quote:
Dat zou zó sadistisch zijn.quote:Op donderdag 11 juni 2009 20:06 schreef Xenomaniac het volgende:
Zou het bij een omroep nou net zo gaan als bij een normaal bedrijf?
Dat ze vrijdagavond na de show even bij de eindredacteur (ofzo) moet komen en die zegt dat dit:
"Zeg Froukje, we hebben het nu 2 weken aangekeken en wat vind je er zelf van? Stroefjes hé? Ja, dat gevoel hadden wij ook. Maar waar ik het over hebben wil, wij vinden dat dit niet echt jouw 'ding' is en we gaan vanaf maandag kijken of het zonder jou ook lukt. Mocht er nou iets leuks langskomen waarvoor je geknipt bent dan sta je in de klapper. Succes! We bellen!".
Of mag ze gewoon de hele zomer uitzitten?
Ik heb al geprobeerd om in het vorige topic een discussie te beginnen, want ik vind niet dat je de presentatoren kunt verwijten dat het een fiasco is. Er is blijkbaar besloten om deze zomerreeks exact dezelfde opzet te geven als DWDD. Dat getuigt van grote luiheid bij de (eind)redactie. Iedereen die je er dan neerzet, steekt dan heel magertjes af bij Van Nieuwkerk, want je gaat onwillekeurig toch vergelijken.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:29 schreef NoCigar het volgende:
Kan ze niet iets doen bij Llink of zo? Daar kijkt toch niemand naar.
Overigens vind ik Art en die ene andere ook maar een stelletje houten klazen, alleen komen ze een stuk beter uit naast Friekje.
Bedoel je dat serieus?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:29 schreef NoCigar het volgende:
Kan ze niet iets doen bij Llink of zo? Daar kijkt toch niemand naar.
'Die ene andere' (Waldemar) is niet zo'n houten klaas op zich en stelt best intelligente vragen, maar dat stotteren maakt hem niet echt geschikt. Art is misschien wat houteriger inderdaad, maar ik vind hem wel heel degelijk. Kan in ieder geval aardig interviewen, soms zelf iets te scherp voor een luchtig programma als DZDD (zal zijn NOVA-achtergrond wel zijn).quote:Overigens vind ik Art en die ene andere ook maar een stelletje houten klazen, alleen komen ze een stuk beter uit naast Friekje.
http://www.nrcnext.nl/blo(...)o-mag-ook-wel-lager/quote:Moeten we misschien geduldig afwachten en gaat DZDD steeds beter draaien? Ja, zegt iemand van de productie van DZDD die niet bij naam genoemd wil worden. ,,Gisteren [dinsdag] was een redelijk leuke uitzending. De VARA in Hilversum heeft dit programma bedacht, wij voeren het nu uit. Het is niet zo verwonderlijk dat de drie jonge onervaren presentatoren hun draai moeten vinden. En het tempo mag ook wel iets lager, het is tenslotte zomer. Wat mij betreft gaat iedereen toch gewoon buiten spelen.”
Mochten mensen per ongeluk toch binnen blijven voor DZDD, dan wennen ze vanzelf wel. Aldus de productiemedewerker. ,,Mensen moeten het programma los gaan zien van DWDD. Dan waarderen ze de eigenheid van het programma vast wel meer.”
Simek s'nachts was vroeger wel altijd gezellig.quote:Op donderdag 11 juni 2009 22:33 schreef Stefan het volgende:
[..]Simek en Felderhof, krijg meteen uitslag als ik die zie en hoor.
Zoals Tong als zei: de presentatoren doen het ook vanwege mediageilheid (het zij allemaal egomaniakken en zo iemand als Friekje helemaal, die denkt ook nog dat ze de aarde gered heeft) en niet omdat ze een uitzendbaantje in de zomer hebben. Nee ze hopen de rest van hun leven in Hilversum binnen te zijn.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:36 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ik heb al geprobeerd om in het vorige topic een discussie te beginnen, want ik vind niet dat je de presentatoren kunt verwijten dat het een fiasco is. Er is blijkbaar besloten om deze zomerreeks exact dezelfde opzet te geven als DWDD. Dat getuigt van grote luiheid bij de (eind)redactie. Iedereen die je er dan neerzet, steekt dan heel magertjes af bij Van Nieuwkerk, want je gaat onwillekeurig toch vergelijken.
Het is een grote fout om onervaren interviewers, van wie Froukje idd de zwakste is, in te zetten, en die dan lekker laten zwemmen. Dat getuigt van sadisme. Of wanhoop
hehe, ergens, érgens hoorde je Simek denken "hoe komt het dat jij, Frau-kje, een mooie frau... wel een eigen programma hebt, op de televisie en ik... prijswinnende, betitelde programmamaker Martin Simek niet?"quote:Op vrijdag 12 juni 2009 01:38 schreef TLC het volgende:
(denkbeeldige Dominee Grendaat ) ;
"Iemand de les lezen ...... kent U die uitdrukking dames en heren ? Ik moest eraan denken toen ik Martin Simek en Froukje Jansen vandaag op tv zag"
Martin Simek ; je bent top !
De Bie kon mooi weergeven wat een gladjakker die Simek is idd.quote:
Golfer heeeft hem van mij gejatquote:Op vrijdag 12 juni 2009 01:46 schreef Stefan het volgende:
[..]
De Bie kon mooi weergeven wat een gladjakker die Simek is idd.
'Grote kans'.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:42 schreef tong80 het volgende:
Wickedangel.
Die Froukje is zo mediageil om bij Sixpack te beginnen. Dat deed ze niet omdat ze zo bescheiden achter de schermen wil werken.
Nee dat deed ze om in Hilversum aan de slag te kunnen.
Nou hier is haar grote kans.
En ze bakt er niks van.
Ik hoop wel dat ze nog 2 maanden doorgaat.
Hilarisch en het wordt steeds leuker
quote:Art doet het naar mijn mening ook het beste. Froukje stoort vaak alleen maar. Waldemar heeft nog wel een aardige persoonlijkheid, maar Art vind ik sympathieker.
Het lijkt er inderdaad net op dat een stel goudvissen in een groot meer zijn gedumpt om Matthijs er goed uit te laten komen. Matthijs irriteerde me de laatste tijd mateloos met zijn iets te grote ego, maar door zo'n versie van het programma als dit lijkt het net voor het grote publiek alsof hij het programma 'draagt'.
Hetzelfde geldt trouwens voor Ranking with the Stars. Paul de Leeuw werd daar behoorlijk irritant op het eind met zijn egotripperij, maar door de duo-presentatie werd het net als DZDD een saai, langdradig programma waarin geen van de presentatoren goed de leiding durft te pakken.
Er had gewoon een vaste presentator/presentatrice moeten zitten die goed de leiding kan nemen in interviews. Waarom is er trouwens voor Froukje geen vrouwelijke vervangster om de dag? Het kan zijn dat ze nog moet groeien, maar tot nu toe is het eerder vermakelijk... Ze sparen haar maar door haar niet elke dag in het 'grappige blok' voorbij te laten komen.. Ik bedoel, genante momenten genoeg om uit te kiezen....
Ze presenteert voor geen meter, maar had je anders verwacht dan, gezien ze totaal geen ervaring heeft? De Vara had dat aan moeten zien komen. Dát bedoel ik.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 02:12 schreef NoCigar het volgende:
Het is eigenlijk de schuld van andere mensen, juist.
Ben jij haar vader ofzo?
Nog twee wekenquote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:15 schreef Veerboot het volgende:
Wanneer verlossen ze Froukje uit haar lijden?
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 20:02 schreef NoCigar het volgende:
De grote econoom van Muiswinkel weet hoe we de crisis moeten oplossen.
Waarom?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 19:43 schreef Hephaistos. het volgende:
Wat een vervelende kwast, die dichter
Viel mij ook al op: voor de beeldvorming van de aanwezige Amerikaan een scene met een jongen die paddo's neemt en dan bloemenvelden en de zee zietquote:Op vrijdag 12 juni 2009 20:19 schreef Reddiablo het volgende:
ja, er is een Amerikaan in de uitzending - laten we het over drugs hebben...
Die heeft jaren geleden ook keihard gefaald met een zomerprogramma.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 02:31 schreef NoCigar het volgende:
Anderzijds spaart de VARA de kijkers wel door niet met Claudia de Brey aan te komen zetten.
Daar gaat het inmiddels crescendo!quote:Op vrijdag 12 juni 2009 19:50 schreef mcyodogg het volgende:
He Erik, hoe gaat het met China inmiddels? Ik hoor je er niet meer over, vandaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |