Denk het niet. Moet je wel heel veel uit de kast halenquote:Op dinsdag 15 september 2009 21:36 schreef Folmer het volgende:
Ben benieuwd of ze The Dark Knight kunnen overtreffen.
RITSEquote:Op dinsdag 15 september 2009 21:38 schreef RitseB het volgende:
Als ze het willen overtreffen moeten ze een minstens zo goede acteur vinden als Heath Ledger
Denk jij dat IMDB een nep foto bij de film profiel zetquote:Op dinsdag 15 september 2009 21:39 schreef Beaudelaire het volgende:
Die poster belooft veel, maar is vast nep.
Heeft niks met uitmelken te maken, Batman Begins en The Dark Knight waren briljante Batman films.quote:
Ah, ik dacht dat hij bij een fotoalbum van een user ofzo zat, maar hij staat ook echt bij de film.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Denk jij dat IMDB een nep foto bij de film profiel zet
http://www.imdb.com/title/tt1345836/
Ik heb de dark knight gezien, en alle oude films. De oude batman films leven echt op naar de comics/animated series. Begrijp me niet verkeerd, dark knight is goed, maar wel zwaar overratedquote:Op dinsdag 15 september 2009 21:43 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Heeft niks met uitmelken te maken, Batman Begins en The Dark Knight waren briljante Batman films.
Je hebt blijkbaar geen 1 van beide gezien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Working title...quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:47 schreef Beaudelaire het volgende:
Maar waarom zetten ze als titel Untitled Batman Project, terwijl op de poster toch The Dark Knight Returns (gebaseerd op http://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_The_Dark_Knight_Returns ? ) staat?
Omdat de poster een fake is. Niet alles op imdb kan klakkeloos worden aangenomen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:47 schreef Beaudelaire het volgende:
Maar waarom zetten ze als titel Untitled Batman Project, terwijl op de poster toch The Dark Knight Returns (gebaseerd op http://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_The_Dark_Knight_Returns ? ) staat?
Ja.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:50 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Working title...
En die link van jouw is een comic book?
Alsof er nooit voorbarige onzin op IMDb staat.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Denk jij dat IMDB een nep foto bij de film profiel zet
http://www.imdb.com/title/tt1345836/
Dit dus.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:11 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Alsof er nooit voorbarige onzin op IMDb staat.
Nope. Nooit. IMDB liegt niet(!)quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:11 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Alsof er nooit voorbarige onzin op IMDb staat.
Daar ging ik ook wel vanuit aangezien de poster erg lelijk is.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:59 schreef Shogo het volgende:
[..]
Omdat de poster een fake is. Niet alles op imdb kan klakkeloos worden aangenomen.
Klopt Joel Schumacher neemt het regisseren over.quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:07 schreef Toad het volgende:
Er zijn toch geruchten dat Nolan misschien niet aan dit deel gaat meewerken?
batman forever ?quote:Op vrijdag 18 september 2009 01:05 schreef -Menn0- het volgende:
Ik weet niet of ik the Riddler wel zo goed vind passen. Misschien komt dit vooral omdat ik die verneukte versie van Batman & Robin (?) de hele tijd voor me zie met die hersengolvenopslupper
Neeeeeeeeh!!!!!quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:34 schreef Shogo het volgende:
[..]
Klopt Joel Schumacher neemt het regisseren over.
For the fun...quote:Op zaterdag 19 september 2009 13:41 schreef FrankAbagnaleJr het volgende:
Waarom wordt het Batman III genoemd?
quote:Op woensdag 16 september 2009 08:18 schreef Daskaar het volgende:
er is nog geen moer zeker of bevestigd over dit deel. het enige dat zeker is dat het gemaakt zal worden op een gegeven moment en dat Bale de hoofdrol zal spelen.
De rest zijn geruchten en mijn gok is dat verdere feiten over dit deel pas bekend zullen worden nadat Nolan klaar is met Inception.
Mits hij daarvoor besluit niet mee te doen.
en die poster is bullshit.
In exclusieve limited tepelpak editie.quote:Op zaterdag 19 september 2009 13:43 schreef Dementor het volgende:
Als Joel Schumacher het gaat doen ligt die film binnen een maand na de dvd release in de budgetbak.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:34 schreef Shogo het volgende:
[..]
Klopt Joel Schumacher neemt het regisseren over.
Van wat ik gelezen heb hebben ze (de gebroeders Nolan) wel al aan een script gewerkt. Eerst komt volgend jaar wel Inception van hem. Maar ik denk dat het allemaal wel te redden valt en dat hij gewoon aanwezig is bij de derde.
ja stel je voor dat je je ergens op verheugtquote:Op zondag 20 september 2009 12:52 schreef pberends het volgende:
Mensen die nu al gaan verheugen op een film uit 2011.
Nolan maakt Scarecrow zelfs goed, dus Riddler kan super worden.quote:Op zondag 20 september 2009 12:51 schreef Djaser het volgende:
Ik blijf hopen dat de Joker er weer in zit. The Riddler is als villain niet zo heel interessant.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:45 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik heb de dark knight gezien, en alle oude films. De oude batman films leven echt op naar de comics/animated series. Begrijp me niet verkeerd, dark knight is goed, maar wel zwaar overratedDe Dark Knight en Batman Begins zijn veel meer naar een van de eerste batman strips dan de oudere films. Alleen in de loop der tijd is Batman een beetje een comisch figuur geworden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De laatste films leven eigenlijk meer op naar de orginele Batman. Alleen veel mensen kennen die niet (meer) door de latere series.
Overrated is een mening, maar ik vind alle films die zo bizar hoge ratings krijgen (op bijv IMDB) overrated dus tja... Het is gewoon een hele goede film meer niet
[ Bericht 11% gewijzigd door Komakie op 21-09-2009 00:05:38 ]Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
Ik hoop het niet. Dat gaat alleen maar tegenvallen. Of Heath Ledger moet ineens opstaan uit de dood ofzo.quote:Op zondag 20 september 2009 12:51 schreef Djaser het volgende:
Ik blijf hopen dat de Joker er weer in zit. The Riddler is als villain niet zo heel interessant.
Sarcasme komt toch niet altijd goed over op het internet.quote:Op zondag 20 september 2009 09:17 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
alweer? Had die niet al genoeg verneukt?
Misschien Sarcasme tags gebruiken?quote:Op maandag 21 september 2009 00:21 schreef Shogo het volgende:
[..]
Sarcasme komt toch niet altijd goed over op het internet.
Ik paar uurtjes geledenquote:Op maandag 21 september 2009 00:13 schreef Pritt het volgende:
tvp, laatst weer Batman Begins gekeken.
Bale doet toch gewoon mee? En Nolan was toch ook maar een gerucht?quote:Op maandag 21 september 2009 02:04 schreef Seam het volgende:
Als Nolan en Bale hier niet meer aan meedoen, wordt het een slechte film.
ik ook zoiets wat een filmquote:Op maandag 21 september 2009 07:10 schreef Beaudelaire het volgende:
Ik heb The Dark Knight al 15x gezien.
Mooie fanmade postersquote:Op maandag 21 september 2009 14:53 schreef MikeyMo het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je zou bijna denken dat ze echt warenquote:Op maandag 21 september 2009 16:15 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Mooie fanmade postersAlleen die catwoman ziet er niet uit.....
Nolan zal niest er in proppen wat ook maar in de verste verte zijn films in connectyie brengt met de jaren 90 batmansquote:Op dinsdag 22 september 2009 15:34 schreef IQM het volgende:
Ik zeg: Jim Carrey terug als The Riddler. Gezien zijn acteerkwaliteiten en recente serieuzere rollen kan hij het aan om te spelen in de donkere wereld van Nolan.
Snap ik.quote:Op dinsdag 22 september 2009 15:46 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Nolan zal niest er in proppen wat ook maar in de verste verte zijn films in connectyie brengt met de jaren 90 batmans
Ik denk dat ook wel.quote:Op dinsdag 22 september 2009 15:47 schreef IQM het volgende:
[..]
Snap ik.Maar ik vind Carrey (of Depp) wel iemand die The Riddler héél goed zou kunnen vertolken.
http://images.google.nl/images?q=%22the%20number%2023%22quote:Op dinsdag 22 september 2009 16:10 schreef AMDB het volgende:
Ik weet het niet met Carrey, denk toch dat ie een te vrolijk hoofd heeft voor een donkere rol.
Ok ff wat verder opgezocht en best vetquote:
Je zou het iets moeten aanpassen aangezien The Joker er niet meer in zit, maar het is op zich wel interessant.quote:Harley Quinn maakte haar debuut in Batman: The Animated Series in de aflevering "Joker's Favor" (aflevering 22). Ze was een psychoanalist die werkte in het Arkham gekkenhuis waar Joker zat opgesloten. Ze raakte gefascineerd door hem en wilde hem graag nader bestuderen. Naarmate ze Joker meer leerde kennen ging ze zelfs van hem houden. Ze hielp hem zelfs een aantal maal ontsnappen. Toen ze werd betrapt, werd ze zelf opgesloten. Bij een aardbeving kon ze ontsnappen en besloot Jokers handlanger en vriendin te worden. Om meer indruk op hem te maken besloot ze net als hij een criminele clown te worden.
Catwoman lijkt net een vent.quote:Op maandag 21 september 2009 16:56 schreef MikeyMo het volgende:
die eerste is ook mijn favo...
die 3 met catwoman en harley quinn zijn door iemand gemaakt met talent, maar ik vind de karakters er zelf niet echt uitzien
Valt denk wel mee, aangezien Harley toch wel een ander karakter heeft.quote:Op dinsdag 22 september 2009 16:39 schreef Komakie het volgende:Je zou het iets moeten aanpassen aangezien The Joker er niet meer in zit, maar het is op zich wel interessant.
Aan de andere kant zou het een beetje af doen aan de orginele Joker. Ik bedoel, je gaat het dan toch vergelijken met die andere en dat gaat niet werken. Dan zou het wel heel erg goed zijn bedacht en gespeeld.
the joker heeft ook een hekel aan het kind, dus wat dat betreft. kan bestquote:Op dinsdag 22 september 2009 18:19 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Catwoman lijkt net een vent.![]()
[..]
Valt denk wel mee, aangezien Harley toch wel een ander karakter heeft.
Hij heeft een haat/liefde verhouding met haar. Aan de ene kant houdt hij van haar, maar zijn "evil-side" heeft een hekel aan haar.quote:Op dinsdag 22 september 2009 18:47 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
the joker heeft ook een hekel aan het kind, dus wat dat betreft. kan best.
Bron?quote:Op dinsdag 22 september 2009 19:44 schreef ebeaydojraes het volgende:
maar goed. Nolan wil dus niet meer omdat Heath dood is en deel 3 zou ook rond the Trial van the Joker gebaseerd zijn .. en sinds Heath dood is ... wil die die dus niet meer maken. Ik zou bijna zeggen, we maken hem CGI...
Zo'n site geloof ik voor geen meter...quote:Op dinsdag 22 september 2009 19:48 schreef ebeaydojraes het volgende:
http://www.batman-on-film(...)from-B3_6-16-09.html als we die moeten geloven dus.
Ik denk dat je niet iemand anders moet laten spelen.quote:Op dinsdag 22 september 2009 23:40 schreef ebeaydojraes het volgende:
Geen hele rare reden. de dood (zoals ook de liefde) kan vreemde dingen doen met een persoon. En als Nolan het zichzelf heel erg aantrekt... en The Joker had wel terug moeten komen en dat gaat niet meer in deze persoon. Dus moet je hem door iemand anders laten spelen ... en wie gaat dat doen? Jack N. was wel heul erg goed, maar is geen H.L. Hem zo neerzetten als hij ... die zie je niet zo snel ...
edit ... alhoewel ...:
[ afbeelding ]
Ja maar dat maakte hem ook zo perfect. HL deed dat. Ik denk toch dat als iemand anders het doet, het een slap aftreksel zou worden van het "orgineel".quote:Op vrijdag 25 september 2009 23:06 schreef Daskaar het volgende:
ik denk niet dat t n slecht idee is als de joker door n ander wordt gespeeld.
in tdk veranderd hij per scene, hl baseerde hem op alle bronnen, alle vorige incarnaties,
dit kan gewoon doorgaan
??quote:Op vrijdag 25 september 2009 21:15 schreef ebeaydojraes het volgende:
ik kwam trouwens een paar dagen geleden pas op de notie van de hommage van Nolan aan Batman ... ach ja. soms moet je een film wat vaker zien ...
ja maar de nieuwe joker zou de theorie overnemen van hl, niet zijn maniertjes na apen, maar de joker met elke scene opnieuw uitvinden, een nieuwe draai aangeven.quote:Op vrijdag 25 september 2009 23:25 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ja maar dat maakte hem ook zo perfect. HL deed dat. Ik denk toch dat als iemand anders het doet, het een slap aftreksel zou worden van het "orgineel".
Sterker nog, elke Joker die ik sindsdien gezien heb vond ik toch minder. Ook in de tekenfilms enzo. Hij ziet er ook zo evil uit in de film. Hij ziet er ook echt uit als een soort demoon. Vanuit andere bronnen (comics, tekenfilms, etc) vind ik hem toch vaak nog wel grappig. Zelfs in de bronnen waarin hij helemaal niet zo grappig te boek staat.
de scene waarin batman recht op the Joker af komt. zie Batman met Jack N. 9(in vliegtuig) en Dark Knight met HL (op motor batpod ...).quote:
grappig toen de eerste trailer uitkwam vorig jaar, stond een week later op youtube dezelfde trailer her-edit in de vorm van de trailer van de eerste batman film. er zitten idd een hoop overeenkomsten tussen de tweequote:Op vrijdag 25 september 2009 23:56 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
de scene waarin batman recht op the Joker af komt. zie Batman met Jack N. 9(in vliegtuig) en Dark Knight met HL (op motor batpod ...).
Tja, ieder zo zijn ding, maar ik vind de Jokers uit diverse tekenfilms en comics toch echt interessanter dan de versie van HL.quote:Op vrijdag 25 september 2009 23:25 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ja maar dat maakte hem ook zo perfect. HL deed dat. Ik denk toch dat als iemand anders het doet, het een slap aftreksel zou worden van het "orgineel".
Sterker nog, elke Joker die ik sindsdien gezien heb vond ik toch minder. Ook in de tekenfilms enzo. Hij ziet er ook zo evil uit in de film. Hij ziet er ook echt uit als een soort demoon. Vanuit andere bronnen (comics, tekenfilms, etc) vind ik hem toch vaak nog wel grappig. Zelfs in de bronnen waarin hij helemaal niet zo grappig te boek staat.
Waarom dan?quote:Op zondag 27 september 2009 03:07 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Tja, ieder zo zijn ding, maar ik vind de Jokers uit diverse tekenfilms en comics toch echt interessanter dan de versie van HL.
Depp is overschat.quote:Op dinsdag 22 september 2009 15:47 schreef IQM het volgende:
[..]
Snap ik.Maar ik vind Carrey (of Depp) wel iemand die The Riddler héél goed zou kunnen vertolken.
BE? PE bedoel je (Als in Public Enemies) ?quote:Op zondag 27 september 2009 19:41 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Depp is overschat.
Leuk voor fantasy films, maar bv in BE vond ik hem echt niet zo goed.
1 man moet je hebben voor deel 3 en dat is Daniel Day Lewis.
Anders gewoon Joker recasten voor het verhaal
Ik ook. Zaterdag op Film1quote:Op zondag 27 september 2009 20:29 schreef Dj_Day-V het volgende:
Weer Dark Knight gezien, bring it on
Persoonlijke voorkeur natuurlijk. Naar mijn mening had de Joker-versie van TDK wat psychopatiser (als dat een woord is) en minder serieus gemogen. Heeft natuurlijk ook te maken dat de film een wat realistischer sfeer heeft dan de tekenfilms en comics.quote:
Of gewoon een andere vijand.quote:Op zondag 27 september 2009 19:41 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Depp is overschat.
Leuk voor fantasy films, maar bv in BE vond ik hem echt niet zo goed.
1 man moet je hebben voor deel 3 en dat is Daniel Day Lewis.
Anders gewoon Joker recasten voor het verhaal
Misschien dat mensen die meer met de comics bezig zijn geweest dan de meeste kijkers dat wat meer hebben. Tenminste, ik ga er even vanuit dat dit met jou het geval is. Ik heb wat minder met de tekenfilmversie. Comics lees ik helemaal niet. De tekenfilms heb ik vaak wel gezien en een paar onlangs nog, maar dan vind ik hem regelmatig een beetje irritant en dan niet in positieve zin.quote:Op maandag 28 september 2009 00:45 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Persoonlijke voorkeur natuurlijk. Naar mijn mening had de Joker-versie van TDK wat psychopatiser (als dat een woord is) en minder serieus gemogen. Heeft natuurlijk ook te maken dat de film een wat realistischer sfeer heeft dan de tekenfilms en comics.
Dat heb ik ook wel een beetje ja.quote:Op maandag 28 september 2009 10:20 schreef Disorder het volgende:
Na het spelen van Arkham Aslym zou ik graag de verhaallijn omgezet willen zien worden tot film.
Wie gaat de Joker spelen dan?quote:Op maandag 28 september 2009 10:20 schreef Disorder het volgende:
Na het spelen van Arkham Aslym zou ik graag de verhaallijn omgezet willen zien worden tot film.
Adam West natuurlijk.quote:
That was Batman Begins geloof ik.quote:Op maandag 28 september 2009 15:16 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Adam West natuurlijk.
Overigens zou ik Zsazs (de man die voor iedere moord met een mes een kerf in zijn lichaam maakt) wel in de volgende film willen zien. Hij zat ook in The Dark Knight dacht ik, maar slechts als veroordeelde in de rechtbank.
Je PE, was wat te snel met typen allemaal.quote:Op zondag 27 september 2009 22:18 schreef Komakie het volgende:
[..]
BE? PE bedoel je (Als in Public Enemies) ?
Die heb ik nog niet gezien dus kan ik niet beoordelen. Ik kan me wel voorstellen dat hij juist voor een karakter in de Batman films nog wel geschikt is. Het is en blijven ook fantasy films.
In Sweeney Todd vind ik hem trouwens ook geweldig. Toch een beetje een "evil-side" van hem. Maar misschien dat de Riddles te uitbundig is voor hem.
De acteur die ik aanprijs is ook voor een andere rol.quote:
Nee hoor. Ik vond KH ook leukerquote:Op maandag 28 september 2009 15:29 schreef Sequencial het volgende:
Naast de villain-kwestie (ik neig naar Riddler) ben ik ook benieuwd wie er een vrouwelijke rol op zich zal nemen, en wat voor rol dat zal zijn. Volgens mij sta ik alleen in mijn oordeel dat ik Maggie Gyllenhaal minder vond dan Katie Holmes, ik was nu zelfs verheugd over het lot van haar karakter (leek me niet de bedoeling).
Mad Hatter lijkt me ook wel interessant.quote:Op maandag 28 september 2009 18:35 schreef the_legend_killer het volgende:De acteur die ik aanprijs is ook voor een andere rol.
The Riddler of Mad Hatter.
Een kleine rol voor The Scarecrow zou ook weer leuk zijn.
Omdat het wel leuk is als er een vaste vijand in blijft zitten
En als verhaal kun je zeg maar vertellen dat de schurk uit Arkham ontsnapt na de wilde verhalen van de joker over batman.quote:Op maandag 28 september 2009 22:42 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Mad Hatter lijkt me ook wel interessant.
quote:Op maandag 28 september 2009 19:19 schreef Komakie het volgende:
[..]
. En begin alsjeblieft niet over batgirl
nee joh, das veel te onrealistisch voor deze serie films. ik zie niet echt meteen hoe ze die geloofwaardig kunnen neerzetten, is meer spiderman dan batman momenteel..denk..ik..quote:Op maandag 14 december 2009 12:18 schreef RedGuy het volgende:
Bane moet gewoon volgende villian worden.
Maar dan wel de Bane uit de comics, en niet de verneukte uit Batman & Robin.
Zou je eventueel Killer Croc er ook in voor kunnen laten voorkomen.
Killer Croc misschien, maar Bane hoeft niet onrealistisch te zijn.quote:Op maandag 14 december 2009 14:51 schreef Daskaar het volgende:
[..]
nee joh, das veel te onrealistisch voor deze serie films. ik zie niet echt meteen hoe ze die geloofwaardig kunnen neerzetten, is meer spiderman dan batman momenteel..denk..ik..
Bane is toch super sterk geworden door een chemisch experiment? Ik zie ze dat nog niet doen.quote:Op maandag 14 december 2009 15:09 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Killer Croc misschien, maar Bane hoeft niet onrealistisch te zijn.
Ik denk het wel, Joker is namelijk wel de aartsvijand van Batman.quote:Op dinsdag 15 december 2009 22:09 schreef Spougle het volgende:
Ik denk dat van The Riddler een geweldige villain gemaakt kan worden die zeker niet hoeft onder te doen voor The Joker.
Dat lijkt me ook een goeie ja.quote:Op dinsdag 15 december 2009 22:24 schreef Patch het volgende:
Ik gok op The Riddler ( a la een serial killer / angels & demons / die hard 3 / davinci code / Se7en et cetera) plus Harley Quinn
Zodra Robin meedoet, stapt Christian Bale opquote:Op woensdag 16 december 2009 07:08 schreef Daskaar het volgende:
Ik denk dat de meeste van ons vergeten te kijken naar het verhaal van deze drie films, maar heel erg focussen op een stoere villain voor deel 3.
Het hoeft niet eens een bekende villain te zijn of 1 die al bestaat. Het word er een( of twee) die nodig is voor het verhaal, net als de eerste twee delen.
Ik kan me nu ook wel voorstellen dat Nolan niet wil terugkomen, want eigenlijk is er niks dat TDK kan overtreffen qua grootte en villain. En dat ziet hij toch als noodzakelijk geloof ik voor een vervolg.
Als de trilogie van te voren was uitgedacht waren ze vast geeindigd met de joker. Nu is een logische keus the riddler, maar die doet zeker onder aan de joker.
En hoe kan het verhaal nog groter worden dan Gotham die in TDK uiteen word getrokken door anarchie en paniek?
Persoonlijk zou ik t niet erg vinden als ze t derde deel kleinschaliger aanpakken, zodat de focus ook weer meer naar bruce wayne terugkeert.
Hoe staan jullie tegenover Robin of Nightwing? Lijkt je dat een boeiende toevoeging?
En terecht.quote:Op woensdag 16 december 2009 08:04 schreef Patch het volgende:
[..]
Zodra Robin meedoet, stapt Christian Bale op
Ik vind Robin absoluut niets toevoegen aan het verhaal. Zeker niet in het verhaal zoals het verteld wordt door Nolan. Ik heb altijd gevonden dat Robin een matige poging was om wat meer humor erin te brengen. Iets wat ik totaal niet bij deze serie vind passen.quote:Op woensdag 16 december 2009 07:08 schreef Daskaar het volgende:
Ik denk dat de meeste van ons vergeten te kijken naar het verhaal van deze drie films, maar heel erg focussen op een stoere villain voor deel 3.
Het hoeft niet eens een bekende villain te zijn of 1 die al bestaat. Het word er een( of twee) die nodig is voor het verhaal, net als de eerste twee delen.
Ik kan me nu ook wel voorstellen dat Nolan niet wil terugkomen, want eigenlijk is er niks dat TDK kan overtreffen qua grootte en villain. En dat ziet hij toch als noodzakelijk geloof ik voor een vervolg.
Als de trilogie van te voren was uitgedacht waren ze vast geeindigd met de joker. Nu is een logische keus the riddler, maar die doet zeker onder aan de joker.
En hoe kan het verhaal nog groter worden dan Gotham die in TDK uiteen word getrokken door anarchie en paniek?
Persoonlijk zou ik t niet erg vinden als ze t derde deel kleinschaliger aanpakken, zodat de focus ook weer meer naar bruce wayne terugkeert.
Hoe staan jullie tegenover Robin of Nightwing? Lijkt je dat een boeiende toevoeging?
De grootste misstap die Nolan kan maken, is een acteur uit de vroegere films te laten opdraven in de nieuwe films. Je kunt Carrey nu niet ineens een 'serieuze' Riddler laten spelen, zonder aan zijn vorige vertolking te moeten denken.quote:Op woensdag 16 december 2009 02:31 schreef Bragi het volgende:
Ik zeg Jim Carrey terug als The Riddler.
Eens.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:28 schreef Sequencial het volgende:
[..]
De grootste misstap die Nolan kan maken, is een acteur uit de vroegere films te laten opdraven in de nieuwe films. Je kunt Carrey nu niet ineens een 'serieuze' Riddler laten spelen, zonder aan zijn vorige vertolking te moeten denken.
Ik vind Bale eigenlijk ook weinig toevoegen. In al die grotere projecten (Batman, Terminator, Public Enemies) is hij nauwelijks een meerwaarde, laat hij zijn hoofdrolspeler wegdrummen en wordt hij constant door bijrollen weggespeeld.quote:Op woensdag 16 december 2009 08:15 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
En terecht.
Robin voegt werkelijk niks toe.
Eens.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:08 schreef Komakie het volgende:
We moeten niet vergeten dat Batman Begins een film was zonder briljante villian. Ik heb scarecrow nooit echt heel boeiend gevonden, maar het was wel een hele goede film. Zonder dat het een hele grote villian had.
Juist wel. Door de meer duistere, serieuze wereld die Nolan gecreëerd heeft, maar ook door het feit dat Carrey enorm gegroeid is als acteur.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:28 schreef Sequencial het volgende:
De grootste misstap die Nolan kan maken, is een acteur uit de vroegere films te laten opdraven in de nieuwe films. Je kunt Carrey nu niet ineens een 'serieuze' Riddler laten spelen, zonder aan zijn vorige vertolking te moeten denken.
Ik ben het niet met je eens dat hij nauwelijks een meerwaarde heeft in de grotere films, wel dat hij in kleinere producties absoluut beter uit de verf komt (bv The Machinist).quote:Op woensdag 16 december 2009 11:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik vind Bale eigenlijk ook weinig toevoegen. In al die grotere projecten (Batman, Terminator, Public Enemies) is hij nauwelijks een meerwaarde, laat hij zijn hoofdrolspeler wegdrummen en wordt hij constant door bijrollen weggespeeld.
Terwijl hij veel kleinere films wel probleemloos in zijn eentje kan dragen.
Die dude die Bagwell speelt in Prison Break..quote:Op woensdag 16 december 2009 11:29 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Eens.
Er moet een nog (redelijk) onbekende acteur dan voor komen.
Ik vind Batman niet bepaald zielloos. Bij de vroegere serie wel, maar als je naar het orginele verhaal kijjt en naar hoe hij in de laatste 2 films wordt neergezet vind ik het een ander verhaal.quote:Op woensdag 16 december 2009 13:17 schreef SaintOfKillers het volgende:
De 3 waarover ik het had, hebben allemaal meer dan 100 miljoen dollar gekost en waren vooral bedoeld als blockbusters, al die andere films waren veel kleinschaliger.
Nu zijn die grote hoofdrollen zoals Batman en John Connor vaak nogal oninteressante figuren die het vooral van de antagonist moeten hebben en zelf eigenlijk maar zielloze actiehelden zijn. Ik had verwacht dat Bale ze toch wat meer diepgang zou geven, maar uiteindelijk vind ik 'm nauwelijks beter dan Keaton, Kilmer, Clooney, Furlong en Stahl. Perfect vervangbaar en dus geen meerwaarde.
[/b]quote:Op woensdag 16 december 2009 11:08 schreef Komakie het volgende:
Ik vind Robin absoluut niets toevoegen aan het verhaal. Zeker niet in het verhaal zoals het verteld wordt door Nolan. Ik heb altijd gevonden dat Robin een matige poging was om wat meer humor erin te brengen. Iets wat ik totaal niet bij deze serie vind passen.
quote:
Ik vind het zwak als Nolan niet meer zou terug komen omdat hij niet meer iets beters kan maken dan TDK. Dan kan hij maar beter stoppen met films maken want de kans dat hij dit overtreft is natuurlijk minimaal.
Je kunt het ook als een uitdaging zien en waarom zou hij het niet doen als hij een mooi verhaal kan verzinnen.
Niemand kan de perfecte batman spelen.quote:Op woensdag 16 december 2009 13:17 schreef SaintOfKillers het volgende:
De 3 waarover ik het had, hebben allemaal meer dan 100 miljoen dollar gekost en waren vooral bedoeld als blockbusters, al die andere films waren veel kleinschaliger.
Nu zijn die grote hoofdrollen zoals Batman en John Connor vaak nogal oninteressante figuren die het vooral van de antagonist moeten hebben en zelf eigenlijk maar zielloze actiehelden zijn. Ik had verwacht dat Bale ze toch wat meer diepgang zou geven, maar uiteindelijk vind ik 'm nauwelijks beter dan Keaton, Kilmer, Clooney, Furlong en Stahl. Perfect vervangbaar en dus geen meerwaarde.
Oh ik ben het ook wel met je eens dat je films op die manier zou moeten kunnen maken. Ik denk ook wel dat de filmmaatschappij vertrouwen moet hebben in het verhaal dat Nolan bedenkt en niet te veel rare eisen moet gaan stellen. Juist het feit dat hij het verhaal op die manier heeft bedankt zorgde voor het grote succes. In mindere mate ook bij Batman Begins.quote:Op donderdag 17 december 2009 13:59 schreef Daskaar het volgende:
[..]
[/b]
Ik weet niet, het idee achter Robin is volgens mij meer dat Bruce ieen jonge vigilante tegenkomt in de positie waar hijzelf ook in zat en wat hij hem zou leren. Maar ik denk idd niet dat Nolan(en Bale) eraan denken hem toe te voegen, deze Wayne zou nooit een ander opleiden tot dat wat hijzelf is geworden.
[..]
[/b]
Je mag het zwak vinden maar daar ben ik het niet mee eens. Nolan ziet elke film die hij maakt met de insteek dat dat zijn laatste film zal zijn, hij wil er dus alles uithalen wat erin zit. Waarom zou hij dan een film maken die minder zal zijn dan zijn vorige in die reeks? En persoonlijk zou ik willen dat meer mensen er op die manier in staan, dat ze weten wanneer er geen goed verhaal of visie is en er niet aan beginnen. Nu wordt er vooral gekeken naar de mogelijke inkomsten van een vervolg of remake.
Maar begrijp me goed, ik zou het ook heel erg klote vinden als Nolan niet terugkeert. Als iemand een boeiend vervolg kan bouwen is hij t wel.
persoonlijk denk ik dat een groot deel van het financiele succes ook gebonden was aan het overlijden van Ledger en zijn performance als de joker.quote:Op vrijdag 18 december 2009 00:06 schreef Komakie het volgende:
[..]
Oh ik ben het ook wel met je eens dat je films op die manier zou moeten kunnen maken. Ik denk ook wel dat de filmmaatschappij vertrouwen moet hebben in het verhaal dat Nolan bedenkt en niet te veel rare eisen moet gaan stellen. Juist het feit dat hij het verhaal op die manier heeft bedankt zorgde voor het grote succes. In mindere mate ook bij Batman Begins.
Je moet er altijd uit halen wat erin zit.
Misschien moet je er als filmmaker ook niet vanuit gaan dat de film die erna komt minder zal zijn dan die ervoor. Natuurlijk zullen er mensen zijn die zeggen "ja maar TDK was beter". maar je kunt het ook als een soort missie zien die mensen zo stil mogelijk te krijgen en misschien niet een betere film te kunnen maken, maar het in ieder geval proberen te evenaren.
Dat is een iets andere context dan je eerst zei voor mijn gevoel, maar als hij er echt klaar mee is dan moet hij het inderdaad niet doen.quote:Op vrijdag 18 december 2009 09:11 schreef Daskaar het volgende:
[..]
persoonlijk denk ik dat een groot deel van het financiele succes ook gebonden was aan het overlijden van Ledger en zijn performance als de joker.
En ik denk niet dat Nolan thuis 5 seconden aan een vervolg denkt en dan besluit dat t niks kan worden, ik geloof dat ie het serieus zal overwegen en de mogelijkheden zal bekijken.
Maar als hij zelf klaar is met dat universum, niks meer heeft te vertellen over Batman of het gewoon zat is, dan vind ik niet dat ie zich daar over heen moet zetten om twee jaar van zn leven te besteden aan het overtuigen van de mensen die denken dat er geen betere film dan TDK kan komen.
En wat ik al zei, ik vind zelf niet dat het vervolg groter moet per se, zolang t maar van dezelfde kwaliteit is.
ik denk dat we t in essentie met elkaar eens zijn, of nie?
ik vind Nolan 1 van die regisseurs die echt originele boeiende films aflevert, dus beperkt zou ik zijn fantasie allesbehalve noemen. beetje raar om dat over m te zeggen na TDK..quote:Op donderdag 24 december 2009 01:02 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat is een iets andere context dan je eerst zei voor mijn gevoel, maar als hij er echt klaar mee is dan moet hij het inderdaad niet doen.
Alleen ik had meer het idee dat het er op sloeg dat hij geen vervolg moest maken omdat het zo'n bizar groot succes is geweest en het toch niet meer te overtreffen valt.
Dat Ledger overleden is heeft natuurlijk zeker mee geholpen aan het succes. Het was extra publiciteit (onbedoeld natuurlijk)
Ik denk alleen wel dat hij een hele beperkte fantasie heeft als hij stopt omdat hij niets meer kan bedenken. Het universum van Batman is zo uitgebreid dat er nog wel 10 goede films van te maken zouden moeten zijn in mijn ogen.
Daarnaast vond ik het einde van TDK wel heel erg open voor een vervolg. Voor mijn gevoel is het verhaal zoals Nolan het vertelt gewoon nog niet af.
Eens! Geniale acteur is dat!quote:Op woensdag 16 december 2009 13:15 schreef fathank het volgende:
Die dude die Bagwell speelt in Prison Break..
Mwah.quote:Op woensdag 10 februari 2010 07:10 schreef Daskaar het volgende:
WAAAAAAHHHHHH!!!
Onze dromen zijn uitgekomen!
Nolan is terug voor Batman 3!
Bewijs!
klopt helemaalquote:Op donderdag 24 december 2009 18:08 schreef Tim86 het volgende:
Vind ik wel meevallen..Als T-Bag was hij briljant, maar al zijn andere rollen zijn gewoon andere versies van T-Bag, met diverse accenten die hij ook niet consequent vol kan houden. Hoef zoiets niet in een Batman film te zien.
De verwachtingen voor The Dark Knight waren ook onrealistisch hoog, en nog onrealistischer zijn ze waargemaakt.quote:Op woensdag 10 maart 2010 20:36 schreef Netsplitter het volgende:
Ik hoop alleen dat de verwachtingen niet onrealistisch hoog zullen zijn.
wie zegt dat ie in 2011 al uitkomt. Ze moeten nog casten etc, er is nog niets bekend van een verhaal en dan zou de film ongeveer in mei moeten uitkomen. Met the dark knight waren er 15 maanden vantevoren al genoeg dingen bekend van opnames, zelfs afbeeldingen van the joker etcquote:Op woensdag 10 maart 2010 20:30 schreef Lamon. het volgende:
Dit wordt duidelijk DE film van 2011. Nolan is niet van het compromiseren, hij gaat gewoon voor goud, en niet voor commercieel succes, gelukkig is dat tot nu toe nog beloond.
Als ze nu pas bezig zijn met het schrijven van het verhaal gaat hij nooit in 2011 uitkomen. Dan zal het minimaal 2012 worden, maar je moet niet gek opkijken als het 2013 word.quote:Op donderdag 11 maart 2010 00:05 schreef planethugo het volgende:
[..]
wie zegt dat ie in 2011 al uitkomt. Ze moeten nog casten etc, er is nog niets bekend van een verhaal en dan zou de film ongeveer in mei moeten uitkomen. Met the dark knight waren er 15 maanden vantevoren al genoeg dingen bekend van opnames, zelfs afbeeldingen van the joker etc
Dat zal het jaar erop niet anders zijn. Dan zullen er ook grote producties komen...quote:Op donderdag 11 maart 2010 07:54 schreef Netsplitter het volgende:
Zou ook dom zijn om zo'n film in '11 uit te brengen.
The Avengers komt dan al uit, Thor ook.
De laatste HP ook zo aan het end van het jaar.
Dus dat zou geen slimme zet zijn.
Ik vind het jammer dat Two-Face al gespeeld is. Dat vind ik ook altijd een hele goede Batman schurk. Redelijk realistisch en toch speciaal. Zou een mooie zijn om de maffia over te nemen ofzo. Ik vind de manier waarop zijn verhaallijn is uitgewerkt nog altijd iets minder.quote:Op donderdag 11 maart 2010 13:14 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Dat zal het jaar erop niet anders zijn. Dan zullen er ook grote producties komen...
Ik hoop zelf ook op de Riddler eigenlijk. Net realistisch genoeg om "echt" te zijn. En nee, alsjeblieft geen Jim Carrey. Laat je maar gewoon verrassen door Nolan. Toen bekend werd dat HL The Joker ging spelen stond iedereen ook op z'n achterste poten omdat niemand hem die rol zag neerzetten en kijk wat ie gedaan heeft!
Daarnaast staat er op IMDB nog een entry dat hij bezig is met een project dat Justice League: Mortal.quote:Chris Nolan Breaks His Silence; Talks About the Cinematic Future of Superman & Batman
There's been a lot of speculation regarding the Batman director's involvement with future Warner Bros comic book films; here, he finally addresses the rumors.
Geoff Boucher, of the LA Times' Hero Complex, recently spoke with Batman Begins & The Dark Knight director Chris Nolan in his Hollywood home. The fan favorite director chose to talk for the first time about was the 'other' superhero movie Warner Bros. is developing: Superman.
"It’s very exciting, we have a fantastic story. And we feel we can do it right. We know the milieu, if you will, we know the genre and how to get it done right."
Nolan's wife, and production partner for the past two Batman films, addressed the internet buzz surrounding an 'insider' story that the next Superman film will be titled 'Man of Steel' and feature Lex Luthor and Brainiac as the antagonists.
"I don’t know where this stuff comes from," she laughed.
The biggest question fans have pondered over is whether the next installment of the Superman franchise will follow Brian Singer's Superman Returns. Nolan said that, while he admired Singer’s film and the connection to Donner's original vision of the character, the next movie will stand all on its own.
"A lot of people have approached Superman in a lot of different ways. I only know the way that has worked for us that’s what I know how to do."
Nolan's stance that Batman exists in a world where he is the only superhero around hasn't changed; and it seems he's leaning in the same direction for Superman, "Each serves to the internal logic of the story. They have nothing to do with each other."
Nolan's involvement with the Superman film was apparently not a planned move by the studio. It turns out when Nolan and Goyer were at an impasse for formulating a sequel to The Dark Knight, Goyer suggested he try his hand at another comic character. Nolan said,
"He basically told me, 'I have this thought about how you would approach Superman.' I immediately got it, loved it and thought: That is a way of approaching the story I’ve never seen before that makes it incredibly exciting. I wanted to get Emma and I involved in shepherding the project right away and getting it to the studio and getting it going in an exciting way."
Nolan says he has no idea who might direct the Superman film; but regarding casting he wants to incorporate the same dynamic he used for the Batman films; renowned actors throughout the cast, even in the supporting roles,
"I went to the studio with the analogy of 'I want to cast the way they did in 1978 with Superman, where they had Brando and Glenn Ford and Ned Beatty and all these fantastic actors in even small parts, which was an exotic idea for a superhero movie at the time. It really paid off, too. As a kid watching Superman it seemed enormous and I realized later by looking at it that a lot of that was actually the casting, just having these incredibly talented people and these characterizations. And Marlon Brando is the first guy up playing Superman’s dad. It’s incredible."
When asked if Superman, as a franchise, has to overcome what many people believe to be a a deficiency of memorable villains (especially compared to Batman), Nolan stayed neutral, “That’s a very sly way of asking a question I’m not going to answer.”
Though Nolan won't confirm that he will be helming the next Batman film, it's pretty obvious the director's chair is his, especially since he's hard at work with the script,
"[Goyer] is writing a script for me and we’ll wait to see how it turns out...he’s struggling to put it together into the epic story that you want it to be."
"We’re approaching it in a not dissimilar way in terms of trying to find an incredible story in a way that audiences can engage with it the way they engage with contemporary action films. I think David’s approach is a very good way of doing just that."
Get ready for this shocker, Bat-fans, it sounds like Nolan will be wrapping up his Bat-verse by the end of the next film:
"I’m very excited about the end of the film, the conclusion, and what we’ve done with the characters. My brother has come up with some pretty exciting stuff. Unlike the comics, these thing don’t go on forever in film and viewing it as a story with an end is useful. Viewing it as an ending, that sets you very much on the right track about the appropriate conclusion and the essence of what tale we’re telling. And it hearkens back to that priority of trying to find the reality in these fantastic stories. That’s what we do."
The director didn't go into any detail about the characters he and Goyer are considering for the next film, but he did shoot down a rumor that has circulated for some time:
"It won’t be Mr. Freeze."
Hmmm die is wel lastig. Vind het normaal gesproken niet een leuk karakter....quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:25 schreef chiren het volgende:
Riddler lijkt me wel gaaf, deze ook trouwens:
[ afbeelding ]
Wat is het verschilquote:In any case what Nolan "is adamant about is that he wants to shoot on film. He doesn't want to shoot on video, and I'm the same way."
http://www.bol.com/nl/catalog/search-result.html?section=books&Ntk=books_all&Nty=1&Ntt=batman&N=8299&secnd=no2ndquote:Op donderdag 22 april 2010 15:48 schreef Komakie het volgende:
Af en toe kom ik ze wel eens tegen op internet in het engels. Zo heb ik laatst nog een keer The Killing Joke gelezen. Ik wil ze gewoon elke maand gaan lezen en bij voorkeur gewoon in boekvorm (The Killing Joke was op mijn pc. Niet relaxt)
Zitten wel leuke tussen ja.quote:Op donderdag 22 april 2010 16:02 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
http://www.bol.com/nl/catalog/search-result.html?section=books&Ntk=books_all&Nty=1&Ntt=batman&N=8299&secnd=no2nd
Hier zijn nog wel series te vinden, niet de huidige uitgaven, maar hier kun je je wel even mee vermaken.
Deel 3
quote:Op donderdag 22 april 2010 16:17 schreef luffyd het volgende:
denk niet dat hij in 2011 uit komt , ze zullen wel beginnen met het filmen begin 2011
hopelijk krijgt deze film ook een viral originele campagne zoals tdk had
Waarschijnlijk bedoelt Pfister digitaal in plaats van video. Veel cinematografen zijn van mening dat film nog altijd beter is dan digitaal opnemen. Vandaar dat ze voor The Dark Knight kozen voor IMAX voor bepaalde scenes. Nu Warner besloten heeft alle releases in 3D uit te brengen, zegt Nolan in principe daar niet aan mee te willen doen. Dus of Batman 3 wordt tegen de wil van Nolan in geconverteerd 3D uitgebracht, of er wordt een uitzondering gemaakt. Maar de regisseur en director of photography doen geen concessies.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 22 april 2010 22:54 schreef luffyd het volgende:`SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom een spoiler
In ieder geval:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
SPOILER: meer mogelijkhedenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nothing has changed. Everything has changed.
Ik vond hem in Shutter Island erg goedquote:Op vrijdag 23 april 2010 12:57 schreef Jeeh het volgende:
Ik zou Leo in deel 3 enorm waarderen. Hij groeit met elke film en zijn rollen worden gewoon steeds beter.
Officieel nieuws dat hij gemaakt gaat worden en een titel, meer heb ik voorlopig niet nodig om het wachten te verzachten
In Heroes speelt hij een andere rol dan T-bag, en daar doet ie het ook goed.quote:Op donderdag 24 december 2009 18:08 schreef Tim86 het volgende:
Vind ik wel meevallen..Als T-Bag was hij briljant, maar al zijn andere rollen zijn gewoon andere versies van T-Bag, met diverse accenten die hij ook niet consequent vol kan houden. Hoef zoiets niet in een Batman film te zien.
Ik denk het niet.quote:Op zondag 25 april 2010 21:40 schreef Patch het volgende:
Robin Williams zou een goede Riddler zijn volgens mij
Maar ik vrees dat hij het niet gaat worden...
Andere rol ja, goed acteerwerk nee. Let er maar eens op, hij kan zijn niet-T-Bag accent niet langer dan 2 zinnen volhouden en dan gaat het al misquote:Op zondag 25 april 2010 21:58 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
In Heroes speelt hij een andere rol dan T-bag, en daar doet ie het ook goed.
Ooit de films gezien met een enge en/of serieuze Robin Williams?quote:Op zondag 25 april 2010 22:45 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik denk het niet.
Robin Williams is veel te lief.
Ik denk dat als Riddler erin zit hij voor een hele ziekelijke Riddler gaat. De Riddler in de comics is ook regelmatig echt ziek en serieus. Niet zo'n giegelkontje zoals hij ook wel eens wordt neer gezet.
Jawel maar dan nog.quote:Op maandag 26 april 2010 07:48 schreef Patch het volgende:
[..]
Ooit de films gezien met een enge en/of serieuze Robin Williams?
Daar baseerde ik mijn mening ook opquote:Op donderdag 24 december 2009 18:08 schreef Tim86 het volgende:
Vind ik wel meevallen..Als T-Bag was hij briljant, maar al zijn andere rollen zijn gewoon andere versies van T-Bag, met diverse accenten die hij ook niet consequent vol kan houden. Hoef zoiets niet in een Batman film te zien.
Iets goedkoper: http://www.bookdepository.co.uk/search?page=1&searchTerm=batmanquote:Op donderdag 22 april 2010 16:02 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
http://www.bol.com/nl/catalog/search-result.html?section=books&Ntk=books_all&Nty=1&Ntt=batman&N=8299&secnd=no2nd
Hier zijn nog wel series te vinden, niet de huidige uitgaven, maar hier kun je je wel even mee vermaken.
Deel 3
Ik vind 'm zo niet geschikt voor in een Batman film.quote:Op maandag 26 april 2010 07:48 schreef Patch het volgende:
[..]
Ooit de films gezien met een enge en/of serieuze Robin Williams?
Klopt, dat leek mij ook. Riddler ziet er zoals in de nieuwste Batman comic niet echt bepaald als een lievertje eruit.quote:Op maandag 26 april 2010 12:07 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik vind 'm zo niet geschikt voor in een Batman film.
Als de Riddler er in voor gaat komen moeten ze 'm wel zeer eng neer zetten.
Dus niet zo hyper als Jim Carey 'm neerzette.
Maar eigenlijk nog een tandje zieker als de Joker.
Totaal verknipt.
Zsasz zit al in Batman Begins ... meer een cameo eigenlijkquote:Op maandag 26 april 2010 12:58 schreef Komakie het volgende:
Zsasz kun je er ook als een bijrol bij hebben. Iemand die soort van het slaafje is van een ander of van een mobboss.
hmmm ok. Die heb ik even gemist. Wat deed hij danquote:Op maandag 26 april 2010 13:04 schreef Young_David het volgende:
[..]
Zsasz zit al in Batman Begins ... meer een cameo eigenlijk
Hij gaat nooit voor Jim Carrey kiezen aangezien die er al eerder in heeft gezeten en hij absoluut geen acteurs uit die delen wil hebben.quote:Op maandag 26 april 2010 13:08 schreef Bragi het volgende:
Jim Carrey zou ook de Nolan-adaptatie van The Riddler kunnen doen.
Je zou bijna willen dat ze de game gingen verfilmenquote:Op maandag 26 april 2010 13:16 schreef Komakie het volgende:
[..]
hmmm ok. Die heb ik even gemist. Wat deed hij dan
Btw, ik vind dat Arkham Asylum er wel eens mooi in mag komen. Dat vind ik zo'n intrigerende plek
Heeft hij dat expliciet zo gezegd?quote:Op maandag 26 april 2010 13:17 schreef Komakie het volgende:
[..]
Hij gaat nooit voor Jim Carrey kiezen aangezien die er al eerder in heeft gezeten en hij absoluut geen acteurs uit die delen wil hebben.
Zeker wetenquote:Op maandag 26 april 2010 13:20 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Je zou bijna willen dat ze de game gingen verfilmen
quote:Op maandag 26 april 2010 13:16 schreef Komakie het volgende:
hmmm ok. Die heb ik even gemist. Wat deed hij dan
quote:Zsasz appears briefly in the 2005 film Batman Begins portrayed by Tim Booth (the vocalist of British band James). In the movie, Assistant District Attorney Rachel Dawes states that Zsasz butchers citizens for the mob and is one of Carmine Falcone's thugs. He is sent to Arkham Asylum, but escapes during Ra's al Ghul's attack on Gotham, and nearly attacks Rachel. Zsasz is revealed to have remained at large in one of the promotional websites for The Dark Knight. His last name in this continuity is "Zsaz".
http://en.wikipedia.org/wiki/Victor_Zsasz
Ah ja. Ik herken het gezicht. Damn ik heb Batman Begins al te lang niet meer gezien.quote:
Aan de andere kant dacht ik van Heath Ledger ook dat het niets zou worden.quote:Op maandag 26 april 2010 14:37 schreef DenWauwelaar het volgende:
The riddler kan echt een gruwelijk karakter worden, net als de Joker.
Ook the Penguin lijkt me helemaal geniaal, maar wie cast je voor deze rollen?
Jim Carrey, Robin Williams. Nee.
Je moet een echte acteur hebben voor dit werk. Iemand die ook overkomt als hij mensen opblaast, niet dat je denkt... ah wat een lief groen monstertje.
Ben Fosterquote:Op maandag 26 april 2010 14:37 schreef DenWauwelaar het volgende:
The riddler kan echt een gruwelijk karakter worden, net als de Joker.
Ook the Penguin lijkt me helemaal geniaal, maar wie cast je voor deze rollen?
Jim Carrey, Robin Williams. Nee.
Je moet een echte acteur hebben voor dit werk. Iemand die ook overkomt als hij mensen opblaast, niet dat je denkt... ah wat een lief groen monstertje.
Die van de Riddler zou zo gebruikt kunnen worden als hij er in voor gaat komen.quote:Op maandag 26 april 2010 14:52 schreef Komakie het volgende:
[..]
Aan de andere kant dacht ik van Heath Ledger ook dat het niets zou worden.
Die posters zijn wel cool, maar jammer genoeg fanmade.
Hmmm kan een optie zijn. Hoewel ik hem in 3:10 to Yuma niet echt heel goed vind ofzo.quote:Op maandag 26 april 2010 14:52 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Ben Foster
[ afbeelding ]
speelt met enige regelmaat getergde mensen danwel psychopaten
Die vond ik in Spider-man al verschrikkelijk.quote:Op maandag 26 april 2010 14:54 schreef Tim86 het volgende:
Iemand als Willem Defoe zou ook wel succesvol kunnen zijn
Waarom dat dan?quote:
daar speelde die een instabiele flikkerquote:Op maandag 26 april 2010 14:55 schreef Komakie het volgende:
[..]
Hmmm kan een optie zijn. Hoewel ik hem in 3:10 to Yuma niet echt heel goed vind ofzo.
Hij past feilloos bij het karakter in mijn ogen. Een beetje een vreemde pinguin de bijt.quote:
en de lange neus natuurlijkquote:Op maandag 26 april 2010 15:18 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Hij past feilloos bij het karakter in mijn ogen. Een beetje een vreemde pinguin de bijt.
Zet hem in een pak met een buikje, sigaar erbij en klaar is kees.
Riddler vind ik veel lastiger.
nou ja groot. Hij is maar 1.80mquote:
Ik denk het wel.quote:Op maandag 26 april 2010 16:30 schreef Bragi het volgende:
Past The Penguin wel in de Batman-wereld van Nolan?
Ik zei toch juist dat hij geen boven natuurlijke krachten heeftquote:Op maandag 26 april 2010 23:04 schreef suijkerbuijk het volgende:
de Penguin had totaal geen boven natuurlijke krachten .
Was een verlaten baby in een zoo achtergelaten/verloren bij een groep pinguïn.
eigelijk in de wereld van batman had helemaal niemand boven natuurlijke krachten .
Nee zelf posion ivy had het niet .
Haar lichaam was in gif geflikkert en anderen rotzooi wat ze heeft overleeft.
Hmm hij wil/neemt Wayne Enterprises over. Been there done that in Batman Begins. Waar Rutger Hauer probeert het bedrijf over te nemen.quote:Op dinsdag 27 april 2010 01:44 schreef Reuzelbek het volgende:
Batman Beyond met Blight als bad-guy [ afbeelding ]
Hij is al directeur van Wayne-Powersquote:Op dinsdag 27 april 2010 10:13 schreef Komakie het volgende:
[..]
Hmm hij wil/neemt Wayne Enterprises over. Been there done that in Batman Begins. Waar Rutger Hauer probeert het bedrijf over te nemen.
Vind 'm een te lief bekkie hebben daarvoor.quote:Op dinsdag 27 april 2010 14:12 schreef Reuzelbek het volgende:
T'is dat hij ook al in brokeback mountain speelt, maar ik meen dat Jake Gyllenhaal wel een goede Riddler zou zijn
Hij kon wel een verdomd overtuigende psychisch gestoorde spelen andersquote:Op dinsdag 27 april 2010 14:13 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Vind 'm een te lief bekkie hebben daarvoor.
In welke film?quote:Op dinsdag 27 april 2010 14:17 schreef Reuzelbek het volgende:
[..]
Hij kon wel een verdomd overtuigende psychisch gestoorde spelen anders
Donnie Darko uiteraardquote:
hij is inderdaad iemand die altijd overtuigend overkomt.quote:Op maandag 26 april 2010 14:52 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Ben Foster
[ afbeelding ]
speelt met enige regelmaat getergde mensen danwel psychopaten
quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:45 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik heb de dark knight gezien, en alle oude films. De oude batman films leven echt op naar de comics/animated series. Begrijp me niet verkeerd, dark knight is goed, maar wel zwaar overratedUhm, wat? In die oude films was batman gewoon een vigilantedie die geen moeite had met het vermoorden van zijn tegenstanders, zoals jack nickelson als the joker.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In de comics (niet canon teminste) en nieuwe films zet hij alles op alles om te voorkomen dat zijn tegenstanders door zijn handen de pijp uit gaan... wat hij op wat 'ongelukjes' naleeft ook.
en zo zijn in de oude films wel meer dingen die totaal niet kloppen. Batnipples iemand?
Oh en mijn keuze voor the riddler:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth.” ~Oscar Wilde
De nieuwe films zijn op Batman Year 1 gebaseerd. De 2 oudste films ook wel iets, maar de nieuwe films zijn (nog) veel donkerder en dieper.quote:Op donderdag 29 april 2010 15:16 schreef HalloweenJack het volgende:
[..]
Uhm, wat? In die oude films was batman gewoon een vigilantedie die geen moeite had met het vermoorden van zijn tegenstanders, zoals jack nickelson als the joker.
In de comics (niet canon teminste) en nieuwe films zet hij alles op alles om te voorkomen dat zijn tegenstanders door zijn handen de pijp uit gaan... wat hij op wat 'ongelukjes' naleeft ook.
en zo zijn in de oude films wel meer dingen die totaal niet kloppen. Batnipples iemand?
Nog 2 jaar wachten, maar dan krijgen we ook wel wat.quote:Op vrijdag 30 april 2010 22:05 schreef luffyd het volgende:
Warner Bros has just now announced an official release date for Christopher Nolan’s Batman 3. When can we plan to see The Dark Knight return to the big screen with a new installment?
The announced release date is July 20th 2012.
In de eerste Batman comics had Batman ook geen moeite om te schurken te vermoorden. Dat is later veranderd om het wat kindvriendelijker te maken.quote:Op donderdag 29 april 2010 15:16 schreef HalloweenJack het volgende:
[..]
Uhm, wat? In die oude films was batman gewoon een vigilantedie die geen moeite had met het vermoorden van zijn tegenstanders, zoals jack nickelson als the joker.
In de comics (niet canon teminste) en nieuwe films zet hij alles op alles om te voorkomen dat zijn tegenstanders door zijn handen de pijp uit gaan... wat hij op wat 'ongelukjes' naleeft ook.
en zo zijn in de oude films wel meer dingen die totaal niet kloppen. Batnipples iemand?
Ik zit nu de Hush verhaallijn te lezen, maar dat is niet echt voor kinderen vind ik.quote:Op vrijdag 30 april 2010 22:27 schreef Morrigan het volgende:
[..]
In de eerste Batman comics had Batman ook geen moeite om te schurken te vermoorden. Dat is later veranderd om het wat kindvriendelijker te maken.
Ik had het meer over jaren '50 en daarvoor. Later is Batman wel weer wat duisterder en volwassener geworden.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 12:18 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik zit nu de Hush verhaallijn te lezen, maar dat is niet echt voor kinderen vind ik.
Hij heeft een veel beter contact met de politie waardoor hij een moraal heeft gekregen, maar bijvoorbeeld de verhalen van Frank Miller zijn niet echt kindvriendelijk en de voorkant van de laatst uitgekomen comic is ook niet echt voor kids. Denk ik dan....
Mja ok, ook met die televisieserie. Die was voor echte Batman fans echt te triest voor woorden.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 17:03 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Ik had het meer over jaren '50 en daarvoor. Later is Batman wel weer wat duisterder en volwassener geworden.
Laat nou de Joker voor wat hij is. Het was een mooi verhaal de vorige keer, maar dat is klaar. Als Heath Ledger nog geleefd had zou ik zeggen misschien, maar nu krijg je een vergelijking die je niet wilt maken. Het kan alleen maar tegen vallen.quote:Op maandag 3 mei 2010 23:54 schreef Dr.Mikey het volgende:
Met Johnny Depp als de Joker ?
Voor een fan film is hij best vet gedaanquote:Op zondag 20 juni 2010 18:22 schreef Tim86 het volgende:
Kickje met een hele toffe fan film van 30 minuten
http://www.flabber.nl/linkdump/video/batman-city-of-scars-5395
Aan de Ventriloquist heb ik ook nog zitten denken, maar een pop die de onderwereld regeert vind ik nogal ongeloofwaardig. Aangezien Nolan toch op de redelijk realistische toer is gegaan met Batman.quote:Op maandag 21 juni 2010 10:58 schreef Young_David het volgende:
Ik wil the ventriloquist:
[ afbeelding ]
En Talia Al Ghul:
[ afbeelding ]
Het liefst gewoon villains die nog niet in vorige films gebruikt zijn, dat werkte met Scarecrow en Ra's Al Ghul ook erg goed
quote:Op maandag 21 juni 2010 10:47 schreef Komakie het volgende:
[..]
Laat nou de Joker voor wat hij is. Het was een mooi verhaal de vorige keer, maar dat is klaar. Als Heath Ledger nog geleefd had zou ik zeggen misschien, maar nu krijg je een vergelijking die je niet wilt maken. Het kan alleen maar tegen vallen.
Ik vond Jack Nickelson helemaal niet zo briljant, maar dat komt misschien omdat ik die versie van de Joker gewoon niet zo vent vindt.quote:Op maandag 21 juni 2010 11:51 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Dat zeiden ze ook over Nicholson. Mits slimme casting is het volgens mij perfect mogelijk om iemand te vinden die even goed is als Ledger (hoe fantastisch die ook was). Ik vind ook dat de Joker niet klaar is, net een perfect figuur om telkens te laten terugkeren, daarvoor was The Dark Knight net een goede aanzet.
Niet dat het veel uitmaakt, het gaat toch niet gebeuren.
Wat stem betreft sowiesoquote:Op maandag 21 juni 2010 14:52 schreef Young_David het volgende:
Uiteindelijk is Mark Hamill toch de beste Joker (En Kevin Conroy de beste Batman)
Dat zeg ikquote:Op maandag 21 juni 2010 22:13 schreef Captain_Maximum het volgende:
Maar de Joker hebben we al in de reeks gehad. Lijkt me erg jammer als ze die weer opnieuw met een andere acteur gebruiken.
Ik weet niet meer welke rol(len) dat was, maar de laatste tijd gaat het weer wat beter met hem. Hij had inderdaad echt een tijd van de verschrikkelijke schreeuwrollen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 10:05 schreef One_conundrum het volgende:
Guy Pearce
En het zou ook wel vet zijn om Al Pacino es in een andere rol te zien dan schreeuwlelijke journalist coach of rechercheur...
Dat klopt wel weer. Ik vond Heath Ledger ook niet de meest voor de hand liggende acteur voor Joker, maar kijk hoe het heeft uitgepakt.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 11:32 schreef SaintOfKillers het volgende:
Dat zijn allemaal voor de hand liggende keuzes en Nolan doet niet aan voor de hand liggend.
Ook gok ik dat hij wel betere actrices zou casten dan Rebecca Romijn en Devon Aoki. Al had hij natuurlijk ook al Katie Holmes in Batman Begins.
Guy zou wel een goeie zet zijnquote:Op dinsdag 22 juni 2010 10:05 schreef One_conundrum het volgende:
Guy Pearce
En het zou ook wel vet zijn om Al Pacino es in een andere rol te zien dan schreeuwlelijke journalist coach of rechercheur...
Een van mijn favoriete acteurs. Vooral in Ravenous, LA conf, en Memento.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:20 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Guy zou wel een goeie zet zijn
Ik ga nogmaals voor hem lobbyen: Alan Tudyk als Riddlerquote:Op donderdag 29 april 2010 13:52 schreef Tim86 het volgende:
Een tijdje terug zat ik een serie te kijken en dacht ik: Dit zou een goede Riddler (of Joker, maar dat is uiteraard neit gewenst) kunnen zijn. Kon er al dagenlang niet opkomen, maar ik weet het weer: Alan Tudyk!
[ afbeelding ]
Je wilt dat wel erg graag hequote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:32 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik ga nogmaals voor hem lobbyen: Alan Tudyk als Riddler
[ afbeelding ]
Nee laat die Joker nou voor wat het is. Gewoon bij een prachtige film laten waar we het jaren later nog over hebben.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:15 schreef Beaudelaire het volgende:
Stiekem hoop ik dat Nolan nog wat beelden heeft liggen van Ledgers Joker, maar dat zal wel niet.
Ik vind hem een beetje te oud voor die rol. De Riddler is niet zo'n oud figuur. Daarnaast is hij overal neergezet als een wat iel ventje. Dat is Williams ook niet. Hoewel dat niet een probleem hoeft te zijn.quote:Op donderdag 24 juni 2010 09:06 schreef Patch het volgende:
Dan ga ik nogmaals voor Robin Williams als The Riddler
Hij staat gepland voor 2012.quote:Op donderdag 24 juni 2010 23:47 schreef Deceit het volgende:
voor wanneer staat de film gepland?
en wanneer wordt er gefilmd?
Ok vetquote:Op dinsdag 13 juli 2010 18:52 schreef Tim86 het volgende:
Kickje voor de fans:
http://www.imdb.com/title/tt1569923/
Is inmiddels als dvdrip te vinden
Paar prima voice-actors ook.
quote:Op donderdag 24 juni 2010 09:06 schreef Patch het volgende:
Dan ga ik nogmaals voor Robin Williams als The Riddler
De stem van The Joker is van John DiMaggio, die ook de stem van Bender in Futurama inspreektquote:Op dinsdag 13 juli 2010 18:52 schreef Tim86 het volgende:
Kickje voor de fans:
http://www.imdb.com/title/tt1569923/
Is inmiddels als dvdrip te vinden
Paar prima voice-actors ook.
Danku :-) Zat er al op te wachten. Vanavond of morgen maar eens kijken. De strip ken ik alquote:Op dinsdag 13 juli 2010 18:52 schreef Tim86 het volgende:
Kickje voor de fans:
http://www.imdb.com/title/tt1569923/
Is inmiddels als dvdrip te vinden
Paar prima voice-actors ook.
Oeh, dat zou echt geniaal zijn! In Dollhouse was ie echt geweldig.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:32 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik ga nogmaals voor hem lobbyen: Alan Tudyk als Riddler
[ afbeelding ]
Eindelijk een voorstanderquote:Op woensdag 14 juli 2010 13:15 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Oeh, dat zou echt geniaal zijn! In Dollhouse was ie echt geweldig.
En wie kan zijn glansrol in Dodgeball vergeten.quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:15 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Oeh, dat zou echt geniaal zijn! In Dollhouse was ie echt geweldig.
Arrrrrrrquote:Op woensdag 14 juli 2010 19:52 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
En wie kan zijn glansrol in Dodgeball vergeten.
Ik zag laatst RV met hem in de hoofdrol. Als je die hebt gezien zou je Robin Williams nog maar heel moeilijk voor kunnen stellen in de rol van riddlerquote:Op woensdag 14 juli 2010 22:03 schreef musicfreakyme het volgende:
Michael Pitt vind ik altijd erg creepy - leuk,maar creepy...
Maar geen Robin Williams - die is leuk in zijn soort films (meestal) maar niet in een Batman film.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |