quote:Admiraal_Anaal, 27 jaar, Hagenees en houd me vooral bezig met werken, sport, computers, uitgaan, uit eten, bios en fok!
quote:Elegy, man 28 jaar, import bewoner van Den Haag. Doet werk waar hij niet voor opgeleid is maar heeft er wel een Polo'tje bij.Voor verder info zie signature en fotoboek
quote:jna. Man 20 jaar. Woon al heel m'n leven in Den Haag, verder studeer ik Media & Entertainment Management. Ik kan Woody Woodpecker nadoen en m'n hobby is punniken
quote:Chiquitina, 25 jaar, op en top vrouw, geimporteerde vlaming, werkt in ICT, trefwoorden zijn koken, reptielen, uitgaan (hoewel dat tijdelijk minder is), shoppen, en af en toe wat sport
quote:AirwiN, import Hagenaar die zich vooral thuis voelt op het zand!
quote:Atreidez, 30 jaar, rasechte Scheveninger, ICT'r werkend in Delft, gek op F1, dieren, (live)muziek, games, sitcoms en films
quote:Addict89, 19 , vrouw, woonachtig in een dorpje bij Hilversum. Student Rechten, houdt van shoppen en verslaafd aan series.
quote:CaLeX 25 jaar oud mannetje, geboren en getogen Hagenees, werkzaam bij een op en top Haags bedrijf (HTM)
quote:RATMEN, 30, man, woont in zijn paleisje in Bezuidenhout, werkt als Inkoop Manager maar besteed het grootste deel van zijn tijd aan acteren. Speelt bij diverse gezelschappen, maar maakt ook onderdeel uit van een cabaretduo. Nog even en dan wordt acteren zijn fulltime vak.
quote:Jill-RMC, vrouw, 23 jaar, werkt en woont op Scheveningen, gaat graag naar concerten, kijkt redelijk veel series en is goed in het uitvoeren van foute ideeën die wonder boven wonder meestal goed uitpakken
quote:Zeemonster, Ik woon in de zee en als je daar gaat zwemmen bijt ik in je billen
quote:m@x.....tja is gewoon m@x. Op en top een dame met feministische trekjes uit Rijswijk, waar ze natuurlijk ook niets aan kan doen
quote:Yoni: 28 jarige import Hagenaar, woonachtig in Bouwlust. De vrouw die de regel bevestigt: ofwel eentje die wel kan autorijden en verstand heeft van computers. Passies: fotografie en muziek, wat perfect gecombineerd wordt in haar vrijwilligerswerk voor 3voor12 Den Haag.
quote:4-elements: 24 jaar. Ze krijgen hem maar niet weg uit Moerwijk. Werkt in Rijswijk waar hij veel op een toetsenbord ramt. Kan het vijfde element maar niet vinden...
quote:Zotheid: Hagenaar aan het plein. Zo goed als 20 jaar. Houd van muziek en loopt vaak hard door onze mooie stad. Kijkt uit naar de CPC en is daarnaast dringend op zoek naar een baan...
quote:2Mini: Klein irritant Surinaams/ Javaans mannetje van een jaar of 20. Loopt rond in het Regentessekwartier en probeert nog steeds een papiertje te vangen.
quote:Peter mannetje van 23 jaar oud, student met bijbaan, woont in het oude centrum/randje schilderswijk. Muziek, lezen, computeren, vrijwilligerswerk, discussiëren, FOK!ken en fotograferen zijn steekwoorden.
quote:Walter-Ego, 27-jarige man(netje), TU bouwkunde en werkzaam als assistent ontwerper bij een architectenbureau in A'dam. Daarnaast ernstig concertverslaafd (rock'n'roll, psychobilly, punk, ska), gek op oldtimers en rasechte speedfreak.
quote:tripack: Hagenees met plannen om te verhuizen, woont nu in Rustenburg-Oostbroek en studeert . Verdere hobby's lezen, muziek luisteren, fok!en. Heeft zijn soulmate gevonden
quote:Becky, vrouw, 29, import Hagenaar, ambtenaar, doe aan snowboarden, tennis en squash. Wijn, bier, klussen en fotografie zijn hobbies naast regelmatig in de kroeg hangen en soms cultureel doen.
quote:MissMSX: Import (oorspronkelijk Zwijndrechtenaar). Gezworen nooit in Den Haag te gaan wonen, maar dat doe ik ondertussen toch al bijna 2 jaar wel (liefde overwint alles) En nu moet toegeven dat ik het hier toch wel erg leuk vind
. Verder ben ik een enorme Japanofiel en rasluiaard (in willekeurige volgorde).
quote:Charismacreabea met sieraden en ook klus-vrouw ! nu BZH maar afkomstig van Scheveningen, daar 13 jaar gewoond en nog steeds verslaafd aan strand en zon...
zomers bakken op mijn ligbed in de achtertuin ...leeftijd ? mogen jullie raden
quote:HaagseHarrie 26 jaar, Geboren en getogen in Den Haag. Samenwonend met vriendin en twee kittensin de vruchtenbuurt. Werkzaam in IT en in het bezit van hobbies
quote:nectarientje na wat omzwervingen in Den Haag verdwaald en blijven hangen! Trotse eigenaresse van een waar paleis, twee katten en een stratenboekje
quote:El_Matador Hagenees van 29, geboren op het Kijkduinse strand en weer wonend in de Hofstad. Houdt zich bezig met het zoeken naar en vinden van olie. PM gerust voor comments. Chao.
quote:Koploperkopper Full-time luiaard, favoriete bezigheid; KLB bezoekjes brengen! Woont z'n hele leven al in Scheveningen.
quote:Sp00k13 29 ambtenaar niets doen is het hoogste
quote:melanie_the_miss 19 jarige import-Hagenees, woont sinds kort samen
quote:denb 22 jarige import-Hagenees, nog thuis woonend, maar gaat dit jaar uit huis! Studeerd Particulier Digitaal Onderzoeker
quote:Ronnie_bravo 31, getogen en werkzaam in Den Haag. Vrijgezel en prettig gestoord
quote:Chiquitina 6 januari
Conekiller 8 januari
Becky27 16 januari
Airwin 10 februari
CaleX 27 februari
Admiraal_Anaal 13 maart
Charisma 1april
Atreidez 4 april
Peter 27 april
m@x 12 mei
Addict89 21 mei
Yoni 25 juni
XL 22 juli
jna 2 Augustus
Jill-RMC 6 augustus
2Mini 08 september
melanie_the_miss04 oktober
RATMEN 3 november
nectarientje 29 december
Elegy 31 december
HEeeeee ik heb geen PM!!!!quote:
Wát, is daar een lijst voor dan?! Waar??? Daar sta ik dan ongetwijfel niet op, want ik heb werkelijk nog nooit een pm gehad.quote:
Ben jij misschien van de werkverschaffing?quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:56 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Wát, is daar een lijst voor dan?! Waar??? Daar sta ik dan ongetwijfel niet op, want ik heb werkelijk nog nooit een pm gehad.
Ik ging er gewoon vanuit dat Zeemonster een ieder die in het vorige topic actief was zou gaan pm-en
Zo er lag echt veel werk, ik ben op de helft... ik vind mijzelf echt stoer...quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:47 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
HEeeeee ik heb geen PM!!!!
Zeker weer voor het eerst sinds een maand gewerkt,...wordt je traag van he
quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:57 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ben jij misschien van de werkverschaffing?
Je staat wel op de lijst,...zo met een sterretje erachter van 'die krijgt geen PM'.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:56 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Wát, is daar een lijst voor dan?! Waar??? Daar sta ik dan ongetwijfel niet op, want ik heb werkelijk nog nooit een pm gehad.
Ik ging er gewoon vanuit dat Zeemonster een ieder die in het vorige topic actief was zou gaan pm-en
Dus je wilt zeggen dat je in 1 dag al op de helft ben van dat waar een maand achterstand is? Ik zal het even aan HR doorgeven, dan kun je wat minder gaan werkenquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:57 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Zo er lag echt veel werk, ik ben op de helft... ik vind mijzelf echt stoer...
Die vrouwen snappen het ook echt niet he. Eerst een foto van je tieten posten en dan word je pas toegevoegd aan de PM lijst!quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:09 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Je staat wel op de lijst,...zo met een sterretje erachter van 'die krijgt geen PM'.
Heb jij die foto nog niet?quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:11 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Die vrouwen snappen het ook echt niet he. Eerst een foto van je tieten posten en dan word je pas toegevoegd aan de PM lijst!
Nope, wat ze privé naar jou stuurt heb ik geen zicht op...quote:
Oh nee, he dat vergeet ik telkensquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:23 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Nope, wat ze privé naar jou stuurt heb ik geen zicht op...
Tieten, tieten???quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:11 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Die vrouwen snappen het ook echt niet he. Eerst een foto van je tieten posten en dan word je pas toegevoegd aan de PM lijst!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't you love her madly?
Jah dat blijkt! Maar dat geeft niks, ik weet het topic zelf ook wel te vindenquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:09 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Je staat wel op de lijst,...zo met een sterretje erachter van 'die krijgt geen PM'.
[..]
Nou laat dan die borsten maar zienquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:02 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Tieten, tieten???
Come on, ik word morgen 35; ik heb bórsten!!!
Euh...zit jij nou net niet op te scheppen dat je die foto al hebt?quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:04 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Nou laat dan die borsten maar zien
quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:02 schreef Lovechild het volgende:
Tieten, tieten???
Come on, ik word morgen 35; ik heb bórsten!!!Een foto van je borsten is natuurlijk ook goed!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I will work to elevate you. Just enough to bring you down
Yes, I'm being condescending. Yes, that means I'm talking down to you
Nee, morgen geen taart.quote:
Euh...ik kan nog steeds geen plaatjes postenquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:10 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Een foto van je borsten is natuurlijk ook goed!
Sorry ik heb gewoon een oud mailtje van A_A geforwardedquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:03 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Jah dat blijkt! Maar dat geeft niks, ik weet het topic zelf ook wel te vinden
Ah joh, boeit niet hoor. Ik kan zelf wel een topic vindenquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 21:07 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Sorry ik heb gewoon een oud mailtje van A_A geforwarded. Ik ben niet zo pm'erig .
Gelukkigquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 21:08 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Ah joh, boeit niet hoor. Ik kan zelf wel een topic vinden
Bijna 35 jaar en geen plaatjes kunnen posten? Dat klinkt wel heel ongeloofwaardig...quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:22 schreef Lovechild het volgende:
Euh...ik kan nog steeds geen plaatjes posten
Je hebt altijd gekken die dat doen natuurlijkquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 22:06 schreef Lovechild het volgende:
Plaatjes posten hier kan ik idd niet. Of laat ik het zo zeggen: ik heb me er nooit echt mee bezig gehouden. Ik heb ooit op Fok! 1 foto gepost, mbv Ratmen. Daarna nooit meer. Wat Fok! betreft gedraag ik me als een beoorlijke newb: ik sluit nooit topics en open er al helemaal geen. Kan je mijn postgeschiedenis op naslaan![]()
Busted!quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 22:26 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Je hebt altijd gekken die dat doen natuurlijk
Geboortekaartjes, deel 4
Ik weet nu ook waar jij een piercing hebt zitten, nouja in 2005 in iedergevalquote:Op woensdag 26 augustus 2009 10:14 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Heb je nog meer interessante dingen over me ontdekt nu je toch mijn postgeschiedenis hebt bekeken?
Edit: Shit, ik heb vrij recent nog een post geopend. Jeetje, het sloeg helemaal nergens op wat ik zei![]()
Oh my, volgens mij mag ik zelf weleens beter naar mijn postgeschiedenis kijken voordat ik die hier ga spammenquote:Op woensdag 26 augustus 2009 10:27 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Ik weet nu ook waar jij een piercing hebt zitten, nouja in 2005 in iedergeval
Oja en dat je leukt droomt![]()
Waar is hier? Ongeveer?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 11:07 schreef Syytön het volgende:
Alweer ontruiming van een woning aan de gang vanwege wietplantage hier.
Da's niet eens zo ver van huisquote:Op woensdag 26 augustus 2009 11:22 schreef Syytön het volgende:
[..]
Mient, nabij kruising kamperfoeliestraat (begraafplaats/kinderboerderij).
Overloperquote:Op woensdag 26 augustus 2009 11:49 schreef Qrious het volgende:
Moet er alleen Den Haag voor verlaten
Wat doe je uberhaupt nog hierquote:Op woensdag 26 augustus 2009 12:28 schreef Qrious het volgende:
lol
't is ook wel iets verder dan VoorburgHalf uurtje rijden nog wel, maja dan ist wel een schitterende eengezinswoning van >100m2 met 13m tuin in een goeie wijk waar ik hier 75m2 appartement in vrederust met mini balkonnetje ofzo zou hebben, bij m'n vriendin en dr familie + vrienden, en een uur minder reistijd naar m'n werk per dag
Thanksquote:Op woensdag 26 augustus 2009 12:46 schreef Atreidez het volgende:
[ afbeelding ]
Lovechild, gefeliciteerd!
Ik ben heel benieuwd wat jij gegoogled hebt om dat plaatje te vindenquote:Op woensdag 26 augustus 2009 12:46 schreef Atreidez het volgende:
[ afbeelding ]
Lovechild, gefeliciteerd!
Ik wil nog weleens trollen in een topic over katten of een topic waar Gia actief isquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:00 schreef zeemonster het volgende:
Lovechild gefeliciteerd!*O*
Speurt iedereen hier elkaars topichistorie na ? Doe ik eigenlijk nooit moet ik zeggen .. Ik kom dan ook niet verder als het Den Haag topic of wat achterlijke antwoorden her en der!
Mijn historie is best ziekelijkquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:14 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ik wil nog weleens trollen in een topic over katten of een topic waar Gia actief is
** kijkt even historie na** ,... ik hou geloof ik sowieso wel van 'schoppen' blijkt
Dat heb je eerder gemeld en toen heb ik even gespit. Ik vond er weinig ziekelijks aan. Dat zegt waarschijnlijk meer over mij dan over jou.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:16 schreef zeemonster het volgende:
Mijn historie is best ziekelijk.
A_A weet in ieder geval dat ik er een behoorlijk vreemde gedachtengang op na houquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:23 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dat heb je eerder gemeld en toen heb ik even gespit. Ik vond er weinig ziekelijks aan. Dat zegt waarschijnlijk meer over mij dan over jou.
Dat vind ik pas een ziekelijke gedachte...quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:31 schreef zeemonster het volgende:
bij de koffieautomaat van Appie Heijn
quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:33 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dat vind ik pas een ziekelijke gedachte...
Dan kom je toch gewoon hier naartoe. Stukken dichterbij en dat scheelt weer hangen bij de Appie!quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:35 schreef zeemonster het volgende:
Oh en Ronnie , mijn hollandse wc is leuk !!! Mag ik bij jouw komen wonen als mijn vriend mij eruit zet zodra hij het ziet
Ook goedquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:36 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dan kom je toch gewoon hier naartoe. Stukken dichterbij en dat scheelt weer hangen bij de Appie!
Jij weet niet eens hoe een koffiezetapparaat werktquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:36 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dan kom je toch gewoon hier naartoe. Stukken dichterbij en dat scheelt weer hangen bij de Appie!
Heb je foto's? Ik ben benieuwdquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:42 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Ook goedverzorg ik de katten wel
.
Ik vind mijn wc nu echt superschattig.
In mijn gebruiksaanwijzing staat 'Laat je vrouw de koffie zetten'. En tot op heden gaat dat prima!quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:47 schreef MissMSX het volgende:
Jij weet niet eens hoe een koffiezetapparaat werkt
En jij denkt dat er een andere vrouw in huis komt als in aanwezig benquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:49 schreef AirwiN het volgende:
[..]
In mijn gebruiksaanwijzing staat 'Laat je vrouw de koffie zetten'. En tot op heden gaat dat prima!
Zien zien zien!quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:50 schreef zeemonster het volgende:
Ja net gemaakt , maar pas op wat bij mij superschattig is he. Ik ben een beetje sadistisch ingesteld en ik weet dat ik vriendlief nu dus helemaal gek maak :$ .
Ons hele huis is normaal behalve de wc
Ik wilde eigenlijk meer voor jouw langskomen dan voor hemquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:54 schreef MissMSX het volgende:
[..]
En jij denkt dat er een andere vrouw in huis komt als in aanwezig ben
Het zou niet de eerste keer zijn...quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:54 schreef MissMSX het volgende:
En jij denkt dat er een andere vrouw in huis komt als in aanwezig ben
Ik vind'em briljantquote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:11 schreef zeemonster het volgende:
Ik heb ze erin gezet , met een normale foto van een stukje woonkamer, zo kan je zien dat ik best nog een beetje spoor... vergelijk de inrichting van de wc met de woonkamer... tel daarbij op dat mijn vriend nog van niks weet.
Wc was eerst gewoon wit namelijk
Ja hoor, ...daar kan ik het op.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:11 schreef zeemonster het volgende:
Ik heb ze erin gezet , met een normale foto van een stukje woonkamer, zo kan je zien dat ik best nog een beetje spoor... vergelijk de inrichting van de wc met de woonkamer... tel daarbij op dat mijn vriend nog van niks weet.
Wc was eerst gewoon wit namelijk
Ga je mij nou de schuld geven dat jij op zo'n uitermate beroerd tijdstip gaat douchen?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:07 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Hallloo!!! Biedt een vrouw zich aan, wordt ze direct weggekaapt als ik even ga douchen. Kan het wat minder Air?
Ja dat lijkt me duidelijk. Dit is 'so not done'.....quote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:21 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ga je mij nou de schuld geven dat jij op zo'n uitermate beroerd tijdstip gaat douchen?
Hee heeft je moeder nooit geleerd om eerlijk te delen! Ik zal maar weer eens met haar gaan praten , het gesprek met je pa over vervoer was ook leukquote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:44 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ja dat lijkt me duidelijk. Dit is 'so not done'.....
en je kunt nooit op een beroerd tijdstip douchen, douchen is áltijd goed
Eensquote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:44 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
en je kunt nooit op een beroerd tijdstip douchen, douchen is áltijd goed
Mijn vriend is not amusedquote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:57 schreef Atreidez het volgende:
Ik heb ook een blauwe muur (en plafond) in WC/DoucheIets blauwer, dat wel.. steekt mooi af bij witte tegels!
Wat dacht je, dat mijn huiskamer wel ook zwembadblauw is?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:06 schreef zeemonster het volgende:
Ik vind het serieus steeds leuker de wc.
Dit is het enige blauwe in huis .. de rest zijn allemaal aardetinten.
quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:16 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Wat dacht je, dat mijn huiskamer wel ook zwembadblauw is?Vanille, en oranje tinten hier
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |