quote:Op zondag 19 april 2009 09:37 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Al wil ik soms wel gewoon bevestiging dat iets leuk is hoor, ook al is het dan zijn smaak niet. Als ik echt helemaal![]()
ben op een jurkje of iets.. is het zo jammer als meneer reageert met: "Mwah.. vind het nou niet echt super ofzo.."
HAHAHA!quote:Op zondag 19 april 2009 11:14 schreef CherryLips het volgende:
[ afbeelding ]
Haar bikini past goed bij 'r gebit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gaat me meer om me bruine veterschoenen die op me staan te wachten![]()
zal ik ze annuleren en dan kan me bestelling sneller komen, of zal ik ze laten komen en terugsturen als het toch niets is? hmpf![]()
even mailen dan...quote:Op zondag 19 april 2009 13:03 schreef Daph_ het volgende:
Teeveepee
Ik kreeg gisteren een maandfactuur binnen van 3 euro? Ik heb de afgelopen anderhalve maand helemaal niks besteld!!
Mag ze van geluk spreken dat de strepen op de bikini niet verticaal lopenquote:Op zondag 19 april 2009 11:14 schreef CherryLips het volgende:
[ afbeelding ]
Haar bikini past goed bij 'r gebit
Niet toevallig een keer te weinig betaalt?quote:Op zondag 19 april 2009 13:03 schreef Daph_ het volgende:
Teeveepee
Ik kreeg gisteren een maandfactuur binnen van 3 euro? Ik heb de afgelopen anderhalve maand helemaal niks besteld!!
nu nog hopen dat alles er juist inzitquote:Op zondag 19 april 2009 14:48 schreef Deliah het volgende:
Mn bestelling is in behandeling(van 340 euro, gaat weer een groot pakket worden
).
quote:Op zondag 19 april 2009 10:33 schreef Linnie20v het volgende:
TypischVrouwelijkProbleem
Gaat een bikini broekje, 2 bovenstukjes en een petje door de brievenbus passen??
Ik wil niet per se thuis hoeven blijven omdat er een pakket kan komen!! Ik laat het meestal naar een Kialapunt brengen maar dat kost me te veel tijd
Mijn vorige pakketje was ook bezorgd maar paste achteraf ook de brievenbus als je een beetje propt..![]()
nope, mijne ook niet, let maar op, ik word weer naar begin mei getraptquote:Op zondag 19 april 2009 17:57 schreef Dipkip het volgende:
Mijn man geeft gelukkig wel goede reacties. Alleen was ik voorheen nooit van het winkelen (vrouwelijke genen zijn plots geactiveerd, geen idee waarom) dus hij complimenteert me gemiddeld 3-4x met alles wat ik koop, omdat hij alles wat ik niet al 3 jaar heb aanziet voor iets nieuwsvooral dat ik nu dingetjes combineer en armbandjes draag is erg verwarrend voor hem ik liep al jaren in ofwel ribbroek + zwart shirt of spijkerbroek + zwart shirt, en geen accesoires
Mijn bestelling voor eind april is nog niet in behandeling genomenbij jullie wel?
Bij mij zit er in:
- zwart shirtje korte mouw
- wijnrood shirtje 3/4 mouw
- donkerbruin shirtje 3/4 mouw
- blouse met bloemetjesprintje en korte mouw
- 2 setjes armbandjes (houten kralen) in bruin en turkoois
- hotpants en string (zwart)
- zwart nachthemdje waar ikop ben
- wijnrood fleece jack voor bankhangdagen cq sporten
- zwarte blouse met korte mouw
- spijkerbroek met wijde pijp
- de zwarte jurk![]()
- zo'n anti cellulitis massage geval en een voetverzorgingsset omdat die goedkoper was dan een losse puimsteen![]()
Samen 108 euroH&M is tof! Als alles past dan he
Die is inderdaad erg leuk jaquote:Op zondag 19 april 2009 18:54 schreef Kleintje19 het volgende:
[ afbeelding ]
is er alleen in het geel, jammer want dit staat me wel leuk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |