Geen idee, maar je hebt mij overtuigd, en ik ben bereid een bikini te dragen als de dames die van hun thuis latenquote:Op dinsdag 16 november 2010 16:04 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Freddeh en ik doen wel een bikini aan, als de dames de hunne thuis laten, nou goed![]()
Of boort dit antwoord alle kansen op meedoen van vrouwelijke wielrensters grondig de grond in?
Dit is zo'n kansloos initiatieef dat ik hier mijn naam ook onder wil hebben. Met of zonder bovenstukje, de voorwaarden als boven gelden.quote:Op dinsdag 16 november 2010 16:09 schreef Freddeh het volgende:
[..]
Geen idee, maar je hebt mij overtuigd, en ik ben bereid een bikini te dragen als de dames die van hun thuis laten
oowja ik was vergeten dat het in de rest van het land mistig was.quote:Op dinsdag 16 november 2010 14:14 schreef beammeup68 het volgende:
Als ik hier naar buiten kijk is alles grijs en het zicht ongeveer 100 meter.
Daar doe ik het niet voor.
Met of zonder bovenstukje?quote:Op dinsdag 16 november 2010 16:23 schreef Captain_Fabulous het volgende:
ik ga het zeker weer doen dit jaar.
Daag me niet uit, zonder onderstukje is ook een optie...quote:
Even melden in het FB topic. Dan komt er een moderator en die sluit jouw topicquote:Op woensdag 17 november 2010 09:31 schreef CyclingGirl het volgende:
ow ik had niet goed opgelet en ook een nieuwe geopend. Hoe kan deze verwijderd worden?
Anders ga je toch gewoon rijden zonder sportbh? Je ziet het verschil toch nietquote:Op woensdag 17 november 2010 09:34 schreef CyclingGirl het volgende:
Ik hoop dat vandaag de UPS eens langs komt. Heb 3 nieuwe sportbhs besteld en wil weten of deze eindelijk goed zitten. En ik heb een mooie lange broek besteld, een zonder zeem met aan de voorkant latex wat kou en water afstotend is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |