Respectquote:Op zaterdag 21 februari 2009 11:21 schreef nokwanda het volgende:
Dit is het eindresultaat
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
EN ik kan echt ECHT zorgen dat mensen feetjes en elfjes en engeltjes kunnen zienquote:Op zondag 22 februari 2009 10:50 schreef Flammie het volgende:
wow Nokwanda! Geweldige art hoormijn zege heb je!
Eindelijk iemand in TRU die kan wat hij/zij claimed te kunnen en dit laat zien zonder excuusjes(GRAPJUH)
Mooi werk.
En Darkwolf... same here. Mijn Nederlands is TENENKROMMEND slecht maar ik heb ook echt geen oefening meer, behalve fok
Ja grappig hoe snel dat achteruit gaat.quote:Op zondag 22 februari 2009 10:50 schreef Flammie het volgende:
En Darkwolf... same here. Mijn Nederlands is TENENKROMMEND slecht maar ik heb ook echt geen oefening meer, behalve fok
Wat klinkt dat enorm goedquote:Op maandag 2 maart 2009 11:20 schreef Topspin het volgende:
Nog steeds iedere 2 weken een traject aan het volgen en dat is veel vragen invullen plus praten over eerdere ervaringen, en dan ergens in juni wordt er samen een plek uitgezocht dus het zit nog steeds in beweging. Begin zal het rustig zijn waar ik terecht kom om incasseringsvermogen op te bouwen en ook niet de volle 40 uur zal het worden. Traject duurt zo lang omdat er precies wordt uitgestippeld wat de beste keuze is.
Sta er nog steeds positief tegenover zonder terug te trekken, ben ook naar alle afspraken geweest dus dat zit nog steeds goed. Weet nog steeds niet goed wat ik precies wil gaan doen maar daar is die begeleiding voor in het leven geroepen.
Dankequote:
Het doet me echt heel erg goed om te lezenquote:Op maandag 2 maart 2009 22:27 schreef Topspin het volgende:
[..]
Danke![]()
Het is ook wat meer willen en niet moeten. Het was een hele tijd moeten omdat ik thuis blijven vertrouwd voelde aanvoelen. Verandering was een of andere bedreiging en sinds kort is verandering meer uitdaging. Ook nu dus 3 keer per week naar een ontmoetingscentrum waar ik mensen ontmoet en misschien nog mee ga doen aan een tuinproject om het vroege verplichte opstaan als verplichting te gaan aanwennen. Vind het dan wat minderwaardig voor mij om aan zo'n project mee te doen maar het is in het begin genoeg om op te starten en wat is minderwaardig ook, als zo'n tuinproject van 15 uur per week leidt tot betaald werk in de toekomst dan is het alles behalve minderwaardig. Dan nog eens per 2 weken naar die trajectbegeleiding om het echte werk op te zoeken en zo zit het weer op een realitistisch actiever spoor inplaats van iedere dag wazig filosofisch gebrazel
Ben van nul opnieuw moeten beginnen en dan is alles meegenomen en dus winst. Vandaar dat ik liever aanneem en niet teveel doe afwijzen en zeker omdat het tijdelijk is alles wat nu gebeurt. Straks over een aantal maanden kan ik pas echt kijken waar ik echt ben.
Maar goed, in ieder geval meer buiten de deur. Iedere vrijdag ook met een vriend naar de kroeg waar ik steeds beter contact mee krijg en dan misschien via die ene vriend de rest van de vriendengroep weer ontmoeten maar dat kan altijd nog.
Nog steeds levend dus
Is het ook, ben nogal veeleisend geweest en vond alle stappen te min voor mij. Dacht altijd aan het verleden waarin het allemaal geweldig was maar het verleden was niet meer aanwezig en dus moet ik beginnen in het heden. Kan niet vanuit het verleden gaan opbouwen dus moet in het heden opnieuw beginnen ook.quote:Op maandag 2 maart 2009 22:31 schreef senesta het volgende:
[..]
Het doet me echt heel erg goed om te lezen![]()
En er is zeker niets minderwaardigs aan hoor, klinkt als een hele mooie start
Gaat ook vast helemaal goed komen, daar ben ik van overtuigdquote:Op maandag 2 maart 2009 22:34 schreef Topspin het volgende:
[..]
Is het ook, ben nogal veeleisend geweest en vond alle stappen te min voor mij. Dacht altijd aan het verleden waarin het allemaal geweldig was maar het verleden was niet meer aanwezig en dus moet ik beginnen in het heden. Kan niet vanuit het verleden gaan opbouwen dus moet in het heden opnieuw beginnen ook.
Maar goed, nog steeds wel enige moed en zin. Geen tegenzin ook en dat vind ik het belangrijkste. Met enige zin de dingen doen die ik doe en vanzelf gaan die dingen meer vanzelf en dus goed.
Hoe is het met jou eigenlijk?
Zolang je er van kan genieten is alles okey dokiequote:Op maandag 2 maart 2009 22:38 schreef senesta het volgende:
[..]
Gaat ook vast helemaal goed komen, daar ben ik van overtuigd![]()
Met mij gaat het prima, het gaat hier in huis zijn gangetje, met ons en de kindertjes en beestjes gaat het lekker.
En druk met FOK!![]()
Maar nog steeds hartstikke leuk allemaal.
Hahhahaha vet filmpjequote:Op woensdag 4 maart 2009 07:35 schreef Darkwolf het volgende:
Weer terug in Nederland sinds half 10 in de ochtend op zaterdag.
Dat was wel weer even wennen.
En net als op de heen weg: totaal geen jetlag!
Een komisch stukje met mij en een kangaroo doet al ronde op YouTube:
rare zinquote:What is not shown on video, is a large hugging scene before that when fully stretched on her legs.
? of ?quote:These scenes are not to be released (yet) since only a true trailer will follow of my "Down Under" movie
discription????quote:Op woensdag 4 maart 2009 17:12 schreef Darkwolf het volgende:
Of het nu Nederlands of Engels is Flammie, als ik snel tik dan maak ik altijd fouten.
Dat was echt een situatie van uploaden en snel een discription tikken.
Er staat ook niet voor niets HD versie volgt.
Dan komt er een spellings correcte discription en mag je deze nog eens nakijken goed?
En nee de intieme knuffel scene dat iedereen verbaasd liet staan en waar zelfs door omstanders foto's van werden gemaakt ga ik niet op YouTube zetten.
Echt niet!
quote:Op woensdag 4 maart 2009 16:53 schreef Spellmeista het volgende:
Zo ik heb goed nieuws te horen gekregen! In deze tijd van recessie heb ik een baan als webdesigner gekregen! Dus naast mijn opleiding webdesigner elke zaterdag ga ik a.s. maandag als webdesigner aan de slag bij een bedrijf in mijn woonplaats. Dus ik ben helemaal happy vandaag
Goed man!!quote:Op woensdag 4 maart 2009 16:53 schreef Spellmeista het volgende:
Zo ik heb goed nieuws te horen gekregen! In deze tijd van recessie heb ik een baan als webdesigner gekregen! Dus naast mijn opleiding webdesigner elke zaterdag ga ik a.s. maandag als webdesigner aan de slag bij een bedrijf in mijn woonplaats. Dus ik ben helemaal happy vandaag
"als ik nu engels of nederlands tik, als het snel gaat maak ik altijd fouten" De enige fout die je maakt is het engelse woord description. Laten we ervan uit gaan dat je altijd fouten maakt. Hoe kan het dan, dat je NLD foutloos is?quote:Op donderdag 5 maart 2009 06:35 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Begin jij nu ook al!!?
* Darkwolf zweep pakt!
Jawel. Daarom zit ik ook daar. Ik wil meer handvatten OM zaken gerichter toe te kunnen passen. En op zaken waar ik echt meer van wil weten kan ik dieper ingaan daar.quote:Op donderdag 5 maart 2009 09:21 schreef Bastard het volgende:
Ik begrijp wat je bedoeltZou je het willen ontwikkelen?
quote:Op zaterdag 21 februari 2009 11:21 schreef nokwanda het volgende:
Dit is het eindresultaat
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is deze niet.quote:Op donderdag 5 maart 2009 09:46 schreef Michielos het volgende:
"als ik nu engels of nederlands tik, als het snel gaat maak ik altijd fouten" De enige fout die je maakt is het engelse woord description. Laten we ervan uit gaan dat je altijd fouten maakt. Hoe kan het dan, dat je NLD foutloos is?
Dude... I just do.quote:Overigens maak je dezelfde fout 2x in 1 bericht. Ervan uitgaande dat je snel tikte, is het unlikely dat je 2x discription tikt(omdat het aan het snel tikken ligt, de fout en dus zul je niet een tweede keer dezelfde fout maken.. )![]()
Near-native Engels of niet, ben hoe dan ook een Brit heheh.quote:ps. het boeit me niks als je niet near-native engels kunt, ik point alleen even de flaws uit
Dat is niet het punt Darkwolfquote:Op maandag 9 maart 2009 08:01 schreef Darkwolf het volgende:
Dat is deze niet.
Vraag maar aan Denninger / LED.
Die kon zich gigantisch opwinden dan wel erover heen struikelen vrijwel elke als ik "jou" schreef waar het "jouw" moest zijn.
En hier heeft hij mij (god knows why) tot irritatie toe meerdere malen op gewezen in het verleden hier in TRU!
Dat vind iedereen en dat doet dan ook niemand hier? Quote anders even waar je wordt afgerekend ?quote:Mensen op hun intelligentie afrekenen aan de hand van spelling en schijfwijze op een forum is echt super scheef, maar dat vindt ik.
En engelse fouten.. big dealquote:Ik maak heaps en heaps of Nederlandse spelfouten.
Care manquote:D of DT zal ik nooit begrijpen en vaak twijfel ik of een bepaald woord nu wel of niet aan elkaar geschreven moet worden.
Ik durf het in twijfel te trekkenquote:Wat dat betreft is mijn Engels qua spelling en grammatica zelfs beter dan mijn Nederlands, en dat is een zelf bewezen feit.
Die structurequote:Dude... I just do.
There are more words in English that I can totally get wrong or that I even consult a spelling checker in case of more formal writtings to someone.
2x geschreven en 2x fout.quote:Maar "discription" tik ik in de meeste gevallen gewoon goed.
Juist daarom zijn sommige mensen niet goed in taalquote:Als ik het een keer fout tik gaat het met gemak nog drie keer fout als ik het herhaal in dezelfde stuk tekst.
Waar precies?quote:Het goed kunnen spellen heeft ook weinig te maken met "near-native" zoals boven uitgelegd.
Nee duh tuurlijk niet. Die kunnen echt niet precies raden waar je vandaan komtquote:Geen enkel persoon in heel Australie die kon raden dat ik uit Nederland kwam.
quote:Don't question and analyze my spelingg end grammmar rendering engine
Pointing out the flaw of "discription" was correct, analysing my Dutch and English skills and comparing them has been correct, as it is horribly wrong by pure fact.
Maar je gebruikt brits en amerikaans door elkaarquote:an⋅a⋅lyze /ˈænlˌaɪz/ Show Spelled Pronunciation [an-l-ahyz] Show IPA
–verb (used with object), -lyzed, -lyz⋅ing.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |