Ik mis ook een stukje oprechte betrokkenheid. Nou ja, dat kun je van Marco ook amper verwachten.quote:
Laat staan van Albertquote:Op woensdag 12 januari 2011 20:19 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik mis ook een stukje oprechte betrokkenheid. Nou ja, dat kun je van Marco ook amper verwachten.
Marco Borsato is wel zo betrokken bij War Child dat hij zijn reizen daarvoor wel uit eigen zak betaald, dat kun je van een hoop andere bn ers niet zeggen die daarvoor uit de pot van het goede doel graaien.quote:Op woensdag 12 januari 2011 20:19 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik mis ook een stukje oprechte betrokkenheid. Nou ja, dat kun je van Marco ook amper verwachten.
Zeker. De cateraar van The Entertainment Group wacht nóg op zijn geld.quote:Op woensdag 12 januari 2011 20:21 schreef TLC het volgende:
Marco Borsato is wel zo betrokken bij War Child dat hij zijn reizen daarvoor wel uit eigen zak betaald, dat kun je van een hoop andere bn ers niet zeggen die daarvoor uit de pot van het goede doel graaien.
Wat betrokken inderdaadquote:Op woensdag 12 januari 2011 20:21 schreef TLC het volgende:
[..]
Marco Borsato is wel zo betrokken bij War Child dat hij zijn reizen daarvoor wel uit eigen zak betaald, dat kun je van een hoop andere bn ers niet zeggen die daarvoor uit de pot van het goede doel graaien.
Marco
Hoezo er in luizen? Die vaders worden alleen gevonden als ze zichzelf opgeven. Dat DNA komt niet uit de lucht vallen.quote:Op woensdag 12 januari 2011 19:54 schreef Cynix ® het volgende:
Wat een kutconcept om die donorvaders er alsnog in te luizen. En als ze wél per se op TV willen is het eigenlijk nog veel sneuer.
Ik herkende er een, en nu je het zegt dat zou Wesley wel eens kunnen zijn geweest.quote:Op woensdag 12 januari 2011 20:22 schreef Tem het volgende:
[..]
Die ene was kabouter Wesley dacht ik.
quote:Haha. Volgende week weer lekker achter mijn kaars. Vond het reeten eng. Joop van Zijl was een koning.
quote:Samen met koning Joop van Zijl, alleen dat was het al waard. En Fred van Klaveren op bas en Herman Klaassen op drums. http://bit.ly/g6QHlG
Wim T.quote:KOMENDE UITZENDING
Gasten in de uitzending van donderdag 13 januari zijn: twee spruitjestelers, Wim T. Schippers, Hans den Hartog Jager, André Knulst, Sabrina Starke en Miss Montreal. Muziek is er ook van 'The Black Atlantic', Yvon Jaspers is tafeldame.
Doet inderdaad behoorlijk actief mee.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:35 schreef Tem het volgende:
Die vent op de achtergrond in z'n orange trui
quote:Op woensdag 12 januari 2011 19:54 schreef Cynix ® het volgende:
Wat een kutconcept om die donorvaders er alsnog in te luizen. En als ze wél per se op TV willen is het eigenlijk nog veel sneuer.
Dan geldt dus optie 2.quote:Op woensdag 12 januari 2011 20:58 schreef k_man het volgende:
Hoezo er in luizen? Die vaders worden alleen gevonden als ze zichzelf opgeven. Dat DNA komt niet uit de lucht vallen.
Nu zit ik steeds op hem te letten, hoe kunnen ze die man pal achter Matthijs neerzettenquote:Op donderdag 13 januari 2011 19:35 schreef Tem het volgende:
Die vent op de achtergrond in z'n orange trui
Miss Montrealquote:Op donderdag 13 januari 2011 19:37 schreef Caland het volgende:
Oh noes, ik zie dat labiele stotterwijf zitten die eigenlijk heul niet kan zingen.
Normaal zetten ze gewoon een lekker wijf daar neer.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:37 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Nu zit ik steeds op hem te letten, hoe kunnen ze die man pal achter Matthijs neerzetten
Hij kijkt dus nooit dwdd is de conclusiequote:Op donderdag 13 januari 2011 19:40 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
"O, was dat niet de bedoeling?"
Hij is verstandiger dan wij.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:40 schreef wdn het volgende:
Hij kijkt dus nooit dwdd is de conclusie
Echt wel. Hij mag gewoon graag ontregelen.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:40 schreef wdn het volgende:
[..]
Hij kijkt dus nooit dwdd is de conclusie
Zou ik ook doenquote:Op donderdag 13 januari 2011 19:39 schreef Cynix ® het volgende:
Ik stel me zomaar voor dat die spruitjesboeren zich meer zorgen over hun inkomsten dan over onze gezondheid maken.
Maak jij je ook meer zorgen over de inkomsten voor de boeren dan over je gezondheid?quote:
Het eerste orkest waar hij als dirigent voor stond moet opgeheven worden. Een nieuwe Jaap van Zweden heeft in Nederland niets meer te zoeken.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:45 schreef Cynix ® het volgende:
Jaap van Zweden is goed bezig, maar die bedruipt zich ook wel.
Ik maak me echt nooit zorgen om m'n gezondheid, ben ook nooit ziek eigenlijkquote:Op donderdag 13 januari 2011 19:46 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Maak jij je ook meer zorgen over de inkomsten voor de boeren dan over je gezondheid?
Tsja, de belastingbetaler (jij en ik dus) heeft daar zijn schaarse geld kennelijk niet voor over. Jammer dan.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:46 schreef Scrutinizer het volgende:
Het eerste orkest waar hij als dirigent voor stond moet opgeheven worden. Een nieuwe Jaap van Zweden heeft in Nederland niets meer te zoeken.
MM nu eerst nog. We roepen je zo wel.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:49 schreef Ronaldsen het volgende:
Mooi moment om ff te poepen, tot zo
Mij is niks gevraagd. Ik geef zo'n 1500 euro per jaar uit aan entreekaarten, die 2 euro per belastingbetaler om een toporkest overeind te houden had daar nog wel bij gekund.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:49 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Tsja, de belastingbetaler (jij en ik dus) heeft daar zijn schaarse geld kennelijk niet voor over. Jammer dan.
Verslaggever dacht vast aan een ver land ofzo.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:59 schreef Njosnavelin het volgende:
Wat was er net grappig van die voetballer uit Bergen op zoom?
quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:58 schreef marcodej het volgende:
Hier de totale verkrachting van Hurt door Miss Montreal.
In pyjama's en met puntmutsen op.quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:00 schreef wdn het volgende:
LOL
Der komen vreemde personen bij die vrouw langs
quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:02 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
In pyjama's en met puntmutsen op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |