Misschien viel dat nog wel mee.. gewoon geestelijk compleet gestoord.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:15 schreef Hi_flyer het volgende:
Hoe ver onder de drugs moet je zitten om BABIES dood te steken
Dat vroeg ik me ook af... t is gewoon ziek dit, geen woorden voorquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:15 schreef Hi_flyer het volgende:
Hoe ver onder de drugs moet je zitten om BABIES dood te steken
Moet toch wel een hele grote vent zijn die me op dat moment bij mijn kind weg zou houdenquote:De ouders moeten in het opvangcentrum hun kinderen herkennen, ze mogen hen niet bezoeken in de ziekenhuizen
Niet.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:19 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Moet toch wel een hele grote vent zijn die me op dat moment bij mijn kind weg zou houden
Als je kindje op de operatietafel zou liggen is het natuurlijk niet zo handig als je daar binnen zou stormen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:19 schreef Swetsenegger het volgende:
Moet toch wel een hele grote vent zijn die me op dat moment bij mijn kind weg zou houden
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:18 schreef Mylene het volgende:
Derde kindje overleden na wilde steekpartij in kinderdagverblijf Dendermonde
Ja, want als je naar het ziekenhuis gaat sta je natuurlijk direct in de Operatiezaal.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Als je kindje op de operatietafel zou liggen is het natuurlijk niet zo handig als je daar binnen zou stormen.
Ik ook niet. Wat bezielt iemand om dergelijke foto's te gaan lopen maken en die meteen op het internet te pleuren. Laat die mensen toch met rust, ze hebben het al moeilijk genoeg nu!!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:05 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Het posten van zulke foto's vind ik dan weer niet echt netjes.
Maar goed, dat is mijn persoonlijke mening natuurlijk.
Je snapt neem ik aan wel wat ik bedoelde.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:23 schreef Swetsenegger het volgende:
Ja, want als je naar het ziekenhuis gaat sta je natuurlijk direct in de Operatiezaal.
Van de 20 mensen in het KDV zijn er 12 gewond en 3 overleden, bijna iedereen dus neergestoken zegquote:Er zijn nog 12 gewonden, 11 kinderen en twee volwassenen, van wie enkelen nog in levensgevaar zijn. Ze kregen een groot aantal messteken en hun verwondingen zijn bijzonder ernstig. In het dagverblijf waren 18 kinderen tussen 0 en 3 jaar en zes personeelsleden aanwezig.
Zo wilde ik het eigenlijk ook tijpen, maar jij weet het beter te verwoorden.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:24 schreef ElizabethR het volgende:
Ik ook niet. Wat bezielt iemand om dergelijke foto's te gaan lopen maken en die meteen op het internet te pleuren. Laat die mensen toch met rust, ze hebben het al moeilijk genoeg nu!!
Blegh, ramptoerisme is echt walgelijk. Totaal respectloos tegenover de gevoelens van mensen die slachtoffer zijn.
quote:Alle kindjes die vrijdagochtend gewond raakten bij de steekpartij in het kinderdagverblijf Fabeltjesland in Sint-Gillis, worden overgebracht naar het Universitair Ziekenhuis Gent (UZ Gent). Dat zegt Dominique Potteau, woordvoerster van het Algemeen Ziekenhuis Sint-Blasius in Dendermonde.
Van de elf kindjes die gewond raakten, werden er vrijdagochtend twee naar het Sint-Blasiusziekenhuis van Dendermonde gebracht. Eén van de twee is ondertussen in het ziekenhuis overleden aan zijn verwondingen, het andere kindje is ernstig gewond. De negen andere gewonde kinderen werden naar ziekenhuizen in de buurt gebracht. Volgens Potteau gaat het waarschijnlijk om ziekenhuizen in Sint-Niklaas, Aalst en Gent. Al die gewonde kindjes worden overgebracht naar het UZ Gent. "Dat is een universitair ziekenhuis met een zeer goede kinderafdeling. De meeste slachtoffers zijn er zeer ernstig aan toe", zegt Potteau. Verschillende kinderen verkeren nog in levensgevaar.
Tegenwoordig is het heel makkelijk (cameratelefoons/internet/etc.) om snel nieuws/foto's te verspreiden. Wordt een stuk minder gefilterd dan vroeger, toen er nog bijvoorbeeld een redactie van een krant tussen zat...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:24 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik ook niet. Wat bezielt iemand om dergelijke foto's te gaan lopen maken en die meteen op het internet te pleuren. Laat die mensen toch met rust, ze hebben het al moeilijk genoeg nu!!
Blegh, ramptoerisme is echt walgelijk. Totaal respectloos tegenover de gevoelens van mensen die slachtoffer zijn.
deze tekst er ook bij:quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:28 schreef Mylene het volgende:
Op de site van de Telegraaf staat een andere hartverscheurende foto van die man uit het vorige topic. Heel aangrijpend.
Laat dat "haast" maar weg. Niet alleen het einde van een jong leventje, maar ook het einde van het leven van de ouders. Dit verwerk je nooit meer, het is het allerergste dat een mens kan overkomen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat een hartverscheurende foto. Ik word haast misselijk als ik denk aan dat verdriet van die mensen.
Pertinent niet!! Je ontneemt de slachtoffers het recht om op hun eigen manier met hun verdriet om te gaan door het publiekelijk te vertonen, je zet ze gewoon te kijk op een moment dat ze respect nodig hebben, en vooral rust.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:30 schreef wise het volgende:
Hoezo geen foto's.
Gelijk dat er foto's zijn. Verdriet en drama hebben ook een gezicht nodig.
Waar haal je dit nou weer vandaan?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:30 schreef Becel het volgende:
Al iets bekend over de motieven? Relationele sfeer is meest aannemelijke maar omdat die zn harses ook nog eens zwart wit had geverft zou het ook om een (bij voorkeur uit Nederland afkomstige) ontsnapte TBSer zijn?
Je snapt hopelijk ook wel wat ik bedoelde. Ik zou naar het ziekenhuis gaan om er te zijn als het kind uit operatie komt.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:25 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Je snapt neem ik aan wel wat ik bedoelde.
Het zou mij ook niet leuk lijken, maar zo'n ziekenhuis zit natuurlijk niet te wachten op ouders die over hun toeren eisen hun kind te zien. Die hebben overduidelijk wel wat beters te doen op dit moment.
4 doden in totaal, niet alleen de kinderen, ook de begeleidster:quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:27 schreef marcb1974 het volgende:
Hoe grof het ook klinkt. 3 valt nu nog mee
Niet raar .. je hebt niet echt een levende fantasie nodig om te bedenken hoe 14 gewonden en 3 doden en een ruimte er uit zietquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:31 schreef Darkenrahl het volgende:
[..]
deze tekst er ook bij:
De situatie was dermate gruwelijk dat de toegesnelde hulpdiensten bij binnenkomst direct in shock raakten.
Pers is in grote getale aanwezig, lijkt me stug dat redacties gaan zeggen, nee die foto's plaatsen we niet.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:37 schreef Pien85 het volgende:
Werkelijk onbegrijpelijk dat je hier foto's van kunt maken en op internet kunt zetten...
Nee, wat dat betreft ook wel logisch natuurlijk. Maar ik zou daar echt geen foto's van kunnen maken ofzo...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:39 schreef yvonne het volgende:
[..]
Pers is in grote getale aanwezig, lijkt me stug dat redacties gaan zeggen, nee die foto's plaatsen we niet.
Ah, dįt vind ik dan weer begrijpelijk.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:37 schreef Swetsenegger het volgende:
Je snapt hopelijk ook wel wat ik bedoelde. Ik zou naar het ziekenhuis gaan om er te zijn als het kind uit operatie komt.
Mee eensch. De media heeft daar tegenwoordig sws al een handje van om maar lekker snel en vooral gemakkelijk te scoren. Ik noem een Unox-meisje van een paar weken geleden...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:34 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Pertinent niet!! Je ontneemt de slachtoffers het recht om op hun eigen manier met hun verdriet om te gaan door het publiekelijk te vertonen, je zet ze gewoon te kijk op een moment dat ze respect nodig hebben, en vooral rust.
Beeld jezelf in hun situatie in, zou jij het leuk vinden als dergelijke foto's van jou de hele wereld overgingen?
Mijn belang is mijn kinderen, niet de administratie van de hulpdiensten.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:41 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ah, dįt vind ik dan weer begrijpelijk.
Dan nog is het wel handig voor de hulpdiensten om door middel van foto-identificatie te weten welk kind nou bij wie hoort.
Voor zulke zaken heb je mijns inziens juist een redactie nodig die enige terughoudendheid betracht.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:39 schreef yvonne het volgende:
Pers is in grote getale aanwezig, lijkt me stug dat redacties gaan zeggen, nee die foto's plaatsen we niet.
Wat een hartverscheurende beelden..quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:28 schreef Mylene het volgende:
Op de site van de Telegraaf staat een andere hartverscheurende foto van die man uit het vorige topic. Heel aangrijpend.
3+1 jaquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:37 schreef yvonne het volgende:
[..]
4 doden in totaal, niet alleen de kinderen, ook de begeleidster:
http://www.standaard.be/Artikel/Detail.aspx?artikelId=DMF23012009_034&ref=nieuwsoverzicht
Hoe weet je dan in welk ziekenhuis je kind terecht is gekomen?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:44 schreef Swetsenegger het volgende:
Mijn belang is mijn kinderen, niet de administratie van de hulpdiensten.
Even advocaat van de duivel spelen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:34 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Pertinent niet!! Je ontneemt de slachtoffers het recht om op hun eigen manier met hun verdriet om te gaan door het publiekelijk te vertonen, je zet ze gewoon te kijk op een moment dat ze respect nodig hebben, en vooral rust.
Beeld jezelf in hun situatie in, zou jij het leuk vinden als dergelijke foto's van jou de hele wereld overgingen?
Óf dan hadden ze juist gedacht dat hij er "makkelijk" vanaf was gekomen, terwijl zij met het verdriet verder moeten.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:44 schreef NorthernStar het volgende:
Die arme kinderen en die arme ouders.
Die gast mag dan gestoord zijn, het is jammer dat hij de aanhouding overleeft heeft. Dan was je er tenminste vanaf geweest.
Scheelt ook heel wat wraakgedachten bij de slachtoffers en nabestaanden.
De BBC heeft er dus kennelijk ook geen moeite mee dit soort beelden (video zelfs!) te gebruiken ter illustratie.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:44 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7846815.stm
Blijkbaar wordt er toch wel een grens getrokken, zo heb ik nog geen bloedbesmeurde interieurfoto's gezien. En die zijn er vast wel.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:45 schreef Netsplitter het volgende:
Even advocaat van de duivel spelen.
Waar trek je de grens?
Het klinkt hard, maar die gasten worden er voor betaald en moeten ook brood op de plank hebben.
....quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:45 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Hoe weet je dan in welk ziekenhuis je kind terecht is gekomen?
Eén van de laatste meldingen is dat alle gewonden kinderen naar het universitair ziekenhuis worden overgebracht, daarvoor lagen ze verspreid in verschillende.
Omdat de hulpdiensten ze ook niet konden vertellen waar hun kind lag, misschien?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:48 schreef Swetsenegger het volgende:
Het gaat erom dat ouders VERBODEN werd naar het ziekenhuis te gaan. Mijn antwoord....: right.
Kun jij een reden bedenken trouwens voor dat verbod?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:48 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
....*zucht*
Het gaat erom dat ouders VERBODEN werd naar het ziekenhuis te gaan. Mijn antwoord....: right.
Ze zullen het daar iig menen en iets harder zijn dan hierquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:48 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
....*zucht*
Het gaat erom dat ouders VERBODEN werd naar het ziekenhuis te gaan. Mijn antwoord....: right.
Wat erg, die man op dat filmpje weet hier nog niet dat zijn kind dood is, hij staat ook op de site van de telegraaf als hij daarachter komt, mijn god.. ik stop met kijken hiernaar, ik word er naar van.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:44 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7846815.stm
Kinderen lagen in meerdere ziekenhuizen, hoe kom je er als ouders achter welke?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:50 schreef yvonne het volgende:
Kun jij een reden bedenken trouwens voor dat verbod?
Dat vind ik wel zo bizar
Ze moeten toch van goede huize komen om me als moeder tegen te houden hoor.
Dat staat er nietquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:50 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Omdat de hulpdiensten ze ook niet konden vertellen waar hun kind lag, misschien?
Ze wisten immers niet welk kind bij wie hoort.
Ik kan ook allerlei redenen gaan verzinnen hier. Ik zou als ouder, zodra ik weet waar mijn kind is (quote:ze mogen hen niet bezoeken in de ziekenhuizen
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:50 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ze zullen het daar iig menen en iets harder zijn dan hier
Zoiets. Al heb ik meer het idee dat ze gewoon niet vertellen welk kind waar is.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:53 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]Wat bedoel je?
"Nee meneer, u mag niet naar uw neergestoken kind op basis van wetboek van strafrecht artikel 214 sub 18"
De hele stad is vol politie en hulpverlening, er zal toch wel iets gecoordineerd zijn?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:51 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Kinderen lagen in meerdere ziekenhuizen, hoe kom je er als ouders achter welke?
Lukraak rondrijden?
Ja... dat is efficient om te achterhalen wie wie isquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:53 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Zoiets. Al heb ik meer het idee dat ze gewoon niet vertellen welk kind waar is.
Alsof ze zo'n ouder een gummiknuppel in de nek leggen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:50 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ze zullen het daar iig menen en iets harder zijn dan hier
Alsof je daar mee bezig bent dan.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:34 schreef ElizabethR het volgende:
Beeld jezelf in hun situatie in, zou jij het leuk vinden als dergelijke foto's van jou de hele wereld overgingen?
God ja ik weet het ook niet. Ik kan me alleen proberen te verplaatsen en ik denk dat de gedachte om het recht in eigen hand te nemen ontzettend sterk zou zijn.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:46 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Óf dan hadden ze juist gedacht dat hij er "makkelijk" vanaf was gekomen, terwijl zij met het verdriet verder moeten.
Het blijft inderdaad gespeculeer, maar misschien wilden de hulpdiensten eerst alle kinderen in de ziekenhuizen op de foto zetten en aan de hand van die foto laten identificeren door de ouders bij het kdv. Dat ze daarom niet naar het ziekenhuis mochten. Zo maak ik het tenminste op uit de BBC beelden.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:52 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik kan ook allerlei redenen gaan verzinnen hier. Ik zou als ouder, zodra ik weet waar mijn kind is () naar het ziekenhuis gaan. Period.
indd, oversight die een baby in zijn/haar kribbe zit te hakken. een baby die slaapt en niks kan doen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:55 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Vanwege de smink moest ik btw aan oversight denken.
Zeg, gaat het?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:57 schreef wise het volgende:
[..]
indd, oversight die een baby in zijn/haar kribbe zit te hakken. een baby die slaapt en niks kan doen.
Moet een raar gezicht zijn geweest als je dat ziet.
Zal wel niet bij vier dodelijke slachtoffers blijvenquote:Alle gewonde baby's en kinderen worden vrijdag nog overgebracht naar het Universitair Ziekenhuis Gent. De meeste slachtoffers zijn er zeer ernstig aan toe, aldus een woordvoerder van het ziekenhuis.
De gewonden werden meerdere keren gestoken, aldus justitie. De verdachte is aangehouden.
Ja, er zijn foto's gemaakt van de kinderen in de ziekenhuizen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:54 schreef yvonne het volgende:
De hele stad is vol politie en hulpverlening, er zal toch wel iets gecoordineerd zijn?
ja hoezo. Eng he, mental imagequote:
Ik weet het, en het is niet anders op het moment in deze wereld van mediatechnieken. Maar dat wil nog niet zeggen dat ik het niet walgelijk mag vinden toch?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:45 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Even advocaat van de duivel spelen.
Waar trek je de grens?
Het klinkt hard, maar die gasten worden er voor betaald en moeten ook brood op de plank hebben.
Vind en vond ik net zo goed respectloosquote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:09 schreef fuckbuddy het volgende:
Over die foto's... Kan me Theo van Gogh nog herinneren met het mes nog in zijn donder.
Er zal altijd een spagaat blijven tussen nieuws en prive. En die gaat steeds meer richting het nieuws ten koste van allesquote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:09 schreef fuckbuddy het volgende:
Over die foto's... Kan me Theo van Gogh nog herinneren met het mes nog in zijn donder.
Video van getuige: http://www.nieuws.be/nieu(...)rmonde_8c3a8064.aspxquote:De dader kwam vanmorgen om 10 uur met de fiets aan bij het kinderdagverblijf. Hij drong binnen met de smoes dat hij een vraag had, en ging onmiddellijk naar de afdeling van de baby's. Daar begon hij in het wilde weg te steken met een mes. De man trok daarna naar een tweede afdeling en viel ook daar kinderen aan.
Het personeel probeerde de man te stoppen, maar die richtte zich daarop op hen. Bij dat gevecht raakten de zes personeelsleden allemaal gewond. Eén van hen overleed. Twee anderen werden naar het ziekenhuis overgebracht. De paniek bij de kinderen was enorm, degenen die al konden lopen, probeerden weg te vluchten. Dat maakte het voor het personeel moeilijker om hen te beschermen voor de dader.
Sorry hoor maar dit vind ik in alle drama die er nu is dan weer van die onzinnige en goedkope retoriek. Als iemand zo gestoord is, dan is ie zo gestoord en dan kun je het iemand eigenlijk niet kwalijk nemen in de betekenis die wij er aan hechten.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:56 schreef AboruAsli het volgende:
Misselijkmakend! Hoe gestoord of ziek de dader ook mag zijn, ik zeg: levenslang opsluiten in een donkere kamer en nooit meer in de maatschappij terug laten keren!!!! Doodmaken is veel te genadig voor zo'n laffe kloothommel!
Het is jammer dat de doodstraf niet mag, want zo'n mongool moet gewoon opgeknoopt worden. Gestoord of niet. Wat belachelijk dat een geestelijke storing een soort "slotje" mag zijn om dit soort vergrijpen te plegen zonder afgemaakt te worden. Wat hebben wij als maatschappij aan zo'n totale idioot? Trek hem met vier paarden aan stukken op het dorpsplein van Dendermonde.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:56 schreef AboruAsli het volgende:
Misselijkmakend! Hoe gestoord of ziek de dader ook mag zijn, ik zeg: levenslang opsluiten in een donkere kamer en nooit meer in de maatschappij terug laten keren!!!! Doodmaken is veel te genadig voor zo'n laffe kloothommel!
Nee, de schuld ligt zoals gebruikelijk bij de verzorgsters en de kinderen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Sorry hoor maar dit vind ik in alle drama die er nu is dan weer van die onzinnige en goedkope retoriek. Als iemand zo gestoord is, dan is ie zo gestoord en dan kun je het iemand eigenlijk niet kwalijk nemen in de betekenis die wij er aan hechten.
Eensquote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:20 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, de schuld ligt zoals gebruikelijk bij de verzorgsters en de kinderen.![]()
Wat bezielt jou toch iedere keer weer om het voor de dader op te nemen? En waarom vind je het zo'n probleem wanneer dit soort gasten als honden afgeknalt worden? Net alsof hun leven enige waarde heeft.
Het kost me nog meer moeite een rups dood te trappen dan het me zou kosten om deze vent af te maken. Ik snap echt niet waarom dit soort gasten nog 30 jaar in een inrichting mag verblijven. Gewoon afmaken als de dolle hond die hij is. Waarom niet?
Wat een enge reactie. En dan de veronderstelling 'dat ik het voor de dader opneem'. Ik ga er verder niet eens op in behalve door vast te stellen dat uit jouw reactie blijkt dat jij eigenlijk gewoonk gevaarlijk bent.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:20 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, de schuld ligt zoals gebruikelijk bij de verzorgsters en de kinderen.![]()
Wat bezielt jou toch iedere keer weer om het voor de dader op te nemen? En waarom vind je het zo'n probleem wanneer dit soort gasten als honden afgeknalt worden? Net alsof hun leven enige waarde heeft.
Het kost me nog meer moeite een rups dood te trappen dan het me zou kosten om deze vent af te maken. Ik snap echt niet waarom dit soort gasten nog 30 jaar in een inrichting mag verblijven. Gewoon afmaken als de dolle hond die hij is. Waarom niet?
Waarom? Omdat ik rechtvaardigheid eis?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat een enge reactie. En dan de veronderstelling 'dat ik het voor de dader opneem'. Ik ga er verder niet eens op in behalve door vast te stellen dat uit jouw reactie blijkt dat jij eigenlijk gewoonk gevaarlijk bent.
Zou je willen stoppen met die persoonlijke insinuaties - ze zijn grof en ongepast.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:33 schreef LXIV het volgende:
[..]
Waarom? Omdat ik rechtvaardigheid eis?
Jij hebt gemakkelijk praten. Het is jouw belang ook niet, en je kunt je niet voorstellen wat de ouders van de slachtoffers nu doormaken. Je hebt zelf immers geen kinderen. Ik heb zelf wel kinderen en mijn vrouw werkt ook op een KDV. Dan ga je er anders tegen aankijken, dan komt het heel dichtbij. Jij praat vanuit je weldenkende, hippe, ivoren gayyuppentoren in de Randstad.
Kom je hier ook weer even trollen?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Sorry hoor maar dit vind ik in alle drama die er nu is dan weer van die onzinnige en goedkope retoriek. Als iemand zo gestoord is, dan is ie zo gestoord en dan kun je het iemand eigenlijk niet kwalijk nemen in de betekenis die wij er aan hechten.
Jij insinueert dat ik gevaarlijk zou zijn. Dus wat dan nog?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:39 schreef SCH het volgende:
en ma
[..]
Zou je willen stoppen met die persoonlijke insinuaties - ze zijn grof en ongepast.
Ik reageer alleen maar op de primitieve opmerkingen in dit topic over dat die vent afgemaakt zouden worden. Er is nog niet eens bekend wie het is en in wat voor toestand hij verkeerde. Ik neem het helemaal niet voor zijn daden op, hoe zou dat kunnen. Het is alleen zo dat mensen zo geestelijk gestoord kunnen zijn dat ze niet meer weten wat ze doen. En dat kan ook jij en mij overkomen, of je kinderen. Bedenk dat goed voordat je met dit soort oordelen komt.
Het is verschrikkelijk wat er is gebeurd en er past alleen maar medeleven met de familie van de slachtoffers, met de gewonden, met de betrokkenen, en misschien zelfs wel een beetje met de familie van de dader. Het zal je kind of broer maar wezen.
En valse honden kunnen ook niets aan hun gedrag doen, toch laten we ze inslapen. Lijkt me voor dit geval ook het beste.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Sorry hoor maar dit vind ik in alle drama die er nu is dan weer van die onzinnige en goedkope retoriek. Als iemand zo gestoord is, dan is ie zo gestoord en dan kun je het iemand eigenlijk niet kwalijk nemen in de betekenis die wij er aan hechten.
nee, het is maar palestina, maar dat is een ander topicquote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:09 schreef Plaza het volgende:
De fascistische zionisten gooiden bommen op de kinderen in Palestina, maar niemand die er van schrok?
Dat is oorlog, dit is Belgie.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:09 schreef Plaza het volgende:
De fascistische zionisten gooiden bommen op de kinderen in Palestina, maar niemand die er van schrok?
Oorlog is geen rechtvaardiging.quote:
Hier staat weer dat er 'pas' twee kindjes en een begeleidster zijn overleden.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:18 schreef Mylene het volgende:
Derde kindje overleden na wilde steekpartij in kinderdagverblijf Dendermonde
humorquote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:14 schreef Becel het volgende:
Zwart witte strepen hmmmmmmm
Een Heracles supporter?
Tis wel heftige shit allemaal. Ik moet stoom afblazen . Peuters en baby's die afgeslacht worden WTF. het liefste rij ik nu nog naar Belgie om domme dingen te gaan doenquote:
Gadverdamme zeg.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:43 schreef marcb1974 het volgende:
Ter identificatie van de kinderen zijn foto's gemaakt om zo de ouders en kind te kunnen samenbrengen. In 1 geval was dit niet mogelijk door de te zware verwondingen aan het kind
Bedankt voor de link. Ik snap ook wel dat mensen stoom af komen blazen maar ik vind ook dat je je verstand er altijd bij moet houden. Ook zwaar psychiatrische patienten zijn gewoon geboren en lieve babietjes geweest enz. En net zo goed als dat je kanker kan krijgen, kan je een psychiatrische ziekte krijgen. Het blijft om mensen gaan en het stoort me gewoon dat er op die manier over gepraat wordt. Het is ingewikkeld en ik snap de emotie maar het is juist belangrijk om de hersens er bij te houden. Ik heb gewoon een broertje dood aan dat volksgericht-achtige toontje.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:55 schreef Frollo het volgende:
SCH, ik deel je afschuw voor enge borrelpraat en wedstrijdjes 'wie bedenkt de meest sadistische straf', maar ik snap ook dat mensen hier gewoon even stoom komen afblazen.
Onderstaand topic is naar aanleiding van het drama in Dendermonde, maar neemt iets meer afstand en je ziet dat het er dan meteen een stuk genuanceerder aan toegaat:
De maatschappij en zwaar psychiatrische patienten
jezusquote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:43 schreef marcb1974 het volgende:
Ter identificatie van de kinderen zijn foto's gemaakt om zo de ouders en kind te kunnen samenbrengen. In 1 geval was dit niet mogelijk door de te zware verwondingen aan het kind
quote:Wat hier namelijk speciaal aan is, merkt Vermassen op, is dat hij doelgericht kinderen heeft uitgekozen. "Dat betekent dat de man met een probleem zit waar kinderen mee gemoeid zijn. Het is zeker niet toevallig dat hij deze doelgroep heeft gekozen."
Ik snap eerlijk gezegd niet dat ze die foto's plaatsen. Laat die mensen met hun enorme verdriet en wanhoop toch met rust.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:57 schreef Foxriver het volgende:
fucking ziek die gast![]()
![]()
die foto's op de telegraaf siteverschrikkelijk
Om dat te kunnen moet je net zo gek zijn als die gozer, lijkt me.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:01 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik hoop dat die gozer die dat geflikt heeft keihard gemarteld wordt... Vuile klootzak
In ieder geval goed om te lezen dat er wél nog beschaafde mensen zijn. Daar twijfel ik soms wel eens aan.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:54 schreef AryaMehr het volgende:
De meeste mensen die nu opeens schreeuwen dat de doodstraf ingevoerd moet worden laten zich te veel door emoties lijden. Begrijp me niet verkeerd, het is echt afschuwelijk wat er is gebeurd maar de doodstraf hoort niet thuis in een beschaafd land. Bovendien is een levenslange straf voldoende om hem uit de maatschappij te houden.
Daar worden mensen niet gelynchd.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:06 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Kan Guantanamo nog even open blijven?
Moord en brand schreeuwen vlak na zo'n gebeurtenis is volkomen logisch. Zoals je zegt laten mensen zich direct lijden door emoties.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:54 schreef AryaMehr het volgende:
De meeste mensen die nu opeens schreeuwen dat de doodstraf ingevoerd moet worden laten zich te veel door emoties lijden. Begrijp me niet verkeerd, het is echt afschuwelijk wat er is gebeurd maar de doodstraf hoort niet thuis in een beschaafd land. Bovendien is een levenslange straf voldoende om hem uit de maatschappij te houden.
Zo'n gozer moet wel terdege onderzocht worden, misschien dat er ter voorkoming van dit soort incidenten in de toekomst toch wat lessen zijn te leren, maar in principe denk ik dat je bwvs met geen wetenschap ter wereld dit soort dingen volkomen kunt uitbannen idd. Tragisch.quote:
Met dat soort logica kom je ook al een heel eind in de richting van het afmaken van alle demente bejaarden. Trek het wat verder door en voor je het weet ben je alle mensen die in een rolstoel zitten aan het afmakenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Moord en brand schreeuwen vlak na zo'n gebeurtenis is volkomen logisch. Zoals je zegt laten mensen zich direct lijden door emoties.
Bij een levenslange gevangenisstraf is het wel feit dat jij en ik betalen, de rest van ons leven voor figuren zoals hij. Nu zijn het niet jij en ik maar Fredke & Phillipe uit Belgie die dat doen.
Ik ben geen absolute voorstander van de doodstraf, maar in dit geval, waar de bewijslast zo hard naar voren gaat komen zou ik wel instemmen om deze man de doodstraf te geven.
Het "helpen" van deze man heeft geen zin meer. Aangezien ze in Belgie, gezien de gruwel van de daad, zeker levenslang gaan eisen. (Juristen onder ons, help me eens. Als hij ontoerekeningsvatbaar wordt verklaard wat zijn dan de vooruitzichten?)
*Mits hij levenslang zou krijgen, ontoerekeningsvatbaar of niet.*
Voor wie zou je hem dan nog moeten helpen? Uit humanitair oogpunt? Dat lijkt me verspilling van geld aangezien hij de rest van zn leven in de gevangenis moet blijven. Ook niet echt een humanitaire straf.
Dus doe ons, de samenleving, de persoon zelf (he's fucked in the mind anyway) en het financiele plaatje een plezier en geef deze man de doodstraf.
En de dader had zich nog wel aangemeld als een president-elect piet, hoorde ik op het journaal.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zo'n gozer moet wel terdege onderzocht worden, misschien dat er ter voorkoming van dit soort incidenten in de toekomst toch wat lessen zijn te leren, maar in principe denk ik dat je bwvs met geen wetenschap ter wereld dit soort dingen volkomen kunt uitbannen idd. Tragisch.
Iedereen afmaken, dan gebeuren dit soort dingen niet meer....quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zo'n gozer moet wel terdege onderzocht worden, misschien dat er ter voorkoming van dit soort incidenten in de toekomst toch wat lessen zijn te leren, maar in principe denk ik dat je bwvs met geen wetenschap ter wereld dit soort dingen volkomen kunt uitbannen idd. Tragisch.
Dus jij zou hem willen helpen in welk opzicht dan ook, zodat ie zich nog goed kan ontwikkelen voor zijn leven in de gevangenis?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:13 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Met dat soort logica kom je ook al een heel eind in de richting van het afmaken van alle demente bejaarden. Trek het wat verder door en voor je het weet ben je alle mensen die in een rolstoel zitten aan het afmaken![]()
Je begeeft je op een hellend vlak mijn vriend.
Gaat het hier om een TBS-er dan?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:15 schreef Aoristus het volgende:
Alle TBS'ers moeten vanaf nu een t-shirt aan met een gevarendriehoek met daarin de tekst: niet in orde!
Ik hoorde dat hij een voormalig kunstenaar was.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:14 schreef Aoristus het volgende:
[..]
En de dader had zich nog wel aangemeld als een president-elect piet, hoorde ik op het journaal.
Ja, dat zal onderzoek moeten uitwijzen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:14 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Iedereen afmaken, dan gebeuren dit soort dingen niet meer....
Maar gaat dit de nieuwe trend worden? Schietpartijen op middelbare scholen zijn niet psycho genoeg meer?
Iemand die uit een psychiatrische inrichting ontsnapt is, dat zijn in de regel tbs'ersquote:
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat zal onderzoek moeten uitwijzen.
Overigens meer dan tien jaar geleden wandelde ergens in Schotland een man van middelbare leeftijd een lagere school binnen en maakte veel meer slachtoffers nog.
In MIS weten ze wel waar ik op doel wrs. Het is eerder voorgekomen zoiets.
bronquote:Steekpartij Fabeltjesland doet denken aan bloedbad van Dunblane
De vreselijke dodelijke steekpartij in het kinderdagverblijf Fabeltjesland in Sint-Gillis bij Dendermonde doet pijnlijk denken aan het bloedbad in het Schotse Dunblane op 13 maart 1996. Strafpleiter Jef Vermassen maakte daar gewag van op de VRT-radio.
Toen drong de 43-jarige Thomas Hamilton gewapend met vier pistolen de plaatselijke lagere school binnen en opende het vuur in een klaslokaal. Vijftien kinderen en hun leerkracht Gwenne Mayor (44) werden gedood. Hamilton pleegde daarna zelfmoord. De kinderen waren tussen de vijf en de zes jaar oud. Tot heden vandaag blijft het de grootste massamoord op kinderen uit de Britse geschiedenis.
Er blijft een waas van onduidelijkheid over de beweegredenen van Hamilton. De man was vroeger leider in een jeugdbeweging en zou pedofiele neigingen naar jongetjes hebben gehad. Hij zou foto's hebben genomen van halfnaakte jongens zonder dat de ouders daar iets van af wisten.
In teruggevonden brieven schreef hij dat die aantijgingen in 1993 tot het faillissement van zijn winkel hadden geleid.
Dunblane.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat zal onderzoek moeten uitwijzen.
Overigens meer dan tien jaar geleden wandelde ergens in Schotland een man van middelbare leeftijd een lagere school binnen en maakte veel meer slachtoffers nog.
In MIS weten ze wel waar ik op doel wrs. Het is eerder voorgekomen zoiets.
bronquote:De steekpartij in het kinderdagverblijf Fabeltjesland in Dendermonde, heeft drie dodelijke slachtoffers geėist, en geen vier, zoals eerder werd gemeld. Het dodental blijft op drie (twee kinderen en een begeleidster) en de zwaargewonde slachtoffers zijn niet langer in levensgevaar. Dat zegt gouverneur André Denys. De dader is opgepakt en wordt momenteel ondervraagd, maar geeft een verwarrende indruk.
Tien kinderen en twee volwassen bevinden zich in zes verschillende ziekenhuizen met zware verwondingen. Ze liepen allen zware messteken op en werden geopereerd.
Drie doden, tien kinderen en twee volwassenen buiten levensgevaar
Een 28-jarige psychiatrische patiėnt drong vanmorgen binnen in OCMW-kinderdagverblijf Fabeltjesland en de naschoolse opvang De Rakkertjes en begon er in het wilde weg uit te halen met een mes. Twee peuters en een volwassene overleden ter plekke. Twaalf anderen, tien kinderen en twee volwassenen, raakten gewond. Ze kregen een groot aantal messteken en hun verwondingen waren bijzonder ernstig. In het dagverblijf waren 18 kinderen tussen 0 en 3 jaar en 6 personeelsleden aanwezig.
Dader verschijnt straks voor onderzoeksrechter
De dader was vanmorgen vroeg al gesignaleerd in het centrum en het station van de stad met wit geschminkt gezicht, zwarte ogen en felrood haar. Om 10 uur kwam hij op de fiets aan bij het dagverblijf. Hij zei dat hij een inlichting wilde vragen en raakte zo de baby-afdeling binnen. Meteen begon hij in het wilde weg te steken met zijn mes. De man trok vervolgens naar een tweede afdeling en viel ook daar kinderen aan. Na een korte vluchtpoging met de fiets is hij rond 11.30 uur opgepakt bij de Aldi in Lebbeke.
De dader vluchtte naar een psychiatrische instelling waar hij waarschijnlijk in ambulante behandeling was. Toen hij overmeesterd werd, raakte hij gewond. Hij is naar het ziekenhuis in Aalst gebracht en werd daar verzorgd. Hij kon daar kort na de middag al ondervraagd worden. Over zijn motieven is nog niets bekend. De volgens ooggetuigen "extreem magere man" gedroeg zich erg rustig. Hij is afkomstig uit Dendermonde en zou een psychiatrisch en gerechtelijk verleden hebben. Bronnen zeggen nu ook dat hij onder invloed van drank en drugs was. Er is zelfs sprake van banden met de extreem-rechtse organisatie BBET. Tijdens zijn ondervraging doet hij naar verluidt erg lacherig. Hij verschijnt straks voor de onderzoeksrechter.
Alle scholen afgesloten
Burgemeester van Dendermonde Piet Buys: "De slachtoffers worden verzorgd. De niet-gewonden zijn overgebracht naar een bijzonder opvangcentrum. Zij zijn in shock en hebben uiteraard psychische bijstand nodig." De politie rukte massaal uit en schakelde een politiehelikopter in. Het medisch rampenplan werd afgekondigd. Ziekenwagens reden af en aan. Onmiddellijk werden alle scholen, kinderdagverblijven en rusthuizen in de regio afgesloten.
Noodnummer en opvang voor ouders
De ouders van de kinderen die in het verblijf opgevangen werden, moeten verzamelen in dienstencentrum de Zonnebloem in de Breestraat in Dendermonde. In de ziekenhuizen werden van hen digitale foto's gemaakt. De ouders moesten in het opvangcentrum hun kinderen herkennen, ze mochten hen niet meteen bezoeken om chaos in de ziekenhuizen te voorkomen. Er is nu nog één noodnummer waarop familie en verwanten terechtkunnen: 052/26.27.05.
Maandag herdenkingsplechtigheid
Burgemeester Buyse heeft twee rouwregisters geopend, één in het stadhuis van Dendermonde en één in het voormalige gemeentehuis van Sint-Gillis. Er komt ook een elektronisch rouwregister. Maandag wordt er ook een herdenkingsplechtigheid georganiseerd op de plaats van de feiten. (belga/bf/mvdb)
Ah, akkoord, die zaak bedoel ik idd, ook anderen moesten daar blijkbaar aan denken.quote:
?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:23 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Iemand die uit een psychiatrische inrichting ontsnapt is, dat zijn in de regel tbs'ers
Ik wil dat mensen humanitair behandelt worden, en niet dat ze vermoord worden door de staat.... Zeker niet als ze 'fucked in the mind' zijn.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:14 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dus jij zou hem willen helpen in welk opzicht dan ook, zodat ie zich nog goed kan ontwikkelen voor zijn leven in de gevangenis?
Onzinquote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:23 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Iemand die uit een psychiatrische inrichting ontsnapt is, dat zijn in de regel tbs'ers
Wat voor idee heb jij dan bij de psychiatrie?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:38 schreef Saviola het volgende:
Bah, afschuwelijk dit. Zat die man nog in een psychiatrie? Hoe is die 'gewoon' kunnen wegfietsen met een rugzak vol messen?
Na hun daad of liever preventief?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:22 schreef hersenchirurg het volgende:
Kunnen dit soort waardeloze kutmensen nou echt niet gewoon opgeruimd worden? Of -om ze nog enig nut te geven- als levende testdummy gebruiken in een botsproef oid?
Normaalgesproken probeer ik altijd wel nuances te vinden, maar in dit soort gevallen krijgt de onderbuik toch echt 100% de overhand.
Ik vind dat een eventuele doodstraf nog veel te licht is voor zo'n daad.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:22 schreef hersenchirurg het volgende:
Kunnen dit soort waardeloze kutmensen nou echt niet gewoon opgeruimd worden? Of -om ze nog enig nut te geven- als levende testdummy gebruiken in een botsproef oid?
Normaalgesproken probeer ik altijd wel nuances te vinden, maar in dit soort gevallen krijgt de onderbuik toch echt 100% de overhand.
bronquote:"Dader koos slachtoffers met bijzondere betekenis"
Gerechtspsychiater Myriam Van Moffaert zegt dat de dader van de dodelijke steekpartij in Sint-Gillis bij Dendermonde vermoedelijk zijn slachtoffers koos met een bijzondere betekenis. Ze zegt dat alle hypotheses over zijn motieven moeten worden opengehouden.
Dat de dader mogelijk handelde onder invloed van drugs of medicatie, verklaart volgens Van Moffaert niet zijn daden. "De slachtoffers zijn heel jong", zegt Van Moffaert. "Er moet een bijkomende motivatie zijn waarom hij kinderen uitkoos als slachtoffer. Iemand die onder invloed handelt, zal zijn slachtoffers niet op deze manier uitkiezen."
Van Moffaert vergelijkt het met het drama in het Schotse Dunblane op 13 maart 1996, waar een gewapende man een school binnendrong en er zestien kinderen en een lerares vermoordde, alvorens zelfmoord te plegen. Achteraf bleek dat de man zijn job verloren was omdat hij verdacht werd van pedofiele neigingen.
"Eigenaardige denkbeelden of waanideeėn"
"Maar het kan nog alle kanten uit", zegt Van Moffaert over de man zijn motieven. "Waarom koos hij ervoor om zijn gezicht te beschilderen? Waarom gebruikte hij een mes en geen vuurwapen, waardoor het een bloedig delict werd? We kunnen er voorlopig alleen maar over speculeren."
De gerechtspsychiater wou daarom niet gezegd hebben dat de man een psychiatrische afwijking heeft. "Het zijn eigenaardige denkbeelden, of waanideeėn, die zich in zoiets uiten. Hij kiest kinderen uit als doelwit. Wat hij doet, wordt ingegeven door heftige gevoelens, niet door rationele overwegingen. Dat wordt meestal in verband gebracht met een ziekte. Maar verder dan dat durf ik niet gaan. We moeten ook opletten dat we psychiatrische patiėnten niet nodeloos stigmatiseren."
Massamoordenaar
Het profiel van de dader is dat van een massamoordenaar, zegt Van Moffaert. Ze gaat ervan uit dat hij met een zekere voorbedachtheid handelde. "Hij was beschilderd en trok met verschillende steekwapens naar de crčche."
Bij de steekpartij kwamen er twee kinderen en een personeelslid van kinderdagverblijf Fabeltjesland om het leven. Er vielen ook twaalf gewonden. De dader kon gevat worden, maar leverde nog geen duidelijkheid over zijn motieven. Hij weigert tijdens zijn ondervraging mee te werken aan het onderzoek. De man zou lachen met de speurders en zou zich bijzonder vreemd gedragen. (belga/mvdb)
Omdat-ie zo gek als een deur is. Opgelost, slotje.quote:"Maar het kan nog alle kanten uit", zegt Van Moffaert over de man zijn motieven. "Waarom koos hij ervoor om zijn gezicht te beschilderen? Waarom gebruikte hij een mes en geen vuurwapen, waardoor het een bloedig delict werd? We kunnen er voorlopig alleen maar over speculeren."
Afschuwelijk.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:39 schreef amaranta het volgende:
8 en 9 maanden zeggen net toch op rtl?
Niet dat het er wat toe doet, het is gewoon onmenselijk.
Pff ik moest gewoon bijna overgeven toen die Belgische dokter aan woord was.
De kindjes zijn zo toegetakeld dat ze bijna niet te identificeren zijn.
Sowieso, een mes heeft iedereen in zn keukenla liggen, een pistool is voor veel mensen een stuk moeilijker te bereiken..quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:43 schreef Monidique het volgende:
[..]
Omdat-ie zo gek als een deur is. Opgelost, slotje.
De enige ethische moeilijkheid die de doodstraf met zich meebrengt heeft te maken met de onomkeerbaarheid ervan en een altijd aanwezige mogelijkheid op een gerechtelijk dwalen, waardoor een onschuldig mens ter dood gebracht kan worden. Met de doodstraf an sich, heb ik eigenlijk niet zoveel problemen als ultieme straf voor de allerzwaarste misdaden.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:54 schreef AryaMehr het volgende:
De meeste mensen die nu opeens schreeuwen dat de doodstraf ingevoerd moet worden laten zich te veel door emoties lijden. Begrijp me niet verkeerd, het is echt afschuwelijk wat er is gebeurd maar de doodstraf hoort niet thuis in een beschaafd land. Bovendien is een levenslange straf voldoende om hem uit de maatschappij te houden.
Tja voor hem hoop je 't niet. 't Is ook beter voor de klootzak zelf dat hij nooit meer in de 'dagelijkse' samenleving terechtkomt. Lang zal 'ie anders niet meegaan......quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:43 schreef Monidique het volgende:
Ik hoop dat-ie een eerlijk proces krijgt.
De campingzender deed leuk mee. Prutsers.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Een beschminkte, broodmagere man die mogelijk naar drugs en drank ruikt en die inlichtingen wil vragen in een kinderdagverblijf?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Schmink is dubieus. Drank en drugs ruik je niet door een deur heen doorgaans. Ben met je eens dat je magere mensen zoveel mogelijk moet buiten sluiten. Dat zijn de gevaarlijkste.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:58 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een beschminkte, broodmagere man die mogelijk naar drugs en drank ruikt en die inlichtingen wil vragen in een kinderdagverblijf?
Een meisje van misschien 21 dat opendoet en die man loopt meteen door. Hoe zie je dat voor je dan?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:58 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een beschminkte, broodmagere man die mogelijk naar drugs en drank ruikt en die inlichtingen wil vragen in een kinderdagverblijf?
Ik moest ook gelijk aan the joker denkenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:54 schreef SCH het volgende:
Zit wel de hele tijd met dat liedje van de Fabeltjeskrant in mijn hoofd nu.
Zul je zien dat Heath Ledger straks de schuld krijgt trouwens
Zo.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Een meisje van misschien 21 dat opendoet en die man loopt meteen door. Hoe zie je dat voor je dan?
20 bedoel je?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:00 schreef Jump het volgende:
een gast van 2 jaar die zit te lachen tijdens de ondervraging![]()
![]()
![]()
jah, 20 inderdaad.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:04 schreef SCH het volgende:
[..]
20 bedoel je?
Ik ben wel blij dat het beeld ontstaat dat hij ernstig gestoord is. Dat mogen we toch wel hopen.
Stel je voor dat iemand dit doet die op zich redelijk normaal van geest is.
bronquote:De dader van de steekpartij in Dendermonde is een 20-jarige Belg uit de omgeving van Dendermonde. Dat bevestigt procureur des Konings Christian Du Four op een persconferentie.
De verdachte weigert tijdens zijn ondervraging mee te werken aan het onderzoek. Hij lacht met de speurders en heeft over de feiten nog niets verteld. De dader wordt ondervraagd door de federale politie en is nog niet voor de onderzoeksrechter verschenen. Hij is niet onder invloed van drugs of alcohol. De jongeman was niet ontsnapt uit een psychiatrische instelling.
Zwart-wit geschminkt
De volgens ooggetuigen zwart-wit geschminkte man heeft vanochtend twee peuters en een medewerkster gedood. Tien andere kinderen raakten gewond. De vermoedelijke dader kwam en ging op een fiets en kon na een korte klopjacht worden aangehouden. Volgens Du Four raakte de man bij zijn aanhouding gewond en moest hij in een ziekenhuis worden behandeld. Hij verschijnt straks voor de onderzoeksrechter.
In dagverblijf Fabeltjesland verbleven 21 kinderen toen de dader rond 10.00 uur binnenkwam en onmiddellijk met een mes op kinderen begon in te steken. Twee baby's en een medewerkster werden gedood. Directeur Ignace Demeyer van het plaatselijke ziekenhuis zei dat er tien kinderen met ernstige steekwonden over hun hele lichaam werden binnengebracht, die allemaal met spoed geopereerd moesten worden. De kinderen zijn inmiddels buiten levensgevaar.
"Brutale aanval op onze zwakste burgers"
Du Four zei dat de politie geschokte ouders digitale foto's van de naar het ziekenhuis gebrachte kinderen toonde om te helpen hen te identificeren. De gemeente stelde een opvangcentrum open waar slachtoffers en ooggetuigen psychologische bijstand konden krijgen.
Burgemeester van Dendermonde Piet Buyse sprak van 'een zeer brute aanval op onze zwakste burgers'. "De hele stad is één in steun voor de ouders die diep bedroefd zijn", zei hij.
Vlaams minister van welzijn Veerle Heeren kondigde een onderzoek naar de beveiliging van het kinderdagverblijf aan. (novum/belga/mvdb)
Messen verbieden.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Verschrikkelijk nieuws..quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:18 schreef Mylene het volgende:
Derde kindje overleden na wilde steekpartij in kinderdagverblijf Dendermonde
Goed, maar in de gekte van deze man is nu dus wel een aanknopingspunt te vinden, vermoed ik. Ik vrees wel dat deze figuur wrs een vrij eh... unieke pathologie zal bezitten.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:17 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
The Joker
De dader was vanmorgen vroeg al gesignaleerd in het centrum en het station van de stad met wit geschminkt gezicht, zwarte ogen en felrood haar. In de Engelstalige pers kreeg hij daarom de bijnaam 'The Joker', naar de laatste filmrol van Heath Ledger in 'The Dark Knight'. Het was gisteren exact een jaar geleden dat Ledger aan een overdosis drugs overleed.
Had niet anders verwacht dat ze dit zouden gaan zeggen.
Zal het toeval zijn dat deze datum heeft gekozen denk je?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Goed, maar in de gekte van deze man is nu dus wel een aanknopingspunt te vinden, vermoed ik. Ik vrees wel dat deze figuur wrs een vrij eh... unieke pathologie zal bezitten.
Zo gaat het de hele dag al.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:16 schreef marcb1974 het volgende:
Dat derde kindje klopt niet, ze blijven overal 2 kindjes en 1 volwassene zeggen.
Ik denk iig dat onderzocht moet worden wat het verband is.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:22 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Zal het toeval zijn dat deze datum heeft gekozen denk je?
Wel toevallig dat het een jaar geleden is.
Nou ja dat hij daar enige "inspiratie" uit heeft geput ligt wel voor de hand toch?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:17 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
The Joker
De dader was vanmorgen vroeg al gesignaleerd in het centrum en het station van de stad met wit geschminkt gezicht, zwarte ogen en felrood haar. In de Engelstalige pers kreeg hij daarom de bijnaam 'The Joker', naar de laatste filmrol van Heath Ledger in 'The Dark Knight'. Het was gisteren exact een jaar geleden dat Ledger aan een overdosis drugs overleed.
Had niet anders verwacht dat ze dit zouden gaan zeggen.
Ja idd, ik dacht al wanneer komen de media er mee.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:25 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Nou ja dat hij daar enige "inspiratie" uit heeft geput ligt wel voor de hand toch?
[ afbeelding ]
Toch 2 teveel héquote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:15 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Maar gelukkig dus voorbarig. 'Slechts' 2 babies dood
Een jaar en een dag, dus het heeft niets met elkaar te maken schat ik in. In ieder geval vind ik dit allemaal vreselijk speculeren.Je kunt beter op de, toch al verschrikkelijke, feiten wachten. Voor je het weet doen allerlei idiote verhalen de ronde op het internet.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:22 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Zal het toeval zijn dat deze datum heeft gekozen denk je?
Wel toevallig dat het een jaar geleden is.
Waar, maargoed dat blijft altijd.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:30 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Een jaar en een dag, dus het heeft niets met elkaar te maken schat ik in. In ieder geval vind ik dit allemaal vreselijk speculeren.Je kunt beter op de, toch al verschrikkelijke, feiten wachten. Voor je het weet doen allerlei idiote verhalen de ronde op het internet.
Ik heb bijna niet kunnen eten, kreeg het niet weg.
Het was het eerste waar ik aan dacht bij de beschrijving van die schmink.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:28 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ja idd, ik dacht al wanneer komen de media er mee.
Owja, die ook nog, moet er wel scary uit hebben gezien, helemaal in dit geval.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:33 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Het was het eerste waar ik aan dacht bij de beschrijving van die schmink.
En aan Oversight. En die was ook gebasseerd op de joker.
Naja..ik heb me ook zitten afvragen waarom ze in vredesnaam open hebben gedaan voor een geschminkte man.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Dat is idd wel vreemd, maar verder had ik ook al bedacht wat SCH zei.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:43 schreef SHE het volgende:
[..]
Naja..ik heb me ook zitten afvragen waarom ze in vredesnaam open hebben gedaan voor een geschminkte man.
Dan moet er toch al een alarmbel afgaan als je zo'n debiel ziet staan?
Maar goed, achteraf zijn we allemaal helden, de echte helden liggen nu in het ziekenhuis met messteken, waarvan 1 al haar leven heeft gegeven voor die kleintjes.
Wat een bizarre slachtpartij moet dat zijn geweest. Horror
De doodstraf helpt niet als afschrikwekkend middel, en helpt óók de nabestaanden niet om het beter te kunnen verwerken. Dat is in de VS uitgebreid onderzocht.quote:
Het was voor mij ook een teleurstelling. Wat zou de man dwars zitten dat hij kinderen het hoekje om helpt?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:43 schreef Ryan3 het volgende:
Niet ontsnapt uit een psychiatrische instelling..
Het zou alleen maar helpen als je ze dan preventief de doodstraf had gegeven, en dat is zoals iedereen weet een vrij onhoudbare positie.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:55 schreef Gert het volgende:
[..]
De doodstraf helpt niet als afschrikwekkend middel, en helpt óók de nabestaanden niet om het beter te kunnen verwerken. Dat is in de VS uitgebreid onderzocht.
Toch is mijn overtuiging aan het wankelen. OK, hij mag dan niet toerekeningsvatbaar zijn door zijn geestesziekte. Maar moet je iemand die zó'n vreselijk defect in zijn hersens heeft, de kans geven om ooit nog een keer iemand iets aan te doen? Of is het beter het zekere voor het onzekere te nemen en dit menselijk afval te elimineren...
Ik hoorde op een van de journaals dat hij het in koelenbloede had gedaan, vol woede en haat.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:56 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Het was voor mij ook een teleurstelling. Wat zou de man dwars zitten dat hij kinderen het hoekje om helpt?
Wat is het nou, in koele bloede of vol woede en haat?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:58 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik hoorde op een van de journaals dat hij het in koelenbloede had gedaan, vol woede en haat.
En ik dacht alleen maar 'nee toch... dit moet toch wel gewoon een gestoordeling zijn?'
Oh ja, dat was het, er werd ´met voorbedachte rade' gezegd en dat vond ik zo rationeel klinken, en daar kan ik gewoon echt niet bij. Daar wil ik niet bij... dat iemand dit echt bij volle bewustzijn gedaan heeft...
recidivisten ...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het zou alleen maar helpen als je ze dan preventief de doodstraf had gegeven, en dat is zoals iedereen weet een vrij onhoudbare positie.
Dit soort mensen komt nooit meer vrij, die worden levenslang in TBS gehouden (of vergelijkbaar in andere landen), lijkt me.quote:
Gepassioneerd mes steken of koud wat op het babylichaampje in hakken. Ik denk dat het er niet zoveel toe doet. De kinderen zijn dood. Het zal voor de strafmaat niet zoveel uitmakenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:59 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Wat is het nou, in koele bloede of vol woede en haat?
En uiteindelijk met weekendverlof....quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dit soort mensen komt nooit meer vrij, die worden levenslang in TBS gehouden (of vergelijkbaar in andere landen), lijkt me.
Nee, de NOS was goed bezig, vijf minuten gezaag over psychologen, crisismedewerkers en andere 'hulpverleners'. Bovendien werden mensen totaal niet bang gemaakt door RTL omdat in de reportage juist te zien was dat veel verblijven juist werken met een passensysteem waarmee ongenode gasten buiten de deur blijven. Je laat weer eens essentiėle elementen weg in je verhaal ten einde een punt te kunnen scoren.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Ikzelf denk dat de strafwet uitgaat van de verantwoordelijkheid voor het eigen handelen, alleen dan is een mens strafbaar. Doodstraf vind ik bijv. slechts bij uitzondering toepasbaar op oorlogsmisdadigers.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:58 schreef Wheelgunner het volgende:
Zie het als een vorm van euthanasie. Dood is het beste voor hem, en het beste voor de maatschappij.
Hey, ik schrijf die teksten niet hoor...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:59 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Wat is het nou, in koele bloede of vol woede en haat?
Dat zou idd een punt kunnen zijn dat aandacht verdiend hier in Nederland, ben ik met je eens.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:01 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En uiteindelijk met weekendverlof....
In de Belgiė krijgen ze geloof ik een elektroniche enkelband mee. In Nederland gaat het nog weleens mis met dat weekendverlof jaquote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:01 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En uiteindelijk met weekendverlof....
Voor mij is het hetzelfde als met een valse hond. Die kan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor zijn daden, toch laten we die inslapen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:04 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ikzelf denk dat de strafwet uitgaat van de verantwoordelijkheid voor het eigen handelen, alleen dan is een mens strafbaar. Doodstraf vind ik bijv. slechts bij uitzondering toepasbaar op oorlogsmisdadigers.
Kdv hier, kun je gewoon inlopen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:02 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Nee, de NOS was goed bezig, vijf minuten gezaag over psychologen, crisismedewerkers en andere 'hulpverleners'. Bovendien werden mensen totaal niet bang gemaakt door RTL omdat in de reportage juist te zien was dat veel verblijven juist werken met een passensysteem waarmee ongenode gasten buiten de deur blijven. Je laat weer eens essentiėle elementen weg in je verhaal ten einde een punt te kunnen scoren.
Een mens is niet een hond hč.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:06 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Voor mij is het hetzelfde als met een valse hond. Die kan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor zijn daden, toch laten we die inslapen.
Honden houden van mensen, deze man houdt niet van kinderenquote:
Ze hebben er al jaren tekort. Mensen die een elektronische enkelband moeten krijgen worden gewoon naar huis gestuurd en na drie kwart jaar krijgen ze zo'n band. In die periode lopen ze wel gewoon los zonder controle.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:06 schreef Mylene het volgende:
[..]
In de Belgiė krijgen ze geloof ik een elektroniche enkelband mee. In Nederland gaat het nog weleens mis met dat weekendverlof ja.
Zonder verder teveel uit te wijden over voor of tegen de doodstraf, ik heb persoonlijk geen problemen met de doodstraf voor iemand die het leven van een ander heeft genomen. Gewoon als prinicipe. Preventie, afschrikking, wraak, gevoel van rechtvaardigheid etc. zijn allemaal secundair. Als je een moord pleegt, die ultieme grens overgaat, wordt je eigen leven beeindigd. Dat zou imo net zo logisch moeten zijn als dat een en een twee is.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:55 schreef Gert het volgende:
[..]
De doodstraf helpt niet als afschrikwekkend middel, en helpt óók de nabestaanden niet om het beter te kunnen verwerken. Dat is in de VS uitgebreid onderzocht.
Toch is mijn overtuiging aan het wankelen. OK, hij mag dan niet toerekeningsvatbaar zijn door zijn geestesziekte. Maar moet je iemand die zó'n vreselijk defect in zijn hersens heeft, de kans geven om ooit nog een keer iemand iets aan te doen? Of is het beter het zekere voor het onzekere te nemen en dit menselijk afval te elimineren...
Dat heeft voor mij geen betekenis in deze situatie. Ik hecht niet meer waarde aan het leven van dit wezen omdat hij een 'mens' is.quote:
Dat maakt niet uit voor het punt dat wordt gemaakt, SCH stelde dat RTL aan paniekzaaien deed, dat doen ze niet omdat de vraag juist een bruggetje was naar een reportage waarin te zien was dat veel verblijven al aan beveiliging doen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:07 schreef Ryan3 het volgende:
Kdv hier, kun je gewoon inlopen.
Je hebt gelijk.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:10 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit voor het punt dat wordt gemaakt, SCH stelde dat RTL aan paniekzaaien deed, dat doen ze niet omdat de vraag juist een bruggetje was naar een reportage waarin te zien was dat veel verblijven al aan beveiliging doen.
Maar als je een paar babies hebt doodgestoken en een begeleidster, zou je dan ooit nog buiten mogen lopen, al dan niet met enkelband?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:08 schreef Jump het volgende:
[..]
Ze hebben er al jaren tekort. Mensen die een elektronische enkelband moeten krijgen worden gewoon naar huis gestuurd en na drie kwart jaar krijgen ze zo'n band. In die periode lopen ze wel gewoon los zonder controle.
Ik had daar ook wel een lastig gevoel bij. Wat mij betreft mogen dit soort vreselijke zaken verslagen worden zonder confronterende straatinterviews en dergelijke.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Hij gaat hoogst waarschijnlijk geļnterneerd worden, maar geen enkele gesloten instelling zal hem willen en zal dan geļnterneerd worden in de gevangenis. Lijkt me ook geen pretje.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:13 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar als je een paar babies hebt doodgestoken en een begeleidster, zou je dan ooit nog buiten mogen lopen, al dan niet met enkelband?
Zo ja: principes overboord hier, en nekschot. Zekere voor het onzekere.
Als hij weer "gezond" verklaart wordt na behandeling denk ik dat hij best kans maakt ooit weer buiten te lopen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:13 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar als je een paar babies hebt doodgestoken en een begeleidster, zou je dan ooit nog buiten mogen lopen, al dan niet met enkelband?
Zo ja: principes overboord hier, dan opteer ik voor een nekschot. Zekere voor het onzekere.
Vind het ook een logische invalshoek. En bangmakerij.. ach. De kans is gelukkig zó klein dat jouw kind dit overkomt, en dat beseffen ouders ook wel. Mijn menneke was ook op de creche toen het nieuws bekend werd. Had echt niet de neiging om 'm meteen op te gaan halen. Tenminste: niet vanuit rationeel oogpunt. Gevoelsmatig wil je na zulk nieuws het liefst je eigen kind in je armen hebben natuurlijk.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:14 schreef Schanulleke het volgende:
En wat dat bangmaken betreft: ik denk niet dat er iemand is die kinderen op een creche heeft die na het horen van dergelijke berichten nog banger gemaakt kan worden. Het is een logische invalshoek.
Ik beantwoord die vraag al negatief als iemand één persoon heeft vermoord. Maar blijkbaar vindt de rechterlijke macht dat zo iemand een tweede kans in de maatschappij verdientquote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:13 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar als je een paar babies hebt doodgestoken en een begeleidster, zou je dan ooit nog buiten mogen lopen, al dan niet met enkelband?
Ik vind jouw zuigerige zg. politiek correcte opmerkingen anders ook behoorlijk ongepast en gespeend van elk gevoel voor timing.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat een enge reactie. En dan de veronderstelling 'dat ik het voor de dader opneem'. Ik ga er verder niet eens op in behalve door vast te stellen dat uit jouw reactie blijkt dat jij eigenlijk gewoonk gevaarlijk bent.
Pardon? Ik wil graag dat je dit terug neemt want het is een walgelijke suggestie. Wat is er politiek correct aan om op te roepen niet de onderbuik te laten spreken en te vragen om geen opmerkingen te plaatsen als: 'hij moet als een hond worden afgeslacht'. Op deze dag.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:55 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik vind jouw zuigerige zg. politiek correcte opmerkingen anders ook behoorlijk ongepast en gespeend van elk gevoel voor timing.
Ik peins er niet over.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:04 schreef SCH het volgende:
[..]
Pardon? Ik wil graag dat je dit terug neemt want het is een walgelijke suggestie. Wat is er politiek correct aan om op te roepen niet de onderbuik te laten spreken en te vragen om geen opmerkingen te plaatsen als: 'hij moet als een hond worden afgeslacht'. Op deze dag.
Neem je het even terug?
Waarom niet? Mij in dit topic van zuigen beschuldigen is echt waanzinnig en kwaadaardig.quote:
Zegt degene die eerder in dit topic stelde dat dit een onbelangrijk incident is en dat we er verder niet zo over moeten zeurenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:17 schreef Aoristus het volgende:
SCH weet het altijd beter. Laat het maar, Vivi. Het zal nooit veranderen
Trek er een keer lering uit, in plaats van zo te zuigen. Je weet zelf heus wel dat je een vervelende klier bent.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:21 schreef SCH het volgende:
[..]
Zegt degene die eerder in dit topic stelde dat dit een onbelangrijk incident is en dat we er verder niet zo over moeten zeuren
Ik zuig niet maar ben wel vasthoudend als ik iets belangrijk vind en in dit geval vind ik het van groot belang dat mensen zich niet verliezen in van die volksgericht-achtige opmerkingen. Dat vind ik beledigend voor de slachtoffers.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:23 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Trek er een keer lering uit, in plaats van zo te zuigen. Je weet zelf heus wel dat je een vervelende klier bent.
Je hebt echt geen enkel gevoel voor wat er is gebeurd hequote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:32 schreef Vivi het volgende:
Oh, je werpt jezelf nu ook al op als spreekbuis voor de slachtoffers.
Werkelijk, jouw mate van zelfoverschatting is ongekend.
En als er al diverse mensen over de jaren heen jouw uitspraken als zuigerig bestempelen, zou het je sieren eens na te gaan wie dan de gemene deler in het hele verhaal is en er lering uit te trekken.
Pas maar op, nu kom je op het terrein van de tolerantie..quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:35 schreef Vivi het volgende:
Wat ik trouwens pas echt beledigend voor de sllachtoffers vind is jouw enge belerende toontje waqarin je even denkt te moeten melden dat het voelen van wraakgevoelens t.o.v. de dader een bewijs van verminderde intelligentie is.
Dat getuigt imo niet echt van een groot emphatisch vermogen.
Waar zegt ze dat?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Je hebt echt geen enkel gevoel voor wat er is gebeurd he![]()
Er staan juist veel reacties in dit topic van mensen die mijn mening delen. Jij bent de tweede die op die manier de slachtoffers niet respecteert en het belangrijker vindt dat de dader wordt gelynched
Ik heb zelf een zoontje van 2 die naar een KDV gaat..wie denk je nu dat zich er beter kan inleven, enorme grachtengordelproletarier. Je denkt dat je heel erg slim bent, maar je bent totaal wereldvreemd. Ik vraag me werkelijk af waarom jij nog nooit op je muil bent getikt als je je irl net zo opstelt als hier, maar dat zal je wel niet durven, want je lijkt me echt zo'n schijnheilige laffe bloedzuiger met een bleek kippeborstje die alleen online mensen durft te tergen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Je hebt echt geen enkel gevoel voor wat er is gebeurd he![]()
Er staan juist veel reacties in dit topic van mensen die mijn mening delen. Jij bent de tweede die op die manier de slachtoffers niet respecteert en het belangrijker vindt dat de dader wordt gelynched
als je een beetje mensenkennis hebt of kennis van de menselijke psyche dan weet je dat dat reacties zijn waarin mensen hun emoties tonen. heel menselijk en ik denk dat 90% de dader niet zou kunnen martelen,ja keihard in elkaar slaan maar iemands ermen eraf rukken...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Je hebt echt geen enkel gevoel voor wat er is gebeurd he![]()
Er staan juist veel reacties in dit topic van mensen die mijn mening delen. Jij bent de tweede die op die manier de slachtoffers niet respecteert en het belangrijker vindt dat de dader wordt gelynched
Ja, dat lijkt me evident. Daar is volgens mij niemand het mee oneens. Behalve met dat 'niemand doet iets' want als ik de berichtgeving volg zijn er mogelijk wel mensen die hebben proberen in te grijpen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:38 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Pas maar op, nu kom je op het terrein van de tolerantie..
Ik vind het alleszins gerechtvaardigd dat mensen oprecht boos zijn dat een opvallende verschijning zomaar een kwetsbare groep kan aanvallen en niemand doet iets!
Dat zeg ik toch ook..?!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:38 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Pas maar op, nu kom je op het terrein van de tolerantie..
Ik vind het alleszins gerechtvaardigd dat mensen oprecht boos zijn dat een opvallende verschijning zomaar een kwetsbare groep kan aanvallen en niemand doet iets!
Het is toch niet zo raar dat hij wel weet dat wat hij gedaan heeft niet echt maatschappelijk geaccepteerd wordt?!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:44 schreef thestoryofus2009 het volgende:
[..]
als je een beetje mensenkennis hebt of kennis van de menselijke psyche dan weet je dat dat reacties zijn waarin mensen hun emoties tonen. heel menselijk en ik denk dat 90% de dader niet zou kunnen martelen,ja keihard in elkaar slaan maar iemands ermen eraf rukken...
daarnaast mag je je best afvragen of een humane snelle doodstraf niet een goed idee is.
1) de dader word nooit normaal en blijft een gevaar
2) de dader word normaal en zal daarna kapot gaan aan zelfverwijten
3) de dader denkt of faked dat jij normaal is en blijft een tikkende tijdbom.
vind het opmerkelijk dat een psychiatrische patient eerst een dergelijke daad begaat en daarna vlucht alsof hij enigzins wel weet wat hij gedaan heeft.
Ach, weer zo'n iemand die gaat koketteren met de eigen situatie. Ik heb een kind en ik sta me daar op voor. Misschien breng ik wel vaker een kind naar een KDV dan jij maar daar ga ik de discussie echt neit mee chanteren.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:44 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik heb zelf een zoontje van 2 die naar een KDV gaat..wie denk je nu dat zich er beter kan inleven, enorme grachtengordelproletarier. Je denkt dat je heel erg slim bent, maar je bent totaal wereldvreemd. Ik vraag me werkelijk af waarom jij nog nooit op je muil bent getikt als je je irl net zo opstelt als hier, maar dat zal je wel niet durven, want je lijkt me echt zo'n schijnheilige laffe bloedzuiger met een bleek kippeborstje die alleen online mensen durft te tergen.
Inderdaad en dat valt in je te prijzen.quote:
Schei toch uit met het domme geouwehoer van je zeg. Ga ergens anders huilen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:44 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik heb zelf een zoontje van 2 die naar een KDV gaat..wie denk je nu dat zich er beter kan inleven, enorme grachtengordelproletarier. Je denkt dat je heel erg slim bent, maar je bent totaal wereldvreemd. Ik vraag me werkelijk af waarom jij nog nooit op je muil bent getikt als je je irl net zo opstelt als hier, maar dat zal je wel niet durven, want je lijkt me echt zo'n schijnheilige laffe bloedzuiger met een bleek kippeborstje die alleen online mensen durft te tergen.
mwah, sommige psychopaten hebben dat besef niet.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:46 schreef Vivi het volgende:
[..]
Het is toch niet zo raar dat hij wel weet dat wat hij gedaan heeft niet echt maatschappelijk geaccepteerd wordt?!.
Koketteren?! Sorry? Ik vertel gewoon even wat mijn referentiekader is, en ik kan me er maar al te goed in verplaatsen, helaas. Meer dan jij, gezien je uitlatingen, die conclusie kan elke geitenwollensok nog wel trekken denk ik.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:47 schreef SCH het volgende:
[..]
Ach, weer zo'n iemand die gaat koketteren met de eigen situatie. Ik heb een kind en ik sta me daar op voor. Misschien breng ik wel vaker een kind naar een KDV dan jij maar daar ga ik de discussie echt neit mee chanteren.
Schelden lukt je wel maar je enigszins verplaatsen in wat er daar is gebeurd, is blijkbaar teveel gevraagd.
En kap nu maar met je politiek-correcte geneuzel, er zit echt niemand op te wachten.
Huilen? Nee hoor, dat deed ik vanavond bij het bekijken van het journaal, om jouw geblaat kan ik alleen maar heel hard lachen. Wie vroeg jou trouwens wat, dubieus figuur?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:48 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Schei toch uit met het domme geouwehoer van je zeg. Ga ergens anders huilen.
Koketteren ja. Wat boeit het nou of je 2 of 15 of geen kinderen hebt en wie er op een KDV zit of niet. Misschien had de dader zelf wel een kind op een KDV.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:50 schreef Vivi het volgende:
[..]
Koketteren?! Sorry? Ik vertel gewoon even wat mijn referentiekader is, en ik kan me er maar al te goed in verplaatsen, helaas. Meer dan jij, gezien je uitlatingen, die conclusie kan elke geitenwollensok nog wel trekken denk ik.
Houd jij je eigen steekjes nou maar bij elkaar want als je belangstelling op zo'n dag als vandaag uitgaat naar het bekritiseren van mensen die de aandacht bij de slachtoffers willen houden, dan is er iets geks aan de hand.quote:En dat laatste:. Ik denk echt dat jij niet helemaal lekker bent, en dat zeg ik niet om te flamen, maar serieus. Er zit een steekje of 2 los bij je.
.
Maar die gaan denk ik ook niet overdag geschminkt te werk. We weten ook niet of het een psychopaat is.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:50 schreef thestoryofus2009 het volgende:
[..]
mwah, sommige psychopaten hebben dat besef niet.
die werken dan ook anders om gewoon niet gepakt te worden.
Jezus, echt. Waar ben je mee bezig?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Sorry hoor maar dit vind ik in alle drama die er nu is dan weer van die onzinnige en goedkope retoriek. Als iemand zo gestoord is, dan is ie zo gestoord en dan kun je het iemand eigenlijk niet kwalijk nemen in de betekenis die wij er aan hechten.
Lijktt me heel waarschijnlijk!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:52 schreef SCH het volgende:
[..]
Koketteren ja. Wat boeit het nou of je 2 of 15 of geen kinderen hebt en wie er op een KDV zit of niet. Misschien had de dader zelf wel een kind op een KDV.
Actie Reactie, wel eens van gehoord? Of heb je last van je korte termijn geheugen?quote:Houd jij je eigen steekjes nou maar bij elkaar want als je belangstelling op zo'n dag als vandaag uitgaat naar het bekritiseren van mensen die de aandacht bij de slachtoffers willen houden, dan is er iets geks aan de hand.
Heb jij in het dagelijks leven ook zulke tactvolle uitspraken? Je lijkt Geert Wilders wel.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar die gaan denk ik ook niet overdag geschminkt te werk. We weten ook niet of het een psychopaat is.
Nee, het was Zwarte Piet die boos was dat ie de stoomboot had gemist!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar die gaan denk ik ook niet overdag geschminkt te werk. We weten ook niet of het een psychopaat is.
Scheer je weg joh, er zit duidelijk een empathisch steekje bij je los, en SCH zou beter moeten weten dan te reageren op emotioneel losgeslagen wrakken zoals jij. Er zit er maar 1 te zuigen en dat ben jij.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:52 schreef Vivi het volgende:
[..]
Huilen? Nee hoor, dat deed ik vanavond bij het bekijken van het journaal, om jouw geblaat kan ik alleen maar heel hard lachen.
Jezus was een domme opmerking?quote:
Flame ergens anders even verder.quote:Actie Reactie, wel eens van gehoord? Of heb je last van je korte termijn geheugen?
Misschien was het wel een wat vroege carnavalsganger.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar die gaan denk ik ook niet overdag geschminkt te werk. We weten ook niet of het een psychopaat is.
Pardon? Hoe weet je nou of het een psychopaat was? Dat bedoel ik nou met al dat geschreeuw en geroep. Er zaten vanavond tig psychiaters op de tv te vertellen dat ze al die mogelijkheden nog open laten maar een paar FOK-usertejs hebben de diagnose al gesteld? De arrogantie. En dan mag ik niks zeggen over intelligentie.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:56 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nee, het was Zwarte Piet die boos was dat ie de stoomboot had gemist!![]()
Puhlease zeg.
Tuurlijk, SCH weet het altijd beterquote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:57 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Scheer je weg joh, er zit duidelijk een empathisch steekje bij je los, en SCH zou beter moeten weten dan te reageren op emotioneel losgeslagen wrakken zoals jij. Er zit er maar 1 te zuigen en dat ben jij.
Doe jij nou ook al mee aan die vroegtijdige conclusies??? Kom op popo.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:57 schreef popolon het volgende:
[..]
Misschien was het wel een wat vroege carnavalsganger.
Kom op joh.
Het feit dat ie babies en peuters heeft vermoord en verwond misschien?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Pardon? Hoe weet je nou of het een psychopaat was?
Oh my...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:57 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Scheer je weg joh, er zit duidelijk een empathisch steekje bij je los, en SCH zou beter moeten weten dan te reageren op emotioneel losgeslagen wrakken zoals jij. Er zit er maar 1 te zuigen en dat ben jij.
En wie zegt er dan dat je niet boos mag zijn? Daar gaat het toch helemaal niet over?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:58 schreef Aoristus het volgende:
Waarom zou je niet boos mogen zijn over een aktie zoals die zich vandaag heeft afgewikkeld? Ben je dan een telegraaflezer ofzo
En dat kan niet een schizofreen zijn, iemand in een psychotische toestand of iemand met een andere psychiatrische aandoening. Of noem je iedereen met een psychiatrische ziektebeeld voor het gemak een psychopaat?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:59 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Het feit dat ie babies en peuters heeft vermoord en verwond misschien?
Zomaar een wilde gok.
Neen. Dat maak jij er zelf van deerne.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe jij nou ook al mee aan die vroegtijdige conclusies??? Kom op popo.
Want jij hebt niet het gevoel dat er schade is aangebracht aan een weerloze groep mensen, dus dan moet alles maar in 'perspectief' gezien worden. Flikker toch op man, deze man is hardstikke fout en daar mag je best boos op zijn.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:00 schreef SCH het volgende:
[..]
En wie zegt er dan dat je niet boos mag zijn? Daar gaat het toch helemaal niet over?
Ik heb alleen gezegd dat ik het niet zo gepast vind om een half topic vol te plempen met alle fantasieen over wat je met de dader zou willen en kunnen doen. Dat het me vandaag zinvoller lijkt om bij de slachtoffers en de nabestaanden stil te staan.
Bovendien weten we nog vrijwel niks over de dader en de motieven.
Ryan3 mijn vriendjequote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:00 schreef Vivi het volgende:
Lief hoor, dat je je vriendje komt helpen.
Ik noem mensen die babies en peuters vermoorden altijd psychopaat. Niks mis mee.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:01 schreef SCH het volgende:
[..]
En dat kan niet een schizofreen zijn, iemand in een psychotische toestand of iemand met een andere psychiatrische aandoening. Of noem je iedereen met een psychiatrische ziektebeeld voor het gemak een psychopaat?
Ik ben woedend, verbijsterd en verdrietig maar ik ga hier geen fantasien over zijn marteling of dood posten. En als je dat niet doet ben je volgens ene Vivi ongepast en politiek correct bezig.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:02 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Want jij hebt niet het gevoel dat er schade is aangebracht aan een weerloze groep mensen, dus dan moet alles maar in 'perspectief' gezien worden. Flikker toch op man, deze man is hardstikke fout en daar mag je best boos op zijn.
Gamma.... van god los.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:03 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Ik noem mensen die babies en peuters vermoorden altijd psychopaat. Niks mis mee.
Iets anders kan ik er niet van maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |