat veel allochtone kindjes hier gewoon de hele middag en avond de straat op worden geschopt. Vaak moeten 6jarigen op de peuters letten. Ik hou mijn hart vast voor over een paar jaar, echte opvoeding krijgen ze in elk geval niet van hun ouders.
Het was niet alleen dat ze van dezelfde partij kwamen, dezelfde gedachten hadden en allebei autochtone 50ers waren. Het meest surrealistische van het hele gebeuren vond ik nog wel dat de ander gewoon glashard had gezegd dat hij het niet eens wilde worden.quote:Op zondag 20 februari 2011 10:30 schreef zatoichi het volgende:
Ja dat kiezen vond ik zo nep; ik stem altijd, maar dat is de eerste keer dat ik uit protest niet heb gestemd; je houdt of verkiezingen, en dan maak je er echt verkiezingen van, of je houdt het niet; maar doe niet net alsof je zo democratisch bent dat je vrije verkiezingen houdt, om vervolgens met twee kandidaten aan te komen die politieke één-eieige tweelingen zijn...
quote:AMSTERDAM - Als gemeenten niet snel investeren in Vinex-wijken, trekken hoogopgeleiden weg en verpauperen de buurten. Daarvoor waarschuwen deskundigen maandag in het AD. De Vinex-wijken dreigen volgens hen achterstandsbuurten te worden.
De nieuwbouwwijken aan de rand van grote steden zijn populair bij hoogopgeleide tweeverdieners met jonge kinderen.
De wat oudere jeugd zou zich in de wijken echter stierlijk vervelen, waardoor ze voor problemen zorgen. In veel wijken klagen bewoners over inbraken, bedreigingen, vandalisme en overlast.
In de wijken IJburg (Amsterdam), Nesselande (Rotterdam), Ypenburg (Den Haag) en Leidsche Rijn (Utrecht) moet de politie regelmatig ingrijpen. Op sommige plekken geldt een samenscholings- of alcoholverbod.
Bij het opzetten van de wijken is geen rekening gehouden met de samenhang tussen wonen, werken en spelen, zegt socioloog Frits Spangenberg in de krant. Gemeenten moeten Vinex-wijken niet aan hun lot overlaten zodra de bouw gereed is, zegt directeur Olaf van de Wal van het kenniscentrum voor stedelijke vernieuwing KEI.
Negatieve tegenreactie
In de buurten worden arm en rijk gemengd. Zwakke gezinnen kunnen zich optrekken aan de anderen, maar de kloof moet niet te groot zijn, zegt stadsscocioloog Tineke Lupi. "Er is een buurt waar de sociale huurwoningen tegenover luxe villa's staan. Dat werkt niet, want dan worden de sociale verschillen te groot en krijg je een negatieve tegenreactie."
Juist in die buurten regent het volgens haar klachten over vervuiling, criminaliteit en overlast van jongeren. Deskundigen zouden het zien als de 'emancipatie' van de Vinex-wijken, die steeds meer op stadswijken met alle stedelijke problemen gaan lijken.
De wijken hoeven niet te voldoen aan het Amerikaanse droombeeld van suburban leven, maar gemeenten moeten de wijken volgens Lupi wel aantrekkelijk houden. "Als je dat niet doet worden het achterstandswijken. Mensen die de keuze hebben, trekken weg. Anderen met minder keuzevrijheid blijven achter."
Wel denkt ze dat de wijken altijd een middenklasse blijven aantrekken.
Wat ben jij politiek incorrect zeg! Hoppa, aan de thee jij! Picknicken, DAT is het antwoord! Kei-hard picknicken, dat zal ze leren, die rekels!quote:Op maandag 21 februari 2011 08:58 schreef speknek het volgende:
Deskundigen. Ja hoor, de jongeren halen kattenkwaad uit omdat ze zich 'vervelen' in een vinexwijk. Let op de roep tot grootschalige investeringen, waarbij er een betere aansluiting moet komen tussen vorm en functie en blabla buurthuizen blabla.
De reden waarom vinexwijken verpauperen is a) omdat de klassieke volksbuurten veryuppen en de traditionele bewoners verkassen en b) ook allochtonen doorkrijgen dat ze in een vinexwijk hun kinderen niet meer met z'n vieren op een kamer hoeven te laten slapen.
Je bent rot of je bent het niet, en als je rot bent dan ga je die recreatiemogelijkheden slopen, niet benutten.
Hoezo?quote:Op maandag 21 februari 2011 09:33 schreef Neelix het volgende:
Hey, wat is er aan de hand bij het station?
quote:Utrecht Centraal
Maandag 21 Februari 09:33
Oorzaak
Rond Utrecht Centraal rijden geen treinen door beperkingen op last van de brandweer.
Verwachting
De verstoring is naar verwachting rond 12:00 uur verholpen.
Van nu.nlquote:Treinverkeer rondom Utrecht gestremd
Uitgegeven: 21 februari 2011 09:22
Laatst gewijzigd: 21 februari 2011 09:37
AMSTERDAM- Het treinverkeer van en naar Utrecht Centraal is maandagochtend rond kwart over negen op last van de brandweer stilgelegd.
Dit bevestigt een woordvoerder van de brandweer tegenover NU.nl. Het treinverkeer is inmiddels weer hervat, maar reizigers moeten nog wel rekening houden met een half uur vertraging.
De brandweer legde het treinverkeer stil door rookvorming in de verkeersleidingspost op Utrecht Centraal. Het bleek echter vals alarm.
Natuurlijk, zo bedoel ik dat ook niet. Het is terecht dat ze dat doen.quote:Op maandag 21 februari 2011 09:46 schreef zatoichi het volgende:
Tja ik snap wel dat ze het treinverkeer stil leggen; goed nu is er niets aan de hand, maar stel dat het wel zo is en er botsen twee treinen tegen elkaar...
En vals alarm komt zo vaak voor; hier op mijn werk sta ik gemiddeld vijf keer per jaar buiten omdat het brandalarm zonder reden afgaat... Op één of andere manier is dat helaas wel altijd als het 0 graden is, en nooit op een zonnige zomerdag...
Pickw/nickenquote:Op maandag 21 februari 2011 09:18 schreef Q. het volgende:
[..]
Wat ben jij politiek incorrect zeg! Hoppa, aan de thee jij! Picknicken, DAT is het antwoord! Kei-hard picknicken, dat zal ze leren, die rekels!
Mwa, ze hadden wel enige haast.quote:Op maandag 21 februari 2011 09:47 schreef Neelix het volgende:
[..]
Natuurlijk, zo bedoel ik dat ook niet. Het is terecht dat ze dat doen.
Maar die hele toko is daar laatst afgebrand, en hebben ze opnieuw opgebouwd, dus dan mag je hopen dat ze het goed doen
En d'r woont gewoon nog iemand in dat complex, ik weet niet of de de huismeester is of iemand die niet weg wil, maar heel apart.quote:Op zondag 20 februari 2011 16:45 schreef Doedezemaar het volgende:
Die flats bij station Overvecht worden binnenkort gesloopt, het ziet er nu heel spookachtig uit, zo dichtgetimmerd. Ik woon echt aan het randje, ik zou depressief worden als ik wat verder tussen het beton zou wonen.
Ik woon daar ook redelijk in de buurt, en een groot deel hier is genomineerd voor sloop. Was voor mij één van de motivaties hier in te gaan 2 jaar terug, bij sloop urgentie + verhuisvergoedingquote:Op zondag 20 februari 2011 16:45 schreef Doedezemaar het volgende:
Die flats bij station Overvecht worden binnenkort gesloopt, het ziet er nu heel spookachtig uit, zo dichtgetimmerd. Ik woon echt aan het randje, ik zou depressief worden als ik wat verder tussen het beton zou wonen. Een van mijn oudere buurtbewoners heeft meegeholpen Overvecht te bouwen en vertelt wel eens over hoe snel (en soms onverantwoord) dat ging.
Ben blij dat we daar uit die buurt (nouja iets verderop was ut) weg zijnquote:Op zondag 20 februari 2011 16:45 schreef Doedezemaar het volgende:
Die flats bij station Overvecht worden binnenkort gesloopt, het ziet er nu heel spookachtig uit, zo dichtgetimmerd. Ik woon echt aan het randje, ik zou depressief worden als ik wat verder tussen het beton zou wonen. Een van mijn oudere buurtbewoners heeft meegeholpen Overvecht te bouwen en vertelt wel eens over hoe snel (en soms onverantwoord) dat ging.
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:02 schreef speknek het volgende:
Zou het toch brandstichting van een boze Rabobank klant zijn?
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:09 schreef Q. het volgende:
[..]
Dat gebouw kom je niet zomaar binnen hoor.
quote:De brand die vrijdag in het nieuwe hoofdkantoor van de Rabobank in Utrecht heeft gewoed, is waarschijnlijk aangestoken. Dat liet de politie maandag weten.
De brand brak vrijdagmiddag uit in een technische ruimte op de tweede verdieping van het pand aan de Croeselaan. Zeven bouwvakkers moesten het gebouw verlaten. Bij de brand raakte niemand gewond en kwamen geen gevaarlijke stoffen vrij. De politie heeft nog geen idee wie de brand zou kunnen hebben gesticht.
In juni en oktober vorig jaar was er ook al brand in het pand. Die in oktober bleek te zijn aangestoken. Bij de brand in juni vond bovenin een van de twee torens, die met elkaar verbonden zijn, een explosie plaats. Dat zorgde voor veel schade.
Later dit jaar moeten zo'n drieduizend Rabobank-medewerkers naar het gebouw van 105 meter hoog verhuizen.
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/334201quote:Utrecht weer opgeschrikt door Domspringer
UTRECHT - In Utrecht is iemand van de Domtoren gesprongen. Of het om een man of vrouw gaat is niet bekend.
September 2009 was de laatste keer dat iemand van de Dom sprong.
Gelukkig maar.quote:
Vriendin van me werkt om de hoek, heb even ge-sms't of zij het niet wasquote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:34 schreef Q. het volgende:
[..]
Gelukkig maar.!
Maar als ie een uurtje eerder was geweest had ik hem moeten wegkoppen. Brrrr. Geluk bij een ongeluk dat de terrasjes op het Domplein in de schaduw liggen, anders hadden daar vast ook mensen gezeten...
Gelukkig maar.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:36 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Vriendin van me werkt om de hoek, heb even ge-sms't of zij het niet was
Weet je zeker dat jij het niet was?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:42 schreef Nielsch het volgende:
Tering hee, wel bizar. Vanochtend vroeg ik me nog af wat het beste gebouw in Utrecht zou zijn om vanaf te springen als je zelfmoord zou willen plegen (geen neigingen hier hoor...) en kwam toen al snel tot de conclusie dat dat de Dom was. En dan nu dit bericht...
Nu pas?quote:Een gids van de Dom heeft aan RTV Utrecht gemeld dat hij een van zijn toeristen mist.
Hij is in ieder geval onder dak.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:05 schreef speknek het volgende:
Ik weet waar ie uithangt.
(uitspreidt?)
quote:De persoon ligt ín de toegang van de Sint Michaëlskapel en is waarschijnlijk door een dak gegaan. De Florahof is afgezet. Brandweer en politie zijn ter plaatse.
Ja, ik heb het mazzel dat m'n schoonpa fiks in de slappe was zit en wel mee wil betalen aan de bruiloft (en zelf zijn we ook al niet zo heel arm). Achteraf vonden we het vooral wel fijn dat nu alles op een locatie kan. Lunchen, trouwen, middagprogramma, diner, feest. Geen gedoe met mensenmassa's dirigeren.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 16:27 schreef zatoichi het volgende:
En Speknek, is zo'n kasteel niet juist heel duur? Ik heb het ook overwogen, maar vond het te duur (al heb ik niet naar deze gekeken). Ohja en ik wilde ook graag in Utrecht trouwen, leverde mooie foto's aan de nieuwe gracht op.
Oh ik vond het slapen in het hotel juist geweldig. Echt nog lekker nagenieten in die roes waarin je dan zit en de volgende ochtend zo met je brakke kop aan het heerlijke ontbijtbuffet met alles erop en eraan (full English Breakfast, oh yeah!). Voor mij was het juist de kers op de taart. De volgende ochtend alsnog kunnen presteren om het zo maar even te zeggen. Daarna lekker chillen in het zwembad en de sauna.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 16:27 schreef zatoichi het volgende:
Tja die huwelijksnacht... eigenlijk kun je het beter overslaan want je hebt beiden eigenlijk niet zo'n zin, als het goed is ben je hartstikke dronken, en eigenlijk gewoon verschrikkelijk moe..
Ik vond het wel fijn om lekker thuis te slapen; de volgende dag lekker nog met haar uit eten geweest om het samen te vieren ipv met iedereen.
En Speknek, is zo'n kasteel niet juist heel duur? Ik heb het ook overwogen, maar vond het te duur (al heb ik niet naar deze gekeken). Ohja en ik wilde ook graag in Utrecht trouwen, leverde mooie foto's aan de nieuwe gracht op.
Wel een cool kasteel. Heb daar ooit eens een zakendiner gehad. Was me uitstekend bevallen!quote:Op dinsdag 22 februari 2011 16:09 schreef speknek het volgende:
We gaan uiteindelijk naar Kasteel Wijenburg in Echteld. Ja heel afgezaagd sprookjeshuwelijk.
*zombiegeluiden maakt*quote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:26 schreef zatoichi het volgende:
biertje uit blik in het wilhelminapark te drinken; wat wil je nog meer?
Dat gaat zo'n pijn doen dit jaar...m'n eerste zomer sinds ik fulltime ben gaan werken. Ik zie de facebookberichtjes al voorbij vliegen dat iedereen lekker in het park zit terwijl ik werkquote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:11 schreef TMan het volgende:
[..]
*zombiegeluiden maakt*
Zomer... zoooomer...
Zorg dat je oudere vrienden hebt die ook allemaal werken. Alhoewel een groot deel van mn vriendenclub tegenwoordig werkloos is en dus genoeg tijd heeft.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:36 schreef The6thgate het volgende:
[..]
Dat gaat zo'n pijn doen dit jaar...m'n eerste zomer sinds ik fulltime ben gaan werken. Ik zie de facebookberichtjes al voorbij vliegen dat iedereen lekker in het park zit terwijl ik werk
Nja daar ging het dus mis toen ik op m'n 22e nog bij een vereniging gingquote:Op woensdag 23 februari 2011 08:29 schreef Q. het volgende:
[..]
Zorg dat je oudere vrienden hebt die ook allemaal werken.
Bron: DNU.nuquote:BRANDEN RABOTOREN OPGEËIST
Drie van de vier branden in de in aanbouw zijnde Rabotoren in Utrecht zijn opgeëist door een groep die zich ‘Conspiracy Cells of Fire, Dutch Cell’ noemt. Dat staat te lezen in een verklaring van de groep op de website Indymedia. De groep zegt ook verantwoordelijk te zijn voor een aanval op de website van de Rabobank.
Reden waarom de Rabo doelwit is, is dat ‘de fascisten van de Rabobank’ volgens de groep investeren in de wapenindustrie en daarmee in wapens die gebruikt worden in landen Egypte, Griekenland, Israël, Lybie en Algerije.
De verklaring van de groep is hier te lezen. De politie is inmiddels bekend met de verklaring en betrekt deze in het onderzoek naar de branden, aldus een woordvoerder.
Ik heb weleens gehoord dat het op hetzelfde neerkomt.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 16:28 schreef CherryLips het volgende:
Fijn dat zo'n bericht over zelfmoord verandert in een gesprek over trouwlocaties
Zelfmoord is pijnlozer.quote:Op donderdag 24 februari 2011 21:59 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik heb weleens gehoord dat het op hetzelfde neerkomt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Noise is all relative to the silence preceding it
quote:Op zaterdag 26 februari 2011 16:20 schreef Undergod het volgende:
Als de winst van de rabobank opgaat aan brandjes wordt die winst weer in de economie gepompd.
Bouwlui en schoonmaakpersoneel hebben meer aan het geld dan een directeur die dan meer opzij zet.
Geniaal idee dus. Zouden we meer wraak acties tegen grote bedrijven gaan zien?Ik hoop dat je sarcastisch bent, anders vind ik het een verwerpelijk bericht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PWBF
Google?quote:Op maandag 28 februari 2011 12:15 schreef Nielsch het volgende:
Weet iemand een winkel in Utrecht waar ik sportprijzen (medailles, bekers) kan kopen?
Het is een beetje advocaat van de duivel spelen.quote:Op maandag 28 februari 2011 12:16 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik hoop dat je sarcastisch bent, anders vind ik het een verwerpelijk bericht.
Als je andersmans eigendommen in brand steekt, ben je gewoon misdadig bezig. Dan maak je je schuldig aan dezelfde zaken als waar je de tegenpartij van beschuldigt. Bovendien, als de Rabobank 20 miljoen extra moet betalen vanwege brand en tegenwerking, dan zal dit enkel op het bordje van de consumenten terechtkomen (hogere prijzen betaalpaketten, hogere rente e.d.). Je schiet er dus niets mee op. Bovendien breng je er mensenlevens mee in gevaar.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 14:41 schreef Undergod het volgende:
[..]
Het is een beetje advocaat van de duivel spelen.
Maar ik kan me indenken dat mensen zo'n gedachtegang hebben.
Het is natuurlijk na 3x geen ongeluk meer en bankiers ed hebben zich niet populair gemaakt.
Wat is er precies zo verwerpelijk aan?
quote:Utrechtse 'Inktpot' opent Nationale Monumenten Estafette
Dit jaar wordt de landelijke Open Monumentendag voor de 25e keer georganiseerd. Om dit te vieren zal in de vijfentwintig weken voorafgaande aan de eigenlijke Open Monumentendag - dit jaar op 10/11 september - een Nationale Monumenten Estafette worden gehouden. In deze periode zal ieder weekend ergens in het land een Monument van de Week zijn deuren openen voor het publiek. De estafette start op zaterdag 26 maart in Utrecht in 'De Inktpot', het voormalige derde administratiegebouw van de spoorwegen. Dit monumentale pand is tussen 10.00 en 17.00 uur gratis voor het publiek te bezoeken.
Dat zijn nog eens tijden.quote:AH STRAATWEG HEROPENT MET RUIMST MOGELIJKE OPENINGSTIJDEN
De volledig verbouwde en vergrote Albert Heijn supermarkt aan het begin van de Amsterdamsestraatweg hanteert vanaf woensdag de ruimste openingstijden die mogelijk zijn binnen de gemeente Utrecht. De winkel is voortaan van maandag tot en met zaterdag en op de maandelijkse koopzondag geopend van 7.00 tot 23.00 uur en op de andere zondagen van 16.00 tot 23.00 uur.
De AH is de enige winkel in Utrecht die van deze maximale openingstijden gebruik maakt. De winkel heropende woensdag na een verbouwing die tien dagen in beslag nam. Het interieur is volledig vernieuwd en het winkeloppervlak is fors uitgebreid. Dat was mogelijk door onder meer een naastgelegen pand en de buitenruimte achter de winkel bij de zaak te trekken.
De boel is echt enorm gemoderniseerd. Wat ik er van buitenaf tenminste van kon zien. Straks eens even kijken hoe het is geworden. Verder natuurlijk erg relaxt die openingstijden. Nu nog even elke zondag vanaf 12u open zijn ipv 16u en dan is het helemaal topquote:
Als het niet zulk enorm kutweer zou zijn zou ik er ook ff naar binnen huppelen.quote:Op woensdag 9 maart 2011 11:26 schreef The6thgate het volgende:
[..]
De boel is echt enorm gemoderniseerd. Wat ik er van buitenaf tenminste van kon zien. Straks eens even kijken hoe het is geworden.
Ach gewoon één keer in de week boodschappen doen... Ben ik mee begonnen zodra ik ging werken. Voornaamste reden: Ik had al zo weinig tijd en had geen zin om elke dag mijn tijd te verspillen aan boodschappen, dus doe het nu maar één keer per weekquote:Op woensdag 9 maart 2011 11:46 schreef Nielsch het volgende:
Ja leuk, maar ik heb liever dat er een supermarkt in Hoograven open zou gaan op zondag. De Plus op het Smaragdplein bijvoorbeeld, of de Albert Heijn in 't Hart van Hoograven. Nu moet ik elke zondag met de auto of fiets naar de AH in Lunetten om boodschappen te doen.
Wij doen ook voor de hele week boodschappen (scheelt namelijk tijd én geld), maar soms vergeet je wel eens iets wat je echt nodig hebt (dus geen zak chips ofzo). Normaal loop je dan even in 2 minuten naar de winkel toe. Nu moet ik echter op de fiets naar de Twijnstraat of naar Lunetten en dat is gewoon zuur.quote:Op woensdag 9 maart 2011 11:47 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ach gewoon één keer in de week boodschappen doen... Ben ik mee begonnen zodra ik ging werken. Voornaamste reden: Ik had al zo weinig tijd en had geen zin om elke dag mijn tijd te verspillen aan boodschappen, dus doe het nu maar één keer per week
Nadeel is wel dat je voor een hele week moet bedenken wat je nodig hebt...
Woon je in Tolsteeg dan?quote:Op woensdag 9 maart 2011 11:55 schreef Silenus het volgende:
Wat een problemen hebben we toch in dit land.
Ik woon net tussen de AH Twijnstraat en de Plus Smaragdplein in, dus ik wissel het toch al lekker af.
Ik doe bij voorkeur geen boodschappen bij de AH op Kanaleneiland.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:00 schreef Q. het volgende:
Ach, de AH op Kanaleneiland is op zondag open, dichtbij genoeg voor mij.Maar ik doe bij voorkeur geen boodschappen op zondag, veel te druk.
Geen idee hoe ik dat allemaal mee moet krijgen op de fiets, in mn rugtasje.quote:Op woensdag 9 maart 2011 11:47 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ach gewoon één keer in de week boodschappen doen...
Ook een goede optie.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:01 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik doe bij voorkeur geen boodschappen bij de AH op Kanaleneiland.
Ik heb het wel gedaan hoor op zondag, totdat ik de AH in Lunetten ontdekte. Toch wel een prettigere winkel.quote:
Tja Ik doe mijn boodschappen gewoon lopen, maar koop de helft bij de AH en de helft bij Rio de Bio (quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:01 schreef Q. het volgende:
[..]
Geen idee hoe ik dat allemaal mee moet krijgen op de fiets, in mn rugtasje.
Stukje te ver weg voor mij, zeker zonder auto. AH K'eiland is 5 minuten lopen, Lunetten een kwartier fietsen. Dan is de AH aan de Straatweg nog een stuk dichterbij.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:02 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik heb het wel gedaan hoor op zondag, totdat ik de AH in Lunetten ontdekte. Toch wel een prettigere winkel.
Zolang ik nog staand kan piesen neem ik geen fietstassen op mn fiets.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:03 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Tja en als je niet te trots bent voor fietstassen krijg je een hoop mee in één keer.
Is dat nieuwe winkelcentrum bij de IBB dan ook niet in de buurt? Daar zit een Jumbo toch?quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:06 schreef Silenus het volgende:
[..]
Net aan de andere kant van het spoor, watervogelbuurt.
Ik merk al dat mijn leven zich in een iets andere fase bevindt.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:06 schreef Nielsch het volgende:
Ha, ik heb een afneembare fietstas op mijn fiets. Echt wel dik handig hoor. Kan mij het schelen hoe anderen er tegenaan kijken. Maar goed, sinds we een baby hebben en veel luiers moeten kopen doen we meestal de weekboodschappen met de auto.
Dat hangt er maar volledig vanaf hoe je het bekijkt. Ik ga nog regelmatig uit met vrienden, terwijl er veel mensen zijn zonder kinderen die dat al niet meer doen.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:06 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik merk al dat mijn leven zich in een iets andere fase bevindt.
Ja, is ook wel in de buurt, maar net effe iets verder fietsen denk ik. 200 meter ofzo.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:06 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Is dat nieuwe winkelcentrum bij de IBB dan ook niet in de buurt? Daar zit een Jumbo toch?
Tsja, als Anouk Hoogendijk vertrekt, heb je inderdaad geen reden meer om te gaan kijken. Daarom als aandenken nog wat plaatjes van Anouk Hoogendijk.quote:FC Utrecht stopt met vrouwenvoetbal
UTRECHT - Het seizoen wordt nog afgemaakt, maar daarna zullen de dames van FC Utrecht niet meer uitkomen in de Eredivisie Vrouwen. Dat heeft de directie van de club besloten.
Utrecht stopt met vrouwenvoetbal omdat er te weinig geld verdiend wordt. Eerder gaven ook AZ en Willem II al aan op het einde van dit seizoen te stoppen in de vrouwencompetitie.
In 2007 was FC Utrecht één van de teams die aan de basis stonden van de Eredivisie Vrouwen.
Ik was er bij het eerste deel al bij.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:17 schreef Nielsch het volgende:
Dit is trouwens het eerste Utrecht topic zoals opgenomen in de reeks die nu tot 50 loopt:
Waar in Utrecht wonen ?
Haha of wel; een post van toen ik net in mijn huurhuis zat in pijlsweerd, met voortschrijdend inzicht nu alweer bijna drie jaar woonachtig in Tuinwijk.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:17 schreef Nielsch het volgende:
Dit is trouwens het eerste Utrecht topic zoals opgenomen in de reeks die nu tot 50 loopt:
Waar in Utrecht wonen ?
Veel mensen die er nu niet meer bij zijn...
in het topic van speknek daar sta ik ook al bij, al was het in het begin meer meelezen dan meepraten.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:17 schreef Nielsch het volgende:
Dit is trouwens het eerste Utrecht topic zoals opgenomen in de reeks die nu tot 50 loopt:
Waar in Utrecht wonen ?
Veel mensen die er nu niet meer bij zijn...
En dit is een oudje van Speknek:
Forza Utreg Deel IX
Lol
quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:04 schreef Q. het volgende:
[..]
Zolang ik nog staand kan piesen neem ik geen fietstassen op mn fiets.
Dan maar onhandig. Ik heb tenminste mijn waardigheid nog!quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:42 schreef CherryLips het volgende:
[..]Weet je hoe handig
Ik heb ze nu ook niet anders krijg ik de fiets niet meer in de berging
Terwijl je loopt te kloten met plastic tasjes aan je stuur.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:46 schreef Q. het volgende:
[..]
Dan maar onhandig. Ik heb tenminste mijn waardigheid nog!
Het valt mee, zware dingen in de rugtas en de rest op de bagagedrager onder de snelbinders pletten. Neemt het ook minder ruimte in in je kast. Ideaal.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:50 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Terwijl je loopt te kloten met plastic tasjes aan je stuur.
Yep.quote:Op woensdag 9 maart 2011 13:36 schreef Neelix het volgende:
Die openingstijd van 16:00 tot 23:00 snap ik niet. Op de Twijnstraat is dat ook en dan staat er gewoon een rij om 16:00 om naar binnen te kunnen gaan.
Is dat een beperking van de winkeltijdenwet ofzo?
Andere optie is zo'n mooi fietsrek voorop je stuur, ook superhandig.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:46 schreef Q. het volgende:
[..]
Dan maar onhandig. Ik heb tenminste mijn waardigheid nog!
Lijkt me niet; de AH op het Willem van Noortplein is ook altijd elke zondag open. Het kan natuurlijk dat dat een van de drie is, maar als je ziet hoe klein die is, lijkt me dat vreemd...quote:Op woensdag 9 maart 2011 13:59 schreef speknek het volgende:
Maar sowieso zijn er toch maar 3 AHs elke zondag open?
En toch is het overal nog heel erg druk. Er is zeer duidelijk vraag naar meer, maar zoals altijd gaat het hier weer eens erg sloom.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:02 schreef Nielsch het volgende:
Wel wat meer: Kanaleneiland, Lunetten, Twijnstraat, Nachtegaalstraat, A'damse SW, W van Noortplein en die in de Meern.
Ik vind dat alle supermarkten elke zondag open mogen!
XL in Overvecht is ook open op zondag, volgens mij van 16:00 - 21:00quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:02 schreef Nielsch het volgende:
Wel wat meer: Kanaleneiland, Lunetten, Twijnstraat, Nachtegaalstraat, A'damse SW, W van Noortplein en die in de Meern.
Ik vind dat alle supermarkten elke zondag open mogen!
Kan goed hoor! Ik vind die scanners van de XL leuk!quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:28 schreef Blik het volgende:
[..]
XL in Overvecht is ook open op zondag, volgens mij van 16:00 - 21:00
Niet om het een of ander, ik zie dat dit filmpje overal op internet verschijnt, maar dit is gewoon gedrag van die beesten, en dat is al jaren zo. Zonsopkomst en zonsondergang doen ze het, daarvoor zitten ze massaal in de bomen te wachten op sommige plekken (bij ziekenhuis overvecht bijvoorbeeld).quote:Op woensdag 9 maart 2011 16:22 schreef Neelix het volgende:
Rond het einde van de Croeselaan vliegt ook al een paar weken een ontzettend grote zwerm spreeuwen, erg imponerend om te zien.
Is inderdaad niks bijzonders, alleen is de groep nu wel erg groot. Zag dit fenomeen eerst ook dagelijks toen ik nog in Veldhoven werkte. Zaten ook duizenden van die spreeuwen bij de afrit van de snelweg.quote:Op woensdag 9 maart 2011 16:35 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Niet om het een of ander, ik zie dat dit filmpje overal op internet verschijnt, maar dit is gewoon gedrag van die beesten, en dat is al jaren zo. Zonsopkomst en zonsondergang doen ze het, daarvoor zitten ze massaal in de bomen te wachten op sommige plekken (bij ziekenhuis overvecht bijvoorbeeld).
Ach misschien vind ik het normaal omdat ik dus iedere avond daar fiets vanuit mijn werk, kan natuurlijk ook
Tja dat heb je met nieuwe indelingenquote:Op woensdag 9 maart 2011 18:38 schreef Naamah het volgende:
Was net even bij de vernieuwde AH op de Amsterdamsestraatweg, 't ziet er wel mooi uit en vergroot assortiment is altijd fijn. Maar verder, kan niks meer vinden, het was echt óntzettend druk in de winkel en dan zijn de paden gewoon best smal en op sommige punten doet de winkel echt een beetje claustrofobisch aan.
Ik zal er vast wel aan wennen, maar op dit moment mis ik m'n oude AH'tje waar ik alles blindelings kon vinden toch wel..
Die scanners kunnen niet omgaan met de 35%korting stickers, dus ik gebruik ze niet meer. En met zulke extreme drukte zijn de scanners ook op.quote:Op woensdag 9 maart 2011 19:53 schreef zatoichi het volgende:
Rijen? Scannen! Je bent niet voor niets bij de XL...
Wat een onzin, op die 35% stickers bij de XL zit een speciale barcode. Je moet dan eerst het product scannen en vervolgens de barcode van de 35% sticker. Nog nooit problemen mee gehadquote:Op woensdag 9 maart 2011 23:38 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Die scanners kunnen niet omgaan met de 35%korting stickers, dus ik gebruik ze niet meer. En met zulke extreme drukte zijn de scanners ook op.
Het is inderdaad omdat de groep nu ontzettend groot is. En in het filmpje is ook best aardig te zien hoe twee slechtvalken de groep aanvallen om er een paar uit te pikken.quote:Op woensdag 9 maart 2011 16:38 schreef Blik het volgende:
[..]
Is inderdaad niks bijzonders, alleen is de groep nu wel erg groot. Zag dit fenomeen eerst ook dagelijks toen ik nog in Veldhoven werkte. Zaten ook duizenden van die spreeuwen bij de afrit van de snelweg.
quote:Utrechtse weer Huisjesmelker van het Jaar
UTRECHT - Uit meer dan honderd nominaties is de Utrechtse Betty Chang voor de tweede maal verkozen tot Huisjesmelker van het Jaar.
Dat maakten de Landelijke Studenten Vakbond (LSVb) en de jongerenorganisatie van de SP donderdag bekend. Zij vragen met de jaarlijkse uitverkiezing aandacht voor de kamernood onder studenten.
Studenten kunnen hun huisbaas voor de 'prijs' opgeven. Er kwamen veel klachten binnen over Chang, die zo'n veertig panden in Utrecht bezit. Zo betalen haar huurders volgens het juryrapport gemiddeld 230 euro per maand meer dan het wettelijke maximum.
Oeuvreprijs
Omdat Chang de prijs ook al in 2006 op haar naam schreef en vaak werd genomineerd, kreeg ze een oeuvreprijs van de jongerenorganisaties. Het lukte hen echter niet om de goudkleurige plaquette aan haar uit te reiken.
De gemeente Utrecht is inmiddels procedures tegen Chang begonnen.
Ja, of Houten ofzo...quote:Op donderdag 10 maart 2011 14:24 schreef Q. het volgende:
Het is gewoon vrije markt, niemand dwingt die studenten om die hokjes te huren, ze kunnen ook in oost-groningen gaan wonen.
Ze moeten voor De Uithof eens met een visie komen om er echt een leuke en aantrekkelijke campus van te maken, zoals in Amerika en Engeland. Tuurlijk, de binnenstad zal altijd blijven trekken, maar het kan op De Uithof zoveel beter...quote:Op donderdag 10 maart 2011 14:43 schreef T.O.P het volgende:
Op de Uithof is volgens mij nog genoeg ruimte om een paar flatjes neer te zetten. Maakt de Uithof meteen wat drukker, en hopelijk gezelliger.
De Uithof is al teveel verpest om er nog wat van te kunnen maken. Zo'n drukke busbaan midden door de Uithof, plus het gebrek aan groen tussen de gebouwen, zijn de redenen dat het nooit wat word met de Uithof. Het waait er ook altijd enorm.quote:Op donderdag 10 maart 2011 14:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ze moeten voor De Uithof eens met een visie komen om er echt een leuke en aantrekkelijke campus van te maken, zoals in Amerika en Engeland. Tuurlijk, de binnenstad zal altijd blijven trekken, maar het kan op De Uithof zoveel beter...
Juist geen Starbucks oid, tiefesduur terwijl de doelgroep studenten is..quote:Op donderdag 10 maart 2011 15:26 schreef zatoichi het volgende:
Inderdaad, maar er een mooi centraal plein van wat losse grasvelden, wat bomen en eromheen meerdere (!) café's, winkeltjes, een starbucks, en je hebt een levendige campus...
quote:LOOPBRUG BIJENKORF VERDWIJNT
De Bijenkorf wordt uitgebreid en de loopbrug over de St. Jacobsstraat verdwijnt. De eigenaar van het pand van de Bijenkorf, het Pensioenfonds Metaal en Techniek, heeft toestemming van de gemeente gekregen voor de eerste voorbereidende werkzaamheden.
Het warenhuis krijgt er bijna 6000 m2 meter vloeroppervlak bij door de bouw van een extra verdieping. Voor de verbouwing is een wijziging van het bestemmingsplan nodig. Daarvoor start binnenkort de procedure, waarbij omwonenden en belanghebbenden hun zegje kunnen doen
Ik val in herhaling, maar restaurant Aal.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:55 schreef Stofje het volgende:
Schop!
Ik wil vanavond uit eten in Utrecht. Hele normale eisen: Betaalbaar (minder dan 20 euro voor een hoofdgerecht), uiteraard met een lekkere kaart en een leuke, gezellige, romantische sfeer. Iemand hier een leuke tip?
Ik ga even Out of the Box.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:55 schreef Stofje het volgende:
Schop!
Ik wil vanavond uit eten in Utrecht. Hele normale eisen: Betaalbaar (minder dan 20 euro voor een hoofdgerecht), uiteraard met een lekkere kaart en een leuke, gezellige, romantische sfeer. Iemand hier een leuke tip?
Het zijn geen pre-fab frieten uit een zak ofzo. Huisgemaakte frieten en huisgemaakte mayonaise.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 15:49 schreef T.O.P het volgende:
Frietjes voor 5 euro, waar gaat het heen met de wereld
De Rechtbank en Bouffe zijn erg lekker en goed geprijsd!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 13:55 schreef Stofje het volgende:
Schop!
Ik wil vanavond uit eten in Utrecht. Hele normale eisen: Betaalbaar (minder dan 20 euro voor een hoofdgerecht), uiteraard met een lekkere kaart en een leuke, gezellige, romantische sfeer. Iemand hier een leuke tip?
Bouffe kende ik niet, ziet er goed uitquote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:41 schreef Nielsch het volgende:
[..]
De Rechtbank en Bouffe zijn erg lekker en goed geprijsd!
27,50 tis wat je goedkoop noemt :pquote:Op dinsdag 15 maart 2011 22:53 schreef lost95 het volgende:
En het is restaurantweek dus lekknu lekker goedkoop uiteten.
quote:TWEE FIETSLOODSEN OP SMAKKELAARSVELD
Op het Smakkelaarsveld verrijzen in juni twee grote loodsen, die de komende jaren plaats gaan bieden aan 1800 fietsen. De loodsen dienen ter vervanging van de stationsfietsenstalling ter hoogte van het stadsbusstation, die gaat sluiten vanwege de uitbreiding van het bovengelegen perron
De stallingloodsen worden geëxploiteerd door de uitbater van de stationsfietsenstalling. Er moet dus betaald worden voor het stallen, in tegenstelling tot de andere fietsparkeerplekken op en rond het voormalige stadsparkje. Het aantal gratis plekken wordt overigens ook uitgebreid. De gemeente gaat 1100 klemmen plaatsen tegen de plint voor de kantoren aan het Leidseveer.
Nou ja, je zit vanaf daar natuurlijk in 2 minuten in de Noordertunnel, dan ben je ook al op het station.quote:Op woensdag 16 maart 2011 14:01 schreef speknek het volgende:
Lekker nuttig, twee fietsenstallingen naast elkaar waarvan een betaald en een gratis. En dan zet je je fiets neer en moet je alsnog tien minuten lopen naar het station. Voor een keer blij dat ik aan de andere kant van het station woon.
In de toekomst verdwijnen ALLE gratis fietsparkeerplekken rondom het station en wordt er een bijzonder streng opruimbeleid ingesteld.quote:Op woensdag 16 maart 2011 14:28 schreef The6thgate het volgende:
Sowieso, moeten betalen om daar je fiets kwijt te kunnenDan belanden dus echt weer overal en nergens fietsen.
Lekker makkelijk geld incasseren voor die Gestapo. Je moet ook echt een loser zijn die thuis niks te vertellen heeft als het je baan is om hardwerkende burgers van hun fiets te beroven.quote:Op woensdag 16 maart 2011 14:29 schreef Q. het volgende:
[..]
In de toekomst verdwijnen ALLE gratis fietsparkeerplekken rondom het station en wordt er een bijzonder streng opruimbeleid ingesteld.
Leuk. Ben je een keer een weekend naar je ouders, is bij terugkomst je fiets opeens weg. Betaalde fietsenstalling vind ik sowieso enorme diefstal, ik heb niet voor niets een goed slot van 40 euro gekocht om mijn fiets mee op slot te zettenquote:Op woensdag 16 maart 2011 14:29 schreef Q. het volgende:
[..]
In de toekomst verdwijnen ALLE gratis fietsparkeerplekken rondom het station en wordt er een bijzonder streng opruimbeleid ingesteld.
Als ik langer dan één nachtje weg ga ga ik met het OV naar het station, ivm risico op fiets-diefstal.quote:Op woensdag 16 maart 2011 15:13 schreef Blik het volgende:
[..]
Leuk. Ben je een keer een weekend naar je ouders, is bij terugkomst je fiets opeens weg. Betaalde fietsenstalling vind ik sowieso enorme diefstal, ik heb niet voor niets een goed slot van 40 euro gekocht om mijn fiets mee op slot te zetten
Volgens mij rausen ze je fiets alleen weg op dinsdagen, mijn fiets is er twee keer meegenomen en dat was allebei op een dinsdag. In het weekend kun je ze natuurlijk zonder pardon ergens neerpleuren, want dan werken ze niet.quote:Op woensdag 16 maart 2011 15:17 schreef Q. het volgende:
[..]
Als ik langer dan één nachtje weg ga ga ik met het OV naar het station, ivm risico op fiets-diefstal.
Ah, de junks werken alleen op dinsdag?quote:Op woensdag 16 maart 2011 15:19 schreef Silenus het volgende:
[..]
Volgens mij rausen ze je fiets alleen weg op dinsdagen, mijn fiets is er twee keer meegenomen en dat was allebei op een dinsdag. In het weekend kun je ze natuurlijk zonder pardon ergens neerpleuren, want dan werken ze niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |