Onze versie is dus breder en we krijgen er andere wasbakken (ook zwartgrijs natuursteen) en kranen op. Deze kranen worden het (Gessi):quote:Op zondag 15 februari 2009 18:02 schreef twentemeisje het volgende:
Met die maten zijn we gisteren bij een badkamerzaak geweest om ideetjes op te doen... We zijn erg gecharmeerd van dit badmeubel van massief eiken met hardstenen wasbakken erop:
Details:
(met andere wasbak, maar het gaat om de binnenkant)
We willen 'm dan in de 1.70m brede versie.
Klopt, die van ons is zowel keuken- als badkamermeubelquote:Op zondag 17 mei 2009 19:57 schreef Ml-etje het volgende:die heb ik gemist.
Ze hebben nl ook badkamermeubelen zoals je cabinet.
Ben erg benieuwd nog steeds hoe het er straks allemaal uitziet!
Thanks Gumtree. Bij ons kwam de stucadoor zelf met deze suggestie. Dit is een speciale stucpleister die schrob-, kras- en slagvast is. In de keuken wordt ie afgewerkt met een speciale lak. En we krijgen er garantie op, dus we proberen het gewoonquote:Op zondag 17 mei 2009 23:46 schreef Gumtree het volgende:
hou je er wel rekening mee dat die stuc laag erg gevoelig is voor beschadigingen? wij wilde het zelfde eerst in de keuken doen bij nader inzien gaf de stukadoor aan het niet te willen doen omdat hij niet kon garanderen dat het mooi blijft. het is dus dat mozaïek geworden wat ik al ergens geplaatst heb.
Dit is er volgens mij ook inderdaad eentje in de categorie 'love it or hate it'quote:Op maandag 18 mei 2009 06:42 schreef Guppyfriend het volgende:
Wauw, mooie meubels! Vooral het badkamer meubel![]()
Alleen die stoel vind ik horror... Maar goed, jij bent er heel blij mee, dus dan is het goed
quote:Op maandag 18 mei 2009 07:21 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Thanks Gumtree. Bij ons kwam de stucadoor zelf met deze suggestie. Dit is een speciale stucpleister die schrob-, kras- en slagvast is. In de keuken wordt ie afgewerkt met een speciale lak. En we krijgen er garantie op, dus we proberen het gewoon.
Dus behalve de lichtknopjes (jij zwarte, ik witte) nog meer 'overeenkomsten':quote:Op zondag 17 mei 2009 19:44 schreef twentemeisje het volgende:In het toilet beneden komt dit fonteintje:
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 18 mei 2009 08:27 schreef TheSilencer het volgende:
[..]
Dus behalve de lichtknopjes (jij zwarte, ik witte) nog meer 'overeenkomsten':
[ afbeelding ]
Wij hebben wel gewoon een kraantje óp het fonteintje trouwens...
Badkamer beginnen we pas volgend jaar aan (om het allemaal een beetje beheersbaar te houden, ook financieelquote:Op maandag 18 mei 2009 08:32 schreef twentemeisje het volgende:
[..]Heb je dan ook in de badkamer een wastafel met witte stenen kommen/bakken?
Zeker weten! Glad you love it though!quote:Op maandag 18 mei 2009 07:23 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Dit is er volgens mij ook inderdaad eentje in de categorie 'love it or hate it'.
Thanks!quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:45 schreef Rallydame het volgende:![]()
Leuke meubels... Stoel is erg leuk met die bloemetjes en onwijs handig dat er hoezen voor te koop zijn zodat je er zo een andere op kan doen als je de bloemetjes zat bent![]()
Ben benieuwd of je besluit het bed en de kast over te schilderen... En zo ja... in welke kleur. (vind het model leuk maar houd niet van het donkere hout)
van harte proficiat!quote:Op zaterdag 23 mei 2009 19:56 schreef twentemeisje het volgende:
Geen klusfoto's vandaag (lief was de camera vergeten), wel een fotootje op herhaling...
[ afbeelding ]
De kleinste slaapkamer die gekscherend door iedereen de babykamer word genoemd, wordt straks echt een babykamer!Ik ben namelijk zwanger!!!
Het is nog pril, maar we hebben dit gisteren aan ouders, zusjes en vrienden verteld, dus iedereen mag het nu weten
.
Gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 23 mei 2009 19:56 schreef twentemeisje het volgende:
Geen klusfoto's vandaag (lief was de camera vergeten), wel een fotootje op herhaling...
[ afbeelding ]
De kleinste slaapkamer die gekscherend door iedereen de babykamer word genoemd, wordt straks echt een babykamer!Ik ben namelijk zwanger!!!
Het is nog pril, maar we hebben dit gisteren aan ouders, zusjes en vrienden verteld, dus iedereen mag het nu weten
.
In Almelo(oooooooooo)quote:Op dinsdag 26 mei 2009 06:01 schreef Smeej het volgende:
Mooi huis!! waar is het ergens?? Ik kom zelf namelijk uit Rijssen en het ziet er bekend uit.
Thanks! Inderdaad balen, maar ik ga er gewoon vanuit dat de spalken gaan helpen!quote:Op vrijdag 12 juni 2009 18:00 schreef automatic_ het volgende:
Gefeliciteerd met de zwangerschap!
Maar balen van tunnelsyndroom! Daar zit je nu echt niet op te wachten.
Nope.. Plus dat er heel, heel veel hout en houtachtige dingen liggen.. die niet in een normale puincontainer mogen..quote:
Oksel, ik ben benieuwd hoe jouw huis eruit ziet, een totaal op elkaar afgestemde burgelijkheid?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 22:32 schreef Oksel het volgende:
Leuke dingen, maar jullie gooien wel alles door elkaar zeg.. modern, ouderwets, bloemen, strak.. erg zonde. Mooi huis, leuke accesoires maar die MIX! Totaal stijlloos!
quote:Op maandag 15 juni 2009 09:59 schreef LieLie het volgende:
[..]
Nope.. Plus dat er heel, heel veel hout en houtachtige dingen liggen.. die niet in een normale puincontainer mogen..
Lol! Sparenquote:Op maandag 15 juni 2009 11:13 schreef klusfoobje het volgende:
mooi spul allemaal hoor, jullie hebben een leuke smaak.
Toen ik a;l die dingen voorbij zag komen had ik wel ff de gedachte "" zie je wel, crisis? welke crisis, wat nou crisi, niks aan de hand.
Ach, het is niet de slechtste periode om nu je spaarcentjes uit te (mogen/kunnen) gevenquote:Op maandag 15 juni 2009 13:39 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Lol! Sparenen dan in een crisistijd uitgeven wekt verbazing op ja
Niet echt nee merk ikquote:Op maandag 15 juni 2009 13:44 schreef TheSilencer het volgende:
[..]
Ach, het is niet de slechtste periode om nu je spaarcentjes uit te (mogen/kunnen) geven
Dat wil je niet weten..quote:Op maandag 15 juni 2009 10:39 schreef NexusRules het volgende:
[..]
Oksel, ik ben benieuwd hoe jouw huis eruit ziet, een totaal op elkaar afgestemde burgelijkheid?![]()
Ik vind de ideeen en de uitvoering tot nu toe te gek. Ben erg benieuwd naar het eind resultaat.
"Je weet toch..", "dus beter hou je op.."quote:Op maandag 15 juni 2009 17:20 schreef Marloes het volgende:
Maar je weet toch, over smaak valt niet te twisten, dus beter hou je op met deze zinloze discussie!
Doe je iets goedquote:Op maandag 15 juni 2009 16:55 schreef twentemeisje het volgende:
Ben ik even weg, loopt deze pagina zo weer vol.
quote:Op maandag 15 juni 2009 17:32 schreef Oksel het volgende:
[..]
"Je weet toch..", "dus beter hou je op.."
Mijn god. Rotterdammert ofzo?
Anyway; ik mag mijn mening geven.. nietwaar? Bij deze. Ik zoek geen discussie, die starten andere mensen.
Dus bij deze: Prachtige spullen/keuken/vloer, alleen gewoon een klote-combinatie.
Het zit er nog niet op, volgende week als alles volgens planning gaat. Maar ik begrijp dat we alweer een nieuw soort stucmateriaal kunnen kiezen, moet deze week nog even een besluit over vallen. Het is volgens hem nog meer geschikt voor deze toepassing dan dat van Prinssen. Ik laat je nog even weten hoe en wat!quote:Op woensdag 17 juni 2009 10:35 schreef doubjj20 het volgende:
@ TS,
hebben jullie het stukwerk er al opzitten/ ervaring mee?
Mijn Stukadoor heeft er zijn bedenkingen bij. Met name voor uitwendige hoeken.
Wat zijn jullie ervaringen?
Jeetje wat schrikkenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 22:14 schreef twentemeisje het volgende:
Dat was inderdaad een major scare kan ik wel zeggen. Gelukkig is het nu allemaal rustig en kan ik ook weer wat meer genieten van het idee. Ik heb zoveel zin om te weten wat het wordt! Voor mijn portemonnee misschien beter van niet overigens.
De deadline is 18 augustus, op 19 augustus komt de keuken namelijk. En in dat weekend erna (22/8) staat de verhuizing vooralsnog gepland, we moeten namelijk op 1 september naar de notaris voor de sleuteloverdracht van onze huidige woning.
We zijn allebei de laatste week van augustus en de eerste twee weken van september vrij. Dan gaan we er ook nog even 6 dagen tussenuit naar New York. Dat zit er straks even niet meer in als de beebie er is.
Die praxis bezoekjes blijken bij ons de grootste aanslag op het budget te zijn.quote:Op zondag 28 juni 2009 22:24 schreef zwemmer431 het volgende:
onvoorstelbaar wat is er weer veel gebeurd in meervoudige betekenis.
ik krijg accuut herbelevingverschijnselen door jullie indrukwekkende renovatie!
maar het gaat goed komen...
de sleutel op mijn verjaardag ontvangen... en neergestreken in een woonplaats waar ik legio arbeidzame uurtjes heb doorgebracht.
zit je nog een beetje binnen de grenzen van je begroting?
met name de kleine spullen ( bezoekjes aan praxis etc .. )heb ik niet erg scherp meebegroot
loopt toch redelijk snel op; maar goed geniet er met volle teugen van en gauw weer handzaam worden.
Hmm ja ik heb ook geen idee wat je daarvoor moet rekenen, hout hebben we meegerekend, spullen voor elektriciteit hebben we grotendeels al liggen en dan blijven over schroevn, bouten en wat gereedschap .quote:Op dinsdag 30 juni 2009 08:36 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Die praxis bezoekjes blijken bij ons de grootste aanslag op het budget te zijn.
Bus kit hier, doos schroeven daar, "hey, das handig, nemen we ook mee", etc. etc.
En ik krijg dat deel maar niet goed gebudgetteerd.
Het is inderdaad een welkome afleiding, helemaal voor mijnquote:Op donderdag 9 juli 2009 10:50 schreef styliste het volgende:
jeetje wat een vooruitgang zeg! Wel fijn dat je iets hebt om mee bezig te zijn denk ik.
Spannend! nog 7 weken! Oh dat is al snel! (dan gaan wij weer beginnen met opbouwen..)
na een jaar pas gaan ze over op 70% geloof ik. En als het eerder is... da's dan zuur voor mij maar ik kan gewoon echt nog niet volledig aan het werk.quote:Op woensdag 15 juli 2009 12:24 schreef Ml-etje het volgende:
Is je wg niet zo dat ze het salaris inhouden bij langdurige (gedeeltelijke) ziekte?
Anders is het dubbel vervelend (jaja zit op mijn werk net even een berekening te doen voor een langdurig zieke vandaar).
Veel rust houden hmm ja dat schiet niet op zo..slapen jijhihi nee snap dat je daar geen trek in hebt.
Ok dan heb je nog wel even gelukkigquote:Op woensdag 15 juli 2009 12:27 schreef styliste het volgende:
[..]
na een jaar pas gaan ze over op 70% geloof ik. En als het eerder is... da's dan zuur voor mij maar ik kan gewoon echt nog niet volledig aan het werk.
slapen... ik ben net wakker man!
ik lig nu met mijn laptopje op de bank, dus zo heel veel die ik nou ook weer niet, van dat bewegen van mijn vingers put ik mezelf zo uit dat ik zo maar weer een dutje ga doen ja..
inderdaad, foto's willen we zienquote:Op woensdag 15 juli 2009 17:17 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Ok dan heb je nog wel even gelukkigKlopt ook wel de meeste Cao's hebben na een jaar 70% als ik goed heb opgelet. Als je van slapen beter wordt gewoon doen
.
On topic fotokes?
Thanks, we wisten het gelukkig al zodat het met de rekening van schilder en stucadoor wel snor zit. Maar fijn dat je het toch ook even hier liet weten!quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:10 schreef styliste het volgende:
ook voor jou even een tipje:
http://www.eigenhuis.nl/V(...)/Laag+BTW-tarief.htm
Thanks meis!quote:Op donderdag 16 juli 2009 08:14 schreef Rallydame het volgende:
Mooie bank TM!![]()
Zoiets zoeken wij ook nog.. Alleen een hoekbank en iets minder diep (het zitgedeelte ziet er op het plaatje diep uit). Ik ben niet zo groot dus mijn voetjes bungelen dan zo als je een keer nood gedwongen netjes op de bank moet zitten![]()
![]()
Goed om te horen dat je je weer een beetje beter begint te voelen. Het is ook allemaal niet niks wat er de laatste tijd is gebeurd.
Hij heeft een hele stevige vering MI-etje. Ik lijk wel van het Eijerkamp-promotieteamquote:Op donderdag 16 juli 2009 08:34 schreef Ml-etje het volgende:das mooi ben wel benieuwd of hij ook stevig is (eeuwige rugpijn hier).
Zolang je er korting door krijgt is dat natuurlijk niet ergquote:Op donderdag 16 juli 2009 08:52 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Hij heeft een hele stevige vering MI-etje. Ik lijk wel van het Eijerkamp-promotieteam
Was die korting van VT wonen nog steeds geldig, of was ie gewoon in de aanbieding bij de winkel waar je 'm gekocht hebt?quote:Op vrijdag 17 juli 2009 09:10 schreef twentemeisje het volgende:
Helaas, hij was al in de aanbieding...
Bij Eijerkamp issie nog met VT Wonen-kortingquote:Op zaterdag 18 juli 2009 13:52 schreef Syytön het volgende:
[..]
Was die korting van VT wonen nog steeds geldig, of was ie gewoon in de aanbieding bij de winkel waar je 'm gekocht hebt?
Ik zag dat ze die bank bij mij in de buurt (Delft) ook verkopen bij een andere winkel, maar zonder die korting scheelt het wel veel.
De plinten van de keuken komen uiteraard wel in hetzelfde hout als dat van de kasten. Voor de rest wordt de woonkamer met witte hoge plinten afgemaakt.quote:Op woensdag 22 juli 2009 17:30 schreef Ml-etje het volgende:
Is het zo prijzig dan??
Vind het wel echt megamooi!
En die plintenwij krijgen ze een beetje in de kleur van de kastjes (hopen we dan).
net zulke plinten als bij mij?quote:Op woensdag 22 juli 2009 18:15 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
De plinten van de keuken komen uiteraard wel in hetzelfde hout als dat van de kasten. Voor de rest wordt de woonkamer met witte hoge plinten afgemaakt.
De Pandomo is niet goedkoop, wij betalen volgens mij een incl. alles prijs van 55 euro per m2, en dat is volgens mij al redelijk scherp voor dat spul. Maar misschien worden we ook keihard genaaid en kom ik daar nu achter.
Het is volgens mij met name duur omdat het meerdere handelingen zijn. De muur moet glad gestuct worden, voorstrijken, pandomo erop, schuren en dan in een steenolie gezet worden.
Die vloer is geweldigquote:Op donderdag 23 juli 2009 08:33 schreef twentemeisje het volgende:
Herinnert u zich deze nog [echo] nog nog nog [/echo].
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En zo is het nu! Het is nog aan het opdrogen en hij moet nog in de olie, maar ik wilde dit alvast met jullie delen
[ afbeelding ]
Er kwam helaas wel een barst aan het licht na het schuren, maar dat heeft ook wel weer iets, het is immers gewoon een knetterouwe vloer.
[ afbeelding ]
En dan nog wat leisteen-vloer-fotootjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vandaag wordt er gevoegd, uiteraard volgen daarna weer foto's!
Ik = blij!
Een eerste voorproefje dan maarquote:Op donderdag 23 juli 2009 16:36 schreef Ml-etje het volgende:
Echt supermooi, ben benieuwd hoe het er schoon uit ziet.
De granito is echt als nieuwen die scheur, ja zonde maar laat wel zien dat het oud is
Bedoelde je een foto van mij? Of die foto die jij zelf plaatste?quote:Die foto met de witte pandomo stuc in de woonkamer vind ik wel wat voor boven onze grijze tegels.
Die van jou is ook prachtig met die blokjesrand erin! Wij hebben het laten doen, wel gezien dat het echt specialistenwerk is. Nu was die van ons er ook veel erger aan toe dan die van jullie.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 16:26 schreef Xs2Shanna het volgende:
Hoe heb je die granieten vloer behandeld, heb je dat laten doen, of heb je het zelf gedaan?
Ik heb een huis gekocht met een granieten vloer in de keuken, en wil die daar ook houden!!
[ afbeelding ]
De muur links word weggebroken, ik hoop dat hij daaronder ook nog doorloopt. De keukenblokken gaan uiteraard ook weg![]()
Dat doosje zal je een godsvermogen hebben gekostquote:Op vrijdag 24 juli 2009 16:45 schreef twentemeisje het volgende:
Bedankt voor jullie geruststellende woorden meiden!
[ afbeelding ]
We hebben ook een doos vol stopcontacten van Berker binnen, remember these?
[ afbeelding ]
Helaas zijn de prijzen van dit soort schakelmateriaal minder grappigquote:Op donderdag 30 juli 2009 02:24 schreef Cybersijp het volgende:
mooie vloer, en mooi schakelmateriaal !Wordt n plaatje !
vergeet niet dat de cups veel duurder zijn. Maar wel lekkerder!quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:21 schreef Ml-etje het volgende:
Oh dat valt inderdaad mee een beetje senseo gaat ook die kant uit (dat is wat we nu hebben).
Hmm ja té laat voor mij om zo praktisch nog te denkenquote:Op donderdag 30 juli 2009 23:03 schreef bleiblei het volgende:
[..]
vergeet niet dat de cups veel duurder zijn. Maar wel lekkerder!
Ik had ook wel een witte, plankenvloer gewild. Maar dat vond mon amour niet zo'n goed idee :-). Dit vonden we allebei mooi, dus vandaar. En we vinden het wel iets robuusts, stoers hebben. Neemt niet weg dat ik een mooie houten vloer ook heel gaaf vind.quote:Op donderdag 30 juli 2009 23:02 schreef bleiblei het volgende:
waarom hebben jullie eigenlijk voor een stenen vloer gekozen ipv hout?
Het komt ongeveer neer op 30 cent per kopje. Als ik nu 10 koppen per dag weg zou leuten dan zou het een te dure grap worden, maar zoveel drink ik (gelukkig) niet, En in case of verjaardag of andersoortig feestje met veel gasten, gaat gewoon het oldskool koffiezetapparaat aanquote:Op donderdag 30 juli 2009 23:05 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Hmm ja té laat voor mij om zo praktisch nog te denkenthnx voor de tip!
Die is handig dan, geen koffiesmaak aan je chocoquote:Op vrijdag 31 juli 2009 12:24 schreef styliste het volgende:
wij hebben deze:
[ afbeelding ]
ik lust ook geen koffie en deze heeft een aparte heet water uitgang. en je kan er (chocolade)melk mee verwarmen en opschuimen
Boh, die hebben wij ook.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 12:24 schreef styliste het volgende:
wij hebben deze:
[ afbeelding ]
ik lust ook geen koffie en deze heeft een aparte heet water uitgang. en je kan er (chocolade)melk mee verwarmen en opschuimen
Heb ik ook! maar dan in het wit. fijn apparaat, alleen vind dat je wel kleine kopjes koffie krijgt met pads hoor. maar goed, dat ga ik hier niet besprekenquote:Op vrijdag 31 juli 2009 12:24 schreef styliste het volgende:
wij hebben deze:
[ afbeelding ]
ik lust ook geen koffie en deze heeft een aparte heet water uitgang. en je kan er (chocolade)melk mee verwarmen en opschuimen
Balen van die loodgieter en bovenstaande hoop ik ook voor jequote:Op dinsdag 4 augustus 2009 08:35 schreef twentemeisje het volgende:
de kleine kamer weet ik het nog steeds niet. Ik hoop daar in de nabije toekomst een mooi kinderbehangetje te kunnen plakken dus ik ga er nu niet iets duurs opplakken.
Like this (met een pakket erop zodat je ze op elke gewenste hoogte kunt zetten):
[ afbeelding ]
Dat ben ik toch niet helemaal met je eens. Ik weet niet over welk 'vroeger' jij het hebt maar vaak zijn de originele jaren 30 elementen mooier en beter afgewerkt dan de replica's van tegenwoordig. Meestal omdat de afwerking toen volledig met de hand werd gedaan. Bij de meeste jaren 30 woningen is er echten een seventies bezem doorheen gehaald (of vaak overheenquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 19:37 schreef Morpheus2002 het volgende:
... Tegenwoordig wordt er toch iets logischer en netter gebouwd en afgewerkt dan vroeger (zie je plafond in de woonkamer bijv.). Vandaar
...
Nouja paar keer in zo'n jaren 30 woning geweest en toen viel me op dat de afwerking van leidingen, plafonds e.d. best slecht was. Naja kan ook toevallig slechte gevallen hebben gehad.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 19:46 schreef styliste het volgende:
[..]
Dat ben ik toch niet helemaal met je eens. Ik weet niet over welk 'vroeger' jij het hebt maar vaak zijn de originele jaren 30 elementen mooier en beter afgewerkt dan de replica's van tegenwoordig. Meestal omdat de afwerking toen volledig met de hand werd gedaan. Bij de meeste jaren 30 woningen is er echten een seventies bezem doorheen gehaald (of vaak overheen) en dat is inderdaad vaak geen mooie nette of logische bouw of afwerking. Dat is vaak 'sloop wat er uit moet en flikker er terug in wat er in moet en kijk vooral niet hoe of waar je dat doet maar zorg dat het vast zit' bouwtechniek
Nou dat is inderdaad wel een vereiste bij de verbouwing die je doet! Ik vind 2 weken klussen wel genoeg, dan moet het af zijn en wil ik erin wonenquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 19:46 schreef twentemeisje het volgende:
Ik vatte 'm ook niet negatief op hoor.
Ik ben ook heel blij dat ik een handigeheb, anders was ik er ook nooit en te nimmer aan begonnen. Hij vindt het helemaal super om te doen, ik ben meer de regelaar. We hebben een huis bekeken waarbij ik bijna moest huilen (ja, vrouwen... ik weet het) van de staat waarin dat huis verkeerde, hij zag alleen maar mogelijkheden en kwam met twinkelende oogjes naar buiten. Een verbouwing van een jaar en minimaal een ton zag ik echter niet zitten (helemaal niet bij de vraagprijs die zij er op na hielden)... Ik rijd nu elke dag langs dat huis en de mensen die het gekocht hebben zijn er net begonnen. Benieuwd hoe lang zij er over gaan doen.
Ik vind het altijd zo jammer dan nieuwbouwhuizen zo 13 in een dozijn zijn... En dat alle "problemen" die ze tijdens de bouw tegen komen worden opgelost met purschuim en "we timmeren er wel een latje tegenaan".quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 19:51 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Nou dat is inderdaad wel een vereiste bij de verbouwing die je doet! Ik vind 2 weken klussen wel genoeg, dan moet het af zijn en wil ik erin wonen![]()
Succes!
Lijkt me geweldig om zo'n huis als villa te hebben. Dus niet 2-onder-1-kap, maar één huis.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 19:59 schreef Morpheus2002 het volgende:
Deze:
[ afbeelding ]
Dan hebben mijn ouders het linker huis van de twee
Dan moet je zeker niet voor shutters gaan kijken... ik wil en moet en zal ze hebben, maar duuuuuuurquote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:52 schreef Rallydame het volgende:
Leuk behang![]()
Dat met die kleuren op de muren lijkt me echt super staan
En plissé gordijnenIk wil ze ook graag maar heb nog niet de moed gehad een offerte aan te vragen...
Eerst maar eens alle andere dingen en dan bekijken wat er aan budget over blijft...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |