Mag ik ook een glas meepakken?quote:Op zondag 12 september 2010 19:47 schreef Macabrefuture het volgende:
Ik heb de fles wijn al open getrokken.. Ik ben benieuwd wat we te zien krijgen over onze blonde demagoog... Volgens Wilders hoor ik bij de "linkse kerk", maar ik ben wel in de ban van het fenomeen Wilders xd... Making History
En zo blond is Wilders van nature niet eens.... zelfs best een knappe man!quote:Op zondag 12 september 2010 19:47 schreef Macabrefuture het volgende:
Ik heb de fles wijn al open getrokken.. Ik ben benieuwd wat we te zien krijgen over onze blonde demagoog... Volgens Wilders hoor ik bij de "linkse kerk", maar ik ben wel in de ban van het fenomeen Wilders xd... Making History
Een fatsoenlijk kapsel zou hem zoveel beter staanquote:Op zondag 12 september 2010 19:50 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
En zo blond is Wilders van nature niet eens.... zelfs best een knappe man!
[ afbeelding ]
Hoe vaak word hij "de blonde leider" genoemd... Geeft hem veel bekendheid... Het valt op.. Doen veel demagogen..quote:Op zondag 12 september 2010 19:53 schreef Maraca het volgende:
[..]
Een fatsoenlijk kapsel zou hem zoveel beter staanVraag me echt af waarom hij ervoor kiest om zo'n apart kapsel te nemen (ik heb een vermoeden, maar weet niet of het verstandig is om die vergelijking te maken
)
Ja, dat was ook mijn vermoeden, maar jij verwoord het netterquote:Op zondag 12 september 2010 20:00 schreef Macabrefuture het volgende:
[..]
Hoe vaak word hij "de blonde leider" genoemd... Geeft hem veel bekendheid... Het valt op.. Doen veel demagogen..
Sinds wanneer moet iemand op hetzelfde geslacht vallen om te kunnen bepalen of hij die persoon mooi vind?quote:Op zondag 12 september 2010 19:59 schreef Macabrefuture het volgende:
@ Honry Raper..
Ik vind hem best lelijk, maar ik val ook op vrouwen.. Doe maar maar Femke of Marianne..
Hij doet mij altijd denken aan Dolf uit Alfred J. Kwak. Dolf was half kraai en half merel, maar wil dat laatste graag verbergen. Daarom vette hij zijn snavel altijd in met schoensmeer. De gelijkenissen met Wilders zijn verbazingwekkend.quote:Op zondag 12 september 2010 19:53 schreef Maraca het volgende:
[..]
Een fatsoenlijk kapsel zou hem zoveel beter staanVraag me echt af waarom hij ervoor kiest om zo'n apart kapsel te nemen (ik heb een vermoeden, maar weet niet of het verstandig is om die vergelijking te maken
)
Plus hij zegt dat het MASSAAL gebeurt.quote:Op zondag 12 september 2010 20:27 schreef KoosVogels het volgende:
Ik heb ergens wel begrip voor het standpunt van die Jack de buschauffeur. Ik kan mij ook kwaadmaken als ik die kutventjes zie schelden. Echter, Jack zoekt de oorzaak bij de islam en dat doe ik niet.
Of het nu al massaal gebeurd of nog niet..... het wordt wel steeds massaler.quote:Op zondag 12 september 2010 20:29 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Plus hij zegt dat het MASSAAL gebeurt.
Dat is een goede strategie om mensen angst in te boezemen. Dat doet hij prima inderdaad. Angst is zijn energiebron.quote:Op zondag 12 september 2010 20:31 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Of het nu al massaal gebeurd of nog niet..... het wordt wel steeds massaler.
Het is geen strategie .... het is een feit dat mensen angst inboezemt ....quote:Op zondag 12 september 2010 20:35 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Dat is een goede strategie om mensen angst in te boezemen. Dat doet hij prima inderdaad. Angst is zijn energiebron.
Je bent als land toch vrij diep gezonken wanneer zo'n Iraanse taxichauffeur bang is om hier te blijven wonen.quote:Op zondag 12 september 2010 20:34 schreef horned_reaper het volgende:jezus.... die kerel woont hier dus al 40 jaar... en hij kan nog geen Nederlands spreken.
Dan vraag je er zelf ook een beetje om, om niet serieus genomen te worden....
Het is geen feit, dat is nu de grap.quote:Op zondag 12 september 2010 20:36 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Het is geen strategie .... het is een feit dat mensen angst inboezemt ....
Idd, en ik ken een hoop tokkies die nog slechter nederlands spreken dan deze man.quote:Op zondag 12 september 2010 20:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je bent als land toch vrij diep gezonken wanneer zo'n Iraanse taxichauffeur bang is om hier te blijven wonen.
Dan vraag ik me toch af wat er in buurten als de Bijlmer of de Indische buurt in Amsterdam is gebeurd de afgelopen paar jaar? ...... hoe is het mogelijk dat wij hier in Groningen 15 jaar geleden de criminele hangjongeren op één hand konden tellen (enkele voetbalhooligans of gabbers) maar nu kun je geen straat meer door als meisje zonder bang te zijn om een steeg in getrokken te worden door de willekeurige marokaan.quote:Op zondag 12 september 2010 20:38 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Het is geen feit, dat is nu de grap.
Zo is er bij elke partij wel ergens een link te vinden met een extremistische tak ergens op de wereld. Dergelijke zaken zijn niet enkel aan de PVV voorbehouden.quote:Op zondag 12 september 2010 20:40 schreef KoosVogels het volgende:
Wilders wordt gesteund door Britse neo-nazi's
Ook voor rechtse stemmers is de docu goed te pruimen. Er wordt een aardig genuanceerd beeld geschetst in mijn optiek.quote:Op zondag 12 september 2010 21:00 schreef Cerbie het volgende:
Is het nog de moeite om de tv aan te zetten?
Ik vind 'm ook vrij genuanceerd, maar in het andere topic dat hierover loopt vind iedereen het een vooringenomen linkse docu.quote:Op zondag 12 september 2010 21:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ook voor rechtse stemmers is de docu goed te pruimen. Er wordt een aardig genuanceerd beeld geschetst in mijn optiek.
Ach, dat is een typische PVV-reactie. Die voelen zich extreem snel aangevallen. Dat terwijl de filmmaker de geinterviewden hun zegje laat doen en hen niet ridiculiseert. Hij zegt zelfs begrip te hebben voor de standpunten van de PVV.quote:Op zondag 12 september 2010 21:03 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik vind 'm ook vrij genuanceerd, maar in het andere topic dat hierover loopt vind iedereen het een vooringenomen linkse docu.
Ik dacht ook dat hij vrij links zou zijn. Maar redelijk genuanceerd.quote:Op zondag 12 september 2010 21:03 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik vind 'm ook vrij genuanceerd, maar in het andere topic dat hierover loopt vind iedereen het een vooringenomen linkse docu.
Ach, als iemand met dezelfde insteek naar links gaat kijken krijg je hetzelfde. Die gasten zijn echt eng. Cherry-pickingquote:Op zondag 12 september 2010 21:13 schreef ajacied4lf het volgende:
Ik begin bang te worden voor radicale rechts stemmers. Die gasten zijn echt eng.
Nu mag ook wel even gezegd worden dat de uitgekozen personen voor deze docu behoorlijk eenzijdig zijn.quote:Op zondag 12 september 2010 21:13 schreef ajacied4lf het volgende:
Ik begin bang te worden voor radicale rechts stemmers. Die gasten zijn echt eng.
Alles ligt inderdaad aan de allochtonen. Hmmz, er zijn overigens genoeg blanke boerenlullen die voor enorme problemen zorgen, geen reet uitvoeren in deze maatschappij en onvriendelijk zijn.quote:Op zondag 12 september 2010 20:45 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Dan vraag ik me toch af wat er in buurten als de Bijlmer of de Indische buurt in Amsterdam is gebeurd de afgelopen paar jaar? ...... hoe is het mogelijk dat wij hier in Groningen 15 jaar geleden de criminele hangjongeren op één hand konden tellen (enkele voetbalhooligans of gabbers) maar nu kun je geen straat meer door als meisje zonder bang te zijn om een steeg in getrokken te worden door de willekeurige marokaan.
Ik werk in de weekenden in een cafe als bijbaan.... op onze lijst van personen die een uitgaansverbod hebben staan meer dan 100 buitenlandse jongeren tegen 6 of 7 Nederlandse jongeren?
Ik heb al te vaak meegemaakt tijdens mijn werk dat telkens meisjes worden lastiggevallen door (laten we het maar even simpel zeggen) "donkere" jongens..... en IEDERE keer zijn het dezelfde etnische groepen!
Ze zijn ongenuanceerd, agressief, onvriendelijk, "dom", en gewoon nutteloos voor onze maatschappij.... en ik als hardwerkende geneeskunde student ben er van overtuigd dat wanneer duizenden van deze jongeren simpelweg het land uit gegooid zouden worden, Nederland er veel beter op zou worden.
Begrijp me goed.... ik heb alleen maar het beste voor met de buitenlanders die wel goed hun best doen.... ik heb immers 2 studiegenoten waar ik goed mee bevriend ben die beiden uit het buitenland komen (Aruba en Somalië). Maar zelfs deze personen zeggen dat Nederland veel te zwak is geweest met het immigratiebeleid de afgelopen 20 jaar en dat we daarom de problemen aan onszelf te danken hebben.... Geert Wilders is een ongenuanceerd politici die niet altijd even geloofwaardig overkomt, maar hij slaat zo vaak de spijker op zijn kop!
Eens met bovenstaande. Ik hoopte op een docu die wat verder zou graven in de gedachtegangen achter de standpunten. Het was ook wel te verwachten eigenlijk, kijkend naar de afkomst van de film.quote:Op zondag 12 september 2010 21:16 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Nu mag ook wel even gezegd worden dat de uitgekozen personen voor deze docu behoorlijk eenzijdig zijn.
Erg jammer![]()
Want achter de standpunten va Wilders zitten zoveel goede gedachtegangen.... echter begrijpen veel ongenuanceerde rechtse personen deze niet en krijg je personen als in de Docu.... maar ook veel Linkse personen begrijpen deze standpunten niet.... en dan gaan ze vanuit hun linkse standpunten zo hoog van de toren blazen.
Ik had gehoopt dat de docu wat meer duidelijkheid zou scheppen over de werkelijke gedachtegang van Wilders.... maar blijkbaar hebben de makers dat ook niet helemaal begrepen.
Wilders maakt duidelijk deel uit van internationaal netwerk dat aanstuurt op een clash of civilizations.quote:Op zondag 12 september 2010 21:14 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ach, als iemand met dezelfde insteek naar links gaat kijken krijg je hetzelfde. Die gasten zijn echt eng. Cherry-picking
Lieve Cerbie, dat is ook geprobeerd, maar als Wilders niet bereid is een interview te geven dan houdt het snel op.quote:Op zondag 12 september 2010 21:17 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Eens met bovenstaande. Ik hoopte op een docu die wat verder zou graven in de gedachtegangen achter de standpunten. Het was ook wel te verwachten eigenlijk, kijkend naar de afkomst van de film.
Beste Koos, als de maker en inspreker van de druilerige voiceover niet in staat is zijn vooringenomen denkkader los te laten, is het bij voorbaat een kansloze onderneming.quote:Op zondag 12 september 2010 21:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Lieve Cerbie, dat is ook geprobeerd, maar als Wilders niet bereid is een interview te geven dan houdt het snel op.
Opmerkelijk genoeg deel ik die conclusie ten dele. Moest wel effe hard lachen toen die vent verklaarde veel om Wilders te geven en bijna in tranen uitbarsttequote:Op zondag 12 september 2010 21:20 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Beste Koos, als de maker en inspreker van de druilerige voiceover niet in staat is zijn vooringenomen denkkader los te laten, is het bij voorbaat een kansloze onderneming.
Beter oplettenquote:Op zondag 12 september 2010 21:24 schreef men.mulder het volgende:
Ze beweren zelfs dat (hahahaha) Wilders een Israelische spion is.![]()
![]()
![]()
![]()
De giller van de avond.
En vertellen van wie hij geld krijgt.quote:Op zondag 12 september 2010 21:40 schreef ajacied4lf het volgende:
Die vragen moeten eens beantwoord worden door Wilders zelf. Wilders heeft veel te verbergen, anders zou hij die jongen wel te woord staan, en aanschuiven bij tv programma's.
Waarom zou hij, zijn achterban kan het niets schelen en hij gaat zijn tegenstanders geen munitie geven.quote:Op zondag 12 september 2010 21:40 schreef ajacied4lf het volgende:
Die vragen moeten eens beantwoord worden door Wilders zelf. Wilders heeft veel te verbergen, anders zou hij die jongen wel te woord staan, en aanschuiven bij tv programma's.
Het lijkt me aannemelijk dat hij niet aanschuift bij de verschillende programma's omdat dat niet het platform van zijn keuze is en de kans dat hij daar aangevallen wordt op zijn standpunten simpelweg te groot is.quote:Op zondag 12 september 2010 21:40 schreef ajacied4lf het volgende:
Die vragen moeten eens beantwoord worden door Wilders zelf. Wilders heeft veel te verbergen, anders zou hij die jongen wel te woord staan, en aanschuiven bij tv programma's.
Hoewel ik met je eens ben dat de docu een bepaalde kant op werd gestuurd, werd tot op zekere hoogte ook begrip getoond voor de PVV-aanhang. Op het eind sloeg de filmmaker een beetje door, maar al met al werd een aardig correct beeld geschetst. Er is alleen niets nieuws gepresenteerd.quote:Op zondag 12 september 2010 21:43 schreef Holograph het volgende:
Wat een waanbeelden heeft die man zeg. Suggestief geblaat van de VPRO. In het NRC zat laatst een advertentie van de VPRO om lid te worden, wilde het nog even doen omdat ik programma's als zomergasten wel goed vind. Maar helaas, de VPRO heeft aan mij geen nieuw lid.
Opmerkelijk genoeg was hij toen de enige aan tafel met Paul Witteman(!).quote:Op zondag 12 september 2010 21:43 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Het lijkt me aannemelijk dat hij niet aanschuift bij de verschillende programma's omdat dat niet het platform van zijn keuze is en de kans dat hij daar aangevallen wordt op zijn standpunten simpelweg te groot is.
Na de verkiezingen was hij volgens mij wel de enige die wél op kwam dagen om zijn zegje op TV te doen.
Na de verkiezingen kwam hij idd de enige. Maar dat komt omdat hij wist dat het over de aantal zetels ging en over de coalitie vorming, op dat gebied heeft hij niks te verbergen.quote:Op zondag 12 september 2010 21:43 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Het lijkt me aannemelijk dat hij niet aanschuift bij de verschillende programma's omdat dat niet het platform van zijn keuze is en de kans dat hij daar aangevallen wordt op zijn standpunten simpelweg te groot is.
Na de verkiezingen was hij volgens mij wel de enige die wél op kwam dagen om zijn zegje op TV te doen.
Nederlander zekerquote:
Voor hem dus een goede reden om niet te gaan, hij heeft daar weinig te winnen.quote:Op zondag 12 september 2010 21:51 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Na de verkiezingen kwam hij idd de enige. Maar dat komt omdat hij wist dat het over de aantal zetels ging en over de coalitie vorming, op dat gebied heeft hij niks te verbergen.
En het is toch logisch dat zijn standpunten worden
aangevallen? Dat is normaal. Maar Wilders heeft gewoon erg veel te verbergen. Hij os bang dat de presentator iets vraagt over de inkomsten en over die hele society.
Waar zou hij wel aanschuiven?quote:Op zondag 12 september 2010 21:55 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Voor hem dus een goede reden om niet te gaan, hij heeft daar weinig te winnen.
Alleen vanwege 1 programma?quote:Op zondag 12 september 2010 21:43 schreef Holograph het volgende:
Wat een waanbeelden heeft die man zeg. Suggestief geblaat van de VPRO. In het NRC zat laatst een advertentie van de VPRO om lid te worden, wilde het nog even doen omdat ik programma's als zomergasten wel goed vind. Maar helaas, de VPRO heeft aan mij geen nieuw lid.
Mijn oom en zijn vrouw zitten beiden op de bus, omgeving Apeldoorn, en helaas is het scheering en inslag. Dagelijks zijn er accefietjes met buitenlanders. Agressie, niet willen betalen omdat ze recht hebben op een plek, passagiers lastig vallen. Er is zelfs een ondersteuningsteam, omdat de politie vaak niet komt. Mijn oom is donderdag nog beschoten in eerbeek. De politie doet niets, en het komt geeneens meer in de media. Zo normaal is het geworden. Misschien moet je de eerste de beste buschauffeur eens aanspreken, wordt je wijzer van..quote:Op zondag 12 september 2010 20:29 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Plus hij zegt dat het MASSAAL gebeurt.
Hij heeft juist heel veel te winnen. Namelijk het wegnemen van het beeld dat bij veel mensen bestaat dat hij maar wat roept zonder daarbij echt inhoudelijke en onderbouwde argumenten aan te dragen. Door zich óók door de zgn "linkse media" te laten interviewen kan hij zich, hoewel hij zich wellicht moet verweren tegen allerlei aantijgingen, profileren als iemand die méér is dan iemand die handig inspeelt op de onderbuikgevoelens.quote:Op zondag 12 september 2010 21:55 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Voor hem dus een goede reden om niet te gaan, hij heeft daar weinig te winnen.
Praktisch nergens. Dat is gewoon een gevoerde strategie, die ik gezien vanuit de PVV ook best kan begrijpen.quote:
Nee, dat is niet normaal. Een kritische houding is noodzakelijk voor de journalistiek, maar niet vanuit een dogmatische invalshoek. Jouw woordkeuze 'aanvallen' geeft al aan wat je van zijn standpunten vind. Objectiviteit dient echter bewaard te worden, wat sommige linkse omroepen nogal vreemd is.quote:Op zondag 12 september 2010 21:51 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
En het is toch logisch dat zijn standpunten worden
aangevallen? Dat is normaal.
Wilders heeft simpelweg geen zin in suggestieve vragen uit linkse hoek. Ik vind het persoonlijk wel een zwaktebod dat hij weigert te verschijnen in bijv. P&W, maar daar ziet niets meer achter dan dat hij er geen heil inziet. Het is onzin om te stellen dat hij 'bang is' voor bepaalde vragen, er is immers nergens concreet bewijs voor gevonden.quote:Maar Wilders heeft gewoon erg veel te verbergen. Hij os bang dat de presentator iets vraagt over de inkomsten en over die hele society.
Maak dit ook elke dag mee (niet met dat schieten maar de rest). Maar valt me op dat het maar 1 keer is gebeurd door een buitenlander.quote:Op zondag 12 september 2010 21:59 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Mijn oom en zijn vrouw zitten beiden op de bus, omgeving Apeldoorn, en helaas is het scheering en inslag. Dagelijks zijn er accefietjes met buitenlanders. Agressie, niet willen betalen omdat ze recht hebben op een plek, passagiers lastig vallen. Er is zelfs een ondersteuningsteam, omdat de politie vaak niet komt. Mijn oom is donderdag nog beschoten in eerbeek. De politie doet niets, en het komt geeneens meer in de media. Zo normaal is het geworden. Misschien moet je de eerste de beste buschauffeur eens aanspreken, wordt je wijzer van..
Helemaal mee eens. Hij heeft echter niet het charisma, noch het intellect om dat te kunnen bewerkstelligen (zoals Pim Fortuyn dat bijvoorbeeld wel had, voor zover je die parallel kunt trekken).quote:Op zondag 12 september 2010 22:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Hij heeft juist heel veel te winnen. Namelijk het wegnemen van het beeld dat bij veel mensen bestaat dat hij maar wat roept zonder daarbij echt inhoudelijke en onderbouwde argumenten aan te dragen. Door zich óók door de zgn "linkse media" te laten interviewen kan hij zich, hoewel hij zich wellicht moet verweren tegen allerlei aantijgingen, profileren als iemand die méér is dan iemand die handig inspeelt op de onderbuikgevoelens.
Maar aangezien dat precies is wat hij doet......
gebruik het woord aanvallen omdat ik dat heb overgenomen van mijn quote.quote:Op zondag 12 september 2010 22:02 schreef Boomlaars het volgende:
[..]
Nee, dat is niet normaal. Een kritische houding is noodzakelijk voor de journalistiek, maar niet vanuit een dogmatische invalshoek. Jouw woordkeuze 'aanvallen' geeft al aan wat je van zijn standpunten vind. Objectiviteit dient echter bewaard te worden, wat sommige linkse omroepen nogal vreemd is.
[..]
.
Wilders heeft simpelweg geen zin in suggestieve vragen uit linkse hoek. Ik vind het persoonlijk wel een zwaktebod dat hij weigert te verschijnen in bijv. P&W, maar daar ziet niets meer achter dan dat hij er geen heil inziet. Het is onzin om te stellen dat hij 'bang is' voor bepaalde vragen, er is immers nergens concreet bewijs voor gevonden.
Welke neo-nazi,s?quote:Op zondag 12 september 2010 20:40 schreef KoosVogels het volgende:
Wilders wordt gesteund door Britse neo-nazi's
In de voice-over worden die beweringen van Kwint nota bene 'vergezocht' genoemd. Hoor jij alleen wat je wilt horen?quote:Op zondag 12 september 2010 21:24 schreef men.mulder het volgende:
Ze beweren zelfs dat (hahahaha) Wilders een Israelische spion is.![]()
![]()
![]()
![]()
De giller van de avond.
quote:Op zondag 12 september 2010 22:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Kennelijk is Wilders erg geïnspireerd door het extremistisch zionisme. En dan scheert ie alle moslims over één kam, zonder de nadruk op de extremisten onder hen te leggen.
Sloeg hij wel door? Ik vond het programma eigenlijk een beetje knullig gemaakt, door die knul, maar de vragen die hij in en met het programma stelde vond ik wel fair. Als hij in Israël de kant kiest van mensen die anderen op basis van hun ras willen deporteren, dan zegt dat wel wat over hem. Het zegt natuurlijk niks over wat zijn plannen zijn met Nederlandse moslims, maar dat is van de andere kant juist het probleem. Die gebruikt hij voor dit deportatieplan.quote:Op zondag 12 september 2010 21:46 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoewel ik met je eens ben dat de docu een bepaalde kant op werd gestuurd, werd tot op zekere hoogte ook begrip getoond voor de PVV-aanhang. Op het eind sloeg de filmmaker een beetje door, maar al met al werd een aardig correct beeld geschetst. Er is alleen niets nieuws gepresenteerd.
Goede analyse. Maar waarin ik vond dat de documentairemaker doorsloeg was het stuk waarin hij zei dat hij bang was dat dit de toekomst van de moslims in Nederland zou worden, toen hij de gescheiden dorpen, steden en nederzettingen zag. Bevolkingen, groepen, gescheiden van elkaar door hekken.quote:Op maandag 13 september 2010 00:03 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Sloeg hij wel door? Ik vond het programma eigenlijk een beetje knullig gemaakt, door die knul, maar de vragen die hij in en met het programma stelde vond ik wel fair. Als hij in Israël de kant kiest van mensen die anderen op basis van hun ras willen deporteren, dan zegt dat wel wat over hem. Het zegt natuurlijk niks over wat zijn plannen zijn met Nederlandse moslims, maar dat is van de andere kant juist het probleem. Die gebruikt hij voor dit deportatieplan.
Wilders is natuurlijk een ontzettende draaikont. Hij draait over alles, over de AOW-leeftijd draait hij in een etmaal 180 graden om zijn as. Over de islam draait hij in een paar maanden bij, en in een paar jaar ook 180 graden. Van "Ik heb niks tegen de islam" tot "de islam is een fascistische ideologie", het maakt allemaal niet uit.
Maar in één ding is hij wel consistent, al die twintig jaar met zijn hand in de staatsruif is hij daarop niet op de kleinste beweging te betrappen: Israël
Ik haat Wilders niet en ben geen "aanhanger" van multicultuur, maar ik voel me wel aangesproken.quote:Op maandag 13 september 2010 00:57 schreef Cerbie het volgende:
Dit is meer op zijn plaats hier dan in het TV topic. De uitzending is hier terug te vinden: http://player.omroep.nl/?aflID=11402569
Als Wildershater/multiculturele aanhanger/etc., wat denk je nu als je zoiets ziet als op 7:55? Dat er een tweetal allochtone jongeren langsloopt en zonder reden begint te schelden dat die kankerhollander met zijn kankercamera even moet wachten.
De posters hier weten wel wie ik bedoel en ik ben het ook met je eens. Dit hoort aangepakt te worden en hoe zal me worst wezen, als er maar wat aan gedaan wordt. Hier in Nijmegen is het inmiddels zover dat de straatcoaches de kleurwijk uit geterroriseerd zijn.quote:Op maandag 13 september 2010 01:05 schreef waht het volgende:
[..]
Ik haat Wilders niet en ben geen "aanhanger" van multicultuur, maar ik voel me wel aangesproken.
Bij het zien van die etters wordt ik ook onpasselijk. Ik heb geen enkel respect of geduld voor dat tuig dat zonder reden anderen uit gaat schelden, laat staan geweld gaat gebruiken. Hoe deze jongemannen moeten worden aangepakt zou ik niet weten, maar dat er iets moet worden aangepakt is duidelijk. Zo lang de aanpak maar werkt, of dat nou heropvoeden of in de woestijn dumpen is.
Multiculturalisme is weldegelijk een ideologie.quote:Op maandag 13 september 2010 01:08 schreef JoaC het volgende:
Cerbie:
Het multiculturalisme is geen ideologie, maar een feit: de aanwezigheid van mensen met verschillende culturele achtergrond.
quote:Op maandag 13 september 2010 01:15 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Multiculturalisme is weldegelijk een ideologie.
Alsof gelijkwaardig zijn betekent dat je geen kritiek mag uiten. Ook in een multiculturele samenleving mag je kritiek uiten. Paranoide verdachtmakingen (Wilders) is een ander verhaal: dat druist idd tegen multiculturalisme in.quote:Multiculturalisme predikt dat alle cultuurwaarden gelijkwaardig zijn. Kritiek van de ene op de andere cultuurgemeenschap is derhalve ongewenst
Multiculturalisme ziet de aanwezigheid van verschillende culturen binnen één samenleving niet alleen als een gegeven ziet, maar ook als wenselijk. Ze maakt de culturele verbondenheid tot iets dat gevierd moet worden, dat een belangrijk onderdeel moet zijn van de identiteit van individuen.quote:Op maandag 13 september 2010 09:33 schreef Klaudias het volgende:
Alsof gelijkwaardig zijn betekent dat je geen kritiek mag uiten. Ook in een multiculturele samenleving mag je kritiek uiten. Paranoide verdachtmakingen (Wilders) is een ander verhaal: dat druist idd tegen multiculturalisme in.
Daar is op zich ook helemaal niks mis mee. Het geldt ook niet alleen voor nieuwkomers, het geldt ook voor regionale cultuur, voor subculturen, voor jeugdcultuur, christelijke cultuur, joodse cultuur, humanistische cultuur etc.. Monocultuur is nastrevenswaardig noch haalbaar, ook niet ten aanzien van nieuwkomers. We zitten er volgens mij ook niet op te wachten dat Turken en Antillianen gaan doen alsof ze uit de klei getrokken zijn.quote:Op maandag 13 september 2010 09:47 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Multiculturalisme ziet de aanwezigheid van verschillende culturen binnen één samenleving niet alleen als een gegeven ziet, maar ook als wenselijk. Ze maakt de culturele verbondenheid tot iets dat gevierd moet worden, dat een belangrijk onderdeel moet zijn van de identiteit van individuen.
Waar het schuurt is niet bij de multiculturaliteit, maar bij samenleving, en met name het gebrek daaraan. Het is de segregatie die het tot hokken maakt, in combinatie met het toch al zo enthousiast gecultiveerde hokjesgeest. Daardoor wordt het niet multicultureel maar juist monocultureel, met monoculturen naast elkaar. De meegebrachte cultuur wordt door segregatie niet een van de vele eigenschappen van een individu, maar dé kenmerkende eigenschap van een groep. Daar zit het probleem, niet in het multiculturele zelf.quote:Het actief stimuleren van culturele emancipatie is in feite het saboteren van integratie. Mensen worden gestimuleerd om in hokken te gaan denken en zich van andere mensen te onderscheiden.
Dat is het dus wel. Mensen zien zichzelf als Nederlander, Marokkaan of Antilliaan, terwijl er geen constante in hun lichamelijk functioneren valt aan te wijzen die een dergelijke identiteit aan zou kunnen tonen. Men heeft dus verschil, en daarmee particularisme, gestimuleerd dat er niet had hoeven te zijn.quote:Op maandag 13 september 2010 11:01 schreef Weltschmerz het volgende:
Daar is op zich ook helemaal niks mis mee.
Monoculturalisme is nog veel stompzinniger, inderdaad.quote:Monocultuur is nastrevenswaardig noch haalbaar, ook niet ten aanzien van nieuwkomers. We zitten er volgens mij ook niet op te wachten dat Turken en Antillianen gaan doen alsof ze uit de klei getrokken zijn.
Culturen zijn geen afgescheiden hokken waarop geen enkele invloed kan inwerken. Zelfs in een conformistisch dorp als Staphorst bestaan meerdere culturen. Als er dus overal en altijd 'multicultuur' bestaat is het raar dat dit gewenst is en gevierd moet worden.quote:Waar het schuurt is niet bij de multiculturaliteit, maar bij samenleving, en met name het gebrek daaraan. Het is de segregatie die het tot hokken maakt, in combinatie met het toch al zo enthousiast gecultiveerde hokjesgeest. Daardoor wordt het niet multicultureel maar juist monocultureel, met monoculturen naast elkaar. De meegebrachte cultuur wordt door segregatie niet een van de vele eigenschappen van een individu, maar dé kenmerkende eigenschap van een groep. Daar zit het probleem, niet in het multiculturele zelf.
Welke twee bedoel je ik vond dat ze meer dan gelijk hebben . Wat ik ook niet begrijp is het feit dat die filmer zelf de problemen in kanaleneiland ondervond waar geert zo tegen strijdt en dan nog geen begrip ervoor hebben onbegrijpelijk.quote:Op maandag 13 september 2010 12:09 schreef Premium_Quality het volgende:
Ik vond het een matige documentaire. Er zat geen duidelijke lijn in, ging van de hak op de tak. Wilde hij nou het succes verklaren van Wilders, of waar hij aan zijn ideeën kwam, of wilde hij de PVV-stemmer zien? Een beetje van alles halfbakken. Er werden geen mensen gehoord die ergens verstand van hadden. Onnodige stukjes werden laten zien, zoals 20x dat hij niet Wilders mocht volgen of hoe een oude demente man wordt omgedraaid in bed WTF?
Wat stukjes in Israel en Amerika waren wel interessant. En sommige twee Wilders aanhangers in het programma waren erg creepy.
Die kerel met z'n tai chi in het park vond ik aardig creepy. .quote:Op maandag 13 september 2010 12:21 schreef RidgeF het volgende:
[..]
Welke twee bedoel je ik vond dat ze meer dan gelijk hebben .
En dat is allemaal de schuld van iedere willekeurige moslim?quote:Wat ik ook niet begrijp is het feit dat die filmer zelf de problemen in kanaleneiland ondervond waar geert zo tegen strijdt en dan nog geen begrip ervoor hebben onbegrijpelijk.
Sommige mensen willen de waarheid niet onder ogen zien
Het ligt niet zo zwart-wit.quote:Op maandag 13 september 2010 12:21 schreef RidgeF het volgende:
[..]
Welke twee bedoel je ik vond dat ze meer dan gelijk hebben . Wat ik ook niet begrijp is het feit dat die filmer zelf de problemen in kanaleneiland ondervond waar geert zo tegen strijdt en dan nog geen begrip ervoor hebben onbegrijpelijk.
Sommige mensen willen de waarheid niet onder ogen zien
Dit dus.quote:Op maandag 13 september 2010 12:42 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Het ligt niet zo zwart-wit.
Je kan de conclusie wel erkennen dat Marokkaanse jongeren veel overlast en maatschappelijke onrust veroorzaken, maar daarbij hoef je nog niet de conclusie te delen dat dit aan de islam ligt, en daarom hoef je het nog niet eens te zijn met de simplistische oplossingen die Wilders aandraagt. Nog te zwijgen over het taalgebruik dat Wilders bezigt.
Ik heb na deze documentaire toch wel een iets ander beeld van Wilders. Ik zie hem veel meer als machiavellist. Had ik al kunnen weten maar met al die feiten op een rij wordt het pijnlijk duidelijk. Wilders wil gewoon macht en hij ziet z'n (gespeelde) aversie tegen de Islam als een middel. Wordt een tegenstander van de Islam en je kan alle kanten op. Je krijgt financiering. Je kunt de ervaringen van Nederlanders met overlast veroorzakende allochtonen makkelijk koppelen aan je gevecht tegen de Islam.quote:Op maandag 13 september 2010 09:31 schreef Mutant01 het volgende:
Ah, het is duidelijk waardoor Wilders geinspireerd is. Erg fijne mensen waar hij zich mee inlaat, je zou maar op hem stemmen. Het is dan ook niet geheel vreemd dat de mensen die kritiek uiten op de documentaire inhoudelijk niets te zeggen hebben. De docu was knullig gebracht, maar de inhoud moet je toch echt aan het denken zetten.
En de verpleger die ging huilen, omdat hij zoveel van Wilders hield. Dat is nogal verregaande liefde voor een politicus... Volgens mij had hij een heterosexual mancrush op Wildersquote:Op maandag 13 september 2010 12:37 schreef Klaudias het volgende:
Die kerel met z'n tai chi in het park vond ik aardig creepy. .
Dat stuk vond ik erg suggestief. Ten eerste verteld hij dat bij de Extreem-Rechtse groep dat er voetbal hooligans bijzitten. Maar wat de maker er niet bij verteld is dat bij de tegendemonstranten ook niet allemaal een 'zuiver verleden' hebben.quote:Op zondag 12 september 2010 20:40 schreef KoosVogels het volgende:
Wilders wordt gesteund door Britse neo-nazi's
Nou inderdaadquote:Op maandag 13 september 2010 15:50 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
En de verpleger die ging huilen, omdat hij zoveel van Wilders hield. Dat is nogal verregaande liefde voor een politicus... Volgens mij had hij een heterosexual mancrush op Wilders.
We konden toch zien dat daar ook idioten bij zaten? En die rechts-extremisten die komen er gewoon openlijk voor uit dat ze Wilders steunen, dus wat daar nou precies suggestief aan is, weet ik niet.quote:Op maandag 13 september 2010 16:41 schreef Holograph het volgende:
[..]
Dat stuk vond ik erg suggestief. Ten eerste verteld hij dat bij de Extreem-Rechtse groep dat er voetbal hooligans bijzitten. Maar wat de maker er niet bij verteld is dat bij de tegendemonstranten ook niet allemaal een 'zuiver verleden' hebben.
Hoe die gast daar heel droogjes stond te vertellen over Allah als kleuterneuker en dat ze in het Midden-Oosten wel van kontbonken houden. "Ik provoceer niet hoor, dat is de waarheid".quote:Op maandag 13 september 2010 12:37 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Die kerel met z'n tai chi in het park vond ik aardig creepy. .
Dat stukje heb ik blijkbaar gemist. Ze houden in het M-O van hollenbonken?quote:Op maandag 13 september 2010 16:43 schreef Corkscrew het volgende:
[..]
Hoe die gast daar heel droogjes stond te vertellen over Allah als kleuterneuker en dat ze in het Midden-Oosten wel van kontbonken houden. "Ik provoceer niet hoor, dat is de waarheid".
http://player.omroep.nl/?aflID=11402569quote:Op maandag 13 september 2010 16:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat stukje heb ik blijkbaar gemist. Ze houden in het M-O van hollenbonken?
Holy fuckquote:Op maandag 13 september 2010 16:56 schreef Corkscrew het volgende:
[..]
http://player.omroep.nl/?aflID=11402569
V.a. 47:30 ongeveer:
"Geert is groter dan Mohammed, de kleuterneuker [...] Zoals iedereen weet zijn de Arabieren fervent kontebonkers en ze neuken kleine jongetjes, dat is normaal in hun cultuur."
uiteraard is de docu maker niet op zoek gegaan naar de meest gekke pvv aanhangersquote:Op maandag 13 september 2010 17:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Holy fuckShit, ik moet eigenlijk weg uit dit land. Die idioterie begint me echt de strot uit te komen. Een aantal weken geleden ook al fikse ruzie gehad met een gast die het naar eigen zeggen niet erg zou vinden als Auschwitz wordt heropend voor moslims. Oke, hij was dronken, maar dan ben je echt ziek.
Ooh jij bent dat rare figuur met je topic over dat niet Wilders en de PVV, maar juist moslims discrimineren. Wat je daar precies mee probeert te bewijzen, begrijp ik niet helemaal. Omdat zij het doen, mogen wij het ook?quote:Op maandag 13 september 2010 17:07 schreef notagain het volgende:
[..]
uiteraard is de docu maker niet op zoek gegaan naar de meest gekke pvv aanhangers
come-on zeg die vent die begon te huilen voor zijn wilders zegt toch wel genoeg over wat de insteek was van de docu maker.
en auschwitz is totaal een krankzinnig idee.
als die nu westenbork had gezegd, dat ligt wel in nederland![]()
met dat topic wijs ik erop dat racisme en discriminatie vanuit islamtisch/marokkaans punt heel normaal gevonden word en hoor je niemand over.quote:Op maandag 13 september 2010 17:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ooh jij bent dat rare figuur met je topic over dat niet Wilders en de PVV, maar juist moslims discrimineren. Wat je daar precies mee probeert te bewijzen, begrijp ik niet helemaal. Omdat zij het doen, mogen wij het ook?
Als jij roept dat de docu maker enkel op zoek is gegaan naar de meest weirde PVV-aanhangers, moet ik langzaam gaan geloven dat het merendeel van het PVV-electoraat een steek los heeft.
Het had wat meer met nuance mogen worden gezegd, maar het is een feit dat Mohammed een huwelijk 'consumeerde' met een 9 jarig meisje. Ook is het een feit dat in de agrarisch-Islamitische cultuur vrouwen eerder 'rijp' worden gezien dan in de Westerse wereld.quote:Op maandag 13 september 2010 17:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Holy fuckShit, ik moet eigenlijk weg uit dit land. Die idioterie begint me echt de strot uit te komen. Een aantal weken geleden ook al fikse ruzie gehad met een gast die het naar eigen zeggen niet erg zou vinden als Auschwitz wordt heropend voor moslims. Oke, hij was dronken, maar dan ben je echt ziek.
Ik begrijp eerlijk gezegd niet waarom mensen als jij zich drukmaken om een of andere pedofiel die 1300 jaar geleden leefde, terwijl tot voorkort jonge kinderen massaal werden misbruikt door katholieke priesters. Dan hebben we toch meer last van die laatste groep.quote:Op maandag 13 september 2010 18:38 schreef Holograph het volgende:
[..]
Het had wat meer met nuance mogen worden gezegd, maar het is een feit dat Mohammed een huwelijk 'consumeerde' met een 9 jarig meisje. Ook is het een feit dat in de agrarisch-Islamitische cultuur vrouwen eerder 'rijp' worden gezien dan in de Westerse wereld.
euh misbruik door imams is ook een heel groot probleem.quote:Op maandag 13 september 2010 18:52 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik begrijp eerlijk gezegd niet waarom mensen als jij zich drukmaken om een of andere pedofiel die 1300 jaar geleden leefde, terwijl tot voorkort jonge kinderen massaal werden misbruikt door katholieke priesters. Dan hebben we toch meer last van die laatste groep.
Blijkbaar hebben katholieke priesters geen slecht voorbeeld nodig. Moet je nagaan, dat is eigenlijk nog erger. Maar jij weet zeker dat imams massaal kinderen misbruiken. Dat denk jij omdat zij het in de doofpot stoppen. Wat eigenlijk inhoudt dat je het niet weet. Je gaat er echter wel vanuit omdat Mohammed een pedofiel was. Am I right?quote:Op maandag 13 september 2010 19:17 schreef notagain het volgende:
[..]
euh misbruik door imams is ook een heel groot probleem.
verschil is dat dat in de islamtische wereld nog in de doofpot gaat of getolereerd word (net als dat pedopriesters 50 jaar geleden met de mantel der liefde bedekt werden).
feit is wel dat mohammed nogal erg verschilt van bijvoorbeeld jezus en mohammed een voorbeeld is voor moslims
in de papieren tubantia stond een heel artikel erover....quote:Op maandag 13 september 2010 19:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Blijkbaar hebben katholieke priesters geen slecht voorbeeld nodig. Moet je nagaan, dat is eigenlijk nog erger. Maar jij weet zeker dat imams massaal kinderen misbruiken. Dat denk jij omdat zij het in de doofpot stoppen. Wat eigenlijk inhoudt dat je het niet weet. Je gaat er echter wel vanuit omdat Mohammed een pedofiel was. Am I right?
Dat valt ook niet goed te praten, maar voorlopig kan ik mij drukker maken om het feit dat die katholieke pedo's niet worden aangepakt, dan om wat er in islamitische landen gebeurt. Het is allebei vreselijk, maar laten we eerst onze eigen kast uitruimen.quote:Op maandag 13 september 2010 19:23 schreef notagain het volgende:
[..]
in de papieren tubantia stond een heel artikel erover....
dat is gewoon onderzocht...
en zelfs ten tijde van mohammed is het consumeren van een 9/6-jarige nog pedofilie en dat zie je in veel islamitische landen nog terug helaas
tja, dat is ook belachelijk inderdaad.quote:Op maandag 13 september 2010 19:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat valt ook niet goed te praten, maar voorlopig kan ik mij drukker maken om het feit dat die katholieke pedo's niet worden aangepakt, dan om wat er in islamitische landen gebeurt. Het is allebei vreselijk, maar laten we eerst onze eigen kast uitruimen.
Ik ben geen fan van religie (geen enkele), maar een verbod gaat mij te ver.quote:Op maandag 13 september 2010 19:29 schreef notagain het volgende:
[..]
tja, dat is ook belachelijk inderdaad.
ik juich een verbod op de rooms-katholieke kerk ook toe omdat ze een pedofiele organisatie zijn maar schijnbaar durft geen enkele politicus dat te brengen.
gemene deler is dat zowel de islam als christendom geloven zijn die meer kwaad dan goed brengen en daarom beperkt mogen worden (in hun groeimogelijkheden)
verbod is een ding maar een totale subsidie stop aan alles wat met religie te maken heeft....quote:Op maandag 13 september 2010 19:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik ben geen fan van religie (geen enkele), maar een verbod gaat mij te ver.
Ja, dat vind ik nou zo raar. Wat is het probleem met sluiten van Moskee's waar radicale dingen worden gepropageerd? Ik zie totaal het probleem niet, dit is 1 van de fundamenten die radicalisme veroorzaakt, maar omdat Links het zielig vind durven ze het niet aan te pakken..quote:Op maandag 13 september 2010 19:35 schreef notagain het volgende:
[..]
verbod is een ding maar een totale subsidie stop aan alles wat met religie te maken heeft....
maatschappijleer waarbij men heel kritisch alle geloven behandeld
sluiten van moskeeën/kerken waar men intolerantie aanmoedigt
Nouja. Misschien moet je dan maar geen docu maken ofzo. Want laten we eerlijk zijn, dit is ook niks. Zelfs 'links' is enorm kritisch (bijv. Halsema op Twitter).quote:Op zondag 12 september 2010 21:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Lieve Cerbie, dat is ook geprobeerd, maar als Wilders niet bereid is een interview te geven dan houdt het snel op.
Volkskrant:quote:De media melken elke handeling en uitspraak van Wilders tot de laatste druppel uit, zonder ook maar enige greep te krijgen op zijn strategie en motieven. Een nieuw dieptepunt vormde zondag de mislukte documentaire Wilders, the Movie (VPRO). De verwachtingen waren hooggespannen, gezien het eerdere werk van cultureel antropoloog en documentairemaker Joost van der Valk. Daarin wist hij toegang te krijgen tot de gesloten werelden van een voetbalhooligan (Haagse Sjonnie), een Antilliaanse drugsbende (Crips: Strapped ‘n Strong) en Afrikaanse hekserij (Child Witches). Maar de PVV-vesting bleef voor hem even onneembaar als voor een undercoverjournalist van HP/De Tijd.
Een oude truc is dan om jezelf te laten filmen bij het afpoeieren. Die werkte hier averechts, want het gesoebat met bewakingsmensen en voorlichters was net zo ontluisterend als de schoolse voice-over in de eerste persoon.
In arren moede ontpopte Van der Valk zich tot onderzoeksjournalist, wat duidelijk zijn métier niet is. Het leverde het bekende panorama op van rabiate buitenlandse financiers en bewonderende kiezers. Voor verkoop aan het buitenland kan dit draagbare overzicht van het fenomeen in een behoefte voorzien, maar wij staken er weinig van op. Alleen twee door Wilders gemaakte schilderijtjes, onder meer van een leeg interieur, deden me even opveren.
In interviews zegt Van der Valk nooit eerder zo snel en gemakkelijk subsidie te hebben gekregen voor een project. Dat forse budget moet hem ook verhinderd hebben om de juiste beslissing te nemen: de film voortijdig af blazen.
quote:De week van Wilders werd feestelijk afgesloten met Wilders, the Movie. Een VPRO-documentaire van Joost van der Valk, die het ‘explosieve blondje’ eens ‘anders wilde portretteren’. ‘Anders’ werd het zeker, ook al omdat het Van der Valk maar niet lukte in de buurt van Wilders te komen.
Gedoogpartij PVV heeft Kamervragen gesteld
Te zien was hoe interviewaanvragen stelselmatig werden afgewezen, zonder opgaaf van reden. Logisch: ‘Ik werk voor de VPRO, en die beschouwt hij als subsidieslurper.’
De film had een onhandige pr: in een ‘trailer’ was per abuis een fragment blijven staan waarin iemand beweerde dat Wilders een heroïneprostituee had bezocht. Foutje, dat uit de film werd geschrapt. Maar in de publiciteit zei producent Pieter van Huystee: ‘We weten dat het zo is, maar we kunnen het niet hard maken.’
Fout op fout.
Ook in de film zelf werd – onder onheilspellende klanken – meer gesuggereerd dan aangetoond. ‘Hardste’ punt was de vraag of Wilders geheim agent voor Israël is, zoals een vrouw uit zijn mond zou hebben vernomen. Van der Valk sprak met een oud-Mossadman in Israël. Die achtte het ‘zeer onwaarschijnlijk’: ‘Ik denk niet dat hij is opgevallen als iemand die interessant zou kunnen zijn voor de Mossad.’
Zaak gesloten.
Verrassender waren twee schilderijtjes ‘van Geert Wilders’. Een ervan toonde een Van Gogh-achtig interieur: bruin tegelvloertje, rechts een tafel met rode bos bloemen, links een staande schemerlamp en rieten stoel. Een ‘burgerlijke afbeelding, maar aan andere kant een ontzettend warm schilderijtje’, aldus een oud-collega die de paneeltjes had gekocht bij de Spullenhulp. Daar had ‘een Joegoslavische meneer’ hem gezegd wie de maker was. Zou het echt?
Het was het teleurstellende sluitstuk van een weekend dat vrijdag begon vanuit het Concertgebouw met de viering van het suikerfeest.
nu ben ik dan wel weer benieuwd hoeveel subsidie hij heeft gehad en dit heeft besteed.quote:
Ik wil die verpleger nog wel eens horen nadat het rechtse akkoord is gepresenteerd...quote:Op maandag 13 september 2010 01:13 schreef Cerbie het volgende:
Als je door het gedraal heen kunt kijken vind ik de film een mooi beeld van een aantal PVV-stemmers geven. Niet alleen maar islamhatende tokkies, zoals PVV-stemmers altijd afgeschilderd worden, maar bijvoorbeeld een verpleger in de thuiszorg die 4 jaar terug net zo goed op de PvdA had kunnen stemmen.
Inderdaad bijzonder naief om op de PVV te stemmen vanwege de sociale standpunten als je je een beetje verdiept hebt in het verleden van Geert Wilders en inziet wat zijn strategie is.quote:Op maandag 13 september 2010 22:30 schreef Jud1th het volgende:
[..]
Ik wil die verpleger nog wel eens horen nadat het rechtse akkoord is gepresenteerd...
Ik lees vluchtig een synoniem voor cultuurrelativisme, maar geen begrip voor de aanwezigheid van mensen met verschillende culturele achtergronden. Hoe noem je zoiets dan??quote:Op maandag 13 september 2010 01:15 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Multiculturalisme is weldegelijk een ideologie.
Etniciteit dekt de lading culturele achtergrond niet volledig, aangezien mensen van een verschillende etniciteit, dezelfde culturele achtergrond kunnen hebbenquote:
Waar heb ik mijn mening gegeven?quote:Op dinsdag 14 september 2010 00:38 schreef damian5700 het volgende:
Dit komt omdat jij ten onrechte veel waarde hecht aan de cultuur van personen alsof het lichaamseigen is.
Op dit punt is de praktische uitwerking feitelijk dat de invloed van de Nederlandse cultuur op de nieuwkomers oneindig veel groter en dwingender dan omgekeerd. De ruimte voor de wensen van minderheden die er is gebeurt op basis van de dragende principes van de westerse cultuur; de individuele vrijheid, verhoudingen tussen burger en staat en tussen burgers onderling.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |