FOK!forum / Lifestyle / H&M #57: Waar we alweer op najaarsmode azen
Arizonadinsdag 5 mei 2009 @ 19:57



Vervolg van:

H&M #56 - Waar we pauwen kopen
H&M #55 - Waar we nooit offtopic gaan
H&M #54 - Waar de mannen nooit een goede reactie geven
H&M #53 - Nu met extra dunne modellen
H&M #52 Sunshine = shop time!
H&M #51 met het spleet-model de lente in
H&M #50 - 50 topics vol koopverslaving...
H&M #49 - Thou shalt buy!
H&M #48
H&M #47
H&M #46
H&M #45
H&M #44
H&M #43 - Waar de online shop raar doet
H&M #42
H&M #41
H&M #40
H&M #39
H&M #38
H&M #37 Nieuwe collectie!
H&M #36 sale sale sale!
H&M #35 - Summer!
H&M #34 - Fashion Time, Basics & Marimekko
H&M #33 - Spring news
H&M #32 - FASHION AGAINST AIDS
H&M #31- Nieuwe collectie!
Marimekko goes H&M #30
H&M #29 - Met nu al een voorjaarscollectie!
H&M #28
H&M #27
H&M #26
H&M #25 - Nieuwe Divided collectie
H&M #23 - Met eindelijk een nieuwe collectie!
H&M #22
H&M #21
H&M #20
H&M #19
H&M #18 - H&M loves Kylie
H&M #17
H&M #16
H&M #15
H&M #14
H&M #13: Get ready for 'M by Madonna'
H&M #12
H&M #11: Spring/Summer Collection 2007
H&M #10
Gift of the Day at H&M #9
H&M #8: Gekkenhuis voor Viktor & Rolf
Viktor & Rolf love H&M: A short love affair #7
H&M, Just can't get enough #6
Madonna & crew love H&M #5
De H&M, nu ook shop online #4
De H&M #3
De H&M #2
De H&M

andere H&M topics:
Matthew Williamson voor H&M
Celebs wearing H&M
Tokio, in de rij bij H&M voor Comme des Garçons
Comme des Garçons meets H&M
Roberto Cavalli for H&M #2
Roberto Cavalli for H&M
H&M lanceert Kylie-collectie in China
COS, nieuwe keten van H&M
Viktor & Rolf for H&M [9 nov. in store, 13 nov. online]
Miuccia Prada doet H&M
H&M Solange Azagury-Partridge
Stella McCartney for H&M
Elio Fiorucci for H&M
H&M by Karl Lagerfeld

H&M site:
hm.com

veelgestelde vragen:

  • Je eigen model samenstellen, zo weet je altijd of dat ene mooie kledingstuk jou wel staat…waar kan ik dat vinden?
    De pasmodule is te vinden via de hoofdpagina hm.com onder 'inspiration' en door op 'dressingroom' te klikken.

  • Kun je dingen toevoegen of annuleren aan je bestelling indien die nog niet geleverd is?
    Toevoegen: plaatsen in de kassamand, vervolgens het bestelproces doorlopen.
    Annuleren: aantal op 0 zetten en uitvoeren waarna de bestelling is geannuleerd. Een toevoeging geplaatst 5 dagen na de originele bestelling kan gezien worden als een losse bestelling.

  • Een vraagje; heb net besteld en kwam er daarna ineens achter dat ik nergens de kortingscode in heb kunnen vullen! Waar staat dat normaal? Erg jammer dat ik nu de 10% misloop.... Er stond bij stap 1 boven dat je dit bij stap 2 aan kon geven maar heb net nog een keer gecheckt; ik kan dat niet vinden!! Grrrrrrr...
    Je kunt je bestelling nog annuleren.
    1: mijn pagina
    2: nog niet geleverde artikelen
    3: aantal op 0 zetten
    4: uitvoeren
    Vervolgens bestelling opnieuw uitvoeren. Kortingscode voor stap 1 invullen.
    [ afbeelding ]

  • Wat betekent 'voorgemelde zending niet aangetroffen:manco...Zwolle'?
    Dan is de bestelling nog in Zweden, of onderweg naar Nederland.

  • Hoe lang duurt het ongeveer vanaf het moment dat het in behandeling is genomen tot de levering?
    In behandeling houdt in dat ze bij H&M de spullen zijn aan het verzamelen en inpakken. Pas als er onderweg staat, dan kun je het pakketje volgen met track&trace. Het is niet echt te voorspellen hoe lang het gaat duren. Soms heb je het binnen 3 dagen soms duurt een meer dan een week.

  • Mijn zending is vandaag gesorteerd in het sorteercentrum in Zwolle. Betekent dat dan dat ik het morgen in huis heb?
    Ja.

  • Nog even een vraagje voor de ervaren bestellers, als een paar dingen later worden geleverd en je wilt de rest al meteen hebben, dan hoef je toch geen 2 keer de verzendkosten te betalen.. of wel?
    Nee.

  • Eerst stond er dat mijn bestelling begin januari zou worden geleverd en nu zie ik ineenkeer bij mijn pagina dat het pas half januari wordt geleverd terwijl alles gewoon wel op voorraad was. Hoe kan dat?
    Mogelijk:
    - is de betaling van je vorige bestelling nog niet binnen, of
    - is je retourzending nog niet aangekomen in Zweden, of
    - is het een combinatie van deze 2 dingen.
    M.a.w. je zit momenteel boven je limiet.

  • Kun je ook terugsturen als het niet bevalt en krijg je je geld dan terug?
    Je kunt het terugsturen als je het aan huis bezorgt krijgt, maar dan moet je het wel bij het postkantoor afgeven. Je hoeft pas te betalen als je je bestelde artikelen houdt; als je niks houdt hoef je alleen een euro te betalen voor retourkosten; verzendkosten vervallen dan. Als je dingen terugstuurt maar ook dingen zelf houdt, moet je wèl verzendkosten erbij betalen. Staat allemaal op de factuur die je bij je bestelling ontvangt.

  • Ik heb een deel van mijn bestelling binnen gekregen, maar er zitten wat dingen bij die niet passen. Hebben jullie ervaring met het terugbrengen naar de winkel?
    Je kan het gewoon terug brengen naar elke H&M winkel. Je krijgt koopbedrag (- de kortingen ed) dan op een tegoedkaart die 1 jaar geldig is. (maar als je die na bijv 2 maanden gebruikt is die weer een jaar geldig). De pakbon meenemen en de zakjes waar het kledingstuk inzat.

  • Als je spullen retour wilt sturen, kun je die dan afgeven op het postkantoor?
    Klopt! En als je een maandfactuur hebt verrekenen ze het daarmee.

  • Vraagje, ik heb online iets besteld en wil het retourneren. Dit kan bij mijn Kialapunt. Hoe lever je het dan in? Kun je het in een willekeurige zak of envelop doen? Of kan het in de doos waar het in zat?
    Gewoon in de doos waar het in zat + de retourneer-sticker erop plakken.

  • Ik heb mijn bestelling teruggestuurd en wat ik wil ruilen ingevuld op de bon. Weet iemand hoe lang het ongeveer duurt voordat ik het zal ontvangen?
    De klantenservice vertelde mij dat het circa 2 weken duurt voordat je retourpakket is verwerkt in Zweden. En dan moeten de nieuwe items dus nog weer worden opgestuurd.

    Kortingscodes
    1304 doet ook nog wel eens ¤5 korting.
    7848 Korting 10,-
    8390 geeft 25% korting op een artikel

    Als er iemand nog meer codes heeft, graag.

    > Kortingscodes zijn beperkt combineerbaar... Je kunt niet 2 kortingscodes invullen die beide een percentage korting bieden. Je kunt wel een percentatie combineren met een korting in de vorm van een vast bedrag.
    Disclaimer: H&M controleert dit, als je een code niet persoonlijk hebt gekregen, loop je de kans dat je korting of gehele bestelling wordt geannuleerd en je account wordt geblokkeerd.
  • ParanoidEvdinsdag 5 mei 2009 @ 19:59
    Ik heb laatst een kortingscode gekregen als excuusje voor een verkeerd geleverd item. Bestel ik iets, is die korting nergens meer de bekennen op de rekening! Lekker H&M weer..
    Arizonadinsdag 5 mei 2009 @ 20:00
    Overigens is het Spleetmodel ook weer vertegenwoordigd in de najaarscatalogus
    Daph_dinsdag 5 mei 2009 @ 20:01
    Er lag net een hele dikke catalogus van H&M op me te wachten

    *bladeren gaat*
    miss-piggydinsdag 5 mei 2009 @ 20:03
    ik krijg de nieuwe catalogus altijd errrrrrrrrrrrrrg veel later dan de rest
    Arizonadinsdag 5 mei 2009 @ 20:04
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 19:59 schreef ParanoidEv het volgende:
    Ik heb laatst een kortingscode gekregen als excuusje voor een verkeerd geleverd item. Bestel ik iets, is die korting nergens meer de bekennen op de rekening! Lekker H&M weer..
    Fijn is dat .

    Pfff waar ik wel van baal met die najaarskleding van H&M: er is weer ZOVEEL met wol en/of acryl en ik kan niet tegen die stoffen . Uitslag en jeuk .
    Addict89dinsdag 5 mei 2009 @ 20:04
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 20:03 schreef miss-piggy het volgende:
    ik krijg de nieuwe catalogus altijd errrrrrrrrrrrrrg veel later dan de rest
    Zelfde hier
    Miracle_Drugdinsdag 5 mei 2009 @ 20:06
    Ik wilde vandaag bestellen uit de najaarscatalogus. Maar de helft kan niet via internet besteld worden, dan moet ik bellen
    Muis006dinsdag 5 mei 2009 @ 20:07
    TVPakketje
    zoeperzazkedinsdag 5 mei 2009 @ 20:08
    Mijn pakje is verzonden, maar tis brievenbuspost dus het blijft spannend.....
    Butterfly91dinsdag 5 mei 2009 @ 20:08
    Ik heb de catalogus nog niet
    Daph_dinsdag 5 mei 2009 @ 20:15
    De laarsjes op p68
    Enfermeradinsdag 5 mei 2009 @ 20:35
    Ik moet zeggen dames en de sporadische heer dat we wel supermooie TT's hebben de laatste tijd!

    Btw, bij mij geen enkele catalogus of mail Ik bestel zeker weer te weinig
    Morgen ga ik de klantenservice stalken waarom mijn kleren weer een andere levertijd hebben gekregen. Sukkols.
    Daph_dinsdag 5 mei 2009 @ 20:37
    Ik had 5 items uit de voorjaarsgids die ik wilde bestellen. Goed, ik invullen op bestelformulier, moet ik voor 4 items de klantenservice bellen om het te kunnen bestellen Alleen de rode trenchcoat is leverbaar
    Kleintje19dinsdag 5 mei 2009 @ 20:44
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 18:22 schreef alors het volgende:

    [..]

    Een geselecteerd groepje koopverslaafden krijgt die mail voor de previewcatalogus. Volgens mij helpt het als je maandfactuur hebt, maar weet ik niet zeker. Toen ik een tijdje acceptgiro had kreeg ik em niet meer.
    om nog even hier op te reageren dit is echt niet waar hoor.. ik heb er nu al 3 gezien!! die de nieuwe hebben gekregen en die shoppen haast niet online bij h&m en hebben niets bevestigd via mail..
    DanseMacabredinsdag 5 mei 2009 @ 20:49
    Toch vind ik het raar, ik heb de laatste tijd ook superveel besteld enzo.
    Maarja, dan niet.
    Daph_dinsdag 5 mei 2009 @ 20:50
    DanseMacabre, waarschijnlijk krijg ik er 2 (heb twee accounts), moet ik er dan eentje naar je opsturen?
    DanseMacabredinsdag 5 mei 2009 @ 20:52
    Oh, dat zou wel heel lief van je zijn.
    Daph_dinsdag 5 mei 2009 @ 20:54
    Ik laat het wel even weten, zal het vanavond even navragen bij vriendje. Dan PM ik je wel even, goed?
    Psych-casedinsdag 5 mei 2009 @ 21:03
    Mailtje gestuurd naar Kl.service voor een catalogus! Stuur dat kreng gewoon op!
    alorsdinsdag 5 mei 2009 @ 21:20
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 21:03 schreef Psych-case het volgende:
    Mailtje gestuurd naar Kl.service voor een catalogus! Stuur dat kreng gewoon op!
    Als je die mail niet hebt gekregen of niet hebt bevestigd dan sturen ze hem niet op. Ik heb er ook al eens tevergeefs om gesmeekt.
    Psych-casedinsdag 5 mei 2009 @ 21:33
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 21:20 schreef alors het volgende:

    [..]

    Als je die mail niet hebt gekregen of niet hebt bevestigd dan sturen ze hem niet op. Ik heb er ook al eens tevergeefs om gesmeekt.
    En hoe komen mensjes zonder ik dan aan die rode trenchcoat?
    Wachten tot ie online komt te staan?
    Heb ook al tijden geen kortingscodes ontvangen terwijl anderen ze wel krijgen.
    Ik bestel regelmatig.
    Dirty motherfuckers die daar weken!
    Zo, wie zegt dat schelden niet oplucht!
    alorsdinsdag 5 mei 2009 @ 21:35
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 21:33 schreef Psych-case het volgende:

    [..]

    En hoe komen mensjes zonder ik dan aan die rode trenchcoat?
    Wachten tot ie online komt te staan?
    Heb ook al tijden geen kortingscodes ontvangen terwijl anderen ze wel krijgen.
    Ik bestel regelmatig.
    Dirty motherfuckers die daar weken!
    Zo, wie zegt dat schelden niet oplucht!
    Ik zoek de code wel ff voor je op.... momentje. Het kan alleen (nog) maar telefonisch of per post he
    Daph_dinsdag 5 mei 2009 @ 21:36
    Psych de code voor de trenchcoat is 29-5493 en is er in de maten 34 tm 46

    Je kunt hem via het bestelformulier bestellen
    alorsdinsdag 5 mei 2009 @ 21:37
    Oh je hebt em al. Hij wordt geloof ik wel pas eind juli/begin augustus geleverd hoor.
    Daph_dinsdag 5 mei 2009 @ 21:40
    Klopt.. Op het bestelformulier dat bij de catalogus zat staat dat je bestelling in augustus geleverd wordt inderdaad.. Gelukkig maar, dan duurt het nog even
    Psych-casedinsdag 5 mei 2009 @ 21:41
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 21:36 schreef Daph_ het volgende:
    Psych de code voor de trenchcoat is 29-5493 en is er in de maten 34 tm 46

    Je kunt hem via het bestelformulier bestellen
    Thanxxx!!!
    Ik hang morgenochtend als 1e aan de lijn.
    Rood is zo mijn kleurtje!
    Daph_dinsdag 5 mei 2009 @ 21:42
    Psych je kunt hem zelfs online bestellen via de website (bestelformulier), dan staat er dat ie eind juni leverbaar is al

    Edit: ik heb hem besteld en nu staat er dat hij half juli leverbaar is Hij heeft wel twee flappen bij de borst, hoop dat dat me staat
    Psych-casedinsdag 5 mei 2009 @ 21:47
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 21:42 schreef Daph_ het volgende:
    Psych je kunt hem zelfs online bestellen via de website (bestelformulier), dan staat er dat ie eind juni leverbaar is al

    Edit: ik heb hem besteld en nu staat er dat hij half juli leverbaar is Hij heeft wel twee flappen bij de borst, hoop dat dat me staat
    Ja ik zie het. Helemaal super bedankt!
    Ben zo blij.
    Heb nu ook een rood zomer blazertje van de Vero Moda nog van vorig jaar.
    Ze hebben nog e.a. jas op de site staan maar die is licht rood en dat is niet mijn ding.
    Ik heb ook een rode tas!
    Nu nog rode laarzen....
    eva-divadinsdag 5 mei 2009 @ 21:57
    tvp
    alorsdinsdag 5 mei 2009 @ 22:01
    Ik heb zo random nog een paar dingen ingevoerd, maar kan verder helemaal niets bestelbaars vinden
    Rekkofdinsdag 5 mei 2009 @ 22:37
    vanmiddag viel hier de catalogus ook op de mat, kijk ik bij heren; 'coming soon'

    maar als 't goed is komt morgen of overmorgen dan eindelijk m'n pakje met een 'net pak' voor op een bruiloft
    dieske87dinsdag 5 mei 2009 @ 22:44
    Als je een bestelling plaatst op hm.com blijft ie nog een paar dagen open staan. Ik merk dat dit niet zo bevorderlijk is voor portomonnee...
    Ik blijf er maar dingen in veranderen bijvoegen totdat ie in behandeling is genomen

    Meer mensen hier last van??
    Ik heb trouwens ook de klantenservice gemaild om mensen die nu nog geen preview catalogus hebben deze nog kunnen krijgen. Hopelijk haalt het iets uit en kunnen de andere hem ook aanvragen
    Jojoortjedinsdag 5 mei 2009 @ 23:05
    HEUJ!
    DanseMacabredinsdag 5 mei 2009 @ 23:07
    OI!
    Jojoortjedinsdag 5 mei 2009 @ 23:10
    Morgen moet die catalogus gewoon op de mat vallen hoor
    DanseMacabredinsdag 5 mei 2009 @ 23:33
    I hope so.
    Linnie20vdinsdag 5 mei 2009 @ 23:35
    Heeft iemand trouwens nog iets van Matthew besteld ??
    SPOILER
    Goh, is dit een verkapte TVP?? Yes, yes it is
    Linnie20vdinsdag 5 mei 2009 @ 23:37
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 20:00 schreef MaLo het volgende:
    Overigens is het Spleetmodel ook weer vertegenwoordigd in de najaarscatalogus
    GMTA

    Ik wilde PRECIES hetzelfde posten....alleen ben ik nu pas weer online Je was me voor!!
    dieske87dinsdag 5 mei 2009 @ 23:38
    ik heb trouwens al een tijdje geen kortingcodes meer ontvangen van hm in de nieuwsbrief. Laatste is allang niet meet geldig

    Iemand hier ook last van?
    DanseMacabredinsdag 5 mei 2009 @ 23:42
    Ik krijg die ook nooit meer.
    dieske87dinsdag 5 mei 2009 @ 23:45
    Voorheen kreeg je ook wel eens een kortingsbon bij je bestelling ofzo maar die zie ik er ook nooit meer tussen zitten.

    Zul je zien is mijn volgende bestelling weer in behandeling genomen komt de kortingscode binnen
    sheonlydreams86woensdag 6 mei 2009 @ 02:00
    Ik heb nog geen catalogus Jammer, het zag er wel heel leuk uit.
    Niarawoensdag 6 mei 2009 @ 09:10
    is het zo dat je verlanglijstje automatisch wordt gewist?
    -moi-woensdag 6 mei 2009 @ 10:17
    Voor de mensen die nu al uit de najaarscatalogus gaan bestellen, het wordt pas in augustus geleverd he
    -moi-woensdag 6 mei 2009 @ 10:19
    quote:
    Op dinsdag 5 mei 2009 22:01 schreef alors het volgende:
    Ik heb zo random nog een paar dingen ingevoerd, maar kan verder helemaal niets bestelbaars vinden
    Nee, kan dus pas vanaf juli ofzo via de website?
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 12:54
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 10:19 schreef -moi- het volgende:

    [..]

    Nee, kan dus pas vanaf juli ofzo via de website?
    Maar hoe zit het met die 10% korting dan?
    dieske87woensdag 6 mei 2009 @ 13:10
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 12:54 schreef Deliah het volgende:

    [..]

    Maar hoe zit het met die 10% korting dan?

    Ik had hierover een mail gestuurd naar de klantenservice dit kreeg ik terug....
    Beste Denise,

    Bedankt voor je e-mail.

    Het is niet mogelijk achteraf de preview catalogus te bestellen. De klanten die deze ontvangen hebben, zijn vantevoren willekeurig gekozen door H&M. Wel is het mogelijk om uit een van de catalogi van je vriendinnen te bestellen. Je zult dan dezelfde korting krijgen als de rest.

    Houd er wel rekening mee dat de kleding die je besteld hieruit, pas midden juli uitgeleverd wordt.
    Op alles wat uit de preview catalogus besteld wordt, zit 10% korting.

    Wij hopen je hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.


    Met vriendelijke groet,

    H&M Klantenservice.
    sheonlydreams86woensdag 6 mei 2009 @ 13:10
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 09:10 schreef Niara het volgende:
    is het zo dat je verlanglijstje automatisch wordt gewist?
    Ik geloof dat het alleen in je browser bewaard wordt totdat je zelf op Opslaan klikt. Dan wordt het ook op de H&M site bewaard. Dus als je zonder Opslaan klikken je browser afsluit, zou het kunnen dat je verlanglijstje gewist wordt.
    alorswoensdag 6 mei 2009 @ 13:11
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 09:10 schreef Niara het volgende:
    is het zo dat je verlanglijstje automatisch wordt gewist?
    Bij mij ook ja, en meer hier. Maar je moet erheen bellen, zeggen ze als je mailt. Alleen ik heb nog geen tijd cq zin gehad om dat te gaan doen.
    everlast08woensdag 6 mei 2009 @ 13:26
    Zojuist pakketje gekregen op mijn werk, maar ik hou alleen dit pak:

    [


    en dit zomer shirtje



    Blijft irritant bij de H&M dat soms maat 36 enorm ruim valt en dan weer maat 40 superklein
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 13:27
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 12:54 schreef Deliah het volgende:

    [..]

    Maar hoe zit het met die 10% korting dan?
    Ik ga gewoon het formulier invullen denk ik

    Mooi pak trouwens hierboven!
    Muis006woensdag 6 mei 2009 @ 13:31
    ever, hoe valt dat groene truitje bij jou? Klein of groot?
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 13:35
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 13:26 schreef everlast08 het volgende:
    Blijft irritant bij de H&M dat soms maat 36 enorm ruim valt en dan weer maat 40 superklein
    Ja! En wil je in één keer de goede maat hebben moet je gelijk drie maten bestellen , dan wordt het weer zo een groot pakket.
    Joelswoensdag 6 mei 2009 @ 13:46
    Mijn bestelling van 23 april staat nog steeds bij niet verzonden. Er zitten twee hemdjes bij die steeds wel/niet/wel/niet geleverd kunnen worden en die zij dus steeds uit mijn bestelling halen en weer terug stoppen. Super irritant, volgens mij heb ik nog nooit zo lang hoeven wachten.
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 13:59


    Joelswoensdag 6 mei 2009 @ 14:00
    Die onderste! Waar zie je die? Of komt die uit die catalogus voor heel speciale mensen? :p
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 14:03
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:00 schreef Joels het volgende:
    Die onderste! Waar zie je die? Of komt die uit die catalogus voor heel speciale mensen? :p
    Najaarscatalogus .

    * 9,95/st
    * Art.nr 30-8445
    * Lev. Info: eind juni
    -moi-woensdag 6 mei 2009 @ 14:14
    Hè, toch al eind juni ja

    Wat vaag... wat betreft de korting, volgens mij krijgt iedereen 10% korting die voor 18-05-2009 besteld, maar de bestelling wordt volgens het formulier bij de catalogus pas in augustus 2009 bezorgd..

    Dat betekent dus nu al bestellen en 3 maanden op het pakket wachten
    Chanty87woensdag 6 mei 2009 @ 14:15


    Tuniek net binnengehad, hij is LIEFDE
    Miracle_Drugwoensdag 6 mei 2009 @ 14:19
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:14 schreef -moi- het volgende:
    Hè, toch al eind juni ja

    Wat vaag... wat betreft de korting, volgens mij krijgt iedereen 10% korting die voor 18-05-2009 besteld, maar de bestelling wordt volgens het formulier bij de catalogus pas in augustus 2009 bezorgd..

    Dat betekent dus nu al bestellen en 3 maanden op het pakket wachten
    Dat gaat toch altijd zo met preview bestellingen? Alleen staan sommige dingen al op inet waardoor ze wellicht eerder geleverd kunnen worden. Mijn bestelling staat op half juli, alles uit de najaarscatalogus.
    BloodyLottewoensdag 6 mei 2009 @ 14:23
    Ik krijg ook alles half juli. Vind ik niet zo erg, het meeste kan nu toch nog niet aan.
    Straks weer van 4 tot 9 werken, dus als jullie de klantenservice gaan bellen, grote kans dat je mij aan de lijn krijgt
    Niarawoensdag 6 mei 2009 @ 14:26
    thanks sheonlydreams86 en alors
    ik zal volgende keer beter opletten als ik er eentje maak..
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 14:42
    Kun je nu alles al via het bestelformulier van de site doen? Dus je krijgt geen melding meer dat je moet bellen?
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 14:44


    Dat topje voor 4,95 is ook zo leuk .
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 14:44
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:42 schreef Daph_ het volgende:
    Kun je nu alles al via het bestelformulier van de site doen? Dus je krijgt geen melding meer dat je moet bellen?
    Ik ben aan het uitproberen en het schijnt dat nu alles het doet.
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 14:46
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:44 schreef Deliah het volgende:

    [..]

    Ik ben aan het uitproberen en het schijnt dat nu alles het doet.
    Dan ga ik vanavond bestellennnnn

    Dat betekent dat ik 1 bestelling heb staan van 200 euro (zomerkleding), 1 nalevering van 80 euro (meer zomerkleding) en een bestelling van 130 euro (preview)
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 14:47
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:15 schreef Chanty87 het volgende:
    [ afbeelding ]

    Tuniek net binnengehad, hij is LIEFDE
    Hoe ziet ie eruit als je staat zeg maar?
    Coamwoensdag 6 mei 2009 @ 14:49
    Waar kun je de najaarscatalogus vinden op de website?

    Edit: oh je krijgt hem pas in augustus zie ik. hoe komen jullie er dan aaaan!
    Starliewoensdag 6 mei 2009 @ 14:50
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 13:31 schreef Muis006 het volgende:
    ever, hoe valt dat groene truitje bij jou? Klein of groot?
    Ik heb hem in het wit, maar hij valt redelijk "groot", bij mij althans... nu vind ik L.O.G.G. sowieso wat groot vallen... beetje vormloos af en toe. Maar het is wel een fijn/lief shirtje!
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 14:51

    Benieuwd oftie een beetje past . Geen cupmaten, alleen maar normale maten.
    Jojoortjewoensdag 6 mei 2009 @ 14:56
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:51 schreef Deliah het volgende:
    [ afbeelding ]
    Benieuwd oftie een beetje past . Geen cupmaten, alleen maar normale maten.


    Waarom kan ik die niet vinden?
    Muis006woensdag 6 mei 2009 @ 14:59
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:50 schreef Starlie het volgende:

    [..]

    Ik heb hem in het wit, maar hij valt redelijk "groot", bij mij althans... nu vind ik L.O.G.G. sowieso wat groot vallen... beetje vormloos af en toe. Maar het is wel een fijn/lief shirtje!
    Hm okee, dankje! Ik heb hem toch maar in mijn normale maat besteld omdat ik bang ben dat hij anders gaat knellen bij mijn oksels.
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 15:00
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:56 schreef Jojoortje het volgende:

    [..]



    Waarom kan ik die niet vinden?
    Staat ook in de najaarscatalogus .

    Alsjeblieft:

    * 19,95/st
    * Art.nr 65-1919
    * Lev. Info: eind juni
    Jojoortjewoensdag 6 mei 2009 @ 15:01
    Thx
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 16:11
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:51 schreef Deliah het volgende:
    [ afbeelding ]
    Benieuwd oftie een beetje past . Geen cupmaten, alleen maar normale maten.
    Dat soort dingen kan ik echt nooit aan. Mensen gaan ervanuit dat als je boven maat L nodig hebt, dat je dan aan de onderkant ook maat L nodig hebt en dat is niet zo Oftewel, bij mij past óf de bovenkant niet, of de onderkant zit als een hobbezak
    DanseMacabrewoensdag 6 mei 2009 @ 16:15
    Ik heb dat echt niet. Mijn borsten zijn echt niet in verhouding tot mijn taille.
    #ANONIEMwoensdag 6 mei 2009 @ 16:36
    TVP.
    L.inwoensdag 6 mei 2009 @ 16:37
    Ik vind het jammer dat ze alleen maar kleine cupmaatjes verkopen...ze hebben altijd zulke leuke bhtjes enzo, maar die van mij passen er helemaal niet in
    ParanoidEvwoensdag 6 mei 2009 @ 16:46
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 13:59 schreef Deliah het volgende:
    [ afbeelding ] [ afbeelding ]


    OMG die bovenste wil ik ooooooooook!
    Arizonawoensdag 6 mei 2009 @ 16:48
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:51 schreef Deliah het volgende:
    [ afbeelding ]
    Benieuwd oftie een beetje past . Geen cupmaten, alleen maar normale maten.
    Gaaf he!
    Ik denk dat hij bij mijn borsten en buik wel zou passen, die zijn wel in verhouding (beide klein ). Maarrrr ik heb een erg holle rug, zul je zien dat hij daar niet mooi aansluit .
    Toch denk ik dat ik hem wel ga bestellen
    #ANONIEMwoensdag 6 mei 2009 @ 16:54
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:51 schreef Deliah het volgende:
    [ afbeelding ]
    Benieuwd oftie een beetje past . Geen cupmaten, alleen maar normale maten.


    Beetje jammer dat mijn borsten niet al te klein zijn in verhouding met de rest van mijn lichaam. Hij's heul tof namelijk.
    alorswoensdag 6 mei 2009 @ 16:54
    Dit zijn zulks een fijne bh's Niet van die 3 dubbelgelaagde onuitneembare push up vulling, die ze bijna altijd hebben nu...



    En mooie kleuren ook
    Joelswoensdag 6 mei 2009 @ 17:09
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:03 schreef Deliah het volgende:

    [..]

    Najaarscatalogus .

    * 9,95/st
    * Art.nr 30-8445
    * Lev. Info: eind juni
    Thanx Hoe zijn de maten? S/M/L of 36/38/40? Dan bestel ik hem vast, kan er ook nog wel bij
    alorswoensdag 6 mei 2009 @ 17:29
    Ohja, er komt weer een Fashion against AIDS lijn, en de 'designers' zijn:

    Tokio Hotel
    Katy Perry
    Verder nog Estelle Dita Von Teese, Róisín Murphy (wie?), Cyndi Lauper (okay ), N.E.R.D, Robyn , Yoko Ono (hehe), Yelle (wie?) Moby( ), Katharine Hamnett (wie?) en Dangerous Muse (wie?)

    Plaatjes:
    http://www.nitrolicious.c(...)nst-aids/#more-21799

    Alleen die van Robyn ziet er nog wel vet uit, de rest is echt
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 17:34
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 17:09 schreef Joels het volgende:

    [..]

    Thanx Hoe zijn de maten? S/M/L of 36/38/40? Dan bestel ik hem vast, kan er ook nog wel bij
    S/M/L .
    Qarinxwoensdag 6 mei 2009 @ 17:45
    Ook cute!


    Levertijd was nu alweer half juli bij mij. Net nog half juni.

    [ Bericht 9% gewijzigd door Qarinx op 07-05-2009 14:10:24 ]
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 17:48
    Besteld :









    Allemaal levertijd half juli Hoop dat ze niet later komen met dat pakket, want eind juli ga ik voor 2 weken op vakantie
    Deliahwoensdag 6 mei 2009 @ 17:51
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 17:45 schreef Qarinx het volgende:
    Ook cute!
    [ afbeelding ]
    Ja!
    verregentmeisjewoensdag 6 mei 2009 @ 18:08
    Zucht ik had de catalogus aangevraagd, maar weer niet gekregen Word er wel een beetje moe van steeds!
    alorswoensdag 6 mei 2009 @ 18:43
    Ik heb nu dit staan, maar er wordt vast nog wel wat geswitcht









    DanseMacabrewoensdag 6 mei 2009 @ 18:58
    Jeetje wat een leuke dingen allemaal.
    Chanty87woensdag 6 mei 2009 @ 19:16
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 17:48 schreef Daph_ het volgende:
    Besteld :

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    Allemaal levertijd half juli Hoop dat ze niet later komen met dat pakket, want eind juli ga ik voor 2 weken op vakantie
    Die laarsjes en trui !
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 14:47 schreef Daph_ het volgende:

    [..]

    Hoe ziet ie eruit als je staat zeg maar?
    Eh, gewoon als een lange tuniek? Zit alleen nu wel een vouw in, precies bij m'n buik waardoor het lijkt alsof ik zwanger ben Hoop dat dat er gewoon uit te strijken valt
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 21:04
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 19:16 schreef Chanty87 het volgende:

    [..]

    Die laarsjes en trui !
    [..]

    Eh, gewoon als een lange tuniek? Zit alleen nu wel een vouw in, precies bij m'n buik waardoor het lijkt alsof ik zwanger ben Hoop dat dat er gewoon uit te strijken valt
    Die laarsjes waren instant

    Ja soms stel ik dat soort stomme vragen, ik weet namelijk nooit hoe iets eruit zal zien wanneer er zo'n soort foto staat Hij ziet er wel heel leuk uit

    Alors dat roze vestgevallie wilde ik ook bestellen, want die is óók zo leuk, maar ik ben zo bang dat dat er bij mij uitziet als een hobbezak
    Arizonawoensdag 6 mei 2009 @ 21:13
    Ik wil het nep-bontjasje van pagina 62, maar ik vind 70 euro nog wel duur
    alorswoensdag 6 mei 2009 @ 21:31
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 21:13 schreef MaLo het volgende:
    Ik wil het nep-bontjasje van pagina 62, maar ik vind 70 euro nog wel duur
    nu 63 euro he
    Muis006woensdag 6 mei 2009 @ 21:34
    Kan iemand de code geven van dat bruine jasje met die knopen, dat dat model met die korte blonde haren aanheeft op de previews op de elle girl site ?

    Sorry voor de onduidelijke beschrijving
    alorswoensdag 6 mei 2009 @ 21:47
    Kun je het plaatje niet even posten?
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 21:48
    Muis bedoel je deze?


    28-4356 voor ZWART
    28-4349 voor KAKIGROEN
    Maat 34 - 46 prijs 39,95
    DanseMacabrewoensdag 6 mei 2009 @ 21:49
    Daph, had jij nu twee catalogussen?
    Muis006woensdag 6 mei 2009 @ 21:49
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 21:48 schreef Daph_ het volgende:
    Muis bedoel je deze?

    [ afbeelding ]
    28-4356 voor ZWART
    28-4349 voor KAKIGROEN
    Maat 34 - 46 prijs 39,95
    Ja volgens mij is het die ja!



    Dankje
    Daph_woensdag 6 mei 2009 @ 21:51
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 21:49 schreef DanseMacabre het volgende:
    Daph, had jij nu twee catalogussen?
    Vriendje heeft er niks over gezegd, heb het even gevraagd. Hij gaat even kijken
    DanseMacabrewoensdag 6 mei 2009 @ 21:52
    Oki.
    Linnie20vwoensdag 6 mei 2009 @ 23:07
    Ik heb uiteindelijk alleen een winterjasje besteld
    fae_sarahwoensdag 6 mei 2009 @ 23:29
    Waar kan je ookal weer aangeven dat je wil dat je je pakket ophaalt bij een Kiala punt?

    Ik had gisteren een bestelling geplaatst, maar kan me niet herinneren dat die optie erbij stond.. Maar misschien heb ik erover heen gekeken
    Linnie20vwoensdag 6 mei 2009 @ 23:35
    Mijn pagina --> nog niet geleverde artikelen --> onderaan kun je afleveradres wijzigen
    #ANONIEMwoensdag 6 mei 2009 @ 23:50
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 17:48 schreef Daph_ het volgende:
    Besteld :

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    Allemaal levertijd half juli Hoop dat ze niet later komen met dat pakket, want eind juli ga ik voor 2 weken op vakantie
    Die schoenen
    labbitdonderdag 7 mei 2009 @ 10:10


    Stuk uit de nieuwe 'mannen' collectie van Matthew Williamson
    Dit MOET ik hebben!
    SPOILER
    not
    Kleintje19donderdag 7 mei 2009 @ 10:52
    ik zie leuke dingetjes





    en ik wil deze van die pipo erg graag!


    alleen die foto's zijn best wel waardeloos had t niet gewoon normaal gekunt
    Linnie20vdonderdag 7 mei 2009 @ 11:10
    Dit is wel een aardig jurkje
    Starliedonderdag 7 mei 2009 @ 11:20
    Ik zou het wel erg fijn vinden als ik die nieuwe catalogus ook vandaag krijg!! Want die jas die Daph_ heeft besteld die zou ik ook wel errug graag in het zwart willen bestellen!!!
    Linnie20vdonderdag 7 mei 2009 @ 11:26
    29-5477
    Daph_donderdag 7 mei 2009 @ 11:36
    Kleintje dat ochtendjasje en die kimono zijn

    En dat jurkje bij Linnie links

    *magnietbestellen, magnietbestellen, magnietbestellen*
    Starliedonderdag 7 mei 2009 @ 11:47
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 11:26 schreef Linnie20v het volgende:
    29-5477
    Ahh dank je!!! Ik heb hem besteld!!

    Kreeg nog 7 euro korting ook!
    zoeperzazkedonderdag 7 mei 2009 @ 12:06
    ***ALGEMENE MEDEDELING**

    Mensen die dit rokje willen bestellen, moeten hem minstens één maat kleiner bestellen dan hun eigen maat....



    Máár mensen die dit rokje willen bestellen, dezelfde als hiervoor maar dan met print, kunnen hem wél gewoon in hun eigen maat bestellen....



    XS zit toch wat strak maar ik hou hem wel, hij is mooi en leuk
    Deliahdonderdag 7 mei 2009 @ 12:08
    Linnie20vdonderdag 7 mei 2009 @ 12:09
    Fijn dan, ik heb een bikinibroekje, 2 bovenstukjes en een petje en dat hebben ze weer met een track en trace gedaan....verdomme, had extra minder in mijn bestelling gedaan zodat ik niet thuis hoef te zijn...
    Ik hoop dat de koerierjongen hem gewoon in de brievenbus propt!!
    Carameldonderdag 7 mei 2009 @ 12:13
    Zo vandaag een mailtje gehad over de nieuwe jurkjes, is het jurkje uit het tweede blokje nergens te vinden Kwil em hebben
    Daph_donderdag 7 mei 2009 @ 12:15
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 12:08 schreef Deliah het volgende:
    [ afbeelding ]
    Kjoet
    Muis006donderdag 7 mei 2009 @ 12:16
    Mijn eerste bestelling is manco! Tweede is nog niet in behandeling genomen
    Linnie20vdonderdag 7 mei 2009 @ 12:19
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 12:13 schreef Caramel het volgende:
    Zo vandaag een mailtje gehad over de nieuwe jurkjes, is het jurkje uit het tweede blokje nergens te vinden Kwil em hebben
    Is dat geen Matthew jurkje? Dan komt ie pas de 14e online en in de winkels.
    Carameldonderdag 7 mei 2009 @ 12:28
    Lijkt wel he? Ik had al zo'n vermoeden, maar dat betekent dus dat ie heel snel weg is

    Tnx
    Qarinxdonderdag 7 mei 2009 @ 14:09


    alorsdonderdag 7 mei 2009 @ 14:19
    Ik vind die in het wit zooo
    Qarinxdonderdag 7 mei 2009 @ 14:21
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 14:19 schreef alors het volgende:
    Ik vind die in het wit zooo
    Ik ben alleen bang dat die erg doorschijnt..

    en je moet dan ook wel een beetje mooi bruin zijn. Ik ben nu erg wit..
    alorsdonderdag 7 mei 2009 @ 14:26
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 14:21 schreef Qarinx het volgende:

    [..]

    Ik ben alleen bang dat die erg doorschijnt..

    en je moet dan ook wel een beetje mooi bruin zijn. Ik ben nu erg wit..
    Deze is gevoerd, zijn gewoon 2 dunne laagjes, je ziet er dan bijna niets doorheen. Mag overigens ook wel voor die prijs
    Qarinxdonderdag 7 mei 2009 @ 14:32
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 14:26 schreef alors het volgende:

    [..]

    Deze is gevoerd, zijn gewoon 2 dunne laagjes, je ziet er dan bijna niets doorheen. Mag overigens ook wel voor die prijs
    Ik probeerde die gebloemde al met de 10euro korting code te strikken. Helaas, neem contact op met klantenservice..
    Daph_donderdag 7 mei 2009 @ 15:51
    Die silk dress

    De prijs
    Kleintje19donderdag 7 mei 2009 @ 16:07
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 12:19 schreef Linnie20v het volgende:

    [..]

    Is dat geen Matthew jurkje? Dan komt ie pas de 14e online en in de winkels.
    volgens mij niet, die stond al 2 weken geleden oid online, toen baalde ik nog omdat hij maar tot maat 40 gaat


    deze bedoeld ze als het goed is, hij is gaaf, maar hij moet niet strak zitten want dat tekent
    Kleintje19donderdag 7 mei 2009 @ 16:11
    Die kimono/ tuniek die ik mooi vind: 59,95 euro sorry maar dan ga ik wel naar sps en dept en steps en en en anna van toor etc
    edit: ik blijf die zwartejurk wel gaaf vinden zeg wauw echt geweldig gaaf, alleen niet voor mij * die van 300 euro *
    Psych-casedonderdag 7 mei 2009 @ 16:20
    Krijg ik een mail v/d klantenservice terug:

    De nieuwste catalogus zal de herfst catalogus zijn. Deze wordt pas rond juli gestuurd. De previeuw catalogus is alleen naar klanten gestuurd, die deze online hebben aangevraagd. Wel kun je uiteraard hieruit bestellen, als je deze catalogus van een vriendin hebt kunnen lenen.We hopen je hiermee voldoende geinformeerd te hebben.

    Wat is dit voor sneu gedoe. Stuur gewoon eentje op als erna gevraagd wordt.

    [ Bericht 0% gewijzigd door Psych-case op 07-05-2009 16:27:20 ]
    Daph_donderdag 7 mei 2009 @ 16:28
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 16:11 schreef Kleintje19 het volgende:
    Die kimono/ tuniek die ik mooi vind: 59,95 euro sorry maar dan ga ik wel naar sps en dept en steps en en en anna van toor etc
    edit: ik blijf die zwartejurk wel gaaf vinden zeg wauw echt geweldig gaaf, alleen niet voor mij * die van 300 euro *
    Ja die vind ik ook een beetje te duur Maar wel mooi.. Maar die jurk Die is geloof ik 160 euri
    Jojoortjedonderdag 7 mei 2009 @ 16:34





    Ik ben verliefd
    RandomMorondonderdag 7 mei 2009 @ 16:43
    ik wacht al ruim 1,5 maand op dit jurkje en nu is hij weer verplaatst richting half mei.
    Psych-casedonderdag 7 mei 2009 @ 17:15
    Weet me aardig goed in te houden qua zomerzooi.
    Heb al veel zomerkleding, nu het weer nog!
    Daph_donderdag 7 mei 2009 @ 17:41
    Psych ik heb juist bijna niks wat nog past
    Linnie20vdonderdag 7 mei 2009 @ 17:46
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 16:07 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]

    volgens mij niet, die stond al 2 weken geleden oid online, toen baalde ik nog omdat hij maar tot maat 40 gaat

    [ afbeelding ]
    deze bedoeld ze als het goed is, hij is gaaf, maar hij moet niet strak zitten want dat tekent
    Ze had het over een mailtje, dus ik had in mijn eigen H&M newsletter gekeken en daar was het 2e ding een Matthew jurkje. Maar dan heb ik weer scheef gelezen denk ik
    Die groene is inderdaad steeds uitverkocht en van de gewone H&M.

    Psych-casedonderdag 7 mei 2009 @ 17:58
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 17:41 schreef Daph_ het volgende:
    Psych ik heb juist bijna niks wat nog past
    Ja da's niet fijn!
    *Wens je hierbij heel veel kortingscode-mailtjes toe*
    Deliahdonderdag 7 mei 2009 @ 18:26

    Dit zou dit bloesje zijn:


    Het lijkt wel afgeknipt .
    DanseMacabredonderdag 7 mei 2009 @ 18:27
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 16:20 schreef Psych-case het volgende:
    Krijg ik een mail v/d klantenservice terug:

    De nieuwste catalogus zal de herfst catalogus zijn. Deze wordt pas rond juli gestuurd. De previeuw catalogus is alleen naar klanten gestuurd, die deze online hebben aangevraagd. Wel kun je uiteraard hieruit bestellen, als je deze catalogus van een vriendin hebt kunnen lenen.We hopen je hiermee voldoende geinformeerd te hebben.

    Wat is dit voor sneu gedoe. Stuur gewoon eentje op als erna gevraagd wordt.
    Wanneer en hoe had je dat dan moeten doen?
    DanseMacabredonderdag 7 mei 2009 @ 18:30
    Mijn bestelling is nu al drie dagen in behandeling ofzo.
    miss-piggydonderdag 7 mei 2009 @ 18:57
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 18:26 schreef Deliah het volgende:
    [ afbeelding ]
    Dit zou dit bloesje zijn:
    [ afbeelding ]

    Het lijkt wel afgeknipt .
    Dat bloesje!
    Waarom is mijn bestelling in behandeling genomen?
    Jojoortjedonderdag 7 mei 2009 @ 20:21


    Je mag ook echt geen grammetje te veel hebben in die jurk
    Psych-casedonderdag 7 mei 2009 @ 20:27
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 18:27 schreef DanseMacabre het volgende:

    [..]

    Wanneer en hoe had je dat dan moeten doen?
    Ja dat ook!!!
    Maar die zin. Alsof het mijn schuld is dat ik geen vriendin met catalogus heb.
    Psych-casedonderdag 7 mei 2009 @ 20:29
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 20:21 schreef Jojoortje het volgende:
    [ afbeelding ]

    Je mag ook echt geen grammetje te veel hebben in die jurk
    Lijden al die modellen aan scoliose ofzo?

    Geezzz strike ff een normale pose!
    SPOILER
    Scoliose is een zijdelingse verkromming van de rug (wervelkolom)
    Jojoortjedonderdag 7 mei 2009 @ 20:34
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 20:29 schreef Psych-case het volgende:

    [..]

    Lijden al die modellen aan scoliose ofzo?

    Geezzz strike ff een normale pose!
    SPOILER
    Scoliose is een zijdelingse verkromming van de rug (wervelkolom)
    Ze moeten even laten zien dat ze WEL heupen hebben
    Psych-casedonderdag 7 mei 2009 @ 20:38
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 20:34 schreef Jojoortje het volgende:

    [..]

    Ze moeten even laten zien dat ze WEL heupen hebben
    Neem dan normale vrouwen. My hips don't lie!

    Vind het model overigens niet lelijk of extreem mager voordat we die discussie krijgen. De pose had gewoon normaal gekund! Die geforceerde kunstigheid is een grote no-no! Haar gelaatsuitdrukking had ook vrolijker gemogen en die haren in haar nek lijken op enge littekens. No zoveel seizoenen ANTM + HNTM heb ik er wel een beetje verstand van! Haar handen hadden ook wel sierlijker gemogen. Hoop gezeik allemaal van mijn kant maar ik heb vaak het idee dat ze expres zo ziekelijk poseren zodat je niet goed kunt zien of het desbetreffende kledingstuk van categorie aardappelzak is of niet.

    [ Bericht 13% gewijzigd door Psych-case op 07-05-2009 21:09:05 ]
    JointjeErbijdonderdag 7 mei 2009 @ 20:39
    Kan je ergens zien of ze je betaling hebben ontvangen?
    Psych-casedonderdag 7 mei 2009 @ 20:41
    *edit*
    miss-piggydonderdag 7 mei 2009 @ 20:43
    als je bij mijn pagina bij saldo kijkt dan zie je de betalingen. als je saldo op 0 staat, hebben ze je betaling binnen en klopt alles.
    Psych-casedonderdag 7 mei 2009 @ 20:43
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 20:39 schreef JointjeErbij het volgende:
    Kan je ergens zien of ze je betaling hebben ontvangen?
    Saldo gedeelte?
    Ergens in het 'mijn pagina' gedeelte e.a. ben je nog niet verwerkt.
    JointjeErbijdonderdag 7 mei 2009 @ 21:05
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 20:43 schreef Psych-case het volgende:

    [..]

    Saldo gedeelte?
    Ergens in het 'mijn pagina' gedeelte e.a. ben je nog niet verwerkt.
    Okee bedankt! Dan is het idd nog niet verwerkt!

    Worden de ' uitverkochte' maten bijgevult? staat me vaag bij dat dat zo is?
    vind deze zo leuk
    Enfermeradonderdag 7 mei 2009 @ 21:33
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 21:05 schreef JointjeErbij het volgende:

    [..]

    Okee bedankt! Dan is het idd nog niet verwerkt!

    Worden de ' uitverkochte' maten bijgevult? staat me vaag bij dat dat zo is?
    vind deze zo leuk [ afbeelding ]
    Ohhhh!!
    En ik had mezelf nog zo beloofd geen shorts te kopen omdat ik die al genoeg heb
    JointjeErbijdonderdag 7 mei 2009 @ 21:47
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 21:33 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    Ohhhh!!
    En ik had mezelf nog zo beloofd geen shorts te kopen omdat ik die al genoeg heb
    ik heb dus echt geen shorts . Maar zie net dat het begin juni wordt gelevert en helaas ben ik dan al op vakantie. Dus dan maar v/d week de h&m binnen lopen. Wens me suc6 ik heb daar echt een ### hekel aan.

    Maar het is het waard denk ik dan maar
    Enfermeradonderdag 7 mei 2009 @ 22:04
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 21:47 schreef JointjeErbij het volgende:

    [..]

    ik heb dus echt geen shorts . Maar zie net dat het begin juni wordt gelevert en helaas ben ik dan al op vakantie. Dus dan maar v/d week de h&m binnen lopen. Wens me suc6 ik heb daar echt een ### hekel aan.

    Maar het is het waard denk ik dan maar
    Ohhh! Dan kan jij er mooi voor gaan shoppen Haha ja ik heb daar ook een grafhekel aan xD
    Haha zo is het Success!
    JointjeErbijdonderdag 7 mei 2009 @ 22:13
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 22:04 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    Ohhh! Dan kan jij er mooi voor gaan shoppen Haha ja ik heb daar ook een grafhekel aan xD
    Haha zo is het Success!
    Thanx!


    iedereen zonder catalogus hier nog wat artikelen: (google is your friend :p )


    30-2836


    30-3263


    28-2418


    28-2590


    33-1868
    Dipkipdonderdag 7 mei 2009 @ 23:07
    Ik begrijp het niet zo met die nieuwe artikelen, waar staan die dan op de site? En wat doe je met die artikelcodes?
    JointjeErbijdonderdag 7 mei 2009 @ 23:12
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 23:07 schreef Dipkip het volgende:
    Ik begrijp het niet zo met die nieuwe artikelen, waar staan die dan op de site? En wat doe je met die artikelcodes?
    Artikelcode's invullen bij Bestelformulier (rechts bovenaan)
    #ANONIEMdonderdag 7 mei 2009 @ 23:18
    Wat ik me dan weer afvraag is hoe jullie aan die nieuwe artikelen komen
    alorsdonderdag 7 mei 2009 @ 23:40
    staan op verschillende fora wel.
    zoeperzazkevrijdag 8 mei 2009 @ 00:19
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 20:38 schreef Psych-case het volgende:
    Hoop gezeik allemaal van mijn kant maar ik heb vaak het idee dat ze expres zo ziekelijk poseren zodat je niet goed kunt zien of het desbetreffende kledingstuk van categorie aardappelzak is of niet.
    Voor het merendeel ben ik het met je eens hoor, maar ik denk als ik in zo'n jurkje moest poseren ik het ook niet gemakkelijk zou hebben.... Buik inhouden, billen intrekken, geen extreem priemende tepels, geen ondergoed dragen want dan tekent dat lijntjes af, en ohja, het geheel moet er ook nog flatteus opstaan.... Ik denk dat je in dit jurkje vanzelf zo'n pose aanneemt het lijkt mij in ieder geval een verschrikkelijk jurkje voor iedereen die niet perfect superslank is en geen perfect ronde en absoluut geen milimeter hangende borsten heeft.....
    Enfermeravrijdag 8 mei 2009 @ 10:05
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 00:19 schreef zoeperzazke het volgende:

    [..]

    Voor het merendeel ben ik het met je eens hoor, maar ik denk als ik in zo'n jurkje moest poseren ik het ook niet gemakkelijk zou hebben.... Buik inhouden, billen intrekken, geen extreem priemende tepels, geen ondergoed dragen want dan tekent dat lijntjes af, en ohja, het geheel moet er ook nog flatteus opstaan.... Ik denk dat je in dit jurkje vanzelf zo'n pose aanneemt het lijkt mij in ieder geval een verschrikkelijk jurkje voor iedereen die niet perfect superslank is en geen perfect ronde en absoluut geen milimeter hangende borsten heeft.....
    En dat heeft niemand, behalve die oh- zo- mooi gefotoshopte modellen. Ik heb maatje 34 maar ik heb ook een randje vet op mn heupen hoor Lijkt me abnormaal als je dat niet hebt. En idd, met zo'n jurkje blijf je dat gewoon zien.
    zoeperzazkevrijdag 8 mei 2009 @ 10:07
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 10:05 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    En dat heeft niemand, behalve die oh- zo- mooi gefotoshopte modellen. Ik heb maatje 34 maar ik heb ook een randje vet op mn heupen hoor Lijkt me abnormaal als je dat niet hebt. En idd, met zo'n jurkje blijf je dat gewoon zien.
    Nou precies, zelfs met maatje 34 maakt zo'n jurkje een doodnormale huidplooi tot een ranzige vetkwab Ik denk niet dat dat jurkje een grote hit zal worden
    Enfermeravrijdag 8 mei 2009 @ 10:10
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 10:07 schreef zoeperzazke het volgende:

    [..]

    Nou precies, zelfs met maatje 34 maakt zo'n jurkje een doodnormale huidplooi tot een ranzige vetkwab Ik denk niet dat dat jurkje een grote hit zal worden
    Haha precies xD
    Ik denk het eerlijk gezegd ook niet.
    En die lange jurken die er nu staan vind ik wel superleuk, maar met mn lengte (1.66) denk ik dat ik eerder een aardappelzak lijk dan een leuke meid
    Linnie20vvrijdag 8 mei 2009 @ 11:04
    Wanneer doe je zo'n jurk aan? Volgens mij kijkt iedereen je aan alsof je op vakantie bent
    Enfermeravrijdag 8 mei 2009 @ 12:05
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 11:04 schreef Linnie20v het volgende:
    Wanneer doe je zo'n jurk aan? Volgens mij kijkt iedereen je aan alsof je op vakantie bent
    Nouja, op vakantie kan je 'm dus aan doen Ik heb een jurkje wat erop lijkt (ook van de H&M), maar die is iets flatteuzer.
    Miracle_Drugvrijdag 8 mei 2009 @ 12:23
    Grrrr! Hele poos geleden bestelling geplaatst, levering begin mei. Zoonlief is zondag jarig en wil graag zijn nieuwe kleren aan.

    Sinds weet ik veel wanneer al in behandeling, en sinds 28 april (!) al onderweg, en het is er nog niet
    Ik hoop maar dat het pakketje morgen nog komt.
    DanseMacabrevrijdag 8 mei 2009 @ 12:28
    Wat raar.. Ik hoop dat het er morgen is idd.
    Mijn bestelling staat manco!
    Inuvrijdag 8 mei 2009 @ 12:44
    quote:
    Op woensdag 6 mei 2009 13:59 schreef Deliah het volgende:
    [ afbeelding ] [ afbeelding ]

    Die bovenste Wat is daarvan het artikelnmr?
    Miracle_Drugvrijdag 8 mei 2009 @ 12:50
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 12:44 schreef Inu het volgende:

    [..]

    Die bovenste Wat is daarvan het artikelnmr?
    Er zijn 2 kleuren van, 28-8423 en 28-4815
    zoeperzazkevrijdag 8 mei 2009 @ 12:55
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 12:23 schreef Miracle_Drug het volgende:
    Grrrr! Hele poos geleden bestelling geplaatst, levering begin mei. Zoonlief is zondag jarig en wil graag zijn nieuwe kleren aan.

    Sinds weet ik veel wanneer al in behandeling, en sinds 28 april (!) al onderweg, en het is er nog niet
    Ik hoop maar dat het pakketje morgen nog komt.
    Wat staat er in je Track & Trace dan? of is het brievenbuspost?
    Linnie20vvrijdag 8 mei 2009 @ 12:55
    28-4815 moet zijn 28-8415
    Miracle_Drugvrijdag 8 mei 2009 @ 13:01
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 12:55 schreef zoeperzazke het volgende:

    [..]

    Wat staat er in je Track & Trace dan? of is het brievenbuspost?
    Ik laat het bij Kiala bezorgen, daar staat sinds 28 april 'bestellinggegevens ontvangen' bla bla.. Ik ga er vooralsnog uit dat het morgen wel binnen is. Of vanmiddag 5 minuten voordat de winkel sluit, dat komt ook regelmatig voor
    Inuvrijdag 8 mei 2009 @ 13:03
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 12:55 schreef Linnie20v het volgende:
    28-4815 moet zijn 28-8415


    Dit besteld:







    Het vest komt uit de sale en krijg ik dus eerder, dus wel 2x verzendkosten
    Linnie20vvrijdag 8 mei 2009 @ 13:11
    Je kunt toch ook kiezen voor: alles tegelijk in één pakket bezorgen?
    Psych-casevrijdag 8 mei 2009 @ 13:12
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 10:05 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    En dat heeft niemand, behalve die oh- zo- mooi gefotoshopte modellen. Ik heb maatje 34 maar ik heb ook een randje vet op mn heupen hoor Lijkt me abnormaal als je dat niet hebt. En idd, met zo'n jurkje blijf je dat gewoon zien.
    Ik heb ook maat 34/36 en bij mij zal dat jurkje er ook niet uitzien!
    Vind het ook geen leuk ding. Zulke strapless jurkjes horen meer kleurenspel en belijning te bevatten. Dit is gewoon net een omgeslagen handddoek.
    Alleen gesilicoonde borsten weten dit jurkje denk ik te handelen zonder dat het er afgezakt uitziet.
    Psych-casevrijdag 8 mei 2009 @ 13:14
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 00:19 schreef zoeperzazke het volgende:

    [..]

    Voor het merendeel ben ik het met je eens hoor, maar ik denk als ik in zo'n jurkje moest poseren ik het ook niet gemakkelijk zou hebben.... Buik inhouden, billen intrekken, geen extreem priemende tepels, geen ondergoed dragen want dan tekent dat lijntjes af, en ohja, het geheel moet er ook nog flatteus opstaan.... Ik denk dat je in dit jurkje vanzelf zo'n pose aanneemt het lijkt mij in ieder geval een verschrikkelijk jurkje voor iedereen die niet perfect superslank is en geen perfect ronde en absoluut geen milimeter hangende borsten heeft.....
    Haha ik denk dat je gelijk hebt. Zo had ik het nog niet bekeken. Ik denk dat dit jurkje een heeeeeeeeeel lang Sales-leven tegemoet gaat.
    Smart_assvrijdag 8 mei 2009 @ 13:20
    Ik snap eigenlijk helemaal niets van die site..



    Ik sta nu in dit scherm, maar waar moet ik ergens afrekenen?
    Miracle_Drugvrijdag 8 mei 2009 @ 13:22
    Je moet er nog iets bij bestellen zodat de waarde boven 19 euro uit komt.. Anders doe je er gewoon iets bij en stuur je dat later terug
    Smart_assvrijdag 8 mei 2009 @ 13:23
    Ohhh ja nu zie ik het. Haha ik snapte het al niet. Dankje.
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 13:33
    Aah ik snap het eindelijk met die codes


    Weet iemand misschien de code van die zwarte halfhoge schoenen die eerder gepost werden
    Smart_assvrijdag 8 mei 2009 @ 13:34
    Ik zit te kijken hoe ik ga betalen, ik denk gewoon met acceptgiro. Maar bij die andere betaalwijzen staat zo expliciet dat je pas betaalt wanneer je ze past, maar dat is bij acceptgiro toch ook zo? Je kunt toch gewoon terugsturen wanneer je ze niet past lijkt me?
    Daph_vrijdag 8 mei 2009 @ 13:39
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 13:33 schreef Dipkip het volgende:
    Aah ik snap het eindelijk met die codes


    Weet iemand misschien de code van die zwarte halfhoge schoenen die eerder gepost werden


    Deze?

    59-1289
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 13:45
    kwamen weer een hoop leuke dingetjes voorbij
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 13:54
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 13:39 schreef Daph_ het volgende:
    [ afbeelding ]

    Deze?

    59-1289
    Jaaaa, dankjewel

    Ik vind het zooo jammer dat ik geen catalogus heb als het nou alleen was dat je eerder kan bestellen, ok, maar die korting ik wil ook zo'n boekje!!!

    Kunnen we niemand hier met zo'n boekje verleiden tot inscannen?
    Daph_vrijdag 8 mei 2009 @ 13:56
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 13:54 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Jaaaa, dankjewel

    Ik vind het zooo jammer dat ik geen catalogus heb als het nou alleen was dat je eerder kan bestellen, ok, maar die korting ik wil ook zo'n boekje!!!

    Kunnen we niemand hier met zo'n boekje verleiden tot inscannen?
    Ze zijn leuk he Een van de weinige dingen waarvan ik het jammer vind dat ik ze nu nog niet heb De rest kan wel wachten, is óf winterkleding, óf zomerkleding die ik nu toch nog niet aankan

    Ik wil het op zich best scannen hoor, alleen zo'n catalogus is 200 pagina's ofzo dus ik weet niet of dat gaat werken Ik zal straks wel even kijken of ik iets kan inscannen zodat jullie ook mee kunnen genieten
    Smart_assvrijdag 8 mei 2009 @ 13:58
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 13:34 schreef Smart_ass het volgende:
    Ik zit te kijken hoe ik ga betalen, ik denk gewoon met acceptgiro. Maar bij die andere betaalwijzen staat zo expliciet dat je pas betaalt wanneer je ze past, maar dat is bij acceptgiro toch ook zo? Je kunt toch gewoon terugsturen wanneer je ze niet past lijkt me?
    Toch?
    Daph_vrijdag 8 mei 2009 @ 14:00
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 13:58 schreef Smart_ass het volgende:

    [..]

    Toch?
    Bij acceptgiro betaal je binnen 14 dagen nadat je het pakket hebt ontvangen Wat niet past/goed is/er niet uit ziet kun je terugsturen.. Dus ja, dat werkt allemaal hetzelfde
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:01
    kan iemand me vertellen hoe ik kan bestellen en de codes van die veterlaarsjes met dunne hak en dan in het mmm... zal ik roze of zwart doen?
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:03
    is er anders iemand die hem naar mij toe wilt zenden (op mij kosten en dat ik hem dan geheel kopier (voordeel van een grafische opleiding _ en dan terug stuur, uiteraard ook op mijn kosten want echt niemand in mijn omgeving heeft hem
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 14:04
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 13:56 schreef Daph_ het volgende:
    Ze zijn leuk he Een van de weinige dingen waarvan ik het jammer vind dat ik ze nu nog niet heb De rest kan wel wachten, is óf winterkleding, óf zomerkleding die ik nu toch nog niet aankan

    Ik wil het op zich best scannen hoor, alleen zo'n catalogus is 200 pagina's ofzo dus ik weet niet of dat gaat werken Ik zal straks wel even kijken of ik iets kan inscannen zodat jullie ook mee kunnen genieten
    Ja ik vind ze echt super, en met die korting ook heel betaalbaar

    200 pagina's dat is wel heel veel werk... Of euhm... Codes hier typen en dat wij cataloguslozen dan de plaatjes er bij zoeken ofzo? Hebben we wel ultrasnel een topic vol ah ik roep ook maar wat, ben gewoon vreselijk nieuwsgierig.
    Smart_assvrijdag 8 mei 2009 @ 14:04
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:00 schreef Daph_ het volgende:

    [..]

    Bij acceptgiro betaal je binnen 14 dagen nadat je het pakket hebt ontvangen Wat niet past/goed is/er niet uit ziet kun je terugsturen.. Dus ja, dat werkt allemaal hetzelfde
    Haha oke dankje.
    Daph_vrijdag 8 mei 2009 @ 14:05
    Kleintje maar met alleen de code kom je er toch ook wel? Je hebt die gids niet per sé nodig om uit te bestellen, als je de code maar hebt
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:06
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:05 schreef Daph_ het volgende:
    Kleintje maar met alleen de code kom je er toch ook wel? Je hebt die gids niet per sé nodig om uit te bestellen, als je de code maar hebt
    nee maar ik heb veulll meer leuke dingen gespot, ik wil meer bestellen, ik moet een geheel nieuwe herst garderobe
    Daph_vrijdag 8 mei 2009 @ 14:07
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:04 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Ja ik vind ze echt super, en met die korting ook heel betaalbaar

    200 pagina's dat is wel heel veel werk... Of euhm... Codes hier typen en dat wij cataloguslozen dan de plaatjes er bij zoeken ofzo? Hebben we wel ultrasnel een topic vol ah ik roep ook maar wat, ben gewoon vreselijk nieuwsgierig.
    Ja want je hebt een damesdeel, loggdeel, divideddeel, mannendeel, kinderdeel en babydeel..

    Ik zal eens kijken of ik het damesdeel kan inscannen (nu hoop ik wel dat vriendje zo'n gids heeft ontvangen, en anders schoonzusje, anders wordt dat pas zondag )
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 14:07
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:03 schreef Kleintje19 het volgende:
    is er anders iemand die hem naar mij toe wilt zenden (op mij kosten en dat ik hem dan geheel kopier (voordeel van een grafische opleiding _ en dan terug stuur, uiteraard ook op mijn kosten want echt niemand in mijn omgeving heeft hem
    Hebben ze geen scanner op je opleiding?
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 14:09
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:07 schreef Daph_ het volgende:
    Ja want je hebt een damesdeel, loggdeel, divideddeel, mannendeel, kinderdeel en babydeel..

    Ik zal eens kijken of ik het damesdeel kan inscannen (nu hoop ik wel dat vriendje zo'n gids heeft ontvangen, en anders schoonzusje, anders wordt dat pas zondag )
    Oooh, ja, mannen en babies hebben wat minder haast bij mij zou echt geweldig zijn als je de dames in wil scannen
    Smart_assvrijdag 8 mei 2009 @ 14:11
    Kun je je niet gewoon opgeven op die catalogus te ontvangen ofzo?
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:13
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:07 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Hebben ze geen scanner op je opleiding?
    ja ook
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 14:13
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:11 schreef Smart_ass het volgende:
    Kun je je niet gewoon opgeven op die catalogus te ontvangen ofzo?
    Heb ik gedaan, niets gehad, en volgens H&M moet je hem dan maar van een vriendin lenen
    Daph_vrijdag 8 mei 2009 @ 14:14
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:09 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Oooh, ja, mannen en babies hebben wat minder haast bij mij zou echt geweldig zijn als je de dames in wil scannen
    Als jullie tot zondag kunnen wachten (als vriendje er dus geen een thuis heeft) dan wil ik die pagina's wel inscannen
    alorsvrijdag 8 mei 2009 @ 14:15
    Mannen staan er overigens niet in hoor. Coming Soon staat er
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 14:16
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:14 schreef Daph_ het volgende:
    Als jullie tot zondag kunnen wachten (als vriendje er dus geen een thuis heeft) dan wil ik die pagina's wel inscannen
    Daph_vrijdag 8 mei 2009 @ 14:16
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:15 schreef alors het volgende:
    Mannen staan er overigens niet in hoor. Coming Soon staat er
    Ik was echt in de veronderstelling dat ik mannen had gezien Nou ja anyway, er staan veel verschillende delen in
    Psych-casevrijdag 8 mei 2009 @ 14:19
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:14 schreef Daph_ het volgende:

    [..]

    Als jullie tot zondag kunnen wachten (als vriendje er dus geen een thuis heeft) dan wil ik die pagina's wel inscannen
    Dan ben jij onze vriendin!
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:19
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:14 schreef Daph_ het volgende:

    [..]

    Als jullie tot zondag kunnen wachten (als vriendje er dus geen een thuis heeft) dan wil ik die pagina's wel inscannen
    dikke liefde
    Smart_assvrijdag 8 mei 2009 @ 14:21
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:13 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Heb ik gedaan, niets gehad, en volgens H&M moet je hem dan maar van een vriendin lenen
    Ehmm oke.
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:23
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:21 schreef Smart_ass het volgende:

    [..]

    Ehmm oke.
    en als dan niemand maar dan ook echt niemand in je omgeving die catalogus heeft
    dan is dat KUT! !
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 14:28
    Ik heb ook echt niemand in mn omgeving die hem heeft... Vind het nogal flauw van H&M. Als ze dan toch zeggen dat het geen persoonlijke dingen zijn zoals ze soms met de kortingscodes zeggen... Geef dan gewoon iedereen zo'n ding als ze er om vragen.
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:29
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:28 schreef Dipkip het volgende:
    Ik heb ook echt niemand in mn omgeving die hem heeft... Vind het nogal flauw van H&M. Als ze dan toch zeggen dat het geen persoonlijke dingen zijn zoals ze soms met de kortingscodes zeggen... Geef dan gewoon iedereen zo'n ding als ze er om vragen.
    ik spendeer godverdomme meer aan de h&m dan de mutsen die denken oh leuk *bladeren* en hem vervolgens in de prullenbak gooien, kunnen ze beter naar de mensen kijken die er veel shoppen
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 14:32
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:29 schreef Kleintje19 het volgende:
    ik spendeer godverdomme meer aan de h&m dan de mutsen die denken oh leuk *bladeren* en hem vervolgens in de prullenbak gooien, kunnen ze beter naar de mensen kijken die er veel shoppen
    Precies.

    Gelukkig hebben wij Daph
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:35
    ja

    en ik heb het echt verschrikkelijk koud ik ga een coltrui aantrekken brrr want moet eigenlijk pakketje wegbrengen naar het postkantoor maar doe het morgen wel,
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:39
    hmm
    *heeft paarse tuniek wéér aan*

    http://i275.photobucket.com/albums/jj305/Ikbenmarije/IMG_0885.jpg
    zij heeft hem ook met een legging, me moeder vind hem leuk en ik ook maar niet op een spijkerbroek maar me moeder zegt ook dat er leggings zijn die niet doorschijnen, maar ik heb billen
    wat zeggen jullie
    Enfermeravrijdag 8 mei 2009 @ 14:42
    Ohhhhhhh
    Ik heb al teveel bikini's (5 ), en ik zie nu WEER een leuke!





    @ Kleintje19: ik vind 'm ook denk t leukst met legging zo! Ach, je kan 't toch proberen?? Denk als je een grijze legging hebt dat je dat echt niet zo ziet hoor!
    alorsvrijdag 8 mei 2009 @ 14:44
    @Kleintje19: Heb je geen simpele zwarte skinny?
    Bob.vrijdag 8 mei 2009 @ 14:44
    Ik denk dat het met een legging wel mooier is hoor! Want hij is nog best lang, dan is het met een broek wel een beetje dubbel ofzo.

    Hoe lang doet de h&m meestal trouwens op verzenden? Want het staat nu al 5 dagen op "het pakket is onderweg", wat voor bezorgers heb je als ze er 5 dagen over doen?
    Psych-casevrijdag 8 mei 2009 @ 14:46
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:39 schreef Kleintje19 het volgende:
    hmm
    *heeft paarse tuniek wéér aan*

    http://i275.photobucket.com/albums/jj305/Ikbenmarije/IMG_0885.jpg
    zij heeft hem ook met een legging, me moeder vind hem leuk en ik ook maar niet op een spijkerbroek maar me moeder zegt ook dat er leggings zijn die niet doorschijnen, maar ik heb billen
    wat zeggen jullie
    Leggingggg!!!
    Met een spijkerbroek heb je kans op bobbels en het staat dan ook alleen leuk met een spijkerbroek die strak zit met dunne pijpen.
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 14:47
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:44 schreef Bob. het volgende:
    Ik denk dat het met een legging wel mooier is hoor! Want hij is nog best lang, dan is het met een broek wel een beetje dubbel ofzo.

    Hoe lang doet de h&m meestal trouwens op verzenden? Want het staat nu al 5 dagen op "het pakket is onderweg", wat voor bezorgers heb je als ze er 5 dagen over doen?
    Wat staat er dan als je op de track and trace klikt?
    Psych-casevrijdag 8 mei 2009 @ 14:48
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:44 schreef Bob. het volgende:
    Ik denk dat het met een legging wel mooier is hoor! Want hij is nog best lang, dan is het met een broek wel een beetje dubbel ofzo.

    Hoe lang doet de h&m meestal trouwens op verzenden? Want het staat nu al 5 dagen op "het pakket is onderweg", wat voor bezorgers heb je als ze er 5 dagen over doen?
    Wees blij als ie daarna niet nog een keer manco is wat bij mij altijd zo is. Ik dacht dat ik in een bedrijf werkte waar veel manco meldingen binnenkwamen maar de H&M spant de kroon!
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 14:49
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:46 schreef Psych-case het volgende:

    [..]

    Leggingggg!!!
    Met een spijkerbroek heb je kans op bobbels en het staat dan ook alleen leuk met een spijkerbroek die strak zit met dunne pijpen.
    hij blijft , ik heb de paarse, ik neem gewoon een zwarte legging, en een heul lang strak hempje (of een onderjurkje oid) maar mn moeder heeft gelijk, ze zei: "je bent tevreden met je lijf zeg je, maar je draagt nooit felle en leuke kleding die je hartstikke leuk vind omdat je bang bent wat andere vinden"
    nu nog even legging aanschaffen en iets van een onderjurkje oid
    Bob.vrijdag 8 mei 2009 @ 14:55
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:47 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Wat staat er dan als je op de track and trace klikt?
    Ik laat het bezorgen bij een Kiala punt, dus dan is het geloof ik allemaal weer net anders?
    Want daar staat: "Bestelling gegevens ontvangen, pakket nog niet ontvangen door Kiala. Contacteer uw verkoper voor meer info."
    Maar dat is al haast twee weken zo.
    Achja, ik wacht nog wel gewoon even af.
    Psych-casevrijdag 8 mei 2009 @ 14:57
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:49 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]

    hij blijft , ik heb de paarse, ik neem gewoon een zwarte legging, en een heul lang strak hempje (of een onderjurkje oid) maar mn moeder heeft gelijk, ze zei: "je bent tevreden met je lijf zeg je, maar je draagt nooit felle en leuke kleding die je hartstikke leuk vind omdat je bang bent wat andere vinden"
    nu nog even legging aanschaffen en iets van een onderjurkje oid
    Lange strakke hemdjes! Die zitten vaak beter dan die onderjurkjes.
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 15:13
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:55 schreef Bob. het volgende:
    Ik laat het bezorgen bij een Kiala punt, dus dan is het geloof ik allemaal weer net anders?
    Want daar staat: "Bestelling gegevens ontvangen, pakket nog niet ontvangen door Kiala. Contacteer uw verkoper voor meer info."
    Maar dat is al haast twee weken zo.
    Achja, ik wacht nog wel gewoon even af.
    Knal er gewoon een mailtje over in elkaar. Dan komt het pakket vanzelf. Dat is hoe het werkt, net zoals dat het gaat regenen als je je jas vergeet en er gescoord wordt als je gaat plassen.
    Kleintje19vrijdag 8 mei 2009 @ 15:54
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 14:57 schreef Psych-case het volgende:

    [..]

    Lange strakke hemdjes! Die zitten vaak beter dan die onderjurkjes.
    enig idee waar te krijgen? *gaat hm online kijken*

    deze in het paars of zwart eronder zou ideaal zijn je ziet lekker toch niets, alleen hij is strapless.. ik zoek zoiets alleen dan met bandjes.

    [ Bericht 18% gewijzigd door Kleintje19 op 08-05-2009 16:00:40 ]
    Joelsvrijdag 8 mei 2009 @ 16:10
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 13:03 schreef Inu het volgende:

    [..]



    Dit besteld:

    [ afbeelding ]

    Ah, deze heb ik in het rood besteld en mijn bestelling is na ruim 2 weken eindelijk in behandeling
    Psych-casevrijdag 8 mei 2009 @ 16:19
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 16:10 schreef Joels het volgende:

    [..]

    Ah, deze heb ik in het rood besteld en mijn bestelling is na ruim 2 weken eindelijk in behandeling
    Zie net dat mijn halfmei / eindmei bestelling geheel op halfmei is komen te staan. De verzending stond nog op eind mei dus die heb ik naar halfmei omgezet. Kijken wat er gebeurt en hoe snel ze zijn.
    Psych-casevrijdag 8 mei 2009 @ 16:20
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 15:54 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]

    enig idee waar te krijgen? *gaat hm online kijken*
    [ afbeelding ]
    deze in het paars of zwart eronder zou ideaal zijn je ziet lekker toch niets, alleen hij is strapless.. ik zoek zoiets alleen dan met bandjes.

    H&M.
    Zeeman.
    Hema.
    Jojoortjevrijdag 8 mei 2009 @ 17:29
    Heb net 4 jurkjes besteld
    Enfermeravrijdag 8 mei 2009 @ 17:34
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 17:29 schreef Jojoortje het volgende:
    Heb net 4 jurkjes besteld

    Vet
    Welke? Ze waren niet duur zeker?
    Jojoortjevrijdag 8 mei 2009 @ 19:18
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 17:34 schreef Enfermera het volgende:

    [..]


    Vet
    Welke? Ze waren niet duur zeker?
    Deze!














    Was vandaag wel in de stad, maar kon nergens een leuke jurk vinden Ben al blij als ÉÉN van die jurken mij mooi staat
    Bob.vrijdag 8 mei 2009 @ 19:26
    Ooh die witte is geweldig!
    Joelsvrijdag 8 mei 2009 @ 19:45
    Ik vind die paarsachtige zo leuk, maar hij is er niet meer in mijn maat
    Jojoortjevrijdag 8 mei 2009 @ 19:51
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 19:26 schreef Bob. het volgende:
    Ooh die witte is geweldig!
    Hoop zoooo dat die mij een beetje staat
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 19:45 schreef Joels het volgende:
    Ik vind die paarsachtige zo leuk, maar hij is er niet meer in mijn maat
    miss-piggyvrijdag 8 mei 2009 @ 20:04
    ik vind die met bloemen helemaal geweldig! Die met roosjes


    vandaag kwam ineens mijn pakketje! Gister stond hij nog manco, had hem helemaal niet verwacht vandaag Ik hou alles
    Qarinxvrijdag 8 mei 2009 @ 20:08
    quote:
    Op donderdag 7 mei 2009 14:09 schreef Qarinx het volgende:


    [ afbeelding ]
    Ik heb hem gecanceld. Zag hem vandaag in de winkel en in het echt is hij veel minder mooi. Erg flets.
    Enfermeravrijdag 8 mei 2009 @ 20:16
    Leukkk Jojoortje!! Die laatste vond ik ook erg maar ik twijfel of ie wel leuk staat bij mij Dus bestel 'm maar gewoon niet, want geld heb ik sowieso niet..
    Daph_vrijdag 8 mei 2009 @ 21:51
    Vriendje heeft geen gids gekregen, dus ik ga zondag inscannen. Macabere sorry ik kan je dus geen catalogus toesturen!
    Jojoortjevrijdag 8 mei 2009 @ 22:25
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 20:16 schreef Enfermera het volgende:
    Leukkk Jojoortje!! Die laatste vond ik ook erg maar ik twijfel of ie wel leuk staat bij mij Dus bestel 'm maar gewoon niet, want geld heb ik sowieso niet..
    Heb ook geen geld voor alle 4 de jurkjes, maar ik MOET ze gewoon allemaal gepast hebben
    Enfermeravrijdag 8 mei 2009 @ 22:35
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 19:45 schreef Joels het volgende:
    Ik vind die paarsachtige zo leuk, maar hij is er niet meer in mijn maat
    Als je op werkdagen 's ochtends rond 7 uur kijkt is het meestal wel bijgevuld, dan is hij er denk ik wel weer!

    @ Jojoortje: hahaha Ja, ook een goeie Snap helemaal wat je bedoeld Daarom wil ik die paarse ook eigenlijk. Maar ik heb ECHT geen geld. Eigenlijk.
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 22:54
    Mijn bestelling was 4 mei in behandeling genomen. Hij stond al manco. En nu is ineens het bestelbedrag lager geworden dus ze zullen er wel iets uitgegooid hebben, en ik heb geen idee wat.

    Kut H&M.

    Edit: en nu is ie dus ook niet meer manco.

    KUT H&M
    Dipkipvrijdag 8 mei 2009 @ 23:03
    Waar ik al helemaal niets van snap is dat er een bedrag van 8 euro 25 af is gegaan. Maar ik heb niets in die bestelling staan wat op 5 eindigt. Alles is zoveel euro 90 cent. Zelfs als ze alsnog verzendkosten er bij gedaan hebben snap ik het niet, want ik had niets van 2 euro 20 er bij zitten. En er zat niets met korting bij deze keer, dus dat is het ook al niet.

    *twilight zone neuriet*
    #ANONIEMvrijdag 8 mei 2009 @ 23:20
    Mijn bestelling is in behandeling met volgens mij ook het jurkje erbij dat pas eind mei zou komen!
    Jojoortjevrijdag 8 mei 2009 @ 23:22
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 22:35 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    Als je op werkdagen 's ochtends rond 7 uur kijkt is het meestal wel bijgevuld, dan is hij er denk ik wel weer!

    @ Jojoortje: hahaha Ja, ook een goeie Snap helemaal wat je bedoeld Daarom wil ik die paarse ook eigenlijk. Maar ik heb ECHT geen geld. Eigenlijk.


    Ja maar ik dacht 1 keer: Hmm, ik wacht wel met bestellen totdat ik weer loon heb enzo... EN TOEN WAS HET UITVERKOCHT

    Dus heb mijn lesje geleerd en bestel nu ALLES wat ik leuk vind
    DanseMacabrezaterdag 9 mei 2009 @ 01:00
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 21:51 schreef Daph_ het volgende:
    Vriendje heeft geen gids gekregen, dus ik ga zondag inscannen. Macabere sorry ik kan je dus geen catalogus toesturen!
    Oh zo'n macabere ben ik niet hoor.
    Maar dat geeft niets, bedankt in ieder geval voor 't kijken.
    Miracle_Drugzaterdag 9 mei 2009 @ 08:13
    quote:
    Op vrijdag 8 mei 2009 23:20 schreef Noortje. het volgende:
    Mijn bestelling is in behandeling met volgens mij ook het jurkje erbij dat pas eind mei zou komen!
    Als het hetzelfde gaat als bij mij komt het ook pas eind mei Sinds half april ofzo in behandeling, op 28 april verzonden. Sinds vanmorgen is het aangekomen op het sorteercentrumvan Kiala in Nederland (al staat er nog steeds 28 april bij dus ik heb mijn twijfels). Deze bestelling zou begin mei bezorgd worden Ik moet straks naar de winkel, omdat zoonlief nieuwe kleren wilde voor zijn verjaardag (dat is morgen) en die dus in dat pakket zitten
    Jojoortjezaterdag 9 mei 2009 @ 13:23
    OMG heb iets 4 dagen geleden besteld en het is vandaag al gekomen





    Zulks een leuke verrassing Zou trouwens half mei komen!
    Kleintje19zaterdag 9 mei 2009 @ 13:48
    ik was vanochtend lekker het hele topic aan het afgaan (ellegirl) totdat mn paps de verbinding eruit knalde had sowieso die zwarte schoentjes van de herfstcollectie in mn mandje, en ga straks verder alle 31 pagina's afwerken
    Jojoortjezaterdag 9 mei 2009 @ 13:50
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 13:48 schreef Kleintje19 het volgende:
    ik was vanochtend lekker het hele topic aan het afgaan (ellegirl) totdat mn paps de verbinding eruit knalde had sowieso die zwarte schoentjes van de herfstcollectie in mn mandje, en ga straks verder alle 31 pagina's afwerken
    Arme portemonnee
    Kleintje19zaterdag 9 mei 2009 @ 15:04
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 13:50 schreef Jojoortje het volgende:

    [..]

    Arme portemonnee
    ik mag het, ik heb 3 banen (en ja dat naast mn studie) moneyyyy
    ik twijfel welke kleur ik die ene pumps zal bestellen (met houten hak) roze of zwart...
    en dan heb ik het over... deze:
    Jojoortjezaterdag 9 mei 2009 @ 15:10
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:04 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]

    ik mag het, ik heb 3 banen (en ja dat naast mn studie) moneyyyy
    ik twijfel welke kleur ik die ene pumps zal bestellen (met houten hak) roze of zwart...
    en dan heb ik het over... deze:
    [ afbeelding ]
    Druk leventje

    Oeh, die zijn ook zeer lief Kan ze niet vinden in de shop? Beetje felle kleur roze?
    Inuzaterdag 9 mei 2009 @ 15:14
    Ik wil iets veranderen in mn boeking, staat er ineens hele andere persoonsinformatie in mn account De geboortedatum klopt niet, het e-mail adres niet, er staat dat ik een kind heb heel vreemd....
    Jojoortjezaterdag 9 mei 2009 @ 15:15


    Deze gisteren gekocht in de winkel zelf. Het was heerlijk rustig Gewoon lekker voor slapen of als je naar het zwembad gaat boven de bikini dragen
    Kleintje19zaterdag 9 mei 2009 @ 15:16
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:10 schreef Jojoortje het volgende:

    [..]

    Druk leventje

    Oeh, die zijn ook zeer lief Kan ze niet vinden in de shop? Beetje felle kleur roze?

    ze staan ook nog niet in de shop, is de herfst collectie, ik zal even foto zoeken

    http://i40.tinypic.com/24y7gbr.jpg
    roze, donkerblauw en zwart ik weet alleen nog niet of ik roze wil want ik ben wel gek op roze alleen heb nooit roze kleding aan, of zelden, en zwart is zo zwart
    Inuzaterdag 9 mei 2009 @ 15:18
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:16 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]


    ze staan ook nog niet in de shop, is de herfst collectie, ik zal even foto zoeken

    http://i40.tinypic.com/24y7gbr.jpg
    roze, donkerblauw en zwart ik weet alleen nog niet of ik roze wil want ik ben wel gek op roze alleen heb nooit roze kleding aan, of zelden, en zwart is zo zwart
    Die blauwe zijn leuk
    Jojoortjezaterdag 9 mei 2009 @ 15:34
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:16 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]


    ze staan ook nog niet in de shop, is de herfst collectie, ik zal even foto zoeken

    http://i40.tinypic.com/24y7gbr.jpg
    roze, donkerblauw en zwart ik weet alleen nog niet of ik roze wil want ik ben wel gek op roze alleen heb nooit roze kleding aan, of zelden, en zwart is zo zwart
    Die blauwe zijn ook wel leuk idd

    Zwart is meestal wel simpel enzo, maar dat strikje en die open teen maakt gewoon echt veel goed. Ze zijn al apart en uniek van zichzelf, dus ik zou voor de zwarte gaan! Gaat overal bij!
    Kleintje19zaterdag 9 mei 2009 @ 15:42
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:34 schreef Jojoortje het volgende:

    [..]

    Die blauwe zijn ook wel leuk idd

    Zwart is meestal wel simpel enzo, maar dat strikje en die open teen maakt gewoon echt veel goed. Ze zijn al apart en uniek van zichzelf, dus ik zou voor de zwarte gaan! Gaat overal bij!
    zwart word het
    bestelling:






    Chicolatezaterdag 9 mei 2009 @ 15:52
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:15 schreef Jojoortje het volgende:
    [ afbeelding ]

    Deze gisteren gekocht in de winkel zelf. Het was heerlijk rustig Gewoon lekker voor slapen of als je naar het zwembad gaat boven de bikini dragen
    Dat is een heel fijn broekje, ik slaap er ook in . Hij is ook fijn om in te skaten.
    #ANONIEMzaterdag 9 mei 2009 @ 17:18
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:42 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]

    zwart word het
    bestelling:

    [ afbeelding ]
    x 100000
    Arizonazaterdag 9 mei 2009 @ 17:21
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:42 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]

    zwart word het
    bestelling:

    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]

    Die wanten
    * bij bestelling gooit .
    #ANONIEMzaterdag 9 mei 2009 @ 17:22
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:16 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]


    ze staan ook nog niet in de shop, is de herfst collectie, ik zal even foto zoeken

    http://i40.tinypic.com/24y7gbr.jpg
    roze, donkerblauw en zwart ik weet alleen nog niet of ik roze wil want ik ben wel gek op roze alleen heb nooit roze kleding aan, of zelden, en zwart is zo zwart
    Die tas linksonder, wat is het artikelnummer daarvan? Kan het net niet lezen namelijk. (A)
    Jojoortjezaterdag 9 mei 2009 @ 17:29
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:42 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]

    zwart word het
    bestelling:

    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]

    Nice
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:52 schreef Chicolate het volgende:

    [..]

    Dat is een heel fijn broekje, ik slaap er ook in . Hij is ook fijn om in te skaten.
    Vanavond maar eens uitproberen
    Deliahzaterdag 9 mei 2009 @ 18:27
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 15:15 schreef Jojoortje het volgende:
    [ afbeelding ]

    Deze gisteren gekocht in de winkel zelf. Het was heerlijk rustig Gewoon lekker voor slapen of als je naar het zwembad gaat boven de bikini dragen
    Die heb ik, fijn broekje!
    Together-Alonezaterdag 9 mei 2009 @ 18:39
    Ik heb vandaag mijn bestelling binnengekregen (door de brievenbus gepropt dus de retourbon is ontiegelijk gekreukt) maar ik denk dat alle 2 de jurkjes teruggaan. De ene zit heeel vaag en strak waardoor het lijkt alsof ik 4 borsten heb En de ander is eigenlijk ook iieetsjes te klein en er zit een zwart vlakje midden op een wit stuk stof.

    Weet iemand waar je je bestelling het beste in kunt retourneren?
    Enfermerazaterdag 9 mei 2009 @ 19:12
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 18:39 schreef Together-Alone het volgende:
    Ik heb vandaag mijn bestelling binnengekregen (door de brievenbus gepropt dus de retourbon is ontiegelijk gekreukt) maar ik denk dat alle 2 de jurkjes teruggaan. De ene zit heeel vaag en strak waardoor het lijkt alsof ik 4 borsten heb En de ander is eigenlijk ook iieetsjes te klein en er zit een zwart vlakje midden op een wit stuk stof.

    Weet iemand waar je je bestelling het beste in kunt retourneren?
    Gewoon een plastic tas, maakt niet uit wat voor ! Zolang de kleding maar in het juiste doorzichtige zakje zit, de bon erbij en de sticker op de tas!
    Inuzaterdag 9 mei 2009 @ 19:16
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 19:12 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    Gewoon een plastic tas, maakt niet uit wat voor ! Zolang de kleding maar in het juiste doorzichtige zakje zit, de bon erbij en de sticker op de tas!
    Je kunt ze toch ook gewoon naar de winkel brengen in ruil voor een tegoedbon?
    Together-Alonezaterdag 9 mei 2009 @ 19:17
    Neemt het postkantoor een plastic tas aan als pakket-verpakking?
    Enfermerazaterdag 9 mei 2009 @ 19:22
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 19:17 schreef Together-Alone het volgende:
    Neemt het postkantoor een plastic tas aan als pakket-verpakking?
    Yup. Heb het elke keer gedaan, maken ze echt geen probleem van hoor!
    Together-Alonezaterdag 9 mei 2009 @ 19:34
    Okee, tof, bedankt voor de tip.
    Enfermerazaterdag 9 mei 2009 @ 19:51
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 19:34 schreef Together-Alone het volgende:
    Okee, tof, bedankt voor de tip.
    Yw!
    Linnie20vzaterdag 9 mei 2009 @ 20:11
    Ik wil ook ff reageren.
    Kleintje19zondag 10 mei 2009 @ 10:13
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 20:11 schreef Linnie20v het volgende:
    Ik wil ook ff reageren.
    haai
    Dipkipzondag 10 mei 2009 @ 11:07
    Nu staat er bij mn bestelling die manco was en toen ineens niet meer dat ie onderweg is. Maar track and trace herkent hem nog steeds niet
    Psych-casezondag 10 mei 2009 @ 12:09
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 18:39 schreef Together-Alone het volgende:
    Ik heb vandaag mijn bestelling binnengekregen (door de brievenbus gepropt dus de retourbon is ontiegelijk gekreukt) maar ik denk dat alle 2 de jurkjes teruggaan. De ene zit heeel vaag en strak waardoor het lijkt alsof ik 4 borsten heb En de ander is eigenlijk ook iieetsjes te klein en er zit een zwart vlakje midden op een wit stuk stof.

    Weet iemand waar je je bestelling het beste in kunt retourneren?
    Ik prop het terug in dezelfde H&M zak waarin de bestelling gekomen is. Die maak ik dus altijd heel netjes open!
    Linnie20vzondag 10 mei 2009 @ 14:36
    quote:
    Op zondag 10 mei 2009 10:13 schreef Kleintje19 het volgende:

    [..]

    haai
    *blub

    Ik heb verder weinig te melden over mijn bestelling(en),
    een pakketje is onderweg, een jas staat nog te wachten tot juli

    over
    Chanty87zondag 10 mei 2009 @ 15:37
    Eau, lullig... De levertijd van de najaarscollectie staat nu op half juli ipv eind juni. No biggie, dan is het toch nog geen weer voor dikke truien Ik heb gisteren ook even het ElleGirl topic afgestruind en bestellinkje geplaatst:

    JointjeErbijzondag 10 mei 2009 @ 16:27
    Wat een wonder, wat een wonder wat een wonder omg omg h&m onthoud mijn inlog gegevens
    en omFg het onthoud mn verlanglijstje

    alorszondag 10 mei 2009 @ 16:30
    quote:
    Op zondag 10 mei 2009 16:27 schreef JointjeErbij het volgende:
    Wat een wonder, wat een wonder wat een wonder omg omg h&m onthoud mijn inlog gegevens
    en omFg het onthoud mn verlanglijstje

    Bij mij nu ook!
    Jojoortjezondag 10 mei 2009 @ 16:31
    En bij mij ook sinds gisteren!
    Electrocutezondag 10 mei 2009 @ 16:31
    Even wat singletjes gescoord

    Ik hoop dat de derde een beetje mooi zit. Hij ziet er uit alsof hij nogal 'stijfjes' naar buiten staat aan de onderkant, dat heb je ook nogal snel met katoen. Op de foto met model is het lastig te zien, die kon weer eens niet normaal rechtop staan op de foto




    En een ketting


    Alles op voorraad, dus hopelijk heb ik het snel in huis

    Hoe kun je ook al weer zien of ze het door de brievenbus proberen te proppen of niet? Met mijn nieuwe fulltime baan wordt het lastig pakketjes aannemen overdag.

    [ Bericht 3% gewijzigd door Electrocute op 10-05-2009 16:38:48 ]
    JointjeErbijzondag 10 mei 2009 @ 16:36
    quote:
    Op zondag 10 mei 2009 16:31 schreef Jojoortje het volgende:
    En bij mij ook sinds gisteren!
    quote:
    Op zondag 10 mei 2009 16:30 schreef alors het volgende:

    [..]

    Bij mij nu ook!
    En ik voelde me zo speciaal

    DanseMacabrezondag 10 mei 2009 @ 16:41
    En bij mij ook al.
    oliviaaazondag 10 mei 2009 @ 16:56
    quote:
    Op zaterdag 9 mei 2009 17:22 schreef Noortje. het volgende:

    [..]

    Die tas linksonder, wat is het artikelnummer daarvan? Kan het net niet lezen namelijk. (A)
    56-5044 Cognacbruin
    25-1777 Zwart
    25-1785 Taupe
    Daph_zondag 10 mei 2009 @ 17:54
    Als ik de scanner heb aangesloten zal ik gaan scannen! Ik hoop dat de artikelnummers dan leesbaar zijn, als dat nou niet zo is moet je maar even gillen
    #ANONIEMzondag 10 mei 2009 @ 18:01
    quote:
    Op zondag 10 mei 2009 16:56 schreef oliviaaa het volgende:

    [..]

    56-5044 Cognacbruin
    25-1777 Zwart
    25-1785 Taupe
    Bedankt
    #ANONIEMzondag 10 mei 2009 @ 18:01
    quote:
    Op zondag 10 mei 2009 16:31 schreef Electrocute het volgende:
    Even wat singletjes gescoord

    Ik hoop dat de derde een beetje mooi zit. Hij ziet er uit alsof hij nogal 'stijfjes' naar buiten staat aan de onderkant, dat heb je ook nogal snel met katoen. Op de foto met model is het lastig te zien, die kon weer eens niet normaal rechtop staan op de foto
    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]
    [ afbeelding ]

    En een ketting
    [ afbeelding ]

    Alles op voorraad, dus hopelijk heb ik het snel in huis

    Hoe kun je ook al weer zien of ze het door de brievenbus proberen te proppen of niet? Met mijn nieuwe fulltime baan wordt het lastig pakketjes aannemen overdag.
    Oeeeh de tweede en die ketting!
    Daph_zondag 10 mei 2009 @ 18:26
    Tinypic kan het niet zo goed aan om de afbeeldingen te uploaden dus dat duurt nogal lang













    De rest ben ik dus nog mee bezig!
    Electrocutezondag 10 mei 2009 @ 18:29
    quote:
    Op zondag 10 mei 2009 18:26 schreef Daph_ het volgende:
    Tinypic kan het niet zo goed aan om de afbeeldingen te uploaden dus dat duurt nogal lang

    [ afbeelding ]

    De rest ben ik dus nog mee bezig!
    Dat jasje
    PeRizondag 10 mei 2009 @ 18:49

    65-7601


    32-4228


    32-3113


    Besteld .

    [ Bericht 7% gewijzigd door PeRi op 10-05-2009 19:35:34 ]
    Daph_zondag 10 mei 2009 @ 19:11
    Deel 2 :



































    To be continued...
    Psych-casezondag 10 mei 2009 @ 19:18
    Keep 'm coming!
    Chanty87zondag 10 mei 2009 @ 19:36
    Daph
    Kleintje19zondag 10 mei 2009 @ 19:46
    Daph je bent geweldig, ik ben tot nu toe alles aan t uitprinten

    ik had vroegah al een account en die heeft h&m overgezet naar mn nieuwe, samengevoegd dus en heb weer me oude nummer, alleen nu staat er niets meer bij saldo en aankopen!! niet handig!
    alorszondag 10 mei 2009 @ 20:10
    Hebben jullie wel eens op maandag een h&m pakketje gekregen? Ik nog nooit namelijk...
    Kleintje19zondag 10 mei 2009 @ 20:17
    ze zijn soms niet zo slim:
    Levering via Acceptgiro bij de Bestelling staat bij die bestelling van half juli, maarehm, ik heb nog een saldo openstaan van 160 euro op een maandfactuur maar die is nergens te bekennen zou ik het gratis krijgen
    Daph_zondag 10 mei 2009 @ 20:24
    Deel 3:


































    To be continued!
    Daph_zondag 10 mei 2009 @ 20:36
    En alweer deel 4!



















    Dipkipzondag 10 mei 2009 @ 20:47
    Oooh Daph echt geweldig van je, ik heb al 15 preview dingen in bestelling staan

    Ik vind dat bruine tasje echt geweldig zijn daar niet meer kleuren van?
    Tammehzondag 10 mei 2009 @ 20:49
    Daph_, HELDIN!
    Luciviazondag 10 mei 2009 @ 20:54
    Wat een hoop leuke dingetjes..
    Psych-casezondag 10 mei 2009 @ 20:54
    Whaaaa zit echt hotstuff tussen maar ik moet nog 2 zendingen + rekeningen binnenkrijgen....*stuiter*
    pinquitzondag 10 mei 2009 @ 20:57
    quote:
    Op zondag 10 mei 2009 16:31 schreef Electrocute het volgende:
    Even wat singletjes gescoord


    oh my god