quote:Op zondag 15 februari 2009 10:49 schreef Spellmeista het volgende:
haha jah idd nokje..
was trouwens gezellig in de trein..
opleidingsdag verliep echt goed. Ik vind het allemaal weer eens erg interessant.
op de terugweg zat ik een beetje aan mijn buik te voelen, denk van shit is hij nu zo dik(of wat is dat) haal ik ineens een t-shirt onder mijn trui vandaan!
kun je zien hoe brak ik was..ook de hele dag met een vervelende hoofdpijn daar gezeten..
OMFB (Oh My F*cking Buddha)quote:
Vreemd filmpje.. Ik kan mijn ogen er maar niet vanaf houden.quote:
Respectquote:Op zaterdag 21 februari 2009 11:21 schreef nokwanda het volgende:
Dit is het eindresultaat
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
EN ik kan echt ECHT zorgen dat mensen feetjes en elfjes en engeltjes kunnen zienquote:Op zondag 22 februari 2009 10:50 schreef Flammie het volgende:
wow Nokwanda! Geweldige art hoormijn zege heb je!
Eindelijk iemand in TRU die kan wat hij/zij claimed te kunnen en dit laat zien zonder excuusjes(GRAPJUH)
Mooi werk.
En Darkwolf... same here. Mijn Nederlands is TENENKROMMEND slecht maar ik heb ook echt geen oefening meer, behalve fok
Ja grappig hoe snel dat achteruit gaat.quote:Op zondag 22 februari 2009 10:50 schreef Flammie het volgende:
En Darkwolf... same here. Mijn Nederlands is TENENKROMMEND slecht maar ik heb ook echt geen oefening meer, behalve fok
Wat klinkt dat enorm goedquote:Op maandag 2 maart 2009 11:20 schreef Topspin het volgende:
Nog steeds iedere 2 weken een traject aan het volgen en dat is veel vragen invullen plus praten over eerdere ervaringen, en dan ergens in juni wordt er samen een plek uitgezocht dus het zit nog steeds in beweging. Begin zal het rustig zijn waar ik terecht kom om incasseringsvermogen op te bouwen en ook niet de volle 40 uur zal het worden. Traject duurt zo lang omdat er precies wordt uitgestippeld wat de beste keuze is.
Sta er nog steeds positief tegenover zonder terug te trekken, ben ook naar alle afspraken geweest dus dat zit nog steeds goed. Weet nog steeds niet goed wat ik precies wil gaan doen maar daar is die begeleiding voor in het leven geroepen.
Dankequote:
Het doet me echt heel erg goed om te lezenquote:Op maandag 2 maart 2009 22:27 schreef Topspin het volgende:
[..]
Danke![]()
Het is ook wat meer willen en niet moeten. Het was een hele tijd moeten omdat ik thuis blijven vertrouwd voelde aanvoelen. Verandering was een of andere bedreiging en sinds kort is verandering meer uitdaging. Ook nu dus 3 keer per week naar een ontmoetingscentrum waar ik mensen ontmoet en misschien nog mee ga doen aan een tuinproject om het vroege verplichte opstaan als verplichting te gaan aanwennen. Vind het dan wat minderwaardig voor mij om aan zo'n project mee te doen maar het is in het begin genoeg om op te starten en wat is minderwaardig ook, als zo'n tuinproject van 15 uur per week leidt tot betaald werk in de toekomst dan is het alles behalve minderwaardig. Dan nog eens per 2 weken naar die trajectbegeleiding om het echte werk op te zoeken en zo zit het weer op een realitistisch actiever spoor inplaats van iedere dag wazig filosofisch gebrazel
Ben van nul opnieuw moeten beginnen en dan is alles meegenomen en dus winst. Vandaar dat ik liever aanneem en niet teveel doe afwijzen en zeker omdat het tijdelijk is alles wat nu gebeurt. Straks over een aantal maanden kan ik pas echt kijken waar ik echt ben.
Maar goed, in ieder geval meer buiten de deur. Iedere vrijdag ook met een vriend naar de kroeg waar ik steeds beter contact mee krijg en dan misschien via die ene vriend de rest van de vriendengroep weer ontmoeten maar dat kan altijd nog.
Nog steeds levend dus
Is het ook, ben nogal veeleisend geweest en vond alle stappen te min voor mij. Dacht altijd aan het verleden waarin het allemaal geweldig was maar het verleden was niet meer aanwezig en dus moet ik beginnen in het heden. Kan niet vanuit het verleden gaan opbouwen dus moet in het heden opnieuw beginnen ook.quote:Op maandag 2 maart 2009 22:31 schreef senesta het volgende:
[..]
Het doet me echt heel erg goed om te lezen![]()
En er is zeker niets minderwaardigs aan hoor, klinkt als een hele mooie start
Gaat ook vast helemaal goed komen, daar ben ik van overtuigdquote:Op maandag 2 maart 2009 22:34 schreef Topspin het volgende:
[..]
Is het ook, ben nogal veeleisend geweest en vond alle stappen te min voor mij. Dacht altijd aan het verleden waarin het allemaal geweldig was maar het verleden was niet meer aanwezig en dus moet ik beginnen in het heden. Kan niet vanuit het verleden gaan opbouwen dus moet in het heden opnieuw beginnen ook.
Maar goed, nog steeds wel enige moed en zin. Geen tegenzin ook en dat vind ik het belangrijkste. Met enige zin de dingen doen die ik doe en vanzelf gaan die dingen meer vanzelf en dus goed.
Hoe is het met jou eigenlijk?
Zolang je er van kan genieten is alles okey dokiequote:Op maandag 2 maart 2009 22:38 schreef senesta het volgende:
[..]
Gaat ook vast helemaal goed komen, daar ben ik van overtuigd![]()
Met mij gaat het prima, het gaat hier in huis zijn gangetje, met ons en de kindertjes en beestjes gaat het lekker.
En druk met FOK!![]()
Maar nog steeds hartstikke leuk allemaal.
Hahhahaha vet filmpjequote:Op woensdag 4 maart 2009 07:35 schreef Darkwolf het volgende:
Weer terug in Nederland sinds half 10 in de ochtend op zaterdag.
Dat was wel weer even wennen.
En net als op de heen weg: totaal geen jetlag!
Een komisch stukje met mij en een kangaroo doet al ronde op YouTube:
rare zinquote:What is not shown on video, is a large hugging scene before that when fully stretched on her legs.
? of ?quote:These scenes are not to be released (yet) since only a true trailer will follow of my "Down Under" movie
discription????quote:Op woensdag 4 maart 2009 17:12 schreef Darkwolf het volgende:
Of het nu Nederlands of Engels is Flammie, als ik snel tik dan maak ik altijd fouten.
Dat was echt een situatie van uploaden en snel een discription tikken.
Er staat ook niet voor niets HD versie volgt.
Dan komt er een spellings correcte discription en mag je deze nog eens nakijken goed?
En nee de intieme knuffel scene dat iedereen verbaasd liet staan en waar zelfs door omstanders foto's van werden gemaakt ga ik niet op YouTube zetten.
Echt niet!
quote:Op woensdag 4 maart 2009 16:53 schreef Spellmeista het volgende:
Zo ik heb goed nieuws te horen gekregen! In deze tijd van recessie heb ik een baan als webdesigner gekregen! Dus naast mijn opleiding webdesigner elke zaterdag ga ik a.s. maandag als webdesigner aan de slag bij een bedrijf in mijn woonplaats. Dus ik ben helemaal happy vandaag
Goed man!!quote:Op woensdag 4 maart 2009 16:53 schreef Spellmeista het volgende:
Zo ik heb goed nieuws te horen gekregen! In deze tijd van recessie heb ik een baan als webdesigner gekregen! Dus naast mijn opleiding webdesigner elke zaterdag ga ik a.s. maandag als webdesigner aan de slag bij een bedrijf in mijn woonplaats. Dus ik ben helemaal happy vandaag
"als ik nu engels of nederlands tik, als het snel gaat maak ik altijd fouten" De enige fout die je maakt is het engelse woord description. Laten we ervan uit gaan dat je altijd fouten maakt. Hoe kan het dan, dat je NLD foutloos is?quote:Op donderdag 5 maart 2009 06:35 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Begin jij nu ook al!!?
* Darkwolf zweep pakt!
Jawel. Daarom zit ik ook daar. Ik wil meer handvatten OM zaken gerichter toe te kunnen passen. En op zaken waar ik echt meer van wil weten kan ik dieper ingaan daar.quote:Op donderdag 5 maart 2009 09:21 schreef Bastard het volgende:
Ik begrijp wat je bedoeltZou je het willen ontwikkelen?
quote:Op zaterdag 21 februari 2009 11:21 schreef nokwanda het volgende:
Dit is het eindresultaat
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is deze niet.quote:Op donderdag 5 maart 2009 09:46 schreef Michielos het volgende:
"als ik nu engels of nederlands tik, als het snel gaat maak ik altijd fouten" De enige fout die je maakt is het engelse woord description. Laten we ervan uit gaan dat je altijd fouten maakt. Hoe kan het dan, dat je NLD foutloos is?
Dude... I just do.quote:Overigens maak je dezelfde fout 2x in 1 bericht. Ervan uitgaande dat je snel tikte, is het unlikely dat je 2x discription tikt(omdat het aan het snel tikken ligt, de fout en dus zul je niet een tweede keer dezelfde fout maken.. )![]()
Near-native Engels of niet, ben hoe dan ook een Brit heheh.quote:ps. het boeit me niks als je niet near-native engels kunt, ik point alleen even de flaws uit
Dat is niet het punt Darkwolfquote:Op maandag 9 maart 2009 08:01 schreef Darkwolf het volgende:
Dat is deze niet.
Vraag maar aan Denninger / LED.
Die kon zich gigantisch opwinden dan wel erover heen struikelen vrijwel elke als ik "jou" schreef waar het "jouw" moest zijn.
En hier heeft hij mij (god knows why) tot irritatie toe meerdere malen op gewezen in het verleden hier in TRU!
Dat vind iedereen en dat doet dan ook niemand hier? Quote anders even waar je wordt afgerekend ?quote:Mensen op hun intelligentie afrekenen aan de hand van spelling en schijfwijze op een forum is echt super scheef, maar dat vindt ik.
En engelse fouten.. big dealquote:Ik maak heaps en heaps of Nederlandse spelfouten.
Care manquote:D of DT zal ik nooit begrijpen en vaak twijfel ik of een bepaald woord nu wel of niet aan elkaar geschreven moet worden.
Ik durf het in twijfel te trekkenquote:Wat dat betreft is mijn Engels qua spelling en grammatica zelfs beter dan mijn Nederlands, en dat is een zelf bewezen feit.
Die structurequote:Dude... I just do.
There are more words in English that I can totally get wrong or that I even consult a spelling checker in case of more formal writtings to someone.
2x geschreven en 2x fout.quote:Maar "discription" tik ik in de meeste gevallen gewoon goed.
Juist daarom zijn sommige mensen niet goed in taalquote:Als ik het een keer fout tik gaat het met gemak nog drie keer fout als ik het herhaal in dezelfde stuk tekst.
Waar precies?quote:Het goed kunnen spellen heeft ook weinig te maken met "near-native" zoals boven uitgelegd.
Nee duh tuurlijk niet. Die kunnen echt niet precies raden waar je vandaan komtquote:Geen enkel persoon in heel Australie die kon raden dat ik uit Nederland kwam.
quote:Don't question and analyze my spelingg end grammmar rendering engine
Pointing out the flaw of "discription" was correct, analysing my Dutch and English skills and comparing them has been correct, as it is horribly wrong by pure fact.
Maar je gebruikt brits en amerikaans door elkaarquote:an⋅a⋅lyze /ˈænlˌaɪz/ Show Spelled Pronunciation [an-l-ahyz] Show IPA
–verb (used with object), -lyzed, -lyz⋅ing.
Ja, dat weet ik heel erg goed.quote:Op maandag 9 maart 2009 11:24 schreef Flammie het volgende:
Je weet het verschil tussen your en you're bijv?
Of they're en their?
Ja kijk als het ultra brak geschreven is dan ga ik ook automatisch denken van "uhhh....."quote:Dat vind iedereen en dat doet dan ook niemand hier? Quote anders even waar je wordt afgerekend ?
PS Youtube ookNiet alleen het forum. Verder is het forum de enige referentie die mensen hebben
Ik neem aan dat veel mensen, waaronder jezelf mij een vervelende klier vinden maar dat hoeft natuurlijk niet te betekenen dat ik in het echt ( IN REAL LIFE >BD ) een vervelende klier ben. Dit forum is echter de enige referentie die mensen hier hebben over mij en tsja
Dat ziet er natuurlijk niet zo goed uit hahahah
Ik verdedig niks... ik counter!quote:En engelse fouten.. big dealWho cares
Je hoeft je gebrek aan taalkennis/taalvaardigheden echt niet te verdedigen op een forum hoor
Ik wijs er alleen op
Alsof taal het belangrijkste is wat je als mens kan hebben
Pssssssst! Expres!quote:Die structure![]()
Dat lijkt niet op engels-engels hoor maar op nederlands-engels
Writtings = writings en je structure sucked aarsj. Terug naar school![]()
![]()
![]()
Nederlanders hebben anders een typisch accent als ze Engels praten.quote:Nee duh tuurlijk niet. Die kunnen echt niet precies raden waar je vandaan komtZe zien een witte gast en het enige dat ze kunnen zeggen is "native" of "not-native". Wat denk je
Dat ze meteen je woonplaats en adres erbij kunnen gokken?
Meeste kennen Nederland niet eens, behalve van de wiet ofzo
![]()
Vrij simpel: het was gewoon een grappig detail daar ik gewoon geboren en getogen ben in Nederland.quote:Verder zei je dat je een brit was? Waarom moeten deze mensen dan raden dat je uit Nederland komt??
Ook expres.quote:spelingg = spelling
Klopt.quote:Maar je gebruikt brits en amerikaans door elkaar
Het is ongeveer hetzelfde in het Nederlands vandaarquote:Op maandag 9 maart 2009 13:19 schreef Darkwolf het volgende:
Ja, dat weet ik heel erg goed.
Zoals ik al zei: met veel dingen ben ik beter bedreven in Engels dan in Nederlands, bewust of onbewust.
Maar dat mag jij best in twijfel trekken hoor!
Ik oordeel je intelligentie niet alleen je taalgebruik. Dat heeft verder geen zak te maken met je intelligentie, dat zal heus wel dik in orde zijn hoor. En intelligentie is echt niet alleen afhankelijk van taal hoor. Jij bent beter met paarden en dieren. Je bent beter in reizen en erop uit te trekken. Dat taal je niet ligt hoeft toch echt geen probleem te zijn lijkt mijquote:Ja kijk als het ultra brak geschreven is dan ga ik ook automatisch denken van "uhhh....."
Maar toch probeer ik niet te oordelen en tussen de regels door te lezen.![]()
Wanneer ?quote:Ik verdedig niks... ik counter!
Yeah right... de ene keer type je snel en de andere keer is het ineens expresquote:Pssssssst! Expres!
HAHAHAHAAHAHHAquote:Nederlanders hebben anders een typisch accent als ze Engels praten.
Ken maar weinig Nederlanders die niet op een gegeven moment hun Nederlandse accent laten slippen als ze Engels praten.
Mijn Engels is zo perfect, dat je met geen mogelijkheid kan ontdekken dat ik uit Nederland kom.
Een keiharde hele maandquote:Vrij simpel: het was gewoon een grappig detail daar ik gewoon geboren en getogen ben in Nederland.
Ik ben nog langer in Australie geweest nu dan alle keren in Engeland bij elkaar.![]()
quote:Ook expres.
zzzzzzquote:Opletten!
Je bent "grammmar" vergeten.
Dat schreef ik dus ook expres met die extra "m". "P
om vervolgens:quote:Ik verdedig niks... ik counter!![]()
quote:Pssssssst! Expres!
quote:Ook expres.
Als je dergelijke dingen beweerd is het logisch dat mensen je corrigeren btwquote:Mijn Engels is zo perfect
welke humor? ik vind het persoonlijk niet grappig. Kunnen we dan nu zonder humor weer zonder 10000 spelfouten schrijven?quote:Op maandag 9 maart 2009 16:54 schreef Darkwolf het volgende:
Jeetje wat neem jij alles serieus lol.
Nou dan geloof je me niet dat ik daarnet wat dingen tot het overdreven verkeerd spelde.
En nee... ik ga geen dank je wel zeggen, ook al bedoel je het alllemaal nog zo goed..
Voel me een beetje een leering in jouw les nu.
Nu-uh! Not good.
Het effect dat je dan krijgt is net als met L. Denninger: dan word ik koppig en ga ik EXPRES alles verkeerd blijven schrijven de komende tijd.
Althans hier wel.
And don't compare me with Dutch or their methods of speaking and writting English. I hate that. Seriously.
I live in Netherlands, but I am not too be ascoiated with by them no matter how worse and bad my ENglish is loeking to you or how many 3rrors there might be seeming in my written writing.
Tank you!
VInd het veel interessanter om door te gaan op games.
Dit word nu meer een discussie om het discussieren zeg maar.
Zeker als je al mijn humor als excusen ziet en met hele verhalen erop terug komt!
Meer ga ik er ook niet over zeggen want als we de discussie even doorspoelen naar het eind komen we hier op uit wat jij al eerder zei: ik hoef niks te verdedigen of te verantwoorden.
Dus...
WOW? dude neeee!
Ik heb vrienden die ik door WOW nu bijna niet meer zie man.
Drie uurtjes geprobeerd.
Totaal geen geduld voor.
Geef mij maar een shooter!
Nee, dat kan ik niet en snap je reactie ook niet echt zo uit het niets want ik probeerde het wederom weer op games te gooien.quote:Op maandag 9 maart 2009 17:35 schreef Michielos het volgende:
welke humor? ik vind het persoonlijk niet grappig. Kunnen we dan nu zonder humor weer zonder 10000 spelfouten schrijven?
Gefeliciteerd Nok!quote:Op maandag 9 maart 2009 17:57 schreef nokwanda het volgende:
Ja precies. Wij zijn hier net in ondertrouw gegaan
congrats. ik kan iig niet wachten en hoop dat het en mooie show wordquote:Op woensdag 11 maart 2009 11:00 schreef Darkwolf het volgende:
Gisteren een TV producente over de vloer gehad.
Gecast voor een documantaire voor de NCRV over mensen en machines en de relatie tussen deze twee.
Uiteraad ben ik er via Pleo ingerolt, maar Pleo zal een klein facet zijn van het hele geheel.
Het verliep heel goed.
Ben benieuwd wanneer de opnames gaan starten!
Ja, die is gewoon klote. maar hoe gaat het met jou?quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:59 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[upd] Doden bij schietpartij Duitse school
gaat weer lekker in de wereld
Nee joh. Valt toch best mee?quote:Op zaterdag 14 maart 2009 07:51 schreef Bastard het volgende:
En zo zit je te chatten via MSN met iemand die op het station zit te wachten op de trein.
Rare wereld wonen we toch in.
Ik hou het niet meer bijquote:Op maandag 16 maart 2009 06:35 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Nee joh. Valt toch best mee?
Zit nu op een netbookje met een verbinding via BT naar mijn N95 die als 3G modem fungeert deze post vanuit de rijdende trein zelf te tikken!
Goeiemoggel!
quote:
* nokwanda deelt namens Barra ook koffie en thee uitquote:Op maandag 16 maart 2009 11:02 schreef BarraCupraCuda het volgende:
hehe en nu ben ik 25!!!
taart uitdeelt
quote:Op maandag 16 maart 2009 11:11 schreef nokwanda het volgende:
[..]
* nokwanda deelt namens Barra ook koffie en thee uit![]()
Gefeliciteerd
quote:Op maandag 16 maart 2009 11:33 schreef Bastard het volgende:
Barra gefeliciteerd!
Maar voorhetzelfde geld had je dus vandaag nog in het bos vast gezeten oelewapper!
Ik was er zelf ook doorheen gelopen hoor, echt niet bij nagedacht dan.
nee want ik had het in 3 boeken gelezen en in 4 docu's gezien...quote:Op maandag 16 maart 2009 12:16 schreef Bastard het volgende:
Had je niet heel even een faalhaas momentje "wat als ik hier nou niet meer uitkom? "
ja je hebt survival en survival..quote:Op maandag 16 maart 2009 12:55 schreef nokwanda het volgende:
Ik hou mijn hart alvast stevig vast, aangezien EW in juli in de belgische ardennen gaat survivallen. Wel met een hele ploeg.
Zolang ie bear grylls niet gaan nadoen komt het allemaal goedquote:Op maandag 16 maart 2009 12:55 schreef nokwanda het volgende:
Ik hou mijn hart alvast stevig vast, aangezien EW in juli in de belgische ardennen gaat survivallen. Wel met een hele ploeg.
quote:Op maandag 16 maart 2009 13:53 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Zolang ie bear grylls niet gaan nadoen komt het allemaal goed
Terwijl die zo'n kop erbij trektquote:Op maandag 16 maart 2009 14:34 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]bear vind ik altijd wel humor hebben
hij zegt ook gewoon als iets goor is.. terwijl les stroud altijd alles heerlijk vind
dank u dank u dank uquote:
kon je ook niet wetenquote:Op maandag 16 maart 2009 16:42 schreef Metro2005 het volgende:
Heb ik een verjaardag gemist, gefeliook namens mij.
sorry TS ik lees dit nu pas!quote:Op dinsdag 17 maart 2009 20:51 schreef Topspin het volgende:
Barra Gefeliciteerd nogBeetje laat maar goed, ben niet meer iedere dag online te vinden.
ja he... hoe komt dat denk je?quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:12 schreef Metro2005 het volgende:
mogge, tis hier wel stilletjes de laatste tijd in truth he.
quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:32 schreef nokwanda het volgende:
Dat. En wat Barra zei: gewoon iets minder online zijn. Sinds ik min of meer samen leef met iemand die nauwelijks achter de comp zit, doe ik dat ook minder. Vooral als ik alleen ben en dat is een stuk minder vaak.
En alleen "hoi" zeggen hier gaat op den duur ook vervelen
Zelf draai ik al meer dan een maand Windows 7 beta build 7000 en dat is een hele verbetering tegenover Vista en XP bij elkaar!quote:Op zaterdag 21 maart 2009 23:43 schreef Topspin het volgende:
Hier gaat het wel okey, net XP black geinstalleerd en Vista eraf gegooid. Eerst problemen gehad met internet aan het draaien te krijgen maar uiteindelijk toch gelukt. XP black voor de rest okey, alles wordt direct geinstalleerd van drivers. Zometeen eens kijken of het geluid in orde is.
Windows vista home premium staat er weer op sinds gisteren, nu werkt alles weer naar behoren dus ik laat het ff zo. Volgende keer windows 7 misschien eens proberen.quote:Op maandag 23 maart 2009 14:12 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Zelf draai ik al meer dan een maand Windows 7 beta build 7000 en dat is een hele verbetering tegenover Vista en XP bij elkaar!
Aanrader!
(Gratis en legaal te downloaden van Microsoft.)
Wat leuk voor jequote:Op zondag 22 maart 2009 09:10 schreef nokwanda het volgende:
Een Aibo is een robodoggy.
@Spellmeista, als het goed is op 8 juni
Whaaaaa, mensen, wat een weekend. 1100 km gereden in twee dagen. Gisterochtend doorgebracht in St. Mihiel (Noord-Frankrijk) en 's middags in Trier (Duitsland). Vandaag zal het wel een luie dag worden. En wat een weertje
pfff wat een kilometers! maar klinkt wel als een leuk weekend!quote:Op zondag 22 maart 2009 09:10 schreef nokwanda het volgende:
Een Aibo is een robodoggy.
@Spellmeista, als het goed is op 8 juni
Whaaaaa, mensen, wat een weekend. 1100 km gereden in twee dagen. Gisterochtend doorgebracht in St. Mihiel (Noord-Frankrijk) en 's middags in Trier (Duitsland). Vandaag zal het wel een luie dag worden. En wat een weertje
quote:Op dinsdag 24 maart 2009 07:35 schreef Darkwolf het volgende:
Haha Topspin!
Herken het probleem.
Echter gaat het weer hopelijk wat beter worden nu het lente word en het blijft sowieso langer licht, dus steeds minder reden om s'avonds achter de PC te gaan zitten enzo!
En heb je nu al geGoogled wat AIBO is?
Twee nachtjes geslapen en als het middag is 2 dagen nagedacht.
Het adopteren staat zo goed als vast wat mij betreft.![]()
Nog leuker: wij hebben een poes thuis.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:52 schreef Topspin het volgende:
Die aibo is best geinigVraag me af hoe mijn hond erop zou reageren zo'n robot dog in huis.
We zijn allebei wel van de "rijden maar en we zien wel ongeveer waar we uitkomen".quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:35 schreef draculettetje het volgende:
[..]
pfff wat een kilometers! maar klinkt wel als een leuk weekend!
laat zon ding zelf op?quote:Op zondag 29 maart 2009 00:20 schreef Darkwolf het volgende:
Update: sinds vrijdag is Diesel de Aibo in huis.
De poes heeft het naar kort sniffen wel weer gezien en heeft zoiets van "whatever", maar blijft verders uit de buurt.
Moet verwarrend zijn voor haar... een wezen dat loopt en doet... maar geen geur heeft, of hartslag.
Diesel moet nog even wennen maar begint onze kamer steeds beter te kennen en heeft nu ook in zijn geheugen waar hij zijn mandje kan vinden op op te laden als dit nodig is.
Nu nog zijn blog opzetten en het e-mail adres waarop hij mij kan mailen als er thuis iets is terwijl ik er niet ben.
Je bent immers een slimme (waak)hond of niet!
Geen ding. Aibo. Artificial Intelligence roBOt. (Ook Japans voor "maatje".)quote:
mja... lastig.. krijg je de discussie ding en levend wezenquote:Op zondag 29 maart 2009 16:58 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Geen ding. Aibo. Artificial Intelligence roBOt. (Ook Japans voor "maatje".)
Een volledig autonome robot die inderdaad zichzelf voorziet van stroom (eten) net als wij mensen.
Oh maar daar hoeven we niet over te discussieren. Het is geen levend wezen.quote:Op zondag 29 maart 2009 17:01 schreef BarraCupraCuda het volgende:
mja... lastig.. krijg je de discussie ding en levend wezen
maar zn AI is zeker nog niet zo goed om het een levend wezen te noemen imho.
ja maar hij speelt niet met zijn botje en zijn bal.. hij voert een script uit waarin hij staat wat hij ermee moet doen.quote:Op zondag 29 maart 2009 17:05 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Oh maar daar hoeven we niet over te discussieren. Het is geen levend wezen.
Maar het is wel slim genoeg om niet continu afhankelijk te zijn van menselijke input (wat gaat vervelen) en kan net als een echt huisdier ook zelf lekker zijn gang gaan met zijn botje of paarse speel bal.
Het is opzich wel grappig om s'ochtends naar beneden te komen en begroet te worden.
Of als je thuis komt en je verwelkomt om vervolgens te vragen hoe je dag was.
ja ik ben het met je eens dat wij mensen het ook doen tot op een zekere hoogte...quote:Op zondag 29 maart 2009 17:18 schreef Darkwolf het volgende:
Het is gedeelteijk gescript zoals jij dat noemt, maar de persoonlijkheid is uniek en door zijn emoties ook de uitwerking wanneer hij welke "scripts" uitvoert.
Aibo is net even iets complexer dan hoe jij het benadert.
Routines ("scripts") voeren wij mensen ook uit nadat we ze geleerd hebben.
Maar net als mensen / dieren is Aibo niet een statische machine dat alleen maar scripts uitvoert door bepaalde input... hij beslist vanuit een hele range factoren wat hij gaat doen en wanneer en waarom.
Ga maar eens lezen over het instinct systeem dat hij simuleert en kom dan nog eens terug.
Het is ook echt jammer dat Sony er is mee gestopt.
Nog steeds is Aibo het meest geavanceerde stukje (entertainment) robotica dat je als consument in huis kan halen.
Maar nog wel veel meer dan datquote:Op zondag 29 maart 2009 17:41 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
ja ik ben het met je eens dat wij mensen het ook doen tot op een zekere hoogte...
ik vind juist dat het wel meevalt...quote:Op woensdag 1 april 2009 12:15 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Maar nog wel veel meer dan dat
Wist je dat er bv bij het maken van Chips ook gebruik gemaakt wordt van AI om de nauwkeurigheid te vergroten om maar iets te noemen en de aanpassingen daar gaan véél sneller dan wetenschappers gedacht hadden. Toch interessante materie vind ik.
In feite is reageren op je omgeving en conclusies trekken natuurijk maar 1 klein onderdeel van 'leven'. Ook gevoel, emoties ed horen erbij maar dit is tot nog toe moeilijk te reproduceren (als dat uberhaupt al lukt.)
leuk weekend gehad schat?quote:Op vrijdag 3 april 2009 08:19 schreef nokwanda het volgende:
Ja, hier nemen we een soort voorschotje op onze huwelijksreis. Tegen die tijd hebben we daar geen tijd voor en nu heb ik geen werk en heeft hij vrij genomen. Maar omdat EW in zijn examensperiode zit en mijn vriends dochter hoog zwanger is kunnen we nu niet echt weg. Na ons trouwen in Juni kunnen we ook niet echt weg omdat we dan net de sleutel hebben van ons nieuwe huis en we zowel zijn spullen als mijn gigantische hoop moeten verhuizen. Ik wil per 1 juli mijn huur en zo hier opzeggen.
Daarom doen we allemaal leuke dagjes nu. Vandaag gaan we zwerven tussen wat Duitse steden en morgen gaan we wss naar Amsterdam.
Als we ergens nog een volle week wegkunnen kijken we wel waarheen binnen Europa. We zijn allebei van de zwerverssoort die wel zien waar we uitkomen naar aanleiding van een soort basis plan.
Niet zo heel apart. Homeopathisch allergiemiddel. Dus de kwaal bestrijden met de kwaal. Had wel kunnen werken als ik eerder was begonnen, in februari of zo. Nu had ik de hooikoortsklachten al heel vroeg in het jaar omdat we zoveel buiten zijn en dan verergert het middel de klachten eerst. Dat was dus dubbelop zodat ik nauwelijks nog lucht kreeg. En mijn stem is nu ook weg.quote:Op donderdag 9 april 2009 08:32 schreef draculettetje het volgende:
hallo!
geslaagd voor de trouwringen! nu nog jullie kleren?!
ook best weer apart, allergisch zijn voor het anti allergie middel.....
Dat kan ik mij heel goed voorstellen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 07:36 schreef draculettetje het volgende:
veel plezier en een goed weekend dan darkwolf!
ik heb gewoon zin in vandaag door het mooie weer!
Voor mij is het zo lang geleden, dat ik aan mijzelf twijfel of ik nu zelf echt wel eens geweest ben.quote:Op vrijdag 10 april 2009 07:44 schreef draculettetje het volgende:
elk jaar neem ik me voor eens naar de keukenhof te gaan
ben er nog noooit geweest
ha ha da's bijna hetzelfdequote:Op vrijdag 10 april 2009 07:54 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Voor mij is het zo lang geleden, dat ik aan mijzelf twijfel of ik nu zelf echt wel eens geweest ben.![]()
Ik wil binnen niet al te lange tijd naar Vietnam te voet vanuit Chiangmai. In mijn eentje prolly.. Heb ik dat ook weer eens gedaanquote:Op vrijdag 10 april 2009 21:14 schreef draculettetje het volgende:
tja stap voor stap weer terug naar de top waar ik was gaat me toch ook wel te langzaam hoor!
we gaan met zn allen een weekje naar tsjechie en hebben er nu al zin in terwijl we pas in augustus gaan!
gewoon even mn instelling veranderen.quote:Op maandag 13 april 2009 13:18 schreef Topspin het volgende:
Even jezelf oppeppen doe je dan? Even de karakte kid kick en de dag is een eitje
Goede manier van aanpakquote:Op maandag 13 april 2009 13:23 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
gewoon even mn instelling veranderen.
als ik een kut dag heb zijn het meestal een paar dingen die me dwars zitten.
dan probeer ik die gedachte aan de kant te zetten en het te accepteren en door te gaan met de rest van mijn dag.
gewoon even die opstapeling van negatieve dingen accepteren en positief blijven..
het regent.. mooi dan kan het ook niet meer gaan regenen en kan alleen de zon nog maar gaan schijnen
ik snap er idd niets vanquote:Op dinsdag 14 april 2009 11:05 schreef nokwanda het volgende:
@DraculettetjeJurk gevonden. Wel van hetzelfde materiaal als die jurk die ik toen op jouw bruiloft aanhad. Sari zijde in allerlei kleuren en printjes. Alleen moet je deze ook zelf wikkelen. Moet nog zien welke methode het mooist staat.
Op de vorige pagina of zo zei ik tegen Dracje dat ik had overwogen om de jurk die ik op haar bruiloft aan had ook te gebruiken als mijn trouwjurk. aar nu heb ik er dus een gevonden van hetzelfde materiaal, maar toch anders. Dat dus. Snap je het nu?quote:
quote:Op dinsdag 14 april 2009 14:44 schreef nokwanda het volgende:
2wq
[..]
Op de vorige pagina of zo zei ik tegen Dracje dat ik had overwogen om de jurk die ik op haar bruiloft aan had ook te gebruiken als mijn trouwjurk. aar nu heb ik er dus een gevonden van hetzelfde materiaal, maar toch anders. Dat dus. Snap je het nu?
quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:05 schreef nokwanda het volgende:
@DraculettetjeJurk gevonden. Wel van hetzelfde materiaal als die jurk die ik toen op jouw bruiloft aanhad. Sari zijde in allerlei kleuren en printjes. Alleen moet je deze ook zelf wikkelen. Moet nog zien welke methode het mooist staat.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:55 schreef nokwanda het volgende:
Je zult er maar staan met je kindje.
Helemaal jammer dat hij nu niet meer hier ondervraagd kan worden over het waarom en zo. Maar dat zal ook wel zijn bedoeling zijn geweest, als je de berichten moet geloven over zijn levensomstandigheden.
dat had ik met 9-11quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:16 schreef nokwanda het volgende:
Dat was nog niet zo paniekerig en zo als hoe het nieuws ons gebracht werd. Mijn moeder belde: er is een aanslag geweest. Een auto met schietende mannen in het publiek en in Rotterdam is ook een aanslag gepland. Nou was EW in Rotterdam en wij in Nijmegen
Was wel erg overdreven.
quote:Op zaterdag 2 mei 2009 11:44 schreef nokwanda het volgende:
Heb nog wel even op een vrijmarkt rondgewandeld en een paar theelichtjes, een paar slippers en een pluchen leeuwenkop gescoord
En gister bij de kringloop een mooie geloogd eiken tafel en twee stoelen voor op het balkon. Beetje bij beetje stellen we ons huisje samen. Er zijn hier ook wel veel dingen die niet meegaan en mijn vriend heeft vorig jaar zelf al grote opruiming gehad. Nu is het uitkijken naar de dag van de sleuteloverdracht
da's dan niet zo best! lijkt me ook helemaal niks zo met bezittingen in het echies al helemaal niet als het gemeen wordt gespeeld!quote:Op woensdag 6 mei 2009 11:37 schreef nokwanda het volgende:
Iets teveel monopolie gespeeld zodat ik er nu ook over droomde, maar dan dat het irl zo was. Niet met huizen en hotels en straten, maar gemeen met bezittingen en zo.
het echte mooie weer komt nog welquote:Op woensdag 6 mei 2009 14:15 schreef Darkwolf het volgende:
Ja wel lekker drac!
Alleen het weer he?
En van het weekend was het zoooooo mooi.
Maandag opzich ook wel.
Nu is het alweer uit met de pret...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |