Leuk als invaller meer niet. Moet nog groeien maar is zeker geen basisspeler.quote:Op donderdag 18 september 2008 22:59 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik denk dat hij wel potentie heeft maar niet voor de basis dit jaar. Hij maakt geen gebruik van de mogelijkheden die hij krijgt om een actie te maken.
Sno was aanvallend niet veel soeps maar verdedigend stond hij zijn mannetje.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:03 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Leuk als invaller meer niet. Moet nog groeien maar is zeker geen basisspeler.
Sno heeft denk ik ook fora's gelezen want dit keer speelde hij een stuk beter. Alleen weer zo een kut balletje achterin geven die te nonchalant was waardoor deze onderschept kon worden.
Dat was inderdaad een dom foutje maar er stonden toen nog genoeg man achter, Lindgren liet zijn man kompleet lopen aan de rand van de 16 waardoor die gast bijna kon voorgeven.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:03 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Leuk als invaller meer niet. Moet nog groeien maar is zeker geen basisspeler.
Sno heeft denk ik ook fora's gelezen want dit keer speelde hij een stuk beter. Alleen weer zo een kut balletje achterin geven die te nonchalant was waardoor deze onderschept kon worden.
Daarvoor staat hij er ook. Aanvallen kan hij niet.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:04 schreef sjimz het volgende:
[..]
Sno was aanvallend niet veel soeps maar verdedigend stond hij zijn mannetje.
Na zondag komt er een nieuwequote:Op donderdag 18 september 2008 23:06 schreef GGMM het volgende:
Is die tekening niet een heel klein beetje oud ondertussen?
Dan door het midden uitverdedigen of de bal niet simpel terug spelen.. die man heeft echt een pak slaag nodig!quote:Op donderdag 18 september 2008 23:07 schreef RayMania het volgende:
Eerste helft heb ik echt genoten van bepaalde aanvallen, maar de tweede helft was weinig. Sulejmani en Van der Wiel speelden sterk. Emanuelson redelijk voor zijn doen, maar had gewoon weer foute passes.
Die 2-0 en 4-1.
En hoe danquote:Op donderdag 18 september 2008 23:06 schreef F1Bas het volgende:
De goals zijn goed voor het vertrouwen van Klaas.
Dat is echt zwaar overdreven, ik weet niet wie er dan op die plek moet staan want Lindgren was in verdedigend opzicht echt wel minder dan Sno. Sno stond vaak op de juiste plek voor de afvallende bal.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:10 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Sno, Sarpong
Leuk die twee ballen die Sno heeft afgepakt. Dat hij ook 25 ballen zo maar aan de tegenstander geeft wordt zeker even vergeten? Donder toch op met die lamzak.
Van der Wiel? Kijk die goal nog eens terug, hoe waardeloos hij daar verdedigd. En zo waren er nog wel een paar momenten (oa die keer dat Steek hem verrot schold). Waarom staat Silva er niet in?quote:Op donderdag 18 september 2008 23:07 schreef RayMania het volgende:
Eerste helft heb ik echt genoten van bepaalde aanvallen, maar de tweede helft was weinig. Sulejmani en Van der Wiel speelden sterk. Emanuelson redelijk voor zijn doen, maar had gewoon weer foute passes.
Die 2-0 en 4-1.
Hij heeft dit seizoen nog geen een keer gespeeld behalve in de voorbereiding dus die zal nooit gaan starten.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:14 schreef Noshiba het volgende:
Joden! Leuke goal suljemani, hopen dat gabri meedoet zondag?
Opbouwend vond ik Van der Wiel wel aardig ja. Hij kwam vaak goed op en had zelfs wat kansen. Verdedigd af en toe wat minder, maar toch een dikke voldoende wat mij betreft hoor. En Silva kwam zaterdag terug van Uruguay, dus daarom speelde Gregory en ik denk dat Van Basten hem gewoon heeft laten staan.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:13 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Van der Wiel? Kijk die goal nog eens terug, hoe waardeloos hij daar verdedigd. En zo waren er nog wel een paar momenten (oa die keer dat Steek hem verrot schold). Waarom staat Silva er niet in?
Verder Urby speelde heel aardig, maar zat bij die goal toch weer gigantisch fout. Helaas blijft hij dat ongeconcentreerde houden.
Om die dan vervolgens weer in te leverenquote:Op donderdag 18 september 2008 23:12 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Dat is echt zwaar overdreven, ik weet niet wie er dan op die plek moet staan want Lindgren was in verdedigend opzicht echt wel minder dan Sno. Sno stond vaak op de juiste plek voor de afvallende bal.
Nou echt welquote:Op donderdag 18 september 2008 23:15 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Hij heeft dit seizoen nog geen een keer gespeeld behalve in de voorbereiding dus die zal nooit gaan starten.
Juist. En daarbij komt dat de tandem Suárez - Silva levensgevaarlijk is!quote:Op donderdag 18 september 2008 23:16 schreef Chadi het volgende:
Van der Wiel was niet echt slecht.. Maar ik vind dat je Silva daar moet laten spelen omdat hij gewoon beter is op dit moment.
Tja de laatste 25 minuten was er ook totaal geen geloof meer bij Borac maar Lindgren liet wel te makkelijk passeren aan de rechterkant van het doel en de speler van Borac kon zo het strafschop gebied inlopen. Tuurlijk hoort Gabri gewoon op die plek te spelen maar vanavond vond ik Sno een betere optie voor zondag.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:15 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Om die dan vervolgens weer in te leveren.
Lindgren was ook niet goed inderdaad, maar het hele elftal speelde de 20 minuten na rust waardeloos. Dat is natuurlijk ook niet lekker invallen. De laatste 25 minuten heb ik Lindgren niets verkeerds zien doen. Jij wel?
ik denk er precies zo overquote:Op donderdag 18 september 2008 23:10 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Sno, Sarpong
Leuk die twee ballen die Sno heeft afgepakt. Dat hij ook 25 ballen zo maar aan de tegenstander geeft wordt zeker even vergeten? Donder toch op met die lamzak.
Sarpong komt ook gewoon veel te kort voor Ajax.
Verder vraag ik me af met wat voor opstelling we speelden vandaag. Sarpong als linksbuiten? Daar heeft hij geen seconde gelopen
Oh ja, wel een goede overwinning verder. Suárez, Huntelaar en Sulejmani gaan ons kampioen maken.
Hij is ook niet heel technisch. Elke bal die hij aanneemt heeft hij gewoon niet 100% onder controle. Hij heeft echt teveel tijd nodig, dat moet verbeterd worden. Met ballen afpakken is hij wel okay.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef Ruiseart het volgende:
In de VI(?) hadden ze weleens van die plaatjes waarop je zag naar welke medespelers iemand de bal speelde. Ik zou zoiets graag van Sno zien. Die kerel staat voortdurend met zijn rug naar de aanval en speelt alleen maar terug op de verdediging.
Inderdaad, geen enkel risico. Type Maduro, alleen dan met het verschil dat Maduro de bal zelden kwijtraakte en Sno de bal meer naar de tegenstander speelt dan naar zijn teamgenoten. Foppe heeft het echt wel goed gezien wat deze jongen betreft.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef Ruiseart het volgende:
In de VI(?) hadden ze weleens van die plaatjes waarop je zag naar welke medespelers iemand de bal speelde. Ik zou zoiets graag van Sno zien. Die kerel staat voortdurend met zijn rug naar de aanval en speelt alleen maar terug op de verdediging.
Ik zie ook graag Cvitanich op linksbuiten. Ik kan me ook een interview met Dario herinneren dat hij zei dat hij ook prima op de vleugel uit de voeten kan. Tegen Willem II deed hij 20 minuutjes (dacht ik) mee en was hij de enige die inzet toonde en er voor wilde gaan. Waarom hem niet eens vanaf het begin proberen. Daar was vandaag de uitgelezen mogelijkheid voor.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef finsdefis het volgende:
Sarpong vond ik toch echt te zwak en velen met mij. Leonardo is ook niets voor de basis. Sulejmani vind ik momenteel beter op 10 zodat 'ie beter kan combineren met Suaréz. "Links" zou ik dan toch Cvitanich proberen aangezien die gewoon veel inzet en kwaliteit herbergt en Vertonghen/Emanuelson die doorschuiven, maar ja dat doet Marco toch niet.
De verdediging ziet er nog steeds niet goed uit vind ik dus zeker geen favoriet.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef Fiskus het volgende:
YESSSSSSSS
Sno was wel okay ja, Sarpong hoeft ff niet meer terug te komen
Ajax is favoriet voor de UEFA beker
Nummers 3 CL komen ook nog..quote:Op donderdag 18 september 2008 23:18 schreef Fiskus het volgende:
YESSSSSSSS
Sno was wel okay ja, Sarpong hoeft ff niet meer terug te komen
Ajax is favoriet voor de UEFA beker
Tegen FC Bal op het dak 17.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:22 schreef Kali-Mist1 het volgende:
hehe...eindelijk!!!
we kunnen het wel...
precies met Cvitanich, Suarez,Huntelaar en Sulejmani kom je tenminste nog ergens.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:23 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik zie ook graag Cvitanich op linksbuiten. Ik kan me ook een interview met Dario herinneren dat hij zei dat hij ook prima op de vleugel uit de voeten kan. Tegen Willem II deed hij 20 minuutjes (dacht ik) mee en was hij de enige die inzet toonde en er voor wilde gaan. Waarom hem niet eens vanaf het begin proberen. Daar was vandaag de uitgelezen mogelijkheid voor.
Jij snapt het!quote:Op donderdag 18 september 2008 23:32 schreef StarGazer het volgende:
Lindgren gewoon in de basis laten starten, die krijgt zijn vorm wel weer terug.
Daarnaast Cvitanich voor Sarpong.
Moet goedkomen komende zondag.
Waar kan ik tekenen?quote:Op donderdag 18 september 2008 23:32 schreef StarGazer het volgende:
Lindgren gewoon in de basis laten starten, die krijgt zijn vorm wel weer terug.
Daarnaast Cvitanich voor Sarpong.
Moet goedkomen komende zondag.
Borac Nummer 4?quote:Op donderdag 18 september 2008 23:25 schreef BonJovi het volgende:
de nr4 van Servie he wel een beetje respect
We houden allebei van bier en hockeyvrouwenquote:Op donderdag 18 september 2008 23:34 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Jij snapt het!
Wij zitten vaak op één lijn trouwens.
Gaat niet gebeuren. Ik houd nu mijn hart al vast met wat voor tactische vondst Marco zondag op de proppen komt. Hij heeft nog wel mijn vertrouwen, maar ik vind dat hij (op zijn zachtst gezegt) af en toe hele vreemde keuzes maakt.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:39 schreef Cheiron het volgende:
Cvitanich voor Sarpong dan maar?
Feyenoord is wel niveautje Borac idd.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:42 schreef Prosac het volgende:
gefeliciteerd. Het was niet geweldig, maar genoeg. Zondag tegen Feyenoord ook na 15 minuten wel klaar denk ik.
En Ajaxquote:Op donderdag 18 september 2008 23:39 schreef StarGazer het volgende:
[..]
We houden allebei van bier en hockeyvrouwen.
Borac wist nog te scoren.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:48 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Feyenoord is wel niveautje Borac idd.
Ik mag toch hopen, ook adhv de wissels, dat Sno en Sarpong niet meer terugkeren.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:41 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren. Ik houd nu mijn hart al vast met wat voor tactische vondst Marco zondag op de proppen komt. Hij heeft nog wel mijn vertrouwen, maar ik vind dat hij (op zijn zachtst gezegt) af en toe hele vreemde keuzes maakt.
Idd, ze zijn iig al bangquote:Op vrijdag 19 september 2008 00:05 schreef w00h00 het volgende:
[..]
eens! Ik heb er zin in! Kakkies even in de zeik zetten in die graf kuip
Is denk niet het juiste subforum om je wens voor een date met hem uit te spreken.quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:01 schreef Sethje het volgende:
Lekkere goal van KJH...Ik wil cvitanich vaker zien, ben wel gecharmeerd van hem
tegen borac..quote:Op donderdag 18 september 2008 23:22 schreef Kali-Mist1 het volgende:
hehe...eindelijk!!!
we kunnen het wel...
Haquote:Op vrijdag 19 september 2008 01:40 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Is denk niet het juiste subforum om je wens voor een date met hem uit te spreken.²
Sulejmani een 6,5quote:Op donderdag 18 september 2008 23:58 schreef koningdavid het volgende:
Beoordeling:
Stekelenburg 7
Van der Wiel 7
Oleguer 7
Vermaelen 7
Urby 6
Vertonghen 7
Sno 6
Sarpong 5
Suarez 8
Sulejmani 6,5
Huntelaar 7
Ja, als Ajax net ff wat scherper is nog dat mag je van het f'noord dat ik gisteren gezien heb nooit verliezen natuurlijk.quote:Op vrijdag 19 september 2008 08:49 schreef Scorpie het volgende:
Na wat ik gisteren zag heb ik wat meer vertrouwen in zondag.
Volgens mij is hij zo slecht nog niet maar staat hij op de verkeerde plek. Rare keuze van Marco, maargoed, als hij wint heeft hij gelijk zullen we maar zeggen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 08:59 schreef Devz het volgende:
Ik zie alleen helemaal niks in Sarpong.. Ik snap niet waarom hij elke keer opgesteld wordt.
Heeft vd Wiel Silva nu uit de basis gespeeld? Waarom speelde hij niet?quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:09 schreef Longmen het volgende:
Vond Wiel en Verthongen ook erg goed. En die basisplaatsen van Sarpong en Sno begrijp ik ook niet echt...
Dat dus. Hoe het gebeurt maakt me geen reet uit, maar ik wil drie punten!quote:
Zo is 't, hier zijn de 3 punten heiligquote:Op vrijdag 19 september 2008 09:23 schreef Blight het volgende:
[..]
Dat dus. Hoe het gebeurt maakt me geen reet uit, maar ik wil drie punten!
Hij ziet het dus toch,quote:Inzetbaarheid Gabri in Klassieker twijfelachtig
Geschreven op vrijdag, 19 september om 09:21
Het wordt voor Marco van Basten nog afwachten of hij zondag tegen Feyenoord gebruik kan maken van Gabri. De Spaanse middenvelder werd wegens ziekte tegen FK Borac vervangen door Evander Sno, maar is mogelijk niet tijdig hersteld voor de confrontatie met de Rotterdammers. “Ik houd er daarom rekening mee dat ik hem ook tegen Feyenoord moet missen”, lichtte Van Basten na afloop van het gewonnen UEFA Cup-duel toe. Over de inbreng van Sno was de oefenmeester van de hoofdstedelingen niet volledig tevreden. “Daarom heb ik hem ook gewisseld, maar ik vond Rasmus Lindgren eigenlijk ook niet sterk invallen.”
Op Miralem Sulejmani, donderdag verantwoordelijk voor de openingstreffer in Belgrado, kan de keuzeheer wel rekenen. De wissel van de negentienjarige Serviër vond vooral plaats uit voorzorg. “Hij voelde iets in de hamstring, maar volgens mij is er niets aan de hand”, concludeerde Van Basten.
blessure toch?quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:11 schreef toma het volgende:
[..]
Heeft vd Wiel Silva nu uit de basis gespeeld? Waarom speelde hij niet?
Ik zie het liever andersom:quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:37 schreef Cheiron het volgende:
Ik zou toch graag zien Aissati achter de spitsen en Sulejmani waar nu Sarpong staat.
gedegradeerd? volgens mij is hij zo gehaald.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:00 schreef Voltreffer het volgende:
Is Cvitanich nu gedegradeerd tot stand in van Huntelaar dan?
Zo is hij gehaald. Ben allang blij dat Marco van Basten niet gebruikt als tien of vleugelspeler.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:00 schreef Voltreffer het volgende:
Is Cvitanich nu gedegradeerd tot stand in van Huntelaar dan?
Oleguer moet duidelijk zijn draai nog vinden ja, die speelt erg behoudend en ook niet erg sterk voor iemand met zijn CV.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:07 schreef denthemen het volgende:
Overigens leek het alsof Oleguer veel ruimte weggaf.. En ik wil Silva weer terug
Blij dat Marco het ziet.quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:39 schreef Blight het volgende:
[..]
Hij ziet het dus toch,.
Verder jammer van Gabri, maar wel goed nieuws wat betreft Sulejmani.
Eensch. Je zag het gisteren echt duidelijk; er zat best tempo in sommige aanvallen, maar zodra de bal dan naar Sno ging, dropte het tempo veel te hard.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:09 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
Blij dat Marco het ziet.
Ik vond Sno gister dramatisch. Het werd maskeert door het Helmond sport niveau van Borac, maar jonge jonge.
De balverwerkingssnelheid van Sno is om te janken zo laag. En juist zoals hij speelt moet je het spel snel kunnen verleggen van verdediging naar aanval. (zoals Engelaar in Oranje dat goed deed). Daarbij vind ik hem teveel balverlies leiden.
Ik zou achterin spelen met Silva Oleguer Van der Wiel Vermaelen. En daarvoor Vertongen en Urby. Die laatste speelde gister op zijn dekkingsfout na een behoorlijke wedstrijd. Hij heeft zelf inmiddels 100 x aangegeven geen linksback te zijn, en bij de voorbereiding van jong oranje deed hij het uistekend op het middenveld.
Ach, eigenlijk moet Ajax daar zondag gewoon winnen. Zeker nu ook Kevin Hofland weer geblesseerd is.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
En toch denk ik dat mensen te makkelijk denken over zondag, ook na gister.
Feyenoord verloor thuis van de nr.1 van Zweden, die al een tijdje aan de competitie zijn begonnen.. Al dik 22 wedstrijden..
Ajax speelde tegen een club van een heel ander niveau.
Dat dus.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ach, eigenlijk moet Ajax daar zondag gewoon winnen. Zeker nu ook Kevin Hofland weer geblesseerd is.
Maar goed, ik ben er niet zeker van.
Hofland is de zwakste schakel in de defensie van Feyenoord. Staat altijd 2 meter van zijn man te dekken. Had hem juíst graag fit gezien.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ach, eigenlijk moet Ajax daar zondag gewoon winnen. Zeker nu ook Kevin Hofland weer geblesseerd is.
Maar goed, ik ben er niet zeker van.
Maar met een Sulejmani of Aissati met de punt naar voren heb je wel een blok van twee verdedigende mensen op het middenveld nodig en zoals gisteren ook alweer bleek, kan Urby niet zo goed verdedigen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:19 schreef fathank het volgende:
Urby moet op het middenveld spelen. Hij heeft een heerlijke techniek en ook een flinke trap in de benen waarmee hij snel het spel van links naar rechts kan verleggen. Laat Urby voetballen ipv verdedigen.
Ik vind een Greene toch beduidend zwakker.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:28 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Hofland is de zwakste schakel in de defensie van Feyenoord. Staat altijd 2 meter van zijn man te dekken. Had hem juíst graag fit gezien.
Zet die 2 naast elkaar in het centrum en je heb feestquote:Op vrijdag 19 september 2008 10:31 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vind een Greene toch beduidend zwakker.
Hangt ook een beetje van de tegenstander af. Tegen de mindere goden is 1 verdedigende middenvelder genoeg en kan Urby lekker ballen op het middenveld. Urby brengt toch een hoop meer voetbal als een Gabri of Lindgren. Urby kan op techniek een mannetje passeren en vervolgens een mooie voorzet geven. Dat zie ik Gabri of Lindgren niet zo snel doen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:31 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Maar met een Sulejmani of Aissati met de punt naar voren heb je wel een blok van twee verdedigende mensen op het middenveld nodig en zoals gisteren ook alweer bleek, kan Urby niet zo goed verdedigen.
Ik zie liever Lindgren en Gabri, beiden met ontzettend veel loopvermogen, op het middenveld en daarvoor een Sulejmani of Aissati met een vrije rol.
Hele interviewquote:"Er wordt meer van me verwacht", weet Emanuelson. "Ik loop hier nu al vier jaar rond. Dan word je wat belangrijker voor het team en daarmee moet je leren omgaan. Op zich is het ook niet vreemd om een terugval mee te maken. Alle jonge spelers hebben dat gehad: Van der Vaart, Sneijder, De Jong Heitinga, Babel, noem maar op. Je weet dat je er doorheen moet. Je moét er vertrouwen in hebben dat je nog steeds een goede voetballer bent. Je valt op zo'n periode terug op vaste waarden in je leven. Bij mij was dat vooral mijn moeder. Soms zag ik het echt niet meer zitten."
"Als je als jonge speler in het eerste van Ajax komt en je doet het aardig, gaan mensen er gelijk alles van maken. Ze komen met vergelijkingen. Je bent de nieuwe 'die' en 'die'; en dan komen ze met een grootheid uit de Ajax-geschiedenis. Ik was de nieuwe Maxwell, Heitinga de nieuwe Chivu, Babel de nieuwe Kluivert en Maduro de nieuwe Rijkaard. Maar wij zijn dat natuurlijk geen van allen. Als het niet loopt, vergeet men hoe jong je bent en word je genadeloos neergesabeld."
Feyenoord was echt ongelooflijk slecht gisteren, en ze hebben sowieso een dramatische verdediging waar onze aanval echt wel een aantal keer doorheen komt. Vandaar dus het optimisme.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
En toch denk ik dat mensen te makkelijk denken over zondag, ook na gister.
Feyenoord verloor thuis van de nr.1 van Zweden, die al een tijdje aan de competitie zijn begonnen.. Al dik 22 wedstrijden..
Ajax speelde tegen een club van een heel ander niveau.
Uiteraard, het zal van de scherpte van Ajax afhangen, maken ze snel een goal dan rollen ze f'noord op. Blijft die te lang (30+ min) dan gaat het lastig worden. Dus KJH, houvast! en ram hem er snel in!quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:06 schreef HighVolume het volgende:
Feyenooit - Ajax is een wedstrijd opzich . Er speelt wel wat meer mee dan alleen de behaalde resultaten van de laatst gespeelde wedstrijd.Op papier zal Ajax dit moeten winnen... zonder twijfel.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uiteraard, het zal van de scherpte van Ajax afhangen, maken ze snel een goal dan rollen ze f'noord op. Blijft die te lang (30+ min) dan gaat het lastig worden. Dus KJH, houvast! en ram hem er snel in!
Er is tenminste keuze, en dan niet gelijk 3erangs spelers op de bank. Willen we kampioen worden zullen we de hele selectie nodig hebben.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:58 schreef Cyberia18 het volgende:
Balen van Gabri maar met Lindgren en Vertonghen staat er ook gewoon een goede blok. Daar ben ik van overtuigd.
Je maakt een spellingsfoutje, die club heet gewoon Feyenoord.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:06 schreef HighVolume het volgende:
Feyenooit - Ajax is een wedstrijd opzich . Er speelt wel wat meer mee dan alleen de behaalde resultaten van de laatst gespeelde wedstrijd.Op papier zal Ajax dit moeten winnen... zonder twijfel.
Dat is denk ik ook een belangrijk pluspunt van Ajax ten opzichte van feyenoord, wij zijn juist niet alleen afhankelijk van één spits. Naast Huntelaar hebben wij ook nog Sulejmani en Suarez lopen die constant dreigend zijn en uit het niets een doelpunt kunnen maken.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uiteraard, het zal van de scherpte van Ajax afhangen, maken ze snel een goal dan rollen ze f'noord op. Blijft die te lang (30+ min) dan gaat het lastig worden. Dus KJH, houvast! en ram hem er snel in!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |