Nog geen uitzendinggemist?quote:Op vrijdag 5 november 2010 01:46 schreef Kwaliteit het volgende:ik kan niet kijken want UPC zowel analoog als digitaal ligt eruit in de drechtsteden gebied
Die meisjes vind ik nog veel slechter.quote:Op vrijdag 5 november 2010 01:42 schreef Stofje het volgende:
Mildred is echt een onuitstaanbaar kutwijf, vind ik. Vréselijk.
Nog geen OP?quote:
Met Henk en Ingrid kon je nog gesprekken aanknopen...quote:Op vrijdag 5 november 2010 01:40 schreef Eenskijken het volgende:
Zoveel kon Matthijs er ook niet aan doen. Die meiden schreeuwden gewoon door elkaar heen, daar is geen commentator tegen bestand.
Op een gegeven moment gewoon afgekapt en verder gegaan is het enige wat ie kon doen, en dat deed ie ook.
Ik sta wel even op, sorryquote:Op vrijdag 5 november 2010 01:56 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Moet ik anders Mike om hulp vragen?
Redelijkquote:Op vrijdag 5 november 2010 02:28 schreef Guanabana het volgende:
Vond het een leuke uitzending!
De ghettosletjes waren uiteraard erg vooroordeelbevestigend, maar toch vond ik die Mildred erger, gatver wat een wijf.
ArieWat een goeie kerel is dat toch, zit geen kwaad in
Alexanderik zou hem geven.
Matthijs was redelijk, begrijp wel dat er vrij weinig tegen 5 viswijven is in te brengen.
Het was ook slecht, maar had een Paul Witteman (of iemand die jij wel goed vindt) dan wel een goedlopend inhoudelijk item kunnen maken, als je opgescheept zit met 5 schreeuwende straatmeiden? Het lag niet aan hem, ze hadden gewoon minder meisjes moeten uitnodigen.quote:Op vrijdag 5 november 2010 02:31 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Redelijk
Kijk alleen al naar zijn gelaatsuitdrukking en mimiek na afloop van dat item. Hij was helemaal ontdaan omdat het zo uit de klauwen liep. Het was gewoon vreselijk slecht.
Ik snap je punt maar ik denk dat het een combinatie van de twee factoren was. Van Nieuwkerk erg matig, redactioneel gezien erg onverstandig.quote:Op vrijdag 5 november 2010 02:49 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Het was ook slecht, maar had een Paul Witteman (of iemand die jij wel goed vindt) dan wel een goedlopend inhoudelijk item kunnen maken, als je opgescheept zit met 5 schreeuwende straatmeiden? Het lag niet aan hem, ze hadden gewoon minder meisjes moeten uitnodigen.
Je gelooft ze? Waarover zouden ze dan "rappen" en was dat een positieve boodschap?quote:Op vrijdag 5 november 2010 05:30 schreef Catkiller het volgende:
Ik zat te wachten tot ze er op los zouden slaanIk geloof ze wel ergens
Ik geloof het in zoverre dat er ook vast wel positieve dingen in hun leven zijn. Het zal toch altijd wel een welles nietes verhaal blijven maar ik zie niet in waarom 4 meiden met zoiets in zouden stemmen als ze (blijkbaar) enkel als een stel asociale agressieve bitches in beeld zouden komen, waar het nu wel op uit lijkt te draaienquote:Op vrijdag 5 november 2010 05:34 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Je gelooft ze? Waarover zouden ze dan "rappen" en was dat een positieve boodschap?
Ja als "naar school gaan" en een beetje "rappen" het enige positieve is dat je kan vertellen over je eigen leven, dan vind ik wel dat de documentairemaakster groot gelijk had.quote:Op vrijdag 5 november 2010 05:38 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Ik geloof het in zoverre dat er ook vast wel positieve dingen in hun leven zijn. Het zal toch altijd wel een welles nietes verhaal blijven maar ik zie niet in waarom 4 meiden met zoiets in zouden stemmen als ze (blijkbaar) enkel als een stel asociale agressieve bitches in beeld zouden komen, waar het nu wel op uit lijkt te draaien
Mijn verwachtingen kwamen gewoon uit. Plaatsvervangende schaamte.quote:Op vrijdag 5 november 2010 01:38 schreef Arcee het volgende:
Ze waren al moeilijk te verstaan, gaan ze ook nog door elkaar heen schreeuwen.:')
Ze hadden kritiek op de programma-maakster dat ze éénzijdig werden belicht.quote:Op vrijdag 5 november 2010 01:49 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Die meisjes vind ik nog veel slechter.
Je geeft ze 100 miljoen miljard kansen, ze gooien deze allemaal weg. Maar zodra ze geld ruiken, gaan ze er ook voor...
Een advies aan de mannen hier: mocht je extreem zuinig zijn op je rekening of je imago, vermijd elke relatie met deze meisjes.
Alhoewel deze waarschuwing nogal overbodig is: veel van die meisjes gaan vaak om met penozetypes om. De meeste families die hun naam onbezoedeld willen houden trekken hun handen snel af van deze 'modelvrouwen in spe'...
Ik kan ook geen hekel aan hem hebben. Jammer dat ie zo in de heere is.quote:Op vrijdag 5 november 2010 02:29 schreef WammesWaggel het volgende:
Arie ga ik trouwens steeds beter vinden, niet alleen bij DWDD maar ook in andere formats.
Dus ik was niet de enige ?quote:Op vrijdag 5 november 2010 05:30 schreef Catkiller het volgende:
Ik zat te wachten tot ze er op los zouden slaan![]()
Viel voor beide wat te zeggen, die meiden waren gewoon eersteklas tuig maar die Mildred is dan weer een ordinaire sensatiezoeker.quote:Op vrijdag 5 november 2010 01:49 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Die meisjes vind ik nog veel slechter.
Je geeft ze 100 miljoen miljard kansen, ze gooien deze allemaal weg. Maar zodra ze geld ruiken, gaan ze er ook voor...
Een advies aan de mannen hier: mocht je extreem zuinig zijn op je rekening of je imago, vermijd elke relatie met deze meisjes.
Alhoewel deze waarschuwing nogal overbodig is: veel van die meisjes gaan vaak om met penozetypes om. De meeste families die hun naam onbezoedeld willen houden trekken hun handen snel af van deze 'modelvrouwen in spe'...
Positiever dan als ze gitaar speelden en metal maakten in elk geval.quote:Op vrijdag 5 november 2010 05:34 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Je gelooft ze? Waarover zouden ze dan "rappen" en was dat een positieve boodschap?
quote:Op vrijdag 5 november 2010 11:19 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Positiever dan als ze gitaar speelden en metal maakten in elk geval.
goed dat miatthijs ze daar gelijk de mond over snoerde..quote:Op vrijdag 5 november 2010 08:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
En lachen dat ze deden na het fragment dat ze iemand zwaar hadden verwond.
ga je die snollen nog verdedigen ook?quote:Op vrijdag 5 november 2010 01:42 schreef Stofje het volgende:
Mildred is echt een onuitstaanbaar kutwijf, vind ik. Vréselijk.
Totaal niet. Ik vind Mildred een onuitstaanbaar kutwijf, altijd, overal. Dit was gewoon een ongelofelijk lomp item.quote:Op vrijdag 5 november 2010 12:37 schreef djstoffel het volgende:
[..]
goed dat miatthijs ze daar gelijk de mond over snoerde..
[..]
ga je die snollen nog verdedigen ook?
Inderdaad, valse krengen. Ze bedienen zich van elke mogelijke tactiek om zichzelf maar niet af te hoeven vallen. Walgelijke figuren. Ik haat alles aan die wijven: hun gezichtsuitdrukkingen, hun accent, hun maniertjes, alles. Doe toch normaal.quote:Op vrijdag 5 november 2010 14:04 schreef Ringo het volgende:
Dat soort straatwijven zullen altijd proberen om de Ander onderuit te halen. Het is hun stiel om de werkelijkheid ten gunste van zichzelf te verdraaien. Rezpect, jeweettog. Als ze het niet krijgen dan eisen ze het op.
In die zin verschillen ze niet van de gemiddelde DWDD gastquote:Op vrijdag 5 november 2010 14:04 schreef Ringo het volgende:
Het is hun stiel om de werkelijkheid ten gunste van zichzelf te verdraaien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |