Wil je m'n account hebben zodat je erop kan reageren?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 22:38 schreef WanEnOonlie het volgende:
Vind het maar stom dat Skoll de aankondiging van Tufte mag doen.
Is denk ik meer iets tussen mij en Nico Rienks. Ik ben benieuwd waar Laurens het zelf vandaan heeft.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 22:42 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Wil je m'n account hebben zodat je erop kan reageren?
Hoezo?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 23:05 schreef La_Tramposa het volgende:
Ik vind het een beetje een rare poll op NLroei
Geen enkele sport is schoon.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 23:16 schreef WanEnOonlie het volgende:
Ik denk dat je de vraag moet beschouwen als "denk je dat roeien een schone sport is". Ik begrijp je punt, maar het gaat bij polls vaak om een eerste intgeving als het antwoord niet zo voor de hand liggend is.
Als ik start (wat steeds duidelijker wordt naarmate er meer licht pikken meedoen) kom ik er wel eentje halen, moet toch zwaar blijvenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 22:37 schreef De_Ananas het volgende:
En verder zijn de Skollburgers alweer besteld voor volgende week![]()
Ik heb wat gemist blijkbaarquote:Op dinsdag 2 maart 2010 22:38 schreef WanEnOonlie het volgende:
Vind het maar stom dat Skoll de aankondiging van Tufte mag doen.
TS = Topic Starterquote:Op woensdag 3 maart 2010 01:01 schreef Virmes het volgende:
De sterretjes had ik er vorige keer ingezet, van mensen die ik volgens mij al een tijd niet had gezien. En die dus wel uit de TS verwijderd zouden mogen worden.
Nee, maar als jij degene bent die het heeft geregeld en je schrijft tegelijkertijd voor het grootste roeimedium in Nederland, dan is 1 + 1 toch wel 2. Begrijp me niet verkeerd, het is geen ramp, ik vind het alleen jammer.quote:Op woensdag 3 maart 2010 08:54 schreef ocf81 het volgende:
Had jij een soort exclusive afgesproken WEO?
quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:13 schreef AHappelstroop het volgende:
Mijn skiffje komt volgens mij pas dit weekend terug uit Sevilla. Moest zo geregeld worden, erg jammer maarja. Mis het skiffen wel behoorlijk. Ben nu wat in de 2- aan het kloten, wat aan het ergo'en voor 2km zaterdag en 8en. Straks dus ook nog 4+
IK WIL SKIFFEN MET DIT FANTASTISCH LEKKERE WEER!!
[ afbeelding ]
Marten - Spanje, Sevilla - februari 2010
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ZONDER MOUWEN WANT IK HEB GEWOON WITTE SCHOUDERS!!![]()
[ Bericht 12% gewijzigd door AHappelstroop op 03-03-2010 16:59:44 ]Well I was walkin' down the street, chillin', as you do. When who should come up behind me but, Donald Duck. Well, hey, it had to be the way. And he had a few words to say to me. And they were:
Gelukkig zitten wij dan op de Amstelquote:Op woensdag 3 maart 2010 15:28 schreef Staal_ het volgende:
TVP. Komend weekend de blasphemy roeien in Utrecht, benieuwd
Zucht.. lieverds ik heb daar geen t-shirt aan!!!!!quote:Op woensdag 3 maart 2010 16:08 schreef huilend_komeetje het volgende:
wow roeien met korte mouwen, zonnebril en in korte broek!
De komende dagen mogen we in Zwolle het water op om in de 8+ te roeien! (Omdat het stuurtje van de wedstrijddames meer 8+ ervaring moet krijgen!)![]()
Helaas kon ik vandaag onverwacht nietmaar hopelijk kan ik mijn eerste roeihalen in 2010 op het water morgen en overmorgen beginnen in een 8+!
Mooi! Succes met trainen dan. Wanneer is de skiffhead ook alweer?quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:50 schreef De_Ananas het volgende:
JEEEJ GROEN LICHT VAN DE FYSIO OM TE TRAINEN
En als het goed gaat kan ik de Skiffhead starten![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
BLIJ BLIJ BLIJ
quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:44 schreef AHappelstroop het volgende:
[..]marten patsert met je "hoi ik ben overgangs hoor!!"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
ZONDER MOUWEN WANT IK HEB GEWOON WITTE SCHOUDERS!!![]()
(er vanuit gaande dat bij triton dezelfe regels gelden rondom mouwen)
das wel een voordeel van burgerroeien, ik mag zo bloot roeien als ik zelf maar wil
Wij haalden opgelucht adem toen zij dat niet meer deden...
Ach, ben en blijf Junioren roeierquote:Op woensdag 3 maart 2010 17:39 schreef Pluizel het volgende:
[..]
marten patsert met je "hoi ik ben overgangs hoor!!"(er vanuit gaande dat bij triton dezelfe regels gelden rondom mouwen)
das wel een voordeel van burgerroeien, ik mag zo bloot roeien als ik zelf maar wil
Er zal zeer waarschijnlijk geen Mix2- veld zijnquote:Op woensdag 3 maart 2010 17:18 schreef Virmes het volgende:
Hoezo buiten mededinging Brok? Je moet toch gewoon het clubveld of desnoods het SA veld mogen starten?
Mix2-? Start je met Els ofzo? Want je hebt toch een aardig vrouwmens nodig om zelfs een lichte pik als jij te compenserenquote:Op woensdag 3 maart 2010 18:24 schreef De_Brok het volgende:
[..]
Er zal zeer waarschijnlijk geen Mix2- veld zijnDus we gaan gewoon achter de heren aan starten buiten mededinging. Het is toch een training voor de Ringvaart, dus ach
Dat vermoeden had ik al, ik had nog nooit op zo'n ding gezeten en had 's middags nog 50 km getraind op aardig tempo dus ik was al redelijk verzuurd. Een maat van me had nog een clinic gedaan om z'n techniek te oefenen en hij zei dat dat echt wel verschil maakte.quote:Op woensdag 3 maart 2010 23:49 schreef the_goeie_roeier het volgende:
tvp.
p.s. 2 minuten is niet goed
Het zal je wel opgebroken hebben dat je de roeibeweging nog niet onder de knie hebt. Als je zoveel fietst zou je echt veel harder moeten kunnen, jammer! Waar had je het meest last van/ spierpijn? Als je (zoals ze in de sportschool vaak doen) heel erg op je armen roeit bijvoorbeeld dan is het niet vol te houden.quote:Op donderdag 4 maart 2010 09:23 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Dat vermoeden had ik al, ik had nog nooit op zo'n ding gezeten en had 's middags nog 50 km getraind op aardig tempo dus ik was al redelijk verzuurd. Een maat van me had nog een clinic gedaan om z'n techniek te oefenen en hij zei dat dat echt wel verschil maakte.
Ja, dat was fietsenquote:Op donderdag 4 maart 2010 10:00 schreef C.est_Bon het volgende:
[..]
Het zal je wel opgebroken hebben dat je de roeibeweging nog niet onder de knie hebt. Als je zoveel fietst zou je echt veel harder moeten kunnen, jammer! Waar had je het meest last van/ spierpijn? Als je (zoals ze in de sportschool vaak doen) heel erg op je armen roeit bijvoorbeeld dan is het niet vol te houden.
Trouwens die 50km dat was fietsen neem ik aan??? Niet ergometerenwant dat zou een wat heftige voorbereiding zijn op een 2k
Hè verdorie een Okeanos roeier toch bij de laatste selectie eruit, jammer voor hemquote:Op donderdag 4 maart 2010 10:41 schreef AHappelstroop het volgende:
Michiel, misschien leuk voor op NLroei?
http://www.theboatrace.or(...)e/2010crewsannounced
Boris?quote:Op donderdag 4 maart 2010 10:45 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hè verdorie een Okeanos roeier toch bij de laatste selectie eruit, jammer voor hem
Jup!quote:
Ze zien er wel uit als kleine mannetjes vergeleken met die acht van vorig jaarquote:Op donderdag 4 maart 2010 10:56 schreef AHappelstroop het volgende:
[..]
Boris?
Edit: haha ik zie het nu pas dat ie mee deed joh! Wist dat helemaal niet!
[ afbeelding ]
Na Hamburger (2.06) is de langste 1.96, en de rest is rond de 1.90, kan wel kloppen dus...quote:Op donderdag 4 maart 2010 11:42 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ze zien er wel uit als kleine mannetjes vergeleken met die acht van vorig jaar![]()
Maar dat Sjoerd op 7 zit zegt ook wel weer wat over de power van die andere gasten misschien.. nou het gaat vast hard!
Boris zit in de Isisquote:Op donderdag 4 maart 2010 11:42 schreef bwLaw het volgende:
Hij kan altijd nog in Isis, al is de Blue Boat natuurlijk een stuk cooler
Dank, had het inderdaad al gezien. Leo doet de Boat Race dus ik wil geen gras voor zijn voeten wegmaaien.quote:Op donderdag 4 maart 2010 10:41 schreef AHappelstroop het volgende:
Michiel, misschien leuk voor op NLroei?
http://www.theboatrace.or(...)e/2010crewsannounced
Ja.. ik zag het al....quote:Op donderdag 4 maart 2010 11:02 schreef pullup het volgende:
De KNRB is er zowaar eerder bij om het bericht te plaatsen.
Dat is dan wel een erg kleine boot. Ben benieuwd wat het gemm gewicht dan is..quote:Op donderdag 4 maart 2010 11:52 schreef bwLaw het volgende:
[..]
Na Hamburger (2.06) is de langste 1.96, en de rest is rond de 1.90, kan wel kloppen dus...
94.6, cambridge 95.1quote:Op donderdag 4 maart 2010 12:55 schreef SkollZwaar09 het volgende:
[..]
Dat is dan wel een erg kleine boot. Ben benieuwd wat het gemm gewicht dan is..
Roeien zal het natuurlijk vast wel.!
Das kutquote:Op donderdag 4 maart 2010 13:32 schreef Bellah het volgende:
Misschien de Heineken niet startenHeb al drie jaar pech met die wedstrijd! En dat terwijl ie zo leuk hoort te zijn!
Er is geen cl4x veld en starten in het 1e divisieveld mag niet (tijden lopen dan wel heel erg uiteen) en m18 zijn we natuurlijk niet. Best teleurstellend..
Aaaah Skiffhead supermooi! Ik heb die ooit als J18 nog gestart, toen was de 8km nog. Wat een race was dat, eerste deel supergoed, 2e deel helemaal verzuurd in mijn armen dat ik niet meer kon uitpikkenquote:Op donderdag 4 maart 2010 14:40 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Das kut![]()
Dan moet je maar de Skiffhead erbij starten!
Nee niet met Els, die gaat in een dubbelvier zitten geloof ik.quote:Op donderdag 4 maart 2010 04:03 schreef Thrawn het volgende:
[..]
Mix2-? Start je met Els ofzo? Want je hebt toch een aardig vrouwmens nodig om zelfs een lichte pik als jij te compenseren
Jaquote:Op donderdag 4 maart 2010 07:40 schreef ocf81 het volgende:
waar is hier? Zit je echt in Mexico?
hoezo is dat veld er niet? ik meen me toch echt te herinneren dat ik die pokke wedstrijd wel degelijk in het Dcl4x+ veld gestart heb.quote:Op donderdag 4 maart 2010 13:32 schreef Bellah het volgende:
Misschien de Heineken niet startenHeb al drie jaar pech met die wedstrijd! En dat terwijl ie zo leuk hoort te zijn!
Er is geen cl4x veld en starten in het 1e divisieveld mag niet (tijden lopen dan wel heel erg uiteen) en m18 zijn we natuurlijk niet. Best teleurstellend..
Inderdaad, H4K is leukquote:
Was dat niet de head dan?quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:45 schreef Pluizel het volgende:
[..]
hoezo is dat veld er niet? ik meen me toch echt te herinneren dat ik die pokke wedstrijd wel degelijk in het Dcl4x+ veld gestart heb.
Ach ja, hoe dan ook: Ik heb het kreng in een 2- uitgevaren, en dat doen we dus echt never nooit meer. Ik zou een 2+ regelen als ik jou wasquote:Op donderdag 4 maart 2010 15:35 schreef De_Brok het volgende:
[..]
Nee niet met Els, die gaat in een dubbelvier zitten geloof ik.
Met de slag van m'n acht van vorig jaar. Trapt ook aardig en heeft meer techniek en conditie dan ik dus we gaan aardig recht. Ik ben dan ook een die-hard compensatiepik die geen reet trapt
Mijn haal is niet echt afgestemd op de 2+quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:46 schreef Thrawn het volgende:
[..]
Ach ja, hoe dan ook: Ik heb het kreng in een 2- uitgevaren, en dat doen we dus echt never nooit meer. Ik zou een 2+ regelen als ik jou was
Nice!quote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:48 schreef WanEnOonlie het volgende:
* WanEnOonlie zit misschien volgend jaar in de organisatie van de WU23
Je mag toch 3 beginnelingen in de boot hebben?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:59 schreef De_Brok het volgende:
Ey, er staat bij Dej8 een Argo-Boreas combi ingeschreven. Zijn die dames van Argo niet allemaal tweedejaars??
Waarom denk je dat?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:59 schreef De_Brok het volgende:
Ey, er staat bij Dej8 een Argo-Boreas combi ingeschreven. Zijn die dames van Argo niet allemaal tweedejaars??
Niet de absolute top, hoor. Ik zie nu dat het belangrijker overkomt dan het daadwerkelijk is.quote:
Alsnog zijn dat wel mooie dingen om te doen lijkt me! Goed voor je contacten enzoquote:Op vrijdag 5 maart 2010 14:41 schreef WanEnOonlie het volgende:
[..]
Niet de absolute top, hoor. Ik zie nu dat het belangrijker overkomt dan het daadwerkelijk is.
Het zijn inderdaad eerstejaars die niet zijn ingeselecteerd voor de acht, een van hen is een huisgenootje van mequote:Op vrijdag 5 maart 2010 14:38 schreef C.est_Bon het volgende:
[..]
Waarom denk je dat?
Wij kregen van onze coach te horen dat het om eerstejaars gaat die niet ingeselecteerd zijn voor de acht. Ik heb even op internet gezocht en drie van de vier hebben in 2009 nog de Asopos gestart in het Dej C4+ veld, de vierde lijkt alleen compo ervaring te hebben in 2008/2009...
Maar goed we trainen morgen samen dus dan horen we het wel
Neem aan dat je het belangrijk genoeg vindt om te organiseren...quote:Op vrijdag 5 maart 2010 14:41 schreef WanEnOonlie het volgende:
[..]
Niet de absolute top, hoor. Ik zie nu dat het belangrijker overkomt dan het daadwerkelijk is.
Ik zat ook naar Boreas te kijken want ik zag iemand met een ''Dames '10 stuur'' trui.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 15:52 schreef SkollZwaar09 het volgende:
Wat een lekker weertje vandaag!
Heerlijk twee trainingen kunnen draaien op de Amstel in de acht.
Volgens mij waren er ook heel wat mensen van dit topic aanwezig rond Skoll, zag een bekende kop bij Boreas die volgens mij hier ook reageert, Bellah en Kluup..
ah nee ik weet het alweer. H4K heeft idd geen clubveld, ik was in de war met de neureus carpit noctem (ik heb nog steeds de zonnebril van 2 jaar geleden, topding!)quote:
Clubachtenquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:02 schreef Pluizel het volgende:
[..]
ah nee ik weet het alweer. H4K heeft idd geen clubveld, ik was in de war met de neureus carpit noctem (ik heb nog steeds de zonnebril van 2 jaar geleden, topding!)
Grof!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 19:41 schreef ewieee het volgende:
Argh! Wij zouden vandaag ook op de Amstel gaan trainen, met een J18-ploegje dat het hard nodig had, maar de IJssel staat zo hoog dat we niet eens vanuit het botenhuis bij de bowa konden komen! Het water staat zo hoog dat we niet eens mogen roeien, omdat dat te gevaarlijk is...
ik kwam vandaag over de ijssel met de trein en ik zag jullie clubhuis midden in het water liggenquote:Op zaterdag 6 maart 2010 19:41 schreef ewieee het volgende:
Argh! Wij zouden vandaag ook op de Amstel gaan trainen, met een J18-ploegje dat het hard nodig had, maar de IJssel staat zo hoog dat we niet eens vanuit het botenhuis bij de bowa konden komen! Het water staat zo hoog dat we niet eens mogen roeien, omdat dat te gevaarlijk is...
Goede tijd Bus! Dat is wel een redelijk verbetering van je PR of niet?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 19:30 schreef AHappelstroop het volgende:
Pff nou was me het dagje wel!
Vanmiddag met een 2km in de benen op de Amstel in de 8+. Was mooi, alleen holy moly wat een wind! Het was even koud, maar die zon was echt heerlijk! Morgen gezellig weer, om 09:00uur en om 13:30uur.
Ooh ennuh, 2km: 6:27.2
Tja, als er écht te veel water staat wordt er heen en weer gevaren met een bootje. Maar dat is natuurlijk ook niet alles, want dan is het weer ergometeren... Leuk hoor, zo'n drijvend botenhuis, alleen jammer dat we het ook echt nodig hebben, door die flexibele waterstandenquote:Op zaterdag 6 maart 2010 20:04 schreef Pluizel het volgende:
[..]
ik kwam vandaag over de ijssel met de trein en ik zag jullie clubhuis midden in het water liggenIk vroeg me af of jullie vanaf de kant überhaupt wel bij het clubhuis konden komen, aangezien het eruit zag alsof zelfs de parkeerplaats onder water stond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |