En valse honden kunnen ook niets aan hun gedrag doen, toch laten we ze inslapen. Lijkt me voor dit geval ook het beste.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Sorry hoor maar dit vind ik in alle drama die er nu is dan weer van die onzinnige en goedkope retoriek. Als iemand zo gestoord is, dan is ie zo gestoord en dan kun je het iemand eigenlijk niet kwalijk nemen in de betekenis die wij er aan hechten.
nee, het is maar palestina, maar dat is een ander topicquote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:09 schreef Plaza het volgende:
De fascistische zionisten gooiden bommen op de kinderen in Palestina, maar niemand die er van schrok?
Dat is oorlog, dit is Belgie.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:09 schreef Plaza het volgende:
De fascistische zionisten gooiden bommen op de kinderen in Palestina, maar niemand die er van schrok?
Oorlog is geen rechtvaardiging.quote:
Hier staat weer dat er 'pas' twee kindjes en een begeleidster zijn overleden.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:18 schreef Mylene het volgende:
Derde kindje overleden na wilde steekpartij in kinderdagverblijf Dendermonde
humorquote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:14 schreef Becel het volgende:
Zwart witte strepen hmmmmmmm
Een Heracles supporter?
Tis wel heftige shit allemaal. Ik moet stoom afblazen . Peuters en baby's die afgeslacht worden WTF. het liefste rij ik nu nog naar Belgie om domme dingen te gaan doenquote:
Gadverdamme zeg.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:43 schreef marcb1974 het volgende:
Ter identificatie van de kinderen zijn foto's gemaakt om zo de ouders en kind te kunnen samenbrengen. In 1 geval was dit niet mogelijk door de te zware verwondingen aan het kind
Bedankt voor de link. Ik snap ook wel dat mensen stoom af komen blazen maar ik vind ook dat je je verstand er altijd bij moet houden. Ook zwaar psychiatrische patienten zijn gewoon geboren en lieve babietjes geweest enz. En net zo goed als dat je kanker kan krijgen, kan je een psychiatrische ziekte krijgen. Het blijft om mensen gaan en het stoort me gewoon dat er op die manier over gepraat wordt. Het is ingewikkeld en ik snap de emotie maar het is juist belangrijk om de hersens er bij te houden. Ik heb gewoon een broertje dood aan dat volksgericht-achtige toontje.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:55 schreef Frollo het volgende:
SCH, ik deel je afschuw voor enge borrelpraat en wedstrijdjes 'wie bedenkt de meest sadistische straf', maar ik snap ook dat mensen hier gewoon even stoom komen afblazen.
Onderstaand topic is naar aanleiding van het drama in Dendermonde, maar neemt iets meer afstand en je ziet dat het er dan meteen een stuk genuanceerder aan toegaat:
De maatschappij en zwaar psychiatrische patienten
jezusquote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:43 schreef marcb1974 het volgende:
Ter identificatie van de kinderen zijn foto's gemaakt om zo de ouders en kind te kunnen samenbrengen. In 1 geval was dit niet mogelijk door de te zware verwondingen aan het kind
quote:Wat hier namelijk speciaal aan is, merkt Vermassen op, is dat hij doelgericht kinderen heeft uitgekozen. "Dat betekent dat de man met een probleem zit waar kinderen mee gemoeid zijn. Het is zeker niet toevallig dat hij deze doelgroep heeft gekozen."
Ik snap eerlijk gezegd niet dat ze die foto's plaatsen. Laat die mensen met hun enorme verdriet en wanhoop toch met rust.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:57 schreef Foxriver het volgende:
fucking ziek die gast![]()
![]()
die foto's op de telegraaf siteverschrikkelijk
Om dat te kunnen moet je net zo gek zijn als die gozer, lijkt me.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:01 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik hoop dat die gozer die dat geflikt heeft keihard gemarteld wordt... Vuile klootzak
In ieder geval goed om te lezen dat er wél nog beschaafde mensen zijn. Daar twijfel ik soms wel eens aan.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:54 schreef AryaMehr het volgende:
De meeste mensen die nu opeens schreeuwen dat de doodstraf ingevoerd moet worden laten zich te veel door emoties lijden. Begrijp me niet verkeerd, het is echt afschuwelijk wat er is gebeurd maar de doodstraf hoort niet thuis in een beschaafd land. Bovendien is een levenslange straf voldoende om hem uit de maatschappij te houden.
Daar worden mensen niet gelynchd.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:06 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Kan Guantanamo nog even open blijven?
Moord en brand schreeuwen vlak na zo'n gebeurtenis is volkomen logisch. Zoals je zegt laten mensen zich direct lijden door emoties.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:54 schreef AryaMehr het volgende:
De meeste mensen die nu opeens schreeuwen dat de doodstraf ingevoerd moet worden laten zich te veel door emoties lijden. Begrijp me niet verkeerd, het is echt afschuwelijk wat er is gebeurd maar de doodstraf hoort niet thuis in een beschaafd land. Bovendien is een levenslange straf voldoende om hem uit de maatschappij te houden.
Zo'n gozer moet wel terdege onderzocht worden, misschien dat er ter voorkoming van dit soort incidenten in de toekomst toch wat lessen zijn te leren, maar in principe denk ik dat je bwvs met geen wetenschap ter wereld dit soort dingen volkomen kunt uitbannen idd. Tragisch.quote:
Met dat soort logica kom je ook al een heel eind in de richting van het afmaken van alle demente bejaarden. Trek het wat verder door en voor je het weet ben je alle mensen die in een rolstoel zitten aan het afmakenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Moord en brand schreeuwen vlak na zo'n gebeurtenis is volkomen logisch. Zoals je zegt laten mensen zich direct lijden door emoties.
Bij een levenslange gevangenisstraf is het wel feit dat jij en ik betalen, de rest van ons leven voor figuren zoals hij. Nu zijn het niet jij en ik maar Fredke & Phillipe uit Belgie die dat doen.
Ik ben geen absolute voorstander van de doodstraf, maar in dit geval, waar de bewijslast zo hard naar voren gaat komen zou ik wel instemmen om deze man de doodstraf te geven.
Het "helpen" van deze man heeft geen zin meer. Aangezien ze in Belgie, gezien de gruwel van de daad, zeker levenslang gaan eisen. (Juristen onder ons, help me eens. Als hij ontoerekeningsvatbaar wordt verklaard wat zijn dan de vooruitzichten?)
*Mits hij levenslang zou krijgen, ontoerekeningsvatbaar of niet.*
Voor wie zou je hem dan nog moeten helpen? Uit humanitair oogpunt? Dat lijkt me verspilling van geld aangezien hij de rest van zn leven in de gevangenis moet blijven. Ook niet echt een humanitaire straf.
Dus doe ons, de samenleving, de persoon zelf (he's fucked in the mind anyway) en het financiele plaatje een plezier en geef deze man de doodstraf.
En de dader had zich nog wel aangemeld als een president-elect piet, hoorde ik op het journaal.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zo'n gozer moet wel terdege onderzocht worden, misschien dat er ter voorkoming van dit soort incidenten in de toekomst toch wat lessen zijn te leren, maar in principe denk ik dat je bwvs met geen wetenschap ter wereld dit soort dingen volkomen kunt uitbannen idd. Tragisch.
Iedereen afmaken, dan gebeuren dit soort dingen niet meer....quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zo'n gozer moet wel terdege onderzocht worden, misschien dat er ter voorkoming van dit soort incidenten in de toekomst toch wat lessen zijn te leren, maar in principe denk ik dat je bwvs met geen wetenschap ter wereld dit soort dingen volkomen kunt uitbannen idd. Tragisch.
Dus jij zou hem willen helpen in welk opzicht dan ook, zodat ie zich nog goed kan ontwikkelen voor zijn leven in de gevangenis?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:13 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Met dat soort logica kom je ook al een heel eind in de richting van het afmaken van alle demente bejaarden. Trek het wat verder door en voor je het weet ben je alle mensen die in een rolstoel zitten aan het afmaken![]()
Je begeeft je op een hellend vlak mijn vriend.
Gaat het hier om een TBS-er dan?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:15 schreef Aoristus het volgende:
Alle TBS'ers moeten vanaf nu een t-shirt aan met een gevarendriehoek met daarin de tekst: niet in orde!
Ik hoorde dat hij een voormalig kunstenaar was.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:14 schreef Aoristus het volgende:
[..]
En de dader had zich nog wel aangemeld als een president-elect piet, hoorde ik op het journaal.
Ja, dat zal onderzoek moeten uitwijzen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:14 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Iedereen afmaken, dan gebeuren dit soort dingen niet meer....
Maar gaat dit de nieuwe trend worden? Schietpartijen op middelbare scholen zijn niet psycho genoeg meer?
Iemand die uit een psychiatrische inrichting ontsnapt is, dat zijn in de regel tbs'ersquote:
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat zal onderzoek moeten uitwijzen.
Overigens meer dan tien jaar geleden wandelde ergens in Schotland een man van middelbare leeftijd een lagere school binnen en maakte veel meer slachtoffers nog.
In MIS weten ze wel waar ik op doel wrs. Het is eerder voorgekomen zoiets.
bronquote:Steekpartij Fabeltjesland doet denken aan bloedbad van Dunblane
De vreselijke dodelijke steekpartij in het kinderdagverblijf Fabeltjesland in Sint-Gillis bij Dendermonde doet pijnlijk denken aan het bloedbad in het Schotse Dunblane op 13 maart 1996. Strafpleiter Jef Vermassen maakte daar gewag van op de VRT-radio.
Toen drong de 43-jarige Thomas Hamilton gewapend met vier pistolen de plaatselijke lagere school binnen en opende het vuur in een klaslokaal. Vijftien kinderen en hun leerkracht Gwenne Mayor (44) werden gedood. Hamilton pleegde daarna zelfmoord. De kinderen waren tussen de vijf en de zes jaar oud. Tot heden vandaag blijft het de grootste massamoord op kinderen uit de Britse geschiedenis.
Er blijft een waas van onduidelijkheid over de beweegredenen van Hamilton. De man was vroeger leider in een jeugdbeweging en zou pedofiele neigingen naar jongetjes hebben gehad. Hij zou foto's hebben genomen van halfnaakte jongens zonder dat de ouders daar iets van af wisten.
In teruggevonden brieven schreef hij dat die aantijgingen in 1993 tot het faillissement van zijn winkel hadden geleid.
Dunblane.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat zal onderzoek moeten uitwijzen.
Overigens meer dan tien jaar geleden wandelde ergens in Schotland een man van middelbare leeftijd een lagere school binnen en maakte veel meer slachtoffers nog.
In MIS weten ze wel waar ik op doel wrs. Het is eerder voorgekomen zoiets.
bronquote:De steekpartij in het kinderdagverblijf Fabeltjesland in Dendermonde, heeft drie dodelijke slachtoffers geëist, en geen vier, zoals eerder werd gemeld. Het dodental blijft op drie (twee kinderen en een begeleidster) en de zwaargewonde slachtoffers zijn niet langer in levensgevaar. Dat zegt gouverneur André Denys. De dader is opgepakt en wordt momenteel ondervraagd, maar geeft een verwarrende indruk.
Tien kinderen en twee volwassen bevinden zich in zes verschillende ziekenhuizen met zware verwondingen. Ze liepen allen zware messteken op en werden geopereerd.
Drie doden, tien kinderen en twee volwassenen buiten levensgevaar
Een 28-jarige psychiatrische patiënt drong vanmorgen binnen in OCMW-kinderdagverblijf Fabeltjesland en de naschoolse opvang De Rakkertjes en begon er in het wilde weg uit te halen met een mes. Twee peuters en een volwassene overleden ter plekke. Twaalf anderen, tien kinderen en twee volwassenen, raakten gewond. Ze kregen een groot aantal messteken en hun verwondingen waren bijzonder ernstig. In het dagverblijf waren 18 kinderen tussen 0 en 3 jaar en 6 personeelsleden aanwezig.
Dader verschijnt straks voor onderzoeksrechter
De dader was vanmorgen vroeg al gesignaleerd in het centrum en het station van de stad met wit geschminkt gezicht, zwarte ogen en felrood haar. Om 10 uur kwam hij op de fiets aan bij het dagverblijf. Hij zei dat hij een inlichting wilde vragen en raakte zo de baby-afdeling binnen. Meteen begon hij in het wilde weg te steken met zijn mes. De man trok vervolgens naar een tweede afdeling en viel ook daar kinderen aan. Na een korte vluchtpoging met de fiets is hij rond 11.30 uur opgepakt bij de Aldi in Lebbeke.
De dader vluchtte naar een psychiatrische instelling waar hij waarschijnlijk in ambulante behandeling was. Toen hij overmeesterd werd, raakte hij gewond. Hij is naar het ziekenhuis in Aalst gebracht en werd daar verzorgd. Hij kon daar kort na de middag al ondervraagd worden. Over zijn motieven is nog niets bekend. De volgens ooggetuigen "extreem magere man" gedroeg zich erg rustig. Hij is afkomstig uit Dendermonde en zou een psychiatrisch en gerechtelijk verleden hebben. Bronnen zeggen nu ook dat hij onder invloed van drank en drugs was. Er is zelfs sprake van banden met de extreem-rechtse organisatie BBET. Tijdens zijn ondervraging doet hij naar verluidt erg lacherig. Hij verschijnt straks voor de onderzoeksrechter.
Alle scholen afgesloten
Burgemeester van Dendermonde Piet Buys: "De slachtoffers worden verzorgd. De niet-gewonden zijn overgebracht naar een bijzonder opvangcentrum. Zij zijn in shock en hebben uiteraard psychische bijstand nodig." De politie rukte massaal uit en schakelde een politiehelikopter in. Het medisch rampenplan werd afgekondigd. Ziekenwagens reden af en aan. Onmiddellijk werden alle scholen, kinderdagverblijven en rusthuizen in de regio afgesloten.
Noodnummer en opvang voor ouders
De ouders van de kinderen die in het verblijf opgevangen werden, moeten verzamelen in dienstencentrum de Zonnebloem in de Breestraat in Dendermonde. In de ziekenhuizen werden van hen digitale foto's gemaakt. De ouders moesten in het opvangcentrum hun kinderen herkennen, ze mochten hen niet meteen bezoeken om chaos in de ziekenhuizen te voorkomen. Er is nu nog één noodnummer waarop familie en verwanten terechtkunnen: 052/26.27.05.
Maandag herdenkingsplechtigheid
Burgemeester Buyse heeft twee rouwregisters geopend, één in het stadhuis van Dendermonde en één in het voormalige gemeentehuis van Sint-Gillis. Er komt ook een elektronisch rouwregister. Maandag wordt er ook een herdenkingsplechtigheid georganiseerd op de plaats van de feiten. (belga/bf/mvdb)
Ah, akkoord, die zaak bedoel ik idd, ook anderen moesten daar blijkbaar aan denken.quote:
?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:23 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Iemand die uit een psychiatrische inrichting ontsnapt is, dat zijn in de regel tbs'ers
Ik wil dat mensen humanitair behandelt worden, en niet dat ze vermoord worden door de staat.... Zeker niet als ze 'fucked in the mind' zijn.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:14 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dus jij zou hem willen helpen in welk opzicht dan ook, zodat ie zich nog goed kan ontwikkelen voor zijn leven in de gevangenis?
Onzinquote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:23 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Iemand die uit een psychiatrische inrichting ontsnapt is, dat zijn in de regel tbs'ers
Wat voor idee heb jij dan bij de psychiatrie?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:38 schreef Saviola het volgende:
Bah, afschuwelijk dit. Zat die man nog in een psychiatrie? Hoe is die 'gewoon' kunnen wegfietsen met een rugzak vol messen?
Na hun daad of liever preventief?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:22 schreef hersenchirurg het volgende:
Kunnen dit soort waardeloze kutmensen nou echt niet gewoon opgeruimd worden? Of -om ze nog enig nut te geven- als levende testdummy gebruiken in een botsproef oid?
Normaalgesproken probeer ik altijd wel nuances te vinden, maar in dit soort gevallen krijgt de onderbuik toch echt 100% de overhand.
Ik vind dat een eventuele doodstraf nog veel te licht is voor zo'n daad.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:22 schreef hersenchirurg het volgende:
Kunnen dit soort waardeloze kutmensen nou echt niet gewoon opgeruimd worden? Of -om ze nog enig nut te geven- als levende testdummy gebruiken in een botsproef oid?
Normaalgesproken probeer ik altijd wel nuances te vinden, maar in dit soort gevallen krijgt de onderbuik toch echt 100% de overhand.
bronquote:"Dader koos slachtoffers met bijzondere betekenis"
Gerechtspsychiater Myriam Van Moffaert zegt dat de dader van de dodelijke steekpartij in Sint-Gillis bij Dendermonde vermoedelijk zijn slachtoffers koos met een bijzondere betekenis. Ze zegt dat alle hypotheses over zijn motieven moeten worden opengehouden.
Dat de dader mogelijk handelde onder invloed van drugs of medicatie, verklaart volgens Van Moffaert niet zijn daden. "De slachtoffers zijn heel jong", zegt Van Moffaert. "Er moet een bijkomende motivatie zijn waarom hij kinderen uitkoos als slachtoffer. Iemand die onder invloed handelt, zal zijn slachtoffers niet op deze manier uitkiezen."
Van Moffaert vergelijkt het met het drama in het Schotse Dunblane op 13 maart 1996, waar een gewapende man een school binnendrong en er zestien kinderen en een lerares vermoordde, alvorens zelfmoord te plegen. Achteraf bleek dat de man zijn job verloren was omdat hij verdacht werd van pedofiele neigingen.
"Eigenaardige denkbeelden of waanideeën"
"Maar het kan nog alle kanten uit", zegt Van Moffaert over de man zijn motieven. "Waarom koos hij ervoor om zijn gezicht te beschilderen? Waarom gebruikte hij een mes en geen vuurwapen, waardoor het een bloedig delict werd? We kunnen er voorlopig alleen maar over speculeren."
De gerechtspsychiater wou daarom niet gezegd hebben dat de man een psychiatrische afwijking heeft. "Het zijn eigenaardige denkbeelden, of waanideeën, die zich in zoiets uiten. Hij kiest kinderen uit als doelwit. Wat hij doet, wordt ingegeven door heftige gevoelens, niet door rationele overwegingen. Dat wordt meestal in verband gebracht met een ziekte. Maar verder dan dat durf ik niet gaan. We moeten ook opletten dat we psychiatrische patiënten niet nodeloos stigmatiseren."
Massamoordenaar
Het profiel van de dader is dat van een massamoordenaar, zegt Van Moffaert. Ze gaat ervan uit dat hij met een zekere voorbedachtheid handelde. "Hij was beschilderd en trok met verschillende steekwapens naar de crèche."
Bij de steekpartij kwamen er twee kinderen en een personeelslid van kinderdagverblijf Fabeltjesland om het leven. Er vielen ook twaalf gewonden. De dader kon gevat worden, maar leverde nog geen duidelijkheid over zijn motieven. Hij weigert tijdens zijn ondervraging mee te werken aan het onderzoek. De man zou lachen met de speurders en zou zich bijzonder vreemd gedragen. (belga/mvdb)
Omdat-ie zo gek als een deur is. Opgelost, slotje.quote:"Maar het kan nog alle kanten uit", zegt Van Moffaert over de man zijn motieven. "Waarom koos hij ervoor om zijn gezicht te beschilderen? Waarom gebruikte hij een mes en geen vuurwapen, waardoor het een bloedig delict werd? We kunnen er voorlopig alleen maar over speculeren."
Afschuwelijk.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:39 schreef amaranta het volgende:
8 en 9 maanden zeggen net toch op rtl?
Niet dat het er wat toe doet, het is gewoon onmenselijk.
Pff ik moest gewoon bijna overgeven toen die Belgische dokter aan woord was.
De kindjes zijn zo toegetakeld dat ze bijna niet te identificeren zijn.
Sowieso, een mes heeft iedereen in zn keukenla liggen, een pistool is voor veel mensen een stuk moeilijker te bereiken..quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:43 schreef Monidique het volgende:
[..]
Omdat-ie zo gek als een deur is. Opgelost, slotje.
De enige ethische moeilijkheid die de doodstraf met zich meebrengt heeft te maken met de onomkeerbaarheid ervan en een altijd aanwezige mogelijkheid op een gerechtelijk dwalen, waardoor een onschuldig mens ter dood gebracht kan worden. Met de doodstraf an sich, heb ik eigenlijk niet zoveel problemen als ultieme straf voor de allerzwaarste misdaden.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:54 schreef AryaMehr het volgende:
De meeste mensen die nu opeens schreeuwen dat de doodstraf ingevoerd moet worden laten zich te veel door emoties lijden. Begrijp me niet verkeerd, het is echt afschuwelijk wat er is gebeurd maar de doodstraf hoort niet thuis in een beschaafd land. Bovendien is een levenslange straf voldoende om hem uit de maatschappij te houden.
Tja voor hem hoop je 't niet. 't Is ook beter voor de klootzak zelf dat hij nooit meer in de 'dagelijkse' samenleving terechtkomt. Lang zal 'ie anders niet meegaan......quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:43 schreef Monidique het volgende:
Ik hoop dat-ie een eerlijk proces krijgt.
De campingzender deed leuk mee. Prutsers.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Een beschminkte, broodmagere man die mogelijk naar drugs en drank ruikt en die inlichtingen wil vragen in een kinderdagverblijf?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Schmink is dubieus. Drank en drugs ruik je niet door een deur heen doorgaans. Ben met je eens dat je magere mensen zoveel mogelijk moet buiten sluiten. Dat zijn de gevaarlijkste.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:58 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een beschminkte, broodmagere man die mogelijk naar drugs en drank ruikt en die inlichtingen wil vragen in een kinderdagverblijf?
Een meisje van misschien 21 dat opendoet en die man loopt meteen door. Hoe zie je dat voor je dan?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:58 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een beschminkte, broodmagere man die mogelijk naar drugs en drank ruikt en die inlichtingen wil vragen in een kinderdagverblijf?
Ik moest ook gelijk aan the joker denkenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:54 schreef SCH het volgende:
Zit wel de hele tijd met dat liedje van de Fabeltjeskrant in mijn hoofd nu.
Zul je zien dat Heath Ledger straks de schuld krijgt trouwens
Zo.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Een meisje van misschien 21 dat opendoet en die man loopt meteen door. Hoe zie je dat voor je dan?
20 bedoel je?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:00 schreef Jump het volgende:
een gast van 2 jaar die zit te lachen tijdens de ondervraging![]()
![]()
![]()
jah, 20 inderdaad.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:04 schreef SCH het volgende:
[..]
20 bedoel je?
Ik ben wel blij dat het beeld ontstaat dat hij ernstig gestoord is. Dat mogen we toch wel hopen.
Stel je voor dat iemand dit doet die op zich redelijk normaal van geest is.
bronquote:De dader van de steekpartij in Dendermonde is een 20-jarige Belg uit de omgeving van Dendermonde. Dat bevestigt procureur des Konings Christian Du Four op een persconferentie.
De verdachte weigert tijdens zijn ondervraging mee te werken aan het onderzoek. Hij lacht met de speurders en heeft over de feiten nog niets verteld. De dader wordt ondervraagd door de federale politie en is nog niet voor de onderzoeksrechter verschenen. Hij is niet onder invloed van drugs of alcohol. De jongeman was niet ontsnapt uit een psychiatrische instelling.
Zwart-wit geschminkt
De volgens ooggetuigen zwart-wit geschminkte man heeft vanochtend twee peuters en een medewerkster gedood. Tien andere kinderen raakten gewond. De vermoedelijke dader kwam en ging op een fiets en kon na een korte klopjacht worden aangehouden. Volgens Du Four raakte de man bij zijn aanhouding gewond en moest hij in een ziekenhuis worden behandeld. Hij verschijnt straks voor de onderzoeksrechter.
In dagverblijf Fabeltjesland verbleven 21 kinderen toen de dader rond 10.00 uur binnenkwam en onmiddellijk met een mes op kinderen begon in te steken. Twee baby's en een medewerkster werden gedood. Directeur Ignace Demeyer van het plaatselijke ziekenhuis zei dat er tien kinderen met ernstige steekwonden over hun hele lichaam werden binnengebracht, die allemaal met spoed geopereerd moesten worden. De kinderen zijn inmiddels buiten levensgevaar.
"Brutale aanval op onze zwakste burgers"
Du Four zei dat de politie geschokte ouders digitale foto's van de naar het ziekenhuis gebrachte kinderen toonde om te helpen hen te identificeren. De gemeente stelde een opvangcentrum open waar slachtoffers en ooggetuigen psychologische bijstand konden krijgen.
Burgemeester van Dendermonde Piet Buyse sprak van 'een zeer brute aanval op onze zwakste burgers'. "De hele stad is één in steun voor de ouders die diep bedroefd zijn", zei hij.
Vlaams minister van welzijn Veerle Heeren kondigde een onderzoek naar de beveiliging van het kinderdagverblijf aan. (novum/belga/mvdb)
Messen verbieden.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 19:56 schreef SCH het volgende:
Kreeg wel weer een wat naar gevoel bij de hysterie van RTL. Meteen zo'n reportage over de veiligheid van creches in Nederland. Maak mensen even lekker bang. En 'dat het zo wonderlijk was dat die man binnen had kunnen komen'. Nou, hij belt aan en loopt door, dat gebeurt, wat wou je er tegen doen?
Verschrikkelijk nieuws..quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:18 schreef Mylene het volgende:
Derde kindje overleden na wilde steekpartij in kinderdagverblijf Dendermonde
Goed, maar in de gekte van deze man is nu dus wel een aanknopingspunt te vinden, vermoed ik. Ik vrees wel dat deze figuur wrs een vrij eh... unieke pathologie zal bezitten.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:17 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
The Joker
De dader was vanmorgen vroeg al gesignaleerd in het centrum en het station van de stad met wit geschminkt gezicht, zwarte ogen en felrood haar. In de Engelstalige pers kreeg hij daarom de bijnaam 'The Joker', naar de laatste filmrol van Heath Ledger in 'The Dark Knight'. Het was gisteren exact een jaar geleden dat Ledger aan een overdosis drugs overleed.
Had niet anders verwacht dat ze dit zouden gaan zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |