Leuk als invaller meer niet. Moet nog groeien maar is zeker geen basisspeler.quote:Op donderdag 18 september 2008 22:59 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik denk dat hij wel potentie heeft maar niet voor de basis dit jaar. Hij maakt geen gebruik van de mogelijkheden die hij krijgt om een actie te maken.
Sno was aanvallend niet veel soeps maar verdedigend stond hij zijn mannetje.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:03 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Leuk als invaller meer niet. Moet nog groeien maar is zeker geen basisspeler.
Sno heeft denk ik ook fora's gelezen want dit keer speelde hij een stuk beter. Alleen weer zo een kut balletje achterin geven die te nonchalant was waardoor deze onderschept kon worden.
Dat was inderdaad een dom foutje maar er stonden toen nog genoeg man achter, Lindgren liet zijn man kompleet lopen aan de rand van de 16 waardoor die gast bijna kon voorgeven.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:03 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Leuk als invaller meer niet. Moet nog groeien maar is zeker geen basisspeler.
Sno heeft denk ik ook fora's gelezen want dit keer speelde hij een stuk beter. Alleen weer zo een kut balletje achterin geven die te nonchalant was waardoor deze onderschept kon worden.
Daarvoor staat hij er ook. Aanvallen kan hij niet.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:04 schreef sjimz het volgende:
[..]
Sno was aanvallend niet veel soeps maar verdedigend stond hij zijn mannetje.
Na zondag komt er een nieuwequote:Op donderdag 18 september 2008 23:06 schreef GGMM het volgende:
Is die tekening niet een heel klein beetje oud ondertussen?
Dan door het midden uitverdedigen of de bal niet simpel terug spelen.. die man heeft echt een pak slaag nodig!quote:Op donderdag 18 september 2008 23:07 schreef RayMania het volgende:
Eerste helft heb ik echt genoten van bepaalde aanvallen, maar de tweede helft was weinig. Sulejmani en Van der Wiel speelden sterk. Emanuelson redelijk voor zijn doen, maar had gewoon weer foute passes.
Die 2-0 en 4-1.
En hoe danquote:Op donderdag 18 september 2008 23:06 schreef F1Bas het volgende:
De goals zijn goed voor het vertrouwen van Klaas.
Dat is echt zwaar overdreven, ik weet niet wie er dan op die plek moet staan want Lindgren was in verdedigend opzicht echt wel minder dan Sno. Sno stond vaak op de juiste plek voor de afvallende bal.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:10 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Sno, Sarpong
Leuk die twee ballen die Sno heeft afgepakt. Dat hij ook 25 ballen zo maar aan de tegenstander geeft wordt zeker even vergeten? Donder toch op met die lamzak.
Van der Wiel? Kijk die goal nog eens terug, hoe waardeloos hij daar verdedigd. En zo waren er nog wel een paar momenten (oa die keer dat Steek hem verrot schold). Waarom staat Silva er niet in?quote:Op donderdag 18 september 2008 23:07 schreef RayMania het volgende:
Eerste helft heb ik echt genoten van bepaalde aanvallen, maar de tweede helft was weinig. Sulejmani en Van der Wiel speelden sterk. Emanuelson redelijk voor zijn doen, maar had gewoon weer foute passes.
Die 2-0 en 4-1.
Hij heeft dit seizoen nog geen een keer gespeeld behalve in de voorbereiding dus die zal nooit gaan starten.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:14 schreef Noshiba het volgende:
Joden! Leuke goal suljemani, hopen dat gabri meedoet zondag?
Opbouwend vond ik Van der Wiel wel aardig ja. Hij kwam vaak goed op en had zelfs wat kansen. Verdedigd af en toe wat minder, maar toch een dikke voldoende wat mij betreft hoor. En Silva kwam zaterdag terug van Uruguay, dus daarom speelde Gregory en ik denk dat Van Basten hem gewoon heeft laten staan.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:13 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Van der Wiel? Kijk die goal nog eens terug, hoe waardeloos hij daar verdedigd. En zo waren er nog wel een paar momenten (oa die keer dat Steek hem verrot schold). Waarom staat Silva er niet in?
Verder Urby speelde heel aardig, maar zat bij die goal toch weer gigantisch fout. Helaas blijft hij dat ongeconcentreerde houden.
Om die dan vervolgens weer in te leverenquote:Op donderdag 18 september 2008 23:12 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Dat is echt zwaar overdreven, ik weet niet wie er dan op die plek moet staan want Lindgren was in verdedigend opzicht echt wel minder dan Sno. Sno stond vaak op de juiste plek voor de afvallende bal.
Nou echt welquote:Op donderdag 18 september 2008 23:15 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Hij heeft dit seizoen nog geen een keer gespeeld behalve in de voorbereiding dus die zal nooit gaan starten.
Juist. En daarbij komt dat de tandem Suárez - Silva levensgevaarlijk is!quote:Op donderdag 18 september 2008 23:16 schreef Chadi het volgende:
Van der Wiel was niet echt slecht.. Maar ik vind dat je Silva daar moet laten spelen omdat hij gewoon beter is op dit moment.
Tja de laatste 25 minuten was er ook totaal geen geloof meer bij Borac maar Lindgren liet wel te makkelijk passeren aan de rechterkant van het doel en de speler van Borac kon zo het strafschop gebied inlopen. Tuurlijk hoort Gabri gewoon op die plek te spelen maar vanavond vond ik Sno een betere optie voor zondag.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:15 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Om die dan vervolgens weer in te leveren.
Lindgren was ook niet goed inderdaad, maar het hele elftal speelde de 20 minuten na rust waardeloos. Dat is natuurlijk ook niet lekker invallen. De laatste 25 minuten heb ik Lindgren niets verkeerds zien doen. Jij wel?
ik denk er precies zo overquote:Op donderdag 18 september 2008 23:10 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Sno, Sarpong
Leuk die twee ballen die Sno heeft afgepakt. Dat hij ook 25 ballen zo maar aan de tegenstander geeft wordt zeker even vergeten? Donder toch op met die lamzak.
Sarpong komt ook gewoon veel te kort voor Ajax.
Verder vraag ik me af met wat voor opstelling we speelden vandaag. Sarpong als linksbuiten? Daar heeft hij geen seconde gelopen
Oh ja, wel een goede overwinning verder. Suárez, Huntelaar en Sulejmani gaan ons kampioen maken.
Hij is ook niet heel technisch. Elke bal die hij aanneemt heeft hij gewoon niet 100% onder controle. Hij heeft echt teveel tijd nodig, dat moet verbeterd worden. Met ballen afpakken is hij wel okay.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef Ruiseart het volgende:
In de VI(?) hadden ze weleens van die plaatjes waarop je zag naar welke medespelers iemand de bal speelde. Ik zou zoiets graag van Sno zien. Die kerel staat voortdurend met zijn rug naar de aanval en speelt alleen maar terug op de verdediging.
Inderdaad, geen enkel risico. Type Maduro, alleen dan met het verschil dat Maduro de bal zelden kwijtraakte en Sno de bal meer naar de tegenstander speelt dan naar zijn teamgenoten. Foppe heeft het echt wel goed gezien wat deze jongen betreft.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef Ruiseart het volgende:
In de VI(?) hadden ze weleens van die plaatjes waarop je zag naar welke medespelers iemand de bal speelde. Ik zou zoiets graag van Sno zien. Die kerel staat voortdurend met zijn rug naar de aanval en speelt alleen maar terug op de verdediging.
Ik zie ook graag Cvitanich op linksbuiten. Ik kan me ook een interview met Dario herinneren dat hij zei dat hij ook prima op de vleugel uit de voeten kan. Tegen Willem II deed hij 20 minuutjes (dacht ik) mee en was hij de enige die inzet toonde en er voor wilde gaan. Waarom hem niet eens vanaf het begin proberen. Daar was vandaag de uitgelezen mogelijkheid voor.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef finsdefis het volgende:
Sarpong vond ik toch echt te zwak en velen met mij. Leonardo is ook niets voor de basis. Sulejmani vind ik momenteel beter op 10 zodat 'ie beter kan combineren met Suaréz. "Links" zou ik dan toch Cvitanich proberen aangezien die gewoon veel inzet en kwaliteit herbergt en Vertonghen/Emanuelson die doorschuiven, maar ja dat doet Marco toch niet.
De verdediging ziet er nog steeds niet goed uit vind ik dus zeker geen favoriet.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef Fiskus het volgende:
YESSSSSSSS
Sno was wel okay ja, Sarpong hoeft ff niet meer terug te komen
Ajax is favoriet voor de UEFA beker
Nummers 3 CL komen ook nog..quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef Fiskus het volgende:
YESSSSSSSS
Sno was wel okay ja, Sarpong hoeft ff niet meer terug te komen
Ajax is favoriet voor de UEFA beker
Tegen FC Bal op het dak 17.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:22 schreef Kali-Mist1 het volgende:
hehe...eindelijk!!!
we kunnen het wel...
precies met Cvitanich, Suarez,Huntelaar en Sulejmani kom je tenminste nog ergens.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:23 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik zie ook graag Cvitanich op linksbuiten. Ik kan me ook een interview met Dario herinneren dat hij zei dat hij ook prima op de vleugel uit de voeten kan. Tegen Willem II deed hij 20 minuutjes (dacht ik) mee en was hij de enige die inzet toonde en er voor wilde gaan. Waarom hem niet eens vanaf het begin proberen. Daar was vandaag de uitgelezen mogelijkheid voor.
Jij snapt het!quote:Op donderdag 18 september 2008 23:32 schreef StarGazer het volgende:
Lindgren gewoon in de basis laten starten, die krijgt zijn vorm wel weer terug.
Daarnaast Cvitanich voor Sarpong.
Moet goedkomen komende zondag.
Waar kan ik tekenen?quote:Op donderdag 18 september 2008 23:32 schreef StarGazer het volgende:
Lindgren gewoon in de basis laten starten, die krijgt zijn vorm wel weer terug.
Daarnaast Cvitanich voor Sarpong.
Moet goedkomen komende zondag.
Borac Nummer 4?quote:Op donderdag 18 september 2008 23:25 schreef BonJovi het volgende:
de nr4 van Servie he wel een beetje respect
We houden allebei van bier en hockeyvrouwenquote:Op donderdag 18 september 2008 23:34 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Jij snapt het!
Wij zitten vaak op één lijn trouwens.
Gaat niet gebeuren. Ik houd nu mijn hart al vast met wat voor tactische vondst Marco zondag op de proppen komt. Hij heeft nog wel mijn vertrouwen, maar ik vind dat hij (op zijn zachtst gezegt) af en toe hele vreemde keuzes maakt.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:39 schreef Cheiron het volgende:
Cvitanich voor Sarpong dan maar?
Feyenoord is wel niveautje Borac idd.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:42 schreef Prosac het volgende:
gefeliciteerd. Het was niet geweldig, maar genoeg. Zondag tegen Feyenoord ook na 15 minuten wel klaar denk ik.
En Ajaxquote:Op donderdag 18 september 2008 23:39 schreef StarGazer het volgende:
[..]
We houden allebei van bier en hockeyvrouwen.
Borac wist nog te scoren.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:48 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Feyenoord is wel niveautje Borac idd.
Ik mag toch hopen, ook adhv de wissels, dat Sno en Sarpong niet meer terugkeren.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:41 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren. Ik houd nu mijn hart al vast met wat voor tactische vondst Marco zondag op de proppen komt. Hij heeft nog wel mijn vertrouwen, maar ik vind dat hij (op zijn zachtst gezegt) af en toe hele vreemde keuzes maakt.
Idd, ze zijn iig al bangquote:Op vrijdag 19 september 2008 00:05 schreef w00h00 het volgende:
[..]
eens! Ik heb er zin in! Kakkies even in de zeik zetten in die graf kuip
Is denk niet het juiste subforum om je wens voor een date met hem uit te spreken.quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:01 schreef Sethje het volgende:
Lekkere goal van KJH...Ik wil cvitanich vaker zien, ben wel gecharmeerd van hem
tegen borac..quote:Op donderdag 18 september 2008 23:22 schreef Kali-Mist1 het volgende:
hehe...eindelijk!!!
we kunnen het wel...
Haquote:Op vrijdag 19 september 2008 01:40 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Is denk niet het juiste subforum om je wens voor een date met hem uit te spreken.²
Sulejmani een 6,5quote:Op donderdag 18 september 2008 23:58 schreef koningdavid het volgende:
Beoordeling:
Stekelenburg 7
Van der Wiel 7
Oleguer 7
Vermaelen 7
Urby 6
Vertonghen 7
Sno 6
Sarpong 5
Suarez 8
Sulejmani 6,5
Huntelaar 7
Ja, als Ajax net ff wat scherper is nog dat mag je van het f'noord dat ik gisteren gezien heb nooit verliezen natuurlijk.quote:Op vrijdag 19 september 2008 08:49 schreef Scorpie het volgende:
Na wat ik gisteren zag heb ik wat meer vertrouwen in zondag.
Volgens mij is hij zo slecht nog niet maar staat hij op de verkeerde plek. Rare keuze van Marco, maargoed, als hij wint heeft hij gelijk zullen we maar zeggen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 08:59 schreef Devz het volgende:
Ik zie alleen helemaal niks in Sarpong.. Ik snap niet waarom hij elke keer opgesteld wordt.
Heeft vd Wiel Silva nu uit de basis gespeeld? Waarom speelde hij niet?quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:09 schreef Longmen het volgende:
Vond Wiel en Verthongen ook erg goed. En die basisplaatsen van Sarpong en Sno begrijp ik ook niet echt...
Dat dus. Hoe het gebeurt maakt me geen reet uit, maar ik wil drie punten!quote:
Zo is 't, hier zijn de 3 punten heiligquote:Op vrijdag 19 september 2008 09:23 schreef Blight het volgende:
[..]
Dat dus. Hoe het gebeurt maakt me geen reet uit, maar ik wil drie punten!
Hij ziet het dus toch,quote:Inzetbaarheid Gabri in Klassieker twijfelachtig
Geschreven op vrijdag, 19 september om 09:21
Het wordt voor Marco van Basten nog afwachten of hij zondag tegen Feyenoord gebruik kan maken van Gabri. De Spaanse middenvelder werd wegens ziekte tegen FK Borac vervangen door Evander Sno, maar is mogelijk niet tijdig hersteld voor de confrontatie met de Rotterdammers. “Ik houd er daarom rekening mee dat ik hem ook tegen Feyenoord moet missen”, lichtte Van Basten na afloop van het gewonnen UEFA Cup-duel toe. Over de inbreng van Sno was de oefenmeester van de hoofdstedelingen niet volledig tevreden. “Daarom heb ik hem ook gewisseld, maar ik vond Rasmus Lindgren eigenlijk ook niet sterk invallen.”
Op Miralem Sulejmani, donderdag verantwoordelijk voor de openingstreffer in Belgrado, kan de keuzeheer wel rekenen. De wissel van de negentienjarige Serviër vond vooral plaats uit voorzorg. “Hij voelde iets in de hamstring, maar volgens mij is er niets aan de hand”, concludeerde Van Basten.
blessure toch?quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:11 schreef toma het volgende:
[..]
Heeft vd Wiel Silva nu uit de basis gespeeld? Waarom speelde hij niet?
Ik zie het liever andersom:quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:37 schreef Cheiron het volgende:
Ik zou toch graag zien Aissati achter de spitsen en Sulejmani waar nu Sarpong staat.
gedegradeerd? volgens mij is hij zo gehaald.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:00 schreef Voltreffer het volgende:
Is Cvitanich nu gedegradeerd tot stand in van Huntelaar dan?
Zo is hij gehaald. Ben allang blij dat Marco van Basten niet gebruikt als tien of vleugelspeler.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:00 schreef Voltreffer het volgende:
Is Cvitanich nu gedegradeerd tot stand in van Huntelaar dan?
Oleguer moet duidelijk zijn draai nog vinden ja, die speelt erg behoudend en ook niet erg sterk voor iemand met zijn CV.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:07 schreef denthemen het volgende:
Overigens leek het alsof Oleguer veel ruimte weggaf.. En ik wil Silva weer terug
Blij dat Marco het ziet.quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:39 schreef Blight het volgende:
[..]
Hij ziet het dus toch,.
Verder jammer van Gabri, maar wel goed nieuws wat betreft Sulejmani.
Eensch. Je zag het gisteren echt duidelijk; er zat best tempo in sommige aanvallen, maar zodra de bal dan naar Sno ging, dropte het tempo veel te hard.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:09 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
Blij dat Marco het ziet.
Ik vond Sno gister dramatisch. Het werd maskeert door het Helmond sport niveau van Borac, maar jonge jonge.
De balverwerkingssnelheid van Sno is om te janken zo laag. En juist zoals hij speelt moet je het spel snel kunnen verleggen van verdediging naar aanval. (zoals Engelaar in Oranje dat goed deed). Daarbij vind ik hem teveel balverlies leiden.
Ik zou achterin spelen met Silva Oleguer Van der Wiel Vermaelen. En daarvoor Vertongen en Urby. Die laatste speelde gister op zijn dekkingsfout na een behoorlijke wedstrijd. Hij heeft zelf inmiddels 100 x aangegeven geen linksback te zijn, en bij de voorbereiding van jong oranje deed hij het uistekend op het middenveld.
Ach, eigenlijk moet Ajax daar zondag gewoon winnen. Zeker nu ook Kevin Hofland weer geblesseerd is.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
En toch denk ik dat mensen te makkelijk denken over zondag, ook na gister.
Feyenoord verloor thuis van de nr.1 van Zweden, die al een tijdje aan de competitie zijn begonnen.. Al dik 22 wedstrijden..
Ajax speelde tegen een club van een heel ander niveau.
Dat dus.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ach, eigenlijk moet Ajax daar zondag gewoon winnen. Zeker nu ook Kevin Hofland weer geblesseerd is.
Maar goed, ik ben er niet zeker van.
Hofland is de zwakste schakel in de defensie van Feyenoord. Staat altijd 2 meter van zijn man te dekken. Had hem juíst graag fit gezien.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ach, eigenlijk moet Ajax daar zondag gewoon winnen. Zeker nu ook Kevin Hofland weer geblesseerd is.
Maar goed, ik ben er niet zeker van.
Maar met een Sulejmani of Aissati met de punt naar voren heb je wel een blok van twee verdedigende mensen op het middenveld nodig en zoals gisteren ook alweer bleek, kan Urby niet zo goed verdedigen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:19 schreef fathank het volgende:
Urby moet op het middenveld spelen. Hij heeft een heerlijke techniek en ook een flinke trap in de benen waarmee hij snel het spel van links naar rechts kan verleggen. Laat Urby voetballen ipv verdedigen.
Ik vind een Greene toch beduidend zwakker.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:28 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Hofland is de zwakste schakel in de defensie van Feyenoord. Staat altijd 2 meter van zijn man te dekken. Had hem juíst graag fit gezien.
Zet die 2 naast elkaar in het centrum en je heb feestquote:Op vrijdag 19 september 2008 10:31 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vind een Greene toch beduidend zwakker.
Hangt ook een beetje van de tegenstander af. Tegen de mindere goden is 1 verdedigende middenvelder genoeg en kan Urby lekker ballen op het middenveld. Urby brengt toch een hoop meer voetbal als een Gabri of Lindgren. Urby kan op techniek een mannetje passeren en vervolgens een mooie voorzet geven. Dat zie ik Gabri of Lindgren niet zo snel doen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:31 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Maar met een Sulejmani of Aissati met de punt naar voren heb je wel een blok van twee verdedigende mensen op het middenveld nodig en zoals gisteren ook alweer bleek, kan Urby niet zo goed verdedigen.
Ik zie liever Lindgren en Gabri, beiden met ontzettend veel loopvermogen, op het middenveld en daarvoor een Sulejmani of Aissati met een vrije rol.
Hele interviewquote:"Er wordt meer van me verwacht", weet Emanuelson. "Ik loop hier nu al vier jaar rond. Dan word je wat belangrijker voor het team en daarmee moet je leren omgaan. Op zich is het ook niet vreemd om een terugval mee te maken. Alle jonge spelers hebben dat gehad: Van der Vaart, Sneijder, De Jong Heitinga, Babel, noem maar op. Je weet dat je er doorheen moet. Je moét er vertrouwen in hebben dat je nog steeds een goede voetballer bent. Je valt op zo'n periode terug op vaste waarden in je leven. Bij mij was dat vooral mijn moeder. Soms zag ik het echt niet meer zitten."
"Als je als jonge speler in het eerste van Ajax komt en je doet het aardig, gaan mensen er gelijk alles van maken. Ze komen met vergelijkingen. Je bent de nieuwe 'die' en 'die'; en dan komen ze met een grootheid uit de Ajax-geschiedenis. Ik was de nieuwe Maxwell, Heitinga de nieuwe Chivu, Babel de nieuwe Kluivert en Maduro de nieuwe Rijkaard. Maar wij zijn dat natuurlijk geen van allen. Als het niet loopt, vergeet men hoe jong je bent en word je genadeloos neergesabeld."
Feyenoord was echt ongelooflijk slecht gisteren, en ze hebben sowieso een dramatische verdediging waar onze aanval echt wel een aantal keer doorheen komt. Vandaar dus het optimisme.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
En toch denk ik dat mensen te makkelijk denken over zondag, ook na gister.
Feyenoord verloor thuis van de nr.1 van Zweden, die al een tijdje aan de competitie zijn begonnen.. Al dik 22 wedstrijden..
Ajax speelde tegen een club van een heel ander niveau.
Uiteraard, het zal van de scherpte van Ajax afhangen, maken ze snel een goal dan rollen ze f'noord op. Blijft die te lang (30+ min) dan gaat het lastig worden. Dus KJH, houvast! en ram hem er snel in!quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:06 schreef HighVolume het volgende:
Feyenooit - Ajax is een wedstrijd opzich . Er speelt wel wat meer mee dan alleen de behaalde resultaten van de laatst gespeelde wedstrijd.Op papier zal Ajax dit moeten winnen... zonder twijfel.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uiteraard, het zal van de scherpte van Ajax afhangen, maken ze snel een goal dan rollen ze f'noord op. Blijft die te lang (30+ min) dan gaat het lastig worden. Dus KJH, houvast! en ram hem er snel in!
Er is tenminste keuze, en dan niet gelijk 3erangs spelers op de bank. Willen we kampioen worden zullen we de hele selectie nodig hebben.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:58 schreef Cyberia18 het volgende:
Balen van Gabri maar met Lindgren en Vertonghen staat er ook gewoon een goede blok. Daar ben ik van overtuigd.
Je maakt een spellingsfoutje, die club heet gewoon Feyenoord.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:06 schreef HighVolume het volgende:
Feyenooit - Ajax is een wedstrijd opzich . Er speelt wel wat meer mee dan alleen de behaalde resultaten van de laatst gespeelde wedstrijd.Op papier zal Ajax dit moeten winnen... zonder twijfel.
Dat is denk ik ook een belangrijk pluspunt van Ajax ten opzichte van feyenoord, wij zijn juist niet alleen afhankelijk van één spits. Naast Huntelaar hebben wij ook nog Sulejmani en Suarez lopen die constant dreigend zijn en uit het niets een doelpunt kunnen maken.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uiteraard, het zal van de scherpte van Ajax afhangen, maken ze snel een goal dan rollen ze f'noord op. Blijft die te lang (30+ min) dan gaat het lastig worden. Dus KJH, houvast! en ram hem er snel in!
De Guzman heeft zichzelf uitgeschakeld door een schorsing op te lopen voor die elleboogquote:Op vrijdag 19 september 2008 11:25 schreef BoNi het volgende:
[..]
Dat is denk ik ook een belangrijk pluspunt van Ajax ten opzichte van feyenoord, wij zijn juist niet alleen afhankelijk van één spits. Naast Huntelaar hebben wij ook nog Sulejmani en Suarez lopen die constant dreigend zijn en uit het niets een doelpunt kunnen maken.
Tot nu toe vind ik Tomasson erg tegenvallen bij feyenoord en zij zullen voor de doelpunten dan ook afhankelijk zijn van Makaaij.
Makaaij heeft ook geen ritme en als je dan ook nog eens de Guzman uitschakelt krijgt Makaaij geen bal en heb je een stuk minder te vrezen.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:14 schreef sjimz het volgende:
[..]
Je maakt een spellingsfoutje, die club heet gewoon Feyenoord.
Ik neem aan dat het per ongeluk was
Oh jaquote:Op vrijdag 19 september 2008 11:26 schreef sjimz het volgende:
[..]
De Guzman heeft zichzelf uitgeschakeld door een schorsing op te lopen voor die elleboog
Net even de Feyenoord topic doorgebladerd, en bijna geen supporter van Feyenoord die hun elftal een kans geeft aankomende zondag.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:43 schreef Zwansen het volgende:
Ik hoop uiteraard op een overwinning van Feyenoord, aangezien dat natuurlijk nooit een concurrent voor de titel is.
Ik geef ze echter totaal geen kans om van Ajax te winnen. Misschien maar hopen op een onterecht gelijkspel.
Tja, als zelfs de hardcore fans het niet meer zien zitten is het wel heel erg gesteld met feyenoord ja.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:46 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Net even de Feyenoord topic doorgebladerd, en bijna geen supporter van Feyenoord die hun elftal een kans geeft aankomende zondag.
Begin hun frustraties na de dramatische wedstrijd van gisteren echt te snappen nu
't Is toch eigenlijk leuker als er geen uitgesproken favoriet is voor die wedstrijd. Nu kan het voor ons alleen maar tegenvallen (0-4 is nog te weinig, puntverlies is al helemaal stom) en voor Feyenoord alleen maar meevallen (verlies is ingecalculeerd, ieder punt is mooi meegenomen).quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:46 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Net even de Feyenoord topic doorgebladerd, en bijna geen supporter van Feyenoord die hun elftal een kans geeft aankomende zondag.
Begin hun frustraties na de dramatische wedstrijd van gisteren echt te snappen nu
Inderdaad, iedereen begint nu te lullen alsof we tegen een veredeld bierelftal spelen van het niveau FK Borac Cacak F2. Winnen blijft het belangrijkste natuurlijk.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:49 schreef Suijk het volgende:
[..]
't Is toch eigenlijk leuker als er geen uitgesproken favoriet is voor die wedstrijd. Nu kan het voor ons alleen maar tegenvallen (0-4 is nog te weinig, puntverlies is al helemaal stom) en voor Feyenoord alleen maar meevallen (verlies is ingecalculeerd, ieder punt is mooi meegenomen).
Vorig jaar was Feyenoord beter in vorm, speelden we een tijd met 10 man, kregen ze een onterechte pingel mee en hadden we een aanval met onder andere Opa Luque en Dennis Rommedahl.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:51 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Het blijven toch wedstrijden op zichzelf hoor. Vorig jaar was Feyenoord vooraf toch minstens gelijkwaardig en mochten we niet klagen met een punt.
Ach Sulejmani heeft toch een voldoende? Echt sterk vond ik hem niet spelen eerlijk gezegd...quote:Op vrijdag 19 september 2008 08:32 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Sulejmani een 6,5en Sno een hoger cijfer van Sarpong...
Gister was er één corner goed en daar werd direct uit gescoord.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:57 schreef Wooldoor het volgende:
Wat zijn de vrije trappen en corners trouwens genieten zeg
Urby nam 1 slechte corner maar maakte het weer goed door die corner goed te geven waaruit Huntelaar kon scoren.
Ja, dat viel me ook op,. Die Sulejmani kan (net als trapwonder Sneijder) totaal geen corners nemen. Ik zei letterlijk, nou daar komt weer zo'n kutcorner van Sulejmani, laat nou een ander eens..... en daar was Urby met zijn trap en de goalquote:Op vrijdag 19 september 2008 12:01 schreef BoNi het volgende:
[..]
Gister was er één corner goed en daar werd direct uit gescoord.
Álle overige corners waren ruk......
Een verademing in vergelijking met Kennedy ja.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:57 schreef Wooldoor het volgende:
Wat zijn de vrije trappen en corners trouwens genieten zeg
Kan ik ook met mijn kop niet bij....quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:05 schreef koningdavid het volgende:
Ik snap nog steeds niet dat zoveel profs geen fatsoenlijke corner kunnen nemen.
Klopt, onderschatting kan killing zijn. Zeker door Ajax supporters die er niet bekend om staan nederig te zijn.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:49 schreef HeatWave het volgende:
Het is wel link hoor, op deze manier manouvreren ze zich wel erg makkelijk in de underdog positie. Ajax heeft echt niet per definitie gewonnen hoor. Natuurlijk staan we er op papier beter voor, maar eerst zien, dan geloven.
Een corner goed kunnen nemen is ook niet echt een vereiste om prof voetballer te worden.Terwijl het een zeer belangrijk onderdeel isquote:Op vrijdag 19 september 2008 12:05 schreef koningdavid het volgende:
Ik snap nog steeds niet dat zoveel profs geen fatsoenlijke corner kunnen nemen.
Was al een beetje aan het twijfelen. Was het jaar daarvoor.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:08 schreef navigator het volgende:
Vorig jaar werd Feyenoord thuis helemaal niet weggespeeld. Ken je klassiekers ouwe. Feyenoord was beter in de thuiswedstrijd.
was dat niet 0-4 ajax ?quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:08 schreef navigator het volgende:
Vorig jaar werd Feyenoord thuis helemaal niet weggespeeld. Ken je klassiekers ouwe. Feyenoord was beter in de thuiswedstrijd.
Jaar daarvoor, 2x Peren en 2x Hunter. Had 0-10 moeten zijn.quote:
Vorig jaar was 2-2.. Suarez en Luque nog ruzie en beide gewisseld, daarna Siem de Jong erin dus door de wissels heen. Toen viel Ogararu(?) geblesseerd uit en met 10 man verder.. penalty tegen 2-2.quote:
In goede kwaliteit ja, van de NOS.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:07 schreef Lyzio het volgende:
Heeft iemand beelden of een gifje van die laatste goal van Jan Klaas?
Thanks!quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:13 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
In goede kwaliteit ja, van de NOS.
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1575575/
Vanaf 03:30.
Mwah, overdrijven is ook een vak. Ik vond de verdediging grotendeels wel redelijk hoor, nou hadden ze ook niet veel tegenstand, maar toch.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:26 schreef The_Hives het volgende:
zal ongetwijfeld al uitgebreid over gesproken zijn (ga niet alles nalezen) maar wat was die verdediging weer onzeker en slecht zeg.
Heerlijk rijtjequote:Op vrijdag 19 september 2008 12:11 schreef Eliminator20 het volgende:
2005-2006 Play-offs 20-04-2006 Ajax-Feyenoord 3-0 (1-0)
2005-2006 Play-offs 23-04-2006 Feyenoord-Ajax 2-4 (0-2)
2006-2007 Eredivisie 20-10-2006 Feyenoord-Ajax 0-4 (0-2)
2006-2007 Eredivisie 04-02-2007 Ajax-Feyenoord 4-1 (3-1)
2007-2008 Eredivisie 11-11-2007 Feyenoord-Ajax 2-2 (1-0)
2007-2008 Eredivisie 03-02-2008 Ajax-Feyenoord 3-0 (2-0)
overdreven? Die pases die slecht aankwamen, enorm slecht verdedigd met het doelpunt. Maar ook die corners die (vooral de eerste helft en niet alleen de 20 minuten in de 2e helft) angstig weggegeven werden door slechte communicatie.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:27 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Mwah, overdrijven is ook een vak. Ik vond de verdediging grotendeels wel redelijk hoor, nou hadden ze ook niet veel tegenstand, maar toch.
Alleen de eerste 20 min. na rust werd er wat weggegeven.
Ajax.nlquote:Tegenstander uitgelicht: Feyenoord
Amsterdam, 19 sep 2008
Feyenoord heeft nog geen team dat op en top op elkaar is ingespeeld. Dat is ook niet zo vreemd; de Rotterdammers kenden een voorbereiding vol blessures. Nu is de ziekenboeg langzaam aan het leegstromen.
,,We moeten de schade beperkt houden’’, en: ,,We moeten roeien met de riemen die we hebben’’. Het waren veelgehoorde uitspraken de afgelopen weken in de Kuip. Al sinds het begin van de voorbereiding miste Feyenoord telkens een aantal sleutelspelers. Daardoor kon hoofdtrainer Gertjan Verbeek tot nu toe nog niet met zijn sterkste team spelen. ,,Het is vooral een kwestie van kijken wie er fit zijn en wie op welke positie het beste uit de voeten kan. Het zal nog wel even duren voordat we aan een vaste organisatie kunnen gaan werken’’, zei de trainer vorige week nog.
Deze week verwelkomde Verbeek Roy Makaay en Luigi Bruins weer bij de groep, maar er haakten ook weer twee spelers af. Andwélé Slory viel tegen FC Volendam al na tien minuten uit met een ernstige hamstringblessure, terwijl Ron Vlaar opnieuw door zijn knie ging. Tel daarbij de afwezigheid van Karim El Ahmadi, Denny Landzaat en de geschorste Jonathan de Guzman op en het is duidelijk dat Feyenoord tegen Ajax niet op volle oorlogssterkte aantreedt.
De as van het team is echter wel grotendeels compleet. Voor doelman Henk Timmer toonden André Bahia en Kevin Hofland afgelopen week aan een sterk koppel te vormen. Op het middenveld deelt Giovanni van Bronckhorst de lakens uit en voorin beschikt Feyenoord met Jon Dahl Tomasson en Roy Makaay of Michael Mols over veel voetbalslimheid. En talenten als Georginio Wijnaldum, Leroy Fer en Diego Biseswar hebben tot nu toe leuke dingen laten zien. Of Feyenoord helemaal klaar is voor de Klassieker blijft giswerk. De uitspraak: ,,Dit zijn wedstrijden op zich’’, was een veelzeggende en veelgehoorde afgelopen week. De Rotterdammers kenden donderdag in de UEFA Cup in ieder geval een slechte generale repetitie. In eigen huis werd met 0-1 verloren van het Zweedse Kalmar FF. Hofland liep in dat duel een enkelblessure op. Of hij meedoet tegen Ajax is daarom nog onzeker.
Michael Mols was tijdens de eerste twee competitiewedstrijden de spits van Feyenoord. Nu Makaay zo goed als fit is, moet de 37-jarige Amsterdammer waarschijnlijk zijn plaats weer afstaan. Maar als het aan Mols zelf ligt, speelt hij zondag zijn tweede Klassieker in De Kuip.
Wat verwacht je van de topper?
,,Het zijn wedstrijden die je niet kunt voorspellen. Zeker nu niet, want zowel Feyenoord als Ajax moet nog kijken waar de club echt staat. We hebben allebei de eerste competitiewedstrijd verloren en ons daarna hersteld. Ik denk dat er weinig verschil is tussen beide teams.’’
Roy Makaay kan zondag weer meedoen. Gaat dat ten koste van jou?
,,Dat weet ik niet, dat moet de trainer bepalen. Ik hoop dat Roy het redt, want hij maakt het elftal sterker. Ik hoop gewoon dat wij die wedstrijd winnen, of ik nou speel of niet.’’
Vorig jaar speelde je je eerste Klassieker. Wat vind je van de sfeer rondom die wedstrijd?
,,Je merkt aan alles dat het duel enorm leeft. In zowel Rotterdam als Amsterdam. Als speler is de beleving naar de wedstrijd heel intens. De sfeer en spanning zijn mooi om mee te maken, vergelijkbaar met Glasgow Rangers - Celtic in Schotland.’’
Tot slot: je bent nu 37 jaar. Hoe lang ga je nog door?
,,Ik heb het al vaker geroepen, maar dit is echt mijn laatste seizoen. Het is genoeg geweest. Volgend jaar speel ik bij mijn vrienden in Sloterdijk 3. Ik moet alleen Guus Uhlenbeek nog overhalen. Ik heb met hem in de jeugd van Ajax gespeeld en nu speelt hij bij de zaterdagamateurs van Ajax. We hadden afgesproken dat we ooit nog samen zouden voetballen, dus dat moet er volgend seizoen maar van komen.’’
Zonder Huntelaar en Suarez? Elk seizoen is het een komen en gaan van spelers en ze roepen al 4 jaar dat ze een team gaan opbouwen...quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:40 schreef Dvm86 het volgende:
Wat is die Van der Wiel toch een geweldig talent. Potentie om een heel goede verdediger te worden en om de Oranje verdediging in 2010 te versterken. Hij is volgens mij een heel seizoen geblesseerd geweest en na enkele wedstrijden al weer zo terug komen is toch wel wonderbaarlijk.
Het overgrote deel van de tweede helft leek het wel alsof er helemaal geen middenveld meer was. Daarnaast had het natuurlijk minimaal 6-1 moeten zijn.
Ik ben tevreden, maar op Champions League niveau mag je echt niet zoveel kansen missen, je zal er veel minder krijgen en die moeten raak zijn. We moeten er echter wel rekening mee houden dat dit team nog op elkaar ingespeeld moet raken en over een jaartje wel goed bij zal staan.
Ach, Sulejmani mistte een vergelijkbare kans. Sarpong speelde echt niet 'rampzalig', hij speelde wel onzeker en teveel nog op safe.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:43 schreef Dvm86 het volgende:
Wat speelde Sarpong trouwens rampzalig en onzeker. Een kans zoals hij die kreeg, missen...
Sulejmani is even oudquote:Op vrijdag 19 september 2008 12:48 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ach, Sulejmani mistte een vergelijkbare kans. Sarpong speelde echt niet 'rampzalig', hij speelde wel onzeker en teveel nog op safe.
Maar ik zie wel potentie in hem, hij is ook nog jong vergeet dat niet...
Maar hij zit ondertussen al 3 jaar regelmatig bij de selectie en heeft nog steeds niet kunnen overtuigen. Dat zegt ook wel iets.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:48 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ach, Sulejmani mistte een vergelijkbare kans. Sarpong speelde echt niet 'rampzalig', hij speelde wel onzeker en teveel nog op safe.
Maar ik zie wel potentie in hem, hij is ook nog jong vergeet dat niet...
De ene speler bloeit nu eenmaal eerder dan de andere. Het lijkt hier alsof mensen Sarpong al afschrijven, dat slaat nergens op natuurlijk.quote:
Hij zat ook al extreem vroeg bij de selectie, hij is pas net een maand 20!quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:51 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Maar hij zit ondertussen al 3 jaar regelmatig bij de selectie en heeft nog steeds niet kunnen overtuigen. Dat zegt ook wel iets.
Ik zou het niet snappen als hij zondag weer zou starten.
Jij hebt zondag niet gekeken? Toen waren de corners van Mickey ontzettend gevaarlijk. Zie de goal van Vermaelen. Wij hadden het er op het vak nog over dat er eindelijk weer iemand was die wel gevaarlijke corners kon nemen. Gisteren was het minder, maar zondag heeft hij laten zien dat hij het wel degelijk goed kan.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dat viel me ook op,. Die Sulejmani kan (net als trapwonder Sneijder) totaal geen corners nemen. Ik zei letterlijk, nou daar komt weer zo'n kutcorner van Sulejmani, laat nou een ander eens..... en daar was Urby met zijn trap en de goal.
Dat is wel een risico, dat je overlopen wordt als je met Suarez, Huntelaar, Sarpong én Sulejmani speelt.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:06 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ik ben trouwens echt blij dat Mickey zondag kan spelen. Wat een aanval
Overlopen wordt door wie?quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:10 schreef Emimich het volgende:
[..]
Dat is wel een risico, dat je overlopen wordt als je met Suarez, Huntelaar, Sarpong én Sulejmani speelt.
Ik schrijf hem niet af, ik zei in het vorige topic nog dat we met Sno ook wat meer geduld moeten hebben, die is ook nog maar 21. Ik vond Sarpong tegen Twente afgelopen seizoen sterk spelen, misschien overdreef ik iets door te zeggen rampzalig. Als hij die onzekerheid kwijt raakt dan wordt het een topper, hetgeen ook zeker wel zal gebeuren in de komende jaren.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:51 schreef koningdavid het volgende:
[..]
De ene speler bloeit nu eenmaal eerder dan de andere. Het lijkt hier alsof mensen Sarpong al afschrijven, dat slaat nergens op natuurlijk.
hahahaha door Feyenoord?!?!?quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:10 schreef Emimich het volgende:
[..]
Dat is wel een risico, dat je overlopen wordt als je met Suarez, Huntelaar, Sarpong én Sulejmani speelt.
Wie zegt dat Suarez deze zomer vertrekt? Huntelaar is wel weg, ik hoop deze winterstop al dan vangen we er extra veel voor. Zeker als we tot de winterstop goed wat punten voorstaan op PSV is dat geen probleem.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:43 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Zonder Huntelaar en Suarez? Elk seizoen is het een komen en gaan van spelers en ze roepen al 4 jaar dat ze een team gaan opbouwen...
Die onzekerheid is wel jammer ja. Geen steekpassjes of een mooie cross gezien van hem. Terwijl je daar met zo'n voorhoede heel goed mee om zou moeten kunnen gaan.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:13 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Ik schrijf hem niet af, ik zei in het vorige topic nog dat we met Sno ook wat meer geduld moeten hebben, die is ook nog maar 21. Ik vond Sarpong tegen Twente afgelopen seizoen sterk spelen, misschien overdreef ik iets door te zeggen rampzalig. Als hij die onzekerheid kwijt raakt dan wordt het een topper, hetgeen ook zeker wel zal gebeuren in de komende jaren.
Door Feyenoord als een geheel. Kijk maar naar vorig seizoen, toen had iedereen zijn mond vol over de beste aanval van de Eredivisie (Suarez-Huntelaar-Luque) en toen hebben we, met alle geluk van de wereld, een punt overgehouden aan die wedstrijd.quote:
Grapje zeker?quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:21 schreef Emimich het volgende:
[..]
Door Feyenoord als een geheel. Kijk maar naar vorig seizoen, toen had iedereen zijn mond vol over de beste aanval van de Eredivisie (Suarez-Huntelaar-Luque) en toen hebben we, met alle geluk van de wereld, een punt overgehouden aan die wedstrijd.
a) Voor Huntelaar vangt Ajax zeker geen 40 miljoen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:15 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat de grootmachten gaan bieden op Huntelaar. Maar voor meer dan 40 miljoen kun je wel een waardige vervanger halen.
het heeft niets met afschijven te maken, prima als hij er nog kan komen op een later moment, maar op dit moment gaat het om de knikkers, en dan moet je de beste opstellen, niet degene die er misschien later kan staan...quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:51 schreef koningdavid het volgende:
[..]
De ene speler bloeit nu eenmaal eerder dan de andere. Het lijkt hier alsof mensen Sarpong al afschrijven, dat slaat nergens op natuurlijk.
Zoek de quotes maar op, iedereen was voor de wedstrijd heel erg zelfverzekerd dat we Feyenoord wel even zouden pakken. Suarez en Luque werden idd in de rust gewisseld maar Ajax werd toen gewoon tijdens grote gedeelten van de wedstrijd overlopen en behaalde met alle geluk, met dank aan Slory, een gelijkspel.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:24 schreef getl0st het volgende:
[..]
Grapje zeker?
En vergeet niet dat Luque en Suarez toen in de rust gewisseld werden door ruzie
Geen tijd en geen zin..quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:33 schreef Emimich het volgende:
[..]
Zoek de quotes maar op, iedereen was voor de wedstrijd heel erg zelfverzekerd dat we Feyenoord wel even zouden pakken. Suarez en Luque werden idd in de rust gewisseld maar Ajax werd toen gewoon tijdens grote gedeelten van de wedstrijd overlopen en behaalde met alle geluk, met dank aan Slory, een gelijkspel.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:28 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Oh ja, morgen 11.00uur laatste training voor dé wedstrijd! Wij verzamelen iets voor 11en in het home om de spelers nog maar eens duidelijk te maken dat we 100% strijd willen zien.
Be there!
Wat moet jij nou?!?!quote:
Dat snappen ze niet in dat -edit- dorp eindhovenquote:
Gebeurt al jaren. De spelers even een hart onder de riem steken. Vertel mij eens wat daar mis mee is.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:38 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ik dacht echt serieus dat je een geintje maakte... Niet dus.
WTF?quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:42 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Gebeurt al jaren. De spelers even een hart onder de riem steken. Vertel mij eens wat daar mis mee is.
Of kun je er niet zo goed tegen dat feyenoord-Ajax en Ajax-feyenoord wordt gezien als De Klassieker? Want al winnen jullie nog 100 landstitels het zal altijd over Ajax en feyenoord gaan. Face it.
Jij begon met de "quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:48 schreef Zwansen het volgende:
[..]
WTF?
Het zit bij jou wel erg diep ofniet? Waar haal je dat nu ineens vandaan?
Een extra peptalk voor de enige klassieker in Nederland is nooit verkeerd lijkt me.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:48 schreef Zwansen het volgende:
[..]
WTF?
Het zit bij jou wel erg diep ofniet? Waar haal je dat nu ineens vandaan?
Volgens mij zit het bij jou dieper. En leg nou eens even uit waarom je die "quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:48 schreef Zwansen het volgende:
[..]
WTF?
Het zit bij jou wel erg diep ofniet? Waar haal je dat nu ineens vandaan?
Waarom zullen wij jaloers moeten zijn op de titel klassieker? Dat snap ik niet echt.
Ik snap niet waarom jij zo'n minachtige smiley plaatst op het bericht.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:48 schreef Zwansen het volgende:
[..]
WTF?
Het zit bij jou wel erg diep ofniet? Waar haal je dat nu ineens vandaan?
Waarom zullen wij jaloers moeten zijn op de titel klassieker? Dat snap ik niet echt.
Omdat die strijd er 100% toch gewoon vanzelfsprekend moet zijn bij 'De Klassieker'? Als je je eigen spelers daar nog voor moet motiveren moet je ze gelijk op strafkamp sturen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:50 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Volgens mij zit het bij jou dieper. En leg nou eens even uit waarom je die "" postte.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:51 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Omdat die strijd er 100% toch gewoon vanzelfsprekend moet zijn bij 'De Klassieker'? Als je je eigen spelers daar nog voor moet motiveren moet je ze gelijk op strafkamp sturen.
Een kwestie van als supporter extra aanmoedigen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:51 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Omdat die strijd er 100% toch gewoon vanzelfsprekend moet zijn bij 'De Klassieker'? Als je je eigen spelers daar nog voor moet motiveren moet je ze gelijk op strafkamp sturen.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:44 schreef Houniet het volgende:
Iemand de goal van Jan Klaas?
quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:13 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
In goede kwaliteit ja, van de NOS.
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1575575/
Vanaf 03:30.
Ik zie niet in wat er mis is om ze dat nog eens even duidelijk te maken. Zoals gezegt gebeurd dat al jaren en volgens mij de laatste paar keer bij feyenoord ook. En daarbij is het gewoon erg gezellig, met zijn allen weer even bijkletsen. Daarna de stad in met een groep.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:51 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Omdat die strijd er 100% toch gewoon vanzelfsprekend moet zijn bij 'De Klassieker'? Als je je eigen spelers daar nog voor moet motiveren moet je ze gelijk op strafkamp sturen.
quote:Sulejmani mogelijk gewoon in actie tegen Feyenoord
130%quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:53 schreef sjimz het volgende:
[..]
Een kwestie van als supporter extra aanmoedigen.
Alleen maar mooi lijkt me dat als ik speler was.
Dan is die strijd er niet voor 100% maar misschien voor 130% wat misschien wel doorslag kan geven op de wedstrijd.
Ik had hem al gezien, bedanktquote:Op vrijdag 19 september 2008 14:53 schreef Cyberia18 het volgende:
Lijkt me voor iedereen het beste inderdaad. Hopelijk steek je er nog wat van op.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:54 schreef Zwansen het volgende:
[..]
130%Please. Ik ga wel naar college toe.
Helemaal omdat de meeste spelers niet zijn opgegroeid met de onderlinge rivaliteit tussen deze 2 ploegen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:56 schreef Suijk het volgende:
Genoeg spelers binnen Ajax die de wedstrijd Feyenoord-Ajax als 'gewoon' 1 van de 34 wedstrijden zien. Als je als supporters even laat merken dat het wat meer betekent, zie niet zo in wat daar mis mee is.
Dus volgens jouw theorie kunnen zowel de Ajax- als de Feyenoordsupporters aankomende zondag net zo goed hun muil houden, als iedereen toch al 100% geeft.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:51 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Omdat die strijd er 100% toch gewoon vanzelfsprekend moet zijn bij 'De Klassieker'? Als je je eigen spelers daar nog voor moet motiveren moet je ze gelijk op strafkamp sturen.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:57 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Lijkt me voor iedereen het beste inderdaad. Hopelijk steek je er nog wat van op.
Niet zingen voor je club hoor, zondag. Ze weten het toch al.quote:Op vrijdag 19 september 2008 15:01 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dus volgens jouw theorie kunnen zowel de Ajax- als de Feyenoordsupporters aankomende zondag net zo goed hun muil houden, als iedereen toch al 100% geeft.
Nogal een verschil he. Bij de training zingen of tijdens de wedstrijd.quote:Op vrijdag 19 september 2008 15:01 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dus volgens jouw theorie kunnen zowel de Ajax- als de Feyenoordsupporters aankomende zondag net zo goed hun muil houden, als iedereen toch al 100% geeft.
a) Dat denk jij, het feit dat er reeds 40 miljoen op hem geboden is in combinatie met de getoonde interesse van topclubs zouden zijn waarde makkelijk 40 miljoen kunnen maken in de winterstop. Helemaal als hij een (zeer) goede eerste seizoenshelft heeft.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:24 schreef pfaf het volgende:
[..]
a) Voor Huntelaar vangt Ajax zeker geen 40 miljoen.
b) Ook al krijg je 100 miljoen, een waardige vervanger zul je niet kunnen halen.
Inderdaad. Gebeurt bij ons ook altijd.quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:50 schreef sjimz het volgende:
[..]
Een extra peptalk voor de enige klassieker in Nederland is nooit verkeerd lijkt me.
Verder lokte jij reactie uit met je smiley.
3 goals in Rotterdamquote:Op vrijdag 19 september 2008 15:30 schreef Cyberia18 het volgende:
[ afbeelding ]
Oké. Hij heeft dus gele, witte en nu groene voetbalschoenen. What's next?
Blauwe heeft hij ook al gehad:quote:Op vrijdag 19 september 2008 15:30 schreef Cyberia18 het volgende:
[ afbeelding ]
Oké. Hij heeft dus gele, witte en nu groene voetbalschoenen. What's next?
Winst van Kalmar is toch gunstig voor ons ?quote:Op donderdag 18 september 2008 18:33 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dat heeft niet zoveel met deze wedstrijd te maken schat.
Toch vreemd dat ie met Adidas en Nike's rondlooptquote:Op vrijdag 19 september 2008 15:35 schreef sjimz het volgende:
[..]
Blauwe heeft hij ook al gehad:
[ afbeelding ]
Kwestie van geen sponsorcontract hebben.quote:Op vrijdag 19 september 2008 16:28 schreef toma het volgende:
[..]
Toch vreemd dat ie met Adidas en Nike's rondloopt
Ik dacht dat al die spelers wel een sponsor contract haddenquote:Op vrijdag 19 september 2008 16:30 schreef sjimz het volgende:
[..]
Kwestie van geen sponsorcontract hebben.
Is met Suarez hetzelfde.
Speelt nu weer in Adidas terwijl hij ook af en toe in Nikes rondloopt.
Toendertijd had ie nog een internationale schorsing van een jaar. En je weet ook niet hoe hij zich ontwikkelt zou hebben bij Ajax. Bij Heerenveen kon ie lekker in de luwte gebracht worden.quote:Op vrijdag 19 september 2008 15:32 schreef Dvm86 het volgende:
Mickey is echt een geweldige aankoop. Jammer dat we 'm niet gewoon voor 300,000 EUR weggeplukt hebben. Van Geel
Zeker de 2 beste spelers van de eredivisie.quote:Op vrijdag 19 september 2008 16:31 schreef toma het volgende:
[..]
Ik dacht dat al die spelers wel een sponsor contract hadden
Nooit geweten. Waarom had hij zo'n lange schorsing? Ik ben het niet met je eens dat je niet weet of hij zich zo ontwikkeld zou hebben. Dat weet je nooit en als je zoveel talent als Miralem hebt dan komt dat er toch wel uit of je nou bij Heerenveen of Ajax speelt (dat soort toptalenten kunnen met die druk overweg).quote:Op vrijdag 19 september 2008 16:36 schreef fathank het volgende:
[..]
Toendertijd had ie nog een internationale schorsing van een jaar. En je weet ook niet hoe hij zich ontwikkelt zou hebben bij Ajax. Bij Heerenveen kon ie lekker in de luwte gebracht worden.
www.ajax.tvquote:Op vrijdag 19 september 2008 16:41 schreef Longmen het volgende:
Iemand een link naar 1-4 van KJH?
Geen idee.quote:Op vrijdag 19 september 2008 16:36 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Zeker de 2 beste spelers van de eredivisie.
Leuk om met kerst in huis te hebben, verder vind ik het niets.quote:Op vrijdag 19 september 2008 16:40 schreef Dvm86 het volgende:
Wat vinden jullie trouwens van Denneboom?
Te flauwquote:Op vrijdag 19 september 2008 16:48 schreef sjimz het volgende:
[..]
Leuk om met kerst in huis te hebben, verder vind ik het niets.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 16:48 schreef sjimz het volgende:
[..]
Leuk om met kerst in huis te hebben, verder vind ik het niets.
Het waarom weet ik niet precies, gesteggel met z'n contract bij Partizan ofzo. Weet niet meer hoe het precies zat.quote:Op vrijdag 19 september 2008 16:40 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Nooit geweten. Waarom had hij zo'n lange schorsing? Ik ben het niet met je eens dat je niet weet of hij zich zo ontwikkeld zou hebben. Dat weet je nooit en als je zoveel talent als Miralem hebt dan komt dat er toch wel uit of je nou bij Heerenveen of Ajax speelt (dat soort toptalenten kunnen met die druk overweg).
Als je één zo'n fout maakt dan is dat te overzien, maar Douglas heeft vrijwel geen aandacht gehad. Als het mogelijk was geweest hadden we nu weer miljoenen voor hem op tafel kunnen leggen, toen konden we hem gratis ophalen.
Wat vinden jullie trouwens van Denneboom?
quote:Op vrijdag 19 september 2008 16:48 schreef sjimz het volgende:
[..]
Leuk om met kerst in huis te hebben, verder vind ik het niets.
rustig, rustig, mijn weekend begint netquote:Op vrijdag 19 september 2008 17:44 schreef Jasza het volgende:
Het kan niet snel genoeg zondag zijn.
Echt?quote:Op vrijdag 19 september 2008 17:43 schreef Luco het volgende:
Zondag de Klassieker
quote:Hofland onzeker voor duel tegen Ajax
quote:Mols: "Weinig verschil tussen Feyenoord en Ajax"
quote:
Wat moeten ze dan? Zeggen dat ze kansloos zijn? Vooralsnog staat feyenoord boven Ajax op de ranglijst dus waar die grote bekken van de Ajacieden vandaan komen is mij een raadsel.quote:Op vrijdag 19 september 2008 18:25 schreef toma het volgende:
[..]
![]()
Staan ze in Rotterdam allemaal op paddo's te trippen? Jezus wat een onrealistische uitspraken allemaal van die kakkerlakjes.
idd, ook dat iedereen denkt dat het een makkelijke overwinning wordtquote:Op vrijdag 19 september 2008 18:28 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Wat moeten ze dan? Zeggen dat ze kansloos zijn? Vooralsnog staat feyenoord boven Ajax op de ranglijst dus waar die grote bekken van de Ajacieden vandaan komen is mij een raadsel.
Eitje, redbull ftw zondagquote:Op vrijdag 19 september 2008 18:32 schreef Noshiba het volgende:
[..]
idd, ook dat iedereen denkt dat het een makkelijke overwinning wordt
quote:Ajax streeft naar gezonde rivaliteit
Amsterdam, 19 sep 2008
Ajax roept zijn supporters op om Ajax tijdens de Klassieker positief te ondersteunen. T-shirts of spandoeken met kwetsende teksten of uitingen worden zondag niet toegelaten.
Ajax roept de fans ook met klem op om zich te onthouden van kwetsende en beledigende spreekkoren. Supporters die zich misdragen worden niet toegelaten tot de wedstrijd.
Zondag vinden bij het vertrek uit Amsterdam en bij de Kuip extra strenge controles plaats. Beide clubs nemen veiligheidsmaatregelen, waardoor misdragingen zelfs achteraf nog bestraft kunnen worden.
Ajax hoopt dat zondag vooral sprake zal zijn van een gezonde en sportieve rivaliteit tussen de beide clubs. Gezonde rivaliteit is mooi en hoort bij de Klassieker. Maar er zijn grenzen aan wat wij met zijn allen toelaatbaar vinden. Supporters kunnen hun club op allerlei manieren positief steunen en hun stem laten gelden.
We hebben slagers ingeruild voor houthakkers in de medische staf?quote:Op vrijdag 19 september 2008 19:39 schreef Silenus het volgende:
Aissati ligt er nog 3 tot 6 weken uit volgens TT.
Godverdomme, hoe kan zoiets nou?quote:Op vrijdag 19 september 2008 19:39 schreef Silenus het volgende:
Aissati ligt er nog 3 tot 6 weken uit volgens TT.
quote:
Dat dus!quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:53 schreef sjimz het volgende:
[..]
Een kwestie van als supporter extra aanmoedigen.
Alleen maar mooi lijkt me dat als ik speler was.
Dan is die strijd er niet voor 100% maar misschien voor 130% wat misschien wel doorslag kan geven op de wedstrijd.
Keepen?quote:Op vrijdag 19 september 2008 20:01 schreef Pizzakoppo het volgende:
Als er 11 Vertonghens in het veld stonden werden we elk jaar kampioen, wat een voetballer is dat zeg! Is er iets wat hij niet goed kan?
Falen tegen Ajax wanneer hij met RKC speelt.quote:Op vrijdag 19 september 2008 20:01 schreef Pizzakoppo het volgende:
Als er 11 Vertonghens in het veld stonden werden we elk jaar kampioen, wat een voetballer is dat zeg! Is er iets wat hij niet goed kan?
Niet zo aanstellen. Het aantal keren dat ik verkankerd in het stadion stond is niet meer op 2 handen te tellen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 20:14 schreef Silenus het volgende:
Verdomme, heb gewoon koorts gekregen. Echt voor het eerst in tien jaar ofzo, dat verzin je toch niet. Ik MOET zondag halen, al laat ik me in de ambulance naar de Arena brengen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
quote:Voor Gabri komt het zwaarbeladen duel tegen Feyenoord nog te vroeg. De middenvelder haakte afgelopen donderdag ziek af voor het UEFA-cup duel en is nog altijd herstellende.
'Het duurt een beetje langer dan verwacht', aldus van Basten over de Spaanse Ajacied.
Ik las verkrachtquote:Op vrijdag 19 september 2008 20:15 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Niet zo aanstellen. Het aantal keren dat ik verkankerd in het stadion stond is niet meer op 2 handen te tellen.
Jij zou je pas ziek voelen als je je niet zo wasted voelt.quote:Op vrijdag 19 september 2008 20:15 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Niet zo aanstellen. Het aantal keren dat ik verkankerd in het stadion stond is niet meer op 2 handen te tellen.
Geen bier meer voor jou vanaaf denthemen.quote:
Gewenning?quote:Op vrijdag 19 september 2008 20:16 schreef sjimz het volgende:
[..]
Jij zou je pas ziek voelen als je je niet zo wasted voelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |