dit is heerlijke nakijkwerk tvquote:Op donderdag 11 juni 2009 21:11 schreef Bill_E het volgende:
En mensen die dit graag kijken hebben een hoog IQ ?
Hoger dan die twee in ieder geval.quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:11 schreef Bill_E het volgende:
En mensen die dit graag kijken hebben een hoog IQ ?
Ach maar daar heb je toch recht op? Want iedereen doet dat dus jij ook. Ook al heb je 55k schuld.quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:14 schreef kissaa het volgende:
Hij is nog niet uit de schulden en begint nu over trouwen en een huis kopen. Hoppa, hypotheekje en opnieuw in de schulden...
Klopt ja, die van vorige week hadden ook een flinke tv. Maar ze gaan straks wat zooi verkopen, dus misschien gaat die tv er ook uit en krijgen ze een goedkope van Marktplaats.quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:15 schreef Armageddon het volgende:
Die mensen hebben ook altijd een LCD van 3 meter doorsnee hangen.
Dat viel me ook altijd op.quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:15 schreef Armageddon het volgende:
Die mensen hebben ook altijd een LCD van 3 meter doorsnee hangen.
Ja dat dacht ik ook gelijk... pfff het is duidelijk dat deze mensen het nooit zullen lerenquote:Op donderdag 11 juni 2009 21:14 schreef kissaa het volgende:
Hij is nog niet uit de schulden en begint nu over trouwen en een huis kopen. Hoppa, hypotheekje en opnieuw in de schulden...
Dat zullen ze lang moeten wachten eer ze kunnen gaan trouwen en een huisje kopen..Eerst de schulden betalenquote:Op donderdag 11 juni 2009 21:14 schreef kissaa het volgende:
Hij is nog niet uit de schulden en begint nu over trouwen en een huis kopen. Hoppa, hypotheekje en opnieuw in de schulden...
quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:22 schreef Karina het volgende:
Moet zij niet stoppen, zij rookte toch ook?
Ja die heb ik toch nodig voor m'n werk.quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:25 schreef Armageddon het volgende:
Dat is ook zoiets moois ja. Geen cent te makken maar wel een auto.
Dat begrijp ik dus ook niet. Als je zo in de schulden zit moet je dus GEEN auto hebben, dus ook niet 2 inruilen voor 1quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:25 schreef Armageddon het volgende:
Dat is ook zoiets moois ja. Geen cent te makken maar wel een auto.
Volgens mij van hen samen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:26 schreef koemleit het volgende:
zijn die blagen van hullie samen of van een van hen?
Nou ja, als er 4.4K per maand binnenkomt moet dat best kunnen. Zoals voorgerekend zijn ze in 36 maanden los, dan zie je hoeveel onzinnige kosten ze wel niet haddenquote:Op donderdag 11 juni 2009 21:27 schreef MissJ het volgende:
[..]
Dat begrijp ik dus ook niet. Als je zo in de schulden zit moet je dus GEEN auto hebben, dus ook niet 2 inruilen voor 1
Nee hij heeft twee kinderen uit zijn vorige relatie en zij een uit haar vorige relatie.quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:28 schreef Karina het volgende:
[..]
Volgens mij van hen samen.
Die man vind ik echt een slapjanus. Alles wat er nu gedaan is, had hij ook wel zelf kunnen bedenken (zij ook trouwens).
En dan over 3 jaar nog even langsgaan, dan zitten ze weer (of nog steeds) in de schulden.
Dat krijgen ze elke week een coach..zal RTL wel betalenquote:Op donderdag 11 juni 2009 21:27 schreef kissaa het volgende:
Ze krijgen een coach. Kost dat dan niets?
Nou, aan twee auto's, een veel te dure lening, kettingroken en ze hebben een gat in hun hand.quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:20 schreef Renesite het volgende:
Waar de FUCK geven ze het aan uit, en HOE de fuck hebben ze 1200 euro 'andere inkomsten'. Als ik dat per maand kreeg 'zomaar' dan... wow... waarom zou ik dan later niet part-time gaan werken (20 uur in de week)
Ze leven allemaal in die zin boven modaal en geven 2 maal modaal uitAan wát?
Aan de kinderen gaven ze het iig niét uit. Die kregen niet eens een kadootje met Sinterklaasquote:Op donderdag 11 juni 2009 23:47 schreef kissaa het volgende:
[..]
Nou, aan twee auto's, een veel te dure lening, kettingroken en ze hebben een gat in hun hand.
Ja dat begrijp je goed.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:00 schreef Armageddon het volgende:
Er kwam daar 4,4k per maand binnen en het dan nog niet redden????? Begrijp ik dat nou goed?
Ja.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:00 schreef Armageddon het volgende:
Er kwam daar 4,4k per maand binnen en het dan nog niet redden????? Begrijp ik dat nou goed?
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:02 schreef Ole het volgende:
[..]
Ja.
Maar die man had wel een schuld van 45.000 met een toprente van 14 %
en 2 auto's
en voor 250 euro roken
en ze gaven 1500 euro per maand uit aan boodschappen en andere ongein.
Daarom is het ook heerlijke tv. Allemaal huilies die geen idee hebben hoe ze met geld om moeten gaan.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:04 schreef Armageddon het volgende:
Als je ook maar een klein beetje hersenen bezit dat kom je daar toch gemakkelijk zelf uit? Zonder te gaan huilen op de nationale tv?
En John: Dit is echt heel erg hoor, we moeten ze ECHT helpen.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:08 schreef Ole het volgende:
[..]
Daarom is het ook heerlijke tv. Allemaal huilies die geen idee hebben hoe ze met geld om moeten gaan.
Ze laten niet eens de mensen zien die het écht moeilijk hebben. Dat zou te schrijnend zijn "{
De situatie is mede geescaleerd door zijn slechte jeugd, of zoquote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:04 schreef Armageddon het volgende:
Als je ook maar een klein beetje hersenen bezit dat kom je daar toch gemakkelijk zelf uit? Zonder te gaan huilen op de nationale tv?
Ja, dat zei ik net ook al. Dat kwam naar boven bij die anti-rooksessie. Wat een jankerd zeg, hij nam gewoon nergens zelf de verantwoordelijkheid. Een schop onder zijn hol zou hij moeten krijgen!quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:21 schreef kissaa het volgende:
[..]
De situatie is mede geescaleerd door zijn slechte jeugd, of zo
Ik schop meequote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:24 schreef Ole het volgende:
[..]
Ja, dat zei ik net ook al. Dat kwam naar boven bij die anti-rooksessie. Wat een jankerd zeg, hij nam gewoon nergens zelf de verantwoordelijkheid. Een schop onder zijn hol zou hij moeten krijgen!
Kan iemand mij uitleggen hoe je het mogelijk is een schuld van 45000 af te lossen binnen 3 jaar als je maar een paar honderd per maand overhoud?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 01:54 schreef Meds het volgende:
Als ze binnen drie jaar schuldenvrij moeten ze ongeveer 1800 euro per maand aflossen (uitgaande van die 8% rente) Dat kan gewoon niet.
Ik vind haar echt een raar wijf.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 01:54 schreef Meds het volgende:
Dat is een schijn-oplossing, er is helemaal niks opgelost. Annemarie (vroeger moest ze elk dubbeltje omdraaien) heeft uitgerekend dat ze nu in ieder geval niet meer uitgeven dan binnenharken, maar ze moeten hun uitgavenpatroon aanpassen om geld over te houden. Als ze binnen drie jaar schuldenvrij moeten ze ongeveer 1800 euro per maand aflossen (uitgaande van die 8% rente) Dat kan gewoon niet. Annemarie (vroeger moest ze elk dubbeltje omdraaien) liegt dat ze barst.
En die Annemarie had over dat ze 250 euro moeten aflossen met 8% rente ..Ik geloof haar ook niet. Al zijn die 1500 euro aan spulletjes die verkocht zijn ook naar aflossing en de ene auto. en sigarettenquote:Op vrijdag 12 juni 2009 01:54 schreef Meds het volgende:
Dat is een schijn-oplossing, er is helemaal niks opgelost. Annemarie (vroeger moest ze elk dubbeltje omdraaien) heeft uitgerekend dat ze nu in ieder geval niet meer uitgeven dan binnenharken, maar ze moeten hun uitgavenpatroon aanpassen om geld over te houden. Als ze binnen drie jaar schuldenvrij moeten ze ongeveer 1800 euro per maand aflossen (uitgaande van die 8% rente) Dat kan gewoon niet. Annemarie (vroeger moest ze elk dubbeltje omdraaien) liegt dat ze barst.
Omdat dat het bedrag is dat je overhoud nadat de aflossing in de berekening is meegenomen, althans, zo begrijp ik het programma. Maar ik heb liever een duidelijk lijstje dan dit willekeurige gesmijt met bedragen.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 08:32 schreef josvr het volgende:
[..]
Kan iemand mij uitleggen hoe je het mogelijk is een schuld van 45000 af te lossen binnen 3 jaar als je maar een paar honderd per maand overhoud?
Niet heel belangrijk, maar volgens mij waren het er 2 van haar en 1 van hem. Maar inderdaad niet samen gekregen na de schuld.quote:Op donderdag 11 juni 2009 21:34 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee hij heeft twee kinderen uit zijn vorige relatie en zij een uit haar vorige relatie.
Is niet belangrijk...maar dat heb ik andersom hier vermeld daarover..quote:Op vrijdag 12 juni 2009 21:50 schreef JufMariska het volgende:
[..]
Niet heel belangrijk, maar volgens mij waren het er 2 van haar en 1 van hem. Maar inderdaad niet samen gekregen na de schuld.
Kijken aan welke vage onbekende dingen ze nu weer bakken met geld uitgeven.quote:
quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:27 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Kijken aan welke vage onbekende dingen ze nu weer bakken met geld uitgeven.
Ik moest lachen toen John dat zo zei.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:39 schreef kissaa het volgende:
Ze weet niet wat variabele lasten zijn.
Ja goede vraag, er ging weer meer uit dan dat er in kwam en de tv en de wasmachine en de droger gingen kapot en haar dochter zit al op de derde opleiding op rij.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:43 schreef Haaibaaike het volgende:
Hoe is ze aan de schuld gekomen ..want ik zette de tv aan en toen was dat erop..Heb begin eveb gemist. Wel dat haar Engeltjes zoals ze haar vriendinnen noemt haar opgegeven hebben.
Maar d'r man heeft 'r wel netjes achtergelaten jeweetz.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:41 schreef Karina het volgende:
Er zit wel wat meer achter, want van een kapotte wasmachine en een kapotte tv krijg je geen schuld van 29.000 Euro. En als je geen geld hebt, koop je toch geen droger? Mijn was hangt ook gewoon aan rekjes te drogen.
En die dochter met haar drie scholen ... "studeert" voor schoonheidsspecialisteSchop onder haar kont moet ze hebben!
Dat huis is niet verkeerd inderdaad en er was wel uitgerekend dat ze het met 1 inkomen kon betalen, dat welquote:Op donderdag 18 juni 2009 20:45 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Maar d'r man heeft 'r wel netjes achtergelaten jeweetz.
Dat had ik gemist.. Er zit meer achter lijkt mij overdreven als er alleen om die tv, wasmachine en droger zou gaanquote:"studeert" voor schoonheidsspecialisteSchop onder haar kont moet ze hebben!
het erge is dat ze 300 denktquote:Op donderdag 18 juni 2009 20:47 schreef Karina het volgende:
Ach ja, koop maar kleren, kost toch niets.
LOL 2600 euro kleren per jaar.
Daar snap ik dus echt helemaal niets van. Een paar schoenen en wat broeken, dan zit je daar al op.quote:
Dat haal ik echt nooooit.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:47 schreef Karina het volgende:
Ach ja, koop maar kleren, kost toch niets.
LOL 2600 euro kleren per jaar.
2750 krijg ik niet weggestoomd hoor.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:53 schreef JufMariska het volgende:
Als je alleen al kijkt naar de kleding en sigaretten: 2600+2750/12= een kleine 450 euro per maand!!
En dan ook nog 400¤ aan abonnementen, hoe krijg je het voor elkaar
Dat je een keer een verkeerde keuze in opleiding maakt kan, maar je moet niet bezig blijven.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:55 schreef Karina het volgende:
Ja hoor, lekker sparen en dan vrolijk op vakantie en moeder heeft voor de opleiding betaald. Die dochter is echt een domme trut.
29.000,- schuld. Dochter voor 6.000,- 'verantwoordelijk'.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:55 schreef Karina het volgende:
Ja hoor, lekker sparen en dan vrolijk op vakantie en moeder heeft voor de opleiding betaald. Die dochter is echt een domme trut.
Die dochter had toch op zijn minst kunnen aanbieden om voor de opleiding te betalen in plaats van op vakantie te gaan. Maar dat is schijnbaar ook niet in haar opgekomen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
29.000,- schuld. Dochter voor 6.000,- 'verantwoordelijk'.
Kind spaart voor d'r vakantie en die zou het gat in de hand van d'r moeder moeten repareren. Moeder heeft nooit grenzen gesteld aan welke opleiding dochterlief mocht volgen.
Als het mijn moeder was die elke maand voor 2 en een halve meijer jurkjes kocht kon ze ook de tering krijgen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 20:59 schreef Karina het volgende:
[..]
Die dochter had toch op zijn minst kunnen aanbieden om voor de opleiding te betalen in plaats van op vakantie te gaan. Maar dat is schijnbaar ook niet in haar opgekomen.
Maar inderdaad, die moeder had ook wel wat krachtiger mogen optreden, want drie opleidingen achter elkaar is wel een beetje teveel van het goede.
Als je eraan toe bent om daar een krediet te nemen moet er toch wel een belletje gaan rinkelen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:04 schreef Karina het volgende:
Geld lenen voor een tv, ook zo ontzettend dom en dan nog een doorlopend kredietje erbij van BCC.
Dat is jouw mening, ze hoeft ook niet de schulden van haar moeder af te lossen, maar als je aan je derde opleiding op rij begint, dan kun je toch ook wel zelf wat bijdragen in de kosten. OOK als haar moeder geen schulden had gehad trouwens.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:04 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als het mijn moeder was die elke maand voor 2 en een halve meijer jurkjes kocht kon ze ook de tering krijgen.
Kom op zeg, je kan toch een meisje van 19 die in de afgelopen 2 jaar gedwaald heeft met goedvinden van d'r moeder nu toch niet d'r vakantie gaan ontzeggen die ze notabene ZELF bij elkaar gespaard heeft. Het mentaliteits probleem lijkt me toch echt niet bij haar te liggen.
Als de moeder geen schulden had gehad had ik het logischer gevonden dan in dit geval. Die moeder is gewoon een dom wicht met een enorm gat in d'r hand.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:05 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat is jouw mening, ze hoeft ook niet de schulden van haar moeder af te lossen, maar als je aan je derde opleiding op rij begint, dan kun je toch ook wel zelf wat bijdragen in de kosten. OOK als haar moeder geen schulden had gehad trouwens.
Daar krijg je toch post over of ben ik nou achterlijk.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:08 schreef Haaibaaike het volgende:
Ze weet niet eens dat ze open rekeningen had staan aan gas en stroom
Dat laatste ben ik het helemaal mee eens. Wat me vooral verbaast dat ze totaal geen benul heeft waar het geld naar toe gaat en wat ze nog moet betalen. Hoe kan dat?quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:08 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als de moeder geen schulden had gehad had ik het logischer gevonden dan in dit geval. Die moeder is gewoon een dom wicht met een enorm gat in d'r hand.
Ik snap er ook niks van erg typisch..quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:00 schreef JufMariska het volgende:
Maar serieus: 600¤ per maand tekort komen en dan wel kleren kopen?! Ik ben nog een beetje verbijsterd hoor...
Ze heeft achterstand van 1154.00 euro aan gasrekeningen die ze niet kan betalen. Dacht ik hoor.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:09 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Daar krijg je toch post over of ben ik nou achterlijk.
Maar het kan toch niet zo zijn dat je dat niet weet.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:17 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ze heeft achterstand van 1100.54 euro aan gasrekeningen die ze niet kan betalen. Dacht ik hoor.
Je zou haar doen?quote:
Ze wist volgens mij niet helemaal.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:19 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Maar het kan toch niet zo zijn dat je dat niet weet.
Ja ik volg het maar bij vlagen dus ik kan weleens wat missen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:21 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ze wist volgens mij niet helemaal.
Is het zo slecht gesteld met mijn smaak of het gebrek eraan?quote:
Ik val niet op vrouwen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:22 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Is het zo slecht gesteld met mijn smaak of het gebrek eraan?
Best een leuk meisje toch...toch?
Yeps.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:22 schreef E.T. het volgende:
Het waren toch ook iets van 11 schuldeisers ofzo?
Die zijn vrouw en kinderen in de steek heeft gelaten.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:27 schreef Karina het volgende:
Ah volgende week een man met een leuke dure hobby.
Dat dus.quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:28 schreef Swetsenegger het volgende:
Dat dochterlief géén kostgeld betaald en niet voor d'r eigen mobieltje zorgt vind ik dan weer wel belachelijk.
Die hebben ze denk ik bij de schulden meegerekend aangezien ze geen enkele opleiding afmaaktquote:Op donderdag 18 juni 2009 21:55 schreef Renesite het volgende:
Zijn we ook voor die dochter STUDIEFINANCIERING vergeten aan te vragen of zo? 1650 inkomen = studiefinanciering a 300 in de maand. Kind heeft nog nooit zorgverzekering betaald = al 100 in de maand + een mobiel abonnement waar dat wicht BY FAR zéker overheen gaat (mamma betaald) etc etc etc. 3e 'opleiding'...
Er zijn zooooveeeeel domme mensen op deze wereld... krijg plaatsvervangende schaamtequote:Op donderdag 18 juni 2009 22:03 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Die hebben ze denk ik bij de schulden meegerekend aangezien ze geen enkele opleiding afmaakt
Ik kan me niet voorstellen dat je bji een studie "schoonheidsspecialiste" studiefinanciering krijgt? Ik heb er geen verstand van, maar het lijkt me stug. Zou ze dan ook een OV jaarkaart krijgenquote:Op donderdag 18 juni 2009 21:55 schreef Renesite het volgende:
Zijn we ook voor die dochter STUDIEFINANCIERING vergeten aan te vragen of zo? 1650 inkomen = studiefinanciering a 300 in de maand. Kind heeft nog nooit zorgverzekering betaald = al 100 in de maand + een mobiel abonnement waar dat wicht BY FAR zéker overheen gaat (mamma betaald) etc etc etc. 3e 'opleiding'...
Omdat mijn ouders totaal geen schulden hebben (afgezien van een kleine hypotheek) hoef ik geen kostgeld te betalen zolang ik studeer of 1000 in de maand verdienquote:Op vrijdag 19 juni 2009 00:58 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik vind dat ze schandalig tekeer gaan tegen dat meisje. Mede dankzij haar zou de schuld zijn, nou, sorry hoor, madammeke rookt voor bijna 3000 euro per jaar. Kleding en meuk voor 2600!!!!! per jaar. Kan je een leuke studie van betalen hoorDaarnaast vindt men het doodnormaal dat dochter naast een fulltime studie gaat werken. Waarom gaat ma die wc niet schrobben?
En dan kostgeld? Een studerend kind? Ik vind het echt een raar fenomeen, ik vind dat mams toch echt maar een bijbaantje moet zoeken. Het arme kind KAN niet eens op zichzelf, want dan komt mams niet uit de schulden
Jawel, is MBO. Gewoon stufi.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 08:14 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat je bji een studie "schoonheidsspecialiste" studiefinanciering krijgt? Ik heb er geen verstand van, maar het lijkt me stug. Zou ze dan ook een OV jaarkaart krijgen
En dat de dochter kostgeld moet gaan betalen vind ik ook niet meer dan normaal, toen ik ging werken op mijn 17e, kon ik ook meteen meebetalen. En je eigen abonnementen betalen lijkt me ook logisch.
Moeder werkte ook al, daar had ze immers de auto voor nodig toch?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 00:58 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik vind dat ze schandalig tekeer gaan tegen dat meisje. Mede dankzij haar zou de schuld zijn, nou, sorry hoor, madammeke rookt voor bijna 3000 euro per jaar. Kleding en meuk voor 2600!!!!! per jaar. Kan je een leuke studie van betalen hoorDaarnaast vindt men het doodnormaal dat dochter naast een fulltime studie gaat werken. Waarom gaat ma die wc niet schrobben?
En dan kostgeld? Een studerend kind? Ik vind het echt een raar fenomeen, ik vind dat mams toch echt maar een bijbaantje moet zoeken. Het arme kind KAN niet eens op zichzelf, want dan komt mams niet uit de schulden
Bluezz heb je snel gejast 3 afleveringen..quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:36 schreef Bluezz het volgende:
Oe dat wordt terugkijken, ik ben verslaafd geworden aan dit programma, vorige week 3 afl. achter elkaar erdoor heen gejast![]()
Ik heb nog niet vaak gehoord van studerende kinderen die kostgeld moeten betalen. Ik vind het raar dat het kind de schuld krijgt terwijl mams voor meer geld dan een opleiding kost gewoon de lucht in blaast met d'r verslaving. Dat kind moet zoveel gaan verdienen omdat mama een muts is. Het zou dus logischer zijn dat moeder er een baan bij neemt dan dochter. Moeder is tenslotte verantwoordelijk voor de financiele janboel.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 09:10 schreef Renesite het volgende:
[..]
Omdat mijn ouders totaal geen schulden hebben (afgezien van een kleine hypotheek) hoef ik geen kostgeld te betalen zolang ik studeer of 1000 in de maand verdien!
Zowel fulltime baan als fulltime studie zijn gewoon een volle werkweek. Dochter heeft al een bijbaan. Als er dan meer uren moeten volgen, dan gaat moeder maar poetsen in het weekend. Heeft ze ook minder tijd om geld uit te gevenquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:05 schreef JufMariska het volgende:
[..]
Moeder werkte ook al, daar had ze immers de auto voor nodig toch?
Ook nog ja.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:55 schreef Haaibaaike het volgende:
Ging dat meisje een keer in de week ook boodschappen halen op haar kosten of hoorde ik dat verkeerd? Op de kosten van het meisje dan.
Het ergste vond ik dat gezin dat zo nodig de buren moest bijhouden met de luxe-artikelen en daardoor in de problemen was gekomen. Gaan die buren geld inzamelen om een wasmachine voor ze te kopen....zucht. Over een tijdje zijn die lui weer net zo ver want je gedrag moet veranderen. Als je geen geld hebt dan heb je dat niet en kun je niet elke keer je inrichting veranderen als er wat anders "ïn" is. Dat is wat me ook zo vaak opvalt als ik die voorstukjes zie...al die lui hebben de laatste mode in inrichting in huis, ook geen wonder dat je zo in de problemen komt.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 20:36 schreef Delftweg het volgende:
Het programma van John Williams is eigenlijk te gek voor woorden, mensen die niet weten waar ze hun geld aan uit geven , en het ergste is dat ze het nog zelf doen ook!!!! De moeder met dochter vorige week donderdag 18 juni , alles wat je maar hebben wil stond daar in huis en de dames zagen er op en top uit in de meest actuele kleding van nu, elk moment van het programma weer in andere up to date kleding en toch maar niet kunnen bedenken waar je geld naar toe gaat kom op zeg slapen doe je 'snachts!!!!!!!
Het zou veel rieler zijn als er mensen worden geholpen in dat programma die er echt niets aan kunnen doen dat ze in een financiele misiere terecht zijn gekomen. Kom op John ga die mensen eens zoeken???
Of vinden die mensen het echt te genant om op TV met je billen bloot te moeten??? De welgestelde "zogenaamde" zielepoten vinden dat niet erg want tenslotte worden ze er lekker bovenop geholpen!!!
Maar ze kreeg 1000 euro per maand als ze 1 keer in de week bij een disco werkt als toiletjuffrouw?quote:Op donderdag 18 juni 2009 21:26 schreef E.T. het volgende:
Moeders betaalde dus al die tijd ook nog het mobieltje en de zorgverzekering??? Als je toch werkt als 20-jarige kan je dat toch makklijk zelf betalen??
En nu is ze ineens zo geweldig omdat ze dat zelf gaat betalen??
Lijkt me ook erg zwaar inderdaad.quote:Op woensdag 24 juni 2009 21:47 schreef fespo het volgende:
2x in de week.
vraag mij of hoe je dat vol gaat houden.
Da's echt te erg.quote:
Ja wat een gelul alsof je opeens meer geld MOET uitgeven omdat je een credit card hebt, waar slaat dat op. Of je nou pint of met een cc betaalt, dat is toch eigenlijk hetzelfde?quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:36 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ja geef de creditcard maar de schuld.Ik heb er ook 1, maar ik gebruik hem heeeeel af en toe eens.
nettoquote:Op donderdag 25 juni 2009 20:56 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik weet nou nog steeds niet of het bruto of netto is.
Ik snap er daadwerkelijk ook geen zak vanquote:Op donderdag 25 juni 2009 20:59 schreef Swetsenegger het volgende:
Dus hij heeft anderhalf keer modaal. Je geeft hem geen 2 stuivers als je hem zo apathisch op de bank zie zitten.
Zíj is de grootverdiener Swets, zis is toezousand nine men!quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:59 schreef Swetsenegger het volgende:
Dus hij heeft anderhalf keer modaal. Je geeft hem geen 2 stuivers als je hem zo apathisch op de bank zie zitten.
Bij zijn salaris stond toch 2700,- netto?quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:01 schreef Ole het volgende:
[..]
Zíj is de grootverdiener Swets, zis is toezousand nine men!
idd en zij 1100quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:02 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Bij zijn salaris stond toch 2700,- netto?
Ik begreep dat dat haar salaris is.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:02 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Bij zijn salaris stond toch 2700,- netto?
Ik dacht ook dat hij in de ww zat eigenlijk en zij heeft een goede baan in de IT begreep ik.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:02 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik begreep dat dat haar salaris is.
Hij heeft geen werk dacht ik
Hij heeft een jaar geen baan gehad, maar nu weer een heel goed betaalde baan met 2700 netto in de IT.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik dacht ook dat hij in de ww zat eigenlijk en zij heeft een goede baan in de IT begreep ik.
Ja want zij betaalt de meeste vaste lasten ookquote:Op donderdag 25 juni 2009 21:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik dacht ook dat hij in de ww zat eigenlijk en zij heeft een goede baan in de IT begreep ik.
Goed zij lijkt me ook niet al te nozel. Als je geen idee hebt wat er binnenkomt...quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik dacht ook dat hij in de ww zat eigenlijk en zij heeft een goede baan in de IT begreep ik.
maar wel draaitafels van 2000 euro..quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:08 schreef Theebag het volgende:
Ik zie in iedergeval geen hip interieurtje of een 50 inch flatscreen.
Hij heeft wel allemaal dj spullen.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:09 schreef trovey het volgende:
Nee dat valt alweer mee want die vorige losers hadden het nieuwste van het nieuwste in huis.
Tja die zit ook bij RTL4...heeft ze meteen weer wat extra werk nu die hype om haar terugloopt.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:13 schreef Swetsenegger het volgende:
Ow god gaan we nu opeens erbij Sonja Bakkeren?
Inderdaad 2700 netto voor zo'n slome gast, dat lijkt me wat veel. Stel hij is IT-consultant. Zo iemand komt toch zo niet door de intake heen?quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:16 schreef kratovsk het volgende:
Het meest bizarre van het verhaal is dat iemand zo'n figuur zo'n salaris uitbetaalt......
Lijkt mij ook niet nee, die klant stuurt hem meteen weer weg.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:20 schreef josvr het volgende:
[..]
Inderdaad 2700 netto voor zo'n slome gast, dat lijkt me wat veel. Stel hij is IT-consultant. Zo iemand komt toch zo niet door de intake heen?
Belachelijk dit, 5200 euro per maand! Hoe durf je je op te geven voor dit programma.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:32 schreef Karina het volgende:
Dat vind ik ook wel erg, dat je geld moet lenen van je ouders om rond te komen, terwijl je godverdomme hardstikke veel verdient!
Ik neem aan dat bij de huidige maandelijkse kosten ook al aflossing zat.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:50 schreef Slam het volgende:
snap er niks van,.. aan het eind van de rit hielden ze nu toch 500 euro over? 24 maanden X 500 euro = 12000 euro... en ze hadden een schuld van 34000 euro? eerder na 6 jaar schulden vrij? (rente niet eens meegerekend)
Dat denk ik ook dat dat er bij zat.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:50 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik neem aan dat bij de huidige maandelijkse kosten ook al aflossing zat.
Het ergste was dat mevr alles betaalde en indien ze het niet meer kon betalen zei meneer : Dan betaal ik dat wel....quote:
niet elk wijf heeft net zoveel haren op d'r tand dan jouw vrouwquote:Op donderdag 25 juni 2009 23:35 schreef Swetsenegger het volgende:
Dat wijf is er toch zelf ook bij? Moet ze d'r muil open trekken.
gewoon opnemen en dan een uur later terug kijken op inet zonder reclame blokkenquote:Op donderdag 25 juni 2009 23:54 schreef kissaa het volgende:
Waarom word ik bijna iedere donderdag om half negen gebeld door een goede vriendin waardoor ik bijna nooit naar dit programma kan kijken.![]()
De volgende keer neem ik niet op.
Bedankt voor jullie comments
ik denk dat je als baas je je ook wel even achter de oren krabt als je dit gistereavond op tv hebt gezien...?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:29 schreef dronkeykong het volgende:
Heb eerder zo een idee dat dit uit zijn duim gezogen is.
2700 NETTO! Ga toch maar eens met mijn baas praten en deze uitzending als voorbeeld meenemen
Juist ik zal mijn muil wel open doen als ik iets niet mee eens ben..En man ook.quote:Op donderdag 25 juni 2009 23:35 schreef Swetsenegger het volgende:
Dat wijf is er toch zelf ook bij? Moet ze d'r muil open trekken.
Echt he. Zie je je werknemer in bed slapen en zijn vriendin op een matras op de grond bij zijn dochter, badkamer die er niet uitziet.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:31 schreef tinny het volgende:
[..]
ik denk dat je als baas je je ook wel even achter de oren krabt als je dit gistereavond op tv hebt gezien...?
Of internationaal vrachtwagenchauffeur ? Van die tiepes die zondagavond vertrekken en vrijdagavond thuis komen ? Die verdienen (dank zij de overuren) best goed.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:46 schreef Swetsenegger het volgende:
Tja, misschien is het wel een fantastische linux engineer of .Net ontwikkelaar. Dan kan je behoorlijk knaken verdienen.
Dus dat hij in de ICT werkt is gelogen?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:06 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Of internationaal vrachtwagenchauffeur ? Van die tiepes die zondagavond vertrekken en vrijdagavond thuis komen ? Die verdienen (dank zij de overuren) best goed.
Denk eerder dat ie ergens als technicus in een fabriek werkt, en dan inclusief oproep en ploegentoeslagen.
Geen idee, daar lopen ook wel bepaalde tiepes rond. Nee, zat zo even het topic door te bladeren. Men verbaasde dat rare jongens zoveel geld konden verdienen. Ik geef zomaar 2 voorbeelden van banen die best goed verdienen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:08 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Dus dat hij in de ICT werkt is gelogen?
die 500 euro hebben ze over als ze minimaal aflossen. Er werd geadviseerd ook deze 500 te gebruiken voor (extra) aflossingquote:Op donderdag 25 juni 2009 21:50 schreef Slam het volgende:
snap er niks van,.. aan het eind van de rit hielden ze nu toch 500 euro over? 24 maanden X 500 euro = 12000 euro... en ze hadden een schuld van 34000 euro? eerder na 6 jaar schulden vrij? (rente niet eens meegerekend)
Dat is dus 38 kilowatt per jaar, oftewel 7,6 euro per jaar (!)quote:Ook interessant is het verbruik bij standby. Opnieuw komt de Wii als winnaar uit de bus met slechts 1,3 Watt. Bij PS3 is het nog 1,9 Watt en bij Xbox360 2,5 Watt. Tenminste, als je bij de Wii Connect24 uit zet. Laat je deze optie aanstaan, dan verbruikt je Wii 9,6 Watt in standby.
Ja, al die "hardware" brengt geen reet op. Ik zag dat zijn 2e PC nog een 52x CD-rom speler hadquote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:20 schreef dronkeykong het volgende:
Die John Williams een heisa maken om die Xbox 1 weg te doen![]()
Daar krijg je nu geen stuiver meer voor. Heb ook niet gezien dat deze verkocht werd. Alleen zijn DJ set.
Minder eten is veel effectiever. Bespaart ook veel geld aan boodschappen.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:33 schreef trovey het volgende:
Nou nou sportschool......ja hoor gratis sportschool...ik wist dat die zou komen. Laat hem gewoon een flinke wandeling maken 's avonds en gaan fietsen, helemaal gratis.
Ze leefden aardig armoedig voor een gezin van 5100 euro. Helemaal geen flatscreen tv's, allemaal ouwe pauperzooi. Geen goede bedden, een van de kamers was totaal verpauperd. Alleen de DJ-set was nieuw.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:08 schreef Theebag het volgende:
Ik zie in iedergeval geen hip interieurtje of een 50 inch flatscreen.
Excuus-neger is een succesvol beroep.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:03 schreef tinny het volgende:
weet iemand waar die kwiebus van donderdag avond werkt?
linked inn profieletje oid?
welke MONGOOL van een WERKGEVER neemt zo'n infantiel wezen aan?????
en nog erger betaalt hem ook nog eens 4200/4300 euro bruto??!!?!?!?!?
Ik zou ook bang worden van 135 kilo aan vet.quote:Op donderdag 25 juni 2009 21:11 schreef MissX het volgende:
Dat zij dat accepteert. Als ik haar was had ik het allemaal allang verkocht.
Wil je dat het beton kapot gaan?quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:40 schreef Ole het volgende:
waarom ligt hij zelf eigenlijk niet op de grond?
Klopte ook geen reet van, wat ik al zei, die 2 spelcomputers standby is 7,60 euro per jaar en niet 250 euro per jaar.quote:Op donderdag 25 juni 2009 20:55 schreef fespo het volgende:
het kan aan mij liggen maar die stroomkosten zijn altijd enorm hoog in dit programma.
ja precies, wat een onzin was dat!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 18:08 schreef pberends het volgende:
[..]
Klopte ook geen reet van, wat ik al zei, die 2 spelcomputers standby is 7,60 euro per jaar en niet 250 euro per jaar.
Wedden dat hij al een nieuwe Xbox gekocht heeft... kosten toch geen flikker die dingen. Zeker als je 500e in de maand overhoudt. Dan kun je ook wel in 2 jaar en 1 maand aflossen ipv 2 jaar.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 20:29 schreef fespo het volgende:
[..]
ja precies, wat een onzin was dat!
kreeg spontaan ruzie met mijn ouders..
en idd echt die hardware weg moeten doen voor een paar tientjes.
als het meer beter gaat koopt hij het natuurlijk weer.
en wat je zei over schulden zo snel aflossen.
dat is ook iedere week, binnen een paar jaar hebben ze grote schulden afgelost.
yup, zeggen al veel mensen vanaf het begin van de serie,,quote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:19 schreef YPPY het volgende:
En zoals altijd wordt er weer gezegd dat het over 2 jaar (of 3 jaar) weer schuldenvrij is. Ik geloof niet dat het na een weekje zo is dat mensen helemaal veranderd zijn, die patronen krijg je er echt niet zomaar uit.
Jammer dat ze niet mensen helpen met echt lage inkomens, die door werkloosheid of ziekte echt in de problemen zijn gekomen. Steeds goede inkomens en mensen die het zelf veroorzaken wordt nu wel standaard.
Bij dit soort gezinnen denk ik altijd: wat zou hun uitgavenpatroon zijn als ze opeens de helft minder inkomen zouden hebbenquote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:19 schreef YPPY het volgende:
En zoals altijd wordt er weer gezegd dat het over 2 jaar (of 3 jaar) weer schuldenvrij is. Ik geloof niet dat het na een weekje zo is dat mensen helemaal veranderd zijn, die patronen krijg je er echt niet zomaar uit.
Jammer dat ze niet mensen helpen met echt lage inkomens, die door werkloosheid of ziekte echt in de problemen zijn gekomen. Steeds goede inkomens en mensen die het zelf veroorzaken wordt nu wel standaard.
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 21:34 schreef fespo het volgende:
gevalletje dat veel te oud is en niet met de tijd mee gaat heb ik het idee.
pentium 3? 200 euro! (niet echt gebeurd)
Eens.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:19 schreef YPPY het volgende:
En zoals altijd wordt er weer gezegd dat het over 2 jaar (of 3 jaar) weer schuldenvrij is. Ik geloof niet dat het na een weekje zo is dat mensen helemaal veranderd zijn, die patronen krijg je er echt niet zomaar uit.
Jammer dat ze niet mensen helpen met echt lage inkomens, die door werkloosheid of ziekte echt in de problemen zijn gekomen. Steeds goede inkomens en mensen die het zelf veroorzaken wordt nu wel standaard.
Dat geloof ik ook niet, maar ik geloof dat de coach die ze krijgen aangeboden daar wel een rol in kan spelen. Maar zo'n vent heeft gewoon behoefte aan een big mama die hem zo nu en dan liefdevol met de koekenpan voor zijn oren slaatquote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:19 schreef YPPY het volgende:
Ik geloof niet dat het na een weekje zo is dat mensen helemaal veranderd zijn, die patronen krijg je er echt niet zomaar uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |